RE/MAX Pusula portföyünde 128 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 108 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Pusula

RE/MAX Pusula: Hayallerinizdeki Yuva veya Yatırım Anahtarı


RE/MAX Pusula, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve konut ve ticari gayrimenkul alım, satım ve kiralama hizmetlerinde uzmanlaşmış bir emlak ofisidir. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle, müşterilerinin hayallerindeki yuvayı bulmalarına ve gayrimenkul yatırımlarından en yüksek verimi almalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

RE/MAX Pusula, İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy'de bulunan ve 2010 yılından beri faaliyet gösteren bir gayrimenkul danışmanlık ofisidir. 50'den fazla deneyimli danışmanıyla, alım satım, kiralama ve yatırım danışmanlığı gibi konularda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.

RE/MAX Pusula'nın sunduğu bazı avantajlar:

  • Geniş portföy: Satılık ve kiralık daireler, villalar, arsalar, ticari gayrimenkuller ve daha fazlasını içeren geniş bir portföye sahiptir.
  • Deneyimli danışmanlar: Bölgeyi ve gayrimenkul sektörünü çok iyi bilen, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek deneyimli danışmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.
  • Müşteri odaklı hizmet: RE/MAX Pusula, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Her müşteriye özel ilgi göstererek, hayalinizdeki yuvayı bulmanıza yardımcı olur.
  • Teknolojinin gücü: RE/MAX Pusula, en son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en hızlı ve en doğru hizmeti sunar.
  • Güvenilirlik: RE/MAX Pusula, etik değerlere bağlı, güvenilir bir gayrimenkul danışmanlık ofisidir.


RE/MAX Pusula ile hayalinizdeki yuvaya bir adım daha yaklaşın!


Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


ERENKÖY MAH. ETHEM EFENDİ CAD. FIRIN SOK. KÖŞK APT NO:33/7 K:3
Erenköy Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Metin Genç

Şu yorumlarda övdüklerinden bir tık fazlası var adamda. Helal olsun ve teşekkür ederim.

Y******* K*******

Zeliha Hanım, iki tarafı sağlıklı bir şekilde bir araya getirerek çok güzel bir işe vesile oldu. Kendisini kısa bir süre içerisinde tanımış olduk ve mutlu olduk. Gerek hoşgörüsü, nezaketi, işine sahip çıkması ve düzenli bilgilendirmeleriyle sorunsuz bir şekilde satış işlemlerimizi gerçekleştirdik.

T******* T*******

Değerli Zeliha İlhan danışmanıma gösterdiği çalışmalardan, ilgisinden ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Yılların verdiği tecrübe ile hiç şaşmadan, sorunsuz bir şekilde tüm işlemlerimizi yöneterek bizlere ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşattı. Başarılarının devamını diliyorum, sizin gibi işine sadık danışmanların çoğalması dileğiyle. :)

M******* D*******

RE/MAX Pusula ofisi ve Danışmanım Yiğit İla'ya çok teşekkür ederim. Kısa ve sorunsuz şekilde tüm işlemlerimizi hallettik.

K******* A*******

Yiğit İla kardeşime gerçekleştirmiş olduğu işlemden dolayı teşekkür ederim. Dairemi hızlı bir şekilde kiralanma süreçlerini yönetti. Çok memnun kaldım.

N******* Ç*******

Değerli Fatih Bey, sizin gibi işinin ehli olan bir danışmanla karşılaştığımız için çok mutluyuz. Sizlerin yardımları ve vesilesiyle ev sahibi olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Bu süreçte bizlere desteklerinizi esirgemeden, etik bir şekilde çalışmalarınızı yürüttüğünüz için de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. İnşallah yeni bir işte tekrardan bir araya geliriz.

E******* H*******

Fatih Bey, dairemin pazarlama aşamasından itibaren satışa kadar götürerek başarılı bir işlem gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Kurumsallığın en üst seviyede tutulması, dürüstlük ilgi ve alakanız ile bizleri mutlu ettiniz. Karşı tarafa da hayırlı olsun dileriz. Bize her türlü destek veren ve emeklerini esirgemeyen Fatih Bey'e de tekrardan teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dileriz.

Z******* A*******

Halim Bey, kendisine çok teşekkür ederiz. Arayışımı isteğime göre sonlandırarak güzel bir iş çıkardılar. Tekrardan çalışabilmek dileğiyle.

