RE/MAX Liman 2 portföyünde 104 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 93 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Liman 2

Girişimci ruhların buluşma noktası.

Edremit Körfezi'nin önemli merkezlerine konumlandırılmış ofislerimiz, profesyonel ekibi ile; tutkuyla çalışarak gayrimenkul sektöründe öncü bir hizmet sunmaktadır. Satış ve kiralama işlemleri boyunca müşterilerimizin yanında olup, sürecin sorunsuz yönetimi sağlanmaktadır. Bu sebeple danışmanlarımız sık sık eğitim almakta ve sektördeki yenilikleri takip etmektedir.

Vizyonumuz; değerlerimize bağlı kalarak sürekli gelişmeyi hedefleyen, yeni nesil gayrimenkul profesyonelleri olmaktır.

Misyonumuz; müşterilerimize gayrimenkul ile ilgili ihtiyaçları konusunda profesyonel ve güvenilir bir danışmanlık deneyimi sağlamaktır.

Hedefimiz; Bölgemizde lider olarak yasalara uyumlu, çevre bilinci ile hareket edip sosyal sorumluluk projeleri üreterek topluma fayda sağlamaktır.2016 yılında Ayvalık'ta, kurucumuz Mehmet Öztürk'ün liderliğinde; etik, şeffaf ve güvenilir bir yaklaşımla kurulan RE/MAX Liman, Ege'nin eşsiz beldesi Ayvalık'ta gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere yola çıktı. Kuruluşundan itibaren sağlam temeller üzerine inşa edilen şirketimiz, genişleyen vizyonu ve başarılı çözüm ortakları ile hızla büyüdü. Profesyonel idari kadromuz ve etkili çözüm ortaklarımızla birlikte, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçladık. 2016 yılından bugüne, RE/MAX Liman büyüme hedefleri doğrultusunda adımlarını attı. 2022 yılında Edremit ofisiyle genişleyen şirketimiz, 2023 yılında ise Burhaniye'de yeni bir ofis açarak başarı grafiğini daha da yükseltti.

RE/MAX Türkiye tarafından verilen "A+ Plus" ödülü ile onurlandırılan ofislerimiz, danışmanlarımızın üstün çabaları sayesinde birçok kez "En Fazla Müşteri Memnuniyeti" ve "En Fazla Ciro Gerçekleştiren Ofis" ödüllerine layık görüldü.

Sektördeki en belirgin farklılıklarımız; teknolojiyi etkin bir biçimde kullanmak, dijitalleşmek, gayrimenkul satış stratejileri ve pazarlama unsurları üretme konusundaki öncülüğümüzdür. RE/MAX Liman, güçlü bir geçmişi, başarılı bir bugünü ve daha da parlak bir geleceği hedefleyerek müşterilerine değer katmaya devam etmektedir.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


ŞAHİNDERE MAH. TEKÇAM CAD. NO 223/A EDREMİT/BALIKESİR
Şahindere Mah. / Edremit / Balıkesir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Fulden Tekin

Merhaba, Kuzey Bey ile çalışmanın en güzel yanı güven duygusu. İş disiplini çok sıkı. Asla atlamadan haftalık raporlarını paylaşır. Profesyonel olarak kişisel fikrini beyan etmesiyle farklı bakış açısı kazandırıyor. İş etiğine sahip olması, alıcı ve satıcı için kurduğu köprü ile çift taraflı memnuniyeti sağlanabilmesi çok başarılı. Kendisine sağladığı destek ve özverili çalışmasından ötürü minnettarım. Profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa hiç tereddüt etmeden aramanızı tavsiye ederim. Fulden Tekin

