RE/MAX Müjde 2 portföyünde 23 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Müjde 2RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir. RE/MAX MÜJDE ailesi olarak siz değerli müşterilerimize konut ve ticari gayrimenkullerin satışı ve kiralanması, kentsel dönüşüm, proje satışı ve kiralanması konularında hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye' de yatırım yapmak isteyen yabancı ülkelerden gelen müşterilerin de satış ve kiralama işlemlerini bu konuda uzman ve eğitimli kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası marka gücü ve sektörde marka bilinirliği ile RE/MAX 6500 kişilik network ağı sayesinde daha hızlı ve daha üretken sonuçlara imza atmaktadır. RE/MAX MÜJDE sürekli kendini yenileyen eğitim sistemiyle bilgili ve donanımlı Gayrimenkul Danışmanları ile sahaya çıkmaktadır. Dinamik yapısıyla, sürekli gelişen gayrimenkul sektörüne yatırım yapma ve işimizi büyütme konusunda kararlıyız. 

 

• Sektöre ilgi duyan, satış yeteneğine güvenen Gayrimenkul Danışmanı Adayları iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirler. 

 

• MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE çok önem veren bir takım olarak tüm yatırım kararlarınızda yanınızdayız … 

 

RE/MAX MÜJDE and RE/MAX MÜJDE 2 are RE/MAX franchise offices operating in different areas of expertise (residential, commercial and land) in both European and Anatolian parts of Istanbul with a team comprising a total of 2 offices and a team of 60 people. As RE/MAX MÜJDE family, we provide you our invaluable customers, with the services on the sale and rental of residential and commercial properties, urban renewal, project sales and renting. In addition, we carry out sales and resting transactions of customers from foreign countries who want to invest in Turkey with our expert and trained staff. With its international brand strength and brand awareness in the industry, RE/MAX has achieved faster and more productive results thanks to its network comprising 6500 people. RE/MAX MÜJDE comes into the play with its well-informed and well-equipped Real Estate Consultants thanks to its constantly renewing education system. With its dynamic structure, we are determined to invest in the ever-evolving real estate sector and growing our business. 

 

• Real Estate Consultant candidates who are interested in the sector and who are confident in their sales ability can contact us through our contact information. 

 

• As a team that gives great importance to CUSTOMER SATISFACTION, we are with you in all your investment decisions. …

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Sahrayıcedit Mahallesi, Güzide Sokağı, No: 7 Derya Apt. Daire 3, Kadıköy/İstanbul
Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

M******* D*******

Çok ilgili ve deneyimli bir beyfendi. 1 saat içinde anlaşmayı yaptık ve ofisimizi tuttuk.

Ömer Faruk Canbaz

Kartal atalardan destekleriniz ile yeni ev kiraladım, profesyonel iş anlayışınız için ayrıca Barış beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Lale Güzel

Dairemizin kiralanması konusunda Barış Bey'lerin yaklaşımları ve tecrübeleri ile sağlanan profesyonel hizmetleri sayesinde dairemize istenen kiracı profilini bulmuşlardır. Herşey için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Saygılar, Lale-Atalay Güzel

Barış Gömleksiz

Profesyonel, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet almak istiyorsanız Barış Cehiz çok doğru bir adres.

Sunay Demirten

Güler yüzü ilgi ve alakası son derece iyiydi tekrardan teşekkürlerlerimi sunuyorum.

Aydın Vural

Gerçekten hızlı satış konusunda bu kadar profesyonel bir danışman daha görmedim . İşini hakkıyla ve en doğru şekilde yapan sayılı kişilerden .

Y******* Ö*******

Aktif kiralık gayrimenkul arayışımızda bizlere mükemmel yardımda bulunan Barış Bey'e sonsuz teşekkürler! Anlayış ve tecrübesi ile çok yakında istediğimiz yere kavuşacağız

B******* M*******

Aktif emlak arayışımızda barış bey çok yardımcı oluyor kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Çok profesyonel

Anıl Atamturk

İlgili ve profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.

