RE/MAX Yatırım portföyünde 55 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 36 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Yatırım

EN İYİ YATIRIM, RE/MAX YATIRIM...

Ankara'da 3 aylık dönemde (Nisan-Mayıs-Haziran 2019) Her kategoride ödül alan TEK ofis. - Müşteri Memnuniyeti - Recruting - İşlem - Ciro (Temmuz-Ağustos-Eylül 2019) - Ciro 2.si - İşlem 2.si - Müşteri Memnuniyeti 2.si (Ekim-Kasım-Aralık 2019) - Ciro 3.sü - İşlem 2.si - Müşteri Memnuniyeti 2.si 2019 Yılı TÜRKİYE derecelerimiz: - Haziran ayı Türkiye 10.su - Temmuz ayı Türkiye 16.sı - Ağustos ayı Türkiye 12.si


Yıldız Evler Mahallesi Şehit Mustafa Doğan Sokak No:53/B
Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI

Derya Aydoğan

Alıcısı olduğumuz, arsa satışı esnasında göstermiş olduğu yoğun çaba ve emeğinden ötürü Meltem hanıma çok teşekkür ederiz. Çalışmalarında başarılar dileriz.

Dilek Samat

Danışmanımız sevgili Meltem Hanım'a çok çok teşekkürlerimi sunuyorum şehir dışında olmama rağmen vermiş olduğum gayrimenkulümün satışını son derece ilgili olarak güvenilir bir şekilde çok kısa bir süre içerisinde yeni alıcısına vermiştir. Bu kısa süreçte göstermiş olduğu ilgi, alaka ve özene ve sonsuz sağlamış olduğu güvene çok teşekkür ediyorum.

Musa Baran

Meltem Hanım Sürecin en başından son anına kadar yanımda kaldığınız ve süreci şeffaf ve çıkarlarımı koruyacak şekilde yönetip 2 hafta içinde süreci finansal olarak optimum koşulda sonlandırmama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Şebnem Okan

Sevgili Meltem Hanım, Sinpaş Altınorandaki mobilyalı evimi, ben emlak sitelerinden aylardır kiraya verilemeyen evleri görüp acaba mobilyalarımı boşaltsam mı diye düşünürken, beni onca zahmetten kurtardığını, çok kısa bir sürede evimizi çok tatlı bir çifti de mutlu edecek şekilde kiraladığınız o güzel enerjiniz de güzel insanların bir araya gelmesine vesile olduğunuz için size sonsuz teşekkürler. Hep derim bu işleri enerji işidir diye, umarım o gülen yüzünüz, güzel enerjiniz daim olsun. Sevgilerimle… Şebnem Okan

H*******

Zübeyde Hanim dairemizin satisini cok basarili bir sekilde kisa süre icinde gerceklestirdi. Deneyimli, bilgili, caliskan, alim ve satim islemini gerceklestiren her iki tarafa karsi ayni derecede dürüst ve güven veren yaklasimiyla islemlerin her asamasinda bizlere yardimci oldu ve islemlerin pürüzsüz bir sekilde gerceklestirilmesini sagladi. Kendisiyle baglanti kurduktan islemlerin bitirilmesine kadar gecen sürede günün her saati erisilebilir oldu ve tüm sorularimizi en ince ayrintisina kadar yanitladi. Yüksek kalitedeki bu calismasindan dolayi kendisine tekrar cok tesekkür ederiz ve basarilarinin devamini dileriz.

Azize Kurumlu

Sevgili Zübeyde hanım çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. İşinde çok profesyonel, çok titiz ve asla pes etmiyor.İşinin takipçisi. Beraber çalıştığımız süre içerisinde tanıdıkça kendisini çok sevdik, çok iyi bir arkadaş kazandık. İlerki zamanlarda da herhangi nir işlemimizde aklımıza gelecek ilk isim Zübeyde hanım olacaktır. Kendisine ailecek çok teşekkür ediyoruz.

Gökmen Şahin

Mükemmel hizmet! Beklentimizin çok ötesinde ve titiz bir çalışma ile kiralanan dairemiz nedeniyle mutluyuz. Kiracımızın seçimi konusunda çok hassas ve başarılı bir çalışma gerçekleştirildi. Çok teşekkür ediyor ayrıca tavsiye ediyoruz.

Defne Tunç

Verdiği güven, samimiyet, yüksek bilgi birikimi ve ihtiyaçları doğru karşılaması ile bize mükemmel bir satış yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

A*******

Zübeyde hanımla iki kez çalışmamız oldu, kesinlikle alanında uzman, güvenilir, titiz ve işbitirici...emlak konusunda artık sonuna kadar güvendiğim tek kişidir. bunların yanı sıra İçtenliği, samimiyeti için kendisine ayrıca teşekkür ederim :)

Jıng Kaı

I think Ms.zubeyde maybe one of the best agent in ankra.

Gülev Deringör

Bugün evimi satan,daha önce de birkaç defa kiraya veren,zarif,güzel ve çalışkan sevgili Zübeyde hanıma çok teşekkür ediyorum.Bir kaç yıldır emlak müşaviri olarak sadece kendisiyle çalışıyorum.Ve çok memnunum.Aldanmak,yorulmak,üzülmek istemiyorsanız onunla çalışmanızı tavsiye ederim.

Mehmet Arif Akıl

Ev kiralama konusunda yardımlarını esirgemeyen Meltem Hanıma çok teşekkür ederiz.Tüm adımlarla birebir ilgilendi, yol gösterdi.

Devrim Derya Öngün Ekşi

Daha önce, kendisinden çok sevdiğimiz evimizi satın aldığımız Meltem hanımdan bu sefer kiraya vermesini rica ettik. Bunun nedeni, son derece titiz, özverili ve dürüst çalışma şekliydi. Yine aynı performansı göstererek, çok içimize sinen kiracılarla buluşturdu bizi ve evimizi. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.Artık tüm gayrimenkul işlerimizde Meltem hanım bizim danışmanımızdır. Sevgiler...

Atahan Ağgünlü

Meltem hanıma, kiralama işlemimiz için gösterdiği ilgi ve anlayışa çok teşekkür ederiz.İyi çalışmalar dileriz.

Burak Balcı

Marina'daki dairemi tekrar tekrar kiraya veren Meltem hanıma, yüksek sabrından ve anlayışından ötürü çok teşekkür ederim.

Altınay Açıkalın

O kadar emlak alım satım ile uğraştım fakat böyle bir insan görmedim. Güler yüzlü işinde en iyisi, sıcak kanlı... Her şey için teşekkür ederim.

Hakan Muştu

Ankara'da emlak işi dendiğinde ilk akla gelen kişi Bay Bilen. Artık bizim için de çok değerli bir dost. Her zaman olduğu gibi yine kiralama işimizi kolayca ve en anlaşılır şekilde çözerek bize inanılmaz destek verdi. Başarı tesadüf değil demek için Bilen Beyi tanımak gerekiyor. Teşekkürlerimizle.

Remzi Karaca

Birlik mahallesindeki evimin pazarlanmasında göstermiş olduğu profesyonel çalışmaları ve 6 aydır satılamayan evimi nokta atışı doğru alıcıyı bularak sadece 7 günde satması ve tapu sürecinde göstermiş olduğu profesyonel süreç yönetimi için sevgili BİLEN KAYA abiye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Z*******

Meltem hanımın içten ve samimi ilgisi, titiz iş yapma anlayışı ve güvenirliği beni çok mutlu etti.Satılık dairelerimi de profesyonellikle sonuçlandırdıktan sonra kiralık ofisimi de son derece profesyonel olarak yönetti.Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Elnur Hajialiyev

Bilen Bey, tanıdığımız ilk günden bilgisi, dürüstlüğü ve ilgisi ile güvenimizi kazanmıştır. Emlak satış sürecinde tüm korku ve endişelerimizi yok etti. Sadece emlak danışmanı değil, bir dost kazandık. Vermiş olduğu hizmetlere sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz.

Mutlu Can

Meltem Hanımın,çözüm odaklı, ilgi alaka,profesyonelliği ve süreci yönetmede ki tecrübeleriyle kısa sürede aradığımız konutun sahibi olduk.Kendisine çok teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.Herkese tavsiye ederim...

Yavuz Özdemir

Kısa zamanda tam da istediğimiz özellikte ve yerde, ayrıca uygun olan eve sizin sayenizde kavuştuk. Aileden biri oldunuz. Beni ve ailemi içten, samimi ve en önemlisi güvende hissettirdiniz. Remaks'ın doğru alışveriş icin ideal yer olduğunu sizle beraber çalışarak anladık. Tekrar çok teşekkür ederim...

Camide Civek

Meltem Hanım sağolsun, bizimle çok ilgilendi. Her şeyi istediğim gibi yaptı.Mühye'deki dairenin alış işlemindeki aracıliğından dolayı çok memnun kaldık. Başarılarının devamını diler, teşekkür ederiz.

Elnur Hacıaliyev

Bilen Bey’le tanışmamızdan çok memnun kaldık. Kendisi son derece samimi, dürüst , disiplinli , yaptığı işi en profesyonel derecede bilen uzman. Özellikle yabancılara satış konusunda tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bilerek yönlendiren ve alım satım sürecinde minimum stresle tüm süreci yöneten profesyonel emlak danışmanı. Biz bu süreçte sadece ev sahibi olmadık , kendisini tanıyarak çok güvenilir bir dost, ağabey kazandık. Bilen Bey, size en içten duygularımızla teşekkürlerimizi bildiririz. Özellikle yabancılara satışlar konusunda güvenilir bir uzman olarak Bilen Bey’i kesinlikle tavsiye ederim. Мы были очень рады познакомиться с г-ном Билен Кая. Он крайне искренний, честный, дисциплинированный специалист, знающий свое дело на самом профессиональном уровне. Профессиональный консультант по недвижимости, который знает все тонкости продажи иностранцам и управляет всем процессом с минимальным стрессом в процессе покупки и продажи. В этом процессе мы не только стали владельцами квартиры, мы приобрели очень надежного друга и брата, познакомившись с ним. Билен Бэй, мы хотели бы выразить Вам нашу искреннюю благодарность. Однозначно рекомендую его как надежного специалиста, особенно в продажах иностранцам.

Hicran Öner Çetinkaya

Sn. Bilen Kaya, tarafınızdan gördüğümüz ilgi ve hizmetten ötürü size çok teşekkür ederiz. Yollarımız kesiştiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Göstermiş olduğunuz yakınlık, dürüstlük ve içtenlik için tekrar tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

Nuriye Mustan

Verilen hizmetten son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Süreçle ilgili ihtiyaç duyduğumuz her konuda gösterdiğiniz çaba ve bilgilendirmeler için müteşekkirim. Herhangi bir sorun yaşamadan süreci sonlandırabildiğimiz için de mutluyum. Teşekkürler... Sevgiler...

Adnan Keklikoğlu

Restorıum sitemizde bulunan kiralık dairemizi çıkan kiracı yerine boşluk bırakmadan kira kaybı olmadan kiralamayı başaran Bilen Kaya'yı başarısından dolayı kutlarım.

Adnan Keklikoğlu

Uzun zamandır boş satılmayan bekleyen villamız uzun uğraşmaları sonucu zamanında müşteri olupta satamadığımız villayı şahsi gayreti ile satmıştır bu emeğinden dolayı Bilen Bey'e teşekkür ederim.

Nurbanu Atalan

Merhaba, Bilen Bey'le kardeşimin tavsiyesi üzere tanıştım. Kendisi ilk tanışmamızdan itibaren bir profesyonel olduğunu gösterdi zaten :)) Çok değerli olan mülkümüzü 20 gün gibi kısa bir sürede yeni kiracısı ile buluşturdu ve gerçekten farkını yarattı. Bilen Bey size çok teşekkür ederim. Her zaman keyifle, yeniden fırsatlar oldukça çalışmak isterim.

Ecemnaz Canbaz

Her şeyden son derece memnun kaldım. Çok samimi ve profesyonelce çalışıyorsunuz. Teşekkür ederim.

Berk Demir

Hizmetten çok memnun kaldım, özellikle Bilen Bey'in emeklerine saygı duymaktayım.

Yasin Çiğdem

Pinar hanim bana ulastiktan 1 gun sonra , Yasin bey biz bu evi satariz dediginde ben diger planlarimi hayata gecirmeye baslamistim bile.Hersey icin cok tesekkurler.Elinize ve emeginize saglik.Basarilar dilerim.

Ali Özdek

Sevgili Bilen Bey, sizinle tanışmış olmaktan çok mutluyum. Gerek kişiliğiniz gerek iş disiplininiz gerek iletişim beceriniz gerçekten sizi özel kılıyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Yakup Özen

Memnuniyetle... İnsanlık tarihi boyunca iletişim önemli bir yer edinmiştir insan denen varlığın hissiyatında. Öyle ki nostaljisi güncele yerelden evrensel değişmeyen tek gerçek vardır bu sanatta: yüreğine dokunmadığınız kişinin zihnine asla ulaşamazsınız. Bu süreçte Meltem Hanım, sanatıyla ve bize verdiği destekle ebedi dostluğumuz açısından da önemli bir adım atmıştır. Kendisine yürekten teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın. Yakup Özen

Ahmet Şükrü Onat

Çok şey de söylenebilir fakat özet olarak söyleyebileceğim daha önce hiç rastlamadığımız özen sıcaklık ve uzmanlıkla karşılaştık. Güven ve samimiyet için minnettarız.

Elıza Khadızova

verilen hizmetten çok memnun olduk. ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Adnan Keklikoğlu

Beytepe Restorium Sitesi'ndeki D8 numaralı dairenin içinden kiracı çıktıktan hemen sonra, ben yurtdışında iken üç gün içinde yıllık peşin olarak ve gerçek piyasa rayicinden kiraya veren Bilen Kaya Bey'e çok teşekkür ederim. Ayrıca dairenin boya ve badana işlerini organize etmesinden dolayı da kendisine teşekkür ederim.

Ali Orhan Özenç

Ankara Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi'ndeki Divan Pastanesi kiracılı iş yerinde satmak istedik. yaklaşık dokuz ay boyunca emlak sektöründen birçok firmayla çalıştık. her defasında fiyatımızın pahalı olduğu ve amortisman süresini karşılamadığı söylendi. sonuç alamadık. bir referans aracılığı ile Bilen Kaya Beyle telefonda tanıştık son derece prensipli, disiplinli, ne istediğini ve nasıl yapacağını bilen yapısıyla beni ve kardeşlerimi etkiledi. yetkiyi aldıktan sadece 28 gün sonra yabancı yatırımcı istediğimiz fiyat üzerinden iş yerimizi sattı. kendisine o kadar güvendik ki yüz yüze görüşmememize rağmen noterden genel vekaletname gönderdik. Sonsuz teşekkürler. başarıları daim olsun.

Adnan Keklikoğlu

Üç yıllık süreç içinde 25-30 satış ve kiralama yaptım Bilen Bey ile en zor satışı gerçekleştirdik. müteahhitliğini üstlendiğimiz Beytepe Restorium Sitesi'ndeki Ada villaları'nda bulunan ve mülkiyeti kooperatife ait olan dört numaralı villanın satışında gösterdiğin dirayet soğukkanlı yapıcı tavrından dolayı Bilen Beye teşekkür ederim. alıcının ve kooperatif yönetiminin çok zordu tavırları karşısında iki defa satıştan vazgeçtim ama Bilen Bey her defasında arayıp bularak beni ikna etti ve satış gerçekleşti. İşine olan saygısı bilgisi güvenilir yapısı ve süreç yönetmelik otoritesi takdir aşağıya. Bilen Bey ile çalışmaya devam.

Hasan Orhan Özen

Sevgili Bilen Bey ile bu ikinci satışımı.z Ankara Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi'ndeki avukat kiracılı dairemizi satmak istedik. Bu dairemizi de yine istediğimiz fiyat üzerinden 13 günde sattı. Gerçekten ne yaptığını bilen gereksiz kişilerle uğraşmayan gerçek alıcı yaratan bir yapısı var. şeffaf süreç yönetimi, güvenilir ve otoriter yapısı ve sergilediği duruş için ben ve kardeşlerim adına kendisine teşekkür ediyorum. başarıları artarak devam etsin saygılarımızla.

Osman Emir

Ben ona artık abla diyorum,çünkü kendime o kadar yakın hissediyorum. Akpınar'daki dairemizi sattıktan hemen sonra Gölbaşı'ndaki arsayı, bizim almamızı sağladı. Çok uğraştı, hep güler yüzüyle ilgisi ve tavrıyla bizi kendisine hayran bıraktı. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Zehra Hazer

Meltem Hanımcığım merhaba. Sinpaş Marina'da yardımlarınızla aldığım dairede gösterdiğiniz çaba ve yakınlığınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Pamir Evinsoy

Ev alıp, satmak zor iş..Fakat Meltem hn. sayesinde bu işi gönül rahatliğıyla ,kolayca hallettik.Bu konulardaki bilgi birikimi, dürüstlüğü, güven veren samimi yaklaşımı tüm tedirginliğimizi yoketti..Sürecin her aşamasında yanımızda idi, sabırla, güleryüzüyle , tekrar tekrar anlatarak destek verdi, güven içinde tapumuzu almamızı sagladı..Emekleriniz , yardımlarınız , dostca yaklaşımınız için cok teşekkürler, iyi ki sizi tanımışız..Dr.Pamir Evinsoy

Ali Fuat Kamiloğlu

Re/max Yatırım ofisinden meslektaşım, Meltem Kalman hanımla yaptığımız ortak satış işlemi için kendisine çok teşekkür ederim. Süreç boyunca, müşterilerine olan ilgisi, bilgisi, olaylara son derece büyük bir profesyonellikle yaklaşması, satışın tüm aşamalarında yaşatmış olduğu güven duygusu sayesinde sorunsuz bir satış işlemi gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür eder, nice böyle güzel ortak işlerimizin olmasını temenni ederim.

