RE/MAX Hedef portföyünde 30 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 22 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Hedef

REMAX MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OFİSİNE HOŞGELDİNİZ SİZ SEVDİKLERİNİZE VE İŞİNİZE ZAMAN AYIRIN, GAYRİMENKUL İŞİNİ BİZ PROFESYONELLERE BIRAKIN.. GAYRİMENKUL ALIM SATIM UZMANLIK VE PROFESYONELLİK GEREKTİRİR, BIRAKIN BİZ SİZİN İÇİN ÇALIŞALIM SİZ KEYFİNİ ÇIKARTIN.

17 YILI GEÇKİN SÜREDİR BEYLİKDÜZÜ EMLAK OFİSİ OLARAK BEYKENT, ADNAN KAHVECİ ,GÜRPINAR BÜYÜKÇEKMECE  MİMAROBA GÜZELCE KUMBURGAZ VE ESENYURT BÖLGELERİNDE REMAX HEDEF ADIYLA BEYLİKDÜZÜ REMAX ŞUBESİ LİSANSIYLA FAALİYET YÜRÜTMEKTEYİZ.. REMAX HEDEF , EMLAK VE GAYRİMENKUL KONUSUNDA YURT DIŞI VE YURT İÇİNDE KATILMIŞ OLUP ALMIŞ OLDUĞU 100'E YAKIN SERTİFİKA ÖDÜL KUPA PLAKET MADALYA VE BROKERLIK VE KOÇLUK SERTİFİKASINA SAHİP OFİS BROKER'IYLA , PROFESYONEL VE EĞİTİMLİ KADROSUYLA ÇOK FARKLI GAYRİMENKUL VE EMLAK HİZMETİ YÜRÜTMEKTEDİR. GAYRİMENKUL VE EMLAK KONUSUNDA BİR ÇOK KONUDA LİDER DURUMDA BULUNAN ,BEYLİKDÜZÜ REMAX EMLAK OFİSİ OLAN FİRMAMIZ BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNİN EN KIDEMLİ EN BAŞARILI OFİSİ OLMAKLA BİRLİKTE REMAX TÜRKİYENİN İLK VE DEVAMIDA GELEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TÜRKİYE BİRİNCİ'Sİ OFİSİ OLMA GURURUNA SAHİPTİR . YILLARDIR BEYLİKDÜZÜ REMAX ŞUBESİ OLARAK FAALİYET GÖSTEREN OFİSİMİZ,SONUÇ ÇÖZÜM VE MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMASI SONUCU HER ZAMAN İLK ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE VE MÜŞTERİLERİNİN KAZANCINA VE DEĞERLERİNE ÖNEM VERMEKTEDİR SONUÇ VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞARAK BİR ÇOK GAYRİMENKUL SATIŞI VE KİRALAMASI KONUSUNDA HIZLI SONUCA ULAŞARAK YÜZLERCE İŞLEM YAPAN BEYLİKDÜZÜ EMLAK OFİSİ OLAN REMAX HEDEF, BU BÖLGELERDE GAYRİMENKUL KONUSUNDA İLK SIRALARDA OLUP TÜM PAZARA HAKİM KONUMDADIR.. GAYRİMENKUL ALIM VE SATIM İŞİ TECRÜBE VE PROFESYONELLİLİK GEREKTİRİR. BIRAKIN BİZ SİZİN İÇİN ÇALIŞALIM SİZ SEVDİKLERİNİZE VE İŞİNİZE ZAMAN AYIRIN BU İŞİ PROFESYONEL REMAX HEDEF GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZA BIRAKIN..


İŞSİZLİĞİ DERT ETMEYİN ,  HEDEFİNİZ KENDİ HAYALLERİNİZİN PEŞİNDE KOŞARAK İYİ BİR KARİYER VE BOL KAZANÇ İSE BİZE KATILARAK BUNLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUP VE İŞİNİZİN  PEŞİNDE KOŞARAK BAŞKASININ DEĞİL KENDİ HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN 


Pınartepe mah. Avrupa cad. Vista 4 E Blok No:89/5
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Halil Siğli

BEYLİKDÜZÜ REMAX OFİSİ BROKER I SN ŞENOL BEY ,ARNAVUTKÖY DURUSUPARKTAKİ MALİKANEMİN KİRALANMASI İLE İLGİLİ YAPTIĞI TÜM ÇALIŞMALARDA TÜM TİTİZ DAVRANIŞI KİRACI HAKKINDA YAPTIĞI ARAŞTIRMA KREDİ NOTLARI BİLGİLENDİRMESİ SONUCUNDA İYİ BİR İŞ ADAMINA MÜLKÜMÜZÜ KİRALADI.KENDİSİNE BU GÜZEL ÇALIŞMA SONUCU TEŞEKKÜR EDERİM.BUNDAN SONRAKİ İŞ YAŞAMINDA DA BAŞARILAR DİLERİM..

Arslan Taha Duran

REMAX HEDEF BROKER I SN ŞENOL BEY ,BÜYÜKÇEKMECE DE E/5 CEPHELİ BİR TİCARİ KİRALIK İŞLEMİ YAPMAMA VESİLE OLDU. KİRALAMIŞ OLDUĞUM BU TİCARİ MÜLK İLE İLGİLİ GÖSTERMİŞ OLDUĞU YAKINLIK İLGİ ALAKA VE PROFESYONELLİĞİ İLE BİZE YOL GÖSTERMİŞ VE ÇOK NAZİK TAVIRLARDA BULUNMUŞTUR PAZARLIK SÜRECİNİ DE İSTEDİĞİMİZ ŞEKİLDE SONUÇLANDIRMIŞTIR.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER İŞLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM..

Cemal Esmer

BEYLİKDÜZÜ REMAX ŞUBESİ BROKER I SN ŞENOL CANER BEY TEKİRDAĞ MURATLI DAKİ ARSAMIN SATIŞI SÜRESİNCE GÖSTERMİŞ OLDUĞU PROFESYONEL YAKLAŞIMI İŞ AHLAKİ İŞİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞU DÜRÜSTLÜK ÖZGÜVEN VE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMI SONUCU ARSAMIN SATIŞINI SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİ .KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...GAYRİMENKUL KONUSUNDA BUNDAN SONRAKİ TEK ADRESİM REMAX HEDEF ŞENOL BEY DİR.

Ahmet Yıldırım

BEYLİKDÜZÜ REMAX HEDEF BROKER I SN ŞENOL CANER BEY ,TRAKYA BÖLGESİNDE 10.000 M2 LİK ÇOK KAZANÇLI BİR ARSA ALMAMA VE YATIRIM YAPMAMA VESİLE OLDU BU SÜREÇTE GEREK İLGİ ALAKASINDAN GEREKSE DOST ,ŞEFFAF, NET ,AÇIK VE İŞİNE OLAN HAKİMİYETİYLE BİRLİKTE HARİKA BİR SÜREÇ YAŞATTI.BUNDAN ÇOK ÇOK MEMNUNİYET DUYDUK.KENDİSİNE BUNDAN SONRAKİ İŞ HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM.İYİKİ KENDİSİYLE YOLLARIMIZ KESİŞMİŞ.

Bülent Doğan

BEYLİKDÜZÜ REMAX ŞUBESİ REMAX HEDEF BROKER I SN ŞENOL CANER BEY ,YURT DIŞINDA YAŞAMAMA RAĞMEN EVİMİN SATIŞ SÜRESİNCE GÖSTERMİŞ OLDUĞU HARİKA ÇALIŞMASI GÜVENİLİR YAKLAŞIMI İŞİNE OLAN HAKİMİYETİ VE ŞEFFAF TUTUMUYLA TAPU İŞLEMİ SÜRECİNİ ÇOK İYİ YÖNETTİ HER ŞEYİ SON AŞAMASINA KADAR GETİRİP BEN SADECE SABAH UÇAKTAN İNDİM DİREKT OLARAK BANKADA PARAMI ALDIM VE TAPUDA İMZAMI ATTIM. GERÇEKTEN ÇOK PROFESYONEL BİR ÇALIŞMAYA ŞAHİT OLDUM. ANNEME AİT OLAN BİR MÜLK DAHA VAR ONUDA KENDİSİNE SATTIRACAĞIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...

Sinem Bayrak

Remax Hedef'ten Ömer Caner Bey'in ilgi ve alakasından, konulara hakimiyetinden ve çözüm odaklı tutumlarından dolayı memnuniyetimizi dile getirir ve teşekkür ederiz.

Tolga Mamaklı

Beylikdüzü'nden satın almış olduğum ev için Remax Hedef ofisi çalışanlarından Ömer Bey'in yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Sıcak kanlı davranışı, güler yüzle karşılaması, işlemlerde hızlı ve çözüm odaklı davranması, tüm işlemlerin başından sonuna kadar ilgilenmesi bizi oldukça memnun bıraktı. Tekrardan teşekkürlerimi bildirmek isterim.

Ayhan Demirbüken

Beylikdüzü adnan kahveci remax ofisi olarak diğer emlak ofislerinden daha profesyonel ve kaliteli hizmeti önce remax sonrasında beylikdüzü remax hedef gayrimenkul danışmanı atakan bey tarafından ileri zamanlarda almak istedıgim gayrimenkul ile ilgili bilgi ve alaka için teşekkürler..

Onur Uçak

Beylikdüzü Remax Hedef vermiş olduğu profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti için tüm çalışanlara teşekkürler.

O*******

Beylikdüzü remax hedef gayrimenkul danışmanlık şirketinde çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Hüseyin Gün

Remax Hedef danışmanı değerli Ömer bey bir danışman olarak satış sürecini çok iyi yönetti her şey şeffaflık içinde olup tüm imza aşamasına kadar göstermiş olduğu üstün faaliyetlerinden çok memnun kaldım.Kendisine başarılar dilerim.

İrfan Gonindi

Remax Hedef ofisinden Ömer bey kiralık daire ile ilgili süreçte ilişki, güvenirlik, profesyonellik açısından tam memnuniyet aldım.Kendilerine ve tüm ofiste çalışanlara göstermiş oldukları misafirperveklikten ikramlarından da ayrıca çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Margrit Kazaryan

Remax Hedef ofisi sahiplerinden Şenol bey ve Ömer bey sıcak ve çok samimi davranışları bizleri sonsuz memnun ettiler .Şenol beyede ayrıca çok teşekkür ederiz .Baba ve oğula gerçekten sonsuz başarılar dilerim.Aynı zamanda satış süresince göstermiş oldukları destekleride bizleri çok memnun kıldı.Tekrar teşekkür ederim.

Serdar Yaycıoğlu

Remax Hedef danışmanı Ömer Caner beyden çok memnun kaldık.Evimizi en iyi şekilde ve kısa sürede müşteriyide iyi analiz ederek kiraya verdi.Zaten Remax le çalışmak bir ayrıcalıktır.Çalışan herkese çok teşekkür ederiz.

Burcu Alın

Ömer bey merhaba, sizin desteğinizle bir yılı aşkın süredir satışını yapamadığım Beylikdüzündeki mülkümü siz nihayet geçen hafta içinde yeni sahibine sattınız.Bu süreçte özellikle sizlere gönülden teşekkür ederim.Gerek ilginiz, sabrınız, profesyonel yaklaşımınız ve müşteri odaklı tutumunuz nedeni ile içimiz rahat bir şekilde bu süreci tamamladık.Öncelikle size sonra sevgili babanız Şenol beye sonsuz teşekkür ediyoruz.Remax ailesinin bizim için parlayan yıldızısınız.Bundan sonra bizlerin yatırımları için size danışmadan yol almayacağız bilginize

Adalet Dal

Beylikdüzü bölge ofisi olan Remax Hedef gayrimenkul ofisinden Şenol ve Ömer Caner beyler evimin satışı aşamasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve bilgilendirmeleri konusunda titiz davranışları ve çalışmaları konusunda hem insani yaklaşımları hemde davranışları çok ayrıcalıklı standart üstü eğitimi kendisini yetiştiren ailesine anne babasına saygılar sunarım, kendi yaşamında da sağlıklı başarılı mutlu gelecekler temenni ederim.

Uğur Şahin

Remax Hedef danışmanı Ömer bey sayesinde çok kolay ve kazançlı bir ev sahibi oldum.Bu süreçte kendisinin göstermiş olduğu ilgi, alaka, içten samimi davranışları ve işine olan hakimiyetinden dolayı ayrıca teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

S*******

Remax Hedef ten Ömer bey e dürüstlüğünden dolayı ve bütün işlemler boyunca işine olan hakimiyeti, güler yüzlü tutumu ve yardımlarından dolayı teşekkür eder kendisine hayatında ve iş yaşamında başarılar dilerim.

Merci Güvercinoğlu

Remax Hedef danışmanı Ömer Caner bey mülk alımı boyunca göstermiş olduğu dürüstlük iyi niyet sabır ve bilgi konusundaki ayrıntılı anlatımı için kendisine teşekkür ediyorum .İyi bir mülk almama vesile oldu ve bu yüzden de iş hayatında başarılar dilerim.