M******* Ö*******

Barış Bey'e ev satın alma sürecimiz boyunca verdiği hizmet ve gösteridiği özveriden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Muhataplarına güven vererek ve hem alıcının hem de satıcının haklarını gözetip işini dürüstçe yaparak profesyonel bir emlak danışmanlığı hizmeti veriyor. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Berin Yenerer

Kuşadası’ndaki yazlık evimin satılmasında bana yol gösteren , Kuşadası Remax ile tanışmamı sağlayan , satış boyunca destek olan, insan ilişkileri mükemmel TECRÜBELİ R.MURAT VARDAN’a teşekkürlerimi sunmak istiyorum .Kısa süren satış süremi rahat ve güven içinde geçirmemi sağladı .Yolu Açık Olsun .

H******* S*******

Mülkümüzün boşalmasından itibaren, incelikle, titizlikle kiracı adaylarını çalışarak içimize sinen en uygun kiracıyı bize ulaştırdı. Son derece hızlı ve isabetli şekilde işlemimizi sonuçlandırdı. Memnuniyetimizi sonuna kadar kazandı. Tüm çaba ve işlemler için çok teşekkür ederim. Bundan sonra yeni bir danışman aramamıza gerek kalmadı. Artık gayrimenkul çalışmalarımıza Barış Cehiz ile devam edeceğiz...

Emre Yavuz

Her yönden ilgi ve alakası için teşekkür ederim

Funda Ünsel

Barış bey işinde profesyonel , Güvenilir ve samimi. 2 senedir kiralayamadığımız dükkanımızı , çok kısa bir sürede dilediğimiz şartlarda kiracı buldu. Her 2 tarafında haklarını gözeten harika bir gayrimenkul danışmanı. Teşekkürler Barış bey.

Özcan Kaya

Barış bey gerçekten işini hakkıyla yapan Tek taraflı asla düşünmeyen Hem kiralayanı hemde mal sahibini sonuna kadar korudu sağlamcı Ben çok memnun kaldım Başarılar

A******* E*******

Hic bir detayi atlamadan bizleri devamli bilgilendirdi, bazi isteklerimiz oldu hic usenmeden yada ertelemeden hizlica cozum uretti. Ev alma surecini sayesinde sorunsuz, hic ugrasmadan huzur ve keyifli sohbeti esliginde hallettik. Acikcasi bir ev alma istedi daha uyandirmadi degil. Tekrar tesekkurler olsun ;)

H******* G*******

Kiralık ev arayışımda gostermis oldugu ilgi alaka isine olan titizligi ve hizli sekilde islemleri tamamlamasi aranilan bir danişman.. Ayrıca Hoş sohbeti ve samimiyetinden dolayida ayrica tesekkur ederim.

Gürkan Erdoğan

Barış Bey, iş bilgisi, güvenirlik ve iletişim yeteneği ile öne çıkmakta. Kendisi ile çalıştığımız için çok memnunuz.

Melih Öztürkkan

Güvenilir, kibar, her konu da yardım sever birisi tanıştığımız İçin ve size rastladığımız İçin çok şanslıyız teşekkür ederiz Barış Bey ..

M******* A*******

Barış Cehiz, işine değer veren, müşterisine dostluk sıcaklığında yaklaşan ve sorularımı ve sorunlarımı bir çırpıda cevaplayıp halleden gerçekten de gayrimenkul alanında danışmanlık yapan bir profesyonel olduğunu bana hissettirdi. Teşekkürler Barış Cehiz...

N******* H*******

Ailecek eşim, oğlımuz ve iki yetişkin köpeğimizle New Yorktan İstanbula uzanan yolculuğumuzda ailemizi yeni evine kavuşturan Barış Beye profesyonel yardımlarını en içten samimiyetiyle bizimle paylaştığı için kendisine teşekkür etmeyi borç biliriz. Çok teşekkürler! Sizi yarı yolda bırakmayacak bir Emlak profesyoneli .

Polat Aydın

Ömür Hanımın kiralama süreci boyunca göstermiş olduğu profesyonel ve etik yaklaşımdan dolayı teşekkür ederim.

Bulut Akyüz

Bildiğiniz gibi ev tutmak her zaman zor bir olay olmuştur. Özellikle öğrenciyseniz daha da zorlaşabiliyor. Bu zor meseleyi bizim için kolay hale getiren, bize çok yardımı dokunan Barış Beye sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kadir Sevim

Barış Bey müşterisine güven veren ve işini son derece dürüst yapan, çok profesyonel bir emlak danışmanlığı hizmeti veriyor. Kendisine teşekkür ederiz.

