RE/MAX Gelişim portföyünde 532 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 435 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 97 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Gelişim

KURULUŞUNDAN BUGÜNE KADAR HER YIL 'A'KARNE SAHİBİ OFİS


2012 YILINDAN BU YANA BEYLİKDÜZÜ,BÜYÜKÇEKMECE,ESENYURT BÖLGESİNDE TECRÜBELİ KADROMUZLA HİZMET VERMEKTEYİZ


En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. En büyük amacımız 'TAVSİYE EDİLEN' olmaktır.

Genç, güçlü, deneyimli, eğitimli ve sürekli kendini geliştirmeye yönelen danışmanlarımızla, Güven, saygı ve profesyonel hizmete dayalı ilişkiler kurduğumuz müşterilerimizin %100 MEMNUNİYETİ için çalışıyoruz.


VİZYONUMUZ

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.


MİSYONUMUZ

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek.


DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk

Güvenilirlik

Dürüstlük

Hoşgörü


Saygı ve SevgilerimizleOfis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Adnan Kahveci Mah. Erenler Cad. Beyaz Evler sit. E Blok No:11 İşyeri:22
/ Beylikdüzü / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

F******* Y*******

Balıkesir'den Arkadaş tavsiyesiyle Burak beyle tanıştım. İşinde dürüst davranması her şeyi doğru söyleyerek sizin onayınızı almadan işlem yapmaması alım satım işlemlerinde şeffaf davranması, emlak konusunda bilgilendirmesi açıklama yapması,seviyeli saygılı davranmasiyla insana güven veriyor olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve ilerleyen zamanlarda onunla çalışacağım

Halil Albar

Aldığımız hizmetten çok memnunuz . Evimin satışını çok hızlı gerçekleştirdi . Herkese tavsiye ederim

Levent Adıgüzel

Mustafa Bey'den aldığım hizmetten çok memnunum. Güvenilir güler yüzlü ve işin de çok profesyonel. Herkese tavsiye ederim.

Buluş Keten

Anne ve babamın ev satış sürecindeki desteğiniz, sabrınız ve en önemlisi profesyonel tavırlarınız ile verdiğiniz güven bizleri çok rahat ve mutlu etti. Yıllardır sizlerle çalışmamızın nedenini bize tekrar hatırlattınız. Bunca kötü niyetli insan içerisinde bu denli profesyonel bir danışman ve RE/MAX gibi işini bilen bir emlak danışmanlık firmasını herkese tavsiye ederim. Tekrar hepinize çok teşekkürler.

Turgay Topcu

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim..

Murat Gürdal

İhlas Marmara evleri birinci kısımda aldığımız daire sürecini doğru dürüst ve net bir şekilde yöneten Yasin Bey'e çok teşekkür ederiz samimi ve güler yüzlü ve içten tavırları ile güvenerek içimize sinerek daire sahibi olmamıza vesile olduğu için şükranlarımızı RE/MAX nezdinde de sunarız.

L******* M*******

RE/MAX GELİŞİM ofisinden danışmamız MEHMET BUDAK'a mülkümü teslim ettikten sonra 2 gün içinde çok iyi şartlarda kiralama işlemini gerçekleştirdi.Çalışmasında gösterdiği özveriden dolayı çok teşekkür ederim.

Burak Oru

Yücel Bey ile RE/MAX sayesinde tanışma şansımız oldu çok ıyı dınleyıcı olarak bizi dınledı anladı ilk sunum yaptığı daireyı biz başından sonuna kadar ilgılenerek bizi ev sahıbı yaptı kendısıne sonsuz teşekkür ederiz başarılarının devamını dilerim.

Özkan Akkan

Şenay hanım ile hem bir dairemin kiralanması hem de diğer dairemin satılması işinde çalıştık.Dürüst,işini iyi takip eden,güvenilir bir profesyonel olarak gayet memnun kaldık.İlgili ve tecrübeli bir profesyonel.Teşekkür ederim.

