RE/MAX Tower portföyünde 107 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 60 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 47 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Tower

Çiğdem - Çukurambar - 100. Yıl - Söğütözü'nde Tek Yetkili RE/MAX Ofisi RE/MAX Tower


Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cd.No: 31/3-4 Çukurambar
Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI

Funda Aslan

Uğur Bey muhteşem birisiniz, tüm güvenizle cana yakınlığınızla bizi kendinizle bağladınız bir aile samimiyeti ile dostluğumuz daimi olacaktır. İyi ki varsınız iyi ki sizinle çalışıyorum kucak dolusu sevgiler iyi akşamlar.

E*******

Sürecin başından beri ,ilginiz ,alakanız ve nezaketinizle çok sıcak bir yaklaşım gösterdiniz.Portföyü kiralamamızdaki en büyük etken göstermiş olduğunuz yakınlık olduğu için çok teşekkür ederiz .

N*******

Titiz, çalışkan, dürüst .Birlikte çalışmaktan memnunuz.

Yasemin Çetinel

Erengül hanım istediğimiz gibi bir kiracı bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

B*******

İlk karşılaşmadan kontrat imzalamaya kadar Koray Yavaş beyin ilgisi ve yönlendirmesinin üst seviyede olduğunu memnuniyetle gördüm. Teşekkür ederim.

Seda Poyraz

Profesyonel kaliteli hizmetinden dolayı ,teşekkürlerimi bildirmek isterim.

Abdurrahman Dervişoğlu

Şenay Hanımın mesleğinde ki başarısı ve işine olan saygısını takdir ediyorum.Meslek yaşamında başarılarının daim olması dileğiyle, saygılar sunuyorum.

Suha Türker

Şenay Hanım, içinde kiracımın oturması nedeniyle çok kolay satışının olamayacağını düşündüğüm evimin satışını tüm tarafların gönüllerini kırmadan çok kısa bir sürede gerçekleştirmeniz kabul edersinizki övgüye değerdir. İyiki siz ve eşiniz Bülent beyi tanımışım sadece emlak değil her konuda her türlü yardımlarınız için sizlere minnettarım. Sizin gibi dostlarım olduğu için mutluyum.

Halil Saygılı

Güleryüzlü, başarılı ve sorunsuz bir hizmet aldım, kendisine çok teşekkür ediyorum

A*******

Daha önceden de Şenay hanım ile çalışma imkanım oldu. Her zaman ki gibi profesyonel, dakik ve özverili bir yaklaşımı oldu. Çok teşekkürler.

İrem Ertunç

Gaye hanım güleryüzlü, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımı ile satışımızı başarı ile gerçekleştirdi. Kendinize çok teşekkür ederiz. Kendisi ile tekrar çalışmak isteriz...

A*******

Gaye hanım'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim .Saygılarımla

Fatih Derman Demirbaş

İyi bir çalışma oldu ,teşekkür ederim.

Ceyda Karagöz

Şenay Hanım evi ilk gördüğümüz andan satış tamamlanana kadar hep yanımızdaydı; çok yardımcıydı. Telefonlarımıza anında döndü, sorularımızı anında yanıtladı. Çok teşekkür ederiz.

Hazare Patoğlu

Her şey için çokk teşekkür ediyorum.

Baran Akyol

tüm kiralama ve abonelik işlemlerinde sonuna kadar yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

M*******

Firmamızın ofis kiralama sürecinde, tüm işlemlerde mükemmel bir başarı gösteren Gaye hanıma çok teşekkür ederim .

Zafer Eşit

Her aşamada verilen hizmetlerden fazlasıyla memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Muzaffer Koç

Re/max'den Uğur Aktepe kardeşime sevgiler, saygılar...Gölbaşında almış olduğum arsa için hakikaten bir emlakçı gibi değil sanki bir kardeş gibi yaklaşımını gösterdi, bana çok yardımcı oldu. Her şey para değil güven ve samimiyet gerçekten paradan daha değerliydi teşekkür ederim aziz kardeşim

Olcay Konak

Sizinle karşılaşmış olmaktan ve görüşmelerimiz süresince sizinle yol almaktan dolayı çok memnunuz. Deneyiminiz ve verdiğiniz güvene istinaden sizle çalıştık ve sayenizde bugün ev sahibiyiz.

Tuğrul Eğriçayir

Kendisi ve eşinı ben İsviçre Çakısına benzetiyorum.Sadece emlak ile ilgili değil, kendilerini tanıdıktan sonra gördüm ki birçok konuda müşterilerine yardımcı oluyorlar. İyi ki onları tanıdım.

Hüseyin Durmaz

GAYE hanım mesleğinde işinde son derece başarılı, kendisini yetiştirmiş profesyonelce hizmet vermektedir.Tebrik eder başarılar dilerim.

Elif Moustafaoglou

Hızlı ve çözüm odaklı ,naif ,kibar yaklaşımı ile tüm sorularımıza olumlu cevaplar vererek ,açıklayıcı cümlelerle bilgilendirmiştir.İşinin gerçekten yıldızı ,kendisine çok teşekkür ediyorum .

C*******

Tecrübeniz ile alım satım sürecini çok iyi yönetiyorsunuz, titiz çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz.

Selim Öztürk

Gaye hanımla yıllardır kiralama ve satış konusunda çalışıyoruz, işini severek yapıyor.Emlak konusunda bilgili ve özverili çalışıyor.Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz .

Muhammed Fatih

Uğur Bey'le uzun süredir beraber çalışmaktayız. Gayrimenkullerimizi her daim kendisine emanet ediyoruz… İş ahlakı, çalışma disiplini ve profesyonel yaklaşımıyla, sonsuz güvenimizi kazandı. Kendisine başarılar diliyorum.

Fatih Sandıkçı

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz ,Memnuniyetle tuttuğumuz bir daire oldu.

B*******

Göstermiş olduğunuz yoğun çabadan ve özverili çalışmanızdan dolayı tebrik eder başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim, saygılar .

Akif Uman

Hem alıcıyı hem de satıcıyı düşünen pozitif ve sonuç odaklı çalışan müthiş biri. Tanıştığımıza çok memnun oldum. Her şey için teşekkürler.

Ali İhsan Sönmez

Koray Yavaş beye mülkümün kiralanması için müracaatımdan bu yana gayretini ve ilgisini yakından takip ettim. Çok çok memnun kaldım.

Savaş Karatepe

Bir hafta oldu tanışalı ve bu süreçte iletişimde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok memnun kaldım. Bundan sonraki herhangi bir iletişimde kesinlikle Şenay hanım'ı tercih ederim, bundan sonrada görüşmemi devam ettireceğim.

Cihan Çelenk

Satış sürecinde ve sonrasında çok memnun kaldım hızlı güvenilir ve pratik işlemler oldu

Belgin Kılıçcıoğlu

Sıcaklığınız, samimiyetiniz, güler yüzünüz ve işe olan hakimiyetinizle çok çok memnun kaldım. Başka emlak alım satımlarım olduğunda gözüm hep sizi arıyacak. Son derece dürüst ve pozitif bir insansınız.

Selin Efekan

Çok iyi ve yardımsever bir danışman. Gerek kişiliği gerekse mesleki yeterliliği ile bizlere çok yardımcı oldu.

Emel Yalçın

İlgisi, nezaketi, profesyonelliği, güvenirliliği ile gönül rahatlığıyla tüm gayrimenkulllerinizi teslim edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle....

Gaye Gök

Çalışmalarımızdan çok memnun kaldım,tekrar çalışmak isterim, teşekkür ederim .

Göksel Oral

Erengül Hanımın hizmetinden çok memnun kaldım, Çukurambardaki kiralık dairemi çok kısa bir sürede kiraya verdi, bir dahaki Gayrimenkul alım satım işlerimde yine görüşmek üzere Erengül Hanıma ve Remax'e Teşekkür edrim.

Fatih Aydın

Çok ilgili ve alakalı davranıldı bize.Gerçekten ilgi ve alakasından dolayı Erengül hanıma çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldık.

Burak Ceylan

Şenay Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. İlgi ve alakasıyla kendisiyle çalıştığım için çok mutluyum.

Furkan Bayraktar

Gaye hanımla çalışmaktan gayet memnunum kibar, saygılı, dürüst ve güvenilir.

Elçin Kavasoğlu

Beğendiğimiz daireye ulaşmak için yaşadığımız zorlu süreçte, güleryüzü, samimiyeti ve içten tavrıyla her zaman yanımızda olan Erengül hanıma çok teşekkür ederim.

Bülent Şahmelikoğlu

Son derece profesyonel, güler yüzlü olan işinde son derece de uzman olduklarını ispatlamıştır. Vermiş oldukları destek ve güler yüz için teşekkür ederim.

Y*******

Çok beyefendi, olgun mesleğinin hakkını veren bir beyefendi… yardımları için teşekkür ederiz..

Furkan Esen

Uğur Bey verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sabırlı ve sakin hareket edişinizden, durum kontrolünüzden çok memnun kaldık. Meslek hayatınızda daha da iyi noktalara ilerlemenizi temenni ederim. Saygılarımla

Hilal Yıldız

İlk görüşmemizden itibaren içtenliği, ilgisi, kiralama süreci boyunca iş takibi, soru cevap, bilgilendirme ve benzeri her konuda mükemmel desteğiyle Uğur Bey bizimle mükemmel ilgilendi. Güler yüzü, saygısı, anlayış ve hoşgörüsü sayesinde kendimizi güvende hissettik. Her aşamada yanımızda olup her konuda yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Sağlıklı günler ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Deniz Kaplan

Sıcak kanlı ve samimi yaklaşımlarınızdan ,her türlü yardımlaşmaya açık davranışınızdan çok memnun kaldık ,tekrar çalışmak isteriz.

L*******

Uğur Bey,beyefendiliği, Emlak Danışmanlığı konusundaki engin bilgisi ve çalışkanlığıyla çok istediğim gayri menkulu almam konusunda göstermiş olduğu üstün gayreti ile takdire şayan biridir. Öyle ki işlerin aksamaması ve bir an önce sonuçlanması için sahur saatinde bile mesajlaştığımız olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Gürsel Subaş

İlgili ve insancıl yaklaşım için teşekkürler. Tekrar çalışmak üzere...

Ayşe Güliz Gürdal

Hizmet aldığım dönemde tecrübeli ve profesyonel bir yardım aldım. Memnun kaldım.

E*******

Burak bey beyefendiliği işine olan saygısı, profesyonelce yaklaşımı alıcı ve satıcı arasında empati kurup her ikimizinde haklarını koruyarak işin, doğru olarak yapmaktadır. Kendisine emeği ve özverisi için çok teşekkür ederim. Her zaman kendisi ile çalışmak isterim

Aslı Okkalı

Erdal bey gerçekten işini dürüstçe yapan bir emlak danışmanı,haklarımızı 2 tarafadada eşit olarak savunmustur,herşey için teşekkür ederiz,Remax emlak güven veriyor

F*******

Hizmetlerinden ve ilgi alakalarından dolayı çok memnun kaldım.Destekleriniz için ayrıca teşekkürler ediyorum.

Nilay Canbolat

Emlak danışmanlarından karşınıza çıkabilicek en dürüst,en titiz,en güvenilir olandır.Gaye hanımla çalışmak herşeyden önce sonsuz bir güven ve iç huzurdur.Evinizi emanet edebileceğiniz aileden biri gibi hissettiğiniz nadir insanlardandır.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayşenur Türker

İlgili, prensipli ve daima iyi ilişkilerde bulunan, beraber çalışmaktan mutlu ve memnun olduğum bir kişi.

Metin Bilecen

Şenay hanım bizlerle çok ilgilendi. Kiralama sürecinden ev sahibi ile aramızda çok güzel bir bağ kurdu. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Ender Nurhan Aker

Çok kibar, anlayışlı, doğru bilgi alabileceğimiz, her zaman arıyabilinecek kişi.

Ali Can Derviş

Sevecen, güler yüzlü, güvenilir. İvedilikle evi gösterdi, gezdirdi. Ev sahibi ve kiracı arasında arabuluculuğu oldukça güvenilir ve sevecendi.

H*******

Gaye hanım ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim .

S*******

Remax Tower sayfanızdan beğendiğimiz bir daire ile ilgili irtibata geçtiğimiz Erengül Ünsal hanımın ilgisi, samimiyeti, güven veren yaklaşımıyla karşılaştık. Kendisine ve Remax Tower ailesine şükranlarımızı sunarız.

Sami Hoca

Gaye hanımdan çok memnun kaldık .Çok fazla emek verdi ,çok fazla çaba sarf etti .Yeniden onunla çalışmak isteriz.

Esma Aydan Dikmen Aksoy

Alım işleminin her anında yalnız olmadığımı bilmek işlemleri güven içinde yapmamı sağladı. Yalnızca satıcının değil, alıcının da haklarının korunduğunu ve temsil edildiğini hissettim. Yoğun tempo içinde iletişimi aksatmadan kurabilmek de bu hislerimi pekiştirdi. Tüm süreç için çok teşekkür ederim.

Levent Duru

Şenay hanım evin kiralama işlemleri sırasında gösterdiği yüksek performans ve iyi niyetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Güvener Arslan

Şenay hanımın kiralama işlemleri boyunca yapıcı ve olumlu tavrından dolayı teşekkür ederiz.

Murat Kaya

Erengül Hanım son derece titiz, ulaşılabilir ve profesyonel. Onunla birlikte birkaç gün önce bir kiralama yaptım. Kiralama sürecinde de sonrasında da sürdürülebilir ve çözüm odaklı yaklaştı ve yaklaşmaya devam ediyor. Genellikle bu tarz yorumlar yapmayı yük görmekle birlikte bu defa hak edene hak ettiğini teslim etmek olarak değerlendirip paylaştım. Kendisine teşekkür ederim.

A*******

Yurt dışında bulunduğum için, her konuda güvenebileceğim bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak istiyordum.Arkadaşımın önerisi ile Gaye hanım ile çalışmaya karar verdim.Sürecin en başından itibaren her konuda yardımcı olup,tüm süreçlerde yardımcı olup,tüm süreçlerde gerekli bilgilendirmeleri yaptı,çok memnun kaldım.Daha sonraki yıllarda da birlikte çalışmayı planlıyorum ve arkadaşlarıma öneriyorum.

Duran Kurnaz

Erengül Hanımla üç yıl önce evimi kiraya verirken çalışmaya başladık şimdi ikinci kez evimi kiraya verdi.İşinde titiz,ulaşılabilir ve ilgili.Kiralama sonrasında da her konuda yardım ve desteğini gördük.Biz memnun kaldık.Kendisine teşekkür ediyorum .Herkese gönül rahatlığıyla emlak işlerinde tavsiye ederim

A*******

Erdal beyi, işini çok seven, çok ilgili, bilgili ve çok profesyonel bir emlak danışmanı olarak tanıdım. Çok kısa zamanda ve güzel bir tanıtımla, evimi arzu ettiğim bir fiyata kiraya verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki emlak yatırımlarında da yine kendisine danışacağız. Sektördeki başarılarının artarak daim olması temenilerimle, bu güzel insana gönül dolusu sevgiler sunuyorum.

M*******

Erdal bey ile ev arayışımız sırasında tanıştık. İşine hakim, dürüst ve çok beyefendi bir kişiliğe sahiptir. İlgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederiz.

Giray Efe

Murat Bey kiralama sürecinin başından itibaren her konuda titizlikle yardımcı oldu, gerçek bir profesyonel.

Umut Ferman

Uğur bey, Öncelikle özverili çalışmanız için teşekkür ederim. Sürecin tamamında kendi evinizle ilgilenir gibi gösterdiğiniz ilgi, destek ve mantıklı süreç yönetiminizden dolayı sizi kutlarım. Son olarak da iletişim konusundaki yeteneğinizin başarılarınızın tesadüf olmadığını kanıtladığını da vurgulamak isterim. Tekrardan görüşmek dileğiyle...

Emre Evcim

Ev alma sürecimde hizmeti için teşşekür ederim. Bülent Türker, emlak sektörünün profesyonel ve güvenilir nadir isimlerinden.

