RE/MAX Yasmin portföyünde 57 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 43 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Yasmin

TÜRKİYE'DE 7 YIL ÜST ÜSTE İŞLEM BİRİNCİSİ RE/MAX YASMİN

RE/MAX sisteminin Türkiye'deki açılmış ve hizmetlerine devam eden 2. ofisiyiz.
Bölgesinde uzman, tanınan ve tercih edilen ödüllü bir ofis olarak
1999'dan beri sürekli gelişen yapımız, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmeti ilke edinmiş kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

RE/MAX sisteminin Türkiye'deki açılmış ve hizmetlerine devam eden 2. ofisi RE/MAX Yasmin. Bölgemizde uzman, tanınan ve tercih edilen ödüllü bir ofis olarak, 1999'dan beri sürekli gelişen yapımız, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmeti ilke edinmiş kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Ödüllerimizden Bazıları Yusuf Güleryüz Tüm Dünyada Yılın Broker/Owner'ı - 2003 En fazla İşlem yapan 1. Remax ofisi - 2003 En fazla İşlem yapan 1. Re/Max ofisi - 2004 En fazla Paylaşım yapan 1. Re/Max ofisi - 2004 En fazla İşlem yapan 1. Re/Max ofisi - 2005 En fazla Paylaşım yapan 1. Re/Max ofisi - 2005 En fazla İşlem yapan 1. Re/Max ofisi - 2006 En fazla Paylaşım yapan 1. Re/Max ofisi - 2006 En fazla İşlem yapan 1. Re/Max ofisi - 2007 En fazla aylaşım yapan 1. Re/Max ofisi - 2007 En fazla İşlem yapan 1. Re/Max ofisi - 2008 En fazla Paylaşım yapan 1. Re/Max ofisi - 2008 En fazla İşlem yapan 1. Re/Max ofisi – 2009 Yusuf Güleryüz Onur Ödülü – 2010 En fazla İşlem yapan 2. Remax ofisi – 2010 En fazla Paylaşım yapan 2. Remax ofisi – 2010 En fazla İşlem yapan 2. Remax ofisi – 2011 En fazla Paylaşım yapan 3. Remax ofisi – 2011 En fazla İşlem yapan 4. Remax ofisi – 2012 En fazla İşlem yapan 6. Remax ofisi – 2013 En fazla Paylaşım yapan 1. Remax ofisi – 2013 Muazzez Güleryüz Onur Ödülü - 2014 En fazla İşlem yapan 6. Remax ofisi – 2014 En fazla Paylaşım yapan 2. Remax ofisi – 2014 En fazla İşlem yapan 7. Remax ofisi – 2015

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Bağdat Caddesi No:417/7 34740 Suadiye Kadıköy / İstanbul
Suadiye Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Işın Akyar

Belma Hanım, satış süresince profesyonelce tavrı , güvenilirliği ile dört dörtlük bir servis sağladı. Kişisel olarak kendisine güvendiğimiz için aslında çok zorlu bir dönemde yaşadığımız bu deneyim sayesinde kolayca atlatıldı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Duru Tuna

Belma hanım, çabalarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bu süreci en sağlıklı şekilde ve güven içinde tamamlamamızı sağladınız. Sizi tanıdığımıza çok memnunuz. İnşallah ilerde de çalışma fırsatımız olur. İyi çalışmalar diliyorum.

Hilal Kremers

Ayten hanım son derece bilgili ve profesyonel emlak temsilcisi. Evimizi kiraya verme sürecini uzaktan takip etmemize rağmen hızlı ve sorunsuz bir şekilde takip etti. Kendisine müteşekkiriz.

Argun Yalçın

Belma hanımefendi evimizin kiraya verilmesi süresinde bizlere çok yardımcı oldunuz özenli ve her zaman bizimle iletişimde olmanız sayesinde evimizi memnun olacağımız iyi bir kişiye kiralayabildik çok teşekkür ederiz. Dr. Argun Yalçın

Barışcan Tuğlu

Belma Hanım ile çalışmak gerçekten keyifliydi. Güler yüzü, samimiyeti ve yardımseverliği sayesinde ev bulma sürecim çok daha kolay ve rahat geçti. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Tümay Tuncer

Urla’da yaşıyorum gözüm arkada değil çünkü evimiz Ayten hanıma emanet✌️Biliyorum ki benim kadar evimizin ve ailemizin işlerini canı gönülden takip ediyor çok teşekkür ediyorum 👍

Talha Mert

Kendisi çok ilgili ve profesyonel bizimle çok iyi ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum

Meltem Çeltikdöğen

Süreç içinde ihtiyaç duyduğumuz her konudaki tüm değerli görüşleri, çözümleri ve içten yardımları için Baki bey'e minnettarız, buradan da kendisine çok teşekkür ediyoruz. Güvenilirlik, profesyonellik, kalite ve samimi bir hizmet arayan herkese Baki Bey ve Nilgün Hanım'ı gönül rahatlığıyla öneririz.

