RE/MAX Mina portföyünde 54 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 34 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Mina

BİZ YALNIZCA GAYRİMENKUL SATMIYORUZ.. TÜMÜYLE ÇÖZÜM SUNUYORUZ..

-EN İYİLERİN EN İYİSİ RE/MAX MİNA
15YILLIK RE/MAX OFİSİYİZ. 2006-2018 YILLARI SAMSUN VE KARADENİZ DERECELERİ, 2020 İLK 6 AY BÖLGE 1.Sİ
-KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMETİN TEK ADRESİ

DÜNYA'DA RE/MAX, TÜRKİYE' DE RE/MAX, SAMSUN' DA 16 YILDIR RE/MAX MİNA (PROFESYONELLER BURADA) SATAMAYACAĞIMIZ TEK ŞEY GÜVENİNİZDİR. PROFESYONELİZ ÇÜNKÜ FARKLIYIZ. FARKIMIZ BİZ RE/MAX MİNALIYIZ. RE/MAX İLE KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMETİN TEK ADRESİ RE/MAX MİNA


Mimar Sinan Mh. Atatürk Bulvarı No:236 (Halk Bank Karşısı)
Atakum / Samsun

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ekrem Güzel

Hakan Yavuz 'dan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık,kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim.

Uğur Özkaya

Evimi satarken çok yardımcı oldu. Guvenebileceniz bir danışman . Arkanıza bakmadan güvenin derim . Denizliden sadece telefonla görüştüğümüz halde bile evimi sattığı için ugura çok teşekkür ederim.

N*******

Çalışırken problem yaşamayacağınız bir danışman, başarılar dilerim uğur bey

Sebahat Bayka

Benim dairemi her zaman bilgilendirerek kisa surede kiraladi.Kiralamadan sonrada ilgilendi her konuda bilgi verdi kendisine tesekkur ederim

Levent Başoğlu

Samsunda emlak konusu ve iş ahlakı açısından bir numaradır. Birkaç alışverişimiz oldu hiçbir sorun yaşamadan işlerimizi halleti. Teşekkür ederiz Remax Hakan.

Erkin İnan

Samsun Atakum'da bulunan villamla ilglli ben hiç birşey yapmadan, sağolsun beni anında arayarak temasa geçti ve yoğun bir ilgi gösterdi.Çalışkanlığı ve samimiyetinden kaynaklı kendisine teşekkür ederim.Başarılar diliyorum...

Sedat Kiper

Hakan bey gerçekten Çalışkan ve dürüst bir insan Samsundaki evimi kiraya vermek için telefonla görüştük.Bodrumda ikamet ediyorum kendi evi gibi evime gereken ihtimamı ve isteklerimi yerine getirdi kendisine görevinde başarılar diliyorum candan teşekkür ederim

Vedat Tohumcu

Yardımından dolayı teşekkür ederim..

Y*******

Kendisiyle bir çok kez çalıştık. Zaten ilk çalışmamızda memnun kaldığımız için devamını getirdik. Tarafıma sektördeki diğer hususlarla mukayeseli ve düzenli bir şekilde sık sık bilgilendirme yapıldı; kendisi işinde titiz, çalışkan, düzenli ve saygılıydı. Emlak sektöründe tekrar bir işimiz olduğunda kesinlikle kendisiyle çalışmak isteriz.

S*******

Samsunun olmazsa olmazı alırkende satarkende Hakan Yavuz

Didem Gülmez

Samsun da 1 yıldır satamadığımız evimizi Hakan Bey’e devrettikten sonra 1 Ay içerinde sattık. Ne flyat ne işlemler konusunda hiç bir sorun yaşadık. Güleryüzlülüğü ve hoş sohbeti ile her aşamada yanımızdaydı. Bizim için büyük bir sorun haline gelen “ev satış işimizi” bu kadar hızlı ve kolaylıkla çözdüğü için Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Serkan Karakurt

20 yılı aşkın dostluğumuz bulunan Hakan Yavuz, Samsun da profesyonel yaklaşımı ile emlak danışmanlığında fark yaratmış, şeffaf ve güvenilir olması ile de takdir görmüştür.Özverili çalışmaları ile marka haline gelen dostumun, başarılarının devamını diliyor, danışmanlığını herkese tavsiye ediyorum.

Muhammed Tural

İşi hakkında bilgi sahibi, sabırla sorularınıza cevap veriyor.Satış sonrası irtibatını kesmiyor.

Dinçer Sert

Güler yüzlü neşe kaynağı yaşam tarzıyla, disiplinli iş ahlakını birleştiren, bizlere katkıda bulunup ailemizi büyütmemiz de yardımcı olan Hakan YAVUZ ve ekibine teşekkürlerimizi bir borç bilir, hayatında başarılar dilerim.