Muhammet Barutcu

Burada şenay hanımla ilgili dürüstlüğü , şeffaflığı ve vermiş olduğu güven ile ilgili bir çok şey yazabilirim ama bunlardan bahsetmeyeceğim bile . Biz şenay hanımla yapmış olduğumuz bir ticaret ile tanıştık ve iyi ki de tanışmışız . Çevrede ki diğer gayrimenkul danışmanlarına nazaran hem bilgisi , hem çıkacak sorunlar da ki çözüm odaklı olması hem de güler yüzü ile neden şenay hanımla ticaret yapmanız gerektiğini anlayacaksınız . Tüm yatırım yapmak isteyen herkes gönül rahatlığı ile şenay hanıma danışıp destek alabilir. Ben yapmış olduğum ticaretten hem çok keyif aldım hem de profosyonel biriyle çalışmaktan süreci sorunsuz bir şekilde tamamladım . En kısa sürede farklı bir ticarette görüşmek üzere 👋

Zeyyat Battal

Beylikdüzünde sahip olduğum gayrimenkulümü tam ihtiyacım olduğu gibi hızlı bir şekilde güvenle satışını organize ettiği için Şenay Hanım'a minnettarım. Süreç içerisinde kendisine sürekli ulaşabildim ve soru ve taleplerime hızlı geri bildirimler aldım. İletişim yönünün çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. Satış yetkisini aldığı günden tapu devrini yaptığı ana kadar ve daha sonrasında da iyi bir diyalog kurduk. İlerleyen dönemde bir gayrimenkul alım-satım işlemim olduğunda ilk aklıma gelecek isimdir. Kendisine gönül rahatlığıyla güvenebilirim.

Z******* A*******

Kendisi çok anlayışlı ve kibar birisi. Daha öncede başka komşularıma da kiralama hizmeti sunmuştu. Gerçekten çok kaliteli ve nezih insanlarla çalışan birisi. Kendi kiralama hizmetimde de gerçekten çok kibar ve düzgün insanlarla bizi tanıştırdı. Hiç bir problem yaşamadık. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Sonraki gayrimenkul hizmetlerimi de kendisinden alacağım

Muhammet Taş

Ev alma konusunda aracı, emlakçı kesinlikle istemiyordum ama ŞenayHhanım'ın yaklaşımı ve verdiği güven ile bu yaklaşımımdan tamamen uzaklaştım.Ev sahibi olmam konusunda kendisine ev alıyormuş gibi uğraş verdi. Karşı tarafı ikna etmesi bütün zorluklara rağmen ve benim isteklerimi kabul etmesi gerçekten süreç sonrasında da önerdiğim ender kişilerdendir Şenay Hanım. Kendisine tekrardan teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Veysel Dündar

Aldıgım hizmetten gayet memnun kaldım satış işleminin başından sonuna kadar ilgilendi malik beye cok teşekkür ederim

Okan Şahin

teşekkür ederiz

Ahmet Ziyalı

Dairemi sattım çok memnun kaldım her şey için çok çok teşekkür ediyorum misafirperverliğinizden dolayı ilgi ve alakanızdan dolayı

E******* B*******

Soodeh hanım güler yüzlü ve hızlı aksiyon alarak her konuda soruları cevapsız bırakmadığınız alternatifleri değerlendirdiğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

Semih Esringül

En umutsuz olduğunuz ve vaktimizin en dar olduğu zamanda kendisini tanıdık. Emlakçılara karşı tamamen güvensizliğin olduğu ve kötü tecrubelerimizden sonra kendisiyle tesadüfen tanıştı ve çokta iyi yaptık. Kısa ve stresli sürecinizi seffaflikla ve samimiyetiyle aynı zamanda sabırla yönettigi için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ceren hanim 1 dakika bile göz kırpmadan çalışılacak biridir. Öbür emlakçıların 2.5 ayda satamadığı evini ceren hanim 29 günde satmıştır; gerçekten tebrikler.

Ahmet Ucal

teşekkür ederim herşey için

Mehmet Şahan

Burak Bey işini çok iyi derecede yapan ,güvenilir ,samimi ve saygın kişiliği ile konutumuzu en ideal fiyattan satış işlemlerini tamamlamıştır. her şey için çok teşekkür ederiz.

Ahmet Tunç

Ceren Hanım bizimle yakından ilgilendi. Sorunsuz bir şekilde satışımızı gerçekleştirdik. Hızlı bitti. Bizler kendisinden çok memnun kaldık.

Faruk Emre

Ceren hanım ev satın alma işlemimde baştan sona ilgilendi, ortaya çıkan pürüzleri tecrübesiyle giderdi.

