RE/MAX Meydan portföyünde 299 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 255 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 44 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Meydan

Gayrimenkul güven işidir Remax Meydan ile güvende kalın

BİZ REMAX MEYDAN OFİSİ KURUCULARI VE BROKER'LARI MUHAMMET ÖZTÜRK HAMDULLAH SAĞLAM MUSTAFA KEMAL TARIM VE TÜM ÇALIŞAN İŞ ORTAKLARIMIZ SİZLERE TRABZON'DA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE GÜVEN VAAD EDİYOR...

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Gazipaşa Mah. Yavuzhan Sokak No: 10 / A Ortahisar / Trabzon
Gazipaşa Mah. / Ortahisar / Trabzon

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Samet Kastan

Kaan kardeşime ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim süreçte bana çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum

R******* M*******

Handan hanım sayesinde ev alma sürecimizi sorunsuz bir şekilde tamamladık. Bu süreçte güler yüzlü ve samimi yaklaşımını hiç bozmadan her türlü problemde yanımızda oldu. En önemlisi de güvenilirliği ve dürüstlüğüydü. Handan hanim başta olmak üzere RE/MAX ailesine teşekkür ederim.

H******* Ş*******

Öncelikle emlak sektöründe güven odaklı, şeffaf bir süreç yöneten danışmanlarla çalışma fırsatı sağlayan RE/MAX Meydan gayrimenkul şirketine teşekkür ederim. Sürecimizi başından sonuna kadar güler yüzle yönetmesi, doğru fiyat analizi ile hızlı sonuç almamızı sağlayan danışmanım Handan Semiz ile bu sürece başladığım için çok şanslıyım. Kendisine gösterdiği ilgi ve yardımlardan dolayı buradan da ayrıca teşekkür etmek isterim. Handan hanımla çalışmayı herkese tavsiye ederim.

A******* K*******

Mesleğini severek yapan dürüst güvenilir kişi. ilginize ,bilginize ve ivedi olarak yardım etme hassasiyetinize teşekkürler Arife hanım

Fatih Aladağ

Mehmet Peker beyefendi işine aşık dürüst kişiliği ve donanımıyla kendisiyle çalışmaya başladığınız andan itibaren özlemini duyduğunuz güven duygusunu hissediyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

Abdurrahman Yıldız

RE/MAX Mehmet Peker Bey Yıldızlı Toki'de ki dairemin satışını kısa sürede gerçekleştirdi. İşlemin her aşamasında bizi bilgilendirdi. Güven veren tavırları akılcı çözüm önerileri ile saygımızı kazandı. Biz sadece tapuda bir imza attık. Her şey kusursuzdu kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Gencal

Trabzon’da ki dairemizi satma konusunda Arife hanım ile çalıştık. Kendisine buradanda çok teşekkür ediyoruz. Tüm süreçte çok ilgiliydi, dürüst ve dobra yaklaşımlarıyla bize güven verdi. Sorunsuz bir şekilde satışımızı gerçekleştirdik. Tekrar karşılaşmak dileğiyle.

Meryem Danışmaz

Uzun bir ev arayışından sonra RE/MAX Meydan'da Gayrimenkul Danışmanı Safinaz Hanım ve Kazım Bey ile tanıştık. İyi ki tanışmışız ve yollarımız kesişmiş. Çünkü ilk defa sözünü tutan, güler yüzlü, yardımcı olabilmek için elinden geleni yapan insanları tanımış olduk. Yeni bir ev ile yeni bir başlangıç yapmış olduğumuz bu süreçte sizleri tanımak gurur verici oldu.

Ramazan Can

Çok ilgili, çok sağlıklı ve şeffaf bilgilendirmeniz için teşekkürler,

Hakan Tığlı

evimizi kiralamak istiyorduk hasan bey bu süreçte bize yardımcı oldu. kısa bir sürede evimizi sorunsuz kiraladık. emeğine sağlık ilgi ve alakası için teşekkürler.

N******* K*******

Melek hanımın ilgisinden ve yardımcı olmasından memnun kaldık teşekkür ederiz.