Simru Türker

Barış bey evimi, beklenti ve taleplerimi karşılayacak şekilde çok kısa bir sürede kiralamamı profesyonel olarak sağladı. Mesleki deneyimi, konusuna hakim oluşu ve güler yüzü ile görevini en iyi şekilde yaptığı için kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Meryem Orhan Keskin

Barış Bey evimizi kiraya verebilmek için titizlikle çalıştı ve en iyi en güvenilir kiracıyı bulabilmek adına çok yoğun bir şekilde çalıştı. Kısa süre içerisinde de sonuç aldı. Kendisine desteği ve hizmetleri için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yasin Acar

Evimizi ikinci defa kiraya verme konusunda yardımcı oldu.Doğru kiracılarla bizi buluşturduğu için teşekkür ederiz.

Emre Kalaycı

Aygül hanım zorlu geçen ev bulma sürecimde karşıma çıkan en olumlu insan oldu. Kendisi çok profesyonel olmasının yanında çok iyi kalpli ve pozitif bir insan. Bir sonraki ev bulma sürecimde kesinlikle kendisine danışacağım ve yakınlarımı da yönlendireceğim.

Mustafa Eyüpoğlu

Çok ilgili ve işinde profesyonel, ilgilendiği bölge ve daireler konusunda bilgili birisi sorunsuz şekilde danişabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olacaktır. Kendisine de çok teşekkürler.

Tülay Peşteli

Aygül Hanım kira sürecinin ilk anından itibaren ilgisini hiç eksik etmedi. Sayesinde bu süreci kolaylıkla geçirmiş olduk. Kendisine çalışkanlığı, titizliği ve profesyonelliği için teşekkür ederiz. Başarıları daim olsun.

Arda Ugur

Aygül hanım güler yüzü çalışkanlığı ve içten tavırları sayesinde yine müteahhitliğini yaptığım binamızda bir mülkümü daha hızlı ve istediğim fiyata sattı. Kendisine çok teşekkür ederim

Aysun Güventepe

Danışmanın iletişimi çok güçlü dürüst, iyi niyetli, güvenilir bir kişidir.Kendisiyle inanarak iyi bir ilişkimiz oldu.Sözünü tutan zamanı dogru ve yerinde kullandığı için kendisiyle her zaman bilikte çalışabileceğime inandım ve öylede oldu kendisine ve remax ailesine teşekkurler..Saygılar aysun güventepe..

Muhammet Gokhan

Barış Bey'e evimizin satışında gösterdiği güler yüz ve yardımcı tavırları için teşekkür ederim.

Mustafa Çor

Antalya'da yaşayan bir aile olarak İstanbul'daki evimizi kiraya verme kararımızdan sonra güvenilir ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı tercihimizi Barış Saadettin Cehiz Bey'den yana yaptık. Ve kiralama işlemimiz sonuçlandığı zamanda bu tercihimizde yanılmadığımızı gördük. Kira kontratına kadar olan süreci profesyonel olduğu kadar samimi iletişim diliyle de doğru yöneten ve sonuca götüren Barış Bey'e en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz..

Mehmet Mert Metin

aygül hanıma ilgisi ve destekleri dogru yönlendirmeleri için çok teşekkur ederiz..

Zeynel Abidin Direk

aygül hanımla kiralık daire arayışımız sebebi ile tanıştık tanışmamızdan kısa bir süre sonra begendiğimiz daireyi hemen sorunsuz bir şekilde tutmamıza yardımcı oldu .kendisine ve ilgisi ve alakası için teşekkur ederiz

Ahmet Parlak

evimizi çok hızlı bir şekilde, uygun bir kiracıya kiraya verdi oldukça ilgiliydi kendisine teşekkur ederiz

Demet Dogan

aygül hanım acıbademdeki 2 aydır kiralanmayan dairemizi afiş astıktan bir gün sonra hemen kiraya verdi çok ilgiliydi ve çok hızlı sonuç odaklı bir süreç yaşadık kendisine çok teşekkur ederiz..

Emre Kıyıcıoğlu

Ev tutma sürecimizin en başından beri hem bizim tarafımız, hem de ev sahibi için elinden geleni yaptı. Samimiyeti ve dürüst kişiliğiyle bir daha bu sürece girecek olursam kesinlikle arayacağım ilk kişi olur. Teşekkürler yardımlarınız için :)

Egemen Koca

Son derece sıcakkanlı, dürüst ve yakınlığı ile bizi memnun bırakan bir danışman .Çözümleri ile aradığım evi bulmamı sağladı. Kendisine çok tşk ederiz..

