RE/MAX Model portföyünde 294 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 240 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 54 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Model

Türkiye’de ve Dünya’da gayrimenkulün lideri Re/Max’in, İzmir Karşıyaka (Yalı) ’da bulunan ofisimizde;

13 yıllık tecrübe ile gayrimenkul sektörünü ve danışmanlık mesleğini A’dan Z’ye öğretiyor, iki brokerımız ile koçluk ve mentorluk veriyoruz.

Vizyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı danışmanlar yetiştirmek olduğu gibi, siz müşterilerimizle de her işleminizde çözüm ortaklığı gerçekleştirmek misyonumuzdur. 

Alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımız ile bölgemizde sürekli başarı elde eden ve üst sıralarda yer alan "Re/Max Model" ofisimizde sizleri de görmek isteriz.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Donanmacı Mah. Yalı Bulvarı No.336/B
Donanmacı Mah. / Karşıyaka / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Ş******* G*******

RE/MAX Çeşme Uzmanı Orçun Konar Bey‘e Çeşme'de Yapmış Olduğumuz Yatırımda Danışmanlığından Ötürü Çok Teşekkür Ederim. Bilgi ve Tecrübesi ile Süreci Çok İyi Yöneten Gayrimenkul Danışmanıma Başarılar Dilerim.

Ali Çakar

Uzman görüşü sayesinde sağladığı katkılardan dolayı Ümit Birkan'a teşekkür ederim.

Gizem Güven

İbrahim Bey işinde çok başarılı olup bizlere yapmış olduğumuz iş sürecinde her konuda yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz.

G******* A*******

Güleryüzlü, çalışkan ve dürüstlüğüyle bize vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz.

N******* D*******

Çok ilgili ve dürust davranisiyla guvenilir emlakçımiz Ozcan beye sonsuz tesekkur ederim Titiz ve seçici calismasiyla iletisimde hic bir zaman kopukluk yasanmamasi mulk sahibini huzurlu ve guvende hissettiriyor iyi ki sizinle yollarimiz kesismis basarilarinizin devamini diliyorum..

Cafer Avar

Değerli İbrahim bey bize vermiş olduğu hizmeten çok menmun olduk. Çok Teşekkürler İbrahim beyle her zaman iletimdeyiz. Emeğine sağlık. Hayırlı işler diliyoruz ailecek.

P******* T*******

Özcan bey işinde son derece profesyonel güvenilir ve dürüst biri. Sürecin ilk anından sonuna kadar her konuda bilgi vermesi ve sorunlar karşısında pratik ve çözüm odaklı olması sizi rahatlatıyor. En önemlisi de süreç boyunca her iki tarafa da adil olup kimseyi mağdur etmemeye çalışıyor. Kendisine ilgisi samimiyeti dürüstlüğü ve tüm yardımları için teşekkür ederim

Mustafa Kandiya

Sercan beyin Şatış öncesi ve sonrası ilgisi için teşekkür ederiz iyi çalışmalar

Jerfi Batu Eren

Sercan Bey ve Nilüfer Hanım A’dan Z’ye tüm satış sürecinde muhteşemlerdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz 🙏🏼

Selenay Akın

Hem güven, hem iş kolaylığı açısından çok memnun kaldık. Tekrar tekrar teşekkür ederiz Hikmet Bey'e.

E******* K*******

Konak Çınarlı MİA bölgesindeki arsamızın satışını sorunsuz bir şekilde tamamladığı için Ümit Birkana teşekkür ediyoruz.

Aslı Akay Uludinç

Sayın Cihat Erdoğan - RE/MAX Model Ticari Gayrimenkul Danışmanı İzmir Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesindeki mülkümün satılması için ekspertiz çalışması yapılması, pazarlık aşamasının yürütülmesi, tapu devir işlemlerinin tamamlanması süreçlerinde sizinle birlikte çalıştık. Ticari Gayrimenkul Danışmanı sıfatıyla verdiğiniz profesyonel hizmetinizden, mülkümüzün devralınması dahil çözüm odaklı yaklaşımınızla taraflar arasında sağladığınız uzlaşıdan dolayı sizinle çalışmaktan memnun kaldık. Bundan sonraki dönemde, gayrimenkul işlerimizle ilgili sizinle çalışmak arzusunda olduğumuz gibi değerli dostlarımıza da sizinle çalışmalarını gönül rahatlığı ile önerebiliriz. Bundan sonraki yaşantınızda ve işlerinizde başarı ve mutluluklar diler, yapmış olduğunuz çalışmalar için teşekkür ederim.