Engin Bostancı

Bilen Kaya'nın bize vermiş olduğu hizmetin yanı sıra, güler yüzlü ve yapıcı yaklaşımı, işinde gösterdiği ciddiyet ve sorumluluktan dolayı kendisine teşekkür ederiz. gelecekteki gayrimenkul işlemlerimizde Bilen Bey kesinlikle ilk aklımıza gelecek isim olacaktır.

Banu Gökçek

Bugüne kadar emlak sektöründe olduğum hiçbir kişi ve kurumdan böyle kaliteli ve profesyonel hizmet almamıştım. Evin satışı konusunda yardımcı olan Bilen Bey ise gerçekten işinin ehli Türkiye şartlarında rastlanabilecek en kaliteli insan. Her aşamada kendisinden çok iyi hizmet almış olmanın ayrıcalığını yaşattığı için Bilen Bey'e de özel teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılarımla.

Belgin Nilüfer Erdoğan

Bilen Kaya ile evimin satışında tanıştık. Referansla adını almıştım. Bununla birlikte işindeki disiplin, bilgi, analiz yeteneği çok gelişmiş ve mülk sahibini çok rahatlatan iş yükünü üzerinden alan birisi. Yoğun iş temposunda işimi çok hafifletti. Gerçekten işinde başarılı, liyakat sahibi olmasını kutluyorum. Teşekkürler Bilen Bey.

Birce Sapmaz

Bilen Bey ile çalışmak bizim için büyük şans oldu. Her konuda destek verdi bizlere. Keşke tüm alım-satım ve kiralamaların kalitesi Bilen Bey'in verdiği hizmet kadar kaliteli olsa. Verdiğiniz değer için minnettarız.

Seher Yozgatlı

Pınar hanımla çalışmaktan çok memnun oldum. Gerçekten samimi, dürüst ve çok çalışkan. Gayretleriyle bizim çok güzel bir gayrimenkul sahibi olmamıza yardımcı oldu. İlgi ve alâkasına teşekkür ederim.

B*******

Merhaba, kiraladığım ev ve ev sahibi ile ilgili aklımdaki tüm soruları silen, her aradığımızda yanımda olan, empati yaparak ev sahibi kadar kiracı haklarını da savunun Pınar hanım size yapılacak tüm övgüler az kalır.Sabrınız anlayışınız ve haklarımızı karuyup kolladığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ederim.İyikilerim arasında ilk sıradasınız.

Muhammed Türkdili

Kiracısı olduğumuz evi, bizim almamızı sağlayan, eve müşteri getirirken saygısı, anlayışı ile takdirlerimizi toplayan Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.

A*******

Meltem Hanım ailemizin Gayrimenkul Danışmanı.Sinpaş Marina'daki evimin değerlemesini o kadar doğru yaptı ki, tam da dediği rakamdan satışını gerçekleştirdi. Ayrıca kurumlarda düzeltilmesi gereken prosedürleri büyük bir gayretle ve çok kısa sürede hallederek, tarafımızdan büyük beğeni topladı. Hızı, güvenilirliği ve güler yüzü sayesinde satışımızdan çok büyük bir memnuniyet duyduk. Teşekkürler, başarılar Meltem Hanım.

Z*******

Meltem hanımın içten ve samimi ilgisi, titiz iş yapma anlayışı ve güvenirliği beni çok mutlu etti. Özellikle çok stresli olan tapu yapma durumunuda son derece profesyonel olarak yöneten birisi. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Ahmet Demir

Akpınar'daki evimi tamamıyle Meltem Hanım'a teslim ettim., " ev senin" dedim. İçindeki kiracım ile de kurmuş olduğu son derece güzel iletişim ile, beni hiç yormadan, üzmeden, kendi evi gibi ilgilenip, satışını gerçekleştirdi. Bir emlak danışmanına bu kadar güvenebileceğimi hiç tahmin etmezdim. Bundan sonraki tüm işlerim ona teslimdir. Çok teşekkür ederim Meltem Hanım. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

Yalçın Onuk

SİZİN VERDİĞİNİZ HİZMET MÜKEMMELDİ. ÇOK TEŞEKKÜRLER. GÜVENİLİR, HIZLI VE ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET ALDIĞIM İÇİN ÇOK MEMNUM OLDUM.

Betül Ersan

Bilen Beyle tanışmamız altı yıl öncesiydi, gösterdiği ilgiden, yakınlıktan ve işini yaparken kaldığımız memnuniyetten dolayı tekrar tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Emlak alımlarımızda yollarımız kesiştiği için çok mutluyuz. Tekrar teşekkürler Bilen Bey iyi ki varsınız.

Zikri Baytar

Bilen Beyle son iki yılda epeyce çalıştık. Her an ilgi ve alakasını esirgemedi. Sağolsun varolsun. Tanıdıkça ailecek hayranlığımız daha da arttı. İş ile ilgili olarak çok detaycı, titiz ve çalışkan olduğunu her defasında gördük. Bazı kişileri tanıdıkça iş dışında düşünce yapısını, ailesine olan bakışını gördükçe, yakınlaştıkça hayranlığınız artar. By Bilen olarak hayatımıza girip ailecek Bilen Abimiz oldu. İyi ki varsın By Bilen İyi ki varsın Bilen Abi

Serhan Ekinci

İlk kontağımızdan satış işleminin sonuçlanmasına kadar olan süreçte Doruk Bey'in profesyonelliği, ilgisi, bilgisi ve duruma olan hakimliği çok zor görünen bir satış işlemini kolaylaştırdı. Kendisine müteşekkiriz ve bundan sonra beraber çalışmayı diliyoruz.

Berat Türkili

Re/max'ı aradığımızda, dünyanın en iyi insanı ile tanışacağımız aklımın ucudan bile geçmezdi.Meltem Kalman hanım ile şimdi dostun arkadaşlığın ötesinde akraba gibi olduk.İstanbul'dan Ankara'ya gelmeden güler yüzü sıcacık ses tonuyla bütün işlerimizi canı yürekten takip etti ve de halletti.Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi tekrar iletiriz.Siz de Re/max'ı tercih edin ve Meltem hanım hakkındaki düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu görmüş olun. Berat Türkili

B*******

Güvenilir, aynı zamanda hızlı ve dakik çalışmasıyla işleri kolaylaştırarak bitirme yeteneğine sahip, iletişimi ve insani yönü güçlü bir danışman tanıdığım için çok memnun oldum.

Pınar Bağcıoğlu

İlgili, dürüst, güvenilir, çalışkan ve sıcakkanlı bir emlak danışmanı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz, iyi ki kendisini tanıdık, bundan sonra da her türlü emlak danışmanlığında Zübeyde hanıma başvuracağız, sonsuz teşekkürler..

Erkan Tekin

O bizim kraliçemiz, O bizim kardeşimiz, O bizim can dostumuz, Sonraaaaa, o bizim Profosyonel emlak uzmanımız. Kendi özel işi gibi işinizi Takip edeceğinden ve çözüme kavuşturacağından hiç şüpheniz olmasın

Fatma Eker

Bahçe katı dairemizi satın alma sürecinde göstermiş olduğu gayret, iyi niyet, yapıcı davranışları ve tapu sürecindeki profesyonelliği için Bilen Kaya'ya teşekkür ediyoruz. Çalışmasından dolayı evimizi kiralaması için yine Bilen Bey'e teslim ettik. Başarılarınızın devamını dileriz.

Mehmet Tahir Turan

Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Berna Tüz Kohen

Sayın Bilen Kaya, Yıldız'daki dairemizin satışında vermiş olduğunuz güler yüzlü, yapıcı ve profesyonel yaklaşımınıza teşekkür ederim.

Şadiye Doğu

Dairemi kısa sürede iki yıllık peşin ödeme ile kiraladı. Çalışmalarından dolayı teşekkür ederim

Sema Başaran

İL DIŞINDA OLMAMA RAĞMEN TÜM DETAYLAR İLE BİZZAT İLGİLENDİĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Irmak Alptürk

İşinde çok iyi profesyonel iş bitirici ailemizin yatırım danışmanı Fethi Buğra Beye çok teşekkür ederim.Tüm alım satım kiralama yatırımlarımızda hep yanımızda.

Şenel Arduç

Ev alırken tüm süreçlerde yakın ilgisi, bilgisi ve güler yüzlü pınar hanıma teşekkür ederim.

Şenel Arduç

Ev satın alırken işlemlerinin her aşamasında güler yüzlü samimiyetli ve bilgi sahibi danışmanlıklarindan ötürü Meltem hanıma teşekkür ederim

Öner Çetinkaya

Remax Yatırım'dan gayrimenkul uzmanımız Sn. Bilen Kaya aracılığıyla villamızı Şubat 2021 tarihinde satın aldık. Bilen Bey'e ilkeli tutumu çabası ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz. Hem satıcı hem alıcı için hakkaniyetli bir yaklaşım sergilediğine inanıyorum. Umarım kendileri ile çalışma fırsatı buluruz. Ayrıca alım/satım işlemlerini profesyonel ellerle; bir BİLEN ile yönetmek gerektiğini de paylaşmak isterim.

Erdem Eskil

Kiralama işlemimizi çok hızlı ve problemsizce tamamladı. işine çok hakim ilgi alaka ve samimiyetinden çok memnunuz. Başarılarının devamını dilerim.

M. Tolga Aktaş

Sayın Bilen Kaya, Gösterdiğiniz ilgi ve samimiyete çok teşekkür eder, işlerinizde üstün başarılar dilerim..

İbrahim Bozoğlu

Emlak kiralama konusunda çok yardımcı olan Meltem Hanım'a çok teşekkür ederim. Başarılı ve güler yüzlü bir danışman. Tanıştığıma memnun oldum.

Muhidtin Duru

Sizin gibi işini seven, titiz çalışan ve kısa zamanda iş yerini kiralayarak sonuçlandırmış, bu konuda tecrübenin son noktasına gelmiş bir kişiyle çalışmaktan çok mutlu oldum. O kadar memnun kaldım ki bundan sonra da emlak işlerimde sizinle çalışmak isterim.

Aygül Berk

Merhabalar, 40 yıllık devlet hizmetim sonucu aldığım emekli ikramiyem ile hatıra olarak 1+1 ev aldım. Emlak işlerinde en iyisi olarak REMAKS'ın önerilmesi üzerine MELTEM KALMAN Hanım'la tanıştım. Sağlık sorunlarım nedeniyle hassasiyetim yüksek olduğunu belirterek beni yormayacak bir kiracı bulmasını istedim. Meltem Hanım da anlayışlı, güleryüzlü, beni sürekli bilgilendirerek, hızlı bir şekilde, profesyonelce bana öyle bir kiracı buldu ki, sonuçtan maddi ve manevi olarak hem kiracım, hem ben cok mutlu olduk. Iyi ki sizinle tanıştım, IYI Kİ.

Beril Aydın

Remax Yatırım Bilen Kaya'ya gayrimenkul satışında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

Mustafa Yıldırım

Kooperatifimize kayıtlı Restorium ada villaları içinde yer alan 4 nolu bağımsız bölümün satışında göstermiş olduğunuz fedakarlık ve yapıcı tutumunuzdan dolayı çok teşekkür ederiz. T.H.S.S. GENÇ ANKARALILAR 91 KONUT

Burak Yılmaz

Meltem ve Pınar hanımdan gayet memnun kaldık. Ayrıca Re/max Yatırım'dan da almış olduğumuz hizmetten son derece memnunuz.

Ulaş Gümüşoğlu

Meltem hanımla uzun zamandır çalışıyoruz. Her seferinde, kolay ulaşabilirliği, sektör bilgisi ve samimi yaklaşımı sayesinde konutumuzu, biz uzakta olmamıza rağmen çok rahat bir şekilde kiraya verebiliyoruz. Kendisinden çok memnunuz.Teşekkürler.

Dilek Güçer

Evimi kiralamam sırasında Meltem ve Pınar hanımdan yardım aldım. Her ikisi de çok kısa sürede, gayet güleryüzle ve profesyonelce çalışarak evimi sorunsuz kiralamamı sağladılar. Her ikisine de çok teşekkür ediyorum.

Furkan Karabulut

Meltem hanım inanılmaz ilgili ve samimi kendisine bu tutumu için teşekkürlerimi sunuyorum. Nezaketi ve pozitif yönüylede çok yardım etti bana. Kendisi işinin ehli ve profesyonel, hiç tereddüt etmeden Ankarada danışmanlık alabileceğiniz belki de en iyi adres diyebilirim

M*******

Pınar hanım Zirvekenteki evimizi çok kısa sürede kiraya vermiştir.Kendisine çok teşşekkür ederiz.

Burak Çakmak

Remax'tan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Bilen Bey bize bir baba şefkatiyle yaklaştı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Burak Öztürk

Sektörde Aynı marka çatısı altında çalışmaktan aynı mesleği yapıyor olmaktan mutluluk duyduğum enerjisi ile samimiyeti ile çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile kendisini herkese kanıtlamış olan Meltem ablama yapmış olduğumuz ortak satış için çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte bana olan inancı ve güveni içinde çok teşekkür ediyorum. Birlikte nice güzel işlemlerimiz olur inşallah.

Atilla Keskin

Ev kiralama konusunda doğru yönlendirilmesi her konuda bilgisi ve güven veren tarzı ile bizim kalbimizi fetheden güzel insan teşekkürler Zübeyde hanım

Zehra Aydın

aldığımız hizmet harika. kiraladığımız ev kesinlikle internet sitesinde gördüğümüz fotoğraflarla birebirdi. sorduğumuz bütün sorulara netlikle cevap verildi. aklımızda soru işareti olmadan kiraladık. doruk beye göstermiş olduğu hizmetten dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Neslihan Yılmaz

Doruk Bey ilgisi ve tüm özverisiyle çok güzel bir işe birlikte imza attık. Der şey için teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar dilerim. Her zaman tercihim olacaksın Doruk'cum.

Ayşın Öcmenler

Meltem hanim 2.kez evimizi kiraya vermemize yardimci oldu.evimiz 1 gun bos kaldi.ertesi gun coktan kiraya vermisti.dikkat ettigi en guzel sey bence kendi evini kiraya verir gibi ayni hassasiyetle davranmasi.meltem hanim ailemizin emlakcisi artik.ailede kimin ihtiyaci olsa hemen kendisini ariyoruz.

Adnan Keklikoğlu

Bilen bey ile yaklaşık üç birlikte çalışıyoruz. büyük bir ciddiyet saygı ve sahiplenme duygusu ile işini yapıyor. beytepe restorıumda d8 numaralı dairemi bir hafta gibi kısa bir süre çok üst düzey ve kaliteli bir devlet adamına kiraladı. bu kiracı bulunduğu yere değer katar. teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim

Yusuf Yeşilbağ

Ev aramaktan bıktığımız, artık pes ettiğimiz bir anda Meltem Hanım'ın portföyünü gördük ve tam istediğimiz bir yerde ve koşullarda olan bu evi Meltem hanım sayesinde kiraladık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ben de eşim de çok memnun kaldık. Saygı ve sevgilerimizle.

S*******

Meltem Hanım'a, evimi satma süresince gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı son derece memnun olduğumu belirtir, işlerinde başarılar dilerim.

Dilek Karaman

Meltem'ciğim, canım arkadaşım, yine bıkmadan, usanmadan, evimizi en iyi kiracılara kiralamak için gösterdiğin çabaya sonsuz teşekkürler. İşini ne denli özenli yaptığını çok iyi biliyor, başarılar diliyorum.

Deniz Hüseyin Yüksel

Meltem ve Pınar artık sadece bizim danışmanlarımız değil, her anlamda her şeyden destek alacağımız, sonsuz güven duyduğumuz dostlarımızdır. Gerek Beysukent'teki villamızın satışında gerekse akabinde yine bizler için çok uğraşarak tam istediğimiz bir yerden ve projeden ev almamıza vesile olan üstün çabalarını takdir etmemek mümkün değil. Birlikteliğimizin çok uzun sürmesi dileğiyle. Başarılar..

Emrecan Budak

Normalde çok daha uzun sürebilecek olan satış işlemini çok daha kısa sürede neticeye ulaştırdığınız için teşekkür ederim. Sonuç odaklı ve tüm hakları koruyan bir danışman olduğunuz için teşekkür ederim.

Duygu Koçyiğit

Sevgili Meltem hanım sayesinde harika deneyimlerim oldu.Ev alırkende satarkende kiralarkende her seferinde hem en güvenli hem en karlı hemde en kolay ve pratik şekilde tük sürecimi yönetti elimi kaldırmadım desem yeridir her işimi bana en küçük zorluk hissettirmeden özveriyle başarıyla halletti!Sizi seviyoruz Meltem hanım başarılarınızın kat kat artarak devam etmesi dileğiyle..

Onur Mercanlıgil

Beysu villalarındaki aldığımız yer ile ilgili aldığımız danışmanlıktan çok memnun kaldık. süreç pürüzsüz ilerledi. Çok memnun kaldık.