Ayşe Salihbey Remzi Çil363

Sayın Şenol bey, mülkümüzün satış süresi boyunca göstermiş olduğu güzel pazarlama stratejisi profesyonelliği işine olan hakimiyeti tapuya kadar ki sorumluluğu sonucu mülkümün satışını başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.Ayrıca peşinden diğer mülklerimin satış ve kiralama işlemlerini hemen kendisine veriyorum.

Saliha Özkan

Sayın Şenol Caner bey, Mülk alımımız süresi boyunca göstermiş olduğu samimiyet özgüven, dürüstlük işine olan hakimiyeti sonucu çok güzel ve kazançlı bir Villa sahibi olmamızı sağladı.Hele 10 dakika gibi kısa süren pazarlığımız ayrı bir kolaylıktı.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.Emlak işinde tek adresimiz kendisidir.

Murat Mert

Remax Hedef firması ve Ömer Caner ile iki kere çalışma şansı elde ettim.Hem kiralama hemde satış süreçlerinde Ömer Caner beyin bize gösterdiği ilgiden, profesyonellikten, dürüstlüğü ve işe olan hakimiyetinden dolayı çok memnun kaldık Remax Hedef firmasını ve özellikle de Ömer Caner beyi herkese tavsiye ederim.

Mehmet Fatih Karahoca

Remax Hedef ofisi danışmanlarından sayın Ömer Caner mülkümün satış süresince göstermiş olduğu ilgi alaka dürüstlük ve güven verici yaklaşımı için çok teşekkür ederim.Buna benzer satış işlemlerinde kesinlikle, dostlarıma hiç çekinmeden tavsiye etmekten onur duyacağım bir kişidir.Hizmetinden çok memnun kaldım.İşlerinde başarılarının devamını dilerim.

Barış Ar

Beylikdüzü bölge ofisi Remax Hedef ten danışman Ömer Caner den Bizimkent konutlarından kazançlı bir daire alım işlemini her safhasına kadar beraberce gerçekleştirdik.Süreç boyunca her şeyi şeffalık içerisinde ve göstermiş olduğu destek ve ilgisinden çok memnun kaldım bu yüzden kendisine çok teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

İsmail Kaya

Remax Hedef broker ı Şenol Caner bey tam 20 kişilik hissedar grubunu bir araya getirerek çok çok zorlu bir işe imza atmış oldu.Öncesinde ve de tapuda imza aşamasına kadar göstermiş olduğu azim, sabır, dürüst davranışı sonuç odaklılığı, işteki profesyonelliği, hakimiyeti sonucu kısa sürede beni çok değerli bir Arsa sahibi olmama vesile kıldı .Bundan sonra gayrimenkul konusunda tek yardım isteyeceğim kişi kendisidir.Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Süleyman Yiğit

Aynı gün kiralamak amacıyla kendisine teslim ettiğim mülkü sadece 1 gün sonra sorunsuz ve kendisininde slagonu olan (hızlı sonucun doğru adresi) diye çok hızlı bir şekilde kiraya veren Remax Hedef broker ı sayın Şenol Caner beye verdiği hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Süper..

S*******

Kendisinden satın aldığım evi yıllar sonra yine vasıtasıyla 2, 5 hafta içinde sattığı için teşekkür ediyorum. Alıcı ile satıcı arasında iletişimi sağduyu ile sağlayarak, orta yolu bulan bir danışman Gamze Hanım. Emlak söz konusu olduğunda her daim danıştığımız gerçek bir uzman. Tekrar çalışmak ümidiyle diyorum...

Akın Kaplan

Remax Hedef ofisi danışmanlarından Ömer Caner beyin evimin satış işlemleri süresince göstermiş olduğu çalışmalar ve açıklayıcı tavırları tarafımca gayet başarılı bulunmuştur.Yaptığım ortak çalışmadan memnun ayrılmış bulunmaktayım.Kendisine başarılar dilerim.

M*******

Remax Hedef Gayrimenkul şirketi yetkilisi ve Brokerı Şenol Caner beye, ailemize çok güzel bir dublex daire işlemi sonuçlandırması neticesinde göstermiş olduğu ilgi alakadan ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.Ve memnuniyetimizi belirtiriz.

Selvin Üstün Aslan

Remax Hedef gayrimenkul hizmetleri ltd şti den almış olduğumuz hizmetten baştan sona memnun kaldık.Kendilerine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Bölükbaşı

Remax Hedef Brokerı Şenol Caner in Yakuplu Liv Marine projesindeki full deniz manzaralı dublex daireyi bizleri tercih edip yeni bir yuvaya kavuşmamıza vesile kılıp yardımları ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.Başarıları daim olsun.

B*******

Remax Hedef ten Ömer Caner bey ile görüşerek bir daire almış bulunmaktayım.Tüm işlemlerde bizlere çok kibar davranışta ve yardımda bulunmuştur.Sonrasında çok kazançlı bir mülk almamıza vesile olarak bizi çok mutlu etti.Kendisine ve Remax Hedef ailesine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.Emlak ta her zaman çalışacağımız doğru bir adres Remax Hedef ve Ömer Caner dir.

Tuğba Ersoy

Öncelikle Güler yüzünüz samimiyetiniz için çok teşekkür ediyorum . iyiki sizi tercih etmişim işinize olan saygınıza çözüm odaklı çalışmalarınıza hayran kaldım.

Mehmet Özmen

Dinçer bey’e profesyonelliği, kiralama süreci ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum. Büyükçekmece 17. Noteri

Emine Mermer

Beylikdüzü'ndeki villamızın satışı ile ilgili Gamze hanımla tanıştık.''EKMEĞİ EKMEKÇİDEN AL 5 KURUŞTA FAZLA VER'' Atasözümüzü teyit edercesine profesyonel çözümcü ve analitik düşünce yapısıyla yaklaşımından dolayı son derece memnun kaldık.Remax'e ve özellikle Gamze hanıma gönülden teşekkür ederiz.İyi bir dost kazandık

T*******

Ev arayışımız sırasında sahibinden.com vasıtası ile Gamze hanım ile tanışma fırsatımız oldu. Dairenin sunumundan tapu sürecine kadar profesyonel destek sağladı sorunlara karşı çözüm odaklı tutumu sayesinde istediğimiz eve sorunsun bir şekilde sahip olduk meslek hayatınızda başarılarınızın daim olmasını dilerim.

Meltem Hatipoglu

Evi gosterdigi andan itibaren bilgilendirmesi ilgilenmesi ozellikle ictenlikle yapmis olmasi mukemmel birsey. Heranda yanimizda olup en ufak bir sorun cikmasin diye elinden geleni yapti iyiki siz ilgilenmissinizz

Muhammed Ubeydullah Gelik

Remax Hedef Broker ı sayın Şenol Caner in sıcakkanlı tutumu eksizsiz hizmeti, iş takibinden ve hızlı çözümlerinden ötürü memnuniyetimi belirtmek isterim.Tam olarak neredeyse 5 dakikada pazarlığı bitirdi.Doğruluk ve dürüstlüğü hedef edinerek karlı bir yatırım yapmamıza vesile olduğu için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.İş hayatında dahada büyük işlere imza atması temennisiyle

Servet Onur

Remax Hedef broker ı Şenol bey, yıllar önce kendisinden almış olduğum bu arsayı yine kendisi bir başka müşteriye satarak karlı bir iş yapmama vesile oldu .Kendisi tüm işleri el çabukluğuyla ve tüm dürüstük, şeffaflık, işine olan bilg, i ve tecrübesiyle satışla sonuçlandırmıştır.Başarılarının devamını dilerim.Hra zamanki adresim Remax Hedef Şenol Caner dir..Teşekkür ederim.

Yasemin Meleyim

Ömer bey' in satış süresince gösterdiği çaba ve yardımlardan dolayı kendisine ve şirketin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.Herkesede Remax Hedef i ve özellikle Ömer beyi tavsiye ediyorum .İşlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Büşra Karayel

REMAX Hedef'ten Ömer Caner bey ile görüşerek bir daire almış bulunmaktayım. Tüm işlemlerde bizlere çok kibar davranışta ve yardımda bulunmuştur. Öncelikle Ömer beye ve REMAX Hedef ailesine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Can Yıldız

Remax Hedef Broker 'ı sn Şenol Caner bey, satış süreci boyunca göstermiş olduğu profesyonelik anlayış, işine hakimiyeti ve özen için teşekkürlerimi belirtmek isterim.Nazik, güvenilir yaklaşım ve sağlamış olduğu fayda son derece çok önemliydi.Kısa sürede değerli vaktimizi en efektif şekilde kullanmış olduk.Çevreme kesinlikle Tavsiye edebileceğim biridir.Sizinle çalışmak çok keyifliydi tekrar teşekkür ederim..

Mopsan İnşaat A.ş

Gerçekten Remax markasınının büyüklüğüne yakışır şekilde, kendisine satış yetkisini verdiğimiz Villalarımızı tüm profesyonellik, dürüstlük, işine olan hakimiyeti ve bilgisiyle, İzmir den bile gelmeden tüm satış işlemlerimizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde bitirip süreci sonlandırmıştır.Ender olarak gördüğümüz bu kişiyle her zaman çalışmak isteriz.Başarılarınız daim olsun.

Özlem Kıyıcı

Gamze hanım İlk serviste pazarlama sürecini tamamlayıp sorunsuz bir tapu devri sağladı.Çalışmalarınızdan çok memnun kaldık.tekrar sizinle çalışmayı umut ediyoruz. İhtiyaç halinde Arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim profesyonel bir gayrimenkul danışmanısınız.Teşekkür ederim.

Metin Kaya

Gamze hanım;Dairenin sunumundan başlamak üzere projeye hakimiyetiniz satışıyla alakalı her konuda en ince ayrıntısına kadar olan bilginiz ve bilgilendirmeniz ve ayrıca yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Tayfun Alpaylı

Sn ŞENOL CANER BEY SİZİN İLE YAPTIĞIMIZ İLK GÖRÜŞMEDEN İRTİBAREN GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ DÜRÜSTLÜK, GÜVENİLİRLİK, BİLGİ VE MESLİKE TECRÜBENİZİ BİZE SAMIMIYET ÇERÇEVESİ İÇERİSİNDE GÖSTEDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. GAYRIMENKULUMÜZÜ EN İYİ ŞEKİLDE, KAZANÇLI BİR DEĞERE VE BİZİ HİÇ YORMADAN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİNİZ. ÖNÇELİKLE SİZE REMAX HEDEF AİLESİNE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM. BUNDAN SONRA BENİM TEK ADRESİM HEDEF REMAX...

Şenol Şirin

Sayın Şenol Caner bey son yıllarda ender gördüğümüz dürüstlüğü işine olan hakimiyeti sevgisi ve markasına gösterdiği ilgisi ve müşterisinin kazanması adına gösterdiği profesyoneliik en üst seviyede olup son imza aşamasına kadar gösterdiği tutum tamda markasına yakışır şekildedir.Ayrıca tam istediğimiz harika ve kazançlı bir Villa almamızı sağlamış olduğundan kendisine teşekkür ederiz.Bundan sonra benim ve dostalarıma önereceğim tek adres Şenol Caner dir. Anlaşılan Başarıların tesadüf değildir.

Mopsan A.ş Kenan Selvi

sayın Şenol Caner e yetkisini verdiğimiz ikinci satılık villamızıda yine kendisine has bir bilgi, tecrübe ve samimiyetiyle satış işlemini tapuya dahi gelmeden kolaylıkla sonuçlandırmıştır.Kendisini tanıdığımıza ve birlikte iş yaptığımıza çok çok memnunuz.Artık bundan sonraki bizim vede yakınlarımıza tavsiye edeceğimiz tek adresimiz Şenol Caner beydir.İşlerinizde başarılar ve kolaylıklar dileriz..

Yenal Yılmaz

Gamze hanım Beylikdüzü'nde konut alımımızda bize profesyonel bir şekilde hizmet verdi.işini severek yapan ve güven veren bir kişiliğe sahip.Bundan sonrada birlikte yol almak isteriz.Başarılarınız Daim olsun

A*******

Mr. Gamze Gültepe provided excellent service in my apartment purchase thank you very much

Mikhail Laca Santos

I Mikhail santos, I'm very satisfied. with Remax Service;specially with The Excellent Service Of Gamze Gültepe.She Was very Attentive Agent, Very Kind And Very Competent In Doing Her Job.It Was A Very Pleasent Experience.I World Recommend Remax And Agente Gamze To Anyone Withhouth Hesitation.

Cemil Güler

Sağ olsun güler yüzlü ilgili ve bilgili bir danışman. Sorularımıza da cevap verdi çalıştığı bölgedeki her türlü alım satım işimizde başvuracağımız adres belli oldu. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

Umame Güngörür

Gamze Gültepe hanımefendi ile yaptığımız çalışma sonucu iş takibinden son derece memnuniyetimi bildirir Başarılarının devamını dilerim.

