RE/MAX Terminal portföyünde 48 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 39 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Terminal

2010-2011 yılları içerisinde aldığımız ödüller: br/ br/Temmuz-Ağusto-Eylül 2011 dönemi Türkiye'de en fazla paylaşım gerçekleştiren 4. RE/MAX ofisi br/Temmuz-Ağustos-Eylül 2011 dönemi br/Son 3 yılda aramıza katılan RE/MAX ofisleri arasında en fazla ciro kazanan 2.RE/MAX ofisi br/Ekim-Kasım-Aralık 2011 dönemi br/Son 2 yılda aramıza katılan ofisler arasında İSTANBUL'da en fazla ciro kazanan 3. RE/MAX ofisi br/2011'de Eğitim ve Organizasyonlara en fazla katılan RE/MAX ofisi br/2011'DE İSTANBUL'da en fazla recruiting sonuçlandıran 5.RE/MAX ofisi br/2010-2011 döneminde açılan ofisler arasında en fazla ciro kazanan 3. RE/MAX ofisi br/2010-2011 döneminde açılan ofisler arasında en fazla recruiting sonuçlandıran 3.RE/MAX ofisi


Alemdağ Cad. Madenler Mah. Mürdüm Sok. No: 1/3 34766
Çekmeköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Öztürk

Remax ailesine gayrimenkul edinmemizde emeği geçen özellikle Mehmet Çabuk beye çok teşekkürler. İlk talebimizden tapu işlemleri dahil bütün konularda bizi yalnız bırakmadı. Remax Mehmet Çabuk bey bu işin erbabı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serap Bıçak

Ev arayışımız süresince bize yardımcı ve süreci tamamlamamızda sonuna kadar yanımızda olan nezaketi ve sabrı ile bize yol gösteren Nazan hanıma çok teşekkür ediyoruz

Emrah Solbudak

İşinde konuya hakim, her aşamada bilgilendiren, iletişimi kuvvetli anlaşılır emlak danışmanıdır. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Abdulhadi Mıdık

Hiç güvenemedim bir sİstemde bana süreci çok doğru anlatarak karşılıklı güveni sağlayıp satışımızı çok kolay bir şekilde saglamıştır kendisine tesekkür eder bize yardımcı oldugu için burada paylaşmayı borç bilirim

Fatih Akbulut

Sayın Mehmet Çabuk beyefendi ye buradan çok teşekkür ediyorum ve gerçekten yaptığı işine bu kadar dürüst ve ilgili olmasından dolayı ve bana ev alma sürecinde yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum

Kahraman Türeyen

An.Leyla Hn.isinde tam bir profesyonel, titiz ve hizli, mal sahibi ve kiracisi açisindan guvenilir, samimi ve durust. Remax icin de, bizim icin de bir kazanc, islerinizde basarilar dilerim.

Hasan Özdamar

Mersin’de Mehmet Bey aracılığıyla almış olduğum arsa benim açımdan çok önemli bir yatırım dı. Alışverişın başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

İrfan

Leyla Hanım, gerek kiralarken gerekse de satış anında her türlü desteği verdi. Açıkçası evimle benden daha fazla ilgilendi. Güvenilir kiracı bulmak için çalıştı. Şehir dışında bulunduğum halde gözüm hiç arkada kalmadı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Seracettin Çevik

07 Haziran 2018 tarihinde marmaraereğlisi'ndeki yazlığımın satışında alıcıyla aramızda başarılı ve dürüst bir köprü oluşturmuştur.Tapu işlemleri dahil hiçbir aksaklık olmadan başarılı bir satış olmuştur.Yakın ve sıcak ilgisinden dolayı MEHMET ÇABUK beye teşekkür ederim

Bekir Kan

Alım/satım prosedürüne son derece hakim. Profesyonel hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim. Süreç boyunca göstermiş olduğu yakın ilgi ve yardımlarından dolayı Leyla Hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Olcay Karadağ

Leyla Hanım a ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Turan

Leyla hanım güvenilir ve dürüst çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.öne çıkan en iyi özelliği güleryüzlü ve pozitif enerjisi diyebilirim.

Ekin Yiğit

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz Leyla Hanımcığım.

Sina Samimi

İki kiralama, bir satış ve her zaman güvenilir, süratli geri dönüşler ... Leyla Hanım ihtiyacımız olan her an desteğini esirgemeyen, konusunda uzman gayrimenkul danışmanımızdır.

Kursad Ramazan Zor

Ben doktor kursad ramazan zor .6 eylulde vefat eden merhum durmus zorun ogluyum.bu maili gondermemin sebebi.kendisi ile yuzyuz bugune kadar hic gorusmedigim, kiymetli babam vefat etmeden oncede telefo, ile daha hic konusmadigim sayin mehmet cabuk a tve onun nezdinde siz remax emlak sirketine tesekkur etmektir. Babamin vefat ettigi o zor gunlerimizd

Dogutan Ulgen

Konusuna hakim, müşteri odaklı gayrimenkul danışmanı Leyla Hn a tesekkur ederim.

Bilal Erdem

Leyla Hanim’a ilgi ve alakasindan dolayi bu vesile ile de tesekkur etmek isterim. Kendisi cok ilgili ve isinde profosyonel.

Özkan Hacıoğlu

Güleryüzlü, sektör ile lokasyona hakim tam bir uzman olup işini hakkı ile yapan bir profesyoneldir. İlgi ve alakası İçin teşekkürler.

Sibel Yıldız

Ben Leyla hanımla önce evimizi kiraya verirken tanıştım.Ankarada olduğum için kiracıları o buluyor kiralıyordu.Bulduğu kiracılardan memnun kaldım.Sonra evi satmak istediğimde yine ona söyledim de yine bize kısa sürede müşteri buldu ve evi sattık.Başarılı becerikli birisidir kendisi .Ona çok teşekkür eder başarilarının devamını dilerim.

Dominika Colak

Leyla Hanim cok profesyonel ve bize cok yardimci oldu

Cuma Vural

Leyla Hanım Bana ait olan bir dairemi sattı ve bir dairemi de 3. defa kiraladı. kiracılar çıkınca anahtarı Leyla hanıma teslim ederler kontrolü kendisi yapar ve yeniden kiralar hep düzgün insanlar ile tanıştırdı beni işini bilen güvenilir bir insan Emlak işim olursa yegane düşüneceğim biri.

Emrah Şık

Teşekkür ediyorum

Erkan Hakan

Leyla hanımın samimi ve yapıcı yaklaşımı sayesinde kısa sürede kiralık evimize kavuştuk. Verdiği güvenin, sağladığı profesyönel desteğin kontrat imzalamakla sınırlı kalmadığının açık bir göstergesi olarak yorumluyor, başarılar diliyorum.

Buse Varol

Leyla hanimin güleryüzü bizim evi tutmamizdaki en buyuk etken oldu. Herkese tavsiye ediyorum. Pozitif enerjisi ve sabrina da hayran kaldik. Civar sitelerde de birsuru ev baktik ama ilgi ve alaka leyla hanimda bizi çeken taraf oldu.. hiçbir yere gitmeden ilk aramaniz gereken kişi.

İsmail Yagız

mehmet bey gösterdıgınız ilgı ve alakaya, aldıgımız ev konusunda, verdiginiz sözleri yerıne getırdıgınıze evin satış işlemini zamanında gerçekleşmesını sagladınız ıçın sizlere teşekkur eder .iş hayatınız da basarılar dılerım

Feryal Kaplan

Leyla Hnm.ile kiralık ev sorma vesilesiyle tanışmıştık.Kiraladığımız evin bir yıl dolmadan Satın aldık.Leyla Hnm.özveri ile iki tarafı da orta yolu bulmaya ikna etti.Zorlu bir süreçtir.Teşekkürler LEYLA ŞIMŞEK

Ümit Ayyıldız

Kendisiyle kiraya verecek olduğum daire vesilesiyle tanıştık. İşini son derece titizlikle yapan, her detayı düşünerek sizi her aşamada bilgilendiren profesyonel bir danışman. Herşey için teşekkürler.

Gizem

Birlikte çalışmaktan çok memnun kaldığım bir gayrimenkul danışmanımız oldu. Sıkıntılı bir takım süreçlerimiz olmasına rağmen sabırla takip ederek yanımızda oldu ve düzenli dönüş sağladı. Çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

Zafer Karakuzulu

Satın aldığımız dairenin bütün aşamalarında hep yanımızda oldu. Teşekkür ederim.

Rabia Gürle

Leyla hanımla evimi kiraya vermek için tanıştım hızlı ve titizlikle çalışmasının sonunda çok iyi insanlarla karışılaştık.güvenilir ve işini titizlikle hakkıyla yerine getiren biri teşekkürler

Aytekin Özcan

Leyla hanım gayrimenkulümün satışı ile ilgili süreci iyi yöneterek kısa sürede ve değerinde satışını yapmış olup, kendisine teşekkür ederim.

Murat Zeylek

Leyla Şimşek ile evimizi satmaya karar verdiğimizde tanıştık.Emlak sektörünün çok da içinde olmadığım için Leyla Hn çok yardımcı oldu.Her Yen'i gelişmede sürekli bilgilendirildim.Çok ilgiliydi.Leyla Hn işini iyi yaptığının güvenini ilk görüşmede eşimle bana vermişti.Kendilerine burdan teşekkürlerimi iletiyorum..

Hilmi Ziya Kentkuran

Ev bulma telaşımızı verdiği güven ve samimiyet ile ortadan kaldırdığı için Leyla Hanıma çok teşekkür ederim. İşini iyi yapan insanların azaldığı bir dönemde, kendisine rastlamak bizim için büyük şanstı. Başarılı çalışmalarını sürdüreceğine eminim. Herkese tavsiye ederim

İsmail Sezgin

Bir banka vardır Türkiye de, sloganı "Hizmet te sınır yoktur". diye. Sanki Leyla Hanımı tarif ediyor. Leyla hanım hem kişilik hem de iş ahlakı olarak belki de bugüne kadar iş yaptığımız kişi ve kuruluşlar arasında en tepede. Çok teşekkürler Leyla Hanım. Sayenizde ev sahibi olduk. Hayırlı ve bol kazançlar.

Sevil Aydoğan

Ev satın alma sürecinde tanıdığım Leyla Hn. çok iyi bir emlak danışmanı... hızlı, pratik ve güven hissi veriyor. Başarılar dilerim.

Sebahattin Gürel

Teşekkürler Leyla Hanım.Hem kiralamada hem satış aşamasında, bize her türlü destek veren, kendi bilgi ve ilmi bizle paylaşan, aynı zamanda dürüstlüğüve çalışkanlığı ile ön plana çıkan, bizlere doğru yönlendirme yapan ve ayı zamanda çok iyi bi profesyonel olan Leyla Hanıma bundan sonrası için başarılar diler ve yolu açık olsun. Sebahattin Gürel

İbrahim Hayri Altan

Teşekkürler Leyla hanım Evimizin kiralanması aşamasında gösterdiğiniz ilgi ve alakaya müteşekkiriz.Tekrar çalışmak ümidiyle...

Kumru Deniz Çiftçi

Bilmediğimiz, ilk kez gelmiş olduğumuz bir muhitte bize her türlü yardımda bulunduğu ve mal sahibi ile olan iletişimimizde bize sağladığı tüm kolaylıklar için kendisine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Reşit Telli

Ev bulma sürecimizin başından sonuna ve tuttukdan sonra dahi kafamızdaki tüm soru işaretlerini gidererek güven veren Leyla hanıma desteklerinden dolayı Teşekkür ediyorum.

Adnan Güdük

mesleğinde kendisini çok iyi yetiştirmiş ve güvenilir bir profesyonel leyla hanıma teşekkürler

Mehmet Ali Ertugrul

Her zaman olduğu gibi ilgi alaka süper. İşinde uzman bir gayrimenkul danışmana arayanlara Çekmeköy bölgesinde tek tavsiyem

Sarp Tinay

Metrogarden sitesindeki dairemin kiralanma aşamasında Leyla hanım ın gösterdiği titiz çalışmadan dolayı kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Selim Ekici

Leyla Hanım’ın danışmanlığı ile ilk evimizi seçtik. İlanın kalitesinden başlayarak, sürecin tamamında profesyonel bir hizmet sağladı. Bunun yanında, samimi ve olumlu yaklaşımı ile ilgisini eksik etmedi. Onunla tanıştığımıza çok memnun olduk. Bu vesile ile kendisine tekrar teşekkür ediyor, başarılar ve ailesi ile mutluluklar diliyoruz.

Murat Arpaci

Leyla hn ile Metrogarden sitesinde bulunan dairemizin kiralanmasi konusunda birlikte calistik. Kendisi surec boyunca profesyonel bir emlak danismaninin nasil olmasi gerektigine dair cok basarili bir ornek teskil etti. Gerek buldugu kiraci profili ve gerek ise evin ekonomik degerinde kiraya verilmesi acisindan bizleri cok fazlasiyla memnun etti.

Lale

Profesyonel, ilgili ve disiplinli yaklasiminizla ev arayisimda bana cok yardimci oldunuz cok tesekkur ederim. Durust ve isini iyi yapan bir danisman ariyorsaniz Ayse hanim bu bolgenin en iyisi tavsiye ederim.

Serdar Özkubilay

Leyla Hanım'la çalışmak bir şans, tüm ayrıntıları benim adıma kontrol edip hızlı bir şekilde sonuç aldığı için kendisine teşekkür ederim.

Burcu Kurtulmuş

Leyla Hanım'a evimizi kiralaması için verdik. Hizmetinden ve ilgisinden çok memnun kaldık. Çok hızlı ve güvenilir bir şekilde evimizi kiraladı. Süreç boyunca bize karşı çok ilgili ve samimiydi. Kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Mürüvvet Atahan

Evimizin alımında ve satımında büyük emeği geçen, dostumuz, kardeşimiz ve arkadaşımız Leyla Mutlu Şimşek'e sonsuz teşekkürler ve sevgiler.....İyi ki varsın Leyla..!!!

İzzet Ensoy

Leyla Hanım aracılığı ile Ağustos ayında bir daire satın aldım. Süreç boyunca yaptığı bilgilendirme, satış süreci ve sonrasında verdiği destek için kendisine teşekkür ediyorum.

M.semih Soyer

Remax sektörde ilk 3 içinde olan bir firma, her geçen günde çıkasını yükseltiyor.Yükselişinin en önemli nedenide personeline vermiş olduğu değer ve eğitimleri.Leyla Şimşek ile tanışalı 1 yıla yakın bir zaman oldu.

Semih Soyer

Leyla Şimşek yorumu için bu köşe yeterli gelmez.İşini örnek olacak şekilde yapması, zamanlaması, verdiği sözleri tutması ve en önemlisi bu işi ETİK değerlere göre yapılabileceğini bizlere göstermiş olmasıdır.Kendisini tebrik ediyorum.

Ümit Baş

Leyla hanımın çabaları sayesinde arada bayram tatili olmasına rağmen çok kısa bir sürede daireme taşınabildim. Alanında bilgili ve deneyimli aynı zamanda cana yakın, nadide birisi. Gösterdiği ilgi ve anlayış için teşekkürü kendisine bir borç bilirim.

Mustafa Şenol

firmanız ile ilk çalışmam gayet başarılı geçmiştir.danışmanımız Leyla Şimşek in ilgi ve alakası ile süreç gayet hızlı gelişmiş olup sorunsuz tamamlanmıştır.Teşekkürlerimi sunar, başarılarınızın devamını dilerim. Mustafa Şenol.

İsmail Derya Kaptanoglu

Leyla hn aracılığı ile yapmış olduğumuz bir kiralama işleminde gösterdiği dürüst, güvenilir tavırları ve yaptığı doğru bilgilendirmeler ile sözkonusu işlemi sorunsuz ve zamanında hallettik.Teşekkürlerimizle, İsmail Derya Kaptanoğlu 23.08.2016

Can Latf

Alıcının istek ve kriterlerini doğru şekilde analiz edip uygun yönlendirmeler ve alternatifler sunarak güzel bir alım işlemine yardımcı olmuşlardır. Kendisine tekrar teşekkür ederiz, bir sonraki alımda da güvenle tercih ederiz.

Eray Bekkaya

Ev kiralama sürecimi Leyla Hanım'ın düzenli, dürüst ve titiz çalışması sayesinde hızlı bir şekilde hallettik. Leyla Hanım'a teşekkür ediyorum.

Evrim Ozdemir

Tanidigim en iyi emlak danismanidir kendisi. 2 tane ev kiralama sureci yasadik. Her ikisinde de hizli ve guvenilir servisi ile sorunsuz bir kiralama sureci deneyimledik. Keske herkes isini Leyla hn gibi ciddiyetle ve severek yapabilse...

Sina Samimi

İki dairemin kiralanma sürecinde yapmış olduğu düzenli bilgilendirme ve vermiş olduğu süratli destek ile güvenimi kazanan Leyla Hanım 'a teşekkür ederim. Emlak konusuna ilişkin destek almam gerektiğinde, yardımına başvuracağım ilk isim olacaktır.

Oğuz Dağ

Kendisi ile başka bir ev kiralama için çalışmış olmamıza rağmen, bu evden gelen negatif durumu kendi potasında eritmiş, bize hiç yansıtmadan bizim ihtiyaçlarımız doğrultusunda başka bir alternatifi bize başarıyla sunmuştur. Gayet kaliteli bir hizmet.

Serkan Körez

Kısa bir süre önce ev satın alma sürecinde kendisi ile çalışma fırsatım oldu. Konusunda uzman, dürüst ve yardımsever bir gayrimenkul danışmanı. Verdiği kaliteli destekten ötürü çok teşekkür ederim.

Ali Polat

Diğer emlak danışmanları hakkındaki düşüncelerimi tamamıyla değiştiren, her soylediğiyle guven veren, iki tarafıda düşünen, mesleğine hakimiyetini her açıdan hissettiren, tanıştığımdan çok memnun olduğum leyla Şimşek e teşekkür ederim

Emre Kılınçarslan

Leyla Hanım'ın profesyonel tarzı ve bize uygun profilde kiracı seçimi konusunda yapmış olduğu danışmanlıktan çok memnun kaldık. Problem çıkarabilecek potansiyelde bir kiracı adayını farketmemizde ve elememizde çok yardımcı oldu.

Ş. Çeliktaş

Leyla hn'a gerek evimin kiralanması gerekse sonraki yıllarda satışı sırasında göstermiş oldugu özverili ve dürüst çalışması için teşekkür ederim. Çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde işlemimi tamamlamıştır. Konusunda uzman ve bilgili bir yöneticidir.

Senem Korol

Leyla Hanım gerek profesyonel duruşu gerek iş takibi gerek sonuç odaklı yaklaşımıyla sonuna kadar güvenebileceğim bir danışman. Kendisi en son kendi evimi tümüyle beklentilerimi karşılayacak şekilde destek olmuştur. Teşekkürler

Ekrem Vural

Leyla Hanım evimizin kiralanma sürecinde bize destek oldu. Titiz, dürüst ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti verdi. Hem kiralayanın hem de ev sahibinin ihtiyaç ve kriterlerini en iyi şekilde değerlendirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serkan Duman

Leyla Hanım hem kiracı tarafına hem de ev sahibi ile dengeyi iyi kurabilen 2 tarafında çıkarlarını en iyi şekilde koruyan çok iyi bir gayrimenkul danışmanı, bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz.

Serhat Albamya

Mehmet Bey insana olan saygısı, işi hususundaki titizliği ve güvenilirliği ile dikkat çekiyor. Evimizi bir kaç gün içerisinde kiralatması bizi mutlu etti. Kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

Bahadır Emre Telli̇

Sancaktepe'deki evimi çok kısa bir sürede istediğimden de fazla fiyata kiralattı. Çok memnun kaldım. Profesyonel ve güvenilir.

Erhan Arpaç

Evimin satış sürecindeki profesyonel yaklaşımlarından dolayı teşekkürler.

Satı Polat

Antalya da ikamet ediyorum. Leyla hanım İstanbul daki evimizi kiraya verme süresinde bize son derece yardımcı oldu, sonrasında yaşanan ufak problemlerle yakından ilgilendi ve çözülmesini sağladı. Verdiği kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Kadir Erdem Demir

İlk defa kiraya çıkan birisi olarak, Leyla Hanım kiralama aşamasında çok yardımcı oldu. Evin eksiklerini ve yapılması gerekenleri güzelce açıkladı. Ayrıca benim yapmam gerekenler konusunda da beni bilgilendirdi. Kendisine teşekkür ederim.

Muhamet Güncan

Leyla hanım ev satın alma sürecinde bize son derece yardımcı oldu, satış sonrasında dahi yaşanan bazı problemlerle yakından ilgilendi ve çözülmesini sağladı. Verdiği kaliteli hizmet için kendisine teşekkür ediyoruz.

Saim Demir

Leyla Şimşek hanım la dairem izin Kiraya verilmesi sebebiyle tavsiye uzerine tanıştık işini çok severek yapan içten Samimiyet ve dürüstlügü ne inandığım çabuk sonuç alan mükemmel bır gayrimenkul danışmanı

Yakup Furkan

Güvenilir kişiliği ve yardım severliği için teşekkür ederiz.

Mustafa Kara

Leyla hanım gerçekten işini severek yapan, insanları dinleyen birisi.Tüm işlemleri belirttiği tarihlerde eksiksiz gerçekleştirdi, buda kendisinin işine olan saygısını göstermekte. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Coşkun Mutlu

kiraya verdiğim daire için tanıştığım hakan beyin doğru ve dürüst yaklşımından çok memnun oldum.dairemi sorunsuz ve hızlı şekilde kiraladığı için tebrik ederim.ender görülen ayrimenkul danışmanlarından biri.

Osman Temi̇z

HAKAN BEY'İN KİRALAMA AŞAMASINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ, ALAKA VE TİCARİ KAYGILARIN GİDERİLMESİNDE GÖSTERDİĞİ YAKLAŞIMDAN SON DERECE MEMNUN KALDIM. BÖYLE DANIŞMANLAR OLDUĞU SÜRECE TÜM SIKINTILAR ÇÖZÜLÜR.

Semra Çelik

GEREK BİLGİVE BİRİKİMİ İLE GEREKSE İNSANİ YAKLAŞIMI İÇTEN VE SAMİMİ DİYALOGLARI İLE İYİKİ HAKAN BEYİ TANIMIŞIZ İYİKİ BİZİM YUVAMIZIKURACAĞIMIZ EVİ KENDİLERİ BİZE SUNMUŞBİZLER İÇİN HAKAN BEYBULUNMAZ LUTUFTUR KENDİSİNE ÇOKTEŞEKKÜREDİYORUZ MÜKEMMEL BİRİ

Ali Nezami

Dear Gulsun, Thank you for your assistance. I really appreciate all your help, kindness, and thoughtfulness. Best,
Ali Nezami

Dilek Çelik

Gülsün hanimdan aldigim elektrik olmasaydi kesinliklebudaireyi kiralamazdim suan bu sitede4tanedaha bos kiralik daire var.Kendisi icin sizede tesekkur etmek istedim bu denli isini ozenle ve profesyonel personeller ile calisma devamliliginizi dilerim.

Dilek Çelik

Biz triad park sitesinde ki dairenizi gulsun hanim araciligi ile insallah kismet olur ise bugun resmi olarak tutmus olacagiz Remax bunyesinde gulsun hanim gibi degerli ve inanilmaz cana yakin bir personeli calistiriyor olmaniz benim daha onceki rem

Ebru Haldun Çalışkantürk

Su anda oturmakta oldugumuz evi Leyla Hanım ın, takıpcılıgı destegı ve cabası ıle satın aldık.
Ev alım surecımızın basından sonuna kadar her konuda bıze cok yardımcı oldu ...
Ayrıca ;durustlüğü, içten ve samimi davranısından dolayı kendısıne tşkederız

Kenan Akçay

Leyla hanımın bizimle ilgilenmesi sonucunda şuanda oturduğumuz evi aldık . Kendisi sıcakkanlı, samimi ve güleryüzlü birisi . Sunduğu hizmetten çok memnun olduğumuz için evimizi kiralaması için kendisine verdik . İlgisinden dolayı teşekürler.....

Kaan Memişoğlu

Leyla Hanım ile evimin satış sürecinde tanıştım. Tanıdığım kadarıyla oldukça güleryüzlü, işini ciddiyetle yapan ve müşterisini arkadaşı olarak gören ve anlayan samimi birisi. Her an ulaşılabilir ve pozitif kişilikli olması işleri kolaylaştırıyor...

Soner Kivrak

İlk defa bu kadar remax'ın böyle kalite de bir emlak danışmanı ile karşılaşıyorum. Bize zaman ayırdı ve aydınlattı. Kendisine güven duyduk. Mutlaka kendisinden bir alışveriş yapacağım. Portföyünün artmasını seçeneklerin çoğalması için takipdeyim

İsak Yasdal

remax'in bu degerli danismanindan aldigim sicak ilgi ve durust calisma prensibinden cok memnun kaldim.ileride onunla tekrar calismak benim icin bir zevk olacak .calismalarinizda basarilar diler saygilar sunarim.

Yücel Şenol

Depomuzu kiralama aşamasında gösterdiği titizlik ve gayretlerinden dolayı Aysun hanıma teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

Nuri Özcan

Sayın Aysun Menteşe'ye evimizi alırken göstermiş olduğu destek ve yardım için teşekkür eder bol kazançlar dilerim..

Serdar Salta

kurumsal emlak ofislerine farklı gözle bakardım ..hani biraz çekinirsiniz ya elim kolum bağlanır cinsinden...gayet profesyonel bir çalışma ile kriz ortamında kısa kabul edilebilecek bir sürede 2 katlı mağazamı kiraya verdim.teşekkürler

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.