RE/MAX Lot portföyünde 284 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 217 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 67 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Lot

Ankara ve Türkiye'de ilk biz yaptık, hep ilk biz yapacağız !!!

Ankara'nın en geniş en başarılı en üretken danışman kadrosuyla , 30 yıllık tecrübemizle , mükemmelliyetçi hizmet anlayışı , ezberbozan fiziki ofis standartlarımızla hizmetinizdeyiz

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2021
1
Kasım 2021
1
Aralık 2021
2022
1
Ocak 2022
1
Şubat 2022
1
Nisan 2022
1
Nisan 2022
1
Haziran 2022
1
Eylül 2022
2023
1
Ocak 2023
1
Şubat 2023
1
Mart 2023
1
Nisan 2023
1
Ağustos 2023
1
Ekim 2023

Prof Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı 18 B Daire No: 3
Prof Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. / Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Mehmet Boğaoğlu

Evimi RE/MAX kalitesi ile sayın emlak danışmanı Filiz Hanım'ın profesyonel yardımı ile sattım. Filiz Hanım sürecin her aşamasında başından sonuna yanımda oldu. Kendisi son derece güvenilir ve ilgili bir Danışman. Umarım bir sonraki alım satım işlemlerinde birlikte çalışma fırsatı bulurum. Kesinlikle işinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

E******* İ*******

Elçin hanımla çalıştığım için çok mutluyum, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman. Tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu teşekkür ederim.

Ali Dedeoğlu

Mesut beyle çalıştığım için çok memnunum, çok güzel bir süreçti kendisine tekrardan teşekkür ederim.

A******* Ç*******

Serdar beyle çalışmak çok keyifli, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman, çok memnun kaldım. Teşekkürler

Ö******* D*******

eylem hanıma çok teşekkür ederim, çok memnunum, sıkıntısız bir süreçti

Yiğit Kemal Özel

İdil hanımla sürekli çalışıyorum, kendisiyle severek çalışıyorum. En yüksek puanı hak ediyor. teşekkür ederim kendisine

O******* Y*******

Genel olarak iyi bir süreçti, Fazilet hanıma teşekkür ederim.

M******* K*******

başarılı işlem gerçekleştirdik, serdar beye teşekkür ederim

Esin Orhan

Çok çok memnun kaldım, daha önce de çalışmıştık Tolga beyle dört dörtlük bir danışman, RE/MAX Tolga Bey ile çalıştığı için çok şanslı. Her şey için teşekkürler.

Doğacan Altınözlü

Tolga beyle yeni tanıştık ve işimizi kısa sürede halletti. Gayet başarılı bir danışman, bundan sonraki emlak işlerimde de Tolga bey ile çalışmak isterim, teşekkürler.

Necim Seyman

Şehir dışından geldim, kiralama konusunda bana çok yardımcı oldu Ümit bey. Her şeyden çok memnun kaldım, kendisine tekrar teşekkür ederim.

Murat Yüngül

Gizem hanım saygı duyduğum, harika bir insan. Kendisiyle ilk kez çalıştım ama bundan sonra da kesinlikle çalışacağım, emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

E******* Ş*******

Ümit bey ile çalışmaktan çok memnunum, sürecin işleyişinden ve sorunsuz ve olumlu bir şekilde sonuçlanmasından da, teşekkürler her şey için.

M******* M*******

metin beye teşekkür ederim, gerek anlayışıyla gerek profesyonelliğiyle çok başarılı bir danışman çalıştığım için çok memnunum.