Ceylan Çiçek

İşinizde çok başarılı olduğunuz için öncelikle tebrik ederim.Her anı adım adım bizimle paylaştığınız ve işinizi özenle yaptığınız için çok teşekkür ederim.Tek adresim sizsiniz.💐

Melek Ciritci

Sevgili Necla hanım.Kentsel dönüşümden dolayı,zamanla yarıştığım bu süreçte,bana çiçek gibi bir ev buldunuz.Bu süreci rahat atlatmamda payınız çok büyük..İyi ki sizle karşılaştım.Teşekkür ederim Çooook...

Göktuğ Bayraktar

Uzun süredir her türlü emlak işimizde birlikteyiz. Hem Nilgün Hanım'a hem Baki Bey'e buradan teşekkür etmek isterim. Biliyorum ki yeni bir durumda arayabileceğim alanında profesyonel, güvenilir, güler yüzlü emlak danışmanlarımız var.

Seda Benker

Nilgün Hanım’la da Baki Bey’le de ayrı ayrı çalışma imkanım oldu. Uzun bir süredir tüm emlak işlerimiz için kendilerinden destek alıyoruz. Çok profesyonel, güvenilir, ve kaliteli bir hizmet veriyorlar. Gayrimenkul işlerinizde gerçekten güvenerek çalışabileceğiniz bir partnerinizin olmasının çok önemli ve değerli olduğunu düşünüyorum. Bütün sorularımıza sabırla detaylı bir şekilde yanıt veriyor ve gerçek bir danışmanlık hizmeti sağlıyorlar. Kendileriyle tanıştığımız için çok şanslıyız. Tüm emekleriniz için teşekkürler..

Özge Rakıcı

Güvenerek çalışabileceğiniz bir ekip.

Mahmut Sahillioğlu

Profesyonel hizmet için teşekkürler.

Olcay Temizyürek

Çok güvenilir, çok iyi çalışıyorlar her şey için teşekkürler 😍

Efe Gerimterlu

Çok ilgililer hiç işimizi zorlaştırmadan tuttuk evi mükemmel hizmet

Sevgi Bilen

Her zaman çok nazik ve çok ilgililer. İhtiyacınız olduğunda kesinlikle tavsiye edebilirim.

Sinan Kahyaoğlu

Uzun yıllardır çalıştığımız son derece profesyonel Emlak danışmanlarımız. Çalışmaktan çok mutluyuz.

Remzi Petek

Cok suratli ve samimi bir sekilde isimiz halloldu, Baki Beyin yaklasimi gayet sicak ve cozume yardimci olacak dogrultuda. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Derya Özsoy

Bir arkadaşımın memnuniyeti ve tavsiyesi üzerine kendileriyle çalışma fırsatım oldu.Son derece profesyonel ve güvenilir kisıler.Ayrıca da evimle ilgili sorunlarımda çok yardımcı oldular.Kesinlikle tavsiye ediyorum

Revan Kunt

Nilgün Hanım ve Baki Bey ile son derece rahat ve güçlü iletişim kurarak sonuna dek çok güzel hizmet aldik. Piyasa bilgileri ve iletişim ağları oldukça kuvvetli. Teşekkür ederiz. Sevgiler

Demet Esinli

Hem Nilgün Hanım hem de Baki bey çok ilgili ve dürüst kişiler. Kendileri ile çalışma fırsatı buldum. Güvenilir ve işlerini takip eden emlak danışmanları olarak kendilerine teşekkür ediyorum 🙏

Gökhan Salca

Baki Bey ile 2 yıl önce evimizi satınalırken tanıştık. Tüm süreç boyunca izilediği profesyonel, samimi, güleryüzlü, net ve dürüst tavrı ile kalbimizi ve güvenimizi kazandı. Bundan sonra emlak alım satımı ile ilgili bir ihtiyacım olduğunda hiç düşünmeden kendisi ile çalışacağım.

