RE/MAX Yıldız portföyünde 187 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 153 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 34 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Yıldız

RE/MAX 5 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

SANAL OFİS TURUMUZ İÇİN : www.remax-yildiz.com/sanal_tur/index.html
UZMANLIK ALANLARIMIZ : KONUT - TİCARİ GAYRİMENKUL - KONUT PROJE SATIŞI

SEKTÖRÜNDE HER ZAMAN İLKLERİN VE YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ OLAN REMAX YILDIZ OFİSİ'NİN BİRİNCİ HEDEFİ, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE VE İŞ ORTAKLARINA ÜST DÜZEY HİZMETİ SÜREKLİ OLARAK SAĞLAMAKTIR. SİSTEMLİ OLARAK ALINAN EĞİTİMLER İLE KENDİNİ YENİLEYEN, BAŞARILI İŞ DENEYİMLERİNE SAHİP, BÖLGESİNDE UZMAN, SİZİ ANLAYAN VE SONUCA GÖTÜRECEK DANIŞMANLARIMIZ VE OFİSİMİZ İÇİN, İYİ NİYET, NEZAKET VE HAKKANİYET EN ÖNEMLİ DEĞERLERDİR. OFİSİMİZ TÜRKİYE'DE RE/MAX INTERNATIONAL TARAFINDAN ONAYLANMIŞ TİCARİ DEPARTMANA SAHİP TEK RE/MAX OFİSİ OLUP, 17 ADET ACP (ACCREDITED COMMERCIAL PROFESSIONAL) LİSANSLI TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ VE 11 ADET LÜKS KONUT UZMANIMIZ İLE ÖZEL MÜLKLERİNİZ KONUSUNDA DA SİZE AYRICALIKLI HİZMET SUNMAKTAN ONUR DUYARIZ.


İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Eren Gülge

Son derece güler yüzlü. Sorunlarıma yardımcı oldu. Güvenilir.

Emir Akar

Gayet iyi anlaştık. Her şeyden haberdar olduk. Teşekkürler...

Deniz Erkan

Değerli meslektaşım,portföyüme doğru alıcıyı getirip,yer gösterimi ile satış arasındaki bir haftalık kısa süreyi olabildiğince profesyonel yöneterek ve alıcını doğru yönlendirmelerin sayesinde satışı gerçekleştirdiğimiz için çok teşekkür ederim,umarım bir çok portföy de birlikte çalışma imkanı buluruz.Teşekküler,sevgilerimle Keller William Kent Deniz Erkan

Onur Ersil Uygur

Erkan Bey ile ikinci kez çalışma fırsatı buldum. İşlemler sırasında hiçbir sorun yaşatmadı bana. Son derece güvenilir ve işinin ehli birisi. Her aşamada beni bilgilendirdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Özcan Saral

Arzu Hanım, işini çok seven müşteri ilişkileri çok sıcak ve güven veren duruşuyla ev alımında çabaları bizi memnun etti. Teşekkür ederiz.

M*******

Yeşim hanımla 2021 Aralık ayında ilk evimizi arama sürecinde tanıştık. Şu an iyi ki almışız dediğimiz yuvamızı sayesinde bulduk. Gerek evi gezdirirken gerek sonraki satın alma sürecinde bizimle iletişimi çok iyiydi. Evle ilgili sorularımızı ayrıntılı ve bilgili bir şekilde cevapladı. Son derece stresli olabilecek ev satın alma sürecini çok güzel yönetip, ilgili tüm konularda bizi net ve doğru bir şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. Eşimle beraber Yeşim hanımla çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Kendisi güvenilir, net ve rahat iletişim kuran, işini saygıyla ve son derece profesyonelce yapan bir insan. İnş ilerde tekrar çalışabilme fırsatımız olur.

Umut Görgülü

Tekrar hizmet almak isteyeceğim bir danışman.Emekleri için çok teşekkür ederiz.

Tuncel Mühendislik Tesisat San Ve Tic. Ltd. Şti

Bütün işlerimiz çok hızlı ve anlaşılır şekilde ilerledi.sorunlarımıza hemen çözüm bulundu, teşekkür ederiz.

Irmak Samir Yörükoğlu

Alıcı ve satıcı arasındaki ilişkiyi çok iyi yönettiğini düşünüyorum.Teşekkür ederiz.

Amin Parvin

She is very experienced, professional and meticulous. so no detail was ever missed. I was comfortable with the way she handled the process between me and the seller. it made the sale go smoothly.

Ceren Korkmaz

Çok kibar ve ilgili bir danışman

Fehmi Yiğitsay

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İyiki varsınız.Teşekkür ederim.

Atilla Fırat Şenol

Ayşe hanımın gerek kiracı tarafında gerek ev sahibi tarafında çok iyi hizmet verdiğini düşünüyorum.

Elif Becan

Çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Tüm tecrübesi ile bize güven telkin ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Zeynep Demirbakan

Çok memnunum Nur Hanım ile çalışmış olmaktan. Başarılarının devamını diliyorum ve çok teşekkür ediyorum.

Abdulhamit Doğan

Hakan bey kibar çok beyefendi. İlgi ve alakası çok iyi kendisine teşekkür ediyorum.

Celal Suat Özdemir

Evi kiralarken gösterdiği gayretler için kendisine çok teşekkür ederim. Tariflediğim kiracıyı bulmak için çok uğraş verdi. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.

Mehmet Karalar

Gayrimenkul alımlarımız sırasında profesyonelliği, güvenilirliği ve samimiyeti ile bizlere yardımcı olan Ayşe Hanım'a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz

Serhat Özdemir

Arzu hanıma destekleri için çok teşekkür ederim.

Ali Kemal Gökçe

Kiralama aşamasında ilgi ve gayretli çalışması ile kiralama çok hızlı sonuçlandırdık.

N*******

Kiraya vermek istediğimiz konutun , başından itibaren sürecin sonuna kadar her konuda doğru yönlendirmesi , şeffaf olması, en iyi sonucu almak için verdiği mücadele için Ayşe Hanıma teşekkür ederim.

Ünsal Coşkun

Profesyonel, iş disiplinine hakim, Gerçekçi, Güvenilir, Prezantabıl, Özgüveni yüksek

Serpil Maktavlı

Çok kolay ve çabuk halledildi. Satın aldıktan bir gün sonra kiraya verildi. Çok memnunum

G*******

Sürecin başından sonuna kadar açık, pozitif ve anlayışlı tavırlarınız nedeniyle ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Bir kaç seneliğine hayal ettiğimiz evi tutmuş olduk, tekrar çalışmak dileğiyle:)

Vera Kabarovskaya

I think I was very lucky to meet EVA; she turned out to be not only a very competent professional but also a very decent and responsive person! I am very grateful to her and wish her every success!

Uğur Musak

Çok ilgili bir profesyonel. Başarılarının devamını dilerim.

Emel Karaca

Sıcak ilişkileriyle güven veren, konusuna hakim, son derece pratik bir kişi Danışmanımın ilgisi, başarılı çalışmaları, becerileri beni son derece mutlu etti. Kendilerine ve ayrıca firmanıza da çok çok teşekkür ediyor; sağlıklı ve başarılı çalışmalar diliyorum. Sevgilerimle

Atakan Kural

Elif Hanım süreç boyunca bize çok yardımcı oldu. Her zaman ulaşılabilir ve şeffaftı. Zamanlama olarak her seferinde belirttiği saatte belirttiği yerde oldu. Güvenilir ve samimi tutumundan ötürü çok teşekkür ederiz.

Fisun Aysu

Danışmanımızla uzun yıllardır çalışmaktayız .İletişim becerisi yüksek, güven duygusu uyandıran ve işine hakim birisidir. Birlikte çalışmaya devam edeceğimi düşündüğüm gibi çevreme de tavsiye ettiğim bir danışmandır.

Haluk Aysu

Son derece ilgili, becerikli, iletişimci ve iş bitirici ayrıca dost ve samimi tavırlı bir kişilik

Yeşim Yücel

Tuğba Hanım'a titiz çalışmasından dolayı teşekkür ederiz. Kendisi ile irtibatta kalmayı ve daha sonraki emlak ihtiyaçlarımızda da kendisi ile ilerlemeyi isteriz.

