RE/MAX Karun portföyünde 158 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 128 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Karun

RE/MAX KARUN, GAYRİMENKULÜ BİZE SORUN

GAYRİMENKUL İHTİYAÇLARINIZA HIZLI ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ
400.000 USD GAYRİMENKUL YATIRIM İLE TC VATANDAŞLIĞI
YURDIŞINDA YAŞAYAN MÜŞTERİLERİMİZİN TÜRKİYEDEKİ MÜLKLERİNİN KİRALAMA veya SATIŞLARI İÇİN HİZMET VERMEKTEYİZ.We service about all your properties for rentingsellling for your name in Turkey.Unsere Kunden in den AusländerWir stellen ihre Immobilien in der Türkei für Vermietung und Verkauf vor.Nous sommes à la disposition de nos clients qui vivent à létranger por les aider à vendre ou à louer leursbiens en Turquie Re/Max viendra à votre aide pour toute recherche immobilier à Istanbul et en Turquie.

18 yıldır Şişli'de hizmet veren ofisimiz Taşınmaz Ticareti Hakkındaki Yönetmelik gereği YETKİ BELGESİNE ve Tüm danışmanları da MESLEKİ YETERLİLİK BELGESINE sahiptir. Ayrıca ISO 9001 belgesi sahibi ve Uluslararası Emlakçılar Birliği  üyesidir.


Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. İstasyon Apt. No:131 K:1
Şişli / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI

Atilla Arda Beşen

Talar Hanım ile baştan sona çok güvenilir bir kiralama süreci yürüttük yeni ofisimiz için. Kendisi her konuda bize yol gösterici ve sorun çözücü bir rol üstlendi çok teşekkür etmek isterim. Hatta kendisiyle artık komşu olduğumuz için ofisimiz hazır olduğunda kesinlikle komşuya kahve ziyaretine davet edeceğim :) Her şey için teşekkürler.

Elif Şimşek

Iraz hanım hoş görülü, yardımcı, ara bulma konusunda destekçi. Tüm yardımları için çok teşekkür ederim.

Sena Temiz

Zuhal Hanım deneyimli, profesyonel, güvenilir ve güleryüzlü. İşyeri kiralama sürecimizi çok kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tamamladı. Kendisine ilgisi ve emeği için çok teşekkür ediyorum.

B*******

Uzun zamandır Ani ve Leda Hanım ile çalışmaktan memnunum. Gelecekteki işlerimizde de birlikte çalışmak dileğiyle.

O*******

Sevgili Ani ve Leda Hanımlara gayrimenkul satışı sürecinde göstermiş oldukları çabadan ötürü teşekkür ederim.

S*******

Iraz hanım yeni kiraladığımız iş yerinde bizlere çok yardımcı oldunuz. Size KSM grup adına teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Rıza Türkoğlu

Öncelikle samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Doğru bilgiler verme, alıcı ile aramızda ki güvenin sağlanmasında, tapu işlemlerinde hiç bir sorunun yaşanmamasında, alıcı ve satıcıya vermiş oyduğu güler yüzünden dolayı işlerin rahat ve sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

K*******

Sevgili Ani Hanım Ortak bir arkadaşımızın vasıtasıyla sizi buldum. Kişisel problemlerden dolayı oldukça zorlu bir satış işleriyle size başvurdum. Gerek siz gerekse yardımcınız Leda hanım, her türlü isteğimi memnuniyetle karşılayıp özel durumumuza göre hareket ettiniz. Emlak danışmanlığı yanı sıra bir dost gibi yükümüzü benimsediniz. İkamet olmayan evde kalan çiçeklerin sulanmasın hiç unutmayacağım. Yukarda da dediğim gibi zolu bir işlemi alnınızın akıyla bitirdiniz, çok teşekkür ederim. Her bir emlak danışmanı hem de değerli dostlar kazandım.

Şenol Tüysüz

Davut bey,sizin sayenizde almak istediğim tarlayı sorunsuz bir şekilde satın aldık. Süreç şeffaf bir şekilde ilerledi. Aklımızda hiç bir soru işareti kalmadı. Hızlı bir şekilde tapumuzu aldık. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mücahit Sarıkaya

Başından sonuna kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim, bir sonraki gayrimenkul işlemleri için ilk sizi arayacağım. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz ✋

E*******

Iraz hanımla ilk görüşmemiz telefonla oldu. Yaklaşımı, ilgisi kesinlikle çok samimi, her soruma cevap verdi, bizi bilgilendirdi. Ayrıca kızım ve akrabamız ile de görüşmelerinde çok yardımcı olmuştur. Kontrat için buluştuğumuzda da ilgiyle karşılamış, mülk sahibi ile iletişimimizi de kolaylaştırmıştır. Bundan sonrası için de her zaman kendisini arayabileceğimizi belirtmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

M*******

Iraz hanım'ın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Samimiyeti ve güler yüzü ile işine, mesleğine olan bağlılığı etkileyici!!! Teşekkürler.

Serpil Kıyak

ilk görüştüğümüz dakikadan itibaren güleryüzlü ve çözümleyici yardımsever tavırlarıyla Zuhal hanım bizim bu sürecimizi çok konforlu hale getirdi ve sağladığı güven daha çabuk karar vermemize yardımcı oldu. Sonrasında yaşanacak problemlerde de yanımızda olacağını belirterek bizi çok memnun etti. Gerek dakik davranması gerek akıcı ve samimi olması bize çok iyi hissettirdi. İlginize teşekkürler çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Burak Vahit Ören

İbrahim bey samimi , ilgili ve en önemlisi dürüst yaklaşımı ile bize güven verdi.Satış aşamasında çözüm odaklı olması ve sonrasında da işini takip etmesi ayrıca takdiri hakediyor.Bizim için keyifli bir alışveriş oldu.Teşekkürler...

Nur Çeşmeli

Nisan ayında ani bir ev alma durumumuz oldu bu sayede Zuhal hanımla yollarımız kesişti… İyi ki kesişmiş; bilgisi, deneyimi ile bize en uygun ev konusunda yardımcı oldu ve hızlı bir şekilde ev sahibi olduk… İyi ki onun gibi güvenilir temsilciniz var… Teşekkürler Zuhal hanım…

T*******

Iraz hanım evimizi taşırken bize gösterdiği yardım ve özellikle ev sahibimizle iletişimde bizlere çok yardımcı oldu. Iraz hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Re/max'a olan güvenimi pekiştirdiniz. Özveriniz,güler yüzünüz iki taraf arasında iletişimi sağlamada gösterdiğiniz çaba gerçekten beni çok mutlu etti ve her zaman szinle çalışmak isterim. Çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim çok başarılı ve her şeyden önce insan kalabişmiş bir danışmansınız. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Çağdaş Yankı Şimşek

1 sene içerisinde iki kere hizmet aldığım Remax ve Zuhal Hanım’a ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz. Evimizin istediğimiz fiyattan ve çok kısa süre içerisinde kiralanmasından oldukça memnun kaldık. Umarım bir sonraki kiralama işleminde de görüşürüz.

H*******

Dear Buket, We are so thankful for you and your help in securing this home for our family. I want to thank you for all of your time and effort in helping get us into our new home. You made this whole process much easier than it could have been. You completely exceeded all our expectations, and we are just amazed at your knowledge and experience. We appreciated the fact that you made a big effort to secure an excellent deal on our behalf. We could not have asked for a better real estate agent. Thank you so much. We are eternally grateful. All the best Hootan Mohammadi

P*******

Satış öncesi ve sonrası vermiş olduğu tüm desteklerden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

E*******

Iraz hanım çok güler yüzlü, sakin, iş birlikçi, destekli. Sorunlara çok güzel ve hızlı çözüm buluyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

Sarper Çetin

Hasan beye bize göstermiş olduğu ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Can Hızel

Ev arama sürecimizde Talar Hanım'ın güven veren yönlendirmeleri ve ilgilenmeleri sayesinde amacımıza çok daha kolay ulaştık. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Tufan Gökpınar

Iraz hanım çok profesyonel. Kaliteli hizmet. Hızlı ve pratik. Güleryüz için teşekkürler.

Metin Boyacıoğlu

Memnun kaldım

İskender Kağan

Zuhal hanım, Satış süreçlerimizde göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve iş yapış şekliniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Gayrimenkul sektöründe sizin gibi bilgi ve becerisi yüksek pozitif enerjisi olan bir kişi ile çalışmak ayrı bir memnuniyet sağladı. Her şey için çok teşekkürler.

S*******

Loran bey, Güven ve itimat etmenin öneminin çok kıymetli olduğu ve zor bulunduğu bu zaman da , Kusursuz verdiğiniz hizmet için tüm samimiyetimle size teşekkür ederim.

Serpil Divrengi

Loran bey, güven ve itimat etmenin öneminin çok kıymetli olduğu ve zor bulunduğu bu zamanda verdiğiniz kusursuz hizmet için tüm samimiyetimle size teşekkür ederim.

G*******

Hasan bey, emlak piyasasında işini layıkıyla yapan ender insanlardan biridir. Ev arama sürecimizde tüm sorularımıza içtenlikle cevap verdiği için kendisine çok teşekkür ederim. İş hayatınızda başarılarınız daim olsun.

Deniz Onat Adıyaman

Çok teşekkür ederiz. Yönlendirmeler tamamıyla doğru ve ilgisi yüksekti. Diğer gayrimenkul işlerinde Davut Beyden hizmet almak isterim.

Ayşe Nehir Apa

Gerekli yardımları ve anlaşmaları Davut Bey sayesinde sağladım. Eksik kısımlarda yardımcı oldu. Genel olarak memnunum.

Bilal Karakaya

Halil İbrahim Bey'in bilgi ve tecrübesi sayesinde güzel bir daire sahibi oldum, teşekkür eder, bundan sonraki iş hayatinin başarılı gececeginden hiç kuşkum yok yinede sonsuz başarılar diliyorum.

Behire Palas

Ani Hanım ve Leda Hanım'la çalışmaktan büyük keyif aldım.Yormadan,sıkmadan satış sürecini yönettiler.Benim soru sormama gerek kalmadan her tür bilgilendirmeyi yapmaları beni çok memnun etti.Emeklerinize sağlık.Herşey için sonsuz teşekkürler.

C*******

Sevgili Ani Hanım ve tabi ki Leda hanım yardımlarınız için minnettarız. Özellikle Ani hanım sizden ve çalışma tarzınızdan duymuş olduğum güveni belirtmeden geçmek istemem. Leda hanım da tüm sabrı ve nazik tavrıyla bizleri çok iyi hissettirdi. Remax ailesine bunlar için teşekkür ederim.

Esra Yurdakul Recepoğlu

Hasan beye her süreçte yardimlarindan dolayi sonsuz tesekkür ederiz..Hem iş takibi hem beyefendiliği bizi çok mitlu etti ve sayesinde de ev sahibi olduk .Basarılar

Serkan Etesan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Verdiği profesyonel tavsiyeler ve destekler sayesinde çok başarılı bir gayrimenkul satışı gerçekleştirdim.

Melkon Menşuroğlu

adam gıbı adam guvenılır karakterlı basarılı ıyı dost danısın kazanın

Sakin Yağar

Sevgili Davut Bey, Güven veren kişiliğiniz ve samimi yaklaşımınız sebebi ile başlayan yolculuğumuz 2. evimizin de satışı gerçekleşerek son buldu. İşinizin uzmanı, tam bir profesyonel danışman olduğunuzu bir kez daha göstermiş oldunuz. Evimizin satışı boyunca hep pozitif oldunuz ve bizleri sürecin her aşamasında bilgilendirdiniz. Uzmanlığınız, sabrınız, saygınız, güler yüzünüz, titizliğiniz sayesinde evimizin satışını sorunsuz çok teşekkür ederiz. bir şekilde tamamladık. Emeğinize, ilginize sağlık. Çok teşekkür ederiz. Dilek-Sakin YAĞAR

Arşaluys Khelghat

Ben son seneler Remax'la çalışıyorum ve çok memnunum. Hayatımı kolaylaştırıyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Murat Açıkbaş

Ani ve Leda hanım bize bu süreçte yani daireyi alırken verdikleri destek ve özverili çaba gerçekten takdire şayandı her oluşan gelişme ile bize çok yardımcı oldular ve her çözemediğimiz sorunda bize yol gösterdiler her ikisinin süreçteki tecrübe ve katkılarından dolayı çok teşekkürler ve başarılarının devamını diliyorum.

Sezer Şahinyılmaz

Hem evimi kiraya verirken hem de yeni evimi kiralarken bana çok yardımcı oldular. Güvenilir ve güler yüzlü kişiler. Loran bey ve asistanı Iraz hanıma çok teşekkür ederim.

Ağavni Fıratoğlu

Ani Hanım ve Leda Hanım her zaman her konuda sonsuz özveri ile destek oldular. Bugüne kadar birçok iş yaptık. Her işte aynı özveri gösterdiler. Tavsiye ettiğim kişiler de sizlerle olan çalışmalarında çok memnun ve mutlu oldular. Leda Hanım saat kaç olursa olsun tüm aramalarımı cevaplandırdı ve yardımcı oldu. Ani hanım ve Leda Hanım'a tecrübelerinde ve titizlikle çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla

Ayhan Erdoğan

Zuhal Hanım ; Satış sürecindeki organizasyonunuz ve ilginiz sayesinde kısa bir sürede problemsiz bir şekilde satış işlemi gerçekleşmiştir. Bu nedenle başarınızı takdir eder ,bundan sonraki süreçtede başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla, Ayhan Erdoğan

Z*******

İlgi ve alaka ve çözüm odaklı olmasından ötürü memnuniyetimi dile getirip kendilerine cok teşekkür ederim

Ela Arıkan

Remax şirketi bünyesinde böyle samimi ve ciddi çalışan bir eleman barındırdığı için şanslı. Hasan bey rv arama sürecimizde çok yardımcı oldu...kendisine çok teşekkür ederim.

B*******

Çok memnun kaldim herkeze tavsiye ederim çok emek verdi çok çok teşekurler abimize

Berker Eke

Hasan Bey baştan sonra tüm süreç ile yakından ilgilendi, sadece portföyünde bulunan evimiz ile ilgili değil diğer her konuda elinden geldiğince yardımcı oldu, farklı süreçlerimiz vardı onları bile takip etti. Her zaman ulaşılabilir olması, ilgisi ve kibarlığı için çok teşekkür ederiz.

Elif Şenyürek

Ani Hanım ve Leda Hanım ile tanışma fırsatı elde ettiğim için çok şanslıyım. İşlerim kolaylıkla ve hızlı bir şekilde sonuçlandı. Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

F*******

Tesadüfün Güzeli; Leda Hanım'ı aradığımda aldığım sıcak bir ses tonu duydum ki muhtemelen o esnada kendisi ile iş yapmaya karar verdim. Profesyonellik ve iş devamlılığı açısından Ani Hn. ve Leda Hn.'a çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Hülya Sönmez Dulak

Zuhal hanımın ilgisinden ve iş tutuş şeklinden çok memnun kaldık ,bize çok yardımcı oldu.Destek ve yardımları için teşekkür ederiz

Y*******

İlgili bir danışman. Çok teşekkür ederim

Rahmiye Deniz

Hasan bey insana guven veren bir danişman,verdigi bilgilerin arkasind duran,saatinden once randevu yerinde olan bir danismandir,ben hizmetinden cok memnun kaldim.

Emrullah Öztürk

Hasan bey gerçekten samimiyetimle söylüyorum ki çok bilgili çok ahlaklı ve çok cana yakın bir şekilde ilgilendi çok memnun kaldık kendini geliştirmiş birisi çok taktir ettim beni ve ailemi yeterince bilgi sahibi yaptı birdahakine sadece hasan bey ile iletişime geçeceğimm.

Gurkan Ates

Hasan bey uskudar bolgesinde ev bulmamiza cok yardimci oldu ilgi ve alakasi yaklasimi cok iyiydi isinde gayet iyi ve profosyenel biri kendisine burdan da tesekkur etmek istedim

Görkem Ergüner

Hasan Bey'le tanışmış olmam büyük şans. Kendisine samimi ilgisi ve şeffaf bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim. Yardımlarıyla ve önerileriyle Üsküdar bölgesinde doğru bir karar vermemde büyük payı var kendilerine ve tüm remax ailesine teşekkür ederim. Saygılarımla...

Bahadir Ozcelik

Hasan bey biz cok ilgili ve guleryuzlu davrandi kendisine ve Remax ailesine tesekkur ederim

Emir Demir

Hasan bey dairemizin satışı konusunda çok yardımci oldu tüm gelişmeleri pazarlama esnasında bize haftalık bilgi verdi tekrar çalışmak dileğiyle başarılar diliyorum

Mehmet Ali Yılmaz

Hasan bey işinde çok iyi her konu da bilgi sahibi. Çok donanımlı güler yüzlü dürüst bir bey efendi. Süreç içinde ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Sizi tanıdığım için kendimi oldukça şanslı görüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Esen kalın

Hamdiye Maluşaklı

Hazan Bey bizimle ilgilendi,kibar bir beyefendi.Yardımları üçin teşekkür ederiz.

T*******

Evimize güvenilir bir kiracı arayışımızda bize her türlü desteği sunan, gerek profesyonel, gerekse insani yardımlarını esirgemeyen bayan Ani ve bayan Leda'ya teşekkürü bir borç biliriz.

Melkon Özal

Remax / Karun Firması ile yaptığımız iş birliğinden son derece memnun kaldık. İşlemler profesyonel bir şekilde gerçekleşti, Tüm prosedür hızlı titiz v güler yüzlü yaklaşımla, disiplinli bir şekilde halledildi. Emek veren herkese teşekkür ederim.

Kübra Demir

Hasan bey, işinde mükemmel! Gerçekten böyle insanları gördükçe ve tanıdıkca mutlu oluyorum. Kendisi işini en iyi şekilde yapıyor ve takibini asla bırakmıyor. Oldukça titiz ve gerçekten eviniz olana kadar sizi yalnız bırakmıyor. Kendisine bir de buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

L*******

Son derece güler yüzlü, nezaketli ve işini iyi yapmaya çalıştığı her halinden belli. asistanı Iraz İpçioğlu ile çalışmaktan da son derece memnun oldum. Kendisine ve tüm Remax Karun ailesine teşekkür ederim.

