RE/MAX Troia portföyünde 101 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 85 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Troia

RAKİPSİZ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİ !

HER AİLENİN RE/MAX' Lİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLSUN! Sloganı ile 2008 yılından beri müşterilerimizin hayallerindeki gayrimenkullere ulaşabilmesi için profesyonel ekibimiz ve geniş portföyümüz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için; "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ", "İŞLEM ADEDİ" VE "CİRO" sıralamalarında en üst sıralarda yer almamızı sağlayan Gayrimenkul Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz...

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
/ Merkez / Çanakkale

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Hülya Candar

Ferdi Bey, ev satışım için bulabileceğim en doğru insan olarak karşıma çıktı. Ev satışından önce öngörmediğim bazı eksikliklerin tamamlanması için en özverili şekilde destek oldu , her zaman işimi kolaylaştırdı. Pozitif yaklaşımı ile olmaz dediğim işleri bile kısa sürede çözüme kavuşturdu. Ferdi Bey ile çalışmam sayesinde ev satışım kısa sürede sorunsuz halloldu. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Aşağıdaki puanlamada maksimum 5 yıldız var . Ben 10 numara 10 yıldız diyorum.

Muhittin Güley

İlgili danışman

Tarık Gazioglu

Geçen hafta Barış Bey ile satılık arsayla ilgili görüştüm ilgi ve alakasından çok memnun kaldın tapu işlemlerimiz olsun her şeyle birebir ilgilendi ve arsa almamıza vesile oldu, iletişimimiz hiç kesilmedi yeni yatırımlarla ilgili Barış Bey'den bilgi almadan yatırım yapmayız artık ,son derece güvenilir ilgili alakalı olmasından dolayı çok teşekkür ederiz

G******* Y*******

Başından sonuna kadar güler yüzlü ve güven veren davranışlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Ö******* A*******

Yazlık villamızı satarken tanıştığımız Uğur Bey güvenilir ve hızlı bir şekilde müşteri buldu sağ olsun. Teşekkür ederim.

C******* G*******

Uğur Bey çok saygılı ve işini iyi yapan bir beyefendi. Evimizi alırken tanıştık kendisiyle. mesleki bilgi ve tecrübeleri sayesinde sorunsuz bir şekilde evimizi satın aldık. Uğur Bey'e ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederim.

Berkan Yavuz

Uğur Bey’in gayrimenkul konusundaki bilgi ve tecrübesi, doğru yönlendirmeleri ve özverisi evimizin satışını gerçekleştirdik. En önemlisi de güven veren kişiliği ile evimizi rahatlıkla teslim ettik. Sürecin her aşamasında bize yardımcı olup, bilgi akışı sağladı. Kendisine teşekkür ederiz.

S******* Y*******

İlgisi ve alakası ile kesinlikle tavsiye edeceğim bi danışman iki dairemizide 3 gün içerisinde kiraya verdi alaninda uzman ve işini severek yapıyor hersey için çok teşekkürler sinem hanım

Ayşe Durmuş

Çanakkale ili dışında ikamet etmekteyim. Çanakkale de ev almak için ilanlarda görmem sebebiyle Canan hanım ile yollarımız kesişti. Ev alım sürecinin tüm aşamalarında yanımızda bulundu, süreci yönetti, ev eşyalarının alımı ve evin kiraya verilmesi konusunda bizden çok daha fazla emek sarf etti, işini aşkla yapan Canan hanıma çok teşekkür ediyorum. Kısacası Canan hanımla çalıştığınızda her şey yolunda ve mükemmel demektir.

G******* K*******

Güvenebileceğiniz ve şüphesiz fikir danışabileceğiniz bir gayrimenkul danışmanınızın olması büyük şans; Canan Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Y******* Y*******

Canan hanıma emekleri ve samimiyeti için burdan da teşekkür etmek istiyorum. Evimizi istediğimiz gibi birine kiraladık sayesinde, şehir dışında olmamıza rağmen gözlümüz arkada kalmadı kendi eviymiş gibi ilgilendi.

