RE/MAX Lot portföyünde 227 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 142 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 85 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Lot

Ankara ve Türkiye'de ilk biz yaptık, hep ilk biz yapacağız !!!

Ankara'nın en geniş en başarılı en üretken danışman kadrosuyla , 30 yıllık tecrübemizle , mükemmelliyetçi hizmet anlayışı , ezberbozan fiziki ofis standartlarımızla hizmetinizdeyiz


Prof Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı 18 B Daire No: 3
Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI

B*******

Evi görmeden önce evi gezerken ve sonrasında çok ilgili bir hizmet verildi. Güler yüzlü, samimi, ilgili davranışlarından çok memnun kaldık ve bir o kadarda profesyonel destek için Yunus bey ve Buket hanıma ayrıca teşekkür ederim.

Aysun Demir

Tüm gayrimenkuller işlemlerimizde objektif yorumları ve ilgisi ile yanımızda. Teşekkürler

Ertan Öztürk

RE/MAX Lot'tan Gayri Menkul Danışmanı Burçak Tanrıkulu Hanımefendi sayesinde 2021 yılı Ağustos'ta ev sahibi olduk. Burçak Hanım evin alım-satımı başta olmak üzere bize bir çok konuda da yardımcı oldu. Özellikle bizi şu an ki evimizi satın almamız konusunda yüreklendirdi ve iyi ki de öyle yapmış diyoruz. Kendisine çok dua ediyoruz. Bir parantezde RE/MAX Lot için açmak lazım. Çoğumuz arada emlakçı komisyonu ödemek istemiyoruz ama RE/MAX Lot gibi bir firma ile çalışınca emin olun verdiğiniz komisyona değiyor. Çünkü alıcı ve satıcı arasında güven veren bir firmanın bulunması tapuyu veya paranızı elinize alana kadar ki süreçte güven vererek kafa rahatlığı sağlıyor. Bizim için RE/MAX Lot ile çalışmak milyon TL'lik alışverişin nispeten daha stressiz olmasını sağladı. Biz kez daha hem RE/MAX Lot'a ve Burçak hanıma alım-satım sürecinde bize sağladığı güven ve imkanlar için çok teşekkür ediyoruz.

Elif Esen Özdemir

Anıl Bey sıcak ve samimi tavrından dolayı çok memnunum. Yapıcı ve uzlaştırıcı yaklaşımı ile işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmemizde çok yardımcı oldu. Kendisi ile her zaman çalışmayı arzu ederiz.

Cengiz Dindar

Anıl Bey dairemizi kiralama konusunda çalışma şansımız oldu. Son derece profesyonel ve titiz çalışması sayesinde iletişime ve güvene dayalı bir şekilde çok kısa sürede sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Volkan Aykaç

Çok memnun kaldım. Son derece ciddi ve profesyonel bir süreç yaşadım. Kesinlikle tavsiye edeceğim. Teşekkürler Ahmet Bey

Zehra Saraçer

Yunus beyin bize güven veren duruşu bu satış sürecinde bizim tüm endişemizi heyecanımızı ortadan kaldırdı. Kendisi bizim tüm sorularımıza sabırla nezaketle cevap verdi. Bilgi ve tecrübeleri ile satış sürecini başarıyla tamamladı. Daha önce başka ofis ve danışmanlarla yaşamış olduğumuz olumsuz tecrübelerimizi ortadan kaldırdı. İşini iyi yapan Remax Lot ofisine ve Yunus beye Eşim ve ben teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

C*******

Yunus bey'den almış olduğum hizmetten oldukça memnun kaldım kendisiyle devamlı çalışıyorum ve beni hiçbir zaman yanıltmıyor. Güven veren, alanında uzman, ve bu işi eğitimlerle destekleyen Yunus bey'e teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Havva Kama

Re/max'a karşı ön yargılı olmamıza rağmen Remax Lot ofisine ve Yunus Kardeş'e Bu işlem süresi boyunca desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Evimizi satın alma sürecinden çok memnun kaldık ve kiralama işlemi için de yine yetkimizi Yunus Kardeş'e verdik. Biz biliyoruz ki işini iyi yapan Yunus bey bu süreci de hızlı bir şekilde tamamlayacaktır. Çok teşekkür eder başarılar dileriz.

İ*******

Evimin satılması ile ilgilenen Yunus bey'den çok memnun kaldım kendilerine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Erdem Baytar

Yunus bey ile yapmış olduğum satıştan çok memnun kaldım Yunus Bey'in ilgisi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Süreci profesyonelce yönetti ve kısa sürede sonuca ulaştırdı.

Hasan Saktan

Tolga Bey son derece ilgili, iletişim becerisi yüksek ve mesleğini profesyonel şekilde icra eden bir emlak danışmanı. Hizmetten gayet memnun kaldık. Teşekkür ederiz Tolga Bey.

Zeki Karakan

Tolga Bey sürecin başından sonuna kadar her adımda bizi detaylı olarak bilgilendirdi. Daha önceki ev kiralama deneyimlerimin tümünden daha kolay bir süreç oldu. Çok teşekkürler Tolga Bey.

N*******

Levent Bilgin, işini severek, profesyonelce ve disiplinle yapan, güven veren bir uzman. Ankara, Çayyolu'nda Avrupa Mahallesindeki yeni evimizi satın alma sürecinde, üstün bir çaba ve sabırla çalışarak ve bizi doğru yönlendirerek beklentimizin hayata geçmesinde belirleyici oldu. Kendisine ve Remax-Lot Çayyolu Ofisine teşekkür ediyor, Levent Bey'in kariyer çizgisinde başarılarının devamını diliyoruz.

Şükrü Mercan

Şule Hanımın bilgisi , donanımı ve profesyonelliğinin yanı sıra güvenilirliği ve özverisi bizim için çok kıymetliydi kendisine vekalet vererek mülkümüzü teslim ettik. Tüm aşamalarıyla kendisi ilgilendi ve tüm sorunları kendi mülkünü satar gibi çözdü. Şule Hanım her şey için çok teşekkürler. Bundan sonra tüm mülklerimiz Şule Hanıma emanet.

Aynur Gözeri

Sevgili İdil Hanım, iyi niyeti, dürüst ve güvenilir karakteri ile evimizin satış sürecini çok başarılı bir şekilde yönetti. İyi ki yollarımız kesişti. Başarılarınız daim olmasını dilerim. Her şey için teşekkür ederiz İdil Hanım.

Oğuzhan Erışık

Bilgi ve tecrübesiyle güven veren, işinin ehli geniş müşteri portföyü ile satış ya da satın almada en kısa sürede sonuca giden, işini severek yapan danışmanımız Sevda Hanım'a ayrıca teşekkür ederim.

Hakan Aydemir

Çağrı Bey'in son derece kaliteli danışmanlığı ile gönlümüz rahat bir ofis bulduk. Kendisi bu aşamada bizlere son derece profesyonel olduğu kadar nazik de eşlik etti. Çok teşekkürler.

Nergiz Damcıoğlu

Müşteri memnuniyetine ön planda tutarak işini layıkıyla yapan gerçek bir uzman. Samimi dürüst ve güvenilir bir insan. Teşekkürler Levent Bey.

Özge Tuncer

Burcu Hanım'ın bizde bıraktığı izlenim güven verici, işinin gereğini özenle yerine getiren, saygın, saygılı bir uzman bir kişilik. İleride karşılamak dileğiyle sağlıklı günler ve işlerinde başarılar diliyorum.

Minel Altay

Gülnur Hanım, işinde profesyonel yaklaşımı ile ilk andan itibaren ihtiyacımız olan konuta odaklı çalışarak en kısa zamanda arzu ettiğimiz yeri bulmamıza yardımcı oldu. Anlayış ve verdiği güven için çok teşekkürler.

Fikri Yiğit

Gayet profesyonel bir yaklaşım ile hizmet alabilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim

Canan Akil

Levent Bey'e dairemize çok kısa sürede alıcı bulduğu ve tüm işlemlerimizde yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz

Hanife Şentürk

Kendiniz gibi işinizi yapma şeklinizde çok güzeldi , tanıdığım en iyi gayrimenkul danışmanısınız. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Enes Zorgeçen

Tanıştığımız ilk andan itibaren kararlı ve samimi durusunu bozmadan en kısa sürede profesyonelce gayrimenkulümün satışını gerçekleştiren Barış Bey'e çok teşekkür ediyorum. Tekrar çalışmayı çok isterim. Başarılarının daim olmasını dilerim.

İbrahim Emen

Burak Beye ilgisi, alakası, güler yüzü ve en önemlisi nezaketi nedeniyle çok teşekkür ederiz. Sürekli irtibatta kaldık en küçük sorun yaşamadık. Teşekkür ederiz Burak Bey.

Veysel Varol

Aklınızdaki tüm sorulara cevap verdi sıkılmadan sabırla severek işini yaptığı çok belli çok teşekkür ederiz Güleryüz ve samimiyeti için Aynur Hanıma

Mustafa Ömür Kasımcan

Öncelik olarak Aynur Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum. İşinin ehli, güler yüzlü ve çalışma isteği sayesinde tüm süreç olumlu ve hızlıca gerçekleşti. Çok teşekkürler.

Erkan Özdemir

Mükemmel ve çok profesyonel birisi. Verdiği hizmetten dolayı çok memnunum. Teşekkür ederiz Ahmet Bey

Vladimir Rudoshevskiy

Aldığım profesyonel hizmetten çok memnun kaldım. Gülnur Hanım'a çok teşekkür ederim.

Nazlı Manyas

Levent Bey doğru bilgilendirmenin yanı sıra her konuda yardımcı olarak memnuniyeti üst sınıra taşımış kaliteli profesyonel bir hizmet aldığımdan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Tekrar teşekkür ederim.

Ebru Zeynep Gökmen

Her şey için teşekkürler. Evimizi alırken çok yardımcı oldunuz. İlgi, alaka, takip, süreci yönetme konusundaki beceriniz harika. Tekrar teşekkürler.

Bilal Aktaş

Muhteşem ilgi gördük. Levent Bey'e teşekkürler. Hızlı bir şekilde işlerimiz bitti. Güvenilir ve güler yüzlü hizmet için teşekkür ediyorum.

Fatih Sarı

Her iki tarafında haklarını ve güvenilirliğini koruyan kişiliği, dürüst çalışma prensibinden dolayı Ahmet Bey'e teşekkür ederim.

Dilek Dursun Altınörs

Gayrimenkul satışımızda kendisinin profesyonel yaklaşımı ve yüksek iş disiplini işini ne kadar önemsediğinin çok belirgin göstergesiydi. Doğru pazar analizi ve buna bağlı doğru fiyatlama ile satışımızı kolaylaştırdı. Teşekkür ediyoruz.

Mehmet Emil

Evimizin hızlı bir şekilde kiralanmasında titiz özverili doğru çalışmalarından ötürü Danışmanımız Gülnur Hanım'a çok teşekkürler.

Arife Aslı Güler

Göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca Remax Lot grubu olarak doğru ve güvenilir bir şekilde yol izlediğiniz içinde teşekkür ederiz iyi çalışmalar.

Erhan Damcıoğlu

Levent Bey'e yapmış olduğu işlemden dolayı çok teşekkür ederim. Hızlı güvenilir etik kurallar çerçevesinde işlemi incelikle gerçekleştirdi.

Erdoğan Şahinok

Tam bir profesyonel iletişim kurduğumuz ilk andan sonuna kadar gösterdiği naiflik ve saygı için teşekkür ediyorum.

Can Tanır

Profesyonel güler yüzlü ve iletişim becerisi oldukça etkili işinde başarılı bir Hanfendi. Her şey için çok teşekkür ederim.

Eylem Camurdan

Tülin Hanım gerekli tüm konularda fazlasıyla yardımcı oldu güler yüzlülüğü, profesyonelliği ve deneyimleri bizi yeni bir mülk sahibi yaptı. Teşekkür ederiz Tülin Hanım.

Evren Türkyılmaz

Evimin pazarlama ve satış aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka dan dolayı çok teşekkür ederim. Her aşamada bilgi vermesi ve açıklayıcı konuşması güven vericiydi. Tekrar desteğiniz için teşekkür ederim.

Tayfun Manyas

İşlemlerin başından sonuna kadar yanımızda oldular son derece güvenilir profesyonel hizmet veriyorlar her şey için teşekkürler.

Dilek Özdur

Ahmet Beyin samimi hızlı ve etkili idaresiyle güzel bir ticaret oldu. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ahmet Erol

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, çok teşekkürler. Net bilgiler aldık, Levent Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nebile Dağlıoğlu

Müge Hanım işinde çok başarılı ve profesyonel kendisinden 100%100 çok memnun kaldım bir kez daha teşekkür ederim.

Ethem İyiaksu

Gülnur Hanım alım sürecimizin başından sonuna kadar güler yüzü, iş bilgisi ve süreci iyi yönetmesi ile bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Suat Canbay

Düşündüğümüzden de çabuk satılmasından dolayı çok memnun kaldık. Tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir danışman. Çok teşekkür ederiz.

Hasan Karslıoğlu

İşini fazlasıyla iyi yaptığının kanaatindeyim sektöre hakim biri olduğu kesin ve kesin kendisine çok teşekkür ederim.

Esen Korkmaz

Çağrı Bey, ilginize iletişiminize sonsuz teşekkür ediyorum. Harika iş yönetiyor, sorun çözüp, iş bitiriyorsunuz. İş hayatınızda başarılar dilerim. Teşekkürler.

Tolga Öztoprak

Beklentilerimizin çok üstünde kısa bir sürede bu durgun emlak piyasa koşullarında evimizin kiralanmasına verdiğiniz değerli katkılar için minnettarız . Güler yüzlü ve samimi iş birliğiniz için tekrar çok teşekkür ederiz.