Yasin Acar

Dürüst düzgün bir kiracı bulabilmek için çok çabaladı kendisine emeginden dolayı çok tşk ederiz hem samimi hemde profesyonelce işini severek yapan bir gayrimenkul danışmanı

Merve Üre

Son derece ilgiliydi ev sahibinide bizide son derece samimi bir şekilde karşıladı güvenilir kişiliginden. Memnun kaldık

Osman Selçuk Çakır

Ev tutmak gibi bir olayı, Güler yüzüyle, Samimiyetiyle, İlgisiyle ve Dürüstlüğüyle bizim için kolaylaştıran Barış abiye sonsuz teşekkür.

Tuba Bolat

Merhaba, Barış Bey çok güler yüzlü ve ilgili biri. Evi gördüğüm ilk günden itibaren çok yardımcı oldu. İnsana güven veriyor, aileden biri gibi. Tanığıma çok memnun oldum. Çok teşekkürler herşey için. Tuba

Mert Cam

Barış Bey alanında gerçekten uzman, bilgili ve güvenilir birisi. Çözüm odaklı olması sayesinde süreçlerin ilerlemesinde bir aksaklık olmuyor. Kendisinden hizmet aldığımız için çok memnunuz ve kendimizi şanslı hissediyoruz.

Cem Baykal

Barış ve Murat beyler tüm satış surecinde samimi ve ilgili, işin uzmanlık kısmında ise profesyonel bir yaklaşım gösterdiler. Özellikle satış süreci boyunca ortaya çıkan sorunları gayretleriyle çözerek müşteri memnuniyeti ve güven esasına göre çalıştıklarını bize net bir sekilde hissettirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Banu Kibar

Ev satmak gözümde büyüyen, çok zor geçeceğini düşündüğüm bir durumdu. Ancak Barış Bey ile bu süreç kolaylaştı, çözümler bir bir geldi ve evimize uygun bir alıcı ile mutlu bir şekilde sonuca ulaştık. Pozitifliği, yardımseverliği, güleryüzü ile kendimizi keyifli bir satış yaparken bulduk. Teşekkürler.

Muammer Uçar

Barış Cehiz ile kızımın EV SAHİBİ OLMAK rüyasını gerçekleştirdik. Bu aşamada ilk adımdan son adıma kadar her konuda profesyonel yaklaşımını, samimiyetini, sorun çözme becerisini ve yol göstericiliğini hiç esirgemeyen ve bize zahmetsizce ev sahibi olmayı sağlayan Barış Cehiz'e bu konuda tekrar çelışmak umuduyla çok teşekkür ederim.

Murat

Barış beye burdan çok teşekkür ediyorum.Bir öğrenci olarak bana istediğim bir tarzda ev bulmam konusunda yardım etti ve sağolsun evi kiralama sürecinde sürekli irtibat halindeydik.Tekrardan teşekkürler.

Asuman Borucu

Kerem Ertunç çok saygın kişiliği ile çok düzenli, işinde inanılmaz güvenilir..sektör bilgisi muntazam..evinizi kendisine teslim edildiğinde kendi evi gibi hassasiyetle müşterilerini seçer..çok hızlı bir biçimde aklınız verdigıniz işte kalmıyor..ailemiz ve çevremde ki diğer arkadaşlarımın emlak işlerini engin bilgileri ile başarılı şekilde sonuçlandırıyor memnunuz.kendisine çok teşekkür ederim..işinde başarılar dilerim..sevgilerr..m

Özcan

Barış bey işyerimizikiralamamız konusunda yardımcı oldu. Kendisinin. vermiş olduğu profesyonel hizmetden çok memnun kaldık. İşini iyi takip eden, samimi, her iki tarafında haklarını gözeten bir danışman

Ayla İpek Tezel

Barış bey, hızlı, yardımcı ve adil davranışlarinizdan ötürü teşekkür ederiz. Her türlü güveni ve desteği sizde bulmamızdan dolayı tekrar çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Ayse Cora

Barış bey işie saygısı olan ve çok ilgili biri. kendisine hayalimdeki evi bulmama yardımcı olduğu için teşekkür ederim

Şiyar Yokuş

Barış bey hem alıcı hem satıcı taraflarının sorunlarının danışmanlığını yapan, çözüm odaklı bir danışman. Teşekkür ederiz.

