RE/MAX Marca portföyünde 142 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 106 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 36 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Marca

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2024
1
Mayıs 2024

YESILBAYIR MAH. HADIMKÖY-ISTANBUL CAD. NO: 112 IÇ KAPI NO: 3 ARNAVUTKÖY / ISTANBUL
Yeşilbayır Mah. / Arnavutköy / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Ozan Karataş

Doğru, dürüst ve işinde başarılı olan Emre Bey' e teşekkürlerimi iletiyorum. Sunduğu fikirlerle ve ileriye dönük kazançlı yatırım fırsatlarıyla ilgili bizi her türlü bilgilendiriyor. Kendisine daha da yüksek başarılı bir ticaret hayatı dilerim.

Zübeyde Bedir

Emre YAMAN Bey' e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Her şey için çok yardımcı oluyor, çok sabırlı ve ilgililer. Emeklerinize sağlık. Rabbim yolunuzu daim etsin. İnşallah hep sizinle çalışırız, başarılar.

Yusuf Demir

Emre Bey' in gayreti ve dürüstlüğü sayesinde gayrimenkul satışımız sorunsuz oldu. Çok cana yakın, saygılı, sevgili olması bizi ticaretten daha çok abi kardeş gibi hissettirdi tekrardan teşekkür ederim 😊

Ömer Karaca

Arsa satın alma sürecimde bana yardımcı olan broker Metehan Bey, olağanüstü bir profesyonellik ve anlayış sergiledi. Kendisi, ihtiyaçlarımı anlamak için zaman ayırdı ve benim için en uygun arsayı bulmak için özveriyle çalıştı. Her adımda bana rehberlik etti ve işlem sürecini sorunsuz bir şekilde yönetti. Güvenilir, dürüst ve bilgili bir profesyonel olarak, onunla çalışmak gerçek bir zevkti. Kendisine minnettarım ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim!

Hasan Güney

İşini severek yapıyor, müşterisine güven veriyor, çözüm üretiyor, çözümsüz sorunları muhteşem iletişim ve tecrübesi ile hemen çözüyor, bir daha işim olsa gene Sercan ile çalışırım.

Şeyda Özenç

İlgi, alaka ve iletişim olarak İsmail Bey' den çok memnun kaldık.

Mesut Kiraz

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendisine danıştım. Çok ilgili ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı. İşini severek ve ilgiyle yaptığı için enerjisi çok pozitif geçiyor. Sektöründe çok iyi noktalara geleceğinden eminim.

Oğuzhan Kayıkçı

Özellikle satış işlemi sonrasında 8 ay geçmesine rağmen sağladığı danışmanlık desteği için, ne zaman arasam hızlı bir şekilde dönüş yaptığı için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten doğru bir insan olduğunuzu biliyordum, artık emin oldum.

Nihat Altun

Yatırım planlarıma sağladığınız katkılardan ötürü çok minnettarım. Şuana kadar danışmanlık aldık, umarım işlem de yaparız.

Furkan Azizoğlu

Bilal bey sık sık fırsat yerlerle ilgili bilgilendirme yapıyor, bende satılmadan YETİŞEBİLİRSEM alıyorum. Yatırım plamını soranlara "Bilal bey ile 3-5 sene çalışın plan yapmanıza gerek kalmasın" diyorum. Aldırıyor, değer katıyor, satıyor, sonra tekrar ucuz yer buluyor.. Teşekkür ediyorum :)

İlyas Kök

Normalde emlakçılarla çalışmazdım ama samiyetiniz ve tavsiyeleriniz sizinle çalışmamın bana değer katacağını düşünmemi sağladı. İyi de oldu çok memnun kaldım. Aylardır satamıyordum, siz 14 günde sattınız. Teşekkürler!

Elif Aslıhan Yonca

Gençer Bey çok ilgili, güvenilir, her konuda yardımcı olması, hızlı dönüş sağlaması ve doğru yönlendirmeleri ile işinde ne kadar profesyonel olduğunu bana hissettirdi. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Emre Karaca

Çok fırsat bir yer almak için elimdeki arsayı acil bir şekilde satmam gerekiyordu. Tavsiye üzerine kendisiyle iletişime geçmiştim, hızlı bir şekilde yardımcı oldu ve nakite dönüp ticaretimi yaptım. Sağ olsun. Bende çevreme tavsiye ediyorum. Daha çok iş yaparız.