Sitti Zübeyde Öztekin

ist balıkesir edremite yerleşmek acabalarla geldim sabah erken bir saati olduğu halde mustafa bey beni karşıladı güler yüzü insanı rahatlatan samimyeti ile beni öyle ağırlaması ailenizden biri gibi hisettirdi alışık olmadığımız için ben beklentilerimin çok üstünde ilgi alaka kibar saygılı işte bu tam bir profesyonel gibi önce güven prensip ve şahsiyet eşittir başarı. ofisinin konumunu atabilir beni gelmek zorunda bırakabilirdi.en fazla iki saat sürmez eve bakıp karar vermek eğer durum böyle olsaydı geldiğime pişman olarak geri dönerdim evi falan asla tutmazdım ama sağ olsun mustafa bey bir misafire nasıl davranılıyorsa fazlasını yaptı kendisine hep minnetar olacam günümüzde böyle güvenilir samimi dürüst insanlara raslamak büyük bir şans kendisini yürekten tebrik ediyorum ve mustafa beyin nezlinde başta böyle başarılı danışman mustafa bey gibi nitelikleri olan çalışma arkadaşlarınıda tebrik ediyorum.mustafa bey ALLAH yolunuzuda bahtınızıda açık etsin çok daha başarılara imza attın hoş kalın hoşça kalın

İbrahim Tırpan

Mustafa Bey Alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için ayrıca teşekkür ederim.

İbrahim Köse

Mustafa Bey Edremit Cennet ayağında ki evimizi almamızda süreci en başından sonuna kadar şeffaf bir şeklde yönetmesi profesyonel yaklaşımı güler yüzü ve sabrı ile güvenimizi kazanmış olup sonuca ulaşmamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Feyruz Özbakan

Mustafa Bey ile tanışmamız yıllar önce başka bir emlak satışımız esnasında bize teklif sunması ile gerçekleşti. Profesyonel ve satış odaklı yaklaşımı, işini takip etmesinde ki hassasiyeti sebebiyle, şimdiki gayrimenkul satış işlemimizi de Mustafa Bey ile yapma kararı aldık. 20 gün gibi kısa bir sürede doğru fiyatlandırma ile satışımızı gerçekleştirdik. Kendisine sözleşme öncesinden satış sonrasına kadar olan süreçte verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Gönül vererek yaptığı mesleğinde başarılarının devamını diliyoruz.

C******* G*******

Muhammed bey kibar, saygılı ve güleryüzlü şekilde tüm süreci profesyonel yönetti. Alım işlemlerinde kendisine güvenebilirsiniz.

F******* E*******

Altınkumda ki daire satışımızda kendisi tüm süreci profesyonel yönetti. Titiz, nazik, ahlaklı ve çalışkan. Oğlum gibi sevdim kendisini. Allah razı olsun kendisinden. Mülkünüzü satmak için gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Mehmet Yılmaz

Muhammed kardeşimle kızımın arkadaşı olması dolayısıyla tanıştık. 2 tane tarlamızın satışında da bize çok yardımcı oldu. Kendisi bizim adımıza satış aşamasında tüm işleyişi takip etti. Gözünüzü kapatıp güvenebileceğiniz bir insan. Genç ama diğer emlakçılara taş çıkarır.

Semih Esringül

Kuzey Bey'i tanımak gerçekten bizim adimiza büyük bir sansti.2 aylık satın alma sürecini bize karşı sabırla ve şeffaflık la yürüttü. alici ve satıcı arasındaki adaleti ve koordinasyonu mükemmel sağladı.kendisini tanıdığımız eşim ve ben çok memnun olduk. aramizda müşteri ilişkisinden daha sıkı bir bağ oluştu. onu iyi ki tanıdık)

Orhan Soner Kaya

Böyle bir emlak danışmanı ile tanışmak benim için çok sıradışıydı desem zannederim yeterli olur. Emlak danışmanlığından ziyade emlak konusunda bize tüm gücüyle yardımcı olan bir dostumuz gibiydi. Sonsuz teşekkürler Anıl bey

Saadet Körpe

Merhaba Akçay'daki dairemi istediğim şekilde eksiksiz kusursuz şekilde kiraladı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim, sevgiler. 🤗

Gökhan Taşdemir

Kuzey bey'e güler yüzlü hizmeti, ilgi alakasından dolayı çök teşekür ederiz. Sadece alım satım değil evdeki tadilat işlerindede bizzat ilgilenmesi ve yardımcı olmasından dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz.Çalışmalarının devamını diliyoruz. Selametle.....