O******* P*******

Danışmanım İlkay bey tüm gayrimenkullerimin satış ve kiralanmasıyla ilgileniyor.Boşalan evlerime kısa sürede yeni kiracılar buluyor.mülkünüzü emanet edin rahat edin.Kendisinden çok memnunum kaliteli,dürüst,bilgili ve kurumsal

E******* P*******

Süreçte herhangi bir sorun yaşamadık ev tanıtımı ofiste ağırlamanızdan memnunuz. Her şeyden memnunuz çevremize öneririz her şey için teşekkür ederiz.

Yeliz Karasakal

Güler yüzlü samimi kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Melek hanım güler yüzlü tatlı bir hanım ev gezdirirken müşteriyle ilgili ve tamamen müşteriye odaklı olması çok iyi kendimi özel hissettirdi.

L******* K*******

Bence gayet başarılı satış konusunda iki tarafın çıkarlarını koruyan iyi niyetli işini iyi yapan bir hanımefendi. İnşallah bundan sonra da yolumuz kesişir yardımları ve benim ilk evimi almama sebep oldukları için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

C******* Y*******

Melek hanımla bir süre bir alim-satim konusunda birlikte çalıştık. İşine olan saygısı, bizlerle iletişimi ve çalışkanlığı bizi çok etkiledi. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

A******* S*******

Satış süreci boyunca bütün sorularımı açık bir şekilde cevaplamasının yanı sıra süreç boyunca her türlü desteği sağladığı için Melek hanıma minnettarım.

T******* A*******

Evimizin kiralanması konusunda bizlere yardımcı olan Melek hanıma teşekkür ederiz.

A******* Ç*******

Kaan bey kendi alanında çok uzman her türlü probleme sabırla çözüm üreten bir satış temsilcisi hızlı bir şekilde satış ve alım işlemlerimizi tamamladı. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık bundan sonra bütün işlemlerimiz kaan bey tarafından yürütülecek teşekkürler Kaan bey☺️🙏

Hayri Yiğit

Kaan Bey, evimizin satış sürecinde ve yeni ev almamızda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Alpaslan Şen

Kaan Bey'in evimizin satış işlemleri sırasında her iki tarafa karşı yaklaşımları, alıcı ve satıcı arasındaki ikili ilişkileri ilerletişi, ne zaman yardım istediğimizde bizlere yardımcı olması. Resmî işlerin ilerleyişi sırasındaki bilirkişiliği ile son derece işindeki profesyonelliği bizlere gösterdi. Teşekkürler Kaan Bey.

Serkan Toprakçı

Koray bey gerçekten işini hakkıyla yapan, çok saygın bir danışmansınız. İlginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Zeynep Çarkacı

Remax Meydan ofisi ve Mehmet Peker beyle ilgili buraya satırlar dolusu güzel şeyler yazabilirim. Karadeniz bölgesindeki tek adresimiz. Başarılarınız daim olsun.

Halil İbrahim Koçhan

Remax Mehmet Peker beyefendinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık, teşekkür ederiz sevgilerimizle...

Levent Salih Erol

RE/MAX Mehmet Peker Bey'in tecrübesi, sektöre bilgisi ve güven veren güler yüzlü sohbetinden çok memnun kaldım. Sayesinde emlak sektörüne olan düşüncelerim değişti. kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Gürsel Çakır

Bir çok şehirde bir çok farklı markalarla çalıştım, ama Mehmet Peker gibisine rastlamadım. Kendisi işinde çok profesyonel bir danışman. Her şey için teşekkür ediyorum.

Mehmet Ķüçükbaki

Güler yüz çözüm odaklı çalışma mülk sahibin ve kiracının hakkını koruyan bir anlayış öncelikle Hasan Bey'e onun akabinde değerli RE/MAX ailesine teşekkürler.

Ahmet Gönenç

Hasan Özcan Bey ile evimizin satış işlemini yaptık. Sürecin başından sonuna kadar son derece ilgiyle yardımsever bir şekilde bizimle ilgilendi. Kendisine ve kurumunuza teşekkür ediyoruz.