Volkan Cengiz

Kendileri ile 2021 yılında tanıştık ve her sene düzenli olarak kiraladığım konut hususunda görüşmelerimiz oldu. Bir emlakçı değil bir dost yaklaşımı ile çözüm ve yardım odaklı hareket ederek destekçimiz oldular. Düzeltilmesini istediğimiz bazı hususlar hakkında anında geri dönüş yaparak ilgilendiler ve eksiklerimizi tamamladılar. Kendilerine minnettarız. Güvenilir, kaliteli, profesyonel ve en önemlisi işinize sizin gözünüzle bakabilen samimi bir hizmet alacağınızdan en ufak şüpheniz olmasın.

Güneş Aysal

Ayten Hanım, oldukça ilgili ve yeni evimizi tutarken tüm süreçlerde her sorumuzu anında yanıtlayarak güler yüzü ile süreci bizim için kolaylaştırdı. Kontrat imzaladığımızda bize takdim ettiği nazik hediyesi için de tekrar teşekkür ederiz.

A******* T*******

Ayten hanım güler yüzlü işinde çok başarılı süreci çok iyi yönetti kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim

Nevin Coşkun

Ayten Hanım'ın ilgi ve alakasından çok memnun oldum, ev sahibiyle aramızda ki ilişkiyi çok güzel yönetti, yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Tolga Calın

Necla hanıma doğruluğu, güvenilirliği ve yardımları için teşekkürler.

Songül Korkmaz

Aldığım hizmetten memnun kaldım.Hülya Hanım'ın pozitif enerjisi,konuya hakimiyeti,başarılı iletişimi ile aldığım güvenle çevreme tavsiye edeceğim gayrimenkul danışmanım oldu.

Penbeveş İclal Cankorel

20 seneden beri İrem Türksoy ile çalışıyorum.Son derece ciddi,bilgili,saygılı,sevecen kişiliği ile ön plana çıkmaktadır.Her zaman işbirliği yapılacak sağlam bir karaktere sahiptir.

Ruhat Aksener

Sevgili Ayten hanımla içinde kiracı olan, satışı oldukça sorunlu, kiracilarimla iletişim kurmanın çok zor olduğu bir dairemin satışı için çalıştım. Kendisi inanılmaz sabrı, iş disiplini, çalışkanlığı, en önemlisi de ülkede az bulunur şekildeki profesyonelliği ile bütün sorunları teker teker çözerek ve hiç yılmadan benim "2 yılda satamayız bu sorunlarla" dediğim evi 2,5 ay gibi kısa bir sürede satmayı başardı. Üstelik tüm tarafların memnuniyeti ile. İletişim becerisi çok çok iyi, insani yönü cok güçlü ve gerçekten insana çok güven veren bir danışman emlak konusunda. Kendisi ailemizin emlak danışmanı, uzun yıllar daha birlikte olacağız gibi gozukuyor. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamlı olmasını diliyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Mehmet Börekçi

BAKİ BEY, İŞİNİN ÜSTADI, ONUNLA ÇALIŞMAK BÜYÜK ZEVK.. İŞİNE VERDİĞİ ÖNEMİN YANINDA, SICAK VE SABIRLI YAKLAŞIMLARI, BİR O KADAR HASSAS TAVRI İLE ADIM ADIM SONUCA GİTMESİNİ ÇOK İYİ BİLEN GERÇEK BİR PROFOSYONEL.. ÇOK TEŞEKKÜRLER..

İrem Akduman Akın

Ekrem bey ile yolumuz kesişeli yaklaşık 10 sene oluyor. Kibar ve saygılı tavrı, işini sahiplenmesi, özenli ve etik çalışması sonucunda güvendiğimiz danışmanımız oldu. Bunca yıldır içimiz rahat, evimizi / seçimlerimizi ona emanet edebilmenin rahatlığını yaşıyoruz. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

Özlem Kahya

Baki Bey işini so derece iyi, takip eden güler yüzlü ve güvenilir bir kişi. Maalesef emlak sektöründe herkese güvenilemiyor. Çevreme de kendisini tavsiye ederim. Teşekkürler

Eda Tanoğlu

Baki Bey’den ve Nilgün Hanım’dan gayet profesyonel bir hizmet aldım, önce arayışımı net anlayıp ardından titizlikle ihtiyacıma uygun önden gereklilik elemeleri yapıp seçilmiş evleri zamanı da tasarruflu kullanarak gösterdiler. Hangi semtten bağımsız uzak mesafeler için bile hizmet verdiler. Titiz, disiplinli, özenli ve kibar uzmanlarla çalışmak çok keyifliydi. Teşekkürler.

