RE/MAX Fly portföyünde 91 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 69 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 22 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Fly

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Tarabya Mah. Şalcıkır Cad. Şakacı Sok. No:2/2
/ Sarıyer / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Uğur Gökçe

Bülent Bey ile bir kiralama işi dolayısıyla tanıştık. Sonrasında bana ait bir mülkün satışı için de görüşmemiz oldu. Bütün süreçte sağolsun çok yardımcı oldu, iki tarafın da çıkarlarını koruyarak orta noktada buluşturdu. Ayrıca kendisi ile gayrimenkul danışmanlığı dışında aramızda bir dostluk da gelişti. Teşekkürler.

Mustafa Yılmaz

Birlikte çalıştığımız sürece açık ve pozitif iletişiminizle emlakçılara olan kötü ön yargımızı sildiniz. Evimizi hızlıca, istediğimiz şartlarda kiraya verdiniz. Teşekkür ederim.

Sedat Dursun

Bülent Bey, sizinle çalıştığım için çok memnunum. Verdiğiniz emekler için teşekkür ederim. Emlakçılardan görmediğimiz ekstra çalışmalar ve gayretler ile zor olan işimizi kolayca hallettiniz. Sağ olun. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum.

M******* K*******

İlginize teşekkür ederim.

Şakir Hatipoğlu

Her şey çok pürüzsüz ilerledi, her konuda bize çok yardımcı oldu. Hazal Hanım’a teşekkür ederim.

Sadık Durna

Hazal Hanım’ın ilgi, alakalı ve yardımsever tavırlarından dolayı memnun kaldım. Teşekkür ederiz.

Erçin Uçucu

İlginize çok teşekkür ederim.🙏

Selen Duygu Turşucu

Hazal Hanım'ın ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Güvenilir, insancıl ve desteklerini eksik etmiyor.

Minonaz Nasirifar

Aldığım servisten memnunn kaldım her şey 10 numara teşekkürler.

Soner Yıldırım

Çok anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımları var. çok memnun kaldık.

Saja Mohammed

Sizden aldığım hizmet için çok minnettarım. hizmetlerinizi bana sunma şeklinizi beğendim. rahat ve sorunsuzdu. i̇lerlemenin ve mükemmelliğin devamını diliyorum. ayrıca bana karşı davranışınız da hoşuma gitti. bunun için teşekkür ederim.

Ekaterina Osmanoğlu

Hazal hanım’dan çok memnun kaldım. hem hızlı sürede ev sunumunu organize etti hem tüm istediğim bilgileri iletti. hızlı dönüş sağladı. çok memnunum. başarılar dilerim.

Berna Engin

Hızlı ve etkin bir şekilde bizimle iletişime geçtiniz, ilginiz için çok teşekkür ederim.

İlknur Çaycı

Hazal Hanım ile profesyonel , içten güven odaklı çalışan, dürüst bir danışman. aileden biri oldu yazlığımızın satışıyla ilgilenmek istediğini yazmıştı belli bir zaman sonra dönüş yaptık aynı duyarlılıkla hızla dönüş yaptı, geldi ve görüşmelerimizi yaptık satış için uzlaştık umarım her şey en güzelini fazlasıyla hak eden bir hanımefendi RE/MAX Fly’ı son derece iyi temsil ediyor saygın, asil ,sabırlı iyi ki tanıdık sizi en çok da güven odaklı, açık net bilgilendirme benim için önemliydi. teşekkür ederiz.

Arzu Özdemir

Hazal hanım ile çalıştığım süre boyunca kendisinden çok memnun kaldım, güleryüzlü , profesyonel , işini severek ve titizlikle yapan bir danışman. bundan sonra da kendisiyle devam etmek isterim.

Atakan Kartal

İletişimde kaldığımız kiralama süreci boyunca güleryüzlü ve profesyoneldiniz, teşekkürler.