Ali Orhan Özenç

Bilen Bey e ekspertiz aşamasından satış sonrasına kadar gayet profesyonel, titiz, iyi niyetli ve yapıcı yardımları için teşekkür ederiz. Maratonumuz daha devam etmekte umarım bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı mükemmelliği yakalarız.

Çağla Nur Keçeci

Karşılamadan itibaren oldukça güleryüzlü, aklımızdaki tüm sorularımıza içtenlikle cevap veren bir emlak danışmanı aracılığıyla ev tutmak bizim için çok güzel bir deneyim oldu. Evi tutma sürecinden sonra desteklerini bizden esirgemedi kendisi ilk evimizde büyük şansımız oldu Emekleri ve ilgisi için Meltem hanıma çok büyük teşekkürlerimizi sunarız.

Devrim Derya Öngün Ekşi

Sayın Meltem Kalman'a ev almaya karar verdiğimiz ilk günden itibaren ilgili tavrı, bilgi paylaşımı, satıcı ve alıcı arasındaki ilişkiyi koruması ve sıcak ve sevecenliği ile bu stresli geçebilecek süreci güven ve sağlıklı bir şekilde yürütmemizi sağlamıştır. Kendisine teşekkür eder, nice güzel alış ve satışlarda buluşmayı dileriz. Eczacı Devrim Derya Öngün Ekşi

Behram Bengisoy

Buğra Bey vermiş olduğunuz hizmetler tamamen profesyonel ve yardımcı seviyede idi. Çok memnunuz ve çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Teşekkür eder, başarılar dileriz...

Erol Arslan

Bilen bey, alım- satım işleminin sorunsuzca neticelenmesinde yarduımcı olduğunuz için size çok teşekkür ediyoruz.

Asli Deniz Akin

Cok kisa sure icerisinde Bodrum dan Ankaraya tasinmam gerekti. Internette buldugum ilk ilani aradi. Ne kadar sansliymisimki aradigim kisi Zubeyde Hanim cikti. Sadece fotografini gorerek tuttugum ev bekledigimden bile daha guzel cikti. Tasinma oncesinde ve sonrasinda ancak ailemden biri olsa bu kadar ilgilenirdi. Icim rahat, guvenle ve huzurla artik hangi emlak uzmaniyla calisacagimi biliyorum. Her sey icin kendisine cok ama cok tesekkur ediyorum.

Ayfer Acar

Dormanlı Tower'daki daireyi almamıza vesile olan ve bilmediğimiz tüm ayrıntıları tek tek bize izah eden Meltem Hanım'a çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Çanlı

Sayın Bilen Kayanın emlakımın kiralanması sürecinde yaptığı tüm işlemlerden memnunum. gerek konu hakkındaki bilgisi gerek sürecin her aşamasında beni bilgilendirmesi güven vermiştir. kiralama sırasında kiracı ile tanıştırması ve sözleşme imzalanması sürecinde aksaksız şekilde gerçekleşmiştir. kısaca Bilen Kaya'nın verdiği hizmetten %100 memnun kaldım.

Ülger Şenliler

emlak hizmetlerinden çok memnun oldum. kendisi ile irtibatımı devam ettirmek istiyorum.( bundan sonraki ev alım -satım kiralama işlerim için). kendisine çok teşekkür ederim. - işin uzmanı.

Neşat Altan Katipoğulları

Son iki haftadır yaklaşık 20 tane ev gezdik ve birçok emlakçı ile görüştük. İşini sevmeyerek yapan onca emlakçıdan sonra Bilen Bey ile tanışmak bizi oldukça mutlu etti. ilk görüştüğümüz andan itibaren samimi yaklaşımı, içten tavrı bizi çok mutlu etti. kendisinin samimiyeti karar vermemizde çok etkili oldu. kendisiyle tanıştığımız için çok mutlu olduk. By Bilen ne satsa alırız. :)

Şule Çevikoğlu Fidan

Eray Bey bugüne kadar çalıştığım en güvenilir en profesyonel gayrimenkul danışmanlarından biridir Her konuya çözüm odaklı yaklaşmıştır.Kendi ahlakı, saygısı, efendiliği yanında mesleki bilgisi de eklenince gerçekten bu sektörde karşılaşabileceğiniz en iyi danışman ve yatırım uzmanı diyebilirim .Gerek işine saygısı gerekse işine ve danışanına verdiği değerle bence herşeyin en iyisine layık.Eray Beye bütün uğraşları ve emeği için çok teşekkür ederim

Nurcan Akgün

Burada temsilci olarak bizimle muhatap Çağatay Gökdemir'in hareket, davranış yaklaşım olarak profesyonelce davrandığını nazarımda olumlu intiba bıraktığını önemle bildiririm.

Evrim Bolgül

bilen kaya bey işini çok iyi yapan, saygılı, çalışkan, dürüst bir beyefendi evimizi 1 (bir) günde sattı. çok teşekkürler.

Tahir Zengin

Çok memnun kaldık. Çağatay Bey'e çok teşekkür ederiz.

Sibel Torun

Remax çatısında tanıştığım sevgili Bilen Kaya ile muhteşem bir dostlu mimarı olduk. Yaşadığım zorlu süreçlerde tüm profesyonelliği ile yanımda olması, evimizi gönül rahatlığı ile işine, çalışmasına, hayran kaldığım bir şekilde satışı gerçekleştirdi. Tanımama vesile olan her kurum ve insana minnetlerimi sunuyorum. Kalbinizi hiç yormadan her şeyinizi emanet edeceğiniz tanıyabileceğiniz en profesyonel gayrimenkul danışmanınız olacaktır.

Evrim Bolgül

bilen kaya bey işinde çok başarılı, çalışkan, dürüst, yardımsever bir insan. aldığımız ev için elinden gelen her şeyi yaptı. çok teşekkürler.

İhsan Uğurlu

remax yatırımdan sayın bilen kaya güler yüzü, iş bitiriciliği, tatlı dili ile işinde çok başarılı bir insan olarak tanıdım. hiçbir sıkıntı olmadan işlemleri hallettim. kendisine çok teşekkür ediyorum. başarılarının devamını diliyorum.

Nusret Erdener

Edindiği sayısız deneyimlerden süzülen birikimlerin kendisine sağladığı dünyaya ve yaşama bakışındaki uzgörümü işindeki başarının anahtarıdır. Sayın Bilenin bu becerilerini değerlendirirken müşteriyi ikna etmedeki paylaşımcı yaklaşımı onları rahatlatıcı ve güven ilişkisini kurumsallaştırmada başlıca etmen olmaktadır. son olarak sayın Sayın Bilenin benimsediği diğer değerli bir yaklaşımı olayların ve insani ilişkilerinin çözümlenmesinde temel yaklaşımı sistem disiplin olmasıdır.

Berna Tüz Kohen

Beytepede satın alma işlemi yaptığımız dairenin alımı esnasında gösterdiğiniz hız, ihtiyacımızın tespiti konusundaki farkındalığınız ve değerli hizmetiniz için çok teşekkür ederim güzel enerjinizi ve işinize olan saygınızı takdir ettiğimizi de belirtmek isterim.

Şerife Yıldırım

yaptığınız işe göstermiş olduğunuz saygıdan dolayı teşekkür ederiz. açıklayıcı ve güvenilir tavrınızdan dolayı minnettarız. kolay gelsin...

E*******

Gayrimenkulümü kısa sürede iyi bir kiracı ile buluşturdu tüm teknik detaylar ile ilgilendiği için teşekkür ederim.

Erkan Zorlu

Arayışta olduğum konumda tam istediğimiz gibi bir daire bulmamızda ve kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi için tekrar teşekkür ederiz.

Nisan Papila

Bilen Bey oldukça alakalı ve profesyonel bir kişi. Oldukça memnun kaldım.

Muhammet Döngel

ERAY BEY İŞİNİ SEVEN, ÇÖZÜM ODAKLI, GÜLER YÜZLÜ VE OLDUKÇA PROFESYONEL. KİRALAMA SÜRECİNİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YÜRÜTTÜ. SONRASINDA ÇIKAN UFAK BİR SORUNDA '' İŞİM BİTTİ MANTIĞIĞIYLA DEĞİL'' BİREBİR İLGİLENDİ. FİRMANIZ NEZDİNDE KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER, SİZLEREDE TİPİK EMLAKÇI ALGISINI ÇÜRÜTEN ERAY BEY GİBİ İŞİNİN EHLİ DANIŞMANLARLA HİZMET VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

Mustafa Yıldırım

Bilen Bey'e her şey için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz. Genç Ankaralılar Yapı Kooperatifi Başkanı

Adnan Keklikoğlu

Restorıum Villa Ada sona kalan 3 nolu villayı birçok müşteriden eleyerek en iyi fiyat ile satışını sorunsuz gerçekleştiren Bilen Kaya'ya teşekkür ederiz.

Veysel Demirtaş

Dairemizin kiralama süreciyle ilgili Eray bey ile anlaştık.Kendisi dairemizi çok kısa bir sürede kiraya vermekle kalmadı aynı zamanda tüm süreci gayet profesyonel ve başarılı bir şekilde yönetti.Kendileriyle çalışmaktan büyük mutluluk duyduk.

S*******

Çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum.Çok hızlı biçimde gayrimenkulümüzü nakite çevirdik.

Mehmet Canlı

Buğra bey tanıştığım andan itibaren işinde nekadar profesyonel sonuç odaklı iş bitirici olduğunu kanıtladı. Sonuç olarak satış işlemini çok hızlı sorunsuz biçimde bitirdi.Teşekkür ediyorum.

Aylin Demirtaş

Her şeyden çok memnun kaldık.

Zeynep Banu Uzunkol

Çağatay Bey ile ilk telefonda görüştük. Telefonda insana güven veren tavrı ile gönül rahatlığını kendisinden alıyorsunuz. Yüz yüze görüştükten hemen sonra bir gün içinde ve güvenilir bir şekilde evimi kiraya verdi. Kiralama işlemleri sırasında hem ev sahibi olarak hem hali hazırdaki kıracı olarak hem de yeni kiracı için memnuniyeti üst düzeyde tutmaya çalıştı. Ayrıntıları göz ardı etmeden güler yüzlü bir şekilde işlemlerimizi tamamladık. Teşekkürler.

Cem Tolga Seyidoğlu

Konusunda bilgili, güler yüzlü, piyasaya hakim işine özen gösteren bir arkadaşımız. Başarılar dilerim. Hızlı kiralama (1 gün) için teşekkür ederim.

Orhan İrfanoğlu

Eray bey kısa süre içinde kiracıyı buldu ve haberleşme trafiğini sabırla yaparak işi tamamladı. Çok çok teşekkür ediyorum

E*******

İlk evime sahip olurken kendisi gibi deneyimli, sordugumuz her konuda yardimci olan ve enerjik biriyle yol aldigim icin mutluyum. Tesekkurler

Mustafa Kemal Öztürk

Bay Bilen gerçekten bu işi bilen çok kıymetli saygıdeğer bir dostumuz abimiz. 2 sana önce malikane satışı ile tanıştığımız Bay Bilen'le bu yıl içerisinde Gölbaşı Diamond sitesindeki dairelerimizi(2 adet) öngördüğümüz süreden çok daha önce satışı kapatarak hem bizi şaşırttı hem sevindirdi. Kendisine çok teşekkür eder profesyonelliği güle yüzü ve işbirliği ile bizleri şaşırtmaya devam etmesini ümit ederim.

Eren Uymaz

Bizler uyumaz ailesi olarak Bilen Beyle bu yola çıktık bir telefon görüşmesi ile başlayan süreç tapu ile mutlu bir şekilde sonuçlandı daire gezmeye giderken ilk gördüğümüzde Bilen Beyin bu işi aşkla yaptığını anlamıştık ve bize çok önemli bir şey hissettirdi: güven. Sonraki süreçte her telefonumuzu cevapladı aklımdaki her soruya sabırla cevap verdi. Mülk sahipleri ile olan ilişkimize aracılık etti. bizler artık Bilen Beyin bir telefon uzağımızda olduğunu biliyoruz bu zorlu günlerde böylesi zor bir işkolunda her zaman bir Bilene sorun derim.

Ahmet Ramazan Biler

Sayın Mustafa bey ve Meltem hanım. Sizlerin aracılığıyla yaptığımız bu ev alımı işlemindeki gayretli çalımanız yakınlığınız çözüm odaklı oluşunuz Mustafa beyin centilmen hali ile sizin işinize olan olan saygınızı hayranlıkla gözlemledik eşimle beraber. İkinize de çok teşekkür ederiz ve kurumsal olarak tebriklerimizi iletiriz saygı duyulacak insanlarsınız iyi günler ve dileriz.

Gülcihan Sünger

Meltem Hanım, her yönden takdir ettiği mükemmel bir insan ve danışman bizimle öyle ilgilendi ki olaylara yaklaşım biçimi ve güvenilir yapısı ile hem benim hem de ailemin takdirini kazandı. Her şey için çok teşekkürler.

Musa Toprak

Meltem Kalman hanım sayesinde istediğimiz bölgeden, istediğimiz gibi bir daire kiraladık. Her aşamadaki ilgi alakası ve profesyonelliğinden çok etkilendik. Her şey için çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

İlhan Erden

Ankara Mamak'ta evimi satmakta zorlanıyordum, Meltem hanım ilgi alaka takip geribildirim, güler yüz yılmadan istediğim rakama evimi satmaktan ötesini yaptı.Kendisine çok teşekkür ederim. REMAX ailesi çok değerli kişi ile çalışıyor. Sevgiler .İlhan aerden

Yurdanur Gönültaş

14.10.2015te Remax ofisinde emlak danışmanı Meltem hanımla tanıştık. Birlikte arama sonucu 17.11.2015te dairemizi aldık diğer tarihlerde bir daire satıp bir daire aldık meltem hanımla çalışmak çok rahat ve huzurlu kendisi saat ve zaman gözetmeksizin her yönden huzurlu ve özverili çalışma yapısı olan bir kişiliğe sahip ben sadece ev almadım bir de dost kazandım teşekkürler Remax bizleri tanıştırdığn için güzel günlerde birlikte olma dileğiyle meltemim sen benim her zaman her yönden danışmanım olarak kalacaksın ailenizle birlikte huzurlu günler

Sinem Has

Her zaman bize ve konuya ilgili, düşünceli şekilde yaklaşımlarıyla birlikte evimizi satma konusunda bize yardımcı olan Çağatay Beye teşekkür ederiz.

Nusret Erdener

DURU Yapıdaki daireyi kiraya vermek arayışı içindeydik.Nisan ayı başında Remax şirketinden Syn Bilen KAYA ile bir sözleşme imzaladık.Bilen Byi tanıyınca, lider ruhlu olduğunu ve takım çalışmasına uygun bir çalışma ortamında işlerini kotardığına hükmettim.Bilen Byin müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklandığı belliydi. Çok laf etmemesi, az konuşması dikkat çekiciydi. Kısa sürede bir güven havasına gitmiştk. Sonuçta Bilen Bey, titiz bir çalışmayla, isteklerimizi karşılayan uygun bir kiracıyı bulmştu.Tüm aşamalarda bize yardımcı oldu.

Cenan Şarman Utku

Zübeyde Hanım; profesyonelliğine, sıcakkanlılığını, çalışkanlığını eklemiş üst düzey bir yönetici. Yönlendirmeleri ile doğru adımlar attık. Kuşkusuz, güvenerek çalışabileceğiniz bir profesyonel.

Dilber Arslan

Eray bey işinde uzman, güvenilir, nazik, güler yüzlü çok sabırlı ve saygılı bir danışman.Kısacası kendisinden çok memnun kaldık.Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz...

Ayşe Öztürk

Daireyi kiralama aşamasında ortaya çıkan sorun ve problemleri gayet ustaca ve her iki tarafında çıkarlarını gözeterek çözüme ulaştırdığı için Eray beye teşekkürlerimizi iletiyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Fatma Akın

Hızlı, güvenilir, profesyonel ve sonuç odaklı gayrimenkul hizmetleri için kesinlikle Eray bey...Kesinlikle Re/Max Yatırım...

Gülev Deringör

Ankara, Park Oran Sitesindeki dairemi kiraya verirken gösterdiği titizlik, özveri ve sabır için sevgili Zübeyde Aslangüle çok teşekkür ediyor ve herkese samimiyetle tavsiye ediyorum.

Güler Turan

Zübeyde Hanımın güler yüzü, sıcaklığı, insana güven veren davranışı, iş takibi, şeffaflığı, profesyonelliği, ev alma sürecinden baştan sona kadar gösterdiği gayret, ilgi ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ellerinize ve emeklerize sağlık️

Tuğçe Öztepe

Güneş hanım mesleğini yapıyor demek isterdim ama mesleğini resmen yaşıyor :) gösterdiği evle kendisi oturacak gibi ilgileniyor. Her sorunu kısa sürede çözüyor. Güvenilir bir kişi ve sektöre hakim. Saat kaç olursa olsun rahatça destek verebiliyor. İyi ki tanışmışız diyorum..

