RE/MAX Pasha portföyünde 244 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 219 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Pasha

Gayrimenkulde Ege'nin Gücü 


2021 Ocak Ayı 4. Bölge'de En Yüksek Ciroda 1. Ofis

Nisan Ayı 4. Bölgede Müşteri Memnuniyeti Sağlayan 2. Ofis

Mayıs Ayı 4. Bölge'de En Yüksek Ciroda 2. Ofis

Temmuz Ayı 4. Bölge'de En Yüksek Ciroda 5. Ofis

Ağustos Ayı 4. Bölge'de En Yüksek Ciroda 3. Ofis

Kasım Ayı 4. Bölgede En Fazla Recruiting Gerçekleştiren 1. Ofis

3 Aylık Ödüllendirme Ocak | Şubat | Mart 4. Bölgede En Fazla Recruiting Gerçekleştiren 1. Ofis


2003 yılında RE/MAX ile birlikte Kuşadası’nda gayrimenkul sektörüne girdik. 2010 yılında tek ofisten çoklu ofise geçme dönemimiz başladı. 2013 & 2016 yıllarında 2 kez Dünya 1.liği kazanan Türkiye’deki tek ofis olmuştur. 2016'da Remax Pasha 7 ofis, 180 Gayrimenkul Danışmanı, 10 Broker ve 25 personel ile başarılarını Dünya çapında duyurdu. Sektörde ilkleri yapmayı hedefleyen felsefemiz ile 2018'de Brokerımız Yusuf Murat Genç tüm sektör gelişimi için Mekik.org Eğitim Portalının kuruluşuna öncülük etmiştir. Bu portal ile 27 yıllık sektörel bilgi ve bağlantıların kolay erişimini sağlamış bulunmaktayız. 2019 Yılında Dijital Gelişime başlayan Pasha grubu, Brokerımız Ebru Genç ile Yeniliklere ve Başarılara imza atarak faaliyetlerine devam etmektedir. Remax Pasha ofisi olarak eğitim ve teknolojiye verdiğimiz önem ile Gayrimenkul Sektörüne ilgisi olan, gelişime açık, işinde bulunduğu yerden memnun olmayan, kendi ismini markalaştırmak isteyen, yüksek gelir hedefleyen ve kendisine kılavuz olacak iş ortaklarıyla uyum sağlamak ve sektörde beraber yol almak isteyen adaylarımızı geliştiriyoruz. Peki Siz, 19 Yıllık Tecrübeli Ofis ile Yüksek Cirolar Elde Etmeye Hazır Mısınız?


Yavansu Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:194 Kuşadası / Aydın
Kuşadası / Aydın

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Ahmet Sezgin bey evimizin kiraya verilmesinde bize çok yardımcı oldu. Kiracı seçiminde son derece titiz davrandı ki bizim içinde bu çok önemliydi. Evimizin kiraya verilmesi ve kiracı seçimi sürecinde bizi sık sık bilgilendirdi ve bize çok yardımcı oldu. Dürüst ve yardımsever kişiliği sayesinde evimizi güvenle kiraya verdik. Bundan sonrada gayrimenkul işlerimizde daima kendisine danışacağız artık gözümüz arkada kalmayacak. Çok teşekkürler Ahmet bey. İyi ki varsınız.

Omer Kahveci

Ahmet Bey ile anlasmamis 10 dakika surdu diyebilirim. Iletisim yetenegi ust seviyede . Oldukca pozitif ve yardimsever . Islem bittikten sonra dahi cok yardimi dokundu. Memnuniyetimi ifade etmek isterim .

Mustafa Mertan Buluş

Mülkümüz kiralama olduğu halde,gerek fotoğraf çekimindeki titiz çalışmanız,gerek dürüstlüğünüz ve profesyonel yaklaşımınızdan çok memnun kaldık. erdem bey'e çok teşekkür ederiz.

Erdal Taner Tümer

Merhabalar,Hollanda’da başka ilandan Erdem beye ulaşmıştım,geldiğimde o evin konumunu beğenmemiştim ve bana tam istediğimiz başka evi nokta atışı tavsiye etti,çok memnunuz iyi çalışmalar …

Emine Sayan

Erdem Bey , herşey için çok teşekkürler. İstediğim zamanda ve istediğim tutarda evimi değerlendirdiğiniz için size minnettarım.Kendimi bir aile güvencesinde hissettim.Bu güveni bana veren saygıdeğer Erdem Bey size ve Remax ailesine çok ama çok teşekkür ederim.

Wouter Willemyns

Thanks for the good service. I'm very happy that you have taken care of all the paperwork in Turkey so that I did not have to come to Turkey . Your information on the steps to take and the procedures were clear and the financial settlement was done without problems.

Şükrünaz Şahinler

Çok kaliteli bir hizmet aldım. İlk karşılaştığımda gürcan beye güvendim. Tüm çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir danışman. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M*******

Çok hızlı ve sonuç odaklı işimizi tamamladık. Profesyonellik , net bilgisi , hız , güleryüzlü hizmet için herkese öneriririm..

Celal Tarman

Ne mutlu bana hakikaten harika mükemmel bir insan bir dost kazandım. Teşekkürler..

Onur Tunalı

Kendileri sunum ve sempatik kişiliğiyle sıcak bir hava yarattı. İstediğimiz her konuda fazlası ile bilgilendirme sunmuştur. Remax ve Ersin didin beyi tanıdığımız için çok mutlu olduk. Teşekkürler...

Çağatay Bekmez

ersin bey oldukca güleryüzlü ve sıcak kanlı bir şekilde elinden gelenin fazlasını yaparak bizlere yardımcı oldu. Bundan sonra bütün gayrimenkul işlerini ersin bey ile yapacağım

Saliha Küçükkonyalı

Şardan beyle yıllardır çalışırız. Kendisi işinde üst düzey bir profesyoneldir. Zor işleri bile kolay hale getirip kısa sürede çözebilmektedir. Teşekkür eder herkese tavsiye ederiz..

Cem Küçükkonyalı

hiç bıkmadan ve sıkılmadan her sorumu yanıtladığı için müteşekkirim. Kendısı gayet işini iyi bilen ve seven güvenebileceğimiz bir danışmandır. Ersin beye danışmadan emlak işi yapmak önemli bir kazanç faktörünü kaybetmek demek.

Ömer Nedirli

Çağla hanım. Güleryüzlü, ilgili ,işinin ehli, profesyonel, tecrübeli ve deneyimli mükemmel bir insan. Yapmış olduğu danışmanlık hizmeti ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özkan Cetin

Abdullah Gül bey, - işine olan saygısı ✨️✨️✨️✨️✨️ - profesyonelce yaklaşımı ✨️✨️✨️✨️✨️ - alıcı ve satıcının haklarını koruması ✨️✨️✨️✨️✨️ - durum kontrolü ✨️✨️✨️✨️✨️ - Yurtdışından iletişimi ✨️✨️✨️✨️✨️ Kendisine emeği ve özverisi için çok teşekkür ederim. Daha sonraki yıllarda da birlikte çalışmayı planlıyorum ve arkadaşlarıma öneriyorum. Teşekürler ABDULLAH GÜL BEY

Nilgün Özçelik

Çok profosyonel samimi ve güvenilir bir danışman. Tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.!

Jean Pierre Christophe

Hi Mrs Meryem, We would first like to express our gratitude to you for the success of the sale of our house that we have entrusted to you . You are able to reassure us and show professionalism and involving in all test during this sale. We therefore thank you for all the work provided and we will not fail to recommend your professional qualities. We are also convinced that you are an essential employee within the company REMAX. Please accept Meryem, our greeting more distinguished.

Nükhet Alparslan

Kuşadası’ndan gayrimenkul alacaksanız Abdullah Beye gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.

Güneş Çelik Sepin

Eve baktığımızdan itibaren bize her şeyi dürüstçe anlatıp detaylı bilgi verdiler. Hiç güven sorunumuz olmadı ve çok memnun kaldık.

Ümit Bozdem

İşini severek ve özenle yapan , güleryüzlü pozitif hızlı ve çözüm odaklı önemli bir danışman. Best of the best..

Seereen Bibi Ramsyhe

If you want to invest,buy or sell properties in Turkey ,she is one of the mozt professional real estate agent .Fluent English,kindness,knowledge,good marketing..whatelse you search.Thank you Meryem for eveything

Metin Ertaş

Olağanüstü, mükemmel.... Çalıştığıma çok memnun oldum . Ersin bey sayesinde ben artık Remaxlıyım.

Sibel&mutlay Güraras

Hem yeni bir yuva, hem de yeni bir dost çevresi edinmemize yardımcı olan Levent Bey'e ne kadar teşekkür etsek az kalır. Dört dörtlük bilgi ve profesyonellikle işlemlerimiz mutlu sona erdi. Teşekkürler tüm emeği geçenlere.

Metin Ertaş

Olağanüstü, mükemmel.... Çalıştığıma çok memnun oldum . Ersin bey sayesinde ben artık Remaxlıyım.

Ramazan Çelik

Çok memnun kaldık. Sürecin başından beri bizimle çok güzel ilgilendiler. Hiç yalnız bırakmadılar. Kuşadasında güvendiğimiz kişiler ve kurumun olması bizi çok memnun ettik.

Selen Özseyhan

Çok Kıymetli Meryem Hanım, Ailemize, hayatımıza yıllardır işte bu diyebilmeyi beklediğimiz hayallerimizdeki evimizi bulup sahibi olmamızı sağladığınız için size ne kadar teşekkür etsek az... Sayenizde umut, sağlık, huzur ve mutlulukla yaşayıp nice eşsiz an'larla, nice güzel anılar biriktireceğiz ve hep size müteşekkir olacağız... Sağ olun, var olun, siz de hep mutlu olun sağlık ve huzurla...

Nihat Uyguç

Bizimle çok ilgilendi , çok uğraştı. Çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyorum.

Ali Şahin

İşinin bilincinde ve düzgün bir insan. Çok teşekkürler..

E*******

Evimizi ararken bütün süreçlerde bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..

Mümtaz Taşkın

Arzu Hanım son derece güvenilir ve işinin ehli olup teredütlerimizi gidermekte , her aradığımızda bıkıp usanmadan bizi bilgilendirmesi ve yardımcı olması nedeniyle bizlere güven vermiştir.Kendisinden son derece memnun kaldık. Arzu hanım çok teşekkür ederiz. Başarılar dileriz

Selçuk Karanuh

meryem hanım isteğimize göre ev buldu. Yardımları ve ilgisi için teşekkürler

S*******

Arzu hanım işinde profosyonel her konuda detaylı bilgileri sayesinde çözüme ulaştırdı. Bu piyasada kısa sürede başarılı çalışmaları ile kurumsal firmanın farkını çok net anlamış olduk .Bu zamana kadar çok yanış emlakçılarla zaman ve para kaybetmişiz. Sabrı, emeği, bilgileri için çok teşekkür ederiz. Diğer dairelerimizi Arzu hanımla çalışmaya devam edeceğiz.Sevgiler...

İclal Bor

Ahmet bey sayesinde ev sahibi olduk. Çok memnun kaldık. Tekrar sizi tercih edeceğiz.

Fulya Cantekin

Nazik,kibar,ozverili ve sabirli calismalarindan dolayi,seviyeli sunumlardan dolayi memnun oldugumuzu bildiririz.

Erdoğan Şişmaboğlu

Alıcı olarak alaka ve ilgisinden çok memnun kaldım .Arzu hanıma ve ekibine teşekkür ederim.

Yasemin Aykanat

çok memnun kaldık. Can beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Melek Yavaş

Ben çok memnun kaldım kendisiyle iletişim halindeyim

Hatice Maydan

Güvenilir kurumunuzdan çok memnun kaldık herkes çok ilgiliydi tesekkur ederiz

Esra Yıldız

Güleryüzlülüğü , ilgisi ve nezaketinden dolayı can beye çok teşekkür ederim

Mehmet Nesim Kaya

Çok memnun kaldım ilginize minnettarım

Erdem Bayraktar

Özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederiz

Timur Orçun Güntürkün

Çok memnun kaldık. İlgisi ve samimiyeti icin teşekkür ederiz. Gayrimenkul işimiz olursa tekrar kendisi ile çalışacağız.

Lütfi Kandemir

yardımcı oldu ilgisi için teşekkürler

Saliha Vatansever

İlgisi icin tesekkurler.

Haliye Kuru Akçam

Çok pozitif hızlı çalışmasına hayran oldum. Süper bir çalışan kazanmışsınız kutlarım hepinizi. Hayırlı bereketli kazançlar dilerim.

Kerim Günay

Çok yardımcı olundu. Gayet güleryüzlü ve sabırlı tavırlarından dolayı teşekkür ederiz

Ahmet Bindebir

abdullah bey'in bize yardımcı olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Birdaha gayrimenkul işimiz olduğunda remaxı ve abdullah bey'i tercih edeceğim. Herşey için teşekkür ederim.

Bülent Narbay

Burç Bey, her daim güleryüzü, nezaketi ve doğru alıcı ve satıcıyı karşılıklı olarak memnun kalınacak doğru fiyattan bir araya getirmesi ile işinde gerçek bir profesyonel. Dükkanımızın ve evimizin satışında tüm resmi işlemleri önceden planlayarak hızlı ve sorunsuz bir alım-satım gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz. İleride tekrar kendisi ile çalışmayı çok isteriz.