Sedattin Önal

Bir arsa satışında elinden gelenden daha fazlasını yaptı vermiş olduğu hizmetinden dolayı RE/MAX FLY Hazal Hanım’a teşekkür ederim.

Osman Demirel

Bursa Keles'teki arazim ile ilgili olarak RE/MAX Tarabya ofisinden gayrimenkul danışmanı Hazal Hanım’a çok teşekkür ederim. Harika bir piyasa değerlemesi ve analiz çalışması yaptı. Teşekkürler Hazal Hanım.

Şerafettin Karakuş

Hazal hanım Başvuru sürecinde çok yardımcı oldunuz umarım satış sürecide hızlı geçer çok Teşekkür ederim. Bundan böyle tüm işlerimde RE/MAX diyorum. iyi çalışmalar

Şerafettin Karakuş

Hazal Hanım Arsa Satışım Ile Ilgili Sizi Çok Yordum Çok Yardımcı Oldunuz Hakkınız Ödenmez Çok Çok Teşekkür Ederim Başarılarınızın Devamını Diliyorum

Ahmet Yıldırım

RE/MAX Fly Emlak Danışmanı Hazal Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ilgi ve alakasından dolayı, yetki Verdiğim süre zarfında gerekli hassasiyeti göstermeleri beni çok memnun etti.🙏🙏

Ahmet Uysal

Hazal Hanım’a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Tolga Özdamar

İyi çalışmalar bizim için bir firmanın iyi olduğunun kanıtı yapılan işin hızı ve doğruluğudur. Şu an için ilk aşamada yetkilendirme sürecinde ilginiz ve alakanızdan memnunuz tabiki satışta çabuk olursa çok daha memnun olur ve bundan sonrası için sizinle çalışmaya devam ederiz. iyi haftalar dilerim.

Yusuf Çiçek

Merhaba teşekkür ederim müşterilere karşı çok özenli sunumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Yusuf Çiçek

Merhaba teşekkür ederim müşterilere karşı çok özenli sunumlarınızdan dolayı.

Enes Arslan

Satış sürecinde ve pazarlama konusunda profesyonel ve hızlı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Tayfun Öçal

En baştan beri çok özenliydi. Düzenli ve detaylı tapor verdi. Üstelik evimi çok avantajlı bir fiyata kiralamamı sağladı. İleride evimi satmayı planlarken de Burak beyle çalışmaya karar verdim.

Vuslat Erdogan

Ev sahibi ve kiracı arasındaki köprü güzel kuruldu. İki tarafın da menfaatleri gözetilerek aynı gün hallettik her şeyi. Hemen geldik ve tuttuk evi. Teşekkür ederiz.

Gamze Yazgan

Hazal Hanım'la tanıştığımız günden beri çok ilgili ve pozitif bir insan.İşini severek ve ciddiye alarak yaptığı o kadar belliki,size inanılmaz bir huzur ve güven veriyor.Emlak danışmanından ziyade size yardım etmek isteyen bir dost gibi.Iyi ki sizinle karşılaştım.Her şey için çok teşekkür ederim.Karşınıza hep iyi insanlar çıksın ve hayat size hep kolay olsun.

Barış Yıldız

İlk görüşme için ilgili, alakalısınız, umarım bu performans satış sürecinde devam eder. Genel olarak memnunum, Teşekkürler.

Erdinç Karaçöl

Son derece nazik , mesleğini seven ve iyi yapan, bilmediğimiz konuları da defalarca sormamıza rağmen aynı sabır ve kibarlıkla anlatan, hızına yetişmekte zorlandığımız HAZAL ÖZDEM ‘e çok teşekkürler işinde başarılar diliyorum.

Burak Aydoğan

Hazal hanım, güvenilir kibar ilgili ve güler yüzlü bir profesyonel, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Örenkaya

Hazal Hanım şimdiye dek çalıştığımız ilk emlak danışmanısınız, bizi arsamızın satışı ve kendi üstlenimleriniz ile ilgili bilgilendirerek sabırla yardımcı oldunuz. Fiyatlandırma konusunda da tecrübelerinizden faydalandık, çok teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyoruz.

