RE/MAX Mavi portföyünde 183 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 169 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Mavi


Köprübaşı Mah. 4009 Sok. NO:2 D:201 Serdivan/Sakarya
Serdivan / Sakarya

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sena Sönmez Kılıç

Birkaç hafta önce satın aldığım konutun tüm süreçlerini Erol Bey'in destekleriyle tamamladık. Sürecin başından sonuna kadar tüm gerekli bilgilendirmeler tarafıma hızlıca yapıldı. Önemli süreçleri olan satın alma işlemlerinde güvenilirlik adına tüm sözleşme prosedürleri uygulandı ve hiç sorun yaşamadan işlemlerimizi tamamladık. Erol Bey başta olmak üzere süreç boyunca bizlerle ilgilenen tüm Remax ailesine sonsuz teşekkürler.

Sakine Koçer

İyi ki Deniz Hanım a vermişiz evimizin satışını, güzel iletişimi, olumlu tutumu, işine olan saygısı ve özgüveni, profesyonel tutumu sayesinde kısa sürede planladığımız fiyata sattık evimizi. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Nur Ali Yılmaz

İlhan bey tüm işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaptı. İpotekli olduğu halde satışı sorunsuz gerçekleştirdik.. Kendisinden çok memnun kaldık.

Arif Zorlu

Ömer beyin ilgisi ve sıkı takibi ile işlemimiz çok kısa bir sürede gerçekleşti.Kendisine çok teşekkür ediyorum..

Engin Dost

Ömer bey harika bir insan.Isinde çok başarılı güven veriyor..Kendisiyle tekrar çalışmak isterim

Murat Çakar

Remax/Mavi ve İlhan bey'e çok teşkkür ederim.Dürüst ,çalışkan ve guvenilir hizmet anlaşıyla çok hızlı bir işlem gerçekleştirdik.

İsmail Ateş

İlhan bey süreç içersinde ilgi alakası için teşekkür ediyorum. Aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. İşlerinde başsarılar dilerim.

Simge Türkoğlu

Sürecin en başından itibaren çok ilgili ve alakalıydı teşekkürler ayrıca bize ufak yapmış olduğu süprizden çok hoşumuza gitti

Fatih Butik

Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Şenol beyle tanıştık. Karasu'da aradığımız yazlik daireyi kısa sürede bize buldu ve sorunsuz şekilde tapu işlemini yaptık. Kendisine teşekkür ediyiruz..

Münevver Çalık

Karasu'da bulunan yazlik dairemizi sorunsuz şekilde satışını gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz...

Beyza Nur

Ömer bey çok ilgili birisi, şehir dışından geldiğim için Remax güvenilir bir emlak firması olduğu için seçtim. Ömer beyin hizmetinden çok şey kazandım.

Burcu Seyhan

Tüm Gayrimenkul islemlerimi Ömer bey yönetiyor. İşini severek yapması ve sisteme hakim olmasi çok önemli..Kendisine teşekkür ediyorum..

Taha Kılıç

Ömer beyin vermiş olduğu bilgi yönlendirme yardım ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Mustafa Demirezen

Re/max Mavi ekibinden Erdoğan beye teşekkürler...Satmayı düşünüp bir türlü satamadigimiz dairemizi çok kısa sürede satıldı.Erdogan KOZAN beye başarılarının devamını diliyorum..

Özlem Güneş

Deniz Hanım la ve Remax la tanıştığımız için çok mutluyuz. Çok istediğimiz evimize Deniz Hanım ın katkılarıyla ve rehberliğiyle kavuştuk. İşindeki tecrübesi, uzmanlığı, yakın ilgisi, güler yüzü ile her şey çok profesyonel bir şekilde gerçekleşti. Mutluluğumuza sağladığı katkı için binlerce teşekkürler. Bundan sonra tüm emlak işlerimiz için tek marka Remax, tek isim ise Deniz Anık....

Hamza Çakiroğlu

Omer beyin çalışma sisteminden çok memnun kaldım.Kimseyi mağdur etmiyor Teşekkür ediyorum.

İsmail Yavuzyigit

Muhammet bey aracılığı ile dukkan satın aldim . Süreci seffaf bir şekilde çok iyi yönetti.Tesekkur ederim

Zühtü Evcil

Benim için işlemlerin takibi ve hızı çok önemliydi. Muhammet bey hızlı ve sorunsuz bir işlem geçekleştirdi teşekkür ederim.

M*******

Aradığımız kiralik daireyi Muhammet Bey sayesinde bulduk. Kendisine teşekkür ediyoruz

Erdoğan Bulut

Omer bey ev kiraladık. Çok kibar biri..Her zaman çalışmak isterim.Basarilar diliyorum

Barış Tudu

Muhammet bey Kiralık ofisimi Arap müşterilerine kiraya verdi. Sözleşme ve diğer prösedürleri çok iyi yönetti.Sorunsuz bir kiralama için teşekkür ediyoruz

Orhan Demir

Serdivan da bulunan dairemi çok kısa sürede sattığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Ayhan Yıldız

REmax /Mavi ekibine ve Deniz hanıma a çok teşekkür ederim. Evimi sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdik. Bundan sonraki gayrimenkul alışverişlerinde sizinle tekrar çalışmak isterim.

Yusuf Dede

Kredi ve ipotek işlemleri güvenle çözüldü. Deniz Hanımın hizmetinden çok memnun kaldım. Sayenizde ev sahibi oldum. Teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.