RE/MAX Final portföyünde 620 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 506 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 114 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Final

"GAYRİMENKUL'DE ŞAMPİYONLARIN BULUŞTUĞU ADRES..."

Misyonumuz

Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için varız.

Vizyonumuz

5 yıl içerisinde bölgemizde gayrimenkul dendiğinde ilk akla gelen ve tavsiye edilen marka ve ofis olmak.

Değerlerimiz

Kaliteli Hizmet, Sorumluluk Sahibi, Samimi ve Güven Veren, Profesyonellik, Plan Proğram Disiplin, Başarma arzusu, Müşteri Odaklık, Takım Çalışması, Sahiplenmek, Fark yaratmak, Sürekli öğrenmek, Olumlu ve Yapıcı tutum.


Re/max Final

Değer Verir, Değer Katar !

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2023
1
Mayıs 2023
1
Mayıs 2023

Beylikdüzü Osb Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 3. Cadde No:1/1 Beylikdüzü/İstanbul
Beylikdüzüosb Mah. / Beylikdüzü / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Hakan Özdemir

Hızlı kolay rahat bir satış süreci yaşadım.İlgili hoşgörülü davranıldı. Çok teşekkür ederiz.

Seyhan Koç

Her şeyden önce sunduğunuz kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Gayrimenkul alımının her anında yanımızda oldunuz çözüm odaklı ve hızlı teslimat açısından çok profesyonelsiniz. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

E******* A*******

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim Tufan bey

Demet Özkan

Mahfuz bey kiralık mülk ile ilgili görüşmemizde bize çok profosyonelce ve samimi bir şekilde yardımcı oldu. Çözüm odaklı yaklaşımı ve tüm yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

İbrahim Dönmez

kiraladığımız daire için kendilerine teşekkür ederiz. RE/MAX Final ailesine ve Ferah Hanım'a teşekkür ederiz.

Fatma Şahin

Bize vermiş olduğunuz hizmetten ötürü çok teşekkür ederiz. Saygılar.

Tayfun Duran

Süreçte iletişim çok kuvvetliydi. Kafamızda ilegileniyor mu tarzında sorularımız hiç olmadı. Her hafta bilgilendirildik. Süreci hızlandırmak için çözüm arandığını hissettik. Gayet memnun kaldık. Teşekkür ederiz Mehmet Bey.

A******* S*******

Kırklareli civarındaki 2 tarlamızı satan; güvenilir ve bilgili emlak danışmanı. İyi pazarlama ve dron çekimleriyle beraber beklediğimizden iyi bir fiyata işini yaptı. Kendisine şükranlarımı sunuyorum.

Z******* Ç*******

Mehmet Bey ısını samımıyetle yapan ve emlak sektorune yansıyan guvensızlıgı kıran nadır ınsanlardan. Amac asla para kazanmak degıl sadece hakkı ıle ısını yapmak. Kendısıne cok tesekkur ederım.

Hüseyin Öztürk

Verilən hizmetten çok memnunum.

Burcu Dilber

Çok asil ve güzel bir lokasyon da, oğlumuzun okuluna yakın bir yerde ev ararken Burak beyin sıcak, samimi ,güven veren ve sonuç odaklı yaklaşımı ile daha ilk hizmetimizde çok sevdiğimiz bir evde mülk sahibi ile anlaştık. Burak beye göstermiş olduğu ilgi ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Emad Ali

Enes bey iyidir çok yardımcı oldu bize. Enes beye servis için teşekkür ediyorum. Enes bey dost canlısıydı ve evimizi kiralamak için elinden geleni yaptı.

Alı Ertaş

Yaptığı işe hakim ve nazik bir çalışan. Taahhüt edilen süre için Daire satışımız hedeflediğimiz fiyat ile oldu. Teşekkürler

Sibel Aydoğan

Her şeyin para olmadığını satış sonrası da ilgisini esirgemeyen her turlu yardimi yapan elini eski musteri deyip cekmeyen Hüseyin Kuran a tesekkurler.

Erhan Özkan

İlk günden beri ilgi ve alakası ile desteğini hissettirdi. Verdiği bilgiler yanısıra yönlendirmeler ile hızlı bir şekilde sonuca ulaştık. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

Fatma Sarpel

Uzun süredir ilanda satmak istediğimiz Taşınmazımızı FERDİ DUYAR Çok kısa sürede sattı kendisine çok teşekkür ederim başarılar dilerim.