Selma Kureş

Eray bey evimi çok kısa bir sürede kiraya verdi.Her aşamada sürekli irtibat halinde.Çok memnun kaldım.Teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

Erol Arslan

Sn. Bilen Kaya, Remax Yatırım Kule Evo'daki dairemin kısa sürede ve değerinde satılmasına yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Beyza Mehmet Bakır

Hayalimizde ki eve kavuşma sürecinde bizlere her türlü konu da destek ve danışmanlık sağladığı için teşekkür ediyoruz. İşini hakkıyla ve dürüst bir şekilde yapan güzel insan biz ailecek çok sevdik her şey için teşekkürler

Şafak Eronat

Zübeyde hanım Ankaradaki evimizi alırken ev sahibinin emlak temsilcisiydi, kendisinin dürüst ve adil yaklaşımı ve çözüm odaklı kişiliği aynı evi satmak isteyince yıllar sonra kendisini tercih etme sebebimizdir. Şehir dışında olsak da kendisine olan güvenimizde bizi hiç yanıltmadı, huzurlu ve endişesiz bir satış süreci yaşadık. Kendisine teşekkür ederiz. Başarılarını sonuna kadar hakeden biri.

Arda Korum

Meltem Hanım, Kiralayan olmanında kiracı olmanında türlü zorlukları olduğu bugünlerde Remax markasına güvenerek ilk andan itibaren ilgi ve anlayışla karşılandığımız ofisinize adım attık. Bizi güleryüzünüz, hiç bitmeyen sabır ve enerjinizle karşıladınız.Sayenizde sadece değerli kiracılara sahip olmadık aynı zamanda işini bilerek ve severek yapan insanların ne kadar ilham verici olduğuna şahitlik ettik.İyiki sizi tanıdık.

Öznur Demirtaş

Meltem Hanımı tanımaktan dolayı çok mutluyum. Müşterilerine ne kadar sıcak ve samimi davrandığına bizzat şahit oldum. Son derece dürüst, güvenilir bir insan. Kendisine sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Ali Özdek

Sayın Bilen Kaya, gayrimenkul alışımda göstermiş olduğunuz samimi, titiz ve profesyonelce desteğiniz için çok teşekkür ederim...

Behçet Özgün Mahmutyazıcıoğlu

İstek ve arzularımızı dikkate alan, saygılı ve sevgili Çağatay Bey'e ev alma konusunda bize yardımcı olduğu hayalimizi gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz.

Emine Semerci

Meltem Hanım'la bir gayrimenkul yatırımı münasebetiyle tanıştım. Olaylara yaklaşımı, sorun çözme konusunda gösterdiği sabır ve içtenlikli çaba mesleğini ne kadar sevdiğini gösteriyor zaten. Normalde ince eleyip sık dokuyan, herşeyi kontrol eden biri olarak bu sefer kontrolü ona bıraktım. Ve gördüm ki, kendisini hem alıcı hem satıcı yerine koyarak, bütün sorulara cevap verebilen ve sizi güvende hissettiren bir profesyonel. Gerek kişiliği gerek iş yapış tarzı ile benim kalbimi kazandı. Başarılarının devamını dilerim. Selam ve sevgilerimle.

Emine Yılmaz

Meltem hanımın ilgisi, bilgisi ve pratikliği ile kısa sürede dükkanımızı sattık. Aynı zamanda çok güler yüzlü ve samimi.Teşekkür ederiz.

Perim Öktem

Çalışma süresi içindeki hızı ve ilgisi için Zübeyde Hanım'a çok teşekkür ederim...

Ömür Alileo

Zübeyde Hanımın iş takibi, profesyonelliği, sürecin başından sonuna gösterdiğiilgisi, parkoran'daki evin alımı ve kiraya verilmesi konusunda ailemize oldukça yardımcı olmuş, işlemlerimizin en iyi şekilde sonuçlandırılmasını sağlamıştır.Bundan sonra ki tüm işlerimizde, danışmanımız olarak destek almaya devam edeceğiz. Dürüst ve güleryüzlü hizmeti için teşekkürler...

Fatoş Ülker

Güneş Hanım, işini bu kadar seven bi insanla karşılaşmadım.Hafta sonu bile demeden gece gündüz bizim mutluluğumuza destek oldunuz.Emeginiz ödenmez. Daha çok işimiz olucak sizinle.:))

Mustafa Zoral

Gayet anlayışlı, kibar ve dürüst bir çalışanınız olan Çağatay Bey'e teşekkür ve takdirlerimi iletirim.

Gizem Karadere

Güleryüzlü, güvenilir, sözünde duran ve işinde son derece profesyonel olarak bizlerle ilgilendiğiniz için Çağatay Bey'e teşekkürlerimizi iletiriz.

Zeki Orkun Yiğit

Öncelikle telefonda görüştüğümüz ve bize yardımcı olan bilen beye çok teşekkür ediyorum. Ev bulma sürecimizde bize çok yardımcı oldu.

Bayram Çiftçi

Selam meltem hanim kisa zamanda dukkanimi sattiginiz icin cok tsk ederim remax firmaniz cok ciddigi bir kurum sizde cok tecrupelisiniz butun isleri siz hallettiniz biz sadece tapuya gidip yalniz imzamizi attik cok tsk ederiz siz bir suru emek harcadiniz tesekkurler islerinizde basarilar dileriz

Cesim Uzmali

Çağatay Beyden çok memnun kaldık. Gerçekten işinin ehli, ne dediyse aynen o şekilde süreç ilerledi ve biz hiçbir şey düşünme zahmetine girmedik. Hizmetinden dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Adnan Keklikoglu

Bilen Bey ile bu kaçıncı kiralama veya satışımız bilmiyorum. Bundan sonuç satış ve kiralık hattında olan tüm mülklerimin diğer emlakçıları feshederek Bilen Beye verdim. En hızlı performansı kendisinden aldım. Diyalog olarak da en yakın ilgi ve yakınlığı kendisinde görmemin de bu konuda etkisi olmuştur.

Musab Affoura

Sayın Bilen Kaya beyle gerçekten harika bir emlak edinme süreci yaşadık. Kendisi sağolsun çok yardımcı oluyor. Anlayışlı, ilgili, nazik, detaylı işini gerçekten severek yapıyor. Açıklamaları ve düşünceleri sağ olsun çok yardımcı oluyor. Aslında onun sayesinde aklımızdaki bütün soru işaretleri gidiyor daha doğrusu detaylı açıklamaları ile bırakmıyor ona gerçekten teşekkür ederiz…

Syed Atik Ahmad

Sn. Bilen Bey .. Beytepe Restorium’da D blokta bulunan PENTHOUSE SUITE dairenin, adına vekaleten işlem yürüttüğüm İngiltere vatandaşı Sn. Yasmeenn Khan’a satış sonrasında göstermiş olduğunuz İngiliz standartlarındaki hizmet kalitenize, son derece yapıcı, açık, profesyonel ve çözüm odaklı yapınıza, işinize olan hakimiyetinize, kararlı duruşunuza, bizlere olan saygınız ve hepsinden önemlisi daha ilk anda güven veren yapınıza çok teşekkür ederim.

Baha Keklikoğlu

Sevgili Bilen Bey Beytepe Restorium Ada Villaları‘ndaki 11 numaralı villamızın kiralanmasında göstermiş olduğu ciddiyete, sözünüzü tutmanıza (yıllık peşin ödeme ile istediğimiz rakama vermenize) ve getirdiğiniz müşterinin kalitesine sonsuz teşekkürler sizi tanıdığımızda ailece 40 ediyoruz iyi ki varsınız emlak sektöründe kaliteyi yükseltiyorsunuz. Başarılarınız daim olsun temiz satmak için bize gelen ancak sürekli fiyat indirerek satış yapmak isteyen emlakçılarda örnek olsun inşallah.

Erol Aslan

Bilen Bey göstermiş olduğunuz gayret ve hizmetiniz için teşekkür ederim. İyi işler yaptığınız için yolunuz açık olsun. Selamlar.

İ*******

Şirketimiz elemanına yapmış olduğunuz kiralama işleminde, gösterdiğiniz emeğe ve güçlü iletişiminiz için çok teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Hasan Orbay

Sn. Bilen Kaya ile harika bir emlak edinme süreci yaşadık. Anlayışlı, ilgili, nazik, sorduğumuz sorulara yılmadan cevap veren, birçok sorumuza daha sormadan cevap veren, detaylı açıklamaları ile soracak soru bile bırakmayan yaklaşımı ile Bilen Bey’e teşekkürü bir borç biliyorum. Tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle...

Mesut Korkmaz

Remax- Bilen Bey ev satışında bize vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunar ve memnuniyetimizi belirtmek üzere teşekkür ederiz. İsveç/Stockholm 'den Mesut ve Nilüfer Korkmaz

Burak Balcı

Evimi çok özenerek, titiz ve özverili çalışmasıyla 3.kez kiraya veren Meltem hanıma bir kez daha teşekkür ederim. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunum. Başarılarının devamını dilerim.

Erol Aslan

Sayın Bilen Bey, daha önce Beytepe Restorıumdaki 2 adet dairede göstermiş olduğunuz satışla ilgili performansınıza teşekkür ederim. Çevik sokaktaki villa için ayrıca teşekkür ederim. Samimi ve de dürüstlüğünüze de ayrıca teşekkür ederim.

Sultan Genç

Benim güzel kızlarım Meltem ve Pınar, beni hiç üzmediler. Ne dediysem yaptılar ve çok yardımcı oldular. Evime hep çok iyi kiracılar buldular. Bu seferde istediğim fiyatda evimi satarak beni son derece mutlu ettiler.Remax, böyle iki harika danışmana sahip olduğu için çok şanslı bence. Yolları açık olsun.

Ayla Aydın

Önce istediğimiz nitelikteki bir projeden daire almamıza vesile olan arkadaşım, dostum sevgili Meltem, sonrasında da istediğimiz nitelikte bir kiracı bularak bizi son derece memnun ve mutlu etti. Başarılarını görüyor ve takdirle karşılıyorum. Teşekkürler Meltem'ciğim.

Mustafa Dur

İstediğim daireyi kiralamamda yardımcı olan Meltem hanıma çok teşekkür ederim.Kendisi her türlü detay ile birebir ilgilendi. Başarılar dilerim.

B*******

Oyak Sitesi'ndeki daireyi kiralama konusunda Meltem hanımdan çok büyük destek aldık. Hem profesyonelliğini gördük hem de dostluğunu.Çok teşekkür ediyoruz, başarılar diliyoruz.

Arzu İnce

Meltem Hanım, ev kiralama sürecinde gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyorum.Çok kısa bir sürede beklentilerimize uygun bir ev bulmamıza yardımcı oldunuz.Ayrıca ev kiraladıktan sonra bile güler yüzünüz ile yardımcı olmaya devam ettiniz.İhtiyaç duyan tanıdıklarıma hiç düşünmeden sizi önereceğim.Tekrar her şey için teşekkürler, işlerinizde de kolaylıklar diliyorum.

S*******

Daireme, tam da aradığım kriterlerde çok iyi bir kiracı bulan Meltem Hanım'a çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılardilerim.

Yakup Kızıl

Merhaba, Meltem hanıma göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Profesyonelliği ve enerjisi ile işlemlerimizi sorunsuz ve kısa sürede tamamladı. Başarılarının devamını dilerim.

Efkan Öz

ÇANKAYA TÜRKÖZÜ NDEKİ DAİREMİ SATIN ALDIM ÇETİN BİLGEHAN BEY DEN İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.. BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM..

Orhan Şentürk

Kısa sürede istediğim şartlarda daireyi buldukları ve devamındaki yardımları için teşekkürler ediyorum.

M*******

Meltem hanım, çok güvenilir bir kişi. Ayağımıza kadar gelip, hizmet vermesi açıkçası çok mutlu etti bizi.Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

Gülşen Köseoğlu

Çagatay beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim . Kendisi çok bilgili ve nazik bir beydir . Kafamdaki bütün soru işaretlerini giderdi

Kaan Hakan

Çok teşekkürler, Çağatay bey.

H*******

Başkent Emlak Konutları'nda çok güzel bir dairem oldu. Çok teşekkürler Pınar hanım.

A*******

Başarılarınızın devamını diliyorum Doruk bey, emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

A*******

Kendisi bilgisi ve iş bitiriciliği ile fark yaratan bir danışman. Sonsuz teşekkürler.

Oytun Şenyüz

telefonda başlayan yer gösterme sürecinden kontrat imzalama aşaması dahil her safhada çok olumlu, çözüm odaklı tavrınız için sonsuz teşekkürler. Karşılıklı iş birliğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

G*******

Zübeyde hanımı işinin gerçekten hakkını veren bir kişi olarak hatırlayacağım. İlgi ve bilgisi tartışılmaz. Teşekkür ederiz.

S*******

başarıların daim kazancınız bol olsun

K*******

Çağatay beye iş bitiriciliği, çalışma azmi ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

S*******

Sayesinde harika bir dairenin sahibi oldum. Canı gönülden teşekkür ediyorum Pınar hanıma.

Bülent Görenek

Meltem Kalman hanım hem çok İyi bir insan hem de mükemmel bir emlak danışmanı. Ben şehir dışında olduğum için evimin kiralama işi ile hep o ilgilenir. Geçen sefer daha tadilat bitmeden, bu sefer de daha kiracı çıkmadan çok güvenilir insanlara kiraladı. Gözüm arkada kalmıyor. Onun evimizle ilgilendiğini bilmek gerçekten bize rahatlık ve güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

İlhami Atılgan

By Bilen her türlü övgüyü ve saygıyı fazlasyla hakkeden bir şahsiyet. O bir duayen. Yine başardı. 7 aydr kiralanamayn mülkümüzn yetkiyi aldıktn sonra sadece 10 gün içinde kiraladı. İnanılmazı başardı. Özellikle de muhteşem bir kiracı getirdi. İnsnları ikna etmesini, süreci yöntmesni mülke uygn müşteri yaratmasını, taraflara eşit mesafede ve hakkaniyetli olmasını çok iyi biliyr. Bu işi para için değil, gönül adamı olarak yapıyor. By Bilen ile artık gönül dostuyz. 3. İşlem bitti. Daha nicelerine inşallh. Seviyorm güzl insnı teşekkürlr emklerine

Serdar Özcan

Zübeyde Hanım'ı Ankara'daki bir mülkümüzün satışı için gene re/max çalışanı bir arkadaşım tavsiye etmişti. İki ayrı mülkün satışı konusunda son derece ısrarlı ve kendinden emin bir tavırla hareket etti ki, işinde uzman ve nasıl ilerlemesi gerektiğini bilen tavrı ile her iki tarafa da güven verdi. Yaklaşım biçimi ve hızlı ilerleme sağladığı için teşekkür ederiz.

Zikri Baytar

Sadece 2020 yılında yaptığımız bu 4. Çalışmadan dolayı Bilen KAYA’ya teşekkürlerimizi tekrar sunmak istiyorum. Çok büyük iş disiplini, çalışkanlığı, hayat deneyimi ve samimiyetle bütünleşen güvenilirliği kendisinde şahit olduğum temel karakterdir. 500 km uzaktaki taşınmazımızın satışını bu zorlu dönemde her iki tarafı mutlu ederek garçekleştiren ve sürecin her aşamasına sahip çıkan bir danışman olmanın ötesinde bir dost olarak görüyoruz. Sonuç olarak her aileye bir By Bilen öneriyoruz. Teşekkürler ailecek…

Ulvi Can Tanrıkule

Sayın Bilen KAYA, sayesinde bir seneyi aşkın süredir satamadığımız dairemizi sihirli değnek değmişçesine çok kısa sürede hem de tatmin edici bir fiyata satmış bulunmakta. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

A*******

Evimizi satın alma sürecinde gösterdiği ilgi, alaka ve özveriden dolayi kendisine cok tesekkur ediyoruz..

Ayhan Kaygusuz

Başkent Emlak Konutları'ndan kiraladığımız ev için bize gösterdiği ilgi ve memnuniyet açısından çok memnun kaldığımız Çağatay Bey'e çok teşekkür ederiz.

Filiz Yılmaz

Çağatay Bey ile çalışmak her zaman keyifli ve güvenli olmuştur. Kendisinin dürüst ve özgüvenli çalışması sayesinde istediğim evi tutmuş oldum. ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim kendisini.

Zeynep Kırıayak

Detaylara gösterdiği önem satış sürecinin yönetimi tüm teknik detaylar hızla yatırım yapmamız için çok büyük etken oldu. Teşekkür ediyoruz Buğra bey.

H*******

Başkent Emlak Konutları'ndaki daireme tam da istediğim gibi bir kiracı bulan danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler. Başarılarınız daim olsun.

N*******

Buğra Bey'e istediğimiz daireyi kiralamamızda ve organizasyonunda çok hızlı ve profesyonel yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz..

Mustafa Kılıçkalkan

Buğra beye yatırım yapmamıza yardımcı olduğu, alım sürecinde göstermiş olduğu özen ilgi ve alaka için tekrar teşekkür ederim.

Nafiye Bıyık

BUĞRA BEY PROFESYONELLİĞİNİZ İŞ BİTİRİCİLİĞİNİZ SAMİMİYETİNİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.SENİ TANIDIĞIMA ÇOK MUTLU OLDUM.

Kaan Ali Tekvar

Ankara'daki evimizi Buğra Bey'e emanet ettik. Gerek profesyonnelliği, gerekse ilgisi ve sistematik çalışması sonucunda kısa sürede sonuca ulaşması sayesinde kendisinden çok memnun kaldık. Tekrar çok teşekkür ederiz.

M*******

Hizmetlerinden dolayı kendisinden çok memnun kaldık, kendisine ve kurumunuza sonsuz teşekkürler.

N*******

Çok teşekkürler, başarılarınızın devamını diliyorum.