A*******

Hasan beye Üsküdar da daire arayisinda bize sunduğu hizmetler için çok teşekkürler başarılar diliyorum kendisine

Fırat Vurğun

Ev arama sürecinde bize elinden gelen yardımı ve desteğini esirgemeyen , konu hakkında açık net ve bilgili verici davranışınız için teşekkür ediyorum . Başarılarınız daim olsun

İlker Arı

Hasan bey gerçekten hizmet sektöru olan emlak danışmanlığını n yüz akı kendisinden çok memnun kaldık servisinden günümüzde böyle nezih güleryüzlü işinin duayeni tebrik ediyorum kendisini bu vesileyle Remax i

Semih Pervin Tonguç

Sayın Davut ARDIÇ Bey, Öncelikle yeni bir ev satın almam vesilesi ile sizinle tanışmış olmaktan son derece mutluyum. Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerinin tüm paydaşlar tarafında ne kadar meşakkatli ve stresli olduğunun bilincinde olarak yeni bir ev satın almaya karar verdiğim gün sizin gibi güler yüzlü, mesleğinde özverili ve yaptığı işe hakim bir emlak danışmanı ile tanışmış olmaktan mütevellit süreçlerin doğruluk ilkesi çerçevesinde yürümesinden dolayı vermiş olduğunuz destekten ötürü oldukça mutlu olduğumu söylemek isterim. Sanırım almış olduğunuz hizmet içi eğitimler ve çalışmış olduğunuz kurum kültüründen dolayı vermiş olduğunuz hatasız, doğru ve tam bilgiler ışığında gönül rahatlığı içinde gözlemlediğim kadarıyla hem satıcı tarafında hem de alıcı olarak benim tarafımda müşteri memnuniyeti açısından tam not aldığınızı belirtmek isterim. Bu minvalde vermiş olduğunuz profesyonel destek için tekrar teşekkürlerimi iletir gelecekte hedefleriniz doğrultusunda istediklerinizin gerçekleşeceği bir hayat dilerim. Semih – Pervin TONGUÇ

İ*******

Ketrin Hn.ın süreci yönetme şeklinden ve ilgisinden çok memnun kaldım, güleryüzü sayesinde taşınma sürecim çok daha keyifliydi,😊

Burak Çınar

Aylin Hanım, satın alacağımız mülk için sürecin başından sonuna ve hatta sonrasında bile profesyonel bir biçimde danışmanlık yapmıştır. Bu stresli süreci böyle güzel ilerletip bizlerin işlerini kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyorum kendisine.

Lazizakhan Sanatolinova

Rumeli caddesinde kiraladığımız iş yeriyle ilgi alakalarından dolayı güzel yaklaşımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatma İrem Acar

Rumeli caddesi bereket apt. 5516 taşınmazı kiralamakta büyük emeği olan Nermin Şahin hanıma çok teşekkür ediyorum. süreci profesyonel yürütmüş olup güvenimizi kazanmıştır. ileride gerektiğinde tekrar beraber çalışmak isterim.

Sibel Aşkın Pekin

Rumeli Caddesi Bereket apartmanı'ndaki taşınmazın kiraya verilmesinde büyük yardımı olan Nermin ŞAHİN hanıma profesyonel yaklaşımı ve güler yüzünden ötürü minnettarım. teşekkürlerimle.

Mevlüt Yüksel

Remax Karun dan sevgili Davut Bey ev bulma ve ev alma sürecinde bize gösterdigin ilgi alaka ve yogun gayretinle Rabbimin izniyle mutlu huzurlu ve sıcak yuvamıza kavuştuk tüm emeklerin için bize gösterdigin sabır ve mücadele için sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyorum ve çalışma hayatında başarılar diliyorum görüşmek üzere iyi akşamlar.

Şükrü Yağar

Davut bey evin satışı için ilginize çok teşekkür ederim. Kısa sürede çok iyi iş çıkardınız. İşinizi severek ve öz veriyle yaptığınızı ispatladınız, başarılarınızın devamını dilerim. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

Sakin Dilek Yağar

Sevgili Davut Bey,öncelikle güven veren kişiliğiniz ve samimi yaklaşımınız sebebi ile başlayan yolculuğumuz 45 gün gibi koşa bir sürede satışı gerçekleşerek son buldu. Sizinle evimizin satışı ile birlikte çalışma şansı yakaladık. İşinizin uzmanı tam bir profesyonel danışmansınız. Evimizin satış süreci boyunca bizleri en ince ayrıntıya kadar bilgilendirdiniz. Teklifleri itina ile incelediniz ve her an Güler yüzlü ve pozitif oldunuz. Saygınız,Sabrınız,Anlayışınız,Titizliğiniz ve Bilgi Birikimleriniz sayesinde evimizin satışını sorunsuz olarak tamamladık. Sizinle yolumuz daha uzun darısı diğer mülklerimizin başına. Emeğinize sağlık çok TEŞEKKÜR ederiz.

Murat Gökçe

Remax ile yaptığımiz satıştan çok memnunum, çok kurumsal ve ilgili bir gayrimenkul firması.

Erkan Öncel

ilgi ve samimiyetleri ile birlikte, hız ve etik anlayışları nedeniyle Hasan beye teşekkür ederim.

Hülya Erdoğan

Hasan bey ,emlak işinde uzman olduğu kadar güvenilir etik bir kimliğe sahip gönül rahatlığıyla kendisi ile temas kurabilirsiniz

K*******

Ben Op. Dr. Karin Bozkurt kendi kızım gibi sevdiğim asistanım Selin Dökmeci'yi güvenle ve gözüm arkada kalmadan yaşayabileceği bir eve yerleştirmek için can atmakta iken süper bir şekilde yardımımıza koşan danışmanlarımız bayan Leda ve bayan Ani'nin sayesinde çok uygun ve güvenli bir yuvaya kavuşturduk. İçten çabaları ve değerli yaklaşımlarıyla her halleriyle profesyonellik ayarında insanca davranışlarıyla övgüyü hak eder Remax danışmanlarımıza teşekkürü borç bilir tekrar yeni bahanelerle iş birliği dilerim. Sevgilerimle

Özdemireller Grup

Kısa sürede bize sağladığı imkan için Tuba Kumbasar’a teşekkür eder, çalışma hayatında başarılarının devamlılığını dileriz. Saygılarımızla

Batuhan Karagüven

Güler yüz ve samimiyetle tüm sorunların üstesinden gelineceğine inananlardanım. Hasan Bey gerçekten aklımda olan bütün soruları yanıtladı gerçekten tecrübeli bir kişi kendisini tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.

M*******

İlgi alaka ve samimiyetiyle verdiği pozitif destekten ve işinde özverili olmasından dolayı Hasan Beye çok teşekkür ediyorum, çokta memnun kaldım, Saygılar.

M*******

Halil İbrahim Bey’den danışmanlık hizmeti aldım. İşinde son derece bilgili ve tecrübeli olması dışında iletişim ve enerji olarak harika birisi. Gözüm kapalı tüm tanıdığım kişilere Halil İbrahim beyi öneriyorum. Bu devirde böyle bilgili, iletişim yeteneği kuvvetli bir kişi ile tanıştığım için çok memnunum.

Semra Dorsan

Son derece şeffaf, prensipli, gerçekçi ve profesyonel yaklaşımı ile müşterilerine gayrimenkul hakkında en uygun yol haritasını çizen, ilk görüşmeniz itibariyle güven telkin eden Halil Beye emekleri ve duruşu için teşekkür ederim.

Cemile Yaşar

Halil İbrahim Bey'den aldığımız yönlendirmeler ile nereye nasıl yatırım yapmalıyız kararını verebildik. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Semra Özer

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan çok memnun olduğunu belirtmek isterim. Tekrar yeni bir emlak arayışında ilk aklıma gelicek isim siniz. Teşekkür eder yeni yılda başarılarınızın devamı dilerim.

Dinç Barlas

Halil İbrahim Bey, danışanlarına üst düzey bir hizmet veriyor. Taşınmaz sektöründe ciddiyetle ve profesyonelce çalışmak, şeffaf biçimde müşterinin ihtiyacı olan bilgileri sağlamak ve güven vermek esastır, kendisi de bu gerekleri sonuna kadar yerine getiriyor.

H*******

Gayrimenkul sektöründeki değerli bilgileriyle yol gösterici olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Son derece profesyonel bakış açısı ile bize vizyon katması, çok faydalı oldu.

Tamar Perez

Leda Hanim sayesinde hızlı ve taleplerimize uygun bir ev bulduk.Ne istediğimizi anlayan ve çözüm odaklı olarak çalışmaktadır.Teşekkür ederim.....

Nazar Söğüt

Ani Hanım, bilgilendirmeleriniz çok tatmin ediciydi, tekrardan teşekkür ederim. Saygılarımla

Murad Köşker

Gayrimenkül denilince aklıma gelen tek isim olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

Gülşen Aslan

Ani ve Leda hnm ev arama ve alma sürecimde çok destekleyici oldular. Çok profesyonel çalıştırdıklarını buradan bir kez daha söylemek istedim.

V*******

Leda Hanım sayesinde istediğimiz evi kısa zamanda bulduk.ince eleyip sık dokuyan bir çalışan .Güvenilir ve çalışkan.Başarılarınız daim olsun

A*******

Ev arama sürecinde sayın Ani Hanım ve Leda hanımdan gösterdikleri ilgi ve alakadan çok memnun kaldım... teşekkür olarak bir şeyler yazmak istedim...

Giorgio Giovanni Perez

Leda Hanım, Güler yüzü, samimiyeti, özverili çalışmasıyla aradığımız ve bize uygun evi bulmamız için bize çok yardımcı oldu. Leda Hanım'a teşekkür ederim.

Abdurrahman Kurt

Ani hanım ofis arayışımızda çok yardımcı oldu. Süreci en iyi şekilde yönetti. Başarılarının devamını diliyorum. Çok teşekkürler,

N*******

Ani hanım ve Leda hanım dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sayelerinde güvenli ve hızlı bir şatış yaptık. Kendilerine çok teşekkür ederim..

Y*******

Gerek bilgisi gerek yaklaşımı ile sektörde nadir karşılaşılan bir broker. Ayrıca asistanı Iraz hanım da çok ilgili ve güler yüzlü. Hızlı ve kaliteli hizmet için kesinlikle kendisi ile çalışmanızı tavsiye derim.

H*******

Ani hanım sunmuş olduğu danışmanlıktan ötürü teşekkür ederim. Sayesinde beklentimizi karşılayacak bir ofise ulaştık.

Seta Çalıkyan

Leda hanim'a çok teşekkür ederiz bizimle çok ilgilendi zaman ayırdı .kendisi cok çözüm odaklı ve guler yüzlü biri bilmenizi istedim.

P*******

Evimin kiralanmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

C*******

Kendisi çok güler yüzlü ve işine saygılı. En önemlisi de güven veriyor.

B*******

Leda hanım bizimle ilgilendi iletişimi iyi güler yüzlü her türlü sorumuza profesyonelce ve çözüm odaklı cevaplar verdi .Teşekkür ederim.

Muhteşem Anlar

güler yüzü ve güven veren tavrı ile karşılaşacağınız en kıymetli danışman

Ebru Karahan

Leda hanımla görüşmüştük çok ilgiliydi bize karşı.ne zaman arasam mutlaka ulaştım kendisine.gösterdiği evlerden memnun kalmıştık.gerçekten iyi,anlayışlı ve güler yüzlüydü.

M*******

Her zaman güler yüzlü mükemmel hizmet.

Ferhat Kutlu

Hasan bey Bilgilendirmeniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyoruz.

M*******

Emlak sektöründeki bilgi birikimiyle alım satım aşamasında hem satıcıya hem de alıcıya her konuda yardımcı oluyor. Kendisiyle çalıştık ve çok memnun kaldık. Tekrar buradan kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar.

S*******

Leda Hanım, dürüst ve özverili çalışmasıyla beklentime uygun evi bulmam için bana çok yardımcı oldu. Leda Hanım'a teşekkür ederim.

Vilma Marancıoğlu

İlgi ve alakalarından çok memnun kaldık.Her konuda samimiyetle destek verdiler.

Heybet Canas

Hasan Bey işinizi çok severek ve itina ile yapıyorsunuz. Çalışma hayatınız hep böyle olması dileğiyle. Sağlıklı günler dilerim..

Gokhan Sozer

Ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum ailem adına. Güvenilir satış ve sorunsuz vakit kaybı olmadan tüm işlemleri hızlandırdığı için ayrıca çok memnunuz. Başarılar dilerim.

Ö*******

Tecrübelerini aktararak yardımlarınıza ve ilgilerinize teşekkür ederim.

Tuğba Koç

Talar Hanımın insana güven veren güzel bir enerjisi var.İşinde çözüm odaklı ve dürüst bir insan.Onunla çalışmak ve tanışmak çok güzeldi.

Anjel Kebabcı

İşini severek yapan ilgili alakalı başarılarının devamını dilerim

Ardaşes Çağlı

Fazlasıyla memnun kaldığımı ifade etmek isterim

S*******

Elinden gelenin en iyisini yaptı. Surecin her anında son derece yardımcı oldu. Ortaya çıkan her aksiliği profesyonelce çözdüler. Son derece memnun kaldık

Harutyun Çilingir

Çok başarılı sözüne güvenilir harika bir iş kadını

H*******

Ani hanım ve Leda hanım oldukça ilgililer, konuya hakimler ve her detayla ilgileniyorlar. Memnun kaldık, teşekkürler.

A*******

Hasan bey Üsküdar da arayisimizda bize çok yardımcı oldu çok teşekkürler

Bora Özveren

Bilgilendirici, kolaylıkla iletişim kurabiliyorum, yakın ilgili , yeni ve yararlı fikirler veriyor. Teşekkürler.

Mustafa Ünal

Merhabalar; Hasan Bey'e Remax firmasının nezdinde çok teşekkür ediyorum. Kendileri bizlerin taleplerini dinleyerek sektördeki tecrübeleri ile analizleri sonucunda çok güzel yardımcı oldu. Çok başarılı noktalara geleceğine canı gönülden inanıyor ve destekliyorum. Remax iyi ki var. Hasan bey gibi personeller iyi ki bu tarz kurumsal firmalarda görev alıyor. Herkese teşekkürler iyi çalışmalar.

Sinem Fıstık

Sektör ve piyasa bilgisine sahip, arsanın bulunduğu bölgeyi iyi tanıyan,iletişimi kuvvetli, ilgili ve çok nazik.Tekrar teşekkür ederim sevgiler :)

S*******

İlgi ve bilgi, müşteri memnuniyetine önem veren sonuç odaklı olması şirketi bir adım önde olmasını sağlıyor.

E*******

Ani ve Leda Hanım çok ilgiliydi. Aldığım hizmetten dolayı çok memnun kaldım.

Ersan Demir

Hasan bey Üsküdar daire arayisimiza çok yardımcı oldu ilgisinden ve bize verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz

A*******

Çok ilgili ve yardımcı, teşekkürler.

Mürsel Kaçmaz

Nermin hanım kısa bir süre önce aldığımız gayri menkul le ilgili uzun bir mücadele verdiniz azim ve gayretiniz den dolayı sizi tebrik ediyor bu zor sürecin başarıya ulaşmasına vesile olduğunuz icin size cok teşekkür ediyorum.

M*******

Hasan bey işini severek yapan ve ilgili bir kişi daire arayışımda çok yardımcı oldu ayrıca müşteri odaklı çalışıp en kısa sürede sonuç odaklanan biri başarılarının devamını dilerim

Cumhur Ufuk Öksüm

Konusunda oldukça bilgi sahibi.Yatırım sürecindeki anlatımlarında yatırım yapacak kişinin bilgisi sınırlı olsa bile rahatça anlaşılabilecek ve güven verici şekilde anlatması benim için çok önemli. Takipçiliği, şeffaflığı ve pozitifçiliği ile tarz yaratıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile yatırım esnasındaki soru işaretlerini de çok kısa sürede gidermesi de zaman ve yatırım yönetimi açısından en üst seviyede sonuç veriyor. Kendisine her türlü yardımları için minnettarım.

S*******

İlginiz ve yardımlarınızdan dolayı teşekkürler.

Bihtwe Tan

Güvenilir,kendinden emin ve çok açıklayıcı biri olması,ve empati kurup alıcılar gibi düşünen biri olması çok iyiydi. Devamlı çalışabileceğim, fikir alabileceğim bir gayrimenkul danışmanım olduğunu bilmem beni şu an mutlu ediyor.

B*******

Halil İbrahim Bey gayrimenkul konusunda son derece işine hakim, konusunda uzman, tüm alım satım süreçlerinde net, hızlı, güvenilir hizmet veren profesyoneldir. Tüm taşınmazlar konusunda bugüne kadar sağladığı başarılı hizmet ve destek için kendisine çok teşekkür ederim.

A*******

Her şeyle çok ilgili ve çok dikkatliydi. Bizim emlak alim ve satımında çok başarılıydı. Her konuda titizlikle yaklaştı en iyi şekilde sonuçlanması için çalıştı. Her şey için çok teşekkür ederim

A*******

Merhaba Hasan Koldemir bey sağolsun bölgesinde bize çok yardımcı oldu. Hayatında başarılar dilerim

A*******

Evimizin satışı sırasında göstermiş olduğu ilgi,güleryüz , samimiyet ve sonuç odaklı oluşundan dolayı kendisine teşekkür ederim. Kesinlikle Nermin hanımla çalışmanızı tavsiye ederim.

Ümit Bakır

Hasan beyin bize çalışma bölgesinde sunmuş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum

F*******

Hasan Koldemir bey'e yardımları özverili yaklaşımı için teşekkür ederim. Hayatında başarılar dilerim.

Hasan Ecevit Tarakçı

Halil İbrahim Bey gayrimenkul konusunda son derece işine hakim, konusunda uzman, tüm alım satım süreçlerinde sizi en doğru şekilde yönlendirebilecek bir profesyoneldir. Klasik bir emlakçı gibi görmemenizi rica ederim, uzun zamandır bu işi yapması sebebiyle ciddi piyasa bilgisine sahiptir. Tüm taşınmazlar konusunda bugüne kadar sağladığı destek için çok teşekkür ederim.