Hayrettin Pamuk

RE/MAX emlak ile yapılan işbirliğinden dolayı memnuniyetimi belirtiyorum. Özellikle Hasan Özcan Bey'in gösterdiği yakın ilgi ve alaka, profesyonel ve güvenilir anlayışı için Hasan Bey'e ve RE/MAX emlak'a çok teşekkür ediyorum.

Murat Altunbaş

Bize hızlıca kiralık daire buldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Herkese öneririm. Tekrar teşekkür ederim.

Oğuzhan Çakmakoğlu

Danışmanınız Handan Hanım'la sürekli irtibat halinde olduk sorunlarımızla ilgilendi. Sürecimizi güzel yönetti kiracımızdan memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim. RE/MAX Meydan iş birliğini herkese öneririm.

Kemal Çırak

Ayhan Bey'in ve Arife Hanım'ın emlak alım sürecinde bana göstermiş olduğu samimi dürüst ve kurumsal dayanışmadan ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Teşekkürler RE/MAX Meydan Ailesi.

A******* A*******

Mehmet Peker bey bugüne kadar karşılaştığım en tecrübeli ve bize yardımcı olan gayrimenkul danışmanı. Akılcı çözüm önerileri sayesinde daire sahibi olduk. Her konuda yardım ettiği için ve tüm destekleri için teşekkür ederim.

Mehmet Bekar

Dairemi satmak için RE/MAX ofisinden Mehmet Peker Bey'le görüşmeler gerçekleştirdik. Benim için önemli olan sürecin çok hızlı olmasıydı. Harika bir deneyim yaşadık. Çok güler yüzlü, işini iyi bilen birisi. Kurumsallık farkını hissettiriyor. Çok memnun kaldık.

Sonay Ark

ilkay beyden uygun fiyata bir daire satın aldım allah razı olsun aradan iki ay geçti kendime ait arazimi satması için verdim çok kısa zamanda onuda sattı çok teşekkür ederim

Emre Yılmaz

ilkay beyden daire kiraladık kendisi abonelik işlemlerine kadar bizimle ilgilendi sağolsun kesinlikle tavsiye ediyorum

Hüseyin Yusufoğlu

güven veren duruşu ve sektörel bilgisi ile sorunsuz bir işlem gerçekleştirdik

Büşra Ceylan

Başka bir ilde yaşamama rağmen İlkay Bey ile sadece telefonla görüşme sonucu kendisine daire satışımı emanet ettim. Anahtarlarımı teslim almasından, satışa kadar geçen sürede o kadar çok yardımcı oldu ki kendisine çok teşekkür ederim. Bizden kaynaklı problemlerde dahi satışı durdurmak zorunda kaldığımızda ve yeniden satmak istediğimizde hiç bizi kırmadı çok uğraştı, yoruldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum tereddütsüz tavsiye ediyorum. Her müşteri öncesi ve sonrası bizi bilgilendirdi. Başka bir ilde olduğum için satışa gidemediğim halde evimi alan kişilerle çok yakından ilgilendi, bizzat bütün işleri kendisi halletti. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim tekrardan.

Enver Verep

İlkay beyi daire satışımda tanıdım çok dürüst ve kaliteli bir insan çok iyi çalışmalar sonucunda kısa sürede dairemin satışını gerçekleştirdi ve bu süreçte hem alıcıya hem bana oldukça şeffaflık gösterdi çok başarılı bir emlak uzmanı kedisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Melisa Arzu Yaman

Safinaz Hanımla tesadüfen ev baktığım sırada tanıştım.Ev bakmaktan sıkıldığım ve artık bulamayacağımı düşündüğüm an Safinaz hanımın ince ve kibar tutumu bize sıcak ve anlaşılır yaklaşımı sayesinde çok güzel bir evi tuttuk. Umarım dostluğumuz baki kalır. Sevgiler..

Asuman Bayrak

Ailemizle çok güzel ve özenle ilgilenip uğraştığınız için ailecek hepinize teşekkür ederiz...Çok iyi kişilerle çalışmak özen ve güven ister. Size güvenmekle en iyisini yaptık.

Şengül Öztürk

Handan hanım çok hızlı bir şekilde evimi kiraya verdi .onunla çalıştığım için çok şanslıyım.

