RE/MAX Maximum portföyünde 183 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 162 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Maximum

-MAXİMUM HAYALLERE GİDEN ANAHTAR
-GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZDEN DOĞAR
-PROFESYONELLER KULUBÜ

HEDEFİMİZ, KOCAELİ BÖLGESİNDE SATILAN- KİRALANAN HER MÜLKÜN DANIŞMANLIĞINI YAPMAK VE TEMAS ETTİĞİMİZ TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN HAYALLERİNE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTIR. AYNI MESLEKİ KÜLTÜRDE BİRLEŞMİŞ,PROFESYONEL EKİBİMİZ VE BÖLGENİN EN BÜYÜK EMLAK PORTFÖYÜ İLE HER İHTİYACA YANIT VERECEK, GERÇEK BİR EMLAK BORSASI OLUŞTURMAK PRENSİBİ İLE ÇALIŞMAKTAYIZ. 2009 YILINDAN BERİ SEKTÖRDE KAZANDIĞI TECRÜBENİN GETİRDİĞİ ÖZGÜVEN İLE BAŞARILI VE DİNAMİK EKİP ENERJİSİNİ BİRLEŞTİREN RE/MAX MAXİMUM MÜŞTERİSİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR! ETİK MESLEK ANLAYIŞI MUTLU MÜŞTERİLER GÜVENİLİRLİK POZİTİF BAKIŞ AÇISI PROFESYONEL EKİP SİNERJİSİ DEĞERLERİ İLE HAREKET EDEN RE/MAX MAXİMUM DANIŞMANLARINDAN PROFESYONEL DESTEK ALMAK İÇİN ARAYINIZ


Körfez Mahallesi, Sanayi Caddesi, Berk Sokak, Dolphin Center 2.Kat No:65
İzmit / Kocaeli

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bilgehan Veyseloğlu

İlgi, alaka ve her aradığımda ulaşılabilirlik, sorduğumuz her soruya verilen geri dönüşler, her şey dört dörtlüktü. Teşekkürler.

Şule Latif Erim

Utku Bey ile 15.05. 2022 tarihinde taşınmazın kiralanması hakkında aracılık sözleşmesini imzaladık. 19.05.2022 tarihinde kriterlerime uygun kiralama sağlandı. Süreci olumlu tamamladık. Hızlı ve sorunsuz desteği için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla,

Yasemin Üstün

Çözüm odaklı ve kaliteli hizmet veriyorlar iki taraf içinde uzlaştırmada çok profesyonelce yaklaşımları var. Bütün işlemleri söz verdikleri saatte ve söyledikleri şekilde tamamlıyorlar.

Demet Kılıç

Halil İbrahim bey'den konut kiraladık, çözüm odaklı oluşu, güler yüzü taktire değerdi. Teşekkür ederiz.

Şevval Samanlı

Utku Bey’e, acemiliğime rağmen, tüm sorularıma büyük sabırla yanıt verdiği için ve iletişimimiz boyunca samimiyetle güler yüzlü davrandığı için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım.

Sedat Arı

Kısa sürede talep edilenlere cevap , her zaman ulaşılabilirdik ve çok teşekkürler her şey için.

Burak Özen

Ev arayışımızın ilk gününde bizim için en uygun evi bulan Utku Bey ve Çağla Hanıma çok teşekkür ederiz. Tüm süreç boyunca her türlü sorumuza cevap alabildik. Profesyonel hizmet için teşekkür ederiz.

Abdullah Turan

Utku bey yaptığımız alışveriş konusunda çok yardımcı oldu kendisine alıyor gibi sordu soruşturdu çok ilgili çok bilgili çok tecrübeli yatırımlarımızda bize yol gösterdiği için tekrardan teşekkür ediyorum kendisine.

Burak Özen

Ev arayışımızın ilk gününde bizim için en uygun evi bulan Utku Bey ve Çağla Hanıma çok teşekkür ederiz. Tüm süreç boyunca her türlü sorumuza cevap alabildik. Profesyonel hizmet için teşekkür ederiz.

Büşra Saygın

Utku bey'e ev alma niyetimizi ve bununla birlikte ev konusundaki düşünce ve taleplerimizi ilettiğimizde bizlere kısa sürede bir çok seçenek ve alternatifle geldi. Her adımda gelişmeleri takip ettiğini ve bizim yanımızda olduğunu görmek bizlere de güven verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Osman Sürücü

Güler yüzlü işini severek yapıyorlar. Teşekkürler.

Emre Alkan

İş kolundaki tüm teknik donanıma sahip ve konusuna hakim yetkin ekibi ile danışanlarına satışın tamamlanana kadar geçen süreçte tam destek veren temsilciler bulunan şubeniz ile çalışmanın memnuniyetini belirtmek isterim.

Şevval Samanlı

Utku Bey’e, acemiliğime rağmen, tüm sorularıma büyük sabırla yanıt verdiği için ve iletişimimiz boyunca samimiyetle güler yüzlü davrandığı için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım.

Gülnaz Sarıoğlu

RE/MAX MAXİMUM grubu ile çalışmaktan memnun kaldım. RE/MAX Ailesi ve Mustafa bey'e çok teşekkür ederim.

İsmail Savaş

Sizinle çalıştığım için çok memnunum. Teşekkürler.

İbrahim Yıldırım

İlgili, ayrıntıcı, titiz ve müşterilerine daima kibar davranması sebebiyle çok memnun kaldık. Ayrıca geç saatlere kadar destek sağlayıp yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Murat Çiçek

Halil İbrahim bey ile çalışmaktan ve yardımlarından çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Gülşan Bircan Erol

Betül hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Tüm sorularımıza samimiyetle cevap verdi ve tüm süreçte sabrı ve güler yüzüyle bizi çok memnun etti. Kendisine profesyonelliği ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Muhammed Aybar

Bizimle ilgilenen Halil İbrahim Durmuş kardeşimize samimiyetinden, kolaylık sağlamasından, ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ökkeş Durdu

Tanıtım ve anlatım, kişiye yaklaşım ve üslubu ile gerçekten taktire değer bir danışman, kendisinden çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz.

Fatma Çiğse Çelebi

Betül hanım sürecin en başından itibaren çok ilgili ve güler yüzlüydü. Her şeyde çok yardımcı oldu. Beklentilerime yüzde yüz cevap verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Küçükdağ

Utku Bey'in ilgi, alakası ve güler yüzünden gayet memnun kaldık. İşlerimizin kolaylıkla halledilmesinde büyük katkı gösterdi. Kendisine bizim ev sahibi olmamızdaki etkisi için çok teşekkür ederiz.

Sercan Öz

Mustafa bey çok ilgili, anlayışlı ve çözüm odaklı. Hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Zeki Kırali

Hızlı, bilgili ve güvenilir emlak danışmanı arıyorsanız adres belli. Mustafa TARAKÇI

Esra Oklu

Satışını yapmak istediğim evimle ilgili danışmanım Utku Ayastuna sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bir aydan daha kısa bir sürede evimin satışı gerçekleşti. İstediğim her an ulaşabilip sorularımı sorduğum için çok memnundum. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Cevdet Canbaz

Çok memnun kaldık, teşekkür ediyorum.

Doğan Uzun

Cana yakın bir şekilde ilgilendi, teşekkür ediyorum.

Reyhan Taştekin

Nursel hanım ve Birkan bey'in yardımlarından dolayı çok memnunum. Teşekkür ediyorum.

Yusuf Gözhan

Güler yüzlü ve yardımsever kişilerle çalıştığım içim çok mutluyum. Nursel hanım ve Birkan bey'e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Hayrünnisa Okumusoglu

Mustafa Bey arsamızın satışıyla uzakta olmamıza rağmen çok ilgilendi. Bize her ay raporlar sundu. Değerlendirdi. Yönlendirdi. Ve sonunda çok iyi bir fiyata sattı. Kendisi olmasaydı İstanbul’dan golcukteki arsamızın satışını asla yapamazdık. Çok teşekkür ederiz.

Semih Köle

Kiralama sürecinin ilk anından son anına kadar yanımızda ve tümüyle destek olduğu için teşekkür ederim.

Banu Yurtseven

Her aşamada bilgilendirildik kısa sürede sonuç aldık ilgili ve güler yüzlü danışmanımızla memnun kaldık. Teşekkürler Utku bey

Kübra Ay

Her süreçte (ev alım, kiraya veriliş) desteğini hiç esirgemedi. Her zaman ulaşılabilir oldu, mesai saatleri dışında da ulaşabildim. Tüm desteği için teşekkür ederim.

Emrah Çelik

Profesyonel, güler yüzlü, ilgili, dürüst, kaliteli ve şeffaf hizmet, ilginiz için teşekkürler Halil İbrahim bey tekrar çalışmak dileğiyle..

Meltem Deniz

Halil bey 7/24 hizmet anlayışı ve yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu ve destek sağladı. İlk ev heyecanı olduğu için sabrından ve özverisinden dolayı teşekkür ederiz.

Aslıhan Tuba Duraman

Sn. Cem Seçkin Özgüner bey ile anlaşmamızın başından satış aşamasına kadar olan süreçte iş takibi, kişileri doğru yönlendirmesi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

İsmail Orhan

Kaliteli ve güvenilir hizmetiniz için teşekkür ederim. Sayın, Mustafa Tarakçı beyefendiye ilgi ve alakasından dolayı ayrıca satış işlemlerinden dolayı teşekkür ederim.

Muhammet Harbi

Çok memnunum Mustafa Bey elinden gelenin fazlası ile tüm emek ve insanlığı ile çok memnun oldum. Her zaman tavsiye ediyorum.

Nurettin Bekil

Her şey planlı bir şekilde gelişti. Teşekkürler.

Atilla Karadeniz

Çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Mehmet Arslan

Nezaket, anlayış ve sabrı için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Abdullah Kaptan

Mükemmel ilgi üstün hazırlık ve tanıtım, samimi sohbet ve sıcak kanlı bir emlakçı artık benim için bir emlakçıdan öte bir abi konumunda yardımları için minnettarım bu alışverişte emeği geçen herkes için teşekkürlerimi sunarım…

Tamer Özçağatay

Temsilciniz Mustafa Bey genelinde kurumunuza teşekkürlerimi sunuyorum, bundan sonra da sizlerle çalışmak istiyorum ve tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla sizleri tavsiye edeceğim... Tekrar şükranlarımı sunuyorum

Hüseyin Uzun

Utku beye evi satması için ilk gösterdiğimizden satış sonrası anahtarı teslim edene kadar çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Gürkan Gezgin

Müşteri ile iletişim üst seviyede, ilgili ve örnek bir gayrimenkul temsilcisi

Sezai Oruç

Sözleşme tarihinden itibaren çok olumlu ve sonuca ulaşmak için tüm gayretini gösteren kıymetli bir danışmanınızdır. Emeklerine çok teşekkür ederim.

Zinet Karacaoğlu

Emlak danışmanı arkadaşımız gerek dairenin gösterilmesi, gezdirilmesi, fikir alışverişi, bilgilendirme, insan ilişkileri başta olmak üzere bütün aşamalarda elinden gelenin fazlasını yaparak bizleri aydınlattı. Daireyi almamıza büyük katkı yaptı. Teşekkürlerimi önce kardeşime sonra RE/MAX ailesine sunarım.

Nuri Dipi

Çok memnunum kendine ilgisine çok teşekkür ederim.

Gökhan Culha

Güler yüzlü, ilgili, takip eden, yanımızda olan haklarımızı menfaatlerimizi savunmuştur.

Tülin Öztekin

Birkan Bey işinde profesyonel iyi bir yatırım uzmanı. Hem satıcı, hem de alıcının menfaatini ortada birleştirebilen, Re/Max gibi kurumsal bir firmaya değer kattığını düşündüğümüz Sayın Birkan Tabak'a çok teşekkür ederiz.

Şafak Başoğlu

Gayrimenkulümüzün fiyatlandırma aşaması, satışa çıkma aşaması, müşteri temini noktasındaki titiz çalışma ve satış esnasında her iki tarafında güveni noktasında gösterdiğiniz titiz işleyiz için Birkan beye çok teşekkür ederiz.

Hasan Küçükosman

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Hakan Ayaklı

Satış sürecinde baştan sona kadar çok ilgiliydi. Güler yüzlü hizmet anlayışından ve güzel iletişim becerisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Yeşim Şahin

Merhaba, Nurhan hanımı 2 sene önce tanıdım İstanbulda yaşıyorum aileme ait İzmit Yuvam Akarcada bulunan evimiz için kıraya verilmesi için bize çok yardımcı oldu ilgi ve durust çalışmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Mohammed Mostafa

Emeğinize sağlık , bugünkü buluşmamız çok faydalıydı biz yabancı müşterilere gösterdiğiniz nezaket için de çok mutlu olduk. Teşekkür ederiz. Bu güzel ilginiz ve desteğinizden dolayı sizin şirketiniz ile tekrar çalışmayı tercih etmekteyiz, yardımınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

İsmail Özkar

Sena hanıma emeği için çok teşekkür ederiz bizi dinleyip anladığı ve bizi güzel karşıladığı için. Güler yüzlü sıcak kanlı davranışını da ayrıca takdir ediyoruz. Bundan sonra tek adresimiz Re/max Maximum.

Salih Gökhan Büyükçakır

Mustafa Bey çok ilgili ve çözüm odaklıdır. Tekrar gayrimenkul işimiz olduğunda ulaşacağımız adres bellidir.

Nazlı Çelem

Utku Bey’e ilgi ve alakası için teşekkür ederiz. İşlemlerimiz sırasında güler yüzlü ve çözüm odaklı tutumu ile yardımcı oldu.

Emre Öğücü

Utku Bey'in hizmet kalitesi çok iyi teşekkür ederiz.

Akın Kıvanç

Halil İbrahim Bey'in ilgi alakasından çok memnun kaldım. Fazlasıyla ilgilendi çok kibar ve anlayışlı verdiği hizmete teşekkürler.

Seval Ali İhsan Esmer

RE/MAX emlâk danışmanı Utku Ayastuna sayesinde güzel bir daire sahibi olduk. Kendisinin yoğun çabalarıyla kısa zamanda tapumuzu aldık. Güler yüzüyle ve kibar davranışlarıyla eşim ve ben Utku oğlumuzu çok sevdik. Kendisine teşekkürlerimizle işlerinde başarılar diliyoruz.

Zehra Kural

Satış sürecinde geçen her anımızda betül hanım yanımızdaydı ilgi ve alakasına teşkkür ederiz

Fatih Can Bildirici

Genel olarak ilgi alaka ön plandaydı sanki kendi evini müşteriye sunuyormuş gibi bir durum vardı böyle nitelikli ve güler yüzlü danışmanlarınız olduğu için çok şanslısınız. İyi çalışmalar.

Cemre Yaldız

İlgili ve yardımsever bir hizmet aldım, teşekkürler.

Pınar Kaya

Sürecin en başından sonuna kadar yardımlarıyla desteklerini esirgemediği için Hasan beye çok teşekkür ederim.

