RE/MAX Troia portföyünde 345 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 297 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 48 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Troia

RAKİPSİZ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİ !

HER AİLENİN RE/MAX' Lİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLSUN! Sloganı ile 2008 yılından beri müşterilerimizin hayallerindeki gayrimenkullere ulaşabilmesi için profesyonel ekibimiz ve geniş portföyümüz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için; "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ", "İŞLEM ADEDİ" VE "CİRO" sıralamalarında en üst sıralarda yer almamızı sağlayan Gayrimenkul Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz...

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
/ Merkez / Çanakkale

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Taç Erhan

Evimizin kiralanması sürecinde Pınar Hanım dan destek aldık.Evimiz hızlı bir şekilde, istediğimiz şekilde kiralandı.Güleryüzlü ve kaliteli hizmeti için teşekkür ederiz.

Hüseyin Hıdır

Bu zamana kadar yaptığım alımların hepsinde emlak ofisleriyle çalışmaktan hep kaçındım. Bu sektöre karşı farklı ön yargılarım vardı. Ta ki Doğan Bey' le iletişime geçinceye kadar. Yaklaşık iki hafta süren pazarlık aşamasında hem bizleri hem de satıcıyı bıkmadan usanmadan dinledi ve taraflar arasındaki memnuniyeti en üst noktada yakalamayı başardı. Profesyonelliğinin yanı sıra içten samimi ve uzlaşıya açık duygularıyla hareket etmesi insana güven veriyor. Süreç boyunca tüm işlemlerle yakından ilgilendiği için de ayrıca teşekkür ediyorum. Doğan Bey'in Remax ailesine apayrı bir renk kattığını da söylemeden edemeyeceğim.

Fulya Bozkurt

Çanakkale'de ki kiralık evimi Aykan bey ile buldum çok teşekkür ederim.

E******* D*******

RE/MAX Troia ofisinden Erdoğan Alp ile kiralama sürecinde çalışmak bizim için son derece memnuniyet vericiydi. Kendisi profesyonelliği, bilgi birikimi ve özverili çalışmalarıyla sürecin her aşamasında bize büyük destek oldu. Erdoğan Bey, mülkümüzü kiralarken tüm detaylarla titizlikle ilgilendi. Doğru kiracıyı bulmamızda büyük rol oynadı ve her iki tarafın da memnun kalmasını sağladı. Sorularımıza ve taleplerimize hızlı ve nazik bir şekilde yanıt verdi. Dürüst ve güvenilir bir danışman olarak, bize sunduğu değerli hizmetler için kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte tüm gayrimenkullerimin kiralama süreçlerinin takibini Erdoğan beye verdim. Gayrimenkul işlemlerinde güvenilir bir profesyonel arayan herkese Erdoğan ALP’i gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

Hilmi Aydın

RE/MAX Gayrimenkul danismanlik hizmeti olarak Erdoğan bey den ilgi ve alakasız dan çok memnunuz

İlkay Demir

Aykan bey ve ekibine gösterdikleri profesyonellik ve emekleri için minnettarım , dairemi bulup kiraladık.

Kadir Doğan

Teşekkürler AYK TEAM

Mine Yetkin

Tüm kiralama işlemlerimde Aykan bey ile birlikte yol alıyoruz. Dairemi sorunsuz bir şekilde kiraya verdik.

O******* T*******

SÜRECİN HER AŞAMASINDA BİLGİ VE PROFESYONELLİĞİYLE DESTEĞİYLE SORUNSUZ BİR SATIŞ SÜRECİ GEÇİRDİK . TEŞEKKÜRLER.

N******* T*******

Sercan bey her zamanki gibi hızlı, profesyonel ve güvenilir bir işlem gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Her işlemde aynı kalite.

Orhan Sönmez

Çok hızlı sonuç aldım. İlgisi, kendi evi gibi özenli yaklaşımı, kiracılarla iletişimi. Muazzam bir ilişki yönetimi ile bir kez daha harika bir deneyim yaşadım. Özetle Canan hanım işinin ehli

B******* K*******

Erdoğan Bey ile keyifli bir alım işlemi gerçekleştirdik. Kendisi oldukça kibar ve bizimle her konuda ilgilenerek destek verdi. Emlak alımı yapmak isteyenler için kendisini danışman olarak tavsiye ediyorum.

Selver Elmaz

Sayın İlyas BAŞAR daha önceki mesleki tecrübe ve birikiminide emlak danışmanlığı görevindeki tecrübesine aktararak üstüne düşen görev ve sorumluluğu layıkıyla yapmış ,bu konudaki uzmanlığını göstermiştir. Müşteri ilişkileri ve iletişimi,işini özenle takip edip sonuçlandırması takdire şayandır.