Bahadır Soytürk

Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Hakan Altunbaş

Yakın zamanda ev sahibim evden çıkardı, bir arkadaş tavsiyesi ile Bilal Bey’e ulaştım ve kendisi bana çok yardımcı oldu,kısa sürede bütçeme uygun bir ev bulduk.Kendisine çık teşekkür ediyorum

Emre Yılmaz

Bilal beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Sayesinde mantıklı bir yatırım yaptım ve uygun fiyata arsa sahibi oldum🙏

Ömer Altınok

Bilal bey sorularımıza cevap verdiği gibi aklımızda olmayan önemli konularda da bizi bilgilendirdi. Aklımızda farklı yatırım planlarının şekillenmesine vesile oldu. Kiralama yetkisini verdiğimiz fabrikamıza uygun bir kiracı bulduktan sonra işbirliğine mutlaka devam edeceğiz.

Hakan Göger

İsmail Bey, gayrimenkul sektöründe tanıdığım en profesyonel ve güvenilir danışman. Samimi ve güler yüzlü hizmetiyle bize çok yardımcı oldu. Piyasaya hakimiyeti ve bilgi birikimi sayesinde en doğru kararları aldık. İsmail TÜRKHAN' ı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Deniz Yücelidağ

Emlakçı gibi değil danışman gibi bize güven verip bizi çok iyi yönlendirdi. Güvenin ve bilginin adresi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ali Rıza Tandoğan

Bilal Bey ile yatırım amaçlı gayrimenkul alım satımlarında uzun süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisiyle ilk kez 2017 yılında tanıştık ve o zamandan beri tüm yatırımlarımda bana rehberlik etti.

Zuhal Yetkin

İlk görüşmeden itibaren, aradığım ev türü ve bütçem hakkında net bir anlayışa sahipti. Bana sadece en uygun evleri göstermekle kalmadı, aynı zamanda her birinin artılarını ve eksilerini de ayrıntılı olarak açıkladı. Satın alma süreci boyunca, her adımda bana rehberlik etti ve tüm sorularıma sabırla cevap verdi. Hiçbir zaman kendimi aceleye sürüklenmiş veya baskı altında hissetmedim.

Mohammad Enami

Bilal Cebeci, an incredible real estate agent who helped me find my dream home in Istanbul. I was initially overwhelmed by the process of buying a property in a foreign country, but Bilal made it incredibly easy and stress-free. He is incredibly knowledgeable about the Istanbul real estate market and was able to answer all of my questions, no matter how small or insignificant they may have seemed. He was also very patient with me, as I took my time to find the perfect home.

Ammar Cüneyt

Çok ilgili bir arkadaş. Verdiği danışmanlık için teşekkürler ediyorum.

Yunus Özkan

Giyimi ve konuşması profesyoneldi. Sorduğumuz sorulara kibar şekilde hızlı, doğru ve güvenilir şekilde yanıtlar verdi. Ekonominin durumu, olabilecekler ve çevre hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

Zeyt Kuşcu

Güvenilir ve dürüst bir Emlakçı.

Metin Bilgin Yıldız

Sercan Bey, evimi çok hızlı ve çok profesyonelce kiraya verdi. Kriterlerime uygun kiracı adayı bulması da işine ne kadar özen verdiğini göstermekte. Çok teşekkür ederim.

Yunus Yüksel

Hızlı bir işlem oldu. İhtiyacımız görüldü. Alana da hayırlı olsun. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Emre Aydın

Güzel bir çalışma oldu. Detaylı bilgilendirmeler ve sunum için teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacımız olursa mutlaka sizinle çalışmak isterim.

Pakize Bartun

İlgi, alaka ve özverili çalışmanız için teşekkür ederim. Sık sık bilgi vermenizi, detaylı bilgiler vermenizi çok faydalı buldum. Doğru insanla çalıştığım için çok memnun kaldım.

