RE/MAX Gökçem portföyünde 112 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 91 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Gökçem

RE/MAX GÖKÇEM Gaziantep'de 2013 yılı itibariyle açılmış olup an itibariyle 22 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir.

Aktif olarak konut, konut projeleri, ticari dükkan, arsa - arazi, fabrika, depo, ofis ve projelendirme konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Alanında uzman, uluslararası lisanslı ticari gayrimenkul danışmanları ile fark yaratmaktadır.

Değişen dünya şartlarında devamlı gelişerek, teknolojinin imkanlarından azami faydalanarak yeni ihtiyaçlara çözüm üretmek, daima güncel ve yeni kalmak için daimi araştırma ve geliştirme yapmaktayız. Bölgesinde ve konusunda uzman Gayrimenkul Danışmanlarımız , siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en iyi kalitede en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Hizmetler :

- Konut Satış / Kiralama

- Ofis, İşyeri, Komple Bina Satış / Kiralama / Devir

- Depo, Fabrika Satış / Kiralama

- Arsa, Tarla Satış / Kiralama

- Gayrimenkul Expertiz

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Batıkent Mah. Adnan İnancı Cad. Mimoza Evler A Blok 11/A
/ Şehitkamil / Gaziantep

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

G******* A*******

Uzun zamandır kiralık bir depo arayışımız vardı.Uğur Beyle bu süreçte tanıştık. Alanındaki profesyonelliği hızlı ve çözüm odaklı olması ile ile kiralık arayışımız çok kısa bir sürede son buldu. Uğur beyle keşke daha önceden tanışsaydık çalışsaydık . bundan sonraki tüm işlerimiz için kendisiyle çalışmak isteriz. Uğur beye teşekkür eder başarılar dilerim.

K******* B*******

Uğur beye değerli çalışmalarından ötürü çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

İ******* Y*******

Uğur beye ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. istediğimiz konumda fabrika bulmamıza yardımcı olup bazı pürüzlerin hızlıca çözülmesinde çok katkısı oldu. Uğur bey gibi başarılı ve uzman biri ile çalışmak büyük bir ayrıcalık diye düşünüyorum.

İ******* B*******

Uğur bey bu alanda ki güvenilir ve işinin ehli biri. daha önceden gidip kiralayamadığımız fabrikayı kiralamamıza yardımcı oldu. tecrübesi ve profesyonelliği bir yana ilgi ve alakasından dolayı kendsine sonsuz teşekkür ederiz.

M******* K*******

Kiralık depo arayışımız vardı.Remax Gökçem ofisi brokerı Uğur Beyle çalıştık. işimiz gereği bu tarz arayışlarımız sürekli oluyor. ilk defa bi kiralama sürecimiz çok kısa sürdü. bana göre kendisiyle çalışmak büyük bir ayrıcalık ve rahatlık. Uğur beye çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Ş******* K*******

Uğur Beye değerli katkılarından nezaketinden ötürü teşekkür ederiz. Başarılar dileriz.

V******* D*******

Gayrimenkul sektöründe işiniz ihtiyacınız gayrimenkul arayışınız ne olursa olsun kesinlikle Uğur beyle görüşüp öyle ilerleyin. Öngörülü bakışaçısı gerek sektörle alakalı bilgi ve yorumlamaları bizlere çok büyük katkı sağladı. Kiralama işimiz ile ilgili yanına gittik. Profesyonelliği ve İlgi alakasından dolayı kendisinden çok memnun kaldık. Uğur beye yardımlarından ötürü çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ü******* K*******

Uğur Bey gayrimenkul sektöründeki donanımı bilgi ve tecrübesi ile bize çok yardımcı oldu.Kiralık fabrika arayışımız vardı. istediğimiz konum ve özelliklerde bulup çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde de süreç çok hızlı ilerledi. bundan sonraki tüm işlerimizde de Uğur beyle çalışacağız. Uğur beye teşekkür ederiz emeğine sağlık.

T******* Y*******

Gaziantep osb de Uğur Bey ile çalıştık.Kiralık fabrika arayışımız vardı ve Uğur Bey Profesyonelliği ve yılların tecrübesi ile iki günde bu arayışımızda bize çok yardımcı oldu. Uğur bey e çok teşekkür eder başarıarının devamını dilerim.