Cahit Telefoncu

Sevtap hanım ile birlikte uzun zamandır arayışı içerisinde olduğum arsayı bulduk. Kendisine çok teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum herkese.

Fatma Deniz Keski

Sevtap hanıma arsalarımı satmamızda göstermiş olduğu özveriden dolayı teşekkür ediyorum.

Ferhat Kutlu

Sevtap hanım ile birlikte gönlümüze göre evimizi buldukk aldık hayırlı olsun emeklerine sağlık.

Evrim Üner Karademir

Sevtap hanım ile birlikte evimi sattık. Bu süreçte bize karşı davranışları için çok teşekkür ediyorum ve işini bu kadar iyi yaptığı için de başarıları daim olsun.

Cihan İçelliler

ev arayışımızın başından tapumuzu aldığımız ana kadar ilgisi ve anlayışı için Sevtap hanıma çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık

Şükriye Çetin

sevtap hanıma ilgisi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim. Her zaman kendisini tercih ediyorumz çok da memnunum .

Özge Bozdoğan

Ev arayışımız aykan bey ve ekibinin titiz çalışması sayesinde tamamlandı. Emeğinize sağlık

Evrim Karademir

sürecin başından sonuna kadar aynı titizlikle çalıştığı için teşekkür ediyorum. evimi sattım umarım yeni evimi de kendisi vesilesiyle alırım.

Cahit Telefoncu

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güleryüzden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Deniz Keski

Aykan bey ile çalışmak gerçekten konforluydu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ömer Aras

Son dererece ilgili ve anlayışından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum

E******* A*******

Canan Hanım İşini seven ve bunu belli eden :) Profesyonelliği ve çözüm odaklı bakış açısı olan ve gayet şeffaf biri. Kendisine emekleri için teşekkür ederim.

Ahmet Alperen Canbolat

Kendisi evi gördüğüm andan itibaren evle ilgili tüm işlerde elinden gelen gayreti ziyadesiyle göstermiş hatta fazlasını da yapmaya çalışmıştır. Gerçekten ev tutma sürecimde kendisinin ilgi ve alakasından oldukça memnun kaldım. Enerjisiyle gerçekten işinin hakkını veriyor. Kendisine teşekkürlerimi sunuyor, kariyerinin devamında başarılar diliyorum 😊🙏🏻

Fatma Keskin

Emlak sektöründe güvenilirlik diğer iş kollarından daha önemli. Hele ki bizim gibi yaşı daha ilerlemiş kişilerde bazı konuların takibi daha zor olduğu için gözümüz arkada kalmasın istiyoruz. Yumuşak tavrıyla her konuda sıkılmadan bize yardımcı oldu. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı için de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki bütün işlerimiz için artık bizim de hiç düşünmeden paramızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğimiz bir kızımız var. İyi ki sizi tanımışım. 🙏

Olcayto Çelik

İşini severek yapan ve bunu gösteren bir biri, verdiği güven de cabası. Herşey için teşekkürler

Burcu Şen

Gerçekten çok ilgilendi Her şeyimize yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz 😊 Halada yardımcı olmaya devam ediyoruz kendisine teşekkür ederiz

C******* İ*******

Ev almak için tercih ettiğim Aykan beye bizi her konuda bilgilendirip yönlendirdikleri için çok teşekkür ederim.

Ş******* Ç*******

Evimizi satmak için Aykan bey ve ekibini tercih ettik. İyikide öyle yapmışız. Her şey için çok teşekkürler.

Cemil Sarıbaş

Yatırım yapmak için arayış içerisindeydim ve Aykan bey çok güzel rehberlik etti. Yardımları ve emeği için çok teşekkürler.

B******* D*******

Aykan bey tüm süreci sorunsuz ve hızlıca halletmemizde yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

F******* K*******

Hitap yeteneği ve ikna kabiliyeti üst düzey olan insanları severim, Yalçın bey bu insanlardan biri. Sorunsuz bir satış sürecinde bize liderlik yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum

Cemil Sarıbaş

Yalçın kardeşime yardım severliği için teşekkür ediyor, iş bitiriciliği için tebrik ediyorum. Başarılar.

A******* K*******

Başarılı ve sektörde kendisini göstermiş yolu ve bahti acik olsun. İlgisi icin teşekkür ederim

Fırat Bayraktar

İlgili, güler yüzlü, profesyonel, kibar bir beyefendi. Evimizi kriterlerimize uygun şekilde kısa sürede ve içimize sinen şekilde kiraya vermemize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Seydanur Öziş

Canan Hanım tüm süreçlerde profesyonel ve hızlı destek sağlayarak yardımcı olduğu için kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Kani Alan

Aykan beye evimi kiraladığı için çok teşekkür ediyorum. Samimiyeti ve güvenilirliği için kesinlikle bundan sonra tavsiye edeceğim birisi oldu.