Batuhan Yüz

Koray bey emlak sektöründe güvenilebilecek, işinin ehli, dinamik ve bilgili birisi. Kendisini işine adamış alıcı ve satıcı ile son derece alakalı. RE/MAX'ın en büyük şanslarından biri böyle bir çalışana sahip olmaları. Kendisi ile çalıştığımız için son derece mutlu olduk.

Haci Mustafa Ahıshalı

İlkay Bey RE/MAX emlak danışmanlık hizmeti olarak .aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Samimi ve doğru bilgilendirmek konusunda samimi ve içten hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ergin Kurt

Gerek gayri menkul konusundaki bilgisi gerekse müşteri karışımla uğurlama ikna etme konusunda çok çok iyi. Fotoğraf çekimi video ve gayri menkulü ortaya çıkarma konusunda çok başarılı

Aydın Karagöz

Temsilcimiz İlkay Sağlam kendisinden çok memnun kaldım ikramını da yaptı ikna kabiliyeti yüksek iki taraf için de söyleyebilirim yine kendisiyle çalışmak isterim kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyorum

Safiye Sekban Kalafat

Profesyonel olarak çalışmalarını devam ettirmekteler.Karşılamaları ilgileri Trabzon'a göre çok güzel Çözüm odaklılar,hizmetleri çok iyi 7/24 mesajlara dönüş sağlanıyor.Çevremize önerebileceğim bir firma.Safinaz Hanım'a teşekkür ederiz.Tüm ihtitaçlarımızı yerine getirdiler.

Taha Hacısalihoğlu

Gayrimenkul danışmanımız kiralama sürecide gayet ilgili ve süreci çok pozitif bir şekilde yönetti.Ofiste de çok iyi ağırlandık.

Selçuk Önler

Koray Bey Bizi Gayrimenkulumuzun Satisi Konusunda Her Asamada Bilgilendirdi Ve Hep Yanimizda Durdu. Bize Guven Verdi . Iyiki RE/MAX Ile Anlasmisiz. Tum RE/MAX Meydan Çalisanlarina Basarilarla Dolu Bir Kariyer Diliyorum

B******* T*******

İşinin uzmanı,ilgili ve ahlaklı…tşk ederiz.

Ensar Kaplan

Koray Bey işinde tecrübeli, iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı ve güven veren bir danışman. Bütün satın alma süreci içerisinde her şeyi gayet pratik ve akılda hiç bir soru işareti bırakmadan çözüme ulaştırması alıcıya büyük bir güven sağlıyor.

S******* Ö*******

RE/MAX Meydan Mehmet Peker beyefendiye ilgisi alakası ve konuya hakimiyeti için teşekkür ederim. Süreç boyunca sözüne güvenilir biri olduğunu hissettirdi. Artık ailemizden biri oldu. Bütün emlak işlerimizde kesinlikle RE/MAX Meydan ofisini tercih edeceğiz. Her şey için minnettarız.

Refik Davulcu

Mehmet Peker beyle çalışmak çok keyifliydi. Sektör bilgisi tecrübesi ve her konuda her zaman destek olması kısa sürede karar vermemize vesile oldu. Herkese tavsiye ediyorum. teşekkürler.

Kemal Aydın

Mesleğini severek yapan dürüst güvenilir kişi.

Hasan Ölmez

Her konuda profesyonel işinin hakkını veren güvenilir firma RE/MAX Meydan ofisine Ve Mehmet Bey'e başarılar dilerim.

Havva Nur Yakupoğlu

Genel olarak gayet güleryüzlü ve ilgili bir şekilde karşılandık.Ofise geldiğimizde misafirperver ve ikram teklifleri vardı.Verilen hizmete teşekkür ederiz.

Hacer Sünger

RE/MAX Meydan ofisi Mehmet Peker beyefendiden gayrimenkulüm için fiyat aldım. Piyasaya hakim, güler yüzlü bir çalışan ve iyi bir ekip, teşekkürler.

