RE/MAX Troia portföyünde 107 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 98 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Troia

RAKİPSİZ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİ !

HER AİLENİN RE/MAX' Lİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLSUN! Sloganı ile 2008 yılından beri müşterilerimizin hayallerindeki gayrimenkullere ulaşabilmesi için profesyonel ekibimiz ve geniş portföyümüz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için; "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ", "İŞLEM ADEDİ" VE "CİRO" sıralamalarında en üst sıralarda yer almamızı sağlayan Gayrimenkul Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz...


Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
Merkez / Çanakkale

MÜŞTERİ YORUMLARI

O*******

Tanıştığım gibi ablam olarak gördüğüm aileden samimiliği ve sıcaklığıyla bize yardımcı olması bizi mutlu etti. Sıcak yuvamızda ilk kahveyi birlikte içmek dileğiyle teşekkürler :)

S*******

Kiralık evlere kıran girdiği düzgün ailenin oturabileceği bir ev bulamayacağımıza emin olduğumuz anda karşımıza çıkan bir melek oldu resmen sanki biz değil kendisi ya da ailesi için tutacakmış edasıyla hep bizim yanımızda olup empati kurduğu için destek olduğu için minnettarız. Gönlümüze göre bir ev bulduk sayesinde. Çokk teşekkür ederiz ailecek 😊💯

Hüseyin Yağlı

İlk defa Çanakkale'den ev alma fırsatımız oldu. Canan hanımın bilgisi, tecrübesi ve bütün süreçte gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde güvenle ve sorunsuz bir şekilde evimizi aldık. Her adımımızda bizi çok net ve detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve bütün soru işaretlerimizi gidererek güvenle ilerlememizi sağladı. Evin ve sitenin tanıtılmasından, banka kredi süreçlerine kadar her işlemde yanımızda oldu. Çok teşekkür ederiz.

Deniz Yeşilyurt

Evimi kiralarken gösterdiği özen için teşekkür eder ve evimi tekrar kiraya verecek veya satacak olsam yine kendileriyle çalışırım.

Ömercan Güngörmez

Barış bey sayesinde günlerce aradığımız evi hızlıca bulduk.Samimi tavrı,iyi niyeti ve tecrübesiyle bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Abidin Güngör

Güvenilir ve dürüst insanların parmakla gösterilir hale geldiği şu günlerde,konu emlak olduğu zaman, bu özelliklere daha fazla ihtiyaç duyuluyor.Ben şanslıyım Adil Can Öndeş beyle tanıştım .kendisine ve Remax'a teşekkürler.

Arzu Ateş

Onunla çalıştığım için şuana kadar hiç pişman olmadığım tek danışmanım Adil can tekrar evimi değerlediği fiyattan zamanında sattı. Çok teşekkür ederim. Her zaman onunla çalışmaktan keyif alıyorum.

Z*******

Yeni tayin yerim Çanakkale'de Kiralık daire bulmanın en zor olduğu dönemde Uğur bey yardımcı oldu. kendisine ve Remax ofisine çok teşekkür ederim.

Burak Gündoğan

Barış Bey gayrimenkul yatırımımız sırasında bizi doğru şekilde yönlendirdi ve çok kısa zamanda hiç sorunsuz bir şekilde işlemi bitirdi. Gayrimenkul almanın bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim. Ayrıca evi kiralama konusunda da bize yardımcı oldu ve istediğimiz şartlarda kiralama işlemini çok kısa zamanda halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Aslı Başaran

Güvenilir bir danışmanlık hizmeti aldık. Her şey için Ferdi Bey'e çok teşekkür ederiz.

M*******

Barış bey bize ev kiralama konusunda yardımcı oldu kendisinden cok memnun kaldık. Güleryüzlü ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz..

Fadime Cengiz

Güleryüzü için Barış beye teşekkür ederiz. Sayesinde hızlı ve sorunsuz şekilde evimize kavuştuk 🙏

Emrullah Azun

Zeytinliğimizin satılma sürecinde bize her konuda yardımcı olan Ferdi Bey'e çok teşekkür ederiz.

Nihat Kaplan

Uğur bey emlak konusunda iyi hizmet veriyor. İşini sonuna kadar takip ediyor ve çok da saygılı bir kişilik. Hizmetleri için teşekkür ederim.

B*******

Çok ilgili bir danışmandı ferdi bey. İlgi ve alakası için teşekkürler.

Hasan Öktem

Barış beye çok teşekkür ederim . Evimizi hızlı ve kolay bir şekilde kiralamamızı sağladı . Bu kendisiyle ikinci işlemimiz . Güvenle tercih edebilirsiniz .

Hilal Aslandoğan

Barış Bey sayesinde istediğim evi çok kısa bir sürede koşullarıma uygun halde kiraladım. Barış Beye ilgisi yardımı için çok teşekkür ederim. Güvenilir ve profesyonel birisi başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Birkan Erdoğan

Aradığım profil de kiracıyı bulamam da yardımcı olduğu için güler yüz ve anlayışla çalışıp süreci profesyonece yöneten Selin hanım ve Doğan Beye çok teşekkür ederim

E*******

Güvenilir ve saygılı bir Danışman.

Ruhi Özonar

Sinem hanımın sayesenınde Çanakkaleden yer aldığımız için çok mutluyuz ona ve ekıbıne tesekkur ederiz

E*******

İlgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim.

Aylin Helvacı

Sinem hanımla yeni tanışmamıza rağmen senelerce tanışıyor gibi olduk.Sıcak kanlı samimi güler yüzlü bir insan.Bizimle çok güzel ilgilendi.Herşey için teşekkürler Sinem hanımcığım❣️❤️

Ömer Furkan Karaca

Güleryüzlü memnun kaldım

Recep Doğukan Gültekin

Yeni evimin emlakçısı Canan hanım, kendisi bana çok yardımcı oldu. İlk bilgilendirmesinden son işlemlere kadar çok yardımcı oldu, yapıcı davrandı. Çevremdeki insalara ihtiyaç durumunda gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim birisi. Kendisine şimdiden çok teşekkürler.

Oğuz Çetin

Ev kiralamamda ve kiralama sonrası süreçte bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Nurdan Tayakısı

Sercan beyle birlikte yürüttüğümüz 3. gayrimenkul işlemi. Yine sorunsuz bir şekilde adıma işlemi gerçekleştirdi. Bana bu güveni ve konforu sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

A*******

Evimi kısa sürede uygun müşteri bularak kiraladığı için Sercan beye teşekkür ederim.

A*******

Kemel köyündeki arsamı kısa sürede satan Gökhan Bey'le çok teşekkür ederim. Tapu sürecini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde bitirmesi bizi çok mutlu etti. Çalışmaların devamını dilerim.✅

E*******

Elinden gelenin en iyisini yapıyor, Çok başarılı tavsiye ederim :)

P*******

Kesınlıkle guvenılır.Sorunsuz evinizı satar kıralar tavsıye ederim .

Z*******

Sinem hanımla uzun yıllardır çalışıyoruz.Herzaman emlak soktorunde fıkır alısverısı içesindeyız. Bılgısıne ve tecrubesıne guvenırız basarılarını devamını dılerım .

Ünal Özden

Sinem hanımla burda tanıstık ilk kez Çanakkale ye gelmiş kişiler olarak remax troia nın bizlerle yakından ilgisi ve alakasından çok memnun kaldık.Burada kendimiz hiç yabancı gibi hissetemedik .Ben ve eşim adına Teşekkürler remax ailesine teşekkürler Sinem hanıma.

Binnur Eryılmaz

Canan hanım ile yeni evimizi satın alırken tanıştık. Satın alma işlemleri esnasında tüm işlemlerle o ilgilendi ,önceden hazırlıkları tamamladı.Bu durum bizim için çok kolaylık sağladı. Çok pozitif,güleryüzlü, ilgili biri. Sorduğum tüm soruları içtenlikle ve net açıklamalar yaparak saat gözetmeden cevapladı.Mesleki bilgisinin de çok iyi olduğunu düşünüyorum.Bundan sonrası içinde kendisi ile çalışmayı tercih ettik.Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

S*******

ilk ilan tarihinden satış bitene kadar olan ilgi ve alakasından ötürü Mahmut beye teşekkür ederim.

Erdem Kozan

Gayet anlayışlı açıklayıcı yardımseverdi

Mevhibe Süldür

Adil bey, dürüst, çalışkan, güler yüzlü bir kişidir. Takıldığım konularda çok yardımcı oldu. Kendisini aslında yanlışlıkla aramış olmama rağmen, istediğim şartlardaki daireyi derhal araştırıp bularak, bir ev sahibi olmamı kolaylaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Umut Akyalçın

Adil Can Bey’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Sadece kiralama esnasında değil ,kiraladıktan sonra da aradı, sordu her konuda destek sağladı.

Bedirhan Çelik

bize çok yardımcı oldu sağolsun yol gösterdi güleryüzlüydü emlak işinde ilk gideceğim insanlardan

Ceren Bintepe

İlgisini üstümüzden ayırmadı. Güvenilir biri. Kesinlikle çok memnunum. İyi ki karşılaşmışız.

Y*******

Bilgili ve tecrübe sahibi, çözüm odaklı çalışan bir kişi en önemlisi güvenilir ,kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

Ş*******

Özenli ilgisi ve nazikliği ile çok teşekkür ediyoruz.

Caner Şimşek

Dürüst , güvenilir ve işini iyi yapmasından dolayı gayrimenkul konusunda Ferdi Bey ile çalışmaktayım. Sorunsuz destekleri için kendisine tşk ederim

Zübeyde Koyuncu

Sinem hanım ev konusunda çok yardımcı oldu çok ilgili birisi kendisine çok teşekkür ederim.

S*******

Uğur Bey'den daire Kiraladık. Baştan sona hiçbir sorun çıkmadı. Her konuda yardımcı oldu. kibar ve işini iyi yapan bir bey. Remax'a ve Uğur bey'e çok teşekkür ederiz.

Ö*******

Evimizi ilana çıktığı gün sorunsuz ve jet hızı ile kiralayan Mahmut Niyaz'a ilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim.

Teoman Topa

Hızlı ve bilgilendirici olmasının yanında, güven veren uslubü için teşekkürler.

Orhan Erol

Çan'daki köy evi ve arsamızın satışında destek veren danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ediyorum. Verdiği hizmetteki kalitesini her yönü ile hissettiren ve güven veren kişiliği ile tam bir profesyonel alım ,satım yapacak tüm dostlarıma tavsiye ederim.

Sevim Nur Başarır

Fatih Bey ev alma sürecinde elimiz ayağımız oldu. İlgisi, işimizi kolaylaştırması, sürecin yönetimindeki titizliği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Emeklerinin karşılığını her zaman alması dileğiyle.

Melih Hürkan

Fatih bey sektöre hakim akılcı çözümler sunan hem satış öncesi hem satış sonrası desteğini hissedebiliyorsunuz kesinlikle profesyonel hizmet birdaha gayrimenkul sektöründe hem alış hem satış için tercih edeceğim tek isim olucaktır emeklerinize sağlık

Sevinç Özdüzen

Sinem hanımla uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Her işinde olduğu gibi yine titizlikle çalışıp sonuçlandırdığı için çok teşekkür ederim.

Murat Levent

Ev arama sürecimde karşılaştığım ve tam olarak eşimle aklımızdaki bütün tercih ve isteklerimiz doğrultusunda ki evi bulabilmemiz adına yapmış olduğu tüm çalışmalardan dolayı ve hatta istirahati bir gününde dahi bizim için emek harcayan Alev YILMAZ hanımefendiye eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim.

Yagmur Uz

cok ilgili ve güler yüzlü sinem hanıma çalışmalarında başarılarını diliyorum

Dilek Ermiş

İlk iletişim kurduğumuz andan itibaren doğru bilgilendirmesi, iş takibi , uslubu , güvenirliliğive titizliği ve tutarlılığı ile kurumsal firmaya yakışır nir hizmet aldık.

Burcu Mumcu

Barış beye güvenimiz sonsuz. Bu iyiliğini asla unutmayacağız. Sayesinde hiç yorulmadan koşuşturmadan evimizi sattık. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Emekleri ve iyi niyeti için sonsuz teşekkürler.

Meftun Yücetürk533

İki yıl önce Çanakkaleden iki daire almamıza aracı olan Sedat bey ihtiyaç hasıl olup dairelerden birini satmaya karar verdikten sonra iki gün içinde dairemizi satarak bize son derece yardımcı oldu.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Mehmet Zeki

Arsa satışında çok yardımcı oldu. Tercih etmemizin en önemli sebebi Güven vermesi. Bu her şeyden önemli bence. Teşekkürler her şey için 🙏

Yahya Sagır

Ogün bey sayesinde kısa sürede aradığımız daireyi bulup kiraladık. Oldukça Güler yüzlü ve güvenilir olduğu İçin çok teşekkür ederiz. Memnuniyetimi başka nasıl tarif edebilirim ki.. seviyorum kendisini

T*******

Ogün beyi tanımlamak gerekirse; Hızlı, etkili, seçici... Kesin çözümler üreten, çalışkan, dürüst bir danışman kendisi. İşini severek yaptığı da her halinden belli. Verdiği hizmet için teşekkür ediyorum.

Vedat Coşkun

Remax Troia gayrimenkul ve güleryüzlü samimi değerli danışmanı Sercan Bey'e katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız.

N*******

Sinem hanım bizi emlak söktoru hakkında sordugumuz soruları cevaplayarak bizi aydınlatı.Görmek istediğimiz daireyi gostermekte üşenmedi lakin diğer emlakçılar gösterme lutfunda bulunmuyor.Bu yüzden burdan teşşur etmek istedim

Oğuzhan Durak

Barış bey sayesinde çok kısa sürede evimizi kiraladık kendisi mükemmel bir insan bu süreçte bize çok yardımcı oldu mutlaka tavsiye ederim

N*******

Sinem hanım ailemiz için ev arayışına devam ederken bende buradan bir teşekkür etmek istedim. Yeni gelen ev ilanlarını hemen arayıp bilgi verdiği için bizden daha çok çaba sarfettiği için sağolsun. İyiki yollarımız kesişmiş

Fevziye Yüksel

Evimizin satış sürecinde her türlü sorunumuzda yanımızda olan Uğur Bey’i kesinlikle tavsiye ediyorum..Her konuda bize ve ailemize çok yardımcı olan, işini hakkıyla yapan bir danışman kendisi.Kaliteli ve güvenilir bir danışmanla çalıştığımız için çok mutluyuz.Kendisine teşekkür ederiz.

Mustafa Dermanlı

Çanakkale’de kısa süre önce aldığımız evle ilgili açık, net ve şeffaf tutumları, çözüme odaklı davranışları, ev sahibi ile aramızda güvene dayalı ama kurumsal kurdukları bağ, güçlü iletişimleri ile başta Sercan bey ve Murat bey olmak üzere Çanakkale Remax Troia’ya teşekkür ederim.

İlknur Karanfil

Sinem hanıma güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederiz..Güven çok önemli gerçekten rahatlikla kendinizi ona bırakın..çözüm sağlar ihtiyacınıza..

Onur Emre

Profesyonel danışmanlığın nirvanası tek adres Barış Sivaslıoğlu :) Kendisine hoşgörüsünden, güleryüzlülüğünden ve yardımseverliğinden ötürü teşekkür eder başarılarının devamını dileriz :)

C*******

Çanakkale'de bulunan arsamı hızlı şekilde satan danışmanım Fatih Aydın'dan çok memnun kaldım. Tapu işlemlerini de vekaletle kolayca hallettik.

Baturay Çelebi

Para kazanmanın ötesinde samimi güleryüzlü, her iki tarafı da düşünen ve orta yolu buluşturmaya yaklaşımından dolayı teşekkürler. Bol kazançların olsun kardeşim.

Muharrem Geren

Çanakkale de arsa arayışım vardı. Gökhan Bey ile kısa sürede arsa arayışım bitti ve tapumuzu aldık. Bilgi birikim ve tapu sürecinin hızlı olması bizi sevindirdi. Yeniden başka ticarette görüşmek üzere.

F*******

Gökhan Beyle 3 üncü tapumuzu yaptık. Tapu sürecindeki bilgi birikimi ve kısa sürede işleri bitirmesi bizi çok sevindirdi. İyi çalışmalar.

Halil Emre Aslan

Barış bey tartışmasız Çanakkale’de ki en güvenilir ve profesyonel danışmandır, bunu meslektaşlarına dahi sorsanız aynı cevabı alırsınız. Kendisine teşekkür eder beraber nice ticaretler dilerim.

Tevfik Türkler

Çök güzel ilgilendiler tavsiye ederim

Ali Riza Bozkurt

Kiraci olarak hizmet aldigim ve gordugum ilgi ve alakadan duydugum memnuniyet uzerine kendi evlerimi kiralamasi icin Adil beyin yardimini talep ettim.sagolsun kirmadi kabul etti.sorunsuzca evimin kiralanmasi sagladi.onumuzdeki gunlerde de diger evim icin ayni performansi bekliyorum 🙂

Can Ali Kaplan

İlk defa emlak alışverişimde bana çok yardımı oldu, güvenilir her sorunuza net ve kesin cevaplar verebilen bir emlak danışmanıdır, kendisine denk geldiğimiz için şanslı hissettik, teşekkürlerimizi iletiriz. 😊🙏

Gamze Çetin

Aradığımız evi bize çok kısa sürede bulup bizi hiç yormadan bu süreci disiplinli bir şekilde halleden Nazik ve güler yüzlü Adil beye çok teşekkür ederiz Remax böyle bir danışmana sahip olduğu için çok şanslı tekrar çok teşekkür ederiz REMAX ailesi…

Berna Kıraylar

Gamze hanım sıcaklığı samimiyeti ve ilgisine çok teşekkürler ederim. Her konuda verdiği destek içinde ayrıca teşekkür ederim. Sözleşme yapılana kadar sözleşme yapıldıktan sonrada ilgilenmesi süreçler hakkında detaylı bilgi vermesi, işlemlerimizi hızlıca çözümlenmesi hususundaki desteği çok özel. İyiki tanıştık teşekkürler tekrar 😀

Murat Kiraylar

Guleryuzu ve bilgi tecrübesi için çok teşekkürler

F*******

Sinem hanima ayirdigi zaman icin ben ve esim çok tesekkur ederiz.

