RE/MAX Star portföyünde 180 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 141 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 39 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Star


Bahçelievler Mah. Çetin Emeç Cad. No:34/1
Manavgat / Antalya

MÜŞTERİ YORUMLARI

Süheyla Yiğitoğlu

Merhaba Senem hanım ile yollarımızı tesadüf karşılaştı. Site içerisinde kiraya vermek istediğim bir dairem var. Birlikte gittik dairem eşyalı ve titiz biriyim Senem öyle güzel dinleyimiş analiz etmiş tam istediğim kiracıya 1 2 gün içerisinde buldu. Tüm prosedür işlemlerini ve evrak işlemlerini bizzat kendisi gerçekleştirdi. Çok güvenilir ve sempatik bir hanım efendi başarılarının devamını diliyorum.. iyiki tanımışım...

K*******

Merhaba, Senem hanım evimi sattıktan sonra bir işlem daha gerçekleştirdik. Geniş 1 Kiralık daire istedim kendisine olan güvenimiz bizi yanıltmadı. Çok teşekkür ederim

İrem Arslan

İnanılmaz mükemmel bir kadın güler yüzlü içten samimi işinde çok net başarılı... Her zaman yanındayız

Eylül Eren

3 yıl önce evimi Satmak istedim ve Senem hanım ile tanıştık... ozaman evimi satmamı istemedi... Gün bügün iyiki dinlemişim ozaman tekrar ev almak istedim ve Senem hanımı aradım çok sevecen samimi 2 gün içinde tek 1 daire gösterdi ve anladımki ne istediğimi özenle dinlemiş istediğim ev buydu süreçte hiç yalnız bırakmadı tüm prosedür işlemlerini yaptı yorulmadı sıcak demedi çok minnettarım her olumsuzlukta hayır birşey olmaz çözeceğiz dedi ve başardı.. kendisine çok çok teşekkür ederim..

Soner Özen

nevzat bey teşekkür ediyorum . her süreçte yanımızda oldunuz. sizinle çalışmak güzeldi.başarılar dilerim..

İbrahim Çekiç

hızlı ve profesyonel bir işlem oldu. teşekkür ederim.

Müslüm Şahin

neşe hanım sizinle bi arkadaş aracılıyla tanıştık. iyi ki tanıştık size çok teşekkür ediyorum. çok yardımcı oldunuz . sağolun . başarılar dilerim

Cahit Eser

yıldız hanım seninle işlem yapmak güzeldi. beni hiç yormadınız . iyi bir alıcı buldun tarlama . sağol varol

Adem Özen

kıymetli danışmanım teşekkür ediyorum . devamı gelen işlemlere inşallah

Yasemin Avcu

neşe hanım bizim için uygun kiracıyı buldunuz.nevzat bey ve size çok teşekkür ediyoruz. tekrar görüşme dileğiyle.

İbrahim Çekiç

neşe hanım ve nevzat bey e teşekkür ediyorum. gene güzel bir işlemle sonuça vardık . sizinle çalışmak güzel.

Ali Dere

yıldız hanım ilgilize alakanıza teşekkür ederim sorunsuz bi şekilde hallettiniz . sizinle çalişmak güzeldi.

Hakan Ekinci

profesyonel çalışma sisteminiz güler yüzlü ve sonuç odaklı çalışmalarınız için teşekkür ederim. mümkün olduğunca siziher alanda tavsiye edicem. Başarılarınızın devamını dilerim.

Tuğ Tekin Topçu

neşe hanım ve nevzat bey e teşekkür ederim. işimizi gördünüz eşyalı daireyi buldunuz 1 saat içinde.

Sakine Atabek

sevgili neşe hanım sizlere çok teşekkür ediyorum. tüm işlemlerde yanımızda oldunuz. elektrik su abonelik bile bizimle gelip ilgilendiniz. tanıştığıma memnun oldum.

Burhan Güler

Öncelikle remax markasına ve emlak sektörüne karşı çok büyük ön yargılarım vardı eşimin tavsiyesi ile remax ile tanıştım Temiz bir ofis, güler yüzlü çalışanlar, ferah bir çalışma alanı ve hatta bahçe bile düşünülmüş ikram ve güzel misafirperverlik içinde ayrıca teşekkürler. Çok değerli danışmanlarım ömer bey ve reyhan hanım şeffaf çalışma şekilleri ile tüm ön yargılarımı kırdılar. Normalde kimseye kısa zamanda dürüst diyemem ama 1 saat tanışma ile dürüst değiller diyebilirim 1 hafta tanışıklığımız oldu güzel, canlı, genç, enerji dolu danismanlarim şeffaf ve prosedürlü (alıcıyı, satıcıyı,kurumsal kimliği koruma ilkesi) çalışma şekliyle aklımda ne bir soru işareti nede tartışmaya yer bırakmaksızın beni ağırlayıp uğurladılar bu sebepten her aşamayı şeffaf bir şekilde takip etme olanağı verdikleri için bu iki arkadaşım bu sektörde görebileceğiniz en güvenilir ikili başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla, Sonsuz teşekkürler.

Ü*******

Senem hanım öncelikle iyi bir dinleyici bizim ne istediğimizi o kadar güzel analiz etti ki nokta atışı ile istediğimiz konutu buldu ve bizi ev sahibi yaptı her daim kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımla

İ*******

Senen hanımı yıllardır tanırım işinden önce insanlığı dürüstlüğü benim için her zaman öncelikli oldu. İşlem sürecinde tüm kriterimi göz önünde bulundurarak doğru kişiye ulaştı ve kısa sürede evimi kiraya verdi.

K*******

Merhaba, Senem hanım çok başarılı bize değer veren mülkmüzle sonuna kadar tüm işlemlerini kusursuzca çözerek sonuca ulaştırıldı. Başarılar diliyoruz.

Olgaç Kedili

neşe hanım nevzat bey sizlere teşekkür ediyorumm. yarım saat içinde işimi halletiniz. sizinle tanışmak güzeldi.

Fatih Kuzucuk

iyi ki sizinle çıktık yola çok teşekkür ederim . beni yormadınız sizinle çalışmak güzeldi.

Saffet Demiroğlu

sevgili neşe hanım elinizden gelenin fazlasını yaptınız bizi anladınız. size çok teşekkür ediyoruz pınar hanımla. sizinle tanıştığımıza memnun olduk.

Tahsin Yıldırım

Kurumsal bir firmaya örnek teşkil edecek bu iki arkadaşa sahip olduğunuz için, firma olarak çok şanslısınız. Başarıdan başarıya sizleri taşıyıp, firmanıza pozitif katkı sağlayacak bu iki danışmanınıza kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Günümüzde iki ayak üzerinde yüz yalan söyleyen emlak sektöründe, karşılaştığım bunda deneyimden sonra, hiç yalansız dürüst ve doğal yakınlıkları ile, bize yabancı olarak geldiğimiz Manavgat'ta, bizlere kardeş güveni vermeleriyle kendilerini evlatlarımız gibi hissettik. Duruşları, söylemleri ve doğrulukları gelecek nesillerimize olan karamsarlığımızı unutturup, bizlere ümit ışığı verdi. Türk Milletimizin genç ışıkları olarak gördük. Ve çok mutlu olarak Manavgat'tan ayrılıyoruz.

Esra Baykal

canım yıldız seninle konuşmayı çok seviyorum.iyi ki varsın gene en uygun evi buldun bana teşekkür ederim

Murat Eser

yıldız hanımcım çok teşekkür ederim. 2. kez ev sahibi yaptın bizi.seninle çalışmak güzel

Adem Özen

sevgili yıldız hanım her işimi hallediyorsun . dairelerimin kiralama işlemlerini yapıyorsun çok teşekkür ederim sana .

N*******

gene güzel bir süreç gecirdik sizinle çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza . gene bir işlemde daha görüşmek dilegiyle

Selmma Ertosun

YILDIZ HNIM ÇOK SEMPATİK BİR BAYAN. ÇOK KISA BİR SÜR İÇNDE ATIŞIMI GERÇEKLEŞTİRSİ.İLETŞİM HALİNDEYDİK.PROBLEMSİZ BİR ŞEKİLDE İŞLEMİMİZ SNUÇLANDI.EMEKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM YILDIZ HANIMLA ÇALIŞMAYI TAVSİYE EDİYORU.BİR SONRAKİ ALIM SATIM İŞLEMLERİNDE KENDİSİYL SEVE SEVE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Mehmet Bilici

cansınız iyi ki varsınız :) çok sağolun sizinle gene görüşmek dileği ile . beni arsa sahibi yaptınız.

Kemal Türker

sevgili yıldız hanım ve ömer bey sizinle işlem yapmak güzel devamı gelecek ... her işimi sorunsuz hallettiniz teşekkür ederim.

Cengiz Ülger

teşekkür ederiz yıldız hanım sayenizde aradığımız evi bulduk.Allah razı olsun

Mehmet Deniz

teşekkür ederim. sizinle tanıştığıma memnun oldum.

Ertuğrul Mazman

BARIŞ BEY KONUSUNDA DENEYİMLİ VE BAŞARILI BİR DANIŞMAN EVİMİZİN PAZARLAMA ESNASINDA VE TAPU DAKİ BİLGİSİ BECERİSİNDEN DOLAYI SORUNSUZ BİR ALIŞVERİŞ YAPMIŞTIR , KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Asım Kardaş

BARIŞ BEY KONUSUNDA DENEYİMLİ VE BAŞARILI BİR DANIŞMAN EV ALIM ESNASINDA KREDİ VE TAPU DAKİ BİLGİSİ BECERİSİNDEN DOLAYI SORUNSUZ BİR ALIŞVERİŞ YAPIP KONUT SAHİBİ OLMAMIZI SAĞLADIĞI İÇİN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Ayhan Soylu

KONUSUNDA DENEYİMLİ OLDUĞU GİBİ , Bİ O KADAR'DA BAŞARILI BİR DANIŞMAN , KONUT ALMA ESNASINDA VE TAPU DAKİ BİLGİSİ BECERİSİNDEN DOLAYI SORUNSUZ BİR ALIŞVERİŞ YAPMIŞTIR , KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Kadir Kaçar

Remax Star SEVGİCAN GÖKÇEN hanımefendi ile 18.04.2022 vermiş olduğu danışmanlık hizmeti , ilgisi, becerisi, sabrı ile işinde bana göre tam bir profesyoneldi. Bunun akabinde çok kısa sürede gerek tapu işlemleri, gerek alım satım işlemleri çok kısa sürede bitirdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum..

Feridun Yılmaz

Dükkan ararken branda da nevzat bey'i gördüm iletişime geçtim ve yardımcı oldu kendisine başarılar dilerim

S*******

sosyal medya aracılığı ile iletişim kurdum her soruma incelikle cevap verdi kendisine başarılar dilerim

Murat Çanga

daha önce abimin mülkünü sattı ve hızlı bir şekilde sonuca götürdü şimdi tekrar çalışıyoruz umarım tekrar hızlı bir satış olur başarılar dilerim

S*******

Nevzat bey her süreçte bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Sizinle tekrar çalışmak isterim

N*******

neşe hanım nevzat bey teşekkür ediyorum. sizinle işlem yapmak güzeldi.2 hafta içinde sonuca ulaştık bu kadar hızlı olmanızı beklemiyordum . :)

Fatih Şencan

sevgili nevzat bey tesekkür ederim . ilginize alakanıza her süreçte yanımızda oldunuz.

Fatih Şencan

neşe hanım nevzat bey ilginize teşekkür ederim . tüm süreçte yanımızda oldunuz. tnışmak güzeldi sizinle.

Cemre Doruk

Sevgican hanıma çok minnettarız. Onun sayesinde çok güzel evin sahibi olduk. İşlerimizi çok çabuk sıkıntısız hallettik. İşlerimizin her aşamasında çok yardımcı oldu. Sevgican hanım harika, dürüst, işi severek çalışan biri olarak, bize hayallemizdeki evin sahibi olmak için yardımcı oldu. Remax star ofisine ve özellikle Sevgican hanıma tüm kalbimizden teşekkür ederiz 🙏 💕

Meliha Çiftci

teşekkür ederiz neşe hanım . zamanınızı ayırdınız . daire çok hoşumuza gitti. sayenizde tuttuk. başarılar dilerim

Semih Akgün

Çok zorlu bir işlemin üstesinden tecrübeli bir şekilde geldi.. Yılmadan yorulmadan tüm işlemi sonuca ulaştırdı.. Başarılar diliyor. Çok teşekkür ediyorum..

Kenan Erdoğan

yıldız hanım ilginize teşekkür ederim.ne kadar hızlısınız :-)

İbrahim Kalayçı

neşe hanım gene 1 günde hallettiniz. hızlı profesyonel bir danışmansınız. sizinle çalışmak güzel.

Gamze Erken

teşekkür ederim . sizinle tanıştığıma memnun oldum.

Lütfi Arıcı

Reyhan Hanım ve Ömer Bey'e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul alışverişlerimizde kesinlikle kendileri ile çalışmayı tercih edeceğim. Teşekkür ederim.

Birol Ersoy

MÜLKLERİMİ SANA EMANET ETMEKLE İYİ YAPMIŞIM DİYORUM. SAĞOLASIN NEŞE KIZIM. HER SÜREÇİ YAPIYORSUN BENİ YORMUYORSUN.

Semih Akgün

sizinle tanışmak güzeldi. çok teşekkür ederim.en iyi şekilde ilgilenip verdiniz daireyi.

Cengiz Ürger

SÜPER YILDIZ HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ AİLECEK

Şükrü Özdemir

yıldız hanım çok teşekkür ederim 2 mülkümle de en iyi şekilde ilgilendi ve çok kısa süre de kiraladı.

Hatice Özçelik

ilgi alakanıza teşekkür ederiz.

Nuri Akdağ

yıldız hanım tam zamanında oldu tanışmamız . çok zor durumda sizin gibi şefkatlı bir insanla tanıştığım için çok memnunum. manavgata yeni atanmıştım sayenizde daireyi buldum.

Kemal Türker

sizinle çalışmak işlemlelerimi size emanet etmek güzel.profesyonel ve güvenilir bir danışmansınız. çok teşekkür ederim.

Emine Dönmez

sevgili yıldız hanım başarılarınız daim olsun sizden çok memnunum . dairelerimi sizin yetkinize vermekle iyi yapmışım.

Bekir Ersayan

yıldız hanım teşekkür ediyorum.başarılarınızın devamını dilerim.

Bengi Gürler

neşe hanım çok teşekkür ederim tüm süreçte yanımda oldunuz. güler yüzlü profesyonel bir danışmasınız . iyi ki sizinle tanıştım. kahveye beklerım yerleşince :)

Muhammet Koray

Müşteri olarak geldiğim ofisinizde göstermiş oldugunuz misafir perverliğiniz ve güler yüzünüzle gerçekten de işinizin hakkını veren birisiniz. Bir çok emlakçının azimli çalışmalarınızdan dolayı sizi örnek alması gerektiğini düşünüyorum 😊

Gamze Erken

Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Senem hanımla görüştük bize çok yardımcı oldu.. İşlem sonrasında tekrar tekrar arayıp bana ihtiyacınız varmı demesi bizi mest etti... herşey için çok teşekkürler.

Aleyna Çubuk

neşe hanım sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. 1 saat içinde uygun daireyi buldunuz . başarılarınızın devamını dilerim.

Pınar Demiroğlu

neşe hanım sizi yordum biliyorum . her süreçte bizi bilgilendiğiniz için teşekkür ederim. en iyi şekilde verdiniz dairemi. teşekkür ederim.

Ömer Ekinci

Yıllardır gayrimenkul Danışmanlığımızı yapan Senem hanıma sonsuz teşekkürler..

Gökhan Türk

Senem hanım ile işlem yapmaktan onu tanımaktan çok memnunum.. Başarılar diliyorum.

İlkay Süngü

Öncelikle harika bir insan çok profesyonel ve inanılmaz ilgili çok teşekkür ederim..

Hasan Ali Denizci

Profesyonel bir çalışma oldu. Ömer Bey'e özverili ve profesyonel çalışmalarından dolayı teşekkürler. İnşallah bir sonraki gayrimenkulümüzü alırken tekrar kendileri ile çalışmayı tercih ederim.

İbrahim Kalayçı

neşe hanım seninle bir işlem daha yaptık . daha nicelerine başarılar dilerim

Sebahat Yalçın

neşe hanım 2 gün içinde kiraya verdiniz.bu kadar hızlı sonuç beklemiyorduk. profesyonel olmanız bize yarar sağladı. teşekkür ederiz.

Hasan Yaman

Ev almaya karar verdiğimizde Sevgican hanımla karşılaştık sağ olsun bize güzel beğendiğimiz bir ev sundu satış süresi boyunca bize sağladığı üstün hizmetiyle güvenimizi hiç sarsmadı kendisine çok teşekkür ediyoruz .Tekrar bir gayrimenkul almak istesek kendileriyle çalışmak isteriz .Kendilerine başarılar diliyoruz..Ev alma düşüncesi olan kişiler kesinlikle Sevgican hanımı ziyaret etsinler👍

Kerem Emirdar

Kendilerine güler yüzleri ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum,gayet güzel ve samimi bir ortamda ticaretimizi yaptık, Allah razı olsun kendilerinden, çok teşekkür ediyorum,iyi ve kaliteli bir kişilik

İbrahim Kılınç

Barış bey ,kapora sürecinden tapu işleminin sonuçlanmasına kadar tecrübesiyle güven vermiştir, kendisine başarılar diler teşekkür ederiz.