Ali Yıldırım

Canan hanım iletişimi müşteri ile ilişkileri iyi,ikna kabiliyeti çok yüksek enerjik birisi. Satış sırasında bilgi ve tecrübesiyle işlemlerimizi ivedilikle hallederek süreci rahat ve hızlı bir şekilde sürdürmemizi sağladı. Çevremdeki herkese kendisini sektöründe en iyilerinden olması kaynaklı emlak işlerinde tavsiye ediyor hatta tanıştırıyorum. Başarılarının devamını dileriö

S******* P*******

Canan hanım gerçekten işinde çok iyi ve çok yardımsever bizimle gerçekten birebir ilgilendi her şekilde yardımcı oldu baya kendi eviymiş gibi sadece ev değil bir çok şeyle ilgili yardımcı oldu ona çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum🙏🏻

Nail Durmaz

Arsam için Uğur Bey'e yetki verdim çok kısa bir sürede çözüm buldu. Harika bir insan ilgili dürüst ne gerekiyorsa hemen ilgileniyor. Çok teşekkür ederim sizin gibi iyi bir insanla tanıştığım için de çok mutlu oldum.

B******* B*******

Çok yardımcı hızlı güvenilir işine hakim

Uğur Karaman

Canan Hanım gerçekten iletişimi güçlü, samimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan birisi. Evimi kiralamam konusunda göstermiş olduğu dürüst ve disiplinli davranışından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Ömer Çoban

Geçen hafta gece saatinde kendisine ev satışı için ulaştığım Barış Bey bir hafta geçmeden evin satışını sürecin her aşamasında bizi bilgilendirerek gerçekleştirdi. Doğru ve güvenilir kişilere ulaştığınız zaman hızlı sonuç alınabileceğinin en güzel kanıtını sundu. Tekrar teşekkür ederiz kendisine.

Ayhan Sevim

Sayın Barış Sivaslıoğlu bey, iyi niyetle çözüm odaklı davranışı ile çok yardımcı oldular. Her aramada mutlaka cevap aldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Damla Özel

Sinem hanima sabri ve emekleri için çok teşekkür ederiz.Onu iç rahatliğiyla arayabilirsiniz

C******* Y*******

Isini severek yapan benim soru sormama firsat kalmadan cevaplari doyurucu veren Sinem hanima basari dileklerimle

Melike Kurular

Barış beye ev satınalma sürecimizdeki hızlı, güvenilir ve profesyonel desteği için çok teşekkür ederiz.İşini iyi yapan insanlarla denk gelmek büyük şans.

Üstün Mertbay

Konutlarımın kiraya verilme süreçlerini en sağlıklı biçimde yürüten ve bu konuda gerekli̇ özeni̇ gösteren gökhan beye teşekkürlerimi iletirim.

N******* T*******

Şu anda oturduğum evi tutmamıza çok yardımcı oldu, kesinlikle profesyonel bir şirketin deneyimli bir elemanı.

Barış Tözen

Üniversiteyi kazanan oğluma ev ararken tanıştığım her konuda bize yardımcı olan insan iliskileri kuvvetli gokhan kardeşime çok teşekkür ederim ev ararken çanakkale de bir de kardeş buldum

Ahmet Ceylan

Hem kiralama hem satış tüm emlak işlerinde profesyonel samimi ve dürüst kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

B******* B*******

Arsa satışım ile ilgilenen gokhan beye teşekkür ederim. arsa detayları ile tüm net bilgileri bana iletmesi beni memnun etti.

F******* K*******

Kiralık daire arayışı ile tanıştığım gökhan beye çok teşekkür ederim. i̇yi çalışmalar dilerim

Selenay Pişgin

Cok profesyonel ve ilgiliydi çok memnun kaldım

Engin Şahin

Mahmut bey ile telefonla görüşerek ev seçtik ve ilk evimizin sahibi olduk. telefonla görüşürken güven veren detayları aktaran ve her zaman yapıcı yaklaşımı oldu. bir kez daha buradan teşekkür ederim.

Şükrücan Çolak

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler başarılar dilerim 🙏🏼

Can Gökçen

Selin Hanım ve takım arkadaşlarının, profesyonel ve insani yaklaşımları; RE/MAX gayrimenkulün, kurumsal davranış ve özel çözüm üretme gayretleri ile hem güvenli, hem keyifli bir sürecin sonunda istediğim gibi bir ev sahibi oldum. Seli̇n Hanım'ın şahsında takım arkadaşları ve bütün RE/MAX Troia ekibine içtenlikle teşekkür ediyorum.