Zeynep Güçlüerler

Sevgili Emraz Hn.,samimi ve ilgili yaklaşımınız sayesinde bizimle biikte koşturarak memnuniyetimizi sağladığınız için çok teşekkürler.Tekrar emlak işlerimiz olduğunda tek tercihimiz siz olacaksınız.Yardımlarınız için size ve şirketinize çok teşekkür ederiz.

Y*******

Profesyonel hizmet, doğru bilgi, geniş portföy, pratik ve iyi niyetli bir uzman. Emlakçılarla ilgili kanaatimi değiştiren işlemler yaptık. Başım hiç ağrımadı. Mesleğin yüz akı. Umarım böyle emlakçılar çoğalır. Herşey için teşekkürler Emraz Hanım. Şahanesiniz.

Serkan Yurdabak

Hızlı ve özenli çözümleriyle dün geldik bugün evi tutmuş olduk ilginize çok teşekkür ederiz

Ç*******

Çanakkale de aradığım yatırımlık arsayı kısa sürede bulan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. Deniz manzaralı ve harika bir konumda olması bizi çok mutlu etti. İyi çalışmalar dilerim.

Muzaffer Kıranşal

Gerek şirket olarak gerekse personel olarak göstermiş olduğunuz ilgiye tsklr.

Serpil Esat

Sayın Barış Sıvaslıoğlu.na dairemizi satın alırken bizlerle kurduğu samimi ,dürüst yaklaşımı,işinde gösterdiği profesyonel yaklaşım ve hizmet anlayışı için sonsuz teşekkür ediyorum. Sizinle çalışmanın ayrıcalığını bizlere hissettirdiniz. Sağolun,varolun

Gökhan Şimşek

Çok istediğim aşık olduğum şehir Çanakkale den bizi ev sahibi yaptı hemen ertesi gün memur kiracı buldu tüm işlemlerinizi çok çabuk halletti maddiyat olarak bazı aksiliklerim oldu çok çabuk çözdü verdiği cesaret cabası bi çok emlakçıyla görüştüm ben hayatım boyunca bu kadar işini severek iyi yapan profesyonel güvenilir birine rastlamadım beş yıl oldu her türlü emlak işlerimizi hallediyor Allah razı olsun emlak işi olan birisi önce Barış beyle tanışsın benim buraya yazdıklarımın fazlasını yazacağına eminim Allah ondan razı olsun Başarılarının devamını diliyorum iyiki Barış beyi tanımışım🙏

İbrahim Seyhan

Kiralik ev ararken remaxın ilanini gordum ve aradim ugur bey ile tanistim. Bize evi gosterirken olsun burosunda olsun cok iyi karsiladi.bu guzel davranislariniz icin cok tesekkur ederim UGUR KOÇ REMAX

Filiz Çetinkaya

İlgi ve alaka için çok teşekkürler kısa sürede kiralama işlemi gerçekleştirildi. 👏🏻

Sevgi Kaplan

Kaliteli ve güvenilir bir kişi Uğur Koç. Kendi kişiliğinide işine yansıtır kesinlikle tavsiye ederim...

B*******

Çanakkale de bizi arsa sahibi yapan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederiz.

I*******

Uğur bey ev satis sürecimizde çok yardimci oldu çok memnun olduk her şey için teşekkür ederiz...

Emre Kose

Uğur Bey kendisine ulaştığımdan andan itibaren süreç boyunca gerek bilgi birikimi gerek güler yüzüyle sürekli yardımcı oldu.Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

S*******

Kısa sürede istediğimiz gibi bir ev bulduk.Mahmut beyin bilgisi deneyimi ve çözüm odaklı gayreti bizi çok memnun etti.Tesekkurler

İsmet Kuvat

İlgi alakanıza çok çok teşekkürler

O*******

İşimiz kısa zamanda ve güvenilir bir şekilde halledildi, emeğinize sağlık

Rasime Kaşıkçı

Mahmut bey ile tanıştım işinde çok uzman bir kişi benim arazimi yaklaşık 20 gün içinde müşteri buldu ve pazarlığını yaptı ben ve eşim muhmut beyden memnunuz kendilerine iş hayatında başarılar dileriz iyiki mahmut beyi tanıdık remaks ailesine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz saygılar ve sevgiler

Osman Köse

Çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde aldık evimizi. Çözüm odaklı yaklaşımı ile zaman kaybetmedik. Teşekkürler

Hüseyin Çilingir

Adil Bey en büyük pay sahibidir Çanakkale’de ev sahibi olmamıza. Uzun zamandır ev arıyor ve istediğimizi bir türlü bulamıyorduk. Adil Bey imdatımıza yetişti açıkçası. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Sevgilerle.

Burcu Atıcı

Kendisiyle çok hızlı ve eğlenceli bir satın alma işlemimiz oldu. İlgisi, samimiyeti ve güvenilirliği ile bundan sonra tek adresimiz olacak.. sayesinde remax'ın da marka değeri nezdimizde oldukça arttı. Kendisine tekrardan teşekkür ediyoruz.

İ*******

Fatih bey ilk önce dürüst ve güvenilir bir insan . Çanakkale'de ki tarlamı onun sayesinde istediğim fiyata kısa sürede sattım . Herşey için teşekkürler . Çok güzel bir ticaret oldu . Bundan sonra da gayrimenkul işlemlerim için Fatih bey'le çalışmaya devam edeceğim .

Fidan Akdiken

Adil beye çok teşekkür ederim.Verdiği hizmetten çok memnun kaldım.İşinde son derece profesyonel ve güvenilir Başarılarının devamını dilerim 🙏🙏

Murat Gür

kısa sürede istediğimiz arsayı bize sattığı için çok teşekkür ederiz.İlginize çok teşekkür ederim işlerinizde başarılar dilerim

Zeki Tiritoğlu

İşinde hızlı, güvenilir, dostane ve profosyenel yaklaşımın dan dolayı teşekkür ederim.

B*******

Çok ilgili bir danışmandı ferdi bey. Gereken yaptı teşekkürler.

Altan Aydın

Barış bey her zaman ki gibi kiramızı sorunsuz şekilde kiraya verdi. Kendisine hızlı ve profesyonel çalışması için teşekkür ediyoruz.

Ali Kiriş

Firmanızın müşteri ilişkileri hemde profesyonel deneyimiyle sektör bilgisinizle güvenirlik vermesin mükemmeldi ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz

Ali Alioğlu

Adil Can Bey’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Sadece kiralama esnasında değil ,kiraladıktan sonra da aradı, sordu her konuda destek sağladı.

Kerem Sümer

Adil beye teşekkür ediyorum ,dairelerimi zamanında sorunsuz bir şekilde kiraladı,başarılarının devamını diliyorum.

Hakan Gözkaman

FikretbeyeÇanakkale merkezde kiralık ev tutarken yaklaşımından dolayı kızım ve kendi adıma çok teşekkür ederim.

Gülsün Özbaş

Alev hanımı, ortak arkadaşımdan dolayı tanıdım. Sağolsun çok ilgilendi. Çözüm odaklı ve çok kısa sürede istediğimi satın aldım. Alev hanımı tanıdığım için şanslı ve mutluyum. Tekrar ihtiyaç duyduğum zaman ilk tercihim. Teşekkürler 🤩 Enerjiniz daim olsun🙏🏻 Sevgilerimle 🌹🌟💜

A*******

Son derece güler yüzlü samimi güvenilir ve yaklaşımı çok iyi bir insan her zaman aradığımda her hangi bir durumda işimi hallediyor ilgileniyor kendisine çok teşekkür ediyorum

G*******

Canan hnm la ist çanakkaleye taşınma kararı aldığımda tanişma fırsatım oldu.Kendisi bu süreçte tlf olmasına ragmen süreci çok güzel yönetti.İlgi ve iş ahlakından dolayı kendisi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Berna Haznedaroğlu

Adil Bey in verdiği hizmetten çok memnun kaldım.Başarılarının devamını diliyorum.

Ali Rıza Bozkurt

Sorunlu kendini begenmis saygisiz ve karaktersiz bir ev sahibi yuzunden yasadigim magduriyeti gidermek icin elinden geleni fazlasiyla yapmistir.anlayisi sabri ve ozverisi icin tebrik ve tesekkur ederim. Iyi calismalar

Kübra Karahan

Özverili çalışma anlayışınız İçin teşekkür ederiz.

Y*******

Baştan sona güven veren bir insan çok kibar ve her konuda sonuna kadar yardımcı oluyor.Çanakkalede bir gayrimenkul düşünüyorsanız düşünmeden güvenebilceğiniz tek insan ve tek firma iyi ki tanıdık :)

Behiye Gitmez

Evimi kiraya verme sürecinde kendisinden destek aldık. Aradığımız kriterlerde kiracı portföyü sunuşu, saygılı be ilgili yaklaşımı, mülkümüzü kendisinin gibi sahiplenişi başlıca belirtebileceğim davranışlara sahip bir kişilik. Aynı zamanda Remax olarak profesyonel hizmet anlayışları dikkat çekiciydi. Kendisine özellikle teşekkür ederim. Çanakkale Ramax bünyesinde aranılan bir isim olduğuna eminim.

Fatih Altınay

Aileme ait birkaç yerimizi fatih sayesinde satmıştık. Bugün kendi dairemin satışını gerçekleştirdik birlikte. Fatih gerçekten ilgi alaksiyla alıcı ve satıcıya verdiği güvenle insanın aklında soru işareti bırakmıyor. Satış sürecinin en başından son anına dek yaşanılan problemleri çözmek adına var gücüyle çalışıyor. Ailemizin emlakcisi oldu😉 iş yapmasanız bile sektörle alakalı her türlü bilgiyi hiç çekinmeden sizinle paylaşacağından eminim.

Ümit Eker

Profesyonel Dürüst, titiz ve işinin ehli. Saygılı ve şeffaf bir emlak danışmanı. gösterdiği çaba emekleri için çok teşekkür ederiz. Sedat beyi tanıdığımız için çok şanslıyız.

Seval Turna

Fatih Bey ile abim sayesinde tanıştım. Alım sırasında tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp beni bilgilendirdi ve sürecin tamamıyla bizzat kendisi ilgilendi. Bize sadece imza atmak kaldı. Emlak alacaksanız gönül rahatlığıyla Fatih Beye başvurabilirsiniz.

Ö*******

İlgili alakalı ve güleryüzlü bir danışmanla çalışmak isterseniz Derya Hanımı öneririm.

Zeynep Yücel

Gamze hanım kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

D*******

Hızlı işlem için teşekkürler

Erdem Kısacık

Evimizin satışında gösterdiği gayreti için ailemizin emlakçısı Emrah Bey'e teşekkür ediyorum. Bunun dışında bize bu güne kadar her zaman kirasını düzenli ödeyen temiz kiracılar buldu. Ayrıca ve topluca teşekkürler.

S*******

İlginiz ve desteğiniz için çoook teşekkürler.....

H*******

Danışmanımız Canan Hanımla yıllardır birlikte çalışıyoruz, gerek ev alım satımında gerekse evimizi kiralarken kendi mülkü gibi dikkatli davrandı..Kendisi çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Çevremde gayrimenkule ihtiyacı olan kim varsa Canan Hanımı tavsiye ediyorum..

Gülçin Kızıl

Yabancisi olduğum bir il olan Çanakkaleden ev sahibi olurken de kiralama aşamasında da elinden gelen tüm desteği verdi. 3 yıldır gözüm hic arkada kalmadı. İşini bu kadar profesyonel bir şekilde yapmasi ve samimi yaklaşımıyla hiç düşünmeden Barış Beyi tercih etmelisiniz. Kendisine de çok teşekkür ederim iyi ki yollarımız kesismis.

Burcu Çakır

Canan hanım sayesinde çok çabuk bir sekilde aradığım evi buldum. Uzun süre ev aradık resimleri efsane evi görmeye gittiğimde alakası olmayan evler çıktı hep karşıma. Güler yüzü,iş bitiriciligi ve samimiyeti için tekrar tekrar teşekkürler.

H*******

Derya Hanıma kiralama işlemimizde bize yardımcı olduğu ve kiralama sonrasında her türlü ayrıntıyla ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum

T*******

Evi görüp eretesi gün taşınmamız için kontrat temizlik ....gibi işleri hızlandırıp bize destek olduğu için çok teşekkürler

Bartu Kıraç

Hizmetinden ve samimiyetinden dolayı Çok memnun kaldım

Mert Karaburun

Sayesinde isteklerimize uygun sorunsuz arsamizi aldık. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.

E*******

Emrah beye çok teşekkür ediyorum. İstediğimiz kiralık daireyi en kısa sürede bulup işlemleri sonlandırdığı için kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.

G*******

Evimin satış sürecinde şehir dışında olmam sebebiyle tüm işlemleri yakından hızlı bir şekilde Fatih bey tamamlamıştır bu konuda kendisine güvenimiz sonsuz çok memnun kaldık

E*******

Mükemmel bir profesyonel.Kendini adamış,çalışkan,sorumlu,şeffaf bir danışman.6 yıldır çalışırım kendisiyle hiç acaba (?) larım hiç olmadı.Remax'ı hiç araştırmadım nasıl güvenilir mi vb diye çünkü Barış adeta Remax'ta bir ayna oldu. Barış'ın özverili çalışması Remax'ı sevdirdi.Gerçekten çok şey yazılabilir.Başarı taktiri hak eder. Başarılarının devamını dilerim.Yolun açık olsun Barış'cım.

Songül Erden

Danışmanımız Adil Can Öndeş yardımıyla ,sorunsuz tapu işlemlerimizi yaptık.Özverili çalışması,her sorumuza son derece açıklayıcı cevaplarıyla bizi yormadan süreci tamamladık. Çok teşekkür ederiz.

Zeki Çavdar

Çanakkale merkez Barbaros Mahallesinde bulunan 1+1 dairemi satmakta yardımcı olan. İlgi alaka ve satıştaki profosyonellik güler yüz gibi Her konuda kendini yetiştirmiş ve benim daha önceki emlakçı düşüncelerimi tamamen boşa çıkaran Mahmut Beye teşekkürlerimi sunuyorum. Çanakkalede emlak ile ilgili işiniz varsa başka kimse aramamayın.

B*******

Mahmut Bey'in samimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde anında bir daire sahibi oldum. Kendisine teşekkür ederim. İhtiyaç halinde ilk danışmanım Mahmut Bey olacaktır. Tavsiye ederim.

Gülden Kurşunlu

En doğru adres ve kişi. Kısa sürede her işimi kolaylıkla halleden beni ev sahibi, kiracı sahibi yapan en güvendiğim insandır bu sektörde. Teşekkürler barış

Doğukan Kalyoncu

Aradığım evi bulmama yardımcı oldu hızlıca kiralama işlerini çözdü, Fatma hanıma ve Barış beye teşekkür ederim.

N*******

Sercan bey 1 haftada hem daha önce yatırım için aldığım eve kiracı buldu, hemde istediğim kriterlere uygun bir ev daha almamı sağladı. Zamanı iyi yönettiği ve her işlemde aynı ilgiyi gösterdiği için Sercan beye ve Sercan beyle iş yapma fırsatını sağlayan Remax Troia ofisine teşekkür ederim.

Didem Direk

Adil Bey sayesinde ev arama ve yerleşme sürecimiz sorunsuz bir şekilde ilerledi. İşinde son derece profesyonel ve güvenilir.

A*******

Profesyonelliği, ilgisi, zarif yaklaşımları ve alışveriş ilişkisini dostluğa, güvene çeviren tavrı ile alıcı ve satıcının içinin rahat etmesini sağladığı için teşekkür ederim.

Murat Başaran

Çanakkale Remax firmasında görev yapan emlak danışmanı Sercan Bey aracılığı ile bir süredir aradığım konutu kiraladım. Bu aşamada evin tanıtımı Sercan Bey tarafından gayet profesyonelce yapıldı. Kiralama için gerekli şartlar eksiksiz anlatıldı. Sercan Beyin sakin, sabırlı ve işini seven biri olduğunu düşünüyorum. Kiralama öncesi ve sonrasında iyi kontak kurarak gerekli desteği verdi. Özellikle kiralama sonrası benim için önemliydi. Kiraladım bitti gitti şeklinde düşünmediği için teşekkür ediyorum. Kendisini gayet başarılı buldum. İlgili ve samimi bulduğumu söylemeliyim. İşini severek yapıyor. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum kendisine.

Erdem Güney

Ferdi beye Bİr ay önce satışı için verdiğim arsamızı sorunsuz hiç bir şeye karışmadan güvelir Bir şekilde satışımız yaptığı için çok teşekkür ederim.... Daha nice satışların olur inşallah..