Selim Bedir

Gayrimenkul ihtiyacımızı hızlı şekilde karşılamamıza yardımcı olduğu için Halil İbrahim beye teşekkür ederim. İşinde son derece başarılı. Müşterisinin ne istediğini anlayarak doğru gayrimenkulleri önermesi bence çok önemli bir bilgi gerektirir.

Mustafa Çolak

Gerek Ticari Gayrımenkul ihtiyaçlarımızın çözülmesi, gerekse gayrimenkullerimizin kiralanması noktasında Halil İbrahim bey ile yıllardır çalışma içerisindeyiz. buldum. Halil İbrahim beyin sektörel tecrübesi sayesinde sorun yaşamaksızın bir çok işlemi gerçekleştirdik. Doğru yönlendirmeleri sayesinde yatırımlarımız büyümeye devam ediyor. Teşekkürler Halil İbrahim bey.

Mehmet Yetkin

İbrahim bey, bilgisi ve tecrübesiyle bize gayrimenkulumuzun satışıyla alakalı çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

İlyas Durmaz

Bir emlak Danışmanı sadece satıcı tarafında beta alıcı tarafında durmaz. Halil ibrahim beyin her iki tarafı çok güzel sonuca kavuşturduğu mükemmel bir alışveriş denyimimiz oldu. İşi bilmediğimiz halde mükemmel sabrı ve izahlarıyla çok güzel sonuçlandırdık. Emeklerine çok teşekkür ediyor çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Elif Gizem Aydın

Halil İbrahim beye hizmet sürecinde gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Sahip olduğu tecrübeyle profesyonel bir hizmet sundu bizlere. Çözüm odaklı yaklaşımı ve bu süreçte duyulabilecek tüm ihtiyaçlara cevap veren bir hizmet anlayışı var. Çok teşekkür ederiz 🙏🏻

Gül Banu Kırtok

İbrahim Bey, işinde çok başarılı, disiplinli ve çalışkan bir danışmandır. Ona eşimi dostumu, müvekkil çevremi, gönül rahatlığı ile yönlendiriyorum. Her defasında, çok olumlu geri dönüş alıyorum. İlgisi için çok teşekkür ederim 🙏

Serkan Karaca

Gayrimenkul sektöründe çok fazla insanla tanışma fırsatı buldum ancak Halil İbrahim Beyin işindeki uzmanlığı ve çözüm odaklı çalışmasıyla gerçekten fark yaratıyor. Kendi işlerim ve çevremdeki kişilerin işleri Halil İbrahim Beye emanet. Bize bu güven duygusunu yaşattığınız için size çok teşekkür ediyorum. İyi ki hayatımızın bir parçası oldunuz. Sevgiler

Burak Turan

İlgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Alana dair acemi sorularımıza büyük bir anlayışla cevap vermesi ve bizi asıl istediğimiz konuya yönlendirmesi de çok keyifliydi. Teşekkürler.

M*******

Hasan beyden çok memnun kaldık. Kısa zamanda dairemi sattı. Herkese tavsiye ederim.

Uğur Gül

Halil ibrahim bey öncelikle yardımsever, mütevazi ve konusuna hakim kişiliği ile sektöründe birçok meslektaşından farklı bir çizgide olduğunu daha ilk bakışta belli ederken, ihtiyacımızın çözümünde profesyonel yaklaşımı ile gereken özeni ve disiplini ortaya koyması sonucu vazgeçilmezimiz olmuş, sektöründe uzun yıllar hakkıyla emek vermiş değerli bir meslek uzmanıdır. Teşekkürler Halil İbrahim bey.

Burak Koltukoğlu

Gayrımenkul sektörünün icerisinde sayılacak biri olarak içtenlikle soylemeliyim ki, konusunda bu denli uzman, her daim ilgili (surec sonrasinda da!) ve kisiyi dogru yönlendiren baska bir danisman tanimiyorum. Kendisine tesekkurlerimi bir kez daha sunmak isterim.

Mustafa Onat

Hasan bey işini severek yapan ve bilinçli bir arkadaş ayrıca müşteri odaklı çalışıp en kısa sürede sonuç odaklanan biri başarılarının devamını dilerim

Selçuk Sarıca

Ailemizin gayrimenkul danışmanı Halil İbrahim beyi engin tecrübesi ve işine duyduğu saygı nedeni ile tebrik ederim. Gayrimenkullerimizin satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Kadir Özel

Gerek uzman bilgisi gerek müşteri ilişkileri ve çözüm odaklı olması sebebiyle tam bir gayrimenkul uzmanı işinin ehli teşekkür ederiz

Kemal Koç

Halil İbrahim bey alanında uzman, sektöründe tecrübeli ve en önemlisi tam bir beyefendi. İşinin ehli bir iş insanıyla çalışmak kadar zevklisi yok. Hem ailemizin hem de ticarethanemizin gayrimenkul danışmanı olarak Halil İbrahim beye çok teşekkür ederim.

Tolga Kunt

Ailemizin tarlasını olağanüstü bir özen ve hız ile satışa çevirdi Halil İbrahim bey. İmza atmaktan başka hiç bir şey yapmadım. Helal olsun. Emeğine sağlık. İyi ki Halil İbrahim bey ile anlaşmıştı.

Engin Uzunçelebi

İş yapış şekli, sakin mizacı profesyonelliğine inandığım çözüm odaklı bir gayrimenkul danışmanı Halil İbrahim Bey'e gayrimenkullerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz..

Fikri Ezer

Müşteri memnuniyetinizden dolayı çok teşekkür eder , başarılarınızın devamını dilerim.

Çağrı Ayaz

Özellikle günümüzde İstanbul'da yaşanan iş yeri kiralama sıkıntısında bizlere verdiği efsane destek için Halil İbrahim Altun beye teşekkür ederiz. Sayesinde hızlı bir operasyon ile bu piyasada sıkıntı çekmeden yeni iş yerimize kavuşmuş olduk. Tekrarda hem kendisine hem de Re'max ailesine teşekkür ederiz.

Damla Kunt

Daha önce hiç bu kadar düzgün kiracı bulan ve tüm işlemleri hızlı ve pratik çözen bir emlak danışmanı ile çalışmamıştım, herşey için çok teşekkürler Halil Bey :)

Guler Karakoyun

Nermin Hanim çok Guler yüzlü güven veriyor işlerimiz kolaylıkla hal oldu çok tesekkurler

Arda Yılmaz

Halil Bey gibi işini bilen profesyonel kişilerle çalışmak gayrimenkul satış işlemlerimde beni çok rahatlattı. İletişim kurma yeteneğine ve sorun çözme yeteneğine mest oldum. Kendisine çok teşekkürler.

Sarven Temizel

Halil İbrahim Bey sektör bilgisi ve deneyimi, dürüstlüğü ve samimiyeti ile çok güvenilir bir emlak danışmanıdır. Halil İbrahim Bey sayesinde evimizi değerinde ve güvenle sattık. Bu zorlu zamanda, bu zorlu süreci çok iyi yönetti ve her üç taraf için de sorunsuz ve memnuniyet verici bir alışveriş oldu. Herşey için teşekkür ederiz.

Onur Kaya

Yatırımlık gayrimenkul arayışındayken yolumuz Halil İbrahim Bey ile kesişti. Hızı, profesyonelliği, uzman bakış açısıyla kendimizi çok doğru bir adreste bulduk. Desteği ve sabrı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şerafeddin Karadeniz

Genç yaşına rağmen büyük bir olgunlukla işinin gereğini yerine getirmek için çalışıp çabalayan adeta didinen değerli bir şahsiyet. Mülkümüzün alıcısı ile buluşmasında tarafların hak ve hukukunu çıkarlarını korumak için haddinden fazla gayret sarf ettiğini takdirle izledik... Bundan sonraki yaşamında sağlıklı ömürler bol ve bereketli kazançlar temenni ediyoruz.Bir vesileyle işinin ehli bir gayrimenkul emekçisi ile tanışmanın huzurunu ve memnuniyetini yaşıyoruz...

S*******

Evimizi kiralama konusunda hassas, profesyonel yaklaşımları ve titiz çalışmalarından dolayı Ani Hanım ve Leda Hanım’la çalışmak her zaman tercih sebebimiz olmuştur. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

I*******

Uzun bir süre arayışımın sonunda Davut Bey'in sayesinde evimi buldum. İşi ile titizlikle ilgilendiği için ve bana ev kiralama konusunda destek olduğu için çok teşekkür eder sonsuz başarılar dilerim.

T*******

Bizi doğru yönlendirdi ve kısa zamanda uygun bir emlak satın almamızda çok yardımcı oldu.

L*******

Son derece yardımsever sorumluluğunu iyi bilen bir kişi.

T*******

Her zaman net, şeffaf, dürüst, müşterisinin lehine düşünen, titiz çalışan, uzun yıllardır mülkiyetlerimizin kiralama işlemleriyle ilgili çalışıyor ve son derece memnunuz, bizi üzecek bir kiralama olayı yaşamadık. Kiralamadan sonra da desteklerini hiç bir zaman esirgememiştir.

M*******

Mülkümün kısa sürede kiralanması sürecini titizlikle takip eden RE/MAX Karun'un en genç en yeni danışmanı Davut Ardıç'a teşekkür eder başarılar dilerim.

Karin Ölçer

Bugüne kadar ciddi bir yatırım olarak gördüğüm arsa arazi yatırımını hiç aklıma getirmedim. Bekir beyin sayesinde hiç sorgulamadan, şüpheye düşmeden ve iç rahatlığı ile yaptım. Kendisine benim danışmanım olmayı seçtiği için, arsa sahibi yaptığı için müteşekkirim. Teşekkürler Bekir Erkuş.

Mert Can İlhan

Kiralama işleminde bana yardımcı olduğundan dolayı çok teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımı ve samimiyeti evi kiralamam da karar vermemi kolaylaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrar Nermin Hanım ile çalışmak dileğimle.

G*******

Genç girişimciliğin hakkını veren ve yeni nesil gayrimenkul danışmanı olan Davut Ardıç'a vizyoner yaklaşımdan dolayı çok teşekkür ederim. Ve kendisini tebrik ederim. Sürekli kendini geliştirerek sektöre çok katkı sağlayacağına inanıyorum. Re/Max Karun ailesinin genç ve dinamik enerjisini taşıyan harika bir gayrimenkul danışmanı. Güzel işlere imza atmasını canı gönülden dilerim. Başarılar

Fatıma Erdem

Nermin hanım evimizi kiraya verme konusunda bize yardımci oldu. Özverili, çözüm odaklı çalışmasi ile kısa sürede evinizi kiraladı. Nermin hanım hem danısmanımız hem de dostumuz oldu. Kendisine çok tesekkur eder başarılarının devamını dilerim.

F*******

İLGİ ALAKA VE VERİLEN HİZMET İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Estedesing Sağlık Hizmetleri A.ş.

Mesleki hayatımda önemli adımlardan birinde tutmuş olduğum Plaza binasında net karar almamdaki en büyük etkiyi sağlayan Tuba Kumbasar hanıma öncelikle teşekkür ediyorum. Her iki tarafın haklarını eşit tutarak anlaşmayı tamamladınız. Samimiyetiniz, kurumsal tavrınız, adil ve adaletli oluşunuz işinizi severek yaptığınızın en büyük yansıması.. Bundan sonra Türkiye genelinde şubelerimizin devamlılığında sizinle çalışmaktan onur duyacağımızı bilmenizi isterim. Estedesing Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurul Başkanı BERKAY TULPAR

Turkuaz İnşaat

Sayın Tuba Kumbasar, Şimdiye kadar tanıdığım en İSTİKRARLI ve en BAŞARILI emlak danışmanı olduğunuzu belirtmek isterim. Sizi tanımaktan ve sizinle ticaret yapmaktan büyük keyif aldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde sizinle birlikte güzel ticari işler yapacağımızdan eminim. Başarınızın devamlılığını diler, saygılarımı sunarım. TURKUAZ İNŞAAT Genel Müdür / KERİM TURNA

Siraş İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Ticari Gayrimenkul danışmanı olarak tanımış olduğumİşinde ; Hırsı, düzenli çalışma ve ilgisi ile bizlerin beğenisini kazanan, tüm emlak işlerimizde gönül rahatlığı ile çalışma talebinde bulunacağımız Sn. Tuba Kumbasar hanıma teşekkürlerimizi iletir, başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisi ile iyi işler bol kazançlar dilerim. Sirtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurul Başkanı AZİZ SİRKECİ

C*******

Danışmanın Ani Hanım sayesinde 1 yıldır arayıp bir türlü 'evim' diyebileceğim evi bulamıyorken, kendisi ve ekibi sayesinde sıcak bir eve kavuştum. Kendisinin ve ekibinin nezaketi ile ilgisine ne kadar teşekkür etsem az. Umarım hem bana hem de kendisine şans getirmesi dileğiyle. Sevgiler

Ferihan Çandır

Ketrin hanım hem profösyonellik hem kişilik olarak muhteşem bir insan. Evimizin satışında ve yeni ev alışımızda çok yoğun ilgilendi ve sürekli bilgilendirdi. Onu tanımak benim için çok büyük şans. İşi bitse dahi sonrasında görevi olmadığı konularda bile bize destek sağlıyor. Öyle asil ruhlu bir evlat yetiştiren ailesine de saygılsr, teşekkürler

S*******

Ani hanım her şey için çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz, tatlı diliniz beni sakinleştiren konuşmalarınız ile harikasınız. .Jestiniz de inanılmazdı. Kızım çok şaşırdı hoşuna gitti. Ellerinize sağlık emeğinize sağlık. Geldiğimde o ferah kahvemizi mutlu huzurlu içeceğiz.Güvenilir, samimi ve sıcak kişiliğiniz ile işinizi hakkıyla yaptığınız için Tebrikler

M*******

Bu evi Ani Hanım ve Leda Hanım sayesinde ve onların özverili çalışmaları sonucunda kiraladım. ikisini de çözümsel tavırları nedeniyle sonsuz teşekkür ederim. Bundan sonra ihtiyacım olursa geleceğim ve her zaman güvenle önereceğim tek adres onlardır. Bu dönemde böyle dürüst, net ve iyi gayrimenkul danışmanlarıyla karşılaştığım için çok şanslıyım. Tekrar çok teşekkürler.

M*******

İstanbul ümraniyedeki evimiz kısa süre içerisinde hasan beyin göstermiş olduğu büyük özveriyle kısa süre içerisinde satıldı. İlgisine alakasına çok teşekkür ederiz.

A*******

Evi internet üzerinden görüp Ani Hanım ile iletişime geçtik, kendisi bizlere o an cevap veremese de çağrımıza dönüş yapıp işini ne kadar profesyonel yaptığını hissettirmiş oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

Ümit Göçer

Basta hasan koldemir olmak uzere remax gruba verdikleri hizmet ve alaka icin tesekkur ederim ilgi ve alakalarindan cok memnun kaldim.

A*******

Ani ve Leda Hanım evi beklediğimden çok daha hızlı kiralayarak işlerimi ne kadar iyi yaptıklarını gözler önüne serdiler. Her şey için teşekkür ederim.

Zeki Sökmen

Sn. TUBA KUMBASAR Şirketimiz adına uzun zamandır araştırdığımız idari bina kiralama operasyonumuzda bilgi ve deneyimlerinizle bizleri doğru şekilde yönlendirip kiralamamızı gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim. ZEKİ SÖKMEN

Şehmus Tekik

Aylin Hanımın düzenli olarak bilgilendirmesi, kiracı seçmedeki tecrübesi ve titizliği, kiralama sonrası ilgisi ve desteğinden ve her şeyden önce güler yüzlü hizmetinden oldukça memnun kaldım. Kendisine başarılar diliyorum.

N*******

Ani Hanım ve Leda Hanım; Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde huzurla oturacağım bir evimiz oldu. Görüşmek dileğiyle sağlıkla ve mutlulukla kalın.

H*******

Ani Hanım; Leda Hanım; Her şey için teşekkür ederim. Sayenizde hızlı ve kolay bir şekilde yeni evime yerleşiyorum. Tekrar görüşmek üzere. Eve kahveye de beklerim :) Sevgiler

P*******

Ani Hanım ve Leda Hanım Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkürler. Bütün işlemlerin sorunsuz halledilmesi çok memnun edici. Emeğinize sağlık

I*******

Ani ve Leda Hanım; İlk aramamdan itibaren gayet samimi ve ilgili olduğunuz için teşekkür ederim. Mesai içi/ dışı saatlerde ulaşabilir olup yardımcı olmanız süreci hızlandırdı, bunun için ayrıca teşekkürler.

Melisa Enes

Sevgili Ketrin'i uzun süren kiralık ev arayışımız sırasında tanıdım ve onunla gezdiğimiz eve bir hafta içinde taşındık. Hem enerjisi hem de her konuda şeffaf olması ona olan güvenimizin temeli oldu. Sonra kendi evimizin hem kiralanmasında hem de satışında çalıştık. Çok uzun sürer dediğimiz her şey Ketrin sayesinde hep çok hızlı ilerledi. Karşılaştığımız her türlü sorunda hep çözüm odaklı oldu ve yardımımıza koştu. Ketrin, kesinlikle işini çok severek yapan ve bu nedenle de işinde çok başarılı bir danışman. Onu tanıdığımız için çok mutluyuz.

Kemal Erimtan

Kendileri çok azimli dinamik çalışkan başarılı bir yapıya sahip tebrik ederim başarılarının devamını dilerim. Kemal Erimtan

F*******

Minicik sıcak evimizi ancak bu kadar sıcak ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarınızla kavuşabildik. Erguvanlı, İstanbul'un ağırbaşlı caddelerinin habercileri ve koruyucularıyız. Sevgiler

Zafer Saat Ve Kuyumculuk San. Ve Tic.ltd.şti

SAYGI DEĞER TUBA FABRİKA SAHİBİ OLARAK... PRENSİPLİ ÇALIŞMAN, KOŞUŞTURMAN HER DAİM VAR OLSUN. EMEKLERİNLE ALDIĞIMIZ SONUÇTAN SONSUZ MUTLU OLDUĞUMUZU BİLMENİ İSTERİM. BAŞARILARIN DAİM OLSUN.