Yusuf Okay

Şennur hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

A******* Ç*******

Kiralık daire arayışımız için RE/MAX Gelişim ofisinden Mehmet Budak bey ile tanıştım ve kiralama sürecinde ilgi ve alakasından memnun kaldık.Çok teşekkür ederim.

İrem Maçe Şimşek

Suphi bey, her zaman çözüm odaklı ve süreçleri çok pozitif yönetiyor. Hem profesyonel hemde insancıl bir yaklaşımı var .deneyimi sayesinde güven veriyor.her zaman gayrimenkul çalışmalarımızda birinci tercihimizdir.kendisine ve bagli olduğu kuruma çalışma şekli bakımından çok teşekkür ediyorum.

Hürzet Büyüknalbant

İşini dürüst ve güvenilir bir şekilde yapan bir gayrimenkul danışmanı kendisine bize yardımcı olduğu nezaketle bizi yönlendirdiği için çok teşekkür ederiz. Son zamanlarda işini dürüst ve ilkeli yapan nadir danışmanlardan kendisine başarılarının devamını diliyoruz.

Tarkan Turkmen

Sayın Malik Bey Kurumsal adına işinizi çok düzgün yapıyoruz. Tekrar çok teşekkür ederim Başarılar dilerim

Erkut Erkul

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederi, sağ olun var olun.

E******* V*******

Kübra hanım çok güler yüzlü profesyonel bir danışman. Ev kiralama sürecinde çok yardımcı oldu ilgi çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz

Tuğba Çekiç

Çok ilgili, kişinin ne istediğini anlayan doğru yönlendiren bir emlak danışmanı. Ev sahibi olarak en iyi kiracıyı yönlendirdi. Ardından da sürekli iletişimde kalıp takibi sağladı Özer bey. Emekleri için teşekkür ederim.

Ajmal Momand

Ev Kiralamam da A'dan Z'ye kadar ilgilendiği için ÖZER BEY'e sonsuz teşekkür ederim.

Ahmad Jawad Omıd

RE/MAX'ı tanıdığıma çok memnunum, ayrıca kiralama süreci boyunca verdiği emek ve disiplinli çalışmasından dolayı Özer Bey' in hizmetinden de çok memnum kaldım. Bol başarılar dilerim.

Rahim Mofasserı

Özer Bey'e göstermiş olduğu emek ve çabasından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. İşinde çok iyi bir danışman.

Mohammad Kaıs Tabish

Bana göre emlak sektörünün en güvenilir . gerçekten işini en özenli ve içten şekilde yapan ; Kesinlikle herkesin çalışmak isteyeceği bir danışmandır

Rojhat Çakan

Kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve güleryüzden, yardımlarından dolayı çok memnun kaldık. Desteği için çok teşekkür ederim.

A******* S*******

Göstermiş oldukları sıcak ilgiden dolayı ve evimizin kiralaması ile ilgili verdikleri tam destek,başından sonuna sorunsuz iletişim için teşekkür ederiz.

Ayşe Nizam

İstanbul' daki evimi satarken göstermiş olduğu ilgi ve alaka için Özer Bey' e çok teşekkür ederim. Gerçekten işini çok iyi yapıp takip ediyor.

Hümeyra Ayaş

Danışmanımız Özer Bey' in profesyonel yaklaşımı, sektörel bilgisi ve uzmanlığı sayesinde çok konforlu bir süreç yasadık. Başarılarının devamını dilerim.

Erva Çalışkan

Soodeh Hanım kadar işini seven ve hakkını veren biri görmedim daha önce emeklerine ve güler yüzüne çok teşekkür ediyorum ❤️

S******* Ş*******

Kendisi kiralayacağımız ev konusunda bizlere çok yardımcı oldu, aklımızda soru işareti bırakmadı.

D******* K*******

This is the second time، I deal with Mr. Subhi. He is trustworthy and reliable. Being overseas currently and away from Turkey, he succeeded in arranging for selling a property and finishing all the procedures in just two days, so I managed to come to Istanbul and leave in few days. He is highly recommended.

Melek Karasu

Nezaket hanım sunmuş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim Sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Ayrıca Nezaket hanım bu güzel ve gurur verici başarınızı tebrik ederiz. Başarını canı gönülden kutlarım RE/MAX şirketine teşekkür ederiz.