Abdullah Aykut Karasoy

Aykut beton inş. ltd şti olarak, Barış beyin mülkümüzün pazarlama ve satış sürecindeki tecrübesiyle güvenli sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Fuat Köse

NEŞE HANIM NE KADAR TEŞÜKKÜR ETSEM AZ GELİR. HER SÜREÇTE YANIMIZDA OLDUNUZ . EN İYİ ŞEKİLDE İLGİLENDİNİZ.ALLAH RAZI OLSUN . SAYGILAR BAŞARILAR.

Cafer Ünal

Benim tüm emlak işlerimde Senem hanım ilgilenir. Donanımlı evrak eksiksiz işlemlerini gerçekleştirir. Aramalarıma her zaman cevap verir. Başarıların devamını diliyoruz...

M*******

Ben çok detaycı bir kişiliğe sahibim işlem sürecinde Senem hanımın sabrı profesyonelliği benim için çok önem içerdi... Güvenilir bir danışman her zaman emlak işlerimizde Senem hanımla olacağız...

Mehmet Demirbağa

neşe hanım size çok teşekkür ediyoruz. bize göre mükemmel bir daire buldunuz. sizi ve mülk sahibini beklettik süreçte kusura bakmayın . geç olsun güç olmasın . güler yüzlü profesyonel yaklaşımızdan dolayı teşekkür ederiz.

Birol Ersoy

neşe kızım ilgin alakan için teşekkür ediyorum sorunsuz bir şekilde verdin evi . diğer işlemlerde görüşmek üzere .

Gülsüm Ersoy

Senem bizim kızım oldu benim kızım evlerini benim evlerimi hep kiraya veriyor. çok memnunum bol kazançlar iyi günler

Gökhan Akıncı

Merhaba, eşimle birlikte uzun süredir ailemize uygun bir daire bakıyorduk. Senem hanımla yollarımız kesişti bize önce memnuniyet daha sonra güven verdi., işlen sürecinde evraklı detaylı her daim yanımızdaydı kendilerine çok teşekkür ediyoruz....

Yetkin Oral

ilgi alakandan dolayı teşekkür ederim . 1 hafta içinde verdin evi . profesyonel ve güvenilirsin.

V*******

Başarılarınızın devamını dilerim. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederim Neslihan Hanım

S*******

Bütün samimiyeti ile yardımcı olan ve her türlü desteği yapan müşterilerine ailesi kadar yakın ve samimi olduğun için canı yürekten teşekkür ediyorum. Başarılar…

Uğur Çağlın

sevgili neşe hanıma teşekkür ederiz hızlı ve güvenilir bir iş oldu. güler yüzünüz ve samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim

E*******

Neslihan abla her şey için çok teşekkür ederim. Gerçek ablam gibi yardım ettin bana işimi çözdün. Çok zorlu bir süreçti benim için ama seni tanıdım iyiki de tanıdımmm. Başarılarının devamını diliyorum.

Kadriye Kertel

Güler yüzlü kızım benim. Ailem yokken bana çok destek oldun iyiki tanıdım seni. Benim yüzümü güldürdün Allah da senin yüzünü güldürsün.

Hasan Karaöz

Güzel kalpli kardeşim. Ben kolay kolay gayrimenkul danışmanlarına karşı güvenmezdim ama sen ön yargılarımı yıktın. Profesyonelliğin, işine hakimiyetin, problem çözme yetin ve güvenilirliğin ile en kısa sürede gerekli işlemleri tamamladın ve beni çok sevindirdin. Başarıların devamılı olsun.

Mahmut Güzel

Kiralama ve satış işlemlerimi her zaman profesyonel olarak tamamladığın için teşekkür ederim. İşlerimizi uzun ömürlü olsun. Başarılarınız daim olsun Neslihan hanım

Sabure Şahin

değerli remax star danışmanı neşe hanıma ve sayın hüseyin günal bey e teşekkür ederim.toplam 3 dairemi sorunsuz bir şekilde sattınız. her süreçle ilgilendiniz. tek imzalara geldim . sizinle tanıştıgıma memnun oldum . güler yüzünüz ve hizmetinizden çok memnun kaldım

Enes Alan

İşlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuca taşıdığı için teşekkürler Barış bey.

Muzaffer Öztürk

Barış bey ,pazarlama, kapora kısmından tapu devrine kadar olan süreç te hiç takılmadan sonuçlandırdığı için çok teşekkür ederim.

Mutlu Doğan

neşe hanıma teşekkür ederiz yazın bizler için 1 gün içinde uygun daireyi buldu. tanıştığımıza memnun olduk.

Murat Taşçı

Biz aylardır kiralık daire arıyoruz. Senem hanım hava koşullarına rağmen eşimle bana çok yardımcı oldu. Taşınma sürecinde temizliğinde nakliyesinde her daim yanımızdaydı. Hizmette sınır yok dedikleri bu olmalı. Eşim ve ben kendilerine başarılar diliyoruz.

Erhan Duman

Merhaba, Senem hanımla çalışmaktan çok memnunum yine bir daire işleme çevirdi. Başarılarının devamını diliyorum. yeni işlemlerde görüşmek dileğiyle...

Mustafa Özden

neşe hanıma teşekkür ederim . dairemizle en iyi şekilde ilgilendi bizi yormadılar. her süreçi takip edip bilgilendirme yaptı.sizinle çalışmak güzeldi.

Mehmet Acar

neşe hanım sizinle 2. kez işlem yapmak güzeldi . teşekkür ederim

Ersin Özcan

sevgili neşe hanıma teşekkür ederim . verdiğiniz hizmetten memnun kaldık . kalitelı ve profesyonel çalışmanız çok iyi. hüseyin günal beye de ayrıyeten teşekkür ederiz.

Şeyma Özer

Bu iş kolunda gördüğüm en donanımlı kişi sizsiniz desem yalan olmaz. İşitme engelliler için büyük bir sorunken ev alıp satmak ya da kiralamak sizinle çözümsüz ve sorun olmuyor. Tüm ihtimalleri düşünüp buna göre kendini geliştirmiş bir gayrimenkul danışmanı insan daha ne ister ki... Her şey için teşekkür ederiz Neslihan hanım sayeniz de gönül rahatlığı ile kiralama işlemimiz tamamlandı. Daha çok şey yazmak isterdim ama diyeceğim tek şey iyiki varsınız ve iyiki sizinle karşılaştık. Başarılarınızın devamını dileriz.

H*******

Profesyonel ve başarılı bir işlem yaptığınız için teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile sizinle çalıştık. Ne kadar basit bir işlem için görünsede kiralama işlemi bizim için çok zordu. Her şey için teşekkür ederim tekrardan Neslihan hanım

C*******

Daireme öyle çok emek harcadınız ki. sorunsuz kiraya verdiniz. inşallah istediğim evi de siz bulacaksınız

Erdem Adalı

Teşekkür ederim Neslihan abla sözünde durdun daireyi bana kiraya verdin. Herşey ile ilgilendin. Başarıların güler yüzün daim olsun

Bedri Yükova

Telefonda verdiği güven ile kendisini hiç görmeden kaporayı gönderdim. beni hiç yanıltmadı. Tüm yardımlarınız ve samimiyetiniz için teşekkür ederim Neslihan hanım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Jenat Viskova

Türkiyeden ayrılırken mülkünü güvenle teslim etti. Her şey için teşekkür ederim. Kendi dostlarıma sizin için referans olacağım Neslihan hanım...

Gökhan Yaş

Sözüne güvenerek İstanbul'dan çıkıp geldim ve pişman olmadım. Aracım olmadığı için sadece alacağım eve defalarca götürmekle kalmadı özel şoförlük bile yaptı :) Verdiğiniz güven için, gösterdiğiniz samimiyet için ve en önemlisi işinizdeki uzman tavrınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

L*******

Babama ev alırken tanıştığımız Neslihan hanımı kıskanır duruma geldim. Babam kendisini kızı gibi sevdi güvendi. Kısa zamanda istediği evi buldu onları mutlu etti. Annemden Yozgat böreği sözünü de aldı. Şaka bir yana ailemizden birisi haline geldi. Bunun sebebi ise gerçekten işini severek yapıp danışanlarına gösterdiği samimiyet. İşini hakkıyla yapan güçlü kadın ailem adına teşekkür ederim. İyi ki tanıdık seni. Hep başarılı ve mutlu ol.

Isabella Smith

Beautiful woman... I congratulate you for all your help and professionalism. Always be successful. I am a reference for you to all my friends abroad because you are a very successful woman. CONGRATULATIONS

Melisa Bayram

Ailem adına ben teşekkür etmek istedim. ben onların yanında değilken sizin sayenizde işlemleri güvenle tamamlandı. profesyonelliğiniz ve içtenliğiniz için teşekkür ederim. Tüm çevremde emlak işi olanlara sizi öneriyorum.Başarılarınız uzun soluklu ve daim olsun Neslihan Hanım

Cemile Kahveci

Kısa ve öz olarak sizden ve işinizden bahsetmek istedim. Kendi ailenizden biri kadar samimi ve içten, bir o kadar da işinin tüm alanına ve işleyişine hakim profesyonel bir danışmansın. başarıların daim olsun. güzel kalbin hep önünü açsın Neslihan.

Kazım Kara

Sevgili Neslihan Hanım... Tüm profesyonelliğiniz ve samimiyetiniz ile bütün ön yargılarımı yıkıp güven verdiğiniz ve işinizi hakkıyla yaptığınız için teşekkür ederim.

H*******

Sizinle devamlılığı olan bir çalışma sürecimiz oldu. Her işimiz de ayrı ayrı mutlu olduk ve işimizi çözümlediniz Neslihan Hanım. Daha önce güler yüzlü, işine hakim, yaşadığı şehirde geniş porfföy e sahip, iş çözümlemede pratik uzman ve profesyonel bir iş insanı olmanız bize ayriyeten güven verdi ve işlerimizin devamlılığına vesile oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

O*******

Ne zaman kendim içim ya da bir yakınım için emlak işimiz olsa samimi ve hızlı bir şekilde çözdüğün ve yardım ettiğin için teşekkür ederim Neslihan Abla. resmen ailemizin emlak danışmanı oldun. iyi ki varsın

H*******

Tatlı kızım benim nasılda iyi kalplisin ki ben köyden gelemediğim de ya gelip beni kendi aracınla aldın, kendi çözebileceğin iş olduğunda hiç beni yormadan çözdün tüm işlerimi kiraladın evimi. Her şey gönlünce olsun. Evimin kapısı hep açık sana güzel gözlü kızım benim.

Ş*******

Manavgat'a başka bir şehirden geldim üniversite okumak için ve çok büyük kaygılarım vardı. Ama seninle tanışmak çok büyük bir şans oldu benim için Neslihan abla. Tüm yardım ve desteğin için teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum

M*******

Çok teşekkür ederim hem profesyonel hem samimi hem de güvenilir bir kiralama yaptık. Ama bu sadece bir iki işlem ile kalmayacak her daim gayrimenkul işlemlerinde sizinleyiz.

İ*******

İş yoğunluğunda bir de satış ile uğraşmak çok zorlu bir süreçti ama sizinle işlem yapınca içim çok rahatça işlemi yaptık. İşi gerçekten kendi satışınız gibi her detayı ile uğraşıp özverili davranıp alıcı bulup ilgilendiniz. O yüzden profesyonelliğiniz, samimiyetiniz ve güvenirliğiniz için tekrardan teşekkür etmek istedim. Başarılarınızın devamını dilerim Neslihan hanım.

Kemal Taş

Samimi ve güvenilir bir işlem yaptık. Kendim çok memnun kaldığım için tüm personelin ve çevreme sizi önerip yönlendiriyorum. İyi ki sizinle çalışmışız. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Rukiye Kaplan

Ev satın almak ve satmak sizinle tanışana kadar çok karmaşık ve zor bir süreçti. Taa ki sizinle tanışana kadar. Profesyonelliğiniz ve güler yüzünüz ile her şey çok kolaylaşıyor. Çok teşekkür ederim Neslihan hanım. Başarılarınızın devamın diliyorum.

Alev Yaman

Sizinle tanışmış olmak ve sizinle çalışmak gerçekten mutlu edici. Hem şahsınızı hem de profesyonelliğinizi çok sevdim. İşlerimizin devamlılığı olacağına eminim. Her şey için teşekkür ederim.

Marina Kovas

Tam da almak istediğim gibi bir arsa almak isterken sizinle tanışmak çok iyi bir şans. Alanya da deniz manzaralı bir arsa ve ben çok mutluyum. Thank you Neslihan.

Okan Sarı

Neslihan hanım çok teşekür ederim emekleriniz için. satın aldığım dublexim içime çok sindi. hayırlı işleriniz olsun

K*******

Tüm personelimi rahatça yönlendirebiliyorum.Okadar çok güveniyorum ki kendisine. Hiç aklım arkada kalmıyor. Neslihan hanım çok sağolun. iyiki tanıdım sizi

Binay Tunalı

neşe kızım bizi yormadan daireyi kiraya verdin teşekkür ederim . güler yüzün hiç solmasın.

Yusuf Atak

neşe hanım ilgi alakanızdan dolayı teşşekkür ederiz. yardımcı oldunuz 2 daire yi de en kısa sürede bizler için tuttunuz . iyi ki tanıdık sizi . başarılarınız daim olsun .

Hüseyin Demirkan

neşe hanım ve nurettin bey yardımlarınız için teşekkür ederiz. 1 gün için de uygun daireyi buldunuz.

Mujgan Ceylan

yardımlarınız için teşekkür ederim . bizi yormadan daireyi buldunuz.

B*******

hızlı bir sonuç oldu.bulduğunuz kiracılar da çok iyiler. teşekkür ederiz

İbrahim Kalayçı

sevgili neşe hanım profesyonel ve güvenilir bir işlem yaptınız. başarılarınız daim olsun . teşekkür ederim

Abdullah Çetin

ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. her süreçte yanımızda oldunuz.

E*******

sevgili neşe hanım ve erkan beye teşekkür ederiz.Gayrimenkulumüzü 1 hafta içinde sattılar . Tüm işleri yürüttüler. sizinle iş yapmak güzeldi

A*******

teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde evi kiraya verdiğiniz için.

Mehmet Benli

istediğimiz gibi daire buldunuz iyi varsınız sağolun . neşe hanım sizinle tanıştığıma memnun oldum.

Mustafa Şahin

sevgili hüseyin günal ve neşe tunalı hanıma teşekkür ediyoruz.dairelerimizle ilgilendiler sorunsuz bir şekilde satış gerçekleşti.sizinle çalışmak ve güvenilir olmanız bizi mutlu etti.

A*******

HIZLI BİR SATIŞ OLDU. SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM. PROFESYONEL VE KALİTELİ BİR HİZMET ALDIK.

Mustafa Ekim

Her süreçi takip edip bilgilendirdiğin için teşekkür ediyorum . kurumsal ofisle çalışmanın ayrıcaklık olduğunu anlamadım. hiç beni yormadınız.

Müşerref Gümüş

sevgili yıldız hanım aydınevlerde bulunan iki dairemi çok hızlı bir şekılde bizi yormadan sattınız. her süreçte yanımızda oldunuz. çok teşekkür ediyoruz.

Birol Ersoy

neşe kızım daireme kiracı buldun . her işimi takip ettin . seninle güzel işlemler yapacağız.

Mehmet Acar

yıldız hanımın sayesinde çok güzel bir eve sahip oldum . Allah razı olsun .

Merve Kara

yıldız hanım güzel bir süreç geçirdik. bizleri yormadınız. iyi ki de bizim danışmanımızdınız.

Nafiye Kabak

neşecim ilgin alakan ve tüm yardımların için teşekkür ediyorum.seninle çalışmak keyifli ve çok güzeldi .

Bilge Kaplan

istediğim kiralık daireyi buldunuz sakın huzurlu güzel . çok sağolun iyi ki tanıdım sizi. yardımlarınız için de teşekkür ederim

Okan Yılmaz

yıldız ablacım desteğin yardımın ve her süreçte yanımızda olduğun için çok teşekkür ederiz. inşallah tekrar görüşeceğiz.

Abdulaziz Akbıyık

sevgili neşe hanıma ve yıldız hanıma çok teşkkür ederiz her süreçte yanımızda oldular . güvenilir ve içten olduğunuz için teşekkür ederiz.

Cihat Gün

profesyonel bir şekilde işlemi bitirdiniz. neşe hanıma ve yıldız hanıma cok teşekkür edıyorum . her süreçte bilgilendirmeyi yaptılar .

Y*******

ÖNCELİKLE SENEM HANIM ÇOK PROFESYONEL ÇOK GEÇ BİR SAATTE DAİREYİ GÖRMEK İSTEDİK VE RED ETMEDİ DAİREYİ GÖRDÜK TÜM DETAYLI BİLGİLERİ AKTARDI AİLEMLE TEKRAR GÖRDÜK KREDİ İŞLEMLERİNİ TAPU İŞLEMLERİNİ ÇOK HIZLI VE KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRDİ. KENDİSİ İLE TANIŞMIŞ OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ BAŞARILARININ DAİM OLMASINI DİLİYORUM.