Özay Dikyol

Hazal Hanım müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve istediğiniz anda ulaşabileceğiniz , görüşme yapabileceğiniz işini profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı. Tebrik ederim.

Akif Keskin

Bu çalıştığımız süreçte ben Hazal Hanım’dan gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim ilginiz için. 🙏🏻

Asya Beşkardeş

Hazal Hanım size teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Çok kibar ve profesyonel bir çalışma sergilediniz. Herkese tavsiye edebiliceğim birisinisiniz.:)

Esra Aksoy Seber

Danışmanlığı ve güleryüzü sayesinde ev sahibi olduk. Çok teşekkür ederim Emrah Bey ve RE/MAX Fly ekibine.

Ezgi Ergin

Ev satışı işlemi için Mine Hanım ile çalıştık. Sürecin başından sonuna kadar ihtiyacımız olan her türlü desteği aldık. Mine Hanım’ın güçlü iletişim yetenekleri, alanındaki yetkinliği ve hızlı aksiyonları sayesinde satış işlemini hızlıca ve sorunsuzca tamamladık. Her ihtiyacımız oldugunda kolaylıkla ulaşabildik ve danıştığımız her konuda çözüm aldık.

Ensar Öztürk

Dükkanımızın satışında destek oldukları bu süreçte Hazal Hanım’a teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Fatma Özge Şahin

Hazal Hanım ilk andan beri bizimle oldukça ilgilendi. Hem yardımcı oldu hem oldukça kibardı. İşini iyi ve profesyonel yapan birisi. Kendisinden kiraladığımız için mutluyum.

Mustafa Çelik

Kiralama sürecimiz Hazal Hanım sayesinde çok hızlı ve sorunsuz geçti. İstediğimiz rakama ve bir gün içerisinde dairemizi kiraladı. İlgisi için çok teşekkür ederim.

Sevda Özden

Gayet başarılı bir süreçti. Emekleri için teşekkür ederiz.

Belma Yayla

Her şey şeffaf ve kolay bir şekilde ilerledi. Başarılıydı ve güven verdi, çözüm odaklıydı. Teşekkürler.

Derya Uludüz

Hazal Hanım’dan aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, kendisi çok güler yüzlü , samimi ve profesyoneldi. Süreci titizlikle yaptı ve sorularıma hızlıca yanıt alabildim. Bundan sonraki süreçlerde de kendisiyle çalışmak isterim…Başarılarının devamını dilerim:)

A******* T*******

Hazal Hanım'a ilgisi, kibarlığı ve güler yüzünden ötürü teşekkür ederiz:)

Uğur Özdem

İlgi ve alakanızdan müteşekkiriz Buket Hanım bizi ev sahibi yapmak için çok çabaladı. Buna strateji diyeceğim. İkna kabiliyeti çok yüksek. Bize yer göstermek, ödeme planı konusu, müteahhitin ilgisi konusunda bizim işimizi çok kolaylaştırdı. Biz alamadık ama bu tamamen bizimle ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özlem Pektanur

İlginiz alakanız için teşekkürler, güler yüz hizmetiniz ve takibiniz için teşekkür ederim.

Aykut Akhan

İlgi alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

Adem Temizel

İlk telefon görüşmesinden, daire gösterimi ve daha sonraki aşamada hoşgörülü, gayet açıklayıcı ve prosedüre uygun şekilde süreç ilerlemiştir. Teşekkür ederim.

Eda Özgür

Hazal Hanım iletişimimizin başından sonuna kadar ulaşılabilir ve yönlendiriciydi. Sorularımıza hızlı ve tatmin edici yanıtlar verdi. Ayrıca üslûp ve davranış açısından profesyoneldi. Benzer ihtiyaçlarımda kendisi ile tekrar iletişim kurmak isterim.