A*******

Fazla söze gerek yok Remax Yatırım ailesine teşekkür ederim kusursuz hizmetleri için. Özellikle Zübeyde hanım beni hiç şaşırtmadı, işlemimi kusursuz bir şekilde sonuçlandırdı.

İ*******

Güler yüzlü hizmetleriyle yanımızda olan Re/Max Yatırım Sayın; Mustafa Özyazgan Beyefendiye teşekkürlerimizi sunarız.

H*******

Her başarı büyük ekip çalışmasının sonucudur. Teşekkürler Re/Max YATIRIM!

U*******

Gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz Mustafa bey ve ekibinin.

E*******

Şehir dışında olmamıza rağmen hiç bir aksaklık olmadan, iletişimde kopukluk yaşamadan, güven sorunu olmadan çok hızlı bir şekilde yardımcı oldu bize. Emeklerinden ve yardımlarından dolayı çok minnettarım kendisine :) Tekrar birlikte çalışma dileğiyle :)

B*******

Pınar hn tanıdığım tüm emlakçılardan çok farklıydı, kendisine ve kurumuna sonsuz teşekkürler.

A*******

Tanıştığımıza çok memnun oldum Buğra bey herşey için çok teşekkür ediyorum.

E*******

Emeklerinize sağlık Pınar hn, tanıştığımıza çok memnun oldum. Sevgiler

A*******

Çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum Pınar hanım. Bir sonraki olacak işlemimizde tekrar beraber çalışmak ümidiyle.

L*******

Başkent Emlak Konutları'ndaki daireme çok kısa sürede dilediğim gibi bir kiracı bulan Pınar hanıma tüm destekleri için sonsuz teşekkürler.

K*******

Başkent Konutları'nda bulunan dairemi kendisine emanet etmekle çok doğru bir karar verdiğimi bana çok kısa sürede kanıtladı Pınar hanım, kendisine sonsuz teşekkürler.

G*******

Aradığım daireyi bana Başkent Emlak Konutları'nda bulan danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler, kendisine başarılarının devamını diliyorum.

A*******

Katkıda bulunduğunuz çaba ve ekstra zaman için kişisel şükranımı ifade etmek isterim Pınar hanım.

Neşe Doğan

Güler yüzlü ve işini profesyonel yapan bir danışman çok memnun kaldım. Bu yüzden bir ev daha kiralayabilirim:)

A*******

Buğra bey'e satış sürecimizdeki yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ediyor, başarılarının katlanarak devam etmesini diliyorum.

O*******

Sonsuz teşekkürler Buğra bey.

Karmen Sağbil

Ankara'da evimin satışı esnasında hizmetinden son derece memnun kaldık. Sayın Buğra Bey'e teşekkür eder saygılarımı sunarım.

S*******

Park Oran konutları için en doğru adres Zübeyde Aslangül.

H*******

Gelecek çalışmalarınızda, başarılar diler, mesleki kariyerinizi tebrik ederim Pınar hanım.

O*******

Buğra bey sizi ve şahsınızda ofisinizi tebrik ediyorum, çok başarılı ve örnek bir organizasyon ile satış işlemimi sonuçlandırdınız.Elinize sağlık, işte HİZMET BUDUR ....

M*******

Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

E*******

Güler yüzünüz ve kalite odaklı bakış açınızla, bana çok yardımcı oldunuz, teşekkür ederim.

A*******

Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve emekleriniz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ş*******

Kendisine yardımlarından dolayı minnettarım, her zaman çalışacağım bir danışman Zübeyde hanım, çok teşekkür ediyorum.

M*******

Emeklerinize sağlık herşey için çok teşekkürler.

H*******

Örnek ve başarılı çalışmalarınızın devamın diler, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

B*******

Mükemmel bir organizasyon ile dairemi kısa sürede işleme dönüştürdü Pınar hanım, kendisine sonsuz teşekkürler.

İ*******

Zübeyde hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum, çok memnun kaldım.

Barbaros Durgun

Sevgili Bilen Bey, Anka Natura sitesi B4/2 nolu dairemi çok kısa bir sürede ve istediğim fiyata satmış olmanız nedeniyle size teşekkür etmek istiyorum. Bütün süreçleri son derece profesyonel bir şekilde yönetmiş olmanız da beni ayrıca mutlu etti. Size işinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Atiye Temiz

Zübeyde Hanım çok sıkılmış ve bunalmış durumdayken hızır gibi imdadıma yetişti ve benirahatlatacak harika bir çözüm buldu. Disiplinli, dakik ve profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum...

Özkan Öztürk

Beytepe Restorıum'da bulunan dairelerimizin satışı konusunda bizlere sunduğu katkı ve desteklerden dolayı Sn. Bilen KAYA'ya teşekkür eder, çalışma hayatında üstün başarılar dileriz.

A*******

Çok memnun kaldık, sonsuz teşekkürler.

Yaşar Fatih

Ali bey sonuna kadar güvenebileceğiniz bir danışman. Kendisine ve kurumu Remax Yatırım'a yardımlarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devam etmesini diliyorum. İyi Çalışmalar.

Gülüstan Rüstem Emekçi

RESTORIUM ANKARA projesinde satın aldığımız dairenin satışında aracılık faaliyetlerini üstlenen, ilk andan son ana kadar her sorunumuzu pratik çözümlerle halleden, satış sonrası da her türlü desteği vermekten geri durmayan Sn. BİLEN KAYA VE REMAX ailesine sonsuz teşekkürler.

Haluk Keklikoğlu

Tarzı tanımış olduğum diğer danışmanlardan daha farklı biri, standart dışı. her zaman bir oyu satıcıdan yana olan satıcının yanında olan bir tarzı var. bu da satıcıya sattığı malın değerinde gittiğine ruhen ikna oluyor. Bilgilerinize..

Adnan Keklikoğlu

İçinde kiracısı olan D8 deki dairemi kiracım çıkmaya karar verdikten sonra Bilen Bey'e kiralaması için verdim. Ancak kiracı dairesini göstermek istemediği için birçok kiracı adayı kaybettik. Kiracının çıktığı gün kiralamayı gerçekleştirdi. Diğer kiralama yaptığı dairelerim gibi kiracıyı da hiç görmeden tüm sözleşme ve bilgileriyle teslim etti. Seçtiği kiracılarının hepsinin özel araştırmasını yapıp doğru kiracılara verdiğini ve tüm kiralamalarında tüm yetkileri vererek kendisine güvenimiz tamdır. Bizi hiç mahçup etmedi .

Merve Akça

evden çıktığımız ertesi gün evimiz Bilen Bey tarafından hemen kiraya verildi. kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

H*******

Emekleriniz için çok teşekkürler, tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.

U*******

Kendisiyle tanıştığımıza çok memnun olduk, sayesinde çok güzel bir eve sahibiz. Başarılarınız daim olsun Doruk bey.

N*******

Ev alımı süresince gerek yaklaşımınız gerekse verdiğiniz doğru bilgiler karşılığında sayenizde çok güzel bir eve sahip olduk. Tüm satış sürecinde cevabını bilmediğimiz çok sayıda soruya bıkmadan usanmadan cevap verdiniz. Meltem hanım size çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

A*******

Başarılarınızın devamını dilerim, sizinle tanışmak ve çalışmak bizler için büyük şanstı. Bundan sonra da herhangi bir gayrimenkul işlemlerimizde arayacağımız tek adres Remax Yatırım Pınar Turgut olacaktır. Sevgiler.

J*******

Zübeyde hanım ile Park Oran'da daire ararken tanıştık, kendisi klasik emlakçı kavramının çok dışında birisi, %100 güven ile işlemimizi sonuçlandırdık. Kendisine sonsuz teşekkürler.

M*******

Sabırla ve özveriyle çok uğraştınız evimi kiraya vermek için Meltem hanım. Evimin benim bile bilmediğim bir çok detayı ile ilgilendiniz.Gerçek danışman Meltem hanım gibi olmadır.Güvenilir, güler yüzlü, saygılı ve sabırlı.Çok teşekkür ederim, emekleriniz için.

Esra Ayten

Çözüm odaklı çalışan Remax uzmanı Bilen Kaya'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. yatırımlarımız için sizi tercih edeceğimi temenni ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Uğur Akça

Yeni kiraladığımız evimizde yaşadığımız sıkıntıları Bilen Bey hızlı ve güler yüzüyle çözüme kavuşturdu. Bize yaptığı muamele müşteriden öte dostu gibiydi. Kendisinin hizmetlerinden oldukça memnun kaldık. Bu yüzden çıktığımız evin kiralama işini de ona vermeye karar verdik. Samimiyetinden ve verdiği güzel hizmetten ötürü Bilen Bey'e tekrar teşekkür ediyoruz.

İ*******

1, 5 yıl süre ile başka rmlakçılardan çalıştım bir dairenin satamadılar hasbelkader kader ile Meltem hanımla telefonda tanıştık.1 ayda dairesi sattı.Dairwleri kendi mülkü gibi kabul eder müşterinin belediye ve diğer işlerini yapmaktan üşenmeden biri gerçekten işin hakkını veren bir insan işi sadece maddi boyutlu ile bakmaz müşterinin yerine koyar kendini üşenmeden kadın hali ile(ellerin yapamadığını) günde 5/10 müşteri baktırır yorulmaz.TEŞEKKÜRLER ÖELTEM HANIM

Vedat Aydın

Çok teşekkür ederim Meltem Hanım. Kiralık olarak tutuğum dairenin her şeyiyle birebir ilgilendiniz.İlginiz ve samimiyetiniz için bir kez daha teşekkürler. İyi çalışmalar.

E*******

Herşey için sonsuz teşekkürler, emeklerinize sağlık Ali bey.

F*******

Herşey için sonsuz teşekkürler, emeklerinize sağlık Ali bey.

S*******

Kendisi çok başarılı bir danışman, bünyenizde bu derece başarılı bir danışmanı bulundurmanız büyük şans. Emeklerine sağlık, sevgiler.

H*******

Dairemi çok kısa sürede işleme dönüştürerek beni büyük bir yükten kurtaran danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler ...

R*******

Eline emeğine sağlık sevgili Pınar hanımın, sonsuz teşekkürler.

A*******

I really appreciate everything you’ve done...

D*******

İstediğim daireyi bana hemen bulan sevgili Pınar hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılarının devamını diliyorum.

O*******

We want to thank Bilen Abi for all his help on our investment. We're happy to have contract him for this buying

Mustafa Oraner

Zubeyde hanim emlak sektorunde tanidigim guvenilirlik ve profosyonellik adina ender insanlardan biri olmustur. Kiralama ve satis konularinda cok basarili Tesekkurler

D*******

Zübeyde hn. ile Park Orandaki evimin kiraya verilmesi için biraraya geldik.Gerek kiraya veriliş sürecinde, gerekse sonraki tüm aşamalarda kendisi titizlikle ve birebir ilgilendi. Her evi kendi evini kiraya veriyormuşçasına davranması beni özellikle çok etkiledi. Dürüst, güvenilir ve piyasa bilgisinin çok iyi olması nedeniyle tüm arkadaşlarıma öneriyorum. Kendisi benim için artık bir iş ortağı olmaktan çok bir dost oldu.Herşey için çok teşekkür ederim.

M*******

Zübeyde hanım işini ciddiyetle, özenle ve titizlikle yapan bir insan. Özellikle kiraya verilecek dairelere kiracı seçerken çok titiz davranıyor. Oran ve İncek bölgelerinde konut alım satımı ve kiralama konularında doğru tercih Zübeyde hanımdır. Emlakçılarda en çok aradığımız özellik onda var: Güvenilirlik.

C*******

Merhaba Zübeyde hanımla bi arkadaşım aracılığıyla tanıştım.Kendisi çok çalışkan ve enerjisi çok güzel bi hanımefendi.Kendisinden evlerimizi kiraya vermesini rica ettik ve bir hafta bile sürmeden hepsini kiraya verdiBende bütün çevreme kendisiyle çalışmalarını öneriyorum.

D*******

İlk defa evimiz olacaktı ve biz hiç bir şey bilmiyorduk.Sadece biraz nakit paramız ve bankadan çekeceğimiz kredimiz vardı. Meltem hanımla ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren kendisine güven duyduk.O kadar sıcak, samimi ve içtendi ki, tüm detaylarla birebir ilgilendi ve bizi sorunsuz bir şekilde hayallarimizdeki ev ile buluşturdu.Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve bundan sonraki tüm emlak işlerimizde kılavuzumuz Meltem hanım olacaktır.

Emre Yıldırım

Zübeyde Hanimla bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Kendisi kisa sürede, biri Park Oran Konutlarinda olan, iki ayri dairemizin kiralanmasi konusunda bizlere yardımcı oldu. Yurtdışında oldugumdan dolayı tüm işlemlerle kendisi son derece titiz bir şekilde ilgilendi, geri bildirim sağladı ve kısa sürede sonuçlandırdi. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda oldukça profesyonel, bilgili ve güvenilir olduğunu düşünüyorum. Özellikle Park Oran Konutları için kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Umut Ak

Zübeyde hanım'ı bir arkadaşımız tavsiye etti, kendisi anlatılandan çok daha çalışkan, hızlı ve çözüm odaklı. Kısa sürede üç ayrı mülkümüzün kiralamasını yaptı ve çok iyi kiracılar buldu. Piyasa bilgisi ve insan ilişkilerinde çok başarılı, kendisine başarılar diliyoruz..

G*******

sevgili doruk bey tanışalı 2 gün olmasına rağmen içten davranışınız, güler yüzlü ve pozitif oluşunuz bu meslek tam size uygun başarılarınızın devamını diliyorum. sizi tanıdığıma çok mutlu oldum sevgiler.

Asuman Gonca

Çok memnun kaldık.Tüm ofis çok tatlı ve güler yüzlü.İş konusunda Buğra bey in yeterliliği çok üst seviyede.Herkesin menfaatini kolluyor.Teşekkürler

Melike Oğuz

Buğra bey sizden aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım.-, çok teşekkür ediyorum.bundan sonra emlak danışmanım sizsiniz.

Ali Evren Yıldız

Aslında zor bir iş insan psikolojisini bilmek ve ona göre davranmak gerekiyor. Doruk iletişim konusunda başarılı sevimli canatan biri. ileride çalışmayı düşünürüm.

Gözde Taşcı

Aradığımız her zaman ulaşıp sorularımıza yanıt bulduk. teşekkür ederiz.

Hüseyin Şanver

Doruk Bey'in vermiş olduğu hizmet, ilgi, alaka ve hoşgörü bizi gerçekten memnun etmiştir.

Bertan Artan

Zübeyde hanım dürüst yaklaşımınız ve çabanız için çok teşekkür eder, başarılarınızın daim olmasını dilerim.

S*******

Başarılarınızın devamını dilerim Ali bey emeklerinize sağlık.

A*******

Akadia Modern'de hayallerimdeki evi bana bulan danışmanım Ali beye sonsuz teşekkürler.

D*******

Ali bey ile kısa süre önce tanışmış olsak da bu kadar kısa süre içerisinde bu kadar iyi iletişim kurup işlemimizi sonuçlandırması bizi çok memnun etti. Sonsuz teşekkürler.

N*******

Çok teşekkürler, hem Remax YATIRIM'a hem de danışmanım Ali beye.

T*******

Akadia Modern Ankara projesinde tam da aradığım daireyi bana bulan Ali beye çok teşekkürler.

G*******

Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım, Akadia Modern'de müthiş bir dairem oldu. Sonsuz teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

M*******

Akadia Modern ondan sorulur, sonsuz teşekkürler.

S*******

Zübeyde Hanımla ilk kez çalıştım. Servisinden çok memnun kaldım. İlgili, takipçi ve iş bitirici.

A*******

Emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum Doruk bey.

C*******

İş bitirici, çözüm odaklı, her daim ulaşılabilir bir danışman Doruk bey, kendisine sonsuz teşekkürler.

A*******

Mükemmel hizmeti için Doruk beye çok teşekkürler.

B*******

Harika bir daireye kendisi sayesinde sahip oldum, sonsuz teşekkürler.

H*******

Yatırım ofisi danışmanı Doruk beye sonsuz teşekkürler.

G*******

Tek kelime ile müthiş hizmet, sonsuz teşekkürler.

F*******

Çok teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

Duygu Koçyiğit

Sevgili Meltem hanım, her ihtiyacım olduğunda hızlı, profesyonel, güvenilir, duyarlı, mükemmel işlere imza attınız, her zaman yolumuzun kesişmesi dileğiyle..

Arzu Bozkurt

Güleryüzüyle, ilgisiyle gönlümüzü fethetti, Aradığımız evi bulmasının yanısıra kredi işlemleri dahil tüm aşamalarada bizimle olup koşturdu. Meltem Kalman hanım her şey için teşekkürler

Kazım Karaağaç

7-8 aydır satmaya çalıştığım dubleks dairemi gerçek değerinden çok hızlı bir şekilde satmayı başardı satış sözleşmesini yaptığımız günden yaklaşık 4-5 gün sonra gerçektn alıcı ne istediğini bilen müşteri getirdi gezmek bakmak isteyen insanları elediğini söylemişti gerçekten bunu gördüm ilk gelen alıcı ile beni memnun edeck fiyatla bu satışı kısa bir zamanda gerçekleştirdiği için Bilen Bey'e çok teşekkür ederm satış sonrasında tapu işlemlerinde de banka işlemlerinde yardımcı oldu. İlgili bilgili güven veren ve emek vern Bilen Bey'e saygılarımla.