Orhan Fındık

Bizimle ve evimizi kiralayan veya kiralamak isteyenlerle iletişimi çok iyiydi. Her kiralamak isteyen hakkında önceden bizi bilgilendiriyordu Hasan Bey. Çok memnun kaldık.

Samet Karakoyun

Utku Bey'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldık.

Bahriye Pek

Utku bey nazikti ve çok ilgiliydi. İstediğimiz gibi bir müşteri buldu. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

Ümmühan Kübra Baholi

Çok kısa sürede çok profesyonel ve kaliteli hizmet aldık. Güler yüzlü ve ilgili danışmanlık hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Emre Söylemez

Hizmetten çok memnun kaldım, gerek satış hızı olsun gerek ilgi olsun.

Sefa Ünsal

Evimizi almamızda bize yardımcı olan Mustafa Tarakçı Bey'in yaklaşımı,profesyonelliği ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Gökhan Dönmez

Betül Hanım'ın ilgi ve alakasından gayet memnun kaldım.

Yunus Emre Ertürk

Güven açısından çok memnun kaldık.

Burak Altan

Kiralama sürecinin tüm aşamalarında gayet ilgiliydi. ALTAN Ailesi olarak destekleri için Utku Bey'e teşekkür ediyoruz.

Mustafa Derya Akıncı

Çok memnun kaldım.

Tuncay Baydar

İşinde bilgili ve tecrübesiyle yol gösterici. Kendisine teşekkür ediyorum.

Levent Sarı

Danışmanım Duygu hanım yeni aldığım evde öngörüsü benim için önemliydi destekleyici bir güç hissetim bana yardımcı olduğu konuların hepsinden memnun kaldım, satış sonrası kiralama hizmetinde kendisinden rica ettiğim desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum başarıların devamını dilerim 🤝

İsamettin Keskin

Mal sahibi müşteri ilişkisi iyi satıcı ve alıcı ikna kabiliyeti on numara, dürüst işini takipte süreklilik ilkesine uygun çalışıyor sonuca varana kadar işini tam yapıyor.

Engin Çotak

Verilen hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi ve alaka, sorunları çözme şekilleri anlamında çok değerli Birkan bey 'e çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

Engin Çotak

Verilen hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi ve alaka, sorunları çözme şekilleri anlamında çok değerli Göksel bey 'e çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

Gökçe Öner Erol

Göksel Bey İzmit'te ki evimizi satma konusunda bize çok yardımcı oldu. Bilgisi, deneyimi ve profesyonelliğiyle beklediğimizden çok daha kısa sürede hiç bir sorun olmadan evi sattı. Eviniz satılacaksa mutlaka kendisiyle tanışmalısınız. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Abdurrahman Dilbilir

Halil İbrahim Bey'in bu süreçte bize sağladığı destek için teşekkür ederim. Bilgisi, becerisi, iş takibi ilgisi için ayrıca teşekkürler.

Havva Delice

Halil İbrahim Bey işini layıkıyla yapan bir beyefendi, teşekkür ederiz.

Alaattin Fidan

Süreçte oldukça yakın takip ile çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık.

Derya Ergün

Göksel bey,disiplinli ve kurumsal kimliğiniz ile evimizi çok kısa sürede güvenilir insanlara kiraya verebildiniz. Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Yasin Sipahi

Betül Hanım'da bulunan sabır ve azim için teşekkürler.

Selda Demirtaş

Güler yüzlü, hızlı dönüş sağlayan, takipçi, sorulara net ve açıklayıcı cevaplar veren Melike Hanım ile çalışmaktan çok memnun olduk. Çok teşekkür ederiz.

Sema Maden Kasar

Evimizin satış işlemiyle Betül Hanım ilgilendi. Başından sonuna kadar her detayında yanımızda oldu ve kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi. İlgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

Mehmet Baydemir

Teşekkür ederim, ilgi ve alaka için :)

Bilgehan Tuz

Mustafa Tarakçı bey'e ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederim.

Faik Kılıç

Mustafa Bey'e çok teşekkür ederiz. Gerçekten süreci çok güzel yönetti, başarılarının devamını dileriz.

Hakan Balcı

Birkan bey işlemin başından sonuna kadar gayet profesyonel ve samimiydi. İşlemimizi sorunsuz şekilde hallettik. Tapumuzu aldık. Kendisiyle tanışmaktan ve çalışmaktan gayet memnunum. Başarılarının devamını dilerim.

Özer Özkan

3 yıldır satılmayan evimiz Birkan Tabak ile yaptığımız sözleşmeden sonra 10 gün içinde satıldı. Hem hızlı oluşu hem de bizimle kurduğu iletişim ile güven verdi. İlgi ve samimi yaklaşımı bizi çok memnun etti. Kendisine teşekkür ederiz, iş yaşamında başarılar dileriz..

Oğuz Kılıç

Güler yüzlü, samimi ve oldukça ilgi gösterildi. İletişim açısından herhangi bir sıkıntı yaşamadık oldukça memnun kaldık.

Zerin Sevin Candan

Kesinlike tavsiye ediyorum , güvenilir, iletişimi yüksek , sektörü iyi bilen bir danışman. Her zaman çalışırım.

Muhammed Sever

Profesyonelliği ile satış işlemimizin tüm süreçlerini kolaylaştırdığı için kendisine teşekkür ederim.

Çiğdem Bozkurt

Gösterdiği ilgi, alaka için Hasan Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.

Sefa Ünsal

Mustafa Bey, evimizi almamız hususunda her süreçte çok olumlu ve güzel yaklaşımlarda bulundu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Orhan Aktaş

RE/MAX MAXİMUM ailesi olarak siz değerli çalışanlarınızın ve bizimle ilgilenen Ülkü Bey'e saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Mehmet Doğan

Sena Hanım'ın süreci baştan sona takip etmesi ve her zaman gösterdiği güler yüzüyle süreci sorunsuz tamamladık. Sena Hanım ve RE/MAX MAXİMUM ' a teşekkürler..

Metin Arslan

Ben Duygu Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Anahtarı aldığım günden satış işlemi bitene kadar muazzam bir çaba gösterdi. Memnuniyet puanla ifade edilemeyecek kadar fazla

Caner Angın

Sena Hanım'a ilgisi için teşekkür ediyoruz.. Bu süreçte isteklerimiz doğrultusunda müşteriler ile iletişime geçip satış işleminden memnun bıraktığı için teşekkür ediyor ve bol müşteriler diliyoruz..

Makbule Yordamoğlu

Engin tecrübesi, profesyonel yaklaşımı, insana güven veren tavrı, hanımefendi kişiliği ile işimizi çok kısa sürede tamamladı. Her şey için binlerce teşekkür ederim..

Şeyma İnan

İlgi, alaka ve güler yüzlülük için teşekkürler..

B*******

Konut alım sürecinde yardımlarından dolayı sena hanıma teşekkür eder kendisine gitmiş olduğu bu hayat yolunda başarılar dilerim.

Gürkan Gezgin

İşini çok iyi yapan ilgili dakik tevazu sahibi bir temsilci. Emlak kiralama sürecinde oldukça başarılı bir performans sergiledi. Tavsiye ederim.

Cahit Durmaz

Ev kiralama sırasında tanışmış olduk güler yüzlü çözüm odaklı güven veren empati yapma yeteneği mevcut ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Nesrin Uçar

İşinini ehli ,güven veren ,profesyonelce davranan Göksel bey gibi kişilerin emlak piyasasında çoğalması dileğimi öncelikle iletiyorum.Göksel beyle işlerinizde güvenle ilerleyebiliyorsunuz kendisi aracılığı İle bir evimizin kiralama işlemini gerçekleştirdik bizim kadar hassas davrandı sağolsun kendine emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum .

Nuran Sakarya

Sena Hanım hem başarılı, hem de çok güvenilir. İş bitiriciliği, alıcıyla aramızdaki iletişim yönetiminde çok başarılıydı. Bu zor süreçte sabırla tüm sorularımızı yanıtladı. Diğer mülklerimiz için de tekrar çalışmayı düşünüyoruz. Her şey için sonsuz teşekkürler..

Serhat Boliç

Satış öncesi ve sonrası elinden gelen tüm gayreti gösterdiğine hiç şüphem yok. Satış esnasında hiçbir problemle karşılaşmamış olmamız tamamen kendisinin iş takibi ve bizi yönlendirmesiyle olmuştur. RE/MAX için gerçekten büyük bir değersiniz

Cengiz Akyürek

Mustafa bey alanında uzman ve profesyonel hiç bir sorun yaşamadan evimi kiraya verdim.Kendisine çok teşekkür ederim.

Ecevit Kurtman

İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim..

Yüksel Kamilçelebi

İlgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Yunus Işık

Memnuniyetimiz üst seviyede, teşekkürler Halil İbrahim bey, ilgi alaka iyi..

Cemal Tunalı

Göksel Bey’e güleryüzlü yaklaşımla,işlerimizi hallettiği için teşekkür ediyorum.

Şentürk Asker

Memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Müfide İlhan

Ev ararken karşıma çıkan, kendisinin de ifadesi ile Emlakçı değil, ev sahibi ile kiracının en sağlam köprüsü diyebileceğim GÖKSEL beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Güven duygusu çok önemlidir işte bu duygunun karşılığı diyebilirim. Kendisine başarılar diler bu duruşunun daim olmasını dilerim.

Serkan Aksan

Titiz, dikkatli, disiplinli, kibar temsil yeteneği yüksek.

Saime Pınarkaya

Ev kiralama sürecinde bize danışmanlık yapan Betül Uzun hanımın güler yüzü, ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Aldığım hizmete tam puanı gönül rahatlığı ile tam (5) puan verebilirim.

Hasan Özcan

Emeklerinize sağlık...

Neriman Karaaslan

Bütün dairelerimizle Cem Seçkin Bey ilgileniyor. Hizmet anlayışı ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Nida Çiçekçi

Güler yüzlü hizmeti ve destekleri için teşekkür ederim.

Naşide Bakan

Melike Hanım ile harika tanıtımlı doyurucu bilgi ile bir gün geçirip sonuçta huzur bulabileceğim evi birlikte bulduk. Çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanıza...

Orhan Arslan

Melike Hanım bizim için güven veren bir kişidir. Hayatımızda uzun süredir var ve öylede olacaktır.

Hüseyin Kurtoğlu

Teşekkür ederiz. Melike Hanım'dan çok memnun kaldık çok ilgilendi bizimle.

Seyhan Kale

Utku Bey'in ilgi alakasından takip ve organizasyon hizmetinden süreç yönetiminden çok memnun kaldım. İkinci bir evimiz var tekrar Utku Bey ile çalışmak istiyorum. Teşekkür ederim.

Öznur Yıldız

Teşekkür ederiz, Utku Bey ve RE/MAX Maximum ailesine bizimle ilgilendikleri yardımcı oldukları için sonsuz teşekkürler..

Koray Kutlay Külünk

Kendisi çok ilgilendi hiçbir sorun yaşatmadı,konuşulan her şeyi birebir yerine getirdi. Kendisinden çok memnun kaldık çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Çakmak

Başarılı, sorunsuz...

Sinem Teke

Tüm taşınma süreçlerimizde başlangıcından sonuna kadar bize destek verdi. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. İşini hakkıyla yapmasının yanında çok yardımsever, hoşgörülü bir insan.

Sinem Teke

Tüm taşınma süreçlerimizde başlangıcından sonuna kadar bize destek verdi. Kendisini tanıdığım için mutluyum. İşini hakkıyla yapmasının yanında çok yardımsever ,hoşgörülü bir insan.

Tezcan Mogul

Göksel beyle yapmış olduğumuz yatirimlik dükkanımizin sorun yaşamadan bizim tarafımıza teslim edildiğinden dolayı guleryuzune ve hassasiyetindende memnun kaldığımızı belirtmek isterim hersey için tesekurler..!!

Emel Çalışkan Bozyel

Yıllar önce kendisinden ev satın almıştık. Bu kez de başka bir evimiz için Melike Hanım ile çalışmak istedik. İki günde evimizi istediğimiz rakama kiraladı çok başarılı ve detaycı , ilgili bir danışman kendisine çok güveniyoruz.

Elif Aydın

Evimizin satılması sürecinde bize her konuda yardımcı olan Gayrimenkul Danışmanları Nurhan Hanım ve Melike Hanım'a gösterdikleri ilgi ve alaka için kendilerine teşekkür ederiz. Göstermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldığımızı bildirmek isteriz.

Elif Aydın

Evimizin satılması sürecinde bize her konuda yardımcı olan Gayrimenkul Danışmanları ,Nurhan Hanım ve Melike Hanım'a gösterdikleri ilgi ve alaka için kendilerine teşekkür ederiz. Göstermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldığımızı bildirmek isteriz.

Ahmet Topçu

İzmit'teki dairemin satışında Birkan Bey'in göstermiş olduğu özverili çalışması ve süre boyunca ilgi ve alakası için kendisine ve tüm RE/MAX 'a çok teşekkür ederim.

Ahmet Acar

Birkan TABAK'ın bizimle olan ilgi, alaka ve samimiyetini şu ana kadar tanıdığım hiç bir emlakçı veya gayrimenkul değerleme uzmanından göremedim. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Her zaman çalışmak isterim..

Samet Çeneli

Nurhan Hanım emlak danışmanlığı hizmetini başından sonuna şeffaf ve bizi sürekli güncel bilgilerden haberdar ederek yürüttü. Kendisine teşekkür ederiz.

Y*******

Sena hanıma gayrimenkulümüzün satışında bizimle kurduğu iletişimden dolayı çok teşekkür ederiz. İlk günden beri sabırla tüm sorularımızı cevapladı tüm süreçlerde bize destek oldu. Sena Gürcana kafamızdaki emlakçılık mesleği algısını bu denli pozitif olarak değiştirdiği için de minnetlerimizi sunuyoruz. Bundan sonra tek adresimiz 🌹

Ercüment Akyol

Mükemmel hizmetten memnun kaldım.

Emine Koyun

Hizmetten memnun kaldım. Bilgilendirme ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Sizinle çalışmak iyiydi..

Dündar Şahin

Her şey için teşekkürler Mustafa Bey..

Kübra Soran

Burak Bey çok başarılı aktif çalışan bir gayrimenkul danışmanı. Evimi çok güzel bir fiyata sorunsuz ve hızlı bir şekilde sattı. Başarılarının devamını diliyorum. İyi ki Burak Bey ile tanışmışım.🤗 Çok teşekkür ediyorum...😊

Arslan Yılmaz

Burak bey ev satış sürecimizin her aşamasında son derece yardımcı oldu. Kendisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

İrfan Yılmaz

Birkan Bey tarafından neticelendirmiş olduğunuz işimiz ile ilgili gayretlerinizden dolayı hem kurumsal kimliğinize hem de çalışanlarınıza müteşekkirim. Her şey için teşekkür ederim.

Selim Bilgin

Remaxs izmit Mustafa beyle tesadüfen tanıştık kiralık depomuz vardı,kendisine yetki verdik istediğimiz kriterleri söyledim işinde başarılı biri depomuzu tam istediğimiz gibi titiz bir çalışma sonucu kiraya verdi memnun kaldık teşekkürler.