N******* B*******

Uğur bey fabrika kiralama sürecimizde bize çok destek oldu. yıllardır gayrimenkul sektöründe bu vb bir çok işimiz oldu ama Uğur bey gibi işinin ehli disiplinli öngörülü biriyle çalışmamıştık. hızlı ve çözüm odaklı ilerleyip işiniz ne olursa olsun kesinlikle çözebilen bir broker.. Emekleri için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

M******* Ö*******

Uğur beye tüm yardımları hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Yılların tecrübesi bilgi birikimi ile işimizi çok kısa bir sürede çözdü. bundan sonrada alım satım kiralama gayrimenkul de konusu ne olursa olsun tek çalışacağım kişi Uğur Beydir. Başarılarının devamını dilerim.

Sevim Özdemir

Yeliz hanımın evimin satısı sırasında gösterdiği özen, dikkat ve çabası takdire şayandır. Bu işin eğitimini alarak ve uygulayarak devam ettiren sayılı insanlardan biridir. Aklımdaki emlakçı profilini yeniden şekillendiren çok hanım, dürüst ve hedefe odaklı tavsiyeleri sayesinde her iki tarafı yüzyüze getirerek ( hiçbir soru işaretiniz olmadan) alım-satım ve kiralama işlemi yapar. Doğru danışman isterseniz Bilginize..🥰

M******* L*******

Yeliz hanım ile daire satın alma sürecimde tanıştım. kendisi tecrübeli ve alanında uzman bir danışman olup gösterdiği güleryüz ve özverili çalışma için teşekkür ederim. gayrimenkul işlemlerinizde gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir danışman..

S******* Ö*******

Yeliz hanım dairemin satış süreciyle ilgilendi. dairemi çok kısa bir sürede ve değerinde sattı. kendisiyle çalıştığıma çok memnun oldum. bundan sonra gayrimenkul ile alakalı işlerimde gideceğim tek kişi yeliz hanımdır. başarılar dilerim.

G******* K*******

Ece hanım son derece ilgili ve ve hızlı bir şekilde kiralık daire bulmama yardımcı oldu. profesyonel ve alanında başarılı bir danışman. kendisine teşekkür ederim

M******* B*******

Yeliz hanım evimizi kiralamamıza yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. yılların tecrübesi ile alanında profesyonl bir danışman.

C******* K*******

İsmail beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

M******* K*******

Bilge hanıma verdiği hizmetler için teşekkür ederim

C******* K*******

Dairemin kiraya verilmesinde Adnan beyden destek aldım. hızlı çözüm hızlı sonuç disiplinli ve özverili yaklaşım...Adnan beye başarılarının devamını dilerim.

T******* E*******

Gaziantep'e yeni taşındım. Kiralık daire ararken tanıştık Yuşa Turab Bey'le. Özverili ve çalışkan bir danışman olup aynı zamanda bilgisi ve tecrübesi de takdire şayan. Kendisine başarılar dilerim.

T******* T*******

Eren beye kiralık daire bulmama yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

M******* K*******

Bilge hanımla dairemin kiraya verilmesi için iletişime geçtim. gayet başarılı ve bilgili bir danışman olup hızlı ve çözüm odaklı ilerleyebiliyor. bilge hanıma teşekkür eder ve başarılar dilerim.

A******* B*******

Kiralık daire arayışımda bana yardımcı olan ve bu süreci hızlandıran İbrahim beye çok teşekkür ederim. Bu sektörde ki güvenilir ve profesyonel danışmanlardan biri. Başarılar dilerim.

Y******* K*******

Akif bey kiralık daire arayışımda bana yardımcı oldu. Kendisine teşekkür eder başarılar dierim

B******* A*******

şehir dışında olduğum için dairemin kiraya verilmesi noktasında çoğu zaman problem yaşıyordum. Mehmet akif bey bu konuda bana çok yardımcı oldu. gerek tüm prosedürlerin hal olması gerek titiz ve özverili çalışması olsun daha bir çok konuda sorunlarımın çözülmesine katkıda bulundu. kendisiyle çalıştığım için çok memnunum. başarılar dilerim

M******* M*******

Kemal bey daire alımımda bana çok yardımcı oldu. Gerek hızlı olup işi sonuçlandırması gerek ilgi alakası olsun tanıştığıma ve çalıştığıma çok memnun olduğum bir danışman. kendine teşekkür eder başarılar dilerim.