Perhihan Koç

Nur Hanım; Özverili ve nazik. Müşteriyle seviyeliydi ve yol gösterir davrnış içinde olması hepimizin gönlünü fethetmiştir. Sevgiler. Hayırlı işler.

Mert Akdere

Ev kiralamaya karar verdikten 2 gün sonra işlemin tamamlanmasını sağlayan çok pozitif ve inanılmaz sistematik yaklaştı. Bize güven verdi ve süreci oldukça hızlandırdı. Teşekkür ederiz.

Serap Sağ

Kurumsal firma olmanız sebebiyle tercih ettiğimiz ve hizmetinizden memnun kaldık. Çalışmalarımızın devamını dileriz. Hazal Hanım'ın karşılaması ve anlatımı çok özenli ve açıklayıcıydı. Kendilerine çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

Melike Akcan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Hazal Hanım çok güvenilir ,samimi , çok ilgili ve kibarlar dört gün içerisinde kiralama işlemini gerçekleştirdi bundan sonraki işlemlerimde de kendisiyle devam edeceğim.

Nuran Horhoryan

Bugüne kadar hiçbir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmak istemedim.. Özellikle de kadın Gayrimenkul Danışmanları ile hiçbir şekilde anlaşamadım.. Amaçları sadece bir an önce evimi düşük fiyattan da olsa satıp kendi kazançlarını sağlamaktı.Ama Hazal Hanımı tanıdıktan sonra ve konuştuktan sonra hemen güvendim ve bundan asla pişman değilim..İyi ki tanımışım sizi Hazal Hanım.. Hazal Hanım ile çalıştığım için çok mutluyum ve içim gayet rahat.. Bundan sonra da başka hiçbir gayrimenkul danışmanı ile çalışmam..Son derece işini titizlikle takip eden ve karşısındaki kişiye güven veren bir Hanımefendisiniz Hazal Hanım.. Başarılarınızın devamını dilerim 🙏🙏

Mete Cengiz

Mülkümü sayenizde istediğim tarih ve fiyatta herhangi bir zorluk yaşamadan satabildim. Hizmetten son derece memnun kaldım. Bengisu Hanıma Teşekkürler.

Arif Güdül

Arsa ve Arazi noktasında iş birliğimiz ile süreci verimli bir şekilde yönettiği için teşekkür çok ama çok ederiz. Gerçek bir profesyonelsiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

H******* Ç*******

Bengisu hanım Arsa ve Arazi noktasında çok bilgili ve donanımlı olup, gerek piyasa araştırması gerek satış süreçlerinde çok başarılıdır. Mülklerimin birçoğunun satış sürecini kendisi ile birlikte gerçekleştirmiş olup halende çalışmaya devam etmekteyiz. Emekleri için teşekkür ederim.

Uğur Erduran

Bengisu Hanım, gerek güler yüzü gerek mesleki bilgisiyle her zaman gayrimenkul denilince akla gelen ilk isimlerdendir. Şüphesiz ki önünde daha da başarılı seneler kendisini bekler.

İlham Hazera

Bengisu was a great agent, available and very good advice. She was very welcoming and knew how to put as in the best conditions for our installation.

V******* A*******

Arsa ve arazi konusunda bilgisi ve destekleri için teşekkür ederiz.

N******* B*******

SKYLAND' de kiralama yapmak için başvurduğumuz Bengisu Hanım'a yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

T******* A*******

SKYLAND' de kiralama sürecinin sonuna kadar ilgi ve desteklerini eksik etmeyen Bengisu Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.

B******* A*******

Tarafımıza yapılan danışmanlık hizmeti ve diğer işlemler için verilen destekler için teşekkür ederiz.

Sinem Yılmaz Oğuz

Yüz yüze görüşmeden bile güven veren, tatmin edici araştırmaları ve cevaplarıyla işlerimi kolaylaştıran Bengisu hanıma ve bu imkanları sağlayan Remax şirketine teşekkür ediyorum.

S******* U*******

Danışmanımız Bengisu hanıma dış cephemizin reklam pazarlaması noktasındaki destekleri için teşekkür ederiz.