Anakız Karataş

Serdar beyin ellerine sağlık, teşekkür ederim başarılı bir alım satım oldu

Y******* M*******

Danışmanımız Ümit bey her konuda konut ve kiracı konusunda bizim bütün sorunlarımızı çözen bilgi desteğini esirgemeyen bir arkadaşımız. İşinde ehil olan briri. Herkese tavsiye ederim

Ş******* N*******

Ümit beyle görüştükten sonra işimiz kısa sürede halloldu. düzenli disiplinli temiz çalışmasından dolayı teşekürü hak eden biri. başarılar dilerim

E******* Ö*******

Şehir dışında olmamız sebebiyle evimizin her şeyi ile Ümit bey ilgilenmekte. Kiracıların çıkmasını ve kiralanmasını tamamen o kontrol ediyor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

M******* Ç*******

Ahmet Murat bey işinde çok iyi, kiralama işinde ev sahibiyle arada köprü görevi gördü,hiçbir sıkıntı yaşamadık. Tekrar teşekkür ederim

S******* Ö*******

Tolga bey'le sürekli çalışıyoruz, satış başarıyla gerçekleşti. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

M******* K*******

Elif hanım çok çalışkan ve iyi bir danışman. Her şeyle çok güzel ilgilendi, aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim

M******* A*******

Çağrı beye emekleri için teşekkür ederim.

S******* K*******

Her şey gayet iyiydi, teşekkür ederim

Hacı Karataş

Eylem Hanımı her aradığımda ulaşabildim, her soruma itinayla cevap verdi. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Alev İlhan

Emre Bey çok saygılı, etik ve çalışkan bir danışman. RE/MAX Lot bünyesinde Emre Bey ile çalıştığı için çok şanslı. Bizim için çok çabaladı, çok uğraştı. Aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım. Başka işlemlerde görüşmek üzere, teşekkürler.

Ayhan Özgün Demirel

Emre Bey bu süreçte çok yardımcı oldu, aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Ceyda Güveçli Çakar

Metin Bey çalıştığım en en en iyi emlakçı. Bundan sonra asla başka biriyle çalışmam. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Sevgi Duman

Ahmet Bey'in her şeyinden çok memnun kaldım. Doğru yönlendirmeleri ve piyasa analizleri çok etkili oldu. Tekrar teşekkür ederim kendisine

Gökçen Baykal

Her şeyde çok yardımcı oldu, ufuk açıcı bilgiler verdi. Süreçten gayet memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Oya Balcıoğlu

Çok memnun kaldık, her şey gayet güzel ilerledi. Ahmet Bey'e tekrar teşekkür ederim.

L******* O*******

RE/MAX ile iyi ki çalışmışım. Böyle kurumsal bir firma ve profesyonel bir danışman gerçekten sürecin çok hızlı ve sorunsuz geçmesini sağlıyor, Gizem Hanım'a emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

D******* Ü*******

Ümit beye çok teşekkür ederim, çok profesyonelce yönetti süreci. Daha sonraki gayrimenkul işlemlerimde de kendisiyle çalışmak isterim.

B******* T*******

Emre bey profesyonel bir danışman, işleyiş de aynı şekilde profesyonelceydi. İlgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim

A******* Ö*******

Gizem hanıma çok teşekkür ederim tüm süreç için çok memnun kaldım, tekrar çalışmak isterim

H******* K*******

Burcu hanım çok samimi ve anlayışlı bir danışman, bir o kadar da profesyonel. Süreç çok güzel ve hızlı ilerledi. Tüm işleyişden çok memnunum ,teşekkür ederim kendilerine

A******* K*******

RE/MAX Lot ile ve Velda Hanım'la çalıştığım için çok memnunum, profesyonellik ve samimiyetin bir arada olması çok güzeldi, çok teşekkürler.

S******* A*******

Elvan çok profesyonel bir danışman. Çok olumlu bir süreç geçirdik, tekrar çalışmak da isterim. Teşekkürler her şey için.

İ******* A*******

Eylem hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz, süreçten çok memnun kaldık sorunsuz bir şekilde ilerledi her şey.