Lagedo Geri Dönüşüm Çözümleri Enerji Ve Madencilik Dış Tic. A.ş.

VAZGEÇMEME ! Tanrı'nın herkese vermeyeceği bir lütuftur. Bunu taşıyor olmanız başarınızın en büyük sırrı. Başarınızdan dolayı sizi kutluyor ve takdir ettiğimi bilmenizi istiyorum. Saygılarımla

Levent Taşkın Genel Müdür

TUBA KUMBASAR HANIM, HIRSLI, BAŞARILI, İLETİŞİMİ YÜKSEK, HEYECANLI, İŞİNDE TUTKULU, ÇALIŞKAN VE SONUÇ ODAKLI YAPINIZIN OLMASI İŞİNİZDE NE KADAR BAŞARILI OLDUĞUNUZA DAİR BANA YETERİNCE FİKİR VERDİ. BU ÖZELLİKLERİN BENZERİ KENDİ İŞ HAYATIMDA BENİMDE ÖNEM VERDİĞİM KONULAR OLDUĞU İÇİN SİZİNLE KISA SÜREDE KURULAN İLETİŞİMLE ALINAN MEMNUNİYET SONUCUNDA ARADIĞIMIZ FABRİKAYA SAHİP OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ. ENERJİNİZİN VE TUTKUNUZUN HİÇ KAYBOLMAMASI DİLEĞİYLE... SAYGILARIMLA

A*******

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım; Sizleri tanımış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İşinizi özveri ile yapmak dışında çok değerli insanlarsınız. Dürüstlüğünüz, iş ahlakınız, özverili çalışmanız takdire şayan. Emeklerinize sağlık, her şey için çok teşekkür ediyorum. Nice işlerde görüşmek dileğiyle.

Şok Marketler Tic. A.ş.

ŞOK MARKETLER TİC.A.Ş. olarak; TUBA KUMBASAR'ın sergilemiş olduğu üstün yetenek ve becerisinden dolayı müteşekkiriz.İşlemimiz süresince profesyonel yaklaşımı, anlayışı ve yardımlarından ötürü canı gönülden teşekkür eder, başarılarının devamlılığını dileriz. ŞOK MARKETLER TİC. A.Ş.

Cihat Özdemir

TUBA KUMBASAR hanımefendinin üstün yeteneği ve gayretiyle aldığımız hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz. CİHAT ÖZDEMİR

T*******

Sevgili Ani ve Leda Hanım'a ; İnsanın bir hayalle çıktığı yolda sizin gibi güzel insanlarla karşılaşması şanstır. İlginiz ve iletişiminiz için çok teşekkürler. İlerleyen zamanda tekrar görüşmek ümidiyle.

Mustafa Kalkavan

Aylin Hanım ile işyeri niteliğine haiz, çok hissedarlı mülkümüzün kiralama sürecini kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Gerek titiz ve özenli çalışması gerekse de kiralayan-kiracı ilişkisinin sağlam kurulmasında göstermiş olduğu profesyonel hizmet yaklaşımı nedeniyle tarafım ve mülkümüzün diğer hissedarları adına teşekkür ederim.

A*******

Sayın Ani Hanım ve Leda Hanım; Sizleri evimi satmaya karar verdiğimde tanıdım. Yüz yüze görüşmeden bana telefondan sesinizle güven verdiniz sağ olun. Hele yakından da tanıdıktan sonra sizin nasıl bir insan olduğunuzu öğrendim. Özveriyle çalışan güler yüzlü dürüst insanlar olduğunuzu gördüm. Allah sizden razı olsun. çok iyisiniz. Her şey için teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim. Sevgi ve saygılarımla.

N*******

Sevgili Ani Hn; Bir çok meslektaşınıza aynı anda beklentimi açıklamama rağmen, sadece sizin ilgilenip bana alternatifler sunmanız beni çok memnun etti. Aynı ilgi ve titizliği de işlemlerimizin tümünde gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Remax'a yakışır profesyonel samimi, ilgili duruşunuz ve yaklaşımınızın devamını diler, sizi tebrik ederim. Sevgili Leda Hn. Evimi bana titizlik, özveri ve samimiyetle gösterdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda en uygun kiracıyı bulacağınıza da inancım sonsuz. Sevgiler Nergis Karan

H*******

Merhaba Ani Hanım; Her zaman göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için öncelikle teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok güzel bir tecrübeydi. Her zaman bir beraber çalışmak dileğiyle.

Yılmaz Erdi Dede

Ani Hanım ve Leda Hanım; Sürecin başından bu yana gerek sözleşme süresince, gerekse ara bilgilendirmeler konusunda beni sürekli bilgi ve beni ara ara aramaları ile mutlu ettiler. Bir önceki hizmetimi de Karun'dan almıştım. İhtiyacım olduğumda yine sizlerleyim. Teşekkürler Karun Ailesi

Atalay Yeni

Ani Hanım; Sıcak ses tonunla, ilk tanışmada geçen his ile nazik tavrınızla hatırlayacağım sizi. Her şey için çok teşekkürler.

Furkan Deniz Umaç

Ani Hanım ve Leda Hanım; Ev arama sürecimi kolaylaştırdığınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İşinizdeki ciddiyetiniz ve güler yüzünüz bu süreci benim için daha keyifli yaptı. Saygılarımla

Erçal Group

Tuba Kumbasar ile uzun zamandır çalışıyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı olarak bizlere sunduğu hizmetlerde üstün başarısı, kabiliyeti, güler yüzlülüğü ile bize göre sektörün iyilerinden biri. Tuba Hanım'a üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ve daha nice projelerde çalışmak istiyoruz. Kendisinin başarılarının devamını diliyoruz. Teşekkürler Tuba Hanım.

Mirizhatijiang Maimaiti

Ani Hanım; Sizin ile çalışmak çok güzeldi. Bize çok yardımcı oldu. Çok nazik, çok iyi insansınız. Her şey için çok teşekkürler. Mirizhatijiang Maimaiti

Metin Sayın

Sevgili Ani Hanım; Müşterilerinize hizmet sunarken kurumsal ciddiyet ve düzenin yanında güler yüzlü ve sıcak bir ortam sunmanız çok hoşuma gitti. Böyle profesyonel bir ekiple yaptığınız çalışmaların devamını dilerim. Sevgiler İlhan Akyüz Metin Sayın

İsmail Derker

Tuba Kumbasar ile uzun yıllardır çalışıyorum. Gayrimenkullerimin tapu sahibi olsamda, tüm yetkim kendisindedir. O kimi uygun görürse o benim kiracım olur. O mülkümün satılacağına karar verdiğinde ise satılır. Hiç fiyat sormam, neden satalım demem. Gerekeni adilce yapacağından hiç şüphem olmaz. Başarının ve dürüstlüğünün devam etmesi dileğiyle... İyiki varsınız.

Unique Turizm

Tuba Kumbasar pandemi ve karantina döneminde bize uygun olan iş yerimizi büyük özveri ve profesyonel hizmetle sağladığı için kendisine teşekkür eder, daimi başarılarının sürmesini dileriz.

Nairi Barsamyan

Ani Hanım; Biz gençlere atmış olduğumuz bu adımı kolaylaştıran yaklaşımınız ve yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederiz. Umarız diğer yatırımlarımızda da sizlerle çalışabiliriz. Sevgilerimizle Nairi Barsamyan Aren Umut Camgöz

Menta Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim A.ş.

Tuba Kumbasar'ın tüm süreç boyunca sadece bir tarafın değil, her iki tarafın da hakkını sonuna kadar savunması taktire değer. Kendimi hiç yanlız hissetmedim. Bir daha çalışmak dileğiyle...

A*******

We bought an apartment with buket hanims help She was very helpful and made all our work very easy We will always stay in contact and we confirm her as the best agent in Istanbul

A*******

Yabancıya Gayrimenkul Satışı hususunda konusuna hakim ve deneyimli ofis olarak bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

M*******

She is a very good person and very professional ...Im really happy to work with a person like her She made the process of buying our apartment, very easy and she made more than her best . She stay in contact with the client even after sell, she tried to get the best offer and the best quality I recommend her as the best seller I ever had

Tanya Togaç

7 Nisan 2021 tarihinde dairemin kiralanması için görüşme yaptığım Gülseren hanımın işine gösterdiği özen sorularıma verdiği profesyonel cevaplar, konuşma ve bana yaklaşım tarzı harikaydı.müşteri ve mal sahibi karakterine göre çalışıp karşılıklı olarak birbirimizden hoşnut olacağımız o kişiyi tam 1 hafta sonra getirdi, bizi sevgi saygı ve iş ahlakına en uygun şekilde tanıştırdı ve kira sözleşmemizi imzalattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Ayça Arınan

Gerçekten yorucu olan ev arama sürecinde Talar Hanım ile karşılaşmam benim için büyük şans oldu. Süreçteki desteği, anlayışı, özverisi ve canayakınlığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Elif Hülya Ergün

Aylin hanim ile tecrubem internet uzerinden remax in numarasini aramamla basladi. Telefonda gorustugumuz ilk anda kendisindeki positif enerjiyi, isine olan bagliligi ve guclu iletisim yonleri dikkatimi cekti. Daha sonrasinda Aylin hanim brnimle tekrar irtibata gecmesiyle, calismaya basladik. Acikcasi cok kisa bir sure icinde Kumkapi da bir binanin satisini gerceklestikdik. Kendisi A dan Z ye butun detaylarla ilgilendi. Surec boyunca satis tecrubesi olmayan bizleri bir an olsun yalniz birakmadi. Kendini siddetle tavsiye ediyorum

Bengisu Özel

Seçil Hanım’dan 2 farklı dönemde (2018 ve 2021) gayrimenkul kiralanması hususunda aldığım hizmetten ayrı ayrı çok memnun kaldım. Gerek kiracılar ile aramda kurduğu iletişim ağının şeffaflığı ve hızı; gerekse işlemleri güvenli ve iş sahibi olarak tarafımı uzman bakış açısıyla yönlendirerek kiralamaları gerçekleştirebilmem bakımından memnun kalmamı sağlamıştır. Bu bölgede, kendisi ile çalışılmasını tavsiye ediyorum.

Bimen Zartar

Önce ki deneyimlerimden emlakçılarla çalışmak istemiyordum. Sürekli bir bahane bulup verdikleri sözü tutmazlar, biran önce portföyü elden çıkartmak için fiyatınızı öldürürler, kısaca sizin çıkarlarınızı umursamazlar. Aylin hanım bana referansla ulaştı, kendisi ile sözleşme yaptık isteklerimi kendisine ilettim ve bir daha sadece kontratı imzalamak için kendisini gördüm. Çok kısa bir sürede istediğim fiyattan mülkümü kiraladı. Aylin hanımla çalışmanızı tavsiye ederim, benim emlakçılarla ilgili algımı değiştirdi. Kendisine teşekkür ederim.

Esin Sakin

Aylin Hanım ile epey uzun bir süredir çalışıyoruz tüm evlerimin kiralanmasında çok iyi kiracılar bularak ve çok titiz ve pandomim döneminde bile çok düzenli ve özverili çalışarak beni çok mutlu etti kendisine çok teşekkür ediyorum .

Lara Yayla Demir

Ani Hanım, Dostça yaklaşımınız, ilginiz için teşekkürler. Kendinizi bir emlak ofisiyle değil bir arkadaşımla görüşüyor gibi hissettirdiniz. İyi çalışmalar Lara Demir

Ayşen Sarı

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım, İstanbul'a döndüğümde henüz ilk gezdiğim ve çok sevdiğim daireyi hızla tutmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Her şeyden çok memnun kaldım. Yardım severliğiniz ve dikkatiniz beni çok mutlu etti.

Büke Bora

Leda Hanım ve Kirkor Bey; Süreç boyunca samimi yaklaşımınız, daima destekleyici ve iyimser olmanız, gerçekten olumlu yöndeki emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Dostlukla iyi çalışmalar dileklerimizle. Büke Bora Cahide Bora

B*******

Gülseren Hanım ev tutma sürecimizde elinden gelenin fazlasını yaptı. Yardıma ihtiyacımız olduğu her an kendisine ulaşabildik ve kendisi de sağ olsun her şeyle yakından ilgilendi. Ev bulmak, beğenmek, taşınmak bunlar her ne kadar zor işler olsa da Gülseren Hanım tüm bu süreci bizim için kolaylaştırdı. Çok iyi, sabırlı ve en önemlisi dürüst birisi. Kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Melek Hatiboğlu

Konut alımına dair ilk tecrübemi yaşarken Halil İbrahim bey ile tanışma fırsatı buldum. Zaman ve kriz yönetiminde göstermiş olduğu üstün performansı ve sabrı sayesinde karşılaşmış olduğum bütün zorluklara çözüm bulabildim. Halil İbrahim beyin katkılarıyla huzurla yaşadığım bir evim var artık. Sonsuz teşekkürler.

Sevan Cimen

Bulunduğumuz bölgede temiz ve güvenilebilir bir daire bulmak zaman zaman zor olabiliyor. Bu süreçte Jorj beyin bizlere olan desteği göz ardı edilemez. Oldukça kısa bir sürede uygun şartların sağlanmasında emeği çok. Kendisine desteği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

Serdar Caymaz

Suna Hanım olumlu ve kibar yaklaşımınız için teşekkürler. Sözleşmeyi sabırla tek tek detaylı açıkladı. Beni ev sahibine, ev sahibini de bana doğru şekilde tanıtıp aktardı. Diğer emlakçılar gibi hızlı hızlı işi bitirip gitme peşinde değildi. Kiralama sürecinin sonrasında da desteği devam etti. Biraz fazla evrak istedi bizden ama onu da profesyonelliği gereği yaptığını uygun bir dille açıkladı.

Ü*******

Suna Hanım’a İstanbuldaki evimizi kiraya verme aşamasında ilgisi özellikle titizliği için çok teşekkür ederim diğer bazı emlakçılar gibi safece bir an önce iş bitsin sonrasını ev sahibi ile kiracı düşünsün tarzında değil bizden daha çok sağlamlığa ve güvenilirliğe önem veren güvenilir ve profosyonel emlakçı

O*******

Aynı gün evi görüp ertesi gün kontratı yaptık. Hızlıca basit bir şekilde hallettik. Kendisi çok ilgili. destekleri için çok teşekkürler.

Alican Kumbasar

Suna hanım portföyü aldığı andan itibaren çok ilgiliydi. İşine çok hakim ve işini gerçekten çok iyi yapıyor. Kiracı seçiminde çok titizdi ve beni sürekli bilgilendirdi. İlgi, alaka ve titizliği için kendisine çok teşekkür ederim.

Ali Rıza Koray

Desteğiniz ve hızlı çözümünüz için tekrar teşekkürler. Sevgiler

Betül Tuğçe İzgi

Sevgili Ani Ve Leda Hanımlar; Yeni mezun bir genç olarak yeni hayatıma adım atarken bana olan yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Ev aramanın, emlakçıya güvenmenin çok zor olduğu şu dönemde birer abla hassasiyetiyle bana yaklaştığınız için kendimi çok şanslı hissediyorum. İşiniz bol, kazancınız bereketli, hayatınız şanslı olsun. Sonsuz Sevgiler Mimar Tuğçe İzgi

Devrim Berk Gürakar

Çok memnun kaldık, Gülseren Hanım işlerimizi hızlıca halletti. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olduğuna emin olduk ve kendisiyle çalışmaktan mutlu olduk.

Vildan Toptaş

Her zamanki hız ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz.

Nartan Koşucu

Danışmanımız Gülseren Keleş'ten memnun kaldık, dürüst ve güven vericiydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Taner M. Karagüzel

Jorj Bey çok ilgili, işleri takip ediyor, gerekli tüm bilgileri eksiksiz iletiyor.

Taner M Karagüzel

Gülseren Hanım ev ziyaretinde gerekli tüm bilgileri aktard, evi gayet güzel tanıttı ve ofiste gerekli ilgiyi gösterdi

Vildan Toptaş

Her zamanki hız ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz. Gülseren Hanım'ın emeği, desteği, hızı ve güleryüzü için ayrıca teşekkür ederim

Nilay Güven

Sevgili Remax Ailesi; İzmir'den çıktığımız bu yola, kararsızlıklarımızı da, endişelerimizi de çok iyi anlayarak, Leda Hanım ve Ani Hanım çok yardımcı oldular. Yolumuza çıkan pürüzleri ve engelleri birer birer aşmamıza yardımcı oldunuz. İlginiz ve sevginiz için çok teşekkürler ederiz. Levent ve Nilay Kardeşler

Gizem Taştan

Evimi ilk defa kiralarken, ilk defa çalıştığım ve evimi ilk gösterdiği kişiye veren Leda Hanımın uğurlu olduğuna inanmamak mümkün değil :) Pozitif enerjisi, güler yüzü ve çalışkanlığıyla "emlakçı" ön yargısını alt üst ettiği için teşekkürü borç biliyorum. Umarım her zaman bol kazançlı bol sağlıklı işleriniz olur.. Sevgiyle kalın Gizem

Av.mir Sedrettin Karahan

Aylin Hanım, sosyal iletişimi ve iş takip sürecindeki duyarlılığı ile mükemmelliğini hemen fark ettiyor. Bir hukukçu olarak dikkatimi çeken en önemli hususlardan biri de Aylin Hanım Gayrimenkul Danışmanlığı sürecinde en az bir hukukçu kadar yasal prosedürlere yönelik hassas yaklaşımı ve bilgisidir. Taşınmaz alım sürecimizdeki katkıları için Aylin Hanıma tekrar teşekkür ederim.

Pınar Ağabeyoğlu

Suna Hanım dört gün içinde ilgilendiğim daireye sorunsuzca sahip olmamı sağladı. Son derece çalışkan, ilgili, titiz ve çözüm odaklı bir profesyonel. Başarılarının artarak devam etmesini diler, teşekkür ederim.