Hakan Çaloğlu

Profesyonel yardımlarıyla bizleri sevindiren ve yatırımlarımıza katkıda bulunan Hakan YAVUZ a başarılar diler, gözü kapalı güvenebileceğiniz tek adres olduğunu bildiririz.

Esma Birer

Yıllar önce annemin sayesinde tanıdım Hakan Beyi.."Oğlum" diyordu kendisine;çok şaşırmıştım...Geçen zamanın ardından bu hitabın anlamını kavradım.Annemin rahatsızlığı nedeniyle, emlak işlerini devralmıştım...Bana bir aile sıcaklığıyla yaklaşımı, anne kavramına yaklaşımı, , hele yardımseverliği, içtenliği, her şeyden önce güleryüzü annemi haklı çıkardı.Yaptığı işi sanki kendi ailesine hizmet gibi sunması çok etkileyiciydi, farklıydı o, güven vericiydi...Nezaketi, iş ahlakı ve saygınlığı, marka yapmıştı onu...

Eyyup Doğan

Hakan beyle yaptığım tüm alım satımlarda bereketini fazlasıyla gördüm.

Tuncay Semizoğlu

İlgi ve alakan İÇİN bilgilendirme süreci hızlandırma da profesyonel bir kişi ev sahibi olmamda yardımcı olduğun İÇİN beyfendi kişiliğin için ailem adına çok teşekkür ederim herkese önere bileceğim güvenli insan

Muammer Sarisoy

Tanıştığımız dan beri sözüne güvenilir, iş ahlakı olan, işini takip eden değerli bir kardeşimizdir. Bu meslekte işini düzgün yapan ender kişilerden biridir. Çalışmanızı tavsiye edeceğim bölgesindeki tek danışman. İş hayatında başarılar dilerim. teşekkürler Cihan bey. Tanıştığımıza çok memnun oldum.

Ozgun Murat Karagoz

Süreçte verdiniz değerli destekten dolayı çok teşekkür ederim.

Ali Fehmi Dedeal

Çok memnun oldum

Macit Mert Yıldız

Murat bey tüm süreç boyunca bir bizimle yakından ilgilendi. Tüm gelişmelerden anında haberdar etti. Pandemiye rağmen kısa sürede yeni kiracımızı bulmamıza yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmanızı tereddütsüz tavsiye ederim.

B*******

Murat Bey güvenilir, konusuna hakim, güler yüzlü ve samimi bir gayrimenkul danışmanı.Şehir dışından Samsuna taşınma sürecini sayesinde sorunsuz atlattık ve artık aileden birisi oldu :)

Mustafa Bilben

Yapmış olduğumuz satış nedeniyle Osman beyle tanıştık satışın sonuna kadar bir fiil yardımlarını hiçbir zaman esirgemedi. Herşey için çok teşekkür ederim işinin gerçekten ehli ve güvenilir.

Ismail Otman Umran

Cihan kardesimi tanimaktan cok memnun kaldim.gorevini tam manasiyla yerine getirdi..cok caliskan bir arkadas..cok tesekkur ediyoruz kendisine. Cihan kardeşim her şey için çok teşekkür ederim

M*******

evimin kiralanmasında danışmanlık hizmeti aldığım Murat beye sonsuz tesekkurlerimi bir borç bilirim.Kendisi iletişimi, sunumları, ilgi ve alakasiyla bugüne kadar karşılaştığım ıyi insanlar arasında ender biri olarak kalacak gönlümüzde.

Hasan Gül

İlgi ve alakanız için ve göstermiş oldugunuz yakınlıktan dolayı teşekkür ederiz

Hasan Sener

Cihan beye öncelikli olarak çok teşekkür ederim. Kendisi satış çalışmalarına başlamadan önceki bilgilendirmesi ve satış sürecindeki tecrübesi tüm problemleri hızlı bir şekilde ortadan kaldirmasi doğru kişiyle calistigimin en büyük kanıtı oldu benim icin. Pazarlık süreci dahil gerçekten profesyonel bir hizmet sundu teşekkür ederim Cihan bey.

İlkay İzgi

Danışmanımın ilgisi, konuya hakimiyeti, tüm pürüzleri giderici, sorun çözücü yapısı, güvenilir olması, tüm evrak işlerini düzgün bir şekilde yapıp teslim etmesi, iki taraf arasında gerekli düzenlemeyi sağlaması... çok çok başarılı.. Emlak danışmanı olarak her zaman tercih edebileceğim bir kişi Esra hanım... teşekkürler...

