RE/MAX Fark portföyünde 91 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 72 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Fark

DOĞRU DANIŞMAN FARK YARATIR

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000'e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC'yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.

RE/MAX Fark'ını Bölgesinde yaşatmak isteyen Cem Demir ise 2011 yılından bugüne gelen tecrübesi ve birikimiyle birlikte Remax Fark ekibini profesyonel, bölgeye hakim, tecrübeli, istekli ve istikrarlı gayrimenkul danışmanların bir araya geldiği bir ekip ile oluşturmuştur. RE/MAX FARK Farkını yaratan en önemli etken güncel Mesleki Eğitim programlarıdır. İş Ortağımız olan Gayrimenkul Danışmanlarımız bu eğitimler ile dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmelerle ilgili bilgilerle donanımlı hale gelmektedirler. Başta Boker/Owner CEM DEMİR olmak üzere tüm Gayrimenkul Danışmanı İş Ortaklarımız sürekli eğitimlerle sahip oldukları yetkinlikleri güncellemektedir. Satmayı- Almayı veya kiralamayı düşündüğünüz Marmara Bölgesindeki Tüm Ticari&Sanayi ve Genel gayrimenkullerinizi profesyonel kadromuzda bulunan İnşaat yük. Müh.-Mimar –Harita Müh. Tasarım Mühendislerimiz ve Bölgemizde yüksek tecrübeleri ile ekibimzde bulunan değerli iş ortağı gayrimenkul danışmanlarımız ile arayışlarınızın daha kısa sürede sonuçlanması için hizmetindeyiz.

Saygılarımla/Best Regard Remax Fark By Cem Demir

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Tatlıkuyu Mah. 1301/4 Sok. No: 19
/ Gebze / Kocaeli

MÜŞTERİ YORUMLARI


Arzu Demirel

Merhaba, hem satış öncesi hem de satış sonrası tüm işlemlerdeki profesyonelliği için çok teşekkür ediyorum.Güler yüzlü, kibar, samimiyetine inandığım ve güvendiğim bir danışmandır. Satış ve kiralama konusunda işi Şenol Bey'e bırakın ve gerisini düşünmeyin derim. İyi ki yollarımız kesişmiş, birlikte nice satışlara diyelim :)

Emine Özkanlı

Çayırova çağdaşkentten,Şenol Çiçek Bey'in desteğiyle almış olduğum evin satışını bugün kendisiyle tamamladık...... Gösterdiği iyi niyet, güleryüz ve desteklerinden dolayı...... Şenol beye çok teşekkür ederim......

M******* K*******

Mayıs ayinda Şenol Bey'in desteğiyle almış olduğum evin satışını Aralık ayında kendisiyle tamamladık. Süreçte gösterdiği iyi niyet, güleryüz ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

N******* E*******

Şenol Beye çok teşekkür ediyorum Uzakta olmam nedeni ile evimin kiralama işlerinde bana çok yardımcı oldu, öncelikle verdiği güven ve yardımları için ve kısa sürede evimi kiraya verdiği için çok teşekkür ederim

Bediha Ünal

İşinde çok başarılı ve güvenilir çok ilgili bir danışman Birgül hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum

E******* İ*******

Gebze Akse Yaşam Konutlarındaki evimin hem kiralama hem de satışı sürecinde her türlü ilgi ve değerli yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim. Şenol Bey yardımlarınızdan dolayı tüm zamanlarda bizlerin yorulmadan hiç aksaklık yaşamadan işlerimizin tamamlanmasına vesile olduğunuz için çok teşekkür ediyorum size ve RE/MAX ailesine.

İsmail Yıldırım

musa abiyle dairemin satışıyla ilgili çalışıyoruz kendisi sıcak kanlı işini düzenli yapan biri kendisiyle çalışmaya devam ediyorum güvenilir biri kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum

Adem Altun

iki dairemle ilgili özcan beyle birlikte çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz kendisine ve ekip arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ederim sıcak bir aile ortamı ve şeffaf yürütülen bir süreç oldu

Alp Kaan Dönmez

Bora Bey’e yeni ofis tutmamızda verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederim.Gayet ilgili ve açıklayıcı bilgiler verdi.

S******* Y*******

Çok memnun kaldık, güler yüzlü, güvenilir ve çözüm odaklı birisi. Kendisine teşekkür ederim.