Ebru Akkamış

Nilgün çetinbaş ve Baki Çetinbaş verdiğiniz destek ve profesyonel hizmet için size teşekkür etmek istedim. Kiralanma sürecindeki yönlendirmeleriniz ve çabalalarınız her şeyin sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerlemesi bize çok güven verdi. Gelecekte de işbirliği yapmayı düşünüyorum

Faruk Atabeyli

Baki bey'den aldığım hizmetten gayet. Beklentim piyasanın üstünde olduğu için satış gerçekleşmedi. Ardından çok kısa süre içerisinde bana bir kiracı buldu. Gelecekte emlak danışmanlığı hizmetine ihtiyaç duyarsan mutlaka önce Çetinbaş'ları arayacağım

Emel Savcı

Baki Beyin ilgisinden ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Çok teşekkürler.

Ayşe Sünnük

Baki Bey'in tüm süreçte profesyonel yaklaşımı bize çok güven verdi. Kiracılı dairenin alımında verilen tüm sözler harfiyen yerine getirilmesi bizi ayrıca memnun etti.

Türkan Benli

Sevgili Nilgün H. Ve Baki B. Sektördeki deneyimleri ve titiz çalışmalarından dolayı çok memnun kaldık. Bizleri müşteri gibi değil keza aileden birileri gibi görmelerinde çok mutlu edici. Kendileriyle her zaman gözü kapalı çalışırız.

Nermin Gönen

Son derece dürüst ve işinde uzman bir kişidir.İşyerimi kiralarken kendisiyle tanıştım ve tüm kiralama işlerimde vazgeçemeyeceğim bir kişi haline geldi.Teşekkür ederim.

Haluk Bayraktar

Profesyonel ve samimi yaklaşımları ile bize son derece güven verdiklerini ve iyi bir hizmet aldığımızı söylemeliyim

Doruk Düker

Baki Bey’e ilgisi için çok teşekkürler. Sürecin sorunsuz ilerlemesinde çok yardımcı oldu.

Leyla Alparslan

Ekrem bey ile uzun yıllardır çalışmaktayız. Kendisine güvenimiz tam. Yakın zamanda kiracılı bir dairenin satışında gösterdiği sabır, nazik ve profesyonel tavrı için çok teşekkür ederiz.

Aslı İşler

İrem Hanım'da Hülya Hanım da başından beri çok ilgililerdi. Her konuda çok yardımcı oldular ve en önemlisi kafamızda oluşan her soru işaretini 7/24 çözüme ulaştırdılar.

Songül Öztürk

Hülya Hanım ile çalışmak keyifti. Yapıcı dil, iletişim için ayrıca teşekkürler.

N******* U*******

Hülya hanım aracılığıyla yesilkoyden gayrimenkul alımı yaptım. kendisine bu kanal aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. aldığım hizmet için ve güler yüzlü içten davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum. başağılar diliyorum :)

Bade Guvener

Meltem hanim 1 ay icinde hem suadiyedeki evimizi satti hemde yeni ev bulmada cok hizli davrandi.Iletisimi hiziyla ve sevecen yapisiyla biz cok sevdik hersey icin cok tesekkur ederiz sevgiler

C******* M*******

Daire satışında i̇rem hanımdan çok memnun kaldım. istisnasız tavsiye edebilirim.

Cevat Tamer

Tam anlamiyla profesyonel ekip calismasi,tum islemler suratli bir sekilde tamamlandi. İrem Hanim basta olmak uzere RE/MAX Yasmin calisanlarina tesekkur ediyorum.

Fulya Argun

Temasa geçtiği günden itibaren son derece anlayışlı sonra derece yapıcı ve orta yol bulucu tavrı sayesinde bir süredir bulmakta sıkıntı çektim evime buldum kendisine çok teşekkür ediyorum

İlker Özdemir

Ayten hanım ile geçen ay aldığımız bir ev vesilesi ile tanıştık. deneyimi, sürece hakimiyeti, işleri yakın takibi ve hem alıcı hem satıcı tarafında yarattığı güven sayesinde tüm işlemler çok hızlı ve sorunsuz olarak tamamlandı.Bu yorum vesilesi ile kendisine tekrar teşekkür ediyorum

Alkın Ankaralı

Biri kiracımızın oturduğu biri de kendi oturduğumuz iki evimizi satıp daha büyük bir ev almayı planlanmıştık.Ayten hanım iki ev içinde fiyat çalışması yaptı ve yaklaşık 2 ay gibi bir sürede iki evimizin de değerinde satışını yaptırıp yeni evimizi almamıza vesile oldu.Proaktif ve sonuç odaklı satış stratejileriyle iki evimizinde satışını bizleri hiç yormadan, uğraştırmadan başarıyla gerçekleştiren ayten hanım'a çok ama çok teşekkür ederiz.