Tülay Kap

Sayın Gamze Gültepe'nin iletişimi, güler yüzü işine'de en iyi şekilde yansımış olduğundan kendisi hakkında aldığım duyumların olumluluğunu bizzat doğrulamaktadır.Kendisi ile çalışmaktan son derece memnun kaldığımı bir kez daha dile getirerek;birlikte yolculuğumuzun devamını dilerim..

Nükhet Çelebioğlu

Firdevs hn’ın fark yarattığını düşünüyorum.Ne istediğinizi net anlayıp isteğiniz doğrultusunda ilerliyor.teşekkürler... Nükhet

Seher Uslu

Bir pazar günu Istanbula kızım için ev arayışında iken, tavsiye üzerine Firdevs Hanım beni aradı.Sartlarimi ve aradıgım özellikleri belirttim. Aynı aksam bana Firdevs Hn bir dairenin resimlerini ve detaylarını ilet. 4 gün sonrasına randevulasıp daireyi ve ev sahibi ile görüsüp kira kontratı imzaladık. Daireyi cok begendim. Alternatif arayisina girmedim. 2 günde halledip yerlesmistik bile.Boşuna zaman kaybı yasatmamak iş tecrübesi olduğu kadar, işini sevmektir diye düşünüyorum. Bu konuda Firdevs Hn. tebrik eder, giyabinda firmaniza teşekkür eder

Cem Çoşkunkal

Müsteri memnuniyeti ve hizmet ile ilgili fark yaratıyorsunuz. İlginize çok tesekkür ederim. Son derece basarılı bir ekibe sahip olduğunuz içinde. Hersey ancak bu kadar basarılı olur gerçekten tebrikler... Uzun ve basarılı yıllar dilerim.

Doctor Zeki D. Ali

I HAVE TO EXPRESS MY GOOD FEELİNG ABOUT THE NİCE DEAL OF MRS GAMZE GÜLTEPE WİTH MY GREAT THANKS

Fetiye Gocmen

Arsamizin satisinda devamli bilgilendirme yaparak satis surecini hizla bitiren, rahatsiz oldugum icin yakin alaka ve yardimlarini hic yorulmadan kosturan Sn Dincer Tezcanli bey ' e ve Remax ailesine soonsuz tesekkurler.cevremde ki herkesi kendisine yonlendirecegim.saygilar Fetiye Göcmen

Faik Bedriye Demir

Remax hedef aracılığıyla kamil oba da arsa aldık danışmanımız Dinçer'bey di bu sürecin başından itibaren gerek kültürel birikimi gerek emlak danışmanlığı hakkında teknik bilgisiyle bize her konuda yardımcı oldu bu işi sadece al satttan ziyade tüm tarafları düşünen güven veren biri kendisine başarılar dileriz teşekkürler...

Dilek Aygün

Beykent Konak caddesinde satın aldığım ev konusunda verdiği hizmet harikaydı. Tecrübesi insan ilişkisi dört dörtlük. 1 aylık alım sürecinde verdiği destek için çok teşekkür ederim. Konusunda uzman biriyle çalışmak çok keyifliydi. Başarılarının devamını dilerim.

Deniz Büyüközer

Gamze hanım Beylikdüzünde bulunan dairemizi 1 hafta gibi kısa bir sürede dürüst titiz ve nazik bir yaklaşım ile profesyonel bir hizmet vermiştir.Teşekkür eder Başarılarının devamını dilerim

Meltem Cömert Kabataş

Gamze Hanım, işini çok iyi takip eden, insan ilişkileri çok kuvvetli, samimî, pozitif enerji dolu biri.Evimizin satış süreci boyunca her aşamada doğru şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi.Satis işlemi onun da desteği ile çabuk ve sorunsuz gerçekleşti.Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Hatice Nuran Baysal

İstanbul beylik düzünden ev satın almak üzere ıstanbula geldim.istanbuldaki birkaç emlakçıdan ev baktım.en son olarakta remax gayri menkulden dilek hanımla irtibata geçtim.gerek ilgisi alakası gerekse işindeki profosyenelligiyle aradaki farkı gösterdi.remax farkımı yoksa dilek berk hanımın işini iyi yapmasımı bilmem ama iyiki tanışmışım iyiki işini layıkıyla yapan bir danışmanla yola cıkmışım.bundan sonraki işlerimdede tercihim kesinlikle remax.sevgiler.

Mustafa D.

Mimaroba kentplus sitesinde Gamze hanım aracılığı ile edindiğim konutun alım sürecinde takip edilecek hususların bilgilendirmesi gerekli tüm ayrıntıları profesyonel bir şekilde çözümlemesi öz verili ve ilgili yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim

Hülya Ayyıldız

Gamze hanımla ilk telefon aracılığı ile iletişime geçtim.Bana tam istediğim özeliklerde yer buldu ilk sunumunda ofisimi almama vesile olmuştur.Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Murat

Beylikdüzü'ndeki Villa'mızı kısa sürede titizlikle ilgilenip doğru kişilere kiraya veren Şenol Beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Kesinlikle alım satım ve kiralamalarınızda Sn.Şenol Caner ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Kadriye Msepit

Gamze hanım servis verdiği andan itibaren bizleri pür dikkat dinleyip oluşan sıkıntılarımıza iletişim becerisi çözüm odaklı yaklaşımı ve güler yüzü sayesinde istediğim özelliklerde konut arayışıma hizmet vermiştir.ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

İrfan Güller

Gökçe Kırtıloğlu Sabankaya'nın hizmetlerinden, yaklaşımından ve sağladığı kolaylıklardan çok memnun kaldık. Çok teşekkürler.

Adnan Aydın

Gökçe Kırtıloğlu Sabankaya ile çalışmaktan mutlu oldum. Kiralama öncesi ve sonrası tüm sorunlarla (daire ile ilgili) ilgilendi ve sorunları çözdü. Remax böyle bir elemana sahip olduğu için çok şanslı. Arz ederim.

Nusret Kösem

Dairemin kiralama aşamasında çok kısa zamanda uygun kiracı adayını bulmamızda aldığımız hizmetten memnuniyetimi belirtmek isterim.

Muharrem Şimşek

Almış olduğum danışmanlık hizmetinden memnuniyetim puan verilecek olunursa 10 üzerinden 10 derim kesinlikle çok teşekkür ederim.

Emine A.

Gamze hanım Kiralık daire arayışımızda ve kontrat aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür eder;Çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Mohamad Belal Alkassab

Gamze hanımla iletişime geçtiğim günden tapu gününe kadar her konuda açıklayıcı bilgileri güleryüzü ve güven veren hizmetinizden çok memnununuz.Ben ve Ailem adına teşekkür eder başarılarınız daim olsun dileriz.

Zeliha Sönmez

Kuzenimin Referansı ile Gamze hanımla telefonda tanıştım. Kendim yurt dışında olduğumdan dolayı tedirginliklerim vardı.Tüm ön yargılarımı kırdı. Kendine güveni ve iş bitiriciliği sayesinde hızlı bir sonuca ulaştım.Sevgierimle

Ahu B.

Çok kısa sürede istediğimiz özelliklerde kiracı bulmamızda göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

İhsan A

İşe başladığım gün eşyalı ev bulmam gerekiyordu.Mükemmel lokasyon da sayenizde buldum.Teşekkür ederim.

Sefa Baloğlu

Remax Brokerlarından Şenol Caner ve Ömer Caner Bey'lerin daha ilk günden itibaren sıcak ve ilgili tavırları benim gözümde Remax şirketini dahada büyüttü. Gerçektende evimin satış sürecinin her aşamasının sorunsuz ilerlesinde çok büyük çaba ve özveri gösterdiler. Şenol ve Ömer Bey'ler sayesinde bundan sonra Remax tan başka hiçbir emlak ofisi ile çalışmama kararı aldım. Remax şirketinide böyle çalışkan ve dürüst insanlarla iş yaptıkları için kutluyorum.

Nurdan İşleyen

Mülk alımı süresince ŞENOL CANER Bey'in bizlere göstermiş olduğu ilgi alaka ve hızlı sonuç akabinde bizlere kesemize ve gönlümüze uygun bir mülk almamıza vesile olmuştur. Kendilerine en derin şükranlarımızı sunar başarılarının devamını dilerim.

Mücahit Altıntaş

REMAX HEDEF Broker'ı Sn. Şenol CANER'in ev alımı süresince göstermiş oldugu destek dürüstlük ve güven sonuçlu işlemiyle bizi ev sahibi etmiştir.Kendisine teşekkür eder işlerinde kolaylıklar dilerim.

Atilla Çakır

Hedef Gayrimenkul Broker ı Şenol Caner mülk alımı sürecinde göstermiş oldugu azim ve sabır dürüstlük ve hızlı işlem sonucu karlı ve gü-zel bir mülk almama vesile oldu. Kendisine bu azminden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Meral Sarp

Remax Hedef Broker ı Şenol Bey mülk alma süresince göstermiş oldugu samimiyet dürüstlük işlemler sonucu takip hızlılık sonucu mülk almamıza vesile oldu kendisine teşekkür ederiz.

Volkan Gökerti

Remax satışl ofisinden sn Şenol Caner ve Ömer Caner beyin mülkümüzün satış sürecinde tarafıma vermiş oldukları profesyönel destek ve hizmet için ayrıca teşekkür etmek isterim. Daha sonraki çalışmalarımızda kesinlikle kendlerini tercih edeceğimizi bildirmek isterim. Tekrar teşekkürler.

Mustafa Polatmescioğlu

Remax Hedef Broker'ı Şenol Caner ticari gayrimenkulümü çok değerli bir müşteriye ve çok kısa bir sürede kiralayarak bizleri memnun etti. kendisini bir tanıdıgımızdan duymustuk. Teşekkürlerimi sunarım.

Mustafa İsmet Babacan

Remax Hedef Gayrimenkul Broker'ı sayın Şenol Caner merterde ki iş yerimin kiralanması ile ilgili 20 gün önce yapılan sözleşme sonucunda yine her zamanki gibi kendine özgü hızlı bir şekilde sonuçlandırmıstır. kendisine sonsuz teşekkürler.

Hamit Taşdemir

Remax danışmanı Şenol Caner in emlak satışı ile ilgili gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim.

Sait Yılmaz

Remax Hedef de Şenol Caner kiralamış oldugumuz okul binası ile ilgili bize çok yardımcı olmustur. Bu süreçte kurumsal olarakta çok faydalı oldu. Yapılan bu hizmete çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

Perihan Balcı

REMAX HEDEF ten sayın Şenol Caner'e sonsuz teşekkürler. Benim satmak istediğim mülkü kısa bir zamanda satışı değerlendiği için minnettarım. Şenol Bey e sağlık ve esenlikler dilerim.

Mustafa Ünsel

Herşey çok güzeldi ilginiz alakanız kiralama sürecinde ve sonrasında çok güzel hizmet aldım.herşey için çok çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar diliyorum ve memnuniyetimi herkese söylüyorum kimse inanmıyor çünkü çoğu emlak şirketlerinin hizmetleri malumuznuz. tekrar teşekkürler

Emirhan Tarkan

REMAX HEDEF ten Şenol Bey.. Kafemin devri esnasında göstermiş olduğu profösyonel davranış ve hızlı işlem sonucunda 22 gün gibi kısa bir sürede devrimi gerçekleştirdi. kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Ramazan Tahiroğlu

Remax Hedef ten Şenol Bey; Almak istediğimiz kafe için bize oldukça yardımcı oldu. işlerin hızlı ilerlemesi için elinden geleni yaptı. kısa sürede devrini sağladığı ve güvenirliği konusunda kendisine teşekkür ediyorum. bu sayede bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde adresimi Şenol Bey olacaktır.

Behçet Canbaz

REMAX Broker ı sayın Şenol Caner villamızın satış sürecinde göstermiş olduğu üstün çaba ve sabrı sonucu satış işlemini gerçekleştirdi. Teşekkürler.

Mehmet Kaya

REMAX broker ı sayın Şenol Caner; Mülk alımı süresince göstermiş oldugunuz üstün hizmet ve çok sabırlı olması sonucu zor bir süreçten sonla işlemle sonuçlandırarak kendisine öz tavrıyla alımı yaptırıp bizi memnun etti.Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerinde REMAX HEDEF markasıyla çalışacağım. Şenol Beye bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerm

Özcan Ballı

Satış sürecince göstermiş oldugunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimi arz ederim. Bundan sonraki günlerde bol kazançlar diler hayırlı işlemler dilerim.

Berk Burak Berktaş

Danışmanlarınızdan Yalçın Güvenle yapmış oldugumuz tapu işleminden son derece memnun kaldıgımı belirtir hayatında başarıların devamını dilerim.

Yaşar Mertcan

Gayrimenkul danısmanlarınızdan olan Yalçın Güven ile yapmış oldgumuz tapu işleminden dolayı memnuniyetimi belirtir, kendisine ve ofisinize teşekkürlerimiz iletirim.