A******* S*******

Dairemin satılması sürecinde danışmanlığımı Kemal Bey yaptı. kendisi bu sektöre yıllarını vermiş bilgili ve donanımlı biri. Gayrimenkul işleriniz için güvenilir ve hızlı sonuç alabileceğiniz yine bu sektördeki gelişmeler ile alakalı öngörülü bakış açısı ile çalışacağım tek danışman Kemal Bey'dir. Kemal Bey'e ve RE/MAX Gökçem ofisine teşekkür ederim.

İ******* S*******

Nesrin hanım ve ekibi kiralık daire bulmama yardımcı oldu. ilgi alakaları olsun bilgi ve tecrübeleri olsun çok başarılı alanında uzman bir danışman . nesrin hanıma teşekkür ederim başarılar dilerim

N******* K*******

Nesrin hanım dairemin kiraya verilmesinde çok yardımcı oldu. şehir dışındaydım ama ben ordaymışım gibi her aşamada beni bilgilendirdi. bundan sonra tek çalışacağım danışman Nesrin hanımdır. teşekkür ederim.

Ö******* A*******

Bilge hanım çok canayakın ve özverili bir danışman. kendisi kiralık daire bulmama yardımcı oldu. Ayrıca belli başlı prosedürler içinde bilgilendirip takip etti. kendisine teşekkür ederim.

M******* K*******

Eren bey çok başarılı ve disiplinli bir danışman. Güvenilir ve işinin uzmanı. Kiralık daire bulmamda bana çok yardımcı oldu. Başarılar dilerim

N******* D*******

İsmail bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Daire sahibi olarak ev kiraya verme ve daha önemlisi kira takibi aşamasında bana büyük katkıları oldu.

A******* F*******

İlhan bey alanında profesyonel olup aynı zamanda çok içten tavırları ve özverili çalışmasıyla uzman bir danışman. kiralık daire bulmamda bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

M******* B*******

Dairemin kiraya verilmesi için RE/MAX Gökçem ofisinden İlhan İnan Bey ile çalıştım. Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğim. Yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübesi ile bu sektördeki önde gelen danışmanlardan biri. teşekkür ederim.

H******* E*******

Gaziantep'e yeni geldim.. Kiralık daire bulamıyordum. İlhan Bey ile tanıştım ve kendisi istediğim semtte kiralık daire bulmama yardımcı oldu. Başarılar dilerim.

K******* D*******

İlhan bey dairemin kiraya verilmesi ve sonraki takip aşamalarında çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

Ö******* M*******

Daire satın alma işlemimde kemal beyle çalıştım. Kendisyle çalışmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. çünkü gayrimenkuldeki hiçbir işlemim bu kadar sorunsuz ve hızlı gerçekleşmemişti. bu alandaki en iyi danışmanlardan biri. emeğine sağlık

A******* O*******

Kemal bey Uzun zamandır satamadığım dairemin satışını çok kısa sürede gerçekleştirdi. Gayrimenkul sektöründe hem güvenilir hem işinin ehli bir danışman. Kemal beye ve ekibine teşekkür ederim.

M******* C*******

bu dönemde kiralık daire bulmak çok zor. Mehmet bey istediğim bölgede ve özellikte daire bulmama yardımcı oldu. Gerek yılların verdiği bilgi tecrübe gerekse samimi ve içten davranışları ile bize çok yardımcı oldu. emeğinize sağlık.

Z******* Y*******

Mehmet bey dairemin kiraya verilmesi ve kira takibi noktasında bana çok yardımcı oldu. Mehmet bey dinamik bilgili öngörülü bakış açısıyla başarılı bir danışman. bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimde kendisiyle çalışacağım.başarılarının devamını dilerim.

İsmet Öksüz

Mehmet beye başarılarının devamını dilerim.

A******* Ş*******

Dairemin kiraya verilmesi için RE/MAX Gökçem ofisine gittim. Danışmanlardan Mehmet Aghöbür benimle ilgilendi. Kendisiyle tanışana kadar dairemin kiralama süreci ve takibi beni çok yormuştu. şimdi ise benim için süreç çok hızlı ve çok kolay ilerledi. Gayrimenkul işlemleriniz ne olursa olsun kesinlikle geleceğiniz tek adres diyebilirim. Disiplinli ve alanında uzman bir danışman Mehmet beye teşekkür ederim.

A******* T*******

Eren beyle satılık daire arayışımda tanıştık. özverili ve disiplinli çalışmasıyla istediğim daireyi kısa sürede buldum. Sürecin başından sonuna kadar bilgilendirip takip etti. Başarılarının devamını dilerim.

