RE/MAX Mutlu portföyünde 269 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 224 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 45 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Mutlu

-Herkes için MUTLU'luk...

TEK VE EN ÖNEMLİ ŞEY İNSANLARI MUTLU ETMEKTİR...

Misyonumuz.

MUTLU olduğumuz çalışma ortamında, MUTLU olduğumuz işi yaparak, insanların MUTLU olacağı gayrimenkul yatırımlarında, bilgi, deneyim ve profesyonel desteğimizle her zaman yanlarında olmaktır.

Vizyonumuz.

Sürekli geliştirdiğimiz yetkinliklerimiz ve güçlü kadromuza doğru ekip arkadaşları katarak Türkiye'de ve dünyada müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına değer katmak ve hayatlarını zenginleştirmektir.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Bağdat Cad. No:227 D:3 Göztepe
/ Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

A******* Ç*******

tam 8 aydır satılamayan evimi 25 günde sattı.Paramızı elimize alıpta kendi bankamıza yatırana kadar yanımızdan hiç ayrılmadı.Teşekkür ederiz

N******* T*******

Cekmen bey gece gündüz çok ilgilendi ilk kez böyle güven veren emlakçıyla karşılaştım çok teşekkür ediyorum deşke bütün emlakçılar böyle olsa

F******* K*******

Kira ve daire ile ilgili bir sıkıntı yaşamıyorum. Şehir dışında olmama rağmen gönlüm çok rahat. Teşekkür ederim.

M******* A*******

Barbaros bey şehir dışında olmamıza rağmen sorunsuz birşekilde satın almamıza yardımcı oldu. Sayesinde alım işlemimiz çok kolay ve güvenle gerçekleşti.

İ******* Y*******

Barbaros bey in evimi almamda ve daha sonrasında kıraya vermemdeki özveri ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim iyi tanışmışım sizinle her şey için teşekkür ederim

R******* T*******

Almış olduğumuz işyerinin satış işleminde ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

E******* B*******

Alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Ev alım satımı kiralama işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz .

E******* E*******

Barbaros Bey ev bulma sürecimde ve sonrasında her konuda iletişimi kuvvetli ve çözüm odaklı yaklaşımda bulundu.Kendisiyle tanıştığım ve çalıştığım için çok memnun oldum.

T******* B*******

Barbaros bey'e Profesyonel hizmetenizden dolayı teşekkür ederim.

E******* S*******

Dedemizden miras kalan çok hisseli dairenin satış işlemini sorunsuz şekilde halletti. İntikal işlerinde yardımcı oldu. Herşey için çok teşekkür ederim.

Y******* U*******

İstanbulda bulunan dairemin satışını başarı ile sorunsuz hallettiğiniz için teşekkür ederim.

K******* K*******

Dairelerimizin alımda ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

İ******* E*******

Ahmet Bey, gerek bizimle kurduğu iletişimiyle gerek profesyonel yaklaşımı ve mesleki bilgisiyle ev arayışı sürecimizde bize oldukça yardımcı oldu. Süreç içerisindeki destekleri, ilgi ve özeni için çok teşekkür ederiz.

R******* A*******

Ahmet bey yine ev satma işimiz düştü. Her zaman olduğu gibi profesyonelce yaklaşımı, sektör bilgisi ve düzenli bilgilendirmeleriyle gönlümde taht kurdu. İyi ki varsınız

G******* Y*******

Ahmet bey sayenizde güzel evim oldu vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

S******* G*******

Gayrimenkul konusunda her sorumuza yardımcı olan, bilgi birikimi, eğitimi ve hepsinden öte güvenilir bir abi olarak her zaman yanımızda oldu. Şehir dışında bulunan dairemizi doğru şekilde yönlendirmesi ile RE/MAX bünyesinde doğru fiyat ile sunduğu ilk müşteriye satış işlemini gerçekleştirdik. Emeği ve ilgisi için teşekkür ediyoruz. Ailemizin emlâk danışmanı olarak kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

Ş******* C*******

Gayrimenkul konusunda her sorumuza yardımcı olan, bilgi birikimi, eğitimi ve hepsinden öte güvenilir bir abi olarak her zaman yanımızda oldu. Şehir dışında bulunan dairemizi doğru şekilde yönlendirmesi ile RE/MAX bünyesinde doğru fiyat ile sunduğu ilk müşteriye satış işlemini gerçekleştirdik. Emeği ve ilgisi için teşekkür ediyoruz. Ailemizin emlâk danışmanı olarak kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