B******* U*******

Halim Kılıç'a çok teşekkür ederiz. Kendisinin sektördeki deneyimleri ve dürüstlük ve etik değerler ile çalışması ve böyle bir danışmanımızı tanımak bizi mutlu ediyor. Ufak bir iş gerçekleştirmiş gibi olsa bile kendisinin ve ekibinin emekleri büyük. Her konuda yardımcı olan, isteklerimizi dinleyerek çalışmalarını gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz. Kurumsal çalışmanın artıları diyoruz kesinlikle. Başarılarınız ve işlemleriniz daim olsun Halim Bey.

A******* K*******

İsrafil Bey, çok teşekkür ederim. Kiralık ev arayışımda çok yardımcı oldunuz.

T******* G*******

İsrafil Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bir danışmanla çalışmak vereceğiniz en sağlıklı karar olur mutlaka. İletişimini kesmeden, bizi dinleyerek en ufak konuda bile desteklerini esirgemeyen İsrafil Bey, başarılarınızın devamını dilerim.

G******* G*******

Ofis arayışımızda RE/MAX'in kurumsal kimliğine güvenerek Gülnaz Hanım'la çalışmayı tercih ettik. Kısa bir süre içerisinde arayışımızı isteklerimize göre sonlandırarak güzel bir iş tamamladık. Kendisine çok teşekkür ederiz. İlgi ve alakasıyla bizleri çok memnun etti.

M******* L*******

Tüm gayrimenkul işlemlerimizi Gülnaz Hanım'la gerçekleştiriyoruz ve iyi ki sizinle çalışıyoruz. Tekrardan güzel bir iş çıkartmış ve kısa sürede kiralama işlemimizi halletmiştir. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

E******* T*******

Yiğit Bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

S******* T*******

Yiğit Bey kardeşim sorunsuz bir şekilde dairemizin kiralama işlemlerini gerçekleştirdi. Kendisine bu konuda teşekkür ederiz. İsteklerimizi kırmadan karşılayıp, hassas ve şeffaflıkla bu süreci yönettiği için tekrardan teşekkür ederiz.

Y******* T*******

Serkan Bey yardımlarınız için teşekkür ederiz. Arayışımıza göre istediğimiz evi bulmamıza çok yardımcı oldunuz ve ilgilendiniz.

S******* T*******

Sevgili Serkan Bey kardeşimize dairemizin kiralanma sürecinde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Kısa bir sürede işlemlerimizi hallederek, iki taraf olarak hoşnut bir şekilde ayrılmış ve Serkan Bey gibi bir danışman tanımış olduk. Kendisine başarılar dileriz.

Z******* T*******

Selma Hanım'a öncelikle çok teşekkür ederiz. Daire arayışımız sürecinde bizlere çok yardımcı olarak, dairemizi kısa bir sürede kiralamamıza destek oldu. Bir danışan olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz saygı, naziklik ve doğru bilgilendirmesi ile de her süreçte destek oldu. Selma Hanım'a başarılar dileriz.

E******* P*******

Selma Hanım'la dairemizi kiraya verme sürecinde tanıştık. Kendisine öncelikle bize göstermiş olduğu nazik davranışı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Gayrimenkul sektöründe yeni bir yüz olmasına rağmen gerçekten çok başarılı bir iş çıkardı, her anımızda yardımcı oldu. Bizler de iletişim kurabileceğimiz bir danışman tanımış olduk. Tekrardan çalışabilmek dileğiyle.

İ******* K*******

Gülnaz Hanım'a gösterdiği çaba ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Karşısında ki insanı dinleyip anlayabilen, empati duygusu yüksek bir danışmanımız. İhtiyaçlarımıza göre istediğimiz yeri bulmamıza yardımcı oldu. Tekrardan teşekkür ederiz.

B******* T*******

Gülnaz Hanım'la tekrar çalışma fırsatı bulduk. Kendisi yine titiz ve sorunsuz bir işlem gerçekleştirdi. İlgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederiz. Kendisinin danışmanlığından çok memnunuz.

O******* K*******

Yiğit Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Arayış ve isteklerime göre güzel bir çalışma oldu bu vesileyle de tanışmış olduk. Kendisi bölgesinin uzmanı, çalışmanızı mutlaka tavsiye ederim.