Çetin Karaca

Sürecin iki taraf için de hızlı ve kolay şekilde sonlanması için elinden geleni yaptı. Güvenilir iletişimi güçlü samimi bir danışman teşekkürler Birgül hanım

N******* A*******

RE/MAX ve danışmanlıkları çalışmaları adına çok memnunum hızlı ve güvenilir bir şekilde anında içiniz rahat olarak evinizi işyerinizi satabilir alabilir kiralayabilir kiralatabilirsiniz ve bizimle ilgilenen güler yüzlü sıcak kanlı danışmanımıza çok teşekkür ediyorum Allah'ım işlerini hayatını güler yüzünü daim etsin ömür boyu Allah razı olsun teşekkür ederiz RE/MAX'a.

M******* S*******

Arzu Hanım ile uzun süredir çalışıyoruz. Şeffaf, dürüst ve çalışkan yaklaşımı ile zor konuları sayesinde kolayca hallediyoruz.

Berkan Nefis

Arzu Hanımla başarılı ve bol memnuniyetli bir ev kiralama süreci tamamlamıştık. Kendisi işini profesyonellikle yapan birisi. Kiralama sürecinden sonra da ilgisini ve alakasını asla eksik etmemekte.

Özgen Başaran

Arzu hanımı uzun süredir tanrım yıllardır evimi kiraya veriri ve kiralama süreçlerinde gayet başarılıdır işlerinde çok titiz olup kiracı ile muhatap konusunda ilgilenir kendisinde vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim .

Ali Gazi Kaya

Gayet güleryüzlü ve Güvenilir bir danışman. Her konuda bize çok yardımcı oldu. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür etmek isterim.

A******* P*******

Arzu hanımın profesyonelliği ,ilgisi ve tecrübesi sayesinde çok güzel bir şekilde çalıştık.Kendisiyle hızlı bir şekilde isteklerimiz doğrultusunda sonuca ulaştık.Kendisine sunduğu hizmetten ve ilgisinden dolayı cok tesekkur edıyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Burcu Kıvrak

Kendisiyle konut kiralamaya çalıştığımız dönemde tanıştık. Kiralama sürecinde bize verdiği güven ve ev sahibi ile iletişimimiz ve ihtiyaçlarımızın çözülmesi noktalarında her zaman hızla çözüm sunan birisi olması evde huzurla oturmamızı sağladı. Kendisine teşekkür ederiz.

N******* S*******

Profesyonel işinde başarılı güler yüzlü ve Güven verici bir kişiliğe sahip kendisine çok teşekkür ediyorum

Onur Öztürk

Güler yüzü ve samimi yaklaşımıyla vermiş olduğu hizmet ve destekten dolayı Birgül hamıma çok teşekkür ederim. Emlak işinde insanın aradığı en önemli özellik dürüstlüktür. Kendisinin samimi ve dürüst yaklaşımlarını çok taktir ettim herkese böyle bir danışman tavsiye ederim. Teşekkürler Birgül hanım 🙏🏼

Fatih Ünal

Güler yüzünüz samimiyetiniz için ilgili ve alakanız için çok teşekkür ederim eşim ve ben sanki aileden biriyle konuşuyorcasina rahattik çok teşekkür ederiz

Gözde Kalaycı

Ev alıp kiralamanın yanı sıra çok iyi bir danışman yol ve yön gösteriminde dürüst profesyonel bilgili çok teşekkür ederim başarılarınız daim olsun emekleriniz tecrübeleriniz dürüstlüğünüz size her zaman güzel kapılar açacaktır. Yolunuz açık olsun.

Gökhan Yetgin

Şu anda oturduğumuz ve çok sevdiğimiz evimize Arzu Hanım sayesinde kavuştuk. Tadilat gerektiren bir ev olması ilk başta gözümüzü korkuttu, vazgeçmek üzereydik. Fakat Arzu Hanım evin potansiyelini o kadar güzel ifade etti ve süreç boyunca bize destek olacağını o kadar net belli etti ki sonuç beklediğimizden çok daha iyi oldu. Sadece evimizi satın alma sürecinde değil, tadilat sürecinde de hem fikirleri, hem yönlendirmeleri ile çok katkı sağladı. Samimiyeti, güler yüzü ve güven veren yaklaşımı ile emlak danışmanlığı ötesinde dostumuz oldu. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

B******* Ş*******

Kendisiyle uzun yıllardan beri çalışıyorum. Kurtköy Yenişehir’deki evimi devamlı kendisi kiraya verir. Kendisinden, ilgisinden memnunuz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Abdullah Muslugil

Kiralama süreci ve sonrasında yapmış olduğu yardımlar hâla iyi insanların var olduğunu gösteriyor. Arzu Hanım ile süreçleri yönetmek gayet kolay ve güven verici. Başarılarınız daim olsun sizinle çalışmak ve tanışmak güzel, başarılarınız daim olsun.