S******* G*******

Ahmet bey farklı şehirde olduğum için kendi evi gibi ilgili çok teşekkür ederim

A******* P*******

İş disiplininiz ,nezaketiniz ve güven veren tavrınızdan dolayı süreci rahatlıkla geçirdim. Her şey istediğim gibi kolaylıkla ve hızla yol aldı Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum

M******* K*******

Ahmet beyi tercih etmemin sebebi disiplinli ve güven veren bir çalışma sistemine sahip olması daha önceki deneyimlerime dayanarak, çalıştık beraber daha öncede. Ben bir problem yaşamadım ve memnunum kendisinden Başka bir çalışma için birlikte çalışacağım. Tavsiye ederim ilgili ve çalışkan bir insan

S******* V*******

Sürecin yavaşlamasında büyük etken olan binanın konum ve müşteri potansiyeline karşı gösterdiğiniz azim gerçekten takdire şayan tekrar tekrar kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum,emeğinize sağlık…

K******* P*******

Selahattin bey beyle çalıştığım için çok memnunum. Emeği ve ilgisi için teşekkür ediyorum.

F******* D*******

Kendisi oldukça ilgili, profesyonel, kibar ve başarılı bir satıcı. Tavsiye ederim.

O******* K*******

İlk evimizi almamıza vesile oldu. ilgisi, alakası, iş bitiriciliği, netliği hepsi çok iyi. kendisine teşekkür ediyoruz

B******* M*******

Kendisi işinde oldukça iyi ve ilgili, evi tuttuktan sonra bile ihtiyaç halinde bizimle iletişimi koparmayıp çok yardımcı oldu.

B******* O*******

Ev alma sürecinde yakın ilgisi ve isleri hızlandırma konusundaki yardımları ile süreci hızlandırdı teşekkürler

V******* Y*******

Dürüst ve güvenilir bir hizmet aldık her şey için teşekkür ederiz.

C******* G*******

Sürekli ve düzenli olarak bilgilendirdi. İstediğimiz süreçte, istediğimiz şartlarda ve kiracı profili ile evimizi kiraladık. Şahsına ve RE/MAX’a çok teşekkür ederiz.

C******* P*******

Selahattin bey fazlasiyla profesyonel kibar ve bilgili biri olarak ev satma surecimizi guvenle ve huzurla bitirmistir. Yillarca ev alim satimi yaptim yine bir isim olursa kesinlikle arayacgim ilk kisidir. Basarilarilarinin devami dilerim. Biz kendisinden cok cok memnun kaldik.

B******* G*******

Güleryüzlü işini iyi bilen ve iyi yapan bir Danışmanla yeni bir yerde yoluma devam etmenin bana şans getireceğine inanıyorum teşekkürler

G******* T*******

Selahattin bey sayesinde evimizi aldık. Bu süreçte bizim hep yanımızda oldu. Ev almamızda bizi yönlendirmesi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ş******* Ö*******

Selahattin Beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum 🙂 Çok güleryüzlü ve yardımsever tavrıyla bize güven aşıladı

O******* Ö*******

Selahattin bey ile daire kiralamada tanıştık. Profesyonelliği sayesinde işlemler kısa sürede halloldu. Yardımları ve emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

B******* D*******

Evimin satılma sürecinde göstermiş olduğu sabrı ve ve nezaketi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki emlak işlemlerinde her zaman tercihim kendisi olacaktır.

C******* K*******

Tek kelime ile dürüstlüğü ve efendiliği ile işini çok düzgün ve severek yapan Koray Bey'e sonsuz teşekkürler. 🙏 Başarılarının devamı dileğiyle.

A******* E*******

Enerjisi ve güleryüzü ile sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık :)

E******* Ü*******

Koray Bey kiralama sürecinde göstermiş olduğu profesyonellik ve titiz çalışması konusunda desteği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Mülkünüzle ilgili gereken hassasiyeti göstermesi ve ilgili olması çok güzel.