A******* K*******

Dairemizi hızlı bir şekilde kiralayan Yiğit Bey'e teşekkür ederiz.

Yasin Gokberk Ak

Yaklaşık 8 aylik süreçte ilgi alakanızı eksiltmeden bizi mutlu sona ulaştırdığıniz için çok teşekkürler Okan Bey. Emeginize sağlık. İyi çalışmalar saygilarla

M******* B*******

Yiğit Bey çok teşekkür ederiz. Problemsiz bir şekilde ev arayışımı sonlandırdım. Kendisinin çalışmalarından çok memnun kaldık.

M******* T*******

Yiğit Bey'e çok teşekkür ederiz. Evimizi kiraya verme konusunda kendisinin uzmanlığına güvendik ve güvenimizi hiç kırmadı. İşinde son derece hassas ve başarılı bir şekilde ilerledi. Daha güzel işlerde bir arada olabilmek dileğiyle. Başarılar dileriz.

E******* O*******

Güler Hanım'ın özenle çalışması ve ev arayışımız sürecinde hep yardımcı olması bizi çok mutlu etti. Danışmanımıza çok teşekkür ederiz. Karşılıklı olarak mutlu bir şekilde ayrıldık.

F******* M*******

Güler Hanım çok pozitif, cana yakın bir insan. Tüm süreçte çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

P******* Z*******

Nazan Hanım'dan her anlamda çok memnun kaldım. Sürecin başından beri şeffaflığı ve profesyonelliği ile tüm işlerimizi kolaylaştırdı. Enerjisi harika. Çok teşekkür ederim.

İ******* Ö*******

Nazan Hanım'a çok teşekkür ederiz. Kendisiyle çalıştığımız için memnunuz.

Ö******* A*******

Gülnaz Hanım'a bizlere gösterdiği nezaket ve profesyonelliğinden dolayı öncelikle teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Kiralama süreçleri basit ve kısa gibi gözüküyor gibi ama kesinlikle değil. Bu süreçte bizlere yol göstererek, sorularımıza ve isteklerimize özenle ve sabırla cevaplayarak yanımızda oldu. Karşılıklı olarak sağlıklı bir şekilde işlemlerimizi tamamladık. Bizler de ihtiyacımıza göre evimizi bulmuş olduk. Gülnaz Hanım başarılar dileriz, tekrardan teşekkür ederiz.

B******* Ç*******

Sevgili Gülnaz kardeşime öncelikle teşekkür ediyorum. Dairemizin tüm süreçlerini kendisi yönetmekte ve diyoruz ki iyi ki tanımışız gerçekten güvenilir bir danışmanımız. Dairemi tekrardan hızlı bir şekilde kiraya vererek harika bir iş yaptı. Teşekkür ederiz. Sizi tanıyan ve anlayan bir danışman olması çok önemli. Gülnaz Hanım emeklerinize sağlık.

N******* Ö*******

Değerli Danışmanım Bahadır Atılgan Bey'e öncelikle teşekkür ediyorum. Düşüncelerimi, isteklerimi ve sorularımı özenle cevaplayarak desteğini esirgemedi. Kısa sürede arayışımı sonlandırdım. Gönlüme göre bir evim oldu, çok teşekkürler.

M******* E*******

Bahadır Bey'e gerçekleştirdiği başarılı işlemden ve sabrından dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisi ile yol aldığımız için çok mutluyuz. Başarılarının devamını dileriz.

T******* Y*******

Sezen Hanım ve Işık Hanım'a gerçekleştirdikleri iş ortaklığı ve başarılı işlemden dolayı teşekkür ediyorum. Her anımızda bizlere destek olarak, yanımızda durdular. Hem danışman hem arkadaş kazanmış olduk. Ev sahibesi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başarılar arkadaşlar.

N******* K*******

Sevgili Danışmanımız Sezen Hanım ve iş ortağı Işık Hanım'a çok teşekkür ederiz. Dairemizin satışından itibaren başlayıp her kararımıza ve isteğimize saygı duyan, bu süreçte bizlere hep yardımcı olan arkadaşlarımızın başarılarının devamını diliyoruz. Birlikte nice işler yapabilmek dileğiyle. Güler yüzle ve memnun şekilde tüm işlemlerimizi tamamladık.