Celal Kaygusuz

2019 YILINDA SENEM HANIM'DAN ALMIŞ OLDUĞUM EVİ YİNE SATMASI İÇİN KENDİSİNİ TERCİH ETTİM. ŞEHİR DIŞINDA YAŞADIĞIM İÇİN SIK SIK GÜNCEL RAPORLAMA YAPTI. KISA SÜREDE İSTEDİĞİM RAKAMDAN EVİMİN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ. KENDİSİNE OLAN GÜVENİMİZ VE İNANCIMIZ İLE BAŞAILAR DİLİYORUM.

Ahmet Kaya

istediğimiz daireyi aldık sayenizde çok teşekkür ederim sizlere. ilginiz alakanız her süreçte yanımızda olmanız da ayrı bir memnun etti bizi . sağolun.

Mahmut Yıldırım

sevgili meslektaşlarım neşe tunalı ve emine gürbüz hanım ilgi alakanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim . uygun daireyi buldunuz .

Mehmet Arıcıgil

güler yüzlü ve iyi niyetinizlisiniz.bütün süreç boyunca neşe hanım ve hüseyin bey yanımızda oldular . çok teşekkür ederim profesyonel ve güvenilir olduğunuz için.

Taner Çalışkan

Senem hanımla 2. işlemimiz daha öncede kendisi ile gayrimenkul işlemi gerçekleştirmiştik. o zamanda bize çok güven vermişti her daim gayrimenkul işlemlerimizi kendisi ile yapacağız profesyonel, sabırlı, yüler yüzlü, dürüst işini severek yapıyor. başarılar diliyorum.

D*******

ÇOK UZUN SÜREDİR DAİREMİ SATMAYA ÇALIŞIYORSUM BİR ARKADAŞIMIN ÖNERİSİ İLE SENEM HANIM İLE GÖRÜŞTÜK BİZE OLAN YAKLAŞIMI GÜVEN VERDİ. EVİMİZİ KISA SÜREDE SATTI İŞLEMLER SIRASINDAKİ SABRI BİLGİSİ İLE HAYRANLIĞIMIZ 1 KAT DAHA ARTTI. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ...

Ayşe Gürbüz

EVİMİ KİRAYA VERMEK İSTİYORDUM SENEM HANIM ÇOK UZUN SÜREDİR ARKADAŞIM İLANI VERDİKTEN SONRA YAKLAŞIK 6 SAAT SÜRMEDİ EVİMİ KİRALAMASI. TÜM EVRAKLARIMI HAZIRLAMIŞ İMZALATMIŞ BENİM İÇİN BİR DOSYA HAZIRLAMIŞ HİZMET VE KİŞİYE DEĞER VERMESİ %100 KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM.

Burhan Ateş

Merhaba, Senem hanım çok mütevazi, kibar ve çok profesyonel işini eksiksiz ve evraklı yapması bize güven verdi. kendilerine başarılar diliyorum.

Zehra Ordulu

Manavgata yeni taşındım. Her şeye yabancıyken Neslihan hanım hem evimi bulmamda hem de ihtiyacım olan her konudan bana yardımcı oldu. Hem işinde çok iyi hem de çok sıcak kanlı. İyi ki böyle başarılı kadınlar var. Var olun

Yavuz Sağdıç

İşinde çok başarılı ve çok kibar bir insan. Bizlere çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz Neslihan Hanım

B*******

Neslihan hanımı karşıma allah çıkardı. Haftalarca kiralık arayıp bulamamıştım ama kendisi çok kısa sürede yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Seyhan Bağlar

Neslihan abla ya çok iyi kalpli bir insansın. Resmen öğrenci dostu. Bize hemen ev bulup zor durumdan kurtardı. Çok teşekkür ederiz. Unutma sözün var sık sık misafirimiz olacaksın :)))

G*******

SENEM HANIM ÇOK NAYİF VE YARDIM SEVER ULAŞILABİLİR. BİZE HER KONUDA YARDIMCI OLDU. NAKLİYEMİZE KADAR İLGİLENDİ ELEKTRİK SU İKAMETKAHIMIZI ALMAMIZDA YARDIM CI OLDU. HIZILI EMLAKÇI :) KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM.

H*******

Senem hanımdan bir daire kiralık fakat samimiyeti bilgisi tecrübesi ile bizi çok yakında ev sahibi yapacak. kendisine başarılar diliyorum

S*******

Şehir dışından manavgat'a yerleşmek için geldik. Senem hanımla tanıştık ve bize çok yardımcı oldu. biz eşyalarımızı getirmek için yola çıktık ve hızlı bir şekilde tüm işlemlerimiz gerçekleşti. iyi ki tanımışız çok teşekkür ediyoruz.

Ş*******

Senem hanım işini takip eden güler yüzlü profesyonel hızlı danışman. tüm resmi işlemlerimiz bitene kadar yanımızdaydı. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum.

Mukaddes Ünal

dairemi kısa sürede kiraya verdi. kibar, güler yüzlü, samimi davranışları ile ailecek bizlere kendini çok sevdirdi. başarılarının devamını diliyoruz.

Ali Kök

senem hanım ticari dükkanımı kısa sürede sonuca ulaştırdı. tüm gayrimenkullerimin tek danışmanı

Nurettin Süzen

senem hanım bizimle çok ilgilendi. gece gündüz ulaşabildik . kısa sürede işlemimizi gerçekleştirdik.

Nimet Aka

senem bizim evladımız gibi. kısa sürede tarlamızın satışını gerçekleştirdi. başarılar diliyorum.

S*******

Başarıların daim olsun canım güvenilir samimi kişiliğin insana güven veriyor çok memnunum seni tanıdığım için

Betül Kahraman

sevgili neşe Başarıların daim olsun .kişiliğin insana güven veriyor.bana güzel bir yer bulacagından eminim . saygılı ve profesyonel yaklaşımın içinde teşekkür ederim.

Emine Latinler

remax profesyonel kurumsal bir firma olduğunu biliyorduk zaten .. NEŞE TUNALI hanım a ayrıca teşekkür ederiz. o kadar sıcak kanlı o kadar güven verdi ki profesyonel yaklaşımı ve içtenliğiniz için size çok teşşekkür ederiz. sizinle işlem yapmak güzeldi.

Hatice Aktur

sevgili neşe hanım iyi ki tanıdık sizi .her süreçte yanımızda oldunuz . ilginiz alakanız ve profesnel yaklaşımızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Musa Şen

hüseyin günal ve neşe tunalı hanıma teşekkür ederim. mülkümle güzel ilgilendiler. güvenilir ve profesnoneller.

Engin Bektaş

Çok yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ederim her soruma cevap verdi burdan teşekkür ediyorum

Hakan Azmaz

Barış bey evimi kiralamada bana yardımcı oldu.Her detayı benimle paylaştı .Kendisine çok teşekkür ederim ve iş hayatında başarılar dilerim

Ö*******

neslihan hanım çok teşekkür ederim tüm desteklerin için. arabam yok diye her gün evden alıp tüm işlemlerimde bana bizzat yardımcı olmanı özellikle hiç unutmayacağım. şehir değişikliği yaptığım için senden ayrılıyor olmak üzücü.fakat her zaman tek danışmanım sen olacaksın. başarıların daim olsun.

Murat Eray

aradığım evi bulup yardımlarınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim NESLİHAN HANIM sizi çevreme emin olarak tavsiye ediyorum.harikasınız.

E*******

ön yargılarımın hepsini kıran, kısa sürede evladım gibi sevdiğim kızım yaptığın herşey için allah razı olsun.bana her adımda çok yardımcı oldun. evimi 1 hafta demeden sattın. verdiğin tüm sözleri fazlasıyla tuttun.tertemiz bir insansın. yolun açık olsun güzel kızım.muğlaya mutlaka bekliyorum.

İmren Kahraman

bize vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık . teşekkür ederiz . her süreçte yanımızda oldunuz . başarılar dilerim

Beyza Eser

sevgili neşe hanım . size ilginiz alakanız ve her süreçte yanımızda olduğunuz için çok teşükkür ederiz. profosyonel ve hızlısınız bizi hiç yormadınız. iyi ki tanıdık sizi. başarılar diliyorum

Gülser Güntürk

yıldız hanım herşey için çok teşekkür ederim. her süreçte yanımızda oldunuz iyi tanıdık sizi memnun kaldık . ilginiz alakanız için sağolun

Mehmet Erdoğan

hizmetinizden çok memnun kaldım .ön yargılarımı kırdınız ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. iyi ki tanımışız sizi

Mehmet Acar

neşe hanım teşekkür ederiz . en iyi şekılde dairemle ilgilendiniz. diğer daireyle de ilgilenmenizi istiyorum. çok neşeli ve profesyonel birisiniz . hersey içşn sağolun.

Oktay Tekin

neşe hanım ve hüseyin günal beye çok teşekkür ediyorum . güel bir süreç yönetimi oldu . remax star güvenilir ve profesyonel bir ofis . ilginize teşekkür ederim.

Naba Daıel

neşe hanım ve nihal hanım siz bize çok iyi yaklaştınız ve sıkıntımızı giderdiniz kiralık daireyi buldunuz hemen . sizlere teşekkür ederiz

Birol Ersoy

neşe kızım iki evimide sorunsuz bir şekilde kiraya verdin . sağolasın iyi niyetli güvenilir birisin . tüm gayrimenkul işlemlerini halletmeni istiyorum

Raif Aygün

neşe hanım size cok tesekkur ediyorum.hızlı bir şekılde saireyi buldunuz her süreçte işlerimi hallettiniz . hızlı profesyonel olmanız beni memnun etti. iyi ki sizle tanışmısız

Ahmet Solak

Neslihan Hanım verdiğiniz tüm sözleri tuttunuz. 1 günde evime uygun müşteriyi buldunuz. Sizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını gönülden dilerim.

Adem Özdem

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz evi Neslihan hanım sayesinde 1 ay içinde bulduk taşındık. Hem kızım hem eşim evimizden çok memnun. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Güvenle alış veriş yapabilirsiniz Neslihan hanım ile. Çok teşekkürler.

Hayrettin Bedel

İyi niyetiniz her halinizle belli oluyor. Hem işinizde başarılısınız hem de yardım seversiniz.. Umarım bize gösterdiğiniz iyi niyeti siz de hayatınızda her zaman görürsünüz. Evimizden çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Ahmet Karaman

Barış beyin ilgi alaka ve güler yuzlulugu bizi memnun etti ve isimizi hallettik tesekur ederiz..

Cesur Tunaç

Erkan bey istediğim aradığım evi iyi analiz edip hemen buldu ve manavgat side den ev satın aldım, remax star ailesıne teşekkürler

Özlem Boztoğan

Şansımı döndüren güler yüzlü nazık bayan. iyi ki tanıdım seni.... profesyonel ve her süreçte yanımda durduğun için teşekkür ediyorum .

Musa Özden

neşe hanım sizinle satış yapmak güzeldi kardeşim ve beni hiç yormadınız 2 hafta içinde dairenin kaporasını aldınız.hızlısınız... her süreçte yanımızda olduğunuz için sağolun . güzel bir işlem daha yapmak umuduyla inşallah...

Seyfettin Kara

Kesinlikle tavsiye ediyorum neslihan hanımı. Sürekli arayıp hatır soruyor ev ile ilgili bir sorun var mı ilgileniyor. Herşey gönlünce olsun. başarılar

Emine Tezel

güven ve samimiyet dolu olduğunu gösterdin bize. Tek amacın ev satılana kadar asla değil. Her zaman arayıp sorman anneler günümü bile unutmaman çok duygulandırdı. Teşekkür ederim

Tayfun Ünal

güzel kızım gösterdiğin ilgi alaka ile bizleri çok memnun ettin. başarıların daim olsun. eşim ile birlikte her şey için teşekkür ederiz.azmin sonsuz olsun.

Selamn Öz

Değerli Reyhan Hanım'a çok teşekkür ederim. Bizi doğru ve profesyonel yönlendirerek ev sahibi yaptı. ilgi ve alakanız için çok minnettarız.

K*******

teşekkür ediyorum Neslihan hanım gösterdiğiniz ilgi alaka için.en başta söylediğiniz gibi tüm vaadlerinizi yerine getirdiniz beni yarı yolda bırakmayıp istediğim evi içime sinerek almama sabep oldunuz.

Eleni Aila

thank you neslihan for helping. you are a reliable woman. i'm lucky to taste you

Ali Uğur

Teşekkür ederim Neslihan hanım evimiz istediğimiz gibi oldu. Almanya'da da sizden söz ediyorum.işinizi düzgün yapıyorsunuz.selamlar saygılar

Abdullah Işık

evim ile kendi evi gibi ilgileniyor dediğim zaman bunu mecazi yorumlayabilecek olanlar için şu detayı özellikle yazmak istedim.son kiraladığı öğrencilerin eksik tüm ev, mutfak vs eksiklerini kendisi tamamlamış.sonradan öğrendim ve insanlık olarak gurur duydum. bir danışmandan çok çok daha fazlası kendisi.Neslihan Acar başarılar

Umut Bayram

teşekkür ederim neslihan tüm desteklerin yardımların için.şehir dışından sana güvenerek geldim ve evime yerleştim.herkes gönül rahatlığı ile güvenebilir kendisine.işini dürüst yapıyor.

Mehmet Ali Ararat

İyi ki Sevgican Hanım'ı tanımışız diyoruz. Hiç aklımızda olmayan bir daire için bizi ikna edip bizi gezdirdi, bilgilendirdi. Aslında bizi çok iyi dinleyip; bizim ne istediğimizi, ne aradığımızı, beklentilerimizin neler olduğunu çok iyi tahlil etmiş. Bize bu satın aldığımız dairenin uygun olduğunu ta en başından görmüş. Tatlı dili, güler yüzü, nezaketi, işine olan saygısı, sabrı, enerjisi için kendisine ömür boyu müteşekkir kalacağız. Ali Avcı Bey' e ve Sevgican Hanım'a tekrar şükranlarımızı sunuyoruz.

Serdal Okudan

Satış işlemleri esnasında ilgi ve alakalarından dolayı Gayrımenkülü hızlı satışa sunmasından ve başarılı bir şekilde sorunsuz şatış işlemlerini gerçekleştirmesinden dolayı kendilerine tşk ederiz.

Muharrem Günay

Uzun süredir ailem ile yaşayacağım dubleks daire arıyordum.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Senem Hanım ile iletişime geçtim. Kısa sürede istediğim evi buldu. Kendisine başarılar dilerim.

Armağan İnalkaç

Ömer Bey ve Nurettin Bey'e ilgisi ve gösterdikleri 2 evi beğenmemize rağmen, sıkı takip ile çok beğendiğimiz ve kiraladığımız evi bize göstermeleri, ev sahibi ile buluşturması ve tüm resmi işlemleri tamamladıkları için ayrıca güleryüzlü ve nezaketleri için milyonlarca teşekkür ediyorum. başarılarının devamını diliyorum, Remax Ailesine de teşekkür ediyorum.

Abdullah Şekerci

İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiim. Nurettin bey ve Ömer Bey, Başarıları daim olsun...

Osman Koyuncuoğlu

Ömer bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Gül Elvan

kendilerine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Onur Asil

İletişime geçtiğim ilk andan itibaren hissettiğim ilgi ve samimiyet, çözüm odaklı yaklaşım ve bu minvalde kurulan bağ fazlasıyla memnuniyet vericiydi. Teşekkür ederim.

Fatma Getir

Çok akıllı, çok sevgili, çok mükemmel bir insanı iyiki Allah karşımıza çıkardı. çok memnun kaldık. :)

Zeynel Temel

oldukça memnun kaldım. hizmetlerinden dolayı ömer beye teşekkür ederim.

Nazmiye Yamuroğlu

Mustafa Beye çok teşekkür ediyoruz. Tüm süreçte takipcimiz oldu ve sorunsuz bir şekilde işlemimizi sonlardı. kendisi herkese tavsiye edebileceğim bir danışman .

Muhsin Çevik

neşe abla. gayrimenkul konusu dısındada yardımcı oldu bizlere. bankada yapılması gereken işlemlerimde yol gösterip akıl verdi . sağol iyi varsın güvenilir ve samami olduğun için teşekkur ederiz.

Tolga Yıldız

Sevgican Hanım en iyi şekilde tarla ve arsalarımızın satışını yöneterek kaliteli hizmet sağlamıştır.Gayrimenkul deki tek adresimiz kendisidir daha nice alış satışlar temennisi ile.

Ersen Özen

Senem Hanım bize istediğimiz daireyi kısa sürede, güler yüzlü, samimi tavırları ile her daim dostumuz olacaktır. SEVGİ ve SAYGILARIMLA

Nurettin Çoşkun

KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK, HER ZAMAN YANIMIZDAYDI VE SONUCA ULAŞMAMIZDA ÇOK YARDIMCI OLDU.TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Rabia Güleş

Alanyadan manavgata taşınma sürecimde manavgatta olan bütün emlak şirketleriyle görüştüm bizzat tecrübe ettim ve hic bir danışmandan memnun kalmadım.. Emine Hanım'ın direk istediğimi anlamasi ve dogru evi göstermesi, güler yüzü her konudaki yardımı ve hos sohbeti icin gösterdiği evi tutma isteğim daha da arttı evimden cok memnunum elektrik ve su konusunda bile bizzat beni götürüp kendisi ilgilendi yardimci oldu tatlı dili yardım severligi ve güler yüzü icin cok teşekkür ederim isini severek yaptığı cok belli

Mustafa Sarıbaş

sıkıntısız güzel bir işlem gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz neşe hanım. sizinle çalışmak güzeldi. güvenilir ve samami davranışınız için sağolun.