Emre Develi

Güler yüzlü içten ve işinde gayet başarılı biri. çok kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdi, iyi bir iletişimi var satış sürecinde her konuda ilgiliydi aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadı. süreç konusunda seffaf anlaşılır ve bilgilendirici bir şekilde yardımcı oldu. kendilerine burdan tekrar çok teşekkür ediyoruz. basarilarinin devamini diliyoruz.

B******* G*******

Pazar gününde bilr bize hızlıca dönüş yapıp her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Bora Okter

Murat dalgıç yolun açık olsun,, başından sonuna kadar ilginden dolayı teşekkür ederim,, görüşmek üzere

Y******* G*******

Kiralama işimide memnunuz.

Filiz Koçer

Murat beyi tanıdığımıza çok memnun olduk. her zaman çok kibar ve yardımseverdi. teşekkür ediyoruz ❤️

Alihan Şimşek

Güleryüzü ve üslubuyla aradığım evi dakikalar icinde bize sundu üstüne her şeyde yardımcı oldu gerçekten çok memnun kaldım her şey için teşekkürler🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Banu Timur

55 yaşındayım ve bunca sene içerisinde birçok emlakçı ile çalıştım. ancak sercan bey çok farklı bir insan. alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili, güvenilir ve sistemli bir meslek erbabı. alıcı ve satıcı arasında çok güzel bir yönetim sergiledi ve çok hakkaniyetli davrandı. ev alım işlemlerimiz esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için hiçbir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. kendisine herşey için çok teşekkür ediyoruz.

Reyhan Avseren

Sinem hanım güler yüzüyle sıcak davranışlarıyla müşterileriyle çok ilgili işinin en iyisini yapıyor çok teşekkürler sinem hanım verdiğiniz emeklere

Nural Kanarya

Evimizin satışını yapan sercan bey ile çalıştığımız için çok çok mutlu olduk. sıcak kanlı, dürüst ve iç güdüleri kuvvetli bir insan. bizi doğru yönlendirerek kısa sürede satışı gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Y******* K*******

Samimiyeti, güleryüzü, iş bitiriciliği ve iletişimiyle fark yaratan bir emlakçı.Kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım.Kariyerinde başarılar diliyorum.

Ö******* K*******

Canan hanım oldukça güler yuzlu ver arkadaş canlısı kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

Semih Yeşilbaş

Selamun aleykum oncelıkle barıs kardesıme cok tesekkur ederım doğru ve durust esnaflığı bıze kendıne hayran bıraktı kısa zamanda guzel işler yaptık kendısıne cok tesekkur eder başarıların devamını dilerim

Akın Kurtuluş

Daha önce hiç gitmediğimiz bir şehirde, 1 günde içimize sinen bir ev bulduk yardımları ile.. hızlı, işinin gerekliliklerine hakim, her iki taraf için de net ve şeffaf, güvenimizi kazandı. gönül rahatlığı ile yardım talep edebilirsiniz. teşekkürler barış bey.

Nuray Tolun

Baris ile dört beş kez işlem yaptık. bundan sonra gözüm kapalı. allah beni utandirmasin.

A******* U*******

Barış bey çok ilgili bir beyefendi. Kendisi işini profesyonellikle yapmaktadır aynı zamanda işlemlerimi gerçekleştirirken hızlandırarak yardımcı oldu. Evi tuttuktan sonrada yardımcı olmaya devam etmektedir.

Ali Mert Özcan

Ev bulma aşamasında oldukça hızlı bir şekilde isteklerim doğrultusunda çözüme ulaşmamı sağladı.Her şey için teşekkür ederim

M******* Ş*******

Alemin kralı bu işte number one... her zaman profesyonel her zaman ulaşılabilir ve iş bitirici... başarılarınızın devamını dilerim barış bey teşekkür ederim.

Mesut Dayan

Sinem hanimin güler yüzlü tatli dilli oluşunuz bilginiz ilginiz icin ben ve ailem adina cok teşekkur ederiz

Betül Akşin

Barış bey çanakkalede ki tüm işlemlerimize sorunsuz halletti, bahsedildiği kadar varmış. teşekkürler.