Cemal Bozkurt

Satışın her aşamasında yardımcı oldu ve sorunsuz işlem tamamlandı.Suat beyden memnun kaldım teşekkür ederim

Numan Gürbüz

Tüm evrak işleri ile de ilgilendi. Bu sayede ben hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmadım. Kendisine çok teşekkür ediyor ve sonraki işlemlerde mutlaka kendisiyle çalışacağımın altını çizmek istiyorum. İnsan şu zamanda gerçekten birlikte çalışacak düzgün insanlar bulmakta zorlanıyor. İşini özveriyle, severek, düzgün yapan insanlarla daima çalışılır, güzel işler yapılır.

S******* Y*******

Bilal Bey, bölgeyi çok iyi biliyor. Bana çok faydalı bilgiler verdi. Mantıklı bir yatırım planı hazırladı, güzel yatırımlar yaptık. Önceki aldırdığı yerlerde olduğu gibi son aldığımız yerlerin de meyvelerini vermesini sabırla bekliyoruz :)

Fatih Ercan

Emlak danışmanı arayışındaysanız, ondan daha iyisini bulamazsınız. Bilal Bey'i kesinlikle tavsiye ederim.

Esra Öngüçlü

Bilal Bey'in samimiyeti ve güler yüzlülüğü beni çok rahatlattı. Emlak arayışım boyunca her adımda bana destek oldu.

Metin Ali Ergin

Bilal Bey ile çalışmak çok keyifliydi! Herşeyi halletti. Kendisi son derece profesyonel, bilgili ve ilgili bir danışman.

Hüseyin Bakır

Emrah Bey işini severek ve çok başarılı bir şekilde icra ediyor. Emeğine sağlık, teşekkür ediyorum.

Filiz Yılmaz

Turgay bey gerçekten tam bir İstanbul beyefendisi . Her frekansta iletişim kurabilen nadir kişilerden. Çalışkan ve özverili profesyonel Gayrimenkul Danışmanı.

İsmail Bilgin

Turgay bey yıllardır çalışıyoruz, çok memnunuz kendisinden. Son derece güvenilir bir insandır.

Eray Ersoy

Turgay Baykal efendi kişiliği, işinde olan gayreti, titizliği ve bizlere yaklaşımı taktire şayan. Tecrübeli ve bilgili daha ne olsun. İşinde başarılar. Sevgilerimle

Sahra Bayraktar

Çok ilgiliydi çok teşekkür ederiz çok değerli bir gayrimenkul danismanı.

Adem Kaya

Gayrimenkul alım satım kiralama denilince aklımıza gelen güvenilir tek kişi.

Kasım Karşil

Danışmandan öte ailemizin parçası gibi; ilgi, alaka, özverili ve dürüst çalışma.

Merve Derviş

Bilal Bey'in villa gösterimleri sırasında her zaman zamanında ve hazırlıklıydı. Sürecin sonunda aldığımız villamızı ve çevresini bana detaylı bir şekilde anlattı ve tüm sorularıma sabırla cevap verdi. Netice itibariyle beğendik, aldık. Vesile olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Memduh Doğan

Bilal Bey'in ticari gayrimenkul satıcıları için en iyi seçim olduğuna inanıyorum. Kendisi, mülkünüzü hızlı ve karlı bir şekilde satmanıza yardımcı olabilecek deneyimli ve güvenilir bir danışmandır.

Elif Karahan

Müzakere sürecinde de son derece adil ve dürüst davrandı ve bize en iyi kiralama şartlarını almamızı sağladı. Emlakçı önyargımı kırdınız, teşekkür ederim.

Sezgin Karaduman

Bilal Bey ile çalışmak, ticari kiralama sürecini bizim için çok daha kolay ve stressiz hale getirdi. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

H******* D*******

Uzun süredir hayalini kurduğumuz yazlık evimizi yapacağımız arsayı bulmak için Bilal Bey ile çalışmaya karar verdim. Kendisi bu konuda son derece bilgili, deneyimli ve güvenilirdi. Aradığım kriterlere uygun arsaları bana detaylı bir şekilde sundu ve her birinin artılarını ve eksilerini açıkça anlattı. Çatalca'daki yeri çok beğendik, aldık. Teşekkür ederiz. Kardeşim ve arkadaşlarıma da önerdim. Onlar da bu bölgeden yer almak için sizinle iletişime geçecekler.

Cengiz Kaya

Gerçekten işinin hakkını veriyor.