Selman Bucaklı

Esra hanım, Kurumsal firmalarda olması gereken ciddiyet, tecrübe ve çözüm odaklı tutumuyla ihtiyacım olan kiralık evi çok kısa sürede tam olarak istediğim nitelikte evi bularak Yardımcı oldu. Teşekkürler.

Cihat Barut

Çok teşekkür ederiz istediğimiz evi kısa sayede bulduk bize her konuda yardımcı oldu Esra hanım çok memnun kaldık

Kubilay Albayrak

Esra Hanım güleryüzlü tutumu ve etkili iletişimi ile bizleri ikna etti ve evimizi 2 gün içinde çok güzel bir aileye kiraya vermeyi başardı. Kendisini tebrik ediyor, ailem ve komşularım adına da teşekkür ediyorum.

Yunus Aydın

Esra Hanım, ilgili ve güler yüzlü yaklaşımınız ile ev arayışımıza hızlı çözüm olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Veli Çetin

Tecrübesiyle bilgisiyle icralık bir mülkiyeti kolaylıkla almamı sağladıkları çok teşekkür ederim. Bir danışmanı tavsiye etmem gerekirse sadece Cihan ÇAYLAN. Teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Yahya Cihat

Şehir dısında yasamamıza ragmen bızımle olan ılgı ve alakasından dolayı kendısıne tesekkur ederım. Samimi ve duyarlı olması da bızı ayrıca memnun ettı. Gozumuz arkada kalmadan ıslerımızı hallettık.

Muharrem Yorulmaz

Satın almış olduğum daireyi bulana ve tapu işlemlerini sonlandırana kadar, göstermiş olduğu ilgi ve gerek iş tecrübesi, sorunsuz işlemler ve verdiği güven için kendisine teşekkür ediyorum

Ömer Faruk Kılıç

Tecrübesi ve iş bitiriciliği ile birlikte hususi müşteri alakası ve tüm işlem yükünü adeta bize hissettirmeyecek kadar yüklenmesi kendini kesinlikle mesleğinde aranan bir isim kılmaktadır. Herşey için teşekkürler.

Ceren Atinkaya

Evimizin satış işlemi ve sonrasında bize çok yardımcı oldu. Ilgiliydi . Kendisine çok teşekkür ederiz

Halil İbrahim Er

Evimizin satılmasındaki bütün aşamalarda yardımlarından dolayı İbrahim beye teşekkürlerimi iletiyorum

Ali Balci

Evimizin satış işleminde hızlı ve güvenilir şekilde sonuna kadar ilgilendiğin için çok teşekkür ederiz.

Eda Arslan

İbrahim beye ilgi, alakasından ve güleryüzlülüğünden dolayı teşekkür ederim. Satın alma işlemini çok kısa sürede gerçekleştirdi.

Zafer Hacıoğlu

Satın almış olduğum daire için ilk telefon görüşmemizden başlamak üzere tapu senedini alana kadar göstermiş olduğu ilgisinden, tecrübesinden ve mütevaziliğinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Ufuk Soygürbüz

Piyasaların en durgun olduğu zamanda alıcı ve satıcıyı doğru noktada buluşturduğu için kendisine teşekkür ederim. Samimî ve özenli çalışması ile dairemizin satışını kısa sürede tamamladı.

Yasin Dinler

İbrahim beye yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Depomuzu kiralama kararı çıktıktan sadece bir kaç gün içerisinde hızlı ve etkin aksiyonlar alarak kısa sürede kiracı bulmamıza yardımcı oldu. kendisini tebrik ediyor Başarılarının devamını dileriz

Burhan Saka

Re Max şirketine Özellikle Yunus Çelebi beye destek ve yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. İşi ehline vermenin mutluluğu ve huzurunu yaşıyorum.Tecrube deneyim ve bilgi birikimiyle işlemlerimizi kısa sürede ve hızlı bir şekilde gerceklestirdiniz için size ailecek minnettarız... Teşekkürle Yunus CELEBİ bey, Teşekkürler Re Max..

Vedat Dogan

Re/max sirketine ve yunus celebiye cok tesükür ederim sizlerden aldigim daireden memluluk duyarim kalite ve güvenirlikte türkiyenin 1 numarasi saygilarlan vedat dogan

Hakan Samuk

Ibrahim bey yoğun çabalarınız dan dolayi teşekkür ederim öncelikle EMLAK almamda ve satmamda doğru güvenilir bilgiler verdiniz kişiliğinile ve güler yüzlü davranışlarınızla bulunduğunuz konumu hakediyosunuz tekrar tebrik ederim sizi

Nuray Aksu Sağıroğlu

Son derece profesyonel olarak dairemizi kiralamamıza yardımcı olduğu için sonsuz teşekkür ederim.Başarılarınız daim olsun İbrahim bey....:)saygılar..

