RE/MAX Prof portföyünde 44 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 35 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Prof

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Sarıgazi Mahallesi, Atatürk Caddesi, Tepe Plaza, No: 62 -72, Kat :2, D: 9, 34785 Sancaktepe / İstanbul
Sarıgazi Mah. / Sancaktepe / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Neslihan Karaman

Titiz ve temiz her iki tarafa adil davranan işinin ehli birisi çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Abdullah Kızı

Metin Bey'in kişilik ve karakterin ayrıca daireyi tanıtımından çok memnun kaldım.

Volkan Kayıkçı

Görüşmelerimiz çok olumlu ve pozitifti , iletişim çok iyiydi.

Gülizar Bal

Kiracı seçiminde çok titiz , özenli davranması ve süreci iyi yönetmesi bizi çok memnun etti. Teşekkürler.

Ercan Kertiş

Remax Prof ve Metin Beyle çalışmış olduğumuz için çok memnunum, Metin Bey'in emeğine ve yüreğine sağlıkla.

Oktay Kabul

Metin Bey'e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok akıcı ve gerekli desteği ilgili oluşu çok iyiydi. Kendisine tekrardan teşekkürler.

Bahri Sarımaden

İşini A’dan Z’ye profesyonelce yapan, en uygun alıcı ve satıcıları buluşturmak için tüm ayrıntıları titizlikle inceleyip uygulayan, kısa sürede evime en uygun kiracıyı bulup bizi büyük dertten kurtaran emlak danışmanım Metin Bey'e teşekkürlerimi iletir kurumsallık içinde kurumsallık deneyimi yaşamak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Cemre Avcı

Danışmanımız Metin Avcı'ya ilgi , alakası ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Dairenin kiralama kararını almamda pozitif etkisi bulunmaktadır.

Nur Bilgiç

Sezai Beyin vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık, gerek iletişimi gerekse güvenilirliğin sebebi ile kiralamalarda tercih sebebimizdir.

Savaş Kertiş

Kiralama sürecinde metin bey ile çalışmakta mutluluk duyuyorum.

Ezgi Mani

Metin Bey işini mükemmel , disiplin , hızlı çözüm , ilgi odaklı bir şekilde bitirdi. kendisini tebrik ederiz.

Muhammet Mustafa Mutlu

Sezai Bey gayet ilgili alakalı ve güler yüzlü bir şekilde ilgilendi. Teşekkürler.

M. Gökhan Emekçi

Sezai Bey'in verdiği hizmetten çok memnun olduk. Teşekkür ederiz.

Seher Albayrak

Sezai Bey ile olan deneyimim harikaydı. Profesyonel, yardımsever ve dürüst bir hizmet aldım. Tüm sorularıma sabırla cevap verdiler ve bana en iyi seçenekleri sunarak yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayten Erben

Güler yüzlü insanlarla tanışmaktan dolayı son derece mutluyum , İşlerim laikiyle güzel gitti. Herkese minnet ve şükranlarımı bildiriyorum.

Özge Koç

Taşkın Bey'in iş ahlakı ve samimiyetinden çok memnun kaldım. Kendisiyle ticari iş yapmaktan son derece memnunum. Güler yüzü, ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki ticari işlemimde kapısını çalmaktan çekinmeyeceğim.

Selçuk Bal

Kiracılı evimizi bizi memnun edecek şekilde satmış olması çok memnun edici. Teşekkür ederiz.

Mehmet Emin Çetin

Kendim adıma Metin beyin tanıştığıma çok memnun oldum. Bana çok yardımcı oldu , çok teşekkür ederiz.

Gamze Karadeniz

İlginize ve emeğinize çok teşekkür ederim.

Gülnur Ertürk

Merhaba, Yaklaşık 8 yıldır Sezai Topkaya'dan mülklerimin satış ve kiralama konusunda destek alıyorum.İlk görüşmelerimizde kurmuş oldugu iletişim,vermiş olduğu güven beni etkilemiştir.Saygılı tavrı dış görünüş ve çizgisi bozmayan yaklaşımı hiç değişmemiş ,güvenimi arttırmıştır. Ayrıca satış ya da kiralama öncesi ve sonrası verdiği destek de son derece önemli olmustur.Ev sahiplerinin kiralama öncesi ve sonrasında kiracılarla olan ilişkilerinde yardımcı olması sorunları halletmesi her iki tarafı da gözetleyerek yapıcı çözümler üretmesi de benim için çok önemlidir. Bu anlamda bugüne kadar verdiği destek için Sezai Topkaya 'ya çok teşekkür ediyor,başarılar diliyorum. Gülnur Ertürk

Sevgi Bal

Satış sürecini, başından sonuna kadar tecrübesi ve profesyonelligi ile kaliteli bir şekilde tamamladık. Teşekkürler

Oğulcan Gülseven

Anlayış , misafirperverlik ve samimiyet, süreç içerisinde hiçbir noktada içimde soru işareti oluşmamasını sağladı. Yıllardır tanıdığım bir dostumdan yardım alıyor gibi hissettim , teşekkür ederim.