Birgül Bilgin

Ferdi beyle arsa satışı yaptık desteklerinden dolayi çok teşekkürler

Kazım Serdar Önen

Uğur bey i̇le çanakkale/çardak'da bulunan yalı dairemizin satışı sırasında tanıştık. taşınmazımızın satışı sürecinde mesleki deneyimi, zamanında ve doğru bilgilendirmeleri ve güven veren tavri i̇le bize çok ciddi katkıları oldu ve sonucunda taşınmazımızın piyasa koşullarında satışı gerçekleşti.Tüm bu nedenlerle kendisine kendim ve ailem adına teşekkür borçluyuz.

Ufuk Saçlıgil

Satın alma sürecinde hem ilgisi hem bilgisi hem kibarlığı ile bize çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederiz

Şevdar Şan

Canan hanım ile çalışmak çok şanslı hissettiriyor. 10 yıl önce yollarımız kesişti sayısız işlem yaptı adıma. tum yapılan işlemlerde, yerinde karar ve tavsiyeleri ile sorunsuz ve hizli tamamlandi. işlerinizin hızlı, sorunsuz ilerlemesi için kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim. iyi ki sizinle çalışıyorum.

Yusuf Önel

Güler yüzlü ,samimi ve müşteri memnuniyetine çok önem veren harika bir insan iyiki varsınız.:)

Dilek Ünal

Öncelikle i̇lginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Ev konusunda bana her türlü konuda yardımcı oldunuz. RE/MAX ailesine ve özellikle Sercan Bey'e çok teşekkür ederim.

M******* G*******

Sinem hanimla tanişmaktan ve çalişmaktan memnunuz .Yaydiği enerji ve güven sayensinde bizi hiç yaniltmadi ona teşekkür ederiz

Cemil Çavuşoğlu

Gercekten samimi ve guven veren yaklasimiyla evimizi rahatlikla teslum ediyoruz...Evle ilgili herhangi bir durumda kendi evi gibi ilgilenmesi cok rahalik veriyor...Buradan da kendisine teşekkür ediyorum

İ******* Ö*******

Canan hanımın profesyonelliği ve güvenirliği sayesinde işlemler o kadar hızlı ilerledi ki kaşla göz arasında yeni evimi kiralamış oldum. kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorrum.

Hakan Yavaş

Kendisine ilgisi ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. i̇stanbul da yaşadığımız için gidip gelmek zor oluyor. evi canan hanıma teslim ettik, resmen kendi evi gibi sahiplendi.Sagolsun herseyi ile ilgileniyor, gözümüz hiç arkada kalmiyor. i̇sine çok hakim, samimi ve güvenilir bir insan.

S******* Ö*******

Murat bey ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Özlem Çınar

Özellikle tarla vasfında arazi almanın çok zor bir süreç olduğunu fazlasiyla hissetmişken sağolsun meriç beyle tanıştık ve basit ve profosyonel bi şekilde tapumuzu almamizi sağladı.

C******* A*******

Mahmut bey kira tutma sürecimde çok yardımcı oldu, her sorunumla ilgilendi.Telefonlarıma, mesajlarıma çok hızlı dönüş yaptı.Güleryüzü ve pozitif enerjisiyle en başından beri güven verdi, kendisine çok teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Haziran ayı içerisinde kendisinin yardımıyla satın almış olduğum evimi yine mahmut bey vasıtasıyla kiralamış bulunmaktayım. eksik noksan olmadan soru işaretleri kalmadan gönül rahatlığıyla ev alım satım kiralama işlemlerinde mahmut beye güvenebilirsiniz. çok profesyonel şekilde görevini yapmakta ve tarafların menfaatlerini gözetmektedir. ev alım sürecimizdeki memnuniyetimizi aynı şekilde evimizi kiralama sürecinde de hissettik.Kendisine tekrardan teşekkür ederiz.

Mithat Çetin

Barış beyden evimizi kiralamasını rica ettik en kısa sürede ve istediğimiz kira ücretinde evimizi kiralamamıza yardımcı oldu hiç sorun yaşamadık gerçekten işinde çok ciddi ve başarılı

Zehra Taşyürek

Doğan bey işinde gerçekten başarılı ve ilgili bir beyefendi. i̇l dışından iletişime geçtiğim halde ilgili ve yardımıyla evimi tutabildim

C******* B*******

Evimizi hızlıca kiraya veren özverili ve çözüm odaklı doğan beye teşekkür ederiz.

