RE/MAX Şehir portföyünde 88 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 79 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Şehir


Süleymanbey mah. Yalı cad. Ümran iş hanı No:29 /B
Merkez / Yalova

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selahattin Fenerli

Emlak kaliteli hizmet,profesyonel çözüm ve karlı bir yatırım için özellikle YALOVA REMAX ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.REMAX ŞEHİR GAYRIMENKUL YALOVA ofisinde müşteri danışmanı olarak hizmet veren çok değerli saygı değer FARUK ALTUN beyefendinin işimizin bir an önce bitirilmesi için göstermiş olduğu gayret ve ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. EMLAK işlerinizde MUTLAKA FARUK ALTUN beyefendi ye danismanizi tavsiye ederim.Kendilerine çok teşekkür ederim. Mükemmel bir kişilik, mükemmel bir hizmet.

Turgut Dilmaç

Faruk bey arsa alım işlemlerimizi hatasız ve çok büyük hassasiyetle yerine getirdi. Alım satım anı veya karşı tarafla iletişim konusunda tarafsız ve yalın bir dille sorunsuz bir süreç yönetti. Kendisine bu süreçte bize yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.

Murat Özkoç

FARUK BEY İLE TELEFONLA TANIŞTIK.YÜZYÜZE GELMEDEN KENDİSİNE İTİMAT ETTİM VE GAYRİMENKULÜMÜN SATIŞI İÇİN YETKİ VERDİM.2006 DAN BERİ MESLEĞİM GEREĞİ BİREBİR GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI İLE ÇALIŞIYORUM, İLK DEFA PROFESYONEL BİR FİYAT ANALİZİNİ DOSYA OLARAK HAZIRLAYIP SUNAN BİRİSİYLE KARŞILAŞTIM VE BU SUNUM YETKİ SÖZLEŞMESİ ÖNCESİ YAPILDI ÜSTELİK.PAZARLAMA SÜRECİNDE FARUK BEY AĞZINDAN ÇIKAN HERŞEYİ YAPTI VE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE SONUCA ULAŞTIK.KENDİSİNE BU NET TİCARETİ VE DÜRÜSTLÜĞÜ İÇİN BURADAN TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Tolga Ergemen

Ev satışı işlemimiz vardı ve Sayın Sema Kahraman ile bu vesile ile tanıştık ve tüm süreçlerde ailemize çok destek oldu, gerçekten hızlı ve kolay şekilde işlemlerimiz tamamlandı sayesinde, sağolsun var olsun, Ofis'deki diğer arkadaşlara da destekleri için teşekkür ederiz,ellerine emeklerine sağlık

V*******

Fazlasıyla güvenilir işin uzmanı ve işini çok severek yapan bir bayan biz çok memnun kaldık teşekkür ediyorum kendisine.

Merve Önal

Faruk bey e işlemlerimize olan ilgisinden , hızlılığından ve çözüm odaklı olmasından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz .

Z.hale Ateş

Yalovada bulunan dairemizin satışı için Faruk Altun bey bizimle ilgilendi. Istediğimiz fiyattan alıcı buldu, işlemlerimiz süratle problemsiz sonuçlandı. Evimizi sattık ve bir de dost kazanmış olduk. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Derya Tastan

Bir çok emlak firması ve yetkilisi ile çalıştım. İlk defa kendimi bu kadar güvende ve rahat hissetim. Güvenirliğiniz, güler yüzünüz ve işinize olan hakimiyetiniz taktiri hak ediyor Sema hanım. Sizinle çalışmak keyifti. Emeğiniz, ilgi alakanız için size tekrar teşekkür ederim.

K*******

Sema hanım her zaman çok ilgili davrandı. Her işimizi kısa sürede çözdü. Yalovadaki en güvenilir hizmeti kendisinden aldık. Teşekkürler.

Şükrü Uluçağan

Mahmut Bey ve ekibinin hizmetleri son derece yapıcı ve profesyonel Hizmet anlayışlarından son derece memnun kaldık,harikalar son derece güvenilirler Çok teşekkür ederim.