İbrahim Şirin

Türkiye’de profesyonel iş yapmaya o kadar hasretiz. Birileri işini iyi yaptığında şaşırıyoruz. Bir kaç yıl önce İstanbul Kurtköy'de ev alma işlemini Arzu Hanım ile yürüttük . Arzu Hanım'ın işini tutkuyla yapması hayran bıraktı . Ülkemizde işini severek yapan insanlara o kadar ihtiyaç var ki! En iyi insan işini hakkıyla yapan insandır. Arzu Hanım gibi işini tutku ile profesyonelce yapan insanların çoğalması tek arzumuz.

Kerem Asil Barut

Profesyonelliği, samimiyeti ve müşteri odaklı yaklaşımıyla beni etkileyen bir iş ortağı. Emlak piyasasındaki güncel bilgisi ve geniş ağı sayesinde, ihtiyaçlarım doğrultusunda mükemmel bir ev bulmam konusunda bana büyük yardımcı oldu. Her aşamada şeffaf iletişimi ve çözüm odaklı tutumuyla, ev kiralama sürecimi sorunsuz ve keyifli bir deneyim haline getirdi. Kendisine güvenebilir, sorularınız için her zaman güler yüzle size yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Teşekkür ederim!

A******* A*******

Gayrimenkulü, hem alıcı hem de satıcıyı açık sözlülüğü ile ürünün tüm gerçek özelliklerini (müspet menfi) doğru bilgilendirdiği için kendisini tercih ettim, doğru tercihte bulunduğumu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Yavuz Güngör

İşini büyük bir özveri ile yapan ve çözüm odaklı bir insan kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık güzel işlerin devamın gelmesi dileği ile teşekkürler

Tugba Tasatar

Arzu Hanim diyince ilk aklima gelen once guler yuzu ve samimiyeti. Vee tabiki profesyonelligi. inanilmaz disiplinli ve caliskan. Cozum odakli. Sayesinde dairemizden inanilmaz kar ettik. Iyiki yollarimiz kesismis🙏Bilgisi ve tecrubesi inanilmaz yol gosterici. Tekrar tesekkurler. Sevgiler

Yeşim Karacebe

Evimizi alırken, eşya seçerken, duvar boyasına karar verirken, kiracımızı seçerken her daim yanımızdaydı. Fikir verdi, işlerimizi kolaylaştırdı. Sonrasında güvenilir bir dost ve danışmanımız oldu. Sektör bilgisiyle profesyonel deneyimine hep güvendik, kucak dolusu teşekkürler.

Ayfer Yalçın

Buraya memnuniyetimi yazmazsam olmazdı. Arzu hanımla yollarımız bir ev kiralama durumunda kesişti. Gerek ev bakarken gerek ise evi kiraladıkktan sonra bilgisi ve alakası gerçekten muazzamdı. Defalarca ev kiralamış biri olarak kiralama sonrasında karşılaştığım Bütün sorunlarda Tereddüt etmeden kendisine ulaşabildim de her seferinde sorunlarımı çözerek bana yardımcı oldu. Ayrıca tatlı dilli güler yüzlü ve aşırı sempatik olan arzu hanım ile hala daha dostluğumuz devam etmektedir. Gerçekten bu zamanda böyle güvenilir ve ilgili bir temsilci bulmak zor. Daha önceki kötü deneyimlerimi göz önünde bulundurarak arzu hanıma buradan teşekkür etmek istiyorum.

Osman Nuri Şeker

Çalıştığım dönemlerde çok iyi hizmet aldım hem ürün tanıtımında hem de yardım konusunda son derece memnun kaldım.

Merve Akay

Cana yakınlığı, güler yüzü, samimiyeti ve tabii ki işini büyük bir titizlikle yapması ikinci kez işlem yaparken de kendisini tercih etme sebebim oldu.