Esra Kalafat

Emlak konusunda hiç bilgi ve deneyimim olmaması nedeniyle ev alma konusunda çok tedirgin olduğum bir dönemde kendisi ile tanışma şansı buldum. Gezdiğimiz bir çok evden sonra istediğimi bulamadığımda yok Elif Hanım galiba vazgeçeceğim dediğim zaman ‘Esra hanım peki ya hayalleriniz’ deyip beni cesaretlendirdi. Ve tam da bugün hayalimdeki evi almama vesile oldu. Ona sadece hayallerinizi anlatın ve arkanıza yaslanın. Kendisine ve Remax ailesine sonsuz teşekkürler…

Neslihan Seyhan

Samimi ve seviyeli güler yüzlü alanında bilgili gerekli her türlü desteği verecek donanımda olmasıyla bende yer edinen sonrasında olabilecek alım satım tüm ışlemlerimde danısabileğim biri oldu sevgili elif ♥️♥️♥️

Tunç İnce

Sizleri tanıdığım için ne kadar memnun olduğumu anlatamam. Profesyonellikten uzak dilimi mazur görün ancak hem Pınar abla hem de Suavi abi, bu işte aradığınız her şeyi size verebilecek insanlar. Onlarla sadece ticari işlemler yapmakla kalmadık, hayat boyu süreceğini umduğum çok güzel dostluklar da kurduk. İnsanın sektör değiştirip Sönmez Team'e katılası geliyor :) Yolunuz hep açık olsun. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Berkay Yılmaz

Süreci hızlı ilerletmesi, etkin ve kibar iletişimi için kendisine teşekkür ederim.

Nermin Serra Keçeli

Her zaman güler yüzü ve sıcak kanlı yaklaşımıyla,verdiği bilgilerle güven hissini bana verdi.İlk andan itibaren destek olmaya hazırdı ve süreç boyunca da bu şekilde devam etti.Dürüst ve çalışkan iş anlayışı var. Çok memnun ve mesut olarak sürecimizi tamamladık, Çok teşekkür ederim

Prosas Profesyonel Bina Yönetimi Ltd

Çok güler yüzlü ve çok içten birisi çok yardımcı oldu, onun vesilesi ile ofis kiraladık,Kendisine çok teşekkür ederiz.

Yusuf Leyla Çoşkun

Son derece bilgili,İşine hakim bir danışman.Kutluyorum.

Tayfur Ateş

Aysun Hanım evimizle ve bizimle çok ilgilendi. Her aşamada bizi bilgilendirdi.Kendisi ile tanışmak bizim için bir şanstı. Teşekkür ederiz.

Burak Can Çakıroğlu

Güler yüzlülüğünüz ve yardımlarınızdan dolayı sonuç odaklı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.

G*******

Ayşe Hanım her adımda detaylı bilgilendirme sağladı, doğru yönlendirmeleri ile süreci yönetti. Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyuz. Tüm emekleri için çok teşekkür ederiz. Ayşe Hanım ile çalışmak için tercih ettik firmanızı, güvenimizi boşa çıkartmadı.

Y*******

Türkiye'de güven ilişkisi konusunda belki de en çok erozyona uğramış olan hizmet alanlarından bir tanesi olan emlak danışmanlığında, Hakan Bey ile çalışabiliyor olmak bir ayrıcalıktır. Tecrübesi, iletişim gücü ve kritik anlarda yaptığı müdehalelerle danışmanlık sunduğu müşterinin huzur içerisinde alışveriş yapabilmesini mümkün kılıyor. Tekrar teşekkür ederim.

Serdar Keskin

Öncelikle profesyonel, ilişki konusunda üst düzey iletişime sahip, samimi ve işini iyi yapıyor.

Orhan Genç

Telefonda iyi yönetiyor, insanlara yaklaşımı güzel, her an her şeyi anında bitiren bir insan, performansı iyi ve her an iş bitirici

Alper K. Ateş

Danışmanım kiralama işlemini son derece hızlı ve tatminkar şekilde sonuçlandırdı. İlk günde itibaren emlağın değeri hakkında bilgilendirdi ve çekiciliğini arttırmak için neler yapılması gerektiği konusunda beni yönlendirdi. Tadilat sonrası potansiyel müşterilerle büyük bir sabırla ilgilendi.ve beni sürekli bilgilendirdi. Bundan sonraki emlak işlerimde kesinlikle kendisiyle çalışacağım.

Defne Gürbüz

Sorumluluk sahibi, disiplinli, işinin ehli bir danışman olduğunu düşünüyorum.

Suna Yemez

Eva Hanım sayesinde bu evi kiralayabildik. Kiralık ev aramayı bıraktığımız bir süreçte bizimle iletişime geçerek bizi çok mutlu etti. Bütün emekleri ve çabaları için teşekkür ederiz

Mustafa Çağrı Gürbüz

Gayet profesyonel, herhangi bir sorun olduğunda hızla dönen, bir danışman olduğunu düşünüyorum.

Kemal Mehmet Akıalp

İşlemin her yönünde ilgili kişilere güven veren liderlik gösterdiği için teşekkür ederim.

Sevgi Selvi

Kiralama sürecinin her aşamasında çok yakından takip ederek beni her aşamasında bilgilendirdi.Hekese tavsiye edeceğim harika bir danışman.

Tuba Tezel

Eva Hanım titiz ve özenli çalışmasıyla çok kısa sürede çok başarılı br proje gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım.

Altan Işıltan

Sonuç odaklı bir şekilde zaman kaybetmeden ilanları çıktı.İçinde bulunan kiracıyı rahatsız etmeden çok iyi bir organizasyon ile evin satışını gerçekleştierdi.

Aydın Adalıoğlu

Satışı yapılan konutun tanıtımı ve satış süreci boyunca iletişim içinde bulunmuş olmakla beraber kurumsal anlayışa sahip, samimi ve konusuna hakimdir.

Erman Türkili

Sibel Hanım kibar tutumu, ne zaman arasak ve yardımına ihtiyaç duysak bize en kısa zamanda ve en sağlıklı bilgiler ile geri dönüşü ile, bir emlakçının sunabileceği en yüksek kalitede hizmeti bize sunmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Özfatura

Uzun zamandır danışmanımız kendisi çok memnunuz her zaman danışmanımız olarak kalacak tüm arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz. Başarılar diliyoruz

Özge Turan

Hakan Bey telefon ettiğim andan beri çok ilgili ve yardımcıydı. Çok sıcak ve güven veren bir beyefendi. Kendisiyle iş yapmaktan ve tanışmaktan memnun oldum.

Volkan Öksüz

Nur hanım, ilgi ve alakası takdire şayan, Evimizi 24 saat geçmeden yeni kiracısına ulaştırdı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Başak Mar

Haluk Bey benim için zorlu olabilecek ev arayışımı kolay ve hızlı bir şekilde halletmeme vesile oldu. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum. Profesyonel hizmet anlayışı ile gerek ev alım sürecindeki tüm prosedürleri sorunsuz yönetmesi gerekse sonrasında verdiği destek ile kesinlikle herkese önerebileceğim güvenilir bir emlakçıdır. Kendisinin iyi niyetli ve özverili yaklaşımı ile verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

İbrahim Yelmenoğlu

Bizi bizden daha çok düşündü ve sürekli bilgilndirdi. İletişim sıklığı ve seviyesi son derece iyiydi. Çok taraflı ve sorunlu bir işlem olmasına rağmen son derece profesyonel bir şekilde yönetti.

Nurgundan Kut

Çok memnun kaldım. Ufak tefek ayrıntılar dışında ihtiyacım olan bilgiyi zamanında aldım. Zamanın önemli olduğunda sorumluluğu aldı ve zor olanı gerçekleştirdi.

Uğur Yılmaz

Aysun hanım,kendi evini satıyor gibi ilgilendi.Tüm süreçte iletişim gayet başarılıydı.Teşekkür ederim

Çetin Uzkal

Aysun hanım,adeta aileden biri gibi ilgilendi.Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Ayda Tur

Bizler eşimle beraber çok memnun kaldık, çok kısa zamandaevimiz tutuldu.

Ahmet Zümrüttaş

MÜKEMMEL HİZMET ANLAYIŞI.

Halide Başak Doğruyol

Çalışma stilindeki şeffaflık ilkesi ve profesyonellere yapmış olduğu açıklamaları kendisine müteşettirim. Örnek bir gayrimenkul danışmanı olarak iş hayatında başarılar diliyorum. Saygılarımla

Mesut Kanberoğlu

iyi niyetli olarak pozitif enerji ve ev arayışımız sonlandı. farklı alternatifler ile ilgili eksiksiz tam bilgi akışı sağlandı. teşekkür ederim.