Şemsinur Atıcı

GÜLER YÜZ TATLI DİL HIZLI NETİCE KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER

Serhad Uçak

Gayrimenkulümüzün satışını üstlenmek için yaklaşık iki yıl boyunca bizimle temasta kalan Sedat bey; anlaşma imzaladıktan sonra bir ay içinde sorunsuz bir şekilde evimizin satışını gerçekleştirdi.Kendisine çok teşekkür eder , başarılarının devamını dileriz.

Alper Mendilci

Yaklaşık 3 aydır satmaya çalıştığım dairemi 2 gün kadar kısa bir sürede satan Barış bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Üstelik alıcı şehir dışında yaşayan biri. Kısacası alan ve satana verdiği güven işine duyduğu saygı ve gösterdiği özen ile geç tanıştığım için üzüldüğüm Gayrimenkul danışmanı Barış bey bir kezde buradan teşekkür etmek istedim ilginize ve yardımınıza. Yeni yatırımlarda çalışmak dileğiyle meslek hayatınızda başarılar dilerim.

E*******

Sinem Hanım hayallerimdeki eve ulaşmamı sağladı, istediğim gibi bir yer bulabileceğimden umudu kesmiştim. Kendisi çok ilgili ve güleryüzlü, destekleri için çok teşekkür ederim.

Buğra Topal

Sinem hanım çok hızlı bir şekilde yardımcı oldu ve aradığımız gün içerisinde ev tutma işlemini hızlı bir şekilde hallettik. Hem hız hem güleryüzlülük açısından çok memnun kaldım.

E*******

Uğur beyle Ev satın alma sürecinde tanıştık. Her konuda ilgili ve yardımcı oldu sağolsun. Satın aldığımız evi kiraya verme sürecinde de yine çok başarılıydı. Sorunsuz bir şekilde satın aldığımız evi yine sorunsuz bir şekilde kiracı buldu bize. Her şey için teşekkürler.

F*******

Kiralık ev arayış sürecimizde bizimle ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Gülhan Papağan

Ben kendisini kardeşim sayesinde tanıdım o kadar samimiki ve işinde çok profesyonel bence çok kısa sürede kiracı adayı bulmamıza yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum

Tamer Gürbüz

İlgisi ve bilgisi çok iyi antlaşmadan satışa her konuda bizi hiç yanlız bırakmadı.bundan sonra kendisiyle daha çok işler yapacağız çok teşekkür eder çalışma hayatında başarılar.bizim remax'a bakışımızı.olumlu anlamda çok değiştirdi.

E*******

Gayrimenkul arayış sürecimizde güler yüzlü ve sevecen tavırlarıyla bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler 🙏

Sait Gürkan

İlgilenmesi işi takip etmesi müşteri ilişkileri on numara her şey için çok teşekkür

Fatih Köstem

Kibar, ilgili, arabuculuk kabiliyeti yüksek, samimi, sıcakkanlı bir danışmanla çalıştığım için şanslıyım. Yardımları için çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

N*******

Sinem hanim kisa sürede evimi istediğim gibi kiraci bularak verdi cok memnunuz çevremede gonul rahatlığı ile önerebileceğim emlak danışmanı

İlker Sinir

Fikret beye yardımlarından ve ilgisinden dolayı çok. Teşekkür ederim.

Efrahim Münar

Öncelikle kimlik üzerinde çanakkaleli görünsemde yaşamadığım bir şehirde bana sonsuz güven vererek gözüm kapalı tuttugum evin tüm işlemlerinde çok yardımcı olan Sinem hanım ve ekıbıne teşekkür ederim.

Mehmet Saraç

İlk olarak evimizi satın alırken sonrasında da aldığımız evi kiraya verirken bize yardımcı olan ve danışmanlık yapan Remax çalışanı Fatih Bey'e teşekkür ederiz.

D*******

Sinem hanim sorunsuz bir şekilde evimin satişini ekibiyle beraber kaporayi aldiktan bir gün sonra tapusunu yaparak bitirdi.Onunla çalismanizi tavsiye ederiz

Mustafa Dinç

Kendisi ile beş altı ay önce dairemi kiralaması için tanıştım ve aynı gün dairemi kiraladım. Bu kez de aynı daireyi satması için anlaştım ve salı günü kontrat imzaladık perşembe günü satış gerçekleşti para hesabıma geçti ben şehir dışında olmasam, vekalet çıkartmak için bir gün kaybetmesem satış işlemi çarşamba günü gerçekleşecekti. Bu hızı, samimiyeti, dürüstlüğü ve iş bitiriciliği sayesinde dairemi sorunsuz bir şekilde sattığı için teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Özgür Koç

26/02/2022 tarihinden evimizin satışı gerçekleşti. Evimizin ilanından satışına kadar tüm yardım ve destekleri için sonsuz teşekkür ederiz. Herşey istediğimiz gibi oldu Adilcan bey işini profesyonelce yapan sektörle ilgili bilgi ve beceriye sahip bir danışman 🙏🙏

Serkan Özbaş

Bir hafta içinde 2. Kez ikna edildim. Yine bir gayrimenkul ( daire) aldırdı bana iki kelam edelim bir yemek yiyelim dedik ayak üstü olan oldu en az 2 ay görüşmeyi düşünmüyorum kendisi ile 😄😄

Harun Gümüş

Gamze hn çok ev kiralama konusunda bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim

A*******

Sinem hanıma mesleğinde başarılarının devamını dilerim.

Öznur Cencik

Gamze hanım sürecin başından sonuna kadar bizlere her fırsatta yardımcı olup, her sorumuzu yanıtladı. Dahası defalarca buluşmak zorunda kalmamıza rağmen süreçte güler yüzünü hiç eksik etmedi. Gerek ev sahibimizle olan iletişim gerek ev için yapmak istediklerimiz noktasında her an yanımızdaydı. Kendisine çok teşekkür ederiz 😇

Ahmet Eyol

Sinem hanım bize hazır kiracılı çok iyi merkeze yakın ev buldu.bu nedenden dolayı çok mutluyuz. her zaman ailemizin emlak danısmanı olarak görüyoruz . Çalısma şekliyle yaklasımıyla işlerimizi sorunsuz halletti ona ve ekıbıne çok tesekkur ederiz

Özer Aykut

Adil Bey ev alış aşamasında ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka çok teşekkür ediyorum. Güvenilir, samimi ve bilgili insan. Ailem ve şahsım adıma minnettarız. Sevgiler

C*******

Bir gayrimenkul satisi için yaptığım araştırmalar sonucu Ferdi Bey ile tanıştık. Iki tarafın anlaşmaya varması tüm sitelerde ilanların çıkması 24 saat bile sürmedi. Tam istediğim gibi Profesyonel bir hizmet aldim. Satış sonrası yorumumu tekrar guncellecegim. Eminim yine güzel şeyler yazacağım. ✌

Eşref Şahin

Yıllardır atıl halde duran arsamızı en etkili şekilde çok detaylı hazırlanmış sunumlarla müşterileri ile paylaşan ve satış kararımızdan sonra kısa sürede bizi sonuca götüren Mahmut Niyaz Bey'e çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

R*******

Adil bey evimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde sattı teşekkür ederim.

Serkan Özbaş

Adil bey ile yıllar öncesinden yine bir emlak alım satımı neticesinde tanıştık ve o günlerden beri süre gelen ahbapligimiz var bugün yine 2 yıl önce almış olduğum evimin satışı nedeni ile bir araya geldik yine memnun kaldım bir çay icelim derken ayak üstü bir ev satisi daha yaptı bana 😄sohbet edip çay içmeye gelmiyor kendisi ile uyarmış olayım

Esra Karamanoğlu

Önceden yaptığı özverili çalışması sayesinde bir saat içerisinde tüm işlemlerimizi halledip tapumuzu aldık. İlk kez görüyor olmama rağmen yıllardır tanıyormuşum gibi samimi ve güven veren pozitif kişiliğiyle tüm süreci çok kolay tamamladık, yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız, herşey için bir kez daha teşekkürler Canan hanım..

Mehmet Sipahi

Barış beyden kiraladığımız ev için kendisine teşekkür ederiz. Süreç çok hızlıydı 👍

Zeliha Filiz

İş disiplini , güleryüzü ve süreç içerisinde bilgilendirme yapması muhteşemdi. Çok teşekkür ederim.

İ*******

Adil beyin danışmanlığında bir ev aldık. Ve ilk defa konut aldığımız için sürece ilişkin bilgimiz çok azdı. Ancak Adil bey bizi süreçte o kadar güzel bilgilendirdi ve o kadar yardımcı oldu ki gerçekten kendisine çok teşekkür ediyorum. Evi gezmemizden tapu dairesinde tapumuzu almamıza kadar hep yanımızdaydı. Şeffaflıkla işlerimizi çok güzel ve çok hızlı halletti. Kendisine tekrardan çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

K*******

Kışın ortasında karış karış gezip bulamadığımız evi Gönül hanım sayesinde hemencecik bulduk:) Çok canayakın ,çok yardımsever biri. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiiz

Umut Çetinkaya

Herkese ve her şeye güvenimizin sarsıldığı bir dönemde güven veren bir insanla karşılaştık. Teşekkürler Canan Hanım.. :)

Koray Akev

Tam bir profesyonel, çok yardımcı oldu.

İsmail Ay

Canan Hanım ile yıllardır birlikte çalışıyorum. Kendi evi gibi ilgilenir kontrol eder sorunları otradan kaldırır. Taraflar arası uzalaşmayı da gayet iyi başarıyor. Çevremin ve ailemin gayrimenkul danışmanı :))

B*******

Canan hanım, tüm kiralama süreci boyunca yanımızdaydı. İşinde profesyonel ve samimi. Karşılaştığımız sorunlarda hem ev sahibini hem bizi üzmeyecek şekilde orta yolu buldu. İlgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

Ö*******

Alihan bey benim gibi evine bir türlü kıyamayan kiracı beğenmeyen bir ev sahibinin bile evini iki ay içerisinde kiraladı sabrı ve özenli çalışması için çok teşekkür ederim

Zeynep Kuru

Çanakkale’de ev arayışımız Sinem hanımın yardımlarıyla güzel sonuçlandı. Kendisi Güler yüzlü ve samimi birisi. her türlü konuda yanımızda olup uzakta olmamıza rağmen burada bizim icin elinden geleni yaptı. Çok teşekkür ederiz.

B*******

Gamze hanım evimizi kiralama aşamasında bize gerçekten çok yardımcı oldu.Sıcak kanlı ve işinde titiz biri.Başarılarının devamını dilerim.Teşekkürler.

Buket Köksal Dabanlı

Samimi güvenilir güler yüzlü çok memnun kaldık her anlamda kolaylık sağlayıp elinden gelen herşeyi yapıyor kaliteli hizmeti için teşekkür ediyoruz

İlkay Saltaş

Biz Remax ailesi ve Erhan Beyle İstanbuldan iletişime başladık gerek gayrimenkulümüzün satışı gerekse diğer her konuda çokk yardım gördük .Tam bir profesyonellikle süreci tamamladık.Kendisine ve Remax ailesine çokk teşekkürler.Emeğine sağlık dürüstlüğü ve güvenirliliği çok üst seviyedeydi

Ş*******

Kiracıdan boşalan dairemi bir günde kiraya veren, akabinde 1+1 daire satın alma sürecinde bana desteğini esirgemeyen tüm süreçleri tam bir profesyonellikle yöneten Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanı Mahmut beye çok teşekkür ediyoruz. Tüm dostlarımıza tavsiye ediyoruz. Ayten & Şükrü KAYA

Hasret Korkmaz

Kiralama sürecinin tüm aşamalarında her türlü konuda yardımcı olan Sercan Beye teşekkürler.

Tuğba Aydın

ilgi ve alakanız çok iyi her şekilde yardımcımız oldunuz her şey için teşekkür ederizzz😊😊😊

İlyas Çetiner

Merhabalar, Emraz hanımla tanışmamız benim İstanbul’dan Çanakkale’ye tayinim işe başladı. Akşamın bir vakti yayınlamış olduğu ilanı görüp arabamla oldu. Sağolsun telefonu açıp bilgilendirme sağladı ve kaporta falan talep ermeden sabahı beklediğini belirtti. Hemen Çanakkale’ye gidip beni bulunduğum yerden alarak evin tanıtımını sağladı. Mülk sahibi ile bizi bir araya getirip orta yolu buldu. Şuanda içime sinen bu evde oturabiliyorsam emraz hanımın sayesindedir. Güler yüzü, işine saygısı ve her iki taraf içinde empati ile yaklaşabilmesi benim için çok önemli bir ayrıntı. İlerleyen zamanda ev almayı düşünüyorum. İlk kapısına gideceğim onun tecrübesinden ve önerilerinden faydalanacağım. Mülk sahibi olmak yada kiracı olmak için arayış içindeyseniz samimi olarak emraz hanımı bulmalısınız. Herşey için çok teşekkür ederim. 😊😊🙋‍♂️

Zeynep Usta

Bu soğuk havalarda zor durumda kalmıştık ama Sinem Hanım en hızlı bir şekilde yardımcı oldu ve bize yeni bir daire kiraladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ezel Arslan

Yeni bir ev sahibi olmamıza verdiğiniz destek için teşekkürler...

Serdar Ahmet Eryılmaz

Adil beyin ilk günden işlemin imza aşamasına kadar ılan yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederim..

Mukaddes Kılınç

Dairemizi istediğiniz şekilde hemen kiraya verdi tüm işlemler ile ilgilendi kesinlikle Adil beyi tavsiye ederiz

Fatma Uğur

Adil Bey 'e, verdiği profesyonel destek ve hizmetten dolayı teşekkür ederiz.İşlerimizi kolaylaştırdı,yol yordam gosterdi.Oldukça yetenekli ;sektör bilgisi ve deneyimi ,konuya hakimiyeti sizi şaşırtıyor.Evimize yerleşince ,ailece çaya bekliyoruz.🙂

Nurhan Şenkol

Zorlu ev alım sürecimizde Erol Beyin yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Özcan Kaya

Emrah beye çok teşekkür ederim, çok güvenilir profesyonel işini bilerek ve severek yapan bir kişi, işlerinde başarılar dilerim...!! İyiki varsınız...!

Natık Çağan

Gayrimenkul alım ve satımında her zaman güler yüzlü, yetkinlik ve güven verici tavrı ile işlemlerimizi sorunsuz halleden Mahmut beye dairemizin satışı konusunda bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Havva Kuru & Bircan Kury

Çanakkale den 2. dairemizi almamıza sebep olan danışmanımız Mahmut NİYAZ a önceki işlemlerde olduğu gibi bu daireyi alım esnasında da gösterdiği profesyonelliğe ilgi ve alakaya, güler yüzlü ve güven verici tavrına çok çok teşekkür ediyoruz ve gönül rahatlığı ile tüm gayrimenkul alım ve satımı yapacak kişilere tavsiye ediyoruz.

Kubilay Akyürek

Samimi ve kaliteli hizmetin adı Barış SİVASLIOĞLU. Aldığımız evin tüm işlem aşamalarında hızlı ve etkin çabasından dolayı Barış bey'e teşekkürlerimizi sunarız.Ev alacakların veya satacakların doğru adresi remax=Barış SİVASLIOĞLU

Habil Balcı

Barış kardeşim evimizi kısa sürede değerinde sattı,tüm isteklerimizi yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Erol Çam

Gamze hanım ev kiralama konusunda bize çok yardımcı oldu. Kendisine profesyonel yaklaşımından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Lalesen Çetin

Remax ailesine sonsuz teşekkür ederim öncelikle Gönül hanima bize göstermiş olduğu sonsuz Sabrı Güleryüzü anlayışı için insan kendini bir yakinindan birşey alıyormuş gibi hissediyor.buda onların bize verdiği güvenle oldu sanırım emeklerine sağlık kolaylıklar diliyorum

Selim Bulak

insan ilişkileri ve samimiyeti çok iyi ve en kısa sürede işlemlerin halledilmesi ve çok sıcak bi ortamın olmasından dolayı çok menmun kaldım

İbrahim Erdağ

Kiralanması için portföylerine katılan evimi 1 günde kiraladılar. teşekkürler...

Ö*******

Daire alım sürecimizde bize göstermiş olduğu güler yüzlü hizmet, teknik bilgi ve yönlendirme için teşekkür ederiz, süreci rahat atlatmamız bu sayede gerçekleşti.

Filiz Pekel

Evimizi satın alırken tanıştık Gökhan beyle. Nezaketi ve iş bilirliği ile sorunları aşmamıza yardım etti işlerimizi kolaylaştırdı doğru kararlar almamıza yardım etti. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduk. Teşekkürler.

A*******

Fikret bey ailemize ait olan evi kısa sürede uygun fiyata satmamizda bize yardımcı oldu. Her daim, hemen her hafta irtibat halinde olduk ve süreç karşılıklı güven ve iletişim içerisinde pürüzsüz bir şekilde sonuçlandı. Kendisine ve Emrah beye teşekkürler.

N*******

Çanakkale merkezde daire arayışımıza kısa sürede son veren istediğimiz tarzda daire bulan Gökhan Beye çok teşekkür ederiz. bol satışlar

Sait Tüzel

Uzun süredir elimizdeki birikimimizi değerlendirmek için doğru kişileri bulamadığımızdan sebep yatırım yapamamıştık. Tavsiye üzerine tanıştığımız Alperen beye tüm yardımları , güvenilirliği için teşekkürler.