Ahmet Köroğlu

Kuzey Bey tuttuğunu kopartan işinin ehli. Satın dediğiniz yerin Kuzey Bey'le satılmama ihtimali yok. Teşekkürler.

Ozan Akgül

Ev kiralama aşamasında göstermiş olduğu yakın ilgi, şeffaflık ve disiplini ile ihtiyaçlarımıza uygun bir ev kiralamış olduk. Kendisinine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

H******* S*******

Senem hanımın ilgisi, yoğun çabası ama en önemlisi bizim beklentilerimizi özümseyerek konuya yaklaşması nedeniyle sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık. Bu işlemi iki tarafın da karşılıklı memnuniyeti ile sonuçlandırdığı için kendisini kutluyorum, çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Mutlu Oymak

Güvenilir , samimi ve kaliteli hizmet. Tuğrul bey bütün süreçte yanımızda oldu ve her adımımızdan çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyor nice satışlar diliyorum.

M******* V*******

Şimdiye kadar bir çok emlak danışmanı ile görüşmüşlüğümüz vardı ama Hüseyin Bey sağolsun bize üst düzey bir hizmet verdi. Tüm detaylara hakimdi. Bilgilendirme süreci dahil son aşamaya kadar çok ilgiliydi. İşini gerçekten hakkıyla yapıyor. RE/MAX Liman ailesinin övgüyü hak ettiğini düşünüyorum.

Ozan Akgül

Altınoluk bölgesinde ev kiralama konusunda göstermiş olduğu ilgi, samimiyet ve dürüstlükten dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Denizcan Çevik

İlgisi ve güleryüzlü olmalarını çok sevdik bize çok yardımcı oldular ev sahibiyle bizim aramızı çok iyi yönettiler herşey için teşekkürler

Tayfun Erülkü

Altınoluk mevkinden konut kiralamak için kendisiyle kontağa geçtik bize çok yardımcı oldu ve en önemlisi benim için güvenilirlik ve samimiyet ikisinde fazlasıyla vardı

A******* S*******

Hüseyin Coşkun ile evimizi 1 günde kiraya verdik. İlgisinden çok memnun kaldık. İş odaklı, konusuna hakim, güler yüzlü bir arkadaşımız. Tekrar çalışmak isteriz. Arkadaşlarımıza da tavsiye ederiz. Teşekkürler.

Kadir Yılmaz

Mustafa beye çok teşekkür ediyorum güler yüzü sağlam karakteri ile emlak isminin güvenilir ismidir Mustafa beye ve RE/MAX LİMAN'a teşekkür ediyorum

Murat Keskin

Çok teşekkür ederiz

G******* D*******

Halil Tuğrul Sümer tarafından satın alma işlemimiz kısa sürede, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapıldı. Halil Bey'e güler yüzü nazik davranışları için çok teşekkür ederiz.

G******* D*******

Hali Tuğrul Bey ve ekibine işlemini hızlı ve sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederiz . Yabancıdan mülk satış sürecini profesyonel bir şekilde neticelendirdi.

Saadet Körpe

Merhaba benim Akçay'da kiralık evimle A.Z ye her sorunuyla ilgili sabırlı, güvenilir, çözüm odaklı mükemmel bey efendi bana katlandığı için sabrı için çok teşekkür ederim 🫠

Ahmet Aydın Öztaş

Mustafa Bey ile çok başarılı ve sorunsuz biz hizmet alışverişinde bulunduk. Sorduğumuz soruların cevaplarını anında ve hızlı bir şekilde aldık. Teşekkürler ilgi ve alakası için.