Merve Küçüktepe

Özer beyin ilgisinden çok memnun kaldık.Herşey için çok teşekkürler.

Lokman Çeliker

Hizmet kalitesi mükemmeldi. Güler yüzlü profesyonel hizmetiniz için çok teşekkür ederim

Uğur Bostancı

Nezaket hanım her şey için teşekkürler. Sizin gibi profesyonel insanlarla tanışmak mutluluk verici. Her şey çok şeffaf ve iki taraf içinde güvenli bir alışveriş oldu. Tekrar görüşmek dileğiyle..

Pınar Çilingir

Nezaket hanım ve yardımcısı bizleri evimizde gibi hissettirdiler. Güler yüzlü ve nazik davranışlarıyla bizleri çok memnun ettiler. Çok teşekkürler.

Muzaffer Erdal

Nezaket ve saygılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz

Uğur Bostancı

Herşey için teşekkürler çok ilgili ve herşey çok şeffaf

Özge Badaklı

Özlem hanımla sadece 1 ev gezdik ve o evi kiraladık kendisi hem her şeyi hemen çözüme kavuşturdu hemde bize çok güven verdi iyi ki karşılaşmışız burada da ayrıca teşekkür etmek istedim.

Cüneyt Eren

Rahşan hanım ile evimizi iki hafta gibi kısa bir sürede sattık. Rahşan hanım işinde çok profesyonel, iletişimi ve süreç yönetimi mükemmel kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

G******* T*******

I would like to extend my heartfelt appreciation to Senay Zumrut for the remarkable service she delivered throughout our journey of purchasing a new home. Residing away from Istanbul and seeking a home for my mother, who lives alone in Turkey, presented its challenges. However, Senay's assistance was invaluable every step of the way. Her exceptional communication skills and profound understanding of the real estate process made the entire experience seamless for both my mother and us. Senay's expertise and trustworthy demeanor instilled confidence in us from the outset. Without a doubt, she possesses extensive experience in her field. I wholeheartedly recommend Senay to anyone seeking a dedicated and knowledgeable real estate professional. Her assistance truly made a difference, and we are immensely grateful for her support.

Hande Utku

Şenay Hanım gibi güvenilir, dürüst, işinin ehli bir emlakçıyla çalıştığımız için çok şanslıyız. Kendisi A'dan Z'ye tüm süreçle birebir ilgilenip her türlü işe koşturdu. Aynı zamanda çok iyi bir insan, kesinlikle tavsiye ederiz. Çok teşekkürler her şey için!

Ali Erkan

İlgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Her şey çok başarılıydı

Belgin Baş

Tolga bey ve eşi Derya hanım harika insanlar. Dairemin satışı konusunda aciliyetim vardı ve çok hızlı bir şekilde evimi sattılar. Satış sonrası da bir çok konuda bana yol gösterip yardım ettiler. Herkese tavsiye ederim. Derya hanum, Tolga bey iyiki sizleri tanımışım, güler yüzünüz samimi tavrınız dürüstlüğünüz benim için çok değerli. Teşekkür ederim.

Belgin Baş

Tolga bey ve eşi Derya hanım harika insanlar. Dairemin satışı konusunda aciliyetim vardı ve çok hızlı bir şekilde evimi sattılar. Satış sonrası da bir çok konuda bana yol gösterip yardım ettiler. Herkese tavsiye ederim. Derya hanım, Tolga bey iyi ki sizleri tanımışım, güler yüzünüz samimi tavrınız dürüstlüğünüz benim için çok değerli. Teşekkür ederim.

Güler Doğan

Kübra Hanım profesyonel ve şeffaf yaklaşımı ile bölgedeki en güvenilir danışman olabilir.

M******* D*******

Kübra hanımla bir daire satın alımında tanıştık. Sorduğum sorulara içtenlikle ve şeffaf bir şekilde cevap vermesi kendisine güvenmemi sağladı. Tapu ile ilgili yaşadığımız uzun süreçte vermiş olduğu bilgiler, hızlandırmak için resmi kurumlarla olan iletişimi ve çabası çok kıymetliydi.kendisini tanımaktan dolayı çok memnunum. İşinin ehli, alanında uzman. Başarılarınızın devamını dilerim Kübra hanımcım

Mevlüt Sucu

Nezaket hanım, Çatalca’daki tarlamızın satışında gösterdiğiniz ilgi ve alaka İçin çok teşekkür ederim. Sizi profesyonel, işinin uzmanı ve işini seven biri olarak gördüm. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sebahattin Bingöl

Nezaket hanım gerçekten çok yardımcı oldunuz ve ilgilendiniz. Size çok ama çok teşekkür ederim. Takımınıza da çok teşekkür ederim. Satış sürecimizi çok güzel yönettiniz.