Velican Işık

Turgay bey muhteşem, iş bitirici, dürüst, nazik ve net bir danışman. İşinin ehli olduğu açık. Gayrimenkul ilgili tüm sorularınızı Turgay beye danışabilirsiniz size herzaman vakit arıyor ve bilgilendiriyor. Teşekkürler

Nurullah Türkoğlu

Turgay bey harika bir insan, harika bir danışman. İşin de başarılı, kibar ve çalışkan biri. öve öve bitiremem şu an. böyle kurumsal bir firma da Turgay bey'in olması büyük şans. herkese öneriyorum çalışmayı.

Rustam Bek

Mr. Mehmet provided a very good service. Thank you for everything.

Abdurrahman Esmer

Cezmi Bey işini hakkıyla ve severek yapıyor. Her şey için çok teşekkür ederim.

Erihan Memet

MÜKEMMEL. HİZMETLERİNİN BU ŞEKİLDE DEVAM ETMESİNİ DİLERİM.

Talha Kalaycı

İşinin ehli, güler yüzlü, kaliteli hizmet veren bir gayrimenkul danışmanı. Süreç boyunca verdiği emek için çok teşekkür ederim.

Hayati Özbilgi

Baştan beri Turgay Bey'in yanımızda olup detaylı bilgilendirmeler yapması, süreci iyi anlayıp rahatlıkla karşılamamızı sağladı. Daha ilk buluşmamızda sunum yapar gibi ciddi ama anlaşılır açıklamaları benim için önemliydi. Ardından düzenli olarak mail yoluyla değerlendirmeleri, raporları aktarması da çok profesyonelce oldu. Hem pazar durumunu ve karşılaştırmaları daha net gördüm, hem başka sorulara gerek duymadan ayrıntıları anlamış oldum. Satış işlemi hiç beklenmedik bir hızla gelişince, Turgay Bey tüm prosedürü düzgün bir şekilde takip ederek her adımı üstlendi. Bize sadece gelip imza atmak ve hayırlı olsun demek kaldı. Kendisi pek belli etmese de, çok yorulduğundan eminim çünkü kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağladı. Sunduğu hizmet ve destek oldukça memnuniyet verici. Her şey için çok teşekkürler

Zafer Karamış

Turgay bey evi ilk görmeye gittiğimiz andan, karar verme aşamasına kadarki tüm süreçte göstermiş olduğunuz yardımseverlik ve naif yaklaşımınızdan son derece memnun kaldık. Ayrıca ev sahibi ile aramızda sağlanan iletişimde ihtiyaçlarımızın aktarılması noktasında vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz. Mükemmel bir gayrimenkul danışmanımız oldunuz.

Uğur Adalı

Turgay Bey son derece profesyonel, ilgili ve ilkeli yaklaşımı ile hiç bir mağduriyet yaşanmadan evimin kiralanması hususunda çok yardımcı oldu. Bundan sonraki süreçte de kendisi ile sonsuz güven çerçevesinde çalışma kararı aldım ailemizin danışmanı oldu Turgay bey. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

A******* K*******

Yusuf bey, işinin ehli biri olduğu çok belli. İlk görüşmede bunu anlayabiliyorsunuz. Hiç ilgim ve bilgim yoktu benim miras olarak kalan arsamın satışı için tanıştım kendisi ile beni her konuda aydınlattı. kendisine çok teşekkür ederim.

İbrahim Çağlayan

İlgisine, bilgisine, güven vermesine gerçekten minnettar kaldım ve Cezmi Bey' in sayesinde mülk sahibi oldum. İnşallah yeni ve güzel projelerde tekrar Rabbim nasip ederse başka yerlerinde sahibi oluruz inşallah. Tekrar çok teşekkür ediyorum. Hayırlı satışları olsun inşallah Cezmi Bey' in.

Neslihan Öztürk

Merhaba, ben geçen hafta bir görüşme gerçekleştirdim kendisi ile buraya kadar geldi sağ olsun bana biraz daha beklemem gerektiğini söyledi aydınlattı yanlış karar vermemi engelledi kendisine çok teşekkür ederim inşallah vakti geldiğinde satışı kendisi ile yapacağız.

Seyit Burunkaya

Hızlı dönüş yapan, işlerinde şeffaf bir danışmanımız. Her şey için teşekkür ederim.