Fırat Yalçın

Gülnur Hanım ile yapmış olduğumuz işlemden son derece memnun kaldık. Kendisi başından sonuna kadar ilgilendi. Çok teşekkür ederiz.

Tuba Öksüz

Gülnur Hanım tanıdığım en bilgili ve çalışkan emlak danışmanıydı. İşini en ince detayıyla sonuna kadar takip etmesiyle takdir uyandırdı. Başarılarının devamını dilerim. Her türlü emeği için kendisine teşekkür ederim.

Tuğkan Rutkaya

Çok ilgili ve profesyonel bir hizmet sunuyor. Güven aşılayarak doğru analizle kısa sürede sonuca ulaştırıyor. Teşekkürler Levent Bey

Göksel Uysal

Ahmet Bey'den çok memnun kaldım. Tüm çevreme sizi tavsiye edeceğim. Teşekkür ederiz Ahmet Bey

Sem Demirci

Gerekli bütün bilgileri alabildiğim güvenilir ve enerjisi çok yüksek biri Betül Hanım. Kendisiyle çalışmaktan mutluluk duydum. Teşekkür ederiz Betül Hanım.

Okhan Durukan

Şule hanım, tanıştığımız ilk günden tapuyu aldığımız son güne kadar güler yüzü, kibarlığı, sakinliği,mütevaziliği, konuya hakimiyeti, sorunları çözme becerisi ve her şeyden önemlisi hanımefendi kişiliği ile bizlere örnek bir insan olduğunu gösterdi. Konusundaki profosyonelliği, iş hakimiyeti ve her aşamadaki hakkaniyetli yaklaşımı ise takdire şayandı. Ayrıca biz bu şehrin yabancısı sayılırız ve tanıdığımız insan sayısı da çok az. Bundan sonra bu şehirde bize ablalık edecek harika bir insan tanıdık. Kendisine ve şirketine bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diler. Saygılar sunarız

Nazlı Sinem Aslan

Evimi kiraya vermek üzere Remax Lot firmasını tercih ettim ve Ülkü Hanım’dan destek aldım. Kendisi ilk görüşmemizden itibaren işi çok sahiplendi ve kendisine güvenmemi sağladı. Fotoğraf çekiminden kiracı adaylarıyla görüşmeye kadar her aşamada beni bilgilendirdi. Tecrübesi sayesinde hiç düşünmediğim kadar kısa sürede evime yeni kiracı buldu. Samimiyeti hem ilgisi ve sonsuz sabrı için kendisine çok teşekkür ederim.

Hülya Akoğlu

Selma Hanım dairemizin satış sürecinde çok yardımcı oldu. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Ela Hacıhamitoğlu

Levent Beyin ilgisi sayesinde ev alma sürecimiz çok rahat geçti. Böylesi bir markaya işini lakıyla yapan böylesi bir danışman yakışırdı zaten. Bundan sonraki süreçte de birlikte çalışacağız, Teşekkür ederim

Filiz Ark

Deniz Hanımın tavrı, gösterdiği yakınlık, insana güven vermesi, verdiği müşteri hizmeti ve gösterdiği çaba için kendisine çok teşekkür ederim.

Berk Bütüner

Selin Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden gayet memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serap Uysal

Profesyonel, güvenilir, samimi ve dürüst çalışma anlayışı ile yardımlarınızdan dolayı teşekkürler Çağrı Bey.

Gökhan Çetinkaya

Emlak hizmetinden son derece memnun kaldık, çok gayretli çalışkan ve profesyonelliği ile bizden tam puan aldı.

Alim Sarıtaş

Özellikle başarılı iletişim kurması ve güven verici davranışları ile kaliteli hizmeti bize tanıştırdı. Taleplerimizi her zaman, her yerde bizlere sunduğu için temsilcimiz Deniz Hanıma çok teşekkür ederim.

Ceren Okay

Yardımları için Velda Hanım'a teşekkür borçluyum. Süreci oldukça hızlı ve sorunsuz halletmeyi sağladı. Çok profesyonel bir hizmet aldığımız kanaatindeyim. Tekrar çalışmak dileğiyle

Aynur Gülşen

Satışta ve sonrasında gösterdiğiniz sıcak ilgiye sonsuz teşekkürler. Hızlı ve sonuç odaklı bir çalışma sisteminiz var. Prensipli, düzenlisiniz dolayısıyla sonuç kaçınılmaz oldu. Çok teşekkürler.

Erkam Bozgeyik

Aradığım evi Çağrı Bey aracılığıyla aldım. Kendisi çok profesyonel çok teşekkür ederim.

Berk Bütüner

Deniz Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden gayet memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sırrı Perek

Tolga Bey, Konusuna çok hakim, tecrübesi her halinden belli olan bir danışman. Bizleri en iyi şekilde temsil ettiği için çok teşekkür ederiz.

Cansu Taslı

Ülkü Yılmaz Hanım’ı aşağıdaki kategorilerin hepsi için en yüksek puan ile değerlendiriyorum. Güler yüzü ve uzlaşmacı yaklaşımıyla hem bizim tarafımızdan hem de ev sahibi tarafından çok olumlu bir süreç geçirdiğimize inanıyorum. Gelecekteki ihtiyaçlarımız ile ilgili de her zaman kendisiyle iletişim halinde olacağız.

S*******

Mustafa evlerimin kiraya verilmesinde bana destek oldu. Düzenli, tertipli, işine saygılı bir danışman. Kendisinden çok memnunum. Başarlarının devamını dilerim.

Ayşe Nesrin Limoncu

Dürüst, Güler yüzlü, samimi ve kısa sürede iş bitirici müşteri ilişkilerine sahip bir insan olarak tanıdım Nur Hanımı ve çok da memnun kaldım kendisinden. Gözü kapalı güvenebilirsiniz evinizin anahtarını teslim edebilirsiniz.

Emre Saçan

Ev almamızda bize güvenilir, doğru bilgi veren ve profesyonel bir yaklaşımla işlemimizi sonuçlandıran Levent Beye çok teşekkür ederiz

Burçak Usal

Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İşinde tam bir profesyonel. Başarılarının devamını diliyorum.

Ömer Alkan

Elçin Hanım'ın profesyonel ve çözüm odaklı bakış açısı sayesinde gayet kaliteli hizmet aldım. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Bihter Paçala

Alışılagelmiş bir emlakçının dışında profesyonel yaklaşımınız ve her sorumuza detaylı şekilde cevap vermeniz ön yargılarımızı kırdı. En yakın zamanda tekrar çalışmak dileğiyle. Teşekkür ederiz

Nur Saroğlu

Nur Hanım ilgisinden, özverisinden gayet memnun kaldık. Tüm süreç boyunca bize çok kibar davrandı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayşe Nesrin Limoncu

Dürüst, Güler yüzlü, samimi ve kısa sürede iş bitirici müşteri ilişkilerine sahip bir insan olarak tanıdım Ülkü Hanımı ve çok da memnun kaldım kendisinden. Gözü kapalı güvenebilirsiniz evinizin anahtarını teslim edebilirsiniz.

Okan Elibol

Oldukça bilgili ve nezaketli bir gayrimenkul uzmanı. Satışın en başından en sonuna kadar her aşamasında yardımcı oldu. Teşekkürler Burcu hanım

Cansın Kaya

Ahmet Bey'e öncelikle tecrübesi, samimiyeti ilgisi aynı zamanda iletişim konusundaki uzmanlığı için çok teşekkür ederiz. Güven konusunda hiç tereddüt yaşamadık her süreçte ve sonuçtan sonra bilgisine başvurabileceğinize emin olun. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ramazan Özen

Aldığımız en iyi emlak hizmetini adlık. Çok teşekkür ederim Betül hanım.

Hakan Damar

Gerçekten işinin ehli ve çok ilgili bir hanım. Evimin çok kısa bir sürede kiralanmasını sağladı. Teşekkür ederim kendisine.

Yusuf Temel

Eylem hanım ilgisi ve alakası ile bizi Remax ailesine kazandırdı. Gerçekten konusuna hakim güler yüzlü ve dürüst biri, Çok teşekkür ederim.

Esra Betül Kınacı

Özlem Hanım ile çalışmak bir ayrıcalık. Gayrimenkulümüzün satışı ile dünya standartların da bir yaklaşım ile ilgilenmesi bizi çok memnun etti. Çok hızlı sonuç aldığımız bu çalışma neticesinde kendisini hem ailemize hem de çevremize tavsiye ettik. Dürüst bir danışman ile çalışmak isterseniz mutlaka Özlem Payan'ı arayın. Teşekkürler.

Hülya İnanç

Süreçten oldukça memnum kaldım. Evin kiralama süresi ve gösterilen özen oldukça önemliydi. Levent Bey'e itinalı yaklaşımı için ayrıca teşekkür ederim.

Senem Ertunc

Kendisi ile tanışmak büyük şans. Çok profesyonel işini hakkıyla yapan nadir insanlardan. Tartışmasız en iyi emlak danışmanı. Emekleri için teşekkürler.

Mehmet Bulaşmaz

Ev kiralama sürecinde bana yardımcı olan Anıl Bey'e emekleri için çok teşekkür ediyorum. Kısa zamanda ihtiyacımız olan evi bulduk. Kendisine başarılar diliyorum.

Nur Saroğlu

Ülkü Hanım ilgisinden, özverisinden gayet memnun kaldık. Tüm süreç boyunca bize çok kibar davrandı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Güney Şenel

Profesyonel yaklaşımınız, bilgi birikiminiz, dürüstlüğünüz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum Ali bey. Sektörünüzde ender kişilerdensiniz.

Fatma Gürpınar

Ali Bey işi konusunda çok ilgili ve bilgili bir danışman, kendisini her zaman tebrik ediyorum. Teşekkürler.

Ahmet Koçak

Çok nazik ve ilgili bir kişi. Ev arayışımızda ki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Bülent Acar

Profesyonellik ve güven. Sanırım bir Emlakçı ile çalışmak istiyorsanız olması gereken iki önemli unsur. Sanırım kendisinde ikisi de mevcut. Ben kendi adıma teşekkür ediyorum. En kısa zaman da tekrar çalışmak üzere diyorum.

Gülcihan Şeker

Ev kiralama sürecimizde kendisinden destek aldık. Süreci sonuna kadar götürmekle birlikte, güvenli ve sorunsuz bir alışveriş yapmamızı sağladı. Başarılarının devamını dilerim. Gelecekte tekrar ihtiyaç olduğunda, kendisiyle çalışmak konusunda tereddüt duymayacağım.

Doğukan Kuruçay

Selma Hanım gayrimenkulümüzü en kısa sürede çözüme kavuşturdu, kurumsal ve profesyonel çalışıyor, kendisine teşekkür ediyorum.

Bican Güzel

Sektörün daha iyi hale gelmesi İçin elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan dürüst, mütevazi Bir Yatırımcı Danışmanı. Teşekkürler Çağrı bey

M*******

Mustafa bey ile çalışmak çok keyifli. Mustafa beyin enerjisi işine çok güzel yansıyor. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim :)

Haydar Ekincioğlu

Mustafa beyden çok memnun kaldım. Bütün süreci şeffaflığıyla, bilgisi ve tecribesiyle profesyonel yönetti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mahmut Kıran

Satış yapmak kolaydır. Önemli olan satış sonrasında ürünün arkasında durmak ve gereken durumlarda yine destek verebilmektir. Geçen sene aldığımız evle ilgili yaşadığımız bazı özel durumlarda Tolga bey satış oldu bitti mantığı ile yaklaşmayıp bize defalarca yardımcı olmuştur. Ankara’da emlak alım ve satımı konusunda güveneceğim yegane profesyoneldir.

Hülya Akaoğlu

Tanıştığımız günden itibaren profesyonel yaklaşımlarınız, sabırlı çabalarınız, her gelişmede bizi detaylı bilgilendirmeleriniz ve bu kısa sürede mutlu sona varmamızı sağladığınız için Çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Shayesta Ahmad

Levent Bey çok nazik ve kibar biri, uzun zamandır devam eden ev arayış sürecimi kendisiyle sonlandırdık. Kira sözleşmesi imzaladıktan sonra da ihtiyacım olan her konuda destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Fahri Şanlı

Emlak danışmanlığı hizmetinizden çok memnun kaldım. Gayrimenkul kiralama ya da satış işlemimizde ihtiyaç olması durumunda tekrar sizinle çalışmak isterim. Destek ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Güler Balıkçı

Almış olduğumuz hizmet kalitesi, sektör bilginiz, uzmanlığınız ve yaklaşımınız bizi çok mutlu etti. Beğendiğimiz evi satın almamızı sağladınız. Göstermiş olduğunuz titizlik ve yardımlar içinde teşekkür ederiz.

Olcay Karabostan

Kendilerini yeni tanıdım ancak, çok kibar ve pozitif, hoşgörülü ve takdir edilecek miktarda bir danışman. Kendilerini tebrik ediyorum. Bundan sonraki emlak konularımda tek danışanım olacaktır.

İnci Akpınar

Burcu Hanım'dan aldığımız hizmet, kalite ve güven anlamında mükemmeldi, sorunsuz hızlı bir kiralama yaptık, Her şey için teşekkür ederiz.

Nurgül Orhan Metin

Gürsoy Bey son derece profesyonel bir şekilde işini yapıyor hiç bir zorluk yaşamadan süreci tamamladık teşekkür eder kolaylık dilerim işinizde.

Emine Gül Aslan

İşini titizlikle takip eden, samimi ve güvenilir olması işlerimizi çok kolaylaştırdı. Teşekkürler Hakkı bey

Feray Çay

Müşterisinin istediğini en iyi şekilde kavrayan, işini çok iyi takip eden, hızlı, güvenilir çizgisiyle verdiği hizmetten memnuniyet duyduğum, şimdiye kadar çalıştıklarımın en iyisi. Teşekkür ederiz Velda Hanım

Gökhan Kert

Tolga Bey son derece profesyonel, işini titizlikle yapan, güler yüzlü ve yardımcı bir kişi. Gayrimenkul alım sürecimizde özverili çalışmalarından ve tüm sorularımıza verdiği yanıtlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Uzun süreli bir iş birliği olması dileğimizle.