Ali Yılmaz

dairemizin satışıyla ilgili aciliyetimizi bildirdik Gönül hanım sağolsun tecrübeli çalışmaları sayesinde hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirdi kendisine teşekkür ederim.

Mehmet Özyayla

Güler yüzlü karşılama güvenli bir ortamda istediğim gibi evimizi kiraladık herşey çok güzeldi . Herkeze tavsiye ederim uğurbey çok ilgilendi teşekkür ederim kendisine.

Filiz Pekel

Son derece profesyonel bir şekilde işini yapıyor, hiç bir sorunla karşılaşmaksızın evimizi satın aldık. Çok teşekkürler.

Fatma Demirel

Çanakkale'de ki dairemizin satışı için Uğur beyle irtibata geçtik, İzmir'de yaşamamıza rağmen tüm satış sürecinde bize destek oldu. Sorunsuz bir şekilde dairemizin satışını yaptı. Vermiş olduğu güven ve son derece saygılı tutumu için kendisine teşekkür ederim.

Gülşah Yazıcı

Uğur Bey'le 3 ay önce kiralık daire ararken tanıştım. Biz kiralık ararken kendisi bizi satın almaya ikna etti ve dairemizi satın aldık. Bugün artan daire fiyatlarını gördükçe Uğur Bey'in bizi ne kadar doğru yönlendirdiğini fark ediyorum. Gayrimenkul Danışmanı tam anlamıyla bu olsa gerek. Uğur Bey'e ve Remax ofisine çok teşekkür ediyorum.

Merve Akbulut

Öncelikle adilcan beyin ilgisi alakası için kendisine çok teşekkür ediyorum Beğendiğim eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olabilecegini düşünmüyordum. Adilcan beyin ilgisiyle evi gezip görüp kendimizi tapu dairesinde bulduk kesinlikle bu işi en iyi yapanlardan adilcan bey der ve tek geçerim. Şimdi evimize kavuştuk inşallah benim gibi ev sahibi olmak istiyenler adilcan bey ile tanışsınlar herşeyii çözüp sorunsuz bir şekilde evinizi teslim alıyorsunuz ilgi ve alaka eşliğinde tekrardan çok teşekkürler 🙏🏻

Mehmet Başkaya

Adil bey ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkürler sizin gibi bilgili iyi kalpli insanların ülkemizde sayınızın artmasını temenni ederim🙏

Abidin Güngör

Adil beyle telefonla ilk kez konuştuğum andan itibaren güven duydum.Emlak danışmanı değilde yakınım gibi yardımcı oldu.Benim fazlasıyla sorduğum sorulara,bilgisi ve sabrıyla cevap verdiği için kendisine ve mensubu olduğu RE/MAX teşekkürler.

Ali Seyis

Hızlı,güvenilir,analitik,Çözüm odaklı,pozitif ve bilgili bir danışman...Daha ne isteriz ki...Ofis olarak da Danışman olarak da son derece memnun kaldık. Herkesin Remaxlı bir danışmanı olmalı ama o da Canan Uz Göçgen olmalı .. :)

Melahat Aydın

Merhaba, Ben İstanbul’da ikamet ediyorum. Takdir edersiniz ki başka bir ilde yaşayıp satış,alım ve kiraya verme işlemleri zor olmakta, bu konuda Adilcan Bey profesyonel , sektöre ilişkin bilgisi yüksek ve hızlı iş bitiriciliğiyle en iyi emlak danışmanı olduğunu bize birkere daha göstermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyor, Remax’a da böyle bir danışmanı bünyesinde bulundurduğu için tebrik ediyoruz

Özgür Koç

Geçen hafta Adilcan beyin aracılığıyla REMAX troidan ev kiraladık çok memnunuz yakın ilgisinden ve güvenilirliğinden dolayı teşekkür ederiz kendisine

Seçil Sarıca Akbaş

Sercan bey ve Remax Troia ailesine yardımlarınız ve güleryüzünüz için teşekkür ederim.

M*******

Remax gayrimenkul danışmanı olarak çalışan Erol Kapara evimi kısa sürede sattığından dolayı çok teşekkür ederim

İsmail Karabakla

Emrah beye çok teşekkür ederiz. Evimizin satışında bizleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırdı. Güvenilir, profesyonel ve bilgili bir kişiliğe sahip teşekkürler.

Süleyman Kan

fatih bey ile alım satım yapmadık. Ama her türlü emlak konusunda yönelttiğim sorularda çok güzel danışmanlık yaptı. sektörde bilgisiyle yön gösteren böyle lider kişilerin olması bizler için çok iyi.

Zeki Bozkurt

Kepez'deki dükkanımın satışını yapan ve satılana kadar beni her konuda bilgilendiren, işlemlerin güvenle tamamlanmasını sağlayan Fatih Bey'e teşekkür ederim.

E*******

Eray Bey e çok teşekkür ediyorum, süreç Gayet hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerledi. Tekrar görüşmek dileğiyle

Defne Gençlik

1 hafta önce ev satın aldık. Adil beyin ev gosterme surecinden tapu işlemlerine kadar sure içindeki yardımları ve ilgisi için tesekkur ederiz.. Kendisine basarılar dileriz..

Özkan Tekin

Dairemin satışı için ilk günden beri göstermiş olduğu tüm çabaları için teşekkür ederim.. 5 dk sürdü evi devretmem kusursuz bir süreçti..

Nevzat Beceren

Remaxs ailesinden 12yıl önce satın aldığımız dairemizi kiralama işini bu defa sayın Alev hanım sayesinde kısa sürede kiralama işini gerçekleştirmesi nedeniyle teşekkürlerimizle bol kazançlı işler dileriz

Zafer Akın

Kiracısı olduğum dairenin sıkıntılı satış sürecini beni mağdur etmeden tamamlayan ve süreç boyunca bana ne söz verdiyse harfiyen yerine getiren, problemsiz şekilde evimde oturmaya devam etmemi sağlayan Adil Can beye çok teşekkür ederim.

L*******

Dört yıl önce bize satışını yaptığı evi günün rayiç değerinden satmamızı sağlayarak bizim çok iyi bir gayrimenkul danışmanımız var dedirten Sedat beye çok teşekkür ediyoruz.

Onur Keleş

Eray bey İşinde gayet iyi güvenilir deneyimli bir insan bana da çok yardımı oldu rahatlıkla tercih edebilirsiniz

M*******

Uzun zamandır Çanakkale Bayramiçten bir tarla almayı planlıyorduk. Bu süreçte Erhan beyle tanıştık. Kendisi bizim isteklerimizi uzunca dinledi ve bize sorular sordu. Kısa bir süre sonra aradığımız yeri bize sundu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

S*******

Eray Bey işini mükemmel şekilde ve çok hızlı yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

U*******

Yatırım için daire arayışımız da Gökhan Bey le denk gelmemiz ve bizi kısa sürede anlayıp bize yönelik daire bulup almamıza vesile olan Gökhan Beye Cok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Şirin Munar

Ben İstanbul"da ikametgah edeyorum, Çanakkale'de öğrencim var ve ailece ev almaya karar verdik, Çanakkaleye geldim çok bakındım derken Adil Can Beyle karşılaştım. Hepimiz için guven duygusu çok önemli özelikle günümüzde. Adil Can beyde gerçekten birçok konuda destek oldu ve bütçeme uygun güzel bir ev buldu, işlemlerin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasını sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim tüm güzellikler ve iyiliklerin kendisiyle birlikte olması dileğiyle

Deniz Güngör

Satılık daire arayışımızda güleryüzü ve profesyonelliği ile bize yardımcı olan, sürecin sorunsuz ilerlemesini sağlayan Alev Hanıma teşekkür ederiz.

E*******

REMAX'in güvenilirliğini her zaman biliyordum fakat ilk defa burası ile çalıştım. Kürşat Eker bey ile tanıştık.Kürşat bey'in netliği, profesyonelleği, dürüstlüğü, kendine ve işine saygısı çok yüksek. İhtiyaç duyduğum tüm bilgilerin cevaplarını aldım.Hızlı ve son derece profesyonel. Kendisine Çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum

Melis Aktaş

İlgi ve alakanız için teşekkürler

Ahmet Kocamış

Herkesin Remax lı bir danışmanı olmalı benimki de Kaan Altunan

Yeliz Yavaş Peker

Bizi hiç uğraştırmadan işlemlerimizi hızlı doğru bilgilendirmeyle yaptığınız için çok teşekkürler çok memnun kaldım Kürşat Bey emeğinize sağlık

Gökçe Bayer

Emeğiniz ilginiz ve hizmetiniz için teşekkürler

Hacer Alkan

Hızlı sonuç için Kaan beyi tavsiye ederim. Çok teşekkürler

Enver Erdemir

Profesyonel danışmanlık hizmeti için teşekkürler...

Muhammed Dursun

Guler yuzlu ve sıcak kanlı yaklaşımıyla guven verdi cok ilgili

Nermin Güçler

Erdi bey ile tanışmaktan ve aldığımız hizmetten son derece memnunuz. 7/24 bizimle iletişimde idi. Tüm soru ve sorunları çözmekte ki başarısı takdire şayandır. Remaxsın personel seçimindeki başarısını ayrıca takdir ediyoruz..Remax ailesi ile tanıştığımıza çok mutlu olduk.. Başarılar dileriz.

İ*******

Güzel Bir yatırım yapmamıza vesile olan Ferdi beye çok teşekkür ediyorum

M*******

Evimiz neredeyse üç gün içinde satıldı, hem hızlı hem de hiç beklemediğimiz kadar kolay ve sorunsuz bir süreç için Alev Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kefeli

Canan hanım sayesinde sorunsuz ve hızlıca ev sahibi olduk. Sürecin her aşamasını yakından takip edip bizi bilgilendirdi. Samimiyeti ve sabrı için ayrıca teşekkür ederiz ️

Aslı Kefeli

Alev hanımın enerjisi ve ilgisi sayesinde mesafeli durduğum Remax firmasına olan önyargılarımı aştım. Kurumsal, profesyonel firmayla çalışmanın önemini sürecin her aşamasında hissettim. Sorunsuz, hızlı bir satın alma deneyimi oldu, teşekkürler

Bekir Rayif Aldemir

Çanakkale'de bulunan evimin satışı için Fatih ile çalıştık.Başka bir şehirde yaşamama rağmen evimi içindeki eşyaları ile beraber kendisine emanet ettim. Süreç boyunca beni düzenli olarak bilgilendirdi.Piyasa koşullarında yaşanan değişiklikleri birlikte yorumladık. Satış işlemi için geldiğimde yönetimden kaydımı bile sildirdiğini, abonelik fesih işlemleri için her şeyi hazırlamış olduğunu öğrendim. Hem bu işin uzmanı, hem de beyefendi bir kişilik. Remax'a ve Fatih'e sonsuz teşekkürler.

Şerife Başaran

Gönül hanım hem komşumuz hem emlakçımız oldu. İyi ki de olmuş.evimizi değerinde ve sıkıntısız bir şekilde kısa sürede satmamızı sağladı. Her şey için teşekkür ederiz

Vedat Güllü

Esenlerden tam istediğim gibi bir daire kiralama konusunda bana ilgisini esirgemeyen Mahmut Niyaz a teşekkür ederim.

N*******

Ben harika bir hizmet aldım, satamam diye düşündüğüm evi kısa sürede Gönül Hanım sattı her şey sorunsuz ve profesyonel bir çizgide tamamlandı, çok memnuniyet verici bir servis oldu, işini bu şekilde yapan herkese sonsuz teşekkürler

İ*******

Daire kiralama konusunda destek veren Mahmut beye teşekkür ederiz.

Osman Nihat Akgün

Çok kısa sürede, istediğimiz tüm koşullara uygun kirala işlemi yapan, konunun her aşamasında bilgilendirme yapan Barış Sivaslıoğlu kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Emel Akçay

Mülk sahibi olarak evimin kiralama sürecini yöneten Gönül Hanım'a sonsuz saygı ve sevgilerimizi sunarız. Bundan sonra bizim için hız, güven ve kalite'nin adresi REMAX'tır. Remax ailesine sevgilerimizle

A*******

Adilcan bey dairelerimin satışını hızlı ve istediğim şekilde gerçekleştirdi teşekkürler

Nevzat Doğan

neredeyse 10 yıldır çalışıyorum Gönül Hanımla İlgi ve alakasından çok memnunum. Kiralama İşlemi için gerekli tüm özeni ve titizliği gösteriyor kendisineTeşekkürler.

U*******

Şu ana kadar karşılaştığım en kibar emlakçı. Tüm samimiyetiniz ve profesyonelliğiniz için teşekkürler.

N*******

Gönül Hanım Güven veren stiliniz ve gerçekten içten gelen çabanız bizi çok mutlu etti. Teşekkürlerimizle başarılarınızın devamını dileriz

Okan Koçak

Gayrimenkul sektöründe Güvenilir danışman bulmak çok zor. Mülkünüzü güvenle teslim edebileceğiniz bir danışman sıcak kanlı ve güler yüzlü teşekkür ederiz Gönül Hanım

Ersin Kocak

Ben gönül hanim ile yıllarca çalıştım ışine bukadar bağlı bir insan görmedim ne zaman başım sıkışsa gönül hanim ustalıkla ev konusunda elinden geleni yaptı het şey için teşekkür ederim

Y*******

Gönül hanımın sıcaklığı, cana yakınlığı ve ilgisi sayesinde ev alma sürecimiz çok rahat geçti. Böylesi bir markaya işini lakıyla yapan böylesi bir danışman yakışırdı zaten. Bundan sonraki süreçte de birlikte çalışacağız, teşekkür ederim

Yıldır Berke Kahya

Ev bulma sürecimde çok yardımcı oldu. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Ayniye Saadet Cengiz

Kepezdeki dairemi ekspertiz edip satılabilir fiyatı belirleyip kısa zamanda satışını yaptı. Adil bey gerçekten işinde titiz çalışarak tüm teknolojiyi ve platformları satışın hızlı gerçekleşmesi için kullanan bir danışman. Her şey için teşekkürler.

Zinete Sezgin

Almanyada yaşıyoruz. Çanakkalede eski olan evimizin tüm tadilat işleri ile bizi hiç yormadan ilgilendi ve istediğimiz şartlarda tadilat biter bitmez hemen kiraya verdi. Kiracı adayları ile ilgili bilgilendirme yaptı ve aradığımız kiracıyı hızlıca buldu. Çok teşekkür ederiz. Adil Can ile çalışmanızı sizinde bu şekilde bir gayrimenkul danışmanınız olmasını tavsiye ederim.

U*******

İlgili ve güvenilir. Tavsiye ederim.

C*******

Kurumsal kiracı arıyorsanız doğru seçim derim, kısa sürede gayrimenkulünüzü kiralayıp satabilirsiniz

Barış Demir

Adilcan Öndeş ile iki konut alımı bir de satışı yaptım süreç adeta benim haberim olmadan işledi. Alacağınız ya da satacağıniz emlak varsa Adilcan Öndeş'i arayın daha sonra siz işinize bakarken Adilcan'dan gelecek olan müjdeli haberi bekleyin yeter başka bir şey yapmanıza gerek yok. Her şey için çok teşekkürler.

Ilkay Akdın

REMAX ta profesyonel olarak çalışan Kürşat Eker bey'e çok teşekkür ederim, ev almak istediyimi söyledim ve kriterlerimi söyledim istediğim gibi evimi buldu bana sundu tapu alış veriş durumunda ihtiyaç duyduğum konularda daima yanım da oldu Güler yüzü yardım sever kişiliği ve profesyonel guvenilir çalışma şekliyle mükemmel bir danışman KÜRŞAT EKER bey e çok teşekkür ederim başarılarının devamini dilerim

S*******

Satış, Kiralama, usta, fiyat vb. her konuda 7/24 yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum kendisine.Kaliteli ve düzgün bir hizmet almak istiyorsanız Tek adres Emraz AVCI

Güler Gergin

Dairemizin satış sürecindeki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum

Sedat Gündaş

Gerek Evlerimizin satışı gerekse kiralamasında bizlere yardımcı olan gönül hanımın hızlı ve Güler yüzlü olması bizleri mutlu ediyor kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim

Hamit Biçici

Evimizin satış konusundaki desteği, çözüm odaklı çalışması ve pozitif enerjisi çok yüksek olan biri Alev Hanım. Vermiş olduğunuz desteğinizden dolayı çok teşekkürler.. :)

Osman Özer

Alihan bey işinde gerçekten profesyonel

İlkay Varol

Evimin satış sürecinde Canan Hanım'ın 7/24 desteği ve yönlendirmeleriyle çok hızlı, efektif ve rahat bir süreç geçirdik. Ailece bundan sonraki süreçte de aynı şekilde kendisi ile çalışmak istiyoruz. Tüm desteğiniz için teşekkürler

E*******

Gerek iş takibi gerekse tüm detayları titizlikle takip eden profesyonel bir danışman.. Evimin satışını sorunsuz, kısa sürede ve her 2 tarafı uzalaştırması konusunda ki sabrından dolayı teşekkür ederim..

Şerif Ali Varol

Evimin satış sürecinde Alev Hanımın desteği ve yönlendirmeleriyle çok hızlı ve rahat bir süreç geçirdik. Ailece bundan sonraki süreçte de aynı şekilde kendisi ile çalışmak istiyoruz. Tüm desteğiniz için teşekkürler

Yusuf Taş

Çok samimi yardımcı oldu ilgisi için çok teşekkürler öğrencinin halinden anlayan biri çok yardımcı oldu.