Vedat Dogan

Re/max sirketine ve de yunus celebiye tesekürlerimi sunarim hizmeten memnuniyetlik duyarim

Bülent Atmaca

İbrahim beye yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.süreci profesyonel olarak yönetmesinden dolayı kendisini tebrik ediyorum Başarılarının devamını dilerim.Hayırlı Satışlar.

İbrahim Çakır

Emlak sektöründe genellikle güvenim yoktur. Ancak Ayşe hanım ile bu sektörde kendisi şahsıma açık ve net bir şekilde ifadelerde bulunarak bana bir ürün verdi. Ve şuan da o ürün karşılığında kazandığım her bedel için Ayşe hanıma teşekkür ediyorum. Ve ve ve Remax olarak sizlerin dürüst güvenilir boyutta çalışma arkadaşıniz Ayşe Kopuz hanımı kaybetmemeniz temennisiyle. Ayşe Hanım başarılarınızın devamını en içten dileklerimle diliyorum.

Emir Ali Değerli

İbrahim Bey uzun zamandır satamadığım dairemi çok kısa sürede sattı ilgi ve alakasına teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ederim

Samet

İlgi ve alakanız icin ailem adına teşekkürler.sizin desteginiz ile evimize kavustuk.basarılarınızın devamını dileriz

Samet

Cihan bey ilginiz icin ailem adına teşekkür ediyorum.sizin ilgi ve desteginizle bizde ev sahibi olduk..

İsmet Alacam

Gayretin ilgi alakan ve is tecrubenle birlikte destegin icin tesekkur ederim cihan bey.

Tahir Yilmaz

2009 yılında İstanbul'dan arayarak taniştiğim, Tavsiye üzerine RE/MAX Mina Ofis Brokeri Hakan YAVUZ Atakum'daki gayrimenkulü hizli bir şekilde Kurumsal kiracili bankaya o yıl kiralamiştir. Çok hızlı ve seri bir şekilde kiraya vermiştir. Bu benim için beklediğim bir başari ve finansal anlamda yüksek garantili gayrimenkulümü değerlenlendirmiştir. Bu işte profesyonellik ve Dürüstlük ister bende bunu Hakan YAVUZ'da gördüm. Ayni şekilde Mülkümün kiracisi Denizbank çıktiğinda, Türkiye Finans Bankasina kiralamiştir. Kendisine çok çok teşekkürler...

Suzan Zinzade

Hızlı ve güvenilir.Ben çok memnun kaldım, herşey için teşekkürler

Çağlayan Yağmur

Uzun süredir uygun konumda bir muayenehane yeri araştırmaktaydım. Hakan Beyi telefonla aradıktan 1 saat sonra buluştuk ve 2 saat içinde kararımı verdim ve yeri belirledim. Böyle işine hakim, dürüst ve güven veren bir danışman bulunca işler hemencecik ve kesin şekilde halloldu. Teşekkürler ediyorum

Muammer Polat

Son derece profesyonel klasik emlak danışmanlığı piyasası standartlarının çok üzerinde bir kalite söz konusu.Şeffaf ve güvenilir.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ayşenur Akça

Sayın Hakan Yavuz beyin konut kiralamamda gerekli özgüveni gösterip, profesyonel yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyor, Markasının kalitesini en iyi taşıyan ve ona uygun çalışmalar yapan; Parmakla gösterilecek bir ekip olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğim;Şehrimde sizler gibi özveriyle çalışan markaların olması bizler için gurur verici.

Cazip Üstün

Hakan Yavuz un prensipli ve dürüst çalışmalarından eskiden beri çok memnunum. Tüm kira ve alım -satim işlerinde kendisinden ayrılmayı kesinlikle düşünmüyorum .

Adem Bektaş

Bektaş Plazadaki ofis katlarımızın danışmanlığını üstlendiğiniz tarih itibariyle kısa zaman içinde bulduğunuz kiracı adayları, sayısı ve nitelikleri ciddiyetle çalıştığınızın ve profesyonelliğinizin göstergesidir.Güleryüzlü, işbitirici yaklaşımınızla yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.

Murat Yılmaz

Markamızın samsun şubesi için bizlere en iyi lokasyondaki yerleri sunan ve kiralama sürecindeki profesyonel yaklaşımlarından dolayı Hakan bey’e teşekkür ederiz. Emsal Doğan Samsun

Nuray Gürbüz

İbrahim Bey'e gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. Dairemizin kiralanması için yakinen ilgilenmiştir ve büyük yardımcı oldu. Profesyönelliği, bilgisi, güleryzü ve bizlere vermiş olduğu güvenden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktan onur duyarız.

Sadık Bozok

Gayretli ve disiplinli takip ve çalışmalarınızdan dolayı tesekkurler.