Filiz Yıldız Kutlu

Evin ilanını ilk gördüğümüzde telefonla arayıp görüştüğümüz sevgili Bilen Bey birkaç saat sonraya randevu verebilmiş olmasına rağmen ilk temasta verdiği güven ve uyandırdığı merak nedeniyle bekleyip evi gördük ve evi o anda, o gün almaya karar verdik. iyi ki de öyle yapmışız.ev alım aşamaların her birinde yanımızda oldu heyecanımıza ortak olduğu gibi hayatımıza renk katacak olan yeni evimizde tanıdığımızda çok sevindim Bilen Bey en kısa zamanda ağırlamak için sabırsızlanıyorum.

M*******

Danışmanım Pınar hanıma gösterdiği özen ve gayretlerinden ötürü sonsuz teşekkürler.

D*******

Harika bir daireye sahip olmamı sağlayan danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler.

H*******

Kendisine sonsuz teşekkürler, emeklerine sağlık.

A*******

Kendisini tanımaktan ve birlikte çalışmaktan çok memnunum, çok teşekkür ediyorum.

F*******

Buğra beye çok teşekkür ediyorum.

Ö*******

Kendisine çok teşekkür ediyorum.

F*******

Danışmanım Pınar hanıma ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sonsuz teşekkürler.

L*******

Verdiği emek ve gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

E*******

Buğra beye dairemi kısa sürede işleme dönüştürüp bana harika bir kiracı kazandırdığı için çok teşekkürler.

F*******

Kısa sürede istediğim özellikte daireyi bana bulan danışmanım Buğra beye emeklerinden ötürü sonsuz teşekkürler.

B*******

Daireme kısa sürede çok iyi bir kiracı buldu, çok teşekkür ediyorum.

Tuğba Değirmencioğlu

Evimin satışında oldukça ilgili ve samimi yaklaşımınızdan memnun kaldım. Tekrar çalışmak dileğiyle. İyi çalışmalar.

Esra Gürel Çat

Çok memnun kaldık. Bilen Bey'in ilgisi, bilgilendirmesi daireyi tutmamıza neden olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Zikri Baytar

Bilen beyle tanıştıktan sonra iki şeyi farkettim 1; bir iş yaparken profesyonellik olgusu çok önemli yeterli ve yetkin olmadığınız bir alanda en iyi profesyonelin yardımını aldığınızda her zaman kanız rahattır ve kazançlı çıkarsınız. 2; bir işte gerçekten tepe noktada iseniz bazı konularda karar verirken oldukça geniş bir hareket alanına sahip oluyorsunuz. Bilen beyin güzelliklerini bu alanda nasıl hareket ettiğinde nasıl sonuçlar alabildiğini gördüğümde anladım. İyi ki varsın by BİLEN…

M*******

Zübeyde hanım tarafından son derece titiz ve profesyonelce tüm işlemlerimiz ayrıntısına kadar kolaylıkla gerçekleştirildi. İçtenliği ve güvenilirliği için çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle öneriyoruz.

Tolga Beyler

Pınar Hanıma buradan çok teşekkürlerimi sunarım. Gerek ilan için gösterdiği özen gerekse takip koordinasyon bilgilendirme doğru kişileri bulmadaki seçiciligi ile bizi etkiledi iyiki Pinar hanım ile çalışmışız.

N*******

Meltem Kalman hanım, bu sektörde rastladığım işini profesyonelce yapan güzide bir kişi... İyi ki yolumuz kesişti.Çözüm odaklı çalışıp bize her konuda rehber oldu.Böyle değerlerin kıymetinin bilinmesi dileğiyle...Sonsuz teşekkürler...

Yasin Ozdil

Çözüm odaklı, düzenli, gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

C*******

Levent bey son derece güvenilir, çalışkan, dürüst ve ilgili bir danışman; kendisi ile çalışmaktan ve kendisini tanımış olmaktan çok memnunum. Başarılarının devamını diliyorum.

Burçak Asal

Profesyonel ve güvenilir yaklaşımı ile kısa sürede tüm işlemlerimiz Zübeyde Hanım tarafından sorunsuz halledildi. Çok teşekkür ederiz.

E*******

Satıcı tarafı olarak Ahmet Bey ile görüşene kadar hiçbir emlakçı ile sözleşme yapmayı düşünmüyordum Ahmet Bey beni ikna etti ve 3 aylık sözleşme imzalamaya karar verdim.Sözleşme imzaladıktan yaklaşık 3 hafta sonra Ahmet Bey evin satışını gerçekleştirdi.Satış gerçekleşene kadar verdiği bilgiler ile emlakçılara karşı önyargılı olan bana bile bir güven duygusu vermiştir. Tapuda ve Satış sonrası verdiği hizmet ise kusursuzdu.

Bilal Yılmaz

Çok değerli Bilen Kaya arkadaşıma başarılar dilerim. Çok samimi biri kendisine teşekkür ederim.

Caner Tanrıkulu

Bilen Bey ile çalışmak her zaman keyifli ve güvenli olmuştur. kendisinin dürüst ve özverili çalışmaları sayesinde buradan tekrar mutlu bir şekilde ayrılıyorum. kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Yalçın

Güleryüzlü olmanız ve isteklerimize imkanlarınız dahilinde olumlu cevaplar vermeniz karşılıklı en uygun şartları sunabilecek bilgi, tecrübe sahibi oluşunuzu çok beğenerek takdir ettim. emeğinize sağlık teşekkürler.

M*******

Levent bey gibi guvenilir ve durust bir gayrimenkul danismani sayesinde evimi rahat ve sorunsuz bi sekilde sattim . Cok tesekkurler, emeginize saglik..

İsa Uçar

Gerek Pınar Hanım gerekse diğer Remax çalışanları ile tüm süreç boyunca ilgili, samimi, sonuç ve çözüm odaklı ilerledik ve satışı sonlandırabildik. herkesin emeğine sağlık. teşekkür ediyorum.

Taşkın Bey

İstediğimiz bölgede istediğimiz gibi bir daire bulmamıza yardımcı olan Meltem Hanım ve Pınar Hanım'a çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Ayla Aydın

Sevgili Meltem Hanım sayenizde keyifle bir ev sahibi olduk bizim için sıkıntılı görünen bu süreçte gösterdiğiniz profesyonel yaklaşım ve Yakın ilgi den dolayı çok teşekkür ediyoruz Bundan böyle de Başarılarınızın devamını diliyoruz

Irmak Simsek

Zübeyde Hanımın ev kiralama sürecimde oldukça profesyonel, içten ve güvenilir bir yaklaşımı oldu. Onunla çalışılmasını kesinlikle öneriyorum. Yardımınız için teşekkürler!

Hudayi Ulupinar

Biz Pinar Hanimla internet uzerinden buldugumuz bir ilan vasitasiyla tanististik. Isinde tecrubeli ve guvenilir biri. Alici satici arasindaki dengeyi gozeten her ikisinin de menfaatini koruyon bi is anlayisi var. Isimizi basindan sonuna kadar takip etti. kisacasi biz cok memnun ayrildik. tavsiye ederiz.

Seçkin Akbıyık

Pınar hanım aracılığıya 2016'da o günden beri keyifle oturduğumuz evimizi kiralamıştık.. Hiç bir sorun yaşamadık, ev sahibimizle aramızda harika bir köprü vazifesi görüyor. Her iki tarafın da çıkarını gözetiyor. Geçtiğimiz günlerde de ilk evimizi yine kendisi aracılığıyla aldık. Her iki süreçte de bize çok destek oldu. En stresli anlarda sukuneti ve tecrübesiyle süreci yönetti. Coronavirüs salgını nedeniyle tapu işlemlerinin çok uzun sürebildiği bu dönemde bizi bir hafta içerisinde ev sahibi yaptı. Kendisine ve Remax'a çok teşekkür ediyoruz.

Zuhal Rose

Moonlight Residence’dan daire alırken tanıştığım Zübeyde Hanım bu kez dairemi çok kısa zamanda ve istediğim koşullarda kiraya verdi. Bir hafta önce “hedef kitlem” doktorlar deyip, bir kaç gün içinde bir doktor kiracı bulan Zübeyde Hanım’a çok teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde de birlikte çalışabilmek umuduyla, başarılarınızın devamını dilerim. Sadece müşteri ilişkisi deği dostluğunuz için de teşekkürler.

Dr. Emre Yıldırım

Göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve güler yüzden dolayı teşekkür ederim.

Ayşim Mısırlıoğlu

Meltem Hanım, ilk tanıştığımız günden beri bana karşı olan samimi, saygılı ve güven dolu yaklaşımı ile doğru bir tercih yaptığımı anladım. Evimin anahtarını teslim ettikten sonra 1 hafta içerisinde istediğim koşullarda evime kiracı buldu ve beni hiç yormadan tüm prosedürleri yerine getirdi. Meltem hanım ile çalışmaktan çok memnunum.

H*******

Aradığım gayrimenkulu istediğim rakam üzerinden almamı sağladı.profesyonel çalışma ve iş bitiriciliğinden dolayı tebrik ederim.Teşekkürler Buğra

Dilek Karaman

Meltem'ciğim, her zaman olduğu gibi yine evimizi, özenle seçilmiş genç doktorlara verdiğin için gönülden teşekkür derim. Seninle çalışmaktan çok mutluyum. Gerek satış, gerek kiralama çok çabuk sonuçlanıyor. İşini özenle yapan arkadaşım, tekrar teşekkürler.

Hülya Tetiker Şen

Pınar hanımı arar aramaz bana İstediğim kriterlere uygun muhteşem ev linkleri gönderdi.Bir tanesine bayıldım.Hemen geldi bana evi gösterdi.Herkesin bu süreçte elini çabuk tutması gereken süreçte, evlerin kapışıldığı dönemde tecrübesi ve hızı ile beni yönlendirdi.Ve istediğim evi alabilmemi sağladı.Kendisinden ve çalışma prensiplerinden inanılmaz memnun kaldım ve arkadaşlarıma da önerdim.Bir arkadaşımın evini de hızlıca sattı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra da sadece kendisi ile çalışmaya devam etmek isterim çevreme öneririm.

Zikri Baytar

Bilen Bey ile tanışana kadar emlak komisyonculuğuna karşı hep önyargılı olmuştum. Daire almak için başlayan süreçte tanıştık. Bir gayrimenkulün satışının formal ve informal pek çok süreç içerdiğini ve her sürecin de kendi içinde kırılgan bir yapıya sahip olduğunu gördüm. Süreçte insan ve mevzuat kaynaklı pek çok sorun çıkmasına rağmen Bilen Bey bizim adımıza her konuda aşamada bilgileri paylaşarak süreci ilerletti ve bizi ev sahibi yaptı. Teşekkürler By Bilen. Hiç Bilen’le bilmeyen bir olur mu?

Ö*******

Sahibinden olarak ve bir türlü satamadığım evimi, beni arayarak, 2 hafta gibi çok kısa sürede hem de koronanın ilk günlerinde satan Meltem hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Başarıları daim olsun.

Samir Vatansever

Meltem Hanım'a ilgisi ve her an yardımcı olmaya hazır oluşu nedeniyle teşekkürlerimi sunarım. Kiralık konut arayışı sürecimde oldukça profesyonel bir danışmanlık aldığıma inanıyorum.

Kasım Sevim

Zorlu geçen satış sürecini başarıyla yönetmiştir. son derece profesyonelce çalışmıştır. Vazgeçilmek üzere olan arsa satışımı başarıyla gerçekleştirmiştir. Bilen Bey'e teşekkürler.

Kaan Necdet Türker

Zorlu geçen satış sürecinde yapmış olduğunuz destek için teşekkür ederim. Bilen Bey'in iş takibi ve güler yüzü sayesinde satış bitti..

K*******

Korona gününde bile olsa, istediğim daireyi kiralamama yardımcı olan Meltem hanıma çok teşekkür ederim.Çalışmalarında başarılar dilerim.

S*******

Dairemi kısa sürede satan danışmanım Ali beye çok teşekkürler.Başarılarının devamını dilerim.

Ç*******

Aradığım daireyi kısa sürede bulan danışmanım Buğra beye çok teşekkürler.

M*******

Kuzu Effect'de bulunan daireme yabancı kiracıyı Zübeyde hanım sayesinde bulabildik, kendisine çok teşekkür ediyorum.

M*******

Profesyonel, sonuç odaklı müthiş bir danışman, kendisine çok teşekkürler.

A*******

Park Oran'daki dairemi kısa sürede kiraladı.Teşekkürler.

M*******

Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Ç*******

Buğra bey iletişimi kuvvetli güven hissettiren bir gayrimenkul danışmanı.Hızlı biçimde işlemimizi gerçekleştirdi teşekkürler.

G*******

Bugra bey oncelikle gayrimenkulumuze detayli bir calisma ardindan sunum yaparak isine nekadar onem verdigini surecin basinda gosterdi.Sokaga cikmaktan korktugumuz bu donemde cok hizli bicimde satisi yapti.Fark yarattin Bugra

Meltem Yıldırım

Buğra bey, hem çok sempatik hem işinde çok profesyonel... Gözüm kapalı güvenebileceğim bir emlakçı.Bu güne kadar çalışmalarınızdan inanılmaz memnun kaldığımızı bildirmek isterim. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz :)

Nazlı Ayşe Kılıç

Zübeyde hanım işinde, Remax da en iyisi.Sadece ev bulmak Ev satmak değil a’dan z’ye (boyadan temizliğe) yardımcı oldu.parkoranda en güzel manzaralı evi sayesin de tertemiz teslim aldım.çok teşekkür ederiz

F*******

Zirvekent'teki daireme kısa sürede çok iyi bir kiracı bulan danışmanım Zübeyde hanıma sonsuz teşekkürler.

K*******

Bir sonraki yatırımımı da kesinlikle Pınar hanımın desteği ile yapacağım. Kendisine sonsuz teşekkürler, sevgiler.

O*******

Aradığım kriterlere uygun daireyi kısa sürede bulmama yardımcı olan Zübeyde hanıma çok teşekkürler.

S*******

Sonsuz teşekkürler, başarılarının devamını dilerim.

A*******

Tarafımıza ait mülkü kısa sürede işleme dönüştüren danışmanımız Doruk beye çok teşekkürler.

N*******

Emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

K*******

Parkoran'da güzel bir daireye sahip olmamızı sağlayan Levent beye emeklerinden ötürü çok teşekkürler.

Ö*******

Parkoran uzmanı danışmanım Zübeyde hanıma çok teşekkürler.

Ümit Öztürk

Pınar hanım evimizin satışında göstermiş olduğunuz ilginiz, çabanız, bilgilendirmeleriniz ve iki taraf ile kurduğunuz iletişim için çok teşekkür ederim.

Şükrü Soyoğul

Pınar hanım, Ankara Çankayada'ki evimizi çok kısa zamanda kiraya verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Gökdoğan

Bilen Bey; şimdiye kadar gördüğüm en profesyonel, disiplinli, otoriter ve adil bir gayrimenkul danışmanı olup artık duayendir. hem benim hem de satıcı nezdinde saygın bir konum elde etmiştir. bundan sonraki gayrimenkul alım satım işlemlerimi de tereddütsüz Bilen Bey ile yapacağım. Hizmetler için çok teşekkür ederim.

Ömer Gören

her zaman müşteri isteklerini ön plana alarak, hızlı reaksiyon alıyor ve çok iyi hizmet veriyorsunuz.

Selman Akdağ

Alternatifbank'tan satın almış olduğum konutla ilgili her aşamada bana her türlü desteğini esirgemeyen yakından ilgilenen Remax Yatırım danışmanı Doruk Eröncel'e teşekkür ediyorum. Ayrıca Remax'ın böyli liyakatli bir danışmana sahip olmasından ötürü sizleri de tebrik ediyorum.

Ethem Aras

Aile büyüğümüz Rahmetli beyefendi ile baba oğul gibi olan Bilen beye, Ailemizin tüm mülkleri kendisine emanet edilmişti. Beyfendi vefatından sonra sekiz adet prestij konutumuzu Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından Türk eğitim derneğine bir defada lojman olarak kiralama becerisini göstermiştir Allah her mülk sahibine böyle bir emlak danışmanı nasip etsin.

Naciye Füsun Şener

Duruşunuz ile konuya hakimiyetiniz, genel kültürünüz, kendinize güvenen, ne yaptığını bilen haliniz, işinizi çok iyi yönetmeniz, sevgi ve saygınız ile Rahmetli büyüğümüz beyefendinin gönlünde taht kurmuştunuz. Başarılarınız artarak devam etsin güzel insan.

Ahmet Baran

İnşaat mühendisi olarak Rusya federasyonu nda görev yapıyorum ancak izinli olarak geldiğim Türkiye’de corona nedeniyle geri dönemedim dolayısı ile hakedişlerimi yapamadım Ve ödemelerimi alamadım. Daha önceden ismini duyduğum Bilen Kaya Bey’i Bu dönemde çok aktif olarak çalıştığım sosyal medyadan gördüm kendisini aradım. dairemi on gün içerisinde satmam gerekiyordu bilen bey tam sözünün eri bir insan o bir doğaya yetki aldı ve sadece üç gün içinde sattı sonsuz teşekkürler.

Nuray Özmen

Bilen Bey tam bir profesyonel aile büyüğümüzün vefatından sonra her an yanımızda oldu işlerimizi kolaylaştırdı . Acımızı hafifletti. Duruşu karakteri otoriter yapısı ve saygı uyandıran yapısı ile örnek alınacak bir kişilik ihtiyacımız olan incek Loftdaki 1 + 1 daireyi üç gün içinde almamızı sağladı ayrıca kiralık olan dairemizi de bir gün içinde kiraladı teşekkür ederim by Bilen (tapuda herkes öyle diyor.)

