RE/MAX Note portföyünde 207 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 161 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 46 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Note

Büyük Düşünenlerin Ofisi

  • Varoluş Nedenimiz, İçinde hizmet aşkı ve mücadele ruhu olan geleneksel anlayışa meydan okuyabilen, başkalarının imkânsız gördüğü hedeflere ulaşmayı seven kişilerin enerjilerini gayrimenkul sektöründe değerlendirdiği bir çekim noktası olmak 
  • Gelecek Hayalimiz, Gayrimenkul danışmanlığını insanların çocuklarına tavsiye ettiği bir meslek hâline getirmek ve gayrimenkul sektörüne "marka isimler" kazandırmak

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Eryaman /Şehit Osman Avcı Mah. Malazgirt 1071 Cad. Arkadya Göksu Evleri No:49 B/E(53)
/ Etimesgut / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Aykut Deniz

Sayın can ünver bey’e güleryüzlü, prezentabl, güven verici hizmetinden dolayı teşekkür ederim

Selda Doğan

Can Ünvar Beyin Ilgisinden Yaklaşımından Işini Gayet Ciddiye Alarak Özveriyle Yapmasından Dolayı Kendisine Teşekkür Ederiz

Emre Dibek

Ev kiralama sürecinde bizi sürekli bilgilendirdi ve çok ilgilendi.Emre beye ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyorum.

Sezer Kahraman

Herzaman olduğu gibi işini yine profosyonellikle halletti. Herşey için teşekkür ederim Hilal Hanım.

F******* K*******

Sn Elif hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum... kendisi ne çok teşekkür ederim İletişim bilgi aktarımından alımdan çok memnun kaldım...

Ali Burak Sarhanli

Çok başarılı, titiz, her zaman iletişime açık, ara bilgilendirme yapan Elif hanıma çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ederim

Ekin Barış Demir

Hilal hanım ve Fatih bey sayesinde kaşmir göl evlerinde ev sahibi olduk. Her aşamada bize destek olduklar, bizim için zor olabilecek işlemleri kendileri halletti ve tüm aşamalarda bizi bilgilendirdiler. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Hakan Günaydın

Dairemizi zor piyasa şartlarında hızlı ve güvenilir bi şekilde satmamıza yardımcı olduğu için Elif hanıma teşekkür ederiz

S******* C*******

Meydan Eryaman konutlarında bulunan dairemizin satışını oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirdi. Elif hanıma teşekkürlerimizi sunarım

A******* Ö*******

Daire aldığımız süreçte kusursuz ve güvenilir bir süreç ilerletti. Elif hanıma teşekkür ederiz

Sinem Esenler

Fatih Bey ev arayışımızda irtibat kurduğumuz emlak danışmanlarından birisiydi, nasıl bir ev aradığımızı kısa surede anlayıp, irtibatı bizimle hiç kesmeden, doğru evi kısa surede bulmamızı sağladı. Ev bulduktan sonraki aşamalarda, doğru banka kredisini bulma, karşı ev sahibi ile olan diyalog ve protokol süreci ile tapu bitimine kadar ki tüm süreci de hatasız ve bize güven vererek tamamlamamızı sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Erkan Akdemir

Fatih kardeşimizle yaklaşık bir ay önce tanıştık ev sahibi olmamıza vesile oldu, kardeşimiz diyorum çünkü gerçekten bir kardeş gibi güven veren güler yüzlü saygılı bir beyefendi, kendisine çok teşekkür ederim.

Esra Yılmaz

Fatih bey çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Her şey çok pratik ve hızlı gerçekleşti. 2 hafta içerisinde daire satışını yaptık. İhtiyaç halinde kendisiyle bir kez daha çalışmak isterim.

Ferit Yıldırım

Fatih bey, işini takip eden, müşteri beklentisini çok iyi anlayan ve ona göre araştırmasını yapan bir danışman olması sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim.

Berkan Ceylan

Fatih kardeşim EMLAK danışmanlarına karşı olan güvensizliğimi terse çeviren profesyonel, güvenilir, çalışkanlığıyla bende inanılmaz iz bıraktı. Genç dinamik özgüvenli sorun çözen yapısıyla çok daha başarılı yerlere gelecektir eminim. Allah yolunu açık etsin

Murat Polat

İşinde titiz, güler yüzlü bir arkadaş, başarılarının devamını dilerim.