Beril Kıroğlu

Hizmet süreci boyunca yetkilimiz Taşkın Kibar'ın empati kurabilme ve güven verme yetkinliği bizleri etkiledi. Tüm taraflar için en uygun ve güvenilir çözümleri geliştirerek bizleri süreç hakkında detaylı bilgilendirdi ve yönlendirdi. Nazik iletişimi , hakimiyeti ve düzenli şekilde evraklarımızı teslim edip tüm sorun- sorunlarımızla ilgilendiği için teşekkür ederiz.

Eren Karataş

Süreç boyunca ilgili takibi nedeniyle Metin Bey'e teşekkür ederiz.

Esma Aslı Kocyiğit Kocyiğit

Metin Bey çok ilgiliydi her şey için teşekkür ederim.

İrfan Eroğlu

41 yıllık arkadaşıma Şerifali’deki evimi satmak için aylarca uğraştığımı söylediğimde, “bu bölgenin pîri Taşkın Bey’dir.''' Onunla görüş, seni en doğru hedefe en kısa zamanda yönlendirir” dedi. İyi ki arkadaşımın sözünü dinlemişim. Büyüklerimizin dediği gibi, “ilk tesir müessir” imiş. Taşkın Bey özeni, nezaketi, müşterisine sahip çıkıp koruyuşu ile diğer pek çok emlak uzmanından ayrı bir yerde durduğunu gösterdi. RE/MAX Prof’dan satış ve pazarlama sürecinde almış olduğum üst düzey hizmetten çok tatmikârdı. Pazarlama sürecinden satış sonrasına kadar taahhütlerini harfiyen yerine getirdiler. Bir sonraki satışta görüşmeler üzere, teşekkürler.

Hakan Kaplan

Sinpaş Aqua City 2010 sitesinde daire almaya karar verdim ve internet sayfalarında araştırmalarıma başladım. Araştırmalarıma devam ederken RE/MAX Prof’dan Taşkın Kibar’ın ilanlarının görselleri ve ilan açıklamaları beni çok etkiledi. Randevu alarak ofisinde kendisini ziyaret ettim, genel süreç hakkında bilgi aldım, kendisi ile hizmet bedeli hakkında pazarlık yapmak istedim ancak kesinlikle başarılı olamadım. Bana süreçte şirketimizden çok iyi bir hizmet alacaksınız dedi ve bana daireyi buldular. İnanın satış sürecindeki tüm söz verdikleri hizmeti sağladılar, ayrıca şirketin kendi bünyesindeki avukatları ile kendimi ayrıca güvende hissettim. Teşekkürler Taşkın Ki̇bar.

Hayrettin Yığ

Sezai bey işini profesyonelce yapan her aşamada işinin peşinde olan, güler yüzlü, nazik, beyefendi.Ev alım satım kiralama hizmetlerini de kısa süre de gerçekleştiren üst düzey birisi

Bayram Yıldırım

Gayrimenkulümüzü kiralama süresi boyunca göstermiş olduğu ilgi, alaka ve profesyonel yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz. bu süreçte iyi ki sizinle karşılaşmışız.

Muharrem Özcan

Sinpaş liva turkuaz sitesinde kiralık daire bulmamda güvenilir yaklaşımı ve çözüm odaklı iletişimi için teşekkür ederim.

Dürcan Utkan

Anadolu yakasın'da satılık daire arayışım vardı , çalışanınız metin avcı'dan bu konuyla alakalı servis aldım; 1 iş gününü ayırarak, tuzla' da ve pendik'te olmak üzere iki daire gösterek, geniş zaman ayırarak, profesyonel + güleryüzlü, ve işini severek yaptığı için tebrik ederim. her şey için teşekkürler

Emel Tıkış

Taşkın bey'in iletişimi müthişti gerçekten bu işi mükemmel yapan ender insanlardan biri çok memnun kaldık. çok teşekkür ederiz.

Süleyman Sağlamtundu

Metin bey'in ilgi ve güler yüzlü tavrı bizi çok memnun etti. çözüm odaklı ve ılımlı yaklaşımları için minnettarız.

Abdülkadir Payat

Evimizin kiralanma sürecinde gayrimenkul danışmanı taşkın kibar bey ile çalıştık. taşkın beye tüm süreç boyunca bizleri bilgi ve tecrübesi ile yönlendirmesi, desteği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

Yağmur Sarıkaya

Bütün hizmetleri için burak bey'e teşekkür ederim. ki̇ralama süreci̇ndeki̇ tecrübesi̇yle verdi̇ği̇ hi̇zmetten dolayi çok memnunuz , burak bey'i çevremdeki herkese tavsiye edeceğim.