Senol Günaydın

GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ ALAKA VE İSTEDİĞİMİZ EVİ BULDUNUZ VE YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Uğur Yaldır

İbrahim Bey'e gösterdiği yakın alakadan ilgiden dolayı teşekkür ederim.ilk gün ev arayışımızda istediğimiz özellikteki evi bulmamıza hızlı bir şekilde yardımcı oldu.kendisine müteşekkirim.

Mustafa Sarıgöllü

Teşekkürler Cihan bey kibarliginiz ve gayretleriniz için.

Oktay

Asuman hanım doğru fiyat ve mükemmel iletişim ile kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdi.Gerçek bir gayrimenkul danışmanı nasıl olmalı onun sayesinde öğrendik.Piyasada birçok firma ve danışman mevcut ancak Asuman hanım gibi işini profesyonel ve dürüst yapan danışman bulmak emin olun zor.Herşey için tekrar teşekkürler Asuman Hanım ve Remax.

Zehra Kolbaşı

Atakumdaki evimi Asuman hanım sayesinde bir ay gibi kısa sürede satıldı.Çalışma sistemi, ilgisi, alakası çok başka olan GÜZEL insan çok teşekkür ediyorum.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz işine olan saygısı takdire şayan...

Nevin Hacıalioğlu

Asuman Mütevellioğlu dairemin iki defa kiralamasını yaptı ve her iki kiralamada da hem benim hassasiyetlerime, hem de kiracının hassasiyetlerine dikkat edip özen gösterip mükemmel bir hizmet gerçekleştirdi. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Benim vazgeçilmez emlak danışmanım oldu artık... Herkese de içtenlikle tavsiye ediyorum...

Ozcan Kaya

Emlak danışmalığının kelime anlamı dışında, aslında ne kadar değerli bir o kadar da önemli olduğunu bize hissettiren bu sayede bizim doğru kararlar almamızı sağlayan asuman hanıma teşekkür ediyorum. başarılarının devamını temenni ediyorum

Ömer Yetici

Tam iki haftalık bir süreçte sözleşmemizi yaparak satışını gerçekleştirmeniz taktire şayan bir işti. RE/MAX Mina 'yı secerek İbrahim Bey ile iş yapmak beni çok memnun etti. Cok Teşekkürederim.

Mete Tözün

gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Ali Yesilyurt

Ibrahim beye güler yüzlü samimi bir şekilde verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz başarılarının baki olacağı kesin

Şener Demir

İbrahim Beyin ilgisine ve samimiyetine çok teşekkür ederim. Dairemizin satılması için yakinen ilgilenmiştir. Satış esnasında da büyük yardımcı oldu. Herşey için teşekkür ediyorum.

Kamil Ayan

Atakum'dan Asuman Hanım'ın sayesinde güzel bir ev aldık. Evi alırken ne söylediyse aynısı çıktı. Söylediği fiyata düzgün bir insana evimi kiraya verdi. Yardımlarından ötürü ben kendisine defalarca teşekkür ettim ama bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Gözünüz kapalı güveneceğiniz bir insan...Samsun'da ev alacak herkes tanımalı kendisini...

Servet Bolat

Samsun''daki dairemi belki 30 emlakçıya vermiştim hepsinde anahtar vardı...Ama satılmadı. Asuman Hanıma gittim dairemin iskanı yok diye almadı. Ben iskansız daire satmıyorum dedi. Ben de iskan alınınca dairenin satışını kendisine verdim ve bir haftada sattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Emlak sektöründe özü sözü bir harika bir insan...

Ebru Sarı

Durustlugu, samimiyeti ve isine olan saygisiyla bana sadece bir ev degil bir de dost kazandiran bu guzel insana sonsuz tesekkur ederim.

Erdal Erduran

firmanıza müracatımız neticesinde bir ev sahibi olduk. bizlere bu konuda yardımları olan İbrahim SARIÇAY Beyfendiye Profesyönelliği, bilgisi, güleryzü ve bizlere vermiş olduğu GÜVEN den ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktan onur duyarız

İlkay İvgin

Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz..

Serhat Turkoglu

ibrahim bey evimizin satis surecinde elinden geldigi kadar bize cok yardimci oldu isinde uzman tesekkur ederiz.

Aziz Özcan

Samsun ili ile ilgili her türlü bilgiyi bizimle paylaşan. Lokasyonlar ile ilgili en doğru bilgileri bize aktaran Sayın İbrahim Sarıçay beye çok teşekkür ederim. İli ve bölgesine hakimiyeti tüm yatırımcılara yol gösterici olacaktır. Teşekkür ederim.

