RE/MAX Piramit portföyünde 180 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 156 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 24 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Piramit

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE ÇAĞDAŞ HİZMETİN GÜLER YÜZÜ RE/MAX PİRAMİT...

GAYRİMENKULDE DÜNYA LİDERİ RE/MAX, ACIBADEM VE ÇAMLICA'DA RE/MAX PİRAMİT ADIYLA HİZMET VERMEKTEDİR.
PROFESYONEL VE EĞİTİMLİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZLA, '' YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'' ANLAYIŞIMIZLA DAİMA EN YAKININIZDAYIZ...
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE ÇAĞDAŞ HİZMETİN GÜLER YÜZÜ RE/MAX PİRAMİT...

PİRAMİT AVRUPA'DA 4 YIL ÜST ÜSTE BAŞARI LİSTESİNE GİREN TEK TÜRKİYE OFİSİ.. AVRUPA'DA EN ÇOK İŞLEM YAPAN 2.OFİS GURURLUYUZ...

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Acıbadem Cad. No 218 34660 Acıbadem Üsküdar / İstanbul
Acıbadem Mah. / Üsküdar / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Bahadır Kesici

Hizmetinizden ve güler yüzünüzden fazlasıyla memnun kaldık. Yardımlarınız için öncelikle Burhan beye sonrasında tüm ekibinize içtenlikle teşekkür ederiz.

Soner Hayırlı

Çok kibar bir beyefendi Burhan bey. Bizimle güzel ilgilendi. En önemlisi çok bilgilendirici ve şeffaftı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yasemin Seçkin Güner

Hizmetiniz için çok teşekkürler. Süreçten gayet memnun kaldık.

Nevin Özkan

Müşteriyle iletişimi mükemmel. Hep çalışmak isteyeceğim kişi diyebilirim. Yolu açık olsun.

İsmail Aydın

İlginiz, alakanız için çok teşekkür ederim. Yeri geldi gece gündüz demeden koşturdunuz bizim işimiz için, kendi eviniz gibi önem verdiniz, çok teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra da beraber çalışmak dileğiyle başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Han Güven

Burhan bey öncelikle kıymetli işbirliğiniz için teşekkür ederim. Süreci satış boyunca gerek iletişimdeki başarınız gerek iş takibiniz gerekse koordinasyon beceriniz açısından son derece pozitif bir yaklaşım sergilediniz. Bu bağlamda önümüzdeki süreçte de oluşabilecek yeni fırsatlar noktasında sizinle tekrar çalışmaktan mutluluk duyacağımı özellikle ifade etmek isterim. Selamlar.

Yasemin Balbay

Burhan bey servis verdiği günden evi kiralamasına kadar geçen süreçte her aşamada son derece yardımsever, yol gösterici ve açık sözlü davrandı. Kafamda hiç bir soru işareti olmadan yeni evime karar vermemin en büyük pay sahibidir kendisi diyebilirim.

Ali Murat İlikay

Profesyonel ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Mesleğinde başarısının devam edeceğine inancımız tam.

Demircan Değer

Bender bey sayesinde tam da istediğim gibi hiç uğraşmadan evimi sattım. Ev alacak olana da satacak olana da gözüm kapalı önerebileceğim bir isim. Kendisine her şey için teşekkür ediyorum

İsmail Eşme

Haftalık bilgilendirmeler ve her konuda bilgimin olması, güler yüzlü kardeşim her konuda yapıcı, net, anlayışlıydı. Diğer emlakçılar senin gibi değiller. Seninle çalıştığım için çok memnunum. Tekrar görüşmek üzere.

İrem Kablan

İlanı görüş Burhan beyle iletişime geçtik. Ev gösteriminden sonraki süreçlere kadar çok ilgili ve alakalıydı. Her konuda yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Harun Kılıçgil

Haftalık bilgilendirmeler, durum takibi açısından oldukça iyiydi. Gerek süreç boyunca, gerek süreç sonuçlandırmada aklımda soru işareti kalmadan hızlıca aksiyonlar alındı. İş birliği için çok teşekkür ederiz.

Muhammet Şahin

İlk ilanı görüp Burhan beyle randevu alıp eve bakana kadar çok ilgili ve alakalıydı. Eşim ve kızımda çok memnun kaldı. Her konuda yapıcı, net ve anlayışlıydı. Ben daha önce başka emlak ofisleri ile de çalıştım ama sizin gibi hiç değillerdi. Tekrar sizinle çalışmak isterim. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum.

Seyfullah Şengül

Burhan beyden tutmuş olduğum ev için ilgi ve alakasından dolayı şirketinize teşekkür eder, Burhan bey gibi danışmanınız olduğu için tebrik ederim.

İpek Cudal Atıcı

Çok güzel ilgilendi. Evimi 1 gün önce verdim, 1 gün sonra kiraya verildi. Burhan beye çok teşekkür ederim.

Betül Sakınır

Gayet açıklayıcı, verimli, hızlı bir süreç oldu. Teşekkürler.

İdris Özdemir

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıldığı için, aldığım hizmetten gayet memnunum. İşinin uzmanları olduğunu her adımda hissettiğim bir kurum olduğunuz için teşekkür ederim.

Bünyamin Keskin

Güler yüzlü ve samimi bir görüşmeydi. Hizmetten gayet memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

İlkay Kaya

Burhan bey işini özveriyle yapan, son derece iyi insan ilişkisine sahip bir danışman. Kendisiyle çalıştığımız süre boyunca abi-kardeş ilişkisi içinde güzel bir diyaloğumuz oldu. Bundan sonrada kendisiyle çalışmak benim için keyifli ve konforlu olacak. Başarılarının devamını diliyorum.

Ufuk Zurnacı

Bizimle konuşma tarzı ve yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Kaya Yıldız

Hizmet olarak çok iyi olduğunuz için , aklımda kalan soru işaretlerini aydınlattığınız için verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim Burhan bey

Merve Dağ

Tüm süreçte Burhan bey bizimle çok güzel ilgilendi, her sorumuza yardımcı oldu.

Özlem Yakupoğlu

Başta Aygül hanım olmak üzere tüm Remax Piramit ailesine teşekkür ederiz.

Miraç Sümeyye Turan Onus

İstediğimiz arsayı almamızda bize yardımcı olan, hayallerimiz için uğraşıp, analiz yapıp bize destek veren Derya ablamızla her zaman çalışmayı planlıyoruz :)

Alper Çakıroğlu

Hesna hanım ile uzun zamandır çalışmaktayız. Kendisi işinde tecrübeli ve ilgili, İletişim yönü güçlü ve bağlantıları çok.

Lütfü Özşahin

Gerçekten mükemmel bir hizmet aldık. Yusuf danışmanımızın insani ve sosyal ilişkileri çok iyi

Zafer Ayaz

Güler yüz, samimiyet ve benim dairem için benden daha çok ilgi göstermesi aşısı hoşuma gitti. Teşekkür ederim.

İbrahim Cansever

İlgi, alaka güzel. Hizmetten memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Mert Kapucu

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Teşekkür ederim.

İbrahim Keleş

Tüm süreçte desteklerinden memnun kaldık. Evren beye çok teşekkürler.

Mustafa Yüksel Altınşeker

Öncelikle alım satım işlemine ait bilgilendirme de samimi yaklaşımlarından dolayı Evren bey başta olmak üzere firmaya teşekkür ederiz. Profesyonel bir yaklaşım oldu.

Aydın Çebi

Remaxla önce telefonla görüştüm. Konuşmalarından ve ifadelerinden çok memnun kaldım. Ne zaman ki ofislerine gidip görüşünce memnuniyetim daha çok arttı. Gerçekten bugün ki piyasa koşullarında tüm emlak sahiplerine Remax arama, Remax Piramit tek kalem olarak geçilir. Şahsımıza gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Her şey güzel, gönüllerince olmasını diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

Deniz Akkoç

Remax ekibi olarak çok memnun kaldık. Çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Çok memnun kaldık.

Tezcan Duru

Remax markasını layıkıyla taşıyan çok güzel bir mekan. Arkadaşlar çok profesyonel, çok nazik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

S******* V*******

Çok ilgilendiler. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

R******* D*******

Samimiyeti, candan yaklaşımı, konuya hakimiyeti çok iyiydi. Ben daha sormadan daire ile ilgili akla gelen gelmeyen her türlü konuda yardımcı oldu.

B******* E*******

Güler yüzü ve güven veren hitap şekli ile verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

Ş******* Ö*******

Telefonu ilk açtığım andan itibaren ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Güler yüzlü, işinin ehli, ilgili tavrınız ile arkadaşlarıma güvenle tavsiye edeceğim.

M******* A*******

Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederim. Bundan sonra işle ilgili konularda görüşmek üzere.

Y******* V*******

Çok başarılı bir hizmetti. Teşekkürler.

S******* A*******

Pratik, hızlı, başarılı buldum. Başarılar diliyorum.

D******* B*******

İlgili ve tamamen yardımcı olundu. Teşekkür ederiz.

M******* S*******

Hızlı ve net, her şey süper. Teşekkür ederiz.

B******* Y*******

İlgi, alaka, yaklaşım son derece mükemmel. Tekrar bir satılık veya kiralık evimiz olursa kesinlikle Büşra hanımla birlikte çalışırım. Her şey için teşekkür ederim.

S******* E*******

Güler yüz ve samimiyetle karşılandık. Meslek etiğine uygun çalışması güven verdi. Hizmet ötesi beşeri ilişki kurmuş olmaktan çok memnunuz.

N******* C*******

Son derece sıkıntısız ve zahmetsiz bir süreç yaşadim evimin alımı ve satımı esnasında. Son derece özenli ve içime sinen bir alışveriş yaşattılar. Başından sonuna son derece ilgiliydiler. Çok teşekkür ederim.

E******* A*******

profesyonel yaklaşımı, tüm süreçte düzenli ve detaylı bilgilendirmesi ile alım sürecinin hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Kendisine teşekkür ederim.

N******* B*******

Aslı hanım sıcak, sevecen ve yardımcı tutumuyla bizlere güzel bir hizmet verdi. Teşekkür ederiz.

O******* Y*******

Hizmetlerden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Saadet Bungartz

Asli Hanimin satilan evimiz icin göstermis oldugu destek ve özverili calismasindan dolayi kendisine cok tesekkür ederiz.

Ufuk Zimmermann

Kalamışta satmış olduğumuz Daire için Aslı hanım çok kibar, her konuda yardımını esirgemeyen, konuya çok hakim biri olarak bize çok yardımcı oldu. Yurt dışında olmamıza rağmen tamamen kendisinine güvendik ve bizim adımıza harika bir satış yaptı. Her konuda daha sonra da iletişime geçerek, ihtiyacımız olan durumlarda bize yardımcı olan, çekinmeden gözümüz kapalı konutumuzu teslim ettiğimiz çok güvenilebilir biri. Her şey için teşekkürler.

Sümeyye Babayusuf

Osman Bey sayesinde kiralık ev arayışımızda büyük bir kolaylık yaşadık. Kendisi tüm süreç boyunca bize her adımda yardımcı oldu ve ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşıladı. Profesyonelliği, samimiyeti ve özverisi gerçekten takdire şayan. Evin kiralanma sürecinde gösterdiği destek için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Gelecekte emlakla ilgili herhangi bir ihtiyacımız olduğunda yine Osman Bey ile çalışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Osman Bey'e ve ekibine iş hayatlarında başarılar diliyoruz. Tekrar teşekkürler!

Oğuzhan Avli

Osman Beyin, tuttuğumuz evin ilk önce gezdirilmesinden, tanıtılmasından, şart ve şartlarından tutumlu ve güvenilir şekilde cevaplandırması bizlere ayrıca güven vermiştir. Evin Kontrat aşamasında ve imzaların atılmasındaki hassasiyeti için ayrıca teşekkür ederiz.

Ramazan Çorak

Osman bey ile tanıştıgıma çok memnun oldum.Güler yüzlü,güzel karşılayan ve evi kiralamamizda basindan sonuna kadar ilgilenen bir arkadastı.Evle ilgili bize çok yardımcı oldu.Onun sayesinde evimizi tuttuk.İlgi ve alakasindan cok memnun kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim

Eyüp Ensar Akgül

Osman bey ile tanıştıgım için çok memnun oldum güler yüzlü herşeyi güzel karşılayan bir kişi evle ilgili çok güzel ilgilendi bizimle onun sayesinde tuttuk evimizi çok memnun kaldım Herşey için çok teşekkür ederim.

Caner Yakupoğlu

Gerçekten mükemmel ilgi, alaka. Hizmet her şey için teşekkürler.

İbrahim Cansever

İlgi, alaka güzel. Hizmetten memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Mert Kapucu

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Teşekkür ederim.

İbrahim Keleş

Tüm süreçte desteklerinden memnun kaldık. Gökhan beye çok teşekkürler.

Mustafa Yüksel Altınşeker

Öncelikle alım satım işlemine ait bilgilendirme de samimi yaklaşımlarından dolayı Gökhan bey başta olmak üzere firmaya teşekkür ederiz. Profesyonel bir yaklaşım oldu.

Abdulkadir Onuş

Bir mimar olarak Derya hanımdan aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

Aydın Çebi

Remaxla önce telefonla görüştüm. Konuşmalarından ve ifadelerinden çok memnun kaldım. Ne zaman ki ofislerine gidip görüşünce memnuniyetim daha çok arttı. Gerçekten bugün ki piyasa koşullarında tüm emlak sahiplerine Remax arama, Remax Piramit tek kalem olarak geçilir. Şahsımıza gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Her şey güzel, gönüllerince olmasını diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

Deniz Akkoç

Remax ekibi olarak çok memnun kaldık. Çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Çok memnun kaldık.

Tezcan Duru

Remax markasını layıkıyla taşıyan çok güzel bir mekan. Arkadaşlar çok profesyonel, çok nazik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

M******* K*******

Arandığında veya mesaj çekildiğinde kesin geri dönüş yapar,samimi ve güven veren tavrıyla herkesin hakkını gozetmeye çalışan üslubuyla yardımcı olmaya çalışır

M******* T*******

Nezaketi İşini çok iyi yapması bizi doğru yönlendirmesi Herzaman takdrimizdedir.Yolu Herzaman açık olsun.Başarıları artarak büyüsün temennisiyle

R******* D*******

Doğru bilgi doğru fiyatlandırma ve yönlendirmeleriyle gerçekten bu işi hakkıyla yapan biridir. Aziz beye yardımları ve emeği için çok teşekkür ederim

Ü******* T*******

Tahmin ettiğim süre öncesinde gayrimenkul satışı gerçekleşti. Güler yüzlü insanlar. Teşekkürler.

E******* D*******

Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

F******* G*******

Verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

A******* L*******

İş ciddiyetinize ve samimiyetinize teşekkürler. Sayenizde son derece güvenli bir alış veriş yaptığıma inanıyorum. Başarılar

M******* A*******

Sözleşme esnasında iki tarafın haklarını savunarak, kiracının içinin rahat etmesini sağladı.

D******* S*******

Gayet memnunum, teşekkür ederim.

S******* K*******

Gayet güler yüzlü ve sevecen bir danışman. İş bitirici, sıcak. Başarılarının devamını dilerim.

S******* E*******

Tek kelimeyle kusursuz, teşekkür ederim.

A******* A*******

İşlemlerimiz hızlı ve güvenle gerçekleşti. Kiraya verme süreci kısa olması da beni sevindirdi. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

N******* Y*******

İş ciddiyetinize ve samimiyetinize teşekkürler. Sayenizde son derece güvenli bir alış veriş yaptığıma inanıyorum. Başarılar

N******* K*******

İlgililer. Dairemizi hızlı bir şekilde kiraya verdiler. Memnun kaldık.

F******* A*******

Dürüst yaklaşım, hızlı aksiyon, tatlı dil. Güzel hareket.

Y******* S*******

İlgi, alaka ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz. İşlerimizi hızlı, güvenilir ve profesyonelce hallettik. Kesinlikle tavsiye edeceğim.

İ******* A*******

İletişim ve bilgilendirmeden çok memnun kaldım.

Ş******* K*******

Gerek ev gezdirirken, gerek satışın gerçekleşmesinde göstermiş olduğunu samimiyete ve ofisinizdeki hizmetlerinize teşekkür eder; başarılar dilerim.

A******* P*******

İlgi, alaka ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz. İşlerimizi hızlı, güvenilir ve profesyonelce hallettik. Kesinlikle tavsiye edeceğim.

S******* A*******

İlgililer. Dairemizi hızlı bir şekilde kiraya verdiler. Memnun kaldık.

A******* N*******

Her şey için teşekkür ederiz, harikulade.

C******* D*******

Tüm emlak süreci boyunca gerekli desteği tarafımıza sağlamıştır. Göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

E******* G*******

1 hafta içinde ilk getirdiği müşteriye satışı gerçekleştirdi; sıcak kanlı, güler yüzlü ve sabırlı tavırları ile yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum.

N******* Ç*******

Sıcak kanlı, samimi ve profesyonel bir hizmet aldım. Rahatlıkla herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

G******* E*******

İlginize ve lakanıza sonsuz teşekkürler. Sabırlı ilginiz ve alakanızdan çok memnun kaldık.

D******* K*******

Her zaman en iyi kiracı adayları ile evimizi güvenle kiralamamızı sağladığı için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

M******* Y*******

Çok etkin, çok verimli ve güler yüzlü hizmet aldım. Çok memnun kaldım.

U******* E*******

hem evi tanıtımında, hem de süreci şeffaf şekilde yürütmesi, pürüzsüz bir şekilde noktalaması gayet profesyoneldi. İlgisine teşekkürler.

S******* B*******

İlgi, alaka, karşılama açısından en iyi şekilde hizmet aldım.

S******* T*******

İletişim konusunda çok iyisiniz. Karşılama ve ağırlamanızda çok iyi. Kararlı ve taviz vermeyen ilkeli çalışmalarınız var. Güven vericisiniz.

Ö******* Ö*******

Profesyonel, iş bilgisi, kişisel olarak davranışı, ahlakı ve güler yüzüyle kendisinden çok memnun kaldım. Teşekkürler.

A******* H*******

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. Açık, dürüst ve şeffaf olarak iki tarafın da çıkarlarını gözetecek şekilde ilerlediniz. Teşekkür ederim.

Ç******* A*******

Profesyonel, iş bilgisi, kişisel olarak davranışı, ahlakı ve güler yüzüyle kendisinden çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Ş******* V*******

İletişim konusunda çok iyisiniz. Karşılama ve ağırlamanızda çok iyi. Kararlı ve taviz vermeyen ilkeli çalışmalarınız var. Güven vericisiniz.

N******* B*******

Emlak danışmanlığı olarak gayet yakın ilgi ve alaka gördük, çok yardımcı oldular evin kiralanmasında. Teşekkür ediyoruz.

Y******* İ*******

Samimi ve güler yüzlü yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.