Sude Bengi

Evini satamayan ya da kiralayamayan henüz Fatih Bey ile tanışmamış demektir.

S******* Ç*******

Kaşmir Göl Evlerinde bulunan dairemi 1 ay gibi kısa bir sürede sattı, kendisine teşekkür ediyorum.

G******* E*******

Uzun zamandır gayrimenkulümü Fatih Bey sorumluluğuna bıraktım. Çok kurumsal ve profesyonel. Çok memnunum

Y******* Ö*******

Kaşmir Göl Evlerinde istediğimiz kat ve cephede daireyi bulmamıza yardımcı oldu, süreçten çok memnunuz, 20'nin üstünde daire gezdik ve yaklaşık olarak 2 aylık bir süreçti, bu süreci oldukça sabırlı ve başarılı bir şekilde sonuçlandırdı, kendisine teşekkür ediyorum.

F******* K*******

Fatih Bey sayesinde geleceğe dönük güzel bir yatırım yapma fırsatımız oldu, kendisine teşekkür ediyorum.

İsmet Çiftçi

Sürecin en başından sonuna kadar titizlikle ilerlemesi, sorularımıza her zaman şeffaf cevaplar bulabilmemiz ve süreç boyunca güler yüzlülüğü ve pozitif yaklaşımı Fatih Bey’i bizim için unutulmaz kıldı. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

M******* E*******

Piyasanın durgun olduğu şu dönemde ev sattık. Fatih bey çok is bitirici, işini bilen, hızlı, akıllı, çalışkan, yardımsever bir bey. Onun yardımlarıyla her şey daha kolay oldu. Çok teşekkürler Fatih Bey ve RE/MAX.

Osman Kaya Özkaracalar

İstanbul'dan Ankara'ya farklı bir RE/MAX ofisindeki bir daireyi satın almaya gelmiştik. Alternatif olarak görmek istediğim daireye çalışan Fatih Bey ile tanışma fırsatım oldu. Kendisi artık ne yaptı ne söyledi işi nereden nereye getirdi durum ortada diğer daireyi iptal ettik Fatih bey ile ilerledik. Sonuçtan memnunuz. Kendisi tuttuğunu kopartan bir danışman, kendisine teşekkür ediyorum.

Bedirhan Andiç

İşini gerçekten bu kadar seven, bunu alıcı ve satıcıya kolay geçirebilen başka danışman tanımadım. Yolumuz burada bitmedi devam ediyoruz çalışmaya.

S******* B*******

İstediğimiz bölge ve kriterlere uygun daire bulmamızı ve kiralamamızı sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Her seçeneği değerlendirme fırsatımız oldu, kendisi Eryaman bölgesine çok hakim, başarılı bir danışman.

H******* Y*******

Dairemizin kiralanma işleminde Fatih Bey ile çalıştık, süreç çok profesyonel işledi, çok teşekkür ederiz.

Yaşar Bayraktar

Fatih Bey'den kaşmir göl evlerinden daire kiraladık. Sağolsun bizi güzel ağırladı. Siteye ve bölgeye çok hakim. Başarılarınızın devamını dilerim.

S******* S*******

Eryaman 1. Etap bölgesinde bulunan dairemi kısa sürede aradığım kriterlere uygun bir kiracıyla buluşturdu, kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Z******* A*******

Fatih Bey'e sonsuz teşekkür ederiz. Tüm süreçlerde işimizi o kadar kolaylaştırdı ki neredeyse hiçbir şeyle uğraşmadık diyebilirim. Tüm danışman önyargımızı yıkıp bize inanılmaz bir hizmet sundu. Kendisine çok teşekkür ederiz!

Dilek Alçın

Evimizi 2 hafta gibi kısa bir sürede sattı, kendisini tebrik ediyorum, başarılı bir danışman.

Ebru Avina Baysal

Ev alım sürecimizde Fatih Bey ile tanıştık, tüm sürecimiz çok güzel yönetildi, işini çok iyi bilen bir danışman hızlı ve zahmetsizce dairemizi aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Aytaç Çetinkaya

Merhaba Can Ünver bey zaten duruşu karakteri ile mükemmel bir kişi. Söz verdiği gibi 45 gün içerisinde evimizin satışını gerçekleştirdi. Profesyonel bir çalışma kaliteli hizmet doğru kişi doğru yer. Teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz.