Bahattin

İbrahim bey, aylardır süren ev arayışımızı sayenizde sonunda hallettik . Bu zaman zarfında göstermiş olduğunuz titizliğiniz ve nezaketiniz için eşim ve ben ayrıca müteşekkiriz. Sağolun...

Olcay

Teşekkür ediyorum, istediğimiz evi aldık.

Gülahmet Yarar

Ev alırken gösterdiği ilgi, alaka ve verdiği güven nedeniyle İbrahim beye teşekkür ederim.

Mustafa Seven

Ben İbrahim beyi dairemi kiradığı sırada yakinen tanıma fırsatı buldum gerek güvendir kişiliği gerek açık sözlüliğü gerekse iş disiplini yönünden çok taktir ettim başarıların devamını dilerim

İsmail Yıldız

Samsun atakumda aldım daire bana gosterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum..ibrahim saricay bey ..düzgün kişilik samimi oluşnuzdan dolayida teşekkürler.. başarılar dilerim

Mustafa Karahan

İBRAHİM BEY ÇOK ENERJİK, YAPTIĞI İŞE HAKİM BİRİSİ.DOĞRULUĞU, DÜRÜSTLÜĞÜ GÖZDEN KAÇMIYOR. KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM.

Elvide Engin

Ibrahım beye ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.bundan sonraki kiralama işlerinde ıbrahım beyle çalışmaya devam edeceğim..vega evleri elvide engin

Şükrü Şahin

evimin satılması sürecinde göstermiş olduğu üstün uğraşlarından dolayı İbrahim Beye sonsuz teşekkür ederim

Veysel Seis

Sizin için yapabileceğim en güzel yorum akşam 21:30 da internetten bulduğum daireyi bana gösterebilmek için mesai harcamanız ve vakit sınırı olmadan hizmet sunmanız.Tekrar teşekkür ediyorum.

Gürol Ofluoğlu

Çok beyefendi ve çok güvenilir bir kişi.Ben onun vasıtasıyla daire aldığım için çok memnunum.Eskiden beri emlakcı dendiğinde çok güvenemezdim ama sizin sayenizde bu fikrim değişti.Bu tavrınızla çok daha iyi işler yapacağınıza eminim.Bana gösterdiğiniz yardım ve gayret için teşekkür eder işlerinde başarılar diliyorum.

Gülsüm İster

Samsun Atakum dan aldığım, daire de çok yardımınız oldu, teşekkür etmek istedim.... Sizden sonra tanıştığım ve sözünde durmayan, kurallara yasalara aykırı hareket eden emlakçı diye geçinenlerden sonra size minnettarlığımı anlatmam mümkün değil. Ne zaman arasam ilgilendiğiniz ve yardımcı olduğunuz, doğru yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ferdi

ibrahim karaçay işini gerçekten çok iyi yapıyor. Neden güler yüzlü, sakin, deneyimli, yardım sever, iyi niyetli, şirket çıkarları için var gücü ile çalışıyor. Hep başarı odaklı çalışıyor. İşini çok iyi yapıyor. Ürünü satmak ve kiralamak için elinden gelen herşeyi yapıyor. Ayrıca o kadar samimi ki insana bu durumu hissettiriyor. Teşekkürler.

Emel Bağbozan

Asuman hanım, hiç aklımızda yokken Samsun'da bizi güzel bir ev sahibi yaptı. Bizi hiç üzmeden, yormadan her işimizi halletti. Karşılıklı güven duygusunu en iyi şekilde hissettirdi. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim. Samsun'da ev almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim...

Semra Keskin

Evimin acil satılması lazımdı.En kısa sürede evimin satılmasını sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim.Satış işlemlerinde de gereken desteği sağladılar.

Ferdi Biren

İbrahim Sarıçay işini gerçekten çok iyi yapıyor.Samimi dürüst, insan ilişkileri çok iyi, güler yüzlü, sıcak, ayrıca çok yardımsever şirketini seviyor işini severek yapıyor kendisine çok teşekkür ederim.

Hakan Duran

Evimi değerine satmama ve işlemlerinin takibinde fazlasıyla desteğini gördüm. Daha önce kendi imkânlarınla satmaya çalıştım ancak işlerimin yoğunluğu sebebiyle satamadım. İbrahim bey çok kısa bir sürede en uygun fiyata satışı gerçekleştirdi. Kendisine başarılı satışlar diliyorum.

Faruk Karatay

Atakum'da olan dairemi başka emlakçılara vermeme rağmen 1.5 senedir satamadık. Asuman hanıma verdikten sonra 1.5 ayda satıldı. İşinin ehli ile çalışmak bu olsa gerek. Kalite ve başarı tesadüfi değildir. Teşekkürler Asuman hanım....