K******* K*******

Mustafa bey evimizin kiralanma sürecinde son derece özveri ile çalıştı. Özellikle kiracı seçimimiz konusunda bizim önceliklerimize önem vererek tam istediğimiz gibi bir kiracı bulmamıza yardımcı oldu. Dürüst, ilgili ve saygılı bir emlak danışmanı. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

D******* B*******

Muhammed bey mülkü kiralamak için şehir dışından gelmemize karşın sıcak ve güvenilir bir yaklaşım sunarak süreçte güven sorunu yaşamamızı sağladı. Kendisine özverili yaklaşımı için teşekkürler. 100/100

N******* K*******

Muhammed bey mülkümün kiralanmasında profesyonel bir yol izleyerek işlemi baştan sona kadar eksiksiz şekilde tamamlamıştır. Kişisel gayrimenkul danışmanım olduğu için teşekkürler.

Aydin Ersoy

Pazar dahil olmak üzere cok profesyonel ve iyi niyetli uzman tarafindan en iyi sekilde danismanlik aldik Tesekkür ederim

Mahmut Dağıstan

Vermiş olduğu hizmetlerden dolayı özellikle Tuğrul Beye ve ekibine teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

S******* E*******

RE/MAX Gayrimenkul Danışmanı Halil Tuğrul Sümer'e, Altınkum'daki evin pazarlamasından satışına kadar gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Satışımız sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiştir. Teşekkürler.

Çetin Özdemir

Altınoluk da Ev ararken yolumuz tesadüfen KUZEY SİVAS İle kesişti. Bu süreçte verdiği güven ve yardım severliğ bizi çok mutlu etti.Kendisine çok teşekkür ederiz. Yakın çevremede KUZEY i tavsiye ettim.İyi çalışmalar dilerim.

A******* S*******

Kuzey bey ilk günden itibaren iş disipli ve işin uzmanı olduğunun bilincinde ve saygı çerçevesinde iki ay içersinde satışı gerçekleştirdi teşekkür ederim

Gülşen Tekinay

RE/MAX Liman Gayrimenkul Danışmanı Mustafa Tekin Bey'e profesyonel yaklaşımı, güler yüzü, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile evimizin satış sürecinde bize çok yardımcı olup evimizin satışını gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

S******* G*******

Kuzey Sivas, gayrimenkul alım sürecimizde ilgili, samimi, dürüst bir yaklaşım göstererek kendisine ve RE/MAX'a güvenimizi kazandı. Hayırlı işleri bol kazançları olsun.

Mustafa Akyasan

Çok ilgili,güler yüzlü, işinde çok uzman İlk defa çalışmamıza rağmen çok beğendim Çok profesyonel Çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim

B******* K*******

Çok teşekkür ederim emeğine sağlık

L******* Ü*******

Ev alma sürecinde ilk tanıştığımızdan beri güler yüzlü kibar ve ilgiliydi. Bizim için zorlu stresli bir süreci bizde uyandırdığı güven, ilgisi ve emeği sayesinde kolaylıkla beklentilerimize uygun bir ev sahibi olmamızı sağladı. Bu süreçteki her türlü desteği ve emeği için teşekkürler ...

D******* D*******

Hızlı ve sonuç odaklı satış işlemi için çok teşekkür ederim. Sorunsuz bir satış gerçekleşti. Devam eden satılık mülklerim için de sizlerle olmak mutluluk verici.

D******* D*******

Hızlı , güler yüzlü ve sonuç odaklı çalışmalarından ötürü çok teşekkür ederim. Sorunsuz bir satış süreci yaşadık.

Özlem Taşcıoğlu

Kibar, güler yüzlü , ilgili ve saygılı tavrıyla karsısındakine güven veren, işini hakkını vererek titizlikle yapan bir insan Mustafa Bey.. Kiralama surecimizi çok kısa bir surede sonuçlandırdı ve bu sureci bizim için çok keyifli bir hale getirdi. Yolunun hep acık olması ve ve başarılarının her gün daha da artması dileğiyle.. Biz ailecek kendisiyle tanıştığımıza çok memnun olduk.

Şahide Atınç Koçak

Güler yüzü ve nezaketi çok kıymetli ayrıca güven hissi uyandırmış olması evi kiralamamız da büyük etken oldu.