İ******* E*******

Yardımları dürüstlüğü için çok teşekkür ederim. Ev satın alma sürecimiz çok keyifli geçti.Teşekkürler.

İsmet Ekşiler

Ev satın alma sürecimizde hızlı, güvenilir,profesyonel yaklaşımı ve güler yüzü için çok teşekkür ederim.

S******* İ*******

Sizleri tanımaktan ve sizlerle çalışmaktan mutluluk duydum. Çok teşekkür ederim Nezaket Hanım.

S******* G*******

Nezaket hanımcığım vermiş olduğunuz kıymetli emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Sizlerle karşılaştığımız için çok şanslıyız. Başarılar dilerim

Turan Demirci

Nilgün hanım Çatalca ve silivrideki mülklerimin, satış ve kiralam işlemlerini 2 yıldır takip ediyor. Uzun bir satış süreciydi, Birlikte çalışmamızdan çok mutluyum. Teşekkür ederim

Oktay Demir

Nilgün hanım uzun süreci iyi yöneterek sonuçlandırdılar. Teşekkür ederim

Eyüp Kaplan

Nilgün hanım ile ilk işlemim süreci iyi yöneterek sonuçlandırdılar. Teşekkür ederim

Gökhan Baldemir

Mülklerimin satış ve kiralama işlemlerini takip ederek çalıştığım Nilgün hanım 1,5 yıldır gayrimenkul danışmanım 2.islemimizdede gayet hızlı ve süreci iyi yöneterek sonuçlandırdılar. Teşekkür ederim

E******* A*******

Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

A******* İ*******

Sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

İ******* E*******

Emekleriniz için çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapan başarılı ve profesyonel bir danışmansınız. Bu işte güven çok önemli. Güvenli bir satış işlemi için çok teşekkür ederim Nezaket hanım

H******* S*******

Emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim Nezaket hanım. Satış sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiniz. Bundan sonra da sizinle çalışmak isterim. Başarılarınız daim olsun

M******* G*******

Nezaket hanım tuttuğunuzu koparan bir insansınız. İşinizde başarılı ve profesyonelsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim

A******* İ*******

Nezaket hanım çabalarınız gayretiniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. İşinizi hakkıyla yapan bir danışmansınız.

Y******* K*******

Nezaket Hanım, iş bitirici, net ve işini bilen birisi oluşunuz tüm satış sürecini hızlandırdı. Sizlerle tanıştığımız için çok şanslıyız. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

N******* A*******

Dear Nezaket, thank you so much for your kindness, and professional service. You are really good at your job. I will recommend you to my friends who come to Turkey. Thank you, you are the best!

Eren Kargı

Güler yüzlü, ilgili, saygılı, hanımefendi, çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz.

O******* S*******

Nezaket Hanım, profesyonel yaklaşımınız ve iş bitiriciliğiniz takdir edilesi. Ne kadar zorluk çıkarsa çıksın hiç yılmadan işi sonuna kadar getiriyorsunuz. Her ailenin sizin gibi bir gayrimenkul danışmanı olmalı. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

Bilal Yıldırım

Emeğine sağlık evimizi kiraladık ilgilendiği için çok teşekkürler

A******* Ş*******

Kiralık daire bulma konusunda bize samimi ilgi ve alakasından dolayı Rahşan hanıma çok teşekkür ederiz

Fehmi Er

Burhan bey harika bir insan ve işinde çok başarılı. Her konuda bize anında dönüş sağladı ve sürecin iki taraf içinde hızlı ve kolay bir şekilde sonlanması için elinden geleni yaptı. Desteği için kendisine çok teşekkür eder, iş hayatındaki başarılarının devamını dilerim.

Burak Güner

Şenay hnm işini özveri ile yerine getirdi Çok memnun kaldık. Teşekkürlerimi sunarım.