U******* P*******

Bize vermiş olduğunuz profesyonel destek ve danışmanlığınız için içtenlikle teşekkür ederiz. Siz sayesinde, sürecimizi beklediğimizden çok daha kolay ve keyifli bir halde tamamladık. Her adımda bize rehberlik ederek, ihtiyaçlarımızı dikkate alarak ve sabırla bizi yönlendirerek, bizim için en uygun müşteriyi bulmamızı sağladınız. Sizin bilgi birikiminiz, samimiyetiniz ve özverili çalışmanız, bize güven verdi. Emlak sektöründeki uzmanlığınızı ve profesyonelliğinizi takdir ediyoruz ve sizi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Yeniden teşekkür ederiz.

Furkan Sürüm

Daire alımında bi sorun yaşamadan daireyi aldım

Ahmet Turan Yıldız

Çok teşekkür ediyorum ferdi bey'e. Süreç içinde son derece, ilgili ve pratik davranışı bana güven verdi. İlk olarak daire sahibi oldum sayesinde. Ve tekrardan çok teşekkürler Remax ve ferdi bey'e. Güzel iş hızlı sonuç.

Mustafa Birol

Uzun zamandır ev arayışımda idim. Bu dönemde ev sahiplerine ve emlakçılara karşı ön yargım oluşmaya başlamıştı. Ama Ferdi bey ile karşılaştım. Sürecin en başından en sonuna kadar son derece kibar, güler yüzlü ve iş ahlakı çok yüksek davrandı. Profesyonelliğinin yanına samimiyetini eklemiş bir insan. Sürekli iletişimde oldu, işini çok düzgün yaptı burdan ona teşekkür ederim. Umarım böyle insanların sayısı artar.

R******* E*******

Ali bey'e sosyal medya üzerinden ulaştık. Daire alım süreçinde destek istedik. Bizim ne isteğimizi anladıktan sonra kısa sürede dairemizi almamızı sağladı. Çok teşekkür ederim.

Veysel Ertemel

Güvenilir Şeffaf Tecrübeli İşini takip eden Bir profesyonel ile çalışma farkını hissettiren danışman. Uzun süredir satılamayan mülkümüzü kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Güvenerek çalışabilirsiniz.

M******* E*******

Mülkümüzün satış sürecindeki şeffaf desteklerinden dolayı teşekkür ederim

Ekremcan Boynukalın

İşinde uzman olan Ferdi beye ilgi alaka ve samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum.

Müjdat Karaoğlu

Kiralık dairemi kiraya vermek için kurumsal bir firma olan RE/MAX'ta çalışan Ferdi Bey'le çalıştık gerçekten çok kısa bir süre de evi iyi bir insana kiraladı, çok memnun kaldım. Ayrıca Kıbrıs'ta satılık topraktan daire projesi de ilginç geldi ekonomik durumu ayarlayınca o konuda da danışmanlığına ihtiyacım olacak... Kendisini becerikliliği ve dürüstlüğü ile ilgili kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Nevzat Limon

Samimi ve içtenlikle işini yapıyor başarılar dilerim

Fethi Can Terzioglu

Ayşe hanımın bizimle çok ilgili olup, her şeyi şeffaf bir şekilde bize aktarması çok güzeldi. Fazlasıyla memnun kaldığımız bir deneyim oldu. Her şey için Teşekkürler.

Zübeyde Arslan

Ayşe hanıma desteklerinden ötürü öncelikle çok teşekkür ederim. Kendisi yakınımın bir referansı ile tanıdım iyi ki tanımışım. Her şey için çok teşekkür ederiz. İki taraf içinde son derece açık ve şeffaf yönlendirmeler oldu.

Seçil Dar

Güler yüzünüz, inceliğiniz ve nezaketiniz için çok teşekkür ederiz. Bugün sayenizde ağabeyim için bir ev kiraladık kısmetse inşallah yine ağabeyim için sizinde aracı olduğunuz bir ev alırız biz sizden çok memnun kaldık. Her şey için tekrardan çok teşekkür ederiz.

