RE/MAX Kuvars portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Kuvars

Gayrimenkul sektöründe "Her ailenin RE/MAX'li bir Gayrimenkul Danışmanı olması" sloganıyla yola çıktık.

Gayrimenkulde uzman kadromuz ve profesyonel gayrimenkul danışmanı iş ortaklarımızla birlikte İzmir'in en  kıymetli lokasyonlarından biri olan Bostanlı'da hizmet veriyoruz.

Ekip ruhuna inanan, çok çalışmayı seven yapısıyla bugüne kadar ekibimizle birlikte bir çok satış, kiralama ve proje bazlı işlem yaptık.


MİSYONUMUZ

·       Bölgemizde güven ve devamlılığa dayalı ilişkiler kurarak insanların hayatlarını ve yaşam alanlarını değiştirirken en doğru kararı almasına yardımcı olmak.

 

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul danışmanlık bilgisi ve tavrıyla;

·       Akılda kalan

·       Aranılan

·       Tavsiye edilen  Gayrimenkul danışmanı olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

·       Adil olmak

·       Adalet

·       Eğitim

·       Şeffaflık

·       İnsan odaklılık

·       Dürüstlük

·       Takım çalışması

·       Müşteri memnuniyeti

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:109 D:1
/ Karşıyaka / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Tuğba Yüksel

Öğrenmek istediğim tüm sorularıma tatmin edici cevaplar aldığım için iç rahatlığı ile hiç tereddüt etmeden evi kiraladım, fazlası ile memnun kaldım, herşey için teşekkür ederim.

Tümay Yıldırım

Çok kibar, çok ilgili, iyi niyetli, güven veren; tanıdığıma çok memnun olduğum birisi.

Esin Özdemir

İlk evimizi Neslihan Hanımdan aldığınız için kendimizi şanlı hissediyoruz. Ev alırken veya satarken güven çok önemli . Kendisine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Çok keyifli bir alışverişti.

Doğan Gerekçi

çok ilgili, çok bilgili ve samimi. çok teşekkür ederim

Ufuk Eğüz

Emrah Beyin hem alıcı hem satıcıya olana yaklaşımı son derece saygılı ve yapıcıydı. kendisiyle tekrar çalışabilirim.

Abdulhakım Tanrısever

Mesut bey ile iki islem yaptik. Ikisinde de tum surec boyunca hep yanimizdaydi, cok yardimci oldu memnun kaldik. Tekrar ihtiyacimiz oldugunda kendisiyle calismayi dusunuyoruz. Basarilar dileriz

Nur Çelebi

Bize harika bir şekilde yardımcı oldu. Konuya tüm detaylarıyla hakim ve çok güler yüzlü bir hanımefendi, kendisini çok sevdik kesinlikle tavsiye ederiz.

Yağmur Şür

Her şey çok güzel ilerledi. Sibel hanım süreç boyunca her konuda detaylı bir şekilde yardımcı oldu, hiçbir sorun yaşanmadan süreci tamamladık. Kendisinden çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Zeki Çetinkaya

İşini özveri ile yapan saygılı ve işi kuralına göre yöneten danışman başarılarının devamını diliyorum 🙏

Oktay Ataş

İşinin ehli,kibar ve organizasyon konusunda dakik olup tebessümü ile birlikte çalışmaktan keyif aldığım değerleme uzmanı başarılar diliyorum 🙏

C******* G*******

Mesut Bey ev alım sürecimizde bilgisi ve güler yüzü ile bize çok destek oldu. Süreci baştan sona takip edip , yol gösterip pürüzsüz bir şekilde hızlıca bitmesini sağladı. Sanki 40 yıldır tanışıyormuşuz gibi kendimizi rahat ve güvende hissettik.Hatta yaş günüm olduğunu duyunca pasta bile getirdi bana süpriz olarak. İyiki Mesut Bey karşımıza çıkmış.