Merve Özcan

Canan hanım işini severek ve laikiyle yapan güzel insan ev almam da evimin kiralanmasında gozum kapalı güvenirim kendisine siz sadece evlerinizi teslim edin gerisini Canan hanım sorunsuz halleder

Aytaç Pehlivan

İlk defa kurumsal bir yapıyla çalıştım ilk olmasına rağmen Emrah bey ilk aradığımız günden beri her konuda yardımcı oldu, her sorunumuzu en hızlı çözülebilecek şekilde çözdü. İyi ki tercih etmişim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Nurdan Tayakısı

Şehir dışından gelmem sebebi ile cok kısıtlı olan zamanımda beklentilerimi iyi anlayarak bana uygun secenekler sunan ve detaylı bilgiler verip takibini yapan Sercan beye teşekkürü bir borç bilrim.

F*******

çanakkaleden yeni aldığımız evde Her konumda donanımlı emeğini esirgemeyen takıldığımız süreçlerde hep yanımızda olan bizi kendi bilgi ışığı ile aydınlatan değerli arkadaşımıza çok müteşekkirim iyi ki seninle yollarımız kesişmiş inşallah İşlerin güçlerin rast gelsin her daim hayırlı günler diliyorum

Mine Fereli Garan

İstanbul un kalabalığından planı yaparken Remax ile tanıştık ve Remax in değerli çalışanlari Erol kapar ve fatih aydın ile tanışma fırsatımiz oldu ve bize yeni yaşam şehrimizi seçmemize vesile oldular, oldukça dürüst ve 7/24 sağlıklı iletişim ile bizi her konuda memnun ettiler. Kiralama ve ev satışında Remax markası ile kesin ve mutlu çözüme ulaşabilirsiniz. Başarılar dilerim

M*******

Uzun arayışlarımızdan sonra istediğimiz evi bulmamızda bize destek olan süreci sorunsuz bir şekilde yürüten Erol Bey e çok teşekkür ederim

Mustafa Garan

Fatih bey in ilgi ve alakası ile tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünerek bize yardımcı oldular. Başarılar diliyorum, tebrik ediyorum Remax ı.

O*******

Gamze Hanım ev alma sürecinde bize çok yardımcı oldu.Çok kısa bir süre içerisinde işlemimiz gerçekleşti.Profesyonel ve samimi yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Bahar Akbulut

Gamze hanım ev alma aşamasında ve sonrasında bize çok yardımcı oldu.Herşey için teşekkür ederiz.başarılar

A*******

Gamze Hanım işyeri kiralama işlemlerinde bize çok yardımcı oldu.Kendisi çok güleryüzlü ve samimi bir insan.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Devrim Şenol

Evimin satışında verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorum Mahmut Niyazi Bey. İnsancıl tavriniz ve profesyonel yaklaşiminiz övgüye de saygıya da değer. Selamlar ( Devrim Şenol

M*******

Kiralık ev bulmanın çok zor olduğu koşullarda kızımın kalabileceği kiralık ev konusunda bizlere destek veren kolaylık sağlayan Öahmu beye çok teşekkürler. Muammer Arslan

Canberk Karataş

Uygun fiyatlı kiralık iş yeri temin eden danışmanımız Mahmut Niyaz'a teşekkürler

Engin Hoşten

Mesaj:Ev sahibi olmamda gösterdiği yakın ilgi ve alâka nedeniyle Mamut NİYAZ beye çok teşekkür eder ve gayrimenkul alacaklara danışman olarak öneririm. ( ENGİN HOŞTEN, enginhosten@yahoo.com.tr, (532) 254 53 35 )

Z*******

Eray bey işinizde oldukça iyisiniz sizi çok tebrik ediyorum .

M*******

Güler yüzlü hizmet için teşekkür ederiz Alihan Bey.

Uğur Akansu

18 saat gibi kısa bir sürede dairemi kiraladı. Özenli ilgili ve özenliydi. Teşekkür ediyorum

Ahsen Kuşcu

Müşteri memnuniyetine dikkat eden ve detaylı bilgileriyle sunduğu teklifler ile aileme çok yardımcı oldu, işinde inanılmaz profesyonel. Çok teşekkür ederiz.

Erdem Öztürk

Ev almak İçin çıktığım bu yolda Canan hanımla tanıştım.İlgi ve alakası beni çok memnun etti. Tam aradığım şekilde bütçeme uygun bir daire sahibi oldum. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alaka yönünden çok teşekkür ederim.

Zerrin Uğurlu

bey in bugün verdiği hizmet son derece iyiydi. Bilgi ve anlayış işlerimizi hızlı bir şekilde halletmemizi sağladı. Dürüstlüğü sayesinde kendisine çok güvendik ve en iyi ve kolay bir şekilde işlemlerimiz gerçekleşti Kendisine çok teşekkür ederim . Zerrin Uğurlu

Selva Demirel

Mahmut Bey, Bozcaada arazi almamız için bizi en doğru şekilde yönlendirdi. Farklı alternatifler içinde bütçemizi zorlamadan bizi en çok memnun edecek seçeneği hızlı şekilde buldu. Satış sürecinde hazırlıklıydı, hiç sıkıntı yaşanmadan hızlıca alımı gerçekleştirebildik. Selva DEMİREL

Duygu Öncel

Merve Hanımla iletişimdeydik. Süreç içersindeki hem sıkı takibi hem de taleplerimizi oldurmaya yönelik çabası bizim için gerçekten çok değerliydi. Kendisine ve yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz.

Eşref Barış Şahin

Mahmut Bey, İstanbul'da yaşamama rağmen Çanakkale'de gayrimenkul kiralama ve satış işlemlerinde her zaman en güvenilir şekilde hizmet aldığım bir profesyonel. Başarılar diliyorum.

S*******

Serkan bey kardesimiz, Çanakkalede evimizi alirken bize cok yardimci oldu. Ilk adimdan son adima kadar hic bizi yalniz birakmadi, her konuda bilgilendirdi. Son derece kibar, ilgili, bilgili arkadasimizla tanistigimiza cok mutlu olduk. Basarilarinin devamini dileriz.

Leyla Akbulut

Merve hanım o kadar iyi ilgilendi ki bizimle kendisine çok teşekkür ediyorum. Evimi satmak istiyordum ki bu kadar kısa sürede satılacağına hiç ihtimal vermiyordum. Gerçekten işini layıkıyla yapıyor. Merve hanımla tanıştığıma çok memnunum.

Süleyman Kaya

Merve hanım işini çok özverili bir şekilde yapıyor bizi hiç bilmediğimiz bir yerde ev sahibi yaptı. Kendisine işinde başarılar, gösterdiği ilgi için de teşekkürler.

Okan Yıldırım

Emrah bey gerek satış öncesi ve satış sonrasındaki ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, tam aradığım kriterde bir evi benim için bulmanız tam bir nokta atışı diyebilirim buda işiniz deki ciddiyetinizi ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi gösteriyor yolunuz açık olsun.

B*******

Bu sıkıntılı kiralama döneminde kirası uygun istediğim şartlarda kısa sürede daire bulan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Abonelikleri açtırmama kadar yardımcı olduğu için ayrıca teşekkürlerimi iletiriyorum. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Taşkın Bedir

Eray beyi belkide 3 senedir tanıyorum. Hiç yüzyüze görüşmedim fakat inanın kardeşim gibi sevdim güvendim. Bu şartlarda arsamı güvenerek kendisine satması için teslim ettim. Sağolsun güvenimi boşa çıkarmadı. Bu zor şartlarda birazda olsa nefes almamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim. İşinin hakkını veren bir kardeşimiz. Başarılarının devamını dilerim.

Cihat Atak

Evimin kiralamasını hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için teşekkür ederim.

Esra Nimsi

Eray Bey emlak konusunda oldukça iyi bir danışman. Biz çok memnun kaldık.

İhsan Derse

Eray Bey'e ev tutma surecimizdeki her türlü hızlı ve kesintisiz yardımı için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Gönül Balkan

Evimin kiralaması konusunda kısa bir sürede bizi sonuca güvenilir bir şekilde ulaştırdığınız için Eray bey ve Remax ailesine teşekkür ederim.

Fatma Yıldız

Eray Beye almak istediğim gayrimenkul hakkındaki tercihlerimi belirttim. Çok hızlı bir şekilde bana yardımcı oldu. Kendisi, çok çalışkan, başarılı, dürüst, saygılı, akıllı, pozitif ve güven veren bir insan. Yardımların için öncelikle Eray Beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nursel Güler

Ankarada yaşamama rahmen canakkaledeki arsamı Erol bey çok kısa sürede istediğimiz fiyattan satışını gerçekleştirdi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hale İnan

Herşeyi ile çok güzel ilgilendiniz Alev hanım, çok ama çok teşekkür ediyorum .... sayenizde annemin çok güzel bir evi oldu . Herşey için çok ama çok teşekkür ediyoruz, bu yorumu yazmayı bir borç bilirim kendime, iyi ki size denk gelmişiz Allah sizden bin razı olsun...

Esra Mangır

İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim Kaan Bey...

M*******

Gayrimenkul dünyasının en hızlı işlem yapan danışmanı Kaan Altunaan teşekkürler..

Hamdi Yılmaz

Emrah bey sayesinde ev sorunumuzu çözdük çok yardımcı oldu sonsuz teşekkür ederim.

Gürkan Kayalı

Sonderece iş ahlakı gelişmiş, samimi, güvenilir ve aynı zamanda iş takibi konusunda bitirici bir personel.Hersey için teşekkürler

Naciye Akkaya

Kısa bir sürede satış işleminin tamamlanması konusunda gösterdiğiniz ilgi alaka için teşekkürler Eray Özcan.

S*******

istediğimiz evi almamızda destek olan gönül hanıma teşekkür ederiz

Cuma Ar

gönül hanım evimizi satmak için elinden gelen desteği vererek bizi olumlu sonuçlara ulaştırdı kendisine teşekkür ederiz

Onur Ölmez

Müşterinin menfaatlerini savunma, satışın kolaylığı ve güler yüzlü olmak bir emlak danışmanında hepimizin aradığı şeyler. Ben kendi adıma Sedat Bey'e teşekkür ediyorum, Remax müşterileri bu kurumsal yaklaşımla farkı yaşıyorlar.

Veli Kuşçu

Sağlık problemlerimizden dolayı asansörsüz 4. kat dairemizi satıp, engelliye uygun giriş kat daireyi bize 10 gün için de tüm işlemleri titiz takibi ve güleryüzü ile tamamladığı için teşekkürler ..

Mustafa Kemal Avuçga

Çanakkale de evimizi Alırken de satarken de elinden gelen yardımı hiç esirgemeyen profesyonel, güleryüzlü ve güvenilir bir hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim

N*******

Çanakkale de Gökhan Bey den üçüncü 1+1 daire alışım. Fırsat daire çıktığı zaman beni arayıp yatırım için daire almama vesile olan Gökhan Bey e çok teşekkür ederim. Gayrimenkul için her zaman iletişim halindeyiz.

Gökhan Ulu

Alihan bey, İnsan ilişkileri üst düzey, güvenilir, işine tamamen vakıf kendisini çok iyi yetiştirmiş bir Remax çalışanı.Bizim aklımızda olan mesafeli durduğumuz emlakçı zihniyetinde değil.Tamamen çözüm odaklı ve gerçekten anlaşmazlıkları çözebilen bir kişi.Başarından ve iş ahlakından dolayı seni tebrik ediyorum.Annemize hayallerindeki evi bulduğun ve her konuda yardımcı olduğun için tekrar teşekkür ederiz.Eminim bu şekilde devam edersen çok daha iyi yerlere geleceksin ve bunu sonuna kadar hak ediyorsun.

O*******

Çanakkaledeki evimi 2 günde kiraya veren Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

H*******

Çanakkale Barbaros mahallesindeki evimi satan ve tapu sürecindeki bilgi birikimiyle yardımcı olan GÖkhan Beye çok teşekkür eder nice güzel satışlar dilerim.

H*******

Çanakkale Üniversitesini kazandığımda nerde nasıl yaşayacağım derken kısa sürede eşyalı daire bulan Gökhan Beye teşekkürler ederim. Kiralama sürecindeki abonelik işleri olsun bilgilendirmeleri olsun eksiksiz şekilde olması beni sevindirdi . Kolay gelsin :)

V*******

Çanakkale deki 2+1 eşyalı kiralık dairemi kısa sürede kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim.

Mukaddes Başaran

Çok sabırlı kibar ve iş bitirici

D*******

Kısa sürede İstediğim gibi daire bulmamda yardımcı olan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Remax Ailesine iyi çalışmalar.

Sezai Mazıcı

Eray Bey genç dinamik işini dürüstçe profesyonelce yapan samimi güvenilir bir kişi nezaman işim olsa yine ilk tercihidir.Kendisine ve firmaya çok teşekkür ederim.

Serkan Pozan

Sevgili barış kardeşim evimizin satışında bize gösterdiğin ilgiden ve alakadan dolayı sana ne kadar teşekkür etsek azdır.ankarada olmamıza rağmen tüm işleyişi düzenli bir şekilde yaptığın için sana sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Nihal Yapici

Merve hanima ilgisinden dolayi cok teşekkür ederim. Istanbulda olmama rağmen canakkaledeki evimle kendi evi gibi ilgilenip hizli ve güvenilir sekilde yeni kiracimla tanistirdi.isinde basarilar diliyorum

Mustafa Uğur

Eray bey ev tutma konusundaki yaklaşımınız gayet güzeldi işlemleri hızlı ve pratik şekilde yaparak bizlere yardımcı oldunuz çok teşekkür ederiz

Dinçer Tüzüner

Emlak işim olduğu her an Eray ı aramam yetiyor. İsteklerimin tam karşılığını sunuyor buluyor. Başka kimseye ihtiyacım yok.

Nurdan Uçar

Merve hanıma cok tesekkur ederim evi tutarken cıkan aksılıklerı yardımı ve bizi dusunerek yaptıgı iyilikleri guler yuzu sakin tavırları için cok tesekkur ederiz bundan sonra ki canakkalede emlakcı olarak kimseyi aramanıza gerek kalmadı bize her konuda yardımcı olabilecek insanlardan biri işini severek yapıyor

İlker Demirtas

Fatih bey ile telefonda gorustuk ben hayatimda bu kadar karsi tarafi anlayip empati yapabilen birini daha gormedim. Emlakcilik zor meslek bunu biliyorum kaliteli insanda bulmak denk gelmek zor evimi satmasi icin kontak kurdum bunlar nasip isi o elinden geleni yapacaktir buna inaniyorum olup olmamasi onemli degil lakin boyle biri ile muhtemelen normal hayatimda da dost arkadas olmak isteyecegim biri olacaktir. Cok sagol fatih bey.

Abdullah Zengin

Uzun zamandır ev arıyorduk .Bütçemize göre istediğimiz kriterde bulamıyorduk. Kaan Beyin sayesinde hem istediğimiz gibi hem de bütçemize uygun evi kısa zamanda bulduk. Çok teşekkürler.

Ebru Arasan

Gamze hanım, bizim hayalimizdeki evi almamızda çok yardımcı oldu. İletişimi güçlü, iş takibi mükemmel, hızlı ve disiplinli bir danışman olarak bizi hiç yormadan ev sahibi yaptı...kendisini tanımaktan çok mutlu olduk... umarım tekrar Çanakkale gibi dünyanın en güzel yerinde buluşmak ve çalışmak dileğiyle...

Serdar Turna

Ev satın almaya karar verdiğimde emlakçıların sadece gelip anahtarı çevirerek binlerce lira komisyon aldığını düşünürdüm. Fakat Fatih kardeşim ve Remax şirketi bu düşüncemi değiştirdi. Ben ilçede olduğum için konut kredisi kullanmam için banka danışmanlarına yönlendirdi, kredi ve ekspertiz süreçlerini takip etti, zorlu tapu başvurularını tamamladı. Her şeyi sistematik ve düzenli olarak takip etti. Ben sadece söylenen gün ve saatte gelip tapumu aldım. Evin içerisindeki kiracıyla yapılacak kontrat bile hazırdı. 10 numara 5 yıldız.

M*******

Bütçemize göre 3+1 daire almamız esnasında gerek bilgi becerisi ile gerekse verdiği güven duygusu ile takdir ettiğim Mahmut beye teşekkür ederim. Mikail Temizhan

Tuğba Altıntaş

Sevgili barış bey İstanbulda ikamet ettiğimden oradaki tüm işlemleri hızlı düzenli halletmesi, güler yüzlülüğü, disiplin ve saygılı duruşu, emeğini sonuna kadar hak eden bir remax çalışanı. Herşey için çom teşekkürler. Yollarımız kesiştiği için mutlu oldum.

M*******

Kısa sürede gayrimenkulümüzü doğru fiyattan satışını sağlayan Kürşat Beye teşekkürü ederiz.