Onur Atilla

Hilmi Bey'e ilgisi için çok teşekkür ederim. Bilgisi üst düzey, ciddi bir yatırım uzmanı kendisi. Tavsiyeleri çok olumlu. Her zaman danışılabilir. Görüşmek üzere.

Berkay Baylan

Hilmi Bey, Çok teşekkür ederim. Sıcak ve yapıcı yaklaşımınız, tüm detaylara hakimiyetiniz, işi sonuca götürme konusunda hız ve beceriniz her şey için tekrar tekrar teşekkürler.

Yıldıray Muti

Levent Bey'in son derece profesyonel desteği ile tüm işlemlerimizde yardımcı olması, dürüst ve samimi yaklaşımı bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayça Çakmakcı

Velda Hanım ile kısa süre önce satın aldığımız ev sayesinde tanıştık ve çok memnun kaldık. Göstermiş olduğunuz hassasiyet ve titizlik için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

A*******

GAYET MEMNUN KALDIK HERŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİYDİ. MUSTAFA BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

İlhami Adabağ

MUSTAFAYA TÜM EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÇOK TİTİZ VE BİLGİLİ BİR ÇALIŞMA İLE HIZLI SONUÇ ALMAMIZI SAĞLIYOR.

A*******

YUNUS ABİ YATIRIM DANIŞMANLIĞI KONUSUNDA EĞİTİMLİ VE GÜVENİLİR BİR DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYOR. ONUNLA ÇALIŞMAKTAN KEYİF DUYUYORUZ. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Ç*******

MEMNUN KALDIM SATIŞ SÜRECİNDE BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU.

Güliz Karaköse

Yunus Beye destekleri için teşekkür ediyorum. Ekip arkadaşı Buket hanım cana yakınlığı ve verdiği güven ile kiralama sürecinde oldukça yardımcı oldu ve kafamda hiç bir soru işareti bırakmadı. Gayrimenkul alanındaki yeni nesil yaklaşımları, profesyonel ve arkadaşça tavrı birlikte yürütmeleri oldukça güven veriyor. Her şey için tekrardan çok teşekkür ederim ☺️

Seçkin Avken

Tolga bey görüştüğümüz süreç içerisinde profesyonelliğini şeffaf, nazik ve güvenilir bir şekilde ortaya koymuş, her türlü sorularımıza aynı düzeyde doğru yanıtlar vererek sürecin düzgün ilerlemesini sağlamıştır. Kendisine tekrar teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Koray Yılmaz

Tolga bey'den çok memnun kaldık. Yaklaşımı, sunumu ve özverili olması işine verdiği değeri açıkça ortaya koyuyor. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Fatma Pakonganlar

Gürsoy Bey'e titiz çalışması ve profesyonelliği için Teşekkür ediyoruz.

Hülya Turgan

Gayet memnun kaldık. Kendileri çok profesyonel. Bütün süreci başarılı bir şekilde yönetti. Teşekkür Ederiz Velda Hanım.

Rukiye Hilal Güvenç

Elçin Hanımın yaklaşımından ve gösterilen hizmetten memnun kaldım. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Sevgi Sertkaya

Gürsoy Bey'e göstermiş olduğu ilgiden ve mesleki bilgisi ile bizi doğru yönlendirmesinden dolayı çok Teşekkür ederim. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım.

Nurhan Özel

Velda Hanım her konuda çok yardımcı oldu. İşini seven profesyonel bir danışman olduğu için kendisine ve Remax Lot ekibine Teşekkür ederim.

Ceren Okay

Evi almamız da bizlere gösterdiği ilgiden dolayı kendisine Teşekkür ederiz.

Samet Demirci

Evimizi satmamızda ciddi ilgi ve motivasyonuyla çok yardımcı olduğu için Teşekkür ediyoruz. Gayrimenkul işlerimiz için güvenle her zaman çalışacağımız bir danışman tanıdık iyi ki.

Aydın Kurt

Başından sonuna kadar aldığımız hizmetten ve Aynur Hanım'ın güler yüzü, Profesyonelliğinden çok ama çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür Ederiz.

Zeynep Ceren Arular

Levent Bey bu konuda gayet yetenekli, ilgili ve güler yüzlü . sorduğumuz her soruya mantıklı ve anlayışlı cevaplar vermiştir. Kendisine çok Teşekkür ediyoruz. Çok memnun kaldık.

Servet Güneri Birgören

Levent Bey sürecimiz içerisindeki ilgisinden çok memnun kaldım. Çalışma prensibi beni tatmin etti. Teşekkür ederim.

Dilek Candan

Evimin satışını Sevda Hanım gerçekleştirdi. Sevda Hanımın her iki tarafa da güler yüzlü davranması ve iş bitiriciliği, bilgisi tecrübesiyle işlerimiz çabucak bitti ve satış gerçekleşti. Sevda Hanıma çok Teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum.

Taha Önder Pekgöz

Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Gürsoy Bey oldukça ilgili ve kibardı. Çok Teşekkür ederiz.

Pamela Harrera Valdivia

Şule Hanımın yaklaşımından, göstermiş olduğu Profesyonel hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine Teşekkür ederim.

Müşerref Yiğit

Şule Hanımla çalışmaktan çok memnun kaldım. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Esra Betül Kınacı

Konut satış sürecimiz boyunca danışmanımız Özlem Hanım potansiyel ayrıntıları bizlere iletmiştir. Kendisine istediğimiz zaman ulaşabildik. Özlem Hanımla samimi içten karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurduk. Geçirdiğimiz süreçte beraber çalışmaktan dolayı memnun kaldık.

Hülya Kurt

Tolga Beyle daha öncede çalışmıştık, Kendisinden memnun kaldığımız için tekrardan kendisini tercih ettik. Her şey için Teşekkür ederiz Tolga Bey

Mandana Mir

Tolga Bey şeffaf bir işlem gerçekleştirdi. Bütün aşamaları açık şekilde bize anlattı. Alıcı - Satıcı arasındaki dengeyi eşit ve doğru şekilde biçimlendirdi. Tanıştığımız için çok memnun olduk çok Teşekkür ediyoruz.

S*******

Yunus bey ile ev ararken tanıştım. Önce istediğimiz evi buldu daha sonra bütün süreci titizlikle yöneterek bizi hayalimizde ki eve ulaştırdı. Yunus beye ve Remax Lot ofisine teşekkürlerimi iletiyorum.

C*******

Yunus bey işini severek yapan, bilgili, güvenilir, dürüst bir gayrimenkul danışmanı. Remax Lot ofisini ve Yunus Kardeş'i benim bu sektöre olan bakış açımı değiştirdikleri için teşekkür ediyorum.

A*******

Mülkümü kiraya vermesi için Yunus bey ile yetki belgesi imzaladık. Hemen çalışmalara başlayan Yunus bey kısa bir süre içinde kiralama işlemini gerçekleştirdi. Yunus beyin çalışma şeklinden, Remax Lot ofisinin profesyonelliğinden çok memnun kaldım. Teşekkürler..

Caner Bilgin

Yunus bey ile birçok işlem gerçekleştirdim, hepsinden çok memnun kaldım. Yunus beyin doğru yönlendirmesi, süreci güvenli ve hızlı yönetmesi bu sektöre bakış açımı değiştirdi. Başka bir işlemde tekrar görüşmek üzere kendilerine başarılar diliyorum.

Çağatay Ünlü

Bu bizim Mustafa bey ile ikinci işlemimiz ikisinde de bize çok destek oldu. Satış süreci boyunca bizimle sıkı iletişim ve takipte kaldı.

M*******

Yunus beye destekleri için teşekkür ediyorum. Doğru alıcı adaylarını özenle seçerek, vaktimizi kıymetli değerlendirdi ve işlemi sonlandırdı :)

Mustafa Olgun

Mustafa bey ile çok sayıda işlem gerçekleştirdik. Hepsinden de çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Burak Aykut

Yunus beyden çok memnun kaldım. Süreci hızla sonuca ulaştırdı. Herşey İçin Teşekkür Ederim :)

Çağatay Yazıcı

Bölge dışı olmasına rağmen, bizi istediğimiz ev ile buluşturan, bütün süreci birlikte yöneten, işini çok iyi yapan bir danışman ile çalışmaktan oldukça memnun kaldım. Çok teşekkür ederim :)

Olcay Gündemir

İncek Loft uzmanı Yunus bey evimin kiralanması konusunda titizlikle çalışarak bizi memnun etti. Başarılı bir danışman ile çalışmak gurur verici. Teşekkürler.

Mustafa Olgun

Gayrimenkul Danışmanımız Mustafa beye herşey için çok teşekkür ediyoruz. Bizi hiç yanıltmadı. Tüm süreçte yanımızda oldu. Herşeyi sonuna kadar takip etti.

Mete Güntekin

Satış sürecimizi oldukça iyi yöneten Mustafa beye çok teşekkür ederim. Bizi satış sürecinde hiç yormadan bütün işlemleri kendisi çözüme kavuşturarak işlemi kapattı :)

İ*******

Mustafa bizim ailemizden biri gibidir. Samimi sıcakkanlı dürüst bir danışman işini benimsemiş bu yüzden oldukça başarılı :)

İzzet Gökhan Özbilgin

Elçin Hanımdan aldığımız hizmetten baştan sona çok memnun kaldık. Kendi evi gibi yardımcı oldu ve ilgilendi. Sorun yaşayabileceğimiz hiç bir konuya yer verilmedi. Teşekkür ederiz.

Serap Aytekin

Ülkü Hanım'ın disiplinli, profesyonel, çözüm odaklı olması alım satımda endişeleri güvene dönüştürmesi açısından çok katkı sağladığını yakinen gördüm. Kendisine başarılar diliyorum.

Erdem Atabek

Son derece pozitif bir yaklaşımla ve kurumsal anlayışla işini yapmıştır. En ufak bir sorun yaşamadım. Eda Hanıma Teşekkür ederim.

Turan Kaleli

Bu kadar işinin ehli kibar rahat anlaşılabilen bir emlak danışmanına ilk defa rastladım size ve ekibinize çok Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Serap Aytekin

Nur Hanım disiplinli, profesyonel, çözüm odaklı olması alım satımda endişeleri güvene dönüştürmesi açısından çok katkı sağladığını yakinen gördüm. Kendisine başarılar diliyorum.

Şener Yılmaz

Evimin satışını Ülkü Hanım gerçekleştirdi. Ülkü Hanımın her iki tarafa da güler yüzlü davranması ve iş bitiriciliği, bilgisi tecrübesiyle işlerimiz çabucak bitti ve satış gerçekleşti. Ülkü Hanıma çok Teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum.

Ahmet Reyiz Yılmaz

Selin Hanım gerçekten işini bilen bir arkadaş. İlgisi, deneyimi, Alıcı ve satıcı arasındaki koordinasyon sağlaması tamamen profesyonelce. Güvenilir olması ayrı bir meziyet. Başarılarınız daim olsun.

Ahu Egemen Uludağ

Burçak Hanım'a çok Teşekkür ederiz. Ev alma sürecinde bize her konuda açık net bilgi verdi ve sorunsuz bir şekilde evimizi aldık. Teşekkürler Burçak Hanım

Ceren Ertem Çimen

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Deneyimli ve çok hızlı bir danışman. Kendisi fazlasıyla güvenilirdi ve memnun bıraktı bizi. Teşekkür ederiz Can Bey

Suat Can Bay

Satış sürecinde doğru alıcıyı bulması ve bana söylemiş olduğu zamanda satmasından dolayı Levent Bey'e çok Teşekkür ederim.

Selda Çağlıyan

Ev alma sürecimde ihtiyaca uygun evin tespitinden, tapu işlemleri ve anahtarın teslimine kadar geçen tüm süreçlerde hızlı ve güvenilir şekilde destek olan Anıl Bey'e çok Teşekkür ediyorum.

Eser Gürel

Burak Bey En Başından en sonuna kadar bize güven verdi. Net ve şeffaf bir duruş sergiledi. Olması gereken bütün bilgileri bize net olarak verdi. Burak Bey'e Teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz.

Cüneyt Tanka

Gayet ilgili ve hızlı bir hizmetti Teşekkür ediyorum ve herkese öneriyorum Fazilet Hanımla gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Alpay Furkan Özbey

İşinde çok başarılı kesinlikle müşterinin ne istediğine odaklı mükemmel bir danışman ilginize çok Teşekkür ederim Betül Hanım.

Cengizhan Aksu

Can Bey güler yüzü ve profesyonelliği ile her zaman yanımızda oldu ve olmaya da devam edecek. Kendisine Teşekkür ediyorum.

Gökçe Acun

Gülnur Hanım ile işlem sürecimiz çok kısa sürdü ve çok memnun ayrıldık. İçimizin ve kafamızın her zaman rahat olmasını sağladı. Gülnur Hanımdan da çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Emre Abacı

Gayet etik bir şekilde işlemimizi tamamladık. Kendisi çok anlayışlı birisi. Tekrardan bir işlem yapacak olsak tercih edeceğimiz kişi bellidir. Teşekkürler Velda Hanım.

Meltem Tuna

Çağrı Bey ile satış işlemimiz çok iyi geçti, kendisi doğru fiyatı bulma sürecinde çok yardımcı oldu, güvenilir ve sözünde duran biri çok memnun kaldım.

Fevzi Ulusoy

Dürüstlüğü ve düzgünlüğü ile çok başarılı, güven sağlayarak ilerleyen bir gayrimenkul danışmanı. Profesyonel ve seri bir süreç yönetme prensibine sahip. Teşekkür ederiz Ahmet Bey.

