RE/MAX Pro portföyünde 381 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 287 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 94 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Pro

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER TECRÜBE İLE KAZANILIR

2015 AVRUPA İŞLEM 1. OFİSİ REMAX Pro
2016 AVRUPA CİRO 1. OFİSİ REMAX Pro
2016 SOSYAL MEDYA ve TEKNOLOJİYİ EN İYİ KULLANAN OFİS

REMAX PRO 2015-2016-2017-2018 AVRUPA YAKASI EN FAZLA İŞLEM ve CİRO GERÇEKLEŞTİREN ŞİRKETTİR.

Pro Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi, 18 yıllık tecrübesi ile, Zincirlikuyu Merkezde 80  , PRO 2 Ataköy şubesinde  43 ,Bağdat Caddesi Proje Uzmanları Bozbay Sisters 3, Gayrimenkul Danışmanı ile sektörde Proje satısında öncü firmalardan biridir. 126 Kişilik Eğitimli Uzman Kadromuzla Uzmanlık Alanlarımız Konut Satısı/Kiralanması, Ofis Satısı/Kiralanması, Proje Satısı/Kiralanması çözüm Ortaklığıdır...

Pro Gayrimenkul Yöneticileri ve Danışmanları uzman olduğu konular hakkında uygulamalı eğitimler almıştır. Bir mülk el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hakim gayrimenkul firmaları ile yol alırlar. Ekip halinde sonuç odaklı çalışarak, bu hizmetleri verirken %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimserler...

Kalite Anlayışımız Pro Gayrimenkul kendi vizyonuna uygun, sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, isinin geliştirilmesi adına tüm eğitimlere katılmayı hedefleyen, etik anlayışı bu doğrultuda kendine felsefe edinmiş danışmanları ile birlikte hizmet üreten çalışma faaliyetlerini birincil görevi kabul eder. Bundan dolayı sektördeki faaliyetlerin genelini yakından takip ederek Yönetim Kurulu ile güncel, yenilikçi, değişimci ve modem konuları sürekli gözden geçirerek kaliteli hizmet vermeyi benimser...

Hedefimiz Pro Gayrimenkul hedeflerine ulaşabilmek için kısa ve uzun vadeli olarak planlarını belirleyerek bu zamanlamada süreç tablosunu düzenler. Bu süreç tablosunun aylık ve yıllık planlamaları doğrultusunda hareket edilir. Bu planlama sürecinde hedefi gayrimenkul ve inşaat sektöründe bulunan tüm kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı yapabilmektir...

Vizyonumuz Gayrimenkul hakkında her şey vizyon ve değerlerimiz tarafından belirlenir. Amacımız is potansiyelimiz sayesinde firmaların ve /veya şahısların mülk satış ve alışına olanak sağlamak ve bu süreç içerisinde sizleri mutlu bir 'Pro Gayrimenkul' müşterisi yapmaktır. Hem uzun vadede büyümeyi amaçlayan, hem de orta vadedeki fırsatları değerlendirebilen bir bakış acısıyla çalışan 'Pro Gayrimenkul' tüm danışmanların eğitimlerinden, hizmetlerinden, müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. NO: 122 İÇ KAPI NO: 7
Esentepe Mah. / Şişli / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

M******* B*******

Yoğun ilgisi ve azmi ile bize yardımcı oldu, en doğru müşteri ile eşleştirdi teşekkür ederiz

Önder Asru

Uzun zamandır aradığımız ÜSTÜN YETENEKLİ ve ZEKİ danışmanı bulduk. Kendisine herşey için çok teşekkür ederiz.

Aytaç Ataç

Desteklerinden dolayı teşekkürler.

Şaban Somsa

Vermiş olduğu hizmetlerden çok memnunum başarıların devamını dilerim.

Cem Aygün

Uğur bey son derece profesyonel bir yaklaşımla her iki tarafın mümkün olan menfaatlerini koruyarak biz hizmet verdi. Kendisine başarılar dilerim.

Demet Onuş

Uğur bey profesyonel bir hizmeti iletişim becerisi ile keyifli bir iş birlikteliği oluşturdu. Hem kiralayan hem kiracı olarak bizler gayet memnun olarak bu hizmeti aldık.

Gülay Yazğan

Mülkümü satmaya karar verdiğimde ilk görüştüğüm kişi Azra Hanım oldu. Piyasa ve bölgeye dair bilgilendirmesi, güvenilir, samimi ve dürüst yaklaşımı ile sözleşmemizi imzalayıp hemen çalışmaya başladık. Süreçte ben Samsunda yaşadığım için telefonla çok fazla konuştuk. Her aşamadan haber vermesi ve doğru yönlendirmeleri ile karar vermemi hızlandırdı.Son günlerde evin tahliyesi ve sürenin kısıtlı olması ile hepimiz yorulduk ve gerildik. “Başkası olsa yapamazdım” heraldeyi tüm süreç boyunca hissettirdi. Gönül rahatlığı ile mülkünüzü emanet edebileceğiniz, hem profesyonel, hem insani değerleri olan birini arıyorsanız Azra Hanıma bir şans verin derim. Kendisine çözüm odaklı yaklaşımları için bir kere daha teşekkür ederim.

Mustafa Yetkin

İyi ki Uğur kardeşimizi tanımışım tanıdığım ilk günden itibaren ailemizin ve şirketmizin tüm gayrimenkul ihtiyaçlarını en hızlı ve bilgili şekilde yürütüyor. Teşekkürler kardeşim.

Mustafa Rıza Akdeniz

Uğur beyin sıcak kanlı, bilgili, çözüm odaklı yaklaşımı ve süreci çok iyi yönetmesinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ramazan Kaplan

Kezban Hanım ile Antalya'da bulunan bir arsanın satışı nedeni ile tanıştım. Kendisi işlemler için İstanbul'dan Antalya'ya geldi. Satış işleminin sonuna kadar her konuda bizlere yardımcı oldu ve sorunsuz bir şekilde işlemlerimizi tamamladık. Arsa ve Gayrimenkul konusunda bir uzman desteğine ihtiyacınız olduğunda, kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şey için tekrar teşekkürler.

Murat Oskay Tosun

Uğur beyden aldığım hizmetten gayet memnunum. Kendisine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Kerem Kalkan

Saat ne zaman olursa olsun ulaşabildik. Hizmet için her zaman hazırdı. Teşekkürler.

Canan Ahlas

Tanıyabileceğim en tatlı, işini bilen ve en önemlisi son derece güvenilir RE/MAX Pro danışmanı sevgili Yurdagül Erturan'a sonsuz teşekkürler, tüm gayrimenkullerimin yönetimini kendisine emanet ediyor başarılarının devamını diliyorum.... Sevgiler🌹

Lokman Karaman

Yurdagül hanım işinde çok başarılı ve güvenilir bir danışman kendisiyle çalışmaktan çok mutluyum sorumluluklarını bilen iş idaresini çok iyi bir şekilde yönetebilen güler yüzlü kendisine çok teşekkür ediyorum oradaki mülklerimde beni temsil ettiği için.

Ayhan Tüfek

Dairelerimin hepsine düzenli kirasını ödeyen kiracılar koyduğun için seninle bütün süreçleri ilerleteceğimden şüphen olmasın kardeşim.

Cemile Özsoy

Çok ilgili bir firma güler yüzlü ve dürüstlüğüyle bize yardımcı olan Burak bey e çok teşekkürler.

Sefa Durmuş Öztürk

Dire fiyatını istediğim fiyata düşürüp zora girmemi engelleyip daireyi tutmada yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Erdoğan Karadeniz

Emekleriniz için teşekkür ederim.

Sezer Şahin

Yine kiracıyı görmeden sana güvenip süreci ilerletiyorum teşekkür ederim.

Mustafa Mert Dilbaz

Samimi yaklaşımınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Deniz Serap Ayanoğlu

Lora Zeynep Hanım başından sonuna kadar çok ilgiliydi, bundan sonrası için her zaman iletişimde olacağım, çok özel bir kişi.

Ayhan Metin

RE/MAX'a karşı ön yargılarım vardı taki Zeynep Hanım'la tanışana kadar profesyonelliği, çözüm odaklı ve güler yüzüyle bu işin nasıl yapılması gerektiğini gösteriyor.

Yasemin Üner

İstanbuldan bulduğum daireyi burdan çok iyi yönetip verdikleri güvenle hızlıbir satış yaptırdıkları için Murat bey ve Defne hanıma çok teşekkür ederim. Umarım tekrar görüşmek üzere.

Songül Sezen

Tanıdığım en başarılı profesyonel şekilde başladığı işi sonuna kadar takip eden fatma hnm 5 yıldız fazlasıyla haketmiştir iyiki tanıdım aradığınız her bütçeye uygun gayrimenkul konusunda tek güvenebileceğim bir arkadaş kazandım 🙏

Hande Erdiner Atmacalar

Murat beye satış sürecindeki hassasiyeti ve kibarlığı için çok teşekkür ediyorum. Konu hakkında bizi sürekli olarak bilgilendirdi.

Etem Özetekin

Sevgili Batuhan bey uzun süreçler sonunda sizin karşıma çıkmanız büyük şans aradığım evi kısa sürede bularak kiralamamı sağladı. Her zaman görüşmek dileğiyle. Başarılar dilerim.

Sıla Adiloğlu

Yıllardır kendisiyle çalışmaya devam ediyoruz. Her kiralama sürecinde kendi eviymiş gibi ilgilendi.

Furkan Kızılay

Uğur Şallı bey beğendiğimiz taşınmaz için bizimle gayet güzel ve bilgilendirici bir şekilde ilgilendi. Tutmaya karar verdikten sonra ki süreçte de gayet hızlı ve problemsiz bir şekilde çözmemizi ve tutmamız konusunda yardımcı oldu.

Av. Ayşen Atar

Mükemmel iletişim ve çok profesyonel çalışmaya sahip olmanız nedeniyle çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Murat Akyüz

Ailemize ve akrabalarımıza ait tüm gayrimenkul işlemlerini yıllardır güvenle yürüten Uğur beyden çok memnunuz tavsiye ederiz.

Gizem Kaya

Uğur beyin vermiş olduğu güven ve bilgi potansiyeli süreci bizim adımıza çok kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederim.

Hayriye Edibali

Uğur Şallı kardeşimizin yıllardır tüm gayrimenkul işlemlerimizde samimi, güvenilir, bilgili yapısıyla yürüttüğü danışmanlıktan çok memnunum. Evladımız gibi oldu sağolasın.

Fikret Ertaşkan

Uğur Şallı beyin şahsıma verdiği hizmetten ve yaklaşımından memnun kaldım.

Jaleh Araıazar

Çok memnun kaldım çok mükemmel bir insan.

Hakan Sadi

Fatma Özben'in iletişiminden, bilgisinden ve tecrübesinden son derece memnun kaldım. Kendisi ile ileride de çalışmak isterim.

Tuba Yıldırım

Fatma Hanım, Beşiktaş semtinde bulunan hisseli dairemizin satışını pratik zekası, profesyonelliği ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde kısa sürede gerçekleştirmeyi başardı. Fatma Hanım'ın güler yüzü, misafirperverliği, kişiye müşteri değil de bir dost/arkadaş gibi yaklaşımını gördükten sonra kalbinin güzelliği yüzüne yansımış diye düşündüm. İnsana fazlasıyla güven veriyor. Eşim ve ben aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık. Fatma Hanım'a ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederiz.

B******* D*******

Barış bey gerek emek gerekse iş ahlakı olarak mesleğinin hakkını verem birisi. Kendisine tüm kiralama sürecindeki tutumundan dolayı teşekkür ederiz

Salih Girmez

Bir arkadaş aracılığı ile tanıştığım, tapu devrederken gerek resmî işlerde gerekse kişisel işlerimde Adana’dan İstanbul’a geldiğim vakitten dönüşüme kadar beni yalnız bırakmayan Mehmet beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim…

Sadık Er

Gayrimenkulümün satış süreci boyunca danışmanım sayın Havva Sancak'ın özverili ve dürüst yaklaşımından dolayı yukarıda yaptığım puanlamanın kurumdan ziyade şahsıyla alakalı olduğunu ifade ederim. Saygılarımla

S******* A*******

Kezban hanım ilk tanıştığımız anda itibaren pozitif enerjisi ve profesyonel iş bilgisi ile almaya karar verdiğimiz gayrimenkulün tüm işlemlerini titizlikle takip edip sorunsuz bi şekilde tamamlamıştır. Kendisi artık aile dostumuz ve süresiz emlak danışmanımızdır. Kendisine bu eşsiz evi almamıza vesile olduğu için çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. sevgilerimizle Altındağ ailesi

S******* Y*******

Kezban Hanım’la işyeri olan mülkümün kiralanmasında çalıştık. Kısa sürede detaylı ekspertiz ve sonrası düzenli bilgilendirmeler yaparak süreci şeffaflıkla yönetti. Şimdi çok değerli, tanıştığımıza çok memnun olduğum bir firma ile kiralama işlemini tamamladık. Güven veren, işinde başarılı bir emlak danışmanı. Tavsiye ederim

E******* B*******

Kezban hanim o kadar ilgili, o kadar iyi niyetli ve yardimsever ki biz acaba emlakci degil mi diye dusunduk:) ozur dileyerek belirtmeliyim ki emlak sektorunde guven konusu malum cok zayif oldugundan Kezban hanimi taniyarak hem guvenilir dost edindik hemde istedigimiz evi guvenli bir sekilde kendisinden teslim aldik. Evi gostermek icin 3 saat yoldan geldi, geldigi gibi bizi bekledi, satis gunu tapuyu alana kadar vedalasana kadar ilgilendi.. Cevreme de kendisini yonlendirdim, hem dostlugumuz hem ticari iliskimiz devam edecegi icin sanliyim..iyi ki karsimiza siz ciktiniz. Tesekkurler Kezban Hanım, tesekkurler RE/MAX..

E******* A*******

Kezban Hanım ilgili, güler yüzlü, işine son derece hakim, çözüm odaklı, güvenilir bir insan ve danışman. İyi ki karşılaştık. Gayrimenkul konusunda bir uzman desteğine ihtiyacınız olduğunda, kesinlikle Kezban Hanım'ı tavsiye ederiz.

Barbaros Dönmez

arsa satışımızda alığım hizmet ,sonuca ulaşmada süre , iletişim ve sorunsuz tapu devri ile çok çok iyi çalışmaydı . Kezban hanımın kararlılığına ve sonuçlandırma kabiliyetine tebrikler , teşekkürler.

Yaşar Doğar

Başarılarının devamını dilerim. Tebrikler.

Ertuğrul Üçler

Çok teşekkür ederim. İşimde başarılar dilerim.

Salih Sarıgöl

İlgili tavrına ve bölge bilgisine teşekkür ederim.

Esin Bekis

Tarla yatırımı konusunda yardımları için teşekkürler.

Yaşar Can

Yurdagül hanım işinde çok profesyonel, başarılar diliyorum.

Ali Elgün

Verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Turan Berkkan

Kezban Hanım ile Bursa'da bulunan bir arsamın satışı nedeni ile tanıştım. Son derece etkileyici ve hanım efendi. İşlemin sonuna kadar her konuda yardımcı oldu ve paranın hesaplarıma geçişine kadar yanımızda bulundu. Kendisine çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında böyle başarılı bayanları görmek insana güven veriyor. RE/MAX firmasına da böyle güven veren elemanlar çalıştırdığı için teşekkür ederim.

Ayşe Salihoğlu

Son derece iletişimi iyi olduğu bir gayrimenkul danışmanı oldu bizim için Mehmet bey. İşine net bir şekilde hakimdi. Kendisine çok teşekkür ederim. İlerideki işlerimiz için de kendisinden destek alacağız.

Elfide Salihoğlu

Mehmet Güler beyfendiyle ilk 2021 senesinde tanıştım arada birkaç başka emlakçıyla çalışma GAFLETİNDE bulundum ve aradaki farkı gördüm artık Mehmet Beyle devam ve evet kendimi her açıdan rahat ve güvende hissediyorum kendisini kesinlikle başkalarına da gözüm kapalı tavsiye ederim. Her şey için çok teşekkürler Mehmet Bey.

Yalçın Türkyılmaz

İşlemlere başlamadan bizimle iletişime geçip onun yönlendirmesiyle kiracısı olduğumuz mülkü satın alarak tapu ve sonraki işlemlerde fazlasıyla ilgili dostça güven içinde işlemlerimizi bitirdik.

Öznur Duğan

Mehmet beyden çok memnun kaldım. Kendisi müşteri ilişkileri gayet iyi güvenilir samimi biri.

Banu Acar

Kezban Hanim harika bir servis verdi ve benim her isimle Butun detaylari dusunerek, bastan sona yardimci oldu. Amerika’dan ilk aradigim andan itibaren saat farki olasina ragmen gece gec saatlerde butun telefon we mesajlarimi hemen cevapladi. Sordugum her sorunun cevabini biliyordu ve gerektiginde butun opsyonlari anlatip en dogru kararklari almami sagladi. Bankacilik, doviz degistirme, Istanbul icinde ve havaalanina gidis gelislerim icin bile arac ve ulasim konusunda ben sormadan ve her defasinda bir dakika bile gecikmeden yardimci oldu. Kendisiyle ev almak icin calistigim icin cok memnunum. Hala da ev kiracimla ilgilendigi icin de Kezban Hanim’cigim hep cok tesekkurler ediyorum.

Meliha Yeşilbaş

Para odaklı değil iş ve hizmet odaklı olması bizi inanılmaz rahatlattı. Emsal daireler 2 aydır verilemiyorken Alper bey çalışkanlığıyla 4 günde mülkümü kiraladı. Kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Bahar Ergene

Çok ilgili ve kibar birisi teşekkür ediyorum.

Nihat Erdoğan

Kendisi çok iyi. Çok mütavazi mükemmel bir insan.

Ercüment Sarp Özkar

Tüm destekleri ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.

Leyla Karaman

İlgi ve alakalı güler yüzlü hizmet için teşekkür ederiz.

Barış Yaşar

Verilmiş olan hizmetten gayet memnun kaldık teşekkürlerimizi iletiyor ve tavsiye ediyoruz.

Umut Onurlu Önderler Yetiştirme Vakfı

Uğur beyin vakfımıza uygun kiracıyı bulma süreci müthiş yönetme ve yasalar hakkındaki bilgisi dolayısıyla kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

İntra Latin Turizm Aş.

İhtiyacımız olan özellik ve bütçedeki ofisi bize sağlayan, süreci çok iyi yöneterek, verdiği güven ve profesyonel duruşuyla takdirimizi kazanan Uğur beye çok teşekkür ederiz.

İbrahim Şimşek

Herşey için çok teşekkür ederim. Beşiktaş DİKİLİTAŞ Bölgesinde herşey olması gerektiği gibi. Başarılar

Duygu Gumusay

8 yil once ilk evimizi Mehmet bey sayesinde hizli ve sorunsuz bir sekilde satin aldik. Cok yogun calistigimiz ve bolgeye hakim olmadigimiz icin bir cok konuda yardima ihtiyacimiz vardi ve Mehmet bey sagolsun bir dost yakinligi ile tum konularda bize yardimci oldu. Kendisine o kadar cok guvendik ki daha o gun bir gun evi degistirmek istedigimizde yine kendisini aramaya karar verdik ve oyle de oldu. Piyasanin durgun olmasina ragmen alicimizi buldu, bizimle tanistirdi ve yine hizli ve sorunsuz bir sekilde evimizi sattik. Bundan sonra ki bolgenin emlak islerinde kesinlikle Mehmet bey'i arayacagiz. Kendisi sadece emlak islerini halledip cekilen biri degil ayni zamanda kendi yasayacagi alanmis gibi dusunup ona gore hareket ediyor. Ben de esim de kendisiyle karsilastigimiz icin cok memnunuz.

Müzeyyen Şimşek

Barbaros Bulvarıdaki evimizi kısa zamanda işleme çevirmesi bizi çok mutlu etti. Teşekkürler.

Tayfun Sevimli

Arayışımız esnasında hızı bilgisi ve iyi niyeti için teşekkür ederim.

Bengü Özay

Çok teşekkür ederim. Başarılar.

Murad Mammodov

Hızı, bilgisi, güveni için çok teşekkürler.

Nur Sezer

22/06/2023 tarihinde 4 yıldır satılık olan 8 ortaklı binamızı güzel bir pazarlama yapıp bir buçuk ayda sattı aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkürler.

Hasan Öner

10/03/2022 tarihinde aradığım dubleks daireyi çok kısa zamanda buldu kazandırdığı zamandan memnun kaldık çok genç ve dinamik biri.

Şenay Karadağ

17.01.2022 tarihinde hem dairemi istediğim fiyattan sattı hem de istediğim mülkü buldu teşekkürler.

Volkan Güngör

08.07.2023 tarihinde Etiler'de ki dairemi önce kiracı sorunumu çözdü sonra sattı teşekkürler.

Muhammed Akar Korkmaz

Bütün mülklerimizle kendisi ilgileniyor ve en kısa sürede en düzgün profilde kiracıları yerleştiriyor.Başarılarının devamını diliyorum.

Ercan Boztepe

İstediğimiz m²deki dükkanı 1 günde buldu ve hiç aksilik olmadan süreci ilerletti çok teşekkür ederim.

Adil Gökhan Yenici

İlginiz için teşekkür ederim. yine kısa sürede kiralama yaptığınız için.

Muzaffer Serhat Galatasaray

Muğladan gelip daireye baktık ve bizim için içerdkei kiracıyı erken çıkarttı mağdur olmadım. sözüne güvendim ve rahatca kavuştum çok teşekkür ederim.

Saliha Babaoğlu

Havva hanım gördüğümüz an güven veren işini tam bir disiplinle yapan bilgileri tüm açıklığı ile paylaşan doğru yerdeyim dedirtenbir hanımefendi kendisi. buldu beni̇ i̇yi̇ ki̇ de buldu

Öner Aktuğ

Havva hanım süreç içerisinde ilgisi, alakası ve iletişim becerileriyle tıkandığımız noktaları kolaylıkla aşmamızı sağladı. tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir gayrimenkul danışmanı.

Erhan Dündar

Başarılarının devamını diliyorum. balıkesir'de tarla yatırımı yönlendirmesi ve sonucu için.

Ayşegül Meşin

Meslektaşım serkan tufan'a çok teşekkür ederim.

Sedef Özdemir

Bölgesinde çok bilgili ve hızlı çok teşekkür ederim.

Gönül Palta

İskenderun'dan aradığım ilk günden beri yönlendirmesi ve bilgi aktarımı için teşekkür ederim.

Hasan Uşak

Çok teşekkür ederim yatırım yönlendirmesi için.

Bahar Genç

Timuçin bey çok ilgiliydi. konut ile alakalı her bilgiyi kendisinden aldık. kendisini güvenilir bulduğum için evi gönül rahatlığı ile kiraladım. teşekkürler.

Fırat İlhan

Timuçin bey evimin satışı için görüşmüştüm kendisi satış konusunda beni bilgilendirdi ve kiralamaya yönelmemin daha avantajlı olacağını söyledi. sonucunda evimi kiraladım çok memnunum.

Enes Kaçmaz

Gökhan beyi ilk aramam ile birlikte benimle çok alakadar oldu, her konuda bize destek oldu. profesyonel bir şekilde tapuya gittik ve işlemi gerçekleştirdik.

İlknur Akocak Uğurlu

Evimin pazarlama sürecinde hep bilgilendirildim Gökhan Bey'in söylediği fiyat aralığında evimi sattım. Güler yüzlü ve güvenilir bir arkadaş kendisi baştan sona kadar hep destek vermesi çok güzeldi.

Yusuf Kara

Her şey için teşekkür ederim. başarılarının devamını diliyorum.

Atılım Altun

Birlikte yaptığımız işlemde her şey olması gerektiği gibiydi. teşekkür ederim.

Barış Kurban

Başarılarının devamını diliyorum.

Erhan Kara

Birlikte yapılan işlemde kusursuz yönetim için teşekkürler.

Emine Emel Mengen

Murat bey aile danışmanımız tüm gayrimenkullerimizi çok hızlı ve titizlikle kiraya veriyor çok teşekkür ederiz çok şanslıyız.

Burak Süslü

Uzun zamandır kiralık arayışımızda tanıştık ilk seferinde bize uygun daireyi bularak sonlandırdı çok teşekkür ederiz.

Melis Kayahan

Süreci hızlı ve çok iyi yönetti başarılar dilerim. teşekkürler.

Kaan Oktar

Kendisiyle ikinci kere çalışıyorum kiracı adaylarını titizlikle seçtiği ve hızlı hizmeti için teşekkür ederim, başarılı bir danışman.

Esin Bekeş

Balıkesir bölgesi tarla yatırımı konusunda bize desteği ve bilgi paylaşımı ile kısa sürede toprak yatırımımızı yaptık. kendisine teşekkür ederim. başarılar

Wehid Saoud Yahya

Burak beyle arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. mülkümüzün satış sürecinde yaşadığımız zorlukları profesyonelce yönlendirerek kolaylıkla aşmamızı sağladı. böyle donanımlı ve işini iyi bilen bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştığımız için çok memnunum.

Serkan Doğan

Burak beyle çalıştığımız için çok memnun kaldık. çevremdekilere emlak konusunda rahatça önerebileceğim biri. başarılarının devamını diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.