Selçuk Çabuk

Ayşe hanıma yardım ve destekleri için teşekkür ediyorum.

Mehtap Kinet

Ben her şey için Özlem Ereren hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum.

Zafer Aydın

Her daim güler yüzlü ve işini bilerek yapan bir danışman. İşine, kendisine ve bize son derece saygılıydı. Sayesinde birikimlerimizi güzel değerlendirdiğimizi düşünüyorum.

Burcu Adıgüzel

Bütün işlerimiz zamanında ve sorunsuz olarak yapıldı. Son derece güler yüzlü ve ilgili bir şekilde hizmet aldım. Teşekkür ederim.

R******* Z*******

As a not having Turkish citizen and without knowing language finding such a trusted person like him was fantastic experience. I even adviced him to my friends as well . since there are many fraud in this sector i feel lucky to meet him .

Harun Yakut

Mahfuz Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kesinlikle Güvenebilirsiniz. Satış Tapu Resmi İşlerlmizle Uğraşarak Yanımızda Olarak İşinin Takipinde Olduğunu Bize Gösterdi Kendilerine Teşekkür Eder ve Başarılarının Devamınlı Olmasını Temenni Ederim

B******* D*******

Muammer Bey'den kiralık dükkan tuttum kendisi bütün süreçte bana yardımcı oldu. Elektronik ortamda hiç bekletmeden bütün işlemlerimizi halletti teknolojiyi yakından takip etmesi mal sahibi ve kiracı arasında ki köprüyü güzel oluşturması ile güvenimizi kazandı. Bizim taşınma sürecimizde ve sonra ki süreçlerde de gerekli olmasa da desteğini esirgemedi kendisine teşekkürü bir borç bilirim ve RE/MAX ailesine bu kıymetli insanları bünyesinde barındırdığı için tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun. Sevgiler saygılar.

Talip Tuncer

Ortadoğu ve balkanların en iyi danışmanı

M******* İ*******

Çok ilgiliydi her sıkıntımızda destek oldu kendisine teşekkür ediyorum

Dilan Demirbüken

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir emlak danışmanı ilgi alaka için çok teşekkür ederiz Mahfuz bey

Şehmuz Özer

Bahçelievler Ulubatlı Hasan caddesindeki kiralık daireyi A dan Z ye her şeyi ile ilgilenip şeffaf bir şekilde taşınma süresini de makul bir süre verip bize kiraladı her şey için Ahmet ŞEYHBEDRETTİN beye teşekkür ederiz .

Ercan Erben

İlgi ve alaka cok iyiydi bizi bu sürecte hic yanlız birakmadi hersey icin tesekkurler elinize emeginize saglik 🙏

Muhammed Nebati

Hüseyin Bey'in ilgisinden ve bize sağladığı müşteri portföyünden çok memnun kaldık. Tüm dairelerimiz için kendisiyle anlaştık, çok memnunuz.

Mustafa Yılmaz

İlgi alaka ve hizmet için çok teşekkür ederim.

Suha Yasin Akcan

İlgi,alaka ve güven için çok teşekkür ederim.

İsmigül Yavaz

Hızlı ve kaliteli hizmet için Enes Beye teşekkür ederiz. Evimiz 2 günde satıldı. İlgisinden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

Dinç Durmazel

Kendisini tebrik eder, her zaman kendisiyle çalışmayı arzu ederim.

Serkan Dural

Samimi ve güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkür ediyorum. Zeynep Kırıkçı hanımefendiye teşekkür ederim.

A******* N*******

Doğru bilgilendirme yapıyor ve çok ilgili

Yusuf Kartal

Ahmet Bey çok yardımcı oldun teşekkürler

Mehmet Algül

Bahçelievler çamlıkahvedeki dairesinin satışını çok kısa sürede gerçekleştirdi her şey için Ahmet beye teşekkür ederiz.

Mehmet Resul Geçit

Burak beyin ilgi ve alakasından memnunum sağ olsun.