Ahmet Vehbi Aksoy

Elçin Hanım sektöründe başarılı bir isim. Verilen hizmetten çok memnun kaldım Teşekkür ederim.

Gökberk Arıkan

Velda Hanım çok başarılı, pozitif bir danışman. İşini severek ve bilinçli olarak icra ediyor. Her şey için Teşekkür ederiz. Velda Hanım

Serkan Taşkazan

Çağrı Bey'e göstermiş olduğu ilgiden ve mesleki bilgisi ile bizi doğru yönlendirmesinden dolayı çok Teşekkür ederim. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım.

Güral Vural

Ülkü Hanım ev kiralama sürecinin başından itibaren profesyonel yaklaşımı ile çok yardımcı oldu. Kendisine Teşekkür ederiz.

Rojhat Ölmez

Aynur Hanım işini titizlikle yapan ilgili, anlayışlı, güler yüzlü bir insan. Ev kiralamamız konusunda göstermiş olduğu yardımlarından dolayı Teşekkür ederiz.

İbrahim Türedi

Velda Hanım kesinlikle işinin ehli, başarılı gayrimenkul danışmanı iş bitiriciliği ile müşterilerini her zaman mutlu bir şekilde ayrıldığını düşünüyorum. Başarılar diliyorum

Ziya Erkan

Güvenilirliği ve de dürüst davranışları sözünde duruşuyla Ankara'da dürüst emlakçıların olduğunu bana gösterdi Hilmi Beye ve de bağlı olduğu Remax Lot'a Teşekkür ediyorum

Şener Yılmaz

Evimin satışını Nur Hanım gerçekleştirdi. Nur Hanımın her iki tarafa da güler yüzlü davranması ve iş bitiriciliği, bilgisi tecrübesiyle işlerimiz çabucak bitti ve satış gerçekleşti. Nur Hanıma çok teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum.

Güral Vural

Nur Hanım ev kiralama sürecinin başından itibaren profesyonel yaklaşımı ile çok yardımcı oldu. Kendisine Teşekkür ederiz.

Fatime Korkmaz

Çağrı Bey'in sektör bilgisine, süreci doğru yönetmesine ve bizi doğru alıcıya ulaştırmasına hayran kaldık. Çok Teşekkür ederiz.

Emre Can Babaoğlu

Aynur Hanım işi konusunda oldukça deneyim sahibi, bilgili ve müşteri odaklı bir yatırım danışmanı kendisine çok Teşekkür ederim.

Evrim Malkoç

Gülnur Hanım, hem alıcının hem satıcının haklarını gözeten, işini ciddiye alan profesyonel bir insan.. Bize kiralık ev bulurken tanıştık. Daha sonra taşındığımız evin satışını yaptı ve yeni bir ev almamızı sağladı. Bütün bu kiralama, ev alım ve satış işlerini bir ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi. Sizin verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık, İyi ki sizinle tanışmışız.. Her şey için teşekkür ederim..

O.cem Ergörün

Kızılay'da bulunan dükkanımın satışı için geçmişten sizi tanıyan eşim sizinle görüşmemi tavsiye etti. Bu vesile ile sizle tanıştım. İyi ki de tanımışım. Şirketinizin Remax Lot ile anlaşma yapmamdan sonra 1 ay dahi geçmeden dükkanıma ciddi alıcı bulunmasına önemli katkıda bulundunuz. Titiz çalışmanız satış işlemleri ve satış aşamasındaki gelişmelerle ilgili olarak beni, gerek iş yerime gelerek, gerek telefonla düzenli bir şekilde bilgilendirmeniz, satış işlemleri için bizzat bulunmam gereken yerlere konforlu bir şekilde ulaşımımı sağlamanız, titiz ve pozitif yaklaşımınız sayesinde satış süreci benim açımdan son derece rahat, problemsiz ve stressiz bir şekilde tamamlandı. Bundan sonra Ankara'da gayrimenkul alımı veya satışı gündemimde olursa ilk başvuracağım kişilerden biri siz olacaksınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Tekin Akça

Ceren Hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Güler yüzü, eğitimli oluşu, işini bilerek ve layıkıyla yapması taktire şayandı. Her şey için Teşekkür ederiz .

Uzm.pr.a.kasım Hacım

Mithatpaşa caddesi üzerinde bulunan dükkanın alım aşaması çok hızlı gerçekleşti. Üstelik satıcı ile düzeyli bir iletişim gerçekleşti. İki tarafta oldukça memnun ayrıldı. Bu işlemlerde Nejat Tekin ile birlikte çalışan Elvan Kalemci'ye sonsuz Teşekkür ederim. Kendisi son derece profesyonel ve cana yakın. İşinin gerçekten ehli birisi. Herkese alım satım veya kiraya verme işlemlerinde birlikte çalışmayı öneririm. Mutlaka memnun kalacaklardır.

Filiz Ark

Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Deniz Hanımın profesyonel çalışması sayesinde kısa sürede işimizi bitirdi. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Mustafa Yıldız

Elçin Hanımla çok keyifli bir işlem süresi geçirdik. Çok başarılı birisi gerçekten. Doğru ve iyi bir hizmet almak çok güzeldir. Elçin Hanıma çok Teşekkürler.

Figen Okçu

Evimizi arayış sürecimiz hızlı ve profesyonel bir şekilde ilerledi. Yardımları için Gülnur Hanıma Teşekkür ediyoruz.

Savaç Malkoç

Gülnu Hanımdan da aldığımız hizmetten de çok memnunuz. Bütün yardımları ve ilgili yaklaşımları için kendisine çok Teşekkür ederim.

Füsun Ayar

Evimizin satış sürecinde gösterdiği güler yüz ve çabalarından dolayı Gülnur Hanıma Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Aslı Fidan

İdil Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İşini layıkıyla yapan, fazlasıyla samimiyetle yaklaşan ve güler yüzlü birisi. Başarılar diler Teşekkür ederim.

Hale Duman Kumru

İdil Hanımla gayet güzel bir süreç yürüttük. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Yardımları için kendisine çok Teşekkür ederiz.

Oktay Karatan

Sayın Fazilet Kunt hanımefendi ile tanışmamız Kıbrıs Girne Elexus otelde oldu.Antalya Manavgat’ta yazlığım olduğunu ve satmak istediğimi ilettim, İlgilendi ve sonuçta istediğim fiyata satıldı. Fazilet hanım için ayrı bir parantez açmak gerekir… Güven duygusu sağlıklı düşüncenin esasıdır. Alışverişte, siyasi düşünce de hizmet alımında hep güven ve güvenlik ararız. Remax LOT müşteri temsilcisi sayın Fazilet Kunt hanımefendinin duruşu ,davranışı, mesleki bilgi ve yeteneklerinin ben de yarattığı itimat ve güven duyguları yüksek seviyededir. Kendisine teşekkürlerimi yüksek sesle sunarken , Çalıştığı kuruma da öyle bir çalışanına sahip olduğu için gıpta ile baktığımı ifade ederim. Her şey için teşekkürler🙏 Prof.Dr Oktay Karatan

Tolga Diktaş

İdil Hanım işini her anlamıyla mükemmel yapan bir danışman. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde de İdil Hanımla çalışacağım. Kendisinden çok çok memnun kaldık. İdil Hanım'a çok Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Hale Özcan

Profesyonel bir yaklaşıma eşlik eden güven veren bir hizmet anlayışı ile hizmet aldım. Kendisine Teşekkür ederim.

P*******

Selma Hanımdan da aldığımız hizmetten de çok memnunuz. Bütün yardımları ve ilgili yaklaşımları için kendisine çok Teşekkür ederim.

Yüksel Yamaçici

Velda Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İşini layıkıyla yapan, fazlasıyla samimiyetle yaklaşan ve güler yüzlü birisi. Başarılar diler Teşekkür ederim.

Orhan Özyılmaz

Kurumsal bir şirket olarak her şeyi Profesyonel bir şekilde ve çok kısa sürede işleri tamamladılar. Bu büyük ilgi için kendilerine çok Teşekkür ederiz. Çok memnun kaldım.

Sercan Tekin

Evimizi arayış sürecimiz hızlı ve Profesyonel bir şekilde ilerledi. Yardımları için Gürosy Bey'e Teşekkür ediyoruz.

Gönül Ulutaş

Velda Hanım işinde güven veren, müşterilerine karşı ilgili bir danışman. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Başarılarının devamını dileriz.

Nevrak Maral

Evimizi kiralama sürecinde Gürsoy Bey'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık her şey gayet güzeldi. Teşekkürler.

Özen Akyürek

Ceren Hanımla gayet güzel bir süreç yürüttük. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Yardımları için kendisine çok Teşekkür ederiz.

Sarp Gürsoy

Başından sonuna kadar aldığımız hizmetten ve Ahmet Bey'in güler yüzü, Profesyonelliğinden çok ama çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür ederiz.

Y*******

Hayatımızın çıkmaza girdiği en zor dönemde bize yeni bir hayata başlamak için ışıklı bir kapı sunan Sn. Şule Hanıma tüm ailemiz olarak içtenlikle Teşekkür Ediyoruz.

A*******

Ankara'da bulunan gayrimenkulümüzün kiralanması sürecinde bizi hiç yormadan , kendi mülküymüş gibi ilgilenerek hızla kiralama sürecini tamamlayan Şule Hanıma içtenlikle Teşekkür Ederiz.

Gülay Turgut

Her şey çok seri oldu . Beklediğimden daha hızlı gerçekleşti. Bu kadarını tahmin etmiyordum. İşini bilen insanlarla çalışmak çok hoş. Sizi direk sonuca ulaştırıyor. Her şey için teşekkürler Fazilet Hanım

İlhan Turgut

Evimizi kendimiz satmak üzere ilana koymuştuk, Emlakçıyla çalışmak istemiyorduk ta ki Fazilet Hanım arayana kadar. Bizi arayarak sıcak, samimi, içten haliyle çalışmak istedi ve ikna etti bizi. İyi ki etmiş evimizi istediğimiz rakama bir hafta içinde satışı gerçekleştirdi. Kendisine çok Teşekkür ediyoruz.

E*******

Gürsoy Bey'den aldığımız hizmetten de çok memnunuz. Bütün yardımları ve ilgili yaklaşımları için kendisine çok Teşekkür ederim.

Sazim Gürsoy

Levent Beyle gayet güzel bir süreç yürüttük. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Yardımları için kendisine çok Teşekkür ederiz.

G*******

Ahmet Bey işinde güven veren, müşterilerine karşı ilgili bir danışman. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Başarılarının devamını dileriz.

Zeynep Çizmeli Öğün

Güler yüzüyle yaptığı bütün işlemlerinden memnun kaldım. her şey için çok Teşekkür ederim.

Zehra Neşe Türkan

Gülnur Hanıma öncelikle Teşekkür ediyorum. Gülnur Hanımla çalışmak çok keyifli. işinde çok başarılı müşteri portföyü çok iyi Ve çok kibar, Her şey için Teşekkür ederiz.

Ali Özen

Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Kendisi bilgili, güvenilir ve çok güler yüzlü bir danışman. Bir daha ihtiyacım olursa kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

Fatih Alpar

İlgisi bilgilendirme hızı konusunda muhteşem Performans. Güven konusunda tam memnuniyet. Tekrar çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Cengizhan Aksu

Nur Hanımla satış işleminin her aşaması çok keyifliydi, tecrübesi, güler yüzü ve çözüm üretmesi ile mükemmel bir iletişimle işlemleri sonuçlandırması harikaydı. kendisine çok Teşekkür ederim.

Koray Serdar Tekin

Bizim her işimiz ile yakından ilgilendi. Samimi, açık sözlü, ilgili ve çalışkan davranışları ile bizlerin takdirini kazandı. Sorunlarımıza sahip çıkıp, çözdü. İletişim ve konuşmaları hep çok saygılı idi.

Beste Koral

Tolga Bey çok ilgiliydi. Her konuda doğru bilgiler vererek müşterisini aydınlatıyor. Güler yüzlü, profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ederim, çok memnun kaldık.

Cengizhan Aksu

Ülkü Hanımla satış işleminin her aşaması çok keyifliydi, tecrübesi, güler yüzü ve çözüm üretmesi ile mükemmel bir iletişimle işlemleri sonuçlandırması harikaydı. kendisine çok Teşekkür ederim.

İ*******

Selma Hanım her konuda çok net davrandı. Son derece yardımcı ve ilgiliydi. Gayet iyi bir süreç geçirdik. Aldığımız hizmetten de memnun kaldık Teşekkür ederiz.

Beril Finci Koruç

Çağrı Bey sormuş olduğumuz tüm soruları tam donanımlı bir şekilde cevapladı, bilgisi, güler yüzü, pozitif enerjisi ile harika bir süreç geçirmemize vesile oldu. Kendisine çok Teşekkür ediyoruz.

Öner Halil Zeyrek

Satış işlemimizin süreci tamamen sorunsuz ilerledi ve sonuçlandı. Kendisinden çok memnun kaldım. Tekrar bir gayrimenkul işim olursa geleceğim tek adres olmuş durumda. Teşekkür ederim.

Sonathan Hamos

Levent Bey çok ilgili, çok pozitif enerjili ve düzgün birisi. Bir daha ki herhangi bir mülk arayışımızda, ilk arayacağımız kişi Levent Bey olacak. Teşekkür ederiz kendisine.

Mesut Kınacı

Levent Bey ile bu süreçte kurduğumuz iletişim oldukça iyiydi. İşini son derece düzgün ve eksiksiz yapmıştır. Kendisine Teşekkür ediyorum.

Sazim Gürsoy

Eda Hanımla gayet güzel bir süreç yürüttük. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Yardımları için kendisine çok Teşekkür ederiz.