Asuman Kaya

Memnun kaldım. Çok ilgili davranıldı. Tüm süreç için teşekkür ederim.

Necati Öz

Bundan sonra yalnızca Turgay bey ile çalışmak istiyoruz. Emlak piyasasında işini gerçekten severek ve dürüstçe yapan birisinin karşımıza çıkması harika. Herkes gönül rahatlığı içinde tavsiye ediyorum.

Berk Sezen

Turgay bey İlgisi, güler yüzü bilgi donanımı, çözdüm odaklı oluşu, duruşu, bizleri çok etkiledi. Teşekkürler

Güler Şenkal

Profesyonel, ilgili, çok kibar.

İsmail Akbaş

Turgay bey Yıllardır her türlü danışmanlık ihtiyacımızda yanımızda oldunuz için size çok teşekkür ederiz.

Kenan Güner

Turgay Baykal olağan üstü işini çok doğru, bilgili, güler yüzlü, saygılı yapan bir gayrimenkul danışmanı Ticari profesyoneli olarak tanıdım. İyi ki tanımışım. Turgay bey bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Birkan Çatal

Turgay bey Lokasyon ve sektör ile ilgili bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ederim.

S******* Y*******

kendisi ile büyükçekmecede mülkümüzün olduğu yerde görüşme gerçekleştirdik beliki alanında uzman ortaklar olarak ne yapmamız gerektiğini çok anlaşılır şeklide izah etti ilgisi için çok teşekkür ederiz birlikte çalışmak ümidiyle

Remzi Kanbur

Yusuf aydemir ile çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bilgi paylaşımımız oldu Geldiği için ziyaretimize teşekkürlerimi sunarım.

Sebahat Ekmekci

Mehmet Bey çok ilgili alanında bilgiliydi. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Poyraz Emek

Her konuda fikrini alabileceğim ve Gayrimenkul konu olduğunda her zaman danışabileceğim Turgay Bey’e çok teşekkürler. Şanslıyız sizi Tanıdığımız için. Saygı ve Sevgilerimle

Ali Artan

Mehmet Bey’ e desteği için teşekkür ederim. Sektör böyle insanlar ile daha güzel bir noktaya gelecek.

Behrüldane Ceran

Herşey için teşekkürler. Güvenli bir hizmet aldım .

Olcay Aydın

Emre Bey analitik zekasıyla pratiğini harmanlayarak çok güzel iş çıkardı. İşimi kolaylaştırmasından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Alexander Fahlenberg

Yusuf Bey, bilgili, sempatik ve müsteriyi memnun eden stili var. Gayrimenkullerimizi en iyi sekilde degerlendirecegine inancimiz tamdir.

E******* Ç*******

Yusuf bey ile arsa satışı için yolumuz kesişti. Kendisi işinde çok prafosyonel bütün sorularımı aklıma takılan her şeyin cevabını çok net verdi. İlk görüşmemizdi muhtemelen birlikte çok iş yapacağız. Kendisine çok teşekkür ederim

Damla Aydın

Turgay bey İşini sonuna kadar takip eden ve en önemlisi dürüst bir danışman. Sizi her zaman herkese tavsiye ederim.

Serkan Bozkurt

Turgay bey Tanıdığım en dakik danışmanlardan kendisi. Alman disiplini almış olduğu işine yansıyor. Çalışma şekli taktir verici. Kendisine başarılar diliyorum.

Ercan Aksoy

Turgay bey Satmış olduğu daire konusunda her şeye hakimdi bize tüm bilgileri net şekilde aktardı ve en önemlisi güven verdi. Özellikle çevre bilgisinin yüksekliği ve güler yüzlü olması sayesinde problemsiz olarak en kısa sürede alım sürecini yapmış ve Gayrimenkul sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ederim

Selin Sadıkel

Değerli Turgay bey gösterdiği yakın ilgi, bilgi ve tecrübesi, hızlı çözüm ve etkin iletişim becerisi için çok teşekkür ediyorum. Çok kısa zamanda iki Dairemizi satışa çıkartıp, yine mümkün olan en iyi zamanda satışını gerçekleştirdik. Taraflar arası ve bürokratik işlemler aşamasında harika bir iş çıkardı. Emeklerinize sağlık.