Zülküf Budak

Yalovada bulunan arsamın satışı için tavsiye üzeri tanıştığım faruk beyle iletişime geçerek satmak istediğimi söyledim kısa süre içerisinde istediğimiz fiyata alıcı bularak bizleri büyük bir sıkıntıdan kurtardı Üstelik şehir dışında idik ve seyahat engelimiz vardı satış işleminide bizzat kendisine vekalet çıkarttık saolsun kısa sürede arsamızın satışını gerçekleştirip paramızı eksiksiz bir şekilde hesabımıza yatırdı. Elinize emeğinize sağlık Herşey için çok teşekkürler iyiki varsınız faruk bey

Orhan Kaner

Yalova'da bulunan arkadaşımın dairesinin satışında ki yardımlarından ve ilgisinden dolayı İbrahim Beye çok teşekkür eder Başarılarının devamını dilerim.

İbrahim Tomak

İbrahim Bey insan ilişkileri, iletişimi harika mesleğini titizlikle yapan, işine hakim bir gayrimenkul uzmanı. Sayesinde güvenli bir ortamda işlemlerimizi hallettik. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Leyla Mutluer

Yalovadaki evimizi satmak için tavsiye üzerine kendisiyle iletişime geçtik. 15 gün gibi kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdi sonrasına yeni alacağımız daire için yine kendisiden destek istedik ve tam istediğimiz lokasyonda bütçemize göre yeni bir ev buldu ve neticesinde evimizi yenilemiş olduk öyle bir yerde ev bulduki hem işimize hemde çocuklarımızın okuluna yakın . işinde profesyonel vizyon sahibi kendi çok iyi geliştirmiş. Nihal hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Yasemin Sayar

Yalova’da bulunan dairemizin satışında büyük sabır ve çaba gösteren sayın İbrahim Bey’e en içten teşekkürlerimizle...

Berkan Berk Deniz

Denizler İnşaat olarak Sema Hanım’a güvendik, gayrimenkullerimizi emanet ettik ve o da yüzümüzü kara çıkartmadı. İlgi ve tecrübesi için teşekkürler.

İbrahim Serhat Yüceant

Faruk altun ile tanışmamız bir arkadaşım sayesinde oldu kendisi ile bir gayri menkulümüzün satışı konusunda destek aldık mesleğine olan hakimiyeti geeçekten çok iyiydi satışımızı çok mutlu ve güvenilir bir şekilde yaptık kendisine çok teşekkür ederiz 🙏🙏

S*******

Sevgili ofis asistanimiz sibel topalciya tüm emekleri ve özverili çalışması için teşekkürü bir borç biliyorum ve sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Alaaddin Ölmez

Harika hizmet, güler yüz işinin ehli her konuda uzman...

Ayşe Demir

Merhabalar ben İbrahim bey aracılı ile ev aldım Allah razı olsun çok ilgilendi çok memlun kaldık İbrahim turkmenden

Nevin Demiral

Remax ailesi ile çalışmak benim için memnuniyet yarattı. Mahmut beyin içtenliği, göstermiş olduğu profesyonel yaklaşımı, performansı için kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum Nevin Demiral

Elif Şahan

Merhabalar Yalovada bulunan tarlamı satmak için iletişime geçtim bu kadar ilgili işini bu kadar önemseyen bir emlak firmasıyla çalıştığım için çok mutluyum sonuca kısa sürede ulaşmamı sağlayan süreç tamamlanana kadar profesyonelce her işi yürüten Sema Hanım'a danışman Sibel Hanım'a çok teşekkür ederim tüm nezaketiyle bize destek olan İsmail Bey'e ayrıca teşekkür ederim profesyonel bir ekiple çalışmanın önemini sayenizde bir kere daha anlamış olduk emeğine sağlık bundan sonraki her süreçte Remax ilk ve tek tercihim olacaktır

Oya Dinç

Evimizi satmaya karar verdiğimizde kime güvenip anahtari teslim edebiliriz acaba ucuza mi gider gibi tereddütlerimiz vardi taaaki ibrahim beyle tanışana kadar. Çok değerli Ibrahim Türkmen size ve remax ailesine tekrar teşekkürler çünkü çok kisa zamanda değerinde ve sorunsuz satişi gercekleştirdik.Çok ilgilendiniz. Güven duygusu çok önemli ve siz bizi yaniltmadiniz . Saygilarimla.