Sema Ercan Yıldırım

Bülent Bey. Öncelikle sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Verdiğiniz emek ve hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. Analitik düşünmeniz, iş bitiriciliğiniz ve dürüstlüğünüz sayesinde bundan sonra bütün gayrimenkul işlerimizde sizden bağımsız ilerlemeyeceğiz. Çalıştığınız kurumun yani Remax’ın, sizin değerini en iyi şekilde bileceğine eminiz. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Simge Irmaklı

Tesadüf ve aksilikler üzerine tanıdık Erdal beyi..Gerçekten iyi ki dedik 🙏 evi kiralık ve bitti değil hala en ufak bi sorunda Erdal bey ilgilenip çözüm üretiyor 🙏 Teşekkür ederizzz hersey için

Batuhan Güner

Sürecin başından itibaren saat gözetmeksizin ilginiz ve alakanız bizi hem memnun etti hem de şereflendirdi. Çok teşekkür ederiz.

Uğur Şahmelikoğlu

Gayet güzel anlayışlı ve sorulan her soruya cevap veren konusunda uzman herkese tavsiye edebileceğim bir firma. Gösterdikleri ilgiye ve işimizi çok kısa sürede çözdükleri için ayrıca teşekkür ederim.

Mustafa Uçar

Murat Beyin yönlendirmeleri ile, doğru zamanda ve doğru bir bütçe ile ev sahibi olduk. Çok iyi bir gayri menkul danışmanı,Samimiyeti ve içtenliği için çok teşekkür ederiz.

M*******

Herşey için çok teşekkür ederiz,Gaye Bilim Hanım'a destekleri için müteşekkiriz,iyiki varsınız.Sevgiler .

C*******

Herşey için teşekkürler ,ellerinize emeğinize sağlık .

Umtes Makina Kimya

Hızlı ve çözüm odaklı çalışmanızdan oldukça memnun kaldık,ilginize teşekkür eder,tekrar çalışmak isteriz.

Yasin Çavuşoğlu

Profesyonel desteğiniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederim.

O*******

Çalışmalarınızdan memnunuz teşekkür ederiz.

T*******

Hizmet kalitesi çok güzel ve tatmin ediciydi.Gaye hanım çok yardımcı oldu evimizin kiralanmasında .

Hasan Eryılmaz

Tatlı dil, güler yüz ve babacan tavırları ile güven veren ve her konuda öngörü ile destek veren Murat Akbulut'a çok teşekkür ederiz. Üstün görev anlayışı ile profesyonel hizmetleri takdire şayan.....

Mustafa Erbil

Önceki yorumumda bir yanlışlık farkettim Erdal beye 5 yıldız yerine yanlışlıkla 4 yıldız verdiğimi farkettim Aaslında kendisi 5 değil 15 yıldızı hakediyor Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum

F*******

Gaye Hanıma ilgisinden, nezaketinden dolayı teşekkür ederiz.

O*******

Gaye hanım ile çalışmaktan çok memnunum ,herşey için teşekkür ederim .

Ö*******

Gaye hanım çok başarılı ,teşekkürler.

Ş*******

Gaye hanım'ın iş takibinden ve kendisinden memnun oldum.Uygun olan durumlarda tekrar sizlerle iş yapmak isterim .

Mahmut Budraç

Uğur Bey işine hakim çok ilgili ve her anlamda bilgilendirmesi gayet olumluydu çok memnun kaldım. Samimi ve içten oluşu kibar ve dürüst şekilde davranışlar daha ne olsun:) Bunlar benim adıma memnuniyet vesilesi oldu. Çok teşekkür ederim Uğur Bey her şey için.

Ö*******

Nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum.

Bahar Laçin

Sevgili Uğur Aktepe ile tanıştığınız zaman etkili iletişimi ile dürüst saygılı ve içten tavırlarını işine nasıl yansıttığını hemen fark edip bir profesyonelle birlikte olduğunuzu hemen anlayacaksınız. Günümüz sektöründe en önemli unsurların başında güven ve hizmette sürdürülebilirlik gelmektedir. Uğur Bey bu anlamda tam güvenimizi almıştır. Her daim birlikte çalışmak dileğiyle başarılarınızın devamını diliyorum.

Ö*******

Tecrübesi ve babacan tavrıyla güven veren, işlemlerimizi şeffaflık ve dürüstlük ile hızlıca tamamlayan Murat Bey'e teşekkürlerimi buradan da sunmak isterim.

S*******

Ev satın almak isteyen arkadaşlar, Erdal beye güvenebilirler. Erdal beyi, işini seven ve düzgün yapan biri olarak tanıdım.Eger tekrar bir gayrimenkul alma durumum olsa, ilk arayacağım kişi Erdal bey olacaktır.

Mehmet Birlik

Uzun yıllara dayalı eskimeyen arkadaşlığımız dostluğumuz dairemizin kiralama işleminde de devam ediyor. dairemizi gönlümüzden gecen bulunabilecek kiracı adayına en kısa sürede vererek kazandırığınız için tekrar teşekkür ediyorum.

Özgür Ayber

İlk iletişime geçtiğimiz andan itibaren çözüm odaklı ve ilgili tutumu ile güven veren Şenay hanım ilk başvuracağımız kişi olarak yerini aldı teşekkürler kendisine

Gülnur Bigalı

Murat bey 2 tane evimi kiraya verirken, engin tecrübesi, profesyonel yaklaşımı, insana güven veren tavrı ve beyefendi kişiliği ile kısa sürede işlerimizi sonuçlandırdı. Ayrıca kiralama sonrası kiracı ile ilgili ihtiyaç duyduğumuz her konuda bize yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

H*******

Erengül hanımla tanıdığımın tavsiyesi üzerine çalıştık. Sözleşme yaptıktan 15 gün sonra ofisime kiracı buldu. İşinde titiz ve hızlı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Mutay Enerji Sistemleri

Hizmetlerinizden ,ilginizden ve tüm bilgilendirmelerinizden çok memnun kaldık.Özellikle Gaye hanımla tekrar çalışmayı kesinlikle isteriz.

Ömer Sefa Okatan

İş çözme odaklı , hızlı, kaliteli ve samimi bir destek için kendisine teşekkür ederim. Kendisi gayet ilgili ve bilgili birisi. Herşey için tekrardan teşekkürler.

C*******

İlginiz, nezaketiniz, işinizdeki profesyonelliğiniz, güven veren yaklaşımınız ile işlerimizi kolaylaştırdığınız için Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle....

Hülya Alkaç

Erengül Hanıma evimizin kiralanmasında gösterdiği içten gayret ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Onur Yıldırım

Ev arayış ve kiralama süresince samimi ve güvenilir davranışlarıyla bizim için en doğru evi tercih etmemizi sağladı. Çok teşekkür ediyoruz.

Deniz Baran Erbudak

Verilen hizmetten gayet memnunum ,teşekkür ederim .

Bilal Koşar

Kıymetli Murat Bey 3 alım satım 10 12 kira sözleşmesi yaptım kendi oturduğum şehirden çok daha rahat ve güvenilir bir şekilde işlerim yürüyor iyiki varsınız

Olcay Göksu

Son derece düşünceli, titiz... Müşteri memnun ve mutlu ise oda mutlu... Bir emlakçıdan daha fazlası beklenemezdi.

Ç*******

Murat Bey, işini gerçekten titizlikle yapan ve son derece profesyonel bir emlak danışmanı. Kendisiyle kiralık ev arama sürecinde tanıştım. Hem evin kiralanması, hem kira sözleşmesinin her iki tarafı da güvende hissettirecek şekilde hazırlanması hem de kiralamadan sonra abonelik süreçlerinin planlanmasında son derece yardımcı oldu. Genelde stresli olan bu süreçler oldukça kolay atlatıldı. Bu nedenle kendisine teşekkürü de bir borç bilirim.

G*******

Ev gösterme sürecinde başlayan tanışıklığımızdan itibaren,tüm süreç boyunca detaylı ve açıklayıcı bilgilendirmeleri sayesinde, bizim için meşakatli görünen bir süreci ,Gaye hanım'ın çabaları ve güven veren samimi davranışlarından dolayı rahatlıkla bitirdiğimiz için müteşekkiriz.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

E*******

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ,planlı ve koordinasyonlu bir şekilde ,güler yüzlü ,çözüm odaklı çalışmalarından dolayı ,sayın Gaye Bilim hanım'a yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ediyorum ,Başarılarının devamını diliyoruz.

A*******

Evimi kiralama sürecindeki gayretinizden fazlasıyla memnun kaldım.Çok teşekkür ederim.

Alattin Özel

Çok memnun oldum ,bence hepsi dört dörtlük oldu ,hiç sorun çıkmadı .

Esra Öcal

Emlak danışmanlığı ya da yoldaşlığı kavramında Sayın Murat Akbulut beye sunduğu samimiyet ve candan çabalar için çok TŞK ederim

Eda Doğan

Nilgün Hanım ile yaklaşık 3 yıl önce yollarımız kesişti.En son geçen hafta evimi istediğim fiyata, çok beğendiğim bir kiracıya kiraya verdi.Emlak denince aklıma gelen tek kişi.Bir kaç günde dairemizi yeni kiracısı ile buluşturdu.Bu işi layıkıyla yapan, dürüst,güvenilir,mükemmel bir kişilik.Sizi seviyoruz Nilgün Hanım…

S*******

Ev satış sürecimizde yardımlarınız için çok teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.

Kadriye Bayram

Şenay hanım mesleki bilgisi , deneyimi ve tecrübesiyle , işine olan saygısı ve iş disiplini ile tam bir profesyonel. Aklımızda hiç bir soru işareti kalmayacak bir şekilde sayenizde mükemmel bir hizmet aldık size çok teşekkür ederim. Artık gayrimenkullerimiz size emanet içimiz rahat

Osama Syef Alnasr

Acetually she is an active and has a good relationship with clients , thank you so much

G*******

Satış temsilcimiz Gaye Bilim hanımefendiyle daha öncede bir satış işlemi gerçekleştirmiştik.Önceki satışta gördüğüm düzenli işlemler,kolaylıklar beni ikinci defa bu kuruma getirdi.Yani sözün kısası işimin kolaylaşması ,iyi ilişkiler beni bir kez daha memnun etti.Herşey için teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim .

Uğur Karakaş

Özverili ,disiplinli ve anlayışlı bir çalışma ile,çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Sara Marzanizadeh

I was extremely happy with Ms.Birbas availability and service.She was kind and honest, ı paid extra by mistake for the comission, she returned it back ! Thank you very much ! It was very valuable.

Ayşegül Sarıgül

Erdal Bey Ile Kısa Bir Süre Önce Ev Arayışım Esnasında Tanıştım. Kendileri Işine Hakim Dürüst Nezaketli, Emlak Sektöründe Çevreme Tavsiye Edebileceğim Güvenilir Kişiliğe Sahip Bir Beyefendi, Kendilerine Teşekkür Eder, Boş Satışlar Dilerim.

Mehmet Özgül

Erdal bey son derece kibar, titiz ve işini çok iyi yapan bir beyfendi. Profesyonel iş anlayışı ile her türlü sorunu pratik bir şekilde çözüyor, iletişimi ve samimiyeti etkileyici. Onu tanımaktan ve onunla çalışmaktan çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

Bahar Kabasakal

Gayrimenkul danışmanımız Nilgün Birbaş'dan çok memnun kaldık.2 dairemi 1 günde kiraya verdi.Çok teşekkür ederiz.

Ebru Koç

Nilgün hanım , İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Fatih Koçak

Herşey için çok teşekkür ediyorum

Onur Keleş

Merhabalar Nilgün hanım gerçekten çok pozitif samimi ve alıcının yanında olup objektif bir biçimde bilgi veren danışmandır. Hiç alışık değildim emlak danışmanlarının böyle samimi dürüst olmasına çok sevindim tanıştığımıza artık emlak işim için başka yere gitmem adresim belli. Bu güveni verdiği için teşekkür ederim kendisine

A*******

Koray beye gayrimenkul alma sürecimizde göstermiş olduğu ilgili ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Kendisiyle tekrar çalışmayı temenni ederim.

Kadir Kayabaşı

Nilgün hanıma çok teşekkür ederim çok ilgili alakalı verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

B*******

Göstermiş olduğunuz yoğun çabadan ve özverili çalışmanızdan dolayı tebrik eder başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim, saygılar .

Adem Demir

Aldığım dükkana ait işlemlerin sonuçlanacağından pek ümitli değildim. Ancak, Erdal Bey'in sabırlı ve titiz çalışması sayesinde alışverişimizi tamamladık. Kendisi İşini severek ve düzgün yapıyor. Dürüstlüğü ve prensipli olması, güven veriyor. Tüm tanıdıklarıma ve yakınlarıma gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.

Elçin Toker

Hepimizin bildiği gibi kuşaklar arası çatışma hep vardır. Ama, Baby Boomers Kuşağı olan ben, Y Kuşağı emlakçıyla çalışmaktan çok memnun kaldım. Teknoloji sayesinde birçok işi aynı anda yapabilen, kibar, çalışkan, temiz ve yüreği de bir o kadar güzel olan genç yetişkin evladımın emeğine sağlık diyorum.

P*******

Erdal Bey son derece kibar, ilgili ve işini profesyonelce yapan bir beyefendi. Kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum. Elimde olmayan sebeplerle ilk buluşmamıza oldukça geç kalmama ramen beni kibar ve içtenlikle karşıladı. Tüm süreç boyunca açık, şeffaf bir yaklaşım içerisinde oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Sinem Türkmenoğlu

Samimi, içten ve en önemlisi güvenilir yaklaşımı ile bizlere yeni yolumuzda en doğru satışı yaptı. Teşekkürler

Ayşe Gizem

Samimi yaklaşımı ve güvenilirliği ile yeni yerimizi bulmamızda ışık tutan Uğur beye çok teşekkürler.

Neslihan Karahasanoğlu

Murat Bey ile kızlarınız için kiralık ev ararken tanıştık. Kendisi, Sektör hakkındaki bilgisi, tecrübesi, samimi ve hiç eksilmeyen ilgisi ile bizler için büyük bir şans oldu. Güven verdi, süreci çok hızlı, sorunsuz ve mutlu bir şekilde tamamladık. Bununla kalmayıp kiralama sonrası desteğini de hiç eksik etmedi. Bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Ö*******

Gaye hanım çok nazik,kibar ve yardımcı bir insan .Çok teşekkür ediyoruz.Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir danışman kendisi.

Ayşegül Çokbilen

Erdal beyle tanışmamız benim için bir mucize oldu zamanla dostlugumuz ilerledi gayri menkul işinde çalıştığını ögrendigimde abi bi dükkanımvar yeni mahallade sorunlu bir dükkan 3 yıldır satılmıyor emlakcıyada verdik ama satamadik dedim ve kendisi bana süre verdi çok degil en fazla 2 ay icerisinde satariz dedi açıkçası hiç umudum yoktu ve dediği gibi oldu 1 ayda sattı benim hayatımı degistirdi hayallerimdeki getir deposunu aciyorum işini helaliyle yapan mesleğinde başarılı bir insan Rabbım yolunu açık ettin ailece kendisine minnettariz ve çok seviyoruz abicim sen zorlari başaran harika bir insansın aldığın para kuruşuna kadar helal olsun

F*******

Konusunda uzman olan Gaye hanım; bilgisi, güler yüzlü iletişimi ve uzmanlığı ile verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine sonsuz teşekkürler.

H*******

Herşey için çok teşekkür ederim ..

S*******

Sevgili Gaye, Sizinle uzun zamandır yaptığımız satış, kiralama işlemlerimizi çok başarılı bir şekilde profesyönelce yönettiğiniz için size çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim .

İnci Kılıç

Verilen hizmetten memnun kaldım, gayet işine özverili ve ciddiyetle bakan bir emlak şirketi.

Ahmet Serkan Kalyon

Evimi almamdaki gayretinizden fazlasıyla memnun kaldım.Çok teşekkür ederim.

B*******

Gaye hanım güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mustafa İlhan

Gaye hanım işini ciddiyetle ve özenle yapıyor.Evi kiralama konusunda etkili olduğunu söyleyebilirim .Teşekkürler.

Mehmet Ali Adıgüzel

Nilgün Hanım sayesinde evimi çok kısa sürede sattım. Doğru yönlendirmesi ve yoğun çabasından dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

A*******

İletişim, bilgi ve sunum 10 numara

Servet Güler

Tanıtım, Pazarlama ve Satış sürecini çok iyi ve profesyonel yönetti. Her aşamada doğru bilgilendirmeler yaptı ve yönlendirmelerde bulundu. Bu da bana çok güven verdi. İşini sonuna kadar takip etti ve profesyonel bir şekilde sonuçlandırdı. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Atiye Temiz

Nilgün hanımla Park Orandaki evimin kiraya verilmesi için bir araya geldik. Gerek kiraya veriliş sürecinde, gerekse sonraki tüm aşamalarda kendisi titizlikle ve birebir ilgilendi. kendi evini kiraya veriyormuşçasına davranması beni çok etkiledi. Dürüst, güvenilir ve piyasa bilgisinin çok iyi olması nedeniyle herkese öneriyorum. Kendisi benim için artık bir iş ortağı olmaktan çok bir dost oldu.Herşey için çok teşekkür ederim.