Hüseyin Balcı

Kendisi işini profesyonel yapan ,süreci en şeffaf şekilde yöneten ailemizden biri. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Zuhal Yanık

Çok samimi ve özveriyle satış ve tapu işlerimi çözdü.kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa Kaya

Çok memnun kaldım.Çok ilgiliydi. başarılarının devamını dilerim.

H*******

Sorunsuz ev satışımız oldu. Özellikle Çağla hanım bize çok yardımcı oldu.

Özgür Gümüşoğlu

Beyfendiyi çok beğendik. çok memnun kaldık. işini hakkıyla yaptı çok teşekkür ederiz.

Ünvan Özkoç

Profesyonel hizmetlerinden çok memnun kaldım , tecrübe bilgisine ve ilgisine minnettarım. Herşey için teşekkür ederim.

Özgür Gümüştaş

Bütün süreçlerde yakından ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Güven Çetin

necdet karalı remax yetkilisinden ilgi alaka, iş sorumluluğu bakımından memnuniyetimizi iletmeyi bir borç biliriz. Teşekkürler.

Can Karabıyık

Cem bey ile bir referansı vasıtasıyla tanıştık ve kendisinden çok memnun kaldık. Enerjisi ,dürüstlüğü, oldukça iyi yönlendirme ve bilgilendirme yapması gibi özellikleri satış sürecindeki yükümüzü hafifletti. Gayrimenkul danışmanlığı öncesi bankacılık ve inşaat sektöründeki tecrübesi de başarısında büyük bir etken. Yine bir gayrimenkul işimiz olursa kendisiyle tekrar çalışacağız.

Gülden Tezel

Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Rasime Türkarslan

Evimizi çok kısa sürede istediğimiz kriterlerde kiracıya kiraladığımız için teşekkür ederiz.

Atalay Özcan

Seher hanım ve profesyonel ekibi olmak üzere remax pasha ailesine sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye edeceğim.

Ievgen Yorobıov

Everything was good, thanks for service , ı would lıke to work with her again.

Melek Yavaş

İş bitirici , ilgili ve güvenilir bir danışman herşey için teşekkür ederiz

Mehmet Osman İncesi

isteğimize uygun doğru kişilerle çalışmak güzeldi teşekkürler , yeniden çalışmak dileğiyle..

Adil Yerebatmaz

Araştırmacı güven veren tatlı dilli ve samimi çok teşekkür ederim

Emin Gökhan Yalçın

Cem beyi çok seviyoruz,yıllardır arkadaşımız ve cem beyle çalışmaya devam edeceğiz, herşey için çok teşekkürler.

Uğur Subaşı

Herşey çok güzeldi ailecek çok memnun kaldık

P*******

Sevgili Sedat'a evimi alış surecindeki basarili yonetimi için tesekkur ederim.Zor basamaklarin hepsini yılmadan tek tek çıktı ve hedefimi gerceklestirdi.Gayrimenkul konusundaki tum işlerinizi gozunuz kapali emanet edebilirsiniz.Empati yetenegi, genis etki cevresi, çozum odakli olmasiyla basari dogal olarak geliyor.

Arif Behlül Tuntaş

çok iyi bir arkaşımız, çok ilgiliydi çok memnun kaldık.

Halil İbrahim Gürlek

Tek kelime ile herşey mükemmeldi.

Nilcan Güngördü

Cem beyin ilgi ve alakası çok güzeldi, bundan sonra kendisiyle çalışacağız.

Cem Taylan Yener

Mesleki bilgi , teknolojik donanım ve iletişim becerileri mükemmel. Evimizin satışında hızlı ve güvenli bir yol izledi , çok teşekkür ederiz.

Ruslan Panasenkov

I would like to thank Pinar for her professionalism, competence, honesty and sincere interest . In less than a week Pınar helped us find a wonderful apartment for rent on very good terms.

Hatice Maydan

Hamid Bey' le Kuşadası Davutlardaki yazlık satışı için tanıştık. Kendisi ilgili, nezaketli, enerjisi yüksek, işini titizlikle yapan iyi bir danışman. Bundan sonraki alım ve satım işlerinde kendisi ile çalışmak isteriz. Tüm ekibe iyi çalışmalar dileriz.

Paola Özdemir

Burçin mercan'a çok teşekkür ederim çok memnun kaldık

Derya Cefa

burçin bey'e ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim

Nur Hayat Acara

Pozitif ve olaylara bakış açısını çok sevdim. Bundan sonraki emlak işlerimde kendisi ile çalışmak isterim.

Zerrin Cebeci

Gürcan beyi eskiden beri iyi tanırız kendisi işini severek yapar, bizde o yüzden yazlığımızın kiralama yetkisini kendisine verdik ve olumlu sonuç alacağımızdan hiç şüphemiz yok. Eşime dostuma güvenerek tavsiye edececeğim bir danışmandır.

Hayriye Fisun Peker

Yazlığımızı satma sürecimizde tanıştığımız Gürcan bey işini hakkıyla yapmaktadır. Kendisine yazlığımızın satış sürecinde geçen emekleri için şükranlarımı sunuyorum. Gürcan beyi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Baki Yılmaz

Gürcan beyi yaptığı iş konusunda tebrik ederim, İlgili alakalı anlatılanı hemen pratik bir şekilde uygulamaya koyan, üstün başarılı bir danışmanınız. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Gamze Gündüz

Gürcan bey ile pratik ve hızlı bir şekilde çalışmaya başladık. Kendisine ilgisi ve üstün emekleri için çok teşekkür ederim. Evini, yazlığını satmak isteyen tüm arkadaşlarıma önereceğim.

Guldem Gunal

Burc bey tanışmamızdan itibaren tun pazarlama sürecinde bizi net bilgilendirmesi,Alıcı ile tüm ilişkilerimizi gayet güzel organIe etmiştir.deneyimi ve kişiliği ile verdiği yardımlardan çok.memnum kaldık.Cok teşekkürler burc bey

Mustafa Topçu

Süreçten çok memnun kaldık, kibar güvenilir ve ilgiliydi herşey için çok teşekkür ediyorum.

Güldane Evşen

Süreçten çok memnun kaldık ilgisi için çok teşekkür ederim.

Çiğdem Yılmaz

ilgisi için teşekkürler.

Muzaffer Koray Kırık

memnun kaldım ilgisi için teşekkürler.

Hanım Küçer

Hiçbir sıkıntı yaşamadık ,çok memnun kaldık hersey ıcın tesekkur ederız.

Orhan Sancakoğlu

çok memnun kaldık , herşey için teşekkür ederiz.

Ömer Demir

sözünün sahibi şardan beye çok teşekkürler.

Ersin Uyar

burçin beyden çok memnun kaldık. ilgisi ve tavrı için çok teşekkürler.

Mehmet Kökbudak

Çok memnun kaldık. Özellikle necdet beyi tercih ettik, bilgisine ve tecrübesine güveniyoruz. Çok teşekkürler.

Celal Tarman

çok memnunuz tesekkurler

Ergin Saygı

Memnun kaldım teşekkür ederim.

Uğur Aslan

çok ilgiliydi güzel bir satıcı memnun kaldım.

Tugba Palabıyık

çok ilgiliydi memnun kaldım tesekkur ederiz.

Şaban Karakoyuncu

memnun kaldım herşey için teşekkür ederim.

Mehtap Gözlükoğlu

Ailecek çok memnun kaldık. Birdaha tekrar necdet bey ile çalışmak isteriz , işinde bir numara.

Hasan Çınarcık

Ahmet Bey'e ev satın alma sürecimizdeki yardımları, özverisi ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim. Mülk satın alma ya da satma konusunda kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Necla Kafadar

ONUR ERDEM danışmanımız çok ayrıntılı bilgi ve hızlı, hizmet kalitesi mükemmel.Gerçekten çok memnun kaldık kişiliği, duruşu özgüvenli çalışma sistemi ile taktirlerimizi toplamayı hakediyor.

Bilge Sarı

Murat bey ile kiralamak istediğimiz ev konusunda iletişime geçtik. İlgisi,iletişimi iyi evimize bakmaya gelen her müşteri için geri dönüş sağlayarak ; bizi bilgilendirdi ve çok kısa bir zaman içinde evimizi kiraya verdik.Kaliteli bir hizmet aldık.Teşekkürler Remax

Inna Zorkot

Ahmet is very professional and kind person. He helped us a lot with our house. I totally recommend to work with him

Buğse Çınarcık

Ahmet beye ev satın almamız esnasında her aşamadaki kibar ve özverili davranışından dolayı çok teşekkür ederiz. Sorunsuz ve hızlı bir süreç yaşadık sayesinde.

Menekşe Motorcu

Ahmet bey sayesinde 2 yıldır satışta olan evimizi 2 ay içinde sattık Satış sürecinde olan yardımları ve destekleri için sonsuz teşekkürler.....

E*******

Aydın ilinden İstanbul'daki evimi 5 günde sorunsuzca satıp satış süresince her an bilgi ve destek ile yanımda olduğu için çok teşekkür ederim. Kalite asla tesadüf değildir. Teşekkürler Arzu GÜNEYSU ACAR

Charles Millieton

she's on great real estate agent. she angeary from hard thanks for everything

Ahmet Sildir

Diyaloğu mükemmel herşey şeffaf ve dürüst işini gayet layğı ile yerine getiren kendisiyle çalışmaktan memnun olduğum işinde gayet başarılı

Gülden Hoşgör

Fulden hn sayesinde Adadan ev alma imkanımız oldu. Uzun ve benim tarafındaki sıkıntılı süreçleri karşılıklı anlayış ve işbirliği içinde aştık. Bu vesile ile tekrar teşekkür ederim 💜 Yeni prohelerde çalışmak umudu ile.

Vladimir Slovesnyy

Highest level of professionalism of Ersin was perfect. Everything was amazing from the 1st minute .He is incredibly open, helpful and communicative. I would definetly recommend Ersin to everyone. Thank you so much again to Ersin to find my beautiful home in Kuşadası.

Vladimir Slovesnyy

When I met with Çağla, I was astonished by her. She was extremly professional in her work and commicication. She is open , approach and friendly. Totaly remarkable.

Herman Vermeyen

During the preparation and execution of the selling process, Pinar has helped and guided us in an exemplary way and she has brought the sale to a successful conclusion thanks to her remarkable professionalism.When we were confronted with an unexpected administrative problem, Pinar has helped us patiently but actively with relevant advice, clear explanations, adequate answers to our questions and appropriate action.In general, she has demonstrated customer care and focus, efficiency, competence and reliability during the whole process. Our sincere thanks Pinar!

Av.meral Dalkılıç

Yabancı uyruklu müvekkilimin evinin satışını Fulden hanım aracılığıyla gerçekleştirdik.Satış konusundaki çabası, gayreti ve kararlılığı takdire şayandı.Dürüstlüğü ve açıklığı, her aşamada bilgi vermesi, olası sorunlarda çözüme yönelik çalışmaları ile de satışı keyifli bir işe dönüştürdü.Kendisiyle her zaman çalışmak isterim.Başarılar dilerm.

F*******

Müşteriye her daim güler yüzlü, güven veren, çözüm odaklı bir kişi. Aynı zamandaişini severek ve büyük bir enerji ile yaptığı da her halinden anlaşılıyor. Kendisini iyi ki tanımışız.

Ahmet Uzun

Fazlasıyla ilgilendi yardımcı oldu,güvenli bir hizmet sunduğu için teşekkürler.

P*******

She quickly found the buyer. We sent a power of attorney. He handled all our transactions without any problems. We are thankfull to her. Call Mrs Seher for a worthwhile sale in a short time.

Halil Zırh

Herhangi bir sorun yaşamadan işlemimizi gerçekleştirdik.Memnun kaldım teşekkürler.

Mehmet Enis Ertem

Verdiği hizmetten memnun kaldık kendisine teşekkür ediyoruz.

Murat Geçit

Sorunsuz bir işlem oldu.Verdiği hizmetten memnun kaldık.

Hakan Karadağ

çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Polat Gürsoy

İşlem süresince ve sonrasında ilgilendiği ve yardımcı olduğu için teşekkürler.Gayet memnun kaldık.

Ayşe Gülsüm Bora

Cem beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim .

Burak Aydoğmuş

Çok ilgiliydi kesinlikle tekrar çalışmak isterim kendisiyle.Çok memnunuz.

Ayten Gürsel

Hizmetinden,ilgisinden ve takibinden çok memnun kaldım.Tekrar çalışmak isterim.

Necla Ozan

Mrs Akbağ went through great lengths to help us find and buy our house. Very attentative and eye for detail. Thank you very much for all you have done. Looking forward to using your service again in the near future.

Oral Genel

Gayrımenkul alım-satimlarinda klasik emlak danışmanlığı dışında sevgi,güven ve bilgi birikimi adına tanıdığım Arzu hanımı tebrik ediyorum.Sektöre toplam kalite adina kattığı artı değer çok anlamlı.

Çiğdem F.murat Sayın

Seher hanım ve ekibine mülkümüzün satışında göstermiş olduğu hizmet ve gayret için çok teşekkür ediyoruz.

Ahmet Bozdağ

FULDEN HANIM BU ZOR DÖNEMDE EVİMİZİN SATIŞI İÇİN GEREK FİNANSAL ZEKASI GEREK GÜLER YÜZLÜ KİŞİLĞİ GEREKSE DE TUTTUĞUNU KOPARAN YAPISI İLE BİZİM YANIMIZDA BİZDEN ÇOK EMEK VEREREK YILMADAN USANMADAN MUTLULUĞUMUZU SAĞLADI ASLA SATAMAZSIN DEDİĞİM EVİ İNANILMAZ GÜZEL BİR RAKKAMLA SATARAK TEK KELİMEYLE TAKDİRİMİ KAZANDI KENDİSİNE TEŞEKKÜRÜ BÜYÜK BİR BORÇ BİLEREK ÇALIŞMA HAYATINDA BAŞARILAR KOLAYLIKLAR DİLERİM...