C*******

İbrahim bey gayet profesyonel bir danışmanlık bilgisi ve becerisi vardi memnunuz kendisinden.Sayesinde ev sahibi olduk Teşekkürler

Turgut Erdağ

Sn Sema Kahraman, işini ciddiyetle yapan, mesleğine hakim, gerek alıcı gerekse satıcının çıkarlarını hassasiyetle koruyan, hızlı ve sonuca yönelik çalışan bir REMAX yetkilisidir. Kendisi ile uyumlu bir çalışma yaptık. Sonuç olarak REMAX a güvenmekle isabetli davrandığımızı gördük, teşekkürler Sema hanım.

Tolga Altuğ

göstermiş oldugu ilgi, alaka ve yardimseverliginden dolayi mahmut beye cok teşekkür eder calisma hayatında başarılarının devamını dilerim.

Fikret Zaptcioglu

Sema hanim tam bir profesyonel. Is ciddiyeti disiplini ve azmi mükkemel. Şimdiye kadar tanıdığım en iyi emlak profesyoneli. Çok çok memnun kaldım.

I*******

Sema Hanımı internette araştırmam neticesinde buldum ve hemen irtibata geçtim. Yalovadaki dairemi kiralamak için anlaştık ve çok hızlı bir şekilde bunu gerçekleştirdi. Dairedeki tüm eksikleri Sema Hanım tamamladı, çünkü ben yurtdışında yaşıyorum. Tadilat işleri, tamir ve tüm temizlik işlerini dilediğim gibi yaptırdı. Gerçekten de çok güvenilir, profesyonel ve dürüst bir insan. İlk kez Türkiyede profesyonel ve dürüst bir insan ile çalıştım. Bana yenilikler hakkında her daim haber verdi ve onayım olmayan hiç bir işlem yapılmadı. IK

Derya Derdiyok

Güvenilir, tecrübeli ve iş ahlakı olan nadir insanlardan biri. Yalovadaki evimin satışını gerçekleştirdi. Şehir dışında olmama rağmen vekaletname ile kısa süre içinde satışı yapıp kuruşuna kadar havalesini hesabıma yaptı. Kendisine burdan teşekkürlerimi sunarım. Gözü kapalı güvenilecek çok değerli bir insan Mehmet Tehtap.. başarılarının devamını dilerim

Ramazan Aydemir

Benim için yeri ve değeri her zaman ayrı olan Mehmet Beye emlak sektöründe başarılar dilerim.

Gülen Eray

Yalovadaki arsamın satış sürecinde tanışmış olduğum Sema hanımın hizmetinden, güleryüzlülüğünden, cana yakınlılığından, insana güven vermesinden, iş disiplininden ve çalışkan olmasından çok etkilendim. Her şey için çok teşekkür ederim .

Gülen Eray

Güvenilir, tecrübeli, dürüst çalışkan çok kıymetli bir abimizsiniz. Yıllar sonra sizi yeniden gördüğüme çok sevindim. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim. Allahım bol kazançlar versin.

Serdal Gülübay

İlgi alaka harika . Çok teşekkür ederim

Tülin Kaçar İpek

Sema hanım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim ️ bizimle çok iyi ilgilendi . Yalovanın yabancısıyız hiç sayesinde yabancılık çekmedik. Aile sıcaklı ve Güler yüzü için çok teşekkür ediyoruz

Ali Orhan Özenç

Ekspertiz aşamasından satış bitimine kadarki çözüm odaklı, dürüst, bilgilendirici ve mücadeleci kişiliği ve çalışma stili ile birden çok satış işlemimizde aracılık etmiştir, kendisine teşekkürü borç biliriz.

Recep Kastan

Sema hanıma çok teşekkür ederim.Iki dairemizi kiraya verdi.Tüm işlemlerimizle candan ve samimi şekilde ilgilendi.Işini en iyi şekilde yapan Sema hanıma tekrar teşekkür ederim. Selamlar.

Abdi Aydoğdu

Sema hanım ile telefonda tanıştık. Gerek evin kiraya verme sürecinde gererekse de satış sürecinde sağlıklı ve hızlı bilgilendirme yapması dikkat çekiciydi. Aramızda 400km mesafe olmasına rağmen evin kiralanma sürecinde her türlü işlemleri yaptıktan sonra bildirmesi, her türlü sorunu çözmesi, satış sürecinde de bürokratik işlemlerin hepsini hızlı bir şekilde yapması diğer bir deyişle bana hiç bir sorun bırakmaması Sema hanımın gerçek bir profesyonel olduğunu göstermiştir. İşini severek yaptığını gördüğüm Sema Hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Kübra Akkaya

Sema Hanım çok ilgili çok yardımsever birisi. Ev işlerimizde her konuda yardımcı oldu. Evi bulduk verdik bitti olayı asla yok. En başından en sonuna kadar tüm sorunlarla ilgileniyor. Emlakçımı değil aile dostumu bulmuş gibiyim. Tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Bundan sonra hep yanımda olduklarını biliyorum.