N******* İ*******

Aradığım kiralık evi bulmamı sağlayan doğan beye çok teşekkür ederim.

Yasin Avcıbaşı

Ev satışı sürecinin başından sonuna kadar sürekli bilgilendirerek şeffaf bir şekilde işlemi gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz.

Cem Taşkıran

Harika işlem harika sonuç.Danışman doğan bey e çok teşekkür ediyorum evi ilk görmeye gittiğimizden itibaren ve alım,satım,banka,kredi,exper,evrak işleri ile ilgilenip bize çok yardımcı oldu işlerimizi sorunsuz hallettik kendine ekip arkadaşlarına remax troia çok teşekkürler hepsine kolay gelsin hayırlı işler diliyorum

O******* Y*******

İlgisi ve profesyonelliği ile işlemlerimi hemen halledip en kısa sürede ev bulmamı sağladı.Her aşamadaki ilgisi sayesinde kolaylıkla evime yerleştim.Nekadar teşekkür etsem azdır.Çanakkale’de ev alırken veya kiralarken kesinlikle danışılması gereken kişi canan hanım.Her şey için çok teşekkürler.

Ummahan Sevim

İlgili ve alakalı sürecin her adımda yanımızda olan güven veren tecrübesi ve profesyoneliğiyle iş bitiren.Meriç bey'e teşekkür ederiz.

Gürbüz Başar

Meriç bey ev arama sürecimizde iyi ki karşımıza çoktu işini çok iyi yapan birisi ve profesyonelliğinin yanında ev sahibi ile aramızda çok iyi bir köprü oldu herşey için teşekkür ederiz

R******* A*******

Sami̇mi̇ yaklaşimi, güven veren konuşmasi ve duruşuyla doğru ki̇şi̇yle i̇leti̇şi̇me geçti̇ği̇mi̇zi̇ göstermi̇ş oldu. ev gösteri̇mi̇nden, tapusu ve tapu sonrasi i̇şlemleri̇ de taki̇p edi̇yor. kendi̇si̇ne bi̇r kez de buradan teşekkür etmek i̇sti̇yorum

Ahmet Can

Gerçekten işini profesyonel olarak yapan çok ilgili sabırlı ve sorun çözen bir beyefendi kendisine çok teşekkür ediyorum

Bora Okter

Alış verişde kişilik önde gelir murat beyin gerçekten insana güven veren bir kişiliği var zaten tanıyınca da bunu anladım. yolun açık olsun murat....

M******* Ç*******

Ev alma sürecimizde mahmut bey çok yardımcı oldu. hiçbir sorumuzu yanıtsız bırakmadı. kendisine cok tesekkur ediyoruz.

E******* P*******

Şamil bey ile işlemlerimiz aksamadan ilerledi. süreç içerisinde daimi olarak zamanında bilgilendirdi ve destek oldu. kendisine teşekkür ederim.

Makbule Altundal

RE/MAX emlak çalışanlarından şamil beyin iyi niyetli ve samimi davranışlarıyla güvenimizi kazandı ve güvenimizi hiçbir zaman sarsmadı. kendisine çok teşekkür ederiz işlerinde başarılar diliyoruz. gayrimenkul ve arsalarınızın satışında güvenebileceğiniz tek adres RE/MAX emlaktır.

Ayhan Yaşar

Ben Selin hanım sayesinde emlakçılara olan güvensizliğimi yendim. Daha önce bir emlakçıyla olan dioloğum yüzünden emlakçıya hiç güvenim yoktu. Sağolsun Selin hanım sayesinde işim halloldu. Teşekkür ederim Selin hanım. Saygılarımla

N******* T*******

Arsa konusunda uzman bir arkadaş. doğru yerde doğru yatırımı yapmamıza vesile oldu. kendisine teşekkür ederim.

Şaban Candar

Meriç Bey’e ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim

Nurten Yaman

Meric beyden ev aldım ilgilisine ve hoşgörüsü için teşekkürler

Ömer Dinçer

Remax gayrimenkul şirket temsilcisi Mustafa Meriç bey'in gerek bilgilendirme gerek ilgi ve alakası son derece olumlu olup kendisinden aldığım hizmetten oldukça memnunum ileriki alım satımlarda tekrar görüşmek dileğiyle

Nurullah Demirel

Çok ilgili birisi gözünüz kapalı güvenebilirsiniz gayrimenkul alımlarımızda ilk tercihimiz

Ş******* Ç*******

Uzun yıllardır ticaretim konusunda birlikte çalıştığım Canan Hanım, yine sorunsuz bir tapu işlemi yapmama yardımcı oldu. Aslında bütün o işi o yaptı, ben paramı aldım ve imzamı attım sadece :) İşinizi kolaylaştıran, size çözüm üreten, samimi ve güven duyacağınız bir danışmanınız olsun istiyorsanız Canan Hanım'la çalışabilirsiniz.