Ayten Taner

İbrahim SARIÇAY vasıtasıyla çok kısa sürede ve en güvenilir şekilde evimi kiraya verdim.İşine bu şekilde profesyonel yaklaşanlara ihtiyacımız var.Teşekkürler REMAX.Teşekürler İbrahim SARIÇAY.

Mert Türkoğlu

İbrahim bey sağ olsun çok kısa bir sürede 5 adet dairemizi çok hızlı ve istediğimiz fiyatlarda satışını gerçekleştirmiştir, kendisine teşekkürü borç bilirim

Gökhan Gök

İskanı olayan bir dairem vardı normal şartlarda çoğu emlakcı işi üstüne bile almazken İbrahim bey konuyu çok kısa sürede istediğimiz şartlarda sonuçlandırdı.

Mustafa Begen

Dairemi satın almamda gösterdiği ilgi ve alakayı kiraya vermemde gösterdi.Bir gün içinde kiraya verdi. Yaptığı bütün işlemler resmî faturalı güvenilir. Kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Nedim Duman

İlgili ve güler yüzlü sayesinde.emlakcılar . hakkındaki olumsuz düşüncelerim.tamamen ortadan kalktı

Gülşen Kaya

Asuman hanım ; merhaba sayenizde samsundan güzel bir ev sahibi oldum. ilginizden ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla

Mustafa Begen

İbrahim Sarıçay bey şahsımın güzel bir konut sahibi olmama vesile oldu ilgili alakalı Güler yüzlü sevecen bir çalışan Allah razı olsun

Suzan Altıntaş Ayan

Samsundan daire almaya karar verdiğimizde açıkcası çok tereddüt ve endişe içerisindeydik.Yani daire almak için hiçbir bilgimiz yoktu.Tam ümidimizi kaybetmişken Allah bizi işinde tam bir profesyonel, mükemmel bir insan, mükemmel bir dost yanlısı Asuman hanımla karşılaştırdı.Sayesinde hem bir ev, en önemlisi bir dost sahibi olduk.Teşkkürler Asuman hanım

Handan Erfidan

Bir ay gibi bir zamanda iki daireminde satisini cok profesyonel bir sekilde bitirdi. Bunun icin Asuman hanima sonsuz tesekkürler. Emlak satmak yada almak istiyen herkese bütün ictenligimle kendisini tavsiye ediyorum. Üzüldügüm tek konu, yurt disinda oldugumdan maalesef henüz sahsen tanisamamis olmamdir. Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler!

Elif Şen

Asuman hanım Evimi alırken tam bir profesyonelliği ve tüm samimiyetleriyle nasıl yardımcı oldularsa tapu aşamasında da aynı prefesyonellikle ve aynı samimiyetle hep yanımda oldular..Kendilerine ve eşi Nejdet beye çok çok teşekkür ediyorum..

Seher Muhulkanlı

Umuduma umut olan güler yüzlü, işini profesyonelce yapan Asuman Hanımı tanıdığım için çok mutluyum.Sözünde duran, sizi en doğru şekilde yönlendiren kesin çözüme en hızlı şekilde ulaştıran ve emlak sektöründe tanıdığım bilgi ve becerilerine saygı duyduğum güzel insan başarılarının devamını diliyorum.En önemlisi de ben bir dost kazandım.Başarılar.

Sema Amiklioğlu

Ben Ankarada yasiyorum.Kızım 19 Mayıs Üniversitesinde Akedemisyen olarak çalışmaktadır..bu nedenle Samsunda bir ev satin almak istiyorduk ve 8 yıldır zaman zaman ev aradik.tabi bu uzun süre biraz kızımın titizliğinden de kaynaklandı.bu arayışımız Asuman hanımla tanışana kadar devam etti.ev sorunumuzu becerisiyle şıp diye halletti çok tskr ederiz...

Zübeyir Turan

Bana emlakçıdan emlakçıya dağlar kadar fark olduğunu gösteren Gayrimenkul uzmanıdır kendisi. Gerek her zaman güleryüzlü ve iyimser oluşuyla gerekse insana güven veren ses tonuyla gerçekten harika bir insan. Evimi kısa sürede sattığı için tekrar buradan da teşekkürlerimi bildiriyorum.

Yasemin Emine Kadıoğlu

Asuman Hanim ile tanışmak gercekten benim için büyük bir şans oldu. Uzun zamandir kiraci bulamadığım evim icin endiselendigim bir süreçte karşılaştık kendisi ile ve tüm samimiyeti, güvenilirliği ve hem ev sahibi hem de kiracının haklarını korumak icin sahip olduğu profesyonel is disiplini ile kisa sürede düzgün bir kiraci bulduk. Cok teşekkürler.