Rabia Ergün

İşini ciddiye alan, çözüm odaklı, güven verici, disiplinli biri.

Bahar Aslan

Verdiği mükemmel ötesi hizmet sayesinde işimiz kolayca halloldu. Mehmet Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Gönen

Turgay bey sayesinde güzel bir Ticari mülk satın aldık. İşini aşkla yapan birini tarif edin derlerse. Kesinlikle Turgay Baykal derim. Gerçekten, mesleğinin tüm incelikliklerine vakıf, donanımlı , profesyonel ve analitik düşünen, çözüm odaklı birisi. Müşterisini öncelik tutan, kurumunun çizdiği değerlere bağlı, ve en önemlisi de dürüstlüğü ile bizleri kendisine hayran bıraktı. Yolun bahtın açık olsun Turgay bey . Kesinlikle bir yatırım yapacağınız veya gayrimenkul alacağınız zaman danışılabilecek, birisi. Yardımları ve desteği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emin Fırat Özfıratlı

Turgay bey bana “Ticari Mülkünüzü kısa zamanda satarım” dediğinde klasik emlakçı cümlesi gibi gelmişti. Ama klasik emlakçı olmadığını pazarlama sürecinde tapu devrine kadar sergilediği profesyonel hizmetle gösterdi. Kendisiyle daha çok iş yapmanın temelini attık. Teşekkürler

Ömer Şahin

Emre Bey uzman bilgisi ve profesyonel yaklaşımı ile süreci çok iyi yönetti. İlgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Muhammed İmamoğlu

Mehmet Bey ile bir işlemimiz oldu. Kendisi tüm süreci yönetti. Kısa sürede tüm işlerimizi halletti. Çok memnun kaldık. Gayrimenkul denilince akla ilk gelecek isimlerden oldu Mehmet AKŞİT. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Abdulllah Onaylı

SUAT BEYE ÇOK TEŞEKKÜRLER İSTEDİĞİMİZ DAİREYİ BULDU ÇOK İLGİLİ ALAKALI HER ARADIĞIMIZDA HIZLI GERİ GÖNÜŞ YAPAN ÇÖZÜM ÜRETEN BİR DANIŞMAN BAŞARILAR DİLİYORUM

Zeynep Bulut

Suat bey bizimle çok ilgilendi Kendisine çok çok tşk

Yunus Günaydın

Ticari ve ahlaki olarak memnun kaldığım bu sektörde nadir insanlardan biri başarılarının devamını diliyorum

Hüseyin Gül

Mehmet Bey profesyonel bir danışman. Kendisine çok teşekkürler.

Kadir Tiryaki

Sağladığı kaliteli hizmet için Mehmet Salih Bey' e teşekkür ediyorum.

İsmail Güvenir

Turgay bey Piyasa bilgisi ve süreçler hakkında tüm bilgilere sahip bir Ticari danışman. Siz de kaliteli hizmet almak istiyorsanız kendisi ile iletişime geçmeniz yeterli.

Sadık Başar

İş takibi ve profesyonelce hizmet anlayışı nedeniyle Turgay bey'e teşekkür ederiz. Çalışma hayatında başarılarının devamını dileriz.

Ömer Cet

YARDIMCI OLDU SAGOLSUN CIKARCI DEGILDE YARDIMCI BIR YAPIYA SAHIP HERSEY ICIN TESEKKURLER

Emel Başol

Turgay bey işini ciddiye alan bir emlak danışmanı. Takipçi, özverili, dürüst ve ilkelisiniz. Tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Süleyman Can

Turgay Bey'in tavrı, karakteri, duruşu, bu işteki başarısı gerçekten takdirlik. Kalitesi ve bilgisiyle gerçekten fark yaratan bir danışman.

Adnan Durmaz

Turgay Bey piyasa ve emlak sektöründe etik çalışma anlayışıyla tecrübeli ticari gayrimenkul danışmanı. Allah yolunu açık etsin inşallah.

Derya Güzel

Gayet güleryüzlü,samimi ve yardımsever bir şekilde dinleyip çözüm sundu kendisine teşekkür ediyorum

Ayfer Kahraman

İsmail Bey ilgiliydi. Performansı da gayet iyiydi. Kendisini kutluyorum. Bu yolda başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.