Hüseyin Tacıkayan

İlgi ve alakası mükemmel bir insan olan Emrah Bey satın alma süreci boyunca ve sonrasında değerli desteklerini esirgemedi, kendisine çok teşekkür ederim.

Burak Badarı

Sibel hanım çok ilgili, üstüne vazife olmayan bilgiler hakkında bile bize yardımcı oldu. Hiç ummadığımız kadar her konuyla en ufak ayrıntısına kadar ilgilendi. Ev sahibiyle aramızdaki iletişimi mükemmellik derecesinde kurdu ve bizi ev sahibi yaptı.

Fadime Erdemir

Sibel hanım süper ve harika bir hanım işi konusunda. İşi konusunda yaklaşımı ,yardımcı olması ,konuşması ve ilgisi her bakımdan dört dörtlük bir gayrimenkul danışmanı.

Nihal Erkoç

Neslihan Hanım’ ın profesyonelliği, güler yüzü, güvenilirliği ve yardım severliği sayesinde oldukça güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Çok teşekkür ederiz.

Murat Erkaya

olabildiğince kolaylaştırılmış ilgili ve nazikçe tamamlanan bir süreç oldu. Teşekkür ederim.

Mert Zeytinoğlu

Oldukça hızlı, iletişimi koruyarak satışı hallettik.

İlknur Atalkın

Sevgili Neslihan uzun süren satış sürecimizde her daim güler yüzle yanımızdaydı. Son derece profesyonel ve samimiyetle yönetti işlerimizi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Gözde Karaoğlu

Çok ilgili ve çözüm odaklı bir danışman. Pozitif ve güler yüzlü olması güven veriyor.

Gazanfer Sonnur

İşinde titiz, insani ilişkileri temiz, kendisini oğlumuz gibi görüyoruz.

Gözde Karaoğlu

Çok ilgili ve çözüm odaklı bir danışman, ayrıca pozitif ve güleryüzlü olması güven veriyor.

A******* Ş*******

Göstermiş oldukları sıcak ilgiden dolayı ve evimizin kiralaması ile ilgili verdikleri tam destek,başından sonuna sorunsuz iletişim için teşekkür ederiz.

Tezel Kaban

Titiz ve özenli çalışması için çok teşekkür ederiz.

Müfid Keten

Samimi, takipçi ve kesinlikle iş bitirici.

Cengizhan Coşar

Sektörün en zor 11(onbir) hisseli mülkün kira sözleşmesini aynı zamanda bütün süreci büyük bir titizlik ve sabırla yönettiği için kendisine müteşekkirim.

N******* İ*******

Neslihan Hanim sakinligi, kibarligi ve işine hakimiyeti ile tüm surecin kolayca ve stressiz geçmesini sağladı. Evimizi alirken rehberliği çok profesyonelceydi ve aynı zamanda hanımefendi kisiliği ile dostumuz gibi yanimizdaydi. Herşey için teşekkür ederiz

Emin Öztürk

Evimizin satışı konusunda göstermiş olduğunuz yakın ilgi, samimiyet ve profesyonel davranışlarınız için çok teşekkür ederim.

G******* S*******

İşinde sizin kadar uzman bir kişi ile çalışmaktan çok mutlu oldum . Emekleriniz için teşekkür ederim.. Sizi herkese tavsiye edeceğim.. Sevgiler hayırlı işler Neslihan hanım

Merve Önde

İlgili, işinde bilgili bir kişidir. Birlikte çalışmak oldukça keyifliydi.

Burcu Duacı

Kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve güleryüzden, yardımlarından dolayı çok memnun kaldık. Desteği için çok teşekkür ederim.

Yüce Vural

Her şey ( mükemmel ) görüşmeler ve planlamalar hakkında çok güzel , sağlıklı bir süreç ilerledik. kendisinden çok mutlu ve memnun ayrıldık

Pelin Şener

Çok profesyoneldi, her koşulda yardımcı oldu. her şey için teşekkür ederiz.