Uğur Can Balcı

Bengisu Hanım ilgili ve bilgiliydi. Bize çok yardımcı oldu. Remax kalitesiyle aldığımız hizmetten memnun kaldık.

Sezer Öbey

Danışmanınız Bengisu Hanım çok kibar ve ilgiliydi bizimle çok ilgilendi. Her şeyde çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz güler yüzlü ve yardımlarından dolayı.

Seda Ünsar

Sevgili Bengisu ile uzun bir yolculuğumuz oldu ve bütün süreçlerimiz hepsinde benim yanımdaydı ve bana çok destek oldu. Profesyonel süreç yönetimi, kriz yönetimi ve ve müşteriyi doğru anlayıp yönlendirme konusunda gerçekten çok başarılı. Öncelikle Sinanobadaki dairemin satış sürecini yönetmiş ve satmış olup sonrasında destekleriyle Ataşehirden kendime ev almış olup devamında isteğime uygun kiracı portföyünü de bana bularak evimi kiraya vermiştir. Her şey için teşekkür ederim. Sadece emlak değil birçok konuda bilgili olup tanıştığıma çok memnun olduğum kişidir kendisi. Re/Max Fly'a Teşekkürler.

Cem Sağar

Bengisu hanıma bize yardımcı olduğu için ve kısa sürede işlemimizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Serpil Akyazıcı

HERMES TÜRKİYE Çalışanları adına Levazım sitesinde Mayıs 2022 de yaptığımız kiralama işlemleri sırasında Bengisu Hanım güler yüzü ve enerjisi ile çok yardımcı oldu. Kiralama öncesi ve sonrası, hatta kira süresinin uzatılması süreçlerinde tüm sorunlarımızı profesyonel biçimde yanıtlayıp çözüme kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Nuray Derinöz

Tüm süreçten ve sonrasında bizi açıkça ve doğru bir şekilde bilgilendirdiğiniz, ilginiz, anlayışınız ve kibarlığınız için çok teşekkür ediyoruz. Beklentimizi çok kısa zamanda karşıladınız. Size denk gelmek büyük bir şanstı. Tekrar sizinle çalışmaktan büyük mutluluk duyarım. İletişim halindeyiz zaten. Size ve ekibinize tekrar teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Gökhan Derinöz

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım. Pozitif, müşteri memnuniyetini önde tutan yaklaşımınız ve kibar tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.

Hasan Ersoy

Güler yüzlü, profesyonel yaklaşımı, hızlı ve yerinde tespitleri için sonsuz teşekkürler. Tanıdığım için çok mutluyum. Emlak sektöründeki tek tercihim Bengisu Taş.

Muzaffer Uğur Erdem

Arsa değerleme konusunda bizlere hep yardımcı olup kısa sürede arsamızı sattığı için Bengisu Taş'a ve Remax FLY a teşekkür ederim.

Ahmet Erdem Göktuğ

Antalya Döşemealtı Bademağacı mahallesinde arsamızın satışında bize her türlü desteği veren Remax Flyda gayrimenkul danışmanı Bengisu Taş'a bize gösterdiği her türlü destek ve hızlı satış için çok teşekkür ederiz.

Kadir Özdemir

Arsa ve arazi konusunda kendisi çok bilgili olup satın alma sürecimizde çok yardımcı oldular. Kendisine teşekkür ederiz.

Manon Bleriot

The service given by our real estate agent was very satisflying. Bengisu has been hepful, awailable and willing to answer our questions. She did everyting to make the signing of the easier for us. Thank you everything.

Lola Corbier

The Real Estate consultant was very helpful, she did the link between we and landlord very well. She was very awailable for us, welcoming and friendly.

Müge Yalçın

Verdiğiniz tüm destekler için teşekkür ederiz. Sayenizde çok kolay bir süreç oldu. Teşekkürler. Müge

İgor Serdiuk

Omid Bey'den çok memnun kaldım. Bize sunmuş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Vidadi Alisov

Hazal Hanım’a çok teşekkür ederim🙏 Çok güzel bir insan. Çok memnun kaldım.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Hazal Hanım.