Şafak Arslan

Çok başarılı bir satış dönemi geçirdik. Birkan Bey'e çabaları ve güler yüzlü yaklaşım için teşekkür ederiz.

G*******

Göksel beyin tarafımıza verdiği hizmetten oldukça memnun kaldık. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz.

Melek Yirmibeşoğlu

Öncelikle Danışmanınız Halil İbrahim Bey'e ilgi ve alakasından dolayı ve kurumunuzun kaliteli hizmet anlayışı için çok teşekkür ederiz.

Ö*******

Göksel Bey'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Hem tarafımızı düşünen önerileri, hem aylık bilgilendirmeleri ile hep ilgisini gösterdi ve tam istediğimiz koşullarda, taviz vermeden, beklediğimizden çok daha hızlı bir sürede sonuç aldık. Gösterdiğiniz tüm emek için teşekkür ederim.

T*******

Göksel beyle 15 gün önce bir ticaretimiz oldu. Lafı uzatmayacağım net bir kişilik yılların vermiş olduğu kurumsal geçmişini şuanki duruşuyla zirveye çıkartmıştır . Tekraren kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim. Kesinlikle tavsiye ederim .

Furkan Akbaş

Gerek bilgi birikimi gerekse babacan tavrıyla güven veren bi adam sorun çözme yeteneği pratik zekası süreç yönetimi ve süreci yonetirkenki sabrı muazzam remax ailesi çok şanslı gayrimenkul danışmanlığında göksel bey müthiş bir örnek öncelikle göksel beye ve sonrasında remax ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Ufuk Kadir Erbek

Süreçteki ilgisi, alakası ve samimiyeti için Göksel Beye çok teşekkür ederiz. Yaptığı doğru yönlendirmelerle en hızlı şekilde evimizin satılmasına yardımcı oldu. Başarılarının devamını dileriz.

Caner Kösele

Çözüm odaklı ve kaliteli bir hizmet aldım.

Levent Koç

Müşteri memnuniyeti en üstte, profesyonel, işini severek yapan danışman..

Ferruh Başol

Sürecin başından sonuna kadar her konuda tüm desteğini esirgemeyen Melike Hanım'a sonsuz teşekkürler..

Rıza Bilal

Satıcının ve alıcının haklarını iyi koruyup hızlıca satışa çevirdi. Teşekkürler..

Doğan Şahin

Çok memnunum her şeyden

Naciye Samantır

İşine olan sevgin en önemlisi güvenirliğinden dolayı aile gibi olduk ve daima da öyle olacak.. Siz benim için 5 puandan daha değerlisiniz.. Yeni yılda sağlık mutluluk ve işinde bol kariyerler diliyorum..

Orhan Aydın

Sena Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Yaklaşık 30 gün süren satış sürecinde tecrübesiyle bizi olumlu tavsiyeleriyle yönlendirdi sürekli çözüm odaklı tutumu satışın olumlu seyretmesinde etkili oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Erkam Altın

İlgi ve çözüm odaklı bir hizmet aldım.

Güler Işık

Hizmetinizden çok memnunuz .Teşekkür Ederiz.

Bahri Aydemir

Çalışmalarınızdan memnun kaldım. Başarınızın devamını dilerim, her şey için teşekkürler..

Erkin Sayan

Sena Hanım'ın ilgisi alakası bence yeterli düzeydeydi ve satış işlemleri sırasında tapu dairesinde bolca yardımları dokunmuştur. Kendisine başarılar diliyorum.

Bora Çokyılmaz

Ev alım süreci boyunca emlak danışmanımız Sena Hanım'dan aldığım hizmetten gayet memnun kaldım.

Derya Şahin

Başarılı, çalışkan samimi çok memnunuz o artık bizim evin kara kızı :)

Yavuz Biçer

Nurhan Hanım, geçtiğimiz aylar içinde iki evimizin satışında kısa sürede sonuç almamızda mükemmel performans gösterdi .Müşteri ilişkisi çok iyi diyaloglar net anlaşılır o yüzden ev almamızda da katkısı çok fazla oldu ,kendisini seviyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Aynur Dil

İlgili, kibar, konusunda tam donanımlı bilgili, işinin hakkını veren, güler yüzlü, diksiyon tavır hepsi güzel ben çok memnun kaldım.

A*******

Kiraya vermek istediğimiz daireye çok kısa bir süre içerisinde tam da istediğimiz gibi bir kiracı bularak bizleri çok mutlu etti. Kiralam sürecindeki ilgi alakası, hoş sohbeti için ayrıca teşekkür ederiz. İşini profosyonelce yapan gençler görmek harika. Teşekkürler Remax Maximum teşekkürler Sena Gürcan

Semih Seymen

Göksel Bey ile bir emlak satın alma sürecinde tanışmıştık. Süreç ile ilgili tüm ayrıntılara hakimiyeti ve her aşama öncesi tarafları doğru yönlendirmesi nedeniyle kendisini takdir ettiğimizi ve duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Başarılarının devam etmesini temenni ederiz.

Burcu Halaç Şahin

Size de çok teşekkür ediyoruz ,Göksel Bey profesyonelliğiniz ve ilginiz için.

Mehmet Sadık Özyıldız

Gayrimenkulümüz, azami gayret ve en hızlı bir şekilde satılarak sonuca ulaşılmıştır. Teşekkür ederiz.

Haluk Özyıldız

Gayrimenkulümüz, azami gayret ve hızlı şekilde satılarak sonuç elde edilmiştir. Teşekkürler...

Mehmet Nuri Urşan

Dairemizin satışındaki güvenli ve sorunsuz süreç için Birkan Bey'e teşekkür ediyoruz.

Mustafa Naci İman

Sizden memnun kaldım. Başarılar dilerim.

Nursel Toy

Seçkin Bey'e satış sürecinde vermiş olduğu destek ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

Soner Kulak

Birkan Bey çok ilgili ve sorunlarımızı çabucak çözdü. Gayet memnunuz. Kendisine ve RE/MAX Maximum'a teşekkür ederiz.

Cenk Güler

Tüm süreçte yanımda oldu. Kafamdaki soru işaretlerinin hepsini özveri ile cevapladı. Teşekkür ederim.

Sercan Çolak

Birkan Bey , tanıştığımız andan itibaren bize son derece şeffaf ve ilgili davrandı. İstediğim zaman Birkan Bey'e ulaşabildim. Tüm sorularıma gerekli cevapları verdi. Daire satın alma süreci için RE/MAX Maximum ve Birkan Bey'e çok teşekkür ederim.

Mehmet Yılmaz

İlgili, güler yüzlü ve her sorumuza cevap verdiği için gayet memnun kaldık..

Mehmet Arslan

Halil İbrahim Bey'in ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim..

Esra Utkan

İlgi ve alakadan çok memnun kaldım. Evim çok kısa sürede kiraya verildi. Teşekkür ederim Sena Hanım.

Orhan Koçak

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Büşra Ceylan

İlgi ve alakalarında yaptıkları işi hakkıyla yaptıklarından dolayı memnun kaldık.

Ark İnşaat San. Ve Tic. A.ş.

RE/MAX Maximum olarak hizmetlerinden son derece memnunuz.

Metin Arca

Süreç içindeki iletişim ve gösterilen kolaylıklardan memnun kaldım. Mustafa Bey, teşekkürler...

Mehmet Erdem

Göksel Bey'e çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak gerçekten bizim için büyük bir zevkti, başarılarınızın devamını dileriz.

Burak Koçoğlu

Halil İbrahim Bey, işini sağlam yapan güvenilir bir emlak profesyoneli. Kendisine süreç içerisindeki desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Murat Karataş

Merhaba, daha önce bir çok farklı gayrimenkul firmaları ile alış ve satış işlemleri yaptım ama Mustafa bey ile sanırım en hızlı satışımızı gerçekleştirdik. Profesyonel bir hizmet aldık kendisinden, hizmeti için çok teşekkürler.

Nurşen Ünal

RE/MAX ailesiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Yeni satın aldığım dairemi çok kısa sürede kiraya verdiler. Ayrıca ilgisinden dolayı Halil İbrahim DURMUŞ Bey'e çok teşekkür ederim.RE/MAX ailesiyle çalışmanızı tavsiye ederim. İlgilerinden çok memnun kaldım.

Mehmet Armutcu

Halil İbrahim Bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.

Filiz Kadı

Çok memnun kaldım.

Ümit Köse

Bizle çok ilgilendi. Her şeyime yardımcı oldu.

Bünyamin Akay

Bu süreçte vermiş olduğu profesyonel hizmetten, ilgi alakadan dolayı memnun oldum. Allah yolunu açık etsin. Hayırlı işler kolay gelsin.

Öznur Tahtacı

Güler yüzlü. samimi, ilgili bir danışman olduğunuz ve ailemizin gayrimenkul danışmanı olduğunuz için teşekkürler..

Ahmet Kamil Türkmen

Son derece ilgili ve görüşmelere zamanında geliyor. Mustafa bey ve çalıştığı şirket gayet güvenilir.

Hatice Mut

Güler yüzlü, tatlı dilli tavrınız için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da gayrimenkul danışmanlığında ilk tercihimiz SENA GÜRCAN.

Özgür Tahtacı

Ulaşım dahil her şeyimize yüksek samimiyetle yardımcı olmuştur. Teşekkürlerimi sunarım.

Emine Erdoğan

Gayrimenkulümüzün satışını kısa, etkin ve özverili çalışmasıyla sonuçlandıran, emlak sektörü içerisinde işini başarılı, güvenilir ve hakkıyla yapan insanların başında gelen, emlak danışnanı sayın Göksel Gülen'e sonsuz teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz.

Burcu Filiz Malkoç

Bir hayalin gerçek olmasına, altına imzasını atan kişi; Nurhan Hanım, Pandemide sıkıntılı günlere inat tüm samimiyet ve özverisi ile çalışma başarısı gösterip bize en güzel evi alma olanaklarını sağladığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Bu süre zarfında aynı anda hem evimizi satıp hem ev alma şansını yakalamak çok zordu. Sizin sonsuz enerjiniz, başarınız ve doğru müşteri seçimindeki güveniniz bu zor işi en keyifli hale getirdi ve yüzler güldü. İyi ki sizinle tanışma fırsatımız olmuş. Başarılarınız daim olsun. Sevgilerimle...

Selma Çelık

Yapmış olduğumuz gayrimenkul alışverişinde bulma/ziyaret/satın alma/müşteri takip süreçlerini sorunsuz bir şekilde yürüten ve satın alma sürecinden sonra da konu ile bizleri yalnız bırakmayan Sn Sena GÜRCAN a teşekkür eder bir sonraki projelerde de birlikte çalışmada ilk tercihimiz olacağının bilinmesini isteriz .

Natavan Yagubuva

Great professional service by Mr Burak. He found an amazing furnished apartment as soon as I contacted him. Thank you once again.

Berk Can Aydoğar

Gayrimenkul danışmanımın ilgi ve alakası işlemlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesin de büyük rol oynadı. Vermiş olduğu hizmetten son derece memnun kaldım.

Abdul Hameed

Çalışmaktan çok fazla memnunum.

Cengiz Aydın

Ben Jandarma personeliyim. Komutanım ile Kartepe ilçesinde satın aldığımız dairenin kira verme işlemleri için tanıştık. Kiraya verme işlemlerini bitirdik. Kendisi bu süreçte profesyonel olarak saygı çerçevesinde çok güzel iletişim kurarak işimizi tamamladık. Kendisine bu emeğinden dolayı buradan da teşekkür ediyorum. Bu şekilde emlak vb işimiz olduğunda tercihimiz yine siz olacaksınız komutanım. Emeğinize sağlık. Bol kazançlar hayırlı günler dilerim. Saygılar.

Aybüke Balık

Emlakçımın güler yüzlülüğünden ve iletişiminden çok memnun kaldım. Hızlı ve çözüm odaklı davranışlarıyla evi tutmam ve taşınmam konusunda büyük rol oynadı.

Aylin Güneş

Kendisinden yakın zamanda daire aldık.Yaptığı işte tüm konulara hakim işini bilen nazik müşterilerine her konuda yardımcı olan biri.Gerek evi alırken kiraya verirken bize olan ilgisinden ve yaklaşımından çok memnun kaldık.Gölsel beye çok teşekkür ederiz.

Aysun Gevrek

İki ay önce tanısdık Göksel bey ile aydınlatıcı danısmanlıgıyla bizim ev almamızda cok yardımcı oldu işi cok iyi bilen bir insan nerede ne yapmamız gerektiği konusunda bizi aydınlattı cok tesekkurler kendisine...

Mustafa Hakan Çelikkol

Satışımız krediliydi. İşlemin pazarlık aşaması ve tapudaki desteği, yönlendirmesi için Ülkü Bey'e çok teşekkür ederim. Gayrimenkul danışmanımız artık Ülkü Bey...

Buse Göksu

Ülkü Toktaş çok ilgili çok samimi ve içten davrandı. Biz çok memnun kaldık. Eğer bir daha bu gibi işlerimiz olursa kesinlikle tekrar sizinle çalışırız. Kesinlikle..

Nurgül Kasar

İlgisi ve alakası çok iyiydi, Duygu Hanım'ın. Satış işlemlerinde başından sonuna kadar hiç bir sorun yaşamadık. Teşekkür ederiz.

Nuray Aydın

Göksel Beyle Kocaeli'ndeki evimizi satabilmek için görüşmüştük. İyi ki ona danışarak evimizi ilana koymuşuz. Gerek bize karşı olsun gerek ev için gelen müşterilere karşı çok ilgiliydi. Sayesinde evimizi satabildik. Teşekkürler

Mehtap Arslan

Göksel Bey ile bir çok çalışmamız oldu gerek ilgisiyle gerek işine ciddiyetiyle çok memnun kaldık RE/MAX ailesine ve Göksel Bey'e çok teşekkür ederim.

Bahri Aydemir

Çalışmalarında insan ilişkileri ve müşteri ilişkileri çok iyi.

Serkan Aksoy

Dünden bugüne bu yolda beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Murat Türkan beyefendiye çok teşekkür ediyoruz. Her aradığımda telefonunu açan sorduğum ve aklıma takılan tüm sorulara samimiyet ile cevap veren Murat Türkan'a teşekkürler. RE/MAX Maximum'a çok teşekkürler. Tekrardan başka bir yola çıkmak ister isem kesinlikle Murat Türkan ile çalışırım. İyi çalışmalar, MURAT TÜRKAN.

Eren Erdem

Duygu Hanım'ın yapmakta olduğu hizmetten memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Erdal Arslan

Çok dürüst işini severek yapan güvenilebilir, son derece mütevazi, başarılarının devamını dilerim.

Ömer Faruk Arslan

İlginiz, alakanız ve güler yüzünüz için teşekkürler.

Aziz Özcan

Mustafa bey ile emlak satışı süresince beraber çalıştık. Süreç boyunca sürekli beni bilgilendirerek ve her konu ile yakından ilgilenerek hedefe sağlıklı ulaşmamızı sağlamıştır. Deneyimizi doğru kullandığı göstermiştir. Herşey için teşekkürler. Bir sonraki emlak alış verişte tercihim olacaktır.