A******* T*******

Koray bey, iyiki sizi tanımışız bu güne kadar gerek alımlarımızda gerekse satışlarımızda bizlere gösterdiğimiz ilgi samimiyet ve özenli çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

A******* T*******

Koray bey iyiki sizi tanımışız bu güne kadar gerek alımlarımızda gerekse satışlarımızda bizlere gösterdiğimiz ilgi samimiyet ve özenli çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

C******* A*******

Koray beyle evimi kiralama sürecinde tanıştık. objektif, profesyonel ve kibar yapısıyla çok yardımcı oldu.Geniş portföyü ve tecrübesiyle kısa sürede evime güvenilir nezih kiracılar buldu sözleşme sürecinde yine destek oldu. kendisine çok teşekkür ediyorum.

G******* A*******

Koray bey sayesinde güvenli ve dürüst bir sürecin içerisinde olduğumu hissettim. Oldukça profesyonel ve ilgili bir emlakçı kendisi.

E******* Ö*******

Evimizin kiralanması sürecinde gösterdiği profesyonel destek ve samimi ilgisi için çok teşekkür ederim.

S******* T*******

Sayesinde ev satın aldık. Bu süreçte kendisinin bize verdiği doğru bilgilerle bu süreci sorunsuz atlattık. Her aradığımızda kendisine kolaylıkla ulaştık ve her sorduğumuz soruya cevap bulabildik. İşinde son derece profesyonel olması nedeniyle hiç şüphe etmeden tavsiye ederiz. Buradan tekrar teşekkür ederiz.

Şeyma Buyruk

Koray Bey ile tavsiye üzerine tanıştık. Hem ablamın evinin hem benim evimin kiralanmasında bize çok yardımcı oldu. Sektör bilgisi ve profesyonelliği ile çok kısa sürede bu süreci tamamladık. Tüm emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ş******* T*******

Koray Bey'e ev alma sürecim boyunca göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Laden Aksoy

Kiralama sürecinde çok titiz ve dikkatli davranarak,harika bir aile ile bizleri tanıştıran Fatih Bey'e çok teşekkür ederim

A******* N*******

HIZLI , İŞ BİTİRİCİ ,GÜVENİLİR BİR DANIŞMAN..

Ali Cem Asyalı

Bizi bizden fazla koruyan, bir abi gibi kol kanat açan , güzel kalpli adam. Desteklerin için çok teşekkür ederiz

Sinan Cem Yamaner

Adam bir duayen, hepsinden önemlisi tam bir sabırtaşı, zaten bir başkası çözemezdi bizim işimizi, doğru bilgiye sahip olması kadar , bilgileri tane tane anlatması şahane.

Berkan Ortalık

Koray Bey'e müşteri yorumlarından ulaştım, kendisine arkadaşıma ait bir ev olduğunu ve satılması için desteğini istedim, lokasyon farketmeksizin tüm Türkiye sınırlarında hizmet verebileceğini söyledi ve çok kısa sürede satışını gerçekleştirdi. İlk etaptan son etapa kadar göstermiş olduğu ilgi ve alaka muazzamdı, kendisiyle aile olduk. Emlak piyasasında hem profesyonellik hemde güvenilirlik konusunda gözü kapalı tercih edebileceğimiz tek adres Koray Kurtkan olacaktır. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

T******* D*******

Koray Bey evimin hızlıca satışını gerçekleştirdi. Beklenmedik bir hızda ve kolaylıkta evimizi sattık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Kıvanç Kılınç

Koray Bey'in profesyonelliği, samimiyeti ve ilgisi ile ev alma sürecim hızlı ve sorunsuz bir biçimde sonuçlandı. Güvenilir, işin tüm ayrıntılarına hakim ve ne zaman, neye ihtiyacınız olursa olsun hep yanınızda olan bir danışman. Her adımda beni bilgilendirerek süreci şeffaf bir şekilde ve profesyonelce yönetti. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

B******* E*******

Emekleri icin cok teşekkürler. Kendisi ile calismak bir zevkti.

H******* A*******

Cenk bey ile sitedeki arsa ilanı sayesinde tanıştım. Kendisi son derece işine sadık ve güvenilir bir danışman. Öyle ki daha Cenk bey yolda iken satış olmadan parasını müşterisinin hesabına gönderdik. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

G******* V*******

Herşey için çok teşekkürler.Hedefimize uygun müşteri profilini buldu.Kendisi çok ilgiliydi.Herşey güzel sonuçlandı😊😊❤❤

Armağan Karaege

Meray Hanım güleryüzlü, sıcakkanlı ve ilgili bir danışman.Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Ezgi Ece Karaege

Sema Hanım çok ilgili, profesyonel, güvenilir bir danışman.Çok memnun kaldık.