Mustafa Emirhan Hasköylü

Hızlı ve doğru sonuç için teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Mehmet Kırmızı

yapılan tüm işlemler için çok teşekkür ederim.

Akın Kuzey

sn Senol Caner beye buyukcekmecedeki 1senedir kriz sebebi ile satilamayan konutumuzu 15 gun gibi kisa bir surede degerinde sattigi icin minnetarim, kendisine cok teşekkür ederim.İslemler cok profesyonelce ve seffaflik icinde gerceklesti.kendisine tekrar tesekkur eder hayirli işler dilerim.

Serhat Şenkan

her şeyden önce nezaket ve ilgi benim için çok önemli, Ertuğrul bey bu konularda tam bir profesyonel, emlak danışmanlığı konusundaki yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür edeiyorum

Murat Cingu

Gayrimenkulumun zamaninda, degerinde ve guvenle satisini gerceklestiren Gamze Hanim'a tesekkuru borc bilirim. Ilgi alakasi, satis sürecinin her aninda bilgilendirmesi ve yerinde tavsiyeleri gercekten yatirim danismanligi meslegiyle örtüşüyor. Birde anladilir guzel Turkcesi ve nezaketi gercekten guven veriyor. Meslek hayatinizda basarilar dilerim.

Fatih Ekici

Melike hanım profesyonelliğinin yanı sıra son derece vicdanlı, güvenilir ve sözüne sadık bir hanımefendidir. Daireme kiracı bulmak için kendisi büyük bir özveri ve yoğun ilgiyle çalıştı. Işinde göstermiş olduğu özen ve titizlikten dolayı Melike hanıma teşekkür ederim.

Fatih Ekici

Melike hanım profesyonelliğinin yanı sıra son derece vicdanlı, güvenilir ve sözüne sadık bir hanımefendidir. Daireme kiracı bulmak için kendisi büyük bir özveri ve yoğun ilgiyle çalıştı. Işinde göstermiş olduğu özen ve titizlikten dolayı Melike hanıma teşekkür ederim.

Hasan P.

Gamze hanım yer arayışımızda bizlere etkin ve profesyonel çalışmalarınız ile hızlı bir şekilde yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık Başarılarının devamını dilerim.

Hasan Pan

RE/MAX HEDEF GAYRİMENKUL DANIŞMANLARINDAN GAMZE HANIMDAN ÇOK MEMNUN KALDIK. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

Zolfıa Agell

önce mülk alımımda bana özverili bir şekilde yardımcı oldunuz beni yönlendirmeniz sayesinde kiraya vermeye ikna ettiniz güler yüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkürler.Sizinle tanıştığımdan dolayı çok memnununum

Yasin Şahin

Çok sıkışık bir dönemde, acil ev bulmamız gereken bir zamanda, bize yardımlarından dolayı Ertuğrul Bey'e çok teşekkür ediyorum. Bu anlamda her konuda bilgi sahibi olup işini iyi yapan bir personel olması, remax hedef için büyük bir şans.

Hatice Çoban

Ertuğrul beyin profesyonel yaklaşımı Babacan ilgisi ile çok kısa sürede isteğimiz gibi bir ev bulmuş olup. sonrasında da ilgisini asla eksik etmediği için kendim ve ailem adına sonsuz teşekkür ederim. Keşke her sektörde sizin gibi Babacan profesyonel ler olsa. Tekrar teşekkür ederim ilginize, bilginize, alakanıza, emeğinize ve samimiyetinize.

Mithat İrfan Dürmüş

Ertuğrul Çakır Bey'in titiz ve doğru değerlendirmeleri sonucu dairemizi tutan kiracıdan çok memnunum. Bu süreç içinde dairemiz ve kiralamak isteyen kişiler hakkında bana verdiği bilgiler, yönlendirmeler, yorumlar çok yol gösterici oldu. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Tüm yardımları ve desteği için teşekkür ediyorum.

Hasan Demir

Ertuğrul bey hem çok ilgili hem çok düzenli. Evimizi kiraya verebilecek hiç zamanımız yoktu, kendisi kısa sürede kiraladı. Çok düzgün bir kiracı edinmiş ve kendisini de tanımış olduk Saygılar.

İsmail

Remax Hedef gayrımenkul danışmanı Ertugrul Çakır bey bizimle çok ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum

Attila

Ertuğrul Bey, ev arayışımızda kriterlerimize uygun evi bulduğu gibi hızlı bir şekilde yerleşmemize yardımcı olmuştur. İş ahlakı, ilkeleri ve dürüstlüğüyle de her zaman güvenebileceğim biri olduğunu ispatladığından kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Çok teşekkür ederim herşey için.

Mustafa Azam Sezer

İlk getirdigi musteri evi begenmekle kalmadi; Ertuğrul bey bu kez bu musteriyi evi kiraya cikarttigimdan bir gun sonra getirdi. Kendisine ait nokta atisi musteri bulma rekorunu 24 saat icinde gerceklestirerek sure acisindan da taclandirdi. Kendiisine tesekkurlerimi sunuyor ve gayrimenkulle alakali baska bir isme asla ihtiyac duymayacagimi...

Mustafa Azam Sezer

mutlulukla belirtiyorum.

Mustafa Azam Sezer

Beykent'teki evimi Ertuğrul bey sayesinde geçen hafta kiraya verdim. Evime bir önceki kiraciyi da kendisi sayesinde yerlestirmistim. Nokta atisi yapabilme becerisine daha o zaman hayret etmistim zira evi gormeye gelen ilk musteri begenip kiralamisti. Eski kiracim isinden mutevellit Almanya'ya tasininca yeniden Ertuğrul beyin kapisini caldim.

Zehra Akdağ

Sunulan hizmetten memnun kaldık. Kemal Bey'e teşekkürler.

Yeliz Akıllar

Kemal Bey'in nazik davranızlarına çok teşekkür ederiz.Gayrimenkul danışmanı olarakçalışmalarında başarılar dileriz. Yeliz Kenan Akıllar.

Selma Yıldız

Remax Hedef Gayrimenkul danışmanlarından Ertuğrul Çakır Bey'e aldığımız evi kısa sürede işlemleri bitirerek bize çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Behram Zülaloğlu

Çalıştığım Remax Hedef ofisini kendim seçtim ve aradım. Bu süre zarfında hemde çok kısa zamanda netice aldığım, satışını gerçekleştirdiğim evim konusunda profesyonelceçalışmasıyla bana yardımcı olan Sn. Dilek Berk'e teşekkür ediyorum, ve Remax Hedef ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimi özellikle dile getirmekten mutlu oldum.

Hülya Yvuz

Almış oldugum gayrimenkulun işlemleri sırasında ve öncesinde Ertuğrul Çakır Bey'in göstermiş olduğu titizlik ve hassasiyetten dolayı çok teşekkür eder, başarıların devamını dilerim.

Sefa Aşçıoğlu

Remax hedef gayrimenkul danışmanı Ertuğrul Çakır Bey bizimle çok ilgilendi. Dairemi istediğim fiyata sattı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Mahire Gültekin

Güleryüzlü sempatik çok samimi ve ilgili. Tekrar tekrar çalışmak istenilecek bir kişilik.

Nihan Erdoğan

Remax Hedef Gayrimenkul danışmanı Ertuğrul Bey, yaklaşık 1, 5 yıldır satamadığımız evimizin satışında gösterdiği gayret ile evimizi 2 ayda satmıştır. Kendisini özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederim

Yeliz Akıllar

Kibar ve ilgili olması sebebiyle Kemal Bey'e teşekkür ederiz. Emlak konusunda bilgilerinede teşekkürler.

Cansu Özdemir

Kemal Bey en başından en sonuna kadar işlemlerimizi büyük itina ile halletti. Teşekkür ederiz.

Rıfat Yüzbaşıoğlu

Melike hanım gibi eğitimli, iş bilen insanların bu alanda çalışıyor olmasından çok memnunum. Her şeyi hazırlıyorlar ve bizi hiç yormuyorlar, hem Melike hanıma hem de Remax a teşekkür ediyorum

Ugur

Melike hanım iş ciddiyetiniz ilgi alakanız için çok teşekkür ederim.ev bakmaya bile zamanım yokken bana düşen sadece evi beğenmek oldu herşeyle siz ilgilendiniz işinizi gerçekten profesyonelce yapıyorsunuz iş ciddiyetiniz ve herşeyi sizin halletmeniz bizi uğraştırmamanızdan dolayı gayrimenkulde gerçekten birinci sıradasınız melike hanım.

Bekir

Melike Hanım etkili iletişim becerisi ve empati yeteneğine sahip başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle iki yılı aşkın bir süredir görüşüyorum. Bu süre içinde verdiği kalite hizmetten dolayı çok memnunum. O, mesleğini seven ve müşterisinin kârını önceleyen gerçek bir profesyonel. Her şey gönlünüzce olsun Melike Hanım!

Kenan

İlgili, yardımsever, güvenilir ve iyi niyetli olmasından dolayı Melike Hanımla çalışmaktan çok memnunuz. Teşşekür eder, Başarılar dilerim.

Orhan Işıksoy

Melike hanım, Öncelikle samimiyetiniz, iyi niyetiniz ve sağladığınız güven ortamı için çok teşekkür ederim. Sunmuş olduğunuz güzel hizmet sayesinde en küçük bir sorun yaşamadan isteğimize ve bütçemize uygun çok güzel bir dairede yaşıyoruz. İş hayatınızda gönülden başarılar diyorum.

Fikret Uğraş

Melike hanım iş ciddiyetinin yanı sıra sempatik ve güler yüzlü olması evimi almamda büyük etken oldu, malûm bu sektörde güven ortamı ve samimiyet yakalamak çok zor ve melike hanımla tanıştığım ve onun vasıtasıyla gayrimenkul aldığım için kendimi şanslı hissediyorum, başarılarının devamını dilerim

Sibel Karaman

İlginiz alakanız ve hep çözüm odaklı olduğunuz için çok teşekkür ederim ve en önemlisi desteğiniz için ❤️

Muhterem Taşcı

Ertuğrul beye dairemin kısa sürede satışını yaptığı ve göstermiş olduğu samimi yakın ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim kendisini güvenirliği dürüstlüğünden dolayı tebrik ediyorum ayrıca remax hedefe bizlere Ertuğrul bey gibi dürüst ve önceliği müşteri memnuniyeti olan danışmanlarla hizmet verdikleri için de çok teşekkür ederim.Saygılar.

Tolga Önen

Uzun süredir ilgilenemediğim bekar evimi bir hafta gibi kısa bir sürede boşaltmama da yardımcı olarak kiralanmasını sağlamış, beni şaşkınlıklara uğratmıştır. Kısa süre zarfında evin tüm talipleri ile ilgili bilgilendirmiş ve sözleşme imzalanması dahil beni ve dahi kiracımı yıpratmadan süreci tamamlamamıza yardımcı olmuştur. Sonsuz teşekkürler...

Emel Dere

Dairemin satış sürecinde göstermiş olduğu ciddi, ilgi, güven ile hiç sorun yaşamadan rahat bir satış gerçekleşmesini sağladığı için Ertuğrul beye çok teşekkür ederim.

Harun Demir

Evimi kiraya vermek için Düzgün bir emlakçı ararken, internetten yorumları okuyarak Dilek Hanımla tanıştım. Ve burdaki yorum yapanların ne kadar hakli olduklarını daha iyi anladım. Prensipli, disiplinli, özverili ve güleryüzlü çalışmasıyla gerçekten profesyonel birisi. Dilek Hanımla kesinlikle gözünüz arkada kalmıyor.Herşey için sonsuz teşekkür.

Samet Yılmaz

Acil satışımızda gösterdiğiniz çaba için çok teşekkürler Şennur Hanım.

Ersan Demirel

Sayın Gamze hanım, Simge mühendislik Ailesi olarak İstanbul'da bulunan gayrimenkulümüzün Satışı konusunda uyguladığınız doğru fiyat hızlı çözümler sayesinde 1.5 ay gibi kısa sürede sonuca ulaştırdığınız için Ankara firması olarak İstanbul'da sizi tanıdığımız ve dost bir firma edinmekten Memnuniyetimizi Sunarız.Çalışma hayatınızda Başarılar dileriz

Ayla Baykal

Evimi satmaya karar verdikten sonra Kısa bir süre sonra tapuya gittim. Her işi organize etti Şennur Hanım. Çok Teşekkür ederim.

Simge Mühendislik

Sayın Gamze hanım;Simge mühendislik Ailesi olarak, İstanbul'da bulunan Gayrimenkulümüzün Satışı konusunda uyguladığınız doğru Fiyat Hızlı çalışmanız bilgi akışınız sayesinde kısa sürede Satışı tamamladığınızdan dolayı memnuniyetimizi sunar, Ankara firması olarak İstanbul'da sizleri tanıdığımız, ilgi ve alakanızdan ötürü Çok Teşekkür ederiz.