Esra Tekgöz

İstediğim evi bulamamanın çaresizliğini yaşarken Cenk bey şükürler olsun ki imdadıma yetişti :) Tam olarak ne istediğimi anlayıp öyle kısa sürede beni istediğim eve yerleştirdi ki inanamadım. Ayrıntılara gösterdiği hassasiyetten ve güvenilirliğinden bahsetmesem olmaz ;)

Özkan

Kendisi yıllardır gayrimenkul danışmalığımı yapmaktadır. hızlı çözüm konusunda oldukça profesyöneldir. Sektör ve kanunlara hakim oluşu alıcının satıcının kolaylıkla anlaşmasını sağlıyor.

Ayse Polat

Reimax ve Barış Bey'den hizmet almaktan gayet memnun kaldım. Barış Bey, kiraladığım evi hızlı bir randevu ile göstermekten evdeki eksiklerin giderilmesine yardımcı oldu ve sözleşme imzalandıktan sonra da taşınma işlemleriyle ilgili desteğini devam ettirdi. Danışmanlığındaki gayret, yardımseverlik ve ulaşılabilirlik için teşekkür ederim.

Aylin Etyemez

Barış bey evimizi kiralamamız konusunda yardımcı oldu. Kendisinin. vermiş olduğu profesyonel hizmetden çok memnun kaldık. İşini iyi takip eden, bilgili, samimi, her iki tarafında haklarını gözeten bir danışman .

Barış Kipin

Güleryüzü ve ilgisi nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum. Aradığım evi sayesinde buldum.

Sevim Ülger

Barış Bey ile ev aramaktan yorulduğumuz bir anda tanıştık. İsteklerimizi ve beklentilerimizi anlattıktan sonra bize şu an oturduğumuz evi gösterdi. Evi ilk görüşte beğendik. Tüm prosedür sürecini hızlı ve bizi hiç yormadan çözdü. Yaklaşık bir yıldır oturduğumuz ev ile ilgili sorunlarımızın çözümü konusunda bize destek olmaya devam ediyor. Kendisine

Can Ruacan

Remx Müjde 2 Değeri Danışmanı Murat Vardan'ın samimi ve süper hizmetinden çok memnun kaldık.

Sema Günay

Evimin Kiralanması Sırasında gösterdiği yoğun çaba, yakın ilgi ve nezaketinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Ali Alkan

Acenteniz aracılığıyla belirlediğim tutarın hemen hemen aynısı olacak şekilde evimin satılmasına ve satış süresince gerek tarafıma gerek müşterilere olan yakın ilgileri dolayısıyla Murat Vardan ve Ali Tok'a sonsuz teşekkürlerimi iletirim.2 ay gibi kısa bir süre içerisinde gayet profesyonel bir şekilde tarafıma verdikleri destekten dolay minnettarım

Ali Alkan

Acenteniz aracılığıyla belirlediğim tutarın hemen hemen aynısı olacak şekilde evimin satılmasına ve satış süresince gerek tarafıma gerek müşterilere olan yakın ilgileri dolayısıyla Murat Vardan ve Ali Tok'a sonsuz teşekkürlerimi iletirim.2 ay gibi kısa bir süre içerisinde gayet profesyonel bir şekilde tarafıma verdikleri destekten dolay minnettarım

Erkan Akyalçın

Müsteriyle ilgilenmesi, ve herkese istediği evi anında bulup sunması, dürüstlüğü ve güler yüzlü olması, yaptığı işde ne kadar profesyonel olduğu belli. Herşey için cok teşekkür ederiz barış bey kesinlikle güvenilir başarılı bir insansınız

İsmail Özkubilay

Yoğunluğumuz nedeniyle uzun süreden beri ilgilenemediğimiz evimize yapmış olduğu profesyonel çalışmalar sayesinde istediğimiz özellikte bulduğu kiracımız ve diğer hizmetleri ile çalışılacak bir danışman olduğunu kanıtladı. Teşekkürler Barış bey.

İbrahim Mahmutova

Samimi davranışların, Sektör bilgin ve cana yakınlığın ile göstermiş olduğun ilgi ve iş bitiriciliğin için teşekkür ederim Barış abi.