Emel Yalabık

Çok uzun süren bir sürede bize çok yardımcı oldu ve bizi doğru bilgilendirdi.Teşekkürler.

Ersin Uyar

Herşey için çok teşekkür ederiz.Özellikle Burçin Bey'in ilgi,alakasına ve desteğine teşekkürler.

Mehmet Gürbüzer

Satış sürecindeki başarılı performansınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Hasan Kaya

Evimizin satışı için çok uğraştı ve iyi bir fiyata satıldı evimiz.Kendisine teşekkür ederiz.

T*******

Arzu hanım enerjisi çok yüksek, işinde profesyonel biri. Ayrıca kendisinin sektörde güvenilir olması, iş takibi yapması, olumlu yönlendirmeleri bizi çok etkiledi. Güleryüzlü ve pozitif oluşu; hızlı ve iş bitiriciliği mesleki anlamda onu diğerlerinden ayıran yanlarıydı. Ona bu güzel çalışmaları için teşekkür ediyoruz.

Erdal Aksu

Kendisi üniversiteden sınıf arkadaşım ve aynı zamanda ev arkadaşımdır. Alanına hakim bilgisine güvendiğim özü sözü bir olan hilesi hurdası olmayan adam gibi bir adamdır. Emlak danışmanlığı yapmaya karar verdiğinde kendisine "kardeşim o iş kandırmayla dümen daleverayla yalanla dönüyor sen yapamazsın senin yapına hiç uymuyor" demiştim. Zamanla dürüstçe ticaretin hala yapılabildiğini sayende gördüm. Rabbim işini gücünü rast getirsin. Eğer bir emlak danışmanına ihtiyacınız varsa Abdullah ile çalışmanızı öneriyorum. Kendisini tanıdığınız da bana hak vereceğinizden eminim.

Yalçın Bekman

Güler yüzlü işinin ehli.is bitirici isinde başarılar dilerim

F*******

Yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

O.faruk Karacam

Hayatimda bu kadar isini seven kimsenin uzulmesini istemeyen herseyi hakkiyla yapmayi seven hem satani hem satinalani koruyan muhtesem bir kisilik.basarili olmak icin yaratilmiş.hic bir basari tesaduf degildir..tebrik ederim.basarilar seninle olsun.sevgiler.saygilar

Hasan Saygı

Yaptığımız alışverişten memnun kaldım.İlgisinden, verdiği hizmetten oldukça memnunum.Teşekkür ediyorum.

Aysun Can

güleryüzlü güzel ilginen Arzu hanım,benim için bu çok önemli çünkü

Gülten Akan

Kuşadası'nda o kadar çok emlakçı ile görüştük,o kadar çok ev baktık ki ama Meryem hanımın deneyimi,sabrı ve güleryüzü bizi çok etkiledi.Emekleri için, bizi hayallerimize kavuşturduğu için teşekkürler.

E*******

Arzu hanım hem insan olarak mükemmel hem de işinde mükemmel birisi.Dürüst ,doğru sözlü bizleri olumlu yönde değerlendiren birisi.

Hakan Aslan

Arzu hanımın kiralama sürecindeki ilgisine ve başından sonuna ve sonrasında da olan desteğine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Filiz Degidiben

Ayrıntılara dikkat eden başarılı bir danışman verdiği profesyonel hizmet için teşekkür ederiz.

Ramazan Göktaş

Başarılı Profesyonel bir danışman.Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Ayşe Alagöz

Profesyonel hizmetinden memnun kaldım.Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.Teşekkürler.

Mustafa Tekin

İlgi ve alakasından çok memnun kaldık.Verdiği hizmet başarılı.Herşey için teşekkürler.

Fatma Kızılkaya

Tanıdığım en ilgili gayrı menkul danışmanı aklımızda hiç soru işareti bırakmadı satım sürecinde her anında yanımızdaydı teşekkürler Sibel hanım umarım en kısa sürede yine yollarımız kesişir

Tuncay Özen

Ahmet beyin gayrimenkul danışmanı olarak bizler için yaptığınız özverili çalışmalarınız için çok teşekkür ediyorum.sonuca ulaşmamız için bize verdiğiniz güven içinde ayrıca teşekkürler.👍🙏

Nuriye Gezmiş

Verdiği hizmetten memnun kaldık.İlgili bir danışmandı.

Hüseyin Gün

Verdiği hizmetten memnun kaldık.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ahmet Ok

İlgi alakasından dolayı teşekkürler .Memnun kaldık.

Nevin Öztürk

Çok memnun kaldım.Derya Hanım'a çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun.

Fikret Çelik

Bilgili ve yardımsever bir danışman.Herşey için teşekkürler.

Coşkun Kuru

İlgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz.Çok memnun kaldık verdiği hizmetten.

Halil Keskin

Çok ilgili bir danışman.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Fatma Çam

İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Memduh Aydemir

kısa sürede bütün işlemleri halettik.çok memnunuz, herkese tavsiye ederiz. bilgisi, hızı güleryüzü harika bir danışman

Murat Turan

Zorlu ve uzun bir süreci çok güzel yönettiler. her zaman tercihimiz olacaklar.

Murat Turan

zorlu ve uzun bir süreci çok güzel yönettiler. Her zaman tercihimiz olacaklar

Leyla Obermiller

Kendisiyle daha önce de çalışmıştık.Gayet profesyonel bir danışman.Çok teşekkür ediyorum.

Songül Kör

Remax Pasha emlaktan Ahmet Bey'e teşekkür ederim.Arsamın bu kadar çabuk satılmasını beklemiyordum.Herkese tavsiye ediyorum.Ìhtiyaç halindeki alıcılara ve satıcılara remaxla çalışmanın en iyi olacağını tavsiye ediyorum.

Aytan Gürsel

Burçin ile uzun zamandır çalışıyoruz.Profesyonelliğinden ve bilgisinden çok memnun kaldım.

Yaşar Yıkılmaz

Abdullah bey çok mükemmel şekilde ilgilendi. ona çok teşekkür ederiz.

Tuncay Özen

Profesyonel deneyimleriyle bizlere verdiği hizmet ve özellikle güvenilirliği sebebiyle kendisine çok teşekkür ederiz

Kemal Aydın

Tuttuğu koparan,azimli,samimi ve şeffaf iletişim kanalları açık mükemmel bi emlak danışmanı.Emlak sektöründe örnek alacak birisi.Teşekkur ederiz katkılarından dolayı.

Birkan Önelge

Güven duygusu içinde hızlı bir şekilde işlem sonuçlandırdık.kendisine teşekkür ediyorum.Son derece kibar ve profesyonel.

Halil Kırkdeveli

Kibar ilgili ve herkonuda yardımcı oldu. Remax'ın tecrübesini ve misafirperverliğini çok güzel yansıttı.Söylediği her ayrıntı karar vermemizde çok etkili oldu.

Şebnem Tamcı

Güler yüzlü , bilgilendirme ve zamanlama konusunda titiz davrandı. Teşekkürler.

Recai Güler

Çağla hanıma öncelikle çok teşekkür ederim.Satış sürecinde hızlı,güvenilir ve özellikle güleryüzüyle sonuçlandırma adına yaptığı başarılı çalışmayı tebrik ediyorum.Gelecekte Çağla Hanım dışında pek danışmanım olacağını sanmıyorum.Üstün başarılarının devamını diler.Tekrar görüşmek üzere selamlar,sevgiler.

Belkıs Üçer

Çağla Hanımın güleryüzü ve üstün gayretleri ile ev satılmıştır.Kendisine teşekkür ederiz.

Faruk Dinçsoy

Süreci çok iyi yönetti.Sorun yaşamadan tapumuzu yaptık.Baştan soan kadar yardımcı oldu.Teşekkürler.

Necati Baysal

Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Çok ilgili bir arkadaştı.

Nuray Korun

Çok çok teşekkur ederim.Baştan sona ilgilendi.Evimiz bir haftada satıldı.

Levent Özdilek

Kiralama işleminden memnun kaldık.kendisine çok teşekkür ederiz.

Durmuş Özel

Çalışkan bir danışman.Doğru bilgilendirdi.Organizasyon etkiliydi.Teşekkür ediyorum.

Hasan Or

Mükemmel bir arkadaş.Süreçte bize yardımcı oldu.Çok teşekkür ediyorum.

Gönül Taylan

Süreçten çok memnun kaldık .Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ali Yıldız

Çok başarılı bir arkadaş.Çok yardımcı oldu.Teşekkürler

Emine Akın

Kiralama işleminden çok memnun kaldık.Daha önce de evimizi Çağla Hanım kiraya vermişti.Tekrar kendisiyle çalışmak keyifliydi.

Cem Hamdi Albayrak

Çağla Hanım son derece ilgili,bilgili,sevecen yaklaşımıyla işimizi tamamlamamızda yardımcı olmuştur.

Deniz Eyrice

Aldığımız hizmetten memnun kaldık.Gayet anlayışlı ve ılımlı biri.Teşekkürler.

Remziye Danacı

Gerçekten çok iyi bir insan.Hakkını helal etsin çok emek verdi.Çok memnun kaldım.

Ertan İyim

Necdet Bey gereğini yapti. Bir sorun yaşamadık,verdiği hizmetten memnun kaldık.

Ali Kotan

Herhangi bir problem yaşamadık.İşini iyi yapan bir danışman.Çok memnun kaldık.

Burak Cica

Çok ilgiliydi.Hem satıcı hem alıcıyla sürekli irtibat halindeydi.Yardımı için teşekkürler.

Fatma Gök

Gayet memnun kaldık.İlgiliydi.Teşekkürler.

Selçuk Atalay

Çalışkan bir arkadaş verdiği hizmetten memnun kaldık.Teşekkürler

Sadık Doğan

Bir sorun yaşamadık.Çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Halil Dönmez

Çok yardımcı oldu.İşlemimizi gerçekleştirdik.Teşekkür ediyoruz.

İlker Gençoğlan

İlgili ve alakalıydı.Her süreçte yardımcı oldu,sorun yaşamadık.Teşekkür ediyoruz.

Hidayet Kınalı

Son derece memnunum.Bir sorun olmadı.Teşekkür ediyorum.

Cengiz Berberoğlu

Süreçteki profesyonellik için teşekkür ederim.

Beysefa Coci

Gayrimenkulümüzü belirtilen zaman içerisinde satmayı başardı.Kendisinin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederiz.

Orhan Sancakoğlu

Çok ilgiliydi.Bu süreçten memnun kaldık.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Sevtap Kuruoğlu

Kendisi çok beyefendi.İşini seven bir insan.Senelerdir onunla çalışıyoruz.Çok memnunuz.

Gülseren Çatulay

Hiç sorun yaşamadık.Kendisinden çok memnun kaldık.

Recep Kırhanlı

Çok memnun olduk.Herşey çok güzel ve çabuk oldu.Teşekkürler

Atilla Ersan

Çok yardımcı oldu.Başarılı bir şekilde işlemi gerçekleştirdik.Güvenilir bir danışman.

Ali Karacaoğlu

Oldukça kibar, sektöre hakim,düzenli bilgilendirme yapan,bize fikir vererek yardımcı olan bir danışman.Kendisinden oldukça memnun olduğumu belirtmek isterim.

Fügen Turan

Arsa satım işlemimde yardımcı oldu.Çözüme kavuşturdu.Çok teşekkür ediyorum.

Martina Yılmaz

Verdiği hizmetten memnun kaldık.Çok teşekkür ediyoruz.

Tuncay Aydın

Konuya hakimdi.Başından sonuna kadar takipçisi oldu.Çok memnun kaldık.

Selahattin Ergin

Ahmet bey ev alimim esnasında her aşamada cok yardımcı oldu ve gerekli bilgileri bize verdi saolsun sayesinde sıkıntısız bir ev alim gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ahmet bey sayesinde de kurumsal firmalarla calismanin verdiği guven bir kez daha garantilenmis oldu.

Jie Yan

Sıcak hizmetiniz için teşekkür ederiz, işinizden çok memnunuz, sabrınız ve titizliğiniz birçok sorunu çözmemize yardımcı oluyor, teşekkür ederim

D*******

Arzu hanım çok ilgili teşekkürler.

Naz Oytun

Güler yüzlü ilgili detaylı bilgi teşekkür ederim

Salim Olcay

Cok iyi bir insan. Ev bulma konusunda cok yardımcı oldu bize. Desteğiniz için teşekkür ederim Arzu hanım

Duygu Sinem Özmen

Arzu hanım Çok ilgili teşekkürler

Nazan İbişözel

Herşey için teşekkürler ilginiz gayretiniz memnuniyetimize en büyük sebep✋

Emine Yıldırım

Işinde uzman olan Arzu Hanımın evimizi alma sürecinde bize büyük yardımları oldu, kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyor ve mesleğinde başarılar diliyoruz.

Muhittin Sönmez

Bizi hayallerimize kavuşturan yetenekli deneyimli gayrimenkul danışmanımız meryem hanım'a sonsuz teşekkürler.

Sena Cengay

Tüm işlemlerde yanımızda oldu. Bilgisi ve tecrübesi içinde teşekkür ederim.

İbrahim Çetin Akkaya

Güleryüzlü,ilgili,hızlı ve bize herzaman bilgi vermesi çok iyiydi.Satış performansı da çok iyiydi.