Abdullah İnan

Öncelikle dürüstlüğü ve sıcak karşılamasından çok etkilendim. Bilen Bey'e çok teşekkür ederim. Daha uzun süre beraber olacağız.

Zeynel Yaşın

Meltem hanım sizin azminizden müteşekkir kaldım.Savaşçı ruhunuz tabi ki benim de teşvikimle zor bir mücadeleyi kazanmış olmamızın memnuniyetini hep beraber yaşadık.Sonuç olarak kolektif çalışmanın insanları her şeyi başaracağının bir kanıtı daha oluşmuştur.İşin özü şu;dürüstçe hareket edildi ve herkesin kazandığı kanaatinde olduğumu belirtmek isterim.Sizlere iş hayatınızda başarılar diler, sağlıklı, mutlu olmanız dileklerimle.

Levent Bozkurt

Satış sürecinin ilk gününden son gününe kadar ilgi ve alakanız için güler yüzlü ve samimi yaklaşımınız için teşekkür ederim. İnşallah başka işlerde karşılaşmak üzere kendinize iyi bakın.

M*******

İyi empati kuran iletişime önem veren hizmet ve sonuç odaklı bir danışman.Teşekkürler

Nazmiye Aktaş

Profesyonel bir hizmet aldım, aşağı yukarı 1 ay içerisinde evim kiraya verildi. Memnun kaldığımı bildirmek isterim.

Sedat Kalaycı

Buğra bey ile ilk irtibata geçtiğimiz andan itibaren gerek telefon ile gerek yüz yüze çok iyi iletişim kurarak evi kiralamamızda çok büyük önem arz etti. Gerek evi tanıtması gerek komşuları aktarması çok iyiydi.

Gökben Alper

Buğra bey'den çok memnunuz. Gerçekten işini iyi ve güzel yapan bir danışman . Kendisinden memnun kaldık.

Ali Ekrem Alper

Buğra beyin vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Her defasında hızlı ve zahmetsizce gayrimenkullerimizi müşteri ile buluşturuyor.

Gül Örücü

Özben Hanım ile aylar önce Alacaatlıda mustakil ev arayışındayken karşılaşmıştık. Yollar yine kesişti, Süren arayışımızda, hayalimizdeki evi kendisinden bu sefer Mutlukentte bulduk. Kendisine bize verdiği güven, nezaket ve iyi niyeti için teşekkür ediyoruz. Her zaman görüşmek dileğiyle..

A*******

Aradığımız daireyi titiz ve özverili çalışmaları sonucunda 2 günde buldu ve alım işlemini gerçekleştirdik.Emekleri için Pınar hanıma sonsuz teşekkürler

İ*******

Ferhat beye sonsuz teşekkürler.

O*******

Sizin ve ekibinizin başarılarınınız daim olmasını dilerim. Emekleriniz için çok teşekkürler.

A*******

İstanbul'dan tanıdığımız ve her zaman bir telefon mesafesi uzağımızda olup, bizlere profesyonel destekte bulunan Cansu Hanım, başarılı kadın yöneticiliğinin en doğru örneklerinden birisidir. Kendisinin sektörde çok daha büyük başarılara imza atacağına hiç şüphemiz yok. Sevgi ve Saygılarımızla...

Ö*******

Cansu hanım; yapmış olduğumuz tüm yatırım süreçlerimizin olmazsa olmazıdır. Markanızda bu derece profesyonel bir yöneticinin olması büyük şans. Cansu hanım liderliğindeki tüm ekibe sonsuz başarılar.

Y*******

Son derece profesyonel bir isim Zübeyde hanım, kendisinin başarılarının daim olmasını temenni ediyorum. Sevgiler.

H*******

Levent bey ile uzun zamandır tanışıyoruz, kendisi gayrimenkul sektördünde fark yaratan bir isim. Başarılarının devamını diliyor, yeni ofisinin kendisine daha da uğur getirmesini temenni ediyorum.

L*******

Başarılarınızın artarak devamını dilerim Pınar hanım, tanıştığımıza çok memnun olduk.Sevgiler.

H*******

Kendisine sonsuz teşekkürler, danışman gibi. danışman Pınar hanım.

A*******

Kiraya vermeyi düşündüğüm daireyi hiç aklımda yokken dilediğimiz fiyat üzerinden 1 günde satan danışmanım Buğra beye sonsuz teşekkürler. Hızlı sonuç almak isteyen herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

C*******

Kendisinden çok memnun kaldık, bundan sonraki yapacak olduğumuz yatırım süreçlerinde de kendisinden destek alacağız.

Y*******

Çok teşekkürler, Marina'da harika bir daire sahibi oldum sayesinde.

A*******

Birlik'te bulunan dairemi uzman danışmanım Pınar hanıma emanet ettim, ve kısa sürede sonuç aldım. Çok teşekkürler.

Y*******

Park Oran'da uzun zamandır arayış halindeydik, ta ki Zübeyde hanım ile tanışana kadar, kendisi kısa sürede istediğimiz daireyi bizlere buldu. Kendisine sonsuz teşekkürler. Sevgiler.

Z*******

Ahmet bey; Sinpaş Altınoran'da bulunan dairemi kısa sürede SATTI. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

O*******

Çankaya Birlik mahallesi'ndeki ev alım sürecimizde, bizi bilgisi, tecrübesi ve güler yüzü ile rahatlatıp, sorunsuz bir alım yapmamızı sağlayan Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz. Teşekkürler.

Özhan Bozkurt

Pınar hanım güleryüzlülüğü ve problemleri hızlı çözme becerisi ile dört dörtlük bir satışcıdır

F*******

Buğra beye verdiği hizmet ve güleryüzünden ötürü çok teşekkürler .

Sogand Habashi Zadeh

yeni ev aldık ve biz çok memnunuz. pınar hanum çok kibar ve çalışkan bir hanımefendi dır.

M*******

Pınar hanımla yıllardır çalışıyorum.Sinpaş altın orandaki evimi çok kısa sürede kiraya vermiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Havva Zeynep Köprülü Uludağ

Satış öncesi ve satış işlemleri sırasındaki yardımların için, ilgin ve samimiyetin için teşekkür ederiz. Bir sonraki aşamada da seninle devam edeceğimiz için mutluyuz. Pırıl pırıl bir gençsin başarılarının devamını dilerim.

H*******

Tapuda işlemlerin yapılarak sonlandırıldığı ana kadar her konuda bizi bilgilendirerek soruzsuz ve güvenli bir şekilde alışverişimize yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederim.

Nazlı Kutay Yeşil

Sayın Pınar Hanım sizinle bir emlak alım üzerinde tanıştık. Emlak meslek gurubunun bizdeki güvenirlilik derecesini sorgularken siz bizde saygı ve güven uyandırdınız. Ev alma konusunda bize verdiğiniz güvenle bizi cesaretlendirdiniz. Sizin aracılığınızla ev aldığımız için mutluyuz çok teşekkür ederiz.

Tuğba Arslan

İlk görüştüğümüz andan itibaren gösterdiğin güleryüz ve güvenden dolayı sizinle çalışmaya karar verdim. Tüm işlemler boyunca şaşırtmadığınız ve fazlasını sunduğunuz ilgi ve hizmetiniz için çok teşekkürler .

Anıl Uludağ

Evi almamızın sebebi Doruk bey 'dir ! Borca girerekte alsak memnunum siz düşünün artık nasıl bir satıcı olduğunu ... Herşey için teşekkürler Doruk bey !

Mehmet Ali Şimşek

Bilen bey ile telefonda konuşarak tanıştık. Evin satılması için talimat vereyim dedim ve bana taahhüt ettiği süreden çok kısa sürede yaklaşık 1 hafta içerisinde istediğim fiyata satışı gerçekleştirdi. Başından sonuna kadar tüm süreçlerde beni bilgilendirdi. İlgili ve alakalı davrandı. Çok teşekkür ederim.

Shahrıar Rouhı

Sevgili Bilen Kaya'nın daire almamız aşamasında sunmuş olduğu seçenekler arasında işimize en çok yarayanın en uygun fiyatla satın alınmasını, idari prosedürlerdeki hızlı yaklaşımını, konusuz olan hakimiyetini tarz ve iş etiğini takdirle karşıladık. Teşekkür ederiz.

Figen Duyar

Pınar hanım işinde çok başarılı ve deneyimli nokta atışlarıyla çok beklemeden evimizi sattı.karşı tarafta çok memnun kaldı.çok teşekkür ediyorum kendisine.

E*******

İşinde oldukça başarılı ve deneyimli.Güleryüzlü, samimi .Kendisinden aldığım bilgiler sayesinde evimi gönül rahatlığı ile sattık

A*******

Meltem hanım merhabalar. Vermiş olduğunuz hizmet için çok teşekkür ederim. Hem siz şahıs olarak hem de şirketiniz son derece profesyonel, güler yüzlü, hızlı bir şekilde bizi sonuca ulaştırdınız. Yaşar bey tam istediği gibi bir evi buldu. Önemli olan oydu. Yardımınız için bir defa daha çok teşekkür ederiz, iyi çalışmalar. Saygılarımla.

B*******

Özben hanımla tanıştığımızda 2 senedir Angora'da Villa arıyorduk. Kendisi bize sadece bir ev gösterdikten sonra, belki o ana kadar kendimizin bile önceliklendirmediği istek ve ihtiyaçlarımızı anladı. Ertesi gün, bizi şimdi sahibi olduğumuz evimize getirdi. Özben Hanım tecrübe ve bilgisi ile gerçek bir gayrimenkul danışmanı . İçten yaklaşımı ve güler yüzü için kendisine teşekkür ediyoruz.. Kendisine ödülleri için de tebrik ediyoruz.

M.emin Şişman

Bilen bey'den çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyorum .

A.gökhan Demir

Bilen Kaya bey büronun satılması için çalışmış ; hem bizi hem de alıcıyı memnun edecek orta yolu bulmuştur .

Fuat Tolga Akıncı

Meltem hanıma vermiş olduğu danışmanlık hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarıları daim olsun.

M*******

Marina ondan sorulur, teşekkür ederim Ferhat bey. Başarılarınız daim olsun.

H*******

Özlem hanım, başarılarınızın devamını dilerim.

Y*******

Keçiören Ahmet beyden sorulur, kendisini tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim.

M*******

Ferhat beye ne yazabilirim ki, mükemmel ve kusursuz hizmet almak isteyen herkese kesinlikle kendisiyle çalışmayı tavsiye ederim. Başarılarınız daim olsun Ferhat bey, emeğinize sağlık.

J*******

One Tower'da Ferzad bey sayesinde harika bir daireye sahip oldum. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

E*******

Zübeyde hanımın verdiği profesyonel hizmet için kendisine sonsuz teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

E*******

Dairemi kısa sürede satarak işleme dönüştüren başarılı danışmanım Zeynep hanıma sonsuz teşekkürler, kurumunuzu da bu derece. başarılı bir danışmanı bünyesinde barındırdığı. için ayrıca tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.

Y*******

Keçiören'de dairemi kendisine emanet ettim, kısa sürede işleme dönüştürdü, çok teşekkürler.

S*******

Keçiören'de harika bir daire sahibi oldum, kendisine sonsuz teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

Elif Koca

Doruk beye gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Markanın çok doğru bir temsilcisi diyebiliriz. Gerek iletişim becerileri gerekse imajı güven veriyor. Elinden geleni yaptığı ve satışıyla aramızda bir köprü olduğunu söyleyebilirim.

Emrah Koca

İlgi ve alakası elinden geleni yapmış olması bizi Reman'ı tercih ettiğimize pişman etmedi. Kurumsal ve insan ilişkileri başarılı birisi. Gelecekte daha iyi yerlere geleceği kesin. Teşekkür ediyorum.

M*******

Marina Ankara uzmanı danışmanım Ferhat beye başarılarının devamını dilerim.

T*******

Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

O*******

Keçiören'de tam da aradığım daireyi kısa sürede bulmamI sağlayan danışmanımız Ahmet beye çok teşekkürler.

H*******

Park Oran'daki dairemi kendisine emanet ederek en doğru kararı vermişim, kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Gülhan Sezgin

Projeden aldığımız yatırımlık dairemizi istediğimiz rakamdan tüm teknik detayları hızla çözüme ulaştırarak sattı. Fark yarattınız teşekkürler..

F*******

Herşey gayet iyi, pratik ve güvenilir bir şekilde gerçekleşti. Nezaketle ve dostça vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkürler.

Murat Uslu

Hızlı, güvenilir ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile desteklerinden dolayı Buğra Bey'e tesekkur ederiz.

Omur Aiello

Bugra bey, benim icin annem ve babam tarafindan alinan daire konusunda araciliginiz, tum surec boyunca kendilerine gostermis oldugunuz yakin ilgi ve yardimlarinizdan dolayi cok tesekkur ediyorum. Omur Aiello

Ayse Turan

Dairemizi hic beklemedigim anda emsallerinin uzerinde bir rakamdan cok hizli bicimde satisini gerceklestirdi.fark yarattiniz tesekkurler Bugra bey ..

Yücel Özyurt

Sn. Bilen bey, Ankara- Çankaya sokullu'da adıma kayıtlı olan dairemin satışı sırasında göstermiş oldugunuz üstün gayret ve anlayışınız için sizlere çok çok teşekkür ediyorum. .. Remax topluluğu içinde sizden neden By Bilen olarak bahsedildiğini birlikte 3 gün geçirdiğimiz esnada daha iyi anladım .. Gayrımenkul konusunda nerede olursa olsun By Bilen 'e danışırım. Sevgi ve Saygılarımla ...

Ayfer Öztürk

Almış olmaya karar verdiğim daire ile ilgili Bilen Kaya bey her konuda bana destek olmuştur. Bu yüzden verilen hizmetten memnun kaldım .

Orkun Balcı

Sinpaş Ege vadisindeki evimin hızlı ve uğraşsız şekilde satışını gerçekleştirdim . Alıcı ve satıcı tarafları memnuniyetlerini gözeten Remax ile sözleşmeyi imzalattığı ilk günden itibaren bizi rahat ettiren Buğra Bey'e teşekkür ederiz..

Ahmet Açıkgöz

Uzun süredir aradığım daireyi hemen buldu. Teknik sorunlardaki çözüm üretmesi ile profesyonel çalışmasıyla takdirimi kazandı ve satışı bitirdi . Teşekkürler Buğra Bey ..

Makbule Garibağaoğlu

Zübeyde hanım güzel bir o kadar da mükemmel bir insan.Parkoran'da bir daire kiralamamda bana çok yardımcı oldu bu sayede remax'ı sevdim.Geçmişte Remax'ta çalışan başka bir danışman ile sorun yaşamıştım ve Remaxa karşı ön yargım vardı, Zübeyde kızım sayesinde fikrim değişti. Bir kızım oldu kendisi, yolu şansı açık olsun.

Sevin Ergin

Zübeyde hanımı tanımak öncelikle günümüzü aydınlattı.güler yüzüne, ilgisine, rahatsız etmeden ikna gücüne, çabukluğuna hayran kaldım.Ben ev kiralama işinin bu kadar kolay ve stressiz olabileceğini hiç düşünememiştim.Kendisini kutluyorum.

Ersin Yasin Öztürk

Evimizin konumu ve yaşı nedeniyle uzun süren satış sürecinde emek veren Neşe Zekiye Aytaç hanım, evin satış işlemlerinin yapıldığı süreçte de bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yunus Çoban

Yeni evimi satın alırken Neşe Zekiye Aytaç hanım bize çok yardımcı oldu. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Ayşe Hasan Akbaba

3 gün boyunca bize Mürsel Uluç, Malazgirt ve İlker 'de usanmadan mülk servisi yapan ve kendi aracı ile bizi ordan oraya götürüp getiren hatta kendi portföyü olmadığı halde bize başka emlakçıların yerlerinin servis veren sonunda ev almamızı saglayan Neşe Zekiye Aytaç 'a çok teşekkür ederim .

Metin Baykar

Satılıktan kiraliga döndüğü gün kiralama konusunda bize yardımcı olan Neşe Zekiye AYTAÇ 'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz, yine alım satım işimiz olsa kendisinden bu konuda yardım alacagımız bir danışmandır.

Ümit Ozan

Satılıktan kiraliga döndüğü gün kiralama konusunda bize yardımcı olan, Neşe Zekiye AYTAÇ 'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz, yine alım satım işimiz olsa kendisinden bu konuda yardım alacagim bir danışmandır.

Ertan Tansel

Evin kiralanması konusunda bize yardımcı olan Neşe Zekiye Aytaç'a teşekkür ederiz.

Zeynep Hondoroğlu

Yeni evimizi kiralarken Neşe Zekiye Aytaç hanım bize çok yardımcı oldu. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz..

T*******

He is the best luxury real estate specialist and very patient realtor. Sold my luxury residence in a week thanks for everything !

S*******

Ferzad bey bizi çok doğru yönlendirerek One Tower projesinde harika bir ev sahibi olmamızı sağladı kendisine çok teşekkür ederiz ve şiddetle tavsiye ederiz ...

Fatih Öz

Çok ilgili ve işini dürüstçe yapan biri. Çok teşekkür ederiz

Erdem Karagöl

Kardeşim Ferzad ile beraber çok güzel bir yatırım yaptık, devamı da gelecek . Teşekkürler

Çağdaş Fırat Alıcı

Çok güven veren ve %100 düzgün iletişim kurabildiğiniz bir temsilci.