T******* U*******

Kendisiyle nöbetçi olduğu bir gün telefon yoluyla irtibat kurduk. Öncelikle ev arama sürecinde çok profesyonelce yaklaştı, listeler oluşturdu, randevular aldı, tek tek tüm evlerin olumlu ve olumsuz özelliklerini açıklayıp karşılaştırmalar yaptı. Anlaşma sürecinde doğru bir rehberlik ve destek verdi. Tapu sürecinde de sürekli birebir destek oldu ve yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Teşekkür eder herkese tavsiye ederiz.

Taylan Özgür Kayhan

İlginizden dolayı teşekkürler çok yardımcı oldunuz.

Olgun İnşaat A.ş

Uzun yıllardır şirketimizle devam eden işbirliği için Ümit Birkan’a teşekkür ederiz.

D******* T*******

Zor beğenen biriyim. Fatima Hanımın aracılığı ile çok sevdiğim bir ev kiraladım. Hem kiracı hem de ev sahibiyle iletişimi mükemmel. Profesyonelliği, açıklılığı ve güvenilirliği ile birleşince ortaya şahane bir işbirliği çıkıyor. Sizi anlıyor ve seçenekleri ona uygun sunuyor. Satış sonrası yaklaşımı da çok sıcak. Kendisiyle hem çalışmış olmaktan hem de tanışmaktan çok memnunum.

K******* C*******

Fatma Hanım işini ciddiyetle sahiplenen, kisa zamanda çözüm bulabilen bir danışmandir. kendisine çok teşekkür ederim.

Tuğba Topçuoğlu

Danışmanızın hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımından ve de bizimle kurduğu iletişim dilinden çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

E******* E*******

Çok kibar, dürüst, işini titiz yapan biri...

Kail Yıldız

Bornova’daki mülkümün kiralanması sürecinde bize sunmuş olduğu katkılarıdan dolayı Ümit Birkan’a teşekkür ediyorum.

Abdullah Yazıcı

İbrahim Bey ile yeni evimizi kiralama sürecinde tanıştık. Kendisinin ev ile ilgili net bilgileri bizi doğru yönlendirmesi dürüst ve samimi yaklaşımı bize güven sağladı. Gönül rahatlığıyla eşimle birlikte yeni yuvamızı kiraladık. Kiralama süreci sonunda yeni evimize kavuşup, ayrıca da İbrahim Bey gibi bir emlak sektöründe tecrübeli güvenilir bir danışan ve dost kazandık. Herşey için teşekkürler.

Emrah Gökan Demirci

Harika ve gerektiğinden fazla ilgi çok teşekkür ederiz RE/MAX ve İbrahim Bey'e saygılar.

Ali Burak Demirel

RE/MAX Model Gayrimenkul Danışmanı Orçun Konar Bey'e daire kiralamamda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

A******* A*******

Gayrimenkul sektöründe tanıdığıma çok memnun olduğum; dürüstlüğü, çalışkanlığı ve güler yüzü ile bizlere destek olan RE/MAX Model Gayrimenkul Danışmanı Orçun Konar 'a teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim…

Tulû Obüt

İşinde çok profesyonel ve ciddî bir tutum sergileyen, son derece mütevazi ama bir o kadar da planlı ve programlı bir beyefendi Cihat Erdoğan. Evimi gönül rahatlığı ile teslim ettim ve son aşamaya kadar, doğru tanımıyla, tıkır tıkır keyifli ve güvenli bir süreç geçirdik. Resmî kurumlardaki tutum ve davranışı da örnek olacak seviyede. Öngörülü, planlı çalışması ile ticarî ya da bireysel mülklerde tüm alım satım işlerinizde haddim olmayarak önerebileceğim rakipsiz tek adres Sn Cihat Erdoğan.

Emre Naci Nurel

Evimin satılması konusunda yapmış olduğu özveri ve yakın ilgiden dolayı çok ama çok teşekkür ederim.