E******* G*******

Hasan Bey her süreçte bizlere destek olarak, isteklerimize göre harika bir iş çıkardı. İşlemimizi tamamladık ama bir danışman kazandık. Teşekkür ederiz Hasan Bey.

A******* Ş*******

Hasan Bey'le çalıştığımız için çok memnun kaldık. Genç arkadaşımız dairemizi kiralama süresinde bizlere çok destek olarak harika bir iş çıkardı.

O******* O*******

Okan Bey kardeşime öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dairemizi satın almamız sürecinde her soruna göğüs geren, kendi sorunu gibi hızlı çözümleyen, ve desteğini hiç esirgememesi bizleri çok mutlu etti. Başarılı danışmanımıza bol başarılar dileriz.

E******* A*******

Okan Bey sayesinde kısa bir sürede satış işlemlerimizi tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kısacası işi ehline bırakmak lazım :)

A******* K*******

Okan Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Bizleri her konuda bilgilendiren ve elini asla çekmeyen bir danışmanımız olduğu için çok mutlu olduk. Kısa bir sürede ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başarılarınız daim olsun.

C******* F*******

Okan Demirhan farkıyla kaliteli ve hızlı iş. Kardeşimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Biz çok memnun ayrıldık, kendisiyle iyi ki çalıştık. Sektöre hakim olması, her konuda düzenli bilgilendirmesi ve destek olması bizi çok mutlu etti. Başarılar Okan Bey.

F******* U*******

Alican Bey'e özenli çalışması ve düzenli bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederiz. Hızlıca kiralık arayışımı sonlandırarak çok büyük yardımcı oldu. İyi ki tanımışız.

C******* G*******

Alican Bey'e güvenimiz sonsuzdu ve bu işi de başarı ile tamamlayacağını biliyorduk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İsteklerimizi göz ardı etmeden, hep dinleyerek yardımcı oldu. Başarılarının devamını diliyoruz.

M******* G*******

Kısa bir sürede arayışımı sonlandıran ve evime kavuşturan Akın Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

G******* K*******

Akın Akbulut farkı diyebiliriz :) Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Başarılı ve genç arkadaşımızın başarıları daim olsun.

D******* T*******

Celal Bey, iş yeri arayışımız süresinde bizlere yardımcı olarak kısa bir sürede işlemlerimizi halletti. İşlerimizi kesintisizce yürütebileceğimiz bir ofise sahip olduğumuz için mutluyuz. Çok teşekkürler.

A******* Ç*******

Celal Bey'in gerçekleştirdiği işlemden dolayı teşekkür ederiz. Başarılı bir kiralama işlemi gerçekleştirdik. Çok sağ olun.

M******* Y*******

Yiğit Bey kısa bir sürede daire arayışıma yardımcı oldu ve sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

A******* Ü*******

Yiğit Bey'e kıymetli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. İyi ki kurumsal firma ve sizinle çalışmışız. Başarılı bir işlem gerçekleştirildi.

S******* C*******

Fatih Bey, dairemizin satış sürecinde bizleri hiç yalnız bırakmadan, aklımızda ki soru işaretlerini cevaplayarak her anımız da bize destek olarak güzel bir iş ortaya koydu. İki tarafın mutlu ayrılması kesinlikle çok önemli. Fatih Bey bu dengeyi hep sağladı. Sizlerle çalıştığımıza çok memnun olduk.

T******* K*******

Vural Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. İsteklerimi dinlemesi, istediğim daireyi bulma konusunda yardımları çok fazla. Ulaşılabilirlik ve güveni sayesiyle hızlı bir işlem oldu.

N******* Ü*******

Sevgili Danışmanım Vural Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Dairemiz ile çok güzel ilgilendi ve hızlı bir şekilde kiralama gerçekleştirdik.

Z******* D*******

Firmamız için iş yeri arayışında iken Mehmet Ali Bey ile tanıştık. Kendisine öncelikle ilgisinden ve nezaketinden dolayı teşekkür ederiz. Kısa bir sürede işlemlerimizi tamamladık. Kurumsal firma ile çalışmanın avantajlarını da görmüş olduk.