Tamer Yildirgan

Göksel bey ile izmitteki evimin kiralama işlerinde birlikte çalıştık. Her zaman istediğim portföy de kiracıyı bulmuştur. Kendisi işinin ehli niteKendisilikli ve müşterilere karşı herzaman kibar ve güleryüzlü birisidir.

Sadettin Yavuz

Goksel bey araciligi ile yan tarafimizdaki satisa koyulan arsayi sorunsuz bir sekilde bizlere almaya vesile oldugu icin tesekkur ediyoruz allah islerini rast eyleyip karsisina guzel insanlar cikmasini mevlamdan temenni ediyorum amin

Ecem Koçaşlı

Ev arayışımızda Duygu Hanım ve Ahmet Bey'in ilgisi alakası ve uzun süreçler sonucu istediğimiz evi almamızda bize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.

Filiz Kuru

Murat Bey 'e satın alma ve kiraya verme surecimizde profesyonel yaklaşımı güvenilirliği, nezaketi, ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Remax Maximum markasını tüm çevremize önereceğimizden emin olabilirsiniz.

Uğur Geldi

Murat Bey kiralama işlemimde bana gösterdiğiniz sabır ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Kiralama işleminden sonra ki işlemlerimde sonuna kadar beni yalnız bırakmadığınız içinde ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

Ali Ak

Dairemizi alabilmemizde çok yardımını hissettik, aklımızda çok korkular vardı. Acaba sorun çıkar mı gibi, Murat bey bizi çok iyi yönlendirdi ve kafamızdaki sorunları sıkılmadan dinleyerek cevapladı. Murat bey'e samimiyetinden ve cömertliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde emlakçılara bakış açım değişti.

Nurcan Ekmen

Murat Bey 'le arsamızı satmak için tanıştık ve çok kısa sürede sayesinde satışı gerçekleştirdik. Bizi bu süreçte sürekli bilgilendirdi, kendisiyle tanıştığımız için çok şanslıyız. Bundan sonraki bütün gayrimenkul yatırımlarımı Murat Bey'e danışarak ve onun önerdiği şekilde yapacağım. Çok çok teşekkürler...

Nusret Koç

Emlak işinde kesinlikle profesyonel bir ekip ve aynı zamanda işini bilen güler yüzlü ve evi kiraladıktan sonrasında bile bize yardımcı olmaya devam edildi. İlginiz için çok teşekkür ederim remax ailesi.

Fikret Yetiştiren

Dairemi Murat Bey'in sayesinde kısa sürede ve gerçekten bana söylenildiği gibi doğru kişiye kiraladım. Tüm emekleri için Murat Bey'e çok teşekkür ederim.

Hasan Korçak

Murat Bey hem aradığım evi bulmamda hem de sonrasında evimi kiraya vermem konusunda yardımcı oldu. Sayesinde güven problemi yaşamadan evimi aldım. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

J*******

İzmit de doğup büyüyen ancak yüksek öğrenim için İzmit den ayrılan bir kişi olarak, oradaki gayrimenkulümün satışına ilişkin hizmet alımında sayın Bülent Belat la çalışmak büyük bir mutluluktu.Beyefendi kişiliği, sakin, huzur ve güvence veren özgüvenli duruşu, mesleğini icra ederken realist ve aynı zamanda ufuk tarayıcı özelliği, işlemlerin yürütülüşünde üstlendiği sorumluluğun gereklerini uygulaması, hukuki ve yönetsel güncellemelere olan hakimiyeti ile mükemmel bir güven ortamında çalışmak mümkün oldu.Hizmetlerine çok teşekkürler ederim....

Sultan Ertik

İzmit Karabaş Mahallesinde bulunan dairemizin satış işlemlerinde, bizimle güzel ve güler yüzlü ilgilenen BİRKAN Bey'e teşekkür ediyoruz.

Fuat Torunoğlu

Profesyonel bir ofis ve enerjisi yüksek danışman, kat karşılığı anlaşma sürecini tarafımca eksiksiz sonuçlandırdı. Teşekkür ederim.

Taner Altun

Dükkanımın kiralama işlemini hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Teşekkür ederim.

Seyfullah Yıldız

Güler yüzlü, çözüm odaklı hizmet anlayışı için teşekkür ederim.

Mehmet Serkan Yürüşen

Şirketimizin ihtiyacı olan depo bulma sürecini çok hızlı bir şekilde olumlu sonuçlandırdı. İlgisine teşekkür ederim.

Kaan Dağdelen

Güvenilir, dürüst, iyi iletişim.RE/MAX ve Birkan Bey'e her şey için teşekkürler.

Eyüp Sert

Sürecin en başından tapu gününe kadar aldığım hizmet ve güven kusursuzdu. Teşekkür ederim.

Yeliz Yazıcı

Sena Hanım, istediğimiz şekilde yatırımlık daireyi 1 hafta içerisinde buldu ve bizimle çok güzel ilgilendi. Yıllardır biriktirdiğimiz parayı çarçur etmemize engel oldu. Teşekkür ediyoruz.

Halil İbrahim Yıldırım

İletişim, ilgi, işindeki başarısı şahsım adına mükemmel. Bir sonraki işlemlerimde Halil İbrahim DURMUŞ Bey'i tercih ederim. RE/MAX grubuna tavsiyem; içeride tutulan miktarlar yüksek. Depozitoyu daha düşük miktarlarda tutmanızı tavsiye ederim. Kariyerinizde başarılar dilerim....:)

Eyüp Koç

İşleri takibi konusunda memnun kaldım, güler yüzlü olması güzel. Kendisine emeği konusunda teşekkür ederim.

Hasan Murat Çavdar

Başiskele Paşadağ mahallesindeki evimizin alımında ilk tanıştığımızdan beri yakın ilgi ve sıcak yaklaşımı için Nurhan Hanım ve Ülkü Bey e çok teşekkürler. Bundan sonrada bir akraba ve dost ilişkisi ile devamını temenni ederim. İyi ki varsınız. Herşey için tekrar teşekkürler .İyi çalışmalar.

Yeşim Apaydın

Mustafa Bey'in ilgi alakasından son derece memnun kaldık. Satış sürecini gayet başarılı bir şekilde tamamladık, teşekkür ederiz.

K.murat Tekin

Güvenilir bir ofis hissini maximum yaşayarak başladığımız çözüm ortaklığımıza, ilerleyen süreçte güven ve her geçen gün önerdiğiniz yatırımlarımızda bizleri ileriye götüren tüm samimi çalışmalarınız için teşekkür ederiz Duygu hanım. Tüm ofis ekibinize başarılar dilerim.

Gülfidan Ersöz

Kocaeli Başiskele Orka Life 2 sitesindeki evi almama vesile olan Duygu Bodur, işindeki profesyonelliği, güler yüzü ve içtenliğiyle işimi çok kolaylaştırdı, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nur Kalyoncu

Mustafa bey ile arsa alım sürecimizde yollarımız kesişti. Gayrimenkul danışmanlığı alanında yetkinliği ve kuvvetli iletişimi sayesinde bize süreç boyunca oldukça yardımcı oldu. Bundan sonra da kendisiyle çalışmak isteriz. Başarılarının devamını diliyor tekrar teşekkür ediyoruz

Cihan Karaca

Mustafa Bey ile çalışmaktan memnun kaldık. Bizimle ilgilendi sağ olsun, tekrar emlak işi olursa Mustafa Bey ile çalışmayı düşünüyoruz.

Zeynep Çiçek Keleş

Duygu Hanımla ev satışımızı gerçekleştirdik. Her zaman güleryüzlülüğü samimiyetiyle işini titizlikle yapmasıyla kendisine ve eşi Ahmet beye çok teşekkür ederiz. Çalışma hayatında başarılar dileriz.

Yavuz Biçer

Nurhan Hanım'ın ilgi ve alakası gerçekten çok iyiydi, kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdik. Emlak işinde gayet işini bilen bir tecrübesi var. Eşime dostuma tavsiye ediyorum. Saygılarımla,

I*******

Burak Bey ve Duygu Hanıma göstermiş oldukları ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz..

F*******

İzmit Gedikli köyünde satın aldığımız tarlanın tüm aşamalarında gerçek bir profesyonel hizmet sunduğu için Bülent beye teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim iyiki varsınız Bülent bey

Tuğba Ünver

İzmit Bağçeşme'deki mülkümüzün satış işleminde Birkan Bey'in gösterdiği ilgi alaka ve özverili çalışması için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Mithat Saltat

A'dan Z'ye her şeyle ilgilendiler. Çok memnun kaldık. Bir dahaki alım ve satımlarımızda da Mustafa Bey ve Remax tercih sebebidir.

Deniz Ergin

Bülent Bey işinin bütün sorumluluklarını fazlasıyla yerine getiren emlak danışmanım.Kalitesi ve tecrübesi takdire şayan. Çok titiz çalışma yapıp gereken bilgilendirmeleri yaparak satışımızın son aşamasına kadar bütün hassasiyeti ile yanımızda olup sonlandırmıştır. Kendisine desteği için çok teşekkür ediyorum.

Ufuk Ünver

Kocaeli Gedikli'deki arsamın satışı için tüm organizasyonu tıkır tıkır işletip baştan sona sorunsuz halleden, takip ve işlemi sonuçlandırmakta süper çalışan Bülent beye teşekkürlerimi iletmek isterim. Yine beraber çalışmak dileği ile...

Adem Apaydın

İlginiz ve nezaketiniz için teşekkürler.

Murat İsmail Armutcu

Halil İbrahim bey çok anlayışlı ve çok özverili olarak dairenin satışı ile ilgilendi. Nazik davranışı ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı Halil İbrahim beye çok teşekkür ederim.

Emrah Çelik

Güler yüzlü, mesleğini özenle yapan bir kişi güvenilir, emlak konusunda 1 numara

Ufuk Beykoz

İyi bir çalışma oldu. Teşekkürler.

Ahmet Gür

Danışmanıma, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim. Saygılarımla,

Emre Can Doğu

Güler yüzlü hizmet veren bir kişilik, Halil İbrahim Bey, işlemlerimizin kolaylaşmasına çok yardımcı oldu.

Şenay Yurttutmaz

Hizmetleriniz karşısında tabi ki 5 puan veriyorum. 5 üstü olsaydı onu verirdim .İlgi alaka çözüm konusunda 5 puan üstünü hak ediyor. Bizlere verdiği hizmet karşısında Halil İbrahim Bey 'e çok çok teşekkürler, başarılarının devamını diliyorum.

Elif Çınar

İlgili ve güler yüzlü başkalarına tavsiye edebileceğim güvenilir çok memnun kaldım.

Atilla Keskin

Murat Bey ile ev için görüşmüştük. Süreci güzel bir şekilde idare edip, olumlu olarak sonuca vardik. Evimize kavuştuk. Iyi insan eline, emeğine sağlık, yolunuz açık olsun.

Atilla Keskin

Oğuzhan bey ile ev için görüşmüştük. Bizim için çok uğraştı. Eline, emeğine sağlık. Güzel sonuca vardık. Evimize kavuştuk. Rabbim yolunuzu açık etsin. Başarılar sizinle olsun

Berat Yavuz

Her türlü sorunumuza elinden geldiğince yardımcı oldu. Kiralamadan önce evin eksiğini artısını söyleyen tek emlakçı .Allah razı olsun.

Ferit Çiftçioğlu

Sizlerin şeffaf olmanız, her iki tarafıda üzmediğiniz için takdir ediyorum ve sizlerle çalışmak niyetindeyim.

Safiye Tarhan

Sorularımızı ve sorunlarımızı çözümsüz bırakmayan, bize her konuda yardımcı olan ve güven veren Burak Bey'e ilgisi için çok teşekkür ederiz..

Emrah Kara

Halil Bey'e ev alma gibi zor bir süreci çok güzel idare ettiği için çok teşekkür ederim. Bilgisi, ilgisi, tecrübesi ve son derece sakin kişiliğiyle görevini layıkıyla yerine getirmektedir. Kendisi bundan sonraki işlemlerim için de yine çözüm ortağım olacaktır.

A*******

Burak beyin yardımlarıyla evimizi tuttuk kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz iyi ki sizi tercih etmişiz

A*******

Evimi kiraya vermek için emlakçı ile çalışmak konusunda kararsızken Bülent bey hızlı bir sekilde benimle iletisime gecti. Müşteri yorumlarına bakarak Bülent beyle çalışmaya karar verdim.Gerçekten yorumlarda eksiği var fazlası yok diyebilirim. İşinin ehli, saygılı, dürüst, güven veren, mesleğini her anlamda mükemmel yapan bir danışman.Her türlü sorumu hızlıca cevaplayıp sorunlara çözüm buldu. Tercihim ve tavsiyem her zaman Bülent bey. Kendisine teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Mustafa Saruhan

İşinin uzmanı, bir gayrimenkul danışmanı olan Birkan Bey'i tanımak, onunla iş yapmak beni mutlu etti. Yolu ve bahtı açık olsun.

Fuat Okay

Murat Beyle yatırım amacıyla bir daire almak için araştırma yaparken tanıştım. Daha ilk karşılaşmamızda, eşimle beraber ne kadar beyefendi biri olduğu dikkatimizi çekmişti. O dairenin hem alınışında hem de kiralama aşamasında çok faydasını gördüm. Sizin arzunuz dışında kesinlikle bir adım atmadığı gibi, her adımda uygun şekilde bilgilendiriyor. Önceliklerinize önem vererek sizin arzunuz doğrultusunda çözümler üretiyor. Kendisini herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacak şekilde öneririm.

Türkan Aydın

Duygu Hanım ile titiz, etik ve profesyonel bir çalışma fırsatı bulduk. Kendisine teşekkür ediyoruz.

C*******

Güler yüzü, özel ilgi alakası ve yardımsever tutumları dolayısıyla sevgili Murat abiciğime sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum...

Yalçın Tanrıverdi

Emlak sahibi olmakla ilgili düşüncelerimizi aktardıktan sonra bir emlak danışmanın sahip olabileceği, bilgi birikim, tecrübesi ve samimiyetle doğru yönlendirmeler sonunda akıllı yatırım yapmamızdaki katkılarından dolayı çok teşekkür ederim .

Hüseyin Yazıcı

Ev almamıza yardımcı olan Murat Türkan bey Allah sizden razı olsun.Bizleri sabırla dinledi bizleri hiç sıkıntıya sokmadan sadece tapuya gidip imzamızı atmamızı sağladığı.Sorunsuz bir şekilde ev sahibi olduk. Güzel sohbeti ve sıcak kanlı yaklaşımı unutulmayacak.

Kadir Ayvaz

Satış sırasında yardım, hız, güvenilirlik olarak çok memnun kaldım. Birkan Bey ve RE/MAX Maximum ailesine teşekkür ediyorum.

Coşkun Sarıoğlu

MURAT BEY UZUN SÜREDİR SATAMADIĞIMIZ EVİMİZİ ÇOK KISA SÜREDE SATTI. KENDİSİNE EMEKLERİ VE BİZİ HER AŞAMADA BİLGİLENDİRİMESİNDEN DOLAYI ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. İYİKİ MURAT BEYLE TANIŞTIM.