Tolga Pakar

Ekrem Bey ile kiralık daire arama sebebi ile tanışmamızdan dolayı mutluyuz. İşlemi sonuçlandırana kadar, doğru alıcı ve satıcıyı bir araya getirme ustalığı. objektif bakışı, doğru bilgilendirme ve hızlı bir şekilde süreci yönetimini beğendim. RE/MAX kurumsallığını bize çok iyi yansıttı. Aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan beğendiğimiz daireyi tuttuk. Kendisine ve tüm aileye teşekkür ederim.

Ayşe Tülay Özmen

Ekrem beyle uzun senelerdir çalışıyorum. her zaman iyi müşteri bulmuştur. sakin ve güleryüzlü tavrı ile endişelerimi gidermiştir. emlak konusunda heran danışabileceğim kişidir. onunla çalışmaktan çok memnunum.

H******* K*******

“necla ergünlol ile ikinci kere beraber çalışıyoruz, öncelikle son derece güvenilir bir insan. detaylı, özenli, titizlikle çalışan, sürecin her aşamasında bilgilendiren ve kafanızda soru işareti bırakmayacak en ufak bir noktayı bile atlamayan bir emlak danışmanı. her şeyi, bizim yerimize yaptı. daire kiralama sürecimde beni hiç yormadan, en kısa sürede kiralama işlemimi en uygun şekilde gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. sizinle çalışmak bir zevk!

Pınar Kanber

Nilgün hanım ve baki bey Erenkoy'deki evimi kiraya vermemde çok yardımcı oldular. Vizyonel bakışları ve önerileri ile 2 hafta gibi kısa bur sürede kiraya verdim. Bu süreçte beni yormadan , aynı güne randevular ayarlayarak planlı bir şekilde ev gezdirme yaptılar. Nilgün hanım 5 sene önce Suadiye'de ki evimi kiracı bulmam da yardımcı olmuştu. Bir kez daha doğru kişiler ile RE/MAX çatısı altında hizmet almanın memnuniyetini yaşıyorum. Nilgün Hanımı ve Baki Bey'i tüm arkadaşlarıma öneriyorum. Gönülden teşekkür ederim.

Arınç Sel

Necla hanım tam bir profesyonel siz daireyi beğenin gerisini ona bırakın emeğinize sağlık

Hakan Koral

Latif bey'e verdiği hizmetten ve özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Turhan Keçeli

Latif bey ile her çalışmamızda çok memnun kaldık, latif bey güvenilir bir dost, sevgi ve saygılarımla.

Melisa Bayram

Latif aki̇l bey'den çok memnun kaldim.Ilgi̇ ve alakasi i̇çi̇n kendi̇si̇ne çok teşekkür ederi̇m.

Esra Ankaralı

Evimin satışı için ayten hn.Ile çalıştık. evimde kiracı olması nedeniyle pek ümitli değildim. fakat kendisi çok ner bir tarih aralığı sundu bize ve her şey dediği gibi ilerledi. profesyonelliği bize güven verdi . kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Coşkun Yılmaz

Ekrem beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. hem satışta hem de alışta işini başından sonuna kadar takip eden ve olayın her anında sizinle iletişimde kalan bir danışmandır.

Can Yalçın

7/24 destek oldunuz. her konuda çözüm odaklı ve samimi bir şekilde süreci yönettiniz. her şey için teşekkür ederiz.

Can Yalçın

7/24 destek oldunuz. her konuda çözüm odaklı ve samimi bir şekilde süreci yönettiniz. her şey için teşekkür ederiz.

Cansın Akın

Profesyonel destekleri ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.Gayrimenkul alırken çok doğru bir tercih yapmışım.