Çağrı Öktem

Kendisine dürüstlüğü, güvenilirliği, iş bitiriciliği, mütevaziliği, sabır taşı yüreği, vatanseverliği, bir abi amca sıcaklığı, samimiyeti, dostluğu için huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.1-2 hafta yılmadan tüm zorlukları aşmamıza yardımcı oldu.Bu dünya için fazla düzgün bir insansınız️.İyi ki sizin gibi insanlar var da güvenilir ev alışverişi etme imkanı doğuyor.Sayın Erdal abi, eşimle beraber olacak olan Allahın izniyle mutlu yuvamızı ev ile güzelleştirmemize ne gerekiyorsa samimiyetle yaptınız.Herşey için teşekkür ederim, herşey için️

Yasemin Çetinel

Erengül hanım profesyonel oluşu, iş tecrübesiyle birlikte prensipli çalışması ve müşteri memnuniyetini dikkate alan yaklaşımıyla evimizin satılmasında bize çok yardımcı oldu. Güven veren bir kişi olması da bizi çok memnun etti kendisine ve remax tower'a teşekkürler.İerideki işlerimiz için vazgeçemeyeceğimiz emlak danışmanımızdır kendisi.

Tuğçe Caner

Gaye Hanımın ilgi ve alakası ile sorunsuz bir süreçten geçerek işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisinin özverili ve profesyonel çalışmasından çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Cennet Öznur

Uğur Bey işinin uzmanı tam bir profesyonel danışmandır. Evimizi kiraya verme sürecinde her safhada bizi bilgilendirdi ve kısa sürede tam da arzu ettiğimiz kriterlerde bir kiracı buldu. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Prof.dr.h.bülent Ertan

Her zamanki özenli hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Orhan Ulusoy

Danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldım, tekrar çalışmak isterim.

Burcu Yılmaz

Gaye hanım güvenilir, dürüst, saygılı, mükemmel .Anlaşmaları, titizlikle yapan her zaman çalışmak istediğim bir emlak danışmanı.Başarılarının devamını dilerim.

Tane Kavşit

Kendisyle ev arayışımız esnasında tanıştık. Bize her konuda çok yardımcı oldu.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Hayatımda tanıdığım en dürüst en yardımsever en muhterem beyefendi kendisi.Aileme tüm çevreme Erdal beyden sonsuz saygıyla övgüyle söz edicem. Her şeyden önce dürüstlüğü nezaketi için sonsuz teşekkür ederim. Aillecek kendine son derece sevgi saygı duydum. Bugüne kadar görüştüğüm emlak sektöründeki en dürüst en başarılı ve en muhterem insan. Ailcek kararımız budur.

Şenay Şengül

Gaye hanım ilk aradığımız günden başlayarak son derece yardımsever, işinde kaliteye önem veren bir kişi .Başka işlerde de yeniden çalışmayı çok isterim .

Mine Gelincik

Ev kiralama sürecimizde pratik, anlayışlı, güleryüzlü ve nezaketli bir şekilde yanımızda olan Uğur Aktepe Bey'e yardımları sebebi ile çok teşekkür ediyoruz.

Şüheda Elveren

Erdal bey, öncelikle son derece dürüst, güvenilir, şeffaf ve beyefendi bir kisiliktir. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, sonsuz sabrı ve mütevazı kişiliğiyle örnek bir insandır. Herkese gözü kapalı güvenilebilecek bir insan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Herşey için çok teşekkürler.

Şebnem Ayvalı

Çalışma şekliniz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Gayet güler yüzlü ilgili ve gerekli prosedürler konusunda gerekli uyarılarda bulundunuz.Profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederim .Başarılar dilerim .

Nilgün Uzar

Gaye hanımdan almış olduğum hizmet, çok üstün nitelikte ve son derece memnuniyet vericiydi.Kendisi son derece profesyonel ve sonuç odaklı, Teşekkürler.

S*******

İlgili ve kesinlikle iş bitirici

Ayla Güven

Nİlgün hanım çok güler yüzlü ve samimi son derece ikna oldum. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Aynur Seda Baran

Satın almak istediğim ev hakkında Şimdiye kadarki iletişimi çok açık ve dürüst bir şekilde ilerledi.Her şey için çok teşekkürler.

Juan Adut

Danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldım .

Nilay Canbolat

Çalıştığım ve çalışabileceğim en iyi emlak danışmanıdır Gaye hanım.Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Erhan Aksöz

Erdal beyle çalışmak anlatılmaz yaşanır. Titiz, babacan ve doğru bir insandır. Elinden geldiğince yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Kazım Mert Işık

Danışmanlık hizmetinizi mükemmel buldum .

F*******

Kısa zamanda en doğru alıcıyı bularak evimizi satmamızı sağlayan Erdal Bey'e teşekkür ederim.

Mutlu Acar

Gaye hanım; işini çok ama çok düzgün yapan, hanımefendi bir emlak danışmanıdır. Sayesinde o kadar kolay ve başarılı bir emlak alışverişi yaptık ki ailecek bu kadar konforlu bir durum daha önce hiç görmedik. İşindeki ciddiyet o kadar yüksek seviyede ki, kendisi işi sonlandırmadan bırakmıyor. Ailecek kendisine sevgilerimizi sunuyoruz. Başka bir emlak danışmanı tanımıyorum bundan sonra. işlerinde başarılar dilerim. Gözünüz kapalı emlak alıp satabilirsiniz Gaye Hanımın sayesinde.

Lerzan Adıgüzel

Nilgün Hanım sayesinde çok güzel bir ev sahibi oldum. Doğru yönlendirmesi, sabrı ve güzel enerjisi için kendisine teşekkür ederim.

Ali Özdemir

İşine ve müşteri ilişkilerine hakim olan, saygılı, iş konusunda her türlü konuyu anında raporlayan haber veren danışmanımız...Güven veren kişiliğiyle artık aileden biri olarak görüyorum. Her şey için çok teşekkür eder başarılarının katlanarak devam etmesini dilerim Uğurcum.

Hacer Çelik

20.10.2021 Tarihinde yaptığımız satışta Erdal bey, iyi ilikileri, nezaketi, gösterdiği özen, her zaman ulaşılabilir olması, işlemler tamamlanıncaya kadar bizi yalnız bırakmaması, bütün sorularımıza makul cevaplar vermesiyle gönlümüzü fethetmiştir.

Yağmur Kadıoğlu

Nilgün Hanımın samimiyeti, güler yüzü, dürüstlüğü, pozitif enerjisiyle tanışmaktan ve dost olmaktan mutlu olduk.Başarılar diliyorum

Mehmet Bilgiç

Öncelikle tüm RE/MAX ekibine teşekkür ederim. Erdal beyin sabrı, anlayışı ve çabası sayesinde tüm zorluklara rağmen bir ev sahibi oldum. Kendisine çok teşekkür ederim.

G*******

İşini çok düzgün yapan bir insan. İşlemlerin çoğunu şehir dışından yapmama rağmen en ufak aksaklık/sıkıntı yaşamadım. Kendisine tekrardan çok teşekkürler.

Ahmet D. Badıllıoğlu

Samimi ve netice alıcı bir faaliyete şahit olduğumuz Nilgün Hanımı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını temenni ederim.

Emel Yalçın

İlgisi, nezaketi, profesyonelliği, güvenirliliği ile gönül rahatlığıyla tüm gayrimenkullerinizi teslim edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle....

Ali Çelik

Emlak Danışmanımız Sayın Erdal ERBAYRAKTAR kurduğu iletişim, konuşma tarzı, verdiği güven, kurduğu ilişki açısından mükemmel bir davranış sergilemiştir. Verdiği desteğe, gösterdiği nezaket ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Grubunuzda çok daha iyi işler başaracağından eminiz.

S*******

Remax ve emsilcimiz Bülent bey ile çalışmaktan şirket olarak memnun kaldık,

Burak Aslanturk

Uğur bey işinin ehli, piyasaya hakim ve enerjisi yüksek bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine mülklerimizi gönül rahatlığıyla emanet ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler

M*******

Nilgün Hanım, Seviyeli ve dostane iletişiminizin yanı sıra isabetli yönlendirmeleriniz ile de göstermiş olduğu başarılı emlak hizmetinden dolayı size çok teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileği ile..

Feridun Alkan

Gaye hanım ile çalışmak son derece memnun ediciydi.Kendisi hızlı ve profesyonel bir satıcı, iş insanı.Tüm portföyümü kendisine emanet ederim.

Berrin Soyubol

Daireyi gezdiğim andan itibaren Gaye hanım'ın ilgisi davranışları güler yüzü ve zarifliği beni çok mutlu etmiştir.Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum .Kendisine her konuda teşekkür ediyorum .Başarısının devamını diliyorum.

Osman Kısmet Başer

Gerçek manada ilgi alaka, titizlik ve özeninizden dolayı sizi kutlarım.Beni hiçbir tereddüt ve sıkıntıya sokmadan, bu işi ümit ettiğimden daha çabuk daha dikkatli ve daha güvenilir bir şekilde hallettiniz, sizi tekrar tekrar kutlar başarılarınızın devamını dileriz.Teşekkürler.

Ümit Demet

Hizmetten çok memnun kaldım, ilerleyen zamanlarda tekrar çalışmak isterim.

Perran Aybaş

Gaye hanım emekleriniz için çok teşekkürler .

Gaye Bilim

Tarafınıza yönlendirdiğim satıcı referral işlemi ile ilgili, bilgilendirmeleriniz, iş takibiniz ve sonuca kısa zamanda ulaşmanızdan dolayı gayretiniz için teşekkür ederim .

Mehmet Kahya

Uğur Bey bizim ev sahibi olmaya karar verdiğimizde ilk görüştüğümüz gayrimenkul danışmanıdır. Ev alma sürecinde baştan sona kadar konusuna hakimiyeti, ilgi ve alakası ile bütün prosedürlerin hızlı ve eksiksiz yürütülmesinde yardımcı olmuştur. İlk defa ev alacak olmamız nedeni ile kafamızdaki tüm soruları içtenlikle ve samimi olarak cevaplamış, sürece yönelik tüm tereddütlerimizi gidermiştir. Güvenilir, dürüst, işine saygılı ve başarılı bir danışman. Kendisinin desteği ve yönlendirmesiyle ev sahibi olduk. Çok teşekkür ederiz.

Süleyman Şahin

Güleryüzü ve nezaketi ile ilgisini eksik etmeyen, sürecin eksiksiz, sorunsuz ve hızlı tamamlanmasını sağlayan değerli beyefendi Uğur AKTEPEye ve kurumu REMAXa sonsuz teşekkürler.

G*******

Başka bir şehire taşınmanın verdiği kaygıyı ve bilinmezliği ortadan yok eden bir insan düşünün. Ev kiralanıp ücretini alıp sizi unutan, sıradan bir emlakçıdan bahsetmiyorum. Sizin adınıza bilinmezlikleri size kolaylaştıran, sanki çok yakın bir akrabanız gibi sizin adınıza su, elektrik, doğalgaz vs bütün abonelikler için randevu alan, oda yetmez gibi bu işlemler sırasında bizzat kendisinin bizelere eşlik etmesi inanılmazdı. Buradan Bülent beye ve Remaxa bize verdiği "MÜKEMMEL" servis adına, tekrar tekrar sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.

Murat Sağlam

İlk kez Re/max'la işlem yaptım. Gerçekten çok profesyoneller. Her konuşulan yazılı olarak sunulduğundan ilerleyen dönemlerde ihtilaf oluşmuyor. Sözleşme hem kiralayanı hem de kiracıyı koruyacak şekilde yapıldı. Emlak sektörünün kurumsallaşması hem alıcıyı hem satıcıyı garanti altına alıyor. Emlak Danışmanımız Uğur Aktepe Bey her adımda bizlerle çok ilgilendi ve yardımını esirgemedi. Çözüm noktasında mükemmel birisi. Kendisine bu nezaketi ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

B*******

İlk telefondan evi tutana kadar yardımcı oldu bize. Hatta evi tuttuktan sonra abonelikler için de yardımcı oldu. Teşekkürler.

Abdurrahman Husaın

Bizleri güler yüzü, tatlı diyaloğu ve disiplinler arası çalışmasıyla karşılayan Bülent Türker'e Elektrik, Gaz ve Su şirketinde, ilk önce bizleri mutlu etmede yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Azim Altıparmak

Erdal beyin vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine müteşekkirim. Dairemin satışı için kısa zamanda sonuç aldık. Profesyonelliği ve vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederim.

Hicran Sancak

İlk defa RE/MAX sisteminde bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışma fırsatı buldum. Erdal beyin tecrübesi, yönlendirmesi ve yardımları için kendisine çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık.

Mehdi Haghnejat

Everything was perfect, he did a great job. Really appreciate his work.

F*******

Bulent Bey'e dairemin kiralanması sürecinde verdiği tüm yardımlar ve kiralama işlemlerinin tamamlanmasından sonra bile sağladığı yardımlar için teşekkür ederim.Müşterilere hizmet verme konusunda gerçekten mükemmel bir insansınız.Teşekkürler. yine sen

Sina Rezaei

Bülent bey çok bana yardimci oldu çok minnettarim

N*******

Danışmanlık hizmetinizden çok memnunuz teşekkürler .

E*******

Hizmet kalitenizi mükemmel buldum.

İ*******

Hizmetten memnun kaldım.

Cem Akpınar

Nilgün hanımın desteği ve ilgisi sayesinde, kiracısı olmuş olduğum yeri kiralamış bulunmaktayım. Kendisi çözüm odaklı ve hızlı geri bildirim yapan bir kişi. Kendisine teşekkürlerimi borç bilir. İyi çalışmalar dilerim

Cem Akpınar

Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı ve 2 taraf içinde rahatlatıcı bir yapı oluşturmakta. Kendisine teşekkürlerimi borç bilir. İyi çalışmalar dilerim

Gökhan İskender

Uğur Bey'i Re/max Tower grubu aracılığıyla bir ev alma vesilesiyle tanıdım. Kendisinin emlak konusundaki profesyonel yaklaşımını takdir ettim. Gerek kiralık gerekse satılık gayrimenkul hizmetleri için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

Muhsin Özdür

Hizmetinizden çok memnunum, her zaman çalışırım.

Meral Günaydın

Samimi yaklaşımı profesyonel hizmeti ile Nilgün hanımdan çok memnun kaldık uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle her şey için teşekkür ederiz Nilgün hanım

Kudret Üstündağ

Re/max Tower Çukurambar'dan Uğur Bey'e teşekkür ediyorum. Ev satış islemimizi 1 hafta içinde sorunsuz ve profesyonel bir şekilde tamamladı. Başarılarının devamını dilerim.

Gamze Sun

Evimizi kiraya vermeniz için başvurmakla ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı, kiracı seçiminizdeki hassasiyetinizi gördüğümde daha da iyi anlamış olduk, her iki tarafa doğru, düzgün ve dürüst yaklaşımınız için sizi kutluyor ve takdirlerimi sunuyorum.. Sevgi ve saygılarımla

Necati Arslantaş

Gayrimenkul satışımıza aracılık eden Sayın Uğur Aktepe kardeşimize iş ahlakı, disiplini ve özverili çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.

Metin Köksal

Firmamız ofisini kiralama sürecinde, tüm işlemlerde mükemmel bir başarı gösteren sayın Gaye Bilim hanımefendiye çok teşekkür ederim .

Demet Yetiş

Gaye hanım her konuda sabır ve titizlikle bizimle ilgilendi .Tekrar teşekkür ederim .

Veysel Karani Terzi

Gaye hanıma çok teşekkür ederim ilk olarak güler yüzü ilgisi alakası için başarılı ve doğru emlakçı bulmak çok zor ama gaye hanımı tanıdıktan sonra emlakçılara olan bakıs açım değişti tekrar teşekkürler iyi çalışmalar...