Ayşe Arısoy

Herşey için çok teşekkürler.Hedefimize uygun müşteri profilini %100 yakaladı.Çok ilgiliydi kendisi.Herşey güzel sonuçlandı.😊😊😊❤❤

Ayşe Arısoy

Meray Hanım'ın samimi, hızlı, profesyonel, çözüm odaklı ve objektif yaklaşımı içim çok teşekkür ederim.

Ayşe Arısoy

Sema Hanım'a ihtiyaçlarımızı iyi anlayarak her türlü şartta bize çözüm bulan ve bizi arzulanan sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ederim. Kendisi zor şartlarda bile her zaman güler yüzlü ve pozitif olması ve profesyonel ve güvenilir yaklaşımı için teşekkür ederiz.

S******* K*******

Dilek Hanım ile çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu öncelikle belirtmek isterim. Profesyonelliği, güvenirliliği ve güler yüzlü yaklaşımının dışında aileden biri gibi hissettirmesi ve hissetmemiz bizim için çok önemliydi. Tüm yatırımlarınızı güvenle teslim edeceğiniz A+ hizmet. Tekrar tekrar teşekkür ederiz . İyi ki varsınız.

O******* K*******

Cenk bey'le ile uzun zamandır tanışırız, bu sefer bir arsamizin satışı için görüştük, 15 / 20 gün içerisinde en ince ayrıntısına kadar görüşüp planlayıp, arsamizin satışını gerçekleştirdi. Kendisine bir kez daha burada teşekkür ediyorum. Gayrimenkul alacağım yada satacağım zaman yine ilk işim kendisini aramak olacak.

M******* Ö*******

Emeğinize sağlık.İyi ki yollarımız kesişti.

E******* G*******

Dilek Hanım başından sonuna kadar hiç ilgisini eksik etmeden, sürekli geri bildirimler yaparak 6 aydır başka emlak ofisi ile satamadığımız mülkümüzü 1 ay gibi kısa bir sürede istediğimiz fiyat aralığında sorunsuz sattı. Kendisine tüm desteği için çok teşekkürler.

Ercan Aydın

20 yıldır dostluk kurduğum can bağım kadar önemli ve özel bir adam, Dürüstlüğü, insanlığı ve aile bağları adına mükemmel bir şahsiyet. Yeni sinerjin hayırlı olsun abi, Allah yolunu acık etsin..

Umud Öge

Merhabalar , Bugüne kadar bir çok kere ev kiralama deneyimi yaşadık ancak Merve kadar güler yüzle , pozitif enerji ile ve kocaman gülümsemesi ile iletişim kuran bir danışmana rastlamamıştık .. Son derece profesyonel ama aynı zamanda insani anlamda güven veren bir çalışana sahip olduğu için RE/MAX bence çok şanslı! Bundan sonra bu sektördeki tek muhatabımız Merve Yıldırım olacaktır.. Sevgiler Umud & Levent Öge

Anıl Özalp

Koray Bey'in samimi ve yardımsever davranışları sayesinde ilk baktığımız evi tuttuk. 🙂 Süreçte tüm bilgileri detaylıca bizimle paylaşarak fazlasıyla yardımcı oldu, çok teşekkürler.

Ömer Kap

Sayın İlknur Hanım; sayenizde çok güzel satışlar ve alışlar gerçekleştirdik. Özellikle gösterdiğiniz kıymetli çabalar, güvenilirlik, hızlı aksiyon, etkin iş takibiniz dolayısıyla size teşekkür ederiz.

Türkan Büyükkavgacı

Çamlık bakla sokaktaki taşınmazımın satışında bana yardımcı olan Koray Bey başta olmak üzere tüm emeği geçen RE/MAX ekibine sonsuz teşekkürler. Yolunuz açık olsun.🙏

F******* A*******

Gayrimenkul yatırımlarım için bir araya geldiğimiz Özkan Marduç ile çalışmış olmaktan dolayı çok menunum. Sektörel bilgisi, profesyonel becerisi ve ileri görüşü sayesinde bu sene yapmış olduğum yatırımlarım fırsata dönüştü. RE/MAX Mutlu ve Özkan Marduç sonsuz teşekkür ederim.

