RE/MAX Hedef portföyünde 33 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Hedef

REMAX MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OFİSİNE HOŞGELDİNİZ SİZ SEVDİKLERİNİZE VE İŞİNİZE ZAMAN AYIRIN, GAYRİMENKUL İŞİNİ BİZ PROFESYONELLERE BIRAKIN.. GAYRİMENKUL ALIM SATIM UZMANLIK VE PROFESYONELLİK GEREKTİRİR, BIRAKIN BİZ SİZİN İÇİN ÇALIŞALIM SİZ KEYFİNİ ÇIKARTIN.

17 YILI GEÇKİN SÜREDİR BEYLİKDÜZÜ EMLAK OFİSİ OLARAK BEYKENT, ADNAN KAHVECİ ,GÜRPINAR BÜYÜKÇEKMECE  MİMAROBA GÜZELCE KUMBURGAZ VE ESENYURT BÖLGELERİNDE REMAX HEDEF ADIYLA BEYLİKDÜZÜ REMAX ŞUBESİ LİSANSIYLA FAALİYET YÜRÜTMEKTEYİZ.. REMAX HEDEF , EMLAK VE GAYRİMENKUL KONUSUNDA YURT DIŞI VE YURT İÇİNDE KATILMIŞ OLUP ALMIŞ OLDUĞU 100'E YAKIN SERTİFİKA ÖDÜL KUPA PLAKET MADALYA VE BROKERLIK VE KOÇLUK SERTİFİKASINA SAHİP OFİS BROKER'IYLA , PROFESYONEL VE EĞİTİMLİ KADROSUYLA ÇOK FARKLI GAYRİMENKUL VE EMLAK HİZMETİ YÜRÜTMEKTEDİR. GAYRİMENKUL VE EMLAK KONUSUNDA BİR ÇOK KONUDA LİDER DURUMDA BULUNAN ,BEYLİKDÜZÜ REMAX EMLAK OFİSİ OLAN FİRMAMIZ BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNİN EN KIDEMLİ EN BAŞARILI OFİSİ OLMAKLA BİRLİKTE REMAX TÜRKİYENİN İLK VE DEVAMIDA GELEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TÜRKİYE BİRİNCİ'Sİ OFİSİ OLMA GURURUNA SAHİPTİR . YILLARDIR BEYLİKDÜZÜ REMAX ŞUBESİ OLARAK FAALİYET GÖSTEREN OFİSİMİZ,SONUÇ ÇÖZÜM VE MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMASI SONUCU HER ZAMAN İLK ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE VE MÜŞTERİLERİNİN KAZANCINA VE DEĞERLERİNE ÖNEM VERMEKTEDİR SONUÇ VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞARAK BİR ÇOK GAYRİMENKUL SATIŞI VE KİRALAMASI KONUSUNDA HIZLI SONUCA ULAŞARAK YÜZLERCE İŞLEM YAPAN BEYLİKDÜZÜ EMLAK OFİSİ OLAN REMAX HEDEF, BU BÖLGELERDE GAYRİMENKUL KONUSUNDA İLK SIRALARDA OLUP TÜM PAZARA HAKİM KONUMDADIR.. GAYRİMENKUL ALIM VE SATIM İŞİ TECRÜBE VE PROFESYONELLİLİK GEREKTİRİR. BIRAKIN BİZ SİZİN İÇİN ÇALIŞALIM SİZ SEVDİKLERİNİZE VE İŞİNİZE ZAMAN AYIRIN BU İŞİ PROFESYONEL REMAX HEDEF GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZA BIRAKIN..


İŞSİZLİĞİ DERT ETMEYİN ,  HEDEFİNİZ KENDİ HAYALLERİNİZİN PEŞİNDE KOŞARAK İYİ BİR KARİYER VE BOL KAZANÇ İSE BİZE KATILARAK BUNLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUP VE İŞİNİZİN  PEŞİNDE KOŞARAK BAŞKASININ DEĞİL KENDİ HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN 

Brokerlar

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Pınartepe mah. Avrupa cad. Vista 4 E Blok No:89/5
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa
Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.