Sibel Tekin

İzmit merkez ailem adına yaptığımız kiralama işle minin her aşamasında verdiği destek ve profesyonel hizmet için Bülent beye çok teşekkür ederiz

Barış Yeşilyurt

Kısa sürede yardımcı olması ve güler yüzlü yaklaşımı için Birkan Bey'e teşekkürler...

Peiman Rahimi

Güzel karşıladığınız için ve istediğimiz evin bize kısa sürede kiralanmasında yardımcı olduğu için Birkan Bey'e çok teşekkür ederim.

G*******

Burak beyin yardimlariyla evimizi tuttuk ilgisi, bilgisi ve guler yuzuyle bize guven verdi burdanda kendisine tesekkurlerimizi iletiyoruz

Adem Aksoy

Ülkü Bey'e satış sürecindeki destek ve yardımları için teşekkür ederim.

Dilek Ersoy

Bülent bey ile tanışmamız 3 yıl öncesine dayanmakta artık kendileri bizim içim aileden birisi gibi güvenmek bambaşka bir his hem iş hem dostluk .. işine saygısı ve özverili çalışmaları için kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır iyiki sizleri tanıma fırsatımız olmuş bizlere emeğiniz için tekrar tekrar teşekkürler

H*******

Ev bulma sürecimde bana fazlasıyla yardımcı oldu. İş bilincinde, saygılı ve güven veren biriyle çalışmak işimi kolaylaştırdı. İlgisi için teşekkürler

Dilan Kahraman

Burak bey bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Gerek ilgi ve alaka gerek de güler yüzle bize Remax meximum seçmenin ayrıcalık olduğunu gösterdi

Neslihan İnce Şahinöz

İlgi ve alakanız için teşekkürler. İyi çalışmalar...

Gökhan Keskin

İlgi, alaka, ulaşılabilirlik harika. Teşekkür ederim.

Hazel Aydın

Eşimin Burak Bey'i bulması ile başlayan ev kiralama sürecimizde yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz. İlgisi, alaka ve saygın bir kişiliği ile çalışma hayatında başarılar dileriz.

Kübra Soran

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Burak Bey ile tanıştım. Yaşı genç olmasına rağmen işinde profesyonel, başarılı, her konuda yardımcı olmaya çalışan ve güler yüzünü eksik etmeyen bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle çalışmaya devam etmekteyim. Sevgilerimle...

Emir Aksop

Hem telefonda hem de yüz yüze görüşmelerde saygısını eksik etmemesi ve işine sahip çıkarak sorumluluğunu bilen bir kişi olmasıyla, kendisine güvenmemi sağlamıştır. Aklımıza takılan soruları cevaplamış, varsa eksikleri tamamlamak için iletişimi koparmamıştır. Bu gayretinden ötürü kendisine teşekkür ederim.

İbrahim Duman

Gayet yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Duygu Ulu Atılgan

Hizmet ve ilgi çok güzel her şey eksiksiz bütün sorularımızın cevapları en hızlı ve anlaşılır şekilde tarafımıza iletildi. Güler yüzünüz için teşekkürler...

Gökhan Özanamur

Evimizin satış aşamasında bize her konuda yardımcı olan profesyonelliğiyle samimiyetiyle desteğini esirgemeyen Halil İbrahim Bey'e teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dilerim.

Salih Yılmaz

Oğuzhan Bey'e çok teşekkür ediyoruz, sabırla çok başarılı bir süreç yönetti ve şeffaf bir şekilde her adımda doğruları aktardı, bizlere. Güvenilir bir kurum ve gayrimenkul danışmanı kendisi. Gayrimenkul sahibi olduk kendisi sayesinde.

Murat Aslantaş

Arsamızı Oğuzhan Bey'e emanet etmiştik, satılması için kendisinin gayreti ve özverisi ile arsamız satıldı. Bundan sonra benim ve ailemin gayrimenkul danışmanı, Oğuzhan Bey'dir. Güvenilir doğruyu söyleyen ve pazarlamada elinden geleni yapan bir gayrimenkul danışmanı kendisi.

Seçkin Canbaz

Çok memnun kaldım, Halil İbrahim Bey çok yardımcı oldu. İlgi alaka ve hizmet çok iyi...

Fikret Terzioğlu

Saygılı, güler yüzlü cana yakın, sonsuz teşekkürler...

Emre Ertürk

Gayrimenkulün kiralanması konusunda bize çok yardımcı oldu. Oğuzhan Kılınç ile çalışılmasını tavsiye ederim.

Azat Kılıç

İstediğimiz evi bize buldu ve ilgi, alakasından çok memnun kaldık. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

Yaşar Yiğen

Murat Bey ve Mustafa Bey ile tanışma bana göre bir şans diyorum. İyi ki tanıdım .Allah dostluğumuzu daim etsin, diyorum. İşlerinizde başarı mutluluk ve huzur veren bol kazanç nasip eylesin .Bizleri yaratan Allah'a emanet olun. Hoşça dostça kalın, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Yaşar Yiğen

Murat Bey ve Mustafa Bey ile tanışma bana göre bir şans diyorum. İyi ki tanıdım .Allah dostluğumuzu daim etsin, diyorum. İşlerinizde başarı mutluluk ve huzur veren bol kazanç nasip eylesin .Bizleri yaratan Allah'a emanet olun. Hoşça dostça kalın, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Ahmet Yilmaz

Sehr geehrter Herr Uzun, ich bedanke mich für Ihre freundliche Art der Zusammenarbeit und schnelles Umsetzen meiner Kundenwünsche. Und hoffe für die Zukunft weiterhin gut mit Ihnen zusammenzuarbeiten. Mit freundlichen Grüßen

Ertan Altun

Melike hanım sayesinde tam istediğimiz gibi bir ev bulduk. Beklentilerimizi çok iyi anladı, gösterdiği tüm evler bizlere uyabilecek evlerdi o nedenle zamanımızı doğru kullandık. En önemlisi güvene dayalı ve tüm süreç içerisinde bizle her an temasta olup bıkmadan tüm samimiyetiyle desteğini sürdürdü. Melike hanıma çok teşekkürler.

Ahmet Yilmaz

Kesinlikle genc olmasina ragmen isinin ehli, güvenilir ve son derece profosyenel. Beraber calistigimiz icin son derece memnunum. Umarim uzun vadede beraber calisiriz

Ayça Taner

Çalışan personelin güven telkin etmesi, aşamaları şeffaf bir şekilde yürütmesi sebebiyle aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Eğer başka bir alım-satım (veya kira)gibi bir işimiz olursa yine REMAX Maximum 'u tercih ederiz. Her şey için teşekkür ederim. Bize her aşamada yardımcı olan Damla Hanım ve Göksel Bey'e ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

E*******

Ev alımı yaptım. Bütün işlemler profesyonelce hızlıca halloldu. MELİKE hanım süreci baştan sona takip etti hala da destek oluyor. Bundan sonraki alım, satış, kiralama işlerimizde çalışacağımız gibi kendisini çevremize rahatlıkla tavsiye edebiliriz

Şule Karalı

Mustafa Bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Aslı Baloğlu

İlgili, çözüm odaklı, hızlı, bilgisi ve yönlendirmesi ile tam bir profesyonel. Herkese ilk önereceğimiz danışman olacak İyi ki var !

Can Külekçi

Gölcük'teki evimin satışında bana yardımlarından dolayı ve ilgi alakasından çok memnun kaldığımı bildirir. Danışmanımızı herkese tavsiye ederim. İyi ki seni tanımışım, yolun açık olsun kardeşim...

Deniz Coşkan Gülpınar

Yıllardır güvenerek çalıştığımız Melike hanım güleryüzü her durum da alternatif üretebilmesi ve hızlı çözümleri sayesinde vazgeçilmezimiz oldu. Teşekkürler

Dilek Tekçe

Çok ilgili işini severek ve özveriyle yapan bir emlak danışmanı tanıdığıma çok memnunum

Zekiye Sarıahmetoğlu

Her şey için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Bir dahaki kiralamada görüşmek dileğiyle... İyi ki varsın MELİKE...

Burak Ertürk

Güler yüzlü, ilgili güven veriyor. Hizmetten çok memnun kaldık. Emlak ile ilgili konularda tekrar çalışmak isteyeceğimiz ve çevremize tavsiye edebileceğimiz bir çalışanınız. Kaliteli hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz.

Yağmur Ablyazov

Bülent Bey gerçekten işini hakkıyla yerine getiren nadir insanlardan. İşine ve müşterisine çok önem veriyor. Çok nazik, güvenilir ve müşterisinin tercihlerini iyi idrak edip doğru bir dille aktarabilen bir çalışan. Ayrıca çalışma düzeni ve üslubu çok başarılı. Her şey için tekrar teşekkürler ️

Ramazan Kurt

Hizmetten memnunuz, başarılarınızın devamını dilerim.

Murat Çakmak

İlanı ilk verdiğimiz günden itibaren güzel bir hizmet gördük. Teşekkürler...

Hakkı Özer

3 gün gibi rekor bir sürede Sapancadaki evimin satışını gerçekleştiren Göksel Beye çok teşekkür ederim. Tahminlerimizden çok daha kısa bir sürede işlemimizi sonuçlandırdı. Bilgi ve tecrübeniz karşısında bir kez daha iyi ki sizinle iş birliği yapmışız dedik.

Reza Babaei

Re max maximum gayrimenkul ve özellikle Mustafa Tarakçı ile tanışmak bize çok büyük bir mutluluk. Peofesyonel, insani va kibar bir davranışa sahip. Başarılar dilerim.

Siman Kayan

Ev kiralaması sürecinde Oğuzhan Beyin ilgisi ve iş bitiriciliği işimizi kolaylaştırdı bu süreçte bir çok emlakçı ile görüşmemiz oldu en memnun kaldığımız ve anlaştığımız oldu kendisi teşekkürlerimizi sunarım.

Çiğdem Şenses

Sayın Göksel Gülen Bey'e evimizin kiralanması sürecindeki başlangıcından itibaren profesyonel bilgilendirmelerine, bizleri doğru yönlendirmenizdeki sonuç odaklı yaklaşımlarına ailemiz adına teşekkürlerimizi iletirim.

Levent Aydın

Yetkili olan Halil İbrahim Bey gayet yardımcı ve çözüm odaklı çalışması ile bizi çok memnun etti. Kendisinin başarılarının devamını dilerim .Özverili çalışması ve emekleri için çok teşekkür ederim. Saygılarımla, L.AYDIN

Erdoğan Karakaş

Teşekkür; Emlak danışmanı olarak donanımlı ve işini çok iyi yapan piyasalardaki arz talep oluşumunu yakından takip ederek danışanlarına kısa sürede çözüm üreten biri olarak sizi tebrik ediyorum.Sizden aldığım hizmetten ötürü çok memnun kaldığımı da belirtmek isterim. Gayrimenkul sektörü alanında işini bu kadar profesyonel ve başarıyla yürüten ender insanlardan birisiniz. çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Orhan Akdeniz

Burak beye ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederiz

Melike Koçak

Burak beye ilgisi, güler yüzü ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hatice Küçük

Hizmetten memnun kaldık. Çok iyi yardımcı oldular.

Ayla Kuda

Damla Hanım çok ilgili alakalı, çok memnun kaldık.

K*******

İşinde profesyonel, saygılı, ilgili her konuda yardımcı olmaya çalışan bir gayrimenkul danışmanı. Her şey için teşekkür ederiz

N*******

Murat bey daire kiralamamızda ve sonrasındaki tüm işlemlerimizde bizlere yardımlarınızdan ötürü çok çok teşekkür ederim. Bizim bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde ilk aklıma gelecek kişisiniz

S*******

Murat bey'e evimizi satmamızda göstermiş olduğu profesyonel yaklaşımı ve bizleri en detaylı şekilde kafamızda hiçbir soru işareti bırakmadan kısa süre içerisinde sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ediyorum.

Fatih Yetiştiren

Evimi kiralama konusunda gösterdiği emekler için kendisine çok teşekkür ederim..iki tarafıda mutlu etmek herkesin harcı değil..ilgi, alaka ve profesyonellik olunca mutluluk sağlanıyor tabi..tekrardan teşekkürler Murat bey..

M*******

Daire satın alma sürecimiz de bizlere gösterdiği ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Bütün sorularımıza sabır gösterip bizleri ayrıntısıyla bilgilendirdi.

Erdoğan Arslan

Bu alışveriş sürecinde Göksel Bey süreci çok iyi takip etti. Gerekli tüm işlemlerin takibini yapıp sürecin kolay bir şekilde neticelenmesine yardımcı oldu. Başarılar diliyorum.

Engin Kırşavoğlu

Gayrimenkulümü pandemi döneminde profesyonel bir şekilde belirtilen kriterlere uygun olarak hızlı kiralamasını yaptığı için Murat beye teşekkür ediyorum.

Ersin Işık

Danışmanımız alanında uzman ve deneyimli bu süreçte işlemlerimizi profesyonel bir şekilde yonetmistir

M.birol Cebe

Bulent Bey butun islemlerimizi eksiksiz ve hizli bir sekilde tamamladi. Kalitesi Ve tecrubesi ile tum Rakiplerinden ayrisiyor. Destegi icin tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim.

Mücahit Erenoğlu

hızlı ve güvenilir bir şekilde dairemin satışı gerçekleştirildi teşekkürler

Öner Çelik

Damla hanımın ilgisine çok teşekkür ederim

Efe Aslan

Ahmet Bey, aklımızdaki evi hem bütçesel hemde model olarak en uygun seçenekleri sundu ve ev sahibi olmamızı sağladı. Kendisine göstermiş olduğu günler yüz ve ilgisi için teşekkür ederim.

A*******

Çok tatlı ve yardımsever birisi, çok yardımları dokundu. Teşekkür ederim her şey için.

Selman Çetin

Damla Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Hizli bir şekilde ofisimizi tuttuk.

Gulsen Sevim

Melike Hanim hem ev bulma sürecinde hemde taşınma surecimde guleryuz ve anlayışıyla çok yardımcı oldu. İyi niyeti, samimiyeti ve profesyonelligi için kendisine çok teşekkür ediyorum..

T*******

Her bir detayla özenle ve güleryüzle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Oktay Söyleme

Ahmet Bey emlak alım sürecinde çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyorum

Cenk Kadı

Bizimle ilgilenen danışmanınız Halil İbrahim DURMUŞ 'tan çok memnun kaldım. Bana her daim her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

H*******

Kiralama hizmeti sırasında ilgili yaklaşımı, profesyonel davranışı ve hızlı çözümü için teşekkür ediyoruz...

Tuğçe Uslu

En kısa zamanda tüm işlemlerimiz halloldu. Sürekli iletişim halinde olmamız çok iyiydi. Halil İbrahim Bey ile her zaman çalışırız. Teşekkürler her şey için...