Tahsin Şahin

güvenilir ve samimi bir insansınız iyi ki tanıdım sizi . cok teşekkür ederim . inş gene bir çalışmamız olur . saygılar...

Osman Şahin

neşe kızım seninle tavşanlıda başka iş yerindeyken çalışmıştık. güvenilir içten gelen samimiyetin var . bizi yazlık sahibi yaptın manavgatta sağolasın . daha farklı işlemlerle görüşmek dileğiyle . tüm tanıdıklarıma tüm tavşanlıya diyeceğim onlardan burdan senden yazlık alsınlar .

Ahmet Ünal

neşe kızım becerikli ve başarılısın seni tebrik edeiyorum . güvenim sonsuz . daha işlemler yapacağız senınle .

Oliia Melnikova

SAYENİZDE BİZE UYGUN OLAN DAİREYİ KİRALADIK . SİZE TESEKKÜR EDERİM NE ŞE HANIM SAMİMİ VE İÇTEN OLDUĞUNUZ İÇİN ..

Lıud Mıla

Thank you Neslihan! I had a house with u.you are good person and cheerful. Ill recommend you to my friends. greetings.. ;)

Zeki Aslan

Marhaba. 1 yıldır ev bakıyorum Naslihan hanım hep yardımcı oluyordu. Yurtdışından en son geldigimde bana istedigim evi buldu. Cok mutlu oldum ben. Arabam yoktu hic bıkmadan beni her gün Sideden aldı işlerim çok evraklı oldu hepsini cözdü. Sorunsuz ev sahibi yaptı. Minnettarım. Sevgiler saygılar. Almanyada hep tavsiye edeceğim. Teşekkürler Naslihan hanım.

Mustafa Ateş

Ben Mustafa Ateş Yıldız Hanım ile Veli mimar sayesinde tanıştım. Tanıştığıma çok memnun kaldım. Emeğine sağlık. 6 Kiralama, 1 satış yaptı kısa zamanda. Çok sağ olsun.

Mehmet Acar

Mustafa beyle çalışmak güzeldi.Her saniyesini yönetti yanımdaydı.Dürüst ve şeffaf danışman. Çok teşekür ederim

Sevgi Gülbeyaz

İşini severek yaptığını gördüğüm ve müşterisine önem verdiğini bizzat yaşadığım bir müşterisi olarak kendisini bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimde danışmanım olarak seçtim.Çalışma disiplini ve hizmeti harika.Kesinlikle tavsiye ederim.Memnun kalırsınız.

Hüseyin Karadayı

Evimi 1 günde kiralayıp, tüm işlemleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdığı için kendisinden çok memnun kaldım.Her zaman arayacağım bir kişidir YILDIZ Hanım

Yasemin Bilgi

Senem Hanımla tanışıklığımız uzun zaman öncesine dayanıyor.Hayalimdeki evi anllattım ikinci baktığım ev tam istediğim gibiydi fakat bütçemin üzerindeydi.Kendime ait bir dairem olduğu için bir bankadan ev değiştirme paketi kullanarak geri kalan miktarı kredi çekerek tamamladık ve hayalimdeki eve kavuştum.Bu süreçte v banka ve tapu süreçlerinde tüm profesyonelliği, güler yüzü, sabrı ile hızlıca sonuca ulaştık.(Günde 4 kere tapu ve bankaya gitttik) Bundan sonraki satışta diğer evim olacak Senem Hanım'a teşekkür ediyor ve herkese öneriyoruz.

Mehmet Ali Yıldız

güleryüzlü ve sıcak ilişkiler kurarak en çokta çözüm odaklı ve iyi niyetini kesinlikle takdir ettim.bundan sonrasıiçin kesinlikle yıldız hanımla çalışacak ve çevremdeki herkese ısrarla önereceğim :) bayıldık size ;)

Selçuk Beyoğlu

Yıldız hanım'ın benimle ve ailem ile yakın ilgisi, güler yüzlü olması, pozitif enerjisi ile evi anlatması, içimi rahatlatması, konut hakkındaki bilgileri beni çok memnun etti.Herşeyden öte emlak bilgisi de gerçekten çok kuvvetli. Mutlu bir ömür dilerim.

Sedef Engincan

İş bilgisi, ilgisi o kadar etkileyici ki sürekli iletişim halinde olmak istiyor insan. 10 Şubat Cuma günü görüşmeye gittik ve doğum günüm diye böyle ilgili davrandığını düşündüm :)) İş ahlakı böyle olur. Her şey için teşekkürler. Sevgilerle.

Nazmi Turan Eren

Cozum odakli isine hakim ve uzman emlakci.Islerimizi zamaninda ve duzenli bir sekilde kolaylastirarak tamamlamistir.Bize cok guven verdi cok yardimci oldu.Kendisiyle is yaptigimiz icin cok sansliydik.

Ferhat Tosun

siznle işlem yapmak guzeldi neşe hanım . hızlı ve guvenle evimize geçtik. ıyı ki tanıştık sizinle sağolun.

İbrahim Çekiç

sevgili neşe hanım teşekkür ediyoruz size...en iyi şekilde profesyonelce yaptınız işimizi. sizinle çalışmak iyiydi.

Mevlüt Yaşar

kendi evi gibi düşünüp istediğim kiracıyı bulup her şey ile ilgilendiği için çok teşekkür ederim neslihan hanıma.başarıları sonsuz olsun.sonuna kadar hakediyor.

E*******

sözünde durduğun için, bana ev ile ilgili her konuda yardım ettiğin için, içime sinen evi bulduğun için çok teşekkür ederim neslihan abla. çok içten ve samimisin.

Saltanat Baitukova

Senem Hanımla tanışmaktan ve onunla iş yapmaktan oldukça memnun kaldık. Kendisi çok saygılı, bilgili, iyi niyetli ve müşteri memnuniyeti konusunda çok başarılı. Saygılarımı sunarım

Nebiye Çalışkan

Sayın Abdullah Doğan herşey için teşekkürler.. Başka bir ilden taşınmak için ev tutmak istediğimde bana verdiğiniz güven, işinizle ilgili titizliğiniz, nezaketli duruşunuz 1 saat içinde farklı bir ilde ev tutmamı inanılmaz kolaylaştırdınız. Allahım da sizin işlerinizi kolaylaştırsın. Saygı ve sevgiler Nebiye Çalışkan

E*******

Biz işitme engelli insanlar unutmadınız. İşaret dili evi anlattınız. Ben çok mutlu oldum. Teşekkür ediyorum. Siz harikasınız. Beni anladığınız için. Çok başarılar.

R*******

Kesinlikle ezber bozan bir insan.emlakçı değil profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. İşini severek yaptığı çok belli. İnsan ilişkilerine önem verdiği için ayrıca teşekkür ederim. İşlemlerimi sorunsuz bitirdi.

B*******

Mülküm ile her şekilde sorunsuz ilgilenip beni kısa zamanda istediğim sonuca ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederim. Başarılar.

M*******

Teşekkür ederim Neslihan hanım yaptığınız herşey için. Başarılarınızın devamını dilerim.

Emine Güzel

Yıllardır yaşamayı hayal ettiğim mahallede ev sahibi olmama vesile olduğu için sonuna kadar tüm işlerimi güvenle takip ettiği için çok teşekkür ederim Neslihan hanıma.

Besra Kadıoğlu

Sadece telefon denilen cihazı kullanarak sunum yapmak, anlatmak, yaşatmak, izah etmek, sunmak, sabırla tekrar tekrar kalkıp mülke gitmek, yine görüntülü aramak herkesin yapabileceğini düşünmediğim şeylerden biriydi. Ama Mehmet Bey bu fikrimi değiştirdi. Çok yakında elini sıkmaya geleceğim ve rehberimden çıkarmayacağım isimlerden biri olacaksın.

Süleyman Serpil Cilvez

Öncelikle Tüm Remax ailesini selamlarım. Belki arayışım çok seçici olduğum için benden kaynaklı olarak sonuçlanmadı ama Mehmet KUŞ bey'in çabası ve inanılmaz azmi ve bana yardımcı olmak için gösterdiği emek görülmeye değerdi.. Çok teşekkürler. Hep aklımda kalacaksın.

Kadir Demirel

Sevgican hanımın evimizin satışında en başından en sonuna kadar hep yanımızda oldu guler yüzü ve iş disiplininde çok memnun kaldık tekrar bir işlerimiz oldugunda kendileriyle çalışmak isteriz

Rıdvan Dönmez

sevgili neşe hanım eşim beni çok mutlu ettiniz.her işimizde yanımızda oldunuz. kredi çekme işimizi tapu işlerimizi en hızlı şekilde hallettiniz.presyonel bir danışmansınız.çok teşekkür ederiz.

Perihan Bahar

neşe hanım size teşekkür ediyoruz. evimizi 2 hafta içinde sattınız. kaliteli hizmet verdiniz. her süreçi hallettiniz.iyi ki sizinle tanıştık.diğer işlemler için gene sizinle çalışmak istiyoruz.

Armağan İnalkaç

Nurettin Bey'e ilgisi ve gösterdiği 2 evi beğenmememize rağmen sıkı takip ile çok beğendiğimiz ve kiraladığımız evi bize göstermesi ev sahibi ile buluşturması ve tüm resmi işlemler tamamladığı için ayrıca güleryüzlü ve nezaketi için milyonlarca kez teşekkür ediyorum.

Yağız Tüfekçi

İyi insanlarla karşılaşmak için bu hayatta bir şeyler vesile oluyormuş. Evimiz sayesinde bu güzel insanla tanıştık. İyi ki de tanıştık. Sürekli unutmadan arayıp hal hatır soruyor. İçtenliği çok belli.

Hüseyin İnal

Bir insan her telefonu açtığında güler mi valla ben bunu Neslihan hanım sizde gördüm. Enerjiniz hiç bitmesin. Bu enerjiniz sayesinde aradığım evi buldunuz. Çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.Başarılar.

Mehmet Erdoğan

Abdullah beyi sabrı için çok teşekkür ederim. Çünkü 3 aydır görmek istediğim bütün evleri sabırla bıkmadan bana gösterdi. Ve artık hayalimizdeki evi aldık. Artık ailemizin danışmanı. Ona güvenmemek elde değil. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü daha iyisini bulamıyacaksınız.

Murat Tekin

Neslihan Hanım sizin için söylemek istediğim o kadar çok şey var ki. ben ilk kez bu kadar hassas davranan sözünde duran bir emlak danışmanı gördüm. evi kiraladıktan sonra bile ne zaman arasam bir durum olsa bana yardımcı oluyorsunuz. çok ama çok teşekkür ederim ben size

Yaşar Ümit

Babası vesilesi ile tanıdığım Neslihan adeta emlak kurtarıcım gibi. Yine bana ihtiyacım olan evi buldu kiraladı. Başarılar güzel kızım

Ertan Türker

Teşekkür ederim Neslihan Hanım yardımlarınız samimiyetiniz güler yüzünüz çok mutlu etti bizleri. Eşim sayenizde istediği evde yaşıyor. Sizi herkese tavsiye ediyorum.

Yılmaz Şükrü Özdemir

Neslihan hanım tek danışmanım benim. Kendisine o kadar çok güveniyorum ki evlerim ile ilgili her konuda yetki verdim. Kendi mülklerinin müşterisi gibi ilgileniyor fiyat belirlemeyi kendisi yapıyor ve beni hep memnun ediyor.İyi ki var :))

Zeki Hakan Dinçtürk

Emine hanım Side’de aradığım kiralık daireyi buldu hem de tek gösterimde içime sindi ve kiraladım.Bütün evraklar ve işlerle bizzat ilgilendi.Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Murat Sezgin

Neslihan Hanım aylar sonra bile unutmayıp bir ihtiyacım var mı diye arayıp sormanız beni çok duygulandırdı. İyi ki sizi tanıdım iyi ki evimle siz ilgilendiniz.

Ü*******

Şehir dışından hemen gelme şansım yoktu fakat bir arsanın detaylı araştırmasını yapmak için de fazla vaktim yoktu. Neslihan Hanımı arayıp yardımcı olmasını rica ettim.Bana göstermiş olduğu yardımlardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İletişime geçtiğiniz zaman farkını siz de görürsünüz.

Sefa Oğuz

Yeni bir daire almak için arayış içerisinde iken yollarımız REMAX STAR Ali Avcı Bey ile kesişti. Çok kısa sürede sonuca gittik. Tam istediğimiz gibi bir daire satın aldık, aynı zamanda kendi dairemizi satmamız gerekiyordu, yayla mahallesindeki dairemiz için Ali Avcı Bey bölge uzmanı Ömer Çin Bey'e yönlendirdi. Ömer Bey pandemi koşullarını da göz önünde bulundurarak dairemizi çok kısa sürede sattı. Kendisine ve REMAX STAR'a çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Durmuş Yıldız

Emine hanım Side’de bulunan arsamı kısa sürede sonuca ulaştırdı.İşinde son derece tecrübeli ve güvenilir bir danışman.Kendisine ve Re/max Star ofisine teşekkür ederim.

Talat Duran

Satış sürecinde ve sonrasında verdiği kaliteli hizmet için Emine hanıma teşekkür ederim.Samimi ve güleryüzlü davranışı çok hoşuma gitti.Kendisi bölgesinde uzman bir danışman, kesinlikle çalışmalısınız.Başarılar Emine hanım

Mehmet Arıcı

Erkan Bey işinde başarılı özverili ve profesyonel çalışan aynı zamanda hızlı sonuç odaklıdır. Terettüp etmeden çalışabilirsiniz

Hakan Tezcan

İmkanların zorlaştığı covid döneminde bütçeme uygun kiralık daire bulmamda bana yardımcı olmanızdan ötürü çok teşekkür ederim Erkan Bey sağlıklı günler dilerim

Hasan Şevik

Villamızı kısa sürede kiraya verdiğin için çok teşekkür ederim başarılar

Atilla Öztürk

Erkan Erol’a ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. Ailemize muhteşem ötesi villa kiraladı

A*******

Uzun zamandır kiraya veremediğim tarlamı Erkan Erol kurumsal bir şirkete kısa zamanda kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ö*******

Firmamızın tek ve profosyonel gayrimenkul danışmanı Erkan Erol’a kiralama işlemlerimizi her zamanki gibi hızlı bir şekilde sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz.

M*******

Daha öncesinde tatil yapmış olduğum Manavgat Side’yi çok sevdim ve sonrasında kendime bir yazlık almaya karar verdim. Erkan Bey’le bir Restaurantta tanıştım ve gayrimenkul danışmanı olduğunu öğrendiğim anda kendisine almak istediğim yazlıktan bahsettim. Ertesi gün davet ettiği ofisine gittim beni çok güzel dinlemiş taleplerimi çok doğru anlamış ve isteklerime göre sunduğu yazlığı satın aldım. Yoğun ilgisi sıcak yaklaşımı ve profosyonel çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Fransa’dan selamlar.

M*******

Manavgat bölgesinde yaşayan insanlar bekarlara ev vermiyor bu yüzden çok sıkıntı yaşıyorum. Pansiyon ve aparatlarda yaşamaktan sıkıldığım ve bunaldığım andı Erkan Erol ile tanıştım. Kısa sürede bekar olmama rağmen güzel bir daire kiralamama yardımcı olan Erkan Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Kudret Karakaya

Şehir dışında askeri personel olarak görev aldığım ve ilgilenemeyeceğim için dairemi satmam konusunda bir danışmana ihtiyacım olduğu zamanda tavsiye üzerine Erkan Bey’le tanıştım. Tüm süreçle çok yakından ilgilendi ve kısa sürede değeri fiyatına sonuca ulaştırdı. Hizmetinden ve tecrübesinden memnun kaldığım Erkan Erol’a çok teşekkür ediyorum.

Murat Karaoğlan

neşe hanım sayenizde güzel bir ev bulmuştuk ve kiralanacak olan evimizi 2 gün içinde verdiniz teşekkür ederiz. hızlı güvenilir samimi davranışınız için.

Hüseyin Elçi

sevgili neşe hanım ve yıldız hanıma teşekkür ederim.sayelerinde aradığım evi kiraladım. her konuda yardımcı oldular.

İzzettin Batı

Erkan Bey’i şehir dışından Manavgat’taki satılık daire ilanı İçin aradım. Manavgat’ta olmadığım için ilandaki resimlerden emin olamadım. Erkan bey bunun üzerine satılık olan daireye giderek beni görüntülü arayarak tek tek detaylı bir şekilde bana anlattı. Heyecanım ikiye katlanarak yola çıktım. Daireyi Erkan beyin anlattığı gibi gayet güzeldi ve bana göreydi. Kafamdaki fiyatla işlemi sonuçlandıran Erkan Erol’a teşekkür ederim.

Soner Türkmen

Krediden dolayı ipotek olan dairem nakit paramız olmadığından dolayı üzerindeki ipoteği kaldıramadık ve konut kredisi çekilemiyordu. Çok değerli Erkan bey bana peşin alıcı bularak benim adıma alıcı müşterisine kredi kapatılmasında referans olmuştur. Sorunsuz bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştiren Remax Star’ın başarılı gayrimenkul danışmanı Erkan Erol’a profesyonelliğinden dolayı teşekkür ederim.