Hakan Saruhan

RE/MAX Mehmet Peker kardeşim, bizleri konut ve arsa piyasası hakkında bilgilendirdi. Hoş sohbetinden ve güler yüzünden dolayı kendisine memnuniyetimizi belirtmek isteriz.

Sedat Özgüneş

Mehmet Bey ve ofis arkadaşları beni ve ailemi çok nazik, kibar bir şekilde ağırladı. Emlak piyasası hakkında çok donanımlı olduklarını söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Mustafa Yurtsever

Çok iyi ve profesyonel bir kişi işini başında her aşamaya hakim oldukça tecrübeli. Mehmet Peker Bey'i tanımaktan onur duydum.

Erkan Susuz

İse olan hakimiyeti, hem alıcıyı hem satıcıyı mağdur etmeden işinin hakkını vererek, menkul satisimizi kolaylıkla halleden danışmanınız Koray beye teşekkürler, tecrübesi ve bilgisi ile işlerimize hızlı ve etkin cozumler ürettiği için ayrıca minnettarım.

Habip Kutlu

Remax Mehmet Peker bey çok başarılı !!! Emlak sektörüne hakim. Profesyonel hizmet aldım. Herkese tavsiye ederim.

Filiz Hacıoğlu

Remax Meydan Mehmet Peker ve ekip arkadaşlarının profesyonellikleri, samimi davranışları yaratıcı çalışma ortamları verdikleri güven alışılmışların çok ötesinde. Sektörde farklı bir atmosfer oluşturmuş ve çıtayı yükseltmişler. Tebrikler...

Gonca Gül Özkaya

Güçlü iletişim samimi ve doğru yönlendirmeler aldım. Remax Meydan ofisinin amacı sadece satış yapmak değil. Yatırımlarını müşteri memnuniyeti üzerine yapıyorlar. Mehmet Peker beye ve ekip arkadaşlarına ailem adına teşekkür ederim.

Nazar Özyazıcı

Remax Meydan Mehmet Peker beyefendi işinde bir numara çok tecrübeli hızlı etkili ve çözüm odaklı.

Fahri Hellaç

İşini iyi yapan insanlara hep saygı duymuşumdur. Daire arayışımız sürecinde anladım ki gayrimenkul danışmanları ikiye ayrılır; Mehmet Peker ve diğerleri... Remax Meydan ofisini ve Mehmet beyi herkese tavsiye ediyorum.

Fatih Bahadır

Mehmet Peker çok tecrübeli ve dürüst bir gayrimenkul danışmanı. İletişime geçtiğimiz anda farkını hissettirdi. Emlak sektörüne bakışınızı anında değiştiriyor. Güven, özveri ve profesyonelliğiyle çok başarılı buldum kendisini.

Adem Çağılcı

Mehmet Peker bey gerek kişiliği gerek ise işine olan sevgisi takdire şayan. Müşterilere olan saygısı ve işinde bu derece güvenilir olması takdir edilesi. Gayrimenkul değil güven veriyor. Başarılar...

Elanur Saraç

Remax Mehmet Peker yeğenim gayrimenkul hakkında her detaya hakim, tüm sorularımıza çok net cevaplar verdi. Samimiyeti ve dürüstlüğü için minnettarız. Değerli bir insan tanımış olduk, her şey için teşekkürler.

Zeynep Yeşilyurt

Remax Meydan Mehmet Peker son derece güler yüzlü samimi işinde profesyonel olduğunu her aşamada hissettiriyor. Kendisini tanımaktan çok memnunuz bundan sonraki bütün yatırım işlemlerimizde de desteğini bekliyoruz. herkese tavsiye ederim.

Zafer Ergenç

Bedirhan bey ile bir daire alırken tanıştık. Emlakçılara karşı olan önyargımı tamamen yıktığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Şuanda benim adıma gayrimenkul alış ve satışlarımla tamamen kendisi ilgileniyor. Bu rahatlığı herkese tavsiye ediyorum.

Emrah Girişken

RE/MAX Meydan Mehmet Peker uzun yıllardır çalıştığımız profesyonel işinin ehli emlak sektöründe saygın güvenilir danışmanımızdır. İnşallah birlikte çalışmalarımız uzun yıllar devam edecektir. Saygılar sunuyorum.