Sevin Cihaner

Eda Hanımdan aldığımız hizmetten çok memnunuz. Güzel bir süreç ve işlem süresi geçirdik. Yardımları için Teşekkürlerimi iletmek isterim.

Hüsnü Özhan

Gürsoy Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İşini layıkıyla yapan, fazlasıyla samimiyetle yaklaşan ve güler yüzlü birisi. Başarılar diler Teşekkür ederim.

Sevin Cihaner

Levent Beyden aldığımız hizmetten çok memnunuz. Güzel bir süreç ve işlem süresi geçirdik. Yardımları için Teşekkürlerimi iletmek isterim.

Hüsnü Özhan

Barış Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İşini layıkıyla yapan, fazlasıyla samimiyetle yaklaşan ve güler yüzlü birisi. Başarılar diler Teşekkür ederim.

C*******

Ailemden ayrı ilk defa bir kiralık eve çıkmayı planladığımda sürecin zor olacağını düşünmüştüm, ancak Velda hanımın güven veren sesiyle başladığımız girişim ,kolayca halloldu. Deneyim ve bilgisi ile içten yaklaşımı tüm tedirginliğimizi yoketti.Ne zaman ihtiyaç hissetsem, her zaman arayıp yardım alabileceğime inanıyorum. İyi ki sizi tanıdık, çok teşekkürler

Yiğit Işık

Yaklaşık 6 ay önce ev bakmaktaydım. Bu süreçte öncelikle beğendiğim evlerin sahibinden satılık olmasına öncelik veriyordum. Çünkü gerek önceki tecrübelerimiz gerekse çevremizden duyduğum kötü bir ''EMLAKÇI'' algım vardı. Satın aldığım evi araştırırken açıkçası sahibinden satılık olmadığı için üzülmüştüm. Ancak bu konuda Nejat beyle tanıştıktan sonra bu olumsuz algım tamamen yıkıldı diyebilirim. Gerek satış öncesi, satış sırası ve satış sonrasında olsun her soruma samimiyetle yanıt vererek her konuda yardımcı oldu. Bu konulardaki tecrübesi, bilgi birikimi ve iletişim becerisi çok iyi seviyede idi. Her konuda detaylı ve tereddütsüz cevapları sayesinde aklımda soru işareti kalmadan süreci tamamlamış olduk. Her şey için teşekkür ederken çalışma hayatınızda başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Mahmut Yiğit IŞIK

Sait Koç

Mustafa bey ile ikinci dairemi de kiraya verdik, Mustafa beyin güvenilir duruşu, güler yüzü hem beni hem kiracı adaylarını mutlu etti. Kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Sait Koç

Bütün işlemlerimi Mustafa bey ile gerçekleştirdim. Hepsinden çok memnun kaldım. Mustafa bey bu işi çok iyi yapıyor, işe olan bağlılığı, işini severek yapması başarısının sırrı diye düşünüyorum. Başarıların katlanarak çoğalsın teşekkürler..

Mehmet Tevfik İzgi

Sayın Nejat Tekin, İşyerimizin kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımınız bundan sonraki süreçte sizinle iş birliği içinde olmamıza vesile olacaktır. Başarılarınızın devamı dileğiyle Mehmet Tevfik İZGİ Acar Oyuncak

Nurettin Dündar

Saygıdeğer beyefendi, Dünya genelinde değişmez bazı algılar vardır, bu meyanda emlak işiyle uğraşanların da genel bir imajı vardır. Gerek şahsınız gerekse kurumsal yapınız bu algıyı olumlu yönde zirveye çıkarıyor. Sizinle iş yaparken güven duygusunu hiç kaybetmedim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Tekrar bir işlem yada satış yapacak olsam güven içerisinde çalışabileceğime inanıyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Nurettin DÜNDAR

Orhan Cem Ergörün

Kızılay'da bulunan dükkanımın satışı vesilesiyle sizinle tanıştım. Remax ile anlaşma yapmamdan sonra 1 ay dahi geçmeden dükkanıma ciddi alıcı buldunuz. Titiz çalışmanız, satış işlemleri ve satış aşamasındaki gelişmelerle ilgili olarak beni gerek işyerime gelerek, gerek telefonda düzenli, detaylı ve doyurucu bir şekilde bilgilendirmeniz, satış için bizzat bulunmam gereken yerlere konforlu bir şekilde ulaşımımı sağlamanız, titiz, gerçekçi ve pozitif yaklaşımınız sayesinde satış süreci benim açımdan son derece rahat, problemsiz ve stressiz bir şekilde tamamlandı. Bundan sonra Ankara'da gayrimenkul alımı veya satış gündemimizde olursa ilk başvuracağım kişi siz olacaksınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Tunç Karaman

İlgisi bilgilendirme hızı konusunda muhteşem performans. Güven konusunda tam memnuniyet. Tekrar çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Hasan Alper Gürbüz

Güler yüzü ve yardım sever kişiliği ile çok güzel bir süreç tamamladık. İlgisinden ve işine olan bilgisinden dolayı kendisine çok Teşekkür ederiz.

Samiha Çınar

Tunacan Bey çok başarılı birisi, hiç bir şikayetim olmadı . İşlemleri hemen gerçekleştirdi. Gayrimenkul danışmanı olarak çok memnun kaldık .

Halil İbrahim Doğan

Gayet güzel bir kiralama süreci geçirdik, her konuda yardımcı oldu. Bu süreçten ve kendisinden çok memnun kaldım. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Ufuk Alkan

Tülin Hanım işlerinde gayet ilgili ve etkin olduğunu bu sürecinde bizlere verdiği hizmetle göstermiş oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Yıldıray Muti

Levent Bey'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İşlemimizin her kısmında çok ilgili ve güler yüzlüydü. Tavsiye ettik ve etmeye devam edeceğiz. Teşekkürler Levent Bey.

Aysun Demir

Levent Bey özverili, azimli ve sonuca odaklı çalışmanız çok kısa sürede bizi sonuca götürdü. Başarılarınızın devamını gönülden diliyorum. Her zaman sektörünüzde listenin en başındasınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Fatma Arzu Çatalkaya

Müşteriye karşı olan yaklaşımı ve iletişimi mükemmel bir insan. Kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duydum. Teşekkür ederim.

Lineer Bilişim Teknolojileri

Güler yüzü ve yardım sever kişiliği ile çok güzel bir süreç tamamladık. İlgisinden ve işine olan bilgisinden dolayı kendisine çok Teşekkür ederiz.

Cem Bulucu

Velda Hanım işinde başarılı ve çok prensipli. Aldığımız hizmeti çok beğendik ve çok memnun kaldık. Velda Hanım'a çok Teşekkür ederiz.

A*******

İlgisine, alakasına çok teşekkür ederim. Süreci çok profesyonel bir biçimde yönetti. Her şeyle çok güzel bir şekilde ilgilendi. Bu tür herhangi bir işlemimde yine kendisini tercih ederim.

Tunç Karaman

İlgisi bilgilendirme hızı konusunda muhteşem performans. Güven konusunda tam memnuniyet. Tekrar çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Selami Mert Civas

Aldığım hizmetten ve Tolga Bey'den çok memnun kaldım. Çok Teşekkür ederim.

Leyla Bektaş

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Velda Hanım'a Teşekkür ederim.

Alp Ömer Alparslan

Çok memnun kaldık . hem güler yüz hem ilgi alaka mükemmel, Teşekkür ederiz Müge hanım

Ökkeş Göycıncık

Son derece pozitif bir yaklaşımla ve kurumsal anlayışla işini yapmıştır. En ufak bir sorun yaşamadım. Ceren Hanım'a Teşekkür ederim.

Elmas Höker

Harika bir işlem sürecimiz oldu. İşini gerçekten çok iyi yapan, ilgili ve profesyonel birisi. İşlem süresi boyunca bizi çok güzel yönlendirdi. Alıcı ve satıcıyı çok başarılı bir şekilde buluşturdu. Baştan sonra çok iyiydi çok Teşekkürler.

A*******

Ahmet Bey'den iletişimiz çok güzeldi. Aradığımız sorulara hızlı cevap alabildik. Her anlamda da bize yardımcı oldu. Ahmet Bey'den çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Ali Gürcan Ünlü

Müge Hanım tüm süreçte aktif bir şekilde yanımızda oldu. İşini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı kendisi. Her şey için çok Teşekkür ederim.

Ökkeş Göycıncık

Son derece pozitif bir yaklaşımla ve kurumsal anlayışla işini yapmıştır. En ufak bir sorun yaşamadım. Gürsoy bey'e Teşekkür ederim.

Şengül Öztürk

İşlem sürecimiz boyunca Burcu Hanım her konuya çok hakimdi. Bizim hiç bir şeye müdahale etmemize gerek kalmadan her işimizi halletti. Sayesinde sıkıntısız bir süreç geçirdik. Çok memnunuz.

Ziya Ocak

Her konuda bize karşı çözüm odaklı yaklaşan, memnun ayrılmamızı sağlayan Ahmet Bey'e sonsuz Teşekkür ederiz.

Pınar Kapusuz

SÜREÇTEN ÇOK MEMNUNDUK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Sinan Milaslı

Beştepe mahallesinde bulunan mağazamızı sizin profesyonel yaklaşımınız ve özverili çalışmalarınız sayesinde ivedilikle kiralamış bulunmaktayım. Remax firmasının ismini hakkını vererek temsil ettiğiniz ve bu kiralamayı gerçekleştirdiğiniz için size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bir dahaki kiralama ve satışlarda birlikte olmak dileğiyle. Saygılarımla Sinan MİLASLI

Mustafa Öztürk

Hayırlı bir niyet ile evlilik sürecimizin adresini belirlemek üzere yaptığımız arayışlar içerisinde tanıştık sizlerle. Stres yönetimini güzel bir şekilde karşılayan yaklaşımınız, nezaketiniz, sorunlara alternatif çözümleriniz, müşteri memnuniyeti için hem işlemler sırasında hem de işlemler sonrasında yapmış olduğunuz çalışmalar ve kurallar takdire şayandır. İşlerinizin devamı ve başarılarınızın katlanarak artması dileğiyle... Mustafa ÖZTÜRK

Nedim Özyol

çok memnun kaldım sağolsun yardımcı oldu

Cheng Ran

When I need a rent a apartment with furniture in Ankara, they recommended Ms.Nur Akçam. She understood in the firstcase what İ need. We rented flat without any problem. She is so good in her Job. Thank you Ms.Nur Cheng Ran

Sevil Server Koç

Sevda Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri içinde ayrıca Teşekkür Ederiz.

Murat Ardıçlık

Müge hanım evimizin kiralanma sürecinde her zaman güler yüzlü, sorunlara çözüm odaklı ve yardımcıydı. Her şey için teşekkür ederiz. Aldığımız hizmetten çok memnunuz

Merve Helvacıoğlu

Sorulan soruların cevaplanması konusunda ilgili davranıldı ve yakından ilgilenildi. Müge hanımla yürüttüğümüz işlem sürecimizden oldukça memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Zümrüt Begüm Ögel

Aynur hanım her konuda çok net davrandı. Son derece yardımcı ve ilgiliydi. Gayet iyi bir süreç geçirdik. Aldığımız hizmetten de memnun kaldık Teşekkür ederiz.

Cheng Ran

Başarılı oluşu, mütevazi yaklaşımı ve yardımseverliği ile bizi memnun bıraktı. İlgisi için Teşekkürler.

Haluk Erdem

Çağrı bey bizlere çok yardımcı oldu. Her iki tarafa da güven, pozitif enerjisi, güler yüzü hiç eksik olmadı. Emeğinize sağlık Çağrı bey

Cheng Ran

Başarılı oluşu, mütevazi yaklaşımı ve yardımseverliği ile bizi memnun bıraktı. İlgisi için Teşekkürler.

Ebru Çalık Kütükçü

Biz hem firmanız olarak hem de danışmanımız Mustafa bey' den çok memnun kaldık. Duruşu, İş bitirişi hali, pozitif enerjisi bizlere ayrı bir güven ve mutluluk verdi. Teşekkür ederiz Mustafa bey.

Çağatay Semiz

Nejat bey profesyonelliği ve iş bitiriciliği ile süreci çok iyi yönetti. Kendisinin özel durumu olmasına rağmen bizi mağdur etmedi ve sağ olsun evi gezdirdi. Hem sözleşme hem de demirbaş anlamında gayet nizami ve uygun bir dosya oluşturup bize her türlü yardımcı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederim. Çağatay SEMİZ

Sarp Eskin

Konusuna hakim ve gerekli bilgileri detaylarıyla anlatan, Sorunların üzerine giden ve çözüm odaklı, Saygılı, ölçülü, iletişime açık, güler yüzlü, güvenilir. Teşekkür ederiz Levent bey.

Ahmet Murat Göktepe

Süreci profesyonel bir şekilde yönetti İlgisi, güler yüzü bilgi donanımı, çözdüm odaklı oluşu, duruşu, bizleri çok etkiledi. Her şey için teşekkürler Levent bey.

Yasemin Topbaş

Çalışma tarzınız ve yaklaşımınız gerçekten övgüye değer. Teşekkür ediyor hayırlı işler diliyoruz

İlker Yavuz

Çağrı beyin çalışma düzeni çok hoşuma gitti ve kendisini taktir ettim. Hiç bir sorun yaşamadık ve işlemimiz başarıyla gerçekleşti. Yardımlarından dolayı Teşekkür ederim.

Cihan Kayman

Çağrı bey'den çok memnun kaldık. Duruşu, doğru yönlendirmeleri, uzlaştırıcı tavrı ve işine olan hakimiyeti için çok Teşekkür ediyoruz.

Mustafa Buğra Ersoy

Ahmet Bey'in bütün emekleri ve yardımları için çok Teşekkür ederim.

Aslı Ulusoy Durlanık

Aynur Hanıma gayrimenkulümüze olan ilgisi için Teşekkür ederiz. Kendisiyle çalıştığımız için çok mutluyuz.