Ali Akdeniz Akdeniz

Cihan Bey Ile Tanıştık , Sonra Cihan Abimiz Oldu. Kocaelide Meslektaşıyız Ne Aldık Ne Sattık Görmedik Cihan Abi A Dan Z Ye Süreçleri Takip Etti Bizi Sadece Tapuya Davet Etti. Başarıların Daim Olsun Güzel Insan Bu Dürüstlük Ve Samimiyetle Sektörde Çok Daha Iyi Yerlere Geleceğinden Bir Şüphemiz Yok Seninle Çalışmak Bizim Için Çok Gurur Ve Güven Verici Başarıların Daim Olsun Ve RE/MAX Ekibine De Başarılar Dileriz.

Hasan Aslan

Zeki Bey’e gayrimenkul işlemlerimize verdiği profesyonel destek ve saygılı yaklaşımı İçin çok teşekkür ederim deriz.

Meral Dolunay

Aylin hanım ,dairemin satışı ve yeni daire alımında hızlı ve profesyonel yaklaşımı ile çok yardımcı oldu.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimin tek güvenilir adresi kendisi ve eşi Cihat Erdoğan. Herşey için çok teşekkürler..

Ahmet Cetintaş

Serap Hanım'a istediğimiz daireyi bulup satın almamızda gösterdiği özveri ve çabası için çok teşekkür ederiz.

Pagysa A.ş

Ümit Birkan’ın şirketimize sunmuş olduğu gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden ziyadesiyle memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Tuğçe Vardarli

Kuvvetli iletişimi güleryüzü ve işbitiriciliği için tekrar teşekkür etmek isteriz

Mine Türkyılmaz

Serap Hanım bıkmadan sıkılmadan yaşlı annem ve bana 8 tane ev gösterdi ve hayallerimizdeki evi almamızı sağladı , hakkını ödeyemeyiz, kendisini çok seviyoruz

Gnr Depoculuk Lojistik San. Tic. A.ş

Ümit Birkan ticari gayrimenkul danışmanı olarak firmamızın İzmir Kemalpaşa'daki depolarının içimize sinen ve kurumsal bir firmaya kiralanması sürecinde bize büyük destek sağladı. Kendisi iş ahlakı, güvenilirliği ve profesyonelliği ile dikkat çekiyor. Ümit'in yerel pazarın dinamiklerine hakim olması ve müşteri ilişkileri becerileri, depolarımızın hızla kiralanmasını sağladı. Ümit Birkanı ticari gayrimenkul danışmanı olarak kesinlikle tavsiye ederiz.

Boran Yoğungan

Serpil Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. ilgili alakalı işini dürüst yapan nadir insanlardan biri. Ben ve ailem ziyadesiyle yaptığımız alışverişten memnun kaldık, Çok teşekkürler RE/MAX.

Dilek Can

Toplam 4 adet gayrimenkul işlemimizin alış ve satışında bize çok çok yardımcı oldu kendisi.Ailemizin gayrimenkul danışmanına tekrar teşekkür ederim

Cafer Daşlı

işine hakim çalışkan güleryüzlü sabırlı bir hanımefendi, teşekkürlerimi sunuyorum

Emel Demircan

Oldukça güleryüzlü işine hakim ve güven veren bir hanımefendi,Ataşehir modern işlemimiz için tekrar teşekkür eder kolaylıklar dilerim

Mine Yegane

Serap Hanım yaklaşık 4 yıldır bizim danışmanımız hem ev alırken hem de satarken bizlere her zaman çok yardımcı olmustur.Tekrar kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum...

Ekin Solak

Mehmet Bey ile yeni tamamlamış olduğumuz bir gayrimenkul alımı esnasında tanıştık. Süreç boyunca bilgili, sakin ve beyefendi duruşuyla bize her aşamayı en kolay şekilde halledebilmemiz için yardımda bulundu sağolsun. Bir emlak satışınız için broker arayışınız olursa kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

Ulaş Koçer

RE/MAX Model Karşıyaka şubesine ve saygıdeğer danışmanımız Sayın Mehmet ÇETE'ye verdikleri emek ve hizmet için çok teşekkür ediyoruz.