İlknur Sayan

Merhabalar, i̇stanbul moda da bulunan kiracısı olan,31yıllık ve arsa tapulu dairemizin satışında gösterdikleri üstün performans, sabır, özverili yaklaşımları, dürüstlükleri ve daha sayamadığım bir çok üstün vasıflarını taktir ettiğim demircan kayaoğlu ve esin hanıma çok çok teşekkür ederim. i̇yi ki sizlerle çalışmışım, bundan sonraki emlak işlerinde yine sizlerle çalışacağım

Sadık Ataer

Ayten hanımla, ilk tanışmamda dahi güven hissettiren iki eviminde satışında sorularım ve sorunlarım karşısında bitmeyen sabrı, çözüm odaklı geniş bilgi ve tecrübesiyle her türlü sorunumu kolayca halletti. güler yüzünü hiç eksik etmeyen güvenilir bir danışmanla çalıştığım için çok şanslıyım. i̇htiyacım olduğunda aklıma ilk gelecek kişidir. kendisine bir kez daha teşekkür ederim

M. Güven Azgil

Yaşadığımız kiralama süreci ile ilgili normalde yorum yapmayı pek sevmediğim halde insanlarin bu yorumdan yararlanmalarını istedim. uzun zamandır gayrimenkul yatırımları yapan bir mimarim şimdiye kadar oldukça fazla alım satım ve kiralama süreci yaşadım. aldigim açık ara en iyi hizmeti diyebilirim. hep çok kibar ve bikmadan doğru müşteriye bulabilmek adına bana katlandilar ve sonuçta başardılar. hr anlamda çok memnun kaldım.

Ceylan Çiçek

Her aşamada an ve an yanımızda olduğunuz için işinizi titizlikle ve özenle yaptığınız için çok teşekkür ederim yolunuz hep açık olsun 💐

Afsaneh Elsasser

Aldığım hizmetten çok memmun kaldım.Çok özverili ve güven vererek çalışmalarını sürdürdü.Ve her daim bizi gelişmelerden haberdar edip bilgilendirdi.Çok samimi, güleryüzlü en iyi alabileceğim hizmeti bize sundu.Teşekkür ederim.

Y******* Ş*******

Hülya Hanım tanıştığımız günden son noktaya kadar son derece dürüst,anlayışlı, profosyenel standartları bir yaklaşım içerisinde oldu. Kendisi sayesinde çok başarılı bir işlem gerçekleştirmemizi sağladı. Müteşekkiriz.

Ziya Ayan

Çok güzel bir süreç yönetimi yaptı kendisi. Alıcı ve satıcı arasında güven ilişkisini kurdu. Hem alıcının hem satıcının haklarını eşit oranda korudu. İşlemin gerçekleşmesinde gerekli olan adımların yapılmasında öncü ve yol gösterici oldu. Güvenilir bir emlak danışmanı ile çalışmak gerçekten çok özel. Teşekkürler.

Keremcan Coşar

Konut aşımında Güven veren bir ticari süreç geçirdim

Hakan Can

Hülya Coşar hanımefendiye ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederim.

Mehtap Dişçeken

Hızı, tecrübesi ile her zaman en iyisi en güzeli olsun diye sizinle birlikte hareket eden Çok değerli Emlak Danışmanım. Sevgilerimle.

Aykut Göker

Belma hanımdan 1 yıl içinde Bağdat Caddesindeki kupon ofis katımızın satışı ve iki daire kiralama konusunda hizmet aldık. Nazik yaklaşımı, aktif çalışması, süreç takibi ve her iki tarafa karşı adil davranışından dolayı çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

A******* C*******

Her şey için çok çok teşekkür ederim. Iş yerini aĺmamdaki en önemli nedenlerden biri sizin tavır ve yaklaşımlarınız.

Mete Erna

Nilgün Hanım ile yaklasik 6 senedir çalışıyoruz. Kendisi her zaman profesyonelce çalışıyor. Her iki tarafi da şeffaf bir şekilde bilgilendirir. Uyulmasi gereken tüm kural ve kanunlara hakimdir ve bunlara gore is yapar. Biz kendisi iler zaman icimiz çok rahat çalıştık, tüm süreçleri kendisine emanet ettik. En son ev satışımızda da cok hızlı müşteri buldular. Tapudaki tüm işleri hızla hallettiler, hiç yorulmadık, sorun yaşamadık. Her sorumuza da yol gösterdiler. Kendilerine müteşekkiriz.

Nişvan Gürer

İlk kez ev kiralık;necla hnm bize yardımcı oldu.Çok teşekkür ediyoruz hizmet kalitesinden ve ilgisinden dolayı;çok memnun kaldık

Nadide Çiğdem Geliş

İlan ile ilgili ilk aramamdan, taşınma bitimine kadar hem profesyonelliği hem güler yüzlü tavrı ve güvenilirliği ile sunduğu hizmet için Ayten Hanım'a çok teşekkür ederim.