Esin Gürses

Evimle ilgili bir sorun olduğunda Ümit bey ile görüşüyorum. Evimin kiralanmasından teslim alınmasına kadar her konuda yardımcı olmakta hiç bir sorunla karşılaşmamaktayım. Eline sağlık Ümit bey

S******* S*******

Mr.Umit is a professional who listens to us, cares about our wishes, knows the rules and the rules applied to foreigners. thank you

T******* C*******

Ümit bet ile çalışmak çok keyifli ve sorunsuz. Nasıl bir kiracı istediğimizi anlattıktan kısa bir süre sonra getirdiği ilk müşteriye evimizi kiraladık. içiniz rahat ve gözünüz arkada kamamasını istiyorsanız tavsite edebileceğim bir danışman. her şey için teşekkür ederim.

A******* A*******

Elçin hanımla çalışmak ve profesyonel bir işlem gerçekleştirmiş olmak çok güzel. Kendisi profesyonelliği kadar samimiyetiyle de keyif verdi, süreçten çok memnunum, teşekkür ederim

S******* Y*******

Ümit bey gibi profesyonel birisiyle çalışmak gerçekten çok güzeldi, süreçle bağını hiç koparmaması ve bizlerle olan ilgi ve alakası sürecin çok güzel ve sorunsuz geçmesini de sağladı. Her şey için teşekkür ederim kendisine

B******* E*******

Savaş Bey ve RE/MAX ile ilk çalışmam, sürecin işleyişinden ve sorunsuz bir şekilde olumlu sonuçlanmasından çok memnunum. Profesyonel bir danışman ve kurum ile çalışmak çok keyifliydi.

D******* O*******

Savaş Bey çok profesyonel birisi, süreç boyunca da ilgi ve alakasını hissettirdi. Çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

D******* D*******

Barış Bey ve RE/MAX Lot ile çalışmak bu sektörde yapılabilecek en doğru tercihti. Süreçte bir kurum ve profesyonel bir danışman ile çalıştığımı hissettim, sonrasında da birlikte çalışmak istediğim bir danışman. Teşekkürler.

İ******* Ö*******

Elçin hanım gibi profesyonel ve ilgili bir danışamnla çalıştığım için çok memnunum. Kendisi süreçle ilgili her şeyi şeffaf ve yapıcı şekilde bizlere aktardı ve yardımcı oldu, Çok teşekkür ederim

G******* B*******

Burak beyle çalıştığımız için çok mutluyuz . Her şey çok güzel ilerledi, çok memnunuz, Teşekkür ederim

M******* A*******

Şule hanımla daha önce çalışmamıştım. Süreç gayet hızlı ve güzel ilerledi. Profesyonel yaklaşımını süreç boyunca hissettiğim başarılı bir danışman kendisi, teşekkür ederim

A******* G*******

Levent Bey gerçekten çok işinin ehli bir danışman. Süreç düşündüğümden hızlı ve sıkıntısız ilerledi, çok memnun kaldım teşekkürler.

S******* O*******

Burak beye gerekli ilgi ve alakayı gösterdikleri için çok teşekkür ederim, profesyonel bir firmayla ve bir danışmanla çalıştığımı süreç boyunca hissettim. Teşekkürler

Gülşah Algın

Çağrı beyle ilk kez çalıştım, her şey gayet güzel ilerledi. Hiçbir sıkıntı olmadın süreçte, bizlere de çok yardımcı oldu, teşekkürler her şey için.

Serdar Ceylan

Yıllardır Ahmet bey ile çalışıyorum, çok çok memnunum. Ondan başkasıyla da çalışmam artık. Her şey çok güzel ilerledi. İşlemlerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadık.Teşekkür ederim.

Erkin Soysaldı

Ahmet Murat bey çok ilgili bir danışman, sürecin tamamından çok memnun kaldım, teşekkürler

Esra Ünal

RE/MAX Lot ve Ali Bey ile ilk kez çalıştım. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, çok teşekkür ederim.

Tacettin Özkaya

Daha önce bir emlak firmasıyla çalışmamıştım. İyi ki Gülsüm Hanım'la ve RE/MAX Lot ile çalışmışım. Böyle bir profesyonelliği bence herkesin görmesi gerekiyor. Tüm süreçten çok memnun kaldım, her şey için teşekkür ederim.