Duran Ali Odabaş

Mehmet Peker bey çok profesyonel güven duygusunu hissettiriyor. Tecrübesi giyimi duruşuyla örnek bir danışman. Bizlere gösterdiği ilgi ve anlayış için ayrıca kendisine çok teşekkür ederim.

Mehmet Başoğlu

Çok değerli ve bilgili bir danışman. Mehmet Peker bey temas kurduğumuz ilk andan itibaren güler yüzlü anlayışlı her konuda bilgili tecrübesiyle fark yaratıyor.

Süleyman Balaban

Trabzon emlak sektörünün güçlü temsilcisi Mehmet Peker bey güvenilir saygılı işinde çok başarılı. Ailece bütün işlerimizde kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim. Bol kazançlar dilerim.

Serap Ertaş

Kaan Bey, satışı zor olan arsamız için çok kısa bir sürede alıcı buldu ve satışı gerçekleştirdik. Şehir dışından geldiğimiz için işlemlerin sorunsuz ve hızlı ilerlemesi de çok önemliydi ve hiç bir sorun, gecikme vs yaşamadık. Gayrimenkulü portfoyüne almadan önce ve sonraki iletişimi de çok profesyonel ve güven vericiydi. Teşekkür ederiz

Süleyman Karadeniz

Her aşaması planlı,disiplinli ve çözüm odaklı hizmet aldık,teşekkürler Kaan Bey

İlhan Keleş

Merhaba RE/MAX'tan aldığım hizmetten çok memnunum özellikle belirtmem gerekirse Kaan Çoban bu işi layıkıyla yapan ender kişilerden. Onunla çalışmaktan çok memnunum. Gönül rahatlığıyla RE/MAX'la çalışabilirsiniz.

Aykut Cürüt

Yeni yuvamızı bizimle tanıştıran RE/MAX Mehmet Peker beyefendi hem çok cana yakın hem çok profesyonel. Her an ulaşılabilir olması sebebiyle bizi kısa sürede yeni evimizle buluşturdu. Her şey için ailem adına kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle eş dost akraba herkese tavsiye ediyorum.

S******* A*******

Kaan bey arayabileceğiniz güvenilir saygın kişiliği ile emlak ilgili profesyonel yardımcı olacağına şahsım ve ailem adına çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim. 🌟🌟🌟🌟🌟

S******* P*******

Dairemi kiralamak için Mehmet Peker Bey'le çalışma imkanım oldu. Kısa sürede istediğim kriterlerde kiracı buldu ve evimi kiraladım. Profesyonel yaklaşımları her konuda detaylı bilgi vermesi ve hızlı sonuca ulaşmasıyla bizleri kendine hayran bıraktı. RE/MAX Meydan ailesine ve Mehmet Peker beyefendiye teşekkür ediyorum.

Rasim Şimşek

RE/MAX Mehmet Peker beyefendiden daire satın aldım. Satış süreci boyunca aklımızda ki bütün soru işaretlerini eksiksiz giderdi. Sektöre hakim tecrübeli hızlı, güler yüzlü, oldukça ilgili, samimi ve güvenilir bir kardeşimiz. tanımaktan çok memnun oldum. Tavsiye ediyorum.

Sefer Öztürkoğlu

Dairemizi satmak için RE/MAX Meydan Mehmet Peker Bey ile iletişime geçtik. Kısa sürede dairemizin satışını gerçekleştirdi. Herkese tavsiye ederim. Her şey için Mehmet Bey'e teşekkür ediyorum.

Tuğba Şimşek

İlkay Bey İşini çok iyi yapan profesyonel kişiliğe sahip. Çokta ilgili.. Her şey için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Uğur Uzun

Bizimle baştan sona kadar ilgilendiğiniz için çok çok teşekkür ederiz herşey için sağolun

Emre Yurtsever

Merhabalar, Koray işini iyi bilen, ehemmiyet gösteren, hem alıcı hem satıcıya güven veren, problem değil çözüm odaklı yaklaşan değerli iş insanı kendisine teşekkür ederim.