Tülay Durmaz

Tek kelime ile harika ötesi.

Ömer Aydın

sibel hanımın bize sunduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Özlem Döndüoğlu

samimi, güvenilir , çözüm odaklı, porofesyonel , hızlı, dürüst bir şekilde verdiği hizmetinden dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ederim. ihtiyaç duyan herkese hiç düşünmeden tavsiye edeceğim.

Güzel Bayrak

Öncelikle kibar ve ince davranışıyla bizleri karşılaması evle ilgili bakış açımızı en baştan olumlu yönde etkiledi. verdiği önemli bilgilerin doğru olması ve ciddiyetinin sürekli olması sayesinde içimize sinerek bir ev alışverişi yaptık . teşekkür ederiz.

Mehmet Umut Erçallı

Hedef odakli çalışma anlayışı ile sizin tam olarak ne istediğini analiz eden başarılı ,aynı zamanda empati ve iletişim yeteneği ile güçlü olan yatırım danişmani sibel hanima çok teşekkür ediyorum...ilgi ve arastirmasi sayesinde istediğim eve sahip oldum..bundan sonraki yatirimlarimda kendisiyle zevkle çalismak isterim...

Murat Döneroğlu

konuştuğumuzun satışı süresince ilgili, güler yüzlü ve sıcak bir süreç içerisinde en hızlı şekilde işlemlerimizin yapılmasını sağladı. düzgün güvenilir işi konusunda deneyim ve bilgi sahibi olması sebebiyle bizim için bir danışmandan ziyade dost canlısı bir insan olarak yardımcı oldu. kendisinin rezdinde Remax' a teşekkür ederim.

Martin Mcclure

Exceilent service from Pınar from start to finish. Process explained step by step which made the legal process very straight forward with minimal stress. I would highly recommend Pınar to anyone considering buying or seilling within Turkey.

Nihal Cengay

Burç Beyin emeğinden, ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Hasan Doğan

5-6 yıldır danışmanım kendisi.Verdiği hizmetlerden fazlasıyla memnunuz.

Fisun Fidan

çok memnun kaldık çok güler yüzlü çok ilgili çok teşekkür ederiz.

Seçil Avcı

Nahit sak'tan çok memnun kaldım. herşey gayet mükemmel ilerledi.çok teşekkür ederiz.

Arzu Akdoğan

Çok memnun kaldım.Teşekkürler

Ayşen Erdemir

Herşey için teşekkür ederiz Pınar hanım işiniz konusunda bilgili, işini en hızlı şekide yapan, müşterilerini memnun etmek için çaba sarfeden, ilgilenen,güvenilir, kişilerle diyaloğu gayet kibar ve saygı çerçevesinde yürüten, pozitif enerjili çalişan bir kişiliğe sahip bir gayrimenkul danışmanisiniz.Bundan sonra Kuşadası'nda konut ihtiyacı olanları REMAX ve size yönlendirecegim.

Kısmet Ay

Çok profesyonel ve pozitif bir danısşman.Çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Ali Rıza Keklik

Çok profesyonel bir danışman.Karşı tarafı iyi dinleyip iyi analiz ediyor.Sonuç odaklı.Memnunuz.teşekkürler.

Mehmet Atar

Gürcan Beyden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Halit Ender

Çok yardımcı oldu,çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Hande Özcan

Her sorunumuzla ilgilendi.Çok memnunuz.Teşekkürler.

Hasan Düken

Herzamanki gibi çok memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz.

Ruşan Suzan

Tüm işlemleri yaptı,gayet memnun kaldık.

Haliye Kuru Akçam

Çok çalışkan,büyük özveriyle çalışıyor.Çok memnun kaldık, teşekkür ediyoruz.

Ahmet Kılıç

Memnun kaldık,teşekkür ederiz.

Hülya İner

Tatlı dilli,insaniyetli,ahlaklı bir danışman.Evi almamdaki en büyük sebep kendisidir.Çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fuat Özer

Çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederiz.

Ceyda Gündüz

Evimizi kiralama konusunda bize yardımcı oldu.Çok memnun kaldık.

Muharrem Güçlü

Bir hafta önce Kuşadası'nda Remax Şirketinde çalışan Ahmet Sezgin Bey ile emlak alımı için çok kısa bir görüşmemiz oldu.Daha sonra Ahmet Bey bizi arayarak elinde çok güzel gayrimenkuller olduğunu,gelip görmenizde fayda olduğunu söyledi.Biz de gerek konuşmasından gerekse ses tonundan güvenilir bir kişi olduğu inancıyla ayın 16'sında Kuşadasına geleceğimizi söyledik.Ahmet Bey bizi karşıladı ve bir eve baktık.40 saniye içinde karar vererek evi satın aldık.Bir gün sonra da tapumuzu aldık.Kısa sürede olmasının tek nedeni Ahmet Bey'in bize gösterdiği yakınlık ve sözlerindeki güvenilirliktir.Kendisini tanımaktan dolayı çok mutluyuz.Kendisine çok çok teşekkür ederiz.Bundan sonraki işlerinde başarılar dileriz.

Ali Osman Akboğa

Ev satın alırken bize çok yardımcı oldu,sorunlarımızı giderdi.Çok memnun kaldık.

Mehmet Güçlü

Profesyonel bir danışman.Muhteşem yetenekli.Kendisine çok teşekkür ederim.

Senem Erkan

Satış işlemi başarıyla gerçekleşti.Çok profesyonel.Kendisine teşekkür ederiz.

Ali Turpçu

Profesyonel bir danışman.Herşey zamanında oldu.Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Ersin Özay

Kendisi ile çalışmaktan çok memnum, her şey ile tek tek ilgilendi, burdan teşekkürlerimi tekrardan iletiyorum.

Sigual Herrmann

Çok iyi,profesyonel bir danışman.Çok memnun kaldık.Teşekkür ediyoruz.

Aslı Güven

Burç bey işlemler için teşekkür ederim. Bütün sorularımızı en güzel şekilde cevapladınız. Her şey için teşekkür ederiz.

Nazan Evran

İlginize ve gayretinize çok teşekkür ederiz.

Serpil Zeybek

murat bey gayet saygılı kibar ve işinin ehli tanımaktan ve murat bey vasıtasıyla sizinle iş yapmaktan mutluluk duydum

Nihal Uçar

Memnun kaldık.Bir sorun yaşamadık.Çok ilgiliydi.

Şevki Güngör

Çok memnun kaldık hizmetinden.Çok yardımcı oldu,ilgilendi.İşini gereğince yapıyor.

Bilal Kılınç

Memnun kaldık.Bir olumsuzluk yaşamadık.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Said Özgen Günel

Çok memnun kaldım.Verdiği hizmetten memnunum.

Tair Rqushan

Çok memnun kaldık.İlgi ve alakasından dolayı Polat Gürsoy'a ve remax ailesine teşekkür ediyorum.

Suzan Özgül

Kibar,işine sahip çıkma ve her telefona bakıyor ve geri dönüş yapıyor.Ayrıca çok dikkatli

Funda Minel Gezgen

Verdiği hizmetten çok memnunum.Allah razı olsun.Başarılarının devamını dilerim.

Nuran Tezgel

Danışmanımız Murat Beyden çok memnun kaldık.Bizi her daim bilgilendirdi ve çok ilgilendi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Özden İnce

Kendisine teşekkür ediyorum.

Hikmet Zora

Kuşadası'nda belki 15 emlakçı ile görüştüm . İşini layığıyla yapan bir tek Murat beyi gördüm.İlginize, verdiğiniz güvene kaliteli hizmetinize çok teşekkür ediyorum

Burak Uyaroğlu

Bize çok yardımcı oldu. Tüm işlerimizi çok kolay bir şekilde sayesinde hiç sıkıntı çekmeden hızlıca hallettik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nebahat Dinç

Gerçekten çok iyi çalışıyor, işinde çok başarılı bir danışman kendisine çok teşekkür ediyorum. Burç bey başarılarınız daim olsun

Ferdi Dincsay

İlgi, alaka ve güleryüzlü hizmet dedikleri tam olarak bu olsa gerek. Yaşadığımız bütün sorunlara rağmen gösterdiğiniz sabır gerçekten takdire şayan. Sizi tanımış olmak bu süreçteki tek kazancımız. Teşekkür ederiz

Özdemir Şan

Gayrimenkul danışmanımız arzu hanım ekonomik belirsizlik döneminde krizi yöneterek alım satım işlemini başarıyla sonuçlandırmıştır. kendisinin yakın desteği dolayısı ile kendisine teşekkür ediyoruz.

Burak Köseoğlu

Güven veren dürüst bir arkadaş.İşlemler esnasında sürecin en başından en sonuna kadar en ince ayrıntısına kadar bizi aydınlattı.Polat Gürsoy bundan sonra benim bütün alım satım işlemlerim için bir numaralı emlak danışmanıdır.

Ayhan Aktaş

Burçin evi ilk gördüğümüz andan tapu devrine kadar sürekli bilgilendirdi ve profesyonelliğini gösterdi.

Mariske Van Sprang

He was so good about everything very professional and gave us the best offer we want

Celal Güneş

Teşekkürler Seher Hanım.Kısa sürede sattınız bu güzel villamızı.Ev almak veya satmak isteyen Remax Pasha'dan Seher Arslanboğa ile iletişime geçsin.

Rasul Sarwary

Pınar hanım işini seven müşterisini önemseyen, işine hakim, dakik, çalışkan, bilgili bir uzmandır. Çok kısa bir sürede bizim işimizi hallettiği için çok memnun kaldık. İş ahlakı, dürüstlüğü ile nadir görülen bir danışmandır. Her şey için teşekkürler Pınar hanım

Mehmet Akçil

Gayrimenkulü alırken bize çok yardımcı oldu. Kendisi kibar, profesyonel ve dürüst bir insan. Kendisine çok teşekkür ederim.

Davut Zahiroğlu

Levent bey kişiliği ile güven uyandırdı . Kuşadasında ki evimizin satışı ile ilgili başarılı bir sonuç almamıza büyük katkıları oldu . Bu güzel çalışmaları için teşekkür ederiz. Saygılarımla,

Susan John Robinson

Pinar has been very professional and explained the process very well. I would highly recommend Pinar to anyone buying or selling a property.

Davut Zahiroğlu

Fulden hnm, Bilgisi, tecrübesi, güvenilir kişiliği ile evimizin satışını bu zor dönemde başarı ile gerçekleştirmiştir.Sitemizde evini satmak istiyenlere ve herkese kendisi ile çalışılmasını doğaldırki tavsiye ettim, ediyorum Saygılarımla,

Levent Dolan

Beşiktaşlı kardeşimden çok memnun kaldık.Her gün bizi bilgilendirdi.Her an yanımızdaydı.

Diğdem Arınç

Burçin Bey'den çok memnun kaldık.Bizi yormadan tüm işlemleri en sağlıklı ve hızlı bir şekilde hazırlayıp tamamladı

Nurtaç Astan

Çok iyi bir danışmanlık sundu.Her konuya hakim ve bilgiliydi.

Ali Baysoylu

güler yüzlü sağlam iş için teşekkür ederiz

Kemal Gürsoy

Sayın Burç OKAY beyin evimizin alış sürecindeki göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnunuz...

Zafer İnal

çok memnun kaldık şirketimizin tüm mülkleri salim tuncer'e emanettir.

M*******

kendisi bize kurumsal bir kimlik nasıl olur gösterdi. kısa süre içinde çözüme kavuşturdu. çok teşekkür ederiz.

Perihan Aksöğüt

Evimizin satış sürecinde gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

V*******

satış süreci boyunca tüm olumsuzlukları ortadan kaldırdı, bizim portföyümüze kendini resmen adadı. çok teşekkürler salim bey

Ahmet Baysoy

kendisiyle çalışmaktan çok keyif aldık. uzun süreli çalışmak istiyorum

Sezai Öncü

Satılması için portföyümüzü kendisine teslim ettik. güvenimizi boşa çıkarmadı 10 numara 5 yıldız danışman salim tuncer teşekkürler

Çiğdem Yıldırım

Danışmanımızın ilgisi güleryüzü ve dürürstlüğüe hayran kaldık.Emlak işlerimizin vazgeçilmez adresi Remax Abdullah Bey.Hiç düşünmeden güvendiğimiz, sektöründe en iyisi olduğunu düşünüyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Zülay Oğan

Ben Abdullah Bey'in sayesinde Remax'ın güvenilir, kurumsal bir yapı olduğunu hissettim.

Serkan Büyükçıkrıkçı

Son derece ilgili, bilgili .Tavsiye ederim.Teşekkürler.

Metin Bozkır

Sürecin en başından sonuna kadar ayrıntılı olarak tüm aşamaları planlayıp bizleri bilgilendirdi.İş birliğine açık ve her 2 tarafa sağladığı güven sayesinde işler kolayca çözüldü.Yeni projelerle de daha sonraki süreçler için alternatifler sundu.Biz emlak danışmanı değil Kuşadasında bir dostumuz var diye görüyoruz. Cem Bey'e tüm süreçlerdeki yakın desteği için sonsuz teşekkürler.Bundan sonra da başarılar dileriz.

Songül Özdemir

Dürüst, seviyeli herşeyiyle memnun kaldık.

Dick En Veronica Willemse

Pinar heeft uitstekend begeleid bij het gehele proces rondom de verkoop van ons appartement. Zeer aan te raden! Bedankt Pinar.

B*******

Ev almaya karar verdigimiz günden evimizi aldigimiz güne kadar ve daha sonrasında da A dan Z ye her an yanımızda olan, yurt dışında yaşadığımız için bize pratikliği, hızlı düşünme becerisi, ve bilgisi ile aklimizda hiç soru işareti birakmadan bütün sorularmizi açık ve net bir şekilde cevap verip sorunlarimiza çözüm bulan, çalışkanlığı ve profesyonelliği ile hızlı bir şekilde tam istediğimiz kriterlerde bir ev almamizi sağlayan Fulden Hanima çok teşekkür ederiz.

T*******

Our realtor was Fulden. She has been very patient and attentive to our needs in finding the right property for us. She managed the entire closing process and made us feel very comfortable. We are happy with our new purchase and the service we received.

Abbas Mecit

Çok profesyonel bir danışmanlık aldım.Hızlı ve titiz çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Meliha Mecit

Profesyonel bir danışmanlık aldım ve kendimi güvende hissettim.Çok profesyonel çalışıldı.Kendisine teşekkür ediyorum.

Gürkan Çakmakcı

Çok kibar, saygılı.güleryüzlü, güvenilir bir arkadaş.Daire alımımızdaki becerisinden çok memnun kaldık.

F*******

Soğucak bölgesindeki dairemin satış sürecinde hızı ve profesyonelliği sayesinde kendisinden çok memnun kaldık.

Mehmet Aykın

İşini iyi bilen, bize fayda sağlayan bir danışman. Çok iyi, ilgili ve kibar. Tüm süreç sorunsuz ve güzel geçti, herşey için çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmaya devam edeceğiz. Selamlar

Zeynep Gergin

Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim, keyifli bir danışmanlık aldım kendisinden.. Tavsiyemdir.

Necla Kaymakçıoğlu

İlgili bir insan.Aldığım hizmetten memnun kaldım.Bir kiracı olarak yaklaşımını çok beğendim.

Güven Güler

Çalışkan, ilgili ve bilgili.Piyasadaki mütahitleri tanıyor.İşimizi kolaylaştırdı.Teşekkür ederiz.

İlhan Aydın

İlgi ve alakasına çok teşekkür ederim.Kendisiyle daha çok işlem yapmak isterim.

Leyla Obermüller

Sayesinde aldığımız daireden çok memnun kaldık.Samimiyetinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ekrem Sinan Şimşek

Beyefendi, tecrübeli, çalışkan, ilgili ve bilgili.İletişimde başarılı bir emlak danışmanı.

Bilge Makbule Çelikten

İlgili, alakalı çok memnun kaldık iletişimi çok iyi çok teşekkür ederim.

Hatice Türk

Çağla hanımın danışmanlığı için çok teşekkürler, bize yardımları ile çok verimli yol aldık. Herkese tavsiye ederim, kendisini ve Remax Pasha ailesini.

Tülay Erkmen

Çok iyi ve ilgiliydi, daha önce ablam ile de çalışmış ve çok beğenmiştik yardımları için çok teşekkür ederim. Kendisini öneririm herkese. İşini iyi bilen bir danışman.

Mehmet Altuntaş

Gayet memnun kaldık.Hiç bir problem olmadı.

Muhittin Sayar

İlgi ve alakasından çok memnun kaldık.Yardımcı olduğu için teşekkür ediyoruz.

Ayla Türker

Nazik, kibar, ilgili.Müşteri ile iletişimi çok başarılı bir danışman.

Oktay Danış

İşini iyi yapan, yardımcı olan danışmanımıza teşekkürlerimle

Melih Enes Özpınar

Samimi, disiplinli bir hanımefendi işini çok iyi yapıyor. özverili çok memnun kaldık .

Meriç Yıldız

Çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Ali Haskök

ali beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık . çok teşekkür ederiz.

Ali Yağcılar

Süper, çok iyi. İlgi, alaka ve yardımları için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

Vasfi Merzifonlu

Herşeyden önce iyi bir insan.Hızlı rahat bir işlem gerçekleştirdik.Teşekkürler.

Ümmü Karanfil

Kibar ve çok ilgili davrandı. İşlemden çok memnun kaldık.Teşekkür ediyoruz.

Yusuf Yazıcı

Kendisi çok nazik ve işine hakim.Başarılı, rahat bir satış oldu.

Hatice Tokdemir

Levent bey'e yardımları için çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı olup, tüm sorularımı içtenlikle ve sabırla cevapladı. Kibar ve çok ilgili bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ali Şengül

Saygılı ve güvenilir çok memnun kaldım.

Gökmen Aksak

Çağla Hanım çok ilgili bir danışman.Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederim.

Levent Avcı

Yeni başlayan Sena Modern projesinden daire alımım oldu.Beni hemen bilgilendirmesi sayesinde ileride prim yapacağına inandığım güzel bir daire almama vesile olduğu için teşekkür ederim.

M. İhsan Silinç

Arzu Hanım çok ilgili, güvenilir, hızlı iş bitirici ve hekim dostu bir hanımefendi. Başarılarının devamını dilerim.

Dilek Tumer

Derya hanım, gerçekten profesyonel, güvenilir ve çalışkan ve bize her konuda yardımcı olarak ev almamıza mükemmel bir şekilde yardımcı oldu. Gene alsam ilk onu ararım.

Oya Turhan

çok ilgili ve çok profeysonel bir arkadaş, ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederim

Cihan Polat

çok kısa sürede pürüzsüz ve güvenilir bir şekilde evimizi aldık . remax ailesine çok teşekkür ederiz.

G*******

Ailece her anlamda memnun kaldık. Özetlemek gerekirse bilgilendirme, iletişim, etik, alıcı için de satıcı için de hak gözetme gibi konularda çok yetkin. Sadece alıcı bulmadı süreci çok kolay hale getirdi. Sonsuz teşekkürler. Emeklerine sağlık.

Ali Serdar Pala

Arzu Hanım ile daha önce evimin kiralanması hususunda bir çok kez çalışma fırsatı buldum.her defasında memnun kaldım.Uşak ikamet etmeme rağmen satılık evimi sanki kendim ilgilenmişim gibi istediğim rakama ve hızlı satmamiza vesile oldu.Kendisine minnetarım.Çok teşekkür ediyorum.

Tolga Coşkun

Öncelikle Derya Hanıma tüm süreç boyunda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. İzmir'de ikamet ettiğimden dolayı Kuşadası Ege mahallesindeki evimizi satabilmemiz için çok yardımcı oldu. Evin hangi koşullarda daha hızlı ve olması gereken fiyatta satılmasıyla ilgili süreci bu zamana kadar edindiği tecrübelerini tam anlamıyla kullanarak yürüttü. Ayrıca gerekli bilgilendirmeleri düzenli olarak tarafımıza iletti. Bir sene satılmayan evimizi 3 ay sonunda satışını yapmamızı sağladı. Başarılarının devamını diliyorum.

Nadir Kutluca

Abdullah bey ile yazlığımızın bulunduğu Karaova sahil sitelerinde tanıştık. Tecrübeli, bilgili ve bölgeye hakim bir danışman. Kendisini bir danışman olarak gönül rahatlığı tavsiye edebilirim.

Ayten Akyol

İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Şahsınız ve firmanızdan çok memnun kaldığımızı özellikler belirtmek isteriz .

Kerim Günay

Sabırlı ve anlayışlı tavrınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.Oldukça ilgili davranıldı.

Aydanur Damla Güntay

gayrimenkul danıışmanınız gürcan bey 'e verdiği düzenli ve doğru bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim arkadaşımın tavsiyesi sayesinde gürcan bey ile tanışma fırsatım oldu. tavsiyesinden daha fazlası varmış. işi konusunda kendisine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum

Tuna Kartal

kiralık ev arayışım sırasında tanıştığım Gürcan bey'den çok iyi bir hizmet aldım. kendisi işinde gayet başarılı olup ikili ilişkilerde oldukça prosyonel bir gayrimenkul danışmanıdır.kendisine bize destekleri için çok teşekkür ediyoruz. başarılarının artarak devamını dileriz.

Orhan Kara

İnsan ilişkileri ve davranış biçimi bireyi kendini güvende hissettiriyor.Mutlu müşteri ilişkileri var.İyiki yollarımız kesişti.Teşekkürler.

Asuman Azimli

Bilgili, ilgili ve kibar bir danışman kendisine çok güvenerek evimi satın aldım

Ş*******

Arzu hnm.satılık dairemiz için çözüm odaklı, güleryüzlü, sempatik ve içten tavrı ile bizi kısa sürede sonuca ulaştırdı.Kendisine ve Remax ekibine teşekkür ediyoruz.

Metin Uysal

Çok güvenilir beyefendi.Çok memnun kaldık.

Oktay Kurt

İşini severek yapan güçlü bir kadın sonsuz güveniyorum her zaman için kafam ağrımadan bütün işlerimi hallediyor sizde güvenerek alışveriş yapabilirsiniz

Ali Göçen

Bir danışmanda aradığım en önemli özellik Güvendir..Sayın Necdet Karalıda aradığım güveni fazlasıyla buldum

Yılmaz Özpınar

Gayrimenkul satışımızı hızlandırıp en kısa sürede satışı gerçekleştirdiğiniz için ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Gülgün Dilsiz

Remax'ı güvenilir olduğu için tercih ettim, bunda da yanılmadım, satış boyunca yanımda olan Pınar hanım ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ederim.

Dinçer Çeliker

Burç bey çok yardımcı oldu ve güven verdi. Her aşamada yeterince bilgilendirme yaptı. Teşekkürler.

Mary Catherine Gordon

Dear Pınar I can not thank you enough for all you have done for me. You made my life so much easier. I will always recamend you. May your life be pleased with only good things always. Very hardest Regards Maureen / Mary Catherine Gordon

Sevil Gumuskesen

arzu hn ile ilk tanistigimiz gunden ev kiralama surecinde yakin ilgi ve guleryuzu ile bizi bilgilendirdi islemlerin sorunsuz ve hizli olmasini sagladi firmaniza ve arzu hn a cok tesekkur ediyoruz.

Zihni Sadegönül

Gürcan bey'i arazi arayışım sırasında tanıdım.Kendisi gayrimenkul piyasasına oldukça hakim ve gerekli bilgilendirmeleri doğru ve zamanında yapan bir danışman.Gürcan bey'e destekleri için çok çok teşekkür ederim.

Kibriye Kırca

Danışmanınız ile kısa süre önce tanışma fırsatım oldu.Sosyal ilişkileri kuvvetli, işine saygılı dürüst bir kişi.Gürcan bey'i ve Remax'ı tanıdığım için çok mutluyum.Satış hayatında üstün başarılar diliyorum kendisine.

Muzaffer Koca

Gayet düzenli bir şekilde çalışmaktadır.Çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Ali Yasak

Arzu hanim óncelikle size tesekkûr ederim Ev almaya karar verdigimizde tum yasantimiz gibi kaliteli ve saglam ekip arkadaslarina sahip bir Gayrimenkul Sirketiyle calismak istedim Bu dogrultuda Aile olarak Remax ile yeni yuvamiza kapi acmak istedik. Bólge sorumlusu Arzu hanimin gûler yûzû sempatikligî sanki yillardir ailemizin icindeymiscesine bize yaklasimi ve tabiki is tecrubesiyle suan bir evimiz oldu Ben tekrar Arzu hanima ve tûm Remax catisi altinda calisan ekibe cok tesekkur ederim basarilar dilerim

İsmail Gülser

Verilen hizmetten memnun oldum.Gerekli olduğunda tekrar çalışmak isterim.

Nezehat Oya Şahin

Yardımlarından dolayı ve ilgilendiği için çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Veli Sarıca

Yazlık arama sürecinde Abdullah bey ile tanışma fırsatı buldum.Tüm süreçlerde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.Her şey için kendilerine teşekkür ediyorum.

Özlem Yıldırım

Herşeyden öte iyi bir insan.Güvenilir.Alacağımız ev hakkında her detayı incelikle anlattı.Kolay gelsin bol kazançlar dilerim Çağlar beye.

Remzi Şen

Ticari hayatında, başarılı iş yaşamı ve kaliteli kişiliğini, şirketinizin kurumsallığı ile birleştiren Gürcan bey, evimizin satış aşamasında oldukça başarılı oldu ve kısa sürede sonuca ulaşmıstır.Kendisine destekleri ve emeği için çok teşekkür ediyor üstün başarılar diliyorum.

Elvin Akhadov

Gayrimenkul danışmanı olarak yaptığı işlerden çok memnunuz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Müşnikaz Tahtacı

Çağla hanım bizi çok iyi bilgilendirdi.Bütün sorularımıza cevap bulduk.Çok memnun kaldık.Çağla hanım çok profesyonel çalıştı, çok teşekkür ederiz.

Yeliz Akçınar Ballı

Çağla Hanıma çok teşekkür ederiz.Bizimle çok ilgilendi ve kısa sürede evimizi sattı.

Elyas Balak

1.5 yıldır satışını yapamadığım dairemin satış yetkisini Ali Gökbaraz'a verdim ve o tarihten itibaren 15 gün içinde profesyonelce takas sistemi ile dairemi sattı.Bundan sonraki tüm taşınmaz alım satım işlemlerinde kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.Ali Gökbaraz ve Remax Pasha ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Saygı ve sevgilerimle.

Ömer Faruk Aydın

Kiralamada güleryüzlü, dürüst, güvenilir profesyonel ilgi alaka hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Reyhan Çetin

Evimizi kendisinden satın almış idik.Kiralamayı da kendisi vasıtasıyla yaptık.Teşekkür ederiz.Kendisine alım ve kiralama işlemlerinde bizlere verdiği dürüst profesyonel hizmetleri için tekrar teşekkür ederiz.

Ayetullah Özgür

Kiracı olarak oturduğumuz evin satış sürecinde sabırlı, anlayışlı, çözüm odaklı olduğunuz ve yardımseverliğiniz için teşekkür ederim.

Sevgi Çallak

Evimizin satış danışmanından çok memnun kaldım. Çalışmaları çok düzenli ve prensipli olduğu için kendisine teşekkür ediyorum

Murat Güvenç

Burç beye çok teşekkür ederiz. Bizim tüm sorularımız ve ihtiyaçlarımıza çözüm buldu. Yine beraber çalışmakla ümit ederiz.

Murat Şayık

Emlak danışmanlarına pek güvenmiyordum ama Burç beye çok güvendim beni çok memnun etti. Kendisine teşekkür ederim.

Serhan Ayhan

Burç beye ilgi ve takibinden dolayı teşekkür ederiz.

Muammer Akdağ

Ahmet beye çok teşekkür ediyoruz.Bizlere verdiği güven sayesinde bu konutu aldık.Bilgi ve birikim çok iyi ve müşteri ile ilgilenmesi ayrı bir kalite.Bizler çok memnun kaldık.

Hamiyet Can

Gayet memnuniyetli bir şekilde herşey çok düzenli ve güvenilir bir şekilde oluştu. Çok memnun kaldık teşekkürler.

Reyhan Çetin

İlgi alaka ve tecrübeden dolayı ev sahibi olduk.kendisine teşekkür ederiz.

Seçkin Erdem

Evimizi 30 günde sattığı için ve tüm hizmetleri için teşekkür ederiz.

M.kemal Aksöğüt

Samimi yapıcı ve hızlı çözüm yaratan danışmanlık hizmeti almış bulunmaktayız. Teşekkür ederiz.

Ingrid Peetermans

Chargée de la vente en Turquie de l'appartement d'une connaissance, j'ai contacté Meryem non seulement pour des informations mais aussi un contrat en vigueur selon la loi locale. J'ai ainsi obtenu de très précieuses informations ainsi que toute l'aide nécessaire pour le suivi du dossier auprès du Tapu (Direction des ventes de biens immobiliers). Je ne pourrai que conseiller Meryem aussi pour sa gentillesse, sa patience et son professionnalisme. Une personne qui vaut la peine d'être connue dans le secteur immobilier.

Özlem Hüner

kendisi başından beri alakalı, ilgili ve düzenli çalışmaktadır. Her konuda bilgilendirme yapıldı. Sistematik ve düzenli çalışmaktadır. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Atakan İnanç Karataş

Emlak piyasasında yaşadığımız zorlu süreçlerin ardından Çağla Hanım ile tanışmamız ve ondan aldığımız hizmetler en büyük şansımız oldu. Mülkümüzün reklam pazarlama ve satışındaki profesyonel ve satış odaklı çalışmaları bizi çok kısa sürede sonuca ulaştırdı. bize yapmış olduğu tüm danışmanlık ve yönlendirmeleri, doğru bilgilendirmeleri ve kısa sürede satışımızı gerçekleştirmiş olduğu için çok teşekkür ederiz.

Reha Karadeniz

Burçin Bey en başından bize şeffaf olarak her türlü bilgiyi profesyonel bir şekilde verdi.

Belgin Duruk

Arsamızın satıışı konusunda son derece profesyonel çalışan Burçin Beye teşekkür ederiz.

Serap Yaşar

Necdet bey gercekten çok profosyonel bı emlak danışmanı, çalışmaya başladığımiz ilk gün ve satış işleminin olduğu son güne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve sabir için çok teşekkürler

Emine Yılmaz

Danışmanımız dürüst güvenilir.Bir emlakçıdan beklenen en önemli özellik. Sorunlara ilgili ve yardımcı.Bizler için işimizi kolaylaştırıyor.Sadece maddiyat değil, psikolojimizi düzeltmesi bu pandemi ortamında çok önemli.Teşekkür ediyorum.

Nebahat Gök

İlgili iyi niyetli işini titiz yapmaya çalışıyor.Kendisine teşekkür ederim.

Müjgan Bozdoğan

Remax Pasha ile iletişime geçişimizden satış yapılan tarihe kadar işleyiş hakkında doğru bilgilendirme yapıldı. Ayrıca emlakçılık işiyle ilgili her şey düzgün ve güvenilir idi. Gürcan Akar Bey'e teşekkürler.

Ahmet Sildir

Verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Ali Ekber Özdemir

Gerçekten iyi ve güveilir bir kişi. Ayrıca REMAX olarak böyle bir elemana sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Başta Gürcan Bey olmak üzere REMAX ailesine sonsuz teşekkürler.

Taner Altınay

Abdullah bey ile yazlık arayışımız sırasında tanıştık. Gerçekten güvenilir ve bilgili bir danışman. Aklımıza takılan tüm soruları net bir şekilde açıklayarak en doğru yönlendirmeleri yaptı. Bizimle ilgilendiği ve destekleri için teşekkür eder Gayrimenkul alım satımı için herkese Abdullah bey ile çalışmalarını tavsiye ederiz.

Karen Maddock

The customer service we received from Pinar was excellent. The whole process from start to finish was dealt with efficiently considering we were in different countries. Every question was answered in a timely maner and any concerns we had were addressed immediately. Would recommend Pınar for her professionalism. A great job done!

Naim Dicle

Çok değerli Murat Çerkeşli beyle tanıştım ve şalılmasında ve satması için verdiğimiz dairelerin hakında her zaman bizi bilgilendirdi çok memnun oldum kendisine ve remaks grubuna çok teşekkür ederim

Gamze Özegi

Hem düzgün hem bilgili ve düzgün bir çalışma yarattı, çok memnun kaldım

Sevim Karan Göllük

Güvenilir, ilgili, güler yüzlü, cana yakın bir insanla iş yapmak harika.

Halis Süvari

Burçin Bey her zaman yanımızdaydı. İlgi ve alakası üst düzeydeydi. İstediğimiz ve aradığımız evi 1 günde buldu bize. Teşekkür ederiz.

Mahmut Marangoz

Danışmanımız gelen talepleri düzenli şekilde tarafımıza iletti. İlgili ve güvenilir olması bizim için artıydı. Teşekkür ederiz.

H*******

Danışmanımız çok iyidir

Semra Adem

Bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Profesyonel danışmanlık hizmeti ile sıkıntı çekmeden tüm işlemlerimiz kısa süre içerisinde yapıldı. Tapumuzu aldık, çok teşekkür ederiz.Gayrimenkul ile ilgili ilk tercihimiz.

Nurcan Gada

Dairemizin tesliminden satışına kadar sürecin işleyişi ve profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldık. İki gün içerisinde satış gerçekleşti. Aynı gün içerisinde tapu işlemlerimiz sonuçlandı. Teşekkür ederiz.

Cemile Kanmış

Güleryüzlü, sıcakkanlı ve yüksek enerjisiyle sizi herkonuda en ince ayrıntısıyla bilgilendiriyor. Gayrimenkul işlerinizde rahatlıkla güvenebilirsiniz

Zerrin Akdağ

Alacağım gayrimenkul ile ilgili kendisi gerçekten ayrıntılı bilgiler verdi. Aklıma takılan her noktada sorduğum sorulara kendisinden aldığım cevaplardan çok memnun oldum. Alacağınız gayrimenkulün bütün iş ve işlemlerinde kendisi çok bilgili. Bu işlemleri yaparken her aşamada sizlerin yanında yer aldığı için de kendinizi güvende hissediyorsunuz. Güvenilir birini arıyorsanız Polat bey'i gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Ali İhsan Ege

Pozitif enerjiniz açık sözlülüğünüz ve özenli çalışmalarınız ile bu sektörde nadir karşılaşılan güveni hissettirdiğiniz için teşekkürler.

Ercan Cesur

Güvenilir.. Detaylı ve değerli bilgiler verdi. Bundan sonra, gayrimenkul pazarlamasıyla alakalı konularda kendisi tercih sebebimdir. Tüm yardımlari icin kendisine teşekkür ederim.

Özden Çetin

Polat Bey, tam bir emlak profesyoneli olarak, tüm sorularımıza büyük bir ilgi ve deneyimle yanıtlar vermiş, her koşulda bizleri bilgilendirerek, samimi ve gerçekçi yaklaşımıyla bende büyük güven uyandırmıştır. Konutlarımızın, kiralanması ve satışında, değişken müşteri portföyü ile son derece yardımcı ve iyi niyetli bir emlakçı. Mülkünüzü gözü kapalı teslim edebilir, iyi niyeti ve profesyonel yaklaşımına güven duyabilirsiniz. Mülk satışında bundan daha değerli bir yaklaşım yok zaten. Polat beye içtenlikle teşekkür ederim.

Çiğdem Kaplan

Akın beye bize verdiği profesyonel danışmanlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Kuşadasında emlak danışmanına ihtiyaç duyarsanız gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim, her daim kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

Nuran Dursun

Arsamın satışında her konuda inanılmaz destek olan Akın beye çok teşekkür ederim. Çok başarılı bir danışman kendisi, her daim çalışabilir kendisinden profesyonel destek alabilirim. Herkese de kendisi ile çalışmalarını öneririm. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen beni hiç yormadan güvenli bir şekilde arsamızın satışını gerçekleştirdi, minnettarım. Bir sonraki alım yada satışımızda kesinlikle Akın beyle çalışmak istiyoruz.

Ercan Karadaş

Kendisine öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Emlakçılara sıcak bakmayan benim tabularımı yıkıp bunu anlamamı sağlayan ve herşeyi en ince ayrıntısına kadar olumlu olumsuz şekilde anlatan, kibarlığı, iyimserliği, konuşma adabı mübemmel ve profesyonelliği en önemli noktası. Siz bu işin ustasısınız. ( iş yaptığınız biri gibi degil aileden biri gibi hissettiyorsunuz) teşekkürler

Murat Gürcü

Abdolhamid bey aracılığı ile çok uzun zamandır aradığımız arsayı alma şansını yakaladık. Profesyonel yaklaşımına güvenerek ileride yeniden beraber çalışacağımızdan eminim.

Elis Koçak

Akın bey çok düzgün işini iyi yapan ve bilgili bir danışman. İhtiyaç duyduğumuz her konuda kendisinden yeterince bilgi ve destek alabiliyoruz. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle, başarılar..

Meltem Güleçoğlu

Dükkanımızın pazarlamasında bizi en iyi şekilde yönlendirerek doğru fiyatla satışa çıkmamızı sağlayan Akın bey e çok teşekkür ederim. Yaptığı pazarlama faaliyetleri ile portföyümüzü en kısa zamanda satacağından hiç şüphemiz yok. Kendisine verdiği profesyonel destekten dolayı çok teşekkür ederim.

Denis Kordinov

Kuşadası Ayşe Namlı Erdinç'te bir daire seçme ve satın alma çalışmaları için çok teşekkürler! Profesyonelce! Her şey hızlı ve verimli bir şekilde yapıldı. Profesyonel! Bir kez daha sevgiyle Rusya'dan çok teşekkür ederim! Şimdi sadece bu kişiye döneceğiz ve arkadaşlara ve tanıdıklara tavsiyede bulunacağız!

Yengin Arda

Profesyonel ve en önemlisi hızlı bir şekilde satışımızı gerçerleştirmiştir.Çok memnun kaldık.15 günde mülkümüzü sattı.Her adımdan bizleri haberdar etti.Başarıları devamlı olsun.

Zihni Ertung

Mükemmel, tanıdığım için çok mutluyum.

Yasmin Fakrou

İt was a great pleasure to have you as a broker.Very helpfull, we have a hard time trusrting other but you have been reliable.You came with our desire for a house at our price.We want to thank you especially youwould highly recommend you to everyone we know.From Mr.Ziad and Mrs. Yasmin.

Nursen Selçuk

Bana en iyi şekilde hizmetini sunmuştur.Kısa sürede evimi kiraya vermiştir.Çok memnun kaldım.Teşekkür ediyorum.

Derya İriden

Ev alım sürecinin başlangıcından, anahtarı teslim aldığımız süreçte, Remax ve Şardan Bey ile çalışmak, karşılıklı güven ve saygı içerisinde stressiz ve keyifliydi.Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Hüseyin Ağaç

Şardan bey iyi ki sizinle tanıştım oğlum Onur vesile oldu. Verdiğiniz hizmetten ve gösterdiğiniz ilgiden memnuniyet duydum bana önermiş olduğunuz evi çok beğendik, çocuklarımda beğendi buda beni memnun etti dürüstçe ve değerinde bir yer aldık. Tapu işlemleri ve ödeme işlemleri esnasında gösterdiğiniz çaba ve kolaylık için teşekkürlerimi sunar sevgi ve selamlar. Hoşçakalın.

A*******

Herşey yolunda gitti.Bilgi ve deneyimden memnun kaldık.

Hale Günay

Çok ilgiliydiler, teşekkür ederiz.

Şule Taneri Gümüşay

Profesyonelliğinize hayran kaldım.Her soruma sakin ve konunuza hakim olarak cevap verdiniz.Kusursuz bir işlem oldu.Elinize emeğinize sağlık.

Gizem Yurdakul

Herşeyden önce yardımlarınız ve ilginiz için teşekkür ederim.Bir kiracı olarak evin satış ve satış sonrasındaki iletişim kalitesi için sizlere teşekkür ederim.İş hayatınızın başarılarla dolu olmasını dilerim.İyi günler.

Ersin Akkalp

Satışa karar verdiğimiz günlerde henüz tanışmadan ismini duyduğumuz Şardan Bey, bölgenin amiral gemisi olan firmanın en deneyimli, her haliyle ve her zaman güven veren, en iyi danışmanlarından.Sürecin her aşamasında bizi bilgilendiren, her konuda destek olan, tanıma şansını yakaladığımız beyefendiye çok çok teşekkür ediyoruz.

Ozan Güngör

Hakan Beyden aldığım danışmanlıktan çokmemnun kaldım.Satışın her aşamasında her konu ile ilgili bizi bilgilendirdi.Aldığımız profesyonel hizmet için çok teşekkür ederiz.

Ali Yılmaz

Bugüne kadar gördüğüm, işlem yaptığım, herşeye hakim, evrak düzenini bilen, kurumsal bazda çalışan tek emlak danışmanı sizsiniz.En içten duygularımla sizi kutlarım.

Cenk Yılmaz

Danışmanımız Çağla Oğuz'dan çok memnun kaldık.Özellikle güleryüzlü, hızlı ve işlerimize karşı göstermiş olduğu özveri ve hassasiyetten dolayı minnettarız.

S*******

Abdolhamid Bey ile Çamlık, Selçuk, İzmir'de bulunan arazimizin satışı amacıyla tanıştık. Süreç içerisindeki bilgilendirmeleri, takibi ve hizmetinden memnun kaldık. İzmir dışında ikamet etmemiz sebebiyle satış sürecinde de bölgede profesyonel desteğinden faydalandık ve memnun kaldık. Bundan sonra başka illerdeki yatırımlarımız için bile fikrini sorabileceğimiz bir dost kazandığımızı düşünüyor; kendisine nezaketi, ilgisi ve samimiyeti için teşekkür ediyoruz.

Zehra Tanbuga

Abdullah Bey ile ilk olarak kiralık daire arayışımız esnasında tanıştık ve sonrasında satılık dairelere bakmaya başladık. Kendisi bizi dinledi, istek ve taleplerimizi dikkate alarak bize en uygun çözümler üretti. Güvenilir, Kuşadası'na Hakim ve Bilgili bir Danışman. Destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Elnaz Rahnama Hacıkerimoğlu

Bilgili, işinde uzman aynı zamanda mimar olduğu için çok güzel bilgileri paylaştı.

Ferdi Kabakçı

Harika biri çok yardımcı oldu.

Hakan Çakaloğlu

İş bitirici ve aldığı görevin takipçisi.

Necil Erbaş

Herşeyi ile mükemmel ve deneyimli bir insan.Bize sunumu mükemmel.

Yaşar İçel

Sahibinden de yayınlanan bir ilan üzerine Abdolhamit Bey ile iletişime geçtim. Alacağım gayrimenkul ile ilgili kendisi gerçekten ayrıntılı bilgiler verdi. Aklıma takılan her noktada sorduğum sorulara kendisinden aldığım cevaplardan çok memnun oldum. Alacağınız gayrimenkulün bütün iş ve işlemlerinde kendisi çok bilgili. Bu işlemleri yaparken her aşamada sizlerin yanında yer aldığı için de kendinizi güvende hissediyorsunuz. Alacağım başka bir gayrimenkul olduğunda yine kendisiyle çalışmak isterim...

Hasan Balci

Abdullah bey Uzmanlık bölgesine hakim, gayet ilgili ve bilgili bir danışman. Kendisine destekleri için teşekkür eder Gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

Mehmet Selam

Sardan Beyden aldığım danismanliktan cok memnun kaldım, islemlerimiz hizli ve kolay bir sekilde sonuca ulaştı. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Güven Kaya

Abdullah bey ile yazlik ararken portföyünde dikkatimi çeken bir yazlik icin aramam ile tanismamiz başladı.. Sunumdan, Satış işleminin gerçeklesmesine kadar sürekli olarak destek ve güvenini hissettigim bir süreç yaşadım .. Kendisine buradan teşekkür eder. Ve gayrimenkul alacaklara samimiyetimle tavsiye ederim..

Göksel Işık

sedat beye çok teşekkür ederiz.

Adnan Kayan

her şey için çok teşekkür ederim . güler yüz ve samimiyeti tüm evrakların hazırlanma aşamasındaki üstün gayretini taktirle karşıladım.

Cemal Dülger

çok güler yüzlü olaylara olumlu yaklaşımı çok iyi on numara beş yıldız başarılarının devamını diliyorum.

Abdullah Yolçi

çalışmalarınızdan dolayı çok teşekürr ederim. iş takibi çözüm odalıklı ikna kabiliyetiniz sayesinde güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. başarılarınızın devamını diliyorum.

Furkan Artuk

arzu hnaım mükemmel bir satış danışmanı. güler yüzü ve müşteri memnuniyeti sonuna kadar ilgi ve alakalı biri kendisine teşekkür ederiz.

Süleyman Yıldız

Remax'la yaptığım alışverişte Çağla Oğuz'dan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim çok anlayışlı ve güler yüzlü Çağla hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Barış Turgut

İşinde profesyonel ve bilgili biri. Her sorumuza eksiksiz ve tam bilgili olacak cevap verdi.

Ertan Serdar

daha önce de çalıştığım ve bana güven veren Elif İnan'ı ev satışı için öncelikle aradım ve güven duyarak eşyalı evimi satış için kendisine teslim ettim. Düzenli çalışması mesleki bilgisi güvenirliği ile taktirimi kazanmıştır.Başarılıdır.

Tuncay Kalender

Çağla hanım Kuşadasında ki emlak işlerimizi her zaman düzenli ve titiz şekilde halletti. Hekrese tavsiye ederim, çok teşekkürler kendisine.

Bilgehan Ayçiçek

evimize 48 saat içinde doğru ve güvenilir kiracı buldu. düzgün ve temiz çalışıyor.

Emir Ayşe Yavuz

Necdet bey işini çok iyi bilen ve yönlendiren bir kişidir. Başarılarının devamını dilerim

Atıf Yurtcu

güler yüzüyle karşılamasıyla ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Hasan Ak

kısa sürede hızlı işlem ve profesyonellik için teşekkür ederiz.

Fatma Zerrin Tül

Ercan beye yardımları ve destekleri için çok teşekkür ederim.

Müslime Aydoğan

Bu güveni sağladığı ve işini severek, özveri ve başarıyle yaptığı i.in Şevket beye teşekkür ederiz.

Mustafa Topçu

Memnun kaldık, kibar, yardımcı, zamanında bilgilendirme yapıyorlarlar

Hakime Özgüven

çok iyi hizmet aldık. çok çok teşekkür ederiz

Eylem Kaya

Gayrimenkulde Remax Pasha güvenilir bir kurum ve bunu iyi bir şekilde temsil ettiğinizi düşünüyorum; en önemlisi güvenilirlik konusunda tercih edeceğim tek kurum, siz Polat Bey bunun hakkını verdiginizi düşünüyorum.Teşekkürler.

Hasan Kireç

çok ilgili güvenilir her aşamayla birebir ilgilenidi ve her aşamadan haberdar edildik işlerimiz hızlı bir şekilde oldu

Burak Güner

Burçin bey tam olarak bizim belilediğimiz kriterlerde isteğimiz gibi bir ev bulduğunuz için teşekkür ederiz. İlginiz ve çabanız için çok teşekkürler.

Ertan Yıldız

Sen mükemmel bir adamsın. İşinden başka birşey ile ilgilenmeyen mükemmel karakter. Saygı sevgi edep adap çerçevesine hakim insan ilişkileri ve tavırları kusursuz birisin. Harikasın.

Çoşkun Dörtoluk

Elvan hanım kardeşim düzenli olarak bilgilendirmesi, güler yüzü, hızlı, güvenli kişiliği sektör bilgisi ile çok memnun olduğumu bildiririmelvan kardeşimden Allah razı olsun. Başarılarının devamını dilerim

Şerif Altın

Elvan hanım yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Erol Denizci

Ercan beye çok teşekkür ederim.

İrfan Yılmaz

Uzun süredir boş duran dükkanım için kendisi beni buldu ve kısa süre içinde benim istediğim şartlarda kiraya verdi. Kendisinden çok memnun kaldım. Oğlum için bir dükkan alacağım. Kendisiyle bu dükkan alımında çalışmak istiyorum. Herkese Salim beyi tavsiye ederim.

Ahmet Benat

sabırlı ve detaylara özen gösteren bir danışmandır

Sunay Özkasap

Elvan hanıma teşekkür edeiyorum. çok ilgili bilgili ve yardımsever bayan. Tekrar teşekkür ederim.

İzzet Güler

Elvan hanımın dürüstlük, ilgi, sektör bilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Hasan Demir

cem divitli ile bir ev alim isimiz oldu kendisini gercekten samimi, candan, ve isinin ehli olarak tanidik, cunku zor begeniyorduk bize istedigimiz evi bulma basarisini gosterdi, sozun ozu olarak cem'le calismaktan mutlu olduk hic bir konuda pismanlik duymadik, sizde eger kendisi ile ev isiniz olursa bizim hakli oldugumuzu goreceksiniz

İsmail Güncü

müthiş bir insan çok yardımcı oldu. İşin başından sonuna kadar yanımızda oldu çok teşekkürler.

Ömer Anul

Salim bey sayesinde hızlı sorunsuz bir kiralama deneyimi yaşadım. Kendisiyle uzun yıllar boyunca gayrimenkul sektöründeki bilgilerinden faydalanarak çalışmak istiyorum. Herkese tavsiye ederim.

Ilhami Çetiner

Samimî ve açık bilgilendirmesi, gereken iletişimi kurabilmemiz bize güven verdi. Memnun kaldık hizmetinden. Çok teşekkürler Elif İnan

Burak Nalbantoğlu

Elif Hanım için bir şeyler belirtmek istiyorum.Son derece seviyeli-ilgili-donanımlı ve detaylı hizmet vermektedir.Bundan sonra da nice satışları veya alımları birlikte yapmanın benim için şans olduğunu düşünüyorum.Teşekkür ediyorum Elif Hanım...

Hasan Ali Dönmez

elif hanıma ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. İ

Yunus Can

Gayrimenkil sektörü hakkında bizlerle kapsamlı bir şekilde bilgi paylaştığından ötürü Polat Bey, gayrimenkul alım ve satımında tercih sebebimizdir. Kendisine teşekkürlerimizi iletir başarılar dilerim.

Bircan Akyıldız

Gayrimenkul alım ve satımında profesyonel danışmanlığınızdan ötürü çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Feridun Erbay

samimi, içten, pozitif enerjili, iş bitirici her daim yeni çalışmalar içinde olmayı umut ediyoruz

Mustafa Erbay

sayın Remax yönetimi Abdullah Gül çok değerli bir arkdaş dürüst iş bitiren bir danışman keşke her satış danışmanı Abdullah bey gibi insanlar olsa kendilerine çok teşekkür ederim.

Hüseyin Adil Güney

Burç Bey yaptığı işe vakıf, nitelikli bir insan. Kısa sürede en iyi fiyatla gayrimenkulümüzü pazarladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Hulusi Özbey

Arzu hanım ile altı aydır beraber çalışıyoruz bu süre zarfında kendisi güleryüzlü çözüm odaklı müşteri ikna kabiliyeti güçlü satış konusunda anlaşma dam itibaren iş sonuçlanana kadar süreci takip eden ve bitiren bir kişiliğe sahip bu sebep den ötürü Gezer olarak daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum

Şafak Demirel

Sevgili Meryem, Korona sürecinde ikinci kez bize inanilmaz bir hizmet sunduğun ve maddi sıkıșıklığa girmeden evimizi kiraladiğın için minnettariz. Evimizdeki kiracimızın kıș ortasinda ve bu zor süreçte evi boșaltmasi bizi hayli endișelendirmiști. Bir hafta içinde yeni kiracimiz evine yerlești. Hem de herseyi ayağimiza getirerek yaptin. Sana ne kadar teșekkür etsek azdir. İyi ki varsin. İyi ki Remax'tasin

Nihat Oktay

Ne istendiğini çabuk algılayabilen öngörüsü kuvvetli bilgi ve tecrübesi üst düzeyde müşterinin memnuniyetini, kazanç düşüncesinden daha önde tutan profesyonel, güven verebilen ve sonuçlandıran biri teşekkürler..

Nihat Altınbaş

Murat Bey çok kısa bir sürede ve sorunsuz bir şekilde körfez sitesindeki evin satışını gerçekleştirdi. Daha önce bir ev satışı yapmıştık. Oradan edindiğimiz izlenim işini çok iyi takip etmesi gayret ve özenli olması... Böyle bir personele sahip olduğunuz için çok şanşlısınız.

Mehmet Oral

Kuşadası Soğucak Köyündeki yazlığımın satışı sürecinde, Şevket Bey’in planlı, sistemli, çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Servet Yayaşit

Arzu Güneysu Acar evimizi alma sürecinde tapusuna kadar tüm işlemlerimizde yanımızda destek oldu. Güleryüzlü, bilgili, işini severek yapan enerjisiyle bizi çok etkiledi .Mülklerimizin kira ve satış işlerinde tekrar çalışmayı çok isteriz. Teşekkürler Arzu Güneysu Acar .Saygılar..

O*******

Ev alma sürecinde birçok emlakçıyla tanıştım. İlk defa Remax kurumsal firmayla çalışmanın bu kadar kolay. açık. net olmaları güven verici Arzu hanıma, emekleri sabrı ve güler yüzü için teşekkür ederim .Tekrar çalışmak dileğiyle

Müge Koyuncu

Çok nazik, kibar güvenilir bir beyefendi. Çok memnun kaldık, herhangi bir ihtiyacımız olduğunda tekrar memnuniyetle çalışabiliriz.