Fatih Kaleli

Değerli Birgül Hanım gösterdiğiniz ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim. RE/MAX için çevreme önereceğim ilk danışman Birgül Hanım olacaktır. Saygılarımla Teşekkürler . 🙏

Sedat Özel

Yorumu baştan özetleyeyim: Ben ev sahibiyim ancak Arzu Hanım kadar evimle ilgilenmedim. Kendisiyle bir arkadaşımız aracılığıyla tanıştık, o sırada bir miktar birikmişimiz vardı ve yatırım amaçlı bir konut arıyorduk. İyi ki yolumuz kesişmiş iyi ki tanışmışız. Önce talebimizi iyi bir şekilde analiz etti. Amacımızı, ödeme koşullarımızı, beklentilerimizi cevaplayacak çözüm önerilerini sundu. Hepsinin artısını eksisini net bir şekilde aktardı. Ama bu süreçte bir yatırım ya da emlak danışmanı değil de ailede işi bilen bu işten anlayan aile bireyi gibi sürekli yanımızdaydı. Kredimizden tapu devrine kadar her bir aşamayı titiz bir şekilde planlayıp işi sonuca bağladı. Yani evi ben aldım ama kendisi alıyormuş kadar özenle hareket etti. Sadece bu kadar mı? Tabiki hayır. Sanıyorum 2,5 yıl oldu ya da geçti. Kendisinden ricam şuydu. Tapusu bende ama anahtarı sizde, üzülmeyelim yorulmayalım isterim dedim. Yine benden daha ince eleyip sık dokudu. Kiralama sürecinin her bir aşamasında tek tek ilgilendi. Evi derledi topladı, boyattı, onarımları yaptırdı, değişmesi gerekenleri değiştirdi. Açıkçası bir ev sahibi gibi evin her bir şeyi ile ilgilendi. Kiracılarımız adına da gönül rahatlığıyla yazabilirim sanırım, Arzu Hanım ile çalıştığımız için çok şanlı olduğumuzu düşünüyorum. Lafı uzatmandan söyleyeyim satın almadan kiralamaya kadar Arzu Hanım'ın desteğinde o kadar sorunsuz ilerliyor ki süreç bana sorsanız evin yerini bile gösteremem çünkü sadece alırken gördüm ve Arzu Hanım sayesinde bir daha hiç görmem ilgilenmem gerekmedi. RE/MAX standardı mı bilmem ama Arzu Hanım konforu diye bir şey var ev alınacaksa Arzu Hanım'dan alınır.

L******* E*******

Arzu Hanım çok disiplinli, çalışkan ve her zaman her soru sorduğumuzda net, doğru cevaplar vererek dairemizin satışında son derece yardımcı oldu. İş süreçlerini yönetme biçimi güvenli ve çözüm odaklı olarak idi. Belirlediğimiz tarihten çok daha önce her iki tarafın haklarını koruyarak işini tamamladı. Çok teşekkürler.

Catih Kaleli

Sayın Birgül Hanım kiralık daire konusunda bana her konuda yardımcı oldunuz ilgilendiniz ve yardımcı oldunuz size ve RE/MAX emlağa çok teşekkürler. 🙏

Gökhan Yenigün

Evinizi, arsanızı, birikiminizi teslim ediyorsunuz aslında emlak danışmanınıza. güven, dürüstlük, iletişim gücü gerekiyor sizin olanı temsil edecek kişide. bi̇rgül hanim' da da bu özelli̇kleri̇n hepsi̇ mevcut. i̇hti̇yaç duyduğumda arayacağim ve dostlarima önereceği̇m i̇lk ki̇şi̇ kendi̇si̇ olacaktir. kendi̇si̇ne teşekkür ederi̇m.

Burcu Solaklar

Merhaba, cafer bey ile tanışana kadar amacım zaten yatırım yapmaktı. kendisiyle olan 1 saatlik sohbetin sonunda yatırım yapmak ve doğru yatırım yapmak adasındaki farkı öğrenmiş oldum. amacı kazanmak değil kazandırmak olan kendi hırslarıyla gözü kararmamış nadir emlakçılardan. tekrar destekleriniz için teşekkür ederiz ✌🏽

Y******* Y*******

Az ve öz konusor.Mükembel bir insan.Her sey profesyonel.

Hıdır Özcan

Muğla bölgesinde atsam vardı cafer bey tarafından satıldı ilgi ve alakası için teşekkür ederim

Muhammet Demirhan

İşinde gayet iyi ve başarılı, ilgi alaka ve gayreti hususunda teşekkür ediyorum, saygılar

H******* T*******

Tadilat aşamasından teslim sürecine kadar olan desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

İlhan Çam

Profesyonel bakış açısıyla beraber yardımsever, çalışkan, donanımlı ve işbitiriciliği sayesinde uzun zamandır aradığımız işyerimizi bulduk. Harcadığı yoğun mesai ve emek dolayısıyla çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Mehtap Taşkıran

Dürüst ve güvenilir bir danışman gerek ilgisi gerekse süreci takip etmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Keziban Keçili

Karlı işlere imzalar attık Bora beyle işinin hakkını verir biz isteriz o bulur sağolsun biz memnunuz 10 yıldır

Çağlar Aydın

Bu sektörde kendini kanıtlamış, işinde disiplinli ve değerli bir insan.