İsmail Resul Alagöz

Emlakçılara pek sıcak bakılmayan sektörde Leda hanım tüm tabuları yıkıyor. İlgi ve alakası sanki kendi kiralamış gibi ilgileniyor. Güler yüzü ve yardımı apayrı bir konu zaten. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Kunter

Çok Remax insanı tanıdım.Ama bu hanımefendi iğne oyası gibi getirilen işi baştan sona bir şekilde müşteri ihtiyacına göre sonuca bağlıyor.Remax iç eğitimlerinde örnek olarak gösterilmeli.Bizim mülkümüzü 5 haftada çözdü sağolsun.Teşekkürler Ketrin

C*******

Aylin hnm, gerek bilgisi, gerek yardimseverligiyle surecte bize cok destek oldu. Bugune kadar calistigim en iyi danismandi kendisi.

Fatma Aydın

Merhaba. Oncelikle Remaks firması olarak sizleri, boyle degerli ve kabiliyetli is arkadaşları seçtiğiniz için kutluyorum. Aylin hanım, son derece pozitif yaklaşımı ile alıcı sıfatıyla benimle ve satıcı ile ayrı ayri yakinen ilgilendi. Hala da ilgisini devam ettiriyor. Isinde cok yetenekli, sabirli, anlayışlı ve fevkalase çözüm odakli, Aylin hanima tekrar tekrar teşekkür ediyorum

Alpay Berber

Uzun süredir Aylin hanımla çalışmaktayım, Tüm yatırımlarımın takipçisi olarak devamlı çalışacağım harika bir danışman. Beni doğru kişilerle ve doğru yatırımlarla buluşturduğu için kendisine minnettarım. Başarılarının devamını dilerim..

Varsenik Güreh, Ağavni Güreh

Her zaman olduğu gibi titizlik ve özenle evimizle ilgilendikleri için Leda Hanım ve Ani Hanım'a çok teşekkürler ediyoruz.

İ*******

Jorj Beyin yeni ofis arayış sürecimdeki yakın desteği, ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Kendisi son derece profesyonel, ilgili, güvenilir, samimi ve nazik. Tüm süreç boyunca şeffaf ve dürüst şekilde yaklaştı ve tavsiyelerde bulundu. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Osman Özdamar

Arama kapsamında bulduğum evde ilgili bir şekilde ilgilenmek ve verilen aramada geri dönüşler olsun ilgilenmelerinden memnun oldum. Evrak işlerinde de çok disiplinli çalışması dikkat çekiciydi. Bu işlemlerin 3 günlük süre zarfında ilgileri ve ağırladıkları durum için teşekkür ederim.

Karolin Kırsaçlı

2016 Yılından beri Gülseren Hanımla çalışıyoruz. Her zaman güler yüzlü ve bize her zaman yol gösterici oldu, işbirliğimiz uzun yıllar devam etsin isterim. Herşey için çok teşekkür ederim.

Günnur Gül

Gülseren Keleş Hanımefendiden ev kiraladım.Güler yüzünden ilgisinden çok memnun kaldım. Kesinlikle bundan sonraki ev kiralama ya da satın alma işlemlerin olursa başka birisini düşünmem mümkün deği

Fatma Erol

Gülseren Hanım ev kiralama sürecinde her konuda çok dürüst davrandı güler yüzlü ve samimi olduğu için bize çok güven verdi taşındıktan sonra bile en küçük bir sorunda elinden geleni yapan bir insan. Kiraladığımız evden ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Nurhan Sözüdoğru

Sevgili Ani ve Leda Hanım, Yeni evimizi bulmamıza ve sorunsuz bir şekilde yerleşmemize katkıda bulundular. Özellikle problemlere olan hem kurumsal hem de aile gibi olan yaklaşımlarından çok etkilendik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Sevgiler Natali & Nurhan Sözüdoğru

Sunay Yağız Şimşek

Ev bulma ve kiralama aşamasında gerekli ilgiyi gördüm. Gayet profesyonel bir şekilde evi kiraladım. Sunay Yağız Şimşek

Nazeli Sayra Kurtoğlu

İlk iletişim kurduğumuz günden bu yana bizimle çok güzel ilgilendiler. Leda Hanım büyük bir ilgiyle süreç boyunca bize yardımcı oldu.İhtiyaç duyacak olan tüm tanıdıklarıma güvenle önerebileceğim bir kurum. Nazeli Sayra KURTOĞLU

Ağavni Güreh

Ani Hanım ve Leda Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Her zaman için sonsuz ilgi ve fedakarlar. Emeklerine sağlık.

Gülşah Öğdü

Öncelikle kendisine teşekkür ederim. Remax gibi kurumsal bir firmaya yakışan bir temsilci. Sevgili Kirkor evimi güvenli bir şekilde kiraya vermeme yardımcı oldu. Profesyonelce ve ahlaklı bir şekilde işini yaptı. Kendisiyle ilk kez çalıştım ama eminim ki devamını getireceğim ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Tolga Karahan

Şu an oturduğum evi Gülseren Hanım sayesinde tuttum. Kendisi ilgisi ve içtenliğiyle ilk andan itibaren her türlü soru işaretini giderdi ve güvenimi kazandı. Sadece evi tutma sürecinde değil eve yerleşme sürecinde de çok yardımcı oldu ki bu benim için çok önemliydi. Kendisine müteşekkirim. Hiç eksilmeden aynı enerji ve duygularla devam etmesini diliyorum.

Halil Paşaoğlu

Sahibinden.com'da gördüğüm ev ilanından sonra hemen aramaya karar verdim.Verilen ilan için en erken arayan bendim ve Ani hanım ile konuşma fırsatını yakaladım.Kendisi cidden büyük bir profesyonellikle bana yaklaştı ve ihtiyaçlarım doğrultusunda bana evi söyledi ve ilk benim göreceğimi iletti. Leda hanımın katkılarıyla evi görme şansım oldu.Daha sonra anlaşma için geldiğim remax ofisinde kendileriyle yüz yüze tanışma fırsatım oldu ve evi tutum, sözleşmeyi yaptık. Ekibine katkıları için teşekkür ederim. Saygılarımla

Faruk Korkmaz

Şişli Merkez Camisinden Remax Logosunu gördükten sonra Leda Hanım aynı gün eşimin beğendiği evi bulduk ve bugün imzaları attık. Leda Hanım ve Burçin Hanım ve ekibine teşekkür ederim.

Mustafa Arpacı

Gülseren Hanım, evin tutulma sürecinde başından sonuna kadar çok ilgiliydi ve çok yardımcı oldu. O olmasaydı bu evi tutamazdık, iyi ki var, çok teşekkürler..

Timur Taşcan

Ani Hanım ve Leda Hanıma özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Timur Taşcan

Erol Nakaş

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım; Evimizin kiraya verilmesi için yaptığınız titiz çalışmalar, dürüst ve ciddi, prensipli yaklaşımınız için teşekkür eder, başarılarınızın artarak devam etmesini dileriz. Anna & Erol Nakaş

Canan Sibel İscimen

cok güzel tesekkur ederim ilginize işinizi profosyonel yapıyorsunuz kontrat yapana kadar acabadaydım ama yaptıktan sonra dosya elime aldığımda ekşisiz faturalar ve kont tamamen 2tarafında hukuki olması çok güzeldi en kısa zamanda sizi kahve içmeye bekleriz kirkor beyle

Dalya Nur Karakuş

Sevgili Ani ve Leda İstanbul gibi bir şehirde ev aramak içine sinen ev bulmak zor. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Samimiyetiniz ve sıcak kanlılığınız beni çok mutlu etti. ilginiz için teşekkürler

Arakel Yapıcı

Çok değerli Ani ve Leda Hn. Tanışmamızdan kısa bir süre zarfında göstermiş olduğunuz ilgi, alaka hassasiyet anlamında ve de dürüstlük, güven, işini doğru bir şekilde yaptığınız için çok teşekkür ederim. Hiçbir şekilde akılda soru işareti bırakmadığınız için işiniz ile ilgili bundan sonrası içinde müsterihim. İnşallah gelecekteki işlerimizde de birlikte çalışmak dileğiyle. Sayılar sevgiler başarılarınızın devamını dilerim. Arakel Yapıcı

Hüseyin Faruk Özkula

Hizmetinizden ve rehberliğinizden çok memnun kaldim. Jorj Kazar Bey'e çok teşekkür ederim.

Hüseyin Faruk Özkula

Hizmetlerinizden ve rehberliğinizden çok memnun kaldım, Gülseren Keleş Hn'a çok teşekkür ederim.

Bahadir Akyuz

Gülseren Hanım için yazılacak her yorum az kalacak. Güleryüzü, is disiplini, titizliği, yardımseverligi.. Kiraya verdiğim evimin bodrum katina kedi düşmüştü. Benim diyecek adam o duvarı tırmanıp inip kurtarmazdı kediyi. Ben eve geldiğimde üstü başı toz içinde görünce hayırdır dedim. Kediyi anlattı. Yardım edip bunu da kendine saklayan, her cana değer veren insan zaten ihtiyacımız olan. Kalbiniz yolunuz olsun Sevgili Gülseren Hanım. Sevgi ve saygılarımla..

Talar Ökke

Sevgili Ani ve Leda hanım; Evi görmeden kiralayarak size bir ilk yaşattığımızı düşünüyoruz. Sadece telefonla konuşmamıza rağmen o kadar içten ve samimiydiniz ki. Tanıştığımız zaman da o güzel enerjinizi verdiniz bize. Güler yüzünüz ve samimiyetiniz o kadar içten ki.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. En baştan pozitif enerjiniz ve tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Dileriz her şey gönlünüzce olsun. Vanya ve Talar

Kirkor Boyacıoğlu

Sn. Ani Hanım ve Sn. Leda Hanım Ada'daki dairemi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde kiraya vermenizden dolayı müteşekkirim.Yaptığınız hizmetin kalitesi ve yaklaşımınızdan dolayı tebrik ederim. Herşey gönlünüzce olsun. Kirkor Boyacıoğlu Arman-Nadya Çakır vekili

Tülay Özkan

Herşey mükemmeldi. Çok teşekkür ederim

Filiz Ay

Öncelikle güleryüzlü sabırlı olmanız güzel enerjiniz için çok teşekkür ederim.

Damla Pinçe & Onur Kapıkıran

Sevgili Ani ve Leda Hanım; Kurtuluş'ta bir aylık ev arayışımız sonrasında size rastlamak bizim için büyük şanstı. Sayenizde içimize çok sinen bir evde yaşama imkanımız oldu ve ne mutlu ki sizlerle tanışmış olduk. Nice konserlerde bir araya gelmek dileğiyle. Sevgiler

Yasemin &adem Reyhancan

Sevgili Ani ve Leda Hanım; Güler yüzünüz, ve tutma süreci ve sonrasındaki tüm ilginiz, pozitifliğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle tanıştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Güzel günler sizin olsun.

Alaz Pektas

Samimiyeti ve guvenilirligiyle bize cok yardimlari dokunmustur her sey icin tesekkur ederiz Gulseren Hanim.

Abdullah Ömer Mamati

Uzun süren ev arayışımızın sonunda güzel bir daire bulmamızda bize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz, ayrıca ev tadilat işleriyle ilgilendikleri için çok memnun kaldım.

Deni Nae

Gülseren hanım tam olarak ihtiyacımız olan bir yaklaşımla ve samimiyetle bizlere ev bulma sürecinde yardımcı oldu ve onun sayesinde çok güzel bir ev kiralamış olduk. İçtenliğiniz ve açıklığınız için çok teşekkür ederiz.

Hasan Nuray

Kiralama hizmetini bir kenara bırakın içten ve samimi tavrı, size yardımcı olabilmek için her türlü çabayı göstermesi ayrı bir nezaketti. İlk evimi kendisinin aracılığı ile tutmuş olmaktan gayet memnunum. Teşekkürler Gülseren hanım.

Rifka Koray

Harika servis aldık.Jorj bey son derece profesyonel şekilde yardımcı oldu.Çok teşekkür ederiz.

Lidya Cankardeş

Sevgili Ani Hanım ve Leda Evimizi kiralama sürecimizde göstermiş olduğunuz samimiyet ve yakın ilgi için çok teşekkür ederiz. Gözümüzün hiç arkada kalmadığı çok güven dolu bir süreç oldu. Sevgiler Lidya - İlyas Cankardeş

Damla Özenç

Ev arayışımın ikinci haftasında REMAX KARUN Emlak ve Ani Hanım ile Leda Hanımla tanışma şansım oldu. Dürüstlüklerinden ve güvenilir olduklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.Gayet şeffaf, anlaşılır ve sorunsuz bir ev kiralama süreci olduğu için tekrar teşekkür ederim.

Sevim Sevinç

Sevgili Ani hanım=tatlı dil güler yüz ilgi alaka her şey için teşekkür ederim.Leda hanım sizi de tebrik ederim.İkinizi de seviyorum.Kader bizi bir araya getirdi ayrı da kalmamızı istemiyor.Evimizi bugün tuttuk.Ev sahipleri de güler yüzlü anlayışlı kibar hoş kişiler.Allah hayırlı etsin.Sizlere de hayırlı işler versin.İyi akşamlar.

Ayla Ödemiş

2. kez yine çok memnunum. Bu mevsimde 1 haftada kaliteli ve güvenilir bir hizmetle evimi kiraladım. İtina ile tavsiye ederim.

Birkan

Ceyda Hanim'a ilgi ve alakasi için öncelikle teşekkür ederim. Kendisi ile irtibata geçtiğimiz andan itibaren süreci son derece hızlı ve profesyonel yürütmüştür. Gerek yuzyuze gerekse de telefon ile doğru ve pratik yonlendirmeleriyle işimizi cok kolaylastirdigini soyleyebilirim.

Etil & Zadik Bulduk

Merhaba Ani&Leda hanım, Öncelikle sizleri Leda Hanım'dan dolayı tanıdığım için çok mutluyum.Kiraya verilecek olan dairemizi kısa sürede kiraya vererek ve işinizde göstermiş olduğunuz detay ve iş severliliğiniz için, çok teşekkürler.Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık, sizi çevremizdeki dostlarımıza hiç düşünmeden tavsiye edeceğiz.

Koray Bostancıoğlu

Sayın Ani Hanım ve ekibi kontrat ıslak imza aşamasına gelene kadar yardımcı oldular ve her iki tarafında menfaatlerini adaletli ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirdiler. Her şey için teşekkürler.

Lüsan Şaşkal

Evimin kiraya verilmesi süresince REMAX KARUN 'da Ani Harzıvartyan yönetiminde ve Leda Yancı tarafında verilen hizmetten çok memnun kaldım. Her aşamada bilgi vererek özenli iletişim sağladılar. Teşekkür ederim.

Dr Fatma Deniz Sargın

Gülseren Keleş Hanımefendi, Anthill 211 Nolu Dairemin en kısa zamanda ve istediğim nitelikte kiracıyı bularak bana hiç zahmet verdirmeden kiraladı.Bundan sonra mevcut gayrimenkul kiralamasında kendisinden hizmet almak isterim.

Dr Tuncay Taş

Çocuklarımızın okulu nedeni ile Bomonti'de ev arayışımızın sırasında, bize ev bulmamızda en iyi şekilde yardımcı olan Jorj beyden çok memnun kaldık.Ayrıcana Remax Karun ailesine teşekkür ederim.İst.Cerrahi hast.Dr Tuncay Taş

Can Mavidemirli

Recep bey ilk günden itibaren evimin durumu ile yakından ilgilendi. Çok kısa bir sürede sonuca ulaşmamızı sağladı. SehŞedisinda yaşadığımdan dolayı sıkıntı yasayabilecegimizi düşüyorsun ancak Recep Bey'in ilgi alakası bu sikintilarimin yersiz olduğunu ortaya koydu. Recep Bey'in ilgi alaka sona çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Can Berk Özkayran

Gülseren Hanım oldukça cana yakın, ilgili ve profosyonel bir danışman, herşey için teşekkür ederim.

Can Berk Özkayran

Evimizi taşımak istiyorduk, Gülseren Hanım ve Kaya Bey sayesinde hızlı bir şekilde bu sorunu hallettik. Bize hemen, hemen her konuda destek oldular. Oldukça cana yakın ve tatlı insanlar.

Süleyman Kolay

Güleryüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işinin ehli GÜLSEREN HANIM ve diğer çalışanlar işinin hakkını sonuna kadar veriyor.

Abdullah Emre Erbay

Hızlı ve başarılı yöntemiyle yapılacak işlerin hepsini kolaylıkla halletmeniz için çok yardımcı olan bir kurum. Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Ozan Arslan

Güleryüzlü, içten, samimi ve ilgili davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Çigdem Arslan

Serdar Bey ve Gülseren Hanımın bizlere göstermiş oldukları samimiyete, güvenirliklerine ve ilgilerine teşekkür ederiz

Bulut Eryıldır

Gülseren Hanım çok ilgiliydi, sağolsun. Sayesinde çok güzel bir ev kiralamış olduk.

Ökkeş Güllü

Gayrimenkul Danışmanınız Gülseren Hanım çok ilgiliydi. Herhangi bir sorun yaşamadık, çok yardımcı oldu, güvenilir bir kiralama süreci yaşadık, teşekkür ederiz.

Murat Taş

Gülseren Hanımı tanımak. iş yapmak gerek güven, gerekse vermiş olduğu hızlı servis ve sonuç odaklı mükemmel ötesi. Sn Gülseren Hanımefendiye nice başarılı işler bitirme dileği ile artık ailemizden birisi olduğu için onur duyduğumu belirtmek isterim. Huzur ve sağlıkla...

Akın Çanakçı

Öncelikle ilgi alaka harika. Güleryüzlü oluşu, saygılı düşünceli olması müşteri yani bizler için muhteşem.

Havva Karaduman

İlgi ve Alakanız için çok teşekkürler. Çok ilgili özellikle Gülseren Hanımın ilgisi güvenilirliği beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ediyorum.

Silva Geçgel

Gülseren Hanım, pozitif enerjisi yüksek bir hanım. Kendisi ile tanıştığımıza çok memnun oldum. Bundan sonra da konut alımı ya da kiralama işlemlerinde kendisi ile irtibata geçeceğim bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Juliet & İbrahim

Sayın Ani Hanıma, Profesyonel bir servis, dürüst bir kişilikle bir araya geldiğinde başarı kaçınılmaz olur. Ani Hn. sizi tanıdığımız için çok mutlu olduğumuzu ve doğru bir insanla çalıştığımızı bu satırlarla ifade etmek isteriz.Başarıyı hak ediyor ve kazandığınız her kuruşun hakkını veriyorsunuz. Biz sizi çok sevdik iyi ki sizinle çalışıyoruz.