Onur Sert

Eray beyin daire satın alim sürecimin her aşamasında göstermiş olduğu profesyonellik gerçekten takdire şayan bir durumdur. Güler yüzlü samimi işini seven biri olarak başarıların devamını dilerim

Sevim Ozcan

Sayın Barış bey, Çanakkale 'de bulunan dairemi bir hafta gibi çok kısa bir sürede ve istediğim fiyattan satabildiniz.Izmir'de yaşayan ve yoğun iş temposu içinde olan birisi olarak bana yardımcı olup tüm satış işlemlerini önceden hazırlayarak yalnızca imza atmaya gelmek benim için çok önemli bir kazanım oldu.Tüm yardımlarınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Bircan Kuru

Daha önce Çanakkale den bize güzel bir yatırım yapmamızı sağlayarak 1+1 daire almamızda yardımcı olan Mahmut bey şimdi de sahibi olduğumuz 3+1 dairenin satışını 20 günlük bir sürede sağlayarak bizi rahatlattı. Kendisine emeklerinden ve dostluğundan dolayı teşekkür ediyoruz. Havva & Bircan KURU

Cevdet Candan

Eray Bey, işini profesyonelce yapan, sempatik tavırları ile iletişim yetenekleri gayet olumlu ve iş ahlakına sahip bir portföy yöneticisi. Genç yaşına rağmen, mesleğini çok sevmesinin de etkisiyle, alanında kendisini sürekli geliştirip, kurumsal olarak daha çok sorumluluk alabilecek yapıya sahip. Eray Bey'in nezdinde, RE/MAX' teşekkürler.

Selma İlgün

Sevil Appak hanfendi oldukça ilgili ve çözüm odaklı çalışarak evimizi kısa sürede kiraya verdi ve bizi hiç yormadi

Zeynep Gençler

Sevil Appak'a yardımlarından ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

Hakan Ergün

Remax dan Sevil hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık hızlı ve profesyonel bir biçimde evimize kavuştuk teşekkürler.

Elif Arslan

Istanbul dan Canakkale ye uzanan yolculugumuzda, daire bulma surecimizde emegi gecen Canan hanima tesekkur ediyorum.Inanilmaz daire sıkıntısı yasanan zamanlamada Canan hanima ulasir ulasmaz istedigimiz standartlardaki dairemizi ivedi sekilde bize sunmasi, en onemlisi okul nakil islemlerimizi hizlandirabilmemiz memnuniyetimizi daha da arttirdi.Istanbul dan gelmis olmanin yabanciligi ile okul secimimizdeki destegi de bizi cok memnun etti.Hem dairemizden, hem okulumuzdan hem de semtimizden cok memnunuz.Tesekkur ediyorum Canan hanim ve Remax ailesi

Buket Köseoğlu

İlginiz Alakanız ve yardımlarınız için çok teşekkürler.Kaan Bey...

A*******

Mahmut Bey Bozcaadadaki arsamızı satmamızda bize yardımcı oldu. Kendisinden her konuda çok memnun kaldık.

B*******

Ciddi, güvenilir çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkürler Mahmut bey..

Özlem Benli

Ev arayışımda artık umutlarımın son bulduğu zamanlarda Gamze hanımla yollarım kesişti. Aylardır asla istediğim gibi bir daire bulamıyordum. Ama Gamze hanım asla yılmadı, defalarca bana seçenekler sundu. Bunu yaparken son derece sakin ve profesyoneldi. Bu daha önce emlak işi ile uğraşan arkadaşlarda hiç görmediğim şıklıkta idi. Benimle hiç bıkmadan uğraştı, emek verdi. Ve sonunda istediğim daireyi bana buldu. O kadar mutluyum ki iyiki varsınız Gamze Hanım. İyi ki sizinle karşılaştım.

S*******

Erhan bey ile karşılaştığımıza çok mutluyuz :) ev alım sürecince profesyonel bir şekilde sorduğumuz her soruya cevap aldık ve süreç boyunca yanımızda idi. Teşekkürler Remax.

Ozan Oral

Ev alma ve satma sürecinde bize çok yardımcı olan, Samimi içten davranışlarıyla ve deneyimiyle süreçte aklımızdaki soru işaretlerini gideren Canan Hanıma çık teşekkür ederim .

Tamer Ayan

Aldığım hizmetten güleryüzlü karşılanmaktan canan hanımın ilgi alakasından ve hızlı gelişen süreçten son derece memnun kaldım.

Figen Demirel

İşini Güler yüzüyle severek yapan Adilcan bey evimizin satışını kısa sürede sorunsuz sonuçlandırdığınız için şahsınıza teşekkür ederiz.

Sema Çelik

Adil bey gercekten isinde çok.başarılı sadece bir telefon görüşmemizle kiralik bir evimiz oldu Cokkkk teşekkürler

Ayşenur Trabzon

Güler yüzlü ve iyi niyetli Canan hanım ev tutma sürecimizde bize çok yardımcı oldu. İşinde uzman birisi her şeyden memnun kaldık çok teşekkür ederiz. :)

C*******

Güleryüzlü ve profesyonel yaklaşımı ile işlemlerimizi kısa sürede bitirmemize yardımcı oldu. Teşekkürler.

B*******

İşin başarılı özgüvenli güvenilir bir danışman aldığımız gayrimenkulden çok memnun kaldık başarılarının devamını dileriz emraz hanımla çalışmak mutluluk verici

Nurhayat Demirel

Adil Bey kardeşim, evimizi kısa sürede istediğimiz şekilde bizi hiç üzmeden tüm işlemleri tamamlayıp evinizi sattı. Adil beyin güler yüzü, sorun çözme yaklaşımı, insanlar ile iletişimi çok kuvvetli, işini tam layiki ile yaptığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

E*******

Kısa sürede istediğimiz bir kiracı adayı bulmamiza yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

İlknur Özbek

İlgi ve alakası için Erol beye çok teşekkür ederim herşey çok hızlı bir şekilde ilerledi

A*******

Ev konusunda tecrübesi ve samimiyeti sayesinde istediğiniz evi kiralayabilir satın alabilirsiniz. Yardımları için çok teşekkür ederim.

İsa Manay

İşin gücün rast gelsin güzel insan. İlgi, alaka, güven, samimiyet, işinize olan bağlılığınız, güler yüzünüz ve iş takibiniz ile çok memnun ettiniz bizi. Örnek bir kişiliğiniz var. Ben tekrar İlginiz alakanız için çok teşekkür ediyorum size. Başarılar diliyorum

İpek İşteben

Tatile geldiğimiz Çanakkale'de istediğimiz daireyi birkaç gün içerisinde Mahmut Bey'in sayesinde almıştık. Kiracı bulma sürecinde de destekleri sayesinde her şey çok kolay ve hızlıydı. Bugün dairemizin satışı konusunda da yardımları sayesinde çok kısa sürede her şey halloldu. Bundan sonra da kendisi ile çalışma fırsatı bulmayı isteriz. Buradan da teşekkür ve saygılarımızı iletiyoruz. İpek & Hüseyin İşteben

Gamze Erol

Gökçe hanım vasıtasıyla tanıştık. Arsamızın 1 hafta içerisinde satışı gerçekleşti. İlgisine alakasına minnettarım. Çok teşekkür ediyorum kendisine

Şeyma Çelik

Gamze Hanım bir saat gibi kısa bir sürede ev kiralamama yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim.

A*******

Gamze hanım çok samimi ve güleryüzlü bir danışman.1 gün gibi kısa bir süre içerisinde aradığım kriterlere uygun bir ev bulmama yardımcı oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Ali Cantürk

Meslek etiğini sonuna kadar uygulayan, Kibar ve iş bitiriciliğinden dolayı hayatımda sevdiğim tek emlak danışmanı oldu. Teşekkürler..

Kader Topak

Sevgili Barış kardeşim istanbul'da olmama rağmen bu kadar kisa sürede dairemi değerinde satmış olduğumuz ve öncelikle yardimin özenli ve üstün gayretin icin teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim saygılar remax ailesi.

I*******

Gamze Hanım sayesinde çok kısa sürede istediğimiz daireyi kiraladık. Danışmanımız olarak kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileğiyle.

Yusuf Beran Uyanık

İlgisi alakası olsun herşeyiyle kusursuz iş yapan son derece yardımcı olan, işlem konusunda hiçbir sorun yaşamıyacağınız çok nazik ve tatlı bir bayan işinde başarılarının devamını dilerim.

Ozan Sulha

Güvenilir ve hızlı sonuç için Kaan Bey i tavsiye ederim. Çok teşekkürler Kaan Bey

Gamze Güneş

Öğrenciyim ve kolay ev bulabilir miyim bulsam da işlerimi kolay halledebilir miyim diye endişelerim vardı ama Mahmut Bey öyle güzel ilgilendi ki hem evle evin konumuyla hem şehirle ilgili tüm önemli bilgileri verdi fatura abonelikleri için bile yardımcı oldu ilgisi için çok teşekkür ederim sayesinde bu süreci rahatlıkla atlattım

Eşe Sezer

İki evimin kiralamasınıda yine Eray beyden destek alarak kiraladım.Hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim

Levent Türkmen

Alihan Ağırbaş, konusunda bilgili, hakim ve çözüm odaklı yaklaşımı ile işlerinizi güvenle sonuçlandırabilecek uzman bir kişidir. Teşekkür ederim.

Tuğçe Çoban

Güler yüzünüz ve baştan sona her şey ile ilgilendiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az. Bu karmaşık süreçte yanımızda olduğunuz için şanslıyız.

Hüseyin Ceyhan

Güleryüzü, açık bilgilendirmesi, hassasiyeti için Gökhan beye teşekkür ederiz.

Ümmügülsüm Yıldırım

Sevil Hanım Çanakkalede evimizi hemen kiraya verdi ve biz il dışında yaşadığımızdan tüm diğer detaylarla kusursuz bir şekilde ilgilendi

E*******

Çanakkale'ye taşınma niyetimizi bildirdiğimizde, istek ve tercihlerimizi dikkatle inceledikten sonra, 24 saat içinde tüm arzularımızı karşılayacak üç ev gösterdi. Bir sonraki gün tüm işlemlerimiz hallolmuş ve hayalimizdeki evin tapusunu elimize almış durumdaydık. Aşıladığı güven, titizlik ve dakikliği ile örnek bir profesyonel. Sedat beye çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Hamit Duman

Fatih Bey ve Alihan Bey.Bu çocuklar disiplinli ve işini takip ediyor.Şimdi sizlere 1 saat 45 dakika içinde iş disiplininden taviz vermeyen her iki tarafı yormayan güzel insanlardan birine gönderdiğim whatsapp mesajını ekleyeyim durumu görün: "Gün sonunda evrakları toparlayıp okudum dosyaya ekledim.İş takibin ve takım arkadaşına bilgi sevkiyle profesyonelce sevk ve idare konusunda sen ve Alihan hiç bir pürüze takılmaksızın işinize sahip çıktınız her zamanki gibi.Konu ile ilgili her ikinize her kiralama döneminde yakın ilginizden dolayı teşekkür

Ayşenur Çerkex

Sevil hanıma yardımları için çok teşekkkür ederim

M*******

Daireyi kiralama işlemlerini Sevil hanım sayesinde en kısa sürede hallettik bizimle çok ilgiliydi kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

T*******

Sevil Appak hanım güler yüzlü ve ilgili davranışları ile bir günde aradığımız evi bulmamıza vesile oldu, kendisine teşekkür ederiz.

Hamit Duman

Alihan ve Fatih sıkı çocuklar.Blues Brothers gibi.Evi Alihan Bey'den yıllar önce aldım kira takibi her türlü işlemleri Fatih Bey ile takip ediyor. Aradaki koordinasyon muhteşem, kimse bir dediğini iki etmiyor.Tam saatinde tam yerinde.İş disiplini sevk ve idare konusunda tekrar yanılmadığımı gördüm.Fatih Kaptan ve Alihan Kaptan yolunuz her daim açık olsun.Teşekkürlerimle.

Tekin Akgün

Evimizin satışını kısa sürede gerçekleştiren süreci profesyonelce yürüten Kamil beye çok teşekkür ederiz

M*******

DAİRE ALMAK İSTEDİĞİMİZ SİTE İÇERİSİNDE UZUN ZAMAN UĞRAŞIP İSTEDİĞİMİZ DAİREYİ SATIŞINI BİZE GERÇEKLEŞTİRDİ. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ TÜM SÜREÇLERDEKİ DESTEKLERİ İÇİN.

Yusuf Mert Fidan

Çok memnun kaldım, ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Fikret Hakan Mümin

Çok ilgili nazik güvenilir bir danışman Tüm isteklerimize uygun evi çok hızlı bir şekilde buldu her aşamasında dikkatlice ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyoruz.Tekrar ev alma düşüncemiz olduğunda tek adresimiz Adil Bey olacaktır sevgiler

Derya Ataman

İŞYERİMİZİN KİRALAMASINI HIZLI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİ KENDİSİYLE ÇALIŞMAK GÜZELDİ TAVSİYE EDERİM

Elif Yavuz

Güzel Bir yatırım yapmamıza vesile olan Kaan beye çok teşekkür ediyorum .

Mustafa Ateş

Her zamanki gibi gene süpersin. Danışmanlığın benim için çok değerli çok teşekkürler

Erhan Keskin

Evimizin satışında göstermiş oldu fedakarlık, özen ve samimiyetten ötürü güvenimizi kazanarak, satmayı istediğimiz evimizi sonuca bağladığı için kendisine şükranlarımı sunuyorum. Beyefendi kişiliğiyle bizleri bu zorlu süreçte bilgilendirerek iş ve işlemlerimizi kolaylaştırdığı için kendisine ve Remax Troia ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

A*******

Fikret veyisoğlu danışmanlığında ev sahibi olduk kendisi gevinilecek nadir kişilerden herşey için kendisine teşekkür ederim.

Ardahan Dikme

Çanakkale merkezde gerçekleşen daire satış işleminde kendisi bize yardımcı oldu. Çok beyefendi, profesyonel, çözüm odaklı çalışan birisidir. Kendisine çok teşekkür ederiz.

T*******

Remax ailesi ile tanışmam 2020 yılı yaz ayında oldu . Tayin sebebi ile Çanakkale iline gelmiştim Kamil bey aracılığıyla ev kiraladım, Kamil bey güler yüzü, samimi tavırları evi kiralama da etkili oldu işini severek yaptığı belli. Aradan bir yıl geçti Çanakkale den ev almak için karar verdim, tabiki aradığım kişi güler yüzlü samimi olan Kamil beye müracaat ettim. Sağolsun bir gün içinde işimi halletti, Remax ailesine Kamil beye çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız

Ferhan Okur

Kiraya verdiğim iş yeri ile ilgili olarak ilk diyaloğumuzdan kiralama işlemleri bitene kadar Sercan bey konu ile yakından ilgilendi. Davranışları ve konuşmasıyla güven verdi. Son aşamaya kadar işini titizlikle takip edip kısa süre içerisinde kiraladığı için kendisine teşekkür ederim.

Melahat Aydın

Adil Can Bey bugüne kadar karşılaştığım işini bilen, severek yapan, yardımda sınır tanımayan, iş bitiriciliği yüksek, kurumsal şirket çalışanı vasıflarına tam manasıyla sahip bir danışman. İstediğimiz özelliklere sahip evi en kısa sürede bularak bizi yormadan bütün işlemlerimizle özenle ilgilenip almamıza vesile oldu. Kendisine çok teşekkür ediyor, Remaxa da böyle bir danışmanı bünyesinde bulundurduğu için tebrik ediyoruz

M*******

Müşterinin ne istediğini hızlıca anlayıp profesyonel olarak sonuca ulaştırdığınız için teşekkürler.Yatırım danışmanımız olarak Emraz hanımı seçtiğimiz için hiç pişman olmadık.Yaptığı yönlendirmeler bizi tatmin edecek yöndeydi.Tekrar teşekkürler.Yolunuz açık olsun...

H*******

Hızlı ve ihtiyaçlarıma karşılık veren bir kiralık iş yeri bulduğu için Sercan beye teşekkür ediyorum.

Elif Can Korkmaz

Fatih Bey Çanakkale'deki ev satın alma sürecinde yardımcı olmuş ve en doğru seceneğe yönelmemizi sağlamıştır. Tapu işlemlerinden kiralama sürecine kadar bütün işleri büyük bir titizlikle yürütmüştür. Danışmanlığı için eşim ve şahsım adına kendisine çok teşekkür ederiz.

A*******

Yaptigimiz yatirimlarda kisa surede ve karli islemler yapmamiza aracilik ettigi için. Bilgisi ve cevresi ile her zaman yanimizda oldu. Tesekkur ederiz.

Levent Gürliyen

İhtiyacımız olan evin özelliklerini en iyi şekilde belirlememizde bize yardımcı olarak karar verme aşamasından tapu aşamasına kadar her konuda bilgi ve tecrübesi ile hareketle işlemlerimizi kolaylaştıran Barış Kardeşime çok teşekkürler ediyorum. Kardeşim diye hitap ediyorum. Çünkü birine herhalde kardeşi bu kadar samimi, güler yüzlü, sabırlı davranış sergileyebilir. Tekrar teşekkürler. Sağlık ve mutluluk dolu meslek hayatı dilerim....

Kayra Öztürk

Ev alma sürecimde yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim

S*******

Aynı günden 3 farklı emlakçı tarafından remen EKİLDİKTEN sonra son umudum olan Emraz hanımı aradım. Dakikliği ve tecrübesinin yanı sıra karşısındakine verdiği güvenle tam bir hanımefendi. Sayesinde evimdeyim elbette kendisini her müsait olduğunda çaya kahveye bekliyorum :)

T*******

iş birliği için Emraz Hanım'a çok teşekkürler, sayesinde kısa zamanda ev sahibi olduk

S*******

Çanakkale ilk geldiğimde kiralık dairemi de Emraz Hanım kanalıyla tutmuştum, yıllar sonra satın aldığım evi de onun sayesinde buldum, Allah size daha iyilerini nasip etsin

M*******

Emrah bey göstermiş özveri samimiyeti kibarlığı iş bitiriciliği konusunda Çanakkale dışında farklı ilde yaşamamıza rağmen kendi evi gibi ilgilenip kısa sürede kiracı bulma ve evin diğer durumlarıyla ilgilenerek bizim yokluğumuzu hissettirmediği için teşekkür ederiz.