İlhan Alpdoğan

Kiralama sürecimizde tüm işlerimizi eksiksiz bir şekilde takibi ve sonuca ulaştırdığı için teşekkür ediyorum.

Öznur Boyacıoğlu

Çok düzenli çalışıyorlar. Güvenli ve dürüstler.

Öner Gürel

Güler yüzlülüğü işini severek yapması yatırım konusunda doğru adımlar atmamıza ve gerekli desteği sağladığı için Ayşe hn a sonsuz teşekkürler

Ahmet Sinan Güneş

Evi gezdirirken çok yardımcı oldu.Sonra ki süreçte gayet bilgili ve çözüm odaklı bir anlayış sağladı.Kendisine teşekkür ederim.

Engin Işıltan

Hızlı ve kaliteli takip taktirle karşılanmalı.çok teşekkür ederim.

Okan Hüsrevoğlu

Serap hanım.Şu ana kadar gördüğüm ve çalıştığım en iyi Emlak danışmanı ve Uzmanı diyebilirim.Mükemmel takip,bilgilendirme,analiz ve planlı çalışma ile kısa sürede evimin kiraya verilmesini sağladı.Ayrıca,sözleşme aşamasında her iki taraf için de adil bir kontrat yapılması için tarafları çok iyi bilgilendirdi.Kendisine çok çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Handan Tolu

İstanbul dışında ki satış işleminde Ayşe Hanımdan destek aldım ve çok memnun kaldım. Satış anında ve hatta satış sonrasında tapu da daima bilgi aktarımı takibişlem süreci boyunca hep bilgileri ile yanımızdaydı .. mühendis geçmişi olması bu mesleği yapıyor olması bu farkı değerleri getiriyor ..başarılarınız daim olsun

Övgü Çetin

Danışma aldığım süreç boyunca çok ilgili ve hızlı davrandılar. Sorularımıza hızlı dönüş aldık. Teşekkür ederiz

Engin Işıltan

Yakın ve ilgili tavır, detaylı bilgilendirme ve hızlı aksiyon almasını taktirle karşıladım. Tüm kalbimle teşekkürler

Kemal Esen

Çok iyi şekilde evimizle ilgilendiler, evin fotoğraflarını çekip ilanlarda pazarlamasını iyi bir şekilde yaptılar, çok kısa zamanda istdiğimiz şartlarda kiracı buldular, çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

Mehmet Murat Ketenci

İlk görüşmede olumlu elektrik aldığım bir iletişim oldu. Sonraki aşamada her konuda memnun kaldık. Teşekkürler

Fatmagül Ergün

Güven ve Huzur vererek çalışıp sonuca vardı, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

İ*******

Pınar Hanım işini aşkla, titizlikle ve ilgiyle yapmaktadır.Onun gibi kalbi temiz, iyi niyetli ve güler yüzlü bir insanla tanıştığımız için çok mutluyuz! Bu güzel süreç boyunca gerek ilgisiyle gerek pozitif enerjisiyle gerek yardımseverliği ile bize güven duygusunu tattırdı. Kendi ekibi (Sönmez team) aynı kendisi gibi son derece ilgili ve yardımsever.Her şey için çok teşekkür ederiz ve herkese kendisini tavsiye ediyoruz!

Mehmet Tayyar

Tugce hanim.meslegini severek yapan, alici ve satici arasindaki iliskileri cok iyi organize eden birisi.Biz onun araciligi ile emlak almaktan cok mutlu olduk.Herkese tavsiye ederiz.

Burak Kebapci

Tugce Oskay highly skilled real estate professional who helped us to sell our investment property in Suadiye/Istanbul/Turkey. As you can imagine, Buying/selling properties for investment is a challenge if you are overseas. You need a trusted advisor who understands the market dynamics and proactively works for you. I would suggest anyone who lives outsides Turkey work with Mrs. Oskay for any real estate needs. Thank you again!

Dr. Yekta Şendül

Çok memnun kaldım. İlgili sosyal ve iletişimi güçlüdür.

Songül Ertem

Gerekli bilgi ve desteği fazlasıyla aldım. Beklentilerimi karşılayan bir danışman.

Selahattin İncekara

İlknur hanım ile epeydir tanışıyoruz, bir çok kez birlikte çalıştık. Artık ailemizden biri gibidir. Samimiyet, dürüstlük ve güvenilirlik onu en iyi tanımlayan özellikler. Uzun yıllar daha kendisiyle çalışmayı diliyoruz.

Osman N.akçay

Nur Hanım, dairemizin kiralanması hususunda hem bizi hem de karşı tarafı yeterince bilgilendirerek güvenli bir kira sözleşmesi yapmıştır. Kendisine ve Re/max Ailesine teşekkür ederim.

Sevgi Kurt Yazar

Uzun süredir kiralık ofis bakıyorum. Hakan Bey'in gerek ilgisi, gerek dürüstlüğü ve yardımları ile çok mutlu oldum. Çok memnun kaldım.

J*******

Arzu was so helpful with the process for finding a new apartment. She speaks English at a near native level and she was so attentive throughout the whole rental contract process. If i had questions i could message or call her any time of day and she would always very quickly reply. She made everything very easy for me and i can honestly say this was the best experience I've ever had while searching for an apartment. I've lived in about 10 countries so that means a lot! If you're looking for a great realtor who speaks English very well, it's her

Hüseyin Dügar

Karşılıklı birbirimizi çok iyi anladığımızı düşünüyorum. Bu proje özelinde de istediklerimiz doğrultusunda bize en doğru müşteriyi bulup, sorunsuz bir süreç atlattık. Kendisine teşekkür ederim.

Zeynep Katırcı

Serap Hanım bizimle o kadar güzel ilgilendi ki sayesinde ev kiralama işimiz çok keyifli bir hal aldı. Ev sahibimiz ile kiracı olarak bizim aramızdaki iletişimi çok sağlıklı bir şekilde kurdu, taleplerimizi ev sahibimize çok berrak bir şekilde iletti, aynı şekilde ev sahibimizinkileri de bize o şekilde iletti. Sayesinde hiç sorunsuz bir şekilde evimizi kiraladık. Her aşama hakkında bizi hızlı şekilde bilgilendirdi ve işlerimiz çok hızlı şekilde aktı. Güler yüzü için kendisine teşekkür ediyoruz. Bizim veya yakınlarımızın emlakçı arayışı olduğunda

Ayşe Utku Erarslan

İşini bilen, konuya hakim ve dürüst bir emlak uzmanı olduğunu düşündüm ve evi kiralarken kendisine duyduğum güvenin çok etkisi oldu.

Okan Kutlu

Serap hanım, başından sonuna kadar süreci çok iyi ve benim değerlendirmem bazında profosyonelce yönetti. Kiraladığım ev için, hem ev sahibinin haklarını hem de kiracının haklarını aynı mesafe ile değerlendirmesini çok takdire şayan. bazı çekincelerim olan ev kiralama konusunda kendisi ile karşılaştığım için kendimi şanslı adlediyorum.

Cansu Çankaya

Tuğçe Hanım, dürüst, bilgili ve profesyonel bir danışman, kendisiyle beraber çalışmaktan keyif aldık. Hızlı aksiyon alabilen biri, iyi niyetli ve yardımseverliği için kendisine teşekkür ederiz.

Sinan Gövdeli

Danışman arkadaşımız güzel ilgili ve işini iyi yapan uzman kabiliyetli bir arkadaş.

Burhan Işım

Evimi Tuğçe hanım sayesinde çok kısa bir sürede çok iyi bir aileye kiraladım. İşine profesyonelce hakim. Sorduğum sorulara net ve bilinçli bir şekilde tatminkar cevaplar aldım.

Kiraz Engin

Erkan abi bizim elimizden tuttu ev sahibi yaptı . Ben onun peşinden ayrılmam .Allah razı olsun.

Umut Haydar Topsakal

SABRINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM ERKAN BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Sinan Şentürk

Tecrübeli, öngörülü ve çalışkan bir danışman

Cengiz Ceylan

Güler yüzlü, işinde profesyonel portföy bilgisine hakim, gayet nazik ve dostça davranıyor. Serap hanım ile karşılaştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. İş hayatında başarılarının devamıni dileriz.

Yiğit Yavuz

Serap Hanım çok dikkatli, ayrıntılara önem veren, hem ev sahibiyle hem kiracılarla iletişimi çok kuvvetli, yönlendirici, pratik ve çözüm odaklı; kendisiyle evimin kiralama sürecinde tanıştım; ilk günden evin kiralandığı güne kadar özverili çalışmalarından, samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim, kendisini çevreme her zaman önereceğim.