Figen Baygan

Taşkın beyin verdiğin hizmetten son derece memnun kaldım. teşekkür ederiz.

Arzu Polatay

Taşkın bey ve ekibine titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. taşkın beyin her detayı en ince ayrıntısına kadar anlatması profesyoneldi. tekrar teşekkür ederim.

Ayşe Koşak Büyükbayrak

Tüm süreç boyunca verdikleri destekten çok memnun kaldık. Aldığımız standart üstü hizmetten dolayı Broker Taşkın Kibar'a teşekkür ederiz.

Tuna Işın

Ev arama sürecinde diğer gayrimenkul ofislerine göre daha iyi bir iletişim tecrübe ettik. Yol gösterici , yardımcı ve güler yüzlü bir süreç için teşekkürler.

Kamuran Terzioğlu

Kendisi çok güler yüzlü ve çok ilgiliydi çok memnun kaldım. Metin beyi başkalarınada tavsiye edeceğim.

Özgür Erdem

Taşkın Bey ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Konuya olan hakimiyeti, detayları kaçırmaması, süreç yönetimindeki ustalığı ve en önemlisi verdiği güven ile unvanını sonuna kadar hak ediyor. Biz kendisinden çok çok memnunuz, emlak danışmanlığı hizmeti isteyen herkese de gözümüz kapalı tavsiye ederiz.

Tuncay Çelik

Kırklareli ilinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmaktayım , Taşkın Kibar Bey aracılığıyla İstanbul İli Ataşehir İlçesi Mevlana Mahallesi Acarlar Sitesinde eşim adına bir daire satın aldım. Taşkın Kibar Bey'in gerek nezaketinden gerekse alım - satım sürecinde sunmuş olduğu hizmetlerinden son derece memnun kaldığımızı ve bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde hizmetlerinden faydalanmak istediğimizi ifade etmek istiyorum.

Pınar Öz

Evimizin satış sürecinde bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu süreçte verdiğiniz destek ve dostane tavsiyeleriniz özellikle yönlendirmeleriniz benim için çok kıymetliydi. Bir gayrimenkul danışmanından çok bir dost gibi yaklaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul işlerim için sizden başka kimseye gitmeyeceğim kesindir. Her şey için teşekkürler.

Furkan Gümüş

Süreç boyunca desteği ve profesyonel yaklaşımı için Metin Bey'e teşekkür ederim. Sadece kontrat aşamasında değil, sonrasında da sektör deneyimi ve samimiyeti ile yol gösterici oldu.

Abdulbaki Yildirim

Sezai Bey vasıtasıyla bugün bir daire kiraladım.kendileri ile ilk kontakt kurduğum andan itibaren kontrat sürecine dek bana verdikleri güven duygusu ve profosyonel davranışları için birkez de bu platformdan tşk etmek istiyorum. Herşey olması gerektiği gibi sade ve net oldu.Kiralama koşullarını iki tarafıda gözeterek hakkaniyetli bir şekilde yaptı ve benim ilave bir talepte dahi bulunmama yer kalmadı.

İlyas Faruk Tanrıyeri

Hem şirketimizin hem de şahsımızın gayrimenkul alım/satım kiralama işlemlerimize danışmanlık veren Sn. Taşkın Kibar'ın yönlendirmeleri ile bir işlemimizi daha başarıyla ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Kendilerine gerek bilgisiyle gerek tecrübesi ile gerekse güvenirliğiyle tüm işlemlerimizde vermiş olduğu kusursuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

Kaan Karakullukçu

Taşkın Bey, Sinpaş Aquacity 2010 sitesindeki dairemin satış sürecinde gerek danışmanlık gerek satış işe ilgili vermiş olduğunuz son derece profesyonel destek ve hizmet için teşekkürlerimi sunar,bundan sonraki gayrimenkul işlerimle ilgili ilk tercihimin şahsınız ve firmanız olacağını memnuniyetle bildirmek isterim. İyi çalışmalar dilerim,

Uğur Kılıç

Kesinlikle işinde çok profesyonel ve bilgili şehir dışında yaşamama rağmen herşey eksiksiz yapıldı.Tekrar teşekkürler

Kerem Can

Metin Bey daire kiralama sürecinde gerek bilgisi, gerek doğru yönlendirmesi ve sürecin tamamında destek sağlaması açılarından bana çok yardımcı oldu. İşini iyi yaptığı için kendisine minnettarım. Teşekkürler

Ahmet Fırat

Evimizi Sezai Bey aracılığı ile satın aldık. Sezai Bey hem satın alma öncesinde yaptığı düzenli ve hızlı bilgilendirmeler hem de satın alma sonrasında verdiği sürekli destek ile işini profesyonelce yapan biri. Kendisinin çok yardımını gördük ve memnun kaldık, tavsiye ederiz..