Kaan Aydın

Sibel hanıma çok teşekkür ederim.. evimi kiralamamda çok yardımcı oldu.

G******* B*******

Neslihan Hanım sayesinde ev sahibi olduk uzun arayışımız sırasında karşımıza çıktı Profesyonel sunumu şeffaf olması verdiği güven için çok teşekkür ederim Keşke her emlakçı sizin gibi olsa Neslihan Hanım ilgi ve alakanız için Teşekkür ederim

G******* S*******

Neslihan Hanım, bütün işlem basamaklarını titizlikle takip ederek çok kısa sürede satış işlemlerini gerçekleştirmiştir. En son tapu işlemlerinde bile gösterdiği titizlik Ben de büyük hayranlık uyandırmıştır diyebiliriz. Kendisine teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.

M******* Ç*******

Ev arayışımızda yaşadığımız zorlu sürecin başından itibaren yardımcı olan Elif hanıma teşekkür ediyorum.

Mehmet Arıkoğlu

Sibel hanım cok düzenli düzgün çalışan son derece güvenilir insani ilişkileri çok iyi olan görevini eksiksiz yerine getiren birisidir

Aytekin Doğan

Sibel hanım işinde çok başarılı iletişimi çok yüksek güven veren pozitif bir insan yaptığımız ticaretten çok memnun kaldık tşk ederiz

Erol Taş

Sibel Hanım, çok ilgili, iletişimi çok iyi ve deneyimli bir danışman. Kısa sürede sorunsuz olarak ev satışımızı tamamladık. Teşekkür ediyorum.

T******* T*******

Çok memnun kaldık evimiz kısa sürede kiralandı herşeyden önemlisi güven verdi nesrin hanım herkese tavsiye ederim

Nurettin Adıgüzel

Neslihan Hanım'a çok teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı. Tecrübeli işini bilen profesyonel insanlar la çalışmak insana güven veriyor onlardan biride Neslihan Hanım teşekkürler.

Özlem Kantaş

Sibel hanımın ilgisi ve üstün bilgisi sayesinde ev alma sürecimizi sorunsuz atlattık..herşey için çok teşekkür ederiz

H******* İ*******

Emre bey her sorunumuzu incelik ve titizlikle halledip sürekli çözüm odaklı davranıp bize güvenirliğini ve sektör bilgisini kanıtlamıştır. Ev alacak herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ve aklınızda soru işareti kalmadan en net şekilde hallediyor. Tekrardan bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Özlem Ersoy

Evimizin satış sürecinde ilgisi ve desteği çok güzeldi , gösterdiği çaba ile sorunsuz bir satış süreci geçirmemizi sağladı. Emre Bey emeklerinize sağlık her şey için teşekkür ederiz.

Özlem Kantas

Sibel hanıma güvenilir iş tecrübesi ve nezaketinden dolayı teşekkür ederiz..Herşey sorunsuz ve güzeldi

Hacer Sönmez

Neslihan Hanım, öncelikle iyi niyetli yaklaşımınız, ilginiz ve özenli çalışmanız, evimizin kiralama sürecinde en başından son ana kadar bizimle iletişiminiz, bilgi paylaşımınız, profesyonel yaklaşımınız ve samimiyetiniz için size ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederiz . Saygı ve sevgilerimizle...

Ü******* K*******

Neslihan hanım ev kiralama sürecimizi çok kolaylaştırdı. Sürecin en başından en sonuna kadar her zaman yanımızda oldu. Katkılarından dolayı çok teşekkür ederim

Emre Sezer

Bülent bey çok yardımcı oldu sağolsun arsa işimiz çözüldü

Samet Coşkun

Elif hanım ilk tanıştığımız andan dairemiz satılana kadar, bizimle son derece yakından ilgilendi. Aklımızdaki tüm soruları büyük bir sabırla ve ayrıntılı bir şekilde cevapladı ve her aşamada bize mutlaka bilgi verdi. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnun kaldık ve bundan sonraki tüm emlak işlerimizde kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz

S******* Y*******

Merhabalar satış sürecinde hiçbir sıkıntı yaşamadan tüm işlemlerimiz ışık hızıyla ilerleyip tamamlandı Emre bey sayesinde, biz çok memnun kaldık ilgi ve alakasından kendisine tekrardan çok teşekkür ederiz…

Suzan Dogan

Eryaman dan beğendiğinizi evi emre koçak in destekleri ve yardımları ile aldık.bize bu zaman diliminde çok yardımcı oldu.cok teşekkür ederiz kendisine

M******* Ş*******

Hilal Hanım'dan Kaşmir Göl Evleri Sitesinden daire aldık, her işimizle kendisi ilgilendi. Her zaman bir danışmana ulaşmak çok güzel

S******* Ç*******

Kaşmir Göl Evleri'nde bulunan 8 emlakçının satamadığı dairemi 28 günde sattı, Hilal Hanım cevval çıktı helal olsun tebrik ederim

B******* Ş*******

Hilal Hanım'ı tavsiye ettiler dedikleri gibi işimizi hemen bir günde çözdü, işinin ehli bir danışman olduğu çok belli tavsiye ederiz.

Sude Çal

Hilal Hanım ailemizden biri oldu, yıllardır kendisiyle çalışırız, bize yeniden ev buldu çok teşekkür ederiz

Emel Baytemir

Gayrimenkul alım sürecimizde danışmanlığımızı yapan Emre Koçak Beyin olumlu yönlendirmelerine,güler yüzüne ve tüm yardımlarına çok teşekkür ederiz💐

Mustafa Kul

Evimi kiralatmak için kendisi ile görüştüm. Bulacağı kiracı kendi kiracısı olacakmış gibi titiz çalıştı. Maksimum şekilde bana nasıl faydası olur bunu hissettirdi. Gece gündüz ne zaman arasam bilgi verdi. Teşekkürler Emre Bey.

M******* T*******

Kardelen Hanım ev kiralama sürecimizi çok kolaylaştırdı emekleri için çok teşekkür ederiz

Z******* Y*******

Alim Bey güvenilir, konusunda uzman bir kişi. Gayrimenkulümüzün kiralanmasındaki çalışmalarına teşekkür ederim.

G******* K*******

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Evrakları eksiksiz bir şekilde verdiği için ayrıca teşekkür ederim abonelikleri açtırırken her şey elimizin altındaydı. Her şey gayet yolunda ve hızlı bir şekilde halloldu. Kolaylıklar dilerim.

Tb Slv

Mine Hanım'a ilgisi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

Burhan Zorlu

İş yoğunluğumdan dolayı evin işleriyle tamamen Bekir Bey ilgilendi. Gerek kiracıların titizlikle seçilmesi, gerek önceki kiracıdan kaynaklı hasarların giderilmesi konusunda yoğun zamanımda bana çok yardımcı oldu. Bundan sonraki işlerimde de kendisiyle çalışmayı düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Gizem Ayan

Bekir beye emeklerinden dolayi ne kadar tesekkur etsem az kalir. Ev konusunda sıkintili ve stresli bi donemde denk geldik. O kadar sinirime stresime ragmen beni alttan alip guvenimizi sagladi. Destegini esirgemedi her konuda uzlasabildik gayet anlayisli saygili hakkini odeyemeyiz. Tekrar bir isimiz olursa kendi deneyimlerinden faylanmak isteriz...

Pınar Terzioğlu

Bülent Bey'in verdiği tüm desteği, güler yüzlülüğü, samimiyeti ve dürüst çalışma şekli ile tüm işlerimizi kolaylıkla tamamladık. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ahmet Sezgin

Arsa işimiz sorunsuz çözüldü kalitenin adresi Bülent abiye teşekkürler

Satı Uysal

Mine hanım aracılığıyla bir ev kiraladım. Çok güler yüzlü ilgili bi hanım işinide sağlam ve güvenilir yapıyor teşekkürler mine hanım

Emre Taşlı

İşine gerçekten önem veren tecrübeli birisi

Salih Sezer

Karşısındakine güven veren bir yapısı var çözüm odaklı olması en büyük artısı

Samet Ünal

Emir Bey geçekten bölgesine ve işine çok hakim, kibar ve çok ilgili. Portföy taraması çok başarılı ve güvenilir, hızlı bir şekilde süreci tamamlandı sözleşmemizi yaptık, teşekkürler. RE/MAX ve uzman kadro kalitesi.