Zafer Uçar

lgisi alakası ve iş bitiriciliği konusunda takdir ediyorum herşey için teşekkür ediyorum sağlıkla kal hayırlırlı işler

Canan Duru

Melike hanım enerjisiyle telefon görüşmesinde bile güven veriyor.Bu süreçte çok büyük destekçi oldunuz. Başarılı bir kadınla görüşmek, görmek gurur verici.

P*******

Melike hanımın ilgisi ve iş deneyiminden çok memnunum.Her zaman iletişim sağlarım ve hızlı geri dönüş alırım.İşinde profesyonel olduğunu düşünüyorum..

Şaziye Atıcı

RE/MAX Maximum gayrimenkul sizinle ve Mustafa Tarakçı Beyle tanıştığımız için çok memnun olduk. Mustafa Bey bizimle o kadar ilgilendi ki başka bir yere gitmeye gerek bile duymadık bizle ofisinde o kadar güzel ilgilendi ki hiç zorluk yaşamadan işlerimizi hallettik, teşekkürler RE/MAX Maximum, teşekkürler Mustafa Tarakçı

Gözde Yzun

Kısa bir süre içerisinde ev değiştirmemiz gerekiyordu, Mehtap Hanım ilgisi ve deneyimiyle bize çok yardımcı oldu, kısa süre içerisinde hem ev sahibimizin içine sinen kiracıyı, hem de kiracının içine sinen daireyi buldu :) kendisine teşekkür ediyoruz

Ümit Arat

Çok ilgili, alakalı .Çok memnun kaldım.

Ahmet Ata

Güler yüzlü yaklaşımı ve ilgili davranışından dolayı teşekkür ederiz.

Kamile Demirci

Ahmet bey hem istediğimiz evi bulma hem de alım satım sürecinin her basamağındaki bizimle yakından ilgilendi. Kafamızı karıştıran her olayda sorduğumuz sorulara hiç sıkılmadan cevap verdi. Kendisini sabırlı, çalışkan ve güvenilir olarak net bir şekilde tanımlayabilirim. Tekrar teşekkür ediyorum.

Kaan Mutluel

Emlak sektörünün ihtiyacı olan bilgili, yapıcı ve müşterisi ile empati yapabilen emlak danışmanı . Ahmet sizler ile çalışmak çok keyifli. destekleriniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederim selam ve sevgiler

Recep Gür

Hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. Elinize, emeğinize sağlık.

Hasan Gürsel

RE/MAX ve Bülent BELAT Bey aracılığıyla üstün hizmetle karşılaştık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Anıl Talı

Ahmet bey ilk konusmamizdan itibaren çok açıklayıcı bilgilerle bize destek oldu . Evimizin kiralanması süreci hızlı ve profesyonelce gerceklesti. Teşekkürler

Kaan Mutluel

Emlak sektörünün ihtiyacı olan bilgili, yapıcı ve müşterisi ile empati yapabilen emlak danışmanı . Ayşe Hanım sizler ile çalışmak çok keyifli. destekleriniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederim

Ali Hakan Kaya

İlyas Bey, kira bedeli ve evin temiz teslim edilmesiyle alakalı olarak elinden geleni yapıp çok yardımcı oldu. Memnun kaldım.

Tutku Çoker

Damla hanıma çok teşekkür ediyoruz ilgilerinden dolayı hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde evimizi ayarladı.

Muhammet Yıldırım

İlgi ve alakalarından çok memnunum. Teşekkürler...

Erkan Gürsel

Bülent Bey e Gayrimenkul satışımızda bize fazla iş bırakmadan ve tamamen memnun edici hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim.

Aysun Boztepe

Ev almak için daire arıyordum.RE/MAX şirketinden GÖKSEL GÜLEN Bey ile tanıştım ve alım satım işinde çok yardımcı oldu.RE/MAX' ı kutlarım, bünyesinde böyle bir beyefendi çalıştırdığı için. Mesleki hayatınızda başarılar dilerim. Nasip olursa bir daha görüşmek üzere...

Yasemin Karakullukçu

Süreç zorlu geçti. Göksel Bey'in hizmetinden memnunum. Göksel Bey'in profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum, Göksel Bey'e...

C*******

Emlak alım süreci boyunca ilgili ve güleryüzlüydü. En önemlisi hep doğru bilgilendirme yaptı. Alım öncesi de sonrası da yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Mehmet Saka

Teşekkürler Melike hanım, Kiralama sırası ve sonrasında da, her aradığımda aynı derecede çözüm odaklı gösterdiğiniz samimi ilgi için

Sena Aydın

Yaklaşımları ve üslubu gayet yapıcı ve olumlu, iş ahlakına ve etiğine uygun, çalışkan bir gayrimenkul danışmanı...

Gürkan Deniz

Zamanında, dakik ve güler yüzlü... Yardımlarınız için size teşekkür ederiz.

Aslı Aykol

Burak Beye e ilgisi ve hoşgörüsü için teşekkür ederim. yardımı çok dokundu. Her konuda yardımlarını gösterdiği için müteşekkirim. iyi ve hızlı hizmet

Salim Demir

Bülent Bey'in ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Tarık Ziya Akdeniz

Mustafa bey e ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederiz sizinle iş yapmak güzeldi

Ruhinaz Köksal

Göksel Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldık. Tekrar çalışmak isteriz.

Ümmügül Tunç

Başka bir ilde yasiyor olmama rağmen evimi kendi evi gibi sahiplenip sorunsuz bir sekilde kiralayan tatli mi tatli renkli mi renkli emlakçim :) emegine sağlik... emlakçilara karsi olan antipatimi kiran emlakçim :)

A*******

Hem profesyonel anlamda hem talepleri gerçekleştirme anlamında ilgili yaklaşımı için teşekkür ediyorum

Ahmet Okan Aydın

İşlem takibi ve raporlama çalışmalarından memnun kaldım.

Funda Turhan

Tüm sorularımıza çok net cevap verdi ve doğru yönlendirdi, teşekkürler...

Bülent Akgül

Desteklerinizle bana oldukça güven verdiniz. Konu hakkında bilgi ve yardımlarınız bana hem güven hemde rahat olmamı sağladı. İşinin ehli, bilgi birikimi yüksek, güvenilir ve saygılı bir kişiliğiniz var. Her türlü destek, anlayış ve sabrınız için teşekkürler. Aynı zamanda çok saygılı ve üslüplu mizacınız her türlü takdiri hak ediyor teşekkürler Halil İbrahim bey

Ufuk Balcı

Göksel Bey Evimiz Kocaeli de bulunan daireyi bize önerdiğiniz için ve bu süreçte verdiğiniz destek ve ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Ahmet Murat Turan

bu kadar kısa süre içinde doğru alıcı satıcı kombinasyonunu sağlamanız ve güler yüzlü ilgi alakanız ne kadar ddoğru bir tercih yaptım dedirtti.çook teşekkürler murat bey sizinle tanışmak çok büyük mutluluktu..REMAX markasını sizinle tanıyıp sevdim çok teşekkürler...

Bulent Üstun

Almis oldugumuz gayrimenkul satis surecinde bize gostermiz oldugu guven ve hizmet kalitesinden dolayi sayin Ahmet PAK kardesime sonsuz tesekkurlerimi sunarim

Nevin Evci

Murat beye satınalma sürecimizde her konuda açıklayıcı ve titizlikle yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Konusuna hakim, her detayı titizlikle aktaran, kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan, güven duygusunu veren iletişimi ile titiz çalışmalarıyla nice başarılara imza atmasını temenni ederiz.

Muhammet Kayasan

Arkadaşlar işinde başarılı ve bilgili ...

Mehmet Ercan

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Oktay Kabasakal

Aynı gün kira kaybı olmadan bir kiracıdan diğerine geçmeyi başardın. Güvenilir bir emlak sitesi RE/MAX. Göksel Bey sana ve RE/MAX firmasına teşekkür ederim.

Emrah Oral

Damla hanımın sayesinde çok arzuladığımız dükkana kavuştuk.kendisine emeklerinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nesrin Yıkılmaz

Sıradan gayrimenkul danışmanları ile çalışan kişiler Remax ve Ahmet Bey farkını çok iyi bilmeyebilirler ancak kendisiyle çalışmaya başladığınızda gözünüz ne ne satış, ne alış ne de kiralama konularında kesinlikle arkanızda kalmaz. Profesyonellik ve güven arıyorsanız sizin de Ahmet Bey' e ulaşmanızı ve bu ailenin bir parçası olmanızı şiddetle tavsiye ederim.Her şey için çok teşekkür ederim Ahmet Pak...

Kemal Kıvılcım

Sizin gibi işinde profosyonel arkadaşlarla tanışmış olmaktan çok mutlu oldum ilginize çok teşekkür ederim

Faruk Altas

Cok canayakin ailemizin yeni emlakcisi

Ahmet Kazaz

Sayın Göksel Gülen beyle sadece telefonla irtibata geçtim yakından tanıma imkanım olmadı, çünkü Trabzon dan iletişim kurdum; yıllardır tanıdığım bir kişi gibi samimi tavranışları beni çok etkiledi ve ona güvenmem gerektiği duygusu oluştu bende .evimim satışı konusunda çok değerli yardımları oldu bana kısa sürede benim adıma elimi hiç bir şeye değdirmeden gerekli olana herşeyi yaptı. samimi bir şekilde uğraştı ve evimin satışını gerçekleştirdi.gözünüz yumuk göksel abi ye güvenin ve işinizi teslim edin.Allah ondan razı olsun.

Mustafa Gür

En başından beri herşeyiyle en ince ayrıntısına kadar sabırla ve titizlikle ilgilenen murat beye ilgi ve alakasından güvenilirliğin ötürü çok teşekkür ederiz ederiz. Yeni ve baska projeler icin tereddüt etmeden geleceğimiz tek adres.

Filiz Kırgeç

Murat Bey bir hafta gibi kısa bir süre içinde evimizin satışını gerçekleştirdi. Bu süreçte çok ilgili ve güvenilir olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Çağla Şen

Çok teşekkürler murat bey 3 yıldır satmak için uğraştığı mız dükkanımızı size teslim ettikten 20 gün sonra sattık işinizi nasıl titizlik ve tecrübe ile yaptığınızı ailece gördük herşey için teşekkürler bundan sonrada çevremizde kim varsa sizi ve Remax i onericegimizden kuşkunuz olmasın herşey için çok teşekkürler

Tuğrul Çilingir

İçten samimi ve işini severek profesyonelce yapan Ayşe Göçer'e çok teşekkür ederiz, evimizi çok kısa sürede sattı. Bence bir dost kazandık.

Mehmet Ali Yılmaz

Alamayız dediğimiz evi almamıza sebep oldu. Çok bilgili bizim kadar heyecanlı ve çok dürüst bir insan onunla tanıştığımıza çok memnunuz, hiç geleneksel emlakçı gibi değil. Son derece güvenilir ve profesyonel birisi, sağ olun.

Cem Nigiz

Tüm gayrimenkullerimizin satış ya da kiralama işlemlerini Ülkü Bey takip ediyor. Emeği için teşekkürler.

Galip Fatih Alkan

Nursel Hanım'a yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler...

Ayşegül Mengüverdi

Kiralık olarak tuttuğumuz dairede, aldığımız güzel hizmetlerden dolayı ve düzenli iş takibi nedeniyle Ülkü Bey'e sonsuz teşekkür ederiz. Saygılar...

S*******

MURAT BEYİN İLK GÜNDEN İTİBAREN GÖSTERMİŞ OLDUĞU ALAKA VE İLGİSİ ÇOK BAŞARILIYDI. ANALİZLER VE DOĞRU PROJEKSİYONUYLA GÜZEL BİR FİYAT BELİRLEDİK VE KISA SÜREDE SATIŞIMIZ GERÇEKLEŞTİ. SATIŞ VE TAPU İŞLEMLERİNDE DE DEFALARCA BANKA VE TAPU ARASINDA MEKİK DOKUDU. KENDİSİNE YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Sevim Eravcı

Her şey mükemmeldi.

Selma Sarıbaş

Ayşe hanımla iyiki tanıştık bize çok yardımcı oldu. İsini hakkıyla yapan biri çok teşekkür ediyorum

Burak Kayımoğlu

Murat Bey satınalma sürecimizdeki bütün formalitelerin takibinde, çıkan küçük pürüzlerin giderilmesinde son derece yardımcı oldu. Soru ve isteklerimize hızlı, doğru ve yerinde cevaplar aldık. Profesyonel yaklaşımı yanında nezaket ve samimiyetine teşekkür ederiz.

Uğur Cilingir

Ayşe hanımdan aldigimiz danişmanlik hizmetinden son derece memnun kaldik .. ilgi alaka ve yakinligi için kendisine teşekkür ediyoruz

Nurten Yağız

Satış sürecinde göstermiş olduğu sabır ve çabasından çok memnun kaldık. Herkese çalışması için tavsiye edeceğim kişidir.

Çidem Geyik

Bu stresli süreçte yanımızda bize destek ve yardımını esirgemeyen Burak beye sonsuz teşekkür

Abdullah Kaleli

Profesyonel, nazik, işinde uzman ve tuttuğunu koparır. Geniş çevresiyle müşteri bulmakta sıkıntı çekmezseniz. Her şey için çok teşekkür ederim.

Fidan Akbulut

Ahmet bey’e ev alım sürecimin başından sonuna kadar Olan süreçte esirgemediği samimiyeti, sorular konusundaki sabrı ve desteği için sonsuz teşekkür ederim. Güzel bir yuva için doğru adres RE/MAX Ahmet PAK...

Banu Altunöz

Sevgili danışmanımız ve ağabeyimiz Göksel Gülen'e profesyonel desteğinin yanı sıra samimiyeti, içtenliği, deneyimleriyle yol göstericiliği ve önderliği için gönülden teşekkür ederiz .Emlak piyasasındaki öngörü ve fizibilite araştırmalarıyla bizleri derin bir şekilde aydınlatan, güven aşılayan ve kaliteli sonuca ulaştıran kısa sürede elimizi bir şeye değdirmeden gerekli olan her şeyi bizim adımıza arka planda tamamlayan ağabeyimize sonsuz teşekkürler, iyi ki varsın ..

Fulya Köksal

Evimizi satıp yeni ev almak istiyorduk. Uzun zamandır uazyıp gıden işimizi 10 gun içinde tecrubesıyle halletti. Bundan sonra tek emlakçımız Goksel bey...

Yağmur Güleç

Her konuda yardımcı olup, aklımızdaki soruları sabırla cevaplandırdığınız için teşekkür ediyoruz.

Kubranur Özçelik

Çok profosyenel, pratik ve hızlı, eski tarz emlakçı VS değil yabancı dili var. Düzgün iş yapıyorlar. Teşekkür ederim Ahmet bey sayenizde gayrimenkul de de güvenilir hizmet veren insan olduğunu gördük

Mehmet Tokmak

04.03.2021 tarinde Mehtap KAR hanım aracılığı ile Gölcükte bir daire aldık, yönlendirmeleri verdiği sözde durması, alici ile satic ı arasındaki tüm hakları korumasindaki titizliği ve bürokratik işlemleri sorunsuz yürütmesi takdire şayandı, tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Harun Geldi

Her konuda güvenilir güleryüzlü işini çok ciddi yapan kardeşime başarılar diliyorum herkese kesinlikle tavsiye ederim

Serpil Altınel

satış işlemi ile ilgili yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Gökhan Kacakoglu

Remax Ahmet Pak “hersey için TEŞEKKÜRLER”Tekrar çalışmak üzere, saygı ve selametle...