Ali İlhan Gülek

Nişantaşın da satın aldığım ev için işlemin başından sonuna, güler yüz ve içtenlikle yardımcı olan Sayın Burak ÜRGEN' e teşekkür ederim.

Ayşe Topuz

Nişantaşın da satın aldığım ev için işlemin başından sonuna, güler yüz ve içtenlikle yardımcı olan Sayın Ender FIRATOĞLU'na teşekkür ederim.

Birsen Yıldırım

İlgili ve konusunda yetkin bir danışman. Sunulan hizmetten fazlasıyla memnun kaldım.

Pembe Şebnem Yağcıoğlu

Danışmanımın ev aradığım süre boyunca kriterlerime karşı göstermiş olduğu hassasiyet ve özenli arayış, güler yüzlü yaklaşımı ve herşeyden öte sağladığı güven duygusuyla çok başarılı hizmet aldığımı düşünüyorum. Tüm emek ve yaklaşımı için teşekkür ederim. Çevreme de gönül rahatlığıyla referans olabilecek bir danışman ile çalıştım.

Adem Ceren

Güler yüzlü ve mütevazi bir beyefendi insana güven veriyor.

Hüseyin Yılmaz

Gösterdiği ilgi ve bilgilendirme için sonsuz teşekkürlerimi sunmanın yetmediği bir kişidir.Tekrar benzer işlerde beraber olmayı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

J*******

Arzu hanım dairemi satın almama ve kiralamama yardım etti. Arzu hanım çok etkili olmuştur ve ona güvenebilirsiniz.

Selin Kurt

Arzu hanım işine oldukça hakim ve disiplinli. Tüm süreç boyunca bize göstermiş olduğu yardımsever tavır icin teşekkür ederiz :)

Asena Sarıbatur

Kiralama sürecinde Ömür Hanım'ın her konuda bizi bilgilendirip desteğine çok teşekkür ederiz.

Gültuğ Şahinoğlu

Yardımcı, hızlı ve güvenilir danışmanlığı için teşekkür ederiz.

Arezou Behrang

İşini çok iyi bilen bir arkadaş çok memnun kaldım. Teşekkürler...

S*******

Thank you for all of your wonderful assistance. You were a pleasure to work with!

Yelda Bozkurt

Erkan Beyle, çalışıyorsanız siz sadece kolay bir sonuç yaşarsınız. Sevgiler, saygılar.....

E*******

İletişim ve bilgi akışından çok memnun kaldım.

Türkan Umutlu

Kızım ve ben kendisinin bize vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Güler yüzlü, sabırlı her sorumuza eksiksiz cevap verdiği için teşekkür ederim. Bundan sonraki kiralamalarımızda kendisi ile çalışmak isterim. Re/max Yıldız çok teşekkürler...

Arzu Umutlu

Çok memnun kaldım. Sabırlı ve güler yüzlü bir danışmana sahip olduğunuz için Re/max çok şanslı teşekkürler...

Berkay Ilgıt

Nur Hanım sürecimiz boyunca sürekli ilgi ve desteğini göstermiştir. Samimi yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Kaya Kafescioğlu

Uzun yıllar hızlı, güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Chris Bediroğlu

She has been very helpful and understanding. We're very glad that we have worked with Nur and Remax. I appreciate that.

Mehmet Fuat Matra

Canan Hanım, sağladığınız emlak danışmanlığı hizmetinizden çok memnun kaldık.Doğru alıcı ve doğru satıcıyı bir araya getirmeyi başarıyorsunuz.Ülkemiz ve dünyanın bu zor döneminde bu kadar kısa sürede, evimizin değerinde satılmasındaki emekleriniz için çok teşekkür ederiz.Emlak konusunda Danışman arayışı içinde olanlara gözü kapalı sizi tavsiye ediyoruz.

Tolgun Özütok

Arzu Hanım profesyonellikle samimiyeti kusursuzca birleştirmiş biri. Kendisiyle daha öncede çalışmıştık. Her defasında iş kalitesini yükselten bir kişi. İşini neşeyle yapan etrafına mutluluk veren enerjisiyle bir emlak danışmanından fazlası.Profesyonel hizmet anlayışınız ve sıcak insani yaklaşım ve iletişimininizden ötürü teşekkür ederim.

Murat Köse

Arzu Hanim ile 2 defa calisma firsati bulduk. Kendisinin lokasyona hakimiyeti, profesyonelligi ve duzenli bilgi akisi saglamasi takdir edilecek duzeydedir. Konuya hakimiyeti ve iletisim becerisiyle ikna gucu kuvvetlidir.Kendisiyle tekrar calismak isteriz.

Deniz Taşkın

Sayın Canan Akşin Çetin'den almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Güler yüzlülüğüne ve çözüm odaklı vermiş olduğu hizmetine çok teşekkür ederiz. 22.04.2021

Hüseyin Şahin

Merhaba, Arzu Hanım'dan aldığım danışmanlık sürecinde her şey o kadar profesyonel, şeffaf, açıklayıcı bir şekilde ilerledi ki kafamda herhangi bir soru işareti oluşmadı bile. Kendisi kibar, güler yüzlü ve yardımsever bir şekilde göstermiş olduğu ilgiyle ev taşıma stresimi resmen minimum seviyeye indirdi. Arzu Hanım size danışmanlık yapıyorsa gözünüz hiç arkada kalmasın, kendisine çok teşekkür ediyorum, 5 yıldız az bile :) Saygılarımla,

A*******

Başarılı bir danışman kendisine çok teşekkür ederim.

Şerife Eroğlu

Sibel Hanım, bizim aile danışmanımız kendisinden çok memnunuz ne zaman istesek ihtiyaç duysak yanımızda oluyor. Çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

İrfan Kaya

Değerli danışmanımız bize bir çok farklı seçenekler sunarak avantajlarıyla hepsinin değerlendirilmesi ve istediğimiz koşulların sağlanması noktasında üstün gayret göstererek sürecin sonuna kadar yanımızda oldu. Çok teşekkür ederim.

Yıldız Kılıç

İşlemleri hızlı bir şekilde halletti. Teşekkür ediyorum kendisine.

Leyla & Tevfik Ege

Berrin ÇEVİK güler yüzlü, samimi, fedakar ve çok azimli bir danışman. Dört hisseli dairemizin çözümü oldukça zor tapu sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulması için oldukça çaba sarf etti ve 2 ay gibi kısa bir zamanda satışını tamamladı. Kendisine minnettarız. İyi ki var iyi ki Berrin Hanım ile yollarımız kesişmiş, mesleğinde her daim başarılarının devamını temenni ediyoruz. Sağolsun, varolsun.

Nebahat Özmen Yılbak

İş sonlandırma konusunda deneyimli.

Enes Eksik

Daha öncede çalıştık. Devam edeceğiz.

Duygu Cem Tayla

Berrin Hanım, ev kiralama sürecimizin başından sonuna her aşamasında, çok ilgili, çok destekleyici, çok dürüst davrandı. Görüşmelerin gerçekleşmesi için sözleşilen saatlere vaktinden bile önce gelerek işine gösterdiği özeni bizlere de gösterdi. Ev sahibi ve kiracı adayı arasında kurulması gereken bütün iletişimi son derece sağlıklı bir şekilde kurdu. Açık ve net iletişimiyle, yerinde samimiyetiyle, her konuda destekleyici tavrıyla kendisinden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.

Nancy Anderson

Eva was very attentive and considerate. She was very patient and thought of all the details that were very important to me. I highly recommend Eva. Her English is a very high level of speech and understanding.

Serap Öçal

Serap Hanımdan oldukça pozitif bir enerji aldık ve evi tutmamızdaki en önemli etkenlerden biri bu oldu. Kendisinin tarafımıza yapmış olduğu hızlı geri dönüşler ve çözüm odaklı olması da cabası İşine göstermiş olduğu özen, özveri, profesyonelliği ve bizlere göstermiş olduğu güler yüzü için kendisine çoo..k teşekkür ederiz.. Kariyer hayatınızda başarılar Serap Hanım .

Fahri Gökhan Mersinlioğlu

Kiralama sürecinde Nur ALKIN hanımefendiden oldukça memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Hülya Cankat

Ailemizin yıllardır eziyetini çeken danışmanıdır. Artık referansa bize göre ihtiyacı yok. Çok güvenilir bir danışmandır. Tatlı dilli, uzlaştırmacı ve sabırlıdır.