Onur Özsoy

İlgi ve alaka konusunda gayet verimliydi.Soru ve isteklerimiz güzel bir şekilde cevaplandı.Profesyonel bir deneyim oldu teşekkürler.

Gülce Avanoğlu

Nilgün hanımla çalışmak çok keyifliydi ne istediğimizi anladı ve bize yardımcı oldu.Herşey için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma kesinlikle Nilgün hanımla çalışmalarını tavsiye edeceğim.sevgiler

Abdulahdim Mabruk Ashtaıwı

He is very practical, honest and professional. I like the way he does his work. Excellent. Thanks a lot.

Sezai Bülent Özden

Gaye hanım ile iletişim ve kiralama sürecinde kurmuş olduğumuz bağ mükemmel işledi ve çok iyi bir şekilde sonlandırdık.Kendisine sonsuz teşekkürler.Tekrar görüşmek dileğiyle.

Hale Zeybek

Herşey için teşekkür ederiz.

Zübeyde Sezer

Hizmet kalitenizi mükemmel buldum.

Kaan Melih

Uğur Bey ile yollarımız kesişip, evimizi ilana koyduktan çok çok kısa bir süre sonra büyük bir memnuniyetle evimizin satışı gerçekleşti. Bu kadar hızlı olduğuna hala inanamıyoruz. İşini özenle, özveriyle, kibarlıkla yapmanın getirdiği başarı. Büyük ilgi ve emek için teşekkür ederiz.

M*******

İlk evimi alırken yardımcı oldu Bülent bey. Daha sonra o evi 1 gün içinde kiraya verdi. İlgi alaka çok güzel

Erdal Gültekin

Satış ile ilgili süreç içerisinde ki samimi, ilgili ve profesyonel davranışlarından dolayı Uğur Bey'e teşekkür ediyorum.

Destina Öykü

Uğur Bey çözüm odaklı ve ilgili çalışmanız sonucunda gayrimenkul satışımız gerçekleşti, satışın her aşamasında yardımcı olup ekstra alaka gösterip bizlere destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Gayrimenkul de sizinle her zaman doğru adresteyiz.

Batuhan Alaettin

Uğur Bey öncelikle ilginize alakanıza ve yoğun çabanıza çok teşekkür ederiz. Gayrimenkul satışımız da hem alıcı hem satıcı odaklı çalışmalarınız sonucunda satışımız gerçekleşti. Tüm aşamalarda yanımızda olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederiz

Yusuf Aslantürk

İlk günden itibaren ilgisi, profesyonelliği ve cana yakınlığı ile gönlümüzü kazandı. Evimizin doğru rakam ve hızla satılmasını sağladı. Bölgedeki diğer gayrimenkullerimizi de kendisine gözümüz kapalı bir şekilde emanet ettik. Re/max Tower ve Uğur Bey'e çok teşekkür ederiz.

Hakkı Şekerbay

Uğur Bey Gayrimenkulümüzün kiraya verilmesi sürecinde müşterilerden gelen teklifler karşısındaki profesyonel yaklaşımı ile işine ve konusuna hakim olduğunu, beyefendi kişiliği ile pazarlama konusunda müşterilere vermiş olduğu güven sayesinde emlak konusundaki başarısını ortaya koymuştur. Kısa zamanda dükkanımızın kiraya verilmesi için göstermiş olduğu gayretten ötürü teşekkür ederiz.

Semih Tur

Metiş Doruk Sitesi'nde ki Gayrimenkulümüzün satılmasın da göstermiş olduğu güvenirlilik samimiyet özveri ve profesyonelliğinden dolayı Remax Tower ofisinden Gayrimenkul Danışmanım sayın Uğur Aktepe'ye çok teşekkür ederim. .Semih Tur çok mutlu müşteri...

R*******

Konut kiralama süreci hakkında çok yardımcı oldu. Bulunduğumuz çevredeki emlakçıların aksine müşteriye önem veren biri.

Onur Bilgen

Murat bey klasik emlakçılardan farklı olarak evi gösterdim işim bitti anlayışından uzak, her aşamada size yardımcı olan, gayet güler yüzlü ve hoşgörülü bir insan. Her türlü sorununuzla yakından ilgilenerek hiçbir aşamada hak kaybına uğramanıza izin vermeyecek güzel bir insan. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ş*******

Hizmet kalitenizi mükemmel buldum .

N*******

Titiz, çalışkan, dürüst .Birlikte çalışmaktan memnunuz.

Sertan Şener

Gaye Hanım ile aynı bölgede gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayız. Kendisi ile iş münasebetiyle çok kez görüşme imkanı bulduk. Her görüşmemizde elinden geldiğince yardımcı ve işbirliği içinde olduğunu gördüm ve mesleğimizi çok iyi şekilde icra eden biri olduğuna da şahit oldum. Başarılı ve yardımsever bir danışman olduğu için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Emre Yılmaz

Koray Bey' e çok teşekkür ediyorum. Evi kiralamamda profesyonelliği ve güvenirliliğiyle çok yardımcı oldu. Ben aradıktan sonra evi başkaları da kiralamak için aramış. Ancak evi ilk bana gösterdi. Desteğiniz için tekrardan teşekkürler.

Ekaterina Atlı

Koray bey dairemi tam istediğim kriterlerde birine çok kısa süre içinde kiraya verdi. Üstelik rahatsız olduğumdan kontratoyu imzalamam için evime kadar getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Bahadır Özer

Uğur Bey, sürecin başından sonuna kadar özverili çalışması, güler yüzü, samimiyeti ve ilgisiyle tam bir profesyonel olduğunu fazlasıyla gösterdi. Canı gönülden teşekkür ederim.

Onur Küçük

Herşey için çok teşekkür ederim, Gaye hanım her konuda yardımcı oldu, inşallah tekrar görüşmek dileğiyle, saygılarımla .

Erdoğan Gürses

-95Sene Önce Bize Ev Aldılar Sonra Eskimeyen Bir Dostluk Kurduk Ve Şimdide İzmire Taşınacagamız İçin Evi Sattıkları İnsanllkları Herşeyin Önüne Geçti Ağlayarak Ayrılacaguz Güzel İnsanlar Musmutlu Olun Geröek Temiz Dürüst İnsanlar ❤️❤️❤️❤️İşiniz Rast Gelsin Allah Sizden Razı Olsun Hoşçakalın ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Funda Öztürk

Genel olarak verilen hizmetten memnun kaldım, Gaye hanım'ın ilgili ve her konuda bizi bilgilendirmesi çok iyi.

F*******

Gaye hanım herşey için çok teşekkür ederim, İnşallah yeni hayırlı işlerde tekrar görüşmek dileğiyle .

Ö*******

Emlak danışmanlık hizmetiniz için çok teşekkür ederim .

Adem Sökmen

Erengül hanım, Güler yüzlü samimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel bir danışmandır, kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Süleyman Emre Karakurt

Son derece ilgili, memnuniyeti ön planda tutan Erengül hanım ile üç sefer iş yaptık. Çok memnun kaldım.

Galip Dinçkan

Gaye hanım işine hakim ilgili, nezaketli, çözüm üreten, kişiliği ile bütün işlerimizi halletti.Kendisi sadece bizimle değil, yanımızda getirdiğimiz kişilerede danışmanlık yapmıştır.

Siroos Soltani

Gaye hanìm çok iyi ve çalışkan insan dir.

John Andrew Korschot

Dürdane hanımla çalışmak bir zevkti. onu danışman olarak herkese tavsiye ederim. teşekkür ederim.

M*******

Kiralık gayrimenkul nedeniyle iletişime geçtim, ilgi alaka ve müşteri ilişkileriniz için çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım .

E*******

Tecrübeniz ile alım satım sürecini çok iyi yönetiyorsunuz, titiz çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz.

Sinan Avcı

Nilgün hanımla tanışıp, onunla çalıştığım için çok memnunum. İşi düzgün yapan, ilgili ve güleryüzlü biri. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

İ*******

İlgi ve alakadan son derece memnuniyet duydum, Tüm istek ve şikayetlerimi eksiksiz bir şekilde yerine getirmesinden dolayı çok mutlu oldum .

A*******

Emlak danışmanlığı hizmetinizden her zaman ki gibi memnun kaldım.

Zekiye Akın

Erengül hanım, günümüzde insanlarımız arasında yok olmaya yüz tutmuş dürüstlük erdemine sahip, bilgili tecrübeli, yardımsever, doğru yönlendirici her saat diliminde çekinmeden arayabileceğiniz bir emlak danışmanıdır. Bu süreçte bize verdiği destekten ötürü kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Selma Aymelek

Uğur bey işine ve konusuna çok hakim, işinde tam bir profesyonel, işiyle ilgili gündemi ve piyasayı takip eden çok saygılı ve başarılı bir danışman.Doğru yönlendirmeleri sayesinde ev sahibi olduk .çok teşekkür ederiyorum ve başarılar diliyorum.

M*******

Bence Gaye Hanım'ın bu işte başarılı olmasının ana sebebi, gerçekten içten davranması ve dürüst olmasıdır.Bu devirde ticarette güven kazanmayı, para kazanmanın önüne koyabilen nadir insanlardandır, diye düşünüyorum.

Aslı Eskiköy

Her türlü ihtiyacımız, kafamızdaki soru işaretimiz en iyi şekilde çözülmüştür .Her türlü memnun kaldık .

Rıza Soyulmaz

Bülent Bey; profesyonel bir anlayışla arzu ettiğimiz en güzel şekilde bizi karşıladı. Kendi tanıtımını yaptı. Almak istediğimiz mülk ile bilgileri kafamızda en ufak bir soru işareti bırakmayacak şekilde sundu. Alıcı olarak, Satıcı ile ilişkilerimizi en doğru şekilde kurdu ve işlemleri başarılı şekilde sonlandırdı. Kendisini tanımaktan son derece memnunum.

Dilanur Köse

İlk emlak danışmanı ile çalışma deneyimimizdi.Son derece nazik, kibar ve sabırlı bir emlak danışmanı ile çalışmaktan keyif aldık.

M*******

Her zaman olduğu gibi, çok iyi bir iş çıkardınız.Teşekkürler.

Hatice Poyraz

Sevgili Uğur bey, Evimin satışı ile ilgili göstermiş olduğun çaba, gayret ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca iletişim beceriniz, iş disiplininiz, nazik ve saygılı tavrınız hepimizi memnun etmiştir tebrik ve teşekkür ederiz Başarılarınızın devamını dilerim.

Mutahher Akçaer

"Şimdiye kadar çalıştığım en iyi gayrimenkul danışmanı. Aklımda hiçbir tereddüt bırakmadan her konuda her türlü desteği sağladı. İlgisi, alakası ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim."

Şemsettin Koç

Re/max'ın başarılı satış danışmanı Uğur Bey; bizim gözümüzde bu sektörün enlerindendir. Dairemin satış işlemlerine başlamasıyla bitirmesi sadece 1 hafta sürdü ve bütün resmi işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamladı. Kendisini tanıdığıma çok mutluyum, bu kadar işine hakim ve disiplinli bir insanla işlemleri sürdürmek çok keyifliydi. Artık ailemizin gerçek bir gayrimenkul danışmanı var. Teşekkürler Uğur Bey...

Hülya Kandır

Nilgün hanımın hassasiyetinden ve ilgisinden çok memnunuz.Güler yüzlü tatlı dilli her sorunumuzda ilgili olması bizi çok memnun etti.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Selvi Nur Koç Özkan

Uğur Bey sadece 3 gün içinde evimize uygun müşteri buldu ve satış sürecindeki tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde halletti. Kendisine ve kurumsal firmasına yürekten teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim. Her şey için teşekkürler Uğur Bey.

Hilda Çelik

Nilgün hanımla çalışmak ayrıcalık her şey için çok teşekkür ederiz sizde samimiyet, doğru yönlendirme, dostluk, güzellik, herşey var. Başarılarınız daim olsun Nilgün hanım sevgiler

Şenay Şimşek

Sevgili Murat bey işinde uzman, konusuna hakim, dürüst, güvenilir ve paylaşımcı bir danışman arkadaşımdır. Kendisine işbirlikçi çalışmaları ve yardımları için sonsuz teşekkürler.

Ç*******

Kiralık ev arama sürecinde Murat Bey ile tanıştım, kendisi son derece dürüst, beyefendi ve güler yüzlü. Ev sahibi ile aramızda güzel bir köprü oluşturdu ve istediğimiz evi hiç sorun yaşamadan tuttuk. Kendisine tekrar çok teşekkürler ediyorum.

Suzan Gür

Nilgün Hanım mesleğini tam hakkıyla yapan güvenilir başarılı güler yüzlü ailecek çok sevdik teşekkür ediyoruz Allah işlerinizi rast getirsin bol kazançlar İyi çalışmalar dilerim

M*******

Gaye hanım; çok güzel bir iletişim ve hızlı reaksiyon yeteneği ile taleplerimi en kısa ve en iyi şekilde karşıladı.Teşekkür ederim .

Mahmut Tan

Re/max Tower gayrimenkul danışmanı Sayın Uğur Bey kiralama yapmış olduğumuz dükkan ile ilgili son derece memnun kaldım. İlginiz, alakanız ve işinize saygınızdan dolayı çok memnun olduğumu söylemeden geçemeyeceğim çok teşekkür ederim.

Y*******

Sakin, kibar, iyi niyetli muhteşem bir kişilik .Kendisi ile çalışmaktan çok mutlu oldum.Daha pek çok işte çözüm ortaklığı yapacağımız inancındayım, teşekkürler.

Aycan Özen

Gaye hanım, işbirliğimizdeki kusursuz süreç yönetiminizden, mütevaziliğinizden ve hassasiyetinizden dolayı sizlere çok teşekkür ederim. Başarlarınızın devamını dilerim.

Ali Ufuk Altuntaş

Danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldım .Teşekkür ederim .

F*******

İşyerimizin kiralanma sürecini yürüten ve istediğimiz kriterlerde sonuçlanmasını sağlayan Uğur Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum. İş ahlakı, disiplini ve mütevaziliği ile ailemizin hayranlığını kazanmış, saygın kişiliği ile bütün övgüleri fazlasıyla haketmiştir.

Fatma Gedikoğlu

Mesleğini özenle, sevgiyle yapan gaye Hanım'a tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim .

Funda Bölükbaşı

Hayallerimin mimarı Uğur bey ; istediğim gibi bir dükkan nasıl bulacağım telaşında ve kararsızlığındayken sizinle karşılaştık...Ve baştan sona yardımlarınız, ilginiz, pozitif yaklaşımınızla iyi ki bu dükkanı bulmuşum dedirttiğiniz için çok teşekkür ediyorum...

Gamze Arslan

Uğur Bey; Gayrimenkul satış uzmanı, güvenin, başarının, samimiyetin, saygınlığın en büyük örneğidir. İşlemlerdeki ciddiyeti ve bütün prosedürlerin eksiksiz uygulanmasını ilk defa Uğur Aktepe sayesinde gördüm. İyi ki böyle düzgün güvenilir birisiyle tanışıp Gayrimenkulümüzü emanet etmişiz. Bizim ve çevremizin bundan sonraki ilk tercihi her zaman Uğur Aktepe olacaktır. Teşekkürler

M*******

Ankara da ki evimi is değişikliği nedeniyle hemen kiraya vermek zorunda kaldım . Bülent bey ile anlaştık ve ev 1 günde kiraya verildi. Tüm bu süreçler de ben Bursa dayken gerçekleşti. Kendisi ile iyi ki tanışmışım .işinde çok iyi.

S*******

Thank you for your help.

Muhammet Kuş

Güler yüzü ile hoş sohbeti ile bizi karşılayan ilgi alakası için çok disiplinli çalışması Önce bizi memnun ettiği için Bülent Türker beye çok teşekkür ederim

May Deri San.ve Tic.a.ş

Biz sizden aldığımız hizmetten gayet memnunuz.

G*******

Evimizin kiralanmasında gösterdiğiniz gayret için teşekkürler.

M*******

İşini iyi yapan, gerçek bir gayrimenkul profesyoneli sayın Nilgün Birbaş hanımefendi herşey için teşekkür ederiz.

İlhan Bora Güngör

Müşteri memnuniyeti esas olan çözümcül ve pratik yaklaşımları olan, sorunla değil, çözümle yol alan bir iş ortağı, herkeze böyle güzel bir işyerinin faaliyetlerinden bahsetmek benide ön plana çıkartıcaktır.Ekip olarak başarılarınız daim olsun .