Nazan Yılmaz

Yaptığı özenli çalışma ile beni etkileyen, farkını ispatlayan Neslihan Hanım ile çalışmaya karar verdim. Kendisi gerçekten ailemizin danışmanı oldu.Kedilerimiz bile biz yokken ona emanet.

Akın Gür

Bir günde istediğim evi bulup yerleşmeme yardım eden Neslihan Hanım'a çok teşekkür ederim.

Pınar Aydın

Harika bir insansınız tek kelime ile. Başarılarınız artsın diliyorum.

M*******

Arama ve msjlarıma gece gündüz demeden her daim beni aydınlatmak adına açıklamalarda ve önerilerde bulunan Erkan Erol’a göstermiş olduğu hizmetineden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Nezaket Özdemir

Hayalimdeki evi alırken tüm süreçte yanımda olan Erkan Ero’a teşekkür ediyorum. Detaylı anlatımları, planlı çalışmaları, güler yüzü ve ilgisi işlerimizi daima hızlandırdı. Başarılarının devamını dilerim.

Metin Emre

Uzun zamandır aradığım daireyi ilanları ararken sonunda buldum ve Erkan Erol’la tanıştım. Artık sadece ailemizin gayrimenkul danışmanı değil dostumuzdur. Başarıların devamını devamı diliyoruz.

Halime Fındıkçı

Tecrübesine güvenerek teslim ettiğim dairemi, çok güzel resimler ve çok güzel sunumlarla alıcılara önerdi ve kısa sürede sonuca ulaştırdı. Emeğinize sağlık Erkan Erol.

M*******

Aile apartmanı olduğumuzdan dolayı kurumsal bir yere ve güvenilir bir danışmana ihtiyacımız vardı. Erkan Bey’le ve kaliteli hizmetiyle dairemizi doğru kişiye verdik içimiz rahat... Kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatoş Tellioğlu

neşe hanım ne kadar tesekkur etsek az. isteğimiz evi sayınızde tuttuk.güler güzünüz neşenız daim olsun cok sağolun. tanıştığıma memnun oldum.

Sefa Yıldırım

neşe hanım size çok tesekkur ederız.ilginiz alakanız profesyonelliğiniz için. cok içten ve samami davrandınız.ailemizin danışmanı..

Durmuş Özgen

sevgili hüseyin günal ve neşe tunalı hanıma cok teşekkuer ederim. en kısa zaman da profesyonel şekılde işimi hallettiler.iş hayatınızda başarılar dilerim...

İbrahim Karakaya

Neslihan Hanım beni arayıp evim için ücretsiz expertiz yapabileceğini söylediğinde açıkçası bu kadar iyi bir çalışma sonucu beklememiştim. Pazarlama öncesi gösterdiği çalışma performansı bile takdire değer. Tebrik etmeyi gönülden değer buldum.

Adem Bilek

Yardımların için çok teşekkür ederim Neslihan Acar. 2 ay boyunca yanlış fiyattan dolayı ilan edip satamadığım evimi senin sayende alıcı buldum. Çalışma ciddiyetin ve samimiyetin on numara.

Meryem Ünal

Emek mahallesinin neşesi. Komşum 1 günde evimi kiraya verdi . Hız güven profesyonellik hepsinde iyisin.cok teşekkür ederim . Artık tek danışmanimsin . Tüm akrabalarima seni tavsiye edicem.

Hude Mhamad

Sevgili neşe hanım. Size çok teşekkür ediyorum.sizinle 2. Islemimiz hızlı güvenilir bir şekilde 2 yerimi kiraladınız. Güler yüzlü iyi niyetiniz var. Çok sağolun.

Murat Karaoğlan

Profesyonel güvenilir bir şekilde yaklaşımınız için teşekkür ederiz.hizli bir sonuç oldu.sayenizde istediğimiz evi bulduk.bir daire satışımız olacak sizinle yapmaktan memnun kalacağız.cok çok teşekkür ederiz.

Zeynep Tekin

Adanadan geldik 1 saat içinde evimizi tuttuk.cok tatlı güler yüzlü samimi davrandığınız için sagolun. Profesyonel ve iş bilirliginiz sayesinde bizi hiç yormadınız neşe hanım çok teşekkür ederiz . Iyi ki sizinle tanıştık...

Şükrü Özdemir

Neslihan Hanımı bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Şu an iyi ki tanışıp onunla iş yapmaya karar vermişim diyorum. Önü çok açık ve çok başarılı biri insan kendisi. Allah yolunu açık etsin

Yalçın Demirci

Neslihan Hanımın kiralama işlemi için bana göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldım. Diğer ofislerin aksine kıymetli olduğumu hissettiren kurumsal bir firmayla çalışmak beni onore etti. İyi ki Neslihan Hanım, iyi ki Remax...

Ali Şahin

Sayın Neslihan ACAR, benimle tanışıp tarlama ekspertiz yapmak istediğinde biraz tereddüt etmiştim fakat çok geçmeden güvenimi tamamen kazandı. Neslihan Hanım tarlamın gerçek fiyatını belirlememde yardımcı oldu. Ailecek çok memnun olduk. Gerçekten alanının en iyilerinden kendisi

Hüseyin Mutlu

Sevgili Neslihan Hanım, yaptığınız her için çok teşekkür ederim. Tarlamı çok kısa sürede satmanızın yanı sıra her zaman benim çıkarlarımı gözettiniz. İşinizi severek yaptığınız enerjinizden belli oluyor. Uzak demeden, saati önemsemeden sürekli müşteri götürdünüz. Her şey için çok sağ olun. Sevgiler

Kaya Doğan

Selen Hanımı arkadaşım vasıtasıyla tanıdım.İyi'ki de tanımışım.Verdiği hizmetten çok memnun kaldım.Dairemi 1 günde kiraya vermesi beni çok şaşırttı.Şehir dışında olmama rağmen süreci çok güzel yönetti.Tekrar çalışır mıyız?Tabi ki...

Mehmet Yıldız

Fransa’dan Side’ye yatırım yapmak için geldim, bir çok emlakçıyla görüştüm, hiç biri tam olarak istediğimi hem anlamadı hem de güven vermedi.Tam vazgeçecekken Emine hanımla tanıştım, beni çok iyi dinledi.İstediğim özelliklerdeki mülkü almamı sağladı.Sayesinde doğru bi yatırım yaptım.Güleryüzlü ve çok içten davranışları için kendisine teşekkür ederim.Başarılar Emine hanım

Zülküf Efeoğlu

Selen Hanımı üstün çabası için tebrik ediyorum.Bize çok yardımcı oldu.Güleryüzü ve samimiyeti için çok teşekkürler...

Selçuk Nergiz

Abdullah beyin dükkanımı bu kadar hızlı satacağını beklemiyordum. Bu süreci profesyonel yönetti. Kendisine başarılar dilerim. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğim birisi.

Atalay Saraç

Abdullah beyin profesyonel yaklaşım ve bilgilendirmeleriyle çok güzel bir ticari dükkan aldık. Bana bu karlı yatırımı yapmama sebep olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Kudret Karakaya

Side’de bulunan dairemin satışı için Emine hanıma yaşadığım şehir Bitlis’ten vekaletname gönderdim.Her türlü ipotek kaldırma ve satış sürecini ayağı kırık olmasına rağmen hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdı.Kısa sürede tanımama rağmen son derece güvenilir, samimi ve içtendi.Evimi çok kısa sürede sattı.Side’den yeni bir daire alacağım ve bu kişi danışmanım olarak kesinlikle Emine Gürbüz’dür.Kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ramazan Yıldız

neşe hanıma güler yüzü ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz

Mustafa Sarıbaş

kendisi ile kiralama işlemi olacaktı belirli sebeblerden dolayı vazgeçtim . güvenilir samimi ve içten olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. her anlamda profesyonel yaklaştı .

Samiye Doğru

Neslihan Acar'ın profesyonel farkını görmeniz için, kendisi ile tanışmanızı tavsiye ederim. Hızlı, güvenilir sonuca ulaştırıyor.

Ceren Yılmaz

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Emlak sektöründe sizler gibi güvenilir insanların olması güzel.

Kadir Uçar

Abdullah beyi oğlum gibi sevdim.Çünkü yaşlı olmama rağmen her bir süreci hassasiyetle takip edip beni bilgilendirdi. Bizi ev sahibi yaptı. Bir ev daha alacaz nasip olursa yine Abdullah oğlumla.. Teşekkürler

Arda Ünsal

Emine hanım Side’de hayalimdeki dubleks daireyi almamı sağladı. Tüm satış sürecini (kredi, tapu) profesyonelce yürüttüğü için kendisine çok teşekkür ederim.Ayrıca çok güleryüzle ve samimi olarak bizimle ilgilendi.Kendisine başarılar diliyorum.Side’de bir dost kazandım.

Barış Gülşen

Side’de bulunan dairemi çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştırdı.Kendisine kusursuz ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Başarılar Emine hanım.

Ayhan Deniz

Her şey gönlünüzce olsun. Eşimi mutlu ettiniz, sizden çok memnun kaldık. Umarım her daim çok başarılı olursunuz. Kişiliğiniz de muazzam. Çok çok teşekkürler Neslihan Hanım

Murat Şevik

Evimin bu kadar kısa sürede ve bu kadar karlı kiralanacağını hiç ummazdım fakat Erkan Erol farkıyla çalışmanın ayrıcalığını ben de yaşadım. İşini layıkıyla yapan, çalışkan, azimli ve güvenilir bir insan. Tebrik ediyorum Erkan Bey

Mehmet Yılmaz

Tatil için kendime kiralık daire bir süreçte, Erkan Bey en kısa sürede bana uygun yeri bulup tatilimin hiç aksamadan sorunsuz geçmesine vesile oldu. Bundan sonraki her Antalya tatilimde yine kendisinden yardım isteyeceğim kesinlikle

Tahir Ağuz

Erkan Beyin müşteri çeşitliliği sayesinde evimi rahatlıkla sattık. Kendisine yetki verdiğim andan itibaren gözüm hiç arkada kalmadı. Her aşamayla kendisi ilgilendi. Her an rahatlıkla kendisinden bilgi aldım ve tecrübelerinden faydalandım. Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

Barış Gülşen

Evimin satış sürecinde her konuda çok yardımcı olan Erkan Erol'a çok teşekkür ederim

Ş*******

Emlak dünyasına olan tüm ön yargılarımı kıran tek isim NESLİHAN ACAR. Sadece ofiste bir kahve ikram edeyim diyerek beni davet etti ve iyi ki davet etmiş. Şu an kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Başarılar.

İlhan Erkılıç

Almanya'da yaşıyorum. Yazları Türkiye'de tatil yapıyorum. Kendime bir yazlık almak istedim. Erkan EROL, bu konuda bana çok yardımcı oldu. Üstelik çok samimi davrandı, dost olduk. Çok teşekkür ederim Erkan Bey.

Yavuz Özkan

Erkan Beye beni en kısa sürede ev sahibi yaptığı için ve her konuda haklarımı koruyup savunduğu için çok teşekkür ederim. Kendisi çok güvenilir bir insandır. Gözünüz kapalı şekilde her işinizi ona teslim edebilirsiniz

Emine Uslu

Benim ve ailem için çok rahat ve sorunsuz bir satış süreci oldu. Erkan Bey sayesinde ailecek çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz

Fatma Uğur

Neslihan kızım, kalbinin güzelliği yüzüne yansımış. İşinde de bir o kadar güzelsin, başarılısın.Hep başarılı olmanı dilerim. Sevgiler

Erkan Uçar

Tam da ev almaktan vazgeçtiğim bir zamanda iyi ki karşıma çıktınız Neslihan Hanım. Sayenizde 1 akşamda doğru evi almaya karar verdim. Üstelik verdiğiniz tüm sözleri tuttunuz. tüm işlemlerimi bizzat takip ettiniz. Artık çalışacağım tek kişi sizsiniz.

Mehmet Demir

Sizin gibi insanların hala var olması gerçekten mutlu ediyor. Tek kelime ile size sonsuz güveniyorum ve mülkümü gönül rahatlığı ile sizlere teslim ediyorum. Teşekkür ederim.

Ömer Biçen

Erkan Bey işinde oldukça başarılı ve müşterilerine saygılı bir danışman. Başarılarının devamını dilerim

Çetin Gürlüyer

Sayın Erkan Erol ile tanıştığım için çok şanslıyım. Bana istediğim evi en kısa sürede bulup beni ev sahibi yaptı. Çok teşekkür ederim Erkan Bey

Tamer Erol

Erkan bey istediğim özelliklerdeki evi bulup bizi ev sahibi yaptı. Bu saatten sonra ailemizin danışmanı kabul ediyoruz kendisini. Kesinlikle ondan başkasıyla çalışmam artık

Murat Ali Karagöz

Evimizin satış sürecinde her zaman yanımızda olan Erkan Bey işinin ehli bir danışmandır. Çok emek verdi, bizim için çok çalıştı. Kendisine teşekkür ederim

Mustafa Dumansız

Bilgisi ve tecrübesi ile alıcısı olduğum mülkün tüm işlemlerini çok kısa sürede halletti. Sorunsuz bir süreç yaşattı bize. Herkesin Erkan Erol'u seçmesinde haklı bir sebep varmış gerçekten. Tebrik ederim Erkan bey

Veli Yıldırım

Mehmet bey gerek yarattığı alternatif sayısının çokluğu gerekse de alternatiflerin olumlu yönlerini anlattığı kadar olumsuz yönlerine de değinmesiyle tüm süreç boyunca bize profesyonel ve güvenilir bir firma ile çalıştığımızı hissettirdi. Gelecekte de mutlaka ihtiyaçlarımız doğrultusunda kendisine danışıyor olacağız.Başarılar dileriz.

Sevilay Poyraz

SEVGİLİ MEHMET KUŞ BEYEFENDİ. ŞAHSIMIN VE AİLEMİZİN GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK BİZE HER ZAMAN GÜVEN VERMİŞTİR. PROFESYONELLİĞİ, İŞ DİSİPLİNİ, TAKİBİ, GÜLER YÜZÜ VE TÜM İŞLEMLERİMİZİ OLUMLU SONUÇLANDIRMASI SEBEBİYLE GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ OLARAK KALACAKTIR. KENDİSİNE; BAŞARILI BİR SATIŞI DAHA BİTİRDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Hüseyin Mutlu

Mehmet Bey danışmanlığın ötesinde adeta ailemizin bir ferdi gibi düşünceli ve titiz bir çalışma sergiliyor. Tüm gayrimenkullerimiz için gözümüz kapalı güveneceğimiz danışmanımızdır.

Aziz Yurtsev

Samimi, sorumluluk, ilgi, iş takibi sayesinde son derece mükemmel bir iş çıkardı. Hizmetleri ve yardımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Tam istediğimiz eve kavuşmamızı sağladınız.

İsmailsoydan

Mehmet Bey uzun zamandır tanıdığım, çok sevdiğim, güvendiğim birisidir. Başka bir emlakçı ile çalışmam mümkün değildir. Sevgi, saygı duyduğum bir büyüğümüzdür. İşindeki profesyonelliği, güvenilirliği her zaman tercih sebebimiz olmuştur. Hizmetleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Aylin İnce

Daha önce görüşmüş olduğumuz emlakçılardan çok farklıydınız. Kaliteli ve daha güvenilir bir hizmetiniz var. Mehmet Bey ne zaman arasak her zaman karşımızdaydı. Her sorumuza açıklayıcı cevapları ile bizi rahatlattı. Güven verdi. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz. İnce Ailesi

Engin Zengin

Danışmanımız Mehmet bey, sadece pazarlama sürecinde değil, pazarlama sonrası da her turlu konuda bilgi ve destek vererek, bizleri ana isimize odaklanmamızda yardimci oluyor. Gosterdigi ilgi ve alaka icin tekrardan cok tesekkur ederim

Sema Kurdele

Gayrimenkulümüzün satışı konusunda göstermiş olduğunuz gayret, sabır ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz. Bizimle hep temas halinde oldunuz ve bilgilendirme yaptınız. Sizinle çalıştığımız için memnunuz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Neslihan Kaçar

Abdullah bey'i daha önce bir çok iş yaptığı kişiden metnini duydum onla çalışırken pişman olmayacağımı ve iyi bir sonuç alacağımı söylediler. kendisinden fazlası ile iyi bir hizmet aldım ve iyi bir sonuç elde ettik teşekkürler ABDULLAH DOĞAN

Veli Yıldırım

Ev alma vesilesi ile öyle güzel insan bir insanla tanıştım ki kızımdan farkı yok artık benim için. Hayalimdeki evi aldım. Doğa manzaralı huzur kokan bir evde huzur ile sayelerinde oturacağım. Ve kendileri sürekli baş misafirim olacak. Çok çok başarılar diliyorum. Çok teşekkür ediyorum.

Abdurrahman Duman

Satış işlemlerinde bize verdikleri tek sorumluluk kahvelerimizi yudumlamak oldu. Mükemmel bir hizmet veriyorlar.Tebrik ediyorum ve şükranlarımı sunuyorum kendilerine.