Cevat Tümer

Seri, profesyonel, güleryüz ve rahat hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Atakum'da deniz manzaralı ve deniz esintili daire sahibi olmak isteyenlere hararetle tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Bülent Topal

işini hakkıyla yapan dürüst güvenilir bir emlakçı.Teşekkürler.

Uğur Özbay

Emlak Danışmanlığı nasıl olmalı diye Örnek gösterilecek birisi.İşine olan bağlılığı, güven vermesi, dürüstlüğü ve insancıl tutumuyla saygıdeğer bir insan olarak tanıdım, yardımları için teşekkür ederim.

Rahmi Giral

Kendimiz Samsunda olmamıza ragmen Atakumdaki evimizi kiraya vermek icin yakindan ilgilendigi icin kendisine çok teşekkür ederiz . Sözüne güvenilir, işini takip eden ve dürüst işini severek yapan ASUMAN hanima çalişma hayatında başarılar dilerim .Kısaca işimi emlak konusunda verecegim güvenilir tek insan . Almanyadan selamlar Rahmi

Fügen Esman

Telefonda ilkkez konuştuğumuzdan itibaren güvenilirlik.bizlere ve işinizdeki saygı ve bilgi birikimizle yardımcı oldunuz.Sizinle tanıştığımız için mutluyuz.Teşekkür ederiz.Saygı ve sevgilerimizle

Cem Irgat

Samsun Atakum'daki kiralık ev arayışımızda bize yardımcı olarak tam istediğimiz gibi bir ev bulmamızı sağlayan Asuman Hanım'a samimi ve güven veren çalışma anlayışı için teşekkür ediyor ve Samsun'da ev arayanlara tavsiye ediyorum.

Ufuk Mısırlıoğlu

Çağdaş bir kadın, mükemmel bir anne, iş ahlakı ve sorumluluk duygusu gelişmiş iyi bir "ÇÖZÜM ORTAĞI" olan Sayın Asuman MÜTEVELLİOĞLU'na Profesyonel iş yapış biçimi, gösterdiği ilgi ve samimi destek için hassaten teşekkür eder, bu platform marifetiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Mustafa Erkek

GÖSTERMİŞ OLDUĞU YAKIN ILGİ VE ALAKAYA TEŞEKKÜR EDERİM.EMLAK İŞLERİNİZDE MUTLAKA DANIŞINIZ

Ümran Kontaş

GÖNÜL RAHATLIĞI İLE İŞ YAPILABİLİR DOĞRU, DÜRÜST GÜVENİLİR.

Fuat Özüdoğru

DOĞRU YÖNLENDİRME DÜRÜST İŞ AHLAKI İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

İbrahim Bakan

Enes beyle yaptığım çalışmadan ötürü Enes beyin davranışı ve yaklaşımı gerçekten her konuda tam bir profesyonel ve harikuladeydi verdiği bütün hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim bundan sonraki hayatında başarılarının devamını temenni ederim

Mehmet Süer

Gayrimenkulümüzü kiralaması ve Satışındaki göstermiş olduğunuz titizlik, hizmet ve başarınızdan dolayı şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başarılarınızın devamını dilerim...

Settar Karaosmanoğlu

ÇARŞAMBA HAVAALANI IŞIKLARDA FİRMAMIZA (KALDE KLİMA ORTA BASINÇ VE FİTTİNGS SAN.AŞ.) 7, 5 dönüm ARAZİ ALMAMIZA VESİLE OLUP BU YERİ BİZE KAZANDIRDIĞINDAN DOLAYI SAYIN HAKAN YAVUZ BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER.İŞLERİN RAST GİTSİN SEVGİLİ KARDEŞİM.

Kerem Çetinkaya

hakan bey bu işi sadece samsunda değil tüm dünyada yapabilecek potansiyele sahip ve güvenilir bir broker dır.

Hamza Susuz

Ulugazi mahallesindeki tarihi konağımı kiralamasında üstün gayretlerinin sonucunda, çok iyi gayrimenkul pazarlaması yaparak, Gayrimenkulümü değerlendirmesi en Rantabil şekilde yaptığınızdan dolayı size teşekkürlerimi sunuyorum...

Tuba Öksüz

Köksal Bey'in konut satışındaki pozitif ve profesyonel yaklaşımı, hızlı çözümü sayesinde evimizi aldık. Konut satışı ve kredi aşamasında sürekli ulaşılabilir olması ve iş takibi için ailecek kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz

Server Secer

Köksal ısıldar bey centılmen ve coZumcu yaklaşımı ile gayet hızlı ev buldu.ve evdekı yapılması gereken her şeyı hızla yapılandırdı.musterı memnunıyetı adına onemlı bır yetenegı var.ıstedıgım bölgede ve ıstedıgım ozellıklerde ev buldum sayesınde.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.