Figen Koru

Kiralık dairemizle 3 yıldır Gamze hn ilgileniyor. Çalışma şeklinden ve çözümcül yaklaşımından çok memnunuz. Başarılarının devamını dilerim.

N*******

Kısa sürede eşyalı kiralık daire bulan Gökhan Beye çok teşekkürlerimi iletiriyorum.

Gökhan Korkmaz

Tayin için geldiğim Çanakkale de 1 günde bana kiralık ev bulan Kaan Bey e sonsuz teşekkürler

Selahattin Yenigüç

Çanakkalede bulunan dairemi titizlikle kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Kiralama konusunda hızlı olması beni sevindirdi.

Feryal Ökten

Merhaba Remax Ailesi, Gamze hanım işinde çok profosyonel, özverili, ve çözüm odaklı bir danışman olmakla birlikte, anlayışlı, güler yüzlü, samimi ve yardımseverliği ile ailemizden biri gibi oldu bizim için. Çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının devamını diliyorum.

Gülçin Can

Evimin satışında bana yardımcı olan Kaan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Harikasınız

Reyhan Çelikkol

Gamze Hn ev kiralama sürecimde benim için elinden geleni fazlasıyla yaptı.Çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Cemal Diler

Çanakkale'de yatırımlık daire arayışımda bana destek olduğu için Kaan Beye çok teşekkür ederim..İlgi alaka ve hizmet süperdi.

Faruk Bozkurt

Gamze Hn çok kısa bir sürede ev kiralamama yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim

Battal Çevik

Dairenin satılması sürecinde en baştan işlemin tamamlanmasına kadar büyük emeği geçen Canan Uz GÖÇGEN hanımefendiye sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Satış işleminin her aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka takdire şayan. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Muhammet Karaarslan

Çanakkale'de ki 1+1 evler arasında en nezih olan dairelerden birisini hızlı bir şekilde kiralamamda yardımcı olan Kamil Bey'e ve Remax'a teşekkür edrim

Mert Yalman

İlgi ve alakasıyla ev kiralama işlemi boyunca desteğini hep yanımda hissettiğim, işinde başarılı bir kadın girişimci. Her şey için Gönül hanıma teşekkürler.

Ferda İleri

Evimizin satışı için Sedat Güner Bey'le çalıştık. Son derece sabırlı ve ilgili bir danışmanımız ve aynı zamanda iyi bir dostumuz oldu Sedat Bey. Biraz zor bir satış süreci olmasina rağmen sabır ve nezaketle yanımızda durdu. Çok teşekkür ediyoruz. Yeni calismalarimiz oldugunda kesinlikle telefonunuzu caldiracagiz.

A*******

kiralamış olduğumuz evi gönül hanım sayesinde bulduk kendisine güler yüzlü ve sabırlı oluşundan dolayı teşekkür ederim

Gizem Gül

istediğimiz kriterlerdeki evi kısa sürede kiralamamıza destek olan ve süreci hızlı yöneten gönül hanıma teşekkür ederiz

E*******

Erol Bey şehir dışından yürütmek zorunda kaldığımız satış işlemimizi gayet profesyonel bir şekilde, sorunsuz, hızlı, her anında işlemlerle ilgili bilgilendirerek ve her şeyden önemlisi gayet güvenli şekilde tamamlamamızı sağladı. Çanakkale'de gayrimenkul işlerim olduğunda kesinlikle yine başvuracağım kişidir. Teşekkür ediyorum.

B*******

Çanakkale'den ev alıp, İzmir deki evimizi taşımaya karar verdiğimizde internet den REMAX ve dolayısıyla KAMİL YILMAZ ile tanıştık. Bize Çanakkale Esenler bölgesinde sundukları dairelerden birini beğendik ve aldık. profesyonel bir şekilde İşlerimizin kolaylıkla yürümesini sağlayan, Kamil beye çok teşekkür ederiz Hülya, Bülent Çatan ve oğulları Deniz Çatan.

Bülent Çatan

Oğlumuza Çanakkale den ev almaya karar verince Remax ve dolayısı ile, ALEV hn.ile tanıştık..Her problemimiz Remax ekibi başarı ile çözdül. Ekibe sonsuz teşekkürler, .

Gülay Elmaslı Sunar

Çanakkale de annemin evini 2. kez Remax Emlak la verdik. bu sefer Eray bey ilgilendi bizimle. güvenilirlikleri ve Eray beyin yakın ilgisi, samimiyeti, her zaman hoşgörülü ve anlayışlı tavırlarıyla bizi çok mutlu etti. evimizi güvenilir ellerle kiracımıza teslim ettik. Ayrıca her zaman ulaşılabilir olması ayrı bir artısı. çalışmalarında başarılar dilerim Eray beyin.

Nurhan Ozcantürk

Sekiz aydır başka emlakçıların satamadığı evimi Eray bey bir ay bile olmadan sattı.Kendisine profesyonel desteği için teşekkür ederim.

Şehnaz Paker

Güleryüzle ilgisiyle bilgisiyle kısa sürede bizlere yardımcı olan Alihan beye çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Karahan

Başka emlakçıların 4 aydır satamadığı Geyikli'deki yazlığımı 10 gün içerisinde güvenilir ve hızlı bir şekilde sattı.Eray beye profesyonel yaklaşımı ve destekleri için teşekkür ederim.

Onur İnan

Kiralık daire arıyorduk, yanlış bir yola saptığımız anda tesadüfen Remax çıktı karşımıza, kiralık ev bulamadığımız moralimizin bozuk olduğu anda bize kiralık seçenekler çıkarmaları bizi etkilemişti. Ardından ne oldu ne bitti anlamadım biz bir anda satılık ilanlarına bakmaya başladık, sağolsun Erhan bey ve çalışma arkadaşı bizim arayış profilimize uygun listelemeleri de yaptı, ciddi zaman kazandırdı. En son 3 ev konusunda çok gelgit yaşadık ve bugün son kararı vermenin rahatlığını yaşıyoruz.Teşekkür ediyoruz.

Oğuz Tunç

7 Aylık hamile eşimle 37 derece sıcaklarda hem gösterte saatleri ve dakiklik konularında, hem bizimle ve satıcı ile iletişim becerilerinde, hem de yorucu ve karmaşık ev satışı işlemlerinin her aşamasındaki yardımları için ailecek müteşekkiriz. Maalesef 1.5 yıldır ikamet ettiğimiz güzel ilimiz Çanakkale'de, ilanlarda hile yapan, mülk üzerindeki davalar-icralar hakkında bilgi vermeyen, satıcıya haber vermeden bizden kaparo kopartmaya çalışan emlakçılarla karşılaştık. Bu tatsız deneyimlerden sonra Barış bey yüzümüzü güldürdü sağolsun.

Hasan Aydoğan

Daire alımımdan tutunda o dairenin kiralanmasına kadar bütün işlemlerde yanımızda olan güzel bi insan diğer emlakçılar gibi değil işinde uzman, yine bir ev alsam yada kiralasam da Canan Hanımı seçerdim, yardımlarınız ve sağladığınız kolaylıklar için teşekkürler.

A*******

ilk evimiz için İstanbul'dan tavsiye üzerine Erol bey için gelmiştik, Çanakkale'de ev arıyorduk Erol beyin ilgisi, yardımı inanılmazdı. kendisi sayesinde evimizi bulduk, çok çok memnun kaldık, sayesinde yeniden ev aldık. Erol beye çok çok teşekkürler, bizi hiç yormadan her şeyi hallediyor, herkese şiddetle tavsiye ettik ve ediyoruz.

H*******

ev arama sürecimizde bizim hayal ettiğimiz bütün konuları net anlayan ve bizi bu süreçte içimize sinerek ev sahibi olmamızı sağlayan Gönül hanıma çok teşekkür ederiz

Pircan Barut Emre

Çanakkaleden ev almaktan vazgeçtiğiniz bir anda Adil beyle tanıştık.Bize önerdiği evi çok beğendik ve satın aldık.İlk gördüğümüz andan itibaren bize güven verdi.Çanakkalede olduğumuz süre boyunca bize ev sahipliği yaptı.Evi aldıktan sonraki evle ilgili sorunlarımızla yakından ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

S*******

İstanbuldan tavsiye üzerine erol bey için geldik Çanakkalede ev arıyorduk erol beyin güleryüzü yakınlığı sıcaklığı sayesinde uzun zamandır aradığımız evi bulmuş olduk Erol beye ve remax firmasına çok teşekkür ederiz

Ayla Akarsu

Evimi satısında da yeni ev alisımdada cok tecrübeli ve cok guvenılır Dı. Kendimizi evimizde gibi hissettik Emrah beyi de ailemızden biri gibi. Pravoooo

Fatih Uçar

Remax Troia portföyünde bulunan bir konut için Sedat Bey ile iletişimimiz oldu. Kendisi tüm süreçlerde yanımızda yer aldı. Alış veriş işlemlerinde esas olan profesyonel hizmet anlayışı tabanlı güvendir. Bu güveni fazlasıyla verdi. İşlemlerimizin çabucak bitmesi hususunda yardımcı oldu, tüm sorularımızı sabırla cevapladı. Kendisine ilgi alakası için sonsuz teşekkürler. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Ahmet Işık

Adil Can Bey ve remax ekibine ilgileri ve süreçte bulundukları yardım için teşekkür ederim.

Gülseren Aydın

Ev sahibi olmamiza ve hızlı bir şekilde kiraya vermemize vesile olan Canan Hanıma samimiyeti, güler yüzü, ilgisi, yardımseverliği ve en önemlisi sorduğum sorulara hiç bıkmadan cevap verdiği için çok teşekkür ederim. Remax bünyesinde çalışan Canan Hanıma her konuda güvenebilirsiniz.Iyiki tanımışız:)

Şirin Zengin

Çevremizinde tanıdığı, bir çok arkadaşımı ev sahibi yapan Canan Hanımla ilk ev alımım sürecinde çalışmıştık kendisi sayesinde dairemizi güvenle aldık.Şimdide dairemizi güvendiğimiz ailemizin danışmanı olarak gördüğümüz bilgisine profesyonelliğine çalışma disiplinine inandığımız Canan Hanım sayesinde kiraya verdik.Tekrar teşekkür eder mesleğinde herzaman başarılar dilerim.

İ*******

Benim için işyerime en yakın olan ve kirası en uygun fiyatlı olan daireyi bulan ve abonelik açılışlarından temizlik şirketi bulunmasına, nakliye ayarlanmasına kadar her şeyi organize eden Fatih Bey'e teşekkür ederim. Bütün işlerimi kolaylaştırdı.

Yunus Emre Doğan

10 numara 5 yıldız çanakkaleye ilk geldiğimde ilk baktığım evi tutmamda çok yardımcı oldu

Zeynep Seber

Sevil hanım dairemizin satışını çok kısa zamanda sonuçlandırdı. Satış işlemlerinde Fatih bey de çok yardımcı oldu. Her ikisine de teşekkür ederiz.

Kerem Baydar

İstanbulda yaşamamıza rağmen ilk tanışmamızda verdiği güven ve mesleğindeki uzmanlığıyla içimiz rahat bir şekilde İstanbula döndük. Hem profesyonelliği hem de evimizi satarkenki süreçte gösterdiği güleryüz, yakınlık, ilgi ve alakadan dolayı Gamze hanıma çok teşekkür ederim. İki hafta gibi kısa bir sürede evimiz satıldı. Başarılarının devamını dilerim.

Nur Koç

Alev Hanım işinde çok başarılı, pozitif ve enerjik, işini severek yapıyor, müşteriyi iyi analiz ediyor, tanıyor, müşterinin isteğini önemsiyor ve çözüm üretiyor, çok kısa sürede istediğim özelliklerde bir daireye bize temin etti, Başarıların daim olsun Alev Hanım NUR KOÇ

M*******

Dairenin satış öncesi ve satışı sırasında her konuyla her adımda bilgilendirme ve takip konularında özenliydi. Hem satıcı hem alıcı tarafına yeterli güveni de verdiğini söyleyebilirim.

N*******

Gamze hanım aynı gün içerisinde çok hızlı ve profesyonelce ev kiralamama yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Ç*******

nokta atışı önerisiyle aradığımız yeri bulmamızı sağladığı için teşekkür ederiz.

Pervin Kaplan

Gönül hanımın danışmanlığında aradığım evi buldum. Süreci yönetmesi, bilgi akışını sağlaması, pozitifliği ve sorun çözme yeteneği sayesinde sorunsuz bir satın alma süreci oldu. Kendisini Çanakkale'de ev arayan dostlarıma da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Teşekkürler Gönül Demir

Anıl Taylan Pınarbaşı

Merve Hanım'a burdan çok teşekkür etmek istiyorum tekrardan, güler yüzü ve ilgili tavrı ile müşterisine kendine çok özel olduğunu hissettiriyor. Sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğumuz evi bulduk. Normalde ev arama süreci bi ızdıraptır ama Merve hanımla gayet keyifliydi, ne istediğimizi çok güzel analiz etti ve direk nokta atışı yaptığı için çok kısa sürede evimizi bulduk.

Y*******

Yine 1000 km uzaklıktan tüm işlerimi kendi işi gibi çözülmeyen Merve hanıma çok teşekkür ediyorum. Çözüm ortağimiz kendisi hiç tanismadan görüşmeden sunduğu hızlı ve ayrıcalıklı çözümler için kendisine minnettarız....

Mahmut Yılmaz

Alev Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzlülüğü beni ve ailemi son derece memnun etmiştir. Profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı oluşu ev alma sürecinde karşılaşılan sorunların çözümünde çok etkili olmuştur. Kısacası ev almamız için çok uğraştı. Kendisine tekrardan ev almamıza katkı sağladı için çok teşekkür ederim.

Oya Karagöz

Sözüne güvenilir ve profesyonel bir emlak danışmanı. Bir süredir satmak istediğim dairemin satışını çok kısa bir sürede gerçekleştirdi. Doğru yönlendirmeleri ve nezaketi için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Köksal Özgür Liman

Merve hanıma tüm süreçte güler yüzü ve etkili iletişimi için teşekkür ederim.

Sibel Fırat

kiralık daire arayışımızda bize yardımcı olan Kamil Bey aşırı ilgili güler yüzlü servisiyle her konuda tarafımıza yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ederiz

T*******

İlgisi ve güler yüzü ile, satınalma sürecimde motive etti, sayesinde bir ev sahibi oldum, Teşekkürler Merve hanım.Bol satışlarınız olsun

Berrin Alkan

gayet güleryüzlü bir danışman ilerimiz kısa sürede halletti gayet çözüm odaklı kendisine teşekkür ederiz

Onur Kınalı

Gayet güvenilir iş bitirici hem ev alırken hem kiralarken Alihan bey çok ilgilendi teşekkür ederiz

Gulsen Aydogdu

Alihan bey evimizi 35 gun gibi kisa surede satti .tanitim satis islerinde cok hep yanimizdaydi kendisine cok tesekkur ederim

Yusuf Can

Remax da Sevil hanımın yardımıyla almış olduğum 1+1 daire den çok memnun kaldım yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Samet Eren

Hızlı kiralama ve ilgi alaka için Sevil hanıma teşekkürler.

Şadan Ermiş

Süreci başarılı bir işbirliği ile yönettiği ve sonuçtan memnun kaldık. Tebrik ve teşekkür ederim. Gayet memnun kaldık. Saygılar

Gülşen İlter

Arkadaş tavsiyesi ve kurumsallığına güvenerek ilk defa çalıştığımız RE/MAX Gayrimenkul danışmanı Erhan Bey'e Çanakkale dışında ikamet etmeme rağmen istek ve ihtiyaçlarımızı dikkate alarak sunmuş olduğu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Haydar Kalfa

evi tutma asamasindan tadilat asamasina kadar her konuda cok destek oldu tesekkur ederiz eray bey hicbir istegimizi kirmadi.icimize sine sine tuttuk evi. keske her emlak danismani bu kadar ilgilense musterileriyle.

Şevdar Şan

Dun kiralama için konuştuk bugün iş bitmişti bile. Kira sözleşmesi imzalandı bitti bile. Hiz ve güven... Gayrimenkul danışmanı değil, ailemizden biri zaten. Tüm işlerimize içtenlikle yardımcı olan, isinin ehli profesyonel, güler yüzlü en önemlisi de güvenebileceğiniz çok değerli bir insan. seninle çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Çook teşekkür ederim. İyi ki varsın...

Gülden Kurşunlu

Yıllardır, her ev alışımda ilk tercihim Barış olur. Ben kaporayı verir, arkama bakmam. Her sorunu çözer, tapumu hakkıyla almamı sağlar. Teşekkürler Barış

C*******

Bozcaada dan istediğimiz vasıflarda bir bağ alımı sürecinde bizlere destek veren Mahmut beye çok teşekkürler.

Cem İpçioğlu

Barış beye profesyonel tutumu, iş bitiriciliği ve güvenirliği için teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Alp Eren Aktaş

Gayrimenkul camiasının süpermani. Ev kiralamada bize sağladığı kolaylığın yanı sıra bi danışman gibi değil bi arkadaş edasıyla tuttuğumuz evin Elektirik, su, ve hatta ev eşyalarına kadar yardımcı olmasıyla eşsiz biri

Sevgi Sevgili

Çanakkaleye bugün adım attığımız gibi Canan hanım ile ev bakmaya gittik. Samimiyeti ve yardımseverliği ile birlikte çok hızlı bir şekilde hayal ettiğimiz gibi bir ev tuttuk. Onun da deyimiyle Çanakkale de bir arkadaş edindik️

Aylin Yıldız

Hayatında ilk defa ev kiralayan biri olarak korkularım çok vardı. Canan hanımın Güler yüzü ve yardımseverliği sayesinde hiç endişem kalmadı. İşinde çok profesyonel biri kendisine çok teşekkür ederim.