Hülya Perez

Dilek Hanim güvenilir kisiligi, hizli ve son derece profesyonel calisma tarzi ile bana cok yardimci oldu. Özellikle yurtdisinda yasiyorsaniz emlak isleriniz icin Dilek hanimi arayin hayatiniz kolaylassin. Für alle die eine zuverlässige und vertrauenswürdige Beraterin suchen, ist Dilek die richtige Adresse! Sonsuz Tesekkürler Dilek Hanim

Eyüp Ayaydın

Ailem ve kendi adıma Anneme mülk alımızda Gamze gültepe hanıma verdiği destek, Profesyonel çalışma ve mükemmel dostluğundan ötürü çok çok Teşekkür ederim.Bu süreçten sonra Ailemizin Danışmanı olarak kalacaktır kesinlikle.Başarılarının Devamını dilerim.

Meltem Demiralay

Gamze Gültepe bu ismi duyunca aklınıza sadece Remax gelmesin.Azim, sabır, güven ve illaki başarı ile birlikte anmalısınız.Mülkümün Satış sürecinde bütün olumsuzlukları çözüm odaklı çalışmaları sayesinde kısa sürede sonuçlandırmıştır.İyiki sizinle çalışma fırsatı bulduk, iyiki sizi tanıdık.Teşekkürler.Başarı size çok yakışıyor.

Rukiye Güven

Ankara ve İstanbul da Remax ile çalışıyorum.Hem kısa zamanda dairemi kiraya verdi hemde nezaketten hiç taviz vermedi. Teşekkürler Kemal Bey.

Tahir Kurt

Biz ev kiralama döneminde Kemal Bey in çalışmalarından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

Maliyamu Hasımu

Evimizi kiralamak için Güleryüzlü Gamze hanım'la tanıştık.Eşimle ben Gamze hanım'la tanıştığımız için çok mutlu olmuştuk.Bir hafta sürmeden bize iyi bir kiracı buldu.Iletişim becerisi ve işindeki azmi sayesinde.Hem iyi bir insan hemde çok becerikli.Gamze hanıma çok teşekkür ederiz yardımları için.Kendi bundan sonra ailemizin gayrimenkul danışmanı.

Haşim Partal

Gamze hanımın vermiş olduğu profesyonel hizmetten çok çok memnun kaldım.Puanı benim nezdim'de yüz üzerinden 100 başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla

Barış S.

Ev Arayış sürecimizde gerek telefonla yaptığımız görüşmlerde, Konutu gördüğümüz sırada küçük sorunlarımızı açıklayıcı ve uygulayıcı bir şekilde Gamze hanım kolaylıkla halletti.Kendisi hem güleryüzlü hem işindeki profesyonel algısı ile bizleri çok memnun etti.Remax ailesi Gamze hanım gibi bir danışmanı olduğu için gurur duymalıdır.Saygılarımla

İhsan Candemir

Sn.Gamze gültepe hanım Görüşmemiz sonrasında randevumuzda kiralık mülk arayışımızı aynı gün sonuçlandırmıştır.Yardımları ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.

Davut K.

Sayın Melike hanım ile yaklaşık 2 senedir çalışıyorum. Daha önce de başka emlak şirketleriyle görüşmelerim oldu ama Melike hanım kadar ilgili ve bilgili birisiyle tanışmadım. Her konuda yardımcı olduğu için kendisine tşk ederim.

Nazan Erkoçkar

Sayın Gamze hanım silivri'de mülk almak için sizinle tanıştığım için çok memnunum.İstanbul'da aldığım en sorunsuz mülk oldu sayenizde.Doğru danışman ile çalışmak ve mükemmel bir şekilde karşılanmaktan dolayı teşekkür ederim.Sizin gibi işini severek yapan danışmanlarla yol aldığı için kurumunuza teşekkürlerimi arz ederim.Saygılarımla

Nilgün B.

Mülk alımımdaki yardımları güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederim.

Aysel Y.

Bölgeyi bilmiyordum gamze hn bana aradığım özelliklerde en güzel sitede ev bulup taşınmama yardımcı oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Ferhat Toprak

İşlerinde gerçek anlamda başarılı biriyle çalışmak çok güzel.

Mehmet Kamiloğlu

Satış danışmanı bu iş için gayet başarılı ve söyledikleri hep doğru çıktı beni iyi yönlendirdi bu işin hakkını ver.

Mustafa Polatmescioğlu

Remax Hedef Broker'ı Sayın Şenol Caner ticari gayrimenkul'mu çok değerli bir müşteriye ve çok kısa bir sürede kiralayarak bizleri memnun etti.Kendisini bir tanıdığımızdan duymuştuk.Teşekkürlerimizi sunarım.

Ayça

Ertuğrul bey 15 gün içerisinde satışı gerçekleştirerek çok yardımcı oldu satış süreci boyunca her aşamada destek oldu kendisine desteği için çok teşekkür ederiz.

Mustafa İsmet Babacan

Remax Hedef Gayrimenkul Broker'ı sayın Şenol Caner merterde ki iş yerimin kiralanması ile ilgili 20 gün önce yapılan sözleşme sonucunda yine her zaman ki gibi kendine özgü hızlı bir şekilde sonuçlandırmıştır.Kendisine sonsuz teşekkürler ederim.

Emrah Polat

İnternet üzerinden bulduğum Remax firmasının G.danışmanı olan Ertuğrul bey ilanı bulup iletişime geçtiğimiz andan itibaren her konuda yardımcı oldu ve çaba sarf etti.Satış işlemi 2 hafta içerisinde rakamda anlaşıp gerçekleşti. Remax firmasına ve Ertuğrul bey'e her şey için teşekkürler.

Ramazan Tahiroğlu

Remax Hedef'ten Şenol bey Almak istediğimiz kafe için bize oldukça yardımcı oldu işlerin hızlı ilerlenmesi için elinden geleni yaptı kısa sürede devirini sağladığı ve güvenirliği konusunda kendisine teşekkürlerimi iletiyorum bu sayede bundan sonra ki gayrimenkul işlerimizde adresimiz Şenol bey olacaktır.

Emirhan Tarkan

Remax Hedef 'ten Şenol Caner bey Kafemin devri esnasında göstermiş olduğu profesyonel davranışı ve hızlı işlem sonucunda 22 gün gibi kısa sürede devrini gerçekleştirmiş kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Meral Sarp

Remax Hedef brokerı Şenol bey mülk alımı süresince göstermiş olduğu samimiyet, dürüstlük, işlemler sonucu takip, hızlılık sonucu mülk almamıza vesile oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Sait Yılmaz ( Skyjet Hava Okulu )

Remax Hedef de Şenol Caner kiralamış olduğumuz okul binası ile ilgili bize çok yardımcı olmuştur bu süreçte kurumsal olarak ta çok faydalı olmuştur yapılan bu hizmete çok teşekkür eder başarınızın devamını dileriz.

Perihan Balcı

Remax Hedef'ten Sayın Şenol Caner'e sonsuz teşekkürler benim satmak istediğim mülkü kısa bir zamanda satışı değerlendiği için minnettarım Şenol bey'e sağlık ve esenlikler dilerim.

Dr. Hamit Taş

Remax danışmanı Şenol Caner'ın emlak satışı ile ilgili göstertiği ilgiye çok teşekkür ederim.

Yıldıray Vural

Mülk alımım sırasında Gamze hnm'dan inanılmaz memnun kaldık.Bir ürünü satmak önemli değil; önemli olan satış sonrasında gerekli desteği ve samimiyeti satıştan sonra ilgi alaka hiç kesilmedi.Sanki bir ev değil ürün satın aldım.Artan iş başarılarınızın devamlılığını temenni ediyorum.Neyseki sizin gibi işini çok seven bir Danışmanla yol aldık.

Asiye K.

İletişime geçtiğim ilk andan itibaren vermiş olduğu hizmet güven ve samimiyeti sayesinde ilk sunumuyla aradığım özelliklerde yer arayışıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim Sizinle tanışmaktan çok memnunum.

Seray Y.

1 yıl önce daire alımımda güvenilir ve samimi bir şekilde yardımcı olmuştu.şimdide kiralama aşamasında uygun kiracıyı bulup 2 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandırmıştır.Başarı kendisine çok yakışıyor.sevglerimle

Asiye K.

İletişime geçtiğim ilk andan itibaren vermiş olduğu içtenlik güven ve samimiyeti sayesinde ilk sunumuyla aradığım özellikte yer arayışıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Sizinle tanıştığıma çok sevindim

Müzeyyen Gür Öztürk

GAMZE HN ÇALIŞMALARINDAN ÇOK MEMNUN KALDIK.SORUNSUZ BİR DEVİR OLDU SAYESİNDE.BU AŞAMADAN SONRA BAŞKA HİZMETLERİNDE ÇALIŞMAK İSTERİZ.SATIŞLARI İKNA KABİLİYETİ MÜKEMMEL.YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.MÜKEMMEL ÇALIŞMASINDAN ÇOK MEMNUN KALDIK

Bayram Kaya

GAMZE HANIM MÜLKÜN ALIMINDA ÇOK YARDIMCI OLDU.GÜLERYÜZLÜ İYİ BİR DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMİŞTİR.YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Mustafa Nazif Gönültaş

Emlak konusunda göstermiş olduğu yakınlık, ilgi alaka, samimiyet en önemlisi fiyatla alakalı yardımcı oldu istediğim yerden iş yeri kiralamama aracı oldu. Bu zamandan hala iyi insanların olması güzel birşey teşekkür ederiz.

Ali Tutal

Canım kardeşime ilgisinden emeğinden dolayı binlerce teşekkür ediyorum... Evimi çok kısa zamanda sattığı için minnettarım ona ben sayesinde bir an önce Çeşme' ye gittim.. Beni İstanbuldan kurtardığı için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.. Canım kardeşime sevgiler saygılar ...

Aslı Şekerli

Gamze hanım iletişim, bilgi ve bilgilendirme konularında çok iyi bir danışman.Başarıları daim olsun

Fatih M.

GAMZE HANIM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTUMUNUZ VE PROFESYONEL YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Şükran

Danışman gibi değil kendi kızım gibi satış süresince göstermiş olduğu ilgi alaka ve samimiyeti için çok teşekkür ederim

Mustafa Ö.

Profesyonel çalışmalarınız güler yüzlü yaklaşımınız sayesinde sorunsuz bir tapu devri sağladık sayenizde.Herşey için çok teşekkür ederim.

Zafer Demir

Gamze hanım mülk alımımızda yardımlarınız için teşekkür eder;bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar dileriz

Hakan Turhan

Aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadan aydınlatıcı geri dönüşleriniz;işinize olan sevginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz

Şenol

Melike hanımda iş ciddiyeti, iş sorumluluğu, özveri, dikkat ve başarılı bir iş yeteneği gördüm.Azimli ve mücadeleci ruhuyla başaramayacağı hiç bir işin olmadığını düşünüyorum. Saygılar.

Yavuz Korkmaz

Gamze hanım mülkümün satış aşamasında göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim

Şerif Alper Ulu

Gamze hanım emekleriniz ve profesyonel çalışmanız için teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Zeyno A.

Zor bir süreci bizi hiç yormadan tamamlayıp tapuya geliceğimiz günü belirtti sadece.uzmanlığı aydınlatıcı açıklamaları ve bizi mülk sahibi yaptığı için kendisine çook teşekküe eder;başarılarının devamını dilerim.

Kenan Demir

meraba ertugrul beye çok çok tesekurler eder ev alırken göstermiş oldugu ilgiden tesekürlerimi sunarım

Pınar Uslu

Ertuğrul Bey, ev arayışımızda bizim belirttiğimiz kriterlere en uygun evi hemen göstererek, hızlı bir şekilde evi bulmamızda destek oldu. Daire ile alakalı şeffaf bilgi vererek, iş ahlakı ile dürüstlüğüyle yanımızda olduğu için hem kendisine hem de tüm Remax ailesine teşekkür ederiz.

Doruk Yalnız

Ertuğrul Bey verdiği destek ile ev arayışımızda kriterlerimize en uygun evi hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı oldu. Her türlü konuda bizlere yardımcı oldukları için hem kendisine hem de tüm Remax Hedef ailesine teşekkür ederiz.

Emel Dere

Dairemin kiraya verilmesi sürecinde gösterdiği ilgi, titiz çalışma, destek ve profesyonel performansı için Ertuğrul Bey'e çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ayla Dallıağaç

Kendisinin samimiyetine güvenerek başladığımız satın alma sürecimizi sonuna kadar güveninizi asla sarsmadan tamamlayan, karşımıza çıkan sorunları hemen çözüme kavuşturan Ertuğrul Bey'e çok teşekkür ederim. sayesinde çok güzel bir ev sahibi oldum.

Ayla Dallıağaç

Melike Hanımın güleryüzü ve samimiyeti ve yakın ilgisi, evimizi alırken olduğu desteğe çok çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Filiz Budak

Evimizi almamiza vesile olan, tüm satış sürecinde özveriyle bize destek olup tum sorularimiza cevap buldugumuz Ertuğrul Bey'e ve Remax ailesine sonsuz teşekkür ederim. Emlak isinde guvenin ne kadar onemli oldugunu sayesinde tekrar anladim.Artik o bizim bir yakinimiz ve dostumuz. Basarilarinin devamini dilerim.