K******* Ş*******

Eylem hanımla üçüncü çalışmamız. Dairemizi her kiracıdan sonra kendisi kiraya veriyor. Çok seçici ve kiracıyı sürekli takip ediyor. İçimizin rahat ettiği ve onunla çalışmanın konforlu olduğu kiralamalar için kendisine çok teşekkür ediyorum.

B******* Ö*******

Tavsiye üzerine Eylem hanıma ulaştık. Dedikleri gibi işini ciddiye alan, her detayı düşünen, bizi doğru yönlendiren bir danışman. Her emlak işimizde tabiki onunla çalışmak isteriz. Herkese de tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim Eylem hanıma

Fuat Çakıcı

Alacaatlı caddesi bulunan RE/MAX Lot temsilcilerinden Fazilet hanım ile kiralık ilan için görüştüm. Kendisinin telefondaki tutumu, nezaketi ve alakası temsilcisi olduğu firma kadar güven verdi. Karşılaştığımda da yanılmadığımı anladım ve tereddüt etmeden alışverişimi bitirdim. Şahsına, göstermiş olduğu alaka, ilgi ve özveri için teşekkür eder bundan sonraki alışverişlerde karşılaşmak dileği ile.. Artık bir ablamız oldu, herkese tavsiye edeceğim.

Baldan Oral

Fazilet Hanım'ın ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Aslıhan Ceyhan

Savaş beyle ilk kez çalıştım, çok ilgili ve profesyoneldi. Her şeyi prosedürüne göre yaptı. Hiçbir aksilik yaşanmadı, çok kısa sürede halletti. Savaş beye tekrar teşekkür ederim

Hülya Eid

RE/MAX Lot'la daha önce çalışmıştım ama Gülsüm Hanım'la yeni tanıştım. Evimi uzun zamandır satamıyordum, Gülsüm Hanım'ın doğru yönlendirmeleri ve profesyonelliğiyle çok kısa sürede sattık. Aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım. Gülsüm Hanım'a tekrar teşekkür ederim.

Nefse Yüksel

Eylem hanımla daha önce de çalışmıştık ve çok memnun kalmıştık. Yine Eylem hanımla çalışmak istedik, aldığımız hizmetten ve profesyonelliğinden son derece memnunuz. Bu ve bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimizde kesinlikle Eylem hanımla çalışacağız.

Meliha Kaya

Burçak hanımla daha öncede çalışmıştım, aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve tekrar çalışmak istedim. Bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım ve beklediğimiz sürede işlemimizi gerçekleştirdik. Bundan sonra da Burçak hanımla çalışmak isterim tabii. Teşekkür ederimm

Hacı Ali Taylan

Son derece memnun kaldım. Burçak hanım çok ilgili ve güleryüzlüydü. Her şey yolunda gitti ve işlerimizi hallettik. Teşekkür ederim

Esra Saraç

Ümit beyle daha önceden de çalışmıştık memnun kaldığımız için tekrar kendisiyle çalışmak istedik. Bu süreci de sıkıntısız atlattık, bundan sonra da Ümit bey'le çalışmak isteriz. Teşekkürler

Yücel Oktar

Ümit bey'le yeni tanıştık, bu süreçte çok yardımcı oldu sağolsun. Bir sorun yaşamadan işlemimizi gerçekleştirdik. Tekrar teşekkür ederim

Orhan Coşkun

Ahmet Murat bey'le yeni tanıştık. Yurtdışındayım ve doğru yönlendirmeleriyle hiçbir sıkıntı yaşamadık. Türkiye'de ve Ankara'da bir gayrimenkul işim olduğunda arayacağım tek isim. Çok teşekkür ederim

Ayşegül Dursun

İlk kez bir danışmanla çalıştım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Eylem hanım çok ilgilendi sağolsun, hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Teşekkürler