Emine Sade

Sema hanım profesyonel bir şekilde bana yardımcı oldu. Uzakta olmama rağmen kiralama süreci kısa ve sorunsuz tamamlandı.sanki kendi evine kiracı bulur gibi ilgilendi. Nazik, işini severek yapan, yaptığı işlerin sonucunu getiren iş ahlakı olan ve işinde başarılı bir danışman.kendisi ile karşılaştığım İçin kendimi şanslı sayıyorum.kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ediyorum .

Tutku Öztürk

Gayrimenkul satışımız da Remax Yalova Şubesinde görev alan Sema Kahraman hanımefendiyle tanıştım.Sema hanımın samimi, içten, güler yüzlü tavrı beni ve ailemi çok etkiledi. Satışımız müddetince göstermiş olduğu performansı, titizliği, ve iyi niyeti taktire şayendir. Biz Sema hanımı Ailemizin bir ferdi olarak kabul ettik. Bundan sonraki yapacağımız her türlü alım-satım işlemlerimizde gözü kapalı Sema hanıma guvenebiliriz. Başarılarınızın herzaman böyle olmasını temenni ederek sağlık ve mutluluklar dileriz.

Sahnisa Ermutlu

Kendimize bütçemize uygun bir ev arayışına girdik. Ancak karar vermekte zorlandığımız sırada yolumuz Remax Gayrimenkul sanışmanı Nihal Aydın İle kesişti. Bize çok güven verdi. 2 gün içerisinde tam istediğimiz evi bize sundu ve 3. Gün tapuya gittik ve evimizi aldık. Şuan içinde oturuyoruz. Ofiste bizi karşılamasından tutunda satış sırasında tapu işlemleriyle ilgilenmesi tecrübesi satış sonrası da her işimizde bize yardımcı oldu. Güler yüzlü danışmanımız Nihal Hanıma Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Ali Malkoç

Trabzonda yaşıyorum. Yalovadaki evimizi kiraya vermek için camımıza ilan astık ancak uzun süre kiraya veremedik. Sonrasında telefon ile bize ulaşan Nihal hanıma başta tereddüt etmeme rağmen iyiki kiralama yetkisi vermişim. Yaklaşık bir hafta içinde çok seçici davranarak evimizi kiraya verdi. Trabzondan Yalovaya gelmemize gerek kalmadan tüm işlemelerimizle ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ebru Saygın

Yalovadaki Evimizin Satışı için görüştüğümüz. Remax Gayrimenkul Danışmanı Nihal Hanım evimizi Satmak istediğimiz süreçte. Bizimle ilgilenmesi. Evimiz için uygun bir expertiz hazırlaması. Ve satış konusundaki tecrübesi ve iletişimdeki uzmanlığıyla. Evimizin çok kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gayrimenkul konusunda hizmet almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Oktay Orhan

Yalova'da ki gayrimenkulümüzü yine Sema Hanım aracılığıyla, sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdik. Kendisi, iş ahlakı çok yüksek, dürüst, çalışkan ve işinin uzmanıdır. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Feyizoğlu

Size, bizi memnuniyet içinde bırakan tüm davranışlarınız için teşekkür ediyorum. Söylediklerinizin pratikte karşılık bulup sizinle yapmış olduğumuz bu alış veriş sürecindeki aksaklıkların olmaması bizi oldukça da memnun etti. Yolunuz ve bahtınız açık olsun ve Allah sizi sevsin. Mehmet Feyizoğlu

Ayşe Berrin Çelebi

Rahmetli anne ve babamın Yalova daki 40 yıllık evini satmak beni hüzünlendirse de Sema Hanımın gayretli ve profesyonelce çalışması işimizi kolaylaştırdı..Güvenilir, becerikli, başarılı, işini severek yapan bir hanım Sema Hanım.. Teşekkür ve tebriklerimi iletirken, işlerinde kolaylık ve başarılarının devamını diliyorum... Ayşe Berrin Çelebi 10. Aralık .2020

Yılmaz Arslan

Kendim Ankara ilinde ikamet ediyor olmama rağmen, Yalova ilinde bulunan gayrimenkulümüm satışı konusunda aracılık hizmeti aldığım SEMA Hanımın samimi gayreti, çabası ve sorun çözme kabiliyetini her türlü takdirin üzerinde gördüğümü ifade etmek isterim.