Cihan Demircan

Evimizin kiralanması konusunda verdiği destek ve yardımlarından dolayı Yalçın beye teşekkür ederiz, hizmetlerinden memnun kaldığımız için satış içinde başvurumuzu yapmış bulunmaktayız, başarılarınızın devamını dileriz, iyi çalışmalar.

Adem Kayaöz

GAMZE HANIM YÖNLENDİRMİŞ OLDUĞUM MÜLKÜ KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE SONUCA GÖTÜREREK REMAX KARDEŞLİĞİNİ BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞ OLDU.MESLEKTAŞIMA GÖSTERMİŞ OLDUĞU YAKIN İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDER TÜM HAYATI BOYUNCA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Bayram T.

GAMAZE HANIM, 1 YILDIR SATILMAYAN DAİREMİ 2 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE SONUÇLANDIRMIŞTIR.PROFESYONEL ÇALIŞMASI VE GÜLER YÜZÜ İÇİN TEŞEKKÜR EDER ; BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Fuzuli Tamandarov

Şebnem Hanım işinde çok dürüst ve uzman.Tüm sorularımı yanıtladı ve çok yardımcı oldu.İşlerim kolay ve keyifli oldu.

Murat Erdoğan

Şebnem hanımla tanıştığıma o kadar memnuninki anlatam, işini bu kadar özveriyle yapan ve işinin ehli olan nadir kişilerden.Yardımlarından dolayı çok teşekkürler.

Mustafa Önder

Çok kısa bir zaman önce tanımış olduğum Ertuğrul Beyin evimi 3 gün gibi kısa bir sürede satmış olmasından ve daha da önemlisi bir dost kazanmamdan dolayı kendisinin şahsına ve çalıştığı firmasına çok teşekkürler.

Coşkun Kalkan

Evimin satışı sürecinde yatırım için almayı düşündüğüm arsayı, istediğim bölgede ve istediğim fiyatta bularak, hem evimi en iyi fiyata hem de arsayı (takas yaparak) uygun fiyata almamı sağlayan Ertuğrul Bey'e sonsuz teşekkürler. Artık güvenilir bir gayrimenkul danışmanım var. Çevremdeki bütün insanlara kesinlikle tavsiye edeceğim.

A.bedri Özbal

Melike Hn. Tşklr öncelikle verdiğiniz güven için, konuya hakimiyetiniz, pozitif enerjiniz, hızlı servisiniz, bilgeliğiniz ve motive gücünüze, misafirpeverliğinize teşekkürler, Saygılarımla

Şafak Özkayıkçı

GAMZE HN POZİF ENERJİSİ GÜLER YÜZÜ SAYESİNDE ÇOK KISA SÜREDE UYGUN KİRACI ADAYINI BULMUŞTUR.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

Düzlem Yapı İnşaat A.ş

Şenol beye satış süresince sarf ettiği performans dürüstlük ve şeffaf tutumundan dolayı kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.Başka gayrimenkul satışlarımızda da kendisiyle çalışmaktan gurur duyacağız..

Zeki Ulu

Albatrosta ki lüx konutumu 6 gün gibi kısa sürede satan Şenol beye teşekkürle .Çevremizde ki tanıdıklara da mülklerini satmak istediklerinde gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edeceğim.Bundan sonrada mülk almak ve satmak istersemde tek adresim sizsiniz.

Seray Y

Gamze Hanımla irtibata geçtiğimiz andan itibaren sempatisi, samimiyeti, ilgisi, profesyonelliği ile önce güvenimizi sonra kalbimizi kazandı. İşbilirliği yanında pozitif enerjisi çok yüksek. remaxla ilgili eskiye ait önyargılarımızı kırdı. Teşekkürler:

Gülşen Anadol

En başta mesleğinize karşı olan saygınızdan dolayı sizi kutluyorum Gamze hm..Yaptığımız işi severek yapıyor olmak hep daha pozitif sonlar doğurur ve sizde bu noktada verebileceğimiz en iyi örneksiniz...birkez daha herşey için çok çok teşekkür ederimUD83D

Alper Uluses

Gamze hanım mülkümün satış aşamasında baştan sona hep güleryüzlü açıklayıcı şeffaf uzman görüşleriyle evimizin satışı konusunda bizlere çok yardımcı olmuştur.kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Hazar Akyüz

Emlakçı ile danışman farkını anladık. 2 günde sonuçlanan bir tapu oldu. Yardımları ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim.

Orhan Demirci

Gamze hanım Beylikdüzünde bulunan dükkanımı çok kısa sürede sonuçlandırmıştır.Müşteri ilişkileri düzenli ve iletişim becerisi için çok teşekkür ederim..

Bilal Akar

profesyonel çalışması güler yüzlü yaklaşımı bana uygun işyeri arayışımı 1 gün içinde sonuçlandırmıştır.. Gamze hanıma çok teşekkür ederim.

Serhat Şenkan

EVİMİN KİRAYA VERİLMESİ İÇİN MÜRACATIM NETİCESİNDE KISA BİR SÜREDE KİRACI BULUNMASI VE KONTRAT İŞLEMLERİNİN YERİNE GETİRİLMESİ TAKDİRE ŞAYANDIR. TEMSİLCİM YALÇIN BEY VE ÇALIŞANLARIN İLGİ ALAKA VE NEZAKETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Cennet Orhan

Şebnem hanımla çalışmaktan çok memnum kaldım Şebnem hanım guleryuzu ılgısıne cok tesekkur ederım

Ayça Beri̇l Tanrikut

Şebnem hanımdan çok ilgili, güleryüzlü danışmanlık hizmeti aldık, çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Çiğdem Seymen Salman

Sizinle çalıştığım için kendimi şanslı adledıyorum.çok tşk ederim

Yakup Cansap

Gamze hanım evimin satış aşamasında göstermiş olduğunuz profesyonel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.Saygılarımla

İrfan Yasavul

Remax şirket sorumlusu Sn, Ertuğrul Bey firmanın büyüklüğünün üzerinde bir performans göstererek gayrimenkul satışını ikinci plana iterek önce insan felsefesini benimsemiş müşteri memnuniyetini başat motto olarak ilan etmiş. Ertuğrul Beye teşekkür.

Hakime Özden Yener

Gayrimenkul danışmanı Yalçın Aydemir ev kiralama sürecimde çok yardımcı oldu. Çok ilgili alakalı ve çabuk çözüme ulaşan davranışlarından dolayı çok memnun kaldım. kendisine çok teşekkür ediyorum

Murat Erdemi̇r

Remax Türkiye/Hedef, Gayrimenkul Dan. Sn.Yalçın Aydemir'in daire kiralamanın başlangıç süresinden sonlanma aşamasına kadar göstermiş olduğu yakın ve samimi sevgi dolu ilgiden dolayı teşekkür ederim.Bundan sonra bir çok projede çalışmak dileği ile..

Serkan Aydin

Dairemizi kiralama sürecinde göstermiş olduğu, yakın ilgi, alaka ve hızlı kiralama süreci için kendisine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Rumeysa Şahin

Şebnem hanımı tanıdığıma çok mutluyum.Satış işleminde verdiği destek ve yardımları için çok teşekkür ederim.

Kemal Yapıcı

Gamze hanım'a profesyonel çalışmaları ve müşteri odaklı iletişimden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..İkna kabiliyeti ile beni mülk sahibi yapmıştır.

Kemal Yapıcı

Gamze hanım profesyonel ve çözüm odaklı çalışmalarınızla ve müşteri odaklı iletişim becerinizden dolayı teşekkür eder Başarılarınızın daim olmasını dilerim.İkna kabiliyetinizle beni ev sahibi yaptınız..

Turan Büyükbektaş

Şebnem hanım ile çalışmaktan çok memnun oldum.ilgi alakası duyarlılığı iş disiplini için teşekkür ederim

Buket Gongu

Doğru ekspertiz doğru fiyat ve kısa sürede satış :). evimizin satışında göstermiş olduğu ciddi performans, her gelişmeyi bizimle paylaşma inceliği, konusuna hakim dürüst ve güvenilir insan, Ertuğrul Bey'e teşekkür ederiz. BUKET GONGU.

Tuğçe Nur Tunç

Şebnem hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık, kendisine teşekkür ederiz.

Hayri Balcı

Şebnem hanımın profesyonel danışmanlığı ve ilgili oluşu ev tutmamda işimi kolaylaştırdı.Çok teşekkür ederim. İş hayatında başarılar dilerim.

Eli̇fe Kiliç

Şebnem hanım'la çalışmaktan son derece memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Necati̇

Gerek yönlendirmelerime ve gerekse gm hakkında ihtiyaç duyduğumda güvenilir hızlı ve kararlı bilgileriyle güven veriyor, bu özelliklerinin devamını diliyorum.

Onur Ay

Hizmet ve yaklaşım çok pozitif.Şebnem hanımın ilgisi ve güleryüzlü olması işimizi daha da kolaylaştırdı.Remax Hedef ve Şebnem hanıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Gülşah Orhan

Ofise girdiğimiz andan itibaren güleryüz ve desteklerinden dolayı tüm çalışanlara ve özellikle Şebnem hanıma teşekkür ederim.

Mustafa Okur

Şebnem hanım, ofisine ilk girdiğim andan itibaren güleryüzle karşılandım ve aynı gün işim görüldü.Hizmetinizden çok memnun oldum.Teşekkür ederim.

Fati̇h Eki̇ci̇

Şebnem hanımla çalışmak çok güzel. Herşey mükemmel.

Zühre Özcan

Sunulan hizmetten oldukça memnun kaldım.Tüm işlemler sadece birkaç gün içinde zahmetsiz şekilde gerçekleşti.Teşekkür ederim.

Ahmet Sacit Okutucu

Gamze hanım mesleğini seven, çalışkan ve müşterisine sahip çıkan kültürlü başarılı bir hanımefendi.Mülkümün satışında yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Hamza Elibol

Gamze hanım işyeri arayışımda bana kısa sürede yardımcı olmuştur.Güler yüzü ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim..

Mehmet Sedat Özyürek

Danışmanınız Gamze hanım öncelikle güler yüzlü, samimi ve güven vermesi en başta beni etkiliyen özellikleridir.Tecrübesi ve profesyonel çalışması ile Ticari mülkümü kısa sürede Satmıştır.kendisi tebrik eder Başarılarının devamını diler teşekkür ederim

Ali̇ Selvi̇top

SAYIN ŞENOL CANER BÜYÜKÇEKMECE DE BULUNAN DAİREMİZİ BİR HAFTA GİBİ KISA SÜREDE SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ İÇİN SÜREÇ BOYUNCA GÖSTERMİŞ OLDUGUNUZ MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIMINIZDAN DOLAYI SİZİ VE HEDEF AİLESİNİ TEBRİK EDERİM

Mi̇ne Ki̇lyoz

GAMZE hnm calısmak cok keyıflıydı hen guvenırlıgı hemde hızlı davranması benı cok memnun ettı emeklernden dolayı basarılarının devamını dılerım

Münir Şahin

Şebnem hanımın iş takibi, güvenilir duruşuyla ailemizin bir ferdi gibi davrandı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Remax ın marka güvenilirliğine kendisi dedeğer katmış.Tekrar teşekkürler..

Azime Özden

Şebnem Hanımın ev alımımızda bize gösterdiği ilgi, alakasından ve bize verdiği güven itibariyle memnuniyetlerimizi bildirir kendisine teşekkür ederiz.

Şenol Kaya

Vermiş olduğunuz özveri, ilgi alaka işinize olan saygınız çok memnun edici.Çok tecrübeli ve başarılı gördüğümü belirtmek isterim.

Gökhan Yıldırım

Güler yüzü ve samimiyeti sayesinde istediğimiz özelliklerde kiralık daire arayışımızı kısa sürede bulup bize yardımcı olmuştur..Teşekkürederim..

Ali Gazi Başpınar

Gamze Hanım profesyonel bir yardımcı..

Serdar Çelebi

Arkadaşımızın ilgi, güleryüzlü ve başarılı çalışmalarından dolayı Teşekkür eder, Başarılarının devamını dilerim..

Nilgün Demirok

Şebnem Hanımın yaklaşımı bilgili, işbilir, problem giderici, samimi, iyi niyetli, pozitif, başarılı

Esin Davutoğlu

İşini mükemmel yapmasının yanında dostça yaklaşımları açısından Şebnem Sınar hanıma sonsuz teşekkür ediyorum.

Murat Tuncer

Şebnem Hanımın ilgisinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Kazım Aydemir

Evimizin kiraya verilmesinde Şebnem hanımın ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Önder Karadaş

Gamze hanım gerek müşteri ilişkileri gerekse profesyonel anlamda bize çok yardımcı oldu ve olmayada devam edeceğinden şirketim ve şahsım adına eminim.Başarılarının devamını dilerim..