Emir Kaplan

Evimi kiralama sürecimin her adımında profesyonel yardımları için Aykan beye çok teşekkür ederim.

Halil Ongu

Aykan bey sayesinde gönül rahatlığıyla evimi kiraladım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nursel Köse

Ev arayış sürecim Aykan bey ile birlikte hızlı ve kolay bir şekilde tamamlandı. Çok memnun kaldım teşekkür ediyorum.

Hülya Yılmaz

Aykan bey ile birlikte evimi kiraladık ve başından sonuna kadar ilgisi ve özverisi için çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Şeniz Yetim

Evimi alırken göstermiş olduğu emek ve özveri için Aykan bey ve ekibine teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Necla Aras

Gönlüme göre evi sonunda Aykan beyle birlikte bulduk ve sorunsuz bir şekilde aldım. Emeğine sağlık çok teşekkür ederim.

Meryem Akbaş

Evimi sattığım bu süreci rahat bir şekilde Aykan Beyle birlikte hallettik. Çok teşekkür ederiz.

B******* D*******

Yalçın Bey'i profesyonelliği, hızlı sonuç alma becerisi ve yaklaşımı için tebrik ediyorum

Cemile Nazan Eğripala Uygun

Beytullah Bey, annem Müyesser Eğripala'ya ev alma sürecinin başından sonuna kadar sabırla yol gösterici ve yardımcı oldu. Tarafımıza gösterdiği saygı ve iş disiplini için tekrar teşekkür ederiz.

Yonca Ay

Canan Hanım sayesinde evimi 2. günde kiraya verdim. Bilgilendirmesi evraksal işlemleri konusunda gösterdiği hassasiyet için çok teşekkür ederim. uzun yıllardır çalıştığım biri olarak kendisinden ve göstermiş olduğu samimiyet için de ayrıca teşekkür etmek isterim..

E******* A*******

Canan Hanım samimiyet ve profesyonelliği ile harika bir iş çıkartıyor. İki evimizinde kısa sürede kiralanmasında kendisinin başarısı yer alıyor. Teşekkürlerimi iletiyor başarılarının devamını diliyorum. Doğru adres Canan Uz Göçgen

A******* M*******

Başından sonuna süreci çok yakından takip edip, kendi hatalarımdan, eksik evraklarımdan dolayı gecikmeler yaşatmama rağmen sabır ve özveri ile tüm işlemlerimizi, her türlü isteğimize pozitif yaklaşımı aşırı memnunluk verici, Selin Hanım ve Davut Bey ile kolay emlak sahibi oldum :) sevgiler

Sevdenur Fidan

Canan hanım, o kadar güler yüzlü o kadar tatlı bir bayan ki İstanbul'dan Çanakkale'ye taşınıyorduk ev arayisindaydik cok fazla emlakçı gezdik cok fazla ev dolaştık ama allah karşımıza canan hanımı çıkardı bu süreçte sağ olsun çok yardımcı oldu. Elinden geleni bizim için eksiksiz yapti çok teşekkür ediyoruz ailecek kendisine

Ceren Ulupınar

Barış bey bilgisiyle, tecrübesiyle bize çok yardımcı oldu. Sayesinde kısa sürede ev sahibi olduk. Çanakkale’de güvenle iletişime geçeceğiniz birisi. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Seher Özkan

Uğur bey son derece işinin ehli ve güvenilir ve başarılı bir danışman. Ezine, Kemallı Köyünde bulunan evimiz sayesinde çok kısa bir sürede satıldı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Derya Cömert

Uğur beyin sayesinde hayalimizdeki eve kavuştuk. Sabırlı ve anlayışlı olması bizi oldukça memnun etti. Remax kurumsallığına ve Uğur beye çok teşekkür ederiz.

Arife Kaya

Satış sürecimizde verdigi destek için kendisine teşekkür ediyorum işinde profesyonel disiplinli içinde kiracı olmasına ragmen 1 ay gibi kısa sürede işleme döndürdüren dogan beye teşekkür ederim

K******* K*******

İlgisi ve alakası için Pınar hanıma teşekkür ederiz. Evimizin kiralama aşamasında çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler..