Orhan Akkaya

Son derece dürüst samimi ve güleryüzlü bir hanımefendi... Konutu satın alma sürecinde sergilemiş olduğu profesyonel güven dolu yaklaşımı, tapudaki son imzaya kadar çözüm odaklı çaba özveri ve süreci yönetme becerisinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Melih Güneş

Emlak sektöründe aranan güven ve deneyimi birebir hissettiren Sema Hanıma çok teşekkür ediyorum. Güleryüz ve iş bitirciliği ise ayrı bir artı.

E*******

Hamza Bey'e gösterdiği yakın ilgi ve sağladığı güven için çok teşekkür ederim.

Fatma Nuran Avcı

Sema Hanım satış süreci boyunca bizi en iyi şekilde bilgilendirdi, hizmet verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mohammad Khuja

Çok memnun oldum tesekkur ederim

N*******

İbrahim Bey’e gayrımenkulumüzün satışında gösterdiği profesyonel yaklaşım için çok teşekkür ederiz. Tüm aile ve dostlarımıza Remax ile çalışmalarını önermemizde İbrahim Bey ve Yalova Remax ekibinin payı çok büyük. Tümüne kendim ve ailem adına tekrardan teşekkürler.

İlyas Özcan

Çınarcık çalıca bulunan arsamızın satışı için kendisiyle tanışıp ön bilgi aldıktan sonra bu mülkün pazarlanması konusunda doğru kişiyle konuştuğumu hissettim sonuç olarak çok sıkıntılı gördüğüm bu süreci güvenli ve çok keyifli bi şekilde satışımızı gerçekleştirdi Emekleri için kendisine teşekkür ederim

Gökhan Hoşgör

Emlak danışmanı olarak birlikte işbirliği yaptıgımız Sema hanımın; içtenliği, samimiyeti, ilgi alakası ve iş disiplini bizleri o kadar fazla süreç konusunda memnun bıraktı ki, hiç tereddüt etmeden Remax ailesinde Sema hanım ile çalışma şansına sahip olacak kişilere net bir şekilde kendisini tavsiyede bulunabiliriz. Olumsuz diye düşündüğümüz her konuda bizi rahatlatıp, motivasyonumuzu arttırması bize ne kadar dogru bir seçim yaptıgımızı kanıtlar nitelikteydi.İyi ki yollarımız kesişmiş, tekrardan çok ama çok teşekkür ederiz .

Emre Yılmaz

normal alıcı-satıcı ilişkisinden öte aileden biriymiş gibi davrandı. gayet güler yüzlü cana yakın birisi. evi aldıktan sonrada elektrik su gibi bütün işlemlerde yanımızdaydı kendine çok teşekkür ederiz :)

Mustafa

Sema hanım emlak danışmanı gibi değil, 40 yıllık aile dostumuz gibiydi. Alacağımız evle ilgili olarak, bizi sürekli bilgilendirdi.Satış sürecinde ( tapuda-belediyede ) bizi hep özel hissettirdi. Güler yüzlülüğü, cana yakınlığı, dürüstlüğü bizi çok etkiledi. Çoğu vatandaş gibi emlakçıları aradan çıkartmak isteriz. Şaşırtıcı bir şekilde Sema hanım vermiş olduğu aşırı güvenle bu düşüncemizi tamamen ortadan kaldırdı. Gönül rahatlığıyla dairemizi aldık. Zaten artık emlak danışmanımız değil aile dostumuz. Teşekkürler Sema hanım, teşekkürler REMAX.

Maha Al Ayoob

Sama hanim en iyi insanli kişi, çalışan ve çok kibarli insani ben çok memnun oldum

Kadriye Demirci

Sema hanım iyiki yollarımız kesişmiş dediğim nadir insanlardan biri. İlgisi, güler yüzlü oluşu ve samimiyeti çok güzel. Herşey için çok teşekkür ederim

Orhan Türk

Yalavo Altınova da bulunan daire mi yaklaşık 2 yıldır dört ayrı ayrı emlakçıya vermeme rağmen satamadım. Sonra tavsiye üzerine Yalova Remax Gayri menkul satış danışmanı Hamza Çakır Bey ile tanıştım. İki hafta içerisinde dairemi istediğim fiyata sattım. Hamza Beyin yoğun ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok tesekkür ederim.