A******* B*******

ismail bey Dairemin satılması aşamasında yardımcı oldu. Gayrimenkulum değerinde bir fiyata satılmış olup süreç çok hızlı ilerledi. Güvenilir ve alanında profesyonel bir danışman. Teşekkür ederim.

M******* Ş*******

Kiralık daireye ihtiyacım vardı. Eren Bey bir gün içinde daireyi bulup bütün prosedürleri halletti. Tanıdığım en başarılı güvenilir bir danışman olup bilgi ve tecrübesiyle alanında donanımlı bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

M******* E*******

Mehmet Bey'e teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İ******* H*******

Dairemin kiraya verilmesi aşamasında Mehmet Bey çok titiz bir çalışma gösterdi. kendisi çok başarılı ve işinin ehli bir danışman. Kendisine ve RE/MAX Gökçem ofisine teşekkür ederim.

R******* N*******

Yeliz Hanım'a teşekkür ederim.

E******* K*******

Yeliz Hanım evimin kiraya verilmesi ve kiralık daire bulma aşamamda özverili ve hızlı çalışması ile işinde çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine teşekkür ederim. Bundan sonra çalışacağım tek danışman tek ofis diyebilirim.

F******* T*******

Yeliz Hanım evimin kiralanmasında bana yardımcı oldu. Dairemi çok kısa bir sürede kiraya verdi. Bu sürede gösterdiği titiz ve özenli çalışma için ayrıyeten teşekkür ederim.

A******* A*******

Furkan Bey güvenilir ve işini iyi yapan bir danışman. ev alım sürecimiz kendisi sayesinde çok hızlı gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* D*******

Evimizi satması için Furkan Bey'le iletişime geçtik. Başından sonuna kadar çok özverili ve titiz çalışması ile evimizi hızlı bir şekilde sattı. Emeğine sağlık.

N******* D*******

Uğur bey kira yönetimi ile ilgili sorunumuzda çözüm ortağı olup kendisine ilgi alakası iş takibi özverili çalışması ve her şey için çok teşekkür ederiz. Yolu açık olsun...

S******* A*******

Uğur beye gayrimenkullerimizin ekpertizinde gösterdiği özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederiz.

S******* İ*******

Uğur Bey güvenilirliği , uzmanlığı , bilgi ve tecrübesiyle bu alanda fikirlerine başvurabileceğiniz biri. başarılar dierim.

E******* Ö*******

Uğur bey bu alanda bir numara . Gaziantep te kiralık fabrikaya ihtiyacımız vardı kısa sürede ve istediğimiz şekilde bu arayışımızı sonlandırdı. Gösterdiği ilgi ve samimiyete çabaya verdiği emeklere çok teşekkür ederiz.

A******* N*******

Kiralık fabrika arayışımızda Uğur Beyden çok destek aldık.Uğur Bey sayesinde kiralama işlemlerimizi kısa sürede bitirdik. Başarılarının devamını diiyorum.

K******* K*******

Uğur Bey fabrika kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimizde gideceğimiz tek yer. Kendisine çok teşekkür ederiz.

V******* U*******

Uğur Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

B******* T*******

Oğuzhan beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Yaptığı yönlendirmeler sayesinde işim çok hızlı bir şekilde çözüldü. başarılar dilerim

C******* M*******

teşekkür ederim..

K******* A*******

Oğuzhan beye başarılarının devamını dilerim.

A******* E*******

Fabrikalarımızın kira yönetimini konusunda Uğur Bey ile ilerlediğimizden beri çok rahatız. önceden yaşadığımız sorunların hepsi çözüldü. iş takibinde göstermiş olduğu titizliğe verdiği emeklere çok teşekkür ederiz.

E******* Y*******

kurumsallığa önem verenler için gidilecek tek adres diyebilrim. Uğur Bey işinin uzmanı. Yaptığımız toplantılarda yaptığı bölge analizleri sunduğu portföyler piyasaya hakim olması sonuç odaklı yaklaşımı...Uğur Beye bir kere daha teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

S******* D*******

Gaziantep te osb de gayrimenkulünüz ile ilgili güvenilir bir piyasa değeri istiyorsanız kesinlikle Uğur Beyden fikir almalısınız. Mülkünüzün değerlemesini şeffaf ve dürüst bir yaklaşımla yapıp gayrimenkulünüzü doğru zamanda doğru müşteriyle bir araya getirmede başarılı bir danışman..