Özlem Gök

Uzun zamandır sahip olmak istediğimiz sitenin en güzel dairesine, müthiş performansı ile sahip olmamızı sağladığı için kendisine minnettarız. İlgi ve nezaketi içinde ayrıca kendisine Teşekkür ederiz.

Ozan Yıldırım

Şule hanıma nezaketi, ilgisi, konuya hakimiyetinden dolayı Teşekkür ediyorum.

Mehmet Emil

Ev alım sürecinin başından beri Gülnur Hanımla iyi bir iletişim içinde olduk. Süreci çok profesyonel ve adaletli bir şekilde yürüttü. İlgi, alakası ve emekleri için Teşekkürler.

Mehmet Ünal Damlı

Velda Hanımın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. İstediğimiz evi bulmamız konusunda kısa sürede yardımcı oldular bize. Çok Teşekkür ederiz.

İbrahim Süha Güçsav

Her şey pozitif, her şey çok güzel ilerledi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yunus Bey'e Teşekkür ederim

Kadri Levent Alkışlar

Satış işlemimizin süreci tamamen sorunsuz ilerledi ve sonuçlandı. Kendisinden çok memnun kaldım. Tekrar bir gayrimenkul işim olursa geleceğim tek adres olmuş durumda. Teşekkür ederim Velda Hanım

Pelin İki

Gülnur Hanım ile yapmış olduğumuz işlemden çok memnun kaldık. Süreçte sürekli olarak bilgilendirme ile iletişim halindeydik. Bizlerin tüm sorularına aktif bir şekilde cevap verdi, bilgi birikimi sayesinde güzel bir şekilde yönetti. Kendisine çok Teşekkür ediyoruz.

Eylem Burcu Reşorlu

Müge Hanıma yardımları için Teşekkür ederim.

Musa Yaman

Ahmet Bey işini son derece profesyonel bir şekilde yapıyor. Çok bilgili ve pozitif enerji dolu. Kendisi ile her daim çalışmayı isteriz. Tüm emekleriniz için Teşekkürler .

Kıvılcım Ertekin

Süreç çok iyi geçti. Bilgisi ve deneyimi ile güven veren bir duruşa sahip kendisi. Teşekkür ederiz Tolga Bey.

Ali İyici

Çağrı Bey bizlere çok yardımcı oldu. İşine hakim, müşteriyle ilgili, kendisinden çok memnun kaldık. Her şey için Teşekkür ederiz.

Gökçen Sapaz

Güler yüzlü, samimi bir hizmet aldık. Her konuda yardımcı ve ilgiliydi. Aldığım hizmetten memnun kaldım ve dostlarıma seve seve önerebilirim. Velda hanımın dostane yaklaşımı için ayrıca Teşekkür ederim.

Ayşegül Yetkin

İşlem sürecimizin her anında çok ilgilendi ve özen gösterdi. Aldığımız Profesyonel hizmet için Velda Hanıma Teşekkür ederiz.

Berkay Altunbay

Yunus Bey'den aldığımız hizmetten çok memnunuz. Güzel bir süreç ve işlem süresi geçirdik. Yardımları için Teşekkürlerimi iletmek isterim.

Ayhan Öner

Kendisiyle gerçekleştirmiş olduğum süreç içerisinde çok fazla olumlu görüşlerim oldu. Yunus Bey müşteriyi oldukça iyi analiz edip doğru olana ikna edici özelliğe sahip. İkna kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü. Bizi çok memnun bıraktı Teşekkür ederiz kendisine.

Uğur Can Candemir

Çok düzgün, kaliteli çalışkan bir kişi, söylediğini yapan, doğru yönlendiren, piyasa hakimiyeti fazla işinde çok başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı, Teşekkür ederiz Yunus Bey.

Oğulcan Acar

Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Çok yardımları oldu. Mutluyuz ve Teşekkür ediyoruz.

Fırat Çelik

Süreç çok iyi geçti. Bilgisi ve deneyimi ile güven veren bir duruşa sahip kendisi. Tedirgin olduğumuz düşünceleri dahi olumlu yöne çevirdi. Bizlere yük olabilecek tüm işlerle birebir ilgilendi. Teşekkür ederiz. Barış Bey.

Mustafa Ufuk Akta

Çok memnun kaldım. İçtenliğiyle gerçekten muhteşem bir Gayrimenkul danışmanı. Bundan sonra tüm Emlak işlerimde Tolga Bey ile çalışacağım.

Eren Yürük

Eda Hanımın enerjisi olsun bilgisi olsun her konuda istediklerimizi fazlasıyla karşıladı. Çok Teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

Önsel Unuç

Eda Hanım sormuş olduğumuz tüm soruları tam donanımlı bir şekilde cevapladı, Bilgisi, güler yüzü, Pozitif enerjisi ile harika bir süreç geçirmemize vesile oldu. Kendisine çok Teşekkür ediyoruz.

Hilal Erdinç

Gülnur Hanım işini son derece Profesyonel bir şekilde yapıyor. Çok bilgili ve pozitif enerji dolu. Kendisi ile her daim çalışmayı isteriz. Tüm emekleriniz için Teşekkürler .

Enes Reçber

Tolga Bey ile çalıştık. İlgisi, Özverisi, Destekleri için çok Teşekkür ederiz. Beni iyi anlayıp işimi çözümlendirdi. Teşekkürler Tolga Bey.

Salih Aydın

Her şey çok güzel ilerledi. Aldığımız hizmetten ve ilgiden memnun kaldık. Teşekkür ederiz kendisine.

Okan Hamioğlu

Selin Hanım işini severek yapan ve müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda yardımcı olan çok saygın ve çok iyi bir insandır. Yardımlarınız için Teşekkür ederim.

Bengi Uğurluoğlu

Barış Bey ile işlemlerim çok hızlı ve sonuç odaklı olarak ilerledi. Sektör bilgisi, güven veren kişiliği ve düzenli olarak bizleri bilgi akışı sağlaması yeni işlerde de çalışacağımıza vesile oldu. Sizi tanıdığımıza çok memnun olduk Barış bey.

Müge Şen

Kendisiyle gerçekleştirmiş olduğum süreç içerisinde çok fazla olumlu görüşlerim oldu. Gülnur Hanım müşteriyi oldukça iyi analiz edip doğru olana ikna edici özelliğe sahip. İkna kabiliyeti yüksek çok sempatik ve güler yüzlü. Bizi çok memnun bıraktı Teşekkür ederiz kendisine.

Erhan Çatalok

Özlem Hanımla gayet güzel bir süreç yürüttük. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Yardımları için kendisine çok Teşekkür ederiz.

Tuncay Doğancı

Profesyonel bir yaklaşıma eşlik eden güven veren bir hizmet anlayışı ile hizmet aldım. Anıl Beye Teşekkür ederim.

Furkan Erdal

Ceren Hanım ilgisi, Bilgisi ve profesyonelliği hem de samimiyeti için kendisine Teşekkür ederim. Kendisinden çok memnun kaldık.

Emin Mutlu

Hilmi Bey çok başarılı, pozitif bir danışman. İşini severek ve bilinçli olarak icra ediyor. Her şey için teşekkür ederiz. Hilmi Bey

E*******

Anıl beyle yaptığımız işlem süreci son derece kısa ve Profesyoneldi. İşlem kolaylığı ve hızlılığı beni memnun bıraktı. Güler yüzünden ve ilgisinden dolayı kendisine Teşekkür Ederim.

Doğuhan Mungan

Hilmi Bey bizlere çok yardımcı oldu. İşine hakim, müşteriyle ilgili, kendisinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Mehtap Sakinci

Verilen hizmetlerden fazlası ile memnun olduk. Levent Bey'e çok Teşekkür ederiz.

Eren Arısoy

Sevda Hanımın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. İstediğimiz evi bulmamız konusunda kısa sürede yardımcı oldular bize. Çok Teşekkür ederiz.

Serdar Kaya

Sevda Hanımla ilk işlemimiz değil bu, Tekrardan sayesinde her şey eksiksiz sonuçlandı. Emekleri ve bize olan ilgisi için Teşekkür ederim.

Kadir Albayrak

Profesyonel çalışma ortamına sahip olmaları ve güler yüzleri beni çok mutlu etti. Samimiyetlerine, ilgilerine çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım.

Özgün Çekiç

Yunus bey gerçek bir İncek Loft uzmanı. Sürekli çalışıyoruz ve ben çok memnunum bu çalışma sürecinden. Tüm emekleri için teşekkür ederim. Tüm gayrimenkul işlemlerim için güvendiğim tek danışman kendisi.

Günay Şahin Dalgıuç

Metin Bey işinde çok iyi, Lot ailesi böyle işinde profesyonel bir Danışman ile çalıştığı için çok şanslı. Her şey için Teşekkür Ederiz

Sadık Altınsoy

Barış Bey sayesinde her şey eksiksiz sonuçlandı. Emekleri ve bize olan ilgisi için Teşekkür Ederim.

Evrim Algan Malkoç

Her zaman çok ilgili ve Profesyonel bir süreç yürüttü. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Gülnur hanıma da bütün yardımları için Teşekkür Ederiz.

Nalan Karadeniz

İdil Hanım sürecin en başından beri çok iyi hizmet ve destek sağladı. Son derece güler yüzlü bir şekilde yardımcı oldu. Kendisi harika bir danışman. Teşekkür Ederim.

Nuran Yıldızhan

İdil Hanım çok ilgili bir gayrimenkul danışmanı, Hizmette ki, titizliği ve özeni dikkatimi çekti. Çok teşekkür ederiz

Musa Turan

Hilmi Bey son derece kibar profesyonel ve başarılı kendisine çok Teşekkür Ederiz.

Tuğçe Köksal

Ahmet Bey son derece kibar profosyonel ve başarılı kendisine çok Teşekkür Ederim.

Yiğit Kemal Özol

İdil Hanım ilgili ve nazikti her şey çok güzel ilerledi. Aldığımız hizmetten ve ilgiden memnun kaldık. Teşekkür Ederiz

Zeynep Yiğit

Ahmet Bey süreci harika yönetti. Sektör bilgisi oldukça fazla ve yelpazesi çok geniş. Başarılı ve dürüst bir danışman. Çok Teşekkür Ediyoruz.

Yaman Altay

Barış Bey beyefendi, güvenilir ve profesyonel kimliği ile emlak işlerimizi en hızlı ve doğru şekilde sonuçlandırdı Teşekkür Ederiz.

Begüm&can Ünay

Metin Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkür ediyoruz.

Figen Ertekin

Metin Bey'den çok memnun kaldık. İlgisi alakası ve emekleri için kendisine Teşekkür Ederiz.

Coskucan Kılıç

Gülnur Hanım kurumunuz için bir değer kendisine emekleri için Teşekkür Ederiz.

Metin Başbilen

Aynur Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Gerek güler yüzü, gerekse işine olan bağlılığı çok iyi. Her şey için teşekkür ederim.

Gamze Çetinbaş

Betül Hanım tam olarak bizlerin istediği gibi; zarif, bilgili, kibar ve bir o kadar da sonuç odaklı bir Gayrimenkul Danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yeliz Oğuz

Çok değerli Fazilet hanım ev kiralamamda bize ,ailemize güler yüzünüzle,pozitif enerjinizle en önemlisi müşterinizin ne istediği ile ilgili engin bilginizle destek olduğunuz için çok ama çok minnettarım.İstedigim evi sayenizde buldum sağolun,varolun🙏🙏🥰

Ahmet Salman

harika birisi

Ahmet Yaşlı

Evimizi satmaya karar verdiğimiz günle satış için tapuya gittiğimiz gün arasında geçen birkaç günlük kısa süre içinde samimiyet ve yakın ilgi alakanızdan çok memnun olduk size teşekkür ediyoruz. Gerçekten bu kadar hızlı satış yapabileceğimizi biz bile beklemiyorduk. Sizin de hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımınızla istediğimiz değerde evimizi satabildik. Bundan sonra kendimizin ve yakın çevremizin tüm gayrimenkul alışverişlerinde sizinle gönül rahatlığıyla çalışacağız desteklerinizin devamını bekleyeceğiz. Teşekkürler her şey için

Emrah Günsel

Bugün yapmış olduğumuz ev alım satışında yaklaşımınız ve pozitif tavrınız için teşekkür ediyoruz. Güzel bir yuvaya kavuşmanın heyecanı ile tanıştık sizle, umarım uzun yıllar süren bir dostluk olarak devam edecek. Çok teşekkürler.

Ali Kasım Hacım

Nejat bey gayrimenkul alım ve satımlarında son derece disiplinli, profesyonel her şeyden önemlisi çok güvenilir. Gayrimenkul alımımızda bizi hiç sıkıntıya sokmayacak bir süreç yönetti. Bize düşen yükü aldı ve süreci son derece profesyonel bir şekilde sonuç aldı. Bu gibi işler disiplin ve strateji ile yürür. Çok teşekkürler Nejat bey.

Adnan Aslan

Velda Hanım, gerek profesyonelliği, gerek bilgi birikimi ile son derece yardımcı oldu. Her şey için Teşekkür ederiz.

Medine Selcan Zeren Karabulut

Velda Hanımdan çok memnun kaldık. Satış sürecini güzel yönetti. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.

Erdal Ardıç

Eda Hanım süreci çok başarılı bir şekilde yönetti. Onunla çalıştığımız için çok mutluyuz. Hiç bir problem yaşamadık. Kendisin çok Teşekkür Ederiz.

Gülcan Akyıldız

Kendisinden çok memnun kaldık bize çok yardımcı oldu Teşekkür Ederiz.

Cahit Yılmaz

Profesyonel çalışmasından ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.

Adnan Toprak

Hakkı Beyden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Öner Biçer

Profesyonel çalışmasından ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.