Ayten Saraçgil

Anthill'deki evimizi kiralama konusunda, Jorj Kazar beyin verdiği hizmetten çok memnun kaldık, çok güvenilir olması bizim için oldukça önemliydi. Ankara'da yaşadığımız için daireyi Facetime vasıtasıyla gördük. Beğenip, kiralamak için geldik ve kiraladık. Kendisine hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederiz!

Axel Bourset

Everything was perfect.

Axel Bourset

Everything was Perfect.

Ege Demirtaş

Her şey çok iyiydi.

Ege Demirtaş

Her şey çok iyiydi.

Armin Doushabi

Recep bey hep kiralama aşamasında hem sonraki taşınma ve fatura abonemanlığı sırasında gereken tüm işlemleri tam ve hızlı biz şekilde yapıp bana son derece iyi yardım ettiler, müşteri ilişkisinde çok saygılı ve ÖZELLİKLE çok güvenilir bir kişilik. Çok memnunum ve kendisine iş hayatında başarılar diliyorum

Cavit

Kendisi harika bir insan. Bugüne kadar karşılaştığım en profesiyonel, cana yakın bir danışman. Gerçekten böyle birilerine çok ihtiyacımız var özellikle ev bulma dönemlerinde. Herkese bu hanımefendiyle tanışmaya tavsiye ederim. Ev her zaman bulunabilir ama Yildiz Hanim gibi dost sadece bir tanedir.

Emre Ablay

Güleryüzü ve pozitif davranışlarıyla ilk evimizi bulmamıza yardımcı olan Jorj Kazarı tanımaktan çok memnunuz. Nous sommes très heureux de pouvoir rancontrer avec Jorj Kazar... Il nous a guidé pendant le processus de la location de notre appartement avec son attitude fiable et toujours souriant, merci !!

Prf.dr.süleyman Candan

Kendisini tanımaktan ayrıca mutluyuz . İlgi alakasından ve bizleri memnun edişinden dolayı bir kez daha sonsuz teşekkürler ...

Nesli Yağlı

Sevgili Ani Hanım, Yaklaşık 7 aydır ev bakıyorum. Hem ev aramaktan hem de emlakçılardan yorulmuştum, kontrat yapmaya giderken evin başkasına verildiğini öğrendiğim bile oldu.Emeğiniz, dürüst ve açık olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Kolay bir ev kiralama süreci oldu benim için.

Mine Ayhan

Müge hnm evimizi kiralama sürecimizde bize verdiğiniz destek için çok teşekkürler. Düşünemediğimiz ayrıntılarda bizi bilgilendirdiğiniz ve bilinçlendirdiğiniz için kendimizi çok güvende hissettik . iyiki tanıdık iyiki sizinle çalışıyoruz sevgiler.

Pemra Sadıkoğlu

Evimizi kiralama sürecimizde çözüm odaklı çalışmalarınızla işimizi kolaylaştırdınız . Profesyonelliğiniz işinize olan sevginiz gerçekten çok belli .Sizi iyiki tanıdım herzaman dostluğumuz devam edecek .

Ali Akyüz

Şişli'deki evimin satınalma aşamasındaki hizmetlerinden dolayı Gülseren Keleş Hanımefendiye ben ve ailem adına çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Rahman Ören

Ev alma surecimizde bize her konuda yardimci olan, değerli Remax Gayrimenkul Danismani Seyma Hanima cok tesekkur ederiz. Profesyonel is disiplini ve yoğun çabası ile islemleri cok kisa sürede bitirdi. Güleryüzü, is bilgisi ve guvenilirligi ile cok iyi bir danışman olduğunu gösterdi. Basarilarinin devamini dileriz.

Ali Rıza Koray

REMAX KARUN ofisinden, tüm çalışanlarından, özellikle Ani Hn.'mın güler yüzlü, bilgili ve profesyonel yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim. Ali R. Koray

Deniz Ülgen

Sizin hakkınızda internette yazılmış olumlu yorumları okuduktan sonra sizinle iş yapmaya karar vermiştim.Bu kararda ne kadar isabetli olduğumu çalıştıktan sonra daha da iyi anladım.iş bitiriciliğiniz sevecenliğiniz gerçekten gönlümü fethetti. Bir daha ki sefere ihtiyacımız olduğunda kesinlikle yine iş yapmak isterim ve herkese sizi tavsiye ederim

Madlen Koçyan

Ceyda hanım, bu kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz sabır, ilgi ve alaka beni fazlasıyla memnun etti. İş bitiriciliğinizin yanı sıra güler yüzünüzle de gönlümü fethettiniz. tekrar görüşmek dileğiyle sevgili güzel emlakçım. Sevgiler Ceydacığım.

Selçuk Bayındır

Sevgili Ceyda hanım, güler yüzünüzle bize servis verdiğiniz ilk andan itibaren işinizde ne kadar profesyonel ne kadar iyi niyetli olduğunuzu hemen anladık. Ofis katını ve çevreyi bize en iyi şekilde anlattınız. Karar vermemizde bunlar çok önemli bir etken oldu. Bize sağladığınız destek ve güven dolu samimiyet için çok teşekkür ederiz. Başarılar.

Arda Agopyan

Ceyda hanım sizinle olan ilişkimiz içerisinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için öncelikle çok teşekkür ederim. Kiraladığımız ofisle ilgili olan süreçte hem bizim hemde mal sahibi için göstermiş olduğunuz çaba gerçekten takdire şayan. Size iş hayatınızda başarılar diliyorum. Tekrar her şey için, emeğiniz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.

Ayşe Karaduman

Kurtuluş Kuyulubağdaki bahçe katı daire kiralamamızı Remax Karun Gülseren Keleş vasıtasıyla yaptık. Sorularımıza çözüm getirdi işimizi hızlı bir şekilde halletti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Karaduman

Kurtuluş Kuyulubağdaki bahçe katı daire kiralamamızı Remax Karun Gülseren Keleş vasıtasıyla yaptık. Sorularımıza çözüm getirdi işimizi hızlı bir şekilde halletti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Lütfiye Taşkıran

Nermin Şahin hanımefendiye, evimin kiraya verilmesi aşamasında, titiz çalışmaları, nezaketi, verdiği güvenden dolayı sonsuz teşekkürler.

Hafize Haytural

Sevgili remax calisani seyma hanim Bana gosterdiginiz ilgiye tesekkur ederim. Bundan sonra sizinle calisacagim. Remax ve seyma hanima is ciddiyetlerinden dolayi cok tesekkur ederim

Zeynep Yaşaroğlu

Kiralık daire ilanlarına bakarken tesadüfen tanıştığım Sevgili Remax üyesi Şeyma Hanım benim gibi zor bir müşteri için hiç üşenmeden onca daire gösterip güler yüzünü hiç eksiltmediğin için ve istediğim daireyi bulmamda bana ışık olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Başarının devamını dilerim...

Nilay Toprak

Benim için en uygun olan evi ayarladığın için çok teşekkür ederim. Sen bence dünyanın en tatlı emlakçısısın.. Ben hem bir eve hemde bir arkadaşa sahip oldum...

İsmail Karabulut

Çalışma prensipleriniz, doğru analiz ve bilgilendirmeleriniz ve en önemlisi iş ahlakınız mükemmel Şeyma Hanım başarılarınız devamını dilerim, yardımlarınız İçin tekrar teşekkürler.

Hakan Saltık

Loran Muratoğlundan aldığımız danışmanlık için kendisine teşekkür ederim

Özgü

Ceyda Hanııım Ceyda Hanım :) İlk günden beri olan iletişimimiz, bizi hiç kırmadan her sorunumuza karşı sıcak tutumunuz, yardım sever davranışlarınızdan dolayı çok sağolun. Sizi tanıdığım için mutluyum :) İş hayatınızda başarılar diliyorum, çok çok teşekkürler her şey için.

Enes Şahintürk

Öncelikle bir kiraci olarak bizimle kurdugunuz samimi iletisimden dolayı tsk ederim. Ev tutarken cozum odakli calismaniz bizi baya memnun etti yardimci tavriniz guler yuzunuz isinizde basarili olmanizin bir parcasi. Daha basarili olmaniz dilegiyle...

Ohannes Yancı

Sevgili Ani Hn. ve Leda Hanım Dairemizi kiraya vermek için sizlerden almış olduğum güler yüz, güven, samimi, huzurlu sıcak ilginizden ve yardımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Sizle birlikte kendimizi iyi hissettiğimiz ve hissettirdiğiniz için, bir daha, bir daha, olmak arzusu ile her şey gönlünüzce olsun. Sevgi ve saygılarımla

Fahri Kurt

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım'a verdikleri profesyonel destek için ve yeni ofisimizi kiralamada bizlere verdikleri destek için teşekkür ederim.

Fahri Kurt

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım'a verdikleri profesyonel destek için ve yeni ofisimizi kiralamada bizlere verdikleri destek için teşekkür ederim.

Sibel Akkaya

Sevgili Ani ve Leda Hanım'a, dairemizi bu kadar kısa sürede kiraya verdikleri, güler yüzlü, pozitif, titiz davranışları için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla

Orçun Çetinkaya

Öncelikle dairemi bir hafta gibi bir süre içerisinde tamda istediğim gibi bir kiracıya verdiğiniz için teşekkür ederim. Çalışma prensibiniz ve disiplininiz takdire şayan. Branşınızda çok uzmansınız buna şahit oldum. Her konuda danışabileceğimiz artık bizimde bit gayrımenkul danışmanımız var. Çevremde herkese sizi tavsiye edeceğim. Teşekküler......

Metin Mısır

kendisi ile güven e dayalı çalışıyorum, güleryüzlü, azimli ve profesyonel bir çalışma içinde uzun süreli çalışmayı düşündüğüm bir insandır.

Mehmet Şenci

Aradığım evi Şeyma hanım sayesinde kısa sürede buldum verdiği güzel hizmet ve samimi duruşu için kendisine teşekkür ederim

Ali Mısır

Üstün başarılarınızın devamını dilerim.

Sehmus

Çok güzel çalışıyorsun sizden çok memnunuz puan 5

Okan Karahan

Kendisi tanıdığım için çok mutluyum. İşine sadık, dürüst, esprili yapısıyla ikna kabiliyetini geliştirmiştir. Kendisini tanıdığım için çok teşekkür ederim.

Taşkın Türkmen

Ceyda hanımla çalışmak büyük bir onur. 2. kez evimi kiraya verdi. İşe olan hakimiyeti ve doğru yönlendirmelerine, samimi, güler yüzlü, sıcak davranışlarına çok teşekkür ederim. Mülkünüzü güvenle teslim edebilirsiniz, referansım sonsuzdur. Sevgiler

Saim Ayvalıoğlu

Ceyda hn bundan böyle emlak kiralama yada satış işim olduğunda arayacağım tek kişi oldunuz. Zira çok uzun süre başka emlakçıların kiralayamadığı mülkümü doğru yönlendirmelerinizle, gülen güzel yüzünüz ve güven veren kişiliğinizle çok kısa sürede sonuçlandırdınız. Etrafımda ki herkese sizi tavsiye edeceğim, müşterilerinize de referans veririm. Tşk.

Baran Öztürk

Ceyda hanım iş ilişkileriniz tavrınız gerçekten güzeldi. Başarılarınızın daim olacağından eminim, Her şey için teşekkürler

Çetin Pınarlı

Ceyda hanım size ulaştıktan sonra aldığınız hızlı aksiyon, iş bitiriciliğiniz ve güven veren kişiliğinizle bizim acil durumumuzdan kurtararak, canı gönülden yardım sever davrandığınız için çok teşekkür ederiz. Sizden çok memnun kaldık ve emin olun ki yine işim olursa ilk sizi arayacağım. Seve seve Referans olurum. Sevgiler

Dilek Çapo

Sadece 2 gündür tanışmış olmama rağmen sıcaklığı, samimiyetliliği, güler yüzü ile her yerde karşılaşılamayacak bir insan. Çalışma hayatınız boyunca yüzünüz hep gülsün, umarım çok daha iyi başarılara imza atarsınız, Sevgilerimle

Jale Korkmaz

öncelikli olarak çok tatlı, işine hakim ve çalışkan. Ailecek sok sevdik kendisin. İşine olan hakimiyeti bize güven verdi. bu güven doğrultusunda kendisine sonuna kadar referans oluruSevgilerimle

Şevval Çelik

İstanbulda istediğin yeri istediğin fiyata bulmak bir mucize. haftalardır yer arıyorduk, ve umudumuzu kaybettiğimiz anda Ceyda hn karşılaştık. Tüm sıkıntımızı çözdü, eğer bize destek vermeseydi bu evi kiralayamazdık.Her an ulaşılabilir ve güler yüzlü olması harikaydı. çok özverili ve güvenilir olduğu içn ne kadar teşekkür etsem az kalır.başarılar

Nurcan Ergin

Uzunca bir süredir istanbul'dan daire almak niyetindeydim. Alım süreci boyunca her türlü desteğini esirgemeyen, güler yüzlü ve sıcak tavırlarıyla hep bizimle olan Ceyda'ya çok teşekkür ederim. Güçlü bir ekip. Her şey gönlünüzce olsun.

Murat Erdinç Çelik

Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı size ve Remax ailesine teşekkür ederim. Güleryüzlü ve ilgili hizmetinizde başarılar dilerim.

Necati Kaçmaz

Ceyda hanımla çalışmaktan çok memnun kaldım ve mutlu oldum. Sorumluluklarını yerine getiren, güven veren ve sözünde duran bir danışman. 1 Haftada kiraya vereceğim dedi ve verdi gerçekten tebrikler ve teşekkürler.

Murat Küç

Recep Bey'in hizmetlerinden çok memnun kaldım. Kiraya vermek istediğim evimi çok kısa bir süre içerisinde kiraya verdi. Göstermiş olduğu çabasından, güleryüzlülüğünden ve dürüstlüğünden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Biricik Tunç Maltepe

İlk defa yer kiralayan biz için; alakanız, samimiyetiniz ve hızlı hareketiniz bizi çok mutlu etti. Güven verişiniz ve güler yüzünüz daim olsun. 2018'in ilk kontratı umarım size bereketli geliriz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Ümit Tahir Erol

İrtibata geçtiğimiz tüm zamanlarda gayet ilgili ve güleryüzlü hizmet aldım.

Wessam Ve Aynur

Ceyda hanım Aynur hanımla sizi tanıdığımıza gerçekten çok memnun olduk. 1 aydır bize verdiğiniz destek, yönlendirme ve yardımlarınız için kısaca herşey için çok teşekkür ederiz.

Hülya Enver Aksakal

Yeni bir avukatlık bürosu kurma yönünde hızlı bir karar almış ve bu karar kapsamında sizinle tanışmış durumdayız. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, ilginizle bizi sarıp sarmaladınızHayat her zaman planlı gitmiyormuş bunu öğrendik. içten çalışmanız sayesinde yeni bir iş yerimiz oldu. İyiki varsınız, iyiki karşılaştık.İşini iyi yapan, güzel kalpli insan

Loran Muratoğlu

Ofisimin en enerjik iş ortağım Recep Ünal ayrıca yatırım danışmanlığı yapmaktadır.Kendisi konusuna ve bölgesine çok hakimdir.Onunla çalışırsanız sadece tapu yada kontrata imza atarken eliniz yorulur.Sizi yormayan bir danışman arıyorsanız Recep Ünal

Esra Doğan

Ceyda hanım güler yüzlü ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Güven veren kişiliğinize iş bilincinizi de eklemişsiniz. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Yardımlarınız içinde ayrıca teşekkür ederim. Sevgiler.

Mehmet Ali Sipkati

Uzun zamandır kiraya verilemeyen gayrimenkulüme detaylı anlatarak ekspertiz yapan Ceyda hanım sayesinde çok kısa zamanda harika bir kiracımız oldu. İşine olan hakimiyetliği ve güven veren kişiliyle bize verdiği hizmete çok çok teşekkür edeirim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Tüm gayrimenkullerinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Referansım

Yusuf Tasasız

Uzun süren arayışlarımız sonucunda arzu ettiğimiz evi bulmamıza ceyda hanımın çok katkıları oldu. Gösterdiği samimiyet ve tecrübesini yansıtmasıyla bize eskstra güven sağlamış ve kafamızdaki soru işaretlerini gidermiştir. Güler yüzü, ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Haşim Dalgıç

Ceyda hanımla çalışmanın ayrıcalığının keyfini yaşadım. Herkese tavsiye ederim. Yolun açık olsun, sevgiler

Fatma Odabaş

Güler yüzlü ve samimi konuşmalarınızdan kendi eviniz gibi ilgi ve alaka göstermenizden dolayı teşekkür ederim. İşinizde ve hayatınızda başarılar dilerim. gönül rahatlığıyla size referans olabilirim.

Muhammed Gider

Şeyma Hanım, İhtiyacımız olan ofisimizi size bildirdikten birkaç gün içinde tamda aradığımız ofisi kiralamamızda yardımcı olduğunuz için ilginiz, alakanız, güleryüzünüz ve samimiyetiniz ayrıca profesyonelliğiniz için teşekkür eder, şirketimiz ve ailemiz için güvenilir bir danışmanla tanıştığımız için sevincimizi paylaşmak isteriz.. Hayat boyu başarlr

Muhammet Yılmaz

Merhaba Şeyma Hanım, İşyeri kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı kalben teşekkür ediyoruz.. Sayenizde yeni ofisimizde mutlu ve huzurlu çalışmaktayız.. Size de iş hayatınızda hep mutluluk ve başarılar diliyoruz.. BNM BİLİŞİM ÇALIŞANLARI

Ceyda Eland

Şeymacım çok güzel bir çalışma oldu zamanında ve hızlı geri dönüşlerle bütün sorularımıza yanıt ve çözümlerde bulundu.. Servisinden çok memnun kaldım.. Başarılarının devamını diliyorum. Ceyda ELAND

Emrah Şahin

İlk evimi beraber aldık sağolsun çok yardımcı oldu tüm işlemleri kendisi koşturdu daha sonra içine kiracısını da kısa sürede buldu.. Özverisinden dolayı arkadaşımı yönlendirdim kendilerine de aradıkları gibi bir ev bulup tüm süreci dürüstlükle ve şeffaf bir şekilde sonuçlandırdı Her ikimizde kendisini tanıdığımız için çok memnunuz..