Çiğdem Yüksel

Ben bu kadar ilgili, samimi ve empati kurarak bizim iyiliğimiz için çalışan bir emlak yöneticisi daha görmedim. Objektif olarak bize yol gösterdiğiniz için çok teşekkürler. Umarım 1 sene içinde evimizi sizin sayenizde alacağız. Her şey için çok teşekkürler.

Ismail

Erin Bey, işini severek yapmasının yanında, kibar tavrı ile biz müşterilerinin dikkatini çekmiştir. Güven verici ve disiplinli çalışmasıyla kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

Selvi İpek

Emine Hanımla ilk görüştüğümüzde aradığımız gibi bir yer bulmaktan umudumuzu kesmiştik. İkiz bebeklerimizle gezmek çok zor oluyordu. Çok kısa bir sürede istediğimiz evi bulmamızı sağladı.Güleryüz ve samimiyetiyle son derece hızlı bir şekilde yardımcı oldu.Teşekkür ediyoruz.

Vusala Asgarova

İşini son derece profesyonel yapan, dürüst, samimi ve güvenilir biri Emine hanım. Kısa zamanda isteğimiz gibi evi bize buldu. Teşekkürler ederiz.Hep sizinle çalışmaktan mutlu oluruz...

Aydın Soylu

Güler yüzlü, fortföyüne hakim ve işiyle ilgili tüm konularda bilgili oluşu, sıcak ve samimi tavırları ve hatta birçok kimsede rastlayamadığımız düzgün Türkçe konuşmasının yanında evi kiraladıktan sonra bile bizi birkaç kez arayarak daire ile ilgili memnuniyetimizi sorgulaması bizi kendisine hayran bıraktı. Teşekkürler Emine Hanım, sizi seviyoruz.

Mehmet Sumerli

Efendim hayırlı günler diliyorum ben Mehmet sumerlı zihinsel engelli öğretmenligı yapıyorum mujde remax değerli güzel insan Erin Ergun beyle ev sahibi olma adına bırkac gprusme sonrası mutabakat saglanarak daire sahibi olmamıza vesile olmustur kendilerine ailece teşekkür ediyoruz bu alım satım safaatında sunu farkettım Erin bey isini seviyorseverek

Serdar Canpolat

Emine hanıma ev bulmak konusunda yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Her zaman güvenilebileceğimiz gayrimenkul danışmamız.

Özcan Ergin Sevsay

Emine hanım Ataşehir de en iyi evi bulmamıza çok yardımcı oldu. Evi bulmakla yetinmedi bize her konuda yardımcı oldu. Çok çok ilgili biri. Tanıdığımıza çok sevindik

Efil Kayhan

Öğrenci olarak ev bulurken bana o kadar yardımcı oldu ki ne kadar teşekkür etsem azdır. İş iliskisi dışında samimi ilişkiler kurduk. İşinde iyi olduğu kadar da insan ilişkileri konusunda da çok başarılı. Çok memnun kaldım tekrar bol teşekkürler :)

Serap

İşini çok iyi yapan, içten, samimi bir insan. Bize her aşamada çok yardımcı oldu. Tanıdığımıza çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim.

Levent Ünal

Emine hanım, bir insan işini bukadar severek yapar karşılaştığım en ilgili alakalı emlak danışmanı çok memnun kaldık teşekkürler emine hanım

Tayfun

Atasehir bolgesindeki gayrimenkulumu Emine Hanim sayesinde cok hizli bir sekilde ve gercek degerinde kiraya verdim. Tum surecte cok seffaf ve iyi bir iletisim kurarak yardimci oldular. Bu bolgede gerek bilgisi gerekse pozitif yaklasimi ile herkese tavsiye ederim.

Hatice Kübra Kökcen

Samimiyeti, güleryüzü ve güvenilirliği ile ev bulma sürecinde bize çok yardımcı olan Emine Hanıma tekrardan tesekkür ederim

Bahadır

Emine Hanım iş takibi, nezaketi, dostane tavrı ve hızlı çözümleri ile memnuniyet verici hizmet anlayışının vücut bulmuş hali olsa gerek. İşini seven ve bunu hissettiren, dürüst tavrınızla güven uyandıran kişiliğiniz sebebi ile teşekkürler...