S*******

Satın aldığım evin alim sürecinin başından sonuna kadar yanımızda idiler.bu piyasada gerçekten düzgün insanlar.kesinlikle sizi madur etmemek, kârlı çıkmanız için uğraşıyorlar.sonuna kadar guvenebilirsiniz

Melih Akif Kurt

Samimiyeti ve evi tutabilmem için verdiği destek için Ülkü Bey'e çok teşekkür ederim.

Recep Karabıyık

Sıkıntılı bir süreçten geçmemize rağmen dairemizi kiralayan Ülkü Bey'e teşekkür ederim.

Yasemin Yalcin

Sevgili Ayse Hanim, Uzun suredir bizi zorlayan evimizi basarili bir sekilde sattınız. Bunu evet herkes yapabilirdi. Bu süreçte annnemin ve benim sevgimizi kazandiniz. Onemli olan da buydu. Yasasin bizim de tatli, sirin ve içten bir emlakcimiz var. Tesekkur ederiz.

Burak Ünver

Satış sürecini başından sonuna kusursuz yöneten Ülkü Bey'e çok teşekkür ederim.

Olcay Bodur

İlgi ve alaka gayet yerinde, ayrıca yapılan sözleşmeler ile kendimi güvende hissettim.

Sevinç Tolgun

Tecrübe, hoşgörü ve ilgin için sonsuz teşekkürler. Yılların hatırı var :)))

Alkan Öğüt

Murat Bey 'e ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Cenk Uygun

Ülkü Bey her zaman olduğu gibi yardımsever, dürüst ve iş bitiriciydi. Teşekkürler...

Yasemin Lüser

Her konuda mükemmel, kurumsal bir firma.

Faruk Taner Dilmener

Halil bey, Satışın her aşamasında şeffaf ve doğru bilgilendirme yaparak.Satışın her aşamasında bize destek oldu. Çok Teşekkür ederim.

Gamze Aygün

Hizmetten ve ilgiden çok memnun kaldım. Böyle devam etmesini dilerim.

İ*******

Cem seçkin özgüner bey kısa sürede dairemizi kiraya verdi. Bu özenli, düzgün ve güvenilir hizmeti için kendisine teşekkür ederim.

B*******

Melike Hanım ev kiralama sürecim boyunca bana çok yardımcı oldu ve çok yardımseverdi. Empati duygusu çok yüksek ve işini hissederek yapan birisi kendisine ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Eşref Şahin

Dükkân kiralamamızda bize gösterdiği ilgi, alaka, güven ve sabir için çok teşekkür ederim.Bundan sonra kendisi ile çalışmaya kesinlikle devam edeceğim

İ*******

Melike hanım, iyiki tanışmışız dedigim nadir insanlanlardan oldu benim için. Kendisine her konuda guvenim de, inancım da tam puan.

E*******

Ev arayışımızda nazik tavırlarıyla hızlı çözüm önerileriyle Melike Hanım bize çok yardımcı oldu. Tüm süreçte içtenlikle yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Behçet Oruç

Melike Hanımı yıllardır tanırım.Sabır, Güleryüz ve gerçekçiliğiyle başarılarına pek çok başarı katacağına inandığım bir hanımefendidir.Gayrimenkullerimi hem kiralamada hem de satış için güvenebileceği tek insandır.Ona başarılar diliyorum

Serap Gökdemir

Evimizin kiraya verilmesi süresinde Melike hanimin detayci ve planli yaklaşımıyla çözümsel sonuca sayesinde ulaştık. En önemlisi de sonraki süreçlerde surekli iletişim halinde olarak takip durumu bizede ayrica bir memnuniyet sağladı, çok teşekkurler...

Çağrı Karacabey

Melike Hanim Izmit'e tasinmamiz sirasinda surecin her asamasinda oldukça ilgili davrandi ve yardimci oldu. Kendisine cok tesekkur ederiz..

Funda Bolat

Samimi, ilgili, güler yüzlü en önemlisi de güven veriyor. İyi ki yollarımız kesişmiş

E*******

Melike hanım’ın bize göstermiş olduğu Güleryüz ilgi alaka ve sabrı için çok teşekkür ediyorum, yeni yuvamızı kurmamıza çok yardımcı oldu, iş hayatında başarılarının devamını diliyorum

Dilan Albayrak

Ayşe Hanım satış öncesi süreci, tapu işlemlerini ve satış işlemi tamamlanana kadar banka işlemlerinin tamamını yakından takip etti, tüm işlemlerin hızlıca ve problemsiz tamamlanması için titizlikle çalıştı ve her iki tarafı da sürekli bilgilendirdi, karşılıklı doğru iletişimi sağladı. Güleryüzü ve çalışması için teşekkür ediyoruz.

Erman Doğankuş

Yeni yaşam alanımızda verdiği destek için teşekkürler.İş hayatında başarılarının devamını dılerız.

Uğur Yılmaz

İlgili, güler yüzlü, hoş sohbetti. Memnun kaldık.

Mert Küçükerbir

Çok memnun kaldım hizmet müşteri memnuniyeti çok güzel

M*******

Ilgi alaka süper hızlı sonuç herşey için çok teşekkür ederim. Halil ibrahim Durmuş bey

Serpil Yoldadurmaz

Ayşe hanımın ev gösterme ve tapu aşamasındaki çalışmalarına teşekkürl ederim

Ayla Düzgün

İstediğim zaman ulaşabildim, ilgili bir danışman teşekkür ederim

E*******

ev kiralama konusunda istedigim hizmeti en iyi şekilde verdi saolsun melike hanım tam aradıgımız evi buldu hizmetinden dolayı geşşekur ederim

Yağmur Bayrak

Yeni ev arayışımızda Melike hanım ile karşılaştığımız için çok şanslıyız. Tüm süreçte bize içtenlikle yardımcı olduğu için kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum

Soner Tırış

2015 yılından bu yana gerek satın alma gerek kiralama ihtiyaçlarımız karşısında zaman tanımadan bizlere yardımcı olmanız, fedakar, takipçi ve taraflar arasında adaleti sağlayan karakterinizle hanemize huzur verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Fatih Işık

İlk defa bu kadar memnun kaldım bütün dairelerimin yetkilerini hemen verdim Kesinlikle başka danışman aramayın Melike hanım güvenilir ve hızlı bir hizmet almanızı sağlıyor

Arif Eşdoğan

Remax maximum İzmit ile ilk defa çalışmamıza rağmen kendilerinin samimi ve özverili çalışmalarından dolayı çok memnun kaldım. Özellikle genç arkadaşların ve hassaten Mehmet Emin beyin özverili gayretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonrada bu firma ile verimli çalışmayı umuyorum

Taner Günel

Melike Hanım konuşmasıyla insana güven veren çok dürüst bir danışman, asla satıcı mantığıyla yaklaşmıyor samimi doğruları konuşuyor kararı size bırakıyor, bu çok önemli.bir kere ev aldım bitti değil de emlakla ilgili bundan sonra ne işim olsa arayabileceğim birisi, karşı tarafa bu hissi veriyor, emekleri için teşekkür ederiz,

Hüseyin Kaçar

Uzun süredir devam eden ev arayışımızı Ayşe Hanımla tanıştıktan sonra sonlandırdık. Aradığımız evi bulmamızdan tapuyu elimize alana kadar olan süreçte her türlü detayla titizlikle ilgilendiğiniz ve hep yanımızda olduğunuz için ailem adına Ayşe Hanım ve Re/max Maximum ailesine teşekkür ederim.

Hasan Yasal

Remax sayesinde istediğim kalitede ve fiatta ev buldum.. Titiz ve kurallara uygun işleyen bir yapısı var, , çok teşekkür ediyorum Remax

R*******

Ayşe Hanım çok güleryüzlü ve sempatik.. 3 aydır ev arıyoruz 15 dakikada buldu almaya karar verdik. Nokta atışı istediğimiz evi buldu. Gerçekten işinde profesyonel. Satış boyunca sürekli ilgilendi, her adımı tek tek anlattı ve sorunsuz 2 günde evi teslim aldık. Teşekkür ederiz kendisine

Sevgi İnal

Bülent bey bir yıldır gmenkul danışmanım. Etik ilkelere bağlı çalışması, mesleki donanımı bizde güven saygı hissettirdi.Müşteri çevresi geniş işbirliğinden çok memnunuz

Emrah Çelik

İlgi alakanız için çok teşekkür ederim kısa sürede evimi sizin sayenizde iyi bir kiracı verdik.Mütevazı kişiliğiniz her daim size ve işinizde başarılar getirmesi dileğiyle hayırlı işler...

M.siraç Taş

İlgili alakalı en güzel şekilde yardımcı oldu.

Gonca Özkanat

Yardımları için kendisine teşekkür ederim.

Muhammed Celalettin Yalçın

Titiz bir çalışmayla kiracı bulan Ülkü Bey'e teşekkür ederiz. Gayrimenkullerimizin satış ve kiralama işlemlerini Ülkü Bey yönetiyor.

Cenk Uygun

Ülkü Bey her zaman nazik, yardımsever ve sıcakkanlıydı. İki tarafa da güven veriyor.

Nagihan Kader Başören

İyi çalışmalar. RE/MAX Maximum ve Ülkü Bey'e teşekkür ederim.

Adem Çelenk

İlginiz için teşekkürler

Kerim Demirdöven

İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. Hizmetlerinizden çok memnun kaldık.

Melek Leventoğlu

Müşteri temsilcimiz sayın Ülkü Toktaş'a güler yüzlü, bilgili ve hoşnut alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Ali Sıray

İşini bilen, güvenilir bir emlakçı tekrar görüşmek üzere

Hatice Eryılmaz

Sevgili danışmanımız, Göksel Gülen ;Evimizi satma sürecinde öncelikle soyadı gibi gülen yüzü.. sabır, nezaket, iş disiplini, samimiyet, dürüstlük, güven veren iş tecrübesi, Rahatlıkla kurduğumuz iletişim ve Aynı zamanda ailemizden bir ferdimiz gibi hissettiren doğallık ve yakınlığı ile iyiki rehber edindik dediğimiz, cok başarılı bir danışman..Tebrik ve teşekkür ediyoruz..Yolunuz daima açık ve işleriniz hayırlı başarılı olsun..Hatice ..hakan

Çiğdem Dovan

Bu sektörde profesyonel, güvenilir, dürüst ve anlayışlı insanlara denk gelmek çok zordur.bu konuda kendimizi çok şanslı hissettik çünkü bizi öylesine samimi karşılayan Ayşe Hanım vardı karşımızda. İlgili, samimi, içten tavırları güvende olduğumuzu hissettirdi ve işindeki profesyonelliği, hızı bizi çok etkiledi.kendisine her konuda bize karşı göstermiş olduğu profesyonelliği için herşeyden önemlisi samimiyeti için çook teşekkür ederim.

Cevdet Canbaz

Temsilcinizi başarılı buluyorum.

Müzeyyen Ayna

Çok memnun kaldık. Halil İbrahim Bey'e çok teşekkür ederiz. Artık ailemizin emlak danışmanı oldu.

Gökhan Vural

Ben çok memnun kaldım kendisiyle çalışmaktan.Uzakta olduğum için vekaleten yapılan satışın her safhasın da bilgilendirildim.Kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

Esra Satıroğlu

Melike kılınç :Bir sürü emlakçı deneyimim olmasına rağmen içlerinde profosyonel, en başarılı, samimi içten, evimi istediğim ücrete kiraya veren, güvenilir, bana göre tek geçeceğim çok başarılı kişilerden birisiniz sizinle çalışmaya devam edeceğim .....

Selda Eren

Güleryüzü ve güven veren dostane tavrı ile evimizi satın alırken çok yardımcı oldu. Kendisine bundan sonraki iş yaşamında da başarılar diliyorum.

Ertan Büyükarman

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim, Melike hanım. Benim için her zaman güvenilir bir danışman oldunuz. Teşekkür ederim.

Hande Fer

Gayet samimi, güler yüzlü, hızlı geri dönüş, ilgili bir hanımefendiydi teşekkür ediyorum.

Fatih Parlak

Ehline denk gelmeyen Herşey ziyan olur, Can’da, İnci Mercan’da ! En büyük şansımız İşin ehline denk gelmemiz, Kısa sürede dairemizin satışını gerçekleştirdi. Ayşe hanıma gelecekleki hayatına başarılar dileriz...

Ömür Eraslan

İlk defa ev sahibi olduk.bize bu süreçte yardımcı olarak işlemlerimizi kolaylaştıran ve 1 hafta bile sürmeden tapuyu almamızı sağlayan ayşe hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Özlem Kara

Dairemizi 1 yıldır satamıyorduk. Şehir değişikliği nedeniyle ilgilenemediğimiz dairemizi RE/MAX Maximum 'dan Ülkü Bey zorlu bir süreçten sonra satılmasını sağladı. Yardımları ve desteği için çok teşekkür ederiz.

Oya İpek

Ülkü Bey hem üst komşumuz hem emlak danışmanımız .Dairemizi ikinci defadır kiralıyor. Destek ve yardımları için teşekkür ederim.

Nevzat Yılmaz

Ülkü Bey'e yardımları için teşekkür ederim.

Talip Kılınç

Ülkü Bey gayrimenkul danışmanımız, mülklerimizi kiralamak ya da satmak istersek işlemleri takip ediyor. Dairemizi kısa sürede müşteri bularak satılmasını sağladı.RE/MAX' a ve Ülkü Bey'e teşekkür ederim.

Yılmaz Yurtsever

Daireyi tutmamızda ev sahibi ile diyaloğu sağlayan Ülkü Bey'e yardımları için teşekkürler

Ertan Macit

Samimiyet ve yardımları için Ülkü Bey'e teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Özge Güngörmüş

Ülkü Bey'in tavsiyesi üzerine yatırım amaçlı aldığımız daireyi kiraya vermeyi planlıyoruz. Daireyi alırken yardımcı ve destek olan Ülkü Bey'in kiralamada da desteğini bekliyoruz. Teşekkürler

Cemal Durmaz

Ülkü Bey ve ofis arkadaşları daire alırken çok ilgilendiler. Destek ve yardımları için çok teşekkürler.

Nurçin Cevahir

Ülkü Bey hem arkadaşımız hem de gayrimenkul danışmanımız. Evimizin satışındaki yardımları için tesekkürler ederiz.

Zeynep Emek

Güler yüzlü sempatik tavırlarıyla güven veren konuşmalarıyla işini layıkıyla yapan sorun çözme ve özverili çalışan başarılı bir güç yolunuz açık olsun

Mustafa Ayhan

Ayşe hanım işinde uzmanlaşmış güvenilir nezaketli ilgi ve alakası üst seviyede kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ülkü Çelikbaş

Kısa sürede bize sağladığınız güler yüzlü hizmetin yanında samimiyetiniz de bizi çok olumlu yönlendirdi. Danışmanlık hizmetiniz de de oldukça profesyonel olduğunuz için hiç zorluk çekmedik. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Kaan Mutluel

Ayşe Hanım profesyonelliği, dürüstlüğü, hızı ve tecrübesi ile tüm işleölerimi çok kısa sürede halletti . Elinize ve emeğinize sağlık .Çok tesekkür ederim .