Hüseyin Mutlu

Evimi ve tarlamı 15 gün gibi kısa bir sürede sorunsuz, beni hiç uğraştırmadan satan Neslihan Acar Hanım’a sonsuz teşekkür ediyorum.Pratik çözümleri işlerinizi kolaylaştırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatlığı ile.

Abdullah Dere

Karlı bir yatırım yapmama vesile olan Neslihan Hanım’a yürekten teşekkürü borç biliyorum. Sizlerin de karşısına hep sizin gibi düzgün dürüst insanların çıkmasını dilerim. Çok teşekkürler

Alpay Polat

Selen Hanımla telefonda güzel bir diyalog kurduk.Bize çok pozitif geldi.Diğer emlak danışmanlarından farklıydı.Bize istediğimiz evi tutmamıza yardımcı olduğu için, kendisine çok teşekkür ediyoruz.Tekrar görüşmek üzere.

Abdullah Gürışık

Neslihan Hanımın pozitif enerjisi sayesinde tarlamı satıp doğru bir adım attığım kanaatine vardım. İşini böyle hakkıyla başaran yapmalı. Çok teşekkürler.

Selvinaz Nugay

Selen Hanımla bu 2'nci çalışmamız ve tekrar sonuç memnun edici.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tecrübesinden hiç şüphem olmadı.Kendisine başarılar diliyorum...

İlhan Erkılıç

Erkan Erol bey ilk başda benim için dinamik ve 7/24 müşterisi için koşturan bir gayrimenkul danışmanıydı. Çok kısa bir sürede samimi ve yardım sever davranışlarıyla güvencimi tamamen kazanmayı başardı. Bana tam aradığım evi bulup beni ev sahibi yaptı. Ve aynı anda bana yeni iyi bir dost kazandırdı. Erkan kardeşime çok teşekkür ederim ve başarılar dilerim.

Alev Yılmaz

Kaliteli insanlarla çalışmak her zaman kazandırır. Bunu Neslihan Hanım ile bir kez daha görmüş oldum. Çalışma sisteminiz süper. Farkınız ortada. Başarılar.

A*******

Gayrimenkul ile ilgili her konu tam anlamıyla doğru yardım aldığım tek isimdir kendisi. Başarılarınızın sürekli artışını yürekten temenni ediyorum Neslihan Hanım.

Aykut Eryılmaz

Ücretsiz olarak bir çok profesyonel hizmet veren bir kurum. Teşekkür ederim Neslihan Hanım vermiş olduğunuz hizmet doğru karar vermeme vesile oldu.

Yasemin Allien

Mehmet Kuş beye çok teşekkür ediyorum. Telefonla yardım istedik. Bu kadar ilgileneceğini tahmin etmedik. Yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Türkiye ye gelir gelmez hemen yanına geleceğiz Mehmet bey.. Yüz yüze görüşmek için sabırsızlanıyoruz. Tekrar teşekkürler..

H*******

Neslihan kızım vermiş olduğun hizmetten, göstermiş olduğun hassasiyetten çok memnun kaldım. Güler yüzünün hep böyle kalmasını temenni ediyorum. İşinde hep çok başarılı olman dileğiyle.

F*******

İlk kez bu denli işini hassas severek yapan bir emlak danışmanı görüyorum. Yaptığı ekspertiz çalışması çok başarılı. Üstelik ilk amacının müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu bizzat yaşayarak gördüm. Tebrik ediyorum.

Ayhan Uzay

Dükkanımı ziyaret ettiği için tanıştığım Neslihan hanımın çalışma sistemi ve yaptığı esnaf ziyareti çok hoşuma gitti. Başarılı disiplinli birisi olduğu için kendisinden çok memnun kaldım.

Zeynep Dizdar

Canım arkadaşım hemde dünyanın en mükemmel danışmanı herşey için çok tşk ederim başarıların daim olsun

Mehmet Eren

Uzun yıllardır inşaat firması sahibi olarak gayrimenkul sektörü içinde aktif olarak bulunan bir kişi olarak söyleyeceğim kısa ve öz olan tek şey şudur. Neslihan Acar işini mükemmel yapıyor.Zorlu bir süreci kısa zamanda başarı ile sonuçlandırdı. Dairemi sattı. Çok memnun kaldım. Kendisi ile daha çok çalışacağım.

Duygu Şen

Teşekkür ederim Neslihan Hanım. Sayenizde hep sahip olmak istediğim iş yerimi satın aldım. Bana başından bu yana çok destek oldunuz. Sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim. Başarılar dilerim.

Asena Cayıt

Gayretiniz, emeğiniz, samimiyetiniz ve profesyonelliğiniz için size teşekkür ederim sevgili Neslihan Hanım

Sibel Çamdibi

Neslihan abla o kadar iyi kalpli bir insan ki anneme ve bana aileden biri gibi davrandı. Bilgisi sayesinde zararımıza olacak her şeyden korudu bizi. Çok minnettarım ve çok teşekkür ederim.

Ferdi Bircan

Sayın Neslihan Hanım, sektöre hakimiyetiniz ve kurumsallığınız sebebiyle sizi tebrik ederim. Ön yargılarımızı ortadan kaldırıp bize güven verdiniz. Bizim için en önemli olan şey güvenilirlikti ve çok memnun kaldık. Tekrar teşekkür ederiz her şey için.

Nurettin Uysal

Neslihan Hanımı kızımın arkadaşının ablası olarak tanıdım ama sonrasında bir gayrimenkul danışmanı olarak oldukça bilgili olduğunu fark ettiğim için çok memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Ücretsiz ekspertiz yaparak mülkümüzün doğru fiyatını belirlememizi sağladı. Kendisine teşekkür ederim.

Berna Özer

Neslihan Hanımcım, bizim için yapmış olduğunuz her şey için teşekkür ederiz. Tüm samimiyetimle söylüyorum sizin gibisi yok. Eminim ki bundan sonra da sizinle birçok işlem yapacağız.

Esra Ersoy

Bir sağlıkçı olarak yoğun tempoda çalıştığım bu dönemde sizin gibi bir gayrimenkul danışmanı ile karşılaşmak benim için büyük şans oldu. İşlerimi kolaylaştıran ve benim adıma her aşamayı halleden Neslihan Hanıma çok teşekkür ederim.

G*******

Neslihan Hanım, aradığımız kurumsallığı, profesyonelliği sizde bulduk. Karşımıza çıkan tüm pürüzlerde bize remax olarak çok yardımcı oldunuz. Her şey için teşekkür ederim

Fatma Atlıhan

Erkan Erol farkıyla tanışalı daha çok olmadı fakat şimdiden birçok artısıyla karşılaştık. kendisine sonsuz teşekkürü borç bilir, başarılarının devamını dilerim.

Kerim Ayar

Erkan Bey, işinde başarılı ve samimi bir insan olarak kısa sürede benim ve ailemin güvenini kazanmayı başardı. İhtiyaçlarımıza kısa sürede olumlu dönüşler yaparak bizi gerçekten çok memnun etti. Çok teşekkür ederiz Erkan Bey

Melike Altun

Neslihan Hanımcım, iyi ki tanımışım dediğim bir insan olarak benim ve ailem için bir gayrimenkul danışmanından çok daha fazlası oldunuz. Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü size çok teşekkür ederim. Sizin gibi iyi insanlar iyi ki varlar

Zeynettin Aktür

25 yıllık avukatlık hayatımda gerek müvekkillerimin gerekse kendimin birçok gayrimenkul alım satımı oldu. Dolayısıyla birçok gayrimenkul danışmanı ile karşılaştım ve tanımış olduğum en iyi danışmanlardan birisi olan Neslihan hanımı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Meylis Annakulyyev

Türkmenistan’dan Türkiye’ye eğitim için geldiğimde buralara yabancı idim. Neslihan Hanım tüm misafirperverliği ile bütün sorunlarımı çözmemde yardımcı oldu. Kendisine şükranlarımı sunaram

Hamit Ünsal

Bütçeme göre ve istediğim özelliklerde ev bulmamı sağlayan Erkan Erol’a kendim ve ailem adına teşekkür ederim.

Bayram Yakupoğlu

Erkan Bey, işini çok iyi yapan bir danışman. Aldığı eğitimlerin farkını göstererek evimi çok kısa sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ederim

Beyza Akay

Sevgili Neslihan hanım, samimiyetiniz ve verdiğiniz güven bizi çok memnun etti. İşiniz hakkıyla yapmanızın yanı sıra aldığınız aile terbiyesi de farkınızı ortaya koymaya yetecek düzeyde. Her şey için teşekkürler

İbrahim Çakmak

Erkan Bey, bize en kısa sürede yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Bundan sonraki her ihtiyacımda mutlaka size geleceğim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sizin gibi işini iyi yapan insanlara çok ihtiyacımız var.

Mehmet Uslu

"Gayrimenkulde çözüme giden yol Erkan Erol" sözünün hakkını sonuna kadar veren bir gayrimenkul danışmanıdır kendisi. Çok takdir ediyorum. aynın zamanda çok samimi, bizden biri gibi.

Oğuz Fındık

Erkan Beyin işine olan hakimiyeti beni ve ailemi oldukça memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Osman Şengül

Ev sahiplerinin zorlayıcı şartlarından sonra kendime uygun kiralık bir daire bulamayacağımı düşündüğüm sırada Erkan Erol'la karşılaştım. Bütün pürüzleri benim yerime kendisi hallederek evime kavuşmamı sağladı. Çok teşekkür ediyorum Erkan Beye

Mehmet Acun

Erkan, seni öz kardeşim kadar sevdim abim. Sözünün arkasında duran, kalender bir insansın. bu sektörde senin gibisini bulmak zor.

Kader Şimşek

Erkan Beyyyy :) ailem ve benim için yaptıklarınızdan sonra size teşekkür etmeden geçemezdim. Biz zor bir süreç içindeyken yanımızda olup yardımcı olduğunuz için çok minnettarız

Hasan Erol

Erkan Beyin samimiyeti, özverili çalışması, işine ve bizlere olan saygısı beni çok memnun etti. Benim menfaatimi benim kadar düşünen bir gayrimenkul danışmanı olduğu için çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

Ercan Sönmez

Selen Hanım'ın Güleryüz'ü, samimiyeti, evimize gösterdiği özen ve dikkati bizi gerçekten çok mutlu etti.Evimizi çok kısa sürede kiraya verdi.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.İş yaşamında da başarılar...

Ömer Yaşar Gündem

Kendisi gerçekten alanında başarılı bir kişilik.Güleryüzü ve güvenirliği beni derinden etkiledi.Selen Hanım'a ve Remax Star ailesine çok teşekkür ederim.

H*******

İbrahim Bey satın alım işleminde profesyonel bir tutum içerisinde ve sürekli bizi bilgilendirerek güvenli bir satın alım sağladı. Satın alım sonrası işlemlerle de ilgilenmiş ve işini layıkı ile yapmıştır.Gerek nezaketi gerek işine hakmiyeti ve müşterisine verdiği değer ile teşekkürü hakediyor.

Muhsin Kara

Evime expertiz yaptığı için tanıştığımız Neslihan Acar işini hakkıyla yerine getiriyor. Gönül rahatlığı ile kendisinden gayrimenkul ile ilgili yardım alabilirsiniz. Çok memnun kaldım başarılar.

Meryem Çatdere

Neslihan Hanım’ın yardımıyla gönlüme göre bir ev sahibi oldum. Kibarlığı ve samimiyeti beni çok memnun etti. Verdiği hizmete teşekkür ederim. Taşınma süresi bitince evimin ilk misafiri kendisi olacak.

Ramazan Bedel

İşine gösterdiği özen, müşterisine verdiği değer ile farklı bir danışman olarak iyi ki kendisi ile iş yapmışız dedirtti bana Neslihan Hanım.Aradığımız evi almamıza vesile oldu.Başarılarının devamını dilerim.Çok teşekkür ederim.

A*******

Remax Manavgat şubemizde Babam ve Dayıma ait daireler ve dükkanın satışında görev alan Sezgin bey ile Ibrahım beyin dürüst çalışmalarından ve tüm işlemlerde bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Halil Sarı

temsilcimiz sevgican hanım gösterdiği ilgiden ve başarısından dolayı kutluyorum başarılarının devamını diliyorum remax sirketinede teşekkür ediyorum

Hülya Uysal

Erkan Erol beye internet aracılığı ile ulaştık dürüstlüğü ve tecrübesi ile bizi düzenli olarak bilgilendirdiği artı bizim ev sahibi olmamıza vesile olduğu için çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz .

Zabit Aytek

Müşterinin isteğini doğru anlayıp bu doğrultuda seçenek sunan ve iş disiplini olan bir danışmansınız. Tavsiye edilmenizin sebebini ailecek anladık Neslihan hanım. Teşekkür ederiz yardımlarınız için

Hilal Begüm Güzeler

Aldığı eğitimi işine başarıyla yansıtan Neslihan hanıma, evimizi bulma sürecinde bize oldukça yardımcı olarak desteğini bizden hiç esirgemediği için kendim ve ailem adına çok teşekkür ederim

Şura İşler

Özel günlerde dahi arayıp ilgilenen samimi bir insan. İşindeki başarısıyla da ayrıca dikkat çekiyor. İlginiz için çok teşekkür ederiz Neslihan Hanım

Halis Çandır

Erkan Beyin birçok kişiden bu sektörde iyi olduğumun duyumunu aldık ve kendisiyle irtibata geçerek istek ve taleplerimiz üzerine aramakta olduğumuz dubleks daireyi kısa zamanda aileme ve bana kavuşturdu. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Aynur Filiz Gök

Satmaya karar verdiğim daireyi Erkan Erol 1 günde sattı. Azmi, hızlı ve çalışkan yapısını takdir ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Emin Çevik

Bütçeme göre daire almam konusunda kafam karışmış durumdaydı. Daha öncesinde Erkan Bey’le iş yapan bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ve kısa süre içerisinde hayalimdeki eve kavuştum. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Sarı

Kaliteli hizmetini tam anlamıyla hissettiğimiz ailemizin tek gayrimenkul danışmanı Erkan Erol’a bu satışımızı da sorunsuz sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz.

Mikail Bıyık

Ev sahibi olmak isteyen ve profosyonel bir danışmanla çalışmak isteyen herkese tavsiyem Erkan Erol. Sayesinde tam da istediğimiz gibi bir daireye kavuştuk. Sizinle güven içerisinde çalışmak çok güzeldi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ergün Yılmaz

Satmak istediğim daireme kısa sürede ev sahibi bulan Erkan Erol’a ilgisinden ve samimi tavırlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok profosyonel bir satıştı.

Bünyamin Özcan

Aradığım özelliklerdeki daireyi çok kısa sürede bulup, bizimle güleryüzle ilgilendi.Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.

Selin Çiçekçi

Karşısındakini iyi bir şekilde dinleyen, en cazip fikirleri sunan, karşısındaki kişinin isteklerini not alan, benimseyen ve saygı göstererek güven veren işinde başarılı harika bir Gayrimenkul danışmanı. Almak istediğim daire konusunda bana yardımcı olduğu için ve sonuca ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Esra Çan

Bir telefon kadar yakınımızda hissettiğimiz, randevu da bizi bekletmeyen, samimi, saygılı ve tecrübeli bir danışman olan Erkan Erol’a dairemi çok kısa sürede satmam da yardımcı olduğu için teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Aydın Yılmaz

Emine hanım, dairemle düzenli ilgilendi.Beni her zaman bilgilendirdi.Ve sonuca ulaştırdı.Kendisine çok teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalırsınız.

Hakan Ünal

Başarılı, güvenilir ve işini seven bir danışman olduğu için kendisini tercih ettim ve çok memnun kaldım. Başarılarınızın artmasını diliyorum Neslihan Hanım

C*******

Güleryüzü, mükemmel enerjisi ve ikna kabiliyeti sayesinde hiç aklımda yokken ev alma kararını bana verdiren Neslihan Hanım’ı herkese tavsiye ediyorum.İşinde gerçekten çok başarılı.

H*******

Gayrimenkulle ilgili her konuda rahatlıkla arayıp doğru, güvenilir bilgileri aldığıma inandığım Neslihan Acar’a istediğim yatırımlık mülke beni yönlendirdiği için çok teşekkür ediyorum. Güven veren bir danışman.

Emin Çevik

neşe hanıma cok tesekkür ederiz . her süreçte yanımızdaydı. banka işlerinden tapuya kadar yardımcı oldu.güler yüzlü ve anlayışlı birisi.hizmetiniz için sağolun.

Enver Arslan

Mehmet Karaşahin

Hayalimdeki evi almama vesile olan, üstelik düğünüm öncesi nişanlıma evi sürpriz etmemdeki organizasyon, süsleme işlerine kadar her konuda bana yardımcı olan destek olan Neslihan Hanım’a sonsuz teşekkür ediyorum. Kesinlikle tercih etmelisiniz.

Zeynep Ünsal

Vermiş oldukları üstün kalite hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım. Başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum.

Hüseyin Ünsal

Gayrimenkulümüz vesilesi ile tanışıp arkadaş olduğumuz sıcak kanlı Neslihan Hanım’ın 15 günde mülkümüzü satmasının yanı sıra, işlerimizi özenle takip etmesi, kendisine olan güvenimizi artırdı. Başarılar

Mehmet Durmuş

Ömer Bey ilk arsa baktığımızdan satış sürecine kadar olan sürede bizimle sabırlı, sakin ve bilgili bir o kadar da güler yüzlü davranışlarından dolayı çok teşekkür ederiz. İyi ki Ömer Bey gibi bir danışman tanımışız.çok teşekkürler.

Hüde Mhamad

Neşe hanıma çok teşekkür ederiz güler yüzlü çok ve çok alakalı oldu.

Serhat Bozkurt

Hiçbir ücret beklentisi olmadan her konu hakkında bana detaylı bilgilendirme yapıp, defalarca sunum yapti ve beni bir çok bilmediğim konuda aydınlattı.kendisine çok ama çok teşekkür edrim

Salih Kelten

Aldığım hizmetten olabildiğince memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim . Ilgili ve sonuna kadar yanımızda oldu.

Hale Mhamad

Dükkanımı memnun kaldığım müşteriye kısa zamanda kiralayıp özenli davrandığı için kendisine çok teşekkür ediyorum

Hümeyra Akcan

Kısa zamanda hayalimdeki evi bulup, zorlandığım her süreçte bana destek olmasından dolayı, her gayrimenkul ihtiyacımda başvuracağım tek isim Neslihan Acar

Seher Kurt

Evimi 1 günde kiralayıp, tüm işlemleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdığı için kendisinden çok memnun kaldım.Her zaman arayacağım bir kişidir Neslihan Hanım.

Oğuzhan Akman

1 günde aradığımız evi bulup bize her konuda yardımcı olan güler yüzlü Neslihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Başarılar.

Deniz Uysal

Yeni evlenecek bir kişi olarak işlerimi hızlı yola koymama vesile olan, aradığım evi bana bulan Neslihan Hanım'ın profesyonel çalışmasından memnun kaldım. Teşekkürler.

M*******

Yatırım yapmak için istediğim lokasyonda ki arsayı 1 günde buldu.Kendisine çok teşekkür ederim.Emine hanım gayrimenkul ihtiyaçlarınızda çözüm odaklı bir danışman, başarılarının devamını dilerim.

Ali Küçükkaya

Uzun süredir villa yapmak için arsa arıyordum ki Emine hanımla tanıştım.Çok kısa sürede satış sürecini güvenli bir şekilde sonuca ulaştırdı.Kendisine güleryüzü ve içten davranışları için çok teşekkür ederim.

Ramazan Aygün

Antalya’da bulunan yazlığıma fiyat değerlendirmesi yapıp, satış süreci boyunca beni düzenli bilgilendirdi ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdığınız için Emine hanım size teşekkür ederim.

Mehmet Kara

Emine hanıma, Belek’te bulunan arsamı hızlı ve profesyonel bir şekilde sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ederim.

Aysel Başbuğan

Kendi yaptırmış olduğumuz binamızdan dairenin birini ailecek satma kararı aldık. Bölgenin uzmanı olan erkan bey ile geçmişte tanışıyorduk erkan beye dairenin birini satmamız gerektiğini ve isteklerimizi nasıl komşu istediğimizi belirttik. 1 ay demeden dairemizi sattı isteklerimize ve taleblerimize aynı şekilde riayet etti çalışkan ve başarılı emlak danışmanı tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim evlat bol kazançların olsun

Ramazan Yıldız

Dairemize kendi dairesi gibi hassasiyet göstererek aileme müşteri sunumlarında hiç bir rahatsızlık yaşatmayan Neslihan Hanım'a hızlı satışından dolayı çok teşekkür ederim.

Ali Özer

Neslihan Hanım'ın çalışma sistemi beni çok etkiledi.İlk kez işinin her adımını sunumlarla, evrak üzerinden bu denli ciddi yapan bir emlakçı gördüm. Kendisinin neden biz emlakçı değiliz, gayrimenkul danışmanıyız dediğini çok daha iyi anladım ve görmüş oldum. Başarılar diliyorum.

Caner Sarıcı

Emine hanıma vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Fikret Yılmaz

İstediğimiz daireyi almamıza vesile olan kardeşim Neslihan'a verdiği emeklerden, güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.Mülkle ilgili ihtiyaçlarımızda ailecek aklımıza tek gelen isim oldu artık .

A*******

Baldızımın dairesini 1 günde kiraya vererek bizleri ailecek kazandı bunun yanı sıra benim dairemide kısa sürede kiraya vermiştir. Erkan bey çalışkan, azimli iş gören bir kişi işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz

M*******

İki aydır bütçemize uygun yazlık arıyorduk bütçemizin kısıtlı olmasından dolayı bulamıyorduk Erkan bey ile tanıştık 2gün içinde bütçemize ve isteklerimiz uyan yazlığı bulmanızda yardımcı oldu ve her konuda yanımızda olarak işlerimizinin hızlı bitmesini sağladı teşekkürler Erkan bey

İ*******

Side bölge uzmanı olan Erkan Beye arsamızı satması için yetkilendirdik 1 hafta demeden sattı Sorunsuz profesyonel hizmet arayanlara tavsiyem Erkan Erol

Hakkı Demiray

Hisseli bir satış sürecini çok hızlı ve profesyonel yaklaşımıyla sonuca ulaştırdı.Emine hanıma kaliteli hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda kendisini tavsiye ederim.

Emine Karaali

Yatırım yapmak için aradığım arsayı çok kısa sürede bulup, sonuca ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.İşine vakıf ve güven veren yapısıyla süreç boyunca yakından ilgilendi.Teşekkür ederim.

Meltem İncekaş

Emine hanım, bir hafta içinde hızlı bir şekilde dairemin satışını profesyonel yaklaşımıyla gerçekleştirdi.Kendisine ve Remax Star ofisine çok teşekkür ederim.

Orhan Ölmez

Emine hanım aradığım kriterlerdeki daireyi tek gösterimde almamı sağladı.Satış süreci boyunca yakından ilgilendi.Kendisine ve Remax Star ofisine çok teşekkür ederim.

Meltem İncekaş

Emine hanım, aradığım özellikte ki evi bir gün içerisinde buldu.Başka evleri görmek bile istemedik, sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştırdığı ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mine Arslan

Tüm süreç boyunca ve satış sonrasında profesyonel, içten ve doğal bir ilgi gösterdiği için Emine hanıma çok teşekkür ederim.

Aysel Başbuğan

Mülkümü kısa sürede sonuca ulaştırdı.Süreç boyunca beni bilgilendirdiği ve içten samimi ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.İşini gerçekten severek ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir danışman..

Yusuf Dimli

Sevgican hanıma bize sağlamış olduğu üstün hizmet anlayışından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.Iyiki kendilerini tanımışız evimizi çok kısa sürede sattığı içinde ayrıca çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki gayrimenkul alırken veya satarken kendileriyle tekrar çalışacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum Sevgican hanım.

Emre Tokul

Satin alma surecinin tamaminda bizim de nazimizi ceken sevgican hanima teşekkürü borç bilirim istediğimiz eve kavustuk kendisi kibarligi ve nazikligiyle bize memnun etti

Serhat Yusuf Bozkurt

Her adımda bana yardımcı olan, tüm işleri organize eden, evimi değerinde bu kadar kısa sürede satan Neslihan Hanım'a çok teşekkür ederim. Her zaman kendisi ile çalışacağım.

Tunahan Dinç

Aradığımız kriterdeki mülkü bize bulduğu için emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.İşini severek, hakkını verenlerle çalışmanızı tavsiye ederim.Neslihan Hanım gibi.

Asım Karakaya

Gayrimenkulle ilgili bize her konuda yardımcı olan, kızımız gibi ailemizde çok sevilen Neslihan, işini hakkıyla yapıyor ve bizim tek danışmanımız.

Feyza Uysal

Hiçbir ücret beklentisi olmadan mülküm hakkında bana detaylı bilgilendirme yapıp, defalarca sunum yapan ve beni bir çok bilmediğim konuda aydınlatan Neslihan Hanım'a sonsuz teşekkür ediyorum.

Dursun Yılmaz

Danışmanımız Erkan bey tüm işlemlerimizin arkasında durarak bizlere destek olmuştur. Teşekkürler

Ayşe Çopur

1 yıldır satamadığım yazlığımı Erkan bey sayesinde kısa sürede satıldı. Başarılar dilerim

Selaattin Kara

Emine hanıma arsamın satışını kısa sürede sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.İşinde son derece profesyonel bir danışman, kendisine başarılar dilerim.

Ayşe Çopur

Emine hanım Yazlığımın en kısa sürede sonuca ulaşmasını sağladı.Kendisi işini severek yapan ve müşteri memnuniyet odaklı bir danışman..Kendisine ve Remax Star ofisine çok teşekkür ederim.

L*******

İlgili ve bilgili danışman erkan bey e tşk ederiz başarılarının devamını dilerim

Hatice Gürışık

Daha önce bir çok emlakçı ile çalışmış birisi olarak Neslihan Hanım'ın farkını çok net gördüm.Profesyonel duruşundan çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile mülkümü kendisine teslim ettim.

Hüseyin Yaşar

Zorlu pandemi sürecinde defalarca sadece bir ihtiyacımın olup olmadığını sormak için arayan tanıdığım tek gayrimenkul danışmanı.Müşteri memnuniyetini sadece alım-satım olarak görmeyen mükemmel bir kişiliğe sahip.Sizin gerçekten gayrimenkul danışmanınız olduğunu samimi hissettiriyor.Neslihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Başarılarının artarak devam etmesi dileği ile.

Yahya Taşkıran

Erkan Bey bizim ev konusunda tecrübesizliğimizin farkına vararak bizi en iyi şekilde yönlendirmiştir. Bu işte sonsuz güvenilebilirsiniz.Teşekkürler.

Murat Şeker

Kaliteli hizmet anlayışıyla bütçemize uygun daireyi hızlı bir şekilde bize sağlamıştır. Çok güzel bir konumda çok güzel bir daireye yerleşmemize yardımcı olan Erkan Erol'a çok teşekkür ederim.

Enver Şahin

Erkan bey'in yönlendirmesiyle içimize sinen bir yatırım yaptığımıza inanıyoruz. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Mustafa Küçükkara

İşini severek yaptığını gördüğüm ve müşterisine önem verdiğini bizzat yaşadığım bir müşterisi olarak kendisini bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimde danışmanım olarak seçtim.Çalışma disiplini ve hizmeti harika.Kesinlikle tavsiye ederim.Memnun kalırsınız.

Faruk Kökçü

Daire alma sürecimizin en başından itibaren takip eden Erkan bey hep yanımda olmuştur ve bana yol göstermiştir. Gece gündüz sorularımı cevaplayarak tereddütte kalmamı engelleyerek beni aydınlatmıştır.. Kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Erdal Aytekin

Evimin fiyat değerini bilmiyordum Erkan bey'in yardımlarıyla fiyat değerini öğrenmiş oldum ve sonrasında kısa süre satmamıza yardımcı olarak almak istediğimiz daireye sahip olmamıza yardımcı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ahmet Bağış

Bir telefon kadar yakınımızda olduğunu bize her zaman hissetirdi ve randevu için bizi bekletmedi. Kiralamış olduğumuz ferah daire için kendisine teşekkür ederiz.

Aydın Özdem

Neslihan Hanım'ın sonuç odaklı değil, müşteri odaklı çalışma sisteminden çok memnun kaldım.Kendisini her aramamda, benimle güler yüzlü ve içten konuştu, ilgilendi.Gayrimenkulde arayacağım tek isim kendisi.Teşekkür ederim.

İsmail Çoruhlu

Zorlanacağımızı düşündüğümüz tapu sürecini sıkıntısız bir şekilde hallederek işlerimizi hızlı ve profosyonel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Bundan sonraki çalışacağımız tek gayrimenkul danışmanımız Erkan Erol. Başarılar.

Orhan Şimşek

Bekar olduğum için bulmakta zorlandığım daire arayışında bir tavsiye üzerine Erkan Bey’le tanıştım. İlgisi ve emeği sayesinde 1 hafta içinde daireye bularak kafam rahat bir şekilde yerleştim. Herşey için teşekkürler.

Sena Alıç

Ev arkadaşımla ayrılarak yeni daire arayışı içindeyken istediğim gibi bir daire bulamazken Erkan Beyle tanıştım. Sadece 1 günde daire bulmama yardımcı olarak geniş çevresi sayesinde eşya bulmam konusundada beni yönlendirmiştir. Her türlü ihtiyacıma destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Duygu Soylu

Tapu işlerimiz bittiği halde elektrik, su abonelik devrimize kadar bizi yalnız bırakmayarak hizmet kalitesini bana ve eşime sunmuştur. İlginizden ve samimiyetinizden dolayı teşekkür ederiz.

Hüseyin Keçeci

İhtiyacımız olduğu anda değeri fiyatına dairemizi tam da istediğimiz sürede satmıştır. Tecrübenizi herkese tavsiye ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Erkut Doğan

Arkadaş tavsiyesiyle tanıdığım Erkan Bey’den dairemi satmam konusunda danışmanlık istedim. Değeri fiyatına satarak işlemi sonuçlandırdı. Teşekkürler.

Gizem Şahan

Güler yüzü, samimiyeti ve tecrübesi dışında kaliteli hizmetinden dolayı Erkan Erol’a çok teşekkür ediyorum. Aradığım danışmanı buldum ve herkese tavsiye ediyorum.

Selma Kaplan

Zor bir süreçte hayallerimdeki eve kavuşmama yardımcı olan Erkan Bey’e göstermiş olduğu ilgi ve samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Süreç bittiği halde her zaman arayıp hal hatır sorarak ve ziyaretimize gelerek tüm içtenliğini bize ispatladı. İşinde başarılarının devamını diliyorum.

Coşkun Kurt

Gece gündüz demeden almak istediğim daire konusunda bana tecrübesiyle yol gösteren Erkan Bey bu işte ne kadar profesyonel olduğunu bana ve aileme ispatladı. Ailecek kendisini çok sevdik. Daire almak isteyen herkese tavsiyem Erkan Erol.

Yıldıray Satır

Uzun zamandır satmak istediğimi arsamı satışa sunarak kısa sürede satan Erkan Beye çok teşekkür ediyorum. Hızlı sonuç isteyen herkese tavsiyem Erkan Erol.

Erdoğan Gültekin

Daha önceki görüştüğüm emlakçıyla bir çok sorun yaşadık ama Erkan bey profesyonelliği ve tecrübesiyle kafamıza takılan bir çok konuda bizi aydınlattı ve fazlasıyla ilgilenerek işlemlerimiz sonuçlandı. İşinin uzmanı, bütün sorulara açık ve net olarak cevap vererek söyledikleri ve yaptıkları birebir örtüşen, insana güven veren, başarılı bir satış uzmanıdır. Herşey için teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum

Sergen Baş

İşinde başarılı ve gerçekten çok beyefendi bir insan. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yasin Baytar

Merkezi ve uygun fiyatlı bir daire ararken Erkan Bey’le karşılaştık. Bütçeme ve bana uygun bir daire bulmama yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim.

Ömer Özdemir

Daha öncesinde yine gayrimenkul danışmanlığımızı yapan Erkan Bey bu işimizide tüm profesyonelliğiyle sonuçlandırdı. Teşekkür ederiz.

İsrafil Özgeyikçi

Mükemmel bir kişiliğe sahip, aileme olan sıcaklığı, beyfendiliği ve işlemlerden sonrası evimize ziyarete gelerek hediyeler getirmesiyle beni ve ailemi onurlandırdı. İyiki sizi tanıdık. Başarılarınızın devamınızı dileriz.

Hasan Gürbüz

Emine hanım, Side'de bulunan arsamı kısa sürede pürüzsüz bir şekilde sonuca ulaştırdı.Kendisine ve Re/max Star ofisine teşekkür ederim.

Hayri Kılıç

Emine hanımı, zorlu bir dönemde tüm süreci sabırla ve üstün gayretiyle göstermiş olduğu sonuç için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.Kendisine çok teşekkür ederim.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimde de kesinlikle kendisini seçeceğim.

Dursun Yılmaz

Aradığımız tüm özelliklere sahip hayalimizde ki daireyi almamızı sağlayan ve zorlu bir dönemde işlem sürecini titizlikle yürüten Emine hanıma sonsuz teşekkür eder, kendisine başarılar dilerim.

Arif Alan

Emine hanıma süreç boyunca içten, samimi ve güleryüzlü davranışından ötürü çok teşekkür ederim.

Neziha Ergülcü

Yazlık almak için bir çok daire bakmıştım, artık vazgeçmek üzereydim ki Emine hanımla tanıştım ve istediğim, içime sinen hayalimde ki yazlığa kavuşmamı sağladığı gibi tüm süreci samimi ve profesyonel davranışıyla tamamladı.Kendisine göstermiş olduğu özveri için çok teşekkür ederim.

Rabia Kaban

Manavgat-Side'de bulunan dairemizi çok kısa sürede satışa çevirdiği için Selen Hanıma çok teşekkür ederim.Kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...

Ekaterina Balcı

Selen Hanım'a süreci sakinliğiyle güzel yönettiği için çok teşekkür ederim.Güleryüzü, desteği ve tecrübesi beni derinden etkiledi.Kendisine başarılar diliyorum.

Duygu Temel

Kısa sürede eski dairemi satmamda yardımcı olarak yeni daire almam da yardımcı olan Erkan Bey’e göstermiş olduğu ilgi ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarıların devamını diliyorum.

Koray Ağca

Ankara’da yaşıyorum ve Erkan Bey’i ilanlarındaki daire için aradım ve geç saatte olmasına rağmen telefonuma hemen dönüş yaptı. Aklımda soru işaretleri olan daire konusunda beni aydınlattı ve covid 19 süresinden dolayı şehirler arası yasağı olduğu halde bana izin almam konusunda yardımcı oldu bu vesileyle Antalya’ya gidip daireyi gördüm. Erkan Bey’in telefonda anlattığı tüm ayrıntılar dairede gördüğümle aynıydı. Aklımdan geçen fiyatla birlikte ev sahibi oldum . Güvenilir, çalışkan ve güler yüzlü bir arkadaş teşekkür ediyorum

Ertaç Uyan

Daha öncesinde Erkan Bey’le çalışan ve memnun kalan bir arkadaşım önerisiyle kendisini tanıdım. İş dışında dahi her zaman arayıp soran ziyaretimize gelen samimi davranışlarıyla aile gibi hissettiren Erkan Bey’i tanımak ve kendisiyle çalışmak çok keyifli. Herşey için teşekkür ederiz.

Burak Caner Er

Daire satın almam konusunda önerilerilerde bulunan tecrübesiyle beni aydınlatan Erkan Erol, a teşekkür ederim.

Ferdi Kuş

Tek başıma yaşadığım için ev ararken tedirgin olduğum süreçte Erkan Bey’le tanıştım. Güzel bir daireye sahip olmam da yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim.

Fırat Serbes

Zorlu hacizli bir alım süreci idi bu süreçte tüm desteklerinden dolayı Emine hanıma canı gönülden teşekkür ediyorum.Özverisi ve sabrı ile tüm süreç boyunca yakından ilgilendi.işini Profesyonel tercübe yaklaşımıyla satış sürecini iyi bir sonuçla tamamladı tapumuzu aldık

Emre Abacı

7/24 tüm sorularıma cevap vererek tüm samimiyetiyle ev sahibi olmamda yardımcı olan Erkan Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Gamze Tomruk

Çok düzgün, çok beyefendi bir erkek olmasıyla beraber tecrübeli ve iş odaklı olan Erkan Bey’e kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Beşir Sayılı

Kriterlerime uygun ev bulmamda çok zorlanırken Erkan Bey’le tanıştım ve hayalimdeki eve kavuştum. Göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Kadir Çaylı

İşlem süresince bir dakika bile yalnız bırakmayıp güler yüzüyle sürekli bizimle ilgilenen Erkan Bey’e teşekkür ederiz.

Ali Samet Kayalı

Satış işlemlerimiz bittiği halde her zaman arayıp sorarak ne kadar hatırlı bir insan olduğunu da öğrenmiş olduk. Sizinle tanışmak ve çalışmak çok güzeldi. İlginiz öncelikli olmak üzere herşey için teşekkür ederiz.

Abdullah Çıkmaz

Tecrübenizle hızlı ve eğlenceli bir satış yaptık. Herşey için teşekkürler.

Yılmaz Ak

Muhteşem bir eve sahip olmamda yardımcı olan Erkan Erol’a teşekkürler

Ömer Çiftçi

Arsamı değeri fiyatına satışa sunan ve sonuçlandıran tecrübeli arkadaşım Erkan Erol’a çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Esra Sofuoğulları

Uzun zamandır satmak istediğim daireme Erkan Bey sayesinde alıcı buldum. Kısa süredeki tüm ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Ali Sezik

Bekar olduğum için daire bulmakta zorlanırken Erkan Bey’i tanıdım. Kısa sürede tam da istediğim gibi bir daireye sahibim. Sizi tanımak ve sizinle çalışmak güzeldi. Teşekkürler.

Nilüfer Gözler

Çekirdek aileme daire ararken tesadüfen tanıştığım Erkan Bey’in samimiyetine güvenerek çalışmaya başladım ve güvenim bir gün bile boşa çıkmadı. En baştan en sona hep yanımızda güler yüzüyle duran, ilgi gösteren, kaliteli hizmet sunan Erkan Erol’a teşekkür ediyorum.

Hikmet Çelebi

Daha öncesinde yine beraber çalıştığımız Erkan Bey bundan sonra tek adresimizdir. Bir sonraki satışta tekrardan görüşmek üzere. Herşey için teşekkürler.

Veli Güçlütürk

Tavsiye üzerine Erkan Bey’le tanışarak çalışmaya başladık ve kısa sürede hızlı bir sonuca ulaştık. Arkadaşım hızlı sonuçlandırır dediğinde bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum. Bende sizleri tavsiye etmekten çekinmiyorum burdan size teşekkür ediyorum.

Burak Haznedar

7/24 sorularıma, aramalarıma ve mesajlarıma gece gündüz demeden anında cevap vererek tek tek açıklama yaparak istediğim daireyi bana kavuşturan Erkan Erol gerçekten bu işte güvenilir ve tecrübe sahibidir. Kendisine teşekkür ederim.

Tahir Öz

Tecrübe ve kurumsallığın dışında güler yüzü ve sıcak kanlı olması bizim motivasyonumuzu yükseltti. Gayrimenkul işlerimiz dışında sizin gibi pozitif bir insanla tanıştığımız için mutluyuz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Anıl Görgülü

Daha önceki ve şimdiki tüm gayrimenkul işlerimi hızla sonuca ulaştıran Erkan Erol’a teşekkürler.

Fatih Sarı

Herşey çok hızlı gerçekleşti. Teşekkür ederim.

Yeşim Okur

İş tecrübesi, kurumsallığı dışında güler yüzü ve samimiyetiyle enerjimizi yükseltip sürekli bizi motivasyon eden Erkan beyle çok keyifli bir çalışma yaptık. Kaliteli hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Sedat Öncü

Manavgat’ta bekar olmak çok zor sebebi ise Manavgat halkı bekarlara kiralık daire vermiyor. Covid 19 sebebiyle kiralık daire bulmakta çok zorlanıyordum Erkan bey sayesinde buldum. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Arzu Demirci

İş tecrübesi, kurumsallığı dışında güler yüzü ve samimiyetiyle enerjimizi yükseltip sürekli bizi motivasyon eden Erkan beyle çok keyifli bir çalışma yaptık. Kaliteli hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Tuğba Özkan

Erkan beyle daha öncesinde ev alıp memnun kalan bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Profosyonel biriyle çalışmak gerçekten çok keyifliydi. Emeğinize sağlık.

Sinem Temel

İlk başlarda kendisine biraz kızmış olabiliriz ama şu an tam istediğimiz gibi bir eve sahibiz. Beğendiğimiz daireyi bize göstermeyip ısrarla çağırmış olduğu ofislerine davet eden Erkan Bey o evin bize uygun olmadığını belirtti ve isteklerimizi not alıp bize uygun daire olduğunda arayacağını söyleyip bizi uğurladı. Kısa zaman zaman sonra bize dönüş yaptı ve tam olarakta ailemize uygun bir ev sundu. Ne istediğimizi tam anlamıyla anlayıp not alan, tecrübesi ve vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Faruk Göçken

Daha önceki satışlarımızda yanımızda olan Erkan bey bu satışımızı da hızlı bir şekilde tamamladı. Göstermiş olduğu kaliteli hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Kadir Cömert

Göstermiş olduğu ilgisi ve samimiyetiyle gönlümüzü fetheden Erkan Erol tüm süreçte yanımızda olup bizi kısa sürede ev sahibi etmiştir. Kendisine sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Kadriye Demirkıran

Gayrimenkul sektörüne olan korkumlarımın tamamını bir kenara bırakmama yardımcı olup tecrübesi ve başarısıyla tüm güvenimi kazanan Erkan Erol, a teşekkür ediyorum. Sayenizde değerinde bir satış olmuştur. Birdahaki satışta görüşmek dileğiyle.

Selma Çalışkan

Emlakçılara olan güvensizliğimden dolayı en başta biraz çekingen davranıp samimiyeti, güler yüzü, iş takibi, kurumsallığı ve tüm süreçte yalnız bırakmamasıyla gönlümü kazanan Erkan bey bundan sonraki tüm alış ve satışlarımda tek adresim oldu. Sizde kaliteli bir hizmet istiyorsanız tavsiyem Erkan Erol.

Tuna Meriç

Selen Hanım'a ilgi, alaka ve güleryüzlülüğü için çok teşekkürler.Kısa süre zarfında ev bulmamıza yardımcı oldu.Kendisine başarılar diliyorum...

Mehmet Kılınç

Arsamı kısa sürede değerinin üzerinde sattı. Kesin çözüm ve uzmanla çalışmak isteyen herkese tavsiyem Ekan Erol. Başarılarının devamını dilerim.

İlker Çelik

Erkan Erol dan profosyonel bir danışmanlık hizmeti aldım. Tecrübesini bana ve aileme yansıttı bununla beraber satmakta olduğum evin sözleşmesini güvenerek kendisine verdim. Başarılarının devamını dilerim.

Halil Erdem

İşinde tecrübeli olmanın vermiş olduğu kaliteli hizmet ve güven için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak çok keyifliydi.

Tuna Meriç

Neslihan Hanım'a gösterdiği ilgiden ve samimiyetten dolayı teşekkür ederim.Başarılar.

Fatma Uluçay

Neslihan Hanım'ın tatlı sohbetinden çok memnun kaldım.Kendisine hızlı işlemlerinden ve güven veren kişiliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Her zaman Neslihan Hanım ile çalışacağım. Enerjisi harika.

Lena Barbara

I bought my house from Erkan Erol and it was very Good

Şefik Şeker

Erkan Erol çok teşekkür ederim. Evimizi 3 gün içinde kiraya verdi. Size minnettarım başarılarınızın devamını dilerim ayrıca bundan sonra ki çalışmalarımız sizin aracılığınızla ve Remax ofisleri ile olacaktır eş dost herkese yönlen direceğim tekrardan teşekkürler

Sabah Yılmaz

ERKAN beye ilgisinden dolayı ve muhteşem evi satın almama vesile olduğu için teşekkür ederiz REMAX STAR ERKAN EROL

Ayşe Tunalı

Eskişehir’de yaşıyorum ve ev sahibi olmak isterken Erkan Erol sayesinde hedefime ulaştım. Eşkişehir den Antalya ya geldiğim süreçte ve beni orda ağırladığı süreçte vermiş olduğu güven, güleryüzü, ilgisi, tecrübesi ve kurumsallığı içimi rahatlattı. Herşey için teşekkür ederim.

Mustafa Güler

Satmak istediğim ikiz villamı kısa sürede değeri fiyatında satıp tecrübesiyle gönlümü kazanan Erkan Erol’a teşekkür ederm. Bir sonraki satışta tekrardan görüşmek üzere

Hüseyin Kılınç

Arsamızın satışını yapan Erkan bey profosyonelliği ile tüm süreçte yanımızda olmuştur. Güvenilir hizmet için her zaman tek adresimiz Erkan Erol. Herşey için teşekkür ederiz.

Ali İhsan Erdemli

Antalya dan Nevşehir'e Covid-19 sürecinde olunmasına rağmen tüm tedbirlerini alıp arsa satışı için gelen Erkan Erol dan çok memnun kaldım. Güler yüzü ve samimiyeti çok içtendi. Kaliteli ve güvenli hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Bestami Günay

Kiraya vermek istediğimiz ev Erkan Erol un tecrübe ve başarısıyla kısa sürede tutuldu. İlgi alakası, sürekli irtibatta oluşu, güler yüzü ve samimiyeti için teşekkürler. Hızlı sonuç almak isteyenlere tavsiyemdir.

Hatice Beşkardeş

Evimi değerinde satmama yardımcı olan Erkan Bey in vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Şule Kurt

Aynı gün içerisinde ferah bir daire kiralamama yardımcı olan Erkan Bey e tüm süreçte yanımda olduğu için teşekkür ederim.

İbrahim Filik

Evimizi 29 günde satan Erkan EROL’a verilen hizmet kalitesi ve ofislerindeki sıcak sohbet ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Hasan Baş

Saniyede kaportacıyım sabahın köründe tampon yaptırmak için dükkanıma gelen Erkan bey acil aracının yapılmasını istedi bende boyacı küpümü bu diye tersledim sonrası birlikte simit çay eşliğinde kahvaltı yaptık derken emlak konusu açıldı benimde SATILIK evrim var 3 aydır satamadım Aslı emlakçılarda güvenim yoktu erkan bey beni nasıl olduysa ikna etti fiyat çıkartacam dedi bir sürü dosya vb. şeyler ile geldi karşıma Evim gelirken Kzıma oyuncak evimdeki kuşa yem alıp gelmesi beni ve ailemi şaşırttı ve evimi 1 haftada sattı maşallah valla saygılar

Feryat Tan

Aramakta olduğumuz kiralık daire bulmamızda yardımcı olmuştur teşekkürler

Yımaz Kurt

Gayrimenkul’de çözüme giden yol Erkan Erol Çok doğru bir slogan azimli ve iş bitirici almak için uğraştığım Daireye Erkan bey sayesinde sahip oldum Teşekkürler

Burhan Açıkgöz

Gayrimenkul ihtiyaçlarınız varsa çekinmeden kendisine sora bilir Bilgi alabilirsiniz mütevazi, anlayışlı ve her soruya açık ve net cevap veren sıra dışı arkadaş saygılarımla

Ali Cin

Dairemizi çok kısa sürede kiraya vermiştir Teşekkürler Erkan Bey

Mustafa Sert

Erkan bey ile petrol istasyonunda tanıştım kartvizitini vermişti 3, 5 gün sonra komşumun ev satın alacağını duydum ve erkan beyi önerdim komşuma kısa süreden daire buldu ilgisinden ötürü kendisine teşekkür ederim

Serkan Dağcı

Bir arkadaş aracılığı ile tanışmış olduğum Erkan kardeşim diğer emlakçıların vermiş olduğu ölü fiyata rağmen evimi tatmin edici fiyat ile sattı açıkçası güvenmiyordum imkansız diye düşünüyordum ama imkansızı başardı başarıların devamını dilerim sevgiler.

Hasan Fırtına

Bu zamana kadar çok al sat yaptım ama ilk defa bu kadar hızlı, güvenilir ve özverili bir ticaret yapmamıştım işinin hakkını veren adam erkan erol

Hacer İşbilir

Ailemizin Gayrimenkul Danışmanı Erkan Erol Güvenilir Hızlı sonuç arayanlara tavsiyemdir.

Sibel Tunç

Mütevaz, güvenilir, profesyonel, azimli, çalışkan tek cümle ile on numara başarılarınız daim olsun

Osman Şanlıoğlu

Erkan bey vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim çok kısa sürede işimi halleriniz inşallah bir daha çalışma fırsatı buluruz saygılar

Ayşe Balcı

Evimin fiyat değerini bilmiyordum Erkan bey sayesinde fiyat değerini öğrenmiş oldum sonrası kısa süre satarak ve almak istediğimiz daire almamızda yardımcı olmuştur. profesyonel, tecrübeli, iş bitirici birisine ihtiyacınız var ise bu kişi Erkan Erol

Hayriye Can

Yeni almış olduğum Daireyi satmak zorunda kaldım fakat tapu harcı az ödemek için tapu alım bedelini düşük gösterdim bu sebepten dolayı satmakta zorlanıyordum erkan bey ile tanıştım Allah razı olsun değer artışı yapılıyormuş bu konudada yardımcı oldu ve dairemi satış sürecini ilerletti tekrardan teşekkürler

Ayşe Koz

1saatte Dairemizi kiraya verdi şaşırdık doğrusu bu kadar hızlı olacağını tahmin bile etmiyorduk bütün çevremi Erkan beye yönlendirmeye başladım kendisine teşekkür ederim

Ferdi Taşcı

Güvenerek teslim ettiğim villamı 25 gün içinde satmıştır kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Zuhal Ölcü

Evimi değerinde Satan danışman Erkan Erol Her şey için teşekkürler. Zuhal Ölcü

Sedat Kurnaz

Manavgat da emlak sektöründe hakikatten çığır açtı tecrübesi profesyonel oluşu ve en önemli net olması ile insanları kazandı emlak denilince Erkan Erol akla geliyor Emlakcılara olan bakış açımı değiştirerek kiralık iş yerim için yetki verdim ve kısa zamanda kiracı buldu başarılar dostum

Murat Çoşkulu

Bekar olduğum için hiç kimse daire kiraya vermiyordu Erkan beyin sayesinde kiralık daire bula bildim teşekkürler Erkan bey

Elif Korğon

Her İhtiyaçlarımızı anlayıp, en ince ayrıntısına kadar ilgilenerek bizi memnun etmiştir. Kredi işlemlerimizin onayında ve elektrik, su abonelik alımında hep yanımızda olarak çok uğraşmıştır. Erkan beye teşekkürlerimizi iletiyor kendisiyle çalışmalarımızın devamının diliyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Etik çalışan edepli bir beyfendi

Ercan Duran

Erkan Erol ile yaptığım çalışmalar sonuclar ile bitmesiyle birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Bu sektörde çok bilgili, eğitimli ve de saygılı olan bir kişilik, kendisi ile güvenle çalışabilirsiniz ve ne kadar profesyonel oldugunu görüyor olacaksanız. Erkan bey başarılarının devamını diliyorum.

Abik Çoşkun Çoşkunlar Grup