Birgül Yavuz

Barış Saadettin Cehiz bey dairemin kiralanmasında yardımcı oldu Çok hızlı sonuç aldım İşinde başarılı güler yüzlü iyi bir emlak danışmanı Desteğiniz ve yardımınız için teşekkür ederim

Ecem

Erin Bey'e kiralama sürecindeki ilgisi için teşekkür eder, çalışma hayatında başarılar dileriz

Kadirsav

Erin bey isinde son derece disipli başarılı ilgili çok teşekkürler başarıların devamını diliyorum...

Kadir Sav

Erin bey son derece işinde disiplin ilgili çok memnun kaldım kendisine başarılar diliyorum....

Kıvanç Akşit

Okan Özkök bizlere kusursuz hizmet vermiştir. İletişimi mükemmel.

Yiğit Dikmen

Okan Özkök'den aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Güleryüzlü, işe hakimiyeti mükemmel. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Zülal Toka

Uzun sürede başka emlakçıların satamadığı evimi 1 ay içerisinde çok rahat ve istediğimiz şekilde satışını yapmış olması, Barış Cehiz'in profesyonelliğinin, İş disiplininin ve başarısının kanıtıdır diye düşünüyorum. Teşekkürler Barış bey..

Selahattin

Özverin ve ilgin için çok teşekkürler. Herzaman iş yapabileceğim gayrimenkul işlerimde güvenle adım atabileceğim güvenilir ve başarılı bir kardeşim

Selahattin

Özverin ve ilgin için çok teşekkürler. Herzaman iş yapabileceğim gayrimenkul işlerimde güvenle adım atabileceğim güvenilir ve başarılı bir kardeşim

Nilay

Saygılı, prensipli, çözüm odaklı, vazgeçmeyen, detaycı, dürüst ve empati kurabilen kişiliğiyle Erin bey sayesinde 3 aylık bebeğimle kolayca ev sahibi olduk ilginize ve samimiyetinize çok teşekkürler. Başarılarınızın daim olmasını dilerim. Nilay Mungan

Çiğdem Bilgesü

Erin bey, konusunda gayet profesyonel ve deneyimli bir uzman olarak gayrımenkulümün kiralanma işleminde son derece başarılı çalışmıştır. Emeği için sonsuz teşekkürler.

Tuncay Batur

Barış Saadettin Cehiz'beyin çalışma şeklive ve duyarlılıklarına çok minnettarım. kendisini tanıdığım ve iş yaptığım için çok mutluyum. iş hayatında daha da yükseleceğine eminim. evimi en kısa sürede kiraya verdiği için teşekkür ederim...

Ömer Çil

Ayhan Bey, Maltepe ve Rami'deki binalarımızın kurumsal firmalara kiralanması konusunda çabalarından kendisini takdir ediyoruz. Son derece özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz...Ömer ÇİL

Elif Minez

Erin bey; çol begendigim ve.istedigim evi cok imkan dahilimizde olmamasina ragmen yogun ilginiz ve cabalarinizla hatta ozverinizle alabildik. Isini son derece onemseyen ve sorumluluk sahibi bir gayrimenkul.danismani oldugunuz icin bence kurumunuz gercekten cok sansli.Bu zorlu surecte emekleriniz icin tekrar tesekkur ediyoruz.

Rıdvan Eruguz

Remax ta Erin Ergün e cabasi ve emekleri için tekrar teşekkür ederim ........

Levent Caner Yüce

Sayın Barış CEHİZ'e kiralama sürecinde karşılaşılan problemlerin çözümünde gösterdiği ilgi, kiralama sonrasındaki yardımları, samimi ve güleryüzlü iletişimi için teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle,

Mustafa Gökcenay

Barış bey gerçekten işinde uzman birisi kendisinden istedigimiz yatırımlık konutu çok çabuk sürede bize bir kaç altarnatif sundu.ve her kendisini aradıgımızda bize dogru yönlendirdi.istedigimiz ev'i alabildik.kendisine profosyenel ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz.

Semra Tezel

Deyerli remax ailesi sayin Baris bey sizden kiraladigim kiralik dairem icin guzel mukemel yureyinize ve esnafliginiza binlerce kez tesekur ederim gec kalmis bir tesekurumdur bana sagladiginiz kolayliklar ve sundugunuz iyilikleriniz icin binlerce kez tesekur ederim allah sizden razi olsun evimi kiralamis deyil satin almis kadar memnun kaldim sizden.

Mustafa Balcı

Dairemizin kiraya verilmesi sürecinde ki çabalarından ve gayretinden ötürü Mete Vural bey'e çok teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.