Murathan Ateş

Hamza bey işini bilen takip eden samimi ve güvenilen bir danışmandır. Bir mülkü pazarlamaktan öte müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu değerli şahsiyete işlerinde başarılar dilerim

Cüneyt Yılmaz

Sema hanıma bu süreçte göstermiş olduğu yoğun ilgi ve çabadan dolayı teşekkür ederim. Yalova da ilerki dönemlerde emlakla ilgili olabilecek tüm işlerimde sadece kendilerini arayacağımı bilmesini isterim.

Nermin Erhan

Evimizi kısa sürede satmamızı sağlayan Sema hanıma çok teşekkürler.Güler yüzlü ve içten davranışı alıcıyı da satıcıyı da rahatlatıyor.

Ömer Faruk Kılıç

Uzun süredir satmaya çalıştığımız yeri kısa bir sürede güzel bir organizasyonla satmayı başardınız. Herşey için özellikle yakın ilgi ve alakanız için teşekkürü bir borç bilirim.İyi çalışmalar.

Sevda Kolivar

Sema Hanımın evi tanıtması, bilgilendirmesi, güler yüzü, enerjisi yüksek oluşu karşı tarafa fazlasıyla güvence veriyor. Bize gerçekten çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Mehmet Ali Tekin

arsamızı satmak için bir tadığımızın önerisiyle faruk bey ile tanıştık arsamızın güncel piyasa değerini pazarlama analizi ve pazarlama süresi boyunca ilgi ve alakasından çok memnun kaldık ayrıca mesleğindeki hakimiyetinden dolayı kendimizi hep güvende hissettik herşey için teşekkürler..

Gökhan

Hamza çok güven veren, işini takip eden ve dürüst bir danışmandır. Teşekkürler

Samet Ferman

Daire tanıtımları, satışları ve kiralanmasında başarılı; Müşterilere karşı güleryüzlü, sevecen ve aynı oranda bir o kadarda profesyonel olan sema hanım ile çalışmak çok güzeldi.

Tunç Çelikel

Suat Kardeşimiz bize satın almış olduğumuz daire de göstermiş olduğun ilgi, alaka, samimiyet ve anlayış için en içten duygularımla teşekkür ederim.Yalova da dürüstlük, doğruluk ve profesyonellik anlamında sizi tek geçerim.

İlker Arıker

Yalova'daki dairemin satışında gösterdiği ilgi ve profesyonel yaklaşım için Suat Bey'e çok teşekkür ederim. Yalova'da tekrar emlak işim olursa mutlaka kendisi ile çalışmak isterim...

Zeynep Dağ Çelikel

Bize göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve dürüstülüğünüz için çok teşekkür ediyoruz.Yalova da emlak işi dediğimizde aklımıza gelen ilk ve tek isim Suat Bey olcaktır. Başarılarınız daim olsun..Saygılar.

Mehmet Bayram

Tanıştığımız gündem beri güven verdi. Samimi yardımcı, dürüst. Yakın ilgisine teşekkür ederiz.

Ogün Civan

Dairemizin satışında göstermiş olduğu performanstan dolayı Sema hanımı kutlarım.Gerek hızlı çalışması gerek gösterdiği özveri gerçekten kayda değerdi, tüm dostlarıma kendisi ile çalışılması konusunda tavsiyelerde bulunacağım.Gayretli çalışmalarının devamını dilerim.

Oktay Orhan

Evimizin satışında bize yardımcı olan Sema Hanıma çok teşekkür ediyorum. Kendisi görevini titizlikle yapan, son derece güvenilir ve dürüst biridir.

Neslihangun

Ewimizi sema hanim sayesinde sattik bizimle iletsiimi her ayrıntıyı düşünmesi we ailemizden biri gibi, sanki yakin dostumuz gibi dawranmasi bizleri çok memnun etti kibarlığı we hoşgörüsünden memnun kaldik işini hakkıyla yaptığını dusunuyoruz inşallah yolu açık olur teşekkürler...