A******* D*******

Teşekkür ederim Aykan Bey

Güngör Güven Gezer

Mete Bey'in yıllarca topladığı esnaflık vasıflarını, mülk arayışımızda tek tek kullanarak bizlere doğru yatırımı sağlaması takdire şayan bir Danışmanlık örneğiydi. Artık ailemizin emlak danışmanı olarak görüyoruz kendisini.

Sude Kerim

8 yıl önce ailece Çanakkale'ye geldiğimizde Barış Bey ile tanıştık bize çok yardımcı oldu ev tutmamıza her türlü destek verdi sayesinde 8 yıl aynı evde oturduk ve hiçbir sorun yaşamadık her zaman bizimle ilgilendi ev sahibimizle bizi muhatap etmeden her konuda destek oldu İşini iyi yapan profesyonel ve yardımsever bir beyefendedir yurt dışına yerleşeceğimiz için evden ayrıldık ama Barış Bey'in yaptığı iyiliği hiçbir zaman unutmayacağım kendisine buradan saygılarımı iletiyorum ve çok teşekkür ederim işlerine başarılar diliyorum annemin duaları hep arkasında olur İnşallah saygılar

T******* N*******

Barış Bey, samimiyeti, bilgilendirme ve profesyonel yaklaşımı ile ev alım sürecimizin çok daha güvenilir ve hızla gerçekleşmesini sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ümran Tetik

Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim evimi satarken çok yardımcı oldunuz

Şeref Özkan

Ev sahibi olurken yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Vasfiye Ul

Emeğinize sağlık

Ferda Demirci

Çanakkaledeki daire arayışımız aykan bey ve ekibiyle son buldu profesyonel ekibiyle ve hızlı süreç yönetimiyle dairemize kavuştuk

Ayşegül Ertürk

Kiralık aradığım esnada ilgi ve alakalı olduğu için Özlem hanıma çok teşekkür ediyorum

Çuhat Şantürk

Öncelikle samimiyet ve aile sıcaklığı hissettirdiği için Canan hanıma çok teşekkür ederim profesyonel ve güleryüzlü hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz

Erdem Can

Evimizin kiralanması aşamasında Pınar Hanım'dan destek aldık, kendisi son derece profesyonel şekilde süreci yürüttü, sürekli bilgilendirmede bulundu. Yardımları için kendisine teşekkür ediyoruz.

Furkan Kayan

Özlem hanım işini severek yapan uzman bir gayrimenkul danışmanı. Satış sürecindeki ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim.

Yılmaz Temel

Yalçın bey dairemi çok kısa süre içinde sattı, tapu gününe kadar tüm süreçle bizzat kendisi ilgilendi, sorunsuz bir satış süreci oldu. Kendisine teşekkür ediyorum

Naciye Toprakçı

Yalçın Bey'i hızlı işlem becerisi, şeffaflığı ve profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyorum, nasıl oldu anlamadık 2+1 daire sahibi olduk :)

Mustafa Günaslan

Aradığımız daireyi çok şükür ayk team ile bulduk çok teşekkür ederiz

Mehmet Gaga

Teşekkürler aykan bey

Vahit Tutkun

Evimi satarken aldığım hizmetten çok memnun kaldım emeğinize sağlık

Mehmet Uygun

Teşekkürler

R******* Ş*******

1 günde tüm kira işlerim halloldu. Teşekkürler Özlem Hanım

Y******* Y*******

Güleryüzlü ve yardımsever çalışanlarıyla, kaliteli bir hizmet sunumu aldım. Özellikle Danışmanım sayın Mustafa Demircin’e destekleri için teşekkür ediyorum.

Nazan Uygun

Pınar hanım anneme ev alma sürecinde aradığımızı evi bulmamızda hızlıca yardımcı oldu .Satın alma işlemlerinde hep yanımızdaydı.İlgisi ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

Filiz Güler

Yatırımlarımı değerlendirirken Aykan Bey ile beraber yol aldık.

Şerife Yurdakul

Tarla satışımda aykan bey çok yardımcı oldu teşekkürler emeğine sağlık

Fatih Coşgunsu

teşekkürler.

Onur Uludağ

AYKAN BEY VE EKİBİNİN HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. ÖZENLE EVİMİZİN KİRALANMA SÜRECİNDE BİZLERE YARDIMCI OLDULAR TEŞEKKÜR EDERİM.

Burak Yeni

Barış yaklaşık olarak 5 yıldır emlak danışmanımız kiracımın çıktığı evi teslim alıp yapılması gereken bütün usta işlerini kendi eviymiş gibi üstlenip en makul ücretlerle birebir ilgilenerek halletti üzerine çok kısa sürede kiraya verip yine yüzümüzü güldürdü emekleri için teşekkür eder emlak sektöründeki başarılarının artarak devam etmesini temenni ederim

Ö******* Ö*******

Bizler için oldukça zorlu bir alım süreci olsa da Hasan Bey sonuna kadar işlemi takip edip sorunsuz bir şekilde sonuç almamızı sağladı. Satış sonrasında dahi sürekli olarak işlemleri takip etti ve bizlere destek oldu. Teşekkürler.