Emre Tomruk

Mahmut Niyaz bey kiralık daire konusunda çok yardımcı oldu.

N*******

Pandemi süreci kaynaklı oluşan aksaklıklara rağmen tüm işlemlerimi güvenilir ve sorunsuz şekilde tamamladığı için Sercan Beye teşekkürler.

Yasemin Akbas

bozcaada'daki arsami mahmut beyin yardimiyla sattim.bugune dek emlakcilarla ilgili menfi izlenimim mahmut bey sayesinde degisti.bu alanda takdire sayan insanlarin da calistigini ogrenmis oldum.bu surec boyunca profesyonelligi, is ahlaki, nezaketi, saygisi, durustlugu, is takibi konusundaki dikkati ve becerisiyle beklentimin de otesinde 1 hizmet verdi.attigi her adimda belgesiyle bilgilendirdi.sonu gelmez sorularimi buyuk 1sabir ve nezaketle cevapladi.kendisine minnettarim.remax i kutluyor, mahmut beye sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

Murat Acar

Eray bey alanında uzman ve anlayışlı. Dairemiz alırken çok yardımcı oldu. Uyarıları ve tavsiyeleri faydaliydi. Tesekkurler

Kutlay Şenmanat

Uzun zamandır tatil için gittiğimiz Bozcaada da ailemle istediğimiz yatırımı yapmakta tüm emekleri için teşekkürler ..

Ali Övündür

Sağolsun Eray bey sayesinde aldığım evi yine kendisi sayesinde kiraladım. Üstelik elazığda ikamet etmeme rağmen kendisi tüm işlemleri halletti. Teşekkür ediyorum ve tüm işlemlerinizde kendisine güvenebilirsiniz

G*******

Birkaç gün Çanakkale içerisinde ev arayışlarımızın sonunda Remax Troia ofisinde Sercan Beyle buluştuk. Aynı gün içerisinde istediğimiz dairenin özlelliklerini ve muhitin nasıl bir yer olmasını istediğimizi anlattık. Kendileri bolca zaman ayırdı ve bize ertesi gün için randevu ayarladı. Ertesi gün hazırlıklı bir biçimde bize detaylarıyla birçok daireyi tanıttı. Beraber Çanakkalede güzel bir tur da yaptık hatta. Dairemizi tuttuk, kendisine emekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

N*******

Sercan Beye ilgisi için çok teşekkür ederim. İstediğim evin nasıl bir yer olduğunu tespit ettikten sonra, hızlıca portföyünü sundu. Bize ayırdığı geniş zaman içerisinde merakımızı ve endişelerimizi dinleyerek, yapıcı çözümler oluşturdu. Aynı gün de yeni daireme kavuştum. Her türlü yardımı ve desteği tarafıma gösterdiği için tekrar müteşekkirim.

Hafize Çolak

İstanbulda oturuyorum 8 yıl önce çanakkaleden ev almıştım .kira ile ilgili işlemlerle Çanakkalede olmasamda herşeyle onlar ilgilendi gözüm arkada hiççç kalmadı .. O tarihten bugüne kadar Remax la tanışıyorum . İşlerinde çok hassaslar . Başta Aytek bey olmak üzere Merve hanıma ilgi ve alakalarına çok teşekkür ediyorum .Başarılarınız daim olsun .

Ahmet Utku Eroğlu

Erol bey çok yardımcı oldu teşekkürler

Nurettin Kaya

Canan Hanım gerçekten profesyonel bir şekilde hizmet veren ender insanlardan biri. Tüm ayrıntısıyla size en doğru bilgiyi sunar ve dostane tavsiyelerde bulunur. Sizin için tüm planlanlamayı A' dan Z' ye yerine getirir. Size sadece imza atmak düşer. Ailecek kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Gülten Birel

Doğma büyüme İstanbullu olup şehir değiştirmeye karar verdiğimizde eşimle tercihimiz Çanakkaleydi. Canan Hanım ilk andan itibaren tecrübesiyle isteklerimizi belirleyerek ilk gösterdiği binada dairemizi almamıza vesile oldu. Doğru bilgilendirmesi ve yol göstericiliği için çok teşekkür ederiz. Uzakta olmamıza rağmen yardımseverliği ve samimiyetiyle her türlü sorumuza destek olarak ve çare bulmağa çalışarak gönlümüzü hoş etti. İyi ki kendisiyle yolumuz kesişmiş. Güvenle danışmanlığını isteyebilirsiniz Başarılar dilerim.

E*******

Samiyetiniz ve titizliğiniz için çok teşekkür ederim.

Merve Özcan

Daha önce de ev alma konusunda kendisinden destek almıştım. Aldığım evi kiralama konusunda da destek ve yardımlarını benden esirgemedi.Canan Hanım Ev sahibi ile kiracı arasindaki köprü konumunda. Sorunsuz bir şekilde işlemlerimiz gerçekleşti. Çevremizin gayrimenkul danışmanı :) . Kendisine çok teşekkürler.

P*******

Güleryüzlü, yardımsever, işinde profesyonel bir danışman kendisine çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Orhan Gitmez

Uğur bey güvenli ve profesyonel hizmet veriyor. İşini iyi yapan saygılı bir karakter.

Akın Ahmedov

Emrah kardeşimiz samimiyet, Doğru yönlendirme ve dürüst bilgiler ile işini çok düzgün yaptığı aynı zamanda elit ve kurumsallığa yakışır görünüm, tavır ve kibar yaklaşımından dolayı çook büyük teşekkürlerimi sunuyorum.Bence değerlendirmedeki en yüksek 5 puan bile az . İyi çalışmalar kardeşim.

Z*******

Uğur Beye tarla satışında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

Murat Kul

Adil Bey sayesinde uzun süredir aradığımız ve istediğimiz kriterlere uyan bir daireyi çok kısa sürede bulabildik. Tüm kontrat süreçlerini bizi hiç yormadan kendisi tamamladı. Adil Bey'in, iletişimi oldukça kuvvetli, profesyonel, dürüst ve güler yüzlü bir emlak danışmanı olduğunu söyleyebilirim.

Metin Öz

Mesleğim gereği yurtdışında bulunduğum sürede kiracımın aidat problemleri yüzünden evimi satışa çıkarmak istediğimi Adil Can kardeşimle görüştüm. Kendisi çok hızlı bir şekilde evimin satışıyla ilgilenerek, hem kiracımla olan aidat problemlerimi çözdü hem de evimi hiç bir sorun yaşamadan, Türkiyeye döndükten bir gün içinde sattı. Kesinlikle herkesin Adil Can gibi bir emlak danışmanına ihtiyacı var. Her şey için kendisine çok teşekkür ederim

İbrahim Kandemir

Kendisinin evin tüm detayları ile alakalı bilgi vermesi ve profesyonel yaklaşımı ile ev alım sürecinde hiç şüpheye yer bırakmadan ve hızlı işlemlerle iki gün gibi kısa bire süre içinde işlemleri bitirip ev sahibi olmama yardımcı oldular. Tüm süreci benim için çok anlaşılır ve rahat hale getirdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

Elif Yorulmaz

Profesyonel işıni severek yapan ve lafi dolandirmayan net ayni zamanda güvenilir başka bir emlak danismani daha tanimiyorum. Kendisine ev alma sürecimizdeki profesyonel destegi icin müteşekkiriz. Bundan sonra Çanakkale de tum gayrimenkul yatirimlarimlarimiz icin arayacagimiz tek kisi Alihan Beydir.

Burhan Koç

kiralamak istedigim daire icin re/max gayri menkul hizmetleri ile iletisime gectim merve adinda bir bayan yardımcı oldu herkonuda samimiyeti ve yardim severligi ve insanligi en ileri üst boyuttaydı tam bir profesyonel keske baska sektorlerdede merve hanım gibi profesyoneller olsa ama malesef .çok memnun kaldım hizmetinden perfect müthisdi.

Mustafa Sakaldaş

Cok ilgili ve alakaliydi.samimi ve dürüst.

Ayşe Nebioğlu

Merve hanım profesyonel bir şekilde sesindeki samimiyeti ile pandemi döneminde kiracım çıktıktan sonra 1 hafta olmadan evimi kiraladı kendisinden çok memnunum teşekkür ederim

Deniz Çil

Yatırım yaparken kendisinden tavsiye aldığım Canan Uz GÖÇGEN hanım sayesinde satın aldığım evimi hem alırken hem de satarken kar ettim. İş ve mesleki disiplini ile güvenimizi kazanan Canan hanım, artık kişisel yatırım danışmanımız olmasının yanı sıra aile dostumuz da oldu. Kendisine bol kazançlı bir iş hayatı diliyor, teşekkür ediyorum.

Selma Işık

Ev satarken kendisinden çok yardım aldığımız Canan hanıma çok teşekkür ediyorum. Çalışması ve samimiyeti ile güvenimizi kazanan Canan hanıma bol kazançlı günler dilerim.

Deniz Çil

Ev satarken bizi yönlendirmeleri ve tavsiyeleri ile destekleyen Emrah beye çok teşekkür ediyor, hayırlı kazançlar diliyorum.

Fevzi Can

Canan Hanım mülkümün satışını çok kısa sürede tamamladı.Kendisi çevremizde her zaman herkese en iyi şekilde yaklaşım gösteren güleryüzlü, profesyonel, dürüst, çalışkan, eşit davranan, sektöründe başarılı biri. İşlerimizi böylesine zor bir dönemde çok kısa sürede çözdüğü için tekrar çok teşekkür ederim başarılar dilerim.

Pınar Yiğit

Bıkmadan her sorumuzu güzellikle cevapladığınız ve her işimizi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz güven bizin için çok önemliydi.

G*******

Erhan Bey evimizin satışını sorunsuz bir şekilde yönetti.

Mehmet Yücel Özcan

Sercan bey kafamda yer eden emlakçı imajını tamamen değiştirdi. Güvenerek teslim ettiğim arazinin ilk ayı dolmadan hızlı bir şekilde satışını gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür ederim.

A*******

Oncelikle Emrah bey kibar, konusuna hakim dogru ve guvenilir bilgi aktarimi ve isini seven neseli biridir. Aldigimiz evi gezdirmek icin her istedihimizde gelen surekli pozitif ve tapu ustumuze gecene kadar yanimizdan ayrilmayan ve tum islemlerimizi yapmamiza yardimci oldu

Dilara Kurt

Erman Beyin göstermiş olduğu evlerin hepsi aradığım kritetlere çok uygundu benim sadece bir tanesini seçmem yetti. Uzman olduğu bölgeye hakim ve bir çok alternatifi olan bir danışman. Tekrar teşekkür ederim.

Tamer Üstüner

Mahmut Niyaz bey kiralık daire konusunda çok yardımcı oldu. Daireye ait ilave isteklerimizin süratle yapılmasını sağlamış ve bize hertürlü konuda bilgi vermiştir. Kiralama süresince göstermiş olduğu nezaket ve ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederiz. ( Tamer Üstüner

E*******

Çocuklarımızın okulu için çanakkaleye taşınmaya karar verdik.Erol bey sağolsun istediğimiz gibi bir ev buldu bize minnetarız.

E*******

gönül hanıma ilgili davranışından dolayı teşekkür ederim

E*******

Kiralık ev ararken arkadaş tavsiyesi üzerine Erol beyle tanıştık ve bizim istedigimiz gibi evi bize aynı gün de bularak kiraladı ilgi bir alakası için teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.

N*******

Çanakkale ye gezmeye gelmiştik ve ev kiralamaya karar verdik Erol beyle tanıştık kendisi çok ilgili ve işini profesyonel yapan biriydi Sayesinde istediğimiz gibi bir ev bulma fırsatını yakaladik pozitif enerjisi guleryuzu ve misafirperverliğinden dolayi cok tesekkur ederiz bütün işlerimizi kisa surede ve sorunsuzca bitirdik profesyonel destek için tavsiye ederim

Emin Fikret Suluhan

Çanakkaleden çok ev baktık remax Alihan Bey sayesinde çok güzel ve şirin bütçenize de uygun bir evimiz oldu yıllardır istediğimiz torunlarımıza da yakın olmaktı Alihan Bey sayesinde gerçek oldu sonsuz teşekkürler...

Yasemin Atlı

Ev alma vesilesiyle tanıştığım dürüst ve güvenilir tavır ve hizmetlerinden dolayı Alihan Beye teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum

Hazal Alkan

Merhaba, Erol Bey'e her zaman ulaşılabilirliği, ilgisi ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim. İst'dan kendisine bir yönlendirme yaptık ve sağolsun fazlasıyla emek harcayıp güzelce sonuçlandırdı.Eminim ki bölgesinde bulunan müşteri ve meslektaşlarına da aynı özveriyi gösteriyordur. Tekrardan teşekkürler :)

Kemal Ölmez

Her konuda sorduğum sorulara anında ve güler yüzle cevap verdiğiniz için size emlak alım ve satımı konusunda sonuna kadar güvenebileceğimi göstermiş oldunuz.bana danışan arkadaşlarımı gönül rahatlığıyla size yönlendiriceğimden şüpheniz olmasın. hersey için tekrardan teşekkür ederim

E*******

Hayalimizdeki evi Emrah Bey sayesinde bulduk. Sunumdan satın almaya kadar her işlemde detaylıca ilgilendi, aklımızdaki sorulara cevap verdi. Sayesinde 30 yıllık kiracılıktan kurtulup, ev sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Emre Canbaz

Çağlar Beyin yönlendirmeleri ve tavsiyeleri sayesinde aradığımız evi bulduk. Bize gösterdiği ilgi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi bir danışman ile tanıştığım için çok memnunum, bir dahaki emlak tavsiyesinde görüşmez üzere..

Sefer Tutkun

kaliteli ve güleryüzlü hizmetiniz ve işlem sonuna kadar verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz

N*******

Uzun zamandır satmak istediğimiz ama satamadığımız arazimizin satışını kısa sürede yapan Uğur Bey'e teşekkür ederim. Başından sonuna kadar tüm işlemlerle ilgilendi ve sorunsuz bir şekilde satışı gerçekleştirdi.

Mehmet Gezgin

Alihan bey bu sektörde karşılaştığım nadir samimi insanlardan. Kafamdakileri çok iyi anlayıp bana pratik çözümler bulduğu için teşekkür ederim. Zamanlama olarak beni yüz üstü bırakmadı. Her şey için teşekkürler.

Semih Çınar

Barış bey gerçekten işinde çok iyi herşey için çok teşekkür ediyorum işinde başarışar diliyorum

B*******

Barış Bey süreçte göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve profesyonelce yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadan 3 gün gibi kısa bir sürede sayenizde evimizi almış bulunuyoruz

Ezgi Utku

Sadece bir gün içerisinde tüm isteklerimizi karşılayan güzel bir ev kiralamamıza yardımcı olan ve tüm detayları ile eksiksiz ilgilenen Adil Can Öndeş Beye teşekkür ederiz. Profesyonellik, kurumsallık...iyi ki Remax...

Ece Akyüz

Adil Can Bey çok kısa sürede istediğimiz daireyi bulmamıza ve satın almamıza yardımcı oldu. Sektöre ilişkin bilgisi yüksek, ne istediğinizi anlayan ve her an kolay iletişim kurabileceğiniz profesyonel bir uzman. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Damla Alp

Gamze hn ev alma aşamasında bize çok yardımcı oldu. Kendisine profesyonel yaklaşımından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Nevzat Beceren

Tuğba hanım ve Aytek bey in gerek evi satın alma aşamasında gösterdikleri gerekse bu güne kadar kiralamadaki başarıları için ne kadar teşekkür etsek azdır yine en son bu gün asistanları Merve hanım ın kısa zamanda evimizi kiralamadaki özverisi ve başarısı takdire şayandır başarılarınız daim olsun

Doğan Ernalbant

Alihan bey, kişilik olarak başarılı olmak adina;Pozitif enerji, inisiyatif almak, hoşgörü, liderlik ve sorumluluk alma vasiflarina sahip bir insan.Bizi kısıtlı zamanımız içerisinde ev sahibi yaptığı için mutluyuz.kendesine çok çok teşekkür ederiz. Doğan Ernalbant

İbrahim Akıncıtürk

Barış bey ile aldığımiz gayrimenkul u yine onunla değerlendirip satış işlemini gerçekleştirdik. İlgi ve alakasina teşekkür ederim alanında tercih edilebilecek uzman birini arıyorsanız tavsiye ederim.

Cenk Güven

REMAX Troia dan Gökhan Ünal ile yaptığım her işlemden gayet memnunum yapılan alış/satış/kiralama sonrasındada hizmet tüm samimiyeti ile devam etmekte Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum Herşey için teşekkürler Gökhan Ünal

O*******

Kendisi cok ilgili ve herzaman ulaşılabilir .İşlemlerimiz erol beyin yardımları sayesinde hemen sonuçlandı ve istanbuldan işlerimi hemen hallettim.erol beyede burdanda teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

T*******

uygun fiyatlı sorunsuz yatırımlık aradığım daireyi gönül hanım sayesinde aldık kesinlikle tavsiye ediyorum