RE/MAX Regnum portföyünde 190 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 146 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 44 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Regnum

Regnum'la  alırken kazanın , satarken kar edin.

13 yıllık sektörel tecrübe ile yatırımlarınızı yaparken sizler için en iyisini planlayarak en iyi yatırımı yapmanızı sağlıyoruz.Yer gösteren değil yol gösteren olduk her zaman olmaya da devam edeceğiz.

Ekibimiz, konusuna hakim işinde uzman profesyonel gayrimenkul danışmanlardan oluşmaktadır.Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun hareket ederek ve müşteri memnuniyetini esas alarak ilerleriz.Sektörle ilgili öngörü ve tecrübelerimiz bugüne kadar bizi yanıltmadı.

Amacımız sektördeki tecrübelerimizi bizimle birlikte yol almak isteyen yeni danışmanlarımızla  paylaşmak ve bu tecrübelerimizi daha üst seviyelere taşımak olacaktır.

Sizde Regnum ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


inkılap mah. Küçüksu Cad. Oruçbey Sk. Tek Merve Plaza No:2-8 Kat:3 Ofis: 9-10 Ümraniye / İSTANBUL
İnkılap Mah. / Ümraniye / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Neslihan Üst

Tüm sorularımıza samimiyetle cevap verdi. Ev ararken danışman ne kadar önemli görmüş oldum. Teşekkür ederiz.

Volkan Benli

Burcu hanım çok bilgili ve işinin uzmanı, kısa sürede müşteri bulup süreci tamamladı, her konuda yanımızda oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erdinç Ordu

Danışmanım, gayrimenkul alım-satım sürecimiz boyunca yanımızdaydı ve her konuda bizlere yardımcı oldu. Sorularımıza özenle cevap verdi, ihtiyaçlarımızı anladı ve bize en uygun seçenekleri sundu. Süreç boyunca profesyonel ve güvenilir bir yaklaşım sergiledi. Kendisine teşekkür ederiz., Gayrimenkul arayışımızda bize çok yardımcı oldu. Bölgeyi ve piyasayı yakından takip ediyordu ve bize doğru yönlendirmeler yaptı. İhtiyaçlarımızı ve bütçemizi göz önünde bulundurarak bize uygun seçenekleri sundu. Süreç boyunca her zaman ulaşılabilir ve yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kurt

Uğur bey profesyonel işini eksiksiz yerine getirmesi ilgisi alakası her konuda yardımcı olması uzun süredir satışta olan arsamızı kendisiyle tanıştıktan sonra kısa zamanda arsamızın satışını gerçekleştirdi.Tapu İstanbul dışında olmasına rağmen sorunsuz şekilde süreci tamamlanmasını sağladı bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizide Uğur beyle yapacağım tavsiye ederim teşekkürler

Ali Aldemir

Çok ilgili bütün işemleri dürüstçe şeffaflıkla ve sorunsuz şekilde yöneti yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkürler

Ilhan Kökçe

Çekmeköy hamidiye mahallesinde bulunan dubleks dairemin kısa süre içersinde kiraya verilmesine yardımcı olduğu için Şükrüllah Gündüz beye çok teşekkür ediyorum.

Süleyman Yeşil

Güvenilir ve doğru yönlendirme yaptığınız için teşekkür Burcu hanım

Seval Karali

Ev arama sürecinde kendisi bizim en şansımız oldu.. ilgi ve alakanız içn tekrar teşekkürler burcu hanım..

Enpos Bilişim

Mustafa bey, ihtiyaçlarımızı anlamak için özen gösterdi ve her adımda bize rehberlik etti. Kendisinin samimiyeti ve bilgi birikimi mülk sahibi olma sürecimizi daha da kolaylaştırdı. Mustafa bey'in gösterdiği özveri ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde güvenilir bir danışman olduğunu düşünüyor ve kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ufuk Güzel

Danışmanımızın deneyimi, mülk satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, gayrimenkul bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. Kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız gayrimenkulü bulmamızı sağladı. Gayrimenkul bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz., Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, gayrimenkul satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Barış Şengül

Danışmanımızın deneyimi, mülk satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın önerileri ve pazarlama stratejileri, mülkümüze çok hızlı bir şekilde alıcı bulmasını sağladı. Profesyonelliği için teşekkür ederiz., Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, gayrimenkul bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. Kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız gayrimenkulü bulmamızı sağladı. Gayrimenkul bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz., Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, gayrimenkul satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Mehmet Çiçekci

Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, gayrimenkul satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Savaş Kurtege

RE/MAX danışmanımız Sevgili Ata Koç'a evimizin kısa sürede verilen değer aralığında satması hususunda katkıları ve güzel, hızlı ayrıca yapıcı yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum...

Orhan Kınık

Ata Bey, ev alım sürecimde çok ilgilendiniz son derece memnun kaldım tekrar çalışmak isterim. İyi çalışmalarınız olsun.

Yiğit Yıldırım

Nazik yaklaşımı, sektörel bilgisi ve ilgi alakası sayesinde güven içinde bir ticaret gerçekleştirdik. Kendisine ve tüm RE/MAX REGNUM çalışanlarına teşekkürü borç bilirim.

Mustafa Kartal

Kiracı ve kiralayan arasındaki uzlaştırmacı ve çözüm odaklı çalışan, yetkin bir danışman ile çalışmak bizi memnun etmiştir.

Hakan Ünal

Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi gayrimenkulümüzün hemen kiralanmasını sağladı. Dürüstlüğü ve güvenilirliği için çok teşekkürler

Ercan Korkmaz

Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz. Profesyonelliği için teşekkür ederiz.

İbrahim Yağlı

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz.

Ufuk Güzel

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımız sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde arsamızı aldık. Deneyimi ve katkıları için çok teşekkürler.

Özgür Ubay

Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz. Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Engin Baysal

Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz., Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Serdar Keleş

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın önerileri ve pazarlama stratejileri, evimizin çok hızlı bir şekilde alıcı bulmasını sağladı. Profesyonelliği için teşekkür ederiz., Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, ev bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. Kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz., Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Kerem Sığırcı

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz.

Yusuf Dinletir

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın önerileri ve pazarlama stratejileri, evimizin çok hızlı bir şekilde alıcı bulmasını sağladı.

Faruk Kabakci

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz.

Elif Yersel

Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz., Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Salih Baygın

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. Enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın önerileri ve pazarlama stratejileri, evimizin çok hızlı bir şekilde alıcı bulmasını sağladı. Profesyonelliği için teşekkür ederiz., Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, ev bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. Kendisine teşekkür ederiz., Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz., Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. İşbirliği için minnettarız.

Salih Baygın

Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz.

Elif Yersel

Evimi alma ve kiracı bulma sürecim süper bir hızla gerçekleşti. Her şey için teşekkür ederim. Güzel mülklerle yine buluşalım.

Hatice Kübra Eker

Süreç içerisinde yardımcı oldu. Güvenilir ve hızlı bir şekilde süreci tamamladık

Başak Tokur

İlk ev kiralama işlemini ona güvenerek yaptım. Bölge hakkında detaylı bilgi vermesi, sözleşme konularında profesyonelliği iş yerime yakınlığı ve bununla birlikte tüm ulaşım imkanları da olmak üzere arayışıma çok kısa sürede cevap vererek tüm süreçte etkin hizmet aldım. Teşekkürler

A******* K*******

Uğur bey son derece dürüst piyasaya hakim alıcı ve satıcının menfaatlerini düşünen işini titizlikle takip eden ve satış sürecine hakim güvenilir bir danışmandır kendisine ailece teşekkür ederiz

Naciye Özlü

Uğur bey i̇le i̇lk görüştüğümüz andani̇ ti̇baren kendi̇si̇ne tam güvendi̇k .Bi̇zi̇ çok i̇yi̇ yönlendi̇rdi̇ i̇stedi̇ği̇mi̇z dai̇reyi̇ sorunsuz şeki̇lde almamiza vesi̇le olduğu i̇çi̇n çok teşekkür ederi̇z

Erol Özvanlıgil

Uğur bey almış evimizi çok kısa sürede kiraladı .İhtiyaç halinde kendisi ile tekrar çalışmak isterim teşekkürler

Merve Çelik

Evi kiralamamız sürecinde her konuda desteklerini esirgemeyen uğur beye teşekkürler

M******* V*******

Uğur beye hızlı işlem kapaması için çok teşekkür ederiz. ataşehirdeki evimizi istediğimiz fiyata birkaç günde kiraladı. tüm süreçteki profesyonelliği için ayrıca teşekkür ederiz. kiralamalarda özellikle tercih edebilirsiniz.

Özge Kutay

Süreç hızlı ilerledi ve sonuca bağlandı. sorularımız ve taleplerimiz detaylı ve verilerle yanıtlandı. kibar ve profesyonel bir üslupla hizmet aldık.

Ertaç Ansan

Sayın Ata Bey gayrimenkul alımı öncesinde, tapu işlemleri sırasında ve özellikle de satış sonrasında göstermiş olduğunuz yaklaşım nedeniyle size teşekkür etmek istiyorum. İşini güzel yapan insanlar oldukça hayat daha kolay ve keyif alıcı bir hal alıyor. Verdiğiniz güven, sunduğunuz hizmet çok değerliydi. Satış sonrasında arayıp bir sorun olup olmadığını sormanız bile işinizi ne kadar profesyonelce yaptığınızın bir göstergesi bence. RE/MAX markasına sizin gibi kişilerin kattığı değer tartışılmaz. Tekrardan her şey için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Funda Gulen

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, ev bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. kendisine teşekkür ederiz., danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz.

Engin Karaküçük

Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı.

H.ibrahim Kestek

Samimiyeti ve heyecanı ile süreci pozitif yönde etkiledi. sonuca ulaştırmada enerjisi ile kısa sürede tarafların anlaşmasını sağladı.

Yeşim Özen

Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz.

Salih Akarsu

Danışmanımızın önerileri ve pazarlama stratejileri, evimizin çok hızlı bir şekilde alıcı bulmasını sağladı. ahmet beye teşekkürlerimizi iletiyoruz bize en iyi şekilde yardımcı oldu.

Aydın Korkmaz

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz.

Halil İbrahim Baş

Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. i̇şbirliği için minnettarız.

Kerem Taşdemir

Ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz. danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı.

Önder Karaca

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., danışmanımızın önerileri ve pazarlama stratejileri, evimizin çok hızlı bir şekilde alıcı bulmasını sağladı. profesyonelliği için teşekkür ederiz.

O******* V*******

Profesyonelliği için teşekkür ederiz., danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. i̇şbirliği için minnettarız.

Zeinab El Amir

Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, ev bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. kendisine teşekkür ederiz.

Reyhan Kılıç

Danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz

Rıdvan Beşikçi

Danışmanımızın uzmanlığı ve özeni, ev satışında istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağladı. i̇şbirliği için minnettarız.

Serhat Selimçik

Mülkümüzün satiılmasını uğur beyin yönlendirmesi ile kısa sürede sorunusuz şekilde gerçekleştirdik gerek daire fiyatının belirlenmesi gerekse satış sürecinin yönetiminin her aşamalarında sunmuş olduğu hizmetten çok memnun kaldık .Kendi̇si̇ne çok teşekkür ederi̇z .Bundan sonraki̇ çalışmalarımızda uğur bey i̇le çalışmaya devam edeçeği̇z.

Erkan Bayraktar

Almış olduğumuz daireden son derece memnunuz.Uğur beye vesile olduğu için teşekkür ederiz.Bizi uğraştırmadan her şeyi halledip tapumuzu aldık.Dürüst düzgün ve güvenilir bir danışman herkese tavsiye ederiz.Teşekkürler

Zemzema Dursun

Güler yüzlü ve sıcak kanlı tavrı ile hem beni hemde ailemizi işine verdiği değer ile evimize en kısa zamanda kiraya verdiği için kendisinden çok memnunuz teşekkürler hülya sesli̇,teşekkürler remax regnum.

Cahid Zarif Karabul

Çok memnun kaldık,hiçbir problem yaşamadık.4 dairemin kiralanması hususunda eda hanim bi̇zi̇mle çok i̇yi̇ i̇lgi̇lendi̇.Sorunsuz müşteri̇ler i̇le ki̇ralamamiza yardimci oldu.Kendi̇si̇ i̇le di̇ğer mülkleri̇mi̇n satiş ve ki̇ralanmasi hususunda tekrar çalişacağim beli̇rtmek i̇steri̇m.

Önder Karaca

Müşteri temsilcim Uğur Bey satış işlemim için uzun bir mesafe kat ederek adresime kadar gelerek işine ne kadar önem verdiğini gösterdi. Sonrasında sürecin her aşamasında bilgilendirmeler yaparak ilgi ve alakasını sürekli gösterdi,Özellikle gayrimenkul alım satıımlarında güven veren aracı kurumlar olmasının günümüzde önemli olduğunu düşünüyorum, Karşılıklı güven ve iyi niyet çerçevesinde gayrimenkulümü istediğim fiyattan sattım. Satışta büyük emeği geçen müşteri temsilcim Uğur bey ve ofis sahibi İlyas bey e işlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Nik Zkharov

Dear, Remax. I wanted to take a moment to provide some feedback on the service that you provided to us when we were searching for a new flat. I am pleased to say that the experience we had with your agency was exceptional, and we are very grateful for all of the assistance that you provided. From the outset, we were impressed with the level of professionalism and expertise that you displayed. You were always available to answer our questions and were very responsive to our needs. You took the time to understand what we were looking for in a flat, and you provided us with a range of options that met our criteria. Your team also went above and beyond to ensure that the process of securing the flat went as smoothly as possible. You provided us with regular updates and communicated with us clearly and promptly throughout the process. This made the experience much less stressful for us, and we felt that we were in very capable hands. We were also impressed with the level of support that you provided us after we had moved in. You checked in with us to ensure that everything was going well and were very responsive when we had any questions or concerns. Overall, we are extremely satisfied with the service that your agency provided to us. We would not hesitate to recommend your services to anyone who is in need of a real estate agency, and we would certainly use your agency again in the future should we need to find another flat. I would like to express my personal gratitude towards Ata Koc for his exceptional professionalism and empathy. As a foreigner, I highly recommend reaching out to him for assistance. Ata has numerous commendable qualities, both on a personal and professional level. Without his invaluable support, navigating through the complexities of living in this country would have been incredibly challenging. We consider ourselves extremely fortunate to have had the opportunity to work with him. If you are unsure about contacting Ata, I encourage you to do so. I am more than happy to share my positive experience with him and provide any additional information you may need: + 79653491219 Nik PS: If you are in REMAX right now and reading it, just ask Ata, and forget about this struggles with flat. PS2: Love you Ata and thank you for everything. You are the best PS3: It is not every day that you encounter an employee as exceptional as Ata. I urge REMAX to value and nurture such a valuable asset in the real estate industry. Ata is truly a gem and deserves to be recognized for his outstanding contributions to the company. By investing in his growth and development, REMAX can continue to benefit from his expertise, dedication, and exceptional service. PS4: Please, send my feedback to Nick Bailey, President & CEO at RE/MAX, he has to know about Ata Koc ! Thank you once again for all of your assistance. Sincerely, Nik Zakharov

O******* Y*******

Gerçekten ilgili ve anlayışlı birisi

Oğulcan Parlak

Ata Koç danışmanlığında Üsküdar bulgurlu ilçesinde yeni evimizi aldık. Gerek satış sürecinde gerek satış günü ihtiyaç duyduğumuz her zaman yanımızda oldu. Alıcı-emlakçı ilişkisinden ziyade abi-kardeş gibi ilerledik. Kendisine çok teşekkür ederim.

S******* G*******

Evimin satış sürecinde satış işlemini gerçekleştirene kadar her anlamda yanımda olan ata beye sonsuz teşekkür ederim Başarılar dilerim

H******* E*******

Başka bir ilçede bir ev bulup satın almaya çalıştığınızda emin ellerde olduğunuzu bildiğiniz muhteşem bir Emlakçı . Ata KOÇ , Satıcının emlakçısıyla ustaca çalışan, sorun ne kadar küçük olursa olsun bilgi alan süper bir koordinatördür. Ayrıca, sorunsuz bir kapanış için tüm tarafları ustaca ayarladı. Deneyimli bir emlakçı arıyorsanız, o zaman ATA KOÇ sizin başvuracağınız kişidir!!

S******* G*******

Bir emlakçıdan daha fazla etkilenemezdik!!! Bir Dükkan satmamız gerekiyordu. Ata Bey ile iletişime geçtim ve gerisi artık tarih oldu. Ata bey uzmanlığı sayesinde dükkanımızı kısa sürede, istediğimiz fiyatın üzerinde sattı . O, birlikte çalışmaktan gerçekten zevk aldığımız mükemmel bir profesyonel emlakçı . Onunla tanıştığım ve onunla çalışmaya başladığımız için çok mutluyum. Herşey için teşekkürler!!!

Coşkun Kafatutar

Harika bir Emlak danışmanı . Evimi satarken her adımda yanımdaydı. O çok bilgili. Evimi satmak için söylediği her şeyi yaptık... Bu fiyatı 100 bin lira artırdı ve ben onun sattığından daha fazlaya satamazdım . O çok profesyonel ve saygılı. Her şey için çok teşekkürler Ata BEY,

H******* Y*******

Ata KOÇ , Ev satın almamda kendisininmiş gibi bana rehberlik etti. Her ayrıntıyı yıldırım hızıyla takip etti, bir alım/satım sırasında kaçınılmaz olarak ortaya çıkan pek çok beklenmedik durumla nasıl başa çıkacağını biliyordu, cömertçe dinledi ve asla isyan etmeden ustalıkla tüm süreçleri yönetti . Bir sonraki emlak anlaşmamda %100 ATA bey ile tekrar çalışırdım ve dört gözle bekliyorum .....

Sema Salim

Biz iki yıldır tanışıyoruz,iki evimizide kendisi ile taşıdık.Benim için dört dörtlük bir insandır.Herkese tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.Kendisini çok seviyorum,bu bizi en başından beri bu yana çok etkiledi.

Angela Margerat Lane

Gülden Hanım was so helpful in finding our dream flat. She was communicative throughout, answered all of our questions and was very knowledgable about the flat and the area. Thank you so much for your help !

Osman İnler

Daire alım sürecinde göstermiş olduğu özen ve dürüst hizmetinden dolayı Uğur beye teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim şehir dışında olmam nedeniyle sorunusuz bir şekilde mülkün alımını gerçekleştirdi

Sefa Yetgin

Uğur bey mülkümüzü kısa süre içersinde alıcıyla buluşturdu. Birkaç gün içinde satış gerçekleştirdi.Çok teşekkürler

Zahide Akyol

Uğur Bey satın alma sürecinde aradığım her saatte bana dönüş sağladı.Endişelerimi gidermek için elinden geleni yaptı.Ev sahibiyle aramızda ki iletişimi sorunsuz halletti aileden biri gibi ilgilendi.Herşey için teşekkürler.

O******* V*******

Sektördeki bilgisi ve pozitif bilgilendirmesi sonucu sıkıntısız ve hızlı bir şekilde ev satımızı yapabildi. Süreçteki desteğiniz ve profesyonel yaklaşımınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Cem Sertbaş

Asiye Hanım, sadece ilgili, işini iyi yapan biri olarak bize yardımcı olmadı, aynı zamanda samimi, güler yüzlü ve güven veren yapısıyla alışverişimizi bir dostluk ortamına çevirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Elvan Aynacı

Ümraniye'li bir esnaf olarak ticari mülkler de uzman Çağlar Bey'in adını sıklıkla duymuştum.Bende kendisini arayarak aradığım dükkan için kendisiyle görüştüm.İstediğim özellikte dükkanın en kısa sürede bularak bize yardımcı oldu.Bu süreçteki destek ve ilgisi için kendisine teşekkür ederim.

Günel Ailesi

Aile apartmanımızda bulunan iki mülkümüzün satışı konusunda kendisi ile çalışmaktayız.İlk önce ve hızlı satılır dediği mülk satıldı.Kendisine yardımları ve ilgisi için Günel Ailesi olarak çok teşekkür ederiz

Nuray Somuncu

Uzun sürelerdir birlikte çalıştığımızÇağlar Bey'e çok teşekkür ederim.Ümraniye Alemdağ Caddesinde bulunan dükkanımızı çok iyi bir kiracı ile buluşturarak kısa sürede kiralama işlemini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.Ticari tüm mülklerimizi Çağlar Bey'e emanet ettiğimizden bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde bize destek olmuştur.

Cüneyt Ekiz

İçerisinde kiracısı bulunan dairemizin satış ve pazarlama işlemlerini titizlik ve özverili bir şekilde 1 ay içerisinde ilk gösterdiği müşteriye satışını gerçekleştiren Asiye hanıma teşekkür ederiz.

Hakan Erdal

İş değişikliği sebebi ile hiç bilmediğim bölgede daire kiralamamız gerekti. Bu süreçte lokasyon bilgisi ve çevresel özellikleri bize anlatarak baktığımız dairenin benim için uygun olduğuna karar vermeme yardımcı olan Banu hanıma teşekkür ederim.

Uğur Kılıç

Sahibinden olarak kendimin pazarlamakta olduğu kiralık dairemi istediğim kritere uygun kiracı bularak hassas , titiz ve profesyonel çalışma prensibi için Banu hanıma teşekkür ederim.

Enes Köksal

Yeni evli çift olarak temiz ve eşyalı daire arayışımızda bir çok ev görüp , bir çok emlak danışmanları ile görüştük. Bizi anlayan ve bize en uygun olan kiralık daireyi tutmamıza yardımcı olan Banu hanıma bu süreçte yanımızda olduğu ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için teşekkür ederiz.

Muhittin Akbaş

Eşyalı olarak kiraya vermek istediğimiz dairemizi 1 hafta gibi kısa sürede gönlümüzün aradığı gibi bir kiracı bularak gözümüz arkada kalmadan ,güvenilir kiracılar ile bizi buluşturduğu için Banu hanıma teşekkür ederiz.

Muhammet Fatih Tanrıverdi

Remax Regnumun temsilcisi Banu hanıma kaliteli,güven dolu hizmeti, güler yüzlülüğü ve ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyor, bu titizlik ve profesyonelliğin devam etmesini temenni ediyorum.

Metin Okanlı

Banu Hanıma, evimizi kiraya verirken vermiş olduğu destek için çok teşekkür ediyoruz 🙏 iyi çalışmalar.

Emre Akyılmaz

Bir yıldır satışta olan dairemiz için arkadaşımın tavsiyesi üzerine Banu hanımla satış işlemi için çalışma kararı aldım. Bu süreçte dürüst ve samimi yaklaşımı ile dairemi kısa sürede satılmasını sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

Hatice Saka

Yurt dışında yaşıyor olmama rağmen 1 haftalık tatilin sürecinde Türkiye'de bir ev sahibi olamama yardımcı olan Banu hanıma verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Nihan Tekgüven

Sizin mutluluğunuz için en az sizin kadar uğraşan insanlarla yol arkadaşı olmak çok güzeldi. Ev sahibi olmak, zor ve sıkıntılı bir süreçmiş. Bu sürecin her aşamasında, yanınızda güler yüzlü ve olumlu insanların bulunması çok değerliydi. Banu Hanım’a ailem adına çok teşekkür ediyorum. Zor zamanlarında verdikleri değerde destek bulmalarını diliyorum. Sevgi ve minnetlerimizle.

Salim Önder

Gülden Hanım güler yüzlüydü ve süreç boyunca çok yardımcı oldu. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Abdinasır Mohamed Aden

Ev bulma sürecimizde bizlere yardımlarından dolayı Esengül hanıma teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

Turan İlgiç

Kiraya vereceğim dairemden dolayı Esengül hanımla çalışma fırsatı bulduk. Kendisinin sabırl, nazik, özverili çalışmasından dolayı teşekkür eder iş hayatının devamında başarılar dilerim.

Kadir Köse

Geleneksel meslek uygulaması değişerek daha modern bilgili teknolojik bilgilere dayalı meslek sürdürülüyor,teşekkür ederim.

A******* K*******

Ata Bey sayesinde istediğim dükkanı bulduk sonunda. Kendisi de sağolsun canla başla bize yardımcı oldu. Hepsinden önemlisi güler yüzü bizi ayrıca memnun etti. Hayatımda hic gormedigim bir gayrimenkul ofis ortaminda cok memnun kalarak sözlesmemizi yaptik .. Tek adresimiz Remax Regnum Ata KOÇ Teşekkürler.

Mustafa Balcı

Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.Bana sabırlı ve güler yüzlü bir şekilde her detaya önem göstererek yardımcı oldu.Yine kendisi ile çalışmak çok isterim.

İrfan Çalışkan

Çağlar Bey ile çalışmaktan çok mutlu oldum.Kısa bir süre içinde evimizi memnun olcağımızıümit ettiğimiz kişilere kirayavermemizi sağladı.Bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Çağlar Bey olacak.

Muammer Atamer

Çağlar Bey pratik çözüm odaklı ve profosyonel yaklaşımı ile kısa sürede kiralama sürecimize yardımcı olmuştur,kendisinden dürüst samimi ve güvenilir tavırlarıyla kaliteli bir hizmet aldık.Yardımları için teşekkür ederiz.

Burcu Alkan

Ata Beye yeni evimizi kiralarken sorularımızın hepsinin cevaplarını eksiksiz verdiği için çok teşekkür ederim. Gayrimenkul işlerinde özellikle güvenilir emlakci bulmak çok ama çok önemli. Fırsatçılıgın arttigi gununuzde profesyonel ve işinin ehli bir emlak danışmanı ile yeni evimizi kiraladık ve aldigimiz hizmetten memnun kaldık. İşlerinde başarılar diliyorum. Saygılarımla

Solmaz Hayatrouhi

Hiç bir yerde görmediğimiz sıcaklık, dürüstlük, dakiklik ve profesyonellikle karşılandık.Ata Bey aradığımız ilk saatler içinde hızlı bir şekilde hemen randevu ayarlayıp daireyi görmemizi sağlayıp İsmail Bey ile birlikte her konuda son derece yardımcı oldup istediğimiz kadar zaman ayırıp deteylı açıklamalarda bulundular. Bu dosçta yaklaşımları bizi kendi evimizdeymişiz gibi hissettirdi doğru yerdeymişiz , Teşekkürler Remax Regnum ailesi :)

Hasan Hallaçoğlu

Uğur beyin vesilesi ile almış olduğumuz daireyi çok kısa süre içersinde kiralama işlemini gerçekleştirdi.Bundan sonrada kendidi ile çalışmaya devam edeceğim.Teşekkürler

Hasan Hallaçoğlu

Mülk fiyatların sürekli artırıp satıştan vazgeçildiği bu dönemde mülk alma sürecini sorunsuz yönetip mülkü almamıza vesile olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Belgin Doğangül

Kiralama sürecinde gösterdiği yakın ilgi ve dürüst hizmetinden dolayı teşekkür ederim.Kiralama için ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren bizimle çok ilgilendi Uğur beye emekleri için teşekkürler

Ayhan Kır

Uğur beyin işini yaparken yardımsever davranışı güçlü iletişim özellikleri ve kabiliyeti sayesinde ev alma sürecinde şeffaf şekilde yürütmesi pürüsüz bir şekilde noktalaması gayet profesyoneldi. Gayrimenkül işine uzak olmayan biri olarak bu tabloyu çizebilen çok fazla danışman yok teşekkürler kendisini kesinlikle tavsiye ederim

Mustafa Yasin Sağlam

Uğur beyin işini önemseyen profesyonel bir danışman ilk görüşmemizden itibaren güler yüzlü pozitif hali kendisi ile çalışmamızda doğru bir karar verdiğimizi gösterdi çok kısa bir süre içersinde dairemizin satışını gerçekleştirdi şehir dışında olmamız sebebiyle sadece tapu günü gelip kusursuz ve sorunsuz bir şekilde satış işlemini gerçekleştird iteşekkür ederim.Bence sizlerde her zaman profesyonel danışman ile çalışın.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.