M******* Ç*******

Mehmet Ali Bey'e çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Güzel bir ticari işlem oldu, hızlı bir şekilde iş yerimi kiraladı. Kurumsal olması bizim için en önemli olmasıydı. Çok teşekkür ediyoruz.

E******* K*******

Yiğit Bey'e nezaket, tavırları ve işini severek yapmasından dolayı teşekkür ederim. Kendisinin yardımları ile kısa süre içerisinde içime sinerek istediğim evi kiraladım. Daha güzel işler yapabilmek dileğiyle.

H******* A*******

Yiğit İla kardeşime çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Hızlı bir şekilde dairemi kiraladı.

İ******* M*******

Sevgili Gülnaz kardeşime öncelikle teşekkür sonra tebrik etmek isterim. Sorunsuz bir şekilde tüm işlemlerimizi hallederek bizi yuvamıza kavuşturdu. Hem ev sahibi olmak hem de tecrübeli bir danışmanla çalışmak bizi çok mutlu etti. Başarıların daim olsun Gülnazcığım.

B******* E*******

Nazan Hanım'a öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle arayışım sayesinde tanıştık ve istediğim şekilde bu süreci sağlıklı şekilde tamamladık. Danışmanımıza verdiği emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Z******* K*******

Sevgili Nazan Hanım'a verdiği emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Kısa sürede isteklerimizi analiz ederek, güzel bir iş ortaya çıkardı. Evimizi kendi evi gibi özenle çalışması ise bizi ayrıca mutlu etti. Tekrardan teşekkür ederiz.

A******* M*******

Sevgili Zeliha Hanım ile iyi ki tanışmışız kendisi müthiş bir insan. Kendisinin emekleri ve gayreti ile ev sahibi olduk. Yaptığı bu güzel işlem aracılıkta mutlu ayrılmak bizim için çok özeldi. Kendisine çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

A******* P*******

Değerli Danışmanımız Zeliha Hanım, tecrübesini ortaya koyarak ortaya güzel bir işlem çıkardı. Özenli, titiz ve düzenli çalışması , gerek sabrı ile tüm farkını ortaya koydu. Her konuda desteği olan, sorularımızı özenle cevaplayan ve bizleri her süreçte destekleyip yanımızda olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. Emekleri büyük olduğu gibi iki tarafında memnun ayrılması bu işlemin en önemli kısmıydı. Kendisiyle daha iyi işler yapabilmek dileğiyle. Kurumsallığın farkını ortaya koyduğu için de ayrıyeten tebrik ederiz. :)

S******* Ö*******

Sevgili Serkan Bey'e öncelikle nezaketinden ve verdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Kendisi arayışımı olumlu bir şekilde sonuçlandırarak, gönlüme göre bir ev bulmama çok yardımcı oldu. Kısa bir süre zarfında tüm işlemlerimizi hallettik. Çok teşekkür ediyoruz.

C******* Y*******

Değerli Danışmanımız Serkan Çakır'a öncelikle teşekkürlerimi iletmek isterim. Gayrimenkul sektöründe yeni bir yüz olmasına rağmen, tecrübelerini hep konuşturdu. Emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz, birlikte çalışmak güzeldi. Başarılarınız daim olsun. Güzel işler yapmak dileğiyle.

H******* A*******

Yiğit Bey ile arayışımız sırasında yollarımız kesişti. Kendisinin emekleriyle güzel bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz. Bizimle birlikte olan, desteğini esirgemeden her sorumuza ve ihtiyacımıza titizlikle yardım eden Yiğit arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. Güzel bir iş çıkardı. Keyifli ve güler yüzle işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde hallettik.

S******* K*******

Sevgili Danışmanımız Yiğit İla' ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisi kısa sürede başarılı ve tertemiz bir işlem gerçekleştirdi. Kurumsallık ve profesyonelliğin verdiği bir tecrübe farkı diyebiliriz. Kendisiyle daha nice işler yapmak dileğiyle.