Murat Arıman

Recep Bey ile yaklaşık 10 yıldır çalışmaktayım.Şimdiye kadar kendisinin yapmış olduğu çalışmalardan zerre kadar sıkıntı yaşamadım.Onunla tanıştığıma çok memnun olmakla beraber korkusuzca tüm çevremi kendisine yönlendirebiliyorum.Herşey çok güzel :) Teşekkürler Recep Ünal

Selçuk Demirel

Recep Bey işinin erbabı bir danışman, müşteri analizini doğru yapan bir kişi, bana da elinden geldiğince yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Bülent Serbest

Jorj bey son derece profesyonel ve isine hakim. Ev sahibi ile iletisimimizde kilit rolu vardi. Sadece evi tutma asamasinda degil kiraladiktan sonra da her turlu yardimi sundu. Samimi davranislariyla guveninizi kesinlikle kazaniyor.

Yücel Demir

Gayrimenkul danışmanı Tijen ŞEŞEN Hanım ile kolaylıkla ve pratik bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirdik. Kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Nilgün Tepeköy

Gayrimenkul danışmanlık hizmeti almış olduğum Tijen ŞEŞEN Hanım' ın mesleğinin tam hakkını verdiğini düşünüyorum. Ek olarak güler yüzü, tatlı dili ve zarafeti ile beni etkilemiş olup, ileride de kendisiyle çalışmak istediğimi belirtmek isterim.

Koray Hancıoğlu

Anita hanıma yardımları ve yol göstermesi için çok teşekkür ediyorum. Profesyonel danışman ne demek onu tanıyınca anladım. Başarılar diliyorum.

Figen Karadağ

Anita hanımla satmak istediğim evim için görüşme yaptım. Çok kibar ve bilgili bir danışman. Kendisiyle çalışmak dileğiyle teşekkürler.

Sevilay

Anita hanıma mesleğinde başarılar dilerim, işini severek yaptığı belli, ayrıca insana güven veriyor. Kendisini tanıdığıma çok mutluyum.

Bülent Şimşek

Anita hanımı profesyonel bakış açısı ve sabırlı yapısı ile arayışımızla ilgilendiği için teşekkürler. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum.

Gülizar Sivri

Anita hanım diğer emlakçılara hiç benzemiyor. Kendisini yer sormak için aradım benimle gerçekten çok ilgilendi.

Nazan Akyiğit

ANİTA HANIMA MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM. BU KADAR BİLGİ VE AZİMLE BAŞARILI OLMAMASI ZATEN İMKANSIZ. KENDİSİNİ TEBRİK EDERİM.

Şengül Yıldız

Sevgili Anita'ya çok teşekkür ederim. Kendisi bize elindeki yer uymayınca araştırıp başka arkadaşlarından yer gösterdi. Çok ilgiliydi başarılar dilerim.

Büşra Sezgin

Anadolu yakasında ailemden ayrı yaşıyorum. Avrupa yakasında ev arayışım için Yıldız hanım içtenlikle yardımcı oldu. Güleryüzlü bir emlak danışmanı çok teşekkür ederim.

Gökdeniz Dinç

Yıldız Hanım bölgesine hakim bir danışman. Kararsızlığıma rağmen sabırla ve içtenlikle yardımcı olmaya çalıştı. İlgileriniz ve güleryüzünüz için teşekkürler.

Anglika

Ilgi ve yadimariiniz icin tesekkur ederim

Hikmet Yıldırım

Anita hanım çok bilgili, yönlendirmeleri çok yerinde olan başarılı bir emlak danışmanı. Kendisini tanımaktan çok memnunum.

Yusuf Ziya Arca

yıldız hanım ev sahibi ve kiracı arasında çok uzlaştırıcı ve adil davranan bir danışman kendisine çok teşekür ederim

Ethem

Yıldız hanımla tanışmamız enteresan oldu.Kiraladığımız evin emlakçısı bir başkasıyken ev sahibiyle aramızdaki sorunların çözülmesi için tüm iyi niyetiyle hiçbir kazancı olmadığı halde yardımcı oldu.İyi niyetin zor bulunur bir özelliktir onu kaybetmeyelim

Muhammed Fatih Bayar

Yıldız hanım ilgili güleryüzlü bir emlak danışmanı. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum.

Esengul Celik

Anita hanimi bilgili ve durust kisiligi icin tebrik ediyorum. Bize cok guzel yardimci oldu. sayesinde hem guvenilir bir emlakci hem dost kazandik.

Leyla Orakçı

Sevgili Anita ilgin, alakan, güler yüzün, samimiyetin için ne kadar teşekkür etsem azdır. Senin gibi kişilerin sektörde çoğalmasını dilerim. Sevgiler. Leyla

Mehmet Ateşoğlu

Anita hanım çok bilgili ve başarılı bir insan. Umarım çalışmalarımız uzun yıllar devam eder.

Hakan Coşar

BAZI İNSANLAR VARDIR PARA KAZANMAK İÇİN ÇALIŞIR BAZI İNSANLAR İŞİNE DEĞER KATMAK İÇİN ÇALIŞIR.YILDIZ ÇAKIRCA PARA DEĞİL İNSAN ODAKLI ÇALIŞAN HARİKA BİR İNSAN

Lena Taşkan

Anita hanım bize çok yardımcı oldu, çok samimi ve canayakın davrandı. Kendisine başarılar diliyorum.

Aslı Kızılbahar

Anita hanımcığıma mesleğinde başarılar diliyorum. Kendisini çok sevdim çok iyi niyetli ve yardımsever.

Esra Hacıhasanoğlu

Yıldız Hanım'ın işini severek yaptığı çok belli. Ayrıca sıcakkanlılığı ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Batuhan Doğanışık

Yıldız Hanım son derece güvenilir ve bilgili bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

Emin B.

Anita hanım bizim için çok emek harcadı. Bundan sonra hep onunla çalışmak isterim. Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Burhan Sarıkaya

Anita Güngör'e emekleri için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Burhan Sarıkaya

Murat Deveci

Anita hanıma teşekkür ediyorum. Sektöre ve bölgeye hakim, fiyatları çok iyi analiz eden dürüst ve güvenilir yapısı ile üzerimde çok olumlu etki bıraktı. Gayrimenkul ile ilgili her işimde kendisini mutlaka arayacağım.

Sertan Kuzeyi

Anita Hanım yardımlarınız için teşekkürler. Her zaman çalışabilmek dileğiyle başarılar dilerim.

Kadriye Dilişen

Anita güngör ile tanışmamız bir daire arayışım ile ilgili oldu kendisini çok sevdim çok değerli ve bilgili bir insan. Çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Arda Polat

Karşıya taşınmak fikriyle yola çıktım ama bilmediğim için zorlanıyordum. Anita hanım bana çok yardımcı oldu fikir verdi internetten kendisine ulaştım tanışmıyorduk fakat dostane tavrıyla güven verdi çok memnun kaldım sağolsun varolsun.

Najda Semerciyan

Anita hanım bölgeyi ve fiyatları çok iyi biliyor. Kendisini profesyonelliği için kutluyorum.

Mustafa Yılmaz

Firmamız için yeni bir yer arayışımız vardı Anita hanım günlerce emek verdi yer aradı, teşekkürlerimi sunarım.

Seta Demirci

Anita Hanım sadece bir danışman değil her zaman güvenebileceğiniz bir dost. Bizler eskiden beri yaşadığımız olumsuz tecrübelerden dolayı emlak sektöründeki kişilere güvenmekte zorlanırız ama Anita hanıma gözüm kapalı güvenebileceğimi gördüm evimin değerini beni hiç aldatmaya çalışmadan net söyledi. Tebrik ediyorum.

Sema Alkan Şenocak

Ankara'dan aradım ve İstanbul'da okuyacak kızım için yer sordum kızımla kendi kardeşi gibi ilgilenmiş çok sevdik kendisini teşekkür ederiz.

Ayfer Duman

Anita hanımı çok eskiden tanırım kendisi bu işi aktif olarak yapmaya başladığını söyleyince ona bir akrabamı yönlendirdim. O kadar memnun kalmış ki bana defalarca teşekkür etti. Beni mahcup etmediği için bende ona çok teşekkür ediyorum.

Harun Büyükerdem

Yer arayışım vardı bölgeyi bilmiyordum kendisi çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum

Emine Tezcan

Anita hanım çok bilgili bir hanımefendi, kendisi bana ve kızıma çok yardımcı oldu çok sağolsun.

Merve

Anita hanım bir daire sormak için aradığımız andan itibaren bize çok yakın ve yardımsever davrandı. Kendisinden çok iyi hizmet aldık bundan sonra emlakla işim olduğunda ona sormadan hiçbirşey yapmam.

Hatice Karakaya

Anita hanımı tanımaktan çok mutluyum satılık daire ilanından kendisine ulaştım sağolsun çok ilgilendi. Bana her zaman yardımcı olacağına inandığım bir kardeş kazandım.

Sinem Köprülü

Ağırbaşlı, bilgili ve gerçekten yol gösteren bir danışmana sahipsiniz. Ev ararken başkalarını da aradım ama Anita hanım kadar bana yardımcı olabilen olmadı. Firmanız için onun gibi birini bünyenizde bulundurmanız çok büyük artı.

Ayfer Duman

Anita hanımı çok eskiden tanırım bu işi aktif olarak yapmaya başladığını söylediğinde kendisine bir akrabamı yönlendirdi o kadar güzel ilgilenmiş ki defalarca teşekkür etti. Bende beni mahcup etmediği için kendisine teşekkür ediyorum.

Yücel Altuntop

Anita hanıma güleryüzü ve yardımları için teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Elifnur Türkmen

Yeni evlenecek bir çift olarak bizim için göstermiş olduğunuz çabayı ömür boyu unutmayacağız. Herşey için tekrar tekrar teşekkürler.

Aziz Günaltay

Oğlumuza İstanbul'da güvenle oturabileceği bir ev arıyorduk. Anita hanım bize çok yardımcı oldu bilgisini bizimle paylaşıp yol gösterdi çok teşekkür ediyoruz.

Serdar Tanış

Yıldız Hanım'a güleryüzü için ve ilgisi için teşekkür ederim. müşterinin ne istediğini anlayan bir danışman. Kafamdaki soru işaretlerini kaldırdı. Tekrar teşekkürler

Gamze

Anita hanım yardımlarınız için size teşekkür etmek istedim. Bizim için çok emek ve çaba harcadınız. Hakkınızı helal edin. Başarılar

Tuğçe Eren

Yıldız hanıma annem adına çok teşekkür ederim. Aradığımız ilk andan itibaren enerjisi içtenliği çok hoşumuza gitti. Anneme evi gezdirirken de çok yardımcı olmuş. Teşekkür ediyorum

Aytekin Camcı

Anita Hanım gayrimenkul sektöründe tanıdığım en bilgili ve yardımsever insandır. Bunca yıldır onun kadar profesyönel kimseyi tanımadım. Kendisini kızım gibi sevdim çok samimi ve güvenilir birisi. Başarılarının devamını dilerim. Aytekin amcan

Atala Ulutürk

Yıldız hanım işine sadık piyasayı takip eden kendine güvenen bir danışman.Türkiyedeki mülklerimle ilgilenmesinden mutluluk duyuyorum ona çok güveniyorum

Uğur Sefer

Bizimle gerçekten kardeş samimiyeti ile ilgilenen, bilgi ve tecrübesi ile süper bir insan. Sonsuz teşekkürler...

Aslı Efe

Yıldız hanımla bugün tanıştık çok memnun kaldım:) Güler yüzlü sevecen bir insan evi gezerken elinden gelen çabayı ve güveni gösterdi bana.Yıldız Çakırca ya ve firmanıza teşekkür ederim

Öykü Özçinik

Yıldız hanım güleryüzlü, bilgilendirici açıklamaları profesyonel yaklaşımıyla son derece memnun kaldığımız bir hizmet sundu.Kendisine bundan sonra da ev arayan tanıdıklarımıza rahatlıkla referans gösterebileceğim bir sektör profesyoneli .Bu güzel denetim için tekrar teşekkür ediyorum

İsmail Emir Kasapoğlu

Necmiye hanım sayesinde bugün çok güzel bir ev kiraladım.Kendisini profösyonel ve dürüst buldum.çok teşekkürler.

Mustafa Şahin

Emlak danışmanlığının aslında ne olduğunu anlamamı sağlaması ve güler yüzü için kendisine buradan teşekkür notu yazmak artık benim için bir borç.

Arzu Sefer

Ev ararken Anita Hanım gibi bilgili ve tecrübeli bir danışmana rastlamış olmamız bizim için çok büyük şans. Yardımları için teşekkür ediyoruz.

Erdi Akbıyık

Bölgesine hakim güler yüzlü ve samimi bir danışman. Ev ararken yaşanabilecek sorunları yada ihtiyaçları önceden bilen ve paylaşan bir çalışan. Başarılarınız devamını dilerim.

Mehmet

yildiz hanim isinde profesyonel bir kisidir, deneyim ve sektor bilgisi muhtesem.

Ertuğrul Baldemir

Yıldız hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz .çok güler yüzlü, bilgili ve işiniz düzgün yapan bir insan .tekrar görüşmek üzere.

Sezen Doğanyiğit

Yıldız hanımla tanıştığımız İçin şanslı buluyoruz kendimizi etik ve ilkeli çalışan bir danışman herşey için teşekkürler

Hasan Derin

İlgilisi, samimiyeti ve güler yüzlü muhteşem hizmet aldım. Müşterisini anlayan, ihtiyaçlara doğru cevaplar bulan bir profesyonel bence Yıldız Hanım, tekrar teşekkürler.

Melissa Süme

Bir arkadaşımı Yıldız hanıma yönlendirdim arayışıyla ilgili bilgi vermesi için arkadaşım beni arayarak teşekkür etti çok memnun olduğunu iletti.İlgisi özverisi için teşekkür etmek istedim

Ali Osman Kırkyaşaroğlu

Yıldız hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.tekrar çalışma ümidi ile.

Uğur

Bölgesine hakim güler yüzlü ve ilgili bir danışman. Muhiti tanımamda ve piyasayı öğrenmemde çok yardımınız oldu teşekkür ederim.

İkra Aydoğdu

Okuluma yakın ev arıyordum Yıldız Hanım çok ilgilendi. Hep ulaşılabilir ve güleryüzlü bir danışman. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Bilgehan Kıyak

REMAX kARUN Gülseren Keleş Hanıma güleryüzlü ve anlayışlı hizmeti için teşekkür ederiz..

Muhammet Altuntaş

Yıldız hanıma bilgilendirmelerinden ve yönlendirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum.Gerçekten sıcak kanlı ve işinin hakkını veren güzel bir insan.Yıldız hanıma ulaştığım için çok memnun oldum.tekrar çalışmak dileğiyle...

Deniz Balekoğlu

Hızlı çözüm ve ilgiden dolayı Gülseren Keleş ve Remax Karun ekibine çok teşekkür ederiz.

Erhan Denli

Gülseren Hanım'ın iş ciddiyeti, güvenilirliği ve çözüm odaklı çalışması her zaman beni memnun etmiştir..

Jale Battal

Necmiye Arslan'ın kart vermesiyle tanışıp evimi kiralamasıyla dostlugumuz devam ediyor.kendisine samimiyeti ve güvenilir oluşundan dolayı takdir ediyorum .Başarılar

Ayşe Solum

Necmiye Arslan'ı yıllardır tanır ve çalışırım kendisini takdir edip aynı zamanda dürüst bulurum.başarıların devamını dilerim.

Ahmet Çimen

Necmiye hanımdan 3 yıl önce daire almıştım, şimdide diğer daire satışımı necmiye hanımla çalışıyorum.kendisine güvenip itibar ediyorum.saygılarımla.

Yakup Demir

Depoluk bir yer için iletişime geçtiğimizde 24 saat içinde kiralama olayını gerçekleştirdik, her şey çok güzel gelişti.Teşekkürler Necmiye Arslan

Mehmet Günbeyi

Yıldız hanım bizimle çok ilgilendi ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.Bizim için çok yoruldu.Arayışım olduğunda tek güveneceğim emlakçı Yıldız hanımdır

Songül Hacıoğlu

arkadaşıma kiralık ev arayışımı necmiye hanım sayesinde çözdük.teşekkürler.

Ali Açıkgöz

Necmiye hanım sayesinde bugün çok güzel bir dükkan kiraladım .kendisine çok teşekkür ederim.

Selma Gürbüz

samimi ve güvenilir duruşuyla kurumsal olduğu belliydi.bölge uzmanıda oluşu ve bölgeyi bize çok güzel anlatmasıda ayrı bir güzellikti.sağolsun.

Şükrü Günay

Necmiye Arslan hanım güler yüzüyle ve dürüstlüğüyle beni etkiledi.daire satışımızı Necmiye hanımla gerçekleştirdik.diğer dairemizin satışınıda hanımefendiyle çalışıyoruz .teşekkürler

Erkin Günay

Necmiye Arslan hanım bizim satamadığımız dairemizi çok profösyonelce sattı .Çok teşekkürlerç

Rahile Eryılmaz

Çok profosyönel ve güvenilir hizmetlerinden dolayı teşekkürler

Aysun Gedik

Mükemmel ve çok başarılı bir danışman kendisini her konuda takdir ediyorum.

Soner Günay

Aileden kalma mülklerimizin satışıyla ilgili Necmiye hanımla görüştügümüzde güven ve samimiyet verdi.çok profösyonel ve tabiki satış gerçekleşti, çok sağolsun.

Naz Yaman

Gülseren Keleş Hanımefendi sayesinde kiralama sürecimiz çok güzel geçti, kısa sürede işlemlerimizi tamamladık. İlgisi ve güleryüzü yaklaşımıyla bizlere çok yardımcı oldu.. Herşey için Gülseren Keleş Hanımefendiye Remax Karun ekibine çok teşekkür ederim.