A******* K*******

Güler yüzü, pozitif enerjisi, kriz anlarını bile en iyi şekilde yönetebilmesi çok güzel. Kendisini tanıdığıma gerçekten çok memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

A******* Ü*******

Yakın zamanda konut bakmak için ulaştığımızda sağ olsun Bülent Bey çok ilgi alaka gösterdi. Bunca zaman Bülent Bey gibi işini seven bir emlak danışmanı tanımadım sağ olsun.

Şerife Değirmenci

İstanbul'dan Ankara'ya çıkmıştı tayinimiz ev arıyorduk rabbim Elif Hanım'ı çıkardı. Karşımıza iyi ki de yollarımız kesişti.. Çok hızlı dakik her türlü bilgiyi sunan çok özverili doğru dürüst bir insan gerçekten işini güzel yapıyor. bizim için çok uğraştı bizi sürekli arayıp bilgilendirdi. O kadar işin arasında gerçekten Elif Hanım'a her şey için çok çok teşekkür ederiz... Sevgiler Elif Hanım.❤️🤲

Hasan İnan

Bilgisiyle profesyonel güvenilir güler yüzlü bulent beye teşekkürler

İbrahim Boyacı

Bülent bey güler yüzlü ilgili deneyimli kişilik sahibi birisi sorularınızı kafanızda soru işareti kalmayacak biçimde yanıtlıyo

Adnan Etenoğlu

İşinde güvenilir bilgili saglam duruşlu işini cok seven dürüst bir insan işinde başarılar dilerim

K******* K*******

İlgi alakasına saygısına işine gösterdiği hassasiyete dürüstlüğüne çok teşekkür ederim

Habibe Akkuş

Hayri bey her konuda bize sağlıklı bilgi vererek işlemlerimizi hızlı bir şekilde çözdü.

Yaşar Bayraktar

Hilal Hanım'dan kaşmir göl evlerinden daire kiraladık. Sağolsun bizi güzel ağırladı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Baran Ulus

İsmet bey işini dürüstlükle yapan birisidir. Kendisine çok teşekkür ederim.

G******* A*******

İsmet beyin Eryaman ve Batıkent'teki portföylerine baktık birlikte , bu iki semtte portföyü çok geniş bize çok yardımcı oldu.Emlak konusunda herzaman arayacağım birisi.

K******* Y*******

Batıkent'teki evimizi satmak için çok uğraştı İsmet bey çalışması temiz disiplinli bir arkadaş defalarca eve gelip gitti.Bir çok kez reklam ve doping yaptı.Yaptığı işe para harcamaktan zaman harcamaktan geri durmaz.İsmet bey'le tanışana kadar emlakçıyla çalışma konusunda çok kararsızdım.Sağolsun artık çevremde evini arsasını satacak kim varsa İsmet beye yönlendiriyorum.

Z******* K*******

İsmet bey Dairemizi istediğimiz sürede istediğimiz fiyata sattı kendisine çok teşekür ediyoruz.Satış işleminden sonrada bizi yalnız bırakmadı yeni dairemizi bulana kadar emek harcadı.Bir çok daireye birlikte baktık değerlendirdik.Gayrimenkul konusunda danışacağım tek kişidir çok çok teşekkür ederiz.

H******* N*******

İsmet bey kardeşimden Tunahan mahallesinden bir daire aldık işlemlerimizi titizlikle halletti. Çok teşekkür ederiz.

Y******* K*******

Elif hanım sağolsun işini titizlikle ve hızlı bir şekilde eksik tamamladı. Güler güzlü ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Meltem Gökçe

Kaşmir Göl Evleri Sitesi'nde bulunan dairemizi Hilal Hanım'ın emin ellerine bıraktık. Kriterlerimize uygun kiralama sürecini başarıyla tamamladı. İmza sürecinde bizi yormayarak belgeleri ayağımıza kadar getirdi. Çok teşekkür ederim.

Nurgül Kahraman

Hilal Hanım'ın yıllardır ailemizin emlak danışmanıdır. Dairelerimizin kiralanmasıyla kendisi ilgilenir. Yatırımlarımızı kendisinden yaparız. Bizi her zaman doğru yönlendirir. Teşekkür ederim.