Erkan İçten

Merhaba yaklaşık iki ay bir daire araba işimiz oluştu Muhammet kardeşimiz bizle Çok yakından ilgilendik çok centilmen bir satıcıBundan sonraki hayatında ona başarılar dilerim

Kısmet Ödül

Kaliteli çalışma güvenli kişilik iletişimde mükemmel karakteri ile kendini belli eden gerçekten içten çalışma yapan ailedem biri gibi kendini hissettiriyor ilgiliniz alakanız için çok teşekkür ederim iyki sizi tanımışız iyki sizinle çalışmız Hatice hanımla beraber mükemmel bir ekipsiniz

Hikmet Karakuş

Danışmanınız ismail şengül gerek bilgilendirmeleriyle gerek ilgilenmesi ile bize çok yardımcı oldu RE/MAX ailesine ve kendisine çok teşekkür ederiz.

Berke Ağgül

İsmail Beyin vermiş olduğu hizmetten ilgisinden çok memnun kaldık bu süreci çok iyi yönetti kendisine teşekkür ederiz.

Yunus Turan

Muhammet Bey ile bir daire alışverişi vesilesi ile tanıştık. İlk görüşmemizden itibaren oldukça ilgiliydi. Daireyi gezdirirken daire ile ilgili olumlu olumsuz tüm detaylar hakkında bizi bilgilendirdi. İlgisine teşekkür ederiz.

Yunus Kaya

Her anlamda güvenilir ve yetenekli, desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Betül Yusufoğlu

Muhammed bey, Kendisiyle iletişime geçtikten sonraki süreçte gayet nazik ve ilgiliydi. Bize elinden geldiği kadar yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum

T******* H*******

Kiralıcağım ev konusunda bana çok yardımcı oldu takıldığım konularda iletişimde bulundum geri hızlı geri dönüşler yaptı ve elinden geldiğince yardımcı oldu. Çevresi geniş olduğu için gerekli yerlerle iletişime geçip beni yönlendirdi samimiyeti iyi sohbeti güzel birisi emlakçı olarak herkeze tavsiye edebileceğim bir insan

Oğuzhan Onay

İsmail bey ile beylikdüzündeki dairemin satışında ortak iş yapma fırsatı buldum ,konulara profesyonel yaklaşımı bilgi ve tecrübesiyle evimi 1 hafta gibi kısa bir sürede kolaylıkla satışını tamamladı hersey için cok teşekkür ederim

Furkan Gündüz

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz Ahmet Bey, her konuda sağladığınız güven ve bilgi birikiminiz sayesinde başlangıçtan sona kadar her şey sorunsuz ilerledi, ileride tekrar görüşmek dileğiyle her şey için çok teşekkür ediyoruz

Ramin Mahmudi

Profesyonel ve dürüst bir satış gerçekleştirmek için en doğru seçim Ahmet Bey ve asistanı ile çalışmak, yaptığım bütün işlem süresinde yanımda oldular, çok teşekkür ediyorum, tekrar çalışmak üzere.

Nihat Erok

Güler yüzlü , güvenilirr ve samimiyetli hizmetinizden ötürü çok teşekkür ederimm. Çok sağolun ilginiz için .Başarılarınızın devamını dilerim

Mustafa Cansu

Evimizi kiraya verdi tamirinden tutunda daskına kadar o ilgilendi usta buldu o kadar güven verdiki uzakta olmamıza rağmen hiç gözümüz arkada kalmadı kiracıyı bile görmedik ne kadar teşekkür etsek az özlem hanım

Abdurrahim Gengil

Her arayışımızda hiç sıkılmadan telefonunu açıp tüm sorularımızı doğru dürüst cevap veren bir emlakçı ile ilk kez karşılaştık mutlu olduk emlakçı değildi gerçekten danışmanlık yaptı teşekkürler özlem hanım RE/MAX.

Dilan Aydın

Güleryüzlü güvenilir ve samimiyetli hizmetinizden ötürü çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim Özlem hanım

Arif Kutval

Hüseyin Bey zorlu ve uzun bir satın alma sürecini sabrı ve profesyonelliği ile bizim için çok iyi bir şekilde çözüme ulaştırdı. Herkese tavsiye ederim. Başarılarınızın davamını dilerim.