A******* K*******

Uğur bey bu alanda uzmanlaşmış piyasaya hakim işinin ehli biri gayrimenkul ile ilgili işim olsa gideceğim tek adresim olacaktır.

A******* A*******

Uğur Beye başarılarının devamını diliyorum yolunuz her daim açık olsun.

K******* B*******

Gayrimenkul işiniz varsa konusu ne olursa olsun gideceğiniz tek yer Uğur bey ve ekibi Remax Gökçem ailesidir.

N******* Ö*******

Uğur Beye kıymetli çalışmaları değerlendirmeleri için çok teşekkür ederim. öngörülü fikirleri ileriye dönük bakış açısı size asla zarar ettirmeyen iş ahlakı ve uzmanlığı ile gayrimenkul sektörünün en iyisi en başarılısı

H******* Ç*******

Osb denilince akla gelen ilk isim Uğur Tosun dur. güvenilir ve hızlı sonuç özverili ve mükemmel çalışmalar.

A******* S*******

Uğur Beye ve Remax Gökçem ekibine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

M******* K*******

Uğur Bey finans ve gayrimenkul sektöründeki uzman düşünceleriyle bize yol gösterdi yardımcı oldu. kesinlikle gideceğiniz güvenilir ve işini layıkıyla yapan biri. kendisine minnettarız.

O******* G*******

Uğur Beye ilgi alakasından , özverili disiplinli çalışmasından ve beni sabırla dinleyip tüm sorularımı eksiksiz bir şekide yanıtldığı için teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Y******* S*******

Her alanda donanımlı yaptığı analizlerle çözüm odaklı ilerleyen Uğur beye ilgi ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

A******* G*******

Uğur Beye ilgi ve alakası için teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Uğur Bey işinde disiplinli profesyonel gayrimenkul sektöründe yıllların verdiği tecrübe ile uzmanlaşmış güvenilir çizgisinden ödün vermeyen bir insan. kendisiyle tanıştığıma çok memnunum.

F******* A*******

Uğur Beye emekleri için çok teşekkür ederiz. başarılarının devamını dileriz.

E******* G*******

Ece hanım işini iyi yapan düzenli bilgilendirme ile iletişimi aktif tutan azimli bir danışman. daire alma düşüncemiz vardı. bunla alakalı bize hazırladığı sunum yaptığı bölge analiz çalışması takdire değer. Verdiği emekler için teşekkür ederiz.

G******* Ş*******

Nesrin hanım ve Bilge Hanıma çok teşekkür ederim. şehir dışında yaşıyorum ve Gaziantepteki dairemle ilgilenemiyordum. onların sayesinde kafam çok rahat. Enerjik genç bir ekip olmalarının yanı sıra Bir o kadar bilgili. başarılarının devamını dilerim.

E******* B*******

Kemal bey için denilecek bir çok şey vardır. İş olsun veya olmasın müşterileri ile bu kadar ilgilenen özverili sektöründe uzmanlaşmış ve en önemlisi de açık sözlü ve güvenilir biri. kendisiyle tanıştığıma çok memnunum.

H******* A*******

Akif Gülşen danışman kelimesini tam anlamıyla yansıtan biri. Gaziantep te bölge uzmanı olup alanında mükemmel ilerieyen bir danışman.

K******* D*******

mehmet bey çok ilgili çok titiz çalışan biri. iki yıl önce dairemi kiraya vereceğim zaman tanışmıştım. o zamandan beride iletişim halindeyiz. kira sözleşmelerimin yenilenmesinde gösterdiği özenli çalışma için teşekkür ederim.

G******* B*******

İbrahim beyle Gaziantepteki mülkümün değerlendirmesi esnasında iletişime geçtik. arsamın ekpertizinin yapılması gerekiyordu . Yaptığı ekpertiz ve değerlendirmeler ve en önemlisi beni bu konuda doğru bir şekilde yönlendirdiği için çok teşekkür ederim. Kesinlikle çalışabileceğiniz güvenilir bir danışman.

C******* A*******

teşekkür ederiz.

