RE/MAX Premium portföyünde 136 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 111 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Premium

GAYRİMENKULDE PREMIUM HİZMET...

Gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla, dinamik, sorumlu ve paylaşımcı bir yaklaşımla hizmet veren RE/MAX Premium, Ankara – Yıldız'da bulunan prestijli, modern ve konforlu ofisi ile çalışan ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir RE/MAX ofisidir.

RE/MAX Premium gayrimenkul sektöründe müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırarak, daimi olarak yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaya devam etmektedir. Hizmet ve teknolojik altyapısı, müşterilerine ve çalışanlarına en yüksek standartlarda hizmet sunmayı ilke edinen RE/MAX Premium, modern pazarlama faaliyetleri, ücretsiz 3D 360° sanal tur ile hizmeti gibi modern çalışma sistemleri sayesinde, sektörde tek ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla daima en iyiyi arayan RE/MAX Premium, mutlu müşteriler ve mutlu çalışanlar kurum kültürüyle büyümeye devam etmektedir.

UNUTMAYIN! BAŞARIZ BİR SATIŞ SÜRECİ SİZLERE ZAMAN, PARA VE MORAL KAYBETTİRİR!

Gayrimenkulünüzü satmak, kiraya vermek veya yeni bir gayrimenkul satın almak / kiralamak için RE/MAX Premium uzman ekibimizle tanışın! Ücretsiz 3D 360° sanal tur çekimi, modern, etkin pazarlama faaliyetlerimiz, doğru fiyat stratejisi, sonuç odaklı başarılı süreç yönetimimiz ile çok daha hızlı, sorunsuz ve profesyonel bir satış deneyimi yaşarsınız. Deneyimli ve uzman danışman kadromuz ile sizlere en doğru ve en etkin satış stratejisini oluşturuyoruz. Ücretsiz fiyat analizi, gayrimenkulünüzün değerini öğrenmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın!

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Turan Güneş Bulvarı NO: 47 A/B Yıldız
Sancak Mah. / Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Merve Şen

Evimin kiralama sürecinde bütün işlemlerde hassas ve detaylı yaklaşımından dolayı Abdurrahman bey'e çok teşekkür ederim.

Barış Adıgüzel

Satış sürecinde baştan sona bize olan yardımı profesyonel yaklaşımı ve bütün hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim

E******* C*******

Благодарим за проявленный профессионализм, на наш запрос было подобрано много различных вариантов, в итоге нам удалось купить отличную квартиру в понравившемся нам районе. Остались довольны сотрудничеством.

Murat Can

Hüseyin Bey ile tanışmamız bir şanstı bizim için. ilk evimiz ve yeni yaşamımıza başlangıç yapmak istediğimiz sırada karşımıza çıktı ve bize hayalimizdeki olan evimizi buldu. Kendisinin emlak piyasasındaki profesyonelliği sayesinde hiç bir şekilde stres yaşamadan 3 gün içerisinde anahtarımızı teslim aldık. Kendisine çok teşekkür ederken RE/MAX ailesini de böyle bir insana sahip olduğu için teşekkür ederiz.

Mustafa Pekmezcan

Yaklaşım ve emlak bilgi seviyesini konuşma esnasında hissedebiliyorsunuz bugüne kadar karşılaşmış olduğum emlak danışmanlarında öte paranızı kendi parası ve alacağınız evi kendisi alacakmış şekilde hassasiyet göstermesi yanılmamanız ve daha sonra bir mahcubiyet yaşamamak adına çok titiz davranıyor Hüseyin Bey bunedenle güveninizin sarsılması ve aldığınız emlakta ilerisi için ne değer kaybı nede başka sorunlar ile karşılaşmanız için işini ciddi yapan bir arkadaş kendisine ve yardımları için teşekkür ederim

Alper Çam

Merhaba. Barış bey, bugüne kadar gördüğüm en dürüst, en işini takip eden emlak danışmanıdır diyebilirim. Almış olduğum ev sürecinde şeffaf bir şekilde bize destek olmuş olup, en iyi şekilde süreci yönetmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Sevgilerimle

Kemal Durmaz

Emlak konusunda tam bir uzman daha öncede emlak işim olmuştu ama bu kadar ilgili hızlı çözüm bulan sürekli arayıp bilgilendıren emlakçıyla çalışmadım emeklerin için teşekkürler

Başak Ateş

Merhabalar,aydınlıkevlerde bulunan mülkümüzün satış sürecinde yanımızda olan Yusuf beye çok teşekkür ederiz.Hızlı güvenilir ve etik davranışları için ayrıca teşekkürler

Nezihe Ay

Öncelikle Yusuf bey çok teşekkür ederim. 2.5 yıldır satılmayan evimi 30 gün gibi kısa bir sürede her süreçte yanımızda olarak hızlı bir şekilde sattı teşekkürler ederim

Y******* K*******

Barış Bey ve Tuğba Hanım vesilesiyle tam gönlümüze göre bir ev satın aldık. Barış Bey her aşamada yanımızdaydı ve ilgisi sayesinde tapuda yalnızca 10 dk da işimizi tamamladık. Çok teşekkür ederiz.

Uğur Onat

Burak bey işinde gerçekten çok başarılı ve ilgili. i̇lgilendiğimiz arsa dışında alternatifleri de göstererek doğru seçim yapmamızı sağladı. karşılaştığımız sorunlarda çözümler sundu. kendisine çok teşekkür ederim. başarılarının devamını diliyorum.

Murat Atıcı

Gökhan beyle yaklaşık 3 yıldır çalısıyoruz, ev kiraye verirken sözleşme sona gelince bir telefon kadar yakın ve ayrıca kısa sürede en uygun müşteriye verdi. sağolsun

M******* A*******

Barış bey alanına hakim,bilgili donanımlı ve kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden profesyonelce çalışan en ufak ayrıntıları bile atlamadan düşünen bir kişidir.Ev alım sürecimizde tuğba hanım ile birlikte kafamızda en ufak soru işareti kalmayana kadar bizleri bilgilendirdi.Aradığım ilk dakikadan tapu işleminin gerçekleştiği son dakikaya kadar her konuda bizlere yardımcı olmuşlardır.Tuğba hanıma ve barış beye bizleri bu kadar kısa sürede ev sahibi yaptıkları için teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Orhan Cihaner

Sayın barış tokdemir tuğba tokdemir işinizede göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşıma dahası samimi güvenilir ve etik olan iş ahlakınızandan dolayı sizlere takdirlerimi iletir, çok teşekkür ederim. tüm çalışma ekipinizle başarılarınızın daim olmasını dilerim.

Hüseyin Tokay

Barış bey işinin ehli ve konusunda uzman bir emlakçı. evimin satışı sürecini eşiyle birlikte profesyonelce yönetti ve kısa sürede sonuçlandırdı. kendilerine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Ugur Acar

Onur bey çok dürüst işine hakim kaliteli bir insan. 1 ay dükkanımı tutarken koşturdu. her ihtiyaçta anında yerinde bulundu. hiç bir yardımı esirgememesi işleri hızla çözmesinden dolayı kendisine teşşekür ederim

Kamil Hüseynli

İşini en düzgün şekilde yapmaya çalışan ,güleryüzlü ,samimi bir insan

Suat Nacar

Barış bey konusunda bilgili ve tecrübeli kişi.Ev alım sürecimizi çok iyi yönetti.Hi̇ç yorulmadan işlemleri gerçekleştirdik.Ev alım sürecini tamamladıktan sonra yine kiraya verme işlemlerini de barış bey yürüttü.Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Mahir Emre

Barış bey'e çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.Satış olana kadar sabırlı bekleyişi ve doğru yönlendirmesi ile kârlı bir satış yaparak bizleri mutlu ettiniz.Gayrimenkul alım satım için en doğru adres.Barış bey teşekkürler.

Serkan Aksoy

Gökhan bey güleryüzlülüğü,güvenilirliği ve iş bitiriciliği ile bu sektörün gerçekten fark yaratan kişilerinden. kendisine tereddütsüz,aklınızdan hiç bir soru işareti olmadan başvurabilirsiniz,her şey için teşekkür ediyoruz.

Barış Yazıcıoğlu

Gökhan bey kendisi çok kısa süre içerisinde istediğimiz kriterlere uygun evi bulmamızda çok yardımcı oldu gayet kibar ve müşteriye karsı sabırlı ve ılımlı davranışları sebebiyle kendısıne çok teşekkür ediyoruz👍

G******* A*******

Gökhan beyle çalışmaya başlayınca, artık ailenizin emlak danışmanı oluyor. sonra ki talepleriniz de doğrudan başvuracağınız adresiniz belli oluyor. bizi yine şaşırtmadı çok güzel bir iş oldu. kesinlikle güvenebileceğiniz bir danışman. her şey için çok teşekkür ederiz gökhan bey :) 10 yıldız veremediğimiz için 5 yıldız ile yetiniyoruz :)

Mustafa Yurtdaş

Gökhan Bey'den çok memnunuz çünkü konuştuklarımızla icraatları aynı olduğu için ,düzgün ve dürüst bir arkadaş olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Pınar Demirel

Ailemle evimizi kiraya vermeye karar verdik. Bir çok emlak danışmanı ile görüştüm ve nihayetinde Dilek Hanım ile tanıştım. Tanıştığıma çok memnun oldum. İstediğim özelliklerde seçtiğimiz kiracımdan da çok memnunum. Güleryüzü, iletişim yeteneği, sabrı, sorunlara çözüm bulma becerisi, profesyonelliği, mütevaziliği, en önemlisi verdiği güven ile hem ev sahibine hem kiracı kişiye ve daha kelimelere dökemediğim birçok güzel özelliği ile emlak işinde Ankara'da tek adresim Dilek hanımdır. Bu yorumu da ondan habersiz yazıyorum, sürpriz olsun istiyorum. Kolaylıklar diliyorum Dilek Hanımcımmm :)

Derya Yazici

Yunus beyi kesinlikle tavsiye ederim bütün samimiyetliğimle bunu dile getiriyorum. Okadar emlakcı varki işi bitiği zaman sizi tanımaz ama bizim tüm işlerimizle A dan Z ye kadar ilgilendi ve halen ilgileniyor. Biz kendimiz yurt dışında yasiyoruz ve Ankaradaki evimizi hic kafamız ağrımadan satı. Hava limanından aldı misafir etti ve bizim isimiz bitene kadar yanimizdaydi. Cok severek işini yapan biri para cebime girsin bir şekilde demiyor insana cok değer veren biri. Eviniz şu fiyata gider dedi ve tamda o fiyata gitti. Sağolsun kelimelerim az gelecek kendisine.

D******* T*******

Barış bey ve Tuğba hanıma öncelikle profesyonel çalışmaları için çok tşk ederim. Uzun zamandır satmaya çalıştığım evimi kısa bir zamanda ve gerçek değerinde satışını gerçekleştirdiler.Satış konusunda tüm aşamaları titizlikle takip edip bilgilendirerek hızlı bir şekilde gerçekleştirdiler.Benim için onlarla tanışmak ve çalışmak bir ayrıcalık oldu.Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum.

Serkan Kantemir

Güleryüz, samimiyet, ilgi, mükemmel hizmet...

Mustafa Topal

Barış bey ve Tuğba hnm la tanışmak gerçekten bizim için büyük bir şans oldu.Kendimizin 1 yıldır satmaya çalıştığımız satamadığımız evimizi 13 gün gibi kısa bir süre içinde satışını gerçekleştirdiler.Hem de gerçek fiyatında. Bizi hiç yormadan gereken ne varsa gerek belediye gerek tapuda inanılmaz sürede işlemleri tamamladılar.Çok ama çok teşekkür ederiz. Ankara da Emlak ofisi olarak onlarla çalışmakla doğru karar vermiş olursunuz herkese tavsiye ederiz kendilerine çok teşekkür ederiz. İyi ki yollarımız Kesişmiş gerçek profesyonellerle çalışmak bizi mutlu etti teşekkürler.

E******* Ç*******

Yunus beye çok teşekkür ederiz, ilgisinden dolayı. Bize çok yardımcı oldu. Kiralayacağımız evi detaylı bir şekilde bize anlattı, kontrat sürecinde de aynı şekilde. Güvenilir ve dürüst bir insan. Çevremdeki herkese tavsiye edeceğim. Vaktinize emeğinize sağlık.

Pınar Çağla Röderer

Daha önce yaşadığım kötü emlakçı deneyimlerimle bir daha asla emlakçıyla iş yapmam derken bu konuda düşüncelerimi tersine çeviren, gerçekten danışmadık hizmeti gördüğüm, tüm süreçte şeffaf ve güvenilir olan, evimin çok kısa bir sürede satışını gerçekleştiren ve her sürecinde yanımda olan, iki buçuk yaşındaki oğlumun anne bu gün emyakcı gelecek mi diye sorduğu güzel insan. Bir kez daha burdan da teşekkür etmek istedim. Emeğinize sağlık. 🙏🏻

Burak Oflaz

Her şey olması gerektiği gibi şeffaf , güvenilir ve içtenlikle gerçekleşti ilginiz için çok teşekkürler

Mert Övün

Yunus Bey, her aşamada ve her detayda, sonsuz destek ve güven tesis ederek bize ev satın alma sürecimizde sabırla yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz...

Adem Altuntaş

Öncelikle Tuğba hanım ve Barış bey e Gerçekten teşekkürler.Evimiz için doğru fiyatı buldular ve hızlı bir satış yaptılar.satış öncesi ve satışta her şeyle o kadar profesyonel ce ilgileniyorlar ki size hiç bir şey bırakmıyorlar.satış öncesi ve satış sırasında bütün prösüdüre o kadar hakimler ki, kafanıza takılan her soruyu en ince ayrıntısına kadar cevap veriyorlar. Tekrar hızlı ve sorunsuz şekilde evimizin satışını yaptıkları için teşekkürler. Tuğba hanım Barış bey tekrar teşekkürler

Serkan Kaya

Baris ve eşi Tuğba hanım gerçekten çok ilgililer. Satış surecini tamamlanmasina rağmen eski ev sahibi ve mevcut kiracıya ilgili çıkış suresine kadar herseyi takip ettiler. Satış sonrwsi hersey aksayabilecekken aksine söz verilen tarihten daha once yerine getirildi

Şenel Altınkök

Evimizin satışını hızlı ve güvenli bir şekilde tamamladı. teşekkürler Yusuf bey

A******* A*******

Evimizin satışı konusunda ilk tanıştığımız andan sonuca kadar olan süreçte, her türlü talebimize gerekli özen ve dikkati gösteren, beyefendi ve dürüst kişiliği ile farkını hissettiren ve adeta ailemizden biri gibi bize güven veren ve bu süreci profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımı ile hızlı ve kolay şekilde tamamlamamızı sağlayan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederiz. Sizin kaliteniz Remax kalitesiyle birleşince ortaya memnuniyet verici sonuç çıkıyor. Emlak piyasasının hareketli olduğu böyle bir zamanda güvenilir ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı arayanlara kesinlikle Gökhan İÇME Bey'i tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler.

Hatice Aldali

Özlem Hanım 'a profesyonel ve güleryüzlü işbirliği için teşekkür ediyorum. Mesleğini bu kadar severek yaptığı için işyeri ailesine ayrıca teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

Canan Pehlivan

Hızlı, temiz, nezaket içinde bir insan olduğu için Özlem Hanım 'a ve Remax Premium'a teşekkür ederim. Sözleşme yaptıktan 5 gün sonra beni yormadan güvenilir kiracı buldular.

Özden Kahraman

Yeni kiraladığım ev ile ilgili her konuda bilgilendiren ve yardımcı olan Yunus Bey'e çok teşekkür ediyorum. Emlak konusunda işi olan tüm yakınlarımı da kendisine yönlendiriyorum.

Tarık Polat

Remax Premium ofisten Yunus Bolst Bey gerçekten profesyonel bir çalışma örneği vererek evimi kiraya vermiştir. Gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlerinde kesinlikle kendisiyle çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Aysun Tosun

Yunus bey, kiralama sürecinin başından sonuna kadar bana ve aileme profesyonelce yardımcı olduğu için çok teşekkürler..

Ezgi Arıkan

Merhaba, öncelikle muhteşem bir ikili olduklarından bahsederek konuya başlamak isterim. İşlerinde çok profesyonel ve tamamen insancıl olmaları ve bu kadar özveri ve bu kadar temiz ve titiz çalıştıkları için burdan bir kez daha Tugba Hanim ve Barış Bey e teşekkurlerimi iletiyorum. Kendilerini kiracısı oldugum evin satışı sırasında tanıştık. Daha önce birkaç emlakçıya da verilmişti fakat hiçbir sonuç alınamamıştı. Ama Tuğba Hanım ve Barış Bey duruma el atar atmaz ev 2. Müşteriye satılması beni gercekten işlerini ne kadar iyi yaptıklarını ve çok sevdiklerini hissettirdiler. Genelde böyle bir durumda emlakçılar ev sahibinden yana olurlar ve kiracıya zorluk çıkarırlar daha önce böyle birşeyi yaşadığım için tekrar aynı şeyleri yaşayacagımı düşündüm ama öyle olmadı ve bu duruma gerçekten çok şaşırdım. Hem orta yolu bulup hem de adaletli ve hakkaniyetli bir bakış açıları olduğunu ve bizi zora sokarak degilde empati yaparak yanımızda oluşları adaletli olmaları beni çok mutlu etti. Bi işi severek orta yolu bularak ve gerçekten hakkıyla yapılmasını istiyorsanız gitmeniz gereken tek yerin Tugba Hanim ve Bariş Bey in yanı oldugunu belirtmek isterim. Basarılarınızın devamını dilerim herşey gönlünüzce olsun inşallah🙏☺️

Sarper Salt

Dairemin satışı esnasında Barış Bey ve Tuğba Hanım ile tesadüfen denk geldik. 6 aydır satılmasını beklediğim dairem, Barış Bey ve Tuğba Hanım'ın yönlendirmeleri ile 2 hafta gibi bir sürede sonuçlandı. Özellikle kiracı ile ilgili yaşadığım sorunları bana aks ettirmeden, kendi içlerinde kısa sürede ve kimseyi gücendirmeden çözümlediler. Bu girişimleriyle de gerek insan ilişkileri gerek sektördeki bilgi-birikim ve tecrübelerini, her iki tarafa da gayet net olarak yansıttılar. Buradan da kendilerine tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Çağrı Kemer

Gökhan bey ile ev satışımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Kendisine profesyonelliği, şeffaflığı ve ilgisi için çok teşekkür ederim .

Emin Güneş

Kiralama sürecinin başından sonuna kadar Yunus Bey'in dürüst şeffaf ve güvenilir yaklaşımıyla karşılaştık. İçiniz rahat bir şekilde güvenebilirsiniz çok memnun kalacaksınız

Birsen Yurt

Evim ilâna çıktıktan 6 gün sonra kontratı imzaladık. Yunus Bey emeğiniz, içtenliğiniz, güvenilirliğiniz, işinizdeki disiplininizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Gayrimenkul konusunda yardıma ihtiyacı olan herkese referansınızım bundan sonra. Yolunuz açık olsun.

Derya Soyan

Yardımseverliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim. sizin gibi kaliteli danışmanları umarım sektörde daha fazla görürüz. çalışmalarınız için teşekkür ederim.

M******* E*******

Gökhan Bey Işinde Gerçekten Profosyönel Ve Piyasaya Hakımıyetı Cok Cok Iyı, Bir Çok Emlak Danışmanı Ile Görüştüm Ancak Gökhan Bey Kadar Bilgilendirici Ve Yönlendirici Işine Bu Derece Hakim Başka Kimse Görmedim. Bundan Sonraki Tüm Çalışmalarımı Kendisiyle Yapacagım, Tekrar Teşekkürler Gökhan Bey.

Mehmet Birlik

Gökhan bey kendisiyle çalıştığımız süre içinde her adımda profesyonel ve sorumluluk sahibi bir danışmanlık hizmetinin nasıl olması gerektiğini gösterdi ve makul bir süre içinde arzuladığımız sonuca ulaştık. Hem kendisiyle tanışmama vesile olan ofis yöneticisi Şamil beye hemde Gökhan bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla

Ozgur Erkucuk

Gokhan Bey'i her turlu emlak konusunda tecrubesiyle, durustluguyle, is bitiriciligiyle tavsiye ederim.

Melih Eken

Arsa alımı sürecinin sorunsuz tamamlanması konusunda oldukça hızlı ve yardımseverdi. Her aradığımda ulaşabildim ve tüm sorularıma tatmin edici cevaplar aldım. Teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyoruz.

S******* G*******

Barış Bey'in aldığımız evi bize gösterdiği sıradaki samimiyeti, ilgisi, önerileri ve bilgilendirmesi için çok teşekkür ederiz. Kendisi satış işlemlerinde yanımızda bizi yalnız bırakmamış, satış sonrasında da tarafımıza desteğini ve samimiyetini sürdürmüştür. Barış Tokdemir beyefendiye çok teşekkür ediyor, meslek hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.

Ramin Abbaszadi

Alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek uzmanı. Ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz

Bayram Sağlıcak

Barış bey işinin ehli güven veren bir insan.Daire alımında bize çok yardımcı oldu.Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum

Serpil Karanfil

Değerli kardeşim Satışlar süresinde bize gösterdiğin sabırve gayretleriniz için sana ve Tuba kardeşime teşekkür ediyorum Bu süreçte iki güzel yürekli kardeşlerim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum Her ikinizede başarılar diliyorum Mutlu kalın

Nilüfer Karabiber Zor

Bizler hissedar bakimindan oldukca kalabilik olan gayrimenkul sahiplerinden biridik gayrimenkullerimizi elimizden cikarmak istedik ve ankarada remax. I tanidik ve ilk kapidan iceriye girdiğimde Tuba TOKDEMIR ve Baris TOKDEMIRI gordum Baris beyin ve Tuba hanimin gozlerinin içi afeta guluyordu ve ilk goruste insana guven veriyorlardi ve oylede oldu BarisTOKDEMIRE ve Tuba TOKDEMIRE guvendik iyikide guvenmisiz olmaz gibi cozulmez gibi gorulen islerimizi tum zorluklari asarak cozduler iyiki tanimisiz iyi guvenmisiz 4x4 is bitiriciler tesekkurler elinize emeginize saglik bundan sonraki islerinizde sizlere bol bol basarilar dilerim

Ali Rıza Ak

Ailemize ait taşınmazın satışı için tanıştığımız Barış bey bizi hiç bir konuda mahcup etmedi.işine olan titizliği,dikkat ve özeni için teşekkürler.

E******* M*******

Gökhan bey sizinle çalışmaktan çok memnun kadık göstermiş olduğunuz emek ve titiz çalışmanızdan dolayıda ayrıca teşekkür ederiz

Mustafa Karabiber

Ailemize ait yerlerin satış işlemlerinin planlanması noktasında tesadüfen tanıştığımız Barış Tokdemir ve Tuba Tokdemir Kardeşlerimizin gayrimenkül satışı süresinde Şahsıma ve aile üyelerimize gösterdikleri nezaket saygı ve ev ssahipliği için teşekkür ederim. Satış Öncesi Barış Bey ve Tuba Hanım tarafından hazırlanan fiyat analizi ve sunumlar harika ve tam isabet ,Kendilerinin samimiyetine ve güvenirliğine istinaden abi kardeş bir aile olduk, Aile üyelerin çokluğu nedeni ile Süreç içerisinde yaşadığımız eksik ve problemlerin çözümü noltasında gösterdikleri gayeret ve sonuç takdire şayandır. Tabir caiz ise birlikte ağladık birlikte güldük. Barış bey ve Tugba hanımın bu çabaları bizlere 2 daire için verdikleri bir hafta içinde satarız sözünün tasdiki oldu, Ne kadar teşekkür etsem azdır. Gayrimenkülde doğru adres Barış Tokdemir ve Tuba Tokdemir kardeşlerimizdir, Başarılar diler Remax Türkiyeye de böyle danışmanları ile bizleri tanıştırdığı için teşekkür eder Saygılar Sunarım

Serdar Demirtas

Evi değerinin altında fiyat belirleyip buna ragmen 2 ay deneyipte satamayan yerel emlakcilardan sonra remaxtan Tuğba hanım ve eşi Barış beye vermekle en doğru kararı vermişiz.ikili iyi bir eküri olarak çalışıyorlar. İlan fiyatımız yukselterekguncelledik ve 2. Gün gelen alicilardan bir e satış yapıldı. Alanlarına hakim profesyonel yaklaşımlari ile takdire şayan iş çıkarttıkları için ikisine de tesekkurl ediyoruz.

H******* T*******

Barış Bey çok yardımcı oldu onun sayesinde güzel ev sahibi olduk Barış Bey olmasa kesinlikle ev sahibiyle anlaşıp evime sahip olamazdım sıcak kanlı güven veren birisi remax ın böyle çalışanlara daha fazla ihtiyacı var

Belgin Koçer

Barış bey ev sahibi olma sürecimde son derece güvenilir ve özverili yaklaşımı ile aileden biriymiş gibi bize yardımcı oldu. İşinde profesyonel, problem çözme yeteneği yüksek, kendisine çok teşekkür ederim, sizi tanıdığımız için mutlu olduk.

Elif Kayalar

Barış bey titiz özenli işine saygı duyan bir insan.satmak için uğraşmayan müşteri memnuniyetini ön planda tutan işini profesyonel ama samimiyet içerisinde yürüten muhteşem biri 🥰sayesinde uzun zamandır arayıp bulamadığımız evimize kavuştuk kendisine sonsuz teşekkürler 🙏

Volkan Korkmaz

ÜÇ AYDIR KENDİM SATMAYA ÇALIŞTIĞIM DAİREMİ, BİR HAFTADAN KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE EVİ GÖSTERDİĞİ İLK MÜŞTERİYİ İKNA EDEREK VE BEKLENTİMDEN DAHA YÜKSEK BİR FİYATA SATAN BARIŞ BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM. EŞİ TUĞBA HANIM İLE İYİ BİR TAKIM OLARAK HAREKET EDEN BARIŞ BEY DAİREMİ İLANDAN GELEN TELEFONLARDAN DEĞİL KENDİ BAĞLANTILARI İLE SATMAYI BAŞARARAK, ASLINDA BU SEKTÖRDEKİ AĞININ NE KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUNU DA İSPATLADI. SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ MÜLKÜNÜZÜ HİÇ ENDİŞE ETMEDEN BARIŞ BEY'E TESLİM EDEBİLİR VE SÜRECİN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ. DAİREMİ ALICI ADAYLARI EMLAKÇI KOMİSYONU ÖDEMESİN DİYE İYİ NİYETLİ OLARAK 3 AY SÜREYLE KENDİM SATMAYA ÇALIŞTIM. ANCAK BU SÜREÇTE DAİREME NEREDEYSE 100 KADAR KİŞİ GİRDİ ÇIKTI, ANCAK HEP İYİ NİYETLİ DAVRANIŞIM SUİSTİMAL EDİLEREK FİYATI İYİCE DİBE ÇEKMEK İSTEDİLER. HER İŞİ EHLİNE VERMENİN DOĞRU ÇÖZÜM OLACAĞI DEĞERLENDİRMESİNDE İKEN BARIŞ BEY KARŞIMA ÇIKTI VE SONRASINDAKİ SÜREÇTEKİ PROFESYONEL SÜREÇLERİNİ HAYRANLIKLA TAKİP ETTİM. BİR HAFTA GEÇMEDİ Kİ KENDİMİ TAPU DAİRESİNDE BULDUM. GÜVENİLİR, PROFESYONEL, DÜRÜST ÇALIŞMALARINIZ İÇİN SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.

K******* Ö*******

Tutacağım evin boşaltılma tarihinin 1 ay sonra olmasına rağmen kaydımı tutarak bilgilendirdi ve işleri bir an önce halletmemizi sağladı. Kendisine burası aracılığıyla teşekkür ediyorum.

Gül Kızılay

Onur bey çalışkan, dürüst, beyefendi kişiliğiyle gerçekten işinin ehli bir insan. Sabır ve özveriyle işini yapan, profesyonel iş ahlakıyla takdire şayan biri. Onu tanıdığım için çok şanslıyım. Bundan sonra da emlak işinde tercih edeceğim tek kişi o olacak.

Serdar Doğan

Bn Ev Kiraladım Hem Kolaylık Sagladı Hemde Magdur Bırakmadı Ilgisinden Dolayı Teşekkür Ederim Kendisine işinde başarı onur bey

Atatür Yıldırım

Başından itibaren dürüst, tarafsız yaklaşımıyla her iki tarafa da güven verdi Barış Bey; en önemli konu bu işlerde güven. Her zaman yardımcı olan yaklaşımı ve güler yüzüyle işi en kısa zamanda yapan Barış Bey'e buradan çok teşekkür ediyorum, tekrar beraber çalışana kadar hoşçakalın..

Özge Özdemir

Gayrimenkul alımımızın her aşamasında samimiyet ve güleryüzle bize profesyonelce danışmanlık yapan Barış Bey ve Tuba Hanım'a sonsuz teşekkürler!

Tuğçe Bildiren

Barış Bey evimizi 5 gün gibi bir sürede sattı samimiyeti şeffaflığı ve dosthane yaklaşımı ile bu süreçte çok keyifli bir alim satım yapıldı.Biz barış bey ve Tuğba hanımdan çok ama çok memnun kaldık her işi titizlikle takip edip her süreci en ince ayrintisina kadar bize ilettiler biz ev satarken çokta güzel dostluk edindik Barış Beyler ile emlak işi denildiginde hiç tereddütsüz herkese ileteceğim tek isimdir kendileri bir mucizeyi gerçekleştirdiler bizim için..

Emel Yılmaz

Nilgün hanımın profesyonelliği ve güler yüzlülüğünü takdir etmek isterim.Kendisiyle çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Güvenilir ve iş bitirici olması ise harika .Her şey için çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Atambay

Barış bey işleri titizlikle yürütüp işi sonuçlandırma konusunda uzman olmuş, yani işinin ehli. Kendi tecrübesinden hepimiz yararlandık. Neşeli başladığımız alım işini neşeli bir şekilde, Barış beyin dikkatli ve titiz tutumu sayesinde bitirdik. Bu alışverişin bu kadar kolay olması, Barış beyin tüm alt yapıyı önceden inşa etmesinden kaynaklandı. O kadar kolay oldu ki hepimiz şaşkınlığımızı gizleyemedik.Emlak ile ilgili başka konularda da rahatlıkla danışabileceğiniz bir emlak danışmanıdır kendileri. Teşekkürler Barış bey.

Hakan Tok

Barış Bey temiz düzgün çalışıyor ilandaki ev neyse anlattıkları ve tüm detayları ile gidip gördüğümüz de birebir öyle çıktı, başkalarında aksi durumları çok görmüştük, doğru ve dürüst olması Barış Beye güvenimizi sağladı. Satın alım için takip eden işlemler ile ilgili bizzat şeffaf şekilde ilgilendi ve her aşamada bilgi verdi. Samimiyeti ve muhabbeti beraberimdeki ailemi de çok memnun etti onu çok candan bulmuşlar, mutlu bir alım oldu bizler için. Ailem ve ben herşey için Barış Tokdemir'e teşekkür ediyoruz.

Emel Tamgüney

Barış bey ve Tuğba hanım daire satışımızın her aşamasında güler yüzleriyle bize yardımcı oldular. Çok teşekkürler!

Selin Iğnak Özgür

Çalışma disiplini ve iş bitiriciliğiyle gerçekten herkesin çalışmak isteyeceği bir danışman.

Ahmet Naci Tamgüney

2 aydır satamadığımız dairemizin satışını 3 gün gibi kısa bir sürede tamamlayan sayın Barış Bey ve eşi Tuğba Hanıma çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye edebileceğimiz çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdiler. İlerleyen zamanlarda da kendileriyle çalışmak isteriz. Premium ünvanını sonuna kadar hakediyorlar.

Armağan Sungar

Barış bey ile çalışmak çok keyifli ve güvenli.İşinin ehli olduğu kadar alaninda çok bilgili.Tekrar ihtiyacim olursa gideceğim kişi Barış neydir.Tavsiye ederim.

Tamer Küçükgür

Barış Bey vasıtasıyla ev aldım. Kendisi oldukça profesyonel olduğu gibi, bir o kadar da samimi ve içten. İlanları gelişigüzel elden çıkartmak yerine, müşterinin beklentileri ile en uygun ilanı eşleştiriyor, gerekirse diğer Remax çalışanlarına yönlendiriyor. Alım satımın her aşamasında destek sağlıyor. Karşılaştığım en güvenilir emlakçı diyebilirim.

Açelya Pratik Okutan

İş odaklı,Hızlı, empati yeteneği olan, çalışkan ve dürüst bir danışman Gökhan bey ve ekibi. Zorlu bir alım süreci yaşadım mal sahibi kaynaklı gökhanbey ve ekibi sayesinde iki tarafında işlerini doğru, hızlı ve iki tarafıda kırmadan hallettiler. Kendilerine tekrardan teşekkür ederim.

Kübra Türkmrn

Barış bey çok özenli ve titiz çalışma gösterdi, en kısa sürede satış yaparak bu süreçte bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz

Uğur Can Demirci

İşinde kesinlikle çok iyi çok ilgili başarılarının devamını dilerim

Alper Berksun

Barış Bey,bilgi birikimi ve deneyimiyle evimizin kısa sürede satılmasını sağladı.Gerek evin değerlemesi,gerekse tapu işlemlerinde hem işimizi kolaylaştırdı hem de zamandan tasarruf sağlamamıza neden oldu.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ahmet Yıldız

Barış bey, müthiş biri. hem ilgili ve disiplinli hem de güvenilir.

M******* A*******

Gökhan beyi sadece bir ev için aradım, kendisi aradığım ev dışında tüm bölge ve lokasyon hakkında detaylı bir şekilde beni bilgilendirdi, çok faydalı, yön verici ve fikir verici yaklaşımına ve anlatımına hayran oldum. Ev alma ya da satma sürecimi kesinlikle kendisi işe değerlendireceğim. Teşekkürler...

Burak Şıklar

Bir tavsiye üzerine arkadaşıma ev aramak üzere gittiğimiz Barış beyin ofisinde öncelikle sıcak karşılaması ve bize ailesinden gibi davranması bizi çok mutlu etti.Arkadasima değilde sanki kendisi ev alıyormuş gibi bizim için yaptığı araştırmaları ve yönlendirmeleri ayrıca sektör hakkındaki bilgisi ve tecrübesi bizi çok memnun etti. Ev alacağım zaman ilk uğrayacağım adres Barış bey olacak çünkü bizi bizden daha çok düşünüyor.

Ruşen Ayaz

İlgili ve yardımsever:)

Gokhan Erge

Baris beye çok teşekkür ederim.Ev satış aşamasında çok iyi yöneterek çok yardımcı oldu.Remax preuim baris bey on numara beş yıldız

Ömer Coşkuner

Evimi kiralamak için uğraşırken Barış beyle tanışma imkanın oldu.Kendisinin ilgisinden,iletişiminden çok memnun kaldım.Bundan sonra ailemizin emlakçısı oldu.Barış beyi çalışmalarından dolayı tek gecerim.

Gökhan Denizer

Başvurduğumuz andan itibaren alımın tamamlanmasina kadar geçen süreçteki sağladığı güven, işine hakimiyeti, etik ve son derece profesyonel yaklaşımı her türlü takdirin üzerindedir. Emlak danışmanı olarak ilk başvuracağım isim kendisi olacaktır. Her şey için çok teşekkür ederim.

M******* D*******

Gökhan bey ev almamıza çok yardımcı oldu, bir kaç sorun vardı ve çözümünde bizlere çok yardım etti. Hızlı ve işini çok iyi bilen sorumluluk sahibi bir kişi, Bizlere yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz, işinde başarılar dileriz.

Ramazan Korkmaz

9 subatta evimizi aldik bu surecte Gokhan bey ve Burak bey e cok tesekkur ederim. Gercekten islerini hakkiyla yerine getirdiler.

Ramazan Korkmaz

9 subatta evimizi aldik bu surecte gokhan bey ve burak bey e cok tesekkur ederim. Gercekten islerini hakkiyla yerine getirdiler.

U******* İ*******

Gökhan Bey ev kiralama hususunda bizlere yardımcı oldu.. Hem bilgili hem ilgili çok teşekkürler her şey için.. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim kendisini...

Recep Ünver

Sayın Gökhan İçem, sizinle tanışmak bizim için büyük bir şans oldu. Eğitiminin bilgeliği ve saygın davranislarinizla çok büyük güven verdiniz. Devamında her işimiz sayenizde büyük rahatlık içerisinde seri şekilde devam ederek istenilen sonuca kavuştuk. Gösterdiğiniz samimi yakınlığının için, verdiğiniz güven için şahsınıza çok teşekkür ediyorum. Sağolun , varolun. Bundan sonra kiraya vermemiz gerekirse yine sizinle birlikte çalışmaktan mutlu olacağım. İşlerinizde başarılar dilerim. Sevgilerimi saygilarimi sunarım.

Mahmut Ercan

Dairemizin satılmasında ve tapu işlemlerinde göstermiş olduğu ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Hayırlı işler dilerim

Recep Ünver

Gökhan Bey'e içtenlikle teşekkür ederim.İlk karşılaştığımız andan itibaren,samimi,inandırıcı, dürüst ve işin her aşamasında ilgili ulaşılabilir olduğunu görerek yaşadım.Alici satıcı arasındaki ciddiyeti de profesyonelce yönetti.Kisaca başarının tesadüf olmadığını gösterdi.Guvenle kendisinden hizmet alınabilir.Sagolsun,varolsun.

Ramin Ezzati

Son derece saygılı, işini vakıf, zaman kavramına bağlı ve güvenilir kişiliğine sahip bir şahıs. Remax premium ailesine tebrik ederim.

Ali Haydar

Gökhan bey dürüst güvenilir gerçekten bize her konuda yardımcı oldu. Elinden geleni değil fazlasını yapan ender insanlardan. Söz verdiği neyse yerine getirdi. Onunla çalışmaktan gerçekten mutlu olduk. Tüm paydaşların haklarını savunan her iki tarafında memnun olduğu işini iyi yapan biri. Artik gayrimenkul konusunda guvenebilecegimiz tek insan.

K******* D*******

Gökhan Bey, tüm emekleriniz için çok teşekkürler. Hizmetiniz çok iyiydi.Bundan sonrada emlak işi ile ilgili olacak tüm işlerimi size vermeyi düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Adil Yılmaz

Kisa sure icinde tanidigim ve suana kadar tanidigim Ankarada ki en iyi emlak danismani diyebilirim. Kendisine bizim icin gostermis oldugu ilgi ve alakadan oturu cok tesekkur ediyorum Tam bir profesyonel. Hem de dostça, dürüstçe tüm işleri mükemmel halletti. Onur Beye ve RemaxPremium' a teşekkürler ve sevgiler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.