İsmail Kök

Ben kiracı olarak kendisinden aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Kesinlikle güvenilir, şeffaf hizmet anlayışına sahip işinin ehlidir.

Ömer Öge

Sezai Bey’e işine , portföyüne hakim ve beklentilerimizi profesyonelce karşılayan , iş ahlakıyla fark yaratan hizmeti için teşekkür ediyorum..

Gönül Altunok

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Başarılarınıxın kat kat artması dileğiyle şimdiden iyi seneler..

Savaş Burak

Sezai bey aracığı ile Sinpaş livada alış yaptı Müşteriye yaklaşımı sakin hali Tane tane konuşması ve anlatımı mükemmel Ayrıca çok hızlı hareket etmesi İşimizi çok kolaylatırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum…

Tuba Sökmen

Sezai bey ev sahipleri ile kiracılar arasındaki ilişkiyi çok iyi yönetebilen bir emlakçı. İşini titizlikle yapması, her zaman sözünde durması nedeniyle kendisiyle çalışıyoruz.

Anıl Özbörme

Portföyünde bulunan eve talip olduğumuzdan satış sonrasına kadar sürekli bilgilendirmesi, problemlerin çözümünde akılcı olması ve profesyonelliği ile size güven veren birisi. Sezai bey ile çalışmak gerçekten sorunsuzdu. Tekrardan teşekkür ederim

Buket Melleş

Taşkın Bey, çok kibar, güler yüzlü ve tamamen işini özveriyle yapan biri. Evimizi ararken bize çok desteği oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum .

G******* C*******

Sezai bey işini profesyonelce yapıyor, işlerin her aşamasında sizi güzel yönlendiriyor. Kira ve satış işlemlerini sayesinde problemsiz hallettik.

Nur Doğan

Verilen hizmet kalitesi ve profesyonelliği için teşekkürler . Güzel işlerin gerçekleşmesi dileklerimle ,

D******* K*******

Kendisinden ev kiralık çok ilgili ve çok iyi bir satış uzmanı

Burçin Derman

Taşkın Kibar’dan aldığım Danışmanlık hizmetinden çok memnunum. Bilgili, profesyonel ve hizmet odaklı yaklaşımı sayesinde büyük bir kazanım sağladım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

Fatma Aksoy

Taşkın Bey ile çalışmak bir ayrıcalık bundan sonraki işlemlerimizdede Taşkın Bey ile çalışacağız. Her şey için teşekkür ederiz.

Zafer Şubatlıoğlu

Taşkın Bey işini profesyonel yapan müşterilerine sonsuz güven sağlayan bir broker , Herkese tavsiye edeceğim. Her şey için teşekkür ederim.

Nihal Biçer

Öncelikle Metin beye teşekkür etmek istiyorum. Gerek ilgi alakası gerekse tecrübesi ile bana ve anneme yol gösterdi. Evimi kendi evi gibi görüp ince eleyip sık dokuyarak kiracımı buldu.Güvenle evinizi emanet edebilirsiniz.

Barış Özalp

Daha önce de Sezai Bey aracılığı ile daire kiralamıştım, her seferinde vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık, gerek iletişimi gerekse güvenilirliğin sebebi ile kiralamlarda tercih sebebimizdir.

Naime Tira Ki

Metin bey şuan huzurla oturduğum evimin vesilesi. Evime taşınmalı 2 ay olacak evin ne eksiği varsa giderip takip eden böylesine işine aşık, işini mükemmel yapan çok değerli bir insan. Remax başarılarını Metin bey gibi karakterlere borçlu. Başarılarınız daim olsun kardeşim... 🌹🌹🌹

İbrahim Volkan

Metin Bey çok başarılı sabırla ve anlayışla bilgi tecrübesiyle yönlendirmeleriyle çok memnun etti. Herkese tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler , Taşkın Bey'e ayrıca çok teşekkürler.

Umut Olcay

Taşkın Bey ile çok uzun zamandır tanışırız. Bir çok kez birlikte çalıştık. Ekibi ve kendisi işlerini çok profesyonelce yürütüyorlar. Taşkın Bey’in gerek işlem takibi gerekse işlem hakkındaki raporlamalarından çok memnunum , Her şey için çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ykc Tüketim Ve Bilişim

Tekrar birlikte iş birliği yapabilmek dileğiyle , iyi çalışmalar dileriz.

Birgül Gözübüyük

Çok profesyonelce kurulmuş bir ekip olup PROF ismini sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Başta Taşkın Kibar ve ekibini tebrik ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.