H******* Ş*******

Dükkanımın değerinde kiralanması için özenli çalışmanız, uygun kiracı adaylarını belirlerken itinalı gayret ve çalışmanız için çok teşekkür ederim.

Mahmut Caner Altunbulak

Belma Hanım’a çok teşekkürler. Kendisinin düzenli bilgi paylaşımı, yaklaşımı, sektör bilgisi sayesinde hızlı bir kiralama yapıp, işletmemiz için uygun bir lokasyon bulmuş olduk. Umarım uzun yıllar çalışma imkanımız olur.

Işın Akyar

Deneyimli, titiz çalışması İle Belma Hanım bize çok yardımcı oldu. Sektördeki deneyimi, her iki taraf için de memnuniyet verici olup, olumlu sonuç elde etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Z******* K*******

Hızlı ve çözüm odaklı ,naif ,kibar yaklaşımı ile tüm sorularımıza olumlu cevaplar vererek ,açıklayıcı cümlelerle bilgilendirmiştir. İşinin gerçekten yıldızı ,kendisine çok teşekkür ediyorum.Çevreme tavsiye edeceğim...Yardımlarınız ilginiz alakanız için tekrardan çok teşekkürler...

Erdal Çerçi

Tolga Bey’le tanışıp işimizin bitimine kadar gayet rahat ve güvenilir bir şekilde satış süreci yaşadım. Benim işlerimi çok kolaylaştırdı. Kendisine daha başarılı ve bol kazançlı bir iş hayatı diliyorum

Volkan Demirci

Tolga bey nazik, samimi ve saygılı. En önemlisi de uzmanlık alanındaki sorularınıza dürüst bir şekilde cevap aldığınızı anlıyorsunuz. Umarım emlak sektöründe bu şekilde güven veren insan sayısı artar.

Su Soley

Ayten Hanımı tanıdığıma çok mutlu oldum. İstanbul’da çok sayıda gayrimenkul danışmanı tanıdım. Senelerdir tanıdığım onca danışman arasından 2 kişi hatıramda hep kalacak. Birisi de Ayten hanımdır. Güler yüzlü, yapıcı ve çok zarif bir hanım. Zaten sanatçıymış kendisi, konservatuvar mezunuymuş. Bir sanatçıdan emlak danışmanlığı almanın lüksünü yaşadım diyebiliriz. Çok seri ve tertemiz bir hizmet aldım. Şahane evime geçerken de tatlı ev hediyesiyle kalbimi iyice çaldı. Çok iyi bir gayrimenkul danışmanı tanıdımı düşünüyorum, çok memnunum. Kendisine her şey için teşekkür ederim ve yolunda başarılar dilerim. Sevgiler Ayten hanım 🌿

Sandra Eskenazi

Sevgili Belma Hanimla tanismamiz, yurt disindayken rastladigim kiralik ev ilaniyla basladi.Ben evi goremeden anneme evi gezdirdi, bilgilendirdi hatta online bana gostermesine de izin verdi.Daha sonra evimizi kiralama surecinde esimi ve beni cok rahatlatti, maddi konulardaki yaklasimi mukemmeldi, musteri odakli , bilgili ve hizliydi. Her sorumuza hizlica cevap bulduk. Ev sahibimizle tanisip, kontratimizi imzalayip eve tasinmamiz 1 hafta icinde oldu, bitti . Cok mutlu olacagimiz guzel evimizi bulmamiza yardim ettigi icin basta Belma Hanima ve remax yasmin’e cok tesekkurler. İnsallah yakinda bizi ev sahibi de yaparsiniz 🙏🏻

Zeyyin Altınel

Remax’a ve Ekrem Baştürk’e candan teşekkürlerimi sunarım

Itır Esen

Evimizin satış aşaması sırasında, doğru bilgilendirme, süreci kısaltma ve kolaylaştırma konusunda tecrübe ve deneyimini farkettiğimiz Meltem hanımdan ve sağladığı hizmetten çok memnun kaldık. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Emlak satış ve kiralama konularında danışacağımız tek kişi kendisidir. İşlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Saim Gürkan

Esin Utaş ve Demircan Kayaoğlu ile (onların müşterisine) benim portföyümde olan bir dairenin satışını yaptık... İşlerine hakimiyetleri, mükemmel işbirlikleri ve gayretleri harika idi... Kendileri ile çalışmış olmaktan çok memnunum...