Nuri Güven

Seçil Hanım'ın sorunu çözmek konusunda samimi yaklaşımı, önceliğinin müşteri memnuniyeti olması benim için önemliydi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Levent Erbaş

Satış ve kiralama aşamasında, ilgili ve işini çok iyi yaptığı için kendisine teşekkür ederim.

Ömer Belioğlu

Aynur Hanım'ı tanıdığım için çok mutlu oldum. Kendisinin bana büyük yardımları oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Urungu Yörüker

Son derece ilgili ve zamanında cevap aldığım için hem firmam hem de kendi adıma teşekkür ederim.

Ilker Güler

Bekir bey konutumun satış sürecinde en küçük ayrıntıları da hesaba katarak profesyonel çözümler sundu. Gerek mesleki bilgi ve yeterliliği, gerek de dostane yaklaşımı ile hem çok kısa bir sürede istediğim satışı gerçekleştirdim, hem de çok iyi bir dost kazandım. Kendisine emeklerinden ve yardımlarından dolayı çok minnettarım. Konut alım satımı düşünen herkese Bekir bey ile çalışmayı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Soner Akalın

MUTLUYUZ, MUTLUSUN, MUTLULAR ... BEKİR BEY ' E DESTEK VE YARDIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDER; BİR SONRAKİ EV SATIŞLARINDA BAŞARILAR DİLERİM...BEN MEMNUN KALDIM . TAVSİYE EDERİM.

Tamer Görgan

Hızlı işlem ve müşteri memnuniyetinden dolayı teşekkür ederiz.

Murat Akdeniz

aynur hanım'la şirketimizin yapmış olduğu küçükyalı akdeniz palas projesinde çalıştık. kendisi güleryüzlü, çalışkan, müşteri hizmeti çok profesyönel, her konuda bilgi verebilen başarılı bir arkadaşımız. yeni başlayacak projelerimizde de kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Ozan Akar

Yeni ofisimizi bize çok profesyonelce ve kolaylıkla öneren ve tüm süreci titizlikle yöneten İlknur Hanım’a teşekkürü borç biliriz.

Erdem Yılmaz

Disiplinli, derli toplu, çalışkan. Ama bence en önemlisi: güvenilir olması. Hayal satmıyor. Yapamayacağı şeyler vadetmiyor. Kiralık ev ararken onunla çalışmıştım. Evimi kiraya verirken de onunla çalıştım.

Ahmet Ünver

Hakan Bey gayrimenkul alımımızda basından sonuna kadar çok ilgili ve profesyonel di. Pazarlık konusu başta olmak üzere gayrimenkul her konuda en üst düzeyde yardımcı odu. Ilk gün evi görmeye gittiğimizden son tapu işlemine kadar her aşamada en iyi kalite de danışmanlık hizmetini gerçekleştirmiştir. Kendisine Teşekkür Ederim.

Uğur Hakan Cakan

Hem bizim hem de kiralayan tarafın haklarını iyi bir şekilde muhafaza eden güler yüz ve kurumsal yapısı ile çalışan Hakan Bey ve Nur Hanım'a teşekkür ederim.

Uğur Hakan Cakan

Hem bizim hem de kiralayan tarafın haklarını iyi bir şekilde muhafaza eden güler yüz ve kurumsal yapısı ile çalışan Hakan Bey ve Nur Hanım'a teşekkür ederim.

İbrahim Nejat Bahalıbaba

Kendisi yapıcı ve çözüm odaklı bir kişi olarak süreç içerisinde bizlerle ilgilenip doğru bilgilendirmeler yaptı. Kendisine hem ilgi ve alakası, hem de iki taraf ile ilişkileri güzel bir şekilde yönettiği için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum…

Öznur Boyacıoğlu

Uzun zamandır onunla çalışıyoruz. Çok memnunuz.

İbrahim Nejat Bahalıbaba

Kendisi yapıcı ve çözüm odaklı bir kişi olarak süreç içerisinde bizlerle ilgilenip doğru bilgilendirmeler yaptı. Kendisine hem ilgi ve alakası, hem de iki taraf ile ilişkileri güzel bir şekilde yönettiği için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum…

Öznur Boyacıoğlu

Uzun zamandır onunla çalışıyoruz. Çok memnunuz.

Remzi Er

Bekir Bey ile daha önceden de çalışmıştım. Yine aynı şekilde her konuda bana yardımcı oldu. Arsa konusunda kendisiyle görüşebilirsiniz. Başka alım satımlarda buluşmak üzere saygı ve sevgilerimle. Başarılar Dilerim.

Gültuğ Şahinoğlu

Ömür Hanıma yakın ilgi, alakası ve yardımları için teşekkür ediyoruz.Sektördeki bilgi ve deneyimine güveniyoruz.

Muratcan Taşdelen

Hakan Bey, oldukça bilgili, alanında uzman yorumlarıyla bize yardımcı oldu.

Ersun Güldüşüren

Hakan Bey, mülkün kiralanmasının her aşamasında çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Erman Zöhre

Diler hanım, hızlı bir şekilde bize yardımcı oldu, kafamızdaki soru işaretlerinin hepsini sabırla giderdi. Yardımcı, güler yüzlü ve profesyonel bir danışmanla çalışma fırsatı bulduğumuz için kendimizi şanslı hissettik.

Buse Pınar Kaçar

Sevgili Nur Hanım sürecin en başından beri oldukça ilgili ve yakın takiple, sözleşmenin imzalanması için oldukça yoğun çaba sarf etti. Hem pozitif yaklaşımı, hem de doğru ve tam bilgilendirme ile kiralama sürecinin çok hızlı ilerlemesi konusunda çok yardımcı oldu.

Erhan Cankat

Çok kolay ve akıcı hizmet aldım. Teşekkürler.

Gökay Erol

Son derece pozitif, işin gerektirdiği yetenek ve becerilere sahip, ihtiyacı sorarak anlayan ve dinleyen çözüm odaklı bir danışman. Tuğçe Hanım sektörde sanırım en iyilerden. Gelecekte alım satım işlerim olduğunda ilk danışacağım kişi olacak. Teşekkür ederim.

Yılmaz Nail Özdemir

Canan hanım, Daire Alış Satış aşamasında göstermiş olduğunuz profesyonelce davranışlarınızdan dolayı çok teşekkürler Bu esnada alıcı satıcı ayrımı gözetmeksizin candan ve samimi davranışlarınız dolayısı ile ayrıca sizi kutlarım. Bir başka projede görüşmek üzere, 19.11.2020

Z*******

Aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. Yardımları için Danışmanımız Hakan Bey'e çok teşekkür ederim. Aldığım gayrimenkulden ve hizmetten çok memnunuz.

B*******

Hakan Bey ve Nur Hanım'a gösterdikleri emekleri ve müthiş performansları için çok teşekkür ederim. Hakan Bey ve Nur Hanım'ın ekip arkadaşlarını firmaları Re/max ailesine ayrıca teşekkür ederim.

B*******

Hakan Bey ve Nur Hanım'a gösterdikleri emekleri ve müthiş performansları için çok teşekkür ederim. Hakan Bey ve Nur Hanım'ın ekip arkadaşlarını firmaları Re/max ailesine ayrıca teşekkür ederim.

Gürhan Yıldız

Cok guvenilir, çalışkan, nazik ve dürüst bir emlakçı. Herkese öneriyorum

Burçak Tok

Öncelikle teşekkür ederim. Benim fikrimce işinin ehli, güven veren ve erinde gerekli dokunuşlarla en kısa zaman da evimin kiralanmasına yardımcı oldunuz. Sevgiler.

Cansın Oman

Ender Bey'in, evin tüm detayları ile tarafımıza gezdirmesi ile mutlulukla yaşayacağımıza inandığımız evimize adım atık, süreci takibi ve akabindeki koordinasyonu ile hızlıca bu süreci tamamladık. Teşekkürler.

Burçak Tok

Öncelikle teşekkür ederim. Benim fikrimce işinin ehli, güven veren ve erinde gerekli dokunuşlarla en kısa zaman da evimin kiralanmasına yardımcı oldunuz. Sevgiler.

Cansın Oman

Burak Bey'in evin tüm detayları ile tarafımıza gezdirmesi ve desteği ile mutlulukla yaşayacağımıza inandığımız evimize adım attık, süreci takibi ve akabindeki koordinasyonu ile hızlıca bu süreci tamamladık. Teşekkürler.