F******* A*******

Gayrimenkul yatırımlarım için bir araya geldiğimiz Selda Ünlü ile çalışmış olmaktan dolayı çok menunum. Sektörel bilgisi ve profesyonel becerisi sayesinde bu sene yapmış olduğumuz yatırımlar için kendisine çok teşekkür ederim. Tecrübesi ve ileri görüşü sayesinde yatırımlarım fırsata dönüştü. Remax Mutlu ve Selda Ünlü teşekkür ederim.

A******* K*******

Kendisine kiralık daire bulması için ulaştık. i̇steklerimizi doğru analiz edip bize en sorunsuz daireyi buldu. kendisi son derece nazik ve işinde iyi bir danışman. tekrar görüşeceğiz

F******* S*******

Dairemizi kiralaması için cenk bey ile görüştük. i̇lk buluşmada kendisi ile çalışmaya karar verdik. kendisi gayet net ve kendinden emin. söylediği rakama 15 gün içinde dairemize kurumsal kiracı buldu. tebrik ederim.

E******* A*******

Arsa uzun zamandır düşündüğüm bir yatırım aracı idi. kardeşim vasıtası ile cenk beyin arsa paylaşımlarından haberim oldu kendisi ile iletişime geçerek beni de arsa grubuna dahil etmesini istedim. en nihayet geçen hafta bir tane arsayı almak için kaparo yolladık. 3 gün sonra tapu elimde idi. bu konuda beni cesaretlendiren cenk beye teşekkür ederim. herkese tavsiye ederim

Hasan Atilla Özkan

İlgili, samimi, bilgilendirici, her iki taraf haklarını da gözeten, mükemmel bir danışman.

Ayşe Vaizoğlu

Özverili, sistemli, profesyonel bir çalışmayla bizleri çok memnun etmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Melekber Çavuş Özkan

İlgili, samimi, her iki taraf haklarını da gözeten, düzenli ve sık bilgi paylaşımı yapan mükemmel bir danışman.

Ayşe Esra Vaizoğlu

Her zamanki gibi konusunda deneyimli, tam anlamıyla profesyonel ruhla mükemmel bir çalışma sonuçlandırmıştır.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

U******* B*******

Koray Bey, çok hızlı değerlendirme yapıp, sonuç odaklı çalışma yapıyor. Yardımları için teşekkür ederim.

Merve Dursun

Koray Bey ev bulma sürecimden arabamda yaşamış olduğum akü sorunuma kadar her türlü problemimde yardımcı oldu. 🥹 Kendisinin sıcak yaklaşımı ve güven veren tavrı ile aklımda hiçbir soru işareti olmadan evimi kiraladım. RE/MAX önünde arızalanan aracıma kadar çözüm üretti kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Koray Bey'e çalışma hayatında başarılar diliyorum. Her şey için tekrar çok teşekkür ederim.

Mehmet Unal

Sema hanım ile dairemizin kiralanması sürecinde tanıştık.Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Ayşe Ünal

Meray hanımla dairemizin kiralanması sürecinde tanıştım.İşini severek yapan çözüm odaklı ve güler yüzlü olduğu için çok teşekkür ederim.

Enver Turanlı

Meray hanımla çalışmaktan çok memnunum.

Dehan Turanlı

Sema hanım işine tutkuyla bağlı, sabırlı, çok çalışkan, gayretli,güleryüzlü, çözüm odaklı, tarafsız bir kişi.Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum.

Bayram Şimşekoğlu

Koray Bey evimizi kiralamamıza yardımcı oldu. İlk defa dairemizi kiraya vereceğimiz için endişelerimiz vardı. Çalışmalar başından sonuna kadar oldukça profesyonel bir şekilde ilerledi. Karşılıklı güven ve saygı ile tüm tarafların memnuniyeti ile süreci tamamladık. Hayırlı olsun.

Seçil Kocamaz Kapar

Konut gibi büyük satın alma işinde kendini güvende hissetmek çok önemli bence. ev gösteriminden satış işleminin sonuna kadar profesyonel ve şeffaf tavrıyla güven verdi. iletişiminden ve iş yapışından çok memnun kaldım. kendisine teşekkür ederim

E******* U*******

Emekli öğretim görevlisiyim. macera tutkunu olduğum için karavanda yaşamımı sürdürmekteyim. i̇leride kendi arsamda karavanımla yaşamak istediğim ve cenk beyin paylaşımlarından haberdar olduğum için kendisinden arsa almaya karar verdim. kendisinin sabırlı, nazik ve yardımcı tavırlarından dolayı teşekkür ederim. emlak işlerim olduğunda tekrar görüşeceğiz. başarılarının devamını dilerim.

H******* Ö*******

Adana merkezli firmamımiz istanbuldaki tüm gayrimenkul yatırımları tülay hanıma emanettir. yine çok memnun kaldığımız bir kiracı adayıyla bizi buluştirdu. profesyonelliği, güvenilirliği, iş takibi mükemmeldir. firmamız adına kendisine müteşekkir oldugumuzu belirtmek isterim

Kadir Aksu

Tülay hanımla 5 yıldir iş yapıyorum. daha önce kendisi araciligiyla aldıgım ofisimi çok kısa sürede kiraya verdi. bugüne kadar kiraya verdigi mulklerimdeki kiracılarımdan da tülay hanımin hizmetinden de çok memnunum. tekrar tesekkur ederim

R******* G*******

Merhaba 1.5 aydır ev arama işlemi sonrası tam pes edecekken , kızımın koray bey’in numarasını vermesi ve son kez burayı da ara lütfen demesi üzerine tanıştık koray bey ile o kadar ilgili ve samimi ki evi gezdik gördük aynı gün tuttuk ve 1 bir hafta için de taşındık yeni evimiz de çok mutluyuz çok şükür i̇nsanın güvenilir ve işini takip eden biriyle çalışması hem rahatlatıyor hem de cidden işler yolunda gidiyor çünkü sizin adınıza o süreci takip ediyor nihayete erdiriyor biz çok memnun kaldık çok teşekkür ediyorum kendisine .

Hülya Çakır Mimaroglu

Ne istedigimizi önemseyen bizlere portföyundeki uygun gayrimenkuller ile destek sağlayan profesyonel desteğini bizden esirgemeyen pozitif enerjisi ise işlerimizi kolaylaştıran koray beye teşekkürlerimizi iletiriz.

Burak Yıldırım

Koray bey, işinin gereklerini profesyonelce yerine getiren, firmasını her yerde başarı ile temsil eden bir arkadaş....Piyasa ve ekonomi bilgisinide paylaşarak, çözüm üretiyor...

M******* Ö*******

İlgili ve alakalı iş ahlakına sahip. sözünün arkasında sonuna kadar duruyor. i̇lerde daha fazla i̇ş yapabileceğim bir insan. herşey için teşekkürler koray.

Ercan Külüşlü

Evimi kısa sürede harika bir kiracıya verdi.Hem hızlı hemde son derece titiz davrandı..Bi̇zi̇m ai̇lemi̇zi̇n emlak danişmani oldu artik.

Çiğdem Buyruk

Koray Bey'in, dürüstlüğü ve çalışkanlığı, işine olan bağlılığı sayesinde evi satma sürecinde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gayri̇menkulün doğru fi̇yatlandırılması ve bölgeye olan haki̇mi̇yeti̇ sayesi̇nde süreci̇n hizli ve doğru yöneti̇lmesi̇ni̇ sağlamıştır. Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz.🙏🙏

Olcay Argun

Koray Bey arsa alanında bizlere destek oldu, problemsiz seçenekleri o kadar hızlı önümüze sundu ki anlatamam, sürecin tüm aşamalarında anlık bildirimlerle bizleri hiç merakta bırakmadı, hele tapu işlemlerinde bizleri hiç yormadan işlemlerinizin takibini yaptı, iyi ki Koray Bey'le tanışmak kısmet olmuş, sıcak kanlı, güvenilir, işine hakim bir insan, teşekkürler Koray Bey.....

Duygu Kandemir

Kısa sürede doğru müşteriyi bulmamızda yardımcı olan sema hanım'a teşekkür ederiz.

Aydın Kandemir

Meray hanım'a destekleri için teşekkür ediyoruz. i̇leride tekrar görüşmek dileğiyle...

Hüseyin Altan

Süreç boyunca her daim ilgili, özenli ve samimi yaklaşım sergilediğiniz için teşekkürler.

Gonca Altan

Süreç boyunca her daim ilgili, özenli ve samimi yaklaşım sergilediğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.