Guler Pala

Remax Hedef'e geldigimde yardimci olmasini istedigim konuyu cok kisa surede profosyonelce, ozveri ile calisip sonuclandirdigi icin Banur Hanim'a cok tesekkur ederim . Guler Pala 15.02.2016

Hacı Özdemir

Banur hanım işini çok iyi yapıp gayrimenkul sektöründe insanlara güven veriyor.işyerini kiraya verme sürecinde verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyor, İş hayatında başarılar diliyorum.

Şengül Aytek

Özer beyden almış olduğum hizmet ve anlayışından ötürü teşekkürlerimi iletir kısa zamanda iyileşmesini temenni ederim. Saygılarımla...

Gültekin Gürbüzoğlu

Beykent'teki evimizi satın alırken yanımızda olan danışmanımız Özer bey çok kısa bir zamanda evimizi doğru bir kiracıya kiralayarak bizi ikinci kez çok mutlu etmiştir. Teşekkürler...

Osman Nejat Türk

Kiralık daire arayışımızda bize gösterdiğiniz samimi destek için teşekkür ederiz.Sizin gibi dürüst, hedefe yönelik ve yapıcı bir danışmanı içinde bulundurduğu için Re/max Hedef'i ayrıca kutluyoruz.Başarılarınızın devamını dilerim.Sizi tavsiye edicem.

Nilgün Çoruh

Güzel bir çalışma gerçekleştirdik her zaman daimi olmasını dilerim.

Ayten Seyfi̇oğlu

Bu güne kadar tanıdığım en çözüm odaklı çalışan gayrimenkul danışmanı sizsiniz.Başarılarınızın devamını dilerim.

Betül Balıktutan

Süper bir hizmet ve memnuniyet.

Latif Emir Pakkan

Sayın Özer CAYMAZ'a ilgi alaka ve desteğinden dolayı çok teşekkür eder tüm Re/max çalışanlarının aynı özveriyle işine bağlı olmalarını temenni ederim.

Adi̇l Demi̇rşah

Özer beyin profesyonelliği, güler yüzü ve müşteri hizmetleri konusundaki yetenekleri ve birikimi dolayısıyla bize kiracı bulma konusunda çok yardımcı olmuştur.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Sevda Anık

Ev kiralarken göstermiş olduğunuz hoşgörü, kişlere sahip çıkmanız, konuya olan hakimiyetiniz her iki tarafı samimi bir ortamda yakınlaştırmanız nedeniyle Re/max Hedef çalışanı Özer CAYMAZ'a teşekkür ederiz.

Moutaz Hawwary

Özer beyin tüm süreç boyunca gösterdiği ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz.Kariyerinde başarılar dilerim.

Hasan Erdal

Aradığımız yerin bulunması aşamasında bizi anlayıp doğru yeri gösteren ve kiralama aşamasındaki özverisi ve bize verdiğihizmetten dolayı Özer CAYMAZ'dan çok memnun kaldık.Kendisine teşekkür eder ve başarılar dilerim.

Veli Gürkan

Özer beyin ilgi alakası ve hedefe odaklı yapısı, ile hedefe ulaşmış olduk. Çok teşekkürler.

Mehdi̇ Aydemi̇r

REMAX GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE REMAX HEDEF OFİSİNDE BİZE YARDIMCI OLAN BANUR GÖZÜAÇIK HANIMEFENDİNİN YAPMIŞ VE VERMİŞ OLDUĞU EMEKLERDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ŞİRKETİNİZDE BANUR HANIMEFENDİ GİBİ ÇALIŞANLARINIZIN DAHA ÇOK OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM.

Muammer Çinar

BANUR HANIM EVİMİ 7 GÜN İÇİNDE SATARAK UMDUĞUMDAN DAHA KISA SÜREDE PARAMI ALMAMI SAĞLADI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM

Peli̇n Odaci

Remax Hedef emlak danışmanlarından sn Banur Gözüaçık'a ev kiralama sürecimizde vermiş olduğu hizmet, ilgi ve güleryüzü için çok teşekkür ediyoruz.

Naci̇ye Deli̇göz

Remax -Hedef çalışanı GÜLER ALTUN 'un daire alırken gösterdiği ilgi, alaka ve özverisi için teşekkür ederim .En önemlisi güler yüzlü olması sağlıklı bilgiler ulaştırması çok güzeldi .

Nurhayat Maral

Sıcakkanlılığı, sevecenliği, güleryüzü ve bıkmadan, usanmadan, evimizin satılması için çalışması, herşeyiyle mükemmeldi.Bizi hiç tanımamasına rağmensanki bizi yıllardır tanıyormuş gibi karşıladıremax-hedef böyle güvenilir elemanlarla çalıştığı için teşekk

Meral Yilmaz

Damla hanım ve Didem hanımın göstermiş olduğu güven, güleryüz için çok çok teşekkürler, Böyle bir hizmet için çok mutluyuz.Hayatımızı çok kolaylaştırdılar.Kendimizi çok şanslı hissettik.Sevgiler.

Kadriye Kulaç

Damla Hanım, evimin satışında gösterdiğiniz yüksek performanstan dolayı size teşekkür ediyorum. Ilımlı ve samimi davranışlarınızdan çok memun kaldım. İş hayatınızda başarılar dilerim.

Av. Mehmet Fatih Özcan

Damla Hn a sonsuz teşekkürler.. güleryüzü, gösterdiği ilgi, hızlı, titiz ve güvenilir çalışması, doğru sonuç ve doğru bilgiye ulaştırmıştır. Çalışmalarımız devam edecektir.

Esma Özdemir

Özer CAYMAZ beyin ilgisi ve güleryüzü, yardımcılığı çok takdire şayan.

Abdulkerim Yaman

Remax Hedef bünyesinde çalışmakta olan Özer CAYMAZ'dan almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık.Kendisinin sürece olan hakimiyeti, hızı ve müşteri memnuniyetine verdiği takdire şayan özenden dolayı çok çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Arcan Fayatorbay

Alınmış olan servisten memnun kalınmıştır.

Mustafa Yılmaz

iş yerimizin satışındaki üstün performansından dolayı Hakan beyi tebrik eder, başarılarının devamını temenni ederim.
Mustafa Yılmaz

Secahattin Altinsoy

Remax Hedef'de çalışmakta olan Özer CAYMAZ beyden daire kiraladım.Yer gösterirken benim ve mal sahibinin menfaatlerini koruyarak iki tarafı üzmeyecek şekilde bir hizmet aldım.Ofise geldiğimizdeki ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Gültekin Gürbüzoğlu

Sayın Remax Hedef Özer CAYMAZ Beylikdüzünde almış olduğum daire için tüm evrak, yer gösterme ve takip konusunda yapmış olduğunuz üstün gayretten dolayı içtenliklerimi ve memnuniyetimi tarafınıza bildiririm.
Saygılarımla...

Levent Işık

Şunu belirtmek isterimki, müşteriye gösterim sırasında, satış sonrasında inanılmaz profesyonel çok yardımcı hizmet aldım.Özer beye tüm çevremi ve iş bağlantılarımın emlak işlerini kendisine vereceğimi söyledim.Özer beye ve ofisine çok teşekkür ederim.

Hilal Şengün

Konut alırken bize yardımcı olan Remax'ın güleryüzlü, ilgili, samimi çalışanı ÖZER CAYMAZ'a teşekkürlerimizi sunarız.

Ayten Kaya

Sevgili Banur, ,
Sen iyi bir danışmansın....
Başarılarının devamını diliyorum..
Hiç görmediğim bir evi bana sattın yaa...
Bu yatırımı bana yaptırdığın için sana çok teşekkür ediyorum...
Seninle çalışmak keyifliydi....

Köksal Kahraman

kendisiyle tanışmamızdan 15 gün sonra evimi sattı. bu kadar çabuk olabileceğini hiç düşünmemiştim. çok teşekkürler .

Gökhan Ösken

Remax Hedef bünyesinde çalışmakta olan Özer Caymaz'ın sunmuş olduğu hizmetten, göstermiş olduğu ilgi alakadan ve çözüm odaklı çalışmasından çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İsmail Haydaroğlu

Özer Caymaz kardeşimizden çok memnun kaldık.Bizimle çok ilgilendi.Süreç hakkında sürekli bilgi verdi yanımızda oldu.Çok süratli bir şekilde dairemi satmamda yardımcı oldu.Kendisine şükran borçluyum.Çok teşekkür ederim.

Sevil Bilgiç

Özer Caymaz aracılığıyla almış olduğumuz hizmetten son derece hoşnut kaldık.Özer bey nezdinde Remax'a teşekkür ediyoruz.

Ender Bekar

Remax Brokerı Sayın Şenol Caner;mülk alımı süresince, kendisine özgü bir yöntemle 30 dakika gibi kısa bir zamanda mülk satın almama yardımcı oldu.Kendisine iş yaşamı boyunca başarılar diler, kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.Remax iyi bir marka.

Abdülkadi̇r Baki̇

Bünyenizde çalışmakta olan Özer Caymaz beyin müşteriye davranış, sonuca ulaşma, müşteriyi düşünme yeteneğinden çok memnunum.Emlağımın satışından sonrada bizimle bizzat ilgilendi.Başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla

Ferhat Dal

Remax bünyesinde çalışmakta olan Özer Caymaz beyfendiye yapmış olduğu hizmetten ve işlerimizi kolaylaştırma adına verdiği emek için çok teşekkür ederiz.Özer Caymaz arkadaşımızdan çok memnun kaldığımızı belirtiriz.Tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz.

Songul Oran

Güler yüzlü ve yardımcı olma gayreti takdire layık uzman kişi olması hizmet alımında özgüven oluşturmaktadır.Kendisine iş hayatında başarılar dilerim.

Güner Sarioğlu

Remax Hedef ofis broker'i Şenol Caner'in dairemin satışında gösterdiği ilgi ve titiz çalışma beni son derece memnun etmiştir.Kendisine teşekkür ederim.

Ersel Gökyokuş

Beylikdüzü Remax Hedef şubesinden gerçekleştirdiğim konut satışında Gayrimenkul Danışmanı Şenol Caner bey'in başından sonuna bütün süreçte ilgisi ve desteği son derece yapıcıydı Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fuat Özmen

Avrupa yakasını çok bilmeyen biriyim.Güler hanım gerekli olan bütün bilgileri verdi.Tecrübe ve donanımından dolayı çok teşekkür ediyorum.Kesinlikle çalışılacak bir hanımefendi olduğuna inandım.

Ersel Gökyokuş

Beylikdüzü Remax Hedef şubesinden gerçekleştirdiğim konut satışında Broker Şenol Caner ve Gayrimenkul Danışmanı Özer Caymaz beyin başından sonuna bütün süreçte ilgisi, desteği son derece yapıcıydı.Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Demi̇ryol

Beylikdüzü Remax Hedef şubesinden Özer Beyin aracılığı ile almış olduğum dairemle ilgili hizmetten çok memnun kaldığımı ve çalışan tüm personelin güler yüzlü ve sıcakkanlı davranışlarının olumlu olduğunu belirtirim.saygılar sunarım.

Kiymet Besli̇

Gürpınardaki evimi remaxın aracılığı ile sattım hiç problem yaşamadım.Gerçekten çok ciddi insana güven veren bir kurum Özer bey çok ciddi işini severek yapan bir insan güven çok önemli içim rahat mülkümü sattım.Herkese tavsiye ederim.

Ayşe Konca

18.07.2014 tarihinde gerçekleşmiş olan gayrimenkulümün satışında gösterdiğiz ilgi, alaka ve özveri için çok teşekkür ederim 3 saatte evime müşteri bulup satış sözleşmesi imzalayarak dünya rekoru kırdık:) Teşekkürler

Hakan Er

Özellikle Özer Caymaz beyin kibarlığı ve insancıl güleryüzlü yaklaşımı için çok teşekkür ederim.İşlemlerin hızlı ve hiçbir aksilik olmadan düzgün doğru ve ilk konuştuğumuz gibi olması beim için önemli bir unsurdu.

Önder Durmaz


Bir süre önce Beylikdüzü Defne Apartmanında evimin satışını gerçekleştiren Sn Güler Altun Hanım'a teşekkür etmek istiyorum.

Kendisi her aşamada beni rahatlatan en az meşgul eden profosyonel bir tavırla evimi istedğim fiyatta satışı büyük bir başarı ile gerçekleştirdi.

Profosyonel ve eğtimli işine hakim satış temsilcileriniz için sizi kutluyor ve teşekkür ediyorum.

Şener Levent

Özer CAYMAZ'ın göstermiş olduğu dürüst ve hızlı işlem için çok teşekkür ederiz.Sağlamış olduğu güven ve göstermiş olduğu profesyonel intibayla karar vermemizde çok yardımcı oldu.Mülk sahibiyle yapmış olduğu pazarlıktan dolayı şükran borçluyuz.