Sema Ercan

İşini severek titizlikle yapan gebzenin en iyi danışmanlarından biri diyebilirim hersey için teşekkürler çok memnun kaldık....

Onur Okumuş

RE/MAX Fark Ofis - Bora Turan Bey, Pozitif girişimciliğiniz, olumlu yaklaşımınız ve güler yüzlü davranışlarınızla, yapmış olduğunuz yardımlar için çok teşekkür ederim.

Mirkan Ocak

Özcan bey in bizimle olan ilgisi nazik yaklaşımı ve dürüstlüğü den ötürü çok memnun olduğumu söyleyebilirim teşekkürler

Ülkü İkinci

Emrah beye ilgisinden ve Güler yüzü için teşekkür ederim

M******* K*******

Akse Yaşam Sitesi'nde 1+1 ev satış sürecinde Şenol Bey ile tanıştım. Sürecin başından itibaren başlayan desteğini kredi kullanma ve tapu işlemleri sürecinde de gösterdi. Güler yüzü ve iyi niyeti ile verdiği destek için çok teşekkür ederim.

Nilgün Esma Ulu

Şenol bey’den aldığım hizmetten acaip memnun kaldım , iyi ki kendisi ile tanışma fırsatı bulabilmişim . Çalışkanlığı ve ilgisi için kendisine çok çok teşekkür ediyorum . Saygılarımla

B******* K*******

Sadece bir emlak danışmanı değil, aynı zamanda, güvenilir, dürüst, sözünün eri, dakik, çalışkan, hızlı aksiyon alan, çözüm odaklı, son derece nazik ve güler yüzlü. Tüm kararsızlıklarımıza rağmen istediğimiz, hayal ettiğimiz ev bulduk sayesinde. İyi ki varsınız Şenol Bey, çok teşekkür ederiz.

Zeral Özer

Sayın Şenol Bey, iyiki sizinle çalışmışım.Gösterdiğiniz ilgiye ve sabrınıza çok çok Teşekkür ederim. Yakın çevremede çokca sizden bahsettim bilginiz olsun iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.

M******* A*******

hem kendi ev işimi hem de çevremdeki insanların ev kiralama işlerinde çok yardımcı oldu gerçekten donanımlı biri ve çözemeyeceği bir iş yok, yoktan var eder sözü işte tam da onun için söylenmiş bir söz. Başarılarının devamı dilerim.

Kaan Deniz Erel

Ticari alışverişimiz esnasında kendileri bize çok yardımcı oldu ilgisini eksik etmedi süreç boyunca çözüm odaklı ve destekleyici oldu kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Ömer Avalmaz

İnternetten ev bakarken Özcan bey ile tanıştık Beyfendi nazik dürüst bir kişiliği var. Bize her konuda çok yardımcı oldu. Hala da yardımcı olmaya devam ediyor. Çok tşkler Özcan bey

Erhan Uzun

İlgi , alaka ve takibiniz için teşekkür ederim.

Rıza Eser

Özcan bey, bize ev gösterdiğinde tanışmıştık. Kendisinin özverili çabaları ve ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Bize çok ilgili ve güler yüzle karşılayıp evi gezdirdi hatta almamız konusunda çok çabalamıştı. Özcan beye tekrardan teşekkür eder başarılar dilerim.

N******* Y*******

İyi bir dükkan arayışındaydık, istediğimiz gibi bir yer bulmak biraz zordu. Bu yüzden bu firma ile çalışmaya karar verdik. İyi ki öyle yapmışız yorulmadan istediğimiz gibi bir yer bulduk. Hakan bey çok yardımcı oldu sağ olsun.

K******* A*******

İlgi ve Alakaları icin teşekkür ederim Güvenle çalışılabilecek arkadaşlar işlerinde gayet takipci ve ilgililer .Birgül Hanıma Teşekkür ederiz .

Hüseyin Saldırıcı

Sorunsuz işlem sonucu dairemize kavustuk bu süreçte bize destek olan Olcay bey e teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Bülent Şimşek

Her zaman olduğu gibi profesyonel ve dürüst bir yaklaşımla RE/MAX Sisteminde kısa sürede başarılı olacağına inanıyorum. Yolun açık olsun...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.