İlhami Atılgan

Oldukça kaliteli, disiplinli, verdiği sözü tutan ve zamanında herşeyi yapan dürüst bir iş adamı olarak tanıdım. Allah yolunu açık etsin.

Onur Atalay

Hizmetinize gerçekten çok memnun kaldım. İyi niyetini ve tarafsız tavırlarınıza minnettar kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim.

Kayahan Karaarslan

Sayın Bilen Kaya Beysukent'teki iş yerimizi en iyi şekilde değerlendirdi ve satışını gerçekleştirerek verdiği hizmetten son derece memnunum.

Yaşar Karqmahmutoğlu

Enfes, beşyıldız. Teşekkür ediyorum .

Esma Yusuf Aksoy

Verilen hizmet ve dayanışma için en önemlisi karşılıklı duyulan güvenden dolayı Meltem Kalman hanıma canı gönülden sevgiler ve saygılarımızı sunarız.

Ahmet Baysar

Meltem Hanım, Yıldızevler mah.723.sokaktaki dairemizin kiralanması için size başvurmuştuk. Yakın ilgi ve alaka ve gösterdiğiniz hassasiyet için çok teşekkür ediyorum. Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım. İşlerinizde başarılar ve muvafakiyetler dilerim.

Lale Beşevli

Uzun süredir tanıdığım Zübeyde Hanım işine olan hakimiyeti, azmi, güler yüzü ve enerjisi ile başarılarını devam ettiriyor. Park Oran ofisteki dairelerimizin hem kiralamasında, hem de satışındaki destekleri için kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

R*******

Satış sonrası da yardımcı olduğun için teşekkürler Ferhatcım

Okan Tevet

Haftalık gönderdiğin raporlar artık gelmeyecek diye üzülüyorum :) Eline sağlık Ferhat kardeşim artık konut işlerimde seninleyim

Salih Arslantaş

Ev satışı sürecinde yaklaşımınız ve müşteri odaklı çalışmalarınızın yanında son derece saygılı ve yapıcı olmanızdan memnuniyetimi ifade etmek isterim. Remax'dan aldığım bu hizmet örnek niteliğinde olup etrafımdaki dostlarımada profesyonelliğinizi paylaşmaktayım. Çok teşekkürler. Selam ve Saygılarımla ..

V*******

Sinpaş Ege Vadisi'ndeki dairem danışmanım Ferhat bey tarafından kiraya verildi. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarılarının katlanarak devamını diliyorum.

Rıza Kandemir

Bilen bey'in ilgi ve alakası çok iyi olup herşey için teşekkürler Remax Yatırım ..

Ertan Keser

Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler Bilen Bey ..

Metın Koç

Karumda yeni ve çok güzel bir ofis / dükkan sahibi olmama çok yardımcı oldu. Alıcı ve satıcı ilişkisine ve en stresli bölüm olan tapu sürecini büyük bir profesyonellik ile yönetti. İsmi gibi tam bir Bay Bilen 'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

F*******

Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Nesrin Korkmaz

Zubeyde hanim isini severek yapan caliskan basarili durust bir insandir.Basarinin devam etmesini dilerim.Puan 5

S*******

Tek kelime ile BAŞARILI... Çok teşekkürler.

M*******

Daireyi görüp kaporamı verdim ve iki gün sonra tapuyu yapabildik. Hızı disiplini çalışkanlığı ile fark yaratan bir danışman. Ferhat beye çok teşekkürler.

A*******

Kendisi ile tanıştıktan kısa sürede aradığım özelliklere uygun daireyi kısa sürede bulan başarılı danışmanım Ferhat Şekerci'ye sonsuz teşekkürler.

Veysel Bulut

Mühye vadi'de bulunan dairemi kısa sürede kiraya veren Seçil hanıma çok teşekkürler.

Melike Bakırcıoğlu

Pınar hanıma gösterdiği özveri, iş disiplini, çalışkanlığı ve hanımefendiliği için çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

R*******

Dairemi kısa sürede SATTI. Çok teşekkürler.

H*******

Dürüstlüğü, beyfendiliği, iş bitiriciliği ile fark yaratan bir danışman. Kendisinin başarılarının devamını diliyorum. Kurumunuza da böyle bir danışmanı bünyelerinde barındırdığı için tebrik ediyorum.

Gurur Yıldız

Pınar hanıma canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.

S*******

Çok fazla söze gerek yok, teşekkür ederiz Buğra bey, her türlü gayrimenkul işlemlerimizde tek. danışmanımız siz olacaksınız.

E*******

Sevgili Ferhat ile ilgili ne yazabilirim ki? Kendisi ile çalışmak çok zevkli, hızı, iş disiplini, çalışkanlığı ile fark yarattı. Sonsuz teşekkürler.

G*******

One Tower'da kesinlikle çalışılacak tek danışman 'FERZAD ŞEKERCİ' işinin bu derece profesyonelini daha önce tanımadım. Kendisine çok teşekkürler.

M*******

Thank you for your guidance...

Reşit Akman

Mühye Vadi'de bana harika bir daire bulup kiracı olmamı sağlayan başarılı danışmanım Ali beye sonsuz teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

T*******

I really want to thank you for your help...

Yeşim Şenyurt

Danışmanım Doruk beye sonsuz. teşekkürler, kendisinin başarılarının devamını dilerim.

Can Yıldız

Doruk bey profesyonelliği ile fark yaratan bir danışman. Kendisini tebrik ediyor, böyle bir danışmana sahip oldukları için Re/Max Yatırım ofisinin çok şanslı olduğunu da belirtmek isterim.

Gizem Aydınbaş

Ev kiralama esnasında tanıştığımız ve çok sevdiğimiz Meltem hanım, bizimle çok ilgilendi.İstediğimiz mobilyalı daireyi kendisinden tuttuk. İlgi ve alakası için çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Ekin Bakaner

Danışmanım Seçil Keser'e emekleri için çok teşekkürler.

Teoman Aydoğan

Zeynep hanıma çok teşekkürler.

Erol Yasemin

Hızlı sonuç, güvenilir hizmet Doruk beye çok teşekkürler.

Tuğçe Akpek

Buğra bey; profesyonel hizmeti ile dairemizin satışını kısa sürede gerçekleştirdi, kendisine sonsuz teşekkürler.

Özgün Karaca

Hızlı sonuç, profesyonel hizmet Buğra beye çok teşekkürler.

Burhan Yiğit

Dubleks dairemin satışını gerçekleştiren danışmanım Doruk beye emekleri için sonsuz teşekkürler.

Didem Kılınç

Başarlı danışmanım Doruk beye emekleri, profesyonelliği ve hızlı sonucu için çok teşekkürler.

Tülin Erdil

Pınar hanım dairemi kısa sürede kiraya verdi, kendisine çok teşekkürler.

Murat Arıcı

Aradığım daireyi kısa sürede bulmamı sağlayan danışmanıma çok teşekkürler.

Lütfiye Ayça

Emekleri için kendisine teşekkürler.

Güler Birincibubar

Ali beye emekleri ve hizmetleri için çok teşekkürler.

Jale Lola

Dairemi kısa sürede satarak işleme dönüştüren danışmanım Seçil Keser'e çok teşekkürler.

Nalan Yiğit

Danışmanım Doruk Beye çok teşekkürler.

Ali Yıldız

Mühye vadi'deki dairemi işleme dönüştüren Ali beye çok teşekkürler.

Tolga Altıncı

Öncelikle kendisi lüks konut alanında gerçekten çok bilgili ve donanımlı. Aynı dili konuştuğunuzu hissedebiliyorsunuz. İsteklerimizi kısa sürede anlayarak bize One Tower da istediğimiz daireyi bulduğu için minnettarız .

Salih Yılmaz

İşinin uzmanı, dürüst ahlaklı müthiş bir danışman kendisine çok teşekkür ederim .

Ghassam Shukur

Citizenship application for Turkey is so importanf for me, he found the right property in One Tower project with 1700 usd tenant which is unbelievable ! And did all of the paperworks for my Turkish citizenship ! Highly recommend Ferzad !

Erdem Karagöl

Angora evlerinde istediğim havuzlu villayı bulan Ferzad kardeşime çok teşekkür ederim

Uğur Bilgiç

2. Yatırımımızı da Ferzad bey ile yaptık çok teşekkür ederiz

Vahap Alaca

One Tower'da bulunan dairemi 2 hafta gibi kısa bir sürede kiraya veren Ferzad bey gerçekten inanılmaz ! Çalışmaya devam edeceğiz

Al Meer

Ferzad was fantastic. His customer service and knowledge truly went above and beyond. We bought the property in One Tower and he was always ahead of the game. We will definitely recommend him to family and friends. We appreciate your work!

Thomas Heurtaux

He is like a brother ! I send proxy paper to him and he did all of the things for me ! He sold my apartment in one tower then send money to me . Thanx for everything brother

Bülent Görenek

Ankaradaki baba yadigarı evimizi Meltem hanım olmasa değerlendiremeyecektik. Önerileri doğrultusunda evde kapsamlı tadilat yaptık. Sağolsun daha tadilat sürerken bize güvenilir kiracı buldu. Bu süreçte bıkmadan, usanmadan bizimle ilgili her işe güler yüzle koşturdu. Evi kiracıya teslim ettikten sonra da ilgilendi. Biz kendisinden çok memnun kaldık. Sağolsun, hakkını helal etsin.

Sezgi Balcı

Çok kısa sürede evimizi 2 kez kiraya veren Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.Bizlerle olan diyaloğu, güler yüzlü oluşu bizi çok memnun etti. Çalışmalarında başarılar dileriz.

Kenan Acay

Merhaba, İnternet üzerinden ailemin bulmuş olduğu ev sayesinde Meltem hanımla tanışmış olduk. Tayin durumu için geleceğimi bunun biraz zaman alacağını bildiği halde ve ilk günden bizlere verdiği sözle iletişimi devam ettirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz, bu sayede evi tuttuk ve çok memnun kaldık iletişimi ve sıcak kanlılığı çok güzel. Kendisine başarılar diliyorum.

Gülten Günaysu

One Tower için tek adres kesinlikle FERZAD ŞEKERCİ.

Merve Acay

Meltem hanımın ilgisinden çok memnun kaldık. Güler yüzlü oluşu ve bize olan ilgisi çok iyiydi.

Ercan Kezer

Harika hizmet için Ferzad beye çok teşekkürler.

Didem Gültaktı

Sinpaşta beğendiğimiz bir daireyi çok kısa süre ilgilenip kiralamamız için yardımcı oldu. Sorunsuz kiraladığım ev için ve müşteri isteği odaklı çalışmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum.

Can Özbakır

Park Oran'daki dairemi hızlı bir şekilde satışa getiren Zübeyde hanıma çok teşekkürler.

Ahmet Yurt

Hızlı ve güvenilir hizmet.

Oğuz Yeter

Dairemi kısa sürede kiraya verdiler, emeklerine çok teşekkürler.

İclal Kök

Bulvar Loft uzmanı danışmanımıza çok teşekkür ederim .

Ecenaz Pekdemir

Park Oran'da harika bir daire sahibi olmamızı sağlayan Zübeyde hanıma çok teşekkürler.

Sadel İnşaat Elk. Ürt.

Satılığa çıkardığımız gayrimenkulümüzü çok kısa bir zamanda istediğimiz bedelle satışını gerçekleştiren, gösterdiği profesyonellik ve iş takibi konusunda çok memnun kalmamızı sağlayan Buğra beye teşekkür ederiz.

Seher Yürek

Ofis kiralamamda yardımcı olan Ali beye çok teşekkürler.

Şevket Salman

Kendisine çok teşekkürler, tüm emekleri için.

Ayşe Ak

Hızlı sonuç, çok teşekkürler.

Yağmur Aksu

Ankaradaki evimin satış öncesinde gerekli mutabakatların sağlanması, satış sırası ve sonrasında tapu işlemlerinin sorunsuz ve kolaylıkla gerçekleştirilmesinde büyük katkı sağlayan Meltem hanıma teşekkür ederim... Gönül rahatlığıyla çalışılabilecek güvenilir bir danışman

Seda Kürkçü

Sinpaş Kıyı Konakları'ndaki dairemi kısa sürede kiraya veren danışmanım Zübeyde Aslangül'e çok teşekkürler.

Burak Güneş

Merhaba, internet üzerinden gördüğüm ev için Meltem hanımı aradım. Kendisi bana ve aileme sürecin en başından sonuna kadar büyük bir özveri ile yardımcı oldu. Sorunsuz bir şekilde ev alım işlemi gerçekleşti. Bu süreçteki en önemli husus verdiği bilgilerin tamamen doğru olmasıydı. Bana ve aileme -herhangi bir stratejisi sonucu- yanlış bilgi vermedi. örneğin, apartmanın ismi, adresi, kat bilgisi, iç fotoğrafların doğruluğu gibi hususlarda her şey gerçekti. Kendisine teşekkür ederim. Meltem hanımla çalışacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Adnan Keklikoğlu

Daha önce başka emlaklara verdiğim ve kiralama yapılmayan mülkümü kısa zamanda kiralamıştır.Öncelikle kişilik ve yaklaşımı çok samimi ve sanki yıllardır tanıyor gibi ailenin emlak danışmanı olmuştur . Bundan sonraki her alım satım işlerimi takip edecektir. Verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

A.volkan Turgut

Gayrimenkul satın alma sürecimizi profesyonel bir biçimde, sonuç odaklı yaklaşımınızla zamanında çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar dileriz..

Burçin Al

Yine Buğra yine hızlı bir satış. Çok teşekkürler.

Baybars Erkul

Kurumunuzda bu derece başarılı bir gayrimenkul danışmanı ile çalışıyor olmanız büyük şans. Kendisinin başarılarının devamını dilerim.

Seyfi Mamur

Müşteri takibi, iş bitiriliği ve duruşu ile fark yaratan bir danışman. Kendisine sonsuz. teşekkürler.

Barış Elmener

Park Vadi'de muhteşem bir daire sahibi oldum.Sonsuz teşekkürler.

Birol Satıroğlu

Mühye Vadi Konakları'ndaki dairemi kısa sürede kiraya verdiler. Emekleri için çok teşekkürler.

Fikret Öztürk

Nevadium Konutları'nda harika bir daire bulan danışmanıma sonsuz teşekkürler.

Ayhan Demirbaş

Emekleri için teşekkürler.

Necla Ünlü

Mühye Vadi'de harika bir daire sahibi olmamı sağladı, kendisine teşekkürler.

Oğuz Yeter

Nevadium Konutları kendisinden sorulur. Çok teşekkürler.

İrfan Demir

Sinpaş Marina'da harika bir daire sahibi oldum sayesinde, kendisinin başarılarının devamını diliyorum.

Yiğit Öztürk

Emekleri için çok teşekkürler.

Yusuf Toptaş

Park Vadi'deki dairemi 1.haftada da sattı. Teşekkürler.

Yasemin Gürpınar

Park Oran ondan sorulur.Kendisinin başarılarının devamını diliyorum.

Süheyla Beşler

Park Oran'da aradığım özelliklere uygun daireyi kısa sürede bulan Zübeyde hanıma sonsuz teşekkürler.

Hamdi Hanedar

Ayaş'taki arsamı kısa sürede sattı. Teşekkürler.

Çiğdem Yurtkul

Danışman gibi danışman... Kendisini tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum.

Şükran Koç

Aradığım daireyi kısa sürede bulan danışmanım Ferhat beye sonsuz teşekkürler

Mehmet Dedebayraktar

Emeklerin için çok teşekkürler..

Canan Veysel

Marina'da harika bir daire sahibi olmamı sağlayan Ferhat beye. çok teşekkürler...

Recep Alagöz

Sinpaş Marina'da aradığım daireyi bulmamı sağlayan Ferhat beye sonsuz teşekkürler

Uğur Bilgiç

Harika hizmet için çok teşekkürler.

Ayşın Öcmenler

MerhabaEşimin görevi dolayısıyla Samsun da yaşıyoruz.Ankara çankaya oyakta evimiz var. Kiracımız yeni çıkmıştı. Bu süreçte tanıdım Meltem hanımı. Kendisi işinde son derece titiz ki bizim yerimize herseyi düşündü ve halletti.48 saat geçmeden evimizi kiraya vermemizi sağladı. Remax bünyesi de Meltem hanımla çalışmakla çok doğru bir karar vermiş bence.Evet evimiz kiraya verildiği için çok mutluyuz. Daha önemlisi dünya tatlısı bir dost kazandım.Bundan sonra ki zamanlarda da tüm yatırımlar Meltem hanım dan geçecektirTesekkürler hersey için

Deniz Talipoğlu

Sayın Meltem Kalman'ın ev bulma sürecinde vermiş olduğu destek ve çözümcü tavrı dolayısıyla kendisine teşekkür ederim.

Erol Arslan

Beytepedeki flat dairemin satışını inanılmaz kısa sürede yapan ve umduğumdan yüksek fiyat satan artık dostum, kardeşim olan Bilen Kaya beye çok teşekkür ederim.

Muğdat Akar

İstanbul Uskumruköy de bulunan villamı Ankara dan kalkıp gelip satan Ferzad'a çok teşekkürler inanılmazsın !

İlknur Gezer

Gerçekten işini dürüst ve profesyonelce yapan ender emlakçılardan. Bize bulduğu kiracilardan çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.