Ni̇lgün Caner

Remax Hedef bünyesinde çalışan Özer CAYMAZ'dan aldığımız hizmetten dolayı çok memnunuz.Gösterdikleri ilgi ve alakadan çok memnun kaldık.Saygılarımızla...

Bahattin Davut

Sn.Şenol Caner ev alım süresince göstermiş olduğu dürüstlük ve üstün performansla beni ev sahibi yaptı kendisine teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

Kemal Akkaya

Remax Gayrimenkul danışmanlarından Sn.Şenol Caner evimin satış süresince göstermiş olduğu dürüst ve hızlı işlem sonunda mülkümü satmıştır.Başarılarının devamını dilerim.

Hasan Yılmaz

Remax Gayrimenkul danışmanlarından Şenol Caner kumburgaz'daki dairemizin satışı ile ilgili davranışı ve gösterdiği yakınlık ve uğraşlarından dolayı kısa sürede dairemizi satmıştır kendisine çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Miray Atakligan

Remax danışmanlarından Sn.Şenol Caner göstermiş olduğu üstün performans ve doğruluk sonuç odaklı çalışması sonunda evimi çok kısa bir sürede satmıştır.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım.Teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Şirin Başaran Güner

Sn.Şenol Caner'in göstermiş olduğu üstün performansla almış olduğu hizmet bedelinin üstünde göstermiş olduğu çalışmadan dolayı bizi kısa sürede ev sahibi etmiştir.Kendisine teşekkür eder.Başarılarının devamını dilerim.

Gökan Koçer

Remax danışmanlarından broker Şenol Caner bey üstün performans göstererek kısa sürede mülkümü satmıştır.Kendisine bundan sonraki iş yaşamında başarılar dilerim.

Yılmaz Coşkun

Sn.Remax Hedef Gayrimenkul ev alımı esnasında bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilgi, işinize karşı olan ciddiyetiniz ve dosthane davranışlarınızdan dolayı tüm ekibinize teşekkür eder başarılı günlere ilerlemenizi dilerim.

Celal Zengin

Remax Danışmanlarından Şenol Caner göstermiş olduğu üstün performansı ve doğru güvenilir şekilde çalışma sonucu bize 2 adet arsa sahibi etti kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Yılmaz Kutluk

Remax Gayrimenkul danışmanlarından sn.Şenol Caner mülk alım süresince dürüstlüğü, çabukluğu iş becerisiyle çok kısa bir sürede bizi ev sahibi yapmıştır.Kendisini ve Remax ailesine çok teşekkür ederim.

Ünal Eryılmaz

Remax Gayrimenkul danışmanlarından Şenol Caner 2 adet arsamızı satarken göstermiş olduğu güleryüz işinin profesyonelliği işine olan özgüveni ve satış sırasındaki kolaylık ve çabuklukla arsamızı satmıştır.Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Şebnem Tiryaki

Remax Hedef ofisinden Şenol Caner bey çok kısa zamanda üstün performansı ve dürüst çalışması ile evimizi satmıştır.Kendisine teşekkür ederiz.

Gürel Caner

Senol Caner profosyonelliği ile ve doğru çalışma sonucu bana yatırımlık mülk aldırdı.Hem alışta hem satışta para kazandırdığı için kendisine teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim. ''Brova Remax''

Zeyyat Baylan

Remax Gayrimenkul danışmanlığından Şenol Caner göstermiş olduğu dürüstlükle ve hızlı çalışma sonucu beni villa sahibi yaptı.Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Vedad Tuncer

Remax Gayrimenkul danışmanlarından Şenol Caner göstermiş olduğu dürüstlük ve hızlı işlem sonucu beni mülk sahibi yapmıştır.Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Mehmet Tuncer Süner

Remax Hedef Gayrimenkul danışmanlarından Şenol Caner daire satışından yakından ilgilenmiştir.Acentaden çok memnun kaldım, yakınlarımada tavsiye edeceğim.

Faik Babacan

Sn.Şenol Caner bey'in zor olan bir satış sürecini çözüm üreterek sonuca ulaştırmıştır.Kendisinin başarılarının devamını dilerim Remax'a teşekkürler.

Reyhan Alan

Sn.Şenol Caner'in göstermiş olduğu ilgi, alaka, güleryüz sayesinde villa sahibi olduk kendilerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Cengiz Gürkan

Şenol Caner'e Gürpınar'daki mülkümün satışında göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımda tekrar kendileri ile çalışabilmeyi diliyorum.

Tulin Uludağ

Remax Danışmanlık Şirketinden Broker Şenol Caner'in ev alımı süresince göstermiş olduğu ilgi, dürüstlük, güleryüz ve hızlı işlem sonucu beni ev sahibi yaptı.Teşekkür ederim.

Özlem Yılmaz

Remax gayrimenkul danışmanlarından Sn.Şenol Caner çok kısa sürede başarı performansı ile bizi mülk sahibi yaptı.Başarılarının devamını diler REMAX ailesine teşekkür ederim.

Sultan Karatay

Evimizi bulurken bize gösterdiği ilgi, alaka ve yakınlığıdan dolayı, bize, istediğimizden daha iyi ve fiyatlarda en kısa zamanda ev sahibi yaptığı için Sn.Şenol Caner'e çok teşekkür ederim.Güler yüzü hiç solmasın

Mustafa Anaç

Gerçekten ender rastlanan bir satıcıdan bu mülkü almak için aracılık etti.Kendisini sabrından ve sonuç odaklı çalışması sonucu mülkü bana aldırdı.Gerçekten çok zor bir işmiş Allah kolaylık versin.Başarılarının devamını dilerim.

Duygu Gözen

Remax Gayrimenkul danışmanlığından Şenol Caner'in göstermiş olduğu dürüst, profesyonel ve hızlı işlem sonucunda bizi ev sahibi yaptığı için kendisine çokk teşekkür ederiz.

Bahadır Güney

Sn.Şenol Caner bana çok değerli kazanç sağlayacak şekilde arsa alımı yaptırdı umarım iyi müşteri bulursa satıp bana kazanç sağlayacak başarılarını diliyorum teşekkür ederim.

Cabir Ekmen

Şenol Caner'in göstermiş olduğu dürüst ve hızlı işlem sonucunda villamızın satış süresince gösterdiği performansıyla mülkümü sattığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Tarık Otman

Gayrimenkulümü satarken bu kadar kolay ve sorunsuz olabileceğini hiç düşünmezdim çok kısa sürede, üstelik son derece rahat oldu.Bundan sonra Şenol Caner'le daha çok çalışmalarımız olacak.

İsmet Babacan

Remax Hedef Brokeri Sn.Şenol Caner göstermiş olduğu üstün performans ve işbilir kişiliğiyle 11.ay zarfında 15.villamızıda verdiği tarihten önce satışlarını tamamlayıp projeyi bitirmiştir.Remax markasını herkese tavsiye ediyorum.

Cem Akkaya

Sn. Hakan KAYAOĞLU,

Remax Hedef

Şirketimize ait gayrimenkulün satışı/kiralanması amacıyla yürüttüğümüz iş birliğinde, gösterdiğiniz çaba ve özveri için teşekkürlerimizi sunar,

çalışmalarınızda başarılar dileriz.Turgut Ekici

İstediğimiz özellikleri öğrendi, devamlı soru sordu, 2 buçuk ay boyunca durumumuzu takip etti ve gösterdiği ilk daireyi aldık.
doğru danışman.teşekkürler.
EKİCİ AİLESİ

Turgay Kapu

Broker'larınızdan Şenol Caner mülk alımı süresince göstermiş olduğu ilgi, alaka, iletişim, davranış, iş takibi, güvenilirlik ve hızlı işlem sonucu vb.unsurları kurumsal kimliği çevçevesinden dolayı teşekkürlerimi sunar,
Başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Avcı

uzun zamandır kiralık olan binamızı 2 ay gibi kısa bir sürede en doğru firmaya kiralayan hakan beyi bölgedeki çalışmalarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
mehmet avcı

Beşir Kani

Remax Gayrimenkul Danışmanlarından Sayın Şenol Caner güven ve dürüst çalışmaları sonucu bizleri mülk sahibi etti. Remax'in ve kendilerinin bu çizgide ilerlemelerini temenni ediyorum.

Filiz Karaalioğlu

Uzun zamandır satmakta sıkıntı çektiğim gayrimenkulümü sayın Şenol Bey göstermiş olduğu performans ve pazarlama stratejisi sonucu en uygun zamanda satmıştır. Kendisini ve Remax'i yakınlarıma çok iyi refer ederim. Saygılarımla.

Şadiye Buğur

Sn.Şenol Caner gerçek bir gayrimenkul profesyoneli.İşine ve müşterisine karşı göstermiş olduğu saygı ve yüksek özgüveni sayesinde mülküme aynı gün alıcı buldu ve satış esnasında çözümü haftalar alabilecek bir işi bir kaç saat içerisinde sonuçlandırdı

Güzin Aksoy

Villamızın satışı süresi boyunca göstermiş olduğu çaba ve azmi için sevgili Şenol Bey'e teşekkür ederiz. İşe hakimiyeti, samimiyeti, güven ve dürüstlüğü bakımından kendisini takdir ediyorum. Bundan sonrası için arayacağım ilk gayrimenkul uzmanıdır.

Farhad Najaf Ghadimi

Sayın Şenol Bey mülk alımı süresince göstermiş olduğun dürüstlük ve sabır için şükranlarımı sunarım. Bizi kârlı bir mülk sahibi ettin, size ve Remax ailesine başarılar dilerim.

Nazlı Güven

Uzun zamandır satamadığım villamızın, taşınmamız sonucu satış yetkisini Remax ofisinden Şenol Caner'e verdik. Kendisi doğru ve hızlı çalışmaları ile satışı kısa sürede gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Saygılar

Ahmet Erçakar

Sn.Şenol Caner; mülk alımı sırasında bizlere göstermiş olduğu bilgi-çabukluk-şeffaf-dürüst ve ilkeli çalışmaları sonucu işlemimizi olumlu sonuçlandırdı. Kendisine ve kurumsal farkını Şenol Bey sayesinde gördüğüm REMAX'e başarılarının devamını dilerim

Recai Erdinç

Şenol beyin aracılığı ile İstanbul villarından satış esnasında bize gösterdiği kolaylıklar, yön göstericilik ve profesyonellik her türlü övgüyü hak etmektedir. Mesleğini sevgi ve hürmetle ifa etmektedir. Kendisine teşekkür ederiz.

Fatma Çebi

Hakan bey, cok dürüst, cok doğru.tüm kalbimle inandım her işimi yapması için teslim oldum, karşılığını fazlasıyla aldım..böyle doğru insanların artması temennisi ile, iyki Hakan beyle tanıştım bu sayede Remax'lada tanışmış oldum..Teşekürler..

Erkan Görgöz

Hakan bey'e satış sıkıntılı bir satışı bize çok fazla yansıtmadan gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkür ederiz..Görgöz Ailesi.

Nihal Karaca

İpotekli ev alınır mı? Eğer Şenol Bey gibi işin ehli olan biriyle tanışırsanız: EVET alınır.Çok teşekkür ederim.İşine hakim olması ve tüm olasılıkları dürüstlükle paylaşması bana güven verdi ve beni ev sahibi yaptı. Başarınızın devamını diliyorum.

Alaeddin Güney

ŞENOL CANER; PROFESYONEL VE CİDDİ ÇALIŞMALARI SONUCUNDA OLDUKÇA KARLI BİR YATIRIM YAPMAMI SAĞLAMIŞTIR. İMZA AŞAMASINA KADAR HERŞEY İLE BİZZAT İLGİLENİP İŞİMİ OLDUKÇA KOLAYLAŞTIRDIĞI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM. TÜM ÇEVREME REMAX'I TAVSİYE EDECEĞİM

Özgür Tiryaki

Remax Hedef ofisinden Şenol Caner bey çok kısa zamanda üstün performans ve dürüst çalışması ile evimizi satmıştır. Kendisine teşekkür ederiz.

Pınar Kabil

Şenol Bey ile çalışmış olamaktan dolayı çok mutluyum. Dairemin devir sürecindeki en ufak detaya kadar tüm sorumluluğu üstlenip son derece güvenli bir satış olmasını sağladı. Kendisine başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Zekeriyya Yazıcı

Şenol Bey, çalışmaları ve ilgisiyle kısa zamanda gönlümüze ve kesemize uygun bir ev bulup bizleri ev sahibi yapmıştır. Çalışmalarından dolayı kendisini çok tebrik ederiz. Zekeriyya Yazıcı / Kamuran Yazıcı

Ekrem Günay

ÖNCELİKLE ŞENOL BEYİN SAMİMİ VE İÇTEN DAVRANIŞLARINA TEŞEKKÜR EDERİZ. ALDIĞI HİZMET BEDELİNİN ÇOK ÜZERİNDE VERDİĞİ DESTEK, PROFESYONELCE TUTUMU VE SERİ İŞLEM HIZIYLA ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİNDE BİZİ EV SAHİBİ YAPTI.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.