Oğuzhan Altan

Hazal Hanım çok güler yüzlü ve neşeliydi, süreci hızlı yönetti kendisine teşekkür ederim.

Fahrettin Asa

Hazal Hanım’dan çok memnun kaldım. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Kia Rastar

As a foreign, I am very happy that I chose this rent state. In the first minutes of meeting you, till singning the contract, you have completely trust her. And this given me a lot of comfort. Thank you Kia

Birsen Muştu

Çok memnun kaldım Mine Hanım'ın samimiyetinden dolayı hiç yabancı hissetmedim. Re/Max Fly' a Teşekkür ederim

Ivan Plekhanov

Thank you for your support and being online and answering all the questions whenever I needed. I am satisfied with our cooperation. Thank you.

Gönül Göl Arıcı

Danışmanımız Hazal Hanım'a yoğun ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her konuda bize yardımcı olup isteklerimize cevap verdi. Süreci hızlandırmakta destek oldu. Her zaman güler yüzü ile yanımızdaydı. Kendisine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Selma Egüz

Çok ilgili ve titiz çalışarak bize yardımcı oldu. Hazal Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Gayet başarılı bir şekilde süreci yönetti. Güven verici ve çözüm odaklıydı.

Hüseyin Kayahan

Nazik, bilgilendirici ve pozitif yaklaşımları ev sahibi ile iletişimimizi kolaylaştırdı. Her iki tarafı doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. Dürüst ve açık oluşu kendisiyle anlaşmayı kolaylaştırdı. Tekrar çalışacağız.

Osman N. Gülel

RE/MAX FLY TARABYA ekibinin güler yüzlü ve samimi hizmetine teşekkür ederim. Özellikle Mine Hanımın çalışkanlığı, profesyonelliği ve samimi davranışları da takdire şayandır.

Figen Aktaş

Uzun zamandır tanıdığım ve bizim için nasıl emek verdiğini gördüğüm; çok kıymetli Mine hanım'a sonsuz teşekkür etmek isterim. Profesyonelliği, dostluğu ve zerafeti içinde.... Teşekkürler

Ogul Karindaç

Mine Hanım ilk gösterdiği evde nokta atışı yaptı akabininde kontratımızı yaptık. Her şey muhteşem ve sorunsuzdu. Teşekkür ederiz.

Haluk Bal

Mine Hanım son derece profesyonel yaklaşımıyla hiç bir sorun yaratmadan bizim işlerimizi her açıdan başarı ile tamamladı. Bundan sonra gayrimenul ile ilgili herhangi bir ihtiyacında arayacağım tek kişidir.

İsmail Çuhacı

Emlak danışmanız olan Sayın Mine Otaç Hanım'ın verdiği hizmetten gayet memnun kaldım. İş disiplini yüksek ve insan ilişkileri çok başarılı.

Sami Utku Çelikok

Nur Hanım çalışma etiği ve işine verdiği özenle bizim en az iki hafta sürecek ev arama sürecimizi çok kısa sürede çözerek bizi çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Katarina Acar

Hızlı, profesyonel yaklaşım için teşekkür ederiz.

Mehmet Büyük

Başlandıçta, iş takibi döneminde ve sonuçlanma aşamasının tümünde çok kaliteli hizmet aldım. Çok memnun olarak da sözleşmemizi yaptık. Teşekkür ederim.

Filiz Tamay

Emlak danışmanlığına ön yargılarım vardı ama Nur Hanım ile çalıştığım için çok memnun kaldım. Hiç bir problem yaşamadan bütün süreç çok iyi geçti kendisine çok teşekkür ediyorum.

Levent Güler

Çok fazla detaya gerek yok. Nur Hanım'ın nezaketinden, performansından vs. çok fazla memnun kaldığımı bildirmek isterim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.