Duygu Engin

Kendisi son derece ilgiliydi. Tam hayalimizdeki gibi bir evi kiralamamıza yardımcı oldu.

K******* K*******

Mustafa Bey'e kiralamak istediğimiz evimizin anahtarını teslim ettik ve Gözümüz arkada kalmadan şehir bile değiştirdik. Evimizin ufak tefek bakımlarının yapılması süreçlerinde bile bize her türlü yardımcı oldu. Çok istekli ve Heyecanlı bir şekilde pazarlama süreçlerini yürüttü. Ayrıca kiracı seçimi konusunda hassasiyetlerimizin farkına vararak en doğru kiracının bulunması konusunda oldukça seçici davrandı. sonuç olarak kendisine bize iyi bir kiracı bulduğu için ve bize vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Gülay Göl

Muhammed Bey sayesinde Kadiköy'de ev sahibi olduk. Kendisi işini etik ve düzgün yapan bir emlakçı ev arayan herkese kendisiyle çalışmasını söyleyeceğim. Teşekkürler RE/MAX Liman.

H******* B*******

Muhammed bey mülkümüzün satışında etkin bir rol alarak gerekli işlemleri kusursuz yaptı. Kendisine teşekkürler. Satış işlemlerinde kendisine güvenebilirsiniz.

Arzu Çekik

RE/MAX ailesinden Muhammed Bey'in satış sürecinde , göstermiş olduğu güven veren ilgi, alaka ve saygısı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Arda Kayrak

Şimdiye kadar bizim için yaptığımız tüm işlerde sağ olsun ailemizden biri.

B******* B*******

Satış işlemi sürecinde profesyonel bir destek aldim tesekkür ediyorum.

Hıdır Doğan

Ümit kardeşim her konuda inanilmaz profesyonellikle destek verdi ve çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

T******* C*******

Sürecin başından sonuna kadar profesyonel olarak hizmet veren Tuğrul Bey`e teşekkür ederiz. Başarılar.

Z******* K*******

Kuzey Ege'nin RE/MAX Lliman olarak en kalifiye en kaliteli bir yönetim sistemi ile verdiği hizmet ile tanıştık gayrimenkul satış sürecini koordine ettiği ekibi bizi çok etkiledi. Bu vesile ile teşekkür etmek adına yazayım istedim. Saygılarımla.

Serkan Kavuncu

Pazarlama ve satıs surecınde Halil Bey'in ılgı ve alakası ıcın cok tesekkur ederız.

Perihan Uzdemir

RE/MAX ailesinden Burcu Hanım ile karşılaşmak benim için büyük şanstı. Evimin kiralanmasında kiracı seçimini sanki kendi evi gibi sahiplenmesi, iletişimi güler yüzü samimiyeti iyi ki RE/MAX iyi ki Burcu Hanım🌸Teşekkür ediyorum…

Mehmet Göğmen

Uzun araştırmalar sonrasında, çok istediğimiz Altınoluk’ta, üstelik en çok istediğimiz bölgesinde bütçemize uygun bir daire bulmamızda Hakan bey, çift taraflı iletişimi ve süreci kolaylaştırıcı yaklaşımı ile çok etkili oldu. Alım öncesi ve sonrasında da istenilen süre ve sıklıkta bizimle irtibatta kaldı. O bölgede yeni bir konut alımı söz konusu olduğunda (kendimiz ve yakınımız için) kontakta olmayı son derece uygun bulduğumuz, ayrıca artık dost kabul ettiğimiz bir arkadaşımız. Kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Mehmet Songür

Hüseyin bey, samimi ilgisi ve güvenilirliği ile bizimle sabırlı iletişimde kalarak Altınoluk’ta bir yazlık sahibi olmamıza vesile oldu. Evin teslim alımı sonrasında da bazı ihtiyaçlar için eski sahibi ile kurmamız gereken diyaloğa eşlik etti. Kendisinin ilk satış siftahını bizimle yapması ayrıca mutluluk verici oldu. Satış şansının bol olmasını, yaptığı işin kendisine keyif vermesini diliyorum.