B******* C*******

Kısa sürede yardımcı olduğunuz ve çözüm odaklı olduğunuz için teşekkür ederim 🙏en çok da güven verdiğiniz ve güler yüzünüz 🙏 İyi ki siz Songül Çalışkan

F******* D*******

Danışmanınız ismail şengül gerek bilgilendirmeleriyle gerek ilgilenmesi ile bize çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederiz.

O******* T*******

Güler yüzlü ve ilgili bir beyefedi. Randevu saatinden önce buluşma yerine gelmiş ve bizi bekletmedi. Yaptığı işi severek yaptığı belli oluyor.

Olcay Ömer Turan

Ferah Hanıma emekleri için teşekkür ederim. Ev kiralama sürecimde, ev sahibim ile olan iletişimi çok hızlı ve güzel yönettiğine inanıyorum. Sözleşme imzalanması, kafamdaki soruların giderilmesi noktasında gayet güzel bir yol gösterici oldu. Hem ev sahibinin hem kiralayan kişinin ortasında durdu. Bundan sonraki süreçtede her iki taraf için de bunu devam ettireciğini ve verdiği hizmetin arkasında duracağına inandırdı. Emekleri için tekrardan teşekkür ederim :)

B******* B*******

Arsamızı alırken Bilal Bey ile çalıştık. İlgisinden,samimiyetinden dolayı teşekkür ederiz. İnşallah güzel bir yatırım oldu :)

Kenan Haliloğlu

İletişim hızı, ve ilgisiyle güzel bir ticaret sağladı bize kendisine tekrar teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim.

Muharrem Ünal

Uzun süredir babam ve kendim için doğu semt de ev arayışı içerisindeydim. Kendisi ile bir ilan üzerinden tanıştım. Lakin İlknur hanım çok ilgi ve alaka göstererek istediklerimin çok çok üzerinde ve gerçekten de bütçeme uygun evi kısa süre içerisinde buldu ve evi almamıza yardımcı oldu. Devamında pazarlık sürecinde tapu işlemlerinin ilerleyişinde mesleği gereği bu işin ince nüanslarında bizi aydınlattı ve bizi hiç yalnız bırakmadı. Kendisi ile tanışıp ev sahibi olduğumuz için çok mutlu olduk. Umarım emlak sahibi olmak isteyen veya yatırımlarımı değerlendirmek isteyen herkesin yolu İlknur hanımın ofisine düşer. Kendisi bölgesine ve işine çok hakim biri. Şirketine ve kendisine hayırlı bol kazançlı işler diliyorum.

Cihan Kılınç

Muhammet bey aracılığıyla Büyükşehir mahallesinden ev aldık sağolsun bizimle çok ilgilendi bu süreçte en ince ayrıntısına kadar. İş disiplini ve ahlakı çok yüksek güler yüzlü biri kendisine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonra gayrimenkul alımlarında kendisiyle sürekli iletişim halinde olacağım 🙏

Samet Pehlivan

Çok ilgili ve süreçi tamamen takip edip her konuda bilgi vermeyi ihmal etmediği için kendisine teşekkür ederim

Ömer Bozkurt

Sayın Suat beyden çok memnunum elinden gelen tüm yardımlarını yaptı

S******* D*******

Ticari bir portföy olan yeni dükkanımız için çalıştık. Desteği için çok teşekkür ederiz. İş Takibi çok iyiydi.

Arzu Açıkgöz Gürdal

Büyükşehir konutlarında ki dairemin satışının fiyat araştırmasını yaparken volkan bey'i aramıştım.bilgi almıştım konuşmamız esnasında sıcak kanlılığı ve pozitif enerjisini yansıtmıştı.kısa sürede işlemimiz gerçekleşti daha öncede firmanızın ciddiyetini yakın takipteydim firmanızda ki bütün çalışanlara ve volkan bey ' e teşekkür ediyorum .

Serkan Kocaman

Uzun süreli gayrimenkul alımı araştırmam sonucunda İlknur hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisi ile çok iyi bir iletişim kurduk ve bütçeme uygun daireyi satın alabildim . Bu sektörde gerçekten işine özen gösteren ve sürecin her aşamasında desteğinı esirgemeyen birisi. Bundan sonra da ihtiyacım halinde kesinlikle çalışmayı düşünüyorum. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

B******* K*******

İşlemler güvenli ve hızlı bir şekilde bitti teşekkürler.