Erman Karabacak

Tansu Bey ile evimizin satım aşamasında tanıştık. Nazik ve güven veren üslubu ile bize çok yardımcı oldu.İlerleyen zamanlarda İhtiyacımızı çok iyi analiz ederek bize zamanında ve doğru seçenekler sundu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bir daha konu hakkında yardıma ihtiyacım olursa ilk arayacağım kişi olduğunu belirtmek isterim.

Arzu Baydar

Hakan Bey, ev satışım sürecinde her zaman yakından ilgilendi. Her türlü bilgiyi tarafıma doğru şekilde verip yönlendirilmiştir. Kibarlığı ve nezaketi için teşekkürlerimi iletirim.

Seyfullah Altıkaya

Tüm konularda bilgisiyle yardım almış olup her konuda zamanında bilgilendirme yapmıştır.

Fatma Bayraktaroğlu

Çok memnun kaldım. Çok candan ve içten olması güven uyandırıyor.

İlhan Yıldırım

Arzu Hanım ile bütün işlemlerimizi pürüzsüz bir şekilde ilerlettik. Daha önce rastladığım diğer emlakçılar mal sahibinin temsilcisi gibi davranırken, Arzu Hanım ile çalışırken hiç böyle bir şey hissetmedim. Arzu Hanım sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaçların çözülmesi için de faydalı önerilerde bulundu. Çok teşekkür ederim.

Ebru Çınar Erim

Arzu hanımla çalışmaktan çok memnunuz. Kendisi son derece disiplinli, dikkatli ve hedefe odaklı çalışıyor. Kısa sürede hedefe ulaşıyor. Briefi çok iyi alarak sonuca odaklanıyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ahmet Kamil Cihan Ellialtıoğlu

Nur Hanım ve Hakan Bey'in titiz çalışması sonucunda çok güzel bir yer tuttum. Kendilerine özellikle teşekkürleri bir borç bilirim.

Ahmet Kamil Cihan Ellialtıoğlu

Nur Hanım ve Hakan Bey'in titiz çalışması sonucunda çok güzel bir yer tuttum. Kendilerine özellikle teşekkürleri bir borç bilirim.

Nigar Jülide Turna Okçu

Kendilerinden oldukça memnun kaldım. İlgi, alaka, titizlik konusunda mükemmeller.

Mehmet Hakan Kartal

Güvenilir, samimi aynı zamanda da profesyonel ve net bir iletişim kurduk. Sektörel bilgi ve hakimiyeti sayesinde kafamdaki sorulara cevap bulabildim. Sonuç olarak memnun kaldığım, arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir süreç yaşadım.

Mehmet Hakan Kartal

Güvenilir, samimi aynı zamanda da profesyonel ve net bir iletişim kurduk. Sektörel bilgi ve hakimiyeti sayesinde kafamdaki sorulara cevap bulabildim. Sonuç olarak memnun kaldığım, arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir süreç yaşadım.

U*******

I have found Tansu to be a very honest and caring broker. He is patient and takes time to explain all pros and cons of the properties. He is also very reliable and his communication skills are very good. I highly recommend Tansu as your broker in Istanbul.

Sema Taşkın

Harika bir ikili çünkü güven hayatta zor kazanılır. Bu sektördeki güvenilmez emlakçı ön yargılarımızı kırarak bize dürüst, samimi, içten ve açık davrandığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten işini seven ama aynı zamanda satıcı ve alıcının zarar görmesine mahal vermeyen güvenilir adres. Gönül ve Berrin ekibinin aydınlık yolu açık olsun. Sizleri seviyoruz.

Kürşat Koray Kantay

Gayet hızlı ve ilgili teşekkürler.

Meral Kaşlıoğlu

Ayşe Hanım'ı tanımak çok güzel bir şey, her anlamda tam bir görev insanı ve güler yüzlü haliyle iyi izlenimler aldık. Ayşe Hanım'ın şahsında tüm kurumunuza teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Remzi Er

Çok iyi bilgi ve hızlılık içinde işlemleri hallettik.Başka alım satımlarda görüşmek üzere. Sevgiler dilerim.

Sema Taşkın

Harika bir ikili çünkü güven hayatta zor kazanılır. Bu sektördeki güvenilmez emlakçı önyargılarımızı kırarak bize dürüst, samimi, içten ve açık davrandığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten işini seven ama aynı zamanda satıcı ve alıcının zarar görmesine mahal vermeyen güvenilir adres. Gönül ve Berrin ekibinin aydınlık yolu açık olsun. Sizleri seviyoruz.

Mustafa Sime

Tansu Bey son derece bilinçli, yaptığı işi severek ve titizlikle yürüten bir profesyonel. Randevumuza zamanında katılması, paylaştığı bilgilerin doğrulu, yaklaşımı, verdiği bilgiler ve İşine olan bağlılığı güven vericiydi. Daha sonraki emlak işlerimde de kesinlikle kendisiyle tekrar çalışmaktan memnun olurum.

Levent Gunes

1 gün gibi bir sürede doğru fiyat politikası ile evimi iyi bir profilli kiracıya kiraladım. Sektör tecrübesi ve güvenlirliği açısından kendimi çok rahat hissettim. Açık iletişim içerisinde olan bir danışman. Bundan sonraki süreçlerde Tansu Bey ile devam edeceğimden eminim. Teşekkürler.

Berrak Akgöz

Gönül hanım ev alım sürecimizin her aşamasında bize çok yardımcı oldunuz. Tecrübeniz ve profesyonelliğiniz ile alım sürecimizde hiç bir zorluk yaşamadık. Bize sonsuz güven verdiniz. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Şevval Çınar

Her surecte inanilmaz yardimci oldunuz sadece kiralanana kadar degil sonraki surecte de hep yanimizdaydiniz cok tesekkur ederiz

Burhan Çamlıca

Müşteri odaklı, sıcak ve çözüm üretici yaklaşımı ile ailemize ve beklentilerimize uygun gayrimenkulleri tam olarak beklentilerimize cevap verecek şekilde mevcut portföyünden filtreleyerek muhteşem bir yuva edinmemizi sağladığı için kendisine müteşekkiriz.

S*******

İlknur Hanım sayesinde tam da istediğimiz evi tuttuk. Evi tutarken ve tuttuktan sonra ilgisi için çok teşekkür ederiz. İşinin ehli ve yönlendirme konusunda gerçekten çok tecrübeli. Kendisine bu mecra aracılığıyla yeniden teşekkür ederiz.

Emre Dirağ

Aradığımız evin bulunmasından en son alım sürecine kadar her aşamada mükemmel desteğini gördük. Çok teşekkür ederiz Bekir Bey.

Elif Selin Yılmaz Altay

Tuğçe Hanım'ın ilgisi ve desteği için çok teşekkürler. Hem gayrimenkulün alımı hem de kiralanması aşamasında bize çok destek oldu. Hızlı aksiyonlar alarak süreci memnun kalarak tamamlamış olduk.

Meral Bayrak

Sevgili Tuğçe, en başından beri yardım sever, güler yüzlü ve nokta atışı yaparak bizi çok mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cenk Tuncay

Güler yüzlü, profesyonel, konusuna hakim, çalışkan müşterisini tanıyan, sözünde duran, baskı kurmadan netice alan, presentable bir danışman.Tuğçe Hanım, olmasa Re/max ile çalışmazdım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Emine Şafak Yolaç

Ömer Bey'e evimin kiralanması sırasında gösterdiği profesyonellik ve hizmet kalitesi için teşekkür ederim.Her zaman önereceğim bir emlak danışmanıdır.

Harun Baştürk

Evimizin satısına ilişkin proaktif yaklaşarak, hızlıca satışın gerçekleşmesinde çok destek olmuştur.Evin değerinin doğru belirlenmesi ve alıcı ile doğru iletişimin sağlanması konusunda çok aktiftir.Satış sürecinin operasyon tarafı ise sayesinde çok hızlı gelişmiştir.Kendisine teşekkür ederim.

Barış Yaşar

Merhaba, Mert Bey, açık iletişimi, samimiyeti, her zaman ulaşılabilirliği ve verdiği güvenle işini hakkıyla yerine getiren biri. Evimin satılma sürecinde kısa sürede tüm süreci kolaylaştırdı. Kendisine teşekkür ediyor ve kesinlikle çalışmanızı öneriyorum.

Altan Işıltan

Müşteri odaklı yaklaşımı ve bizim evi kendi evi gibi anlatarak satışı kolaylaştırması çok iyiydi. Teşekkür ederiz.