Ayşen İnan

Nilgün hanımla kiralık ev ararken tanıştık kendisi gördüğüm en ilgili, dürüst, çalışkan emlakçı.Süreç içerisinde bütün sorunlarımı çözüme ulaştırdı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sami Manay

Bilgili, işinde en iyi ve profesyonel bir danışmanla çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Gerçekten her şey yerinde, zamanında ve olumlu sonuçlandı. Böyle bir uzman ve işinin ehli bir personelle hizmet verdiği için Remax'a da çok teşekkür ederim.

Ayhan Aktürk

Gaziosmanpaşa'da almış olduğum mülkün bütün işlemlerinde yanımda olan, güvenli ve sorunsuz bir şekilde satışın tamamlanmasını sağlayan Re/max Tower'ın satış uzmanı Uğur Bey'e katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Bahadır Çor

Gaye hanım son derece ilgili yaklaştı, kendisiyle yeniden çalışmak isterim .

Levent Tuğrul

Profesyonelliği ve müşteri odaklı yaklaşımı bize çok güven verdi.Teşekkürler

Fatma Ertuğrul

Nilgün hanımdan çok memnun kaldık kendisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenilir bir danışan. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Sinan Kılıç

Uğur beyle çalışmak ayrı bir güven veriyor. Bunun küçük bir örneği: Kiraya çıkardığım evimde, apartman genelindeki tüm dairelerde olduğu gibi ufak bir tadilat yapılması gerekiyordu. İl dışında bulunduğumdan ilgilenmem mümkün değildi. Benim yerime birkaç kez daireye gidip tadilata nezaret etti. Sürecin her aşamasında bilgilendirdi ve yüzde yüz memnuniyetle tamamladı. Kendisine her şey için teşekkür ediyorum. Emlak danışmanı arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Uğurcan Diker

Re/max ailesine, özellikle Uğur Bey'e çok teşekkür ederiz, güler yüzü beyefendi duruşu ve samimi tavrı ile bize yardımcı oldu .Evi kiralamamızda, ilk andan son ana kadar yardımcı oldu iyi ki varsınız teşekkürler

Sadık Karaca

Gaye hanım işinde çok profesyonel bir Hanımefendi .. tebrikler

Sadık Şahin

Uzun yıllardır gayrimenkul sektörünün içinde ve kendisiyle ortak 3-4 tane satış yapmış birisi olarak; Gaye hanımı, işini çok seven, çok çalışkan, başarılı, dürüst ve sözünün eri biri olarak tanıdım. Ortak iş yapmaktan her zaman memnuniyet duydum. Bu vasıflarla çok daha başarılı olacağına inanıyorum.

Bülent Çetinkaya

Nilgün Birbaş Hanım; işini iyi yapan, çalışkan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çözüm üreten ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanıdır. İş ortağı olarak, kendisiyle çalışmanızı tavsiye ediyorum.

A*******

Bülent Bey bankacılık sektöründeki bilgilerini gayrimenkul sektörüne başarılı bir şekilde aktarmıştır.Günümüzün en büyük eksikliği olan ve ilk aranılan üslüp ve nezaket kuralları çerçevesinde ev alımı konusunda bize yardımcı olmuştur.Yardımcı derken hakkını yemiş oluruz yol gösterdi bir sonraki adım için önceden bilgilendirme yapıp hazırlık yapmamızı sağladı.Alıcı ben vekaletle, banka kredisi ve araç takası ile almak satıcı vekaletle ve üzerinde ipotek bulunan bir yeri satmak istiyordu bu satış işlemin prosedürünü düşünün...Hoşçakalın

N*******

Hizmet kalitesini mükemmel buldum .

Taner Pişmaf

Nilgün hanımın iletişimi harika.son derece kibar ve işini profosyonel yapan bir emlak danışmanı.Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

D*******

I would like to thank Gaye all her help and support during reporation for the rental process, gaye khanum makes ready for rental process do cuments in very short time and I move to appartment the appartment is good, and laters during my stay gaye khanum support me with other nessesary arrangments.

Selma Aymelek

Şahan bey işinde çok başarılı, doğru yönlendirmeler yapabilen, konusuna hakim bu konuda insana güven telkin edebilen, saygılı, dürüst ve çok beyefendi bir insan.Kendisini tebrik ediyorum.

Nilgün Birbaş

Bülent bey işini iyi yapan çalışkan ve çözüm üreten, güvenilir bir gayrimenkul danışmanıdır.İş ortağı olarak, kendisiyle çalışmanızı tavsiye ediyorum.

S*******

Nilgün hanımla iletişim harika işini en iyi şekilde yapıyor.Sorun çözme konusundaki başarısına hayran kaldım.İstediğimiz şartlarda bize ev bulduğu içinde ayrıca çok teşekkür ediyoruz.Tekrar görüşmek ümidiyle

E*******

Koray beye çok teşekkür ediyoruz.

Y*******

Gaye hanım'ın tecrübesi çalışma şekli ve perfonmansı gerçekten taktire şayan.Kendisinin ikili ilişkileri diyalogları gayet güzeldi, biz memnun kaldık.

İsmail Karademir

Ankara'da emlak alım satımında adres sorsalar Gaye Bilim'i tek adres olarak göstermek yerinde olur. Evin pazarlamaya çıktığı andan tapudaki imza anına kadar işini en iyi şekilde yapan isimdir Gaye Bilim. En önemlisi de güvenilirliği. İyi ki varsınız Gaye hanım. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Ö*******

İl dışından gelerek ev almak istedim ve bu süreçte bize her konuda yardımcı olan güzel davranışları, işine hakim olması ve bize tüm kolaylıkları sağlaması ve güven vermesi yönünden temsilcimiz Gaye hanıma çok teşekkür ederiz.

Y*******

Nilgünün verdiği emlak hizmetlerinden çok memnunuz Çok güvenilir çok düzgün

O*******

Profesyonel bir hizmetti .Gaye hanım Ev sahibi ile iletişim konusunda çok yardımcı oldu, , hiç bir sorun yaşatmadı.

Ahsen Çilesiz

İşini ehliyle gerçekten özenle severek verdiği, süreden daha hızlı yardımcı olmaya çalışıyor. İyiki Remax Bülent beyi tanımışız.

Kenan Yıldırım

Re/max aracılığı ile bir ev kiraladım. Bu konuda Uğur Bey'e çok teşekkür ediyorum. Kiracı olarak bir güven duymuş oldum. Oturmuş, kurumsal bir şirketin yararını gördüm. Uğur Aktepe, kiralama işleri için her konuda bilgi verdi ve ilgi gösterdi. Teşekkür ediyorum.

Ozlem Arslan

Gaye hanım Kızılay'daki işyerimin zorlu satış sürecini profesyonelce yönetti. Kendisi çok başarılı ve disiplinli. Özverisi ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Sevgi Düzgöl

Sorun yaşamadım, tekrar çalışmak isterim, çok memnun kaldım.

Nuran Efe

Kiralama işlemini tamamlanmasını sağlayan Uğur Aktepe'ye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. NUR OTOMOBİLCİLİK

E*******

Hizmet kalitesini mükemmel buldum.

İ*******

Uğur Beyin hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Çok profesyonel bir danışman olduğu her yönden belli. İyi ki tanımışız. Emlak konusunda bir yardıma ihtiyacımız olduğunda ilk arayacağımız kişidir. Teşekkürler Uğur Bey.

Sevgi Falcıoğlu

Erengül Hanım, evimizin kiralanması sürecinde, titiz ve mükemmel bir çalışma sergiliyerek hayal ettiğimiz bir kiracı adayına kısa sürde dairemizi kiraladı.Hizmetinden ve prensipli çalışmasından dolayı çok memnun kaldık, kendisine ve Remax Tower'e çok teşekkür ederiz. Bundan sonrada her işimizde bizim özel danışmanımız olarak Erengül Hanımla çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Remax

Bilhan Özkan

Nilgün hanım sizinle çalışmak gerçekten ayrıcalık ben ve ailem gayrimenkullerimizin kiralama sürecindeki profesyonel yönetiminize insani ilişkilerinize orta yolu bulmanız konusundaki çabanıza hayran kaldık.Herşey için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımız için çok şanslıyız.İyi ki tanıdık İyi bir dost kazandık.

Nilgün Emir

Nilgün hanımla çalıştığımız için çok şanslıyız.Bugüne kadar 2 gayrimenkulümüzüde istediğimiz zamanda kısa bir süre içinde kendisi sattı ve 1 hafta içinde yeni aldığım dairemi kiraya verdi .Kendisinin ilgisi bilgisi ve tecrübesine çok güveniyoruz.Tek adresimiz Teşekkürler Nilgün hanım.

Refik Kul

Gayrimenkul danışmanımız Nilgün Hanım, gerek profesyonelliği, gerek ilgi ve samimiyetiyle ev kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu .Şeffaflığı ve dürüstlüğü ile her aşamada yanımızda olarak bizlere güven verdi.Kendisine çok teşekkür ediyor meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Ayten Akıncı

1071 Usta Plaza da bulunan Rezidans dairemizin kiralanması sürecinde tecrübesi, bilgisi ve kiracı tercihi ile bize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Burak Tolu

Bülent Bey gayrimenkul danışmanlığı konusunda gerçekten hem iş tecrübesi hem de bilgisiyle bize çok yardımcı oldu. Yatırım konusunda fikir alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum Bülent Beyi.

H*******

Teşekkür ederiz.

Nesrin Öztürk

Evimizi satmaya karar verdiğimiz zaman, Remax Tower'a bilgi almak amacıyla gitmiştik, şans eseri Bülent Bey ile karşılaştık, iyi ki de karşılaşmışız, bu süreçte gayrımenkulumun satışını Bülent Bey gerçekleştirdi. Kendisi çok profosyonel, bilgili, kibar, içten ve güvenilir bir gayrımenkul danışmanı. Bize satış sürecini ve tüm prosedürleri en şeffaf ve anlaşılır şekilde aktardı; süreç öngördüğümüz ve planladığımız şekilde kısa sürede halloldu. Bundan sonra tüm gayrımenkül alım ve satım işlemlerimizi Bülent Bey ile gerçekleştireceğiz inşallah.

İrem Nur Toprak

Bülent beyin profesyonel tecrübesi ve güveniyle, iş yerimi kiralamak istediğimde tanıştım. Kendisi bu süreçte benden daha çok işlemlerimde ve ev sahinimle olan bağlantımla alakadar oldu. Bülent beyin 9 aydır kiracı olduğum yer ile halen yakınen ilgilenip, her zaman çözüm odaklı yaklaşımda bulunması, stressiz bir süreçte bulunmamı sağladı.Bu yüzden kendisine teşekkürü borç biliyorum

Metin Eskici

Remax danismanimiz Bülent TÜRKER sahip olduğumuz işyerimizde kiralanmasi acisindan bize gercekten ciddi bir katkisi oldu. Bilgi birikimi, sektör tecrubesi ve sürekli bizimle iletisim halinde olmasi bizi cok mutlu etti kendisine burdan bir kez daha tşkediyoruz

Osman Özhan

Nilgün Hanımla tanışmak, taleplerimi iletmek ve çözüm bulmasını beklemek toplamda 1 gün sürdü. Üstelikte alternatifleriyle.... Teşekkürler Nilgün hanım gayrimenkul danışmanlarına karşı olan kötü deneyimimi ortadan kaldırdınız

O*******

Bülent beyden çok memnun kaldık kendisine çok teşekkür ediyoruz ilgi ve alakası için.

Sema Baguç

ÖZverili ilgili güleryüzlü profesyonel bir emlak danışmanı . Her şey için teşekkür ederiz.

F*******

Murat Bey bu zamana kadar çalıştığımız en iyi emlak danışmanıydı. Hem ilgisi hem süreçte yaptığı yardımlar gerçekten işimizi çokça kolaylaştırdı. Süreç sonrasında da bizimle ilgi ve alakasını kesmemesi kesinlikle çok kıymetliydi.

N*******

Gaye hanım güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Fatih Tan

Uğur Bey öncelikle dükkanımızı hızlı bir şekilde kiraladınız ve kiralarken mal sahibi ve kiralayan kişinin haklarını eşit olarak gözettiniz. Hasta olmanıza rağmen defalarca kez aradınız ve her hafta rapor şeklinde tarafımızı bilgilendirdiniz. İlgi alakanız için teşekkür ederiz. Artık ailemizin Gayrimenkul Danışmanı sizsiniz.

Emre Öztürk

Uğur Bey, evimizin satış sürecinde, düzenli olarak bilgilendirme yaparak raporlarını bizimle paylaştı. Uzun süredir satışı gerçekleşmeyen gayrimenkulümüz, Uğur Beyin çalışmaları sayesinde kısa zaman içerisinde satılabildi. Emekleri ve güvenilir tavrı için Uğur Beye teşekkür ediyoruz.

Tuğba Gider

Gaye hanım evimin kiralanması sürecinde çok yardımcı oldu. Eski kiracıdan sonra eve bakım gerekiyordu ancak bunlar için benim zamanım uygun değildi. Sağolsun Gaye hanım tüm bu işlerle bizzat ilgilendi ve beni sürekli bilgilendirdi. Sonrasında da çok kısa sürede yeniden kiraya verdi. Gaye hanım çok kibar, nazik, işinin ehli profesyonel bir insan. Herşey için çok teşekkürler. Bundan sonra hep Gaye hanımla çalışacağız.

Y*******

Tekrar sizinle çalışmak isterim, Şehir dışından gelerek, Ankaradaki daireyi kiralama sürecimde her konuda hizmet kalitenizden çok memnun kaldım.

Gökhan Güley

Hizmet kalitesi gerçekten çok iyi, ev almayı planlamamız halinde, yeniden firmanız ile çalışmak isteriz.

Hüseyin Tolga Aygün

Re/max Tower'ın Gayrimenkul Danışmanı; Uğur Aktepe arkadaşımızdan aldığımız hizmet sonucunda, yeni evimize kavuştuk. Evi arama sürecimiz de bizi yönlendirmesinden, evin bulunmasına ayrıca evin satış işlemlerinden tapu işlemlerine kadar her konuyla yakından ilgilenmesinden çok memnun kaldık ve tam anlamıyla aradığımız evi sayesinde bulduk, kurumuna ve şahsına çok teşekkür ederim

Selim Öztürk

Gaye hanımla yıllardır kiralama ve satış konusunda çalışıyoruz, işini severek yapıyor.Emlak konusunda bilgili ve özverili çalışıyor.Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz .

Afra Razman

Hizmetleriniz için çok teşekkür ederim .

Devrim Yener Akgün

Kiralama sürecinde, ilgili, hızlı ve beklentileri karşılama odaklıydınız. Kısa sürede istediğim gibi süreci neticelendirdiniz. Uğur Bey ve Yalçın Bey'e teşekkür ederim.

Sibel Özbekler Öztürk

Uğur Beyin samimi ve içten yaklaşımıyla, asla bozmadığı nezaketi ve zarafetiyle, kendisine içimiz rahat teslim ettiğimiz, yıllardır satışı sürüncemede kalan evimiz; Uğur Bey ilgilenmeye başladıktan kısa süre sonra, istediğimiz şekilde satılabildi. Tabi Uğur Beyin emekleri, ilgisi ve asla pes etmeyişi sayesinde. Her daim açık sözlülüğünüz, her aşamada içtenlikle yanımızda olduğunuzu hissettirdiğiniz ve her şeyin istediğimiz şekilde olmasını sağladığınız, en önemlisi sadece maddi açıdan değil insanca ve nezaketle yaklaştığınız için teşekkürler.

Selda Kurdoğlu

Murat Bey, çok deneyimli, mevzuata hakim, ilgili, işinin ehli, her konuda özverili, sabırlı ve güler yüzlü bir emlak danışmanı. Çukurambar'daki evimin kiralanması konusunda yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağolsun varolsun...

A*******

Gaye hanım ODTÜ çamlık sitesindeki evin satışı için, karmaşık ve zorlu bir süreci olabilicek en iyi şekilde ele almiştır, her aşamada detaylı bilgilendirme ve yol göstererek bizlere çok yardımcı olmuştur .

Faruk Kılınç

Sayın Murat bey bu meslekte tanıdığım ve çalıştığım en ilgili ve profesyonel emlak danışmanıdır. Her müşterisi ile ayrı ayrı bire bir ilgilenmektedir. İlgilisi, alakası, dürüstlüğü için kendisine teşekkür ediyorum

Dursun Kılınç

Murat bey çok iyi ve dürüst bir emlakçı kısa zamanda dairemi kiraya verdi düzenli bilgilendiren bir emlakçı olarak tanıdımkendisine teşekkür ederim not verecek olsam 10 üzerinden 10 veririm

Sevim Değirmenci

Gaye hanım, işini seven, müşterisini önemseyen ve çalışırken kafanızda hiçbir soru işareti bırakmayacak kadar işine hakim bir uzman. .Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım.

İlknur Pınar

Evimize bir hafta gibi kısa bir sürede ve istediğimiz kriterlerde kiracı bulan REMAX danışmanı Nilgün Hanım'a gösterdiği hassasiyet ve çaba için çok teşekkür ederim. Nilgün Hanımla çalışma kesinlikle bir ayrıcalık.

E*******

Çok naif, kibar bir hanım kendisinden hiç incinmedik .Her konuda bizimle birebir ilgilendi .Kesinlikle çevreme hep önereceğim .Yolu hep açık olsun.....

H*******

Gaye hanım kısa sürede aileden biri oldu, 10 numara bence herkeze tavsiye edebileceğim bir danışman.Başarı galiba onun için hobi, yolu açık olsun .

H*******

Gaye hanım kısa surede aileden biri oldu.10 numara bence herkeze tavsiye edebilecegim, başarı galiba onun için hobi, yolu bahtı açık olsun.

A*******

Kısa zamanda birlikte çok zor olan bir işi başardık, Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

D*******

Saygı değer Murat Beyin bu meslekte profesyonel olduğu her yönden belli. Bilgisi, iş ahlâkı ve dürüstlüğü ile bu meslekte nadir görülen bir gayrimenkul danışmanıdır. Herşey için teşekkürler. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Taylan Çorbacı

Çok beyefendi ve işinin ehli bir insan kendisi, sağ olsun.

Svetlana Keşan

Re/max Tower'ın çalışma sistemini çok beğendik. Özellikle gayrimenkul danışmanı Sayın Uğur Aktepe alım satım sürecinin her aşamasında yanımızda bulunarak işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamıştır. Kendisi işinde profesyonel birisi, bu nedenle kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Sinan Bahar

Nilgün hanımla uzun süredir çalışıyoruz.Bütün gayrimenkullerimin pazarlamasını satış ve kiralamalarını kendisi yapar.Güvenilir, işini iyi yapan, dürüst ve çalışkan bir danışman.Doğru yönlendirmesi sonucunda hep mutlu oldum kazançlı çıktım.Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

İlker Yıldız

Uğur Bey, Ankara'da yer alan mülkümüzün büyük bir özveri ve titiz bir çalışma ile satışını gerçekleştirmiştir. İlgili çalışması için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

S*******

Hizmetinizi mükemmel buldum.

Elif Çakır

Gaye Hanım çok beğendiğim bir daireyi kiralama sürecinde yardımcı oldu. Ev sahibi ile ortak bir yol bulabilmek için benim adıma müzakere süreci yönetti ve hızlı bir şekilde endişe verici hususları ortadan kaldırdı. Bu yüzden teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Nuri Önal

Değerli Murat abim Engin tecrüben ile kısa zamanda boşalttığımız dairemizi kiraya verip sağlam bir kiracı ile bizi tanıştırmış olup kontratı en iyi şekilde düzenleyip bizi çok mutlu ettin tşk ediyorum

Av Süleyman Karacan

Murat Beye çok teşekkür ediyorum. Çukuambar’da ofis kiralanmasında ve ofis ile ilgili işlerde çok yardımcı oldu. İşini bilen ve takip eden birisidir. Çözüm odaklı hareket etmektedir. Bu işin ehlidir. Kendisi ile rahatlıkla iş yapılabilir. Kendisine Sağlık ve başarılar diliyorum.

Ali Yiğit

Bu iş için biçilmiş kaftan yeniden dünyaya gelsem ben bu işi yaparım der gibi

Betül Bozkurt

Murat Bey, son derece deneyimli, mevzuat ve konu hakkında bilgili, ilgili, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, her konuda özverili, sabırlı, yardımcı ve işinin hakkını veren bir emlak danışmanı. Sözleşme sonrası bile desteğini ve ilgisini devam ettirdi ve en küçük sorunumuzu bile çözdü. Kendisine denk geldiğimiz için kendimi şanslı sayıyorum. Teşekkür ediyorum.

D*******

Gaye hanım'ın çalışmalarına teşekkür ederiz, yaklaşımından çok memnun kaldık.

Gülay Sarısoy

Evimi satarken göstermiş olduğunuz dürüstlüğünüz, her şeyin açık ve net olması dikkatimi çeken en önemli özelliğiniz olmuştu.Gayrimenkül danışmanımız Gaye Bİlim hanımefendi'nin hem mesleki bilgisi, hem insanlarla olan ilişkisi, son derece mükemmeldi, Başarılarınızın devamını diliyorum.

Faruk Taşcıoğlu

Home ofis arayışımız ile tanıştığımız ve bizimle ilgilenen Nilgün hanım, bugüne kadar çok da olumlu bakmadığımız gayrimenkul danışmanlığına bakış açımızı değiştirdi. Kendi adıma şunu rahatlıkla söyleyebilirim, bugüne kadar tanıştığım, bu işi yapan en iyi insan. İyi niyeti, enerjisi ve bilgisi ile, işini severek, hakkıyla yapan, kaliteli bir hizmetin ne olduğunu sayesinde tekrar anladığımız, Nilgün hanıma biz hayran kaldık. İyi ki sizinle çalışmışız. İlginiz, samimiyetiniz ve güleryüzünüz için çok teşekkür ediyoruz.

Dr.a.nurdan Barça

Murat bey işinde profesyonel, 2 taraf için de güven veren ve işini hakkıyla yapan bir emlak danışmanı. Her türlü konuya dürüstlüğü, efendiliği, işine duyduğu saygı ve hassasiyeti ile yaklaşıp yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. / Puan: 5

Selma Keklik

Gaye hanımı çok sevdik.Gerçekten işine çok saygılı ve çok başarılı, bizimle her an ilgilendi.Baştan sona kadar çok nazik ve ilgiliydi, Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

K*******

Murat Akbulut beyefendi, işini gayet profesyonelce yapan, gözünüzün arkada kalmayacağı, sorumluluk sahibi bir meslek erbabıdır. Ne zaman emlak işi ile ilgili yardıma ihtiyacımız olsa direk onunla paylaşırız ve memnuniyetle de ayrılırız. Umarız uzun yıllar görevinin başında olur!

Ufuk Kaya

Ilk defa Remax ile çalışma fırsatı buldum ve ne kadar şanslıyım ki Gaye hanimla tanışma fırsatı yakaladım. Gerçekten güler yüzlü nezaketli ve profesyonel bir görüşme oldu. Gaye hanıma çok teşekkür ediyorum, güzel bir ev sahibi oldum.Gaye hanıma iş hayatında başarılar diliyorum.

İlker Türkgüler

Erengül hanım her şey için teşekkür ederim.

Ö*******

Çok memnun kaldık . Gaye hanım ile tekrar çalışmak isteriz.

C*******

Evimizi satmaya karar verdiğimde, kararım kesinlikle emlak danışmanları ile çalışmama yönündeydi taki Gaye Hanım ile görüşene kadar. Yaklaşım tarzı, hanımefendiliği, kibarlığı ve işine bağlılığı ile beni etkiledi.İşine bağlılığı, verdiği hizmet kalitesiyle örtüşmekte. Zaman yönetimi, haftalık değerlendirme raporlarını aktarması oldukça etkili. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim..

Adnan Er

Şenay şimşek hanım bilgi deneyim ve tecrübesi ve güvenilir birisi olup gayrimenkul konusunda bize her konuda yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum bundan sonra gayrımenkul konusunda kendisinden her zaman yardım alacağım

Hacer Kılıççıoğlu

Ev alma işlemleri sırasında şenay hanım bize çok yardımcı oldu kendisi çok nazik bilgili birisi bizi sürekli bilgilendirdi ve her detayda yardımcı oldu Bir dost kazandığımız için çok memnunuz teşekkürler

Uğur Hoşafçı

Murat Akbulut'u yıllardır tanırım.Emlak danışmanlığı için dünyaya gelmiş diyebilirim.Aşağıda hıza özellikle 4 yıldız verdim.Çünkü hiç acele etmeden anlatır anlatır anlatır.Ta ki siz memnun olana kadar.Duayendir.

A*******

Devamlı çalıştığımız için yine aynı firma ve kişi ile çalışmaktan memnunum .

Figen Özkök

Gaye Hanım, kibarlığı, nezaketi, sakinliği, düzenli olarak bilgilendirmesi, randevu saatlerine uyumu ile profesyonel bir yaklaşım göstererek, bizim gayrimenkul danışmanlarına bakış açımızı değiştirdi. Evimizi sorunsuz olarak sattık. Bundan sonra yine çalışmamız gerekirse sadece Gaye Hanım'a çalışırız. Teşekkürler Gaye Hanım.

Saadet Polat

Nilgün hanım ile 3 yıldır çalışıyoruz, prensipli, çalışkan ve takipçi nitelikli çalışmalarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm taleplerimizi en kısa sürede gerçekleştimiş olan Nilgün hanım'a başarılar diliyoruz.

İ*******

Murat Bey hem kiralama sürecinde hem sonrasında çok yardımcı oldu. Başka bir şehirden ev kiralamaya gelecektik ve biz gelmeden önce evin ayrıntılı bir şekilde video ve fotoğraflarını iletti, geldiğimizde beklentilerimizle uygunluğu açısından hiçbir sıkıntı yaşamadık bu şekilde. Kiraladıktan sonrasında da bir sıkıntımız olduğunda direkt ilgilendi. Gayet saygılı ve işini düzgün yapan bir kişi.

A. Cem Saygılı

Murat bey hem kiralama aşamasında hem de sonrasında çok ilgili bir bey. kiralama aşamasında bir şeyleri hiç abartmadı ya da süslemedi, bize her şeyi olduğu gibi aktardı ve ev konusunda küçük detaylara kadar net bilgi elde etmemizi sağladı. Sözleşme sonrasında da bize her türlü problemde onu arayabileceğimizi söyledi, aradığımızda da gayet ilgili ve hızlı bir şekilde problemimizi çözdü.

C*******

Kibar ve ılımlı yaklaşımıyla çok hızlı sonuca gidebildik. Takip, bilgilendirme ve resmi işlemler ile ilgili beceri ve yardımlarını takdir ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz

Abdullah Özsan

Hizmet kalitesini mükemmel buldum.

Kadriye Savaşeneril

Gayrimenkul danışmanı Uğur Bey'e dükkanımıza kiracı bulma konusunda gösterdiği hassasiyet, gayret ve performans için teşekkürler ediyoruz.Daha öncede işyeri satın almamızda bize yardımcı olmuştu.Dolayısıyla başka danışman aramamıza hiç bir zaman gerek yok.Konusunda profosyenel ve özverili, yolu açık olsun...

Serap Yiğitbaşı

Dürdane hanım dürüst sözüne güvenilir mükemmel bir insan uzun süredir emlak işlerimi yapıyor yaptığı her işden memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum onu tanıdığım için çok mutluyum

Didem Mimiroğlu Kılıçoğlu

Uğur Bey sayesinde kısa sürede evimize kiracı bulabildik. Kiralama işlemleri konusunda son derece ilgiliydi ve bize her konuda oldukça yardımcı oldu. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tekrar emlak işimiz olduğunda kendisiyle çalışmak isteriz.

Mehdi Azarafza

Aradığım evi Uğur Bey'in sayesinde bulmuş oldum ve kısa sürede sonuçlandırdık. Kendisi bütün aşamalarda yanımda oldu yol gösterdi. Uğur Bey çok güvenilir ve kaliteli bir insan, daireyi kiraladıktan sonra bile eksik hiç bir şeyin kalmaması adına benim yanımda oldu. Uğur Bey'e ve Re/max ailesine teşekkür ederim

Çağdaş Tamer

Sadece iyi bir dost değil aynı zamanda çok yetenekli ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olduğunuzu bir kez daha gördük. Hızlı ve güvenilir bir şekilde güzel bir kiralama yaptık sayenizde. Çok teşekkürler Tolga Bey.

M*******

Çok ilgili, nazik ve bizi sürekli bilgilendiren, güvenilir bir şekilde evimizi satmamıza yardımcı olan Şenay Hanım'a teşekkür ederiz.

Fatma Ayvalık

Yaklaşık 5 yıldır çalışıyoruz Gaye hanımla gerçekten işinde bır numara bütün ayrıntıları düşünüyor çok teşekkürler

Sümeyye Yurdusev

Profesyonel bir hizmet aldım, iletişimimiz sorunsuz oldu, herşey istediğim gibi ilerledi, tekrar çalışmak dileğiyle .

Selime Çelik

Nilgün Hanım'a, ev kiralama sürecinde bize gösterdiği ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz.Kendisi, işini layıkıyla yapıyor. Evimizi kiralama sürecinde de Nilgün Hanım'la çalışmaya karar verdik en uygun kiracıyı bulacağından eminiz. Herşey için tekrar teşekkürler

P*******

Nilgün hanımın iletişimi harika. Ne zaman arasanız size döner ve makul mantıklı açıklaması olur. Son derece kibar işini severek yapan gayretli bir insan. Ben kendisinden memnunum tavsiye ederim.

Zm Cord Danışmanlık Ve Tic A.ş

Profesyonel bir hizmet aldık, iletişim, çözüm sunma, gayret üst düzeydeydi .Tekrar çalışmak isteriz.

Eser Önal Çınar

Mimarlık ofisimi ararken iyi ki sizi tanımışım. Profesyonel aracı kimliginiz ile iki tarafı da memnun ederek iş yerimi almama vesile oldunuz. Size ve eşiniz Bülent beye teşekkür ederim. Selamlarımla.

Beysun Kuş

Sahibi olduğumuz site içerisindeki evimizin satılması için beş senedir üç emlak ofisine vermiştik, nedendir bilinmez, bize hiç bilgi vermediler, sorduğumuzda “piyasa”, “ yüksek fiyat” gibi mazeretlerle uygun müşterinin olmadığını bildiriyorlardı. Ekim 2020 de Şenay hanımla görüştük. Görüştüğümüz hafta sonunda ilk müşteri ile bizi görüştürdü, olumsuz yanıt verdik. Bir ay içerisinde, talep ettiğimiz fiyatı verecek müşteriyi buldu ve satış işlemlerimizi bir hafta içinde tamamladı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Erdem Ozcan

Çok profesyonel ve işinin ehlidir. Herkese tavsiye ederim.

Muzaffer Kanık

Öncelikle çok iyi dinleyen başarılı bir danışman. Ne istediğimi anlayıp bana, ona göre çözümler üretti. Profesyonel bir yaklaşıma sahip. Başarılar diliyorum.

Özlem Arslan

Sevgili Gaye Hanım, çok güler yüzlü, profesyonel, işini severek ve titizlikle yapıyor .Özverisi ve sabrı için çok teşekkür ederim .

Ömer Gönenç

Danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldık, herşey için çok teşekkür ederiz.

B*******

Göstermiş olduğunuz yoğun çabadan ve özverili çalışmanızdan dolayı tebrik eder başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim saygılar .

G*******

Ben bir ev alırken bir dost kazanacağımı bilmiyordum, ilgi alaka dört dörtlük ilgiyle beni ev sahibi yapan sevgili Şenay hanımcığım size binlerce teşekkür ediyorum, sizi seviyorum...

H. Sinan Kavasoğlu

Sayın Şimşek Ailesi, sizleri tanıdığım 2000'li yılların başında aramızda gelişen dostluk, bugünlere kadar gelişerek büyüdü. Bir ev kiralama süreci daha sonra tekerrürlerle devam etti. Duruşunuz, samimiyetiniz, işinize duyduğunuz saygınız herşeyden önemlisi verdiğiniz güven duygunuz bizi bir birey - danışman ilişkisinin çok ötesine güzel bir dostluk kardeşlik boyutuna getirmiştir. Şimşek ailesine hiç değişmemesi temennisiyle mutluluk, başarı ve teşekkürlerimi iletiyorum. Saygılarımla. Dr. H. Sinan KAVASOĞLU

N*******

Tolga Bey en sıkıntılı anımda imdadıma yetişti diyebilirim. Ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız Tolga Bey!

S*******

Ofis arayışımızı kısa sürede sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz.

Ali Karahoda

Dairemin ikinci kez kısa sürede kiralanmasını sağladığı için Koray beye teşekkür ederim. Ali Karahoda

Uğur Hoşafcı

Gerek ailemin gerekse benim gayrimenkullerimiz ile ilgili onlarca emlakçı ile çalışmak zorunda kaldım. Ama artık işinin uzmanı, tecrübeli, iyi bir kriz yöneticisi ve en önemlisi güvenebileceğim emlak danışmanımı buldum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Şenay ŞİMŞEK - Remax Tower

A*******

Güvenilir, profesyonel ve titiz bir çalışma etiğine sahip olan Şenay hanım, güler yüzlü yaklaşımıyla beklentilerinizi en etkin şekilde karşılamak konusunda her zaman gayret sarfeden, müşteri memnuniyetini ilke edinen, üstün niteliklere sahip bir emlakçıdır. Remax ailesinin vazgeçilmez bir mensubunu tanımış olmaktan mutluluk duymaktayım.

B*******

Gaye hanım güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Kadir Sağlam

İlginiz ve yakınlığınız için size çok teşekkür ederiz.

S*******

Yaşamkent bölgesindeki evimin satışında bana ekibi ile profesyonel emlak danışmanlığı desteği sağlayan Tolga beye gönülden teşekkür ederim. Bundan sonra emlak alım satımında gideceğim adres belli.

Ç*******

Sevgili Tolga Gören, oldukça sorunlu, hatta zaman zaman imkansız gibi gözüken emlak alımı sürecimde, öngörüsüyle, sakinliğiyle hem beni rahatlattı, hem potansiyel problemleri gerçekleşmeden aşmama yardımcı oldu. Ben de deneyimli bir emlak danışmanı ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunu görmüş oldum. Her şey için çok teşekkürler.

İsmail Pek

Gaye hanim ile çalışma kararı aldığımız an itibarı ile herşey sıralı, düzgün ve sorunsuz ilerlemeye başladı. Dairemizi teslim aldığımız ana kadar hic bir aksilik yaşamadan keyifli sohbet eşliğinde bir süreç yaşadık. Kararlı, bilgili ve sabırlı tutumundan dolayı Gaye hanıma teşekkür ediyoruz.

Mehmet Özgün Kanal

Koray bey dairenin tanıtımında ve kiralanmasında gayet yardımcı olmuştur. İşinin ehli bir insandır.

A*******

Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetinizi mükemmel bulduk, teşekkür ederiz.

Ahmet Bayram

Remax icin buyuk birsans siniz remax ailesi durust kisilikli isini iyi takipeden ozellikle sozune sadik musterilerinden vearkadaslarin dan vebizlerden her yerde oyquile bahsedeceqimiz sizlere butun islerinizde basarilar diliyoruz

D*******

Çok memnun oldum, Danışmanlık hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ali Serkan Kasap

EVİMİZİN KİRALANMASI SÜRECİNDEKİ DİSİPLİNLİ VE GERÇEKÇİ ÇALIŞMALARINIZ VE SAMİMİYETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Oguz Guler

Profesyonel bir anlayış ile gerekli takibi ve bilgilendirmeleri yaparak dairemizin satılması aşamasında gösterdiğiniz nazik ve titiz ilginiz için teşekkür deriz.

Kemal Uzun

İstanbul'da otururken Ankara Çukurambar'da yer alan evimi Şenay Hanım sayesinde sattım. İşinde son derece profosyonel ve işine son derece bağlı, süreç devam ederken geri bildirimleri ve müdaheleleri son derece yerinde, bu mesleğin genel olarak dünyadaki algısına ve bazı meslektaşlarına göre son derece doğrucu. Gerek satan gerek alan tarafa güven veren, her iki tarafa da kazandıran bir duruşu var, teşekkür ediyorum.

Saim Sarıbay

Nilgün hanım işini düzgün yapan saygıdeğer bir hanımdır.2 yıldır kendisiyle çalışırım hiç bir sorun yaşamadım.Zirvekent sitesindeki dairelerimi çok hızlı ve iyi kiracı adayları bularak kiraya verdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Size bir önerim, kendisini yeni ofisinde arayın.Bir takım kandırılmalara müsade etmeyin.Herşey için tekrar teşekkürler Nilgün hanım.

Serap Demir

Bülent Çetinkaya ile kiralama işlemi gerçekleştirdik. Kiralamanın her aşamasında çok yardımcı, uyumlu ve profesyonel çalıştı. Bülent Bey olmasa kiralama işlemini gerçekleştiremezdik. Evimizi satmayı düşündüğümüz aşamada tekrar Bülent Bey ile iletişime geçeceğiz. Teşekkürler.

Gürcü Öksüz

Gaye hanım güvenilir, ilgili, süper bir insan.İşini çok iyi yapan, müşterisi ile ilgili, her zaman çalışacağım bir hanımefendidir.

Metin Köksal

Firmamız ofisini kiralama sürecinde, tüm işlemlerde mükemmel bir başarı gösteren sayın Gaye Bilim hanımefendiye çok teşekkür ederim .

Kemal Yılmaz

Güler yüzlü ve problem çözücü biri olarak Bülent Bey'in gayet başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı olduğunu gördüm. Başarıların devamını dilerim.

Önder Yeşilgül

İki genç olarak çıktığımız şirket kurma serüvenimizde, güler yüzü, samimiyeti, işine olan hakimiyeti ve gerekse bizlere olan inancını ifade etmesi bizlere güç verdi. ileride birlikte çalışmak isteyeceğimiz, aileden birisi gibi kendisine her şey için çok teşekkür ederim. Başarılar

Cem Güleç

İlk karşılaştığımız andan itibaren samimiyeti ve işine olan hakimiyeti ile güven verdi. Bundan sonraki Alım/Satım yada kiralama işlemlerimde Dürdane hanım dışında başka biri ile çalışacağımı sanmıyorum. Her şey için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Zekiye Selma Kaltalıoğlu

Nilgün hanım ile iki ay önce irtibat kurduk ve bu süre içinde işini başarılı yapabilmek için çabalarını beraberce yaşadık ve sonunda amacımıza ulaştık. Herşey için kendisine teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacım olduğunda görüşebilmeyi diliyorum. Zekiye Selma Kaltalıoğlu,

Ünal Karatas

Nilgün işinde başarılı tecrübeli Güler yüzlü prezentabl ilgili ve çözüm üreten bir yapıya sahip.kendisine teşekkür ederim başarıları daim olsun.......

Gamze Kuşçu

Erengül hanımın, müşteriye yaklaşımları, güler yüzlü olması, titiz ve özverili çalışması, güven verici davranışları, müşteriye önem vermesi, ihtiyaçlarımızı mükemmel analiz etmesi, bize çok güven verdi ve sorunlarımıza çözüm buldu, bize sunduğu danışmanlık hizmetlerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılar dileriz.

Durdu Güneş

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldım .Şeffaf, dürüst, güvenilir buldum.Hiç bir beklemediğim süpriz yaşamadım, çok teşekkür ederim .

Özlem Yılmaz

Evimizin satışını gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanımız Sayın Erengül Ünsal gerek sabrı ve samimiyeti güleryüzü sakin ve kararlı tavrı gerekse profesyonel yaklaşımı ve bilgisi ve hızlı çözümleri ile beş yıldızı fazlasıyla hak etmiştir. Sayesinde ata yadigarı evimizi en kısa sürede sattık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Nuran Öztürk

Sevgili Dürdane Hanım, bizim için çok değerli. Çalışkan dürüst samimi içten ve sevgi dolu bir insan. Verdiği sözlerin tamamen arkasında durmak da olup bize karşılaşabileceğimiz riskleri de anlatan kısacası işinde uzman bir kişi. Daha önce de birlikte çalıştık. Kendisine güvenimiz sonsuz. Remax ailesi içinde değerli bir çalışan olduğunu düşünüyoruz. Sevgiler Dürdane hanıma gelsin.

Erdem Şendil

Gaye hanım oldukça ilgili ve işini profesyonel yapıyor.Ev alım sürecinde tecrübesinden ve bilgilerinden faydalanmak güzeldi.Gaye hanım sayesinde RE/MAX ile tanışmış olduk.

Mustafa Sezer

Daire alım işlemlerimizde bize her konuda yardımcı olan Remax'ın temsilcisi Sayın Uğur Bey'e bizleri doğru zamanda bilgilendirmesi, nazik davranışlarından dolayı ve alım satım işleminde işlerimizi hızlandırdığı için teşekkür ederim saygılarımla. Mustafa Sezer

Veysi Sınmaz

Verilen hizmet kalitesinden çok memnun oldum.Teşekkür ederiz.

Yener Kalemler

Dükkanımızı uzun zamandır kendi çabalarımızla satmaya çalıştık ancak satamadık.Kurumsal ve güvenilir olan bir emlak ofisi ile anlaşıp işi ehline vermeye karar verdik..Araştırmalarımız bizi REMAX TOWER’da karar kıldırdı ve ne kadar doğru bir karar verdiğimizi çok kısa bir zaman zarfında anlamış olduk..Müşteri temsilcisi Uğur bey ile irtibata geçtikten sonra Uğur bey tüm pazarlama ve reklam çalışmalarını çok profesyonel bir biçimde tamamlayıp dükkanımızın satışını gerçekleştirdi.En başından sonuna kadar hep yanımızda oldu çok teşekkür ederiz.

Ümit Ciğeroğlu

Öncelİkle Uğur bey işini layıkı ile yapan birisi dürüst kalıteli ve güvenilir. Emeğine sağlık teşekkür ediyorum dostluğumuzunda devam edeceğine inanıyor başarılarının devamı diliyorum.

Hamza Ciğeroğlu

Gayrimenkul danışmanı olarak UĞUR bey sizler sayesinde tanışmış olduğum REMAX ile iş yapmaktan bugün memnuniyet duyduğumu öncelikle belirtmek istiyorum.. Kurumsal ve kaliteli REMAX ilkelerine göre müşteri memnuniyetini sağlamak adına gösterdiğiniz çaba, gayret ve anlayışınız için teşekkür ediyorum.. Sizlerle çalışmak güzel ve eğlenceliydi.. Başarılarınızın devamını diler.. Mutlu ve huzurlu bol kazançlı günler dilerim..

S*******

Söylenecek söz bulamıyorum! İnanılmaz özveri, çalışkanlık ve iş bitirme . Tebrik ediyorum.

Selim Bengi

Erengül Hanımla Arma Kule'deki ofisimin kiralanmasıyla ilgili tanışmıştım, Erengül Hanımın zarifliği, kibarlığı, ve güler yüzlü, oluşu bana çok güven verdi, müşteri seçiminde de titiz ve mükemmelliyetçi davranış neticesinde, ofisimi kısa sürede kiraya verdi, kendisine ve Remax Tower ofisine çok teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Ertuğrul Barak

Erengül hanımın, Çiğdem deki dairemin eşyalı olarak kiralanması aşamasında, göstermiş olduğu gayretine, güler yüzüne, samimiyetine, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizleri profesyonelce doğru bilgilendirerek yönlendirmesi, eşyalı dairemin eşyasız olarak kısa sürede kiraya verilmesi de takdire şayandı doğrusu, Erengül hanıma bizlere vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

İlhan Savaşaneril

Re/max Tower'ın çalışma sisteminden çok memnun kaldık.Alım satım işlerinin her aşamasında yanımızda olup yol gösterdiler ilgilendiler. Özellikle Gayrimenkul Danışmanı Uğur Bey'in yardımlarına teşekkür ediyoruz. Konuya hakim, çalışkan, dinamik, işbitirici özellikleri takdire değer gerçekten.

Ahmet Ergin Erkeskin

Nilgün hanım işinde başarılı, samimi ve güven verici. Çok teşekkür ediyorum .Gayrimenkul işlerinizde mutlaka çalışmanız gereken bir isim.

Ahmet Sezen

Nilgün hanımın kibar zarif ve güleryüzlü olmasına çok teşekkür ederiz.İlgi alakasına, ve özellikle iş ahlakına çok teşekkür ederiz.İyi çalışmalar Nilgün hanım.

Başak Çağan

Güler yüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ediyoruz.

Fatma Nihan Erdoğan

Gaye Hanım herşey için teşekkür ederiz.

Meral Ekici

Dürdane hanım işini severek ve dört dörtlük yapan çok çalışkan, başarılı, iletişimi bilgilendirmesi çok iyi bir danışman kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Yasin Bahadır Eryürek

Güler yüzü, azmi ve profesyonel yaklaşımı ile süreci başından itibaren başarıyla idare eden Dürdane Hanım'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum

Serdar Bağlar

Kusursuz çalışma prensibi ve sistemi ile evimiz ile ilgilenmeye başladığı ilk günden itibaren kendisine karşı sonsuz bir güven oluşturdu. Ayrıca sporcu bir geçmişe sahip olması ailece kendisine karşı daha büyük bir sevgi ve saygı duymamızı sağladı. Evimizi görmeye getirdiği herkes de kendisi gibi kaliteli insanlardı. Ve zaten çok kısa bir sürede de sonuca ulaşmayı başardı. Remax ailesi Uğur bey gibi biri bünyelerinde bulunduğu için çok şanslı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

M*******

Nilgün Hanım ile REMAX ASTRA da 6 yıl birlikte çalıştık, kendisi konusunda çok başarılı ve tecrübeli, gayrimenkul alış-satış ve kiralamasında sizlere profesyonel hizmet verecek bir Gayrimenkul Danışmanıdır. Kendisine, 6 yıllık işbirliği ve destek için teşekkür ederim. Mustafa IŞIK Broker/Owner REMAX ASTRA

M*******

Gaye hanım, içinde kiracı olarak oturduğum evin satışını gerçekleştirdi, süreç boyunca bizim taleplerimizi göz ardı etmeden iyi niyetle gayret gösterdi, Kiracı olarak mağdur olmadık satış sürecinde .Kendilerine teşekkür ederim .

Özge Duman

Her fırsatta bilgilendirip yardımcı olan, işine odaklı özverili ve çalışkan .

Bülent Pişkin

Nilgün hanım ve Zafer beyin güleryüzü ciddiyeti ve işlerine olan saygısı için çok teşekkür ederim.Kendilerini ve Remax'ı tebrik ediyorum.

Cumhur Duman

Bir süredir daire arayışı içindeyiz, bu süreçte bizimle devamlı ilgilenen farklı alternatifler sunan ve çözüm odaklı çalışan Uğur Aktepe'ye çalışkanlığı ve öz disiplini sebebiyle teşekkür ederiz...

İbrahim Yılmaz

Nilgün Birbaş hanım ve Zafer Albayrak beyin kirama sürecinde gösterdiği profesyonel çalışmaları için, çok teşekkür ederim.

Merve Yıldız

Satış işlemimizin başından sonuna kadar, o kadar hızlı hareket edebildik ki gaye hanım sayesinde, o olmasaydı planlarımız asla yetişmezdi.Gayretleri için müteşekkirim .

A*******

Prensipli çalışmanızdan ötürü teşekkür ederim .

B*******

Bu zorlu zamanlarda çok başarılı, güven aşılayıcı işlemleri halletmede ki hızlı ve güzel iletisimleri sayesinde çok memnun kaldık. Her zaman da çalışmaya devam edilmesinde kusur bulunmayan bir kişi olarak tanıdım Çok teşekkür ediyorum kendisine. Çalışmalarında başarılar dilerim

Oğuzhan Aydın

Gaye hanım, Teşekkür ederiz.

Derya Yıldırım

Dürdane hanım ilginiz, güler yüzünüz, samimiyetiz en önemlisi iş konusunda hassaslığınız, çözüm odaklı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür edeiyorum

N*******

Gaye hanım'ın ilgisine teşekkür ederiz.

Mehmet Bilgin

Çok ilgiliydi, çok memnun kaldık.

Seval Okuducu

Koray bey’in ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Ahmet Faruk Kalkisim

Gaye Hanim a ilgi ve alakasindan dolayi tesekkur ederim

Ekaterina Atlı

Koray beyin yardımıyla dairem çok kısa süre içinde kiraya verildi. Her türlü gayrimenkul işlerime bana yardımcı olabilecek bir uzman bulduğum için mutluyum ve kendisine teşekkür ediyorum.

Elif Gumus

Güler yüzünüz yeter, dairemizi alış sürecimizdeki hizmetinizden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Hüseyin Ülker

Gaye Hanım'ın iletişim ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde aradığımız evi bulduk.Çok teşekkürler, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz . / Puan:

Ahmet Özdere

Tecrübe ve iş bilir oluşu, beşeri ilişkilerinde mükemmel insancıl oluşu, gaye hanım'a sonsuz şükranlarımı sunarım.Her zaman işini bilen dost bir kardeşimiz, başarılarının devamını dilerim.

Muhittin Kalın

İlgili, güler yüzlü, samimi bir kişiliğe sahip, etik ilkeleriyle hareket etmesi ayrı bir güzel, kendisine herşey için teşekkür ederiz.

Derya Hatipoğlu

İşimizi hızlı ve iyi çözümledi, gayet memnun kaldık .Başka satış işlerimizde tekrar görüşmek dileğiyle .

S*******

Sevgili Gaye Bilim, Sizinle uzun zamandır yaptığımız satış, kiralama işlemlerimizi çok başarılı bir şekilde profesyönelce yönettiğiniz için size çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim Bu vesile ile Kurban Bayramını Kutlarız. Sevgiler

Gülşen Yıldırım

Öncelikle Uğur Bey ve Re/max'a, ev alma sürecimiz boyunca ki müşteri ilişkilerinin profosyonelliğinden efektif bir iletişim kurarak her konuda hızlı dönüş yapmalarından, resmi işlemleri her adımda sıkı bir şekilde takip ederek kolaylaştırmalarından dolayı teşekkür ederiz.İlerideki gayrimenkul alışverişlerimiz için yeniden Uğur Bey ve Re/max Tower ofisi ile çalışmayı değerlendirir ve çevremize öneririz.

Bekir Yıldırım

Uğur beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bütün işlemlerimiz sorunsuz profosyonel bir şekilde tamamlandı.Kendisine bundan sonraki yaşantısında başarılar dilerim.

Erhan Süt

rahsan hanım işinde cok başarılı, işini basarıyla ve keyifle yapan guleryuzlu, cozum odaklı bir danışman.1 gunde kiralamamızı yaptıgı için kendisini tebrik ediyorum .verdiği hizmetten dolayı sonsuz tesekkurler..

Zafer Kayıkçı

Gaye hanım'ın iletişim ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı çok mutlu oldum .Bından sonraki çalışmalarında başarılar dilerim .

Şahin Yıldız

Evimizin kiralanmasindaki süreçte çok yardımcı oldunuz. Bu süreçteki profesyonel desteğiniz ve yardımlarınız bizim için çok değerliydi. Ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz.

Aysun Karademir

Hizmet sektörü açısından en zor mesleklerden birini yapan biri olarak sabrı ve özverisi için Gaye Hanım'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Neslihan Gürkök

Uğur bey, işinde gayretli ve alakadar bir arkadaş.Bizlere her konuda fazlasıyla yardımcı oldu.Kendisine nezdinizde teşekkürlerimizi ieltiyoruz . Saygılar

Metin Mutlu

Uğur Aktepe 'ye çok teşekkür ederiz bizlere ve müşterilerimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı .Evimin satışını kısa sürede gerçekleştirdiği için de ayrı teşekkür ediyorum .İş ahlakı ve disiplinli yapısıyla bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.

Hamza Mutlu

Re/max tower ve Uğur Aktepe'den oldukça memnjun kaldım.Gayrimenkulüm kısa ve güvenli bir şekilde sorunsuz olarak satıldı.Gayrimenkul Danışmanım sayın Uğur Aktepe'ye sunmuş olduğu kaliteli hizmetinden dolayı çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Erdal Esen

Gaye hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Halil Bulaklı

Gaye hanım oldukça ilgili bir kişi, hizmetinden gayet memnun kaldım.

Zeynep Şimşek

Murat Bey evimizi tutma aşamasından başlayıp yerleşene kadar her türlü konuda bize inanılmaz yardımcı olmuştur. İnsan ilişkileri, becerisi, güvenirliği sayesinde bir emlakçıdan öte bize bir abi gibi davranmıştır. kendisine çok teşekkür eder. Tüm ev arayanlara kendisinin deneyimine rahatlıkla güvenebilirsiniz. İyi ki tanımışız çok teşekkürler.

Engin Gümüş

Ömer Bey sahibi olduğum konutun önce kiralanmasında daha sonra da satışı aşamasında vermiş olduğu profesyonel destek ve aileden biriymişcesine yardımsever tutumuyla güven veriyor.Ankara dışında yaşıyor olmamın hiç bir olumsuz etkisini yaşatmamış, evimi kendi evi gibi takip etmiş, işinin ehli ama hepsinden önce güvenilir bir emlak danışmanı ile çalışmanın verdiği rahatlığı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

Dr.h.serkan Doğan

İletişim konusunda çok iyiydi.

Prof.dr.h.bülent Ertan

Her zamanki özenli hizmetiniz için teşekkür ederiz.

J*******

We are very pleased with the service and highly recommend ReMax. They are very professional and hard working. They answered all of our questions and continue to help us transition into our new home. We are very appreciative of their hard work and service.

Aysun Aktaş

Müşteri ilişkileri, insan psikolojisini anlama, hızlı çözüm sunma, yapılan tüm işlemlerde her türlü destek verme gibi konularda Gaye hanım son derece üstün yetenekli ve başarılıdır.

D. Yakup Türkmen

Çıkan irili ufaklı tüm sorunları hızlı ve profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırıp en kısa sürede sorunsuz bir şekilde yeni yuvamıza kavuşmamıza yardım etti, Özgür bey'i gayrimenkul danışmanı ve işini bilen, dürüst ve iyi bir insan olarak herkesin tanımasını tavsiye ederim. Başta Özgür Bal olmak üzere tüm REMAX ailesine çok teşekkür ederim.

Leyla Şahin

Gaye hanım çok iyisiniz .

Veysel Karahan

Gaye hanım'ın pozitif enerjisi, güleryüzlü ve sempatik tavırlarından memnun oldum, başarılarının devamını dilerim .

Leman Kurt

Danışmanlık hizmetini mükemmel buldum.

Mehmet Edip Sümbül

Gaye hanım'a evimin kiralama sürecinde ki hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

Hilal Tort

Ömer bey alanında gerçekten çok iyi. Tecrübesi, yönlendirmeleri ve öngörüsü ile bize çok yardımcı oldu.Her zaman titiz, dakik ve özverili. Göstermiş olduğu ilgi, alaka için çok teşekkürler..

Süleyman Cengiz

Kiralama sürecinde hizmetten çok memnun kaldık.Teşekkürler

Veysel Gazioğlu

Dairemizi alışımızda Gaye hanım'ın ilgisi, güleryüzlülüğü ve profesyonelliği konusunda çok memnun kaldık.Son derece güvenilir ve profesyonel .

Özgür Öztürk

Kiralama süreci covid 19 zamanına denk geldiğinden gecikme yaşasakta, Gaye hanım'ın ilgisi ve işbilirliğiyle mutlu bir şekilde kiralamayı yaptık .

Sibel Küçük Han

Gaye hanımdan çok memnun kaldık, İlgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Ağahan Han

Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.

Berna Orcan

Adı gibi güvenebileceğiniz tek isim ....Kibarlık ve jestlerde taktir edilecek derecede .Sorunlu insanlar vardır elbet ama, sorunsuz her işinizi halledebileceğiniz tek adres.

Hüseyin Şahin

Danışmanlık hizmetine hayran kaldım gördüğüm en başarılı emlakçı gaye hanım 10 üzerinden 10 .

Osman Yağbasan

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde, beğendiğimiz daireyi alış sürecimizde, elinden gelen yardımı esirgemeyen Gaye hanıma çok teşekkür ederiz.

Furkan Bayraktar

Gaye hanımla 2. çalışmamız kendisinden gayet memnunum kibar, saygılı, dürüst ve güvenilir.

M*******

Erengül hanım, işinde çok başarılı, hanımefendi, özverili, çözüm odaklı bir danışman, bize verdiği hizmetten ve doğru yönlendirmesinden memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederiz.

Vahıdeh Farshchı Tabrızı

Gerçekten hanımefendi, çok dürüst bir insan, , Başarılı bir insan çok memnun kaldık.Ben ve eşim biz 10 numara hizmet aldık, Teşekkür ederiz..

Yarkın Çetiner

Kolay ulaşılabilir olmanız ve her konuya gösterdiğiniz yoğun özen sayesinde süreçte çıkan her sorun hızlıca halloldu. Kiralama sürecinin her safhasında yansıttığınız profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışınıza ayrıca teşekkür ederim.

Özgür Öztürk

Dairemizi satın alırken, Sakin ve saygılı, şüphe uyandırmayan, açık sözlü yaklaşımlarınız için teşekkür ederiz .

Mustafa Dönmez

Gaye hanım ile daha öncede çalışmıştık, o zaman evi kiraya vermemde yardımcı olmuştu .Ozamanki memnuniyetim sebebiyle tekrar çalışmak istedim, ve tekrar çok memnun oldum .Herşey için çok teşekkür ederim .

Ebubekir Arslan

Eskişehir Yolu Hayalpark Evlerindeki dairemin satışı sürecinde yetkilendirdiğim günden itibaren sonuna kadar özverili, titiz, düzenli, mükemmelliyetçi çalışması sonucunda ve satış aşamasında da Koronavirüs nedeniyle bir sorun yaşamadan sosyal mesafeyi koruyarak online tapu işleminide başarı ile sürdürüp çok kısa sürede satışı gerçekleştirmiş olması sebebiyle Erengül hanıma çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Cangül Acar

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güven duygusu bizi çok memnun etti sizinle tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu herşey için teşekkürler

Filuz Serhadlioğlu

İstanbul'daki dairemi oraya gitmeden Ankara'dan kiraya vermek istiyordum ve bu nedenle cok güvenilir bir emlakcilik ariyordum... Remax'a telefon ettim ve Gaye hanimla tanişmamiz böyle oldu... hemen bana İstanbul'daki bir elemanlarini yönlendirdi... Evimin durumu ve rayici hakkinda bilgilendirdiler, yerinde önerilerde bulundular... Ben hic yorulmadan ve gönül rahatligi icinde dairemi kiraya verdim... Bu arada imzalamamız gereken sözleşme icin sevgili Gaye hanim ilerlemiş yaşımı dikkate alarak beni yormayip evime gelme nezaketini gösterdi...

Mehmet Fatih Şahin

23 Mart 2020 tarihinde işlemlerini tamamladığımız evin satın alma süreçlerinde gösterdiği ilgi ve destek için minnetkâr kaldık. Süreçlerin salgın dönemine denk gelmiş olmasına rağmen sürdürülmesi ayrıca takdiri hakediyor.

Gürcü Öksüz

İşine çok dikkatli ve çözüm odaklı yaklaşımı, bilgilendirmesi, araştırması, iletişimi, sevgi ve saygısı dahil danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.İyiki tanımışım.

K*******

Dürdane hanım güler yüzü ve samimiyeti ile işinin hakkını gerçekten veriyor. İlgisi, alakası ve bilgilendirmesi gayet yerinde ve yeterli. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Murat Bayer

Hizmetinizi mükemmel buldum.

S*******

Son derece ilgili bir gayrimenkul danışmanı. İşinde çok başarılı

Meltem Aydın Onat

Gaye hanım'la bundan önce çok başarılı çalışmalarımız olmuştu, Bu satış da onlardan biri oldu .Kendisi bu işi gerçekten başarılı olarak yapan profesyonel bir kişi.

Ecevit Çelik

Sistem ve çalıştığım gaye hanımdan, disiplininden çok memnun kaldım.

Şuheda Otluk

Gaye hanım'ın danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.Samimi ve çok içten birisi, kendilerine çok teşekkür ediyorum sevgi, saygı ve emekleri için.

Mevlüd Sercan Atila

Danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldım, samimi ve içtendi, teşekkür ederim .

S*******

Gaye hanım işini severek ve profesyonel bir şekilde yapan güler yüzlü, iletişimi kuvvetli birisi.. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnun kalan birisi olarak Gaye hanım ile çalışmanızı öneririm.Teşekkür ederiz.

Emin Kılıç

Mülkümün devredilmesinde göstermiş olduğunuz emekler için çok teşekkür ederim .

Kasım Ve Alpay Kısabacak

Gūven ve angajman ve tūkenmek bilmeyen bir enerji..en önemlisi de ilk anda Onunla konuştuğumda vizyon ve açıkyūrekliğiyle yolun başında hakkaniyetli bir sonuç alabileceğimi bana inandıran bir mizaç ve karakter sahibi Dūrdane Keskin hanım.Puan 5 Alpay ve Kasım Kısabacak

Meltem Ürkmez

Dürdane Hanımın samimi aynı zamanda uzman tavrı için çok teşekkür ederim.

Damla Özarmağan

Gaye hanım'ın özel ilgisi ve yardımları için kendisine çok teşekkür ederim .Çok güler yüzlü ve pozitif bir insan .Onunla tanıştığımız için çok mutluyuz.

Semra Beckham

Gaye hanım çok mükemmel bir hizmet verdi.Bu ikinci kez kendisiyle çalıştım ve bütün tanıdıklarıma öneririm.Her konuda yardımcı oldu, çok tatminkar bir hizmet verdi .

Prof.naci Sevinç

Ev satma sürecimizde Gaye hanım son derece ilgili ve dostça yaklaşmış, faydalı bilgiler vermiş, gelişmelerden haberdar etmiştir.Saygısı, nezaketi, samimiyeti ve dakikliği ile kendisinin hizmetini olağanüstü başarılı olarak değerlendiriyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum .

Perran Aybaş

Emekleri için Gaye hanıma çok teşekkür ederiz.

Y*******

Gaye hanım yeni bir çalışmamızda yine klasınızı konuşturdunuz hersey için teşekkürler siz bu iş için yaratılmısınız

Deniz Duran

Gaye hanım'ın ilgisinden ve desteğinden dolayı çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Betül Kalay

Tolga Bey ile gerçek bir emlak danışmanlığı hizmetinin nasıl olduğunu deneyimleme fırsatı buldum. Öncelikle müşterisinin isterlerini analiz ederek yönlendirmesi, akabinde karar alınmasından itibaren titizlikle çalışması, akış boyunca beni mali ve hukuki konularda bilgilendirmesi, emlak alımında kendimi hiç olmadığım kadar güvende hisettirdi. Sakin fakat önlem alıcı yaklaşımlarıyla tüm süreçte gösterdiği destek ise kelimelerle ifade edilemez. Profesyonel yaklaşımından dolayı önce kendisine sonra Remax ailesine teşekkür ederim.

Özlem Yalçın

Erengül Hanımla, kiralık arayışımızda tanıştık, bize yaklaşımı çok candan samimi idi, kendisi ile samimi bir diyalog kurduk, isteklerimizi çok iyi analize etti, sorunlarımıza çözüm odaklı olarak bize yardımcı oldu, bizi yönlendirdi, Erengül hanımın profesyonelliği sayesinde doğru karar vermiş olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Duran

Gaye Hanım'ın ilgisinden ve desteğinden dolayı çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Necla Ertürk

Zamanı iyi değerlendirip kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdi, memnun kaldım.

Deniz Duran

Gaye hanım'ın ilgisinden ve desteğinden dolayı çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Sema Kavcu

Dükkan alış sürecimizde, Gaye hanım'la çalışmaktan memnun kaldım, teşekkür ederim .

Dilek Pişkin

Gaye hanım'ın hizmetinden son derece memnun kaldım.Bilgisi, pratikliği, saygısı için teşekkürler.

Gülcan Altoğ

Daha önce aldığımız evde olduğu gibi evimizin kiralanma sürecinde yine kaliteli seviyeli güler yüzlü ve muhteşem çalışmasıyla bize büyük bir katkıda bulundu tekrar gaye hanımı tanıdığım için çok mutluyum hayatı boyunca başarıları katlanarak çoğalsın her şey gönlünce olsun sevgilerimle Gülcan Altoğ

Murat Gürses

4 yıldır tanıştığım ve beraber yaptığımız her işte tekrar tekrar takdir ettiğim, ailemizin güvenilir emlak danışmanı Murat Bey'e sonsuz teşekkürler. Şiddetle tavsiye olunur.

Ayşen Yükler

Kiralama işlemi sürecinde göstermiş olduğu ilgi, alaka ve profesyonel yaklaşım için teşekkür ederiz.

Bahadır Ertürk

Hizmetinizden çok memnun kaldım .Kiracımız çok iyi ve kaliteli bir insan .Çok teşekkür ederim .

Çağdaş Öztürk