Rukiye Uslan

Berna hanımcığım Her şey için çok teşekkür ediyorum Çok kolaylıkla çok keyifle çok güzel bir ev aldık sayenizde daha iyileri daha güzelleri sizinle olsun Eşimde bende Ve diyoruz ki iyi ki sizin araciliginiz ile aldık Bir kusurumuza oldu ise affola sizinle çalışmak gerçekten çok keyifliydi emeğinize yüreğinizin güzelliğine ve esnaflığınıza Çok teşekkür ederiz bize eski esnafligin dürüstlüğünü iyiliğini Güleryüz ve kolaylıkla iş bitiriciliğini tekrar yaşattığınız için ayrıca teşekkürler sizlerden sayıca çok az kaldı sizinle karşılaşmış olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum

İbrahim Nayir

Teşekkürler Mehmet bey sizinle tanıstıktan sonra başka emlak danışmanlarıyla işimiz olmaz özü sözü bir insansınız tekrardan her şey için teşekkürler 🙏

Ramazan Sevi

Buca'da bulunan gayrimenkul için Özcan Bey ile çalıştık. Kısa sürede satışa ulaştık. Bölgeye hakim ve alanında profesyonel. Teşekkürler.

Onur Kaplan

Bilgi, birikim , üslup ve portföy. osman bey de olması gereken herşey var. ayrıca kaliteli kişiliği ile bizi mest etti. i̇lgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederiz..

Harun Sığan

Özcan Bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum. İlgili alakalı işini dürüst yapan nadir insanlardan birisi ben ve ailem ziyadesiyle yaptığımız alışveriş den memnun kaldık. Tekrardan teşekkür ederiz.

Misfloor İnşaat Taahhüt Ltd. Şti.

Ümit beye firmamıza sunduğu danışmanlık hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Ezher Sevil

Ümit birkan beye yardımları için teşekkür ederim. i̇şlemlerimizi sayesinde sorunsuz bir şekilde hallettik.

Volkan Güven

Ibrahim bey ile tanismamiz hizli ve seri oldu fakat kisa zamanda aciliyetimizden dolayida ilgisi saygisi sahiplik ahlaki ile isimizi hizlica halledip sonuclandirdik evimizin bir bireyi gibi gozumuz arkada kalmadan isimizi hallettik kendisine tesekkurlerimizi sunuyoruz...

R******* Q*******

Türkiyeye yeni gelmiştim ve ev bulmakta zorluk çekiyordum. özcan bey gibi iyi ve işini layığıyla yapan birine denk geldiğim için çok şanslıyım. bana her konuda yardımcı olmak ile kalmayıp buraya uygunlaşabilmem için bölgeyi de gezdirdi. ona bana böyle bir şans sunduğu için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Arı Otomasyon Ve Yangın Güvenlik Tic. Taah. Ve San. Ltd. Şti.

Şirketimize gayrimenkul alanında daha öncesinde de son derece memnun kaldığımız ticari gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren ümit birkan'a yeniden bornovadaki yeni ticari mülkümüzün satın alınmasında sunduğu profesyonel ticari gayrimenkul danışmanlığından ve sağladığı faydadan dolayı kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

M******* K*******

Orçun beye, remax ailesine gösterdikleri ilgi, destek ve sundukları güven için çok teşekkür ederim, bir günde sorunsuz ve hızlı bir şekilde alıcı ve satıcıyı gözeterek tapu işlemi sonuçlandı.Orçun bey'e sadece bir müşterisi olarak değil, çok eskiye dayanan dostluğumuz varmışcasına gösterdiği ilgi için tekrar tekrar teşekkür ederim.Hayırlı işleri olsun 🙏 🙏 🙏

Melih Konuşkan

Cihan bey’e ilgisi, alakası ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederiz. kendisi tüm sorularımıza gayet açık ve net şekilde cevap verdi. profesyonelce yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz.

Görkem Tunçay

Fikret beyle uzun yıllardır hem alım satım,hem de kiralama konusunda birçok kez çalışma fırsatımız oldu.İşinde her zaman çok titiz,güvenilir ve çözüm odaklı oldu.Gönül rahatlığıyla her zaman her türlü işleminizi yapabilirsiniz.

Z******* Ö*******

Kendi evi gibi ilgilenen bir danışman, teşekkürler.

Regiocom Türkiye

Almanya merkezli uluslararası düzeyde faaliyet gösteren firmamızın i̇zmir operasyonumuz için yer arayışımızda. bayraklı martı tower’da tam kat yeni ofisimizin kiralanmasında gösterdiği aracılık hizmetinden çok memnun kaldık. ümit birkana teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Güneş Altuntecim

İzmir karşıyaka 'daki kiracılı dairemi daha önce bir emlak firması uzun süre satmaya çalıştı, başaramadı. remax model gayrimenkul danışmanı orçun konar bey 5 günde kaporasını alıp, profesyonelce süreci takip edip satışı gerçekleştirdi. çok teşekkür eder, başarılar dileriz.