Miniriye Özturan

Gökhan Bey işinde çok profesyonel.Ailemizin emlakçısı o.Evle ilgili bir şey olduğunda başka bir emlakçı düşünmüyorum hemen Gökhan'ı arıyorum. Çok dürüst, güvenilir.İşini çok iyi yapıyor.Teşekkürler Gökhan Bey.

Erol Efe Balaban

doğan bey sağolsun kendi evi gibi ilgilendi her şeyiyle üzerinden aylar geçsede arayıp her türlü yardımı görebiliyorum kendisinden işini hakkıyla yapabilen nadir insanlardan birisi diyebilirim .

Cengiz Koç

Değerli Sinem hanım,sürecin başından itibaren ilginiz alakanız ve müşteri isteklerini değerlendirip,günümüz şartları ile harmanlayıp en doğru yolu göstermeniz gerçekten anlamlı ve sonuç vericiydi.Sizlere çok tşk ediyorum.Yeniden çalışmak dileği ile…

Nazan Çalbayram

Ev alım işlemleri sürecinde yanımızda olan ve her sorumuza yorulmadan cevap veren Sinem Hanıma teşekkür ederiz

Özlem Akça

Sinem hanim a çok teşekkur ederim.Güleryüzüyle aileden biri gibi satiş işlemimizi gerçekleştirdi.Tavsiye ederim

B******* D*******

Mahmut bey işinde çok disiplinli ve başarılı bir emlakçı. Bizim dairelerimizi sürekli kendisi kiraya veriyor hiçbir problem yaşamadık. Bütün satış ve kiralama işlemlerinizi gözünüz kapalı verebilirsiniz.

Hüsmen Köroğlu

Doğan beye çok teşekkür ederim, kendisi özel olarak ilgilendi ben sadece gelip yarım saat içerisinde işlemi tamamladım. Bey efendiliği, samimiyeti ve dürüstlüğünden dolayı kendisini tebrik ediyor ve başarılarını diliyorum.

Gülçin Çetin

RE/MAX gayrimenkul alanında lider bir kuruluş. Emlak danışmanı Sercan Bey işinde son derece profesyonel bir çalışan. Ev alımında bize çok yardımcı oldu. RE/MAX nezdinde kendisine ve Çanakkale büroda çalışanlara ve Sercan Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılar dilerim.

B******* Y*******

Kiralama sürecini kısa sürede halleden Gökhan Beye çok teşekkür ederim.

Semire Kayahan

Çanakkale Kepez Devlet hastanesi bölgesindeki 1+1 stüdyo daire mi kiralarken büyük uğraş ve özveri gösteren Sinem Altunan hanıma ve İlyas beye çok teşekkür ederim. Herzaman sizinle çalışmak isterim.

Murat Koşan

Tuba hanım ve ekibi, Seda Hanım başta olmak üzere çok güler yüzlü, iyi bilgilendirme yaparak bizi mutlu ederek yardımcı oldular. Teşekkür ederim ve Çanakkale’de RE/MAX Troia'yı tavsiye ederim.

Mustafa Güvendiren

Doğan bey işine çok hakim. Alım satım sürecini çok iyi yönetiyor. Çözüm odaklı yaklaşımıyla güven veriyor. Çalışmanızı tavsiye ederim. Herşey için çok teşekkür ederim Doğan bey.

Evren Türker

Doğan Bey, alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir, güler yüzlü meslek erbabı. Ev alım işlemleri esnasında, her türlü olasılığı düşünüp, ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Ayla Özlem İnce

Doğan bey le tanışmamız hem bir tesadüf, hem de bizim için büyük bir şans diyebilirim.İşinde profesyonel, güvenilir, her adımda gayet güzel iletişim kurabilen biri. Teşekkürler Doğan bey ✋

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.