Serpil Seydooğulları

Ayşe Hanım 10 gün içerisinde eski evimi satıp yeni evimi alma, hatta aynı gün içerisinde bir tapuyu verip öbür tapuyu alma başarısını göstermiştir. Süreç ile ilgili her detaya hakim olup bizi süreç ile ilgili devamlı bilgilendirdi. Sıcak, samimi ve gerçekten profesyonel...

Ayşe Görgülü

Ayşe Hanımla arkadaşımın tavsiyesiyle çalıştım.Evim kısa sürede ve hiç bir sorun yaşanmadan satıldı.Tüm satış süresi boyunca resmi işlemler dahil olmak üzere her konuda şeffaf bir şekilde bilgilendirildim.Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için param hesaba geçene kadar bankada benimle birlikte bekledi.Profesyoneliği ve en önemlisi de güler yüzüyle hiç stres yaşamadan satış sürecini geçirdim.Danışman arayan tanıdıklarımı gönül rahatlığıyla Ayşe Hanıma yönlendiriyorum.Ayşe hanıma desteği için teşekkür ediyorum.

Harun Tilaver

ayse göcer hanim gercekten işini saglam yapan güvenilir samimi ve işinde uzman gönul rahatligiyla guvenebilirsiniz hersey icin tesekkur ederiz ayse hanim

Tahsin Armutcu

Ayşe Hanım ile Kartepe 2000 sitesinde bulunan mülkümüz için irtibata geçtik. Çok kısa sürede, çok da ilgili bir şekilde evimizi kiraya verdik. Kiracımızdan da inanılmaz derecede memnunuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Gülen Akbulut

Göksel Bey gayrimenkul satışımızda bize destekl verdi. Bilgili donanımlı ve güleryüzü ile tüm sorunları çözdü.Dalında çok başarılı.

E*******

Ev alma sürecinde her aşamada bize çok yardımcı oldu ve yardımları sayesinde evi beğenmemiz ve almamız arasında her şey çok hızlı ilerledi. Kibar, anlayışlı ve işinin ehli bir danışman. Her şey için teşekkürler.

Yadigar Kartal

Ayşe Hanım daha önce birkaç emlakçının değerlendirilmesi çok zor dediği İzmit içindeki gayrimenkulümüzü güler yüzlü, bilgilendirici yaklaşımı ile uygun bir zaman aralığında, isteklerimiz doğrultusunda sonuçlandırmıştır.Benzeri bir konuda ihtiyacımız olduğu takdirde ilk arayacağımız kişi gene Ayşe Özdede olacaktır.Başarılarının devamını dilerim.

Köksal Yılmaz

Tansel Bilgin

Isinde uzman, guleryuzlu, en onemjisi guvenilir bir danisman. Kendisi ile her zaman calismak isterim. Tekrar buradan tesekkur ediyorum

Recep Demir

Çok guzel bir villa satin aldik Mehtap hanim araciliği ile, yalnız evin yapı, iskan, cins değișikliği gibi tahmin edemeyeceğiniz kadar resmi ișlemi vardı. Mehtap hanim ile yeni tanișmamiza rağmen O'na güvendik ve uzun bir yola çikmiș olduk. Her an yanimizda, her soruyu cevaplayan, soran, ilgilenen, bizim resmi ișlerimi bile takip eden, sözünde duran, pes etmeyen, iș disiplini muhteșem bir insan. Bașka biri bukadar prosedürle bikmadan ilgilenemezdi diye düșünüyoruz. ÇOK Teșekkurler

Cengiz Bilen

Melike hanımın ev alım işlemimiz öncesi ve hatta sonrasındaki samimi ve profesyonel çalışma anlayışından çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyorum. Herhangi bir ilanda Melike Kılınç ismini görürseniz sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Esra Aslan

Samimiyeti ve güler yüzü ile taşınma sürecimizde ve sonrasında bize hızlı çözümleri ile yardımcı olan Melike Hanım'a teşekkür ediyorum.

Pırıl Parlak Dursun

Melike hanim satin aldigimiz ev ile ilgili her konuyla yakindan ilgilenmis olup bizi zor durumda birakmamak icin kendisi zor durumda kalmayi goze almistir. Bu davranisindan dolayi cevremdeki tum ogretmen arkadaslarimi gonul rahatligiyla ona yonlendiriyorum. Tesekkurler. Basarilar dilerim.

Yakup Yıldız

Her şey mükemmel. Takip, araştırma, sonuçlandırma çok iyi . Müşterinin profiline göre müşteri seçme çok iyi . Sonuçlara hızlı güvenli yaklaşım.

Engin Şuekinci

Melike hanım, olaya hakimiyetiniz, çözüm odaklı yaklaşımlarınız, güler yüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz. Başka işlerde takrar birlikte çalışmak isterim, başarılarınızın devamını dilerim.

Ilknur Demir

Sonuna kadar güvene bilirsiniz.. Hizli, sözünde duran, güler yüzlü emlak danıșmanimiz iyiki varsiniz..

Hanife Subaşı

Alpaslan Akulgen

göksel bey ile çalışmak bir ayrıcalık.çözüm odaklı çabuk karar verebilen işine hakim bir danışman. sonsuz güvenebilirsiniz.çok teşekkürederim kendisine.

Kağn Bolat

Göksel bey aracılığı ile kiralama işlemi gerçekleştirdim. Kendisinin ilgi ve alakası, çözüm odaklı davranışları ve samimiyetinden dolayıson derece memnun kaldım. Kendisine burdanda teşekkürlerimi sunuyorum.

Arzu Öz

Bir evimizin satışı diğerinin de kiralanması konusunda çok kısa sürede sonuç almamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim. Uzun zamandır tanıdığım, çok çalışkan, güvenilir, işini severek yapan bir insan. Kendisini tanıyanların başka bir emlak danışmanıyla çalışmayı asla düşünmeyeceklerine eminim. Başarılarının devamını diliyorum.

Reha Cekirdekci

Melike Hanım ile birkaç kez telefon ile görüştükten sonra benim için en uygun evi almama yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Sürecin tüm aşamalarında ilgili, bilgili ve güven veren bir yaklaşım sergilemesi benim için oldukça önemliydi. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Şencan Şen

Güleryüzlü, samimi, dürüst ve çok yardımcı.Bundan sonra ki emlak işlerimde çalışmaktan mutluluk duyacağım bir danışman.

Mahmut Zahiroglu

yatirim icin aldigimiz izmitteki dairemizi cok kisa surede kiralayabildik Bulent beyin sayesinde. Emlakcilik bilgisi, insan olarak kalitesi ile birlesince hem cok kalbii hem de profesyonel harika bir kisilik cikiyor karsiniza. Gercekci ve yapici yaklasimiyla satisin en onemli noktasi olan "sonuna kadar sabir ve ilgiyi" kaybetmeden bize harika bir hizmet sunmustur. Ciddi yaklasimi ve calismasi icin cok tesekkur ediyoruz ve esimle beraber.. basarilarinin devamini diliyoruz

Hande Bayar

Bülent Bey işini son derece iyi ve düzgün yapan, doğru bilgi akışı yapmaya titizlik gösteren, sistematik, sonuç odaklı, şeffaf ve dürüst çalışan nadir insanlardan birisi, tam manasıyla bir profesyonel. Çok teşekkür ederiz emeğiniz için.

Özlem Güler

Ayşe hanım ev kiralamamız sırasında her bakımdan bize çok yardımcı olup istediğimiz gibi ve istediğimiz koşullarda evi tutmamızı sağlamıştır. Kendine burdan da tekrar çok teşekkür etmek istiyoruz.

Erdi Demir

Ahmet Bey ilk tanıştığımız dakikadan itibaren son derece ilgili ve alakalıydı.. Her konuda bıkmadan usanmadan bilgilendirme yaptı..Ev alım sürecinde gece gündüz demeden kafamızda kalan bütün soru işaretlerini giderdi ve son derece yardımcı oldu..Remax Emlak ve Ahmet Bey e tüm ilgi alakası ve çabaları için teşekkür ederiz..

Çiğdem Şenol

Ülkü Bey'den memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Necmettin Başaran

Kesinlikle çok memnun kaldım.

Demet Çelik

Dairemi hep Ülkü Bey kiralıyor.Kendisine ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederim.

Ferhat Melemşe

Evimin satışı sürecinde kendisinin bilgi ve tecrübelerinden yararlandım. Herşey istediğim gibi yürüdü. Göksel bey en küçük detayları bile hesapladığı için hiçbir sürpriz ile karşılaşmadım. Dosthane tutumu ve ilgisi için kendisine teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden kendisinden destek alabilirsiniz.

Arif Memiş

Kibarlığı, samimiyeti ve güler yüzü için Sayın Ülkü TOKTAŞ' a teşekkür ederim.

Mustafa Özdemir

Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Sait Yücel

Göksel Bey çözüm odaklı, işini son derece titiz ve profesyonel şekilde yapan bir beyefendi. Gösterdiği ilgi ve çaba için teşekkür ederiz.

Şanser Alpay

Ahmet Duyar

Gerçekleştirdiğimiz kiralama işleminde gösterdiği, ilgi, alaka ve profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.

Tolga Aydoğan

Göksel Bey işini profesyonel yapan, müsteri ilişkileri sağlam, dürüst ve açık sozlü bir remax temsilcisidir. Ev sahibi olmamıza verdiği katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederiz. Başarılarının devamını temenni ederiz.

İclal Gökçeoğlu

Göksel Bey den çok memnun kaldım kendisini 1yıl önce tanıdım çok kibar dürüst saygılı ve güvenilir bir insan ben hiç byorulmadim her şeyi kendisi yaptı defalarca değirmendere ye geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum sonsuz saygılar diliyorum

Mine İrden

İlk tanıştığımızdan beri aynı samimiyet ve güler yüzle hitap eden, işini profesyonel bir şekilde yapan, taşınma sürecimizde ve daha sonraki zamanlarda da hep ilgilenen Melike hanım 'a çok teşekkür ediyor ve çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Serhat Güner

Soru ve sorunlarınıza cani gönülden çözüm bularak, son derece ilgili ve işini profesyonel yapan bir danışmandır. Böyle işini güzel yapan insanlarımızın, hayatlarımızda hep var olması dileğiyle.

U*******

Kendisinden bir ev kiraladım, gerek seçenek sunma, gerek bilgilendirme gerekse hız ve dakiklik anlamında profesyonel bir hizmet aldığımı söyleyebilirim. Sözleşme imzalama sürecinde ve sonrasında hep yardımcı olmaya devam etti. Güven verdi.

Serpil Öztürk

Melike hanıma ilgisi, güler yüzlülüğü ve bu eve ulaşmamıza vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum. İş hayatında başarılar diliyorum.

K*******

İlgili, çözüm odaklı, güler yüzlü hizmet anlayışı ile rahat şekilde konutumuza ulaşmamıza yardımcı olduğu için kendisine teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.

Y*******

Melike hanım işinde gerçekten 10 üzerinden 10 puanlık bir profesyonellik, bilgi ve bilgilendirmeyle yol gösteriyor.Bununla birlikte işini severek yapıyor.Kendisine çok teşekkür ederim :) .İş hayatında başarılar diliyorum.

Sude Mete Uçar

Ülkü Bey'e çok teşekkür ederiz.

Şebnem Erkazancı

Ülkü bey son derece ilgili ve içten gayreti ile beklentime eksiksiz cevap vermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ramazan Yalçın

Ülkü Bey'e desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Sibel Özden

Ülkü Bey'le ikinci işlemimiz. Samimiyeti ve profesyonelliği bizi çok etkiledi.Her şey için teşekkür ederiz.

Serap Büyükdemir

10 numara hizmet :)

Bülent Altunkaya

Ülkü Bey'e çok teşekkür ederim.

Yener Önal

Evimizin satılması için olağanüstü gayret gösteren Ülkü Bey'e çok teşekkür ederim.

Sibel Kahveci

Ülkü Bey'e Yahya Kaptan'dan ev sahibi olmamız için harcadığı emek için çok teşekkür ederiz.

F*******

melike hanım'a düzenli olarak bilgilendirdiği ve kısa sürede evimin satış işlemlerini sorunsuz hallettiği için teşekkürlerimi sunuyorum.

S*******

işinde profesyonel akılcı çözümlerle işine yaklaşan biri. İyi ki kesişmiş yollarımız

Erdem Seydooğulları

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Erdem Seydooğulları

Emlakçılığa bakış açımı değiştirdi. İçiniz rahat bir şekilde her konuda güvenebilirsiniz. Hızlı satış ve bütün yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Serdar Özkan

İlgi, alaka ve yardımlarınız için teşekkürler

Eftal Yanık

İlgi ve alaka üst seviyede.Bizim sizden alacağımız öneriler ve görüşler var.Çalışma şartlarınız ve standartlarınız övgüye açık. Teşekkür ederim.

Esra Çakıroğlu Çun

Ülkü Bey tarlamızı 1 gün gibi çok kısa sürede müşteri bularak sattı. Çok teşekkür ederiz.

Gülşah Gebeş

Ayşe Hanım'a kiralama işlemindeki yardımı için çok teşekkür ederim.

Ilker Basol

Hani derler ya bu is icin yaratilmis o kisi melike kilinc.siz talebinizi iletin o halletsin.is hayatinizda basarilar dilerim.

Ramiz Kurnaz

Hizmet anlayışı, profesyonelliği, çözüm odaklı ve empatik yaklaşımı nedeniyle kendisine bir kez daha, memnuniyetimi ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum...

İbrahim Sağlam

Ev alım işlemlerinde yaptığı yardımlarından ve güler yüzlülüğü den dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının devamı siler.

Rukiye Avcı

Merhabalar kocaelide arazi ev daire dukkan kiralik ne istiyorsaniz dogru adrestesiniz dogru kisiyi bulmuşsunuz demektir ayşe hanimla abime daire alirken tanistik bir gunde hic bir sıkıntı cekmeden guvenle dogru yatirimi yaptik sadece sunu bilmenizi isterim ayşe hanim demek guven demek guvendeyim demek tesekkurler Ayşe hanim

Fatma Danem Gök

Mülkümüzün satışındaki emek ve yardımları için Ülkü Bey'e çok teşekkür ederiz.

Koray Bineklioglu

Son derece, özenli, ilgili ve samimi bir gayri menkul danışmanıdır kendisi. Bütün ihtiyaçlarımıza çok hızlı bir şekilde çözüm sağladı, kendisine teşekkür ediyorum

Fulya Kaya

Çocuklarımızın okuduğu bölgede kiracıydık.Aynı bölgede mülk sahibi olmamıza yardımcı olan Ülkü Bey'e çok teşekkür ederiz.

N*******