Sedat Yılmaz

İlgili yaklaşımı, mühendislik tecrübelerini fazlasıyla müşterilerine aktarması ve sektöre öncülük edecek bakış açısıyla osman beye teşekkürlerimizi sunuyor, iş birliğimizin devamını diliyoruz

Gülsün Yılmaz

RE/MAX Model şubenizde özellikle İbrahim Bey çok şeffaf, ilgili ve güven vericiydi. İbrahim Bey, aradığımız kriterleri not alıp ciddi bir portföyle, kısa sürede karşımıza seçenekler sundu. Samimi, profesyoneldi ve çok misafirperverdi. Bizimle çok ilgilendi.

İrfan Yürekli

Eşsi̇z yardimlarin i̇çi̇n teşekkür ederi̇z.

Beste Totkanlı

Osman bey kiralama ve kiralama sonraki süreçlerde ilgisini ve yardımlarını esirgemeyip çözüm odaklı tavri ile güzel bir şekilde yardımcı olmuştur. bu yüzden kendisine ayrıca teşekkür ederim

Peynirci İdris

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız konusunda uzman güvenilir bir emlak danışmanı

A******* M*******

Değerlemeyi doğru yapan, güvenilir, emlak alım satımını pratik ve hızlı şekilde çözüme ulaştıran birisi. teşekkür ederiz.

Murat Yontar

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

M******* A*******

Bir kaç emlak işi için kendisinden destek istemiştim i̇lgi ve bilgisi ile çok yardımcı oldu. çok teşekkürler osman bey ...

A******* G*******

İlgi ve bilgisini mühendislik eğitimiyle birleştirmiş bir danışman. başarılar ve çok teşekkürler

Ahmet Özbek

Mühendislik bilgisi, deneyimi ve güvenilirliğine istinaden kendisinden danışmanlık hizmeti almaktayım. son derece isabetli yönlendirmeleri ve profesyonelliği ile kendisiyle çalışmaktan son derece memnunum. teşekkür ediyorum kendisine.

E******* Ö*******

Deneyimi ve bilgisi ile çok yardımcı oldu teşekkürler..

Kenan Akbıyık

Bodrum’daki yazlığımın değerlemesinde ve de önerdiği pazarlama yöntemleriyle zarar etmemizden kurtardığı için osman beye teşekkür ederim.

Selin Ece

Samimiyetiniz, güvenilirliğiniz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. i̇yi ki sizi tanıdık, tecrübelerinizle birlikte doğru yatırım yapmış olduk.

Merve Tatlısu

Çok kibar portföyüne hakim bir emlak danışmanı osman beye çok teşekkür ederiz

S******* A*******

Potföyüne hakim aklımıza takılan tüm sorulara cevaplar aldığımız bir sanışman teşekkür ederiz

Mustafa Erhal

Profesyonel hizmet ve güler yüzlü yaklaşım. calıştığım en düzgün danışman. tesekkurler osman bey.

M******* D*******

İlgi, alaka ve bilgisi ile bugüne kadar rastlamadığım en kral emlak danışmanıdır kendisi çok teşekkür ediyorum

Habip Arkın Cihangir

İletişimi gayet başarılı yetkin 👌

Umut Leloğlu

Güvenilir ve dürüst

Ayda Akkaya

Gayrimenkul işlemlerimiz ile ilgili verdiği destek için zeki bey e çok teşekkür ederiz. göstermiş olduğu sabır ilgi ve nezaket, gayrimenkul arayışımızın güven içinde geçmesini sağladı. tekrardan çok teşekkür ederiz

Sezer İmar

Zeki bey'e gayrimenkul işlemlerimiz ile ilgili verdiği profesyonel destek, gösterdiği yakın ilgi, alaka ve yönlendirmeleri için teşekkür ederiz.

Kerim Sancak

Gayrimenkul danışmanı zeki bey'e gayrimenkul arayışlarımla ilgili verdiği profesyonel destek için çok teşekkür ederim.

Emre Nesil Aslan

Osman bey, zeytinliğimizin değerlendirilmesinde sağolsun çok yardımcı oldu. i̇letisim becerileri çok yüksek, pozitif ve efektif bir danışman herşey için teşekkür ederim.