Turhan Türkkan

Emrah bey beklentimize uygun olarak bütün işlemlerde bizi bilgilendirdi. Profesyonel hizmet verdi ve çok kısa bir sürede dairemizi kiraya verdi. Bundan sonra kendisi bizim emlak konusunda danışmanımızdır.

Şefika Özden Serdaroğlu

Emrah bey çok ilgili ve hızlı bir danışmandı. İlanı aradığımda hemen geri dönüş yaparak vaktimi iyi değerlendirmemi sağladı. 3 gün içerisinde yeni evimize kavuştuk.

Selin Keskiner

Bana göre emlak sektörünün en güvenilir . gerçekten işini en özenli ve içten şekilde yapan ; Kesinlikle herkesin çalışmak isteyeceği bir danışmandır .TEŞEKKÜRLER...

Abdulkadir Sırdaş

tanıştığımız günden beri ev ile alakalı ilgisi ve hızı takdire şaan . Başarılarınızın devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim.

Erkan Kum

Kendisinin ilgisi ve nezaketi konusunda teşekkür ederiz. Sektör bilgisi ve işine verdiği değer anlaşılmaktadır

Ebru Peçen

Mesleki bilgisi oldukça yüksek, güleryüzlü ve nezaketli birisi. Pozitif yaklaşımı ile karşılaştığımız bütün zorlukları çözmeyi başardı.Kendisi ile tanıştığıma çok memnun oldum. Tekrar çalışmayı isterim ve başkalarına da kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Karaman

Hasan bey ile bu ticareti gerçekleştirdiğimiz için gerçekten çok mutlu ve huzurluyuz çünkü ; Hasan beyin bize verdiği güven , ilgi , alaka ve memnuniyeti ile içimiz çok rahat bir şekilde bitirdik bu ticareti. Çok mutluyuz hasan bey'e çok teşekkür ederiz.

Zeynep Canan Akgören

Büroya gidip müracaat ettiğimizde satış sürecinde (altı ay) konuşulanlar ne ise yerine getirmişlerdir. Başta Hasan Fehmi Tunoğlu olmak üzere Mesut Odunkesenler ve bürodaki çalışanlar dahil olmak üzere memnuniyetimi eşim ile bildiriyorum. Teşekkürler.

Deniz Ağzıballı

İyi ki tanımışım seni Utkucuğum. Canla başla ilgilendin evimizin satış süresinde. Son derece sabırlı, saygılı ve efendi biri olarak tanıdım seni. Her zaman seninle çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Ltd Trading Dış Ticaret A.ş.

Son derce hızlı bir sonuç aldık. Sürecin her aşamasında önümüze çözümler sunuldu.

Selin Keskiner

Ev satış sürecinde RE/MAX bünyesinde çalışan Hatice Sezer Hanımla çalıştım. Son derece güvenilir, ve profesyonel hizmet verdi. Daha başka projede de kesinlikle tercih sebebidir. Birlikte çalışmaktan keyif aldım. Kendisine ve RE/MAX ailesine teşekkür ederim.

Sami İlhan

Almanya'da yaşayan bir Türk olarak, Türkiye'de işini bu kadar profesyonel, içten ve samimiyetiyle yapan bir kişiyle tanışmak beni çok mutu etti. Tamamen Hatice Hanım'a duyduğumuz güvenle evimizi satın aldık. Kendisine evi emanet ettik ve kiraya verdik.

Belgin Yurtsever

Utku Bey işine o kadar hakim ki.. bunun sonucunda kısa sürede evimizi kiralayabildik. İyi ki yolumuz kesişmiş. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim

Mustafa Kurt

Alım satım sürecinde, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür eder; işine ve işinin yasal boyutlarına hakimliği, hiç bir riske meydan vermeden işlemlerin takibi de gerçekleşmesi, güven konusunda hiç bir soru işareti barındırmamaktadır. teşekkürler.