Oya Atılgan

Efendi kişiliği, işinde olan gayreti, titizliği ve bizlere yaklaşımı taktire şayan. Tüm emekleriniz için Teşekkür Ederiz

Fevziye Ayten

Tolga Bey işinde profesyonel olduğu kadar güvenilir ve güler yüzlü tavrıyla tüm süreçte bize çok yardımcı oldu. İlgisi ve sabrı için çok teşekkür ederiz.

Furkan Aksoy

Barış Beye bu süreçte göstermiş olduğu destek ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Aynur Ulaşan

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Hasan Sabri Dündar

Velda Hanımın göstermiş olduğu ilgi ve çalışmalar beni memnun etti. Teşekkür ederim.

Şule Çelik

Şule Hanımdan çok memnun kaldık. Satış sürecini güzel yönetti. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.

Hülya Altuğ Özmen

Barış Beye efendi kişiliği, işinde olan gayreti, titizliği ve bizlere yaklaşımı için Teşekkür Ederiz.

Can Özcan

Velda Hanımın çözümcü, başarılı ve güler yüzlü yaklaşımından çok memnun kaldım. Teşekkür ederiz.

Gökhan Adanalı

Şule Hanımı tanımak çok güzel. Bu sektörde olması ayrıca çok kıymetli, kendisine emekleri için Teşekkür Ederiz.

Ayhan Şen

Mustafadan çok memnun kaldım. Kiralamak istediğim ev için elinden geleni yaptı. Profesyonel çalıştığı için beni memnun etti. Teşekkür ediyorum.

Hasan Demir

Gürsoy Beyden çok memnun kaldık ilgisi alakası için Teşekkür Ederiz.

Nihal Bilben

Özlem Hanıma ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Yüksel Tüzinal

Levent Beye ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Tayfun Hasan Cerrah

Gürsoy Beye emekleri için Teşekkür Ederiz.

Alper Ok

Levent Bey çok ilgili ve alakalıydı memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Maria Tulkibayeva

Nur Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Ayla Demirel

Can Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Ayşegül Sevil

Can Beye ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz..

Maria Tulkibayeva

Ülkü Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Kübra Meşe

Gülnur Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Oğulcan Acar

Ali Beyden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Mehmet Kurt

İdil Hanıma ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Hüseyin Aydın

Aynur Hanımdan memnun kaldık kendisine Teşekkür Ederiz.

Batuhan Ketene

Aynur Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

İdil Erdoğru

Ahmet Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Gökçe Gülay

Görkem Beyden çok memnun kaldık ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Cağdaş Yiğit

Aynur Hanımdan çok memnun kaldık kendisine çok Teşekkür Ederiz.

İzzet Gökhan Özbilgin

Elçin Hanıma ilgisi ve alakası Teşekkür Ederiz.

Işın Soyuer

Levent Bey çok beyefendi ve yardımseverdi ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Senem Akgül

Ahmet Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Burak Işık

Ceren Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Tunç Karaman

Gürsoy Beyden memnun kaldık kendisine Teşekkür Ederiz.

Esra Engürel Bozkurt

Barış Bey işinde son derece Profesyonel ve pozitif bir insan. Her şey için Teşekkür ediyoruz.

Sıla Balcı Kırmızı

Aynur Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Cengiz Köksal

Ceren Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Sefa Orkun Özel

Gürsoy Beyden memnun kaldık kendisine Teşekkür Ederiz.

Şevkiye Jülide Tolunay

Barış Beyden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Baran Doğan

Aynur Hanımdan çok menun kaldık Teşekkür Ederiz.

B*******

Mustafa beyden cok memnunum. İlk kez bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştım. Bu süreçten de çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Sefa Keskin

Gayrimenkul alım sürecinde, Ev incelenmesi, Alıcı satıcı koordinasyonu ve işlemlerin her aşamasında zaman ve mesai gözetmeksizin görevini üstün gayretle yerine getiren sorumluluk duygusunu hiç eksiltmeyen gayrimenkul alım mutluluğumuza değer katan Alacaatlı Remax lot ve Şule Büyükbakırcı Hanımefendiye Şükranlarımızı Sunarız.

Ömür Özonur Kacoğlu

Çok çok çok memnun kaldım. Satışın her aşamasını son derece güven verici şekilde yöneten. Her durumda bilgilendirme yapan, İçimi rahatlatan Şule Büyükbakırcı'ya müteşekkirim.

Tunç Karaman

Ceren hanım binamızdaki daireleri ve dükkanları 2 ay gibi kısa bir sürede güvenilir ve iyi fiyatlarla kiraya verdiler. Güler yüzlü, hızlı, son derece gayretli, dürüst ve profesyonel çalışma sisteminiz için size teşekkür eder, bundan sonraki projelerimizde de sizlerle çalışmak dileğiyle başarılarınız devamını dilerim.

Halil İbrahim Karakullukcu

Şule hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Villamızın kiralamasında gösterdiği ilgi ve alaka için çok Teşekkür ediyorum. Bundan sonrada tüm gayrimenkul işlerimde kendisi ile çalışmaya devam edeceğim. Teşekkürler Şule Hanım. Teşekkürler Remax Lot

Mustafa Olgun

Mustafa Bey'le bir işbirliğimiz oldu gayrimenkulumü satmak istediğim zaman bana en ince detayına kadar bilgilendirmelerde bulunup profesyonel bilgilerini aktardı çok kısa sürede satıcıyla buluşmamı sağladı bilgileri aktarma süreci çok hızlı ve başarılıydı kendisine çok teşekkür ederim .

Mustafa Özkeçeci

Merhablar Şule Büyükbakırcı ile yapılan görüşmeler neticesinde, gerek güler yüzü, gerek konuya hakimiyeti, gerekse de bilgilendirme anlamında her türlü doyurucu bilgiye ulaştık. Sorduğumuz her soruya cevabımızı aldık. Sektörel bilgisine hayran kaldık. Sıcak gülümsemesi ve bilgisi ile sektörde pek bulamadığımız güvenilir. hissiyatine sahip olduk. İnandık ve kiraladık. Teşekkürler şule Hanım.

Ali Tarık Anıl

Gülnur Hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık ve keyif aldık kendisine Teşekkür Ederiz.

Arif Pakkan

Her şey çok iyiydi işini iyi bilen bir insan güvenilir ve dürüst kurumunuz için bir değer Teşekkür Ederiz.

Burak Aydemir

Burak Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Okan Elibol

Burcu Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Nazım Beyazgül

Selma Hanıma ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Eser Gürel

Burak Beye ilgisi alakası ve emekleri için çok Teşekkür Ederiz.

Ensar Taşkesenligil

Elçin Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Nimet Baki

Şule Hanımdan çok memnun kaldık kendisine Teşekkür Ederiz.

Ahmet Dağtekin

Betül Hanıma ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Hamit Cansızoğlu

Elçin Hanıma ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Gülşen Atay

Burak Bey'le gerçekleştirdiğimiz işlemden çok memnun kaldım kendisine çok Teşekkür Ederiz.

Alaattin Ünüvar

Ceren Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Bilal Okar

Selma Hanımdan çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Saim Kaba

Gülnur Hanıma ilgisi ve alakası için çok Teşekkür Ederiz.

Alattin Ünüvar

Tunacan Beyden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Tolga Akbaba

Murat Bey çok efendi ve ilgili biri kendisine çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Orhan Özyılmaz

Murat Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

A*******

Yunus bey ailemizin gayrimenkul uzmanı :) Bütün gayrimenkul işlerimizi kendisi ile birlikte yürütüyoruz. Tasarladığımız evi kısa sürede buldu ve bütün süreci çok iyi yönetti. Bu aşamada bize sadece evin keyfini sürmek kaldı. Yunus beye başarılarının devamı diliyorum. Güler yüzlü, piyasaya hakim, güvenilir bir danışman olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum.

Caner Bilgin

Yunus bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Yunus bey gayrimenkul sektöründe oldukça başarılı bir danışman. Kendisi ile sürekli çalışıyorum. Önce evimin satışını gerçekleştirdi. Ardından istediğim evi en kolay ve güvenilir şekilde almamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu sektörde böyle başarılı danışmanlar görmek çok gurur verici :)

S*******

Yunus bey ile yapmış olduğum işlemden çok memnun kaldım. Kiralamak istediğim ev için hemen randevu oluşturup gösterim sağladı. Her detayı en ince ayrıntısına kadar anlattı. Daha sonrasında evin içinde bazı işlemler için de destek oldu. Hala da oluyor. Yunus beye şeffaflığı ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.

Elkin Konuk

Sayın Şule Büyükbakırcı ve Remax Lot ekibinin hem Profesyonel hem de insani boyuttaki yaklaşımı beni ve ailemi son derece memnun etti. Satış sürecinin tamamında değişmeyen tarz, tavır ve tutumları nedeniyle bu olumlu atmosferi kendilerine ifade etmenin dışında yazıyla da kayıtlarına geçirmek istedim. Teşekkür ederim.

Süleyman Gölcük

Mustafa bey bize her konuda çok yardımcı oldu. Aradığım evi kendisine anlattım ve iki hafta içinde evi almış oldum. Bana sunmuş olduğu evi görmeden aldım. Aldıktan sonra evi gördüm birebir anlattığı gibiydi. Beni hiç yanıltmadı. Daha sonra evde tadilat yaptırmak istediğim yerler için de bana bir usta yönlendirdi. Yine aynı şekilde süreci takip etti. Bu işi hakkıyla yapan nadir danışmanlardan birisi Mustafa bey. Kendisine bütün emekleri için çok teşekkür ederim. Bu şekilde çok başarılı olacağını düşünüyorum.

A*******

İlgi ve alakaları ve samimiyetli yaklaşımlarından ötürü kısa bir sürede ev kiraladım, Remaxa olan olumsuz düşüncelerimi değiştirmeyi başardı.Bundan sonrası İçin başarılar dilerim.

Hasan Kağan Akıcı

Betül Hanıma ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Murat Baki

Şule Hanımdan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldım çok Teşekkür Ederiz.

Ercan Çuhadar

Betül Hanımdan çok memnun kaldık kendisine Teşekkür Ederiz.

Levent Acar

Tülin Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz

Ertuğrul Orak

Levent Bey işinde son derece Profesyonel ve pozitif bir insan. Her şey için Teşekkür ediyoruz.

Özge Çavuşoğlu

Levent Beye ilgisi ve alakası için çok Teşekkür Ederiz.

Sibel Rende

Kendisinden çok memnun kaldık emekleri ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Pınar Özyurt

İlgisi ve alakası için kendisine Teşekkür Ederiz.

Mehmet Burak Şavata

Betül Hanıma ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Pınar Banu Arslan

Umur bey işinde son derece Profesyonel ve pozitif bir insan. Her şey için Teşekkür Ediyoruz.

Gizem Güzel Güven

Selma Hanıma emekleri ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Ahmet Can Kaya

Ahmet Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Ahmet Cesur

Umur Beye ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Merih Lakerta

Kendisinden çok memnun kaldık emekleri için Teşekkür Ederiz.

Emrah Ziya Emeklioğlu

Metin bey bütün işlem sürecimizde çözüm odaklı ve çok olumlu yaklaştı gayet güzel ilerledik. Her şey için çok Teşekkür Ederiz.

Yeşim Kadıoğlu

Tecrübesi ve ilgisinden memnun kaldık çok Teşekkür Ederiz.

Erman Şentürk

Metin Beye ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Serkan Yıldırım

Tolga Beyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür ederiz.

Gizem Eroğan Karslı

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Kendilerine Teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Şahnur Akın

Çok teşekkür ediyorum Tülin Hanım, son derece Profesyonelce bir yaklaşım.

Ömer Taşkazan

Aynur Hanıma her konuda çok güveniyoruz. Bizimle çok ilgilendi çok profesyoneldi. Kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Tahsin Sevgi

Metin Beye her şey için Teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Sıla Balcı Kırmızı

Aynur Hanımdan çok memnun kaldık, İçtenliği ve güven dolu çabaları için Teşekkür ediyoruz.

Ebru Kipay Başak

İdil Hanım bu sektörde başarılı birisi. Profesyonel hizmet için Teşekkür Ederiz kendisine.

C*******

Çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Nil Savaş

Metin Bey çok ilgiliydi. Bütün yardımları için kendisine Teşekkür ederiz.

Erdal Ardıç

İlginiz, güler yüzünüz ve işinizdeki ciddiyetiniz için çok Teşekkürler Levent Bey.

Gülsün Özbaş

Bilgili, güvenilir ve tecrübeli yaklaşımı ile müşterisini son derece iyi yönlendiren, kişiliği ile sevgi ve saygı uyandıran biri Teşekkür Ederiz.