T******* B*******

Güler yüzlü pozitif enerjisi olan ve güven veren biri

Ömer Aydede

Harika bir gayrimenkul danışmanı! kiracı arayışı sürecimde bana mükemmel bir destek sağladı. kendisi, işini profesyonelce yürüten ve ev sahibi ihtiyaçlarını anlayan biri olarak beni etkiledi. müşterisi olarak, her adımda bana güven veren bir yaklaşım sergiledi. gayrimenkul danışmanı arkadaşımı kesinlikle tavsiye ederim!

O******* T*******

Tüm süreci son derece profesyonel ve bizleri uzmeden yönetti teşekkür ediyoruz.

M******* Ö*******

Semih bey çok ilgili ve kibar, çok memnun kaldık teşekkürler

A******* Ö*******

Kaliteli ve güvenilir hizmet için doğru kişi

Oguzhan Yildirim

Fatma hanimi 10 yıldan beri taniyorum. ilk günden beri profesyonelliği, liyakatlığı, dürüst ve güvenirliği az bulunacak sağlam karekteriyle gercek bir hanımefendi. kendisini tanımaktan mutluyum.

B******* Ç*******

İlgisini mühendislik eğitimiyle birleştirmiş bir danışman. başarılar

Fahri Arabacı

Osman bey ankara ve tekirdağ da ki evimizin emlak değerlendirmesini yaptı,ilgisi ve bilgisi ile bize çok yardımcı oldu aynı zamanda değerimize değer kattığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

E******* S*******

Bornovadaki dairemin değerlemesinde yardımcı olsuğu için ve sıcak kanlışığı için teşekkür ederim osman bey

Aslı Özkızılcık

Profosyenelliği, anlayışı, çözüm arama çabaları, ilgisi ve alakası için zeynep hanıma çok teşekkür ediyorum. defalarca arayıp kendisini rahatsız etmiş olmamıza rağmen, hep aynı enerji ve pozitif tavrı için ayrıca çok çok teşekkürler zeynep hanım

V******* H*******

İş ahlakı, iş takibi ve samimiyetiyle güven veren, tarafları üzmeden çözüme ulaştıran kişiliğiyle sorun yaşatmayan şahsınıza teşekkür ederim.

Rakif Albaş

Soğuk hava depomuzun kiraya verilmesi sürecinde kendisi ile çalıştık ve oldukça memnun kaldık. başarılarının devamını dileriz.

Okan Ekinci

Cihan bey sayesinde evimizi aldik. guvenilir pozitif birisi. elinden geldigince yardimci olan birisi

Müberra Kuzen

Bu güne kadar tanıdığım en iştenlikli dürüst çalışan işini tam anlamıyla yapan birisi fatma hanım allah herkesin iş yapa bileceği iş yapması gerekli diye düşündüğüm bir arkadaş diye bilirim anlık bilgilendirme anlık haberleşme mükemmel sonuç odaklı olumlu bu da haliyle kişiliğinin vermiş olduğu performans la ilgili kısacası bizler memnunuz vede tavsiyemizdir

Dilek Gelhasan

Fatıma hanımla uzun yıllardır çalışıyoruz. i̇şinde çok profesyonel ve deneyimli olmasının yanı sıra bir o kadar da samimi ve içten birisi, herhangi bir sorunuz olduğu zaman kolayca iletişime geçebilir ve cevap alabilirsiniz.

Çiğdem Sayık

Zeynep hanım işini güleryüzle yapan,yardımsever ve güvenebileceğimiz bir danışman… başarılarının devamını dilerim 👌👌👌

Hüseyin Demirdizen

Semih bey şeffaf anlatımı be ilgisinden dolayı gerçekten de işinde çok başarılı kendisine teşekkürler.

Hüseyin Devecioğlu

Verdiği doğru bilgilerle. i̇yi bir danışman. yardımları için müteşekkirim.

Deniz Cihan Kaynak

Fatıma hanım karşı tarafın beklentilerini hemen kavrayıp beklentiye en uygun mülkle buluşturan bir uzman. kendisi ilk tanışmadan başlayıp işlemlerden sonra bile güler yüzüyle, şeffaflığı ile sizi güvende hissettiyor.

Osman Sarıoğlu

Aylin Hanım bir gayrimenkul danışmanı olarak beni ikna ederek yatırım için daire almamı sağladı. Sonra da kiralama işlerinde bana yardımcı olduğu ve işini ciddiyetle yaptığı için güvenilir biri olduğunu kanıtladı. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Bir dahaki yatırımlarda görüşmek üzere.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.