Faruk Deniz Yılmaz

Yüksel bey gerçekten konusuna hakim işinin hakkını veren bir kişi. Kendisi ile çalışmak bize de iyi geldi. Gayrimenkulünüzü güvenerek teslim edebilirsiniz. TEŞEKKÜRLER YÜKSEL ŞAHİN

Seda Şen

Samimi,güleryüzlü ve işini mükemmel yapan ,takip eden ,kendi bölgesinin dışında olan mülkümün satışı için canla başla uğraşan İnci hanıma sonsuz teşekkür ediyorum.

Engin Öner

yapılan hizmetten oldukça memnunum ayşe hanım ilgisi ve yardımları için teşekkür ederim

Nurettin Korkmaz

Ticari mülkümüzün satışında Profesyonel titiz kaliteli hizmet için teşekkür ederiz

Nurettin Korkmaz

İl dışından vermiş olduğumuz ticari port foümüzü biz istanbul'daymışız gibi temsil ederek başarıyla satışını gerçekleştirdi destekleri için teşekkür ederiz

Ş******* T*******

Gayet ilgili ve tüm satış sürecimde yardımcı oldu.

Züleyha Ceylan

Öncelikle Resul Bey 'in güler yüzlülüğü ilgisinden dolayı bize karşı duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ederiz vermiş olduğu hizmetten güvenden dolayı da ayrıca kendisine ve RE/MAX Final'e teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Züleyha Ceylan

Ben bu kadar güzel bir firma görmedim başta İsmail Bey olmak üzere RE/MAX Final ailesine teşekkür ederim. İsmail Bey'in vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldığımı belirtmek ister başarılarının devamını dilerim.

A******* A*******

TAM BİR PROFESYONEL ve GÜVENİLİR. Mülkümüzün satış sürecinde aileme ve bana vermiş olduğu titiz, kontrolcü, takip eden destek için RE/MAX Final şubesine ve Şafak Geçay ‘a teşekkürler.

Suat Ercan

İlgi alaka naif ve kibarlığından dolayı çok teşekkür ederim.

H******* Y*******

Mahfuz Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Türker Aydınel

Gözüm kapalı bir şekilde Atakan Bey'e güvenirim. İnsanlar arasındaki bağı sağlam kuran ve köprü görevi gören bir model çiziyor. Mülkümüzü 2 gün içerisinde çok hızlı bir şekilde sattı yatırım için tavsiyeler verdi ve birkez daha doğru yolu bulmamıza yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.

M******* E*******

İsmail Şengül Bey'den gayet memnun kaldık, verdiği hizmeti beğendik, kendisine teşekkür ederim.

K******* Ö*******

Mülk alım sürecinde, Şafak Geçay gibi uzman ve müşteri memnuniyetine odaklı profesyonellerle karşılaşmak, gerçekten kıymetli bir ayrıcalıktı. Sadece satıcının temsilcisi değil, bizimde kaygılarımızı anlayarak anlayarak bize eşit bir şekilde yaklaştı. RE/MAX Final şubesine Şafak Geçay'a gösterdiği özverili çalışma ve samimi ilgi için teşekkür ederim.

Ş******* U*******

Emlak sektörü ile ilgili sorularıma güvenilir bir şekilde içtenlikle cevaplar almaktayım. Mahfuz bey başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

Ali S. Gül

Muhamed kardeşim çok iyi bir satış danışmanı başarılarını devamını diliyorum ilgi ve alakası için teşekkürler

Özge Avcı

Villamızın profesyonel bir şekilde ölçümlerini aldıktan sonra fiyat değerlendirmesini yaptı, bizi bu konuda çok iyi yönlendirdi..Kendisiyle sürekli çalışacağız. Teşekkürler

Gökhan Karaca

Muhammet bey sayesinde iki kez emlak alım satımı ve kiralama gerçekleştirdim. Gerek işine duyduğu hassasiyet gerekse verilen sözlerin yerine getirilmesinde göstermiş olduğu özenden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz prezentabl bir danışman.

Hakan Atıseven

Muhammed beye satış sürecindeki destekleri için çok teşekkür ederim. İşini çok iyi yapıyor, deneyimli ve tecrübeli. Kendisine başarılar dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.