H******* Ö*******

Mülkümüzün satış sürecinde bizimle sürekli iletişim halinde oldu. Son derece nazik ve kibardı. Oldukça açık ve şeffaf olması bize güven verdi. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

Zehra Germeyanoğlu

Muhammed bey akçay daki apartman dairemizi bir hafta gibi kısa bir sürede herşeyi detaylı bir şekilde organize ederek kiraya vermiştir.Kendisine hızlı güvenilir düzenli çalışmasından dolayı teşekkür ederiz

G******* B*******

Hızlı bir şekilde kiralama yapmamı sağladığınız ve güler yüzünüz için teşekkürler

G******* C*******

İşleminde hızlı ve başarılıydı.Çok memnun kaldım,başarılarının devamını dilerim

Dilara Özbarut

Kaçırmak istemediğimiz bir gayrimenkul bulduğumuz anda başka bir gayrimenkulümüzü satmak gerekiyordu ve satışların neredeyse imkansız olduğu bu dönemde Muhammed Beye gayreti ilgisi hoşgörüsü ve güleryüzü için sonsuz teşekkürler…

Dilara Özbarut

Kaçırmak istemediğimiz bir gayrimenkul bulduğumuz anda başka bir gayrimenkulümüzü satmak gerekiyordu ve satışların neredeyse imkansız olduğu bu dönemde Burcu Hanıma gayreti ilgisi hoşgörüsü ve güleryüzü için sonsuz teşekkürler…

Cemal Aslan

Emlak piyasası işlemlerin de mükemmel bir iş çıkardınız.Surec lcerisinde profesyonel olursunuz karşılıklı güven içerisinde olursunuz..Her şey mükemmeldi.Emeginize sağlık.Cok teşekkür ederim.Sizleri her zaman tavsiye edebilirim.

Fatih Hakan Çetiner

Altınoluktaki 2+1 dairemizi satmak için Hakan Bey'i yetkilendirmiştik. Kendisi satış işlemini başından sonuna kadar gayet titiz ve profesyonel bir çalışma ile neticelendirdi. Gerçekten memnun kaldık. İlerde tekrar böyle bir hizmet ihtiyacımızda kendisine danışmayı düşünüyoruz.

Mustafa Okur

2023 yılının Ekim ayında Sibel Derbent Hanım'ın vasıtasıyla satın aldığım gayrimenkulün her aşamasında, Sibel Hanım'ın hizmetinden çok memnun kaldım, Her aşamada bana detaylı bilgilendirme yaptı, sorularıma çok açık cevap verdi ve kısa sürede işlem halloldu. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Selman Akkurt

ilgi alaka ve hızlı satıs ıcın tesekkurler

I******* S*******

Pazarlama sürecinden satış sürecine kadar işini titizlikle yaptığı için Halil beye teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Funda Albayrak

Muhammed Bey ile evimizin kiralama işleminde beraber çalıştık. İlgili, güvenilir, güler yüzlü bir emlak danışmanı. Bütün kiralama işlemi ile kendisi ilgilendi. Çok kısa bir sürede kiralama işlemini tamamladı. Aklımız kalmadan evimizi güvenilir ellere teslim ettik. Her şey için teşekkür ederiz 🙏

G******* D*******

Muhammed Bey'i RE/MAX üzerinden buldum ve mülk alım işlemimle ilgili sorular sordum. Kendisi çok kibar ve nazikçe ihtiyacım olan bilgileri verdi. Bundan sonra mülk satmak ya da almak istediğimde arayacağım ilk insan o. İlgisi için teşekkür ederim.

Nihal Çıkırık

Çok memnun kaldım, Mustafa bey çok ilgili kibar. Kısa zamanda evimizi kiraladı,

Işın Sağbaş

Annem için kiraladığımız evi kiralama sürecinde Mustafa bey ile buluştuk. Samimiyeti, güleryüzü ve ilgisi, aynı zaman da profesyonelliği, bizi çok mutlu etti. Her konuda yardımcı oldu. Çok çok teşekkür ediyorum.