Saim Gürkan

Demircan Kayaoğlu ve Esin Utaş ile (onların müşterisine) benim portföyümde olan bir dairenin satışını yaptık... İşlerine hakimiyetleri, mükemmel işbirlikleri ve gayretleri harika idi... Kendileri ile çalışmış olmaktan çok memnunum...

Işılsu Vural

Gayrimenkul piyasasının alıcı aleyhine geliştiği, fiyatların her hafta daha da yükseldiği zorlayıcı bir dönemde ev almaya karar verdim. Önceleri kendim bakıyordum ancak kısa bir zaman sonra iş temposu ve değişen piyasa koşullarında tek başıma ilerlememin beni yavaşlatacağını fark ettim. Tam da bu noktada Şubat ayında Demircan ve ortağı Esin ile çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Hem iletişimleri, hem aralarındaki uyum ve iş bölümü hem de gayrimenkul piyasası ile ilgili tecrübeleri, kurumsal hayattaki deneyimleri bana güven verdi, pek çok kararı birlikte verdik. Nisan ayındayız ve bugün itibariyle içime çok sinen bir evi buldum ve alıyorum. Bütün bu süreçte hem ev ararken hem de bulduktan sonra kredi başvurusu, kiracı ve mal sahibiyle iletişim konularında hep onlara danışarak hareket ettim. Ve çok memnunum. Başka bir gayrimenkulum satışında da son derece dedike ve esnek bir şekilde tıkanmış bir süreci benim avantajıma olacak sekilde sonuca erdirdiler. Birlikte çalışmaktan çok memnunum. Çok tavsiye ederim

Işılsu Vural

Gayrimenkul piyasasının alıcı aleyhine geliştiği, fiyatların her hafta daha da yükseldiği zorlayıcı bir dönemde ev almaya karar verdim. Önceleri kendim bakıyordum ancak kısa bir zaman sonra iş temposu ve değişen piyasa koşullarında tek başıma ilerlememin beni yavaşlatacağını fark ettim. Tam da bu noktada Şubat ayında Esin ve Demircan ile çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Hem iletişimleri, hem aralarındaki uyum ve iş bölümü hem de gayrimenkul piyasası ile ilgili tecrübeleri, kurumsal hayattaki deneyimleri bana güven verdi, pek çok kararı birlikte verdik. Nisan ayındayız ve bugün itibariyle içime çok sinen bir evi buldum ve alıyorum. Bütün bu süreçte hem ev ararken hem de bulduktan sonra kredi başvurusu, kiracı ve mal sahibiyle iletişim konularında hep onlara danışarak hareket ettim. Ve çok memnunum. Başka bir gayrimenkulum satışında da son derece dedike ve esnek bir şekilde tıkanmış bir süreci benim avantajıma olacak sekilde sonuca erdirdiler. Birlikte çalışmaktan çok memnunum. Çok tavsiye ederim

Batuhan Pelin Mırız

Sevgili emlak danışmanımız Belma İlbay’ın Evimizi alırken başından sonuna kadar hiç bir ayrıntıyı atlamadan gösterdiği profesyonel yaklaşımına çok teşekkür ederiz.Bundan sonra Remax Yasmin ,Belma Hanım sayesinde tavsiye edebileceğim bir gayrimenkul danışmanlığı oldu.Güzel günlerde tekrar görüşmek dileğiyle..

B******* D*******

Merhaba nilgün hanim size bir sorum olacak bize kiralık daire lazım bir ilanızi gördüm bu yukarı.mh Bahtiyar.sk bir daire varmiş u daire fiyati 1600 TL mi önceden çok teşekkür ederim

Tolga Cavusoglu

Belma Hanim ile uzun suredir calisiyoruz. Daha once evimi kiralarken cok defalar yardimci olmustu. Bu sefer de ayni evimin satisini cok hizlica cozdu. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Hem cok profesyonel hem de cok kibar.

Jale Arıkan

Ayten Hanım ile Çiftehavuzlar’da bulunan evimizin kiralama sürecinde birlikte çalıştık. Yurtdışında olmamıza ve Türkiye’deki süreçlere alışkın olmamamıza rağmen kendisi ile büyük memnuniyetle çalıştık. Bizi çok iyi dinledi, anladı ve istediğimiz şartları yerine getirebilmek için çok büyük efor sarfetti. Kendisine destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Nihan Memişoğlu

Ev kiralama sürecindeki destekleriniz için çok teşekkür ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.