Funda Kartal

Güvenilir, samimi, beyefendi, hızlı, istediğimizde ulaşılabilme, işine hakim, doğru. Her şey için teşekkür ederiz.

Fatih Nasırlı

Danışmanımız Hakan Bey, ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisi kira anlaşmamızı sonuca ulaştırmak için her türlü imkanını ve çabasını en üst seviyede kullandı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Topçu

Hakan Bey, ile irtibata geçtiğimiz an itibari ile saygı çerçevesinde diyaloğumuza başladık.Her aradığımda istediğim bilgileri verdiği gibi, kiralayacağımız daire ile ilgili taleplerimizi son derece sabırlı karşıladı elinden gelen tüm yardımı yaptı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Engin Işıltan

İletişimi. yaklaşımı harika, sonuç odaklı ve başarılı bir iş çıkardı. Kendisine çok teşekkür ederim.

İsmail Akdemir

Aldığım hizmetten memnun kaldım.Ayşe Hanım oldukça şeffaf, samimi ve işini bilen bir hanımefendi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Tülün Malkoç

Muhteşem, harika, insanın hayatında olması gereken program plan yönlendirme ve kişilik harikası.Müşterisini iyi analiz eden ve isteğine göre hareket eden, fakat müşteri memnuniyetinin yanında kendi kişiliği ileride etkileyen bir kimlik, yani müşteri memnuniyeti yanında kendi kimliğini de konuşturan bir muhteşem kimlik iyi ki tanımışım hayalim gerçekleşti.

Sinan Özçelik

Ayşe Hanım, güler yüzlü, işine hakim kendisine çok teşekkür ederim.

Can Savaş Çelik

Ayşe Hanım, satış sürecinin başından en sonuna kadar işin her aşamasında fazlasıyla destek vererek yardımcı oldu. Evimin hızlı ve istediğim fiyata satılmasında büyük rol oynadı.Herkese tavsiye edebileceğim ve tekrar şahsen çalışmak isteyeceğim bir satış danışmanıdır.

Alp Karataş

Kendisi gayet güvenilir, sektörü iyi bilen ve işini iyi takip eden birisi, beraber çalışmamızda kendisi hiç sorunsuz bir şekilde evimin satışını gerçekleştirdi.

Ziya Kürküt

Profesyonel, hızlı, bilgili, çözüm odaklı. En önemlisi güvenilir. Sadece Türkiyede değil Dünya’nın her yerinde mesleğini çok rahat icra edebilir. İletişim Sanat’ını hakkını vererek mükemmel uyguluyor. Teşekkürler Altuğu Bil. Harikasınız.

Orcun Oral Senturk

Net, durust bildigimiz negative emlakci kimliginden oldukca uzak, isbitirici..K3ndisini tanidiktan sonra anliyosunuz ki kendisinden zarar gelmez.Kendisiyle tanistiktan sonra baskaiyla calismanin imkansiz oldugunu anliyosunuz.Bundan sonraki emlak islerin de de kendisiyle calismaya devam...

H.özgün Duman

Son derece nazik, gelişmelerden düzenli bilgi aldık çok teşekkür ederiz.

Ersin Kartal

Güvenilir ve işinde projesyonel çalışan bir yetkilidir.

Emin Yeşilyurt

İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda çok iyi .

Nermin Özel

Yıllardır çalıştığım, danıştığım ve fikirlerine güvendiğim Hakan Bey'den yine çok güzel ve harika bir danışmanlık aldım çok teşekkür ederim.

Bora Şahbazoğlu

Son derece nitelikli bir hizmet aldık. Gayet memnun kaldık.

Nurcan Kolaç

Beklentilerimize uygun danışmanlık aldık.İletişiminden memnun kaldık.

Sevilay Kuru

Çok ilgili, düzenli bilgilendirme aldık. Hakan Bey çok güvenilir ve bulduğu müşteriler de güvenilir.Çok memnunuz verdiği hizmetlerden teşekkür ederiz.

Fatma Kılıç

Yardımlarınız çok teşekkür ederim.

Emel Nihan Bal

Her zaman profesyonel, hızlı ve çözüm odaklı bir çalışma anlayışlarının olmasından oldukça memnunum.

Bayram Beyazıt

Ayşe Hanım'a, yardımları için çok teşekkür ederim.

Esra Tural

Kiralama sürecini sizinle yaşamak hem çok keyifli, hem de çok verimliydi.Her şey için çok teşekkür ederim.

Rengin Çakır

Nur Hanım, tarafından yeterince bilgilendirildim.Yardımcı oldu, yönlendirdi, memnun kaldım.

H.hüseyin Atasoy

Hakan Bey, oldukça güvenilir, zamanında bilgilendirme, alanında çok hızlı, kibar ve nazik bir arkadaştır. kendisine çok teşekkür ederim.

Ebru Erim

Arzu hanımla son 6 aydır Suadiye'deki evimizin kiraya verilmesi süresince birlikte çalıştık. kendisi son derece disiplinli, her zaman pozitif ve iyi bir müşteri portföyüne sahip. sonunda evimizi kiraya verdik. birlikte çalışmaktan çok memnunuz. ve diğer gayrimenkullerimiz için kendisi ile çalışmaya devam etmek istiyoruz.

Selin Oran

Emlak danışmanlığı görünenden çok daha zor bir iştir. Doğru alıcıyı doğru eve konumlandırmak için analiz yeteneği, iletişim gücü yüksek kişilerin bu işi yapması önemliydir. Bugüne kadar pek çok emlak ile çalıştık ama işini Arzu hanım gibi seven, sahiplenen bir emlakçı görmedim. Hayalimizdeki evimizi bulmamıza yardımcı olan tüm süreçte bize olan desteği için yeniden teşekkür ederim

Ezgi Didem Büyükelçin

Emine Hanim ev alma sürecimizde bize cok yardimci oldu. Kendisi cok ilgili, düzenli ve sistematik. Bütçemize en uygun, en güzel evleri sundu. Zor bulduğumuz evrak işlerinde bizi yönlendirmekle kalmayıp bize eşlik etti. Ev alma heyecanimiza ortak oldu. Emine Hanim sayesinde hayalimizdeki eve sahip olduk.

Erol Ateş

Diler Hanım, gayet dürüst ve güvenilirdi. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Orkun Kubilay Yuna

Merhaba, danışman Diler Hanım’dan yürüttüğü süreç boyunca çok memnun kaldım. Kendisi beklendiği şekilde detaylı bilgilendirme yapan, alıcıya da satıcıya da eşit şekilde yardımcı olan, konusuna hakim, çok çalışkan, güler yüzlü ve yapıcı bir danışmandır. Kendisine tekrar teşekkür eder, iş hayatında başarılar dilerim.

K*******

Danışmanımız İlknur Hanım, kendisiyle ilk iletişim kurduğum andan itibaren ihtiyacımızı ve beklentilerimizi tam anlamak suretiyle emlak alım sürecimizin tüm taraflar nezdinde olumlu tamamlanmasını sağlamıştır. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

Elifnaz Kibar

Sadece yetenekli bi broker değil aynı zamanda iyi bir arkadaş olduğunuzu gördük. Hızlı ve güvenilir bir şekilde güzel bir satış yaptık sayenizde. Çok teşekkürler

Barış Karaman

Mert Bey tüm süreci son derece samimi, aynı zamanda profesyonel bir anlayışla yönetti. Her aşamada bizi yönlendirdi, destekledi, her türlü talebimize derhal cevap aldık. Evin tadilat, yönetimle ilişkiler vb. konularıyla bizzat ilgilendi ve çözüm sağladı. Alım-satım-kiralama işinizi kendisine gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Ayrıca verdiği geri bildirimleri tereddüt etmeden dikkate almanızı kesinlikle öneririm. Zaman kaybetmezsiniz.

Fatih Girit

Mükemmel hizmet, güvenilir danışman.

Sean Edward Mervıch

As a foreigner living in Turkey it is always comforting to have someone who provides such good care and service when deciding important things like a home or business. Miss Arzu was very professional, and competent. We very much enjoyed working with her.

Pakize Erkaya

Nur hanım gösterdiği ilgi alaka ve iş takibinden dolayı sürekli tavsiye edebileceğim birisi.Teşekkürler...

İlke Büyükemir

Emlak piyasasının bu sıkıntılı zamanın da mülklerin birçoğunu Ender Bey yardımı ile değerlendirdik.Kalanlara da aynı şekilde seri ve sağlam bir şekilde değerlendirebilmeyi aynen bu şekilde çalışmalarını temenni ederim.