Çiğdem Akbulut

iletişim açışından oldukça güzel bir satış oldu. Şenay hanımın iyi niyeti ve güven verici tarafıda çok etkileyici oldu satış için herşey için teşekkür ederim.

Esin Özünlü

BİRLİKTE İŞ YAPMAKTAN ÇOK KEYİF ALDIĞIM,DÜRÜST,GÜVENİLİR,YARDIMSEVER VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR DANIŞMAN VE KURUMSAL BİR EMLAK FİRMASI HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Yeliz Gan

Son 5 yıldır danışmanlık hizmeti aldığım Özer beyden çok memnunum.Başka hiç bir emlak firmasıyla çalışmam.Danışmanımı dinler ve ona çok güvenirim.

Vildan Küçüközgün

Güleryüzlü,samimi,güven veren bir hizmet aldık.Bunun dışında tüm sorularımıza açık ve açıklayıcı şekilde net açılımlar yapıldı.Bu bizim için çok önemli bir nokta idi.Genel konular ve sorular konusunda da hizmet dışında destek almaktan mutluluk duyduk.

Nebi Budagov

Çok dikkatli ve ilgili biri hizmetten çok memnun kaldım.

İ******* U*******

Suphi bey sayesinde çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde daire kiraladım. Kendisi işinde çok bilgili ve titiz, her şey için tekrardan çok teşekkür ederiz..

U******* G*******

Adınız geçince önce güven geliyor aklımıza.İş bitiriciliği güler yüzü işine olan aşkı ile tüm haklarımızı koruyarak bir kez daha hayranlık oluşturdu.Sevgili Gamze hanım iyiki varsınız.

Lale Akundova

İşini titizlikle yapan güzel kadın

S******* A*******

Kendisini aramamızla 2 gün içinde evi tutmamız bir oldu. Her konuda bilgilendirdi. Soru sormamıza gerek kalmadan her bilgiyi tek tek verdi kendisi. Çok memnunuz. Evi tuttuktan sonra da kendisiyle iletişim içinde olup her konuda yardım edeceğinden şüphem yok.

E******* A*******

Gamze hanım verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim.

Gamze İleri

Gamze hanım ile iletişim kurduğum andan itibaren harika destek ve yardımları oldu.Kendisi evimi kiralamamdaki ilk üç sebeptir. Çok teşekkür eder başarılar dilerim

B******* D*******

RE/MAX Gelişim’de danışmanımız olan Mehmet Budak Bey ile hem gayrimenkul alımı için, hem de kiralama için hizmet aldık. Her iki konuda da elinden gelen gayreti gösterip bize yardımcı oldu. Başından sonuna her an yanımızda olması, güler yüzü, müşteri ilişkisi, şeffaf satış anlayışı ve dürüst bir danışman. Aklımızda hiç bir soru işareti kalmayana kadar süreci profesyonelce yönetti. Kendisine verdiği emekler için sonsuz teşekkür ederiz.

B******* T*******

Dairemi kiralamak için RE/MAX GELİŞİM ofisinden Mehmet Bey ile tanıştım ve profesyonel çalışmasından memnun kaldım. Başarıların devamını dilerim..

Fatma Bağıtlayan

Kübra Hanımın gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.

E******* Ö*******

İstanbul dışında yaşayıp İstanbul'daki evimizi sorunsuz bir şekilde satmamız Kemal Bey sayesinde oldu. Her konuda bilgisi, tecrübesi ve iş etiğiyle süreci mükemmel yönetti. Kendisine çok teşekkür ederiz

Mehmet Yazıcı

Evimin satışında gösterdikleri özen ve kaliteli hizmetlerinden dolayı RE/MAX ailesine, özellikle de Kübra hanıma teşekkürü bir borç bilirim. Satış süresince tüm adımlarda profesyonel bir şekilde ilgilendiler ve herkesin memnun kalacağı bir satış gerçekleşti. Başarılarınızın devamını dilerim.

H******* C*******

Elinize sağlık çok güzel bir satış oldu

Özgur Bilen

Bulent ile 2. Kez çalıştık tüm süreçlerde uzman ,cozumcu yapısıyla bizi yönlendirdi . Alım, satım kira gibi tüm işlerinizde güvenle tavsiye ederim.

Aysun Yılmaz

Evimi kiraya verirken tereddüt ettim ama Bülent Bey problemsiz halletti çok teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.