M******* S*******

Hilal Hanım'ın ilgili alakasından memnun kaldık. Kiralama sürecimiz de bize çok yardımcı oldu, gerekli kolaylıkları sağladı. Tavsiye ederiz.

Buşra Yildiz

Emir Bey bu süreçte çok yardımcı oldu bize güven verdi aklımızda hicbir soru işareti bırakmadı kendisi fazlasıyla ilgiliydi kesinlikle cok memnunuz

Ali Emilli

10 numara 5 yıldız

C******* Ç*******

Samimi ve güvenilir bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.

Merve Güvercin

Emir Bey ile bir ev kiralama vesilesiyle karşılaştık. İyiki de karşılaştık! Kendisi bir hayli yoğun olmasına rağmen, hızlı ve keyifli bir şekilde dairemizi istediğimiz kriterlere en uygun biçimde kiralamamıza yardımcı oldu. Ona çok teşekkür ediyorum. Artık gayrimenkul danışmanım belli😊.

Didem Şahin Akalın

Emin Bey'e yılbaşından bir gün önce ulaştım. İlk aradığımdan itibaren benimle o kadar pozitif konuştu o kadar ilgilendi ki hafta sonu olmasına rağmen hatta yılbaşı günü olmasına rağmen hiç üşenmeden bize iki defa evi gösterdi ve kiralama sürecimizde çok nazik çok ilgili davranarak bizi onore etti bence tüm RE/MAX'ların en iyi satış danışmanı kendisi, her şey için çok teşekkür ederiz.

C******* Ç*******

Samimi ve güvenilir bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.

C******* S*******

Sn. Bekir Özdemir Bey’in evim hakkındaki hassasiyetlerimi anlayıp tam anlamıyla uygun olan kiracıyı kafamda hiç bir soru işaretine yer vermeden max hızda anlaşma gerçekleştirebildiğimiz için emeğinden ve hassasiyetinden profesyonel duruşu ve bakış açısından dolayı doğru kişileri doğru gayrimenkullerde birleştirdiği için kendisine gönülden teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık. RE/MAX Ailesi ile tanıştığıma çok memnunum.

Filiz Reyhan Bilgic

"Bu zamanda böyle bir insan varmış "dedirten insan! Baştan sona herşeyimizle yakindan ilgilendi ve evimizi 1.5 ay kadar kisa bir sürede sattı. Bu ışi yapmak için doğduğunu düşünüyorum

Harun Sungurlu

Kendi sektörünün yüz akı olan insanlardan biri Ferhat Çinici. Meslektaşları rol modeli olarak almalı Ferhat beyi. İşini iyi bilen ve bunu nasıl yapacağını da çok iyi bilen nadirattan olan kişilerden. Sanki yaptığı işi yapmak için doğmuş gibi. Severek, tutkuyla çalışıyor. Başarısı tesadüfi değil. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim kendisini.

Hasan Yıldız

Mehmet abi sağ olsun ilgilendi... En iyi kiracı adayını bulmak için çaba sarf etti ve de buldu.. RE/MAX ailesine ve özellikle Mehmet Çelik abiye teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

M******* Ç*******

Emir bey portföyümüzle ilgilenmek istedi ama emlakçılara karşı önyargılı olduğumuz için başta reddettik. Ancak bir kez reddetmemize rağmen sonrasında kendisini aradım, görüştüm ve portföyümüzle ilgilenmeyi kabul ederek bizi anlayışla karşıladı. Kendisi olabildiğince iletişimi kuvvetli bir profesyonel. Evimizi istediğimiz standartlarda kiralamamızda büyük yardımı dokundu. Kiralamayı yaptığımız gün kendisi bir hediyeyle yanıma geldi bu da ne kadar işinde özverili bir kişi olduğunu gösteriyor. İleride de çalışmayı mutlaka düşündüğüm bir profesyonel.

D******* T*******

Neslihan Hanım, öncelikle iyi niyetli yaklaşımınız, ilginiz ve özenli çalışmanız, evimizin satış sürecinde en başından son ana kadar bizimle iletişiminiz, bilgi paylaşımınız, profesyonel yaklaşımınız ve samimiyetiniz için size ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederiz . Saygı ve sevgilerimizle...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.