Ümit Büyükemir

Emlak piyasasının bu sıkıntılı zamanın da mülklerin birçoğunu Burak Bey yardımı ile değerlendirdik.Kalanlara da aynı şekilde seri ve sağlam bir şekilde değerlendirebilmeyi aynen bu şekilde çalışmalarını temenni ederim.

Yakup Çakıroğlu İnşaat Taah. Paz. San. Tic. A.ş

Arzu Hanım'ın çözüm odaklılığı ve iş bitirici kimliği ile dairemizi kısa zamanda kiralama fırsatı yakaladık. Başından sonuna kadar her anlamda desteğini esirmediği için kendisine tekrar tekrar teşekkür eder, mesleki hayatında başarılarının devamını dileriz.

Gülşen Karademir

Sevgili Remax ailesi sizinle çalışmaktan son derece memnun kaldığımızı dile getirmek bizim için bir keyif oldu çünkü ilk tanıştığımız andan evimizi taşıdığımız ana kadar güler yüzünüz, kaliteli hizmet anlayışınız, bize verdiğiniz pozitif enerjiniz bizi son derece memnun etti. Doğru tercih yaptığımızı hissetmek keyifli bir duygu. Remax Yıldız ailesinin güler yüzlü ekibi Pınar hanım ve Elif hanım, güler yüzünüze ve samimiyetinize çok teşekkür ediyorum. Başarınız belli ki daim olmuş ama daha da daim olsun dileklerimle. Sonsuz teşekkürler.

Birol Şanlı

Son derece profesyonel hizmet aldık.Tüm süreç açık ve net olarak ilerledi. Burak Ürgen ve Ender Fıratoğlu'na yardımları için çok teşekkür ederim.

Sevil Yücel

Son derece kibar ve hoş yaklaşımından, zorlayııcı olmadan, anlayış içindeki iletişiminden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Remzi Er

Çok kısa sürede gayrimenkul satın alımımda verdiği doğru bilgi, doğru fiyatlandırma, tesisi ettiği güven ve benim faydam için canla başla çalışması için çok teşekkür eder, başka alım satımlarda görüşmek üzere.

Özgür Özkan

Çok sıcak, çok ilgili ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan naif bir danışman. her konuda bize yarıdımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Sıkıntısız ve rahat bir şekilde sürecimizi tamamladık.

Gamze Şen

Pınar Hn. çok profesyonel ve işini severek yapan bir danışman. Her turlu sorumuza naif ve çozum odakli yaklaştı kendisiyle çaliştıgımiz için çok sansliyiz.. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkur etmek isteriz :)

Uğur Atay

Başlangıçtan bitişe kadar her konuda verdiği uzman danışmanlığı ve doğru yönlendirmeleri için teşekkür ederiz.

Afsaneh Batmanghelich

Hi, I am one of Mrç Mert Sarıcan's foreign customers Because I don't know turkish and he knows english well, we could easily start our finding house program and he found my choice and provide me what i want. He is patient and smart. I recommended him to everybody specially foreigners that want to be home owner in Turkey

Zeliha Nuray Buhara

Güler yüzlü, güvenilir, ilgili iş bitirici saygı duyduğum bir kişilik.Tanıdığım ve iş yaptığım için şanslıyım.Teşekkürler.

Arif Furkan Özkaya

Danışmanımdan düzenli olarak bilgi aldım.Her sorduğum soruya dürüstlük ile cevap verdi.Hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Cenk Harputluoğlu

Çok profesyonel hizmet ve güler yüzlü samimi, işini severek yapan bir danışman.Başarılar diliyorum.Artık benim de danışmanım oldu.

Emre Tutar

Hakan Bey ile, çok profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sorunsuz bir işlem gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ederim.

Erkan Karagül

Mesleki bilgisi ve bunun yanında insanı yaklaşımı bilgilendirmesi ve satıştaki başarısı çok üst seviyede bundan sonraki bütün gayrimenkul işlerimdeki tek danismanin olacak

Hakan Eruğuz

Hizmet kalitesi süper.Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kaynar

Güler yüzlü, hızlı, yardımcı kişiliği ile verdiği hizmetten çok memnun kaldık.

Tamer Gümüş

İlgi ve alakadan ötürü Hakan Bey'den aldığımız hizmetten gayet memnun kaldım.Özellikle satın alma sürecini oldukça rahat bir şekilde geçirmemizi sağladı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Cumhur Türemen

Kendisi ile danışmanlık (yetki) sözleşmesi imzalamamız ile gayrimenkulümüzün kiralanması arasında geçen sürede, tarafımıza gösterdiği ilgi, bilgilendirme ve konusunda çok memnun kaldık.Aldığımız hizmetin kalitesi ve güvenilirliği konusunda nezdiniz de kendisine teşekkür ederiz.

Serkan Sezer

Bilgili, güler yüzlü, açıklayıcı ve şeffaftı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Alican Yilmaz

Gayet düzgün ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak, kısa süre içinde sonuçlandırdım.Son derece memnun kaldık.

Adnan Ant

Danışmanımızdan memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Her zaman referans edeceğim.Doğru ve düzgün bilgiler veriyor ve işimizi kolaylaştırıyor.Başarılar diliyorum.

Mesut Çalışkan

İlgi ve yardımları için çok teşekkürler.Bize çok yardımcı oldu.Samimi ve güler yüzlü başarılarının devamını diliyorum.

Inge Häcker

ILKNUR ART habe ich beim Verkauf meiner Immobilie in Istanbul als äußerst zuverlässige professionell arbeitende Immobilien-Maklerin der international bekannten Immobilien-Firma RE/MAX kennengelernt. Ihre fachliche Kompetenz und Gestaltung des Verkauf Ablaufs haben mir bei den anstehenden Entscheidungen sehr geholfen. ILKNUR ART verfügt außerdem über hervorragende Deutsch-Kenntnisse. Sie stand mir bis hin zur Abwicklung der Bankgeschäfte zur Seite. Danke für die gute Zusammenarbeit. Ich kann eine Partnerschaft mit ILKNUR ART bestens empfehlen

Inge Häcker

ILKNUR ART habe ich beim Verkauf meiner Immobilie in Tuzla-Istanbul als äußerst zuverlässige professionell arbeitende Immobilien-Maklerin der international bekannten Immobilien-Firma RE/MAX kennengelernt. Ihre fachliche Kompetenz bei der Abwicklung des Verkaufs, bei der Preiserhebung, bei Informationen an mich nach Deutschland betreffend potentieller Käufer und schließlich die Gestaltung des Verkauf Ablaufs haben mir bei den anstehenden Entscheidungen sehr geholfen. ILKNUR ART verfügt außerdem über hervorragende Deutsch-Kenntnisse. Danke

Mustafa Oğuz Acar

Ömer Bey'in profesyonel yaklaşımı, iş yapış hızını herkese öneririm.Kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa Oğuz Acar

Bekir Bey'in yaklaşımı, iyi niyeti için teşekkür ederim.

Ömer Koçak

Danışmanımdan son derece memnunum. Aşağıdaki puanlamayı her bir soru üzerinde birkaç defa düşündükten sonra yaptım. Danışmanımıza başarılar dilerim.

Hakan Başar

Çok dinamik, çalışkan, iş bitirici ve enerjik.

Gülten Alpaslan

Tanıştığımız günden, bu güne kadar her şey mükemmeldi. Hiçbir sorun yaşamadan, tüm işlerimiz hızlı bir şekilde sonuçlandı.

Yaşar Sevindik

19 ortaklı bir satışta gösterdiği gayret olağan üstüydü çok teşekkür ederiz.

Yakup Çakıroğplu Yapı A.ş

Dairemizin satışını Arzu Hanım'ın bilgi ve tecrübesi önderliğinde gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Başından sonuna kadar her detay ile yakından ilgilendi ve asla vazgeçmedi. Bunun sonucunda da iyi bir netice ile dairemizi sattık. Kendisine teşekkür eder, kariyer hayatındaki başarıların daim olmasını temenni ederiz..

Elif Gençoğlu

Diler Hanım, güler yüzlü yaklaşımı ve verdiği bilgiler karar vermem de çok olumlu oldu.Kendisine yardımları için teşekkür ederim.

Funda Burcu Yuna

Mükemmel hizmeti için çok teşekkür ederim.

Ayse Nur Oguz

Kendisine oncelikle durust ve calıