RE/MAX Pro 2 portföyünde 189 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 157 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 32 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Pro 2

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER TECRÜBE İLE KAZANILIR

2015 AVRUPA İŞLEM 1. OFİSİ REMAX Pro
2016 AVRUPA CİRO 1. OFİSİ REMAX Pro
2016 SOSYAL MEDYA ve TEKNOLOJİYİ EN İYİ KULLANAN OFİS


REMAX PRO 2015-2016-2017-2018 AVRUPA YAKASI EN FAZLA İŞLEM ve CİRO GERÇEKLEŞTİREN ŞİRKETTİR. Pro Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi, 20 yıllık tecrübesi ile, Zincirlikuyu Merkezde 75 , Ataköy 35 , Gayrimenkul Danışmanı ile sektörde Proje satısında öncü firmalardan biridir. 120 Kişilik Eğitimli Uzman Kadromuzla Uzmanlık Alanlarımız Konut Satısı/Kiralanması, Ofis Satısı/Kiralanması, Proje Satısı/Kiralanması çözüm Ortaklığı… Pro Gayrimenkul Yöneticileri ve Danışmanları uzman olduğu konular hakkında uygulamalı eğitimler almıştır. Bir mülk el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hakim gayrimenkul firmaları ile yol alırlar. Ekip halinde sonuç odaklı çalışarak, bu hizmetleri verirken %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimserler... Kalite Anlayışımız Pro Gayrimenkul kendi vizyonuna uygun, sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, isinin geliştirilmesi adına tüm eğitimlere katılmayı hedefleyen, etik anlayışı bu doğrultuda kendine felsefe edinmiş danışmanları ile birlikte hizmet üreten çalışma faaliyetlerini birincil görevi kabul eder. Bundan dolayı sektördeki faaliyetlerin genelini yakından takip ederek Yönetim Kurulu ile güncel, yenilikçi, degişimci ve modem konuları sürekli gözden geçirerek kaliteli hizmet vermeyi benimser... Hedefimiz Pro Gayrimenkul hedeflerine ulaşabilmek için kısa ve uzun vadeli olarak planlarını belirleyerek bu zamanlamada süreç tablosunu düzenler. Bu süreç tablosunun aylık ve yıllık planlamaları doğrultusunda hareket edilir. Bu planlama sürecinde hedefi gayrimenkul ve inşaat sektöründe bulunan tüm kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı yapabilmektir... Vizyonumuz Gayrimenkul hakkında her şey vizyon ve değerlerimiz tarafından belirlenir. Amacımız is potansiyelimiz sayesinde firmaların ve /veya şahısların mülk satış ve alışına olanak sağlamak ve bu süreç içerisinde sizleri mutlu bir 'Pro Gayrimenkul' müşterisi yapmaktır. Hem uzun vadede büyümeyi amaçlayan, hem de orta vadedeki fırsatları değerlendirebilen bir bakış acısıyla çalışan 'Pro Gayrimenkul' tüm danışmanların eğitimlerinden, hizmetlerinden, müşteri memnuniyetinden sorumludur. 

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAH. ÇOBANÇESME E-5 YAN YOL CAD. NO: 12 E BAKIRKÖY/ ISTANBUL
Ataköy 7 8 9 10 Kısım Mah. / Bakırköy / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Metin Mod

Onur Bey evi kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Her aşamada ilgiliydi. Çok teşekkür ederim

Elif Temel Yalçın

oldukça hızlı ve iş bitiriciydi.memnun kaldık.

Kader Coşkun

Egemen Bey ile Silivri’de çalışma yaptık kendisi çok ilgiliydi. Bir arsa üzerine konut ya da iyi bir dubleks daire arayışımız vardı. Kendisi bir çok alternatifler üretti sağolsun hakkını yiyemem şimdi birazcık erteledik bütçemizi aştı ileride muhakkak Egemen Bey ile çalışmaya devam edeceğiz. Bir çok yakınımıda kendisine tavsiye ettim.

Ayşe Aran

tuğçe hanım ilginiz alakanız ve güler yüzünüz bizi çok memnun etti. herşey için çok teşekkürler tekrardan bir ev alma kiralama olursa kesinlikle sizi sececeğim ve herkese sizi tavsiye edeceğim.

Mahmut Aran

üstün ilginiz samimi ve içten davrandığınız için çok teşekkürker.tapu işlemlerinde sorunsuz ve güven içinde ilerlediğimiz güzel bir hizmet aldık.

Özkan Baykan

Egemen bey ile tanışmamız evimin satışı ile gerceklesti. İyi ki ozman Egemen beye güvenmişim. Zaten konuşurken izahı konuya hakimiyeti dürüstlüğü öngörüsü ile harika biri har zaman bu konularda ilk arayacağım kişidir kendisi. Kendisi ile iş yapmak güzeldi. Böyle güvenilir kaliteli insanlar az kaldı. Sevgilerimi sunuyorum kendisine selamlar.

Haluk Anık

Beylikdüzü’nde ev bakıyorduk Egemen bey ile tanıştık kendisi çok iligili alakadar oldu, yardımları için çok teşekkür ederim tekrardan 🙏🏻

K******* C*******

Egemen abiyle güzel ve zorlu bir yola çıktık arsamizi tesisimizi sattiktan sonra diğer yollarda prof.bilgisiyle güzel yatirimlarda buluşmayı sabirsizlikla bekliyorum basarilarinin devamını diliyorum...

Gönül Yelgedik

Egemen Bey ile tanıştığımızda doğru ve mantıklı yönlendirmesi sayesinde, evimi kolaylıkla kiralatmış ve sorunsuz tüm iş ve işlemleri halletmiştir.

Fatma Öner Özdemir

Okan beyi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.Emlakçılara karşı olan tüm ön yargılarımı yıkmıştır.Kendisine ilgi,alakası ,samimiyeti ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim.Bundan sonra emlakla ilgili her konuda danışacağım tek kişidir.Sonsuz teşekkürler 🙏🏻

Çetin Sönmezocak

herşey güvenli ve güzel.

Fatma Filiz Yücel

teşekkürler.

Minnas Emirza

İşini yapmak istiyorsan profesyonel kişilerle yardım almaktır. Evimi güvendiğim bilgili ve çevresi olan RE/MAX danışmanlardan Erman Bey işimi halletti çok teşekkür ediyorum. Çevremdeki tanıdıklarım tavsiye ediyorum Erman Bey'i.

M******* S*******

Erman bey ve hizmetlerinden çok memnun kaldım hersey için teşekkür ederiz.

R******* E*******

Tuğçe hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım.son derece işini düzgün yapan başarılı bir gayrimenkul danışmanı.

Mert Daşdemir

Tuğçe hanım güleryüzlü iletişim konusunda yeterli aldığım hizmetten çok memnun kaldım çok şeffaf ve dürüst çalışıyor.

Hayati Sezer

Müşteri ilişkileri ve sunum açısından yeterli kapasiteye sahip bir kurum ve çalışan potansiyeli olduğundan önerecek bişey kalmamış.

Alirıza Çelebi

Samimi içten ve dürüst tavırlarıyla kendisine güvendik evimizi teslim ettik kendiside sağolsun çok ilgilendi yardımcı oldu bize düzgün kiracılar buldu kendisine buradan teşekkür ediyorum ve bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim.

M******* B*******

8 sene önce niyet edip kısmet olmayan evi 8 sene sonra Merve hanım aracılığı ile aldık. Ailemiz yeni bir emlakçı kazandı.

H******* Ö*******

7 yıl satamadığım evimi 2 ay gibi bir sürede doğru fiyat yönlendirmesi ile sattık. Birlikte tekrar iş yapmak ümidiyle .

B******* A*******

Doğru yönlendirmesi ile istediğimiz villaya sahip olduk.Mesa yeşilyaka' da villa alacak herkesin ulaşması gereken danışman.

A******* A*******

Yaptığımız 2.işlem de hem özverisi hem enerjisi ile işlemi sorunsuz hallettik.Emeğine teşekkür ederiz.

Sevim Baran

enerjisi yüksek gayet başarılı çok memnun kaldık

Ayşe Uyar

sürecin başından sonuna kadar bizimle ilgilendiği ve güleryüzlü olması bizi çok memnun etti.kendisine çok teşekkür ederiz.

Aynur Sarı

Emeklerine sağlık. Çok ilgilendi, işimiz çok çabuk oldu çok teşekkürler.

Nur Kaya

Serap hanım çok iyi ilgilenerek bizlere güzel gayrumenkul olarak güzel bir iş yaptık .

Nilgün Polat

Tatlı kibar ve ilgisi çok güzeldi.evimizi hemen sattı. çok teşekürler.

İbrahim Yavuz

Onur Bey ile beyoğlun daki dükkanımızın kiralanması için anlaştık. Sürecin başından sonuna kadar gerek fotoğraf/video çekimi olsun, gerek dükkan gösterimi/sunumu olsun, gerek de adaylarla iletişim konusunda olsun oldukça başarılı profesyonel bir hizmet aldık. Kiralamayı ya da satmayı düşündüğünüz mülkünüz varsa gönül rahatlığıyla kendisinden hizmet alabilirsiniz.

Talin Kabaca

Güler yüzlü, pozitif duruşu ve yardımseverliği ile çok güzel bir süreç tamamlamamızı sağladı.

Güler Kalyoncu

çok teşekkür ederiz iyiki sizinle karşılaştık

N******* M*******

Onur Bey Dairemizin satışını kısa sürede gerçekleştirdi her sorumuzda bizleri aydınlattı ve her zaman yardımcı oldu teşekkür ederim.

Lütfü Gözgücü

Erman bey gerek satış öncesi, gerek satış sonrası yardımları, pozitif enerjisi ile bizlere destek oldu, kendisine teşekkür ediyoruz.

Mustafa Çelebi

Sağlam ve güvenilir bir kiracı bulma konusunda öngörüsüyle ve tecrübesiyle bize her konuda çok yardımcı oldu kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim.

Özlem Ceylan

çok ilgili güler yüzlü samimiyetinden dolayı teşekkürler .

A******* Ç*******

özel gayret ve cabalarınız için onur bey'e teşekkür ederiz.

Refikcan Değirmen

tuğçe hanımdan iyisi olamaz ilgisi için teşekürler.

Menderes Demir

müşteri iletişimi kontrolü ve takibinden çok memnun kaldım .başarılar dilerim.

Aziz Ceylan

güler yüzlü harika

Gürhan Özüdoğru

RE/MAX güvencesi ile güler yüz ve düzenli bilgilendirme birleşince her zaman tavsiye edeceğimiz bir hizmet aldık. Tapu devir ve her aşamada yanımızda güven verdiğin için çok teşekkürler.

Ali Leventoğlu

Merve Hanım işinde çok başarılı. Her şey için çok teşekkürler.

Saman Ahmadian

Thank you so much for your work.

Olgun Keleş

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

Yavuz Çalış

Güler yüzünüz ve işinizdeki titizliğiniz için tekrardan teşekkürler.

Yücel Turhan

Beylikdüzü’nde kiralık evlere bakarken egemen bey ile tanıştım. Sağolsun çok ilgilendi. Şimdi satılıkta araştırıyoruz. Kendisine bu yolla çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz uzman bir yapıya sahip her zaman kendisiyle çalışmak istiyorum

Mimar Zafer Kelleci

Onur Bey iletişime geçtiğimiz andan itibaren özenli ve titiz yaklaşımıyla expertiz ve müşteri çalışmalarını çok kısa bir sürede tamamladı oldukça memnun kaldım işinde ilgili hızlı sönüş sağlayan değerli kardeşim.

Güray Topal

Alakalarından ötürü Merve Hanım'a teşekkürler

Çağlar Durukan

Alakası için Merve Hanım'a teşekkürler.

Hülya Keleş

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Beril Kemalbay

Özverili çalışmanız için çok teşekkür ederim.

Barış Özbek

Desteğiniz ve ilginiz için teşekkürler.

Ali İhsan Uygun

Merve Hanım'a işindeki titizliği ve özenliliğinden dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Durukan

Merve Hanım'a yardımları için teşekkürler.

Halime Eylül Asrak

Merve Hanım'a ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Can Arık

İlginiz ve profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederim. İlerleyen dönemlerde sizinle tekrar çalışmayı umuyorum.

Necat Aslan

Profesyonel yaklaşımınız, samimiyetiniz ve özverili çalışmanız sayesinde bana çok yardımcı oldunuz. Satın alma sürecindeki rehberliğiniz, açıklamalarınız ve güvenilirliğinizle beni her adımda rahatlattınız. Sizinle çalışmak gerçekten keyifliydi. Bu süreçte gösterdiğiniz saygı, güler yüz ve işinize olan hakimiyetiniz, sadece bir emlakçı olarak değil, aynı zamanda bir danışman olarak da size olan güvenimi arttırdı. İlerleyen dönemlerde de sizinle çalışmayı çok isterim. Yine ihtiyacım olduğunda ilk tercihim olacağınızdan emin olabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim, sevgi ve saygılarımla.

Nurcan Kozan Söylemez

Merve Hanım baştan sona işinde çok titiz, ilgili ve disiplinli. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

A******* A*******

Miss Merve was very caring, thank you very much for everything.

Bülent Aygören

Çok iyi bir danışman

Levent Oğan

Müşteri temsilcimizin yakından ilgi ve alakası bizi memnun etti, teşekkürler.

Gülüstan Polat Polat

Onur Bey'e burdan cok teşekkür ederim. Ev satisinda basindan sonuna kadar her konuda beni bilgilendirdi ve bana cok yardimci oldu bugun itibariyle evimi satişini yaptim. RE/MAX ailesine teşekkür ederim ve kolayliklar dilerim

F******* Z*******

Arsamızın güvenli yoldan satışı için araştırma yaparken tavsiye üzerine Onur Beyle iletişime geçtik. Konuya hakim olması, resmi süreçle ilgili verdigi bilgiler profosyenel olduğunu gösteriyordu. Anlaşma sonrası her zaman kendisine kolaylıkla ulaşabildik. Sabırla sorularımızı cevapladı. Hizmetinden memnun kaldık. Çok teşekkür ederim.

Zeynep Sungur

Arsamın satışı için RE/MAX üzerinden Onur Bey'le iletişime geçtim. Şeffaf ve sabırlı hizmetiyle aklımdaki tüm soruları cevapladı. Ayrıca ne zaman arasam kendisine rahatlıkla ulaşabildim. Güvenli bir ortamda alım satım işlemleriniz için kesinlikle öneririm.

S******* K*******

Bilgilendirme noktasındaki cömertliği, yardımseverliği, gayreti ve nezaketiyle, Onur Beyden aldığım hizmetten çok memnun kaldığımı ifade etmeliyim. Teşekkür ederim, yolunuz bahtınız açık olsun

Ayhan Demirbilek

Aradığımda her an mutlaka karşımda bulduğum,en ince ayrıntısına kadar bizleri aydınlattığınız ,çok ilgili davrandığınız için teşekkürler, işlerinizde başarılar ve bol kazançlar dilerim.. teşekkürler

Sedat Ataman

Egemen Bey ile Bahçelievler'deki dairemiz için temas kurduk kendisi son derece profesyonel bir yaklaşım sergiledi. Farkli firmalara da başvurmuştuk RE/MAX ne kadar büyük bir firma olduğunu Egemen bey sayesinde deneyimleme şansimiz oldu. Müşteri ile nasil konuşulacağini bilen işine son derece hakim her şeyden önemlisi güven bize bu güveni verdi. Umarım krediler açılır bizde evimizin satışını gerçekleştiririz.

Sedat Ataman

Egemen bey ile Bahçelievler'deki dairemiz için temas kurduk kendisi son derece profesyonel bir yaklaşım sergiledi. Daha önce bir kaç firmaya daha başvurmuştuk RE/MAX ne kadar büyük bir firma olduğunu Egemen bey sayesinde bir kez daha bize hatirlattigi için teşekkür ederim. Müşteri ile nasil konuşulacağini bilen işine son derece hakim en önemlisi güven bize bu güveni verdi. Umarım krediler açılır bizde evimizin satışını gerçekleştiririz.

Özlem Moralı

Egemen Gök ile görüştüm..kendisinden geleceğe dönük yatırım yapmak için bilgi aldım..Sağolsun çok yardımcı oldu. Samimiyetine ve bilgi birikimine inandığım için gelecekte çalışmak isterim..yolu açık olsun

Erkan Kara

Eşimle beraber ev ilanları arasında gitgeller yaşayıp yorulduğumuz anda tesadüfen denk gelen RE/MAX yetkilisi Sayın Egemen Bey'in öncelikle hoşgörüsü, güler yüzü ve gerekli bilgi birikim ve donanım ile bizi yönlendirmesi neticesinde çok harika evler gezip bilgi alıp mutlu bir şekilde evimize geri döndük. Şimdi değerlendirme aşamasındayız. Ama size tek bir önerim var. Bu ismi meşhur ilan sitesinde Beylikdüzü bölgesinde gördüğünüz hiç bir ilana (RE/MAX gibi büyük firmalar hariç) sakın inanmayın. Hepsi yalan dolan. Biz bunu sevgili Egemen Bey sayesinde gezerek. Görerek tecrübe ettik. Kendisine sonsuz teşekkürlerimiz sunarız. RE/MAX ev sahibi yapar...

Alpaslan Karadeniz

Kiraya vermek konusunda bile kararsız olduğum bir gayrimenkul hakkında her türlü soruma cevap üreten, çok kısa sürede uygun kiracıyı bulma başarısını gösteren ve karşılaşılan sorunları bana bile yansıtmadan çözen Egemen Be’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.

Ziya Ahmet Pekgöz

Güven ve güleryüz içinde yaşadığımız dünyada çok önemli egemen gök bu iki önemli özelliği taşıyor sağolsun . Herdaim işleri istekleri gönlünce yolu açık olsun 🙏

Erkan Kahraman

Sakaryada iki arsamıza ekspertiz yaptı. Profesyonelliği çok etkiliyeci ve aynı zamanda öğreticiydi. İyi ki tanımışız Egemen beyi.

A******* K*******

Egemen bey izmitteki evimizi alırken bize gerçekten çok yardımcı olmuştu işinde gerçekten tecrübeli ve ne yaptığını bilen biri🙂👍🏻

Ö******* A*******

Arkadaşım evi için Beylikdüzü tarafındaki satılık için görüştüler. Müşteri ile ilgilenmesi iş ahlâkı v.s. çok olumlu. Disiplinli çalışan biri olarak gördüm. Çalışkan işini seven bir broşür olarak gördüm.Başarılar dilerim

Ekrem Polat Tuna

Egemen Bey'in satış öncesi araştırma ile benimle tanışması çok önemliydi. Güvenli hissettirdi ve öylede oldu. Evimizin satışını yaptık. Emeklerine sağlık.

Tanju Çolak

Bilgi birikimi,yönlendirmeleri ve nokta atışı tespitleriyle gayrimenkul danışmanlığı konusunda rahatlıkla güvenebileceğiniz bir broker.

Kemal Acar

Egemen Bey ile portföyündeki arsa ile ilgili iletişime geçtim. Ayırdığı vakit, konu hakkındaki hakimiyeti ve nezaketi ile çok etkiledi. Daha önce bu şekilde çabuk bir geri dönüş ve ilgi ile karşılaşmamıştım. Çok teşekkür ediyorum.

Gülten Altan

Evimin satış sürecinde ki profesyonel desteklerin dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Ümit Yılmaz

Egemen bey tüm enerjisi ile aradığım daire konusunda yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim her zamanda irtibat halinde olmaya devam edeceğiz.

F******* A*******

Silivriden ev bakıyorduk egemen bey çok yardımcı oldu Çok kibar ve ilgili yakında kısmetse alacağız

Hakan Sekülü

Merhaba , Egemen Gök ile ofisinde buluştuk pozitif ve beyefendi biri kendisine ilgisi için ayrıca teşekkür ederim işinin ehli bir kardeşimiz tekrar görüşmek üzere .

Simge Boz

Sefaköydeki evimi satılığa çıkarmak istedim. Bir yakınım Egemen Beyi tavsiye etti kendisiyle görüştüm. Havalimanına yakın bir daire arıyorum onu bulduğu zaman evimi satacağım ve kendisiyle çalışacağım. Kesinlikle danışman olarak Egemen Beyi tavsiye ederim. İyi ki tanımışım kafam çok karışıktı onun sayesinde bütün soru işaretlerim bitti. Başarılar diliyorum

Gizem Akarsu Çelik

Egemen bey ile dairem konusunda görüştük. Bize satıl konusunda inanılmaz fikirler verdi. Şimdi beklemedeyiz ve zamanı geldiğinde kendisiyle çalışacağız

Melek Özdemir Urhan

Çok memnun kaldık.

Elif Gezer

Bu kadar güleryüz çok fazla her şey için teşekkürler.

Mehmet Ali Kuçur

Her konuda her sorumuzda bizleri aydınlatan ve her zaman yardımcı olundu çok teşekkür ederim

Murat Kunt

İş yönetimi ve takibi konusunda çok başarılı iletişim yönü çok kuvvetliydi.

Yunus Özdoğru

Teşekkür ediyorum çok pozitif.

Billa Tellioğlu

Uzun yıllardır birlikte çalışmaktan çok keyif aldığım profesyonel bir danışmandır. Gayrimenkullerimizin kiralanması için kendisinden destek almaktayız.

Muhammet Kurt

Güler yüzlü çok başarılı bir çalışanınız olduğu için gurur duymalısınız herşey için teşekkürler.

Kaan Çakmak

Herşey için teşekkür ederim.

Ferhat Hanoğlu

Mükemmel.

Maria Zakatova

Emlakçı Zülâle’s çok teşekkür etmek istiyorum! İşlem rahat bir ofiste tamamlandı, notere götürüldük ve istediğim tüm belgeler verildi. Bulduğumuz daireyi beğendik, büyük ve metroya yakın. Zülâl her zaman mesajlarıma cevap verdi ve bana yardımcı oldu

Ezgi Mut Erol

Zülal hanımcım merhabalar, nasılsınız ? 🌸 Size kocaman bir teşekkür borçluyuz 🥰 Başta biliyorsunuz bu kiralama süreci konusunda çok tedirginken sizin sayenizde çok keyifli ilerlettik ve güzel bir şekilde de çok içimize sindirirek sonuçlandırdık. Bu süreçteki pozitifliğiniz aşırı enerjik oluşunuz da bana çok iyi geldi valla iyi ki tanışmışız. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz ☺️🌸

Cemre Kasalar

Serap Hanım kiralama sürecinde bize çok iyi şekilde destek oldu. Güvenilir ve samimi tutumu için teşekkürler.

Recep Yüksel

Güler yüz ve kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Belma Gül

Gösterdiğiniz gayret, sorumluluğunuz, hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz. Tapumuzu sizin sayenizde sorunsuz bir şekilde aldık.

Dursun Mert

İşimizi düzenli ve güzel bir şekilde hallettiği için memnun kaldım.

Işıl Gülberk

Her zaman yardımcı, yol gösterici ve destek olan Serap Hanıma teşekkürler.

Berkant Yaldız

Serap Hanıma yoğun ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Abut Islanmaz

Bakırköyde ki ticari mülkümüzün kiralanması sürecinde katkılarından dolayı alpaslan beye teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.