R******* K*******

RE/MAX kurumsallığına güvenerek Halim Bey ile tanışmış olduk. Kısa sürede ihtiyaçlarımıza göre yol çizerek istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. Kendisinin ulaşılabilirliğinin zor olmaması ve sorularımızı özenle cevaplaması da bizim için en önemlisiydi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

A******* K*******

Tecrübeli Danışman dediğimizde akla gelecek isim Halim Kılıç olmalı :) Kendisine ve ekibinden Onur Bey'e çok teşekkür ederim. Kendileri ile çalışırken gözümüz hiç arkada kalmadı. Mülkümüze kendi mülkleri gibi davrandılar, güzel ve kısa sürede işi tamamladılar. İki tarafta memnun ve güler yüzlü şekilde ayrıldı. Önemli olan kesinlikle bu idi.

A******* A*******

Sevgili Danışmanımız Halim Bey, arayışımızdan itibaren başlayarak hiçbir süreçte bizi yalnız bırakmayarak, güzel bir iş ortaya koydu. Kendisinin bilgisini ve sektörde olan uzmanlığına güvenerek kendimizi emin ellere teslim ettik diyebiliriz. Kendilerinin hızlı iş bitiriciliği, nezaketi için teşekkür ederiz. Bu süreçlerde önemli olan danışmana ulaşabilmektir ve kendisi bizi hiç yalnız bırakmadı. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

S******* G*******

Halim Bey ailemizden biri gibi diyebiliriz. Kendisi her işi düzgün ve temiz şekilde yaptığı gibi, bizimle de öyle ilgilendi. İki tarafı da olumlu şekilde araya getirerek güzel bir işlem gerçekleştirdik. Her iki tarafta memnun şekilde ayrıldı. Kendisine işinde olan titizliğinden olayı ayrıca teşekkür ederiz.

O******* Y*******

Sevgili danışmanımız Halim Bey ve ekibine destekleri için teşekkürler. Kısa sürede kiralık arayışıma cevap buldular ve isteklerimizi dinleyerek hareket ettiler. Kendilerinin işinde profesyonel olması daha bir artı tabii. Nazik davranışları için de ayrıca tebrik ederim.

H******* M*******

Sevgili Halim Kılıç Bey'e teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kısa sürede tüm isteklerimize cevap vererek harika bir iş çıkardılar. Kısa sürede kiralama işlemimizi tamamladık.

B******* B*******

Sezen Hanım oldukça profesyonel yaklaşımı ve süreci doğru yürüterek uzun zamandır süren ev arayışımızı içimize en çok sinen evi almamıza vesile oldu. Süreç boyunca her zaman güçlü bir iletişim kurdu ve şeffaf bir şekilde bilgilendirme sağladı. Kendisine desteği için çok teşekkür ederiz.

M******* O*******

Kiralık daire arayışımda sevgili danışmanımızın yardımları ve ilgisi bizim için çok kıymetliydi. Gerçekten öncelikle kendisine çok teşekkür ederiz. Kurumsal bir marka ve en iyi hizmeti sunabilmek için çaba gösteren danışmanlar ile çalışmak çok önemli. İyi ki kendisiyle tanışmışız.

H******* A*******

Yiğit Bey dairemizin kiralanması sürecini başarı ile gerçekleştirdi. Genç ve başarılı bir arkadaşımız. Kendisine teşekkür ederiz. Genç ama sektörü a dan z ye bilen bir danışmanımız, sektörü biliyoruz diyenlere bu yaşında taş çıkarır cinsten. Başarıların daim olsun.

O******* Ş*******

Bahadır Bey, profesyonelliği ile ön planda olup, kibarlığı ve sektör bilgisiyle sürecimizi tamamladı. Müşteri odaklı olmasından öte dost gibi görerek her zaman destek oldu. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

E******* G*******

Bahadır Bey, kurumsallığı ve iş disiplini önde gelerek, her anımızda bizi sağlıklı şekilde bilgilendirip sağlıklı bir iş çıkardı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Herkesin gönlüne göre bir işlem oldu.

İ******* Ö*******

Okan Kardeşim yine harika iş çıkardı tabii ki. Ne desek az kalır. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz.

M******* K*******

Hasan kardeşimize çok teşekkür ederiz. Gönlümüze göre ev sahibi olduk. İlgi ve alakasından, deneyimlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

E******* G*******

Hasan Bey kardeşimizle beraber çok güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Sohbeti ve sıcakkanlı olması süper. Güzel işler yapabilmek dileğiyle.