Seyut Erkunt

Önce yatırım yaptırıp bize aldırdığı daireyi sonrasında verdiği sözü tutarak kiraya verdi.. çok teşekkürler Burakcım

H*******

Evinizin satışını hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamladı. Çok teşekkürler Burakcım

S*******

Dairemizi alırken çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz

Ayşe Başak Özbayram

Fazilet hanımı mülkümün satışı ile ilgili görüşmek için aradım, yakın ilgi ve samimiyeti ile çalışma şeklini anlatıp kısa sürede de evimi istediğim fiyata sattı. Fazilet hanıma çözüm odaklı ve başarılı çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.Bundaan sonraki alım ve satım işlerimde tercihim Fazilet hanım ve Remax LOT ofisi olacaktır .Herşey için teşekkürler…

Y*******

Avend beytepeye hakim. İlgisi ve yardımı için teşekkürler

D*******

Avend beytepeye oldukça hakim ve çözüm odaklı. İşimizi oldukça hızlı çözümledi. Teşekkürler

M*******

Avend beytepedeki dairemizi hızlıca sonuçlandırdı. İşinin takibi için teşekkürler

E*******

Avend beytepedeki hakimiyeti ve güvenilirliği için teşekkürler

M*******

İncek lofttaki satış sürecimizde hep yanımızda olduğunu hissettirdi. Teşekkürler

C*******

Avend beytepeye oldukca hakim. Istedigimiz daire tipini anlayip hemen alternatif uretip isimizi sonlandirdi. Tesekkurler Kardesim

Caner Turgut

Gayet memnun kaldım. Mustafa bey bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ö*******

3. Kere evimin kiralamasını yaptı. İlgisi için teşekkürler

Ö*******

Incek loftta daire almak istedigimizde tanistik, simdi de evimizi kiraya verdi. Tesekkurler

L*******

Incek loftta daha once baska emlakcilarin da calisip satamadigi dairemi satti. Kendisine guvendik bosa cikmadi

Burcu Telli

Kirlama sürecimizi sorunsuzca hallettiği için teşekkürler

B*******

Tüm süreç sorunsuzdu. Teşekkürler

Zeynep Ensert

Yunus bey'e güleryüzlülüğü, ilgisi, bilgilendirmeleri, destekleri ve güvenilirliği için çok teşekkür ederim. Benim için zor olan ev bulma konusunu hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuştu. Başarılarının devamını dilerim :)

Tuncay Çimen

Yunus Kardeş bizim için çok güvenilir bir insan, onunla çalışmak bizi her zaman mutlu etti. Bizi hiç uğraştırmadan, evimizi kiraya veriyor, yeni kiracımızı buluyor. Yunus'a emekleri için çok teşekkür ederiz. Onunla çalışmaktan çok mutluyuz.

Tolga Çakmakçı

Kendisinden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Gökhan Turhan

Selma Hanıma ilgisi emeği ve alakası için çok Teşekkür Ederiz.

Can Hergüner

Velda hanım çok ilgiliydi. Bütün yardımları ve emekleri için kendisine Teşekkür Ederiz.

Mualla Kırhan

Profesyonel bir yaklaşıma eşlik eden güven veren bir hizmet anlayışı ile hizmet aldım kendisine Teşekkür Ederiz.

Emre Kanat

Kendisinden çok memnun kaldık ilgisi ve emeği için Teşekkür Ederiz.

Umutcan İpekoğlu

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık Tunacan Beye ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Serdar Çorman

Mustafa Bey'den çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık emekleri ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Lamia Öner

Levent Beye ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Mülkiye Alagöz

Memnun kaldık emekleri için Teşekkür ederiz.

Serhat Açıkkol

Kendisinden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Bahar Abdal

Memnun kaldık Teşekkür Ederiz

Alp Kılınç

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık Levent Beye bütün yardımları için Teşekkür Ederiz.

Tayfun Büyük

Gayet memnun kaldık her şey çok olumluydu Teşekkür Ederiz.

Çiğdem Yıldız

Kendisinden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Elif Demirhan

Emlak alım sürecinde desteğini bizden esirgemeyen Selma Hanım’a sonsuz teşekkür ediyoruz. Samimiyeti bizi çok etkiledi. Bir emlak danışmanında olması gereken özelliklerin tümü Selma Hanımda fazlasıyla mevcut. Artık kendisi ailemizin emlak danışmanı. Ailecek tek geçiyoruz kendisini💐

T*******

YUNUS KARDEŞ İLE DEVAMLI OLARAK ÇALIŞIYORUM. KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUNUM. EN KALİTELİ HİZMETİ EN İYİ ŞEKİLDE BANA SUNAN HARİKA BİR DANIŞMAN. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. EN GÜVENİLİR İŞLEMİ KENDİSİ TARAFINDAN HER ZAMAN ALIYORUM. TEŞEKKÜRLER

T*******

Türkkonut Çayyolu Bölgesinde işine bu kadar titiz,müşteri memnuniyeti odaklı,özverili bir emlak danışmanı Mustafa Şahinle çalışmak verdiği güvenle de mutluluk vericiydi.Kesinlikle tercihiniz kurumsal firma ve işine bağlı Mustafa Şahin gibi çalışanlar olmalı Teşekkür ederim REMAX LOT

Ayşe Başak Özbayram

Mustafa bey evimin satışı ile ilgilendi. Kendisinden çok memnun kaldım. Hızlı güvenilir ve dürüst çalışma sistemi için kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Koray Palozoğlu

Deniz Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Hatice Akbulut

Çağrı Beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Gülce Tosun Işık

Her şey çok güzel ilerledi. Aldığımız hizmetten ve İlgiden memnun kaldık. Teşekkür ederiz Sevda Hanım

Seda Demirel İşçi

Kendisinden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Mustafa Ünver

Kendisinden çok memnun kaldık emekleri ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Berke Temel

Çağrı beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Meliha Düzağaç

Çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

F*******

İncek lofttaki dairemizi başarıyla tekrar kiraladı. Oldukça memnunum teşekkür ederim

Meryem Demir

Kendisinden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Metin Başbilen

Aynur Hanım kurumunuz için bir değer kendisine emekleri için Teşekkür Ederiz.

Süleyman Doğan

Anıl Beye ilgisi için ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Mert Ali Güvenç

Kendisi çok ilgili ve nazikti emekleri ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Muhammed Attila Sevim

Burçak Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz

Tunç Bozkurt

Velda Hanıma emekleri ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Soner Sarı

Kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür Ederiz.

Mustafa Ünver

Kendisinden çok memnun kaldık emekleri ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Leyla Bektaş

Çok memnun kaldık Teşekkürler.

Fazıl Özkan Gürsu

Kendisinden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Esma Karamacı

Profesyonel bir yaklaşıma eşlik eden güven veren bir hizmet anlayışı ile hizmet aldım. Levent Beye Teşekkür ederim.

Yaprak Lale Gökdağ

Tülin Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

İlker Güven

Fazlasıyla memnun kaldım. Her konuda oldukça yardımcıydı. Teşekkür ederim

Gökhan Özbilgin

Betül hanımdan çok memnun kaldık, İçtenliği ve güven dolu çabaları için Teşekkür Ediyoruz.

Merve Özçam

Velda Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Akın Yücel

Şule Hanıma ilgisi alakası ve emekleri için çok Teşekkür Ederim.

Y*******

Oldukça hızlı ve güvenilir hizmeti için teşekkür ederiz.

Gökhan Özbilgin

Elçin Hanımdan çok memnun kaldık, İçtenliği ve güven dolu çabaları için Teşekkür Ediyoruz.

Taha Önder Pekgöl

Ankara'da prestijli bir site dairesi ararken profesyonel bir danışmanla karşılaştım. Bu karşılaşmada bana gönlümdeki gibi daireyi bulmamı sağlayan Şule Hanıma şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle Lot ofisinin kazanımı olan Şule Hanımla herkesi çalışmaya davet ediyorum.

Eray Şahin

Çağrı Beyden çok memnun kaldık iligisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

R*******

Gürsoy bey bu işin hakkını veriyor. Kendisine, çalışma özverisine, saygısına, kibarlığına, piyasaya hakim olmasına, en doğru yatırım danışmanlığına hayran olmamak elde değil. Gayrimenkul danışmanlığı Türkiye şartlarında oldukça zor bir meslek. Gürsoy bey benim bu işe saygı göstermeme vesile oldu. Kendisi ile iyiki tanıştım. İlk izlenimimde bile bana en doğru kişi ile karşılaştığımın güvenini verdi. Mülk Gürsoy SOYLU'dan alınır. Mülk Gürsoy SOYLU ile satılır. Emeklerin için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim...

Mesut Gülcan

Şule Hanıma ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Mehmet Faruk Tekin

Burak Bey'den çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Süleyman Nejat Öztürk

Yunus Beyden çok memnun kaldık işlemimizi 1. günde halletti ilgisi ve alakası için ayrıca Teşekkür Ederiz.

Elkin Konuk

Şule Hanım çok tecrübeli ve bilgili bir danışman kendisine Teşekkür Ederiz.

Bülent Kahraman

Sevda Hanım işinde çok başarılı ve dürüst biri güler yüzü ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

İsmail Kümbül

Her şey çok güzel ilerledi aldığımız hizmetten ve İlgiden memnun kaldık. Müge Hanıma Teşekkür Ederiz.

Çağlar Kavak

Çağrı Bey ile çalışmak çok keyifliydi. Sözüne ve işine güvenilir bir arkadaşımız. Desteği ve emeği için Teşekkür Ederiz

İlker Güven

Kendisinden çok memnun kaldık alakası ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Saim Erdoğmuş

Burak Bey'den çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık emekleri ve ilgisi için Teşekkür Ederiz.

Batuhan Tosyalı

Kendisinden çok memnun kaldım ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Hulusi Kara

Çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Nilgün Namlıoğlu

Ali Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkür ediyoruz.

Serkan Kundakçı

İşlem sorunsuzdu emekleri için Sevda Hanıma Teşekkür Ederiz.

Meliha Yazarlı

Ali Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür Ederiz.

Hamit Seveti

Burçak Hanımın çözümcü, başarılı ve güler yüzlü yaklaşımından memnun kaldık çok Teşekkür Ederiz.

Taner Durmuş

Burçak Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Toygan Tatlısu

Mustafa bey istediğimiz evi bulmamız için bize yardımcı oldu. Kendisine hayal ettiğimiz evi anlattık ve sonucu bekledik. Bizi şaşırtmadı ve dilediğimiz evi dilediğimiz rakama bize sundu. Evi satın alma sürecinde de bizi yormadı bütün işlemleri kendisi halletti. Biz sadece evi satın almanın keyfini yaşadık. Herşey için teşekkür ederiz.

Cenk Ziya Dura

Burcu hanım. Ben ve mülk sahibi oğlum sizin samimi ve iş disiplininizi takdir ettik. Bu konuda sizi gerçekten güvenilir bulduk. İlk günden itibaren evin satışı ile ilgili herşeyi sıkı takip ettiniz ve bize düzenli bilgi verdiniz. Ev de çok kısa zamanda satıldı. Her şey için teşekkür eder size görevinizde başarılar dileriz. Ayrıca Remax Lotta da tüm personelin bize gösterdiği samimi ilgi için Remax personeline de selam ve Teşekkürlerimizi iletin lütfen.

Eray Bertizlioğlu

Metin Bey'e gösterdiği ilgi ve samimiyet için Teşekkür ediyoruz. Profesyonel, hızlı ve güler yüzlü hizmet için Metin Bey'i tavsiye ediyorum.

Sacide Yılmaz

Velda Hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Aradığım ilk günden beri samimi, içten, ilgili ve alakalı bir şekilde yardımlarda bulunup bize dünyanın en güzel en şirin evini bulup tüm süreçte hiç yorulmadan üşenmeden yanımızda oldu. Hiç tanımadığınız bir insanda sanki hep tanıyormuşunuz sıcaklığını ve sonsuz güvenini hissetmek il dışından gelen biri için çok huzur verici Tekrar tekrar Teşekkürler

Nurcan Hanedan

Gayet memnun kaldık çok ilgiliydi emekleri için Teşekkür Ederiz.

Ayhan Akay

Velda Hanıma ilgisi alakası ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Volkan Aşti

Betül hanıma ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Didem Tamtunal

Çağrı beyden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Murat Torungül

Velda hanımın bize ticari mülk kiralama sürecindeki profosyonel desteği yönetimi ilgi alakası ve samimiyetinden ötürü teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz kuşkusuz güvenilebilecek tek danışmanımız

Gülendam Azek

Çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Rasim Çengel

Remax Lotta tanıştığımız Ülkü Hanım'ın ilgi ve alakası sayesinde ev sahibi olduk. Kendisinden çok memnun kaldık. Bilgisine, ilgi ve alakasına sonsuz Teşekkürler.

Duygu Topçuoğlu

Kendisinden çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Muzaffer Özcan

Çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Cansu Aldağ

Ülkü Hanım ile bu süreci ilerletmek ve sonlandırmak konusunda hiç sıkıntı yaşamadık. Kendisinin güler yüzlü ve iletişim odaklı olmasından çok Teşekkür Ederiz.

Mehmet Orhan Ulusman

Mert Yaman bey ile çalışmamızdan son derece memnunum. Evimize değer biçilmesinden satış sürecine, değerinden satılması, tüm işlemlerde son ana kadar yanımızda olması ve yakın ilgisi için kendisine teşekkür ederim. Emlak satışı konusunda çok deneyimli, herkese tavsiye ederim.

Aynur Dinç

Çankaya Ayrancı'da bulunan evimizi kiraya verme konusunda vesile olan ve mesleğini profesyonelce yerine getiren Nejat beye teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz

Ahmet Orhan Gürer

Ankara'ya yerleşme aşamasında İncek Bulvar Loft projesindeki evimizi kiralama aşamasındaki yardımları ve yönlendirmeleri için Nejat beye sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız

Mustafa Uzun

Velda hanım süreçte bizle çok ilgilendi isteklerimizi hiç kırmadı sürekli bilgilendirdi teşekkür ederiz.

Figen Ulusman

Mert beyden çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Onur Yüksel

Deniz hanıma ilgisi alakası ve emekleri için çok teşekkür ederiz.

Arda Güner

Kendisinden çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz.

Olcay Karabostan

Velda hanımdan çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Gizem Pehlivan

Mert beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Zeynel Abidin Türkmen

Burçak hanımdan çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Türkoğlu

Deniz hanım işinde çok başarılı ve dürüst biri güler yüzü ve ilgisi için teşekkür ederiz.

Hasan Karatekeli

Velda hanımdan çok memnun kaldık diğer gayrimenkul işlerinde yine kendisini tercih edeceğiz kendisi kurumunuz için bir değer ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz.

Ali Kemal

Çağrı bey çok dürüst ve bilgili bir danışman süreçte bizi sürekli bilgilendirdi kendisine ilgisi ve alakası için teşekkür ederim.

Beril Kıraç

Çağrı beye alakası ve ilgisi için çok teşekkür ederim.