Hasret Demir

İlkay bey in samimiyeti ve iş ahlâkı sayesinde stressiz bir süreç geçirdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İş hayatında başarılar diliyorum.

N******* R*******

İlkay Bey'in profesyonel samimiyeti, düzeni, planlaması, iş takibi sayesinde kiralama sürecini kolaylıkla güven çerçevesi içinde hal ettik. Emeği için çok teşekkür ederiz, emlak ofislerinde olan güvenimiz arttı sayesinde ve bir profesyonel ile çalışma kolaylığının keyfini yaşadık...

N******* A*******

İlkay beyin işine hakimiyeti ve profesyonelliğini ifade etmek için beşten daha fazla yıldız gerekiyor.Alım satım sürecini iyi yönetmesi, ilgisi, alakası, güven veren duruşu, güler yüzü için gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.Yıllardır hayalini kurduğum evi i̇lkay bey sayesinde aldım.Bir emlak danışmanı işini ancak bu kadar iyi yapabilir.Teşekkürler ilkay sağlam...

Adem Şahin

İlk defa bir emlakcıyla çalıştım cok cok memnun kaldım iletişim sorunu yaşamadım teşekkürler

Ş******* O*******

Mehmet peker kardeşimden arsa satın aldım. her aşamada yanımızda yer aldı. hızlı ve güvenilir çözüm odaklı, sonuca ulaşmada zorlanmama, sorulara kısa sürede cevap vermesiyle çok memnun kaldık. bundan sonra da her işimizde kesinlikle kendisiyle çalışacağız. herşey için teşekkürler.

Hatice Ozdemır

Arsamın satışıyla ilgili dostlarımızın tavsiye üzerine Mehmet Peker evladımla tanıştım. Arsamız için çok büyük emekler sarfetti. güvenimizi kazandı. Güler yüzlü tecrübeli işinin hakkını veren ekmeğini helal kazanan birisi. RE/MAX Meydan ofisine ve her aşamada yanımızda olan Mehmet Peker evladıma çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Murat Uzunali

Aldığım hizmetten ve yatırım danışmanımın ilgi ve alakasından memnun kaldım. gerek finansmanı gerekse safinaz hanımın yatırım danışmanlığı için başkalarına da tavsiye ederim.

Kaan Kul

Koray kardeşime çok teşekkür ediyorum evimizin kiralanması sürecinde profesyonel oluşu ilgisi alakası kişiligi ile herzaman irtibat halinde olduk. remax meydan koray sağlam iş hayatında başarılarının devamını diliyorum

Ş******* S*******

RE/MAX Mehmet Peker Bey'den daire kiraladık. Tüm süreci sorunsuz hızlı bir şekilde yönetti. Aklımızda ki bütün soru işaretlerini cevaplandırdı. Memnun kaldık. Kendisine sizin aracılığınız ile bir kez daha teşekkür ederim.

İsmail Yetım

RE/MAX Meydan Mehmet Peker Bey ile çalışma şansımız oldu. Tecrübeli işinde son derece titiz ve özverili , güven duyabileceğiniz, sizi sizden çok düşünen, güvenle mülkünüzü teslim edebileceğiniz biri. Başarılarının devamını dilerim .

Emine Konak

Koray bey ev alım sürecimizin başından sonuna bize pek çok konuda yardımcı oldu.Bilgisi, tecrübesi ve nezaketiyle bize güven verdi.Tekrardan teşekkür ederiz.

Cansu Söğüt

RE/MAX Meydan Mehmet Peker sözünün eri bir beyefendi. Sayesinde daire sahibi olduk. Bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi, fikirlerimize saygı göstererek en uygun daireyi bulmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Süleyman Çelik

RE/MAX Mehmet Peker beyefendi dairemizin satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Gayrimenkul sektörüne hakim bilgili tecrübeli kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. RE/MAX Meydan ofisine ve Mehmet Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Süleyman Akyüz

RE/MAX Meydan Mehmet Peker Bey'den bostancı mahallesinde daire satın aldım. Satış sürecinde güven veren çalışmaları ve mesleki tecrübesiyle kendisinden oldukça memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.