C******* K*******

İsmail bey iletişim kurduğumuz andan itibaren mesleki yeterliliği çizgisinden ödün vermeyen prensipli duruşu , uzlaşmacı ve kibar tavrıyla bize çok yardımcı oldu. Ev sahibi ile aramızdaki sorunun giderilmesinde ve sözleşmemizin yenilenmesinde yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim

B******* C*******

Uğur beye teşekkür ederim. başarılar dilerim

M******* A*******

Oğuzhan bey ve ekibi profesyonel olarak görüşüp konuşabildiğim işlerini hakkıyla yapan güzel insanlar. teşekkür ederim.

G******* E*******

Uğur Tosun sektöre yıllarını adamış bir isim. Gayrimenkul değerleme uzmanlığında fazlasıyla teknik bilgi bilgi ve donanıma sahip önde gelen uzmanlardandır. ayrıca Güleryüz ve samimiyet , mütevazı duruş ve tabiki en önemlisi güvenilir olması tercih sebebimizdir.

M******* V*******

Uğur bey dürüst güvenilir işinin ehli bir insan. Yatırım yapmak isteyenlerin gideceği tek yer Kalitenin adresi Uğur bey ve RE/MAX Gökçem ekibi.

Y******* K*******

Uğur beye fabrikamız ile ilgili yaptığımız görüşmede, gerek sunduğu çözümler sürece yönelik yaptığı yorumlar gerekse yaptığı ekpertiz için çok teşekkür ederim. bu işe yıllarını veren tecrübeli güvenilir ve profesyonel biri

F******* A*******

Uğur beyi ve ofisi RE/MAX Gökçem in ismini sürekli duyuyordum. Kendileriyle tanıştım ve çok ta memnun kaldım. Güler yüzlü enerjik bir kadro özverili emlak sektöründe gideceğim tek danışman tek ofis Uğur bey ve RE/MAX Gökçem ekibidir.

S******* D*******

Uğur Tosun Bilgisine deneyimine sonsuz güvenebileceğiniz bir danışman. Alanında uzman işinde mükemmel..

Ö******* D*******

teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Y******* N*******

Oğuzhan Bey'e ve RE/MAX Gökçem ekibine çok teşekkür ederim. Özellikle Oğuzhan Bey'in gayrimenkul hukuku değerlemesi konularındaki bilgisine diyecek söz bulamıyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

G******* A*******

Uğur beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

H******* Ç*******

İlhan Bey tanıdığım en iyi başarılı güvenilir danışmanlardan biridir. binamın kira yönetimini takip ediyor. düzenli olarak bilgi vermesi beni güncellemesi iş takibi vs her konuda başarılı . teşekkür ederim.

F******* İ*******

Uğur bey sektördeki bilgisi iş bitiriciliği güvenilirliği ile tüm gayrimenkul işlerinizde gidebileceğiniz en iyi ve tek danışmandır. Başarılarının devamını dilerim.

M******* T*******

Uğur beyle iki yıl önce bir satış işlemim aşamasında tanışmıştım. arsamın acilen satılması gerekiyordu ancak çalıştığım kişiler bu konuda pasif kalmıştı. Uğur beyin yanına gittim. Satışı zor değeri düşük denilen arsamı hem değerinde hemde çok kısa bir sürede sattı. Şimdi ise gayrimenkulümün ekpertizi için görüştüm. Uğur beyin. doğru değerlendirmesi uzman fikirleri sunduğu çözüm yolları ilgi alakası ve her şey için çok teşekkür ederim.

Y******* T*******

Dairemin satışı sürecinde Gaziantep te kalma sürem kısıtlı olduğu için tapu aşaması vs. işlemler benim için problemdi. Bu konuda fikir almak için RE/MAX Gökçe ofisine gittim. Oğuzhan Bey ile tanıştım bu konuda kendisinden destek aldım. Oğuzhan Bey gerek iş bitirme hızı gerekse gayrimenkul hukuku ile ilgili bilgisi ve daha bir çok konuda profesyonel tecrübeli ve güvenilir biri. kendi işleri olmamasına rağmen tüm aşamalarda yardımcı oldu. Ve en kısa sürede çözüldü. Oğuzhan Bey'e çok teşekkür ederim.

N******* K*******

Uğur bey binalarımızın kira sözleşmelerini yenileme zamanında bize çok yardımcı oldu. Uğur bey ve ekibi sayesinde bu süreci çok hızlı ve sorunsuz geçti. her konuda yanına gidip fikir alabileceğiniz bilgisi tecrübesi iş bitirme hızına sonsuz güvenebileceğiniz alanında profesyonel biri. yardımları için çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.