F******* A*******

Mustafa Bey'e hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

H******* K*******

Kiralama işlemimizde her zaman yanımızda oldu. İyi yaklaşımı ve profesyonel bakış açısıyla yaşadığımız sorunları pratik bir şekilde çözmemizi sağladı. Muhammed bey ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

E******* A*******

Muhammed Bey kiralama işlemimizde yardımcı oldu. Kendisine ilgi ve alakası için teşekkürler.

Tolga Tatar

Senem Hanım gerçekten çok kibar naif çalışkan ve şeffaf bir RE/MAX çalışanı. Kendisi evimizi çok kısa sürede kiraya verdi. Senem Hanım'ı gayrimenkulleriniz işlemlerini yürütmeniz için kesinlikle tavsiye ederim.

Nermin Uyar

İhtiyacımız olani dikkatle ve özenle dinleyip, zor olan kiralama işini bize kolaylaştıran senem hanıma sonsuz teşekkürler. i̇çten ilgisi ve nezaketi ile her sorumuza cevap bulna çabası, her iki tarafı da tam zamanında bilgilendirmesi, işiniin gerektirdiği tüm detaylara hakim olması çok rahatlatıcıydı. i̇şlerinde başarılarının devamını dileriz.

Mustafa Başkaya

Hiç aklımızda olmayan bir proje ile bizi ev sahibi yapan burcu hanıma emekleri, ilgisi, alakası ve hoş görüsü için sonsuz teşekkürler.

B******* İ*******

İzmit’te ki evimizin satışında yardımcı oldu. i̇lgi alakası için teşekkürler. profesyonel bir danışmanlık için muhammed beyi tercih edebilirsiniz.

Görkem Zertoğ

Hakan bey oldukca ilgili ,her konuda çözüm üretmeye çalışan, güler yüzlü ve işinde başarılı bir kişi çok memnun kaldık.

R******* E*******

Mustafa Bey'e Edremit Cennetayağı'ndaki evimi alırken gösterdiği üstün çabalarından dolayı teşekkür ederim. Gerek alım esnasında şeffaflığı gerek hızlı çözüm odaklı oluşu ve aldıktan sonra elektrik, su, doğalgaz gibi konularda yardımcı oluşu bizi çok memnun etti. Başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler Mustafa Bey.

N******* B*******

RE/MAX Liman'dan aldığım daire için çok mutluyum.🙏RE/MAX'ın gayrimenkul danışmanı Burcu Cingöz'ün muhteşem performansını o güzel anlatımı ve en önemlisi insanın güvenirliğini anlatmak tek kelime ile mükemmel bir insan onun adına aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Başladığımız tarihten işlemlerin bitişine kadar geçen sürede çok ilgi ve alaka gördüm bundan dolayı RE/MAX Li̇man ve Burcu Ci̇ngöz’e çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız iyi ki tanımışım bundan sonra da başarılarınızın devamını diliyorum. 🙏💐

T******* Y*******

Faik bey ile akçay’daki dairemizin satışı için çalışma fırsatı bulduk. kendisi işini o kadar sahiplenen bir danışman ki, her durumla ilgili bizi bilgilendirdi, danıştığımız her konuda destek oldu. son derece profesyonel,güvenilir ve şeffaf bir şekilde satışımız kısa sürede gerçekleşti. kendisine ilgisinden,desteğinden,dostane yaklaşımından dolayı çok çok teşekkür ederiz.