Eser Sütçüoğlu

Son derece güven verici, iyi niyet ve profesyonellik açısından güzel bir deneyim oldu bizim için. Hep Remax Pasha ile çalışmak isteriz.

Savaş Çimen

Cem bey inanılmaz ilgilendi saolsun, Bankadan tapuya kadar tüm randevularımızı organize etti. Bizi düzenli olarak planlardan haberdar etti. Çok teşekkür ederiz.

Memduh Öner

profesyonel yaklaşımı ile bilgi ve deneyimiyle tüm satış sürecinde ve tapuda hep yanımızda olan meryem hanıma sonsuz teşekkürler

Andrem Nadia Baldwir

Mrs. meryem, ve thank you so much for your professional service provided to us from beginning until the end of the process off selling our house and we wish you all the best congradulations

Yavuz Yorulmaz

işini profesyonelce yapıyor. güvenilir, şeffaf ilgili verdiği hizmetten çok memnun kaldım. teşekkürler elif hanım

Mustafa Sargan

elif hanım'a çok teşekkürler

Fevzi Özaydınlı

Son derece konusuna hakim evimin bu kadar kısa sürede satılacağını sanmıyordum. kendisinin ve yapmış olduğu reklamlar ve çalışmaları sayesinde yıllarca satamadığım evi 10 gün gibi kısa bir sürede sattığı için kendisine şükranlarımı sunuyorum. iyiki remax çalışanına vermişim.

Ali Öztürk

uzun zamandır satamadığım arazimi, salim bey profesyonel yardımıyla hızlı şekilde sattım. bundan sonraki alım satımlarımda kendisiyle çalışmak istiyorum. kurumsal çalışmak isteyen herkese salim bey', i öneririm..

Osman Gedikli

ege bölgesindeki ilk yatırımızı salim bey ile yaptık . kendisi satış sürecini iyi yönetti ve gereken durumlarda çok iyi hakemlik yaptı. bundan sonraki süreçlerde onunla çalışmak istiyoruz.

Evren Semizoğlu

Abdolhamid bey Kuşadası'ndaki yazlığımızı satıp yeni bir yazlık satın alırken Ocak 2021 de bizimleydi. kendisi hem evimizi satarken hem yeni evimizi satın alırken bize inanılmaz yardımcı oldu, tüm gelişmelerden bizi anlık haberdar ederken aynı zamanda süreç boyunca her dakika yanımızdaydı. banka işlemleri, noter işlemleri, tapu işlemleri, kredi işlemleri, elektrik-su devir işlemleri, nakliye şirketini bulmamıza bile yardımcı oldu ve daha aklınıza ne gelirse...kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Dalyanci

Bize vermis oldugu profesyonel ve guvenilir hizmetinden dolayi abdullah beye tesekkur ediyoruz ve basarilarinin devamini diliyoruz.

Allan Navarra

I'm very pleased with Pınar's accomplishments on the sale of my house. I really appreciated how she kept me up to date, Pınar worked over and above to see the sale was agreeded.

Hüseyin Geçgel

Danışman Olarak Bize Yardımcı Oldu.Teşekkür ederiz

Ş*******

Kuşadası, soğucak mevki Pınar Sitesindeki evimin satışı sırasında gösterdiği sabır ve çabalarından dolayı teşekkür ederim.

Funda Sönmeztaş

Sürenin başından sonuna kadar her türlü soruma sabırla cevap verdi. Bundan sonraki sürede de kendisi ile çalışmaktan memnunluk duyacağım.

Türkan Karıncalı

Ev alırken Remax Pasha Çalışanı Gürcan beye danışmalarını öneririm, güvenilir ve dürüst bir insandır.

Dilay Köse

Seher Hanımın aracılığı ile bir alım yaptık, kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Gerçekten işinde hem tecrübeli hem dikkatli ve özenli . Ayrıca nazik, içten ve dürüst yaklaşımı da takdirimizi kazandı.Bölgede başka bir arayışımız olursa ilk başvuru adresimiz olacak. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Oğuz Mater

Seher Hanım, alanında son derece başarılı, konusunda uzman, müşterilerini doğru yönlendirerek titizlikle çalışan son derece ilgili ve alakalı bir danışman. Kendisinin başarılı çalışmaları sayesinde kısa zamanda satmak istediğimiz emlak doğru alıcısını doğru fiyatla buldu. Kazan-Kazan prensibiyle profesyonelce çalışan kıymetli bir danışman, kesinlikle tavsiye ederim ve referans veririm. Kendisine buradan tekrar içten teşekkürü borç bilirim.

Cavit Kum

İlgi alakaları, disiplinli çalışmaları ve güler yüzlülükleri için teşekkür ederim

Hakan Püsgüllü

Konusuna son derece hakim bir uzman. Uzundur satamadigimiz yerimizi 1 hafta içinde çözümledi.Kendimizi güvende hissettik.Sanki akrabamız ile is yaptik.Tesekkurler Erdem Soysal

Halil Koçyiğit

Burç Okay ve Remax ailesine çok teşekkür ederim. Bundan sonra kesinlikle Remaxı tercih edeceğim.

Hatice Kızılgöl

Evimizi istediğimiz fiyatta ve çok kısa sürede sattığı için, ayrıca dürüstlüğü ve ilgisinden dolayı Burç Beye teşekkür ediyoruz.

Ö*******

Sinan Bey’e emlak alım-sürecindeki titizliği, sektördeki bilgisi, yarattığı güven duygusu ve yardımseverliği için çok teşekkür ederiz.

Ayşe Çeliksu

burçin bey çok profosyonel ve bilgili hizmetleri için teşekkür ederiz

Schalk Burger

burçin was so good he helped us about everything and gave usall in information

B*******

Sinan bey ile ilk tanışmamızda işindeki azmini gördüm ve güvendim.evimin satışını çok kısa sürede yaptı güvenimi boşa çıkarmadı sağolsun.Remax ile çalışmamdan çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.

Özlemnur Öztürk

Bize çok yardımcı oldu. Bilgilendirme konusunda iletişimleri iyi, işini seven, işlemler için gerekli tüm konulara hakim pozitif güleryüzlü biri.

Ahmet Kızılgöz

İlgisi ve güleryüzlülüğü ile bizi kendisine bağladı. Başka bir işimiz olursa yine kendisini arayacağız.

Gül Cura

Sinan Bey’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Ayhan Şarkaya

Ev satın alma sürecimizde başından sonuna kadar son derece nazik sabırlı tavırları ve her türlü bilgilendirmeyi yaptığı için kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Türkan Kanıncalı

işini bilen, gayet samimi, çabuk sosyal bağ kurabilen, güvenilir bir arkadaşımız

Osman Sabuncuoğlu

Satış sürecinde sağladığı kolaylık ve güven için Burç Okay a teşekkür ederiz.

Tükel Sarıkaya

Lüks Satış Konut Uzmanı Burç OKAY Bey'e Alke sitesindeki yazlığımızın satış sürecindeki ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

Mine Hepiseri

Ben, Kusadasi ilcesinde ki dairemin kiralanmasi ile ilgili olarak Sinan Bey ile iletisime gectim. Bir dostum dan kendisi ile ilgili cok iyi referans almistim. Muthis profesyonel bir yaklasim icinde daireyi 3 gun icinde harika bir kiraciya verdik. Bundan sonra da devamli kontakta olacagim ve her turlu emlak alim/satim ve kiralamada beraber calismayi arzu edecegim birisi. Tesekkurler Remax. Tesekkurler Sinan Bey.

Aysel Oral

Burç Okay Bey'in profesyonelliği organizasyonu ve işlemleri yürütüşünden çok memnun kaldım. Çok teşlekkür ederim.

Metin Öztürk

Güvenilir işine hâkim pozitif biri olarak bizlere hızlı bir şekilde yardımcı olup işimizi güvenle halletti teşekkür ederim.

Murat Canpolat

Dürüstlüğün ötesinde insanlığın, adam gibi adamlığın için ayrıca teşekkürler. İyi ki senle tanışmışız. Her şey için teşekkür ederim.

Hulusi Kanbak

Danışmanımız Abdullah Gül'den çok memnun kaldık. kibar davranışları ve samimi olması çok güzel. işi biliyor . teşekkürler

Hal Ulucan

Yazlik dairemizin satisi icin Onur hanimla tanisdik, daire piyasaya koduktan 6 ay icerisinde hemen alici bulundu, ve Onur hanim turkiyeye gelmemi ve satisin sonuclanmasini tavsiye etti. Onur hanim mesleginde bilgili, tecrubeli ve profesyonel, tapu ve belediye islemleri bir gunde tamamlanarak satis saglandi, bu kadar yumusak ve hizli islem hic yasamadim.baslangictan bitisine onur hanim satis islemlerinde cok yardimci oldu, kendisine ne kadar tesekur etsem azdir, kusadasinda emlak alacak veya satacak herkese Onur hanimi tavsiye ederim.

Behice Becerik

Tanıştığımdan tapu alana kadarki süreci sakin ve iyi bir şekilde sorunsuz yönetti. Teşekkür ederim.

İpek Erdem

Mükemmel bir süre içinde her şey tamamlandı. Teşekkürler

Nedret Ayyıldız

Tam her şeyden vazgeçmiştik ki Nahit beyi tavsiye ettiler.Gittik tanıştık bizi çok iyi dinledi. Ne istediğimizi çok iyi anladı, bazı ön yargı ve yanlışlarımız olduğunu anladık. Bize sadece 2 ev gösterdi ve biz bu evlerden birini aldık.Şunu iyi anladım işi bir bilenle yapınca çok kolay oluyormuş. Kuşadası'nda bir ev almak isteyen herkes Nahit beyle tanışmalı

Selçuk Elmas

Son derece hızlı, güvenilir ve düzenli bilgi akışı sağladı. Süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sonuçtan oldukça memnun bir şekilde işlemi tamamladık. Remax Kuşadası ve Burç Beye teşekkürler.

İsmet Köksal

Abdullah bey güler yüzlü güvenilir, çok sabırlı işinde uzman, başarılı bir emlakçı.açıkçası güven konusunda tereddütlerim vardı ama Abdullah beyi tanıdıktan sonra güvenilir bir insan olduğunu gördüm. Danışman olarakta son derece başarılı olacağından eminim.

Işık Sarıkaya

I am very happy with Mr Burc Okay from Remax Company. He has been extremely helpful with everything to do with my housing needs, very friendly and is very professional with his work. Burc Okay and Remax is a company that I will tell my friends and family about.

Hüseyin Emre Balcı

Emlak danışmanımız Abdullah GÜL'e ailece çok teşekkür ederiz. Kendisi işini son derece profesyonel ve titiz yapan biri. Sizi her konuda objektif olarak bilgilendirme yapıyor sizin ihiyaçlarınızı ve beklentinizi çok iyi analiz yapıp size ve ailenize en uygun gayrimenkulü tavsiye ediyor. Kendisine hem bir arkadaş hem bir kardeş olarak tekrar çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanımışız.

Mert Bölek

Kuşadası Nazilli sitesindeki yazlık evimizin alım sürecinde güvenilir danışmanlık hizmeti için Burç Beye teşekkür ederiz.

Kamil Kelercioğlu

Remax Kuşadası gayrimenkul danışmanı sayın Burç Okay bey den çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Yaver Demir

Burç beyin bilgi, tecrübe ve güler yüzlü yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Fisun Görkem

Dürüst çalışkan ve güleryüzlü bir insan teşekkür ederiz.

Ayşe Gülmez

Tesadüfen tanışma fırsatı bulduğumuz emlak danışmanımız Abdullah bey bizim için büyük şans oldu.Yaptığı işi büyük bir ciddiyetle başından sonuna kadar bütün işlemler hakkında bilgilendirici, samimi güvenilir profesyonel çalışmasıyla bize çok yardımcı oldu.Kendisini tanımaktan çok mutluyuz kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Behice Çozgener

süper, mükemmel arkadaşlar herşey için çok teşekkür ederim.

Tolga Özkaya

elvan hanım inanılmaz derecede bizdenliğiyle kararlılığla ve tecrümesiyle inanılmaz biri. Herşey için çok teşekkür ederim

Ayşe Gülmez

Tesadüfen tanıştığımız Emlak danışmanımız Abdullah beyi tanımaktan dolayı çok şanslıyız kendisi satış süresince gerek profesyonelliği, gerek güler yüzü, bizi her konuda bilgilendirmesi, insana güven vermesi ve tecrübeli davranışlarıyla bize çok yardımcı oldu.kendisini tanımaktan çok mutluyuz Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz

Zeliha Karasu

İşinde profesyonel, sabırlı, Güler yüzlü, özverili uzlaştırıcı sonuna kadar işini çok iyi yapan bir emlak danışmanı kutlarım iyi ki tanıdım seni oğlum işinde aile yaşamında sağlıklı huzurlu yaşam dilerim

John Cowan

excellenet service very helpful guıded us with great professıonalısm

Aslı Tunç

Şirketinizin vizyonunu ve çalışma prensibini fazlasıyla hissettiren ve bu sebeple güvenmemizi sağlayan bir danışmanla çalışmaktan keyif aldım.

O*******

nous sommes très ravis d avoir acheté notre appartement avec la sagesse, le respect et l'expérience de M. Yamac. je lui souhaite une très bonne continuation à sa famille aussi

Nec