E******* P*******

Kısa bir sürede gönlümüze göre bir yer bulduk. Güçlü Bey'e başarılı emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ö******* E*******

Güçlü Bey ile kısa bir sürede kiralama işlemini gerçekleştirdik. İki tarafı bir araya getirerek çok güzel bir işlem kapattı. Başarılarının devamını dilerim.

V******* İ*******

Akın Bey'e çok teşekkür ederiz. Kısa sürede işlemimizi tamamladık.

K******* S*******

Akın Bey ailemizden birisi, kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Güzel bir işlem çıkardı yine. Hızlı iş bitirici.

L******* İ*******

Sevgili Güçlü Bey ile ortak bir çalışma gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz. Beraber daha güzel işler yapabilmek dileğiyle.

Sait Demirbaş

İletişimi çok kuvvetli yapıcı ve olumlu bir beyfendi.

O******* Y*******

Nurcan hanım işinde başarılı, pozitif ve tüm süreç takibini mükemmel şekilde yapan bir gayrimenkul uzmanı. Kendisi ile çalışırsanız pişman olmazsınız.

Selma Tepegöz

Yiğit Bey, her konuda yardımcı, güvenilir ve ilgili biriydi. Yardımları için teşekkür ederim.

Cumali Aktürk

Okan Bey ilgi ve alakan için teşekkür ederim başka yıldız bulamadım olsaydı onları da işaretlerdim hak ettiğini düşünüyorum. 🤗

B******* Y*******

Bahadır Bey'e gösterdiği emeklerden ve hızlı iş bitirici olmasından dolayı teşekkür ederim. Danışmanın yol gösterici olması her zaman önemli. Bahadır Bey'de bu konularda genç ve deneyimli, atik danışmanlarımızdan bir tanesi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Başarılarınız daim olsun.

Ç******* E*******

Bahadır Bey ile beraber çok güzel bir işlem gerçekleştirdik. Deneyim, tecrübe, nezaketi ile bizlerle olan Bahadır Bey'e çok teşekkür ederiz. Nice güzel işlemler yapabilmek dileğiyle.

L******* Ç*******

Danışmanımıza güvendik, bize doğru yolu göstererek her konuda destek olarak müthiş bir işlem gerçekleştirdik ve bir danışman, dost kazandık. Kendisine çok teşekkür ederiz. İyi çalışmaları olsun.

K******* Ç*******

Sevgili Güçlü Bey ve Pusula ofisine teşekkür ederiz. Kendisinin deneyimi, ilgi ve alakası, her konuda bizi titizlikle bilgilendirmesi ile güzel bir işlem gerçekleştirdik. İki tarafta mutlu ayrıldı. Danışmanımızın ilgi ve alakasından dolayı tebrik eder, başarılı çalışmalar dileriz.

F******* A*******

Güçlü Bey kendisine çok teşekkür ederiz. Kısa bir sürede evimi tutmama yardımcı oldu. Gayet içime sinen bir işlem oldu. Teşekkürler.

F******* H*******

Güçlü Bey yine güzel bir iş çıkardı. Evimizi hızlı bir şekilde kiraladık. Deneyimiyle tarafları çok güzel şekilde bir araya getirdi. Kendisine iyi çalışmalar diliyorum.

S******* S*******

Değerli Okan kardeşimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Kendisine her daim güvenimiz tam. Emeklerine sağlık. Güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik.

B******* Ü*******

Hasan Bey kısa bir sürede arayışımı sonlandırdı. Gerçekten kendisine teşekkür ederiz. Nezaketi ve işine olan saygısı ile on numara bir işlem gerçekleştirdi. Her konuda aklımızdaki soru işaretlerini tek tek cevaplayarak her konuda destek olduğu için de ayrıca teşekkür ederiz.

T******* A*******

Kurumsal olmanın ayrıcalıkları :) Deneyim, hız, düzenli bilgilendirme ve nezaket. Hasan Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz, genç ve başarılı bir danışmanımız, daha güzel işler gerçekleştirmek dileğiyle.

H******* D*******

Kendisine teşekkür ederim kısa bir süre içerisinde çok güzel bir hizmet sundu. Her konuda desteğini hiç esirgemedi.

O******* S*******

Akın Bey'e çok teşekkür ederiz. İşine emek veriyor, hızlı ve doğru bilgilendirme. Başarılarınız daim olsun.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.