Ş******* D*******

Devamlı Eylem hanımla çalışıyorum çok memnun kaldım, 10 tane evim olsa hepsini Eylem hanım satsın isterim. Kendisine teşekkür ederim

Abdulkadir Çekerek

Eylem hanımla ilk kez çalıştık ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sorunsuz, sıkıntısız süreci atlattık. Kendisine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum

Armağan Özmen

İnternetteki bir ilanı vasıtasıyla tanıştık Eylem hanımla. Olumlu bir süreç oldu ve çok memnun kaldım. Hatta şu anda bir gayrimenkul işim var ve Eylem hanımla tekrar anlaştık, beraber çalışacağız. Teşekkür ederim Eylem hanım

O******* A*******

Eylem hanımla ilk kez çalıştım, bir sıkıntı yaşamadık. Teşekkür ederim

Tomris Yazgan

Ahmet Murat beyle sürekli çalışıyorum, çok memnunum. Başarılı, profesyonel ve iş bitirici. Yine bir gayrimenkul işimiz var ve Ahmet Murat bey ilgileniyor. Bundan sonra da başka danışmanla çalışmam. Çok teşekkür ederim

Devrim Erbaşı

Burçak hanım'la yeni tanıştık ama bize arkadaş, abla oldu resmen. Çok içten ve samimi bir danışman, aldığımız hizmetten çok çok memnun kaldık ve bundan sonra asla başkasıyla çalışmam. Burçak hanıma sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum

K******* E*******

Hiçbir sorun yaşamadan süreci atlattık. Burçak hanım çok ilgili ve bilgili bir danışman, aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Tekrar teşekkür ederim.

Nermin Topcuoglu Cetin

Sevgili RE/MAX ailesinden Eylem Eğrice isimli hanımla ev satışımız sırasında tanıştık. Son derece ilgili candan güler yüzlü bir danışman. Her an bizi haberdar etti. Çok memnun kaldık. Sizin nezdinizde kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Işılay Bahar

Şule Büyükbakırcı..işinin ehli bir emlak danışmanı.. Karşısındakinin ne istedigini çok iyi analiz eden, nokta atışlarla istediginizi hızlıca bulan, pratik çözümler üreten bir profesyonel. Onunla çalıştığım için cok şanslıyım.. Bundan sonrasında da tereddütsüz onunlayım💐🥰

Berrin Geçit

Hiçbir sorun yaşamadık, her anlamda ayet olumlu bir süreçti. Sevda hanıma tekrar teşekkür ederim

Fatih Kadife

İlk kez Mesut beyle çalışıyorum. Kendisi çok ilgili ve güleryüzlüydü. Hala iletişim halindeyiz, bunbdan sonra da Mesut bey ile çalışmak isterim, teşekkürler

Selin Aras

RE/MAX Lot ile hiç çalışmamıştım, şansıma İdil Hanım'la denk geldim. Böylesi güler yüz ve samimiyet olamaz. Çok başarılıydı. Çok çok memnun kaldım. Herkese tavsiyemdir, teşekkür ederim.

Yeşim Ünver Öksüz

İdil hanım son derece profesyonel, başarılı bir danışman ve en önemlisi çok iyi bir insan. Sürekli ieltişim halindeyiz. İşlemlerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadık. her anlamda olumluyum. Daha fazla yıldız olsa onu da verirdim. Çok teşekkürler.

M******* S*******

İlk kez kurumsal bir firmayla çalıştım. Gülsüm hanım her şeyle ilgilendi ve aldığım hizmetten çok memnunum. tekrar Gülsüm hanım ile çalışmayı çok isterim. teşekkürler

Sibel Ulutaş

Kurumsal bir firma olduğunu ve profesyonel bir danışmanla çalıştığımı hisettim. Tolga bey çok şeffaftı, hiçbir sıkıntı yaşamadık. Çok memnun kaldık, teşekkür ederim

Öner Özkan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldık. Daha önce RE/MAX Lot ile çalışmamıştık ama bundan sonra Serdar Bey'le çalışacağım. Çok teşekkür ederim.

Devrim Coşkun

Serdar Bey'le daha önce çalışmıştım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde de Serdar Bey ile çalışacağım. Tekrar teşekkür ederim.

Gökhan Usta

RE/MAX Lot'ta daha önce de çalışmı9ştım ama Ahmet Murat Bey'le denk gelmemiştik. Sorunsuz bir şekilde ilerledi her şey. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim

M******* T*******

Ahmet Murat bey başarılı bir danışman. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Her konuda olumlu dileklerimi iletiyorum teşekkür ederim

A******* G*******

Ümit bey ile yıllardır çalışmakta her defasında sorunsuz hızlı işlem yaparak bize destek olmaktadır. Güvenilir özverili arkadaşımıza teşekür eder başarılar dilerim.

Zeki Avci

Hızlı ve çözüm odaklı çalışma yönteminden, taraflardan birinin menfaatini ön plana çıkarmaktan geri duran ve dengeli bir sonuca ulaşılmasını sağlayan arabuluculuk becerisinden, kiralama süreçlerinin öncesinde ve sonrasında muhtelif sorunların çözümü için gösterdiği aktif destekten, hepsinden önemlisi, dostane ve iyi niyetli yaklaşımından ötürü Levent bey ile çalışma arkadaşlarından had safhada memnun olduğumuzu, gayrimenkul danışmanlığı için ihtiyaç duyduğumuzda tereddüt etmeksizin çalacağımız bir kapı kazandığımızı belirtmek isterim.

Murat Boyacıoğlu

Levent Bey donanımıyla, bilgisiyle ve beyefendi tavrıyla çok iyi ikili ilişkiler kurabilen her iki taraf için de orta noktada buluşturan üst düzey bir gayrimenkul danışmanıdır onunla çalışmaktan çok memnun kaldım.

Tümay Sezek

Levent Bey bize çok yardımcı oldu , hızlı bir şekilde yol almamızı sağladı prosedürleri bize eksiksiz ve net bir şekilde açıkladığı için çok memnun kaldık

B******* K*******

Volkan bey çok nazik ve ilgili bir şekilde süreci yönetti. Eline sağlık. Sadece imzaya gittik diyebilirim.

Mehmet Babaoğlu

Açıkçası beklediğim zamanda erken oldu. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bundan sonra da kendisiyle çalışırım. Hala irtibat halindeyim zaten. Çok teşekkürler

Nigar Yalçınkaya

çok çok memnun kaldım. kısa sürede halletti, hiçbir sorun yaşamadık. başka danışmanlarla da çalışmıştım ama aralarında en başarılı olan ve en sevdiğim kişi Gülsüm hanımdı. Bundan sonra da Gülsüm hanımla çalışacağım. Çok teşekkür ederim.

Rümeysa Esenceli Harmancı

İdil hanım bizimle çok ilgilendi,ben şehir dışındaydım ve zamanımız kısıtlıydı.Hafta sonu sabah-akşam demeden işlerimizi halletti.Her şeyden önemlisi güven vermesi,bu zamanda herkese güven olmuyor maalesef. idil hanım'la tanıştığım ve çalıştığım için çok mutluyum.Çok teşekkür ederim.

Ozan Barış Yıldırım

Her şey gayet iyiydi.Gülsüm hanım çok ilgiliydi,tekrar teşekkür ederim

Nuran Çelik

Burçak hanım'a emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ömer Alkan

Daha önce bu firmayla hiç çalışmamıştım.Elçin hanımla tanıştık ve çok memnun kaldık.Bundan sonra ki gayrimenkul işlerimizde.Elçin hanımla çalışmak isteriz.Tekrar teşekkür ederiz

Zeki Avcı

Her şey gayet güzeldi.Levent bey'e tekrar teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.