Nesrin Günay

Ben ve ailem Necmiye Arslan'la satılık dairemiz için çalıştık, çok güzel bir satış yaptık Necmiye hanım sayesinde teşekkürler.

Khaled Al Mahayrı

I would like to thank you for your positive energy and hardwork to help usfind the perfect apartment for my family. We are very lucky to meet a professional who loves her job and follow up perfectly like you. I recommend you highly enough and I wish you every success in the future.

Ersin Günay

Necmiye Hanımla çalışmak hem çok keyifli, hemde çok güvenilir.kendim ve ailem adına kendisiyle çalışmak doğru yoldayız izlenimi bıraktı. teşekkürler

Mehmet Sarıyıldız

Necmiye hanımla senelerdir çalışırım, yine bir işte süper ekspertiz yaptı, teşekkür ederim.

Levent Can

Değerli dostum ve emlak danışmanım Recep; İstanbul içerisindeki mesleki başarını şehir dışında da kanıtladın ve Remax kalitesi ile kendi mesleki becerini birleştirip güzel bir sonuca ulaştın. Başarılarının devamını diliyorum.

Fatma Başak Şan

Dürüstlük ve güven denilince aklıma Necmiye hanım gelir, ne kadar teşekkür etsem azdır.

Zerrin Konuralp

Lale hanım 4 yıldır danışmanım. O ilgilendiği için gözüm hiç arkada değil. Daima en iyisini yapar. Son derece güvenilirdir, sizi hiç meğdur etmez. Emin ellerdesinizdir. İyi ki var.. Çok teşekkürler..

A.e.engin Karapazar

Sayın Gülseren Keleş İstanbul Dolapdere'deki işyerimin kiraya verilmesi sürecindeki titiz ve takipçi tutumunuz ve her zaman güleryüzlü ve pozitif yaklaşımlarınız için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Recep Atmaca

Necmiye Hanımın samimiyeti ve güvenilir duruşu bizi sonuca ulaştırdı, çalışmaktan son derece memmun kaldım.çok teşekkürler.

Mehmet Sağat

necmiye hanım gereken titizliği gösterip, istediğim müşteri kriterlerine uygun kiracı adayı bulup kısa zamanda sonuç elde etti.sağolsun.

Ali Gunay

Lale Hanim yillardir yatirimlarimda, dairelerimin kiralanmasi ve takip islerinde bana sonsuz yardimci oluyor. Yurt disinda calismama ve yasamama ragmen, butun islerimi sayesinde sorunsuz ve eksiksiz devam ettirebiliyorum.Kendisi ile daha uzun yillar beraber calisabilme dilegi ile.Saygilar.

İlknur Güneş

İşinizi itinayla yapan, insana güven veren, sevgi dolu güler yüzünüzle, cana yakın, neşeli, küçükle büyükle bir olan insansınız. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Her şey gönlünüzce olması dileğiyle.

Elisa Mehdi

Anita hanıma yardımları için çok teşekkür ediyorum. Kendisi çok samimi ve başarılı.

Mülazim Gökay Gültekin

yeğenin gaye için sabah istanbula gelip, Necmiye hanım sayesinde gün içersinde ev bulup yeğenimi yerleştirmek süperdi .kurumsalla çalışmak böyle bir şey işte.teşekür ederim.

Gaye Ödevci

İZMİRDEN SABAH GELİP SABAH 9'DA SERVİS VERİLİP AKŞAM 4'DEDE ANAHTAR VE KONTRATLA EV TESLİM EDİLDİ.HER ŞEY MÜKEMMELDİ.ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Fatma Mete

Necmiye hanımla yola devam.her zaman fikirleri bizi uygundur, teşekkürler.

Ayten Uysal

necmiye hanımla ilk defa çalıştım tam istediğim gibi kiracı adayı getirip gün içersinde kiraya verdi.çok profosyonel, teşekürler.

Seda Zal

Kendisini aradığım ilk andan itibaren sıcak ve samimi tavrı, çözüm odaklı çalışma tekniği ve sıcaklığıyla bütün herşeyi inanılmaz çabuk halletti. Bence muhteşem bir çalışanınız var remax .

Eylül Gül

Evimizin kiralanması sürecinde Lale Hanım'ın iş takibinden ve güvenilir tavırlarından çok memnun kaldık.Titiz ve özenli çalışmasından ötürü kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.:)

Firdevs Aksungur

Gülseren Hanım ve Jorj Bey, Anthill'deki evi kiralama sürecinin her adımında çok yardımcı oldular. Sürekli iletişim halinde ve yardımcı olmaya çalıştılar. Herşey için çok teşekkürler

Şafak

Çok profesyonel bir danışman, teşekkür ederim kendisine.

Aygün Ekmekçioğlu

Remax Karun Ailesinden Gülseren Hanım ve Jorj Bey'in kiracı bulma konusunda bizim hassasiyetimizi anlayıp aynı hassasiyetle bize yardımcı olmalarından ve gösterdikleri yakın ilgiden çok memnun kaldık, başarılarının devamı dileğiyle...

Muzaffer Kırali

Necmiye hanım kurumsal firma danışmanı olduğunu belli ederek, her zamanki gibi bizim müşteri kriterimizi anlayıp ona göre bizi yönlendirmiştir.her zaman ve daima Necmiye hanım.

Sezai Kırali

Necmiye hanımla 3 defa çalıştım 3ndede profösyonelliğini gösterdi.daima NECMİYE ARSLAN

Elif Şahin

Necmiye hanım profesyonel bakış açısı ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla istediğimiz ofisi kiralamamızı sağladı. profesyonel bir gayrımenkul danışmanıyla çalışmak istiyorsanız Nacmiye Hanım 'ı tercih edebilirsiniz. teşekkürler .

Abdurrahim Türk

Serdar abi tanıştığımız dakikadan itibaren işinize ve bize göstermiş olduğunuz ilgi ve özen için çok teşekkür ederim.Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.Remax sizin gibi bir danışmanı olduğu için çok şanslı.Herşey için teşekkürler

Anet Sahil

Anita hanım Şişli bölgesini çok iyi bilen, güleryüzlü ve güvenilir bir danışman. Ne zaman emlak ile ilgili bir işim olsa hiç düşünmeden kendisini ararım.

Mürüvvet Yüce

Dairemin ekspertizi gösterimi ve bize yardımlarınız için içten teşekkürler.Kısa zamanda etkili sonuç aldık.

Nil Özçelik

Anita hanımı profesyonel bir danışman olduğu için kutluyorum. Çok bilgili ve işini seven özverili bir insan. Başarılar diliyorum.

Selin Tascioglu

Anita hn ile ev arayisim sebebi ile bir araya geldik. Iyiki de gelmisiz. Kendisi isinde son derece basarili ozverili ve samimi bilgili bir insan. Kendisini tanimaktan ve isbirligi yapmaktan son derece memnun kaldim cok tesekkur ediyorum kendisine ve tenrik ediyorum.

Ezgi İnce

Yeni evlenecek bir cift olarak ev arayismizda Sayin Talar hanima denk geldigimiz icin kendimizi cok şansli hissediyorum oncesinde ve kiralama sonrasinda bize her daim yardimci oldu ve olmaya devam etmekte teknik konularlada alakali bize cok destegi oldu, en sıkıntılı zamanlarimizda bile telefon destegini hic esirgemedi tesekkurler Talar hanim

Harun Köymen

Serdar bey, daha tanışmadan başlayan işbirliğiniz ekspertizden sonuca kadarki sürede gösterdiğiniz ilgi alaka ve sabır için teşekkürler.Bu süreçte Serdar beyin hakkını teslim etmek gerekir.Sabrı dinginliği ile ikna çabalarını başarı ile sonuç için her türlü çabayı gösterdi.Bu çaba ve sabır ile başlayan birliktelik için Serdar beye teşekkürler

Adil Özgen

Şişli'de kiraladığımız dairenin baştan itibaren tüm süreçlerinde işbirliğiniz sonuca yönelik yaklaşımlarınız ve işinizi yaparkenki tecrübeli ve güven veren tavrınız için çok teşekkür ederim.

Pınar Erkol

Yardımlarınız ve bilgi paylaşımınız için teşekkür ederiz Anita Hanım. Bizimle gerçekten çok ilgilendiniz hakkınızı helal edin.

Kerem Sucu

Anita Hanım gibi mesleğinde başarılı bilgili ve özverili kişilerin sektörünüzde artmasını dilerim. Kendisinin başarılarının devamını temenni ederim.

Ebru Şimşek Kaynar

Her türlü emlak ile ilgili konud kendisine sonsuz güvenirim. Çok başarılı bir emlakçı ayrıca çok bilgili. Teşekkür ediyorum başarılar diliyorum

Emel Kantaşı

Serdar ve Jorj beyle Şişli'deki evimin kiralanmasında çalışmaktan gerçekten çok mutluyum çünkü her iki taraf için adil ve bilinçli korumaları var.Kültürlü bilgili nazik insanlar.Bundan sonraki işlerimizde de beraber çalışmamız beni mutlu eder.Teşekkür ederim.

Rajesh Kumar

Anita thanks for your help. I wish you luck in your life and job. You are so much friendly and helpfull. Best regards.

Ferda Hanım

Serdar bey Jorj bey ev kiralamamızdaki ilgi ve desteğiniz için sizlere teşekkür ederim.Gayet profesyonel ve güvenilir danışmanlarla çalışmanın konforunu yaşadık.Herşey sorunsuz ve rahat bittiği mutluyuz.

Ayfer Özgen

Serdar bey, kiralama için şehir dışından sizi aradığımızdaki bilgiler, oğlumuza evi göstermeniz ve kontrata kadarki tüm destek ve ilginiz için minnettarız.

Velat Türk

Serdar bey tanıştığımız dakikadan itibaren işinize ve bize göstermiş olduğunuz ilgi ve özen için çok teşekkür ederim.Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.Remax sizin gibi bir danışmanı olduğu için çok şanslı.

Ari Bey

Serdar bey ve Jorj bey ev kiralama sürecindeki desteğiniz için sizlere teşekkür ederim.Bu süreçte profesyonel ve güvenilir danışmanlarla çalışmanın konforunu yaşadık.Sorunsuz ve rahat geçtiği için mutluyuz tekrar teşekkürler

Ender Çalışkan

Anita hanım şirketimizin arayışı için bizimle son derece özveri ile ilgilendi kendisine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Selin Küçükkayalı

Anita hanım emlak sektöründeki bilgi ve tecrübesi ile beni çok etkiledi. Onunla tanışana kadar emlakçılığın gerçek bir iş olduğunu bile düşünmezdim, fakat kendisi sektöre bakışımı değiştirdi ve gayrimenkul ile ilgili konularda gerçek bir danışmandan yardım almak konusunda beni ikna etti. Başarılarının devamını diliyorum.

Ramazan Bölükbaşı

Lale hanımla tanışıp ve çalıştığımız için çok mutluyum kendisi çok ilgili bir danışman yatırımlık ev almak konusunda çok yardımcı oldu çok çalışkan ve de çok güler yüzlü iyi ki kendisini tanımışım bundan sonra tüm yatırım yapmak isteyen doslarıma önerecegim tek güvenir kişi başarıların yükselmesini temelli ederim saygılar arz ederim

Hatun Cihanoğlu

Evimizin kiralama işleminde bize yardımcı olan Jorj Kazar Beye ve Gülseren Keleş Hanımefendiye çok teşekkür ederim.

Hatun Cihanoğlu

Evimizin kiralama işleminde bize yardımcı olan GÜLSEREN KELEŞ ve JORJ KAZAR Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Gamze Erdiş Kaytan

Gülseren Hanım kiralama konusunda bize çok destek oldu, profosyonel bir hizmet aldık ve çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Egemen Umutkan

İstanbul'daki ilk ev kiralamam sırasında sıcak ve anında çözüm odaklı yaklaşımlarınız, tüm gelişmelerden anında beni haberdar etmeniz ve yer, kira bedeli ve bina özellikleri bakımından aradığım niteliklerde bir yer kiralamama sebep oldunuz. Konuya ve muhite hakimiyetiniz ile bana zaman kazandırdınız. Size çok teşekkür ediyorum.

Ogün Sönmez

Bilgili deneyimli, müşteri memnuniyetine önem veren, işini kusursuz yapmaya çalışan, güleryüzlü bir kişisiniz. Her şey için çok teşekkürler

Güniz Evirgen

Prensipli, yapıcı ve hızlı yaklaşiminizla Kurtköy'deki evimi cok hızlı bir şekilde kiraya verdiğiniz için çok teşekkur ederim. Elinize sağlık!

Hüseyin Hüsnü Atak

İstanbul daki evimi en kısa sürede, üstelik bayram tatilinde dahi iletişim kurarak çok iyi bir aileye kiraladığınız için çok teşekkür ederim. Daha önceki kiralamada da aynı memnuniye duymuştum. Başarılarınız daim olsun.

Zeynep Karagül

Emlakçıların güvenilmez insanlar olduğunu düşünürdüm Yıldız hanımla tanışana kadar.Yıldız hanım bana emlakçı ile emlak danışmanı arasındaki tüm farkları yaşattı kendisine kendisini yetiştiren ailesine ve kurumuna teşekkür ederim

Mina Bozkurt

Yıldız hanım eşimin bina kiralamasında Güler yüzle ve sabırla yardımcı oldu. Mal sahibi ile aramızdaki pürüzleri iki tarafıda memnun ederek halledip bizleri memnun ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Sıddık Delen

yıldız çakırca kimin cayına kac seker atacagını ii bilen demine göre serbet vermeyi bilen cok ii bir emlak danısmanı ben daha hic kimseye tam komisyon ödemedim yıldız hanıma fazlasını vermek istedim..cünkü yıldız hanım işi 12 den vurdu buldu pişirdi önüme koydu bana sadece sözümün arkasında durup sözlesmeye imza atmak kaldı..

İsmail Bekler

Yıldız hanım Şişli emlak piyasasında bulunmaz hint kuması kesinlikle degeri bilinmeli kıymetli bir emlak danısmanı...Yıldız çakırca bence hangi sektöre girse basarılı olur cünkü tuttugunu koparan bir tip ne istediğini bilen ve karsısındakinin de ne istediğini anlayan hakim bir kişilik...yardımları için minnettarız

Ender Bozkurt

Yıldız hanım bir emlak işimizde yardımcı oldu. Kendisine Güleryüzü, ilgisi ve her daim ulaşılabilir olmasından dolayı teşekkür ederim. Bir gününü sadece benim işim için ayırıp, benim için koşturdu. Tekrar beraber çalışmak dileği ile

Eyyüb Karacan

Şişlide tuttuğum ev için yardımcı olan fiyat konusunda da indirim sağlayan Gülseren Keleş hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.

Emin Sadıklar

Harbiye'deki kiralık bina arayışımızda Remax Karun firması danışmanlarından Emine Yılmaz ve Gülseren Keleş'ten profosyonel destek aldık. Teşekkür eder, işlerinde başarılar dileriz.

Emin Sadıklar

Harbiye'deki kiralık bina arayışımızda GULSEREN KELEŞ Hanımdan çok güzel danışmanlık aldım. Samimiyeti ve profosyonelliği içinde ayrıca teşekkür ederim. Başarılar dilerim

Berrin Yırtmaç

Talar Hanım güven veren, samimi ve özverili çalışmasıyla bizim için sıkıntılı olan ev arama sürecine keyifle noktayı koydu :) Teşekkürler.

Mercan Butler

Sevgili Jorj Kazar'a çok teşekkür ederim. Sadece evimizi kiralamadan önce değil, kiraladıktan sonra da bize olan yardımını hiç esirgemedi. Bize tam bir müşteri memnuniyeti yaşattı. Profesyonel bir emlakçının tüm özelliklerini taşıyan sevgili Kazaz'a meslek yaşamında başarılarının devamını dilerim.

Salim Akdaş

Serdar bey ve Jorj beyin kurumsal yaklaşımları ilgileri ve çalışma sistemleri bize çok uydu.Teşekkür ederiz.

Samaneh Eftekharıfarıd

Mr Serdar helped us much from the begining.He showed the best flat for us and give all the information.We thank him very much. Serdar bey baştan itibaren bize çok yardım etti.Bize en uygun daireyi gösterdi ve tüm bilgileri verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Şebnem Bulut

Serdar bey ve Jorj bey işverenlerimize ait dairelerin kiralanması için bizimle işbirliği içinde çalışıyorlar kendilerine başarılar diler teşekkür ederiz.

Turan Şalikoğlu

Serdar bey ve Jorj beyin dairemizin kiralaması ile ilgili gösterdikleri gayret için teşekkür ederim.

Turan Şalikoğlu

Serdar bey ve Jorj beyin dairemizin kiralaması ile ilgili çalışmalarına teşekkür ederim.

Alhasan Albaroudı

I thank Mr.Serdar for his help.I'm so glad that I met him he found me a good and suitable home so quick and I thank him so much. Serdar beye yardımları için teşekkür ederim.Kendisi ile tanıştığıma çok memnunum çok kısa zamanda bana güzel ve uygun bir ev buldu kendisine bunun için çok teşekkür ederim.

Roja Shahbazıan

I'm so glad for your dealings.We dont have any friend in İstanbul and you helped us much and we rented a nice flat.Thanks. İlginizden çok memnun kaldım.İstanbul'da arkadaşımız yok ve bize çok yardımcı oldunuz.Çok şirin bir ev kiraladık.Teşekkürler

Mehmet Günbeyi

Yıldız hanım bize çok yardımcı oldu ilgi ve alakasından dolayı kendisinden çok memnun kaldım.Bizim için çok yoruldu ev almak veya kiralamak istesem onun bilgisine danışırım

Sefa Yiğit

Yıldız hanım bize verdiğin hizmetlerden dolayı çok memnun kaldım.Teşekkür ediyorum

Tına Tahmasebı

Thanks a lot for your dealings.You were very kind about our wish and you helped us much and we found a nice flat.Thanks. İlginiz için çok teşekkür ederim.İsteğimiz ile ilgili çok kibardınız ve bize çok yardımcı oldunuz.Çok şirin bir ev bulduk.Teşekkürler

Nermin Yıldırım

Yıldız Hanım ev ara