Ümit Kırtıl

Hem arazimizin satışında hem dairemizi alırken hem de kiralarken Hasan Bey'in desteği için teşekkür ederim. 3 ayrı işte de bizlere çok destek oldu ve tüm süreçte olabilecek her türlü sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturdu.

Ramazan Arslan

Emlak işi söz konusu olduğunda arayabileceğim ilk kişi.. Benim ve benim çevremde akla gelen ilk isim. İşini layığıyla yapan, işini seven, samimi ve güler yüzlü..

Yahya Yazıcı

Başından sonuna bak gerçekten çok iyi ilgilendi ve süreci güzel yönetti.Beni her konuda bilgilendirdi

A******* T*******

Pınar hanım gerek sürekli bilgilendirmesi ile gerek doğru yönlendirmeleri ile işinde oldukça yetkin biri . Evimizi kiraladı sağolsun

Şenay Ölmez

Profesyonel yaklaşım güler yüzlü tavrı ile çok başarılı bir hanımefendi sayesinde çok kısa sürede arsa sahibi olduk ilgisi alakası için teşekkür ederim

E******* A*******

Ben bir evim olabilir mi diye acaba hayalini kurarken Mahmut Bey’in doğru yönlendirmeleri ve desteği sayesinde 3 ev sahibi olmuş oldum. Çok teşekkür ederim. Güvenle destek alabilirsiniz…Sizler için de şimdiden hayırlı olsun.

Çınar Atar

Hayalini kurduğumuz evi, olmak istediğimiz lokasyonda sadece tarif ettik…Ve biz anahtar teslim almaya gittik…Kusursuz iletişim ve işlemler sayesinde biz artık ev sahibiyiz…

K******* A*******

Ev arayışında olduğumuz süreçte pınar hanımın yardımı sorularımıza hemen cevap vermesi ilgisinden dolayı memnun kaldık

Nehire Göç

Canan Hanım, işini gayet profesyonel bir şekilde yerine getirdi. Kusursuz bir şekilde sürecimizi yönetti. Pozitif, güler yüzlü ve iş takibi noktasında inanılmaz disiplinli. Çanakkale dışında yaşıyor olmamız sebebiyle yollarımız kesişti ve evimizin kiralanmasında gösterdiği özen ve itina çok kıymetliydi. 🙏 işini aşkla yapan böyle çalışanları bünyesinde bulundurmak RE/MAX içinde bir ayrıcalık. Emekleriniz için çok çok teşekkür ederiz Canan Hanım. İyi ki tanışmışız ve iyi ki sizlerle çalışma fırsatımız oldu. Çanakkale'de bu anlamda işi olan herkese tavsiyemizdir.

Erdal Çiçek

Bir ev için Canan Hanımla iletişeme geçmiştim. Kendisi verdiği dogru bilgiler sayesinde bugün hemen evimize kavustuk. Samimi davranışları ve gösterdiği özen için teşekkür ederim

Cihat Erdem Bülbül

Ev kiralama sürecindeki samimi yardımlarından ve ilgisinden dolayı Sevil hanıma çok teşekkür ediyorum.

Ebru Şensoy

Mete bey ile yolumuz kesiştiği andan itibaren bizimle her konuda bilgilendirme yönlendirme ve işlemler de bize dönüş hızı çok güzeldi. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ahmet Arslan

Yıllardır Çanakkale'de inşaat yaparım işini böyle ciddi yapıp aynı zamanda da eğlenen birini ilk defa gördüm. Başarılarının devamını diliyorum, daha çok görüşeceğiz

Ali Yıldırım

Yalçın beye kiralık dairelerimle ilgilenme ve istediğim kiracıyı bulma konusunda desteklerinden ötürü minnettarım. Kendisi ile daha çok çalışacağız

Sema Ayturan

Kibar, bilgili, alıcı ve satıcının haklarını sonuna kadar savunan bir danışman. Kendisi ile tanıştığımıza çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim

Cengiz Arslan

Yalçın kardeşim eşim ve çocuklarım ile bir süredir hayalini kurduğum evi buldu. Kredi sürecinin her evresiyle yakından ilgilendi ve tüm sorularımı eksiksiz cevapladı. Sayesinde istediğimiz eve istediğimiz şartlarda sahip olduk. Yolu açık olsun

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.