Kenan Taçar

Sema Hanım emlakçı gibi değil, ailemizden biri gibi bizimle ilgilendi. Onun sıcakkanlılığından ve verdiği güvenden aşırı memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Akif Yılmaz

Yalova merkezde istediğim kriterlerden daha iyi bir evi bulup satın almamıza vesile olan suat bey ve hamza beye çok teşekkür ederiz . Bir şeyi pazarlamaktan öte insana bir abi, kardeşmiş gibi yaklaşımda bulunan samimi ve güvenilir bu değerli insanlara, hayat boyu başarılar ve hayırlı müşteriler dilerim..

Akif Yılmaz

Yalova merkezde istediğim kriterlerden daha iyi bir evi bulup satın almamıza vesile olan hamza bey ve suat beye çok teşekkür ederim. Bir şeyi pazarlamaktan öte insana bir abi bir kardeşmiş gibi davranan samimi ve güvenilir olan bu değerli insanlara başarılar ve hayırlı müşteriler dilerim..

Yusuf Doğan

Yalova ve çevresinde güvenilir bir kişilik sorunlarınızı encabuk vehızlıca çözümle kavuşturacak bir yetenek Hamza bey

Yusuf Doğan

Yalova ve çevresinde sorunlarınızı enhızlı şekilde çözüme kavuşturu güvenilir şahsiyet Hamza bey

Hamittekin

0205 2018 tarihinde sema hanımın aracılığıyla gazi osman paşa didem sok c blok kat 1 no 2 yi aldım almadan önce yalovada onlarca emlakla konuştum ama hiç bir sema hanım gibi ilgili anlayışlı davranmadıbenim için herseyden önce bir danışman karşısondaki ne saygı duyacak sema hanımda bu fazlasıyla vardı sonunda sinopda kalkıp gittim ve evi begendim

Beiz Argon Topaı

Saygılı ve her zaman ilgii bir müşteri temsilcisi, teşekkür ederim her şey için.

Sami Aydın

yalova emlak piyasasında güven denilince akla gelen ilk isim Hamza bey. yabancı satışlarda yeminli arapça tercüman olması işinizi daha kolay çözmek ve dil problemi yaşamamak için Hamza bey

Sevim Bayrak

Yalova koruköydeki uzun zamandır satamadığımız evimizi 2.5 ay gibi kısa bir sürede Suat bey sayesinde satabildik. Gerek Suat bey gerekse Mahmut bey ilgi ve alakalarını eksik etmediler. Kısa bir sürede tüm işlemlerimiz bitti. Her ikisinede tşk. ediyorum. Calışma hayatında uzun yıllar başarılar diliyorum.

Alpan Cemil Er

Uzun zamandır satışını beklediğimiz dairemizi kısa sürede ve başarılı bir şekilde satışını gerçekleştirip, bürokratik işlemleri kısa zamanda tamamlayıp hayata geçiren sayın suat bacaksiz ve mahmut beye sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

Numan Aknaz

ev alma işleminde faruk beyin iş bilinci ve güvenirliliği sayesinde çok keyifli bir süreçte mülk sahibi olduk teşekkürler faruk altun

Nesrin Yılmaz

Satınalmış olduğumuz gayrimenkulün gerek tanıtımı, gerekse işlem takibi ve sürecin hızlı bir şekilde sonlandırılmasındaki samimi ve güvenilir davranışlarından dolayı Sn. Suat Bacaksıza teşekkür ediyoruz. Çalışma hayatında başarılar dileriz.

Hüseyin Karagül

suat bacaksız kardeşimizden çok memnunuz satışını yapmış olduğumuz gayrimenkullerden her yönü ile bize kazandırmış onun o güler yüzlülüğü dünya insanlığına bedeldir. Kardeşimizi çok seviyoruz . Dürüst ve doğru bir esnaftır.

Mehmet Fatıh Korhanlar

REMAX gayrimenkul şirketi ve özellikle Suat BACAKSIZ beyin almak üzere yola çıktığımız gayrimenkulle ilgili geniş çerçevede göstermiş olduğu ilgi alaka deneyim ve duyarlılığa en içten duygularımla şahsım eşim ve ailem olarak teşekkür ederiz.BAŞARILAR

Murat Aydin

Yapılan Aracılık faaliyetlerinin ve oluşan hataların arkasında durma noktasında başarılı.
saygılar

Cengiz Eryılmaz

Merkezdeki kat karşılığı arsa tekliflerinize açığız.Başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.