Güllü Kurt

Evimizi aldık faik beye çok teşekkür ederiz

Birsen Meric

Burcu hanim dairelerimizi kiralamak icin danismanimiz oldu ve kendisinden güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet aldik ..Hizmet kalitesi, bilgi, iletisim , fikir alisveri gibi konularda bize yardimlarindan dolayi kendisine cok tesekkür ediyoruz.Burcu hanim 'in her zaman müsteri kriterlerini dikkate alan ve müsteri ile cok iyi bir dialog kurabilen , isini titizlikle yapan profösyönel bir danisman oldugunun söyleyebilirim ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..Sevgili burcu hanim, güler yüzün, sabrin, sevecenligin ve ilgin icin cok tesekkürler .....

Sırrı Ulusoy

Akçay’daki evimizin satış süresinde mustafa bey’in ilgi, alakası ve nazik tavrı için öncelikle teşekkür ederiz. satış süresinde süreci şeffaf biçimde bilgilendirmesi̇, doğru yönlendirmeleri sayesinde evimizi kısa süre içinde ve sorunsuz bir biçimde sattık. kendisine çok teşekkür ederiz.

Mert Şenol

İlgilerinden dolayı mustafa tekin beye tessekkur ederiz çok profosyonel hızlı ve güvenilir hizmetlerinden dolayı..

Murat Karabulut

Hakan bey güler yüzü ilgisiyle satış işimizde çok iyi destek oldu kendısıne verdıgı emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz

Fatma Akkurt

Sibel hanım devremülkümüzü 1-2 gün içinde çabucak sattı. satış suresince çok ilgili alakalı davrandı. çok teşekkürler :)

Fatma Akkurt

Gayrimelkulumuz cok cabuk bir şekilde satildi. sibel hanım gayet ilgili birisi satişın başından sonuna kadar ilgisi alakasi üst seviyeydi. cok teşekkürler

Muhammet Atay

15.08.2023 tarihinde eşim adına yapmış olduğumuz tapu süreci ve öncesinde Hakan Bey'in , gerek iletişimi olsun , alıcı ve satıcı arasındaki süreci yönetmesi olsun çok memnun kaldık. Profesyonel bir işletme ve anlayışla sürecimiz ilerledi. Gayet şeffaf güvenilir güler yüzlü bir danışman. Aynı şekilde ofis çalışanları da güler yüzlü insanlardı. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Mine Ertüzün

Hakan bey ile çalışmak büyük bir zevkti. sektör hakkındaki son derece doğru tespitleri bizi en kısa sürede hedefimize götürdü: evimiz kısa bir sürede öngördüğü koşullarda satıldı. her daim iletişimde kalan, işini titizlikle takip eden ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan kişiliği ile hem güvenimizi hem saygımızı kazanmıştır. buradan kendisine tekrar teşekkür ederiz.

H******* Y*******

Sibel hanımdan devremülk satın aldım, kendisinin hizmetinden çok memnun kaldım, her aşamada bana detaylı bilgilendirme yaptı, sorumalarıma kısa sürede cevap verdi. hızlı ve güvenilir cevaplar verdiği için kısa sürede işlemin halloldu. buradan tekrar kendisine hizmetleri için teşekkür ediyorum.

Orhan Güler

Tuğrul bey emeğinize sağlık..Teşekkürler.

Zeynep Sezer

Murat bey satış süreci ile yakından ilgilendi. her konuda ilgili ve dikkatli bir kişi. kendisine teşekkür ediyorum.Sayesinde sorunsuz bir şekilde satışımızı yaptık.

Ferhat Şahin

Hakan bey süreç boyunca oldukça ilgili davrandı. çok memnun kaldık, tavsiye ederim.

Buket Yılmaz

Yaklaşık 6 aydır antalya/alanyadaki evimi satmak için samimi bir şekilde sürecin şeffaf bir şekilde ilerlemesinde bizi bilgilendiren özverisini esirgemeyen mustafa tekin'e sonsuz teşekkürlerimi bildiririm

N******* A*******

Tuğrul bey sayesinde satışımız sorunsuz ve hızlı bir şekilde halloldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

S******* D*******

Mustafa bey çok tesekkur ederim verdiginiz hizmetten cok memnun kaldim cok saygili ve isini titizlikle yapan birisiniz hayatinizda size basarilar dilerim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.