Emre Ekici

Kendisinden çok memnun kaldık. İlgisi ve nezaketi bizi çok mutlu etti. kendisine çok teşekkür ederiz.

Erdinç Özüner

Neslihan Hanım iş disiplini, sıkı takipçileri, deneyimi ile çok kısa sürede beklentilerimin üstünde bir sonuca ulaştı. Çok teşekkür ederim.

Aslı Güven

Kendisi gayet güler yüzlü, ilgili uzlaşmacı bir emlakçı tavsiye ederim

G******* K*******

Neslihan Hanim hem çok ilgili hem de işinde uzman biri. Her sorumuzda bize çok yardimci oldu. Bu süreçte güleryüzü, anlayışı ve yardimlari icin kendisine çok teşekkür ederiz.

Bülent Karabalcı

Evimizin satışıyla ilgilendiği süreçte, tüm aşamalarımızda pekçok zorluklar çıkmasına rağmen sürekli olarak gösterdiği ilgi ve profesyonel çalışmalarından dolayı Neslihan Hanıma çok teşekkür ederiz, her zaman herkese tavsiye edeceğimiz en değerli gayrimenkul danışmanımızdır.

Yiğit Atmaca

Hasan Bey'e göstermiş olduğu emek ve çabasından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. İşinde çok iyi bir danışman.

Nazan Dinç

RE/MAX'ı tanıdığıma çok memnunum, ayrıca kiralama süreci boyunca verdiği emek ve disiplinli çalışmasında dolayı Hasan Bey' in hizmetinden de çok memnum kaldım. Bol başarılar dilerim.

Mesut Yeler

Ev Kiralamam da A'dan Z'ye kadar ilgilendiği için HASAN BEY'e sonsuz teşekkür ederim.

Ercan Erdoğan

Ekrem Bey, işini layıkıyla yapan, işini çok seven, çok kibar ve sonuç odaklı çalışan bir danışman. Çok memnun kaldığımızı özellikle belirtirim.

K******* G*******

Tüm süreçte her nazımıza katlandı:) çok teşekkür ederiz

Esen Yıldız

Utku Bey çok pozitif bir insan. Tamamen iş odaklı olması sebebiyle, kiralama sürecimizi 1 günde tamamlamıştır. İlgisi, alakası ve güven veren kişiliğiyle aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

İdil Efe

Çok dürüst, konuya hakim, ilgili bir danışman ile çalışmaktan mutluluk duydum. RE/MAX ile çalıştığım içim kendimi güvende hissettim. RE/MAX, Utku Bey ile çalıştığı için çok şanslı.

İdil Efe

Çok güvenilir ve konuya hakim bir danışman ile çalıştığım için çok mutluyum. İlginiz için çok teşekkür ederim Utku bey.

İlayda Ezel

Çok ilgili, kişinin ne istediğini anlayan doğru yönlendiren bir emlak danışmanı. Ev sahini olarak en iyi kiracıyı yönlendirdi. Ardından da sürekli iletişimde kalıp takibi sağladı Neslihan Hanım. Emekleri için teşekkür ederim.

Abdülbari Tandoğan

Bilgi ve tecrübesiyle, güleryüzüyle, alanında uzmanlığı ve tecrübesiyle 5 günde mülkümüzü kiraladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Berk Demirkaya

İletişime geçmek kolay ve çok tatlı , her konuda yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederim

Gözde Keskiner

RE/MAX Kuvars çalışanlarının yetiştirdiği çok güler yüzlü, titiz ve dikkatli bir satış danışmanı. Hatice Sezer'in başarılarının devamını dilerim.

N******* B*******

Neslihan hanım güleryüzlü ve işinde çok başarılı.

Fatma Uğurlu

Yavuz bey, iki satışımızda da aynı güleryüz, beceri, çözüm odaklı yaklaşımları ve iki tarafa da eşit mesafede duruşu ile çok yardimcı oldu. Teşekkür ederiz.

E******* A*******

Emlakçımız Yavuz Bey ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Çok kibar, açık sözlü ve her konuda yardımcı olmaya hazır biri. Samimiyeti ve işine olan hakimiyeti sayesinde bize en uygun seçenekleri sunarak süreci oldukça kolaylaştırdı. Yavuz Bey’in profesyonelliği ve ilgisi, emlak konusunda aradığımız desteği tam anlamıyla bize sağladı. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Serenat Körezlioğlu

Mesut Bey, tüm satın alma sürecimiz boyunca, dürüst, yardımsever, kibar ve çözüm odaklıydı. Kendisi emlak sektöründe çalışanlar için toplumda oluşmuş önyargıları yıkan çok iyi bir örnek. İyi ki yollarımız kesişmiş, çok teşekkür ederiz.

Mesut Kahraman

Bergamada blr gayrimenkul alımı için tanıştım cokyardimci oldu kensisine çok teşekkür ederim

Mehmet Konday

Mesut bey'e gayrimenkulumuzu satma konusunda gösterdiği ilgi,alaka ve yardımından dolayı çok teşekkür ederiz.Kendisi sayesinde gayrimenkulumuz çok hızlı bir şekilde satıldı.

C******* M*******

Kiralama sürecinde ve sonrasında çok güzel ilgilenildi, ilgi ve alakası için ismail bey’e teşekkür ediyorum.

Mehmet Zeki Özkan

Utku bey sayesinde işlemimizi kısa bir sürede yapıp sonuçlandırdık. i̇şini severek ve hakkıyla yapan ,prosedürlere oldukça hakim, güler yüzlü ,dürüst ve sıcakkanlı bir danışman. sürecin her aşamasında bizleri bilgilendirip isteklerimize tam olarak çözüme ulaştırdı. gösterdiği özveri ve çaba için kendisine çok teşekkür ederim

Buket Keskin

Ev arama sürecimizde çok ilgili davrandı, çok teşekkür ederiz

Kadir Ugural

Güleryüz ve samimiyetle tüm ev alma aşamasında yardımcı oluşunuz ve her aramada ulaşabiliyor olmamızdan dolayı tüm destekleriniz için teşekkür ederiz.

Murat Ocaktürk

Neslihan hanım ile istediğim zaman rahatlıkla iletişim kurdum,aldığım hizmetten memnunum teşekkür ederim.

Sabiha Koçağra

Sıcakkanlı ve iş bitirici bir danışman arkadaşımız ,verdiği destek için çok teşekkür ediyorum.

Damla Çukur

Uzun yıllardır her türlü emlak isimde profesyonel destek sağlayarak alım satım kiralama islerimi kolay ve konforlu sekilde halletmeme yardım ettiği icin tesekkur ederim

Eda Çeviren

Güleryüzlü ve süreci yönetmekte oldukça profesyonel davrandı.Şi̇rketi̇mi̇z ve klübümüz adina çok teşekkür ederi̇z.Sevgi̇ler.

Simge Demirkaya

Tecrübesiyle kiralama konusunda yönlendirme bilgilendirmesinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Selma Baykal

Neslihan hanım gerek insan ilişkileri gerekse samimi ve özgüvenli tutumuyla bizi çok mutlu etti, son derece dinamik ,tutarlı tavırları bizi memnun etti.

Ekrem Bulut

İlgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz, kurumsal yapısı ve içtenliği takdire şayandı, saygılar

Mehmet Yılmaz

Neslihan hanım tanıdığım en kaliteli emlak danışmanıdır.Harika bir insan.

Işıl Sönmez

Çok nazik ve çok ilgili bir danışman.Herşey için teşekkür ederiz.

Gülgün Bilici

Evim 1 günde kiraya verildi, dört dörtlük bir hizmet aldım, danışmanımı çok güvenilir buluyorum.

Ayşin Aylan

İlan için aradığımız andan itibaren çok ilgiliydi, herşey için çok teşekkür ederiz.

Ceyhun Balıkdere

Neslihan hanım ilgisini ve işindeki tecrübesini tamamen göstermiş olup, kendisine destekleri için çok teşekkür ederiz.

Ali Çengelli

Neslihan hanım'ın ilgisinden alakasından çok memnun kaldık,teşekkür ederiz.

Fatma Benal Yazgan

Çok i̇lgi̇li̇,sami̇mi̇,dostça ,çok i̇yi̇ i̇li̇şki̇ kurabi̇len bi̇r ki̇şi̇li̇k. profesyonel danişmanlik hi̇zmeti̇ verdi̇ği̇ ki̇ralama i̇şlemi̇mi̇z de sorunsuz halletti̇ği̇ i̇çi̇n çok teşekkür ederi̇m

Engin Avtan

Çok kibar ve çok ilgili, işinde de oldukça profesyonel.Ofiste ki diğer çalışanlar da çok güleryüzlü ve samimi.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Samed Başkak

Her konuda gereken bilgileri oldukça hızlı bir şekilde aktardı.Gayet başarılı bir danışman.

Serkan Doygun

Neslihan hanım'ın güvenilirliği her zaman tercihimiz olmuştur.teşekkürler neslihan hanım.

Muhittin Gökalp

İlgi ve anlayışı için neslihan hanım'a çok teşekkürler.tüm yardımları ve çözüm önerileri için ayrıca teşekkür ediyorum

Kıymet Yerkesen

çok teşekkür ediyorum. neslihan hanım çok ilgili ve çok güleryüzlü bir kişi, kendisinden evi satın almıştık ve evimizi kiraya verme konusunda yine çok güvenilir çalışma yaptı,kendisinden çok memnun kaldık.

Emel Zindan

Yavuz beyle bir kac sene once ev ararken yollarimiz kesisti sonrasinda bir kac kere daha calistik, disiplinli, guvenilir, sizi cabuk analiz eden ve ne istediginizi anlayip olabilecek puruzleri daha size gelmeden halleden, her daim cozum odakli, guler yuzlu, sohbetinden ve calismaktan keyif aldigim biridir kendisiyle calismak kesinlikle bir ayricalik. Her turlu emlak isinde gozunuz kapali guvenebilirsiniz.

A******* Z*******

Dürüst, güvenilir bir danışman. Desteği için tşk ederim.

M******* B*******

Evimin kiralanması sürecini en iyi şekilde tam bir profesyonel olarak yönetti. Kendisine teşekkür ederiz.

E******* Z*******

Yavuz Bey ile bir kaç sene önce ev ararken yollarımız kesişti. Sonrasında bir kaç kere daha çalıştık Disiplinli, güvenilir, sizi çabuk analiz eden ve ne istediğinizi anlayıp olabilecek pürüzleri daha size gelmeden halleden, her daim çözüm odaklı, güler yüzlü, sohbetinden ve çalışmaktan keyif aldığım biridir. Kendisiyle çalışmak kesinlikle bir ayrıcalıktır. Her türlü emlak işinde gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

E******* T*******

Yavuz Bey kibarlığı, profesyonelliği ve her aşamadaki bilgi, deneyimi ile iki günde sürecimizi tamamladı. Sadece kiralama aşamasında da değil sonrasında desteğini hiç eksik etmedi, kendisine canı gönülden teşekkürler.

Gamze Hanedar

Pozitif yaklaşımı ile işlerimiz çok hızlı çözüldü. Her konuda bana destek olduğunuz için ayrıca teşekkürler. Kolaylıkla çözüldü hersey.

Rinat Zhulfayev

I want to express my deep gratitude to Emrah Bey for the work done. Special thanks for always being in touch and not refusing to help. A person who can definitely be trusted with the whole process.

Umut Karatekin

Hasan Bey'in ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Çok şanslıyız ki, alanında uzman bir danışmana denk geldik. Çok memnun kaldık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.