RE/MAX Troia 2 portföyünde 193 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 163 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Troia 2

RAKİPSİZ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİ!

HER AİLENİN RE/MAX' Lİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLSUN! Sloganı ile 2008 yılından beri müşterilerimizin hayallerindeki gayrimenkullere ulaşabilmesi için profesyonel ekibimiz ve geniş portföyümüz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için; "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ", "İŞLEM ADEDİ" VE "CİRO" sıralamalarında en üst sıralarda yer almamızı sağlayan Gayrimenkul Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz...

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Hamidiye Mah. Adatepe Sok. Medigarden3 E Blok No:2 Kepez
/ Merkez / Çanakkale

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

G******* Ç*******

Gerçekten her konuda çok yardımcı olan, işini eksiksiz yapan, çok yüce gönüllü bir kişi her şey için çok teşekkür ederim.

Serdar Oral

Sayın Candan Doğanoğlu'na RE/MAX emlak ve danışmanlık şirketinde bana yapmış olduğu yardım ve aracılık hizmetlerine çok teşekkür eder dürüst ve samimi yardımları dolayısıyla herkesin gerçekten ihtiyaç duyduklarında tecrübeli ve dürüst yardımlarına ihtiyaç duyduklarında müracaat etmelerini tavsiye ederim. Gerçekten şirketine ve çalışma arkadaşlarına da şükranlarımı sunarım.

Nuray Billur

Evimizi kiraya vermeyi düşünürken Candan Hanım'la yollarımız kesişti ve kendisiyle evimizi kiralaması için görüştük ve bu görüşmeden kısa süre içinde evimizi kiraya verdi.. Profesyonelliği ve güvenirliliği ve bu kiralama sürecinin her aşamasında bizi bilgilendirdi kendisine teşekkür ediyorum.

Alirıza Budak

Güven veren duruş samimi ve dostça davranış aynı zamanda iş ciddiyeti ve disiplin doğru karar aldığıma inandım teşekkürler Erdoğan Bey.

H******* G*******

Teşekkürler Aykan bey emeğinize sağlık.

İ******* C*******

Aykan bey ile çalışmaktan çok mutlu olduk. İşini severek ve profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı . çok teşekkür ederim.

Serdar Oral

Karlı yatırım fırsatları sunan ve kazanmamı sağlayan Yalçın Bey'e teşekkürler, kendisini özellikle sosyal medyadan takip edin :)

Yasemin Yüksel

Saygılı, dürüst ve en önemlisi işinde hep gelişmeye çalışan bir beyefendi, Çanakkale'deki oğlum sayılır.

İrem Cumalı

uzun süredir ailemin kendi tanıdıkları ile satamadığı arsamızı yalçın bey büyük bir gayret ile 2,5 aylık bir sürede sattı, satış sürecinde karşılaşılan tüm sorunlarla bizzat ilgilendi, kendisinden çok memnun kaldık, başarılarının devamını diliyorum

Ahu Ul

Çok memnun kaldık iyi çalışmalar

E******* S*******

Aykan beyle dairemi satması sonucu tanıştım. iişinde çok başarılı,satış konusunda çok deneyimli, güvenilir ve çok iyi bir insan bundan sonraki süreçte de gözüm kapalı gayrimenkullerimi Aykan Beye emanet ederim iyi ki tanımışım kendisini her şey için çok teşekkür ederim

S******* K*******

Teşekkürler Aykan Bey.

İrfan Topçu

RE/MAX AYKAN TOPUZOĞLU VE EKİBİNE EV ALMA SÜRECİMDE GÖSTERDİKLERİ EMEKTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Nihal Saygılı

Candan hanım ev alma sürecimizde bize her konuda çok yardımcı oldu. Yeni bir alım satımda tekrar kendisi ile çalışmayı isteriz. Bizim Çanakkale’deki emlak danışmanımız oldu artık, yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Nursal Celik

İlyas Başar beyle tanistigima çok memnunum. Onunla bir daire sattım ama çok memnun kaldığım için Diğer dairemi de onun satmasını istedim Çalışkanlığı Dürüstlüğü Sade ve net oluşu Prezentabl duruşu hemen güven sağlıyor. Tekirdağ Ergene Misinli Mahallesi'ndeki 370 milyon değerindeki tarlami da kendisinin satması dilegimi kendisine ilettim Bunu da basaracagindan eminim.cunku onun verdiği güveni başka kimsede görmedim Çok teşekkürler İlyas Başar Bey

Ramazan Çelik

Hizmetlerinizden çok memnun kaldık teşekkür eder başarılar dilerim.

N******* O*******

Sevtap hanıma ilgisi, profesyonel çalışması, özeni ve yardımları için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim 😇

Serpil Demir

Sevtap Hanım, işinin ehli son derece titiz ve dikkatli çalışan, danışanları için en uygunu bulan ve bilen,insancıl, sempatik, iletişimi güçlü güvenilesi bir emlak uzmanı.İç rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir isim.

Serhat Akın

Yatırım tavsiyelerini takip ettiğim ve sayesinde sürekli kazandığım biri. Teşekkürler

Kaan Gökhan Aykutoğlu

Yalçın bey son derece saygılı ve güven veren bir danışman. Kendisi ile çalışmaya muhakkak devam edeceğim

Esen Bakan

Yalçın bey sorunsuz bir satış süreci ve tapu işlemi gerçekleştirmemize çok yardımcı oldu, kahve için ayrıca teşekkürler :)

Halime Avcı

Yalçın oğlum uzun süredir satmak için çabaladığım arsamı 2 hafta gibi kısa bir süre içinde sattı. Kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum

F******* A*******

Aykan bey ve ekibinin tecrübeleri bütün süreçte işlemleri sorunsuz ve hızlıca halletmemizde çok yardımcı oldular emeğinize sağlık

G******* E*******

Kıymetli emekleri ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Tüm süreçlerde çok güzel ve hızlı bir şekilde yardımcı oldu.

Mustafa Bayram

Sorunsuz işlemler için teşekkürler Aykan Bey.

İ******* U*******

Dürüst ve ilkeli gayrimenkul danışmanınız olsun isterseniz aradığınız kişi İlyas Başar Bey. Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum. Kendisine hayırlı işler diliyorum.

G******* Y*******

İlyas Bey ev alma sürecimiz boyunca gerek ilgisi gerek bilgisi gerekse nezaketiyle bize çok yardımcı olmuştur kendisine ve kurumsal olarak Remax'a çok teşekkür ederiz.

Gamze Okdaş

Yalçın Bey'e kiralama sürecindeki kibarlığı ve profesyonelliği için çok teşekkür ederim, kendisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Yenal Kurukahveciler

Beytullah bey,gayrımenkul konusunda ,uzun yıllardır rastladığım en başarılı profesyonel.Ne istediğimi anlayıp uygun seçenekleri sunması,takipçiliği ,insan ilişkileri gerçekten beni çok etkiledi.Ayrıca bana güven vermesi kendisine gayrimenkul konusunda ilk defa yetki vermemi de sağladı.Örnek vermek gerekir ise,normalde satın almayacağım bir gayrimenkulü,ona güvenmem nedeni ile aldım.Bundan sonra da kendisi ile çalışmak isterim.Başarılarının devam edeceğini biliyorum,En azından ben birkaç kişiye önerdim.

B******* D*******

Beytullah bey tüm süreç boyunca inanılmaz yardımcı oldu. süreçle ilgili tüm sorularımı netlikle aydınlığa kavuşturdu. yaşadığım birkaç aksaklık ve gecikmeleri anlayışla karşılayıp destek oldu, aynı zamanda hem kiracı hem ev sahibi perspektifinden baktığı için iki tarafın da madur olmaması için çabalaması takdire şayan. i̇şini profesyonellikle, güven vererek, güler yüzle, anlayışla ve çözüm bularak yaptığı için çok memnunum, kendisine ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyorum.

Çağatay Tekerek

Profesyonel ve kibarligi disinda ilgisi, alakasi, telefonla her an ulasilabilmesi, oldukca guler yuzlu ve yardimci olmasi, son derece memnuniyet verici, iyi gorevler diliyorum

Ali Atak

TEŞEKKÜRLER AYKAN BEY , EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Cansın Özkan

SATIŞ SÜRECİNDE SORUNSUZ İŞLEM AŞAMALARINDAN GEÇTİK. BÜTÜN SÜRECİ PROFESYONELLİKLE YÜRÜTEN AYKAN BEY VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER.

M******* V*******

evimi kiralama sürecimde profesyonel ve hızlı davranan aykan beye teşekkür.

Günnaz Kaban

İstanbul’dan çanakkaleye taşınma sürecimde ayk team karşıma çıktı. Emekleri için teşekkürler

B******* Ç*******

Tereddütsüz çalışılabilecek, müşterinin isteğini net bir şekilde anlayıp cevap verebilen bir danışman. İyi ki var.

A******* S*******

Pozitif iletişimi ve çözüm odaklı olmasının yanında güleryüzü ve samimiyetiyle emlak danışmanım olmasından çok mutluyum🙏🤗 Sizinle çalışmak guzel Özlem hanım. Sevgiler.....

Ergin Karaca

Candan hanıma evimizi satacağımızı belirttiğimizde bukadar hızlı olabileceğini düşünmemiştim çok hızlı ve bizim haklarımızı sonuna kadar savunan dürüst bir insan kendisine tekrar teşekkür etmek amacıyla bu mesajı yazmak istedim . ÇOK TEŞEKKüRLER

Gamze Okdaş

Teşekkürler Aykan , Teşekkürler Ayk Team.

Hilal Gülseren

Aykan Bey İşini hakkıyla yapan sayılı kişilerden ilgisi için teşekkür ederiz evimizi çabucak temiz kiraya vermemize vesile oldu yardımları için teşekkür ederiz.

Celaleddin Tulunoğlu

Çok memnun kaldım

Mehtap Gaga

Mülkümü pazarladı, bunun için çaba sarfetti. müşteri ilişkileri oldukça iyi.

Berkay Elomaz

Teşekkürler aykan bey.

V******* E*******

Detaycılığınız güvenilirliğiniz ve hızlı iletişiminiz için çok teşekkür ederiz. bizim içinçok teşekkür ederiz. bizim için çok başarılı bir süreçti

Volkan Cetin

Güzelyalıdaki evim için kendisiyle birlikte çalıştık, çözüm odaklı, hızlı ve profesyonel biri. tüm süreci şeffaflıkla ve güven çerçevesi içerisinde yönetti, kendisine çok teşekkür ederim.

G******* K*******

Çanakkale’de kiralık ev arayışım aykan bey ile son boldu. emeğine sağlık.

Onur Ağdacı

Teşekkürler aykan bey

Gökay Demirbaş

Kiralama sürecimde şehir dışında olmama rağmen uzaktan bana güven sağlayıp süreci yönettikleri için teşekkürler

Ünzüle Şimşek

Evimi kiralama sürecimde her şeyiyle ilgilenip son aşamasına kadar takibi bırakmadı. teşekkürler aykan bey teşekkürler ayk team

U******* K*******

Bana göre işine hakim, son aşamasına kadar takibini başarıyla yapan bir danışman. emeğine teşekkür ederim.

Cengiz Akkoyun

Çok güvenilir bir insan.

Samet Yaz

Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç

Dürdane Yalçın

Iletişim açısından çok yardımcı oldu. emekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Nevin Lank

Çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için teşekkür ederim

Betül Can

İlgi ve güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederim.

Kadriye Yazıcı

Çok memnun kaldık iyi çalışmalar.

Tuba Aktaş

Öncelikle aykan bey size cok tesekkür ederim .Ev bulma sürecimizde bize büyük desteginiz oldu.

M******* D*******

Güler yüzlü profesyonel bir hizmet aldım. aykan beye çok teşekkür ederim. bundan sonra emlak işlerimi aykan bey ile yapmaya karar verdim.

Tayfun Onat

Evimi hızlı bir şekilde kiraladık.

T******* T*******

Her şey çok hızlı oldu . teşekkürler aykan

G******* Y*******

Kiralık ev bulmanın çok zor olduğu bir dönemde beni evime kavuşturdunuz teşekkürler.

B******* B*******

Ayk team eşliğinde aykan bey çok güzel bir şekilde süreç yönetiyor emeğinize sağlık

H******* K*******

Geldim , gördüm, tuttum 😁.Pınar hanıma teşekkürler..

A******* S*******

Öğrenci modu. tam kiralık bir yer çok memnunum.

Nazım Baykal

Plnar hanıma öncelikle çok teşekkür ediyorum. i̇lgi,alakası ve seçiciliği üst seviyede. 15 gün gibi kısa bir süre zarfında konutumuzu en uygun bir kişiye kiraladı. kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim. işlerinde başarılar dilerim.

E******* B*******

Teşekkürler aykan bey teşekkürler

Elif Demirpençe

Güler yüz ve nezaket için teşekkür ederim teşekkürler ayk team

Yelda Emine Ererdem

Hizmet ilgi alaka süper

Ü******* M*******

Teşekkürler aykan bey

Emine Akıllı

Ev alma süreci̇mde her konuda i̇şi̇ne en layik şeki̇lde yardimci olduğunuz i̇çi̇n teşekkürler aykan bey…

Yunus Aktaş

Teşekkürler Aykan Bey, teşekkürler Ayk team.

Nural Madak

Hızlıca evimi kıralamamda yardımcı olduğunuz için teşekkürler…

M******* D*******

İlyas bey aracılığıyla ev aldım süreçte ve sonrasında her konuda fazlasıyla destek olup yardımcı oldu. i̇şini profesyonelce yapıp herşeyi. doğru ve hızlı ilerlemesini sağladı. herşey için çok teşekkür ederim 🤝

Özge Alabardaoğlu

Profesyonelligi ve guleryuzuyle çözüm odaklı çalışmasından dolayı yatirim danışmanım özlem akman'ın tesekkur ederim

E******* D*******

Çok ilgiliydi .Öğrenciyim çok yardımcı oldu. teşekkür ederim güler yüzünüz için özlem hanım.

Ayşegül Tosun

Bir ilanda numarasını görüp aradım. o günden sonra hala görüşüyoruz, bana o kadar yardımcı oldu ki özlem hanım. ben çanakkale’de bir öğrenciyim ve ailem burda olmadığı için ev bulma işi tamamen bana kalmıştı. özlem hanım sağ olsun biz ev bulup alana kadar benimle kızıymışım gibi ilgilendi, ailem gelince onlarla da ilgilendi. bizi hiç yalnız bırakmadı çok ilgili davrandı ailemin aklındaki her soruyu cevaplandırmak için çok kişiyle konuştu ve çözdü problemlerimizi, onun sayesinde içimize sinen bir ev bulduk ve o evi aldık. i̇lgisine teşekkür ediyorum ❤️

Mert Gümüş

Tam olarak öğrenciye uygun gayet güzel bir yapı ayrıca hanımefendinin ilgisi ve alakasını tarif edecek kelimelerin sınırlı olduğunu düşünüyorum teşekkürler

A******* A*******

Güvenin tek adresi ilginiz için teşekkürler

E******* Ö*******

İyi ki remax iyi ki özlem akman

Onur Güven

Güler yüzü ve halden anlayan ifadeleriyle müşterisi olarak ilgisinden fazlasıyla memnun kaldım öğrenciyim kiralık daire aramamdaki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim kendisine

Işıl Dalgıç

Özlem hanım çok tatlı biri. bizi çok iyi anlayıp güler yüzünü hiç eksik etmeden yardımcı oldu. kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Batuhan Özdemir

Öğrenciyim ev kiralamak için çok yardımcı oldunuz çok çok teşekkür ederim

Atilla Yücel

Özlem hanımın ilgi ve alakasindan çok memnun kaldım teşekkür ederim.

N******* S*******

Öğrenciyim ev ararken çok yardımcı oldu , çok güler yüzlü biri. çok teşekkürler

Buse Baş

Öğrenciyim kiralık ev aramamda çok yardımcı oldu çok güler yüzlü ilgi biri tavsiye ederim ilginiz için çok teşekkür ederim 🙂❤

Esra Müge Gemici

Evimi sattı ilgilisi alakası güler yüzü çok memnun kaldım.... hari̇kasiniz 🙏

Bora Süzmetaş

Özlem akman hanım sıcak ve samimi tavırları ve profösyönel yaklaşımı ile kendisi ile telefonda irtibata geçmemize ramen bize güven uyandırdı sonraki süreçlerde çanakkaleye geldiğimizde ve yüzyüze tanıştığımızda çok yardımcı ve hızlı bir şekilde süreci tamamlamak için çok mücadele etti .Kendisini tanımış olmaktan ve iş yapmaktan memluniyetimi belirtmek isterim sorunsuz planlı ve çok kısa sürede evi almamızdaki çaba ve desteklerden dolayıda buradan kendisine çok teşekkür ederim

Ayşenur Kurt

Ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz gerçekten çok güzel ilgilendiniz emeğinize sağlık 😊

Hüseyin Özgan

Ev kiralamak için bizimle çok güzel ilgilendiniz,herşey çok kolaydı çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

E******* T*******

Özlem hanım ile dairemi satması sonucu tanıştım. iişinde çok başarılı, çok istekli, heyecanlı, satış konusunda çok deneyimli, güvenilir ve çok iyi bir insan bundan sonraki süreçte de gözüm kapalı gayrimenkullerimi özlem hanıma emanet ederim iyi ki tanımışım kendisini her şey için çok teşekkür ederim

Cihan Eriş

İşini en iyi şekilde yapan, düzgün ve dürüst çalışan, en şeffaf şekilde müşterinin yanında duran bir danışmanla çalışmaktan keyif aldığımı belirtmek isterim. başarılarınızın devamı dilerim.

M******* G*******

Öğrenciyim çanakkalede tam buna uygun ev kiralamak istedim çok güzel ilgilendiniz bizimle her şey için teşekkürler☺️

Gizem Kabak

Çalışmalarını titizlikle yapan danışanını ve müşterisini memnun eden bir hanımefendi🌸

Mümin Sarıkaya

Özlem hanım güler yüzlü, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımı ile işlemimizi başarı ile gerçekleştirdi. kendisine çok teşekkür eder ve başarılar dileriz.

Hayrunisa Cesur

Çanakkake'de öğrenciyim ev bakarken özlem hanım fazlasıyla ilgilendi ve çok yardımcı oldu güzel ilgi ve alakanıza çok teşekkürlerr :)))

Serpil Durgun

İşinin ehli, güvenilir disiplinli

Murat Özdalgıç

Samimi güleryüzlü iletişimi ile özlem hanım ile iş yapmak çok rahat. tavsiye edeceğim bir gayrimenkul danışmanı. teşekkürler özlem hanım

Özgür Dündar

Emeğinize sağlık.

Payende Güngör

Dairemi hızlıca kiraladık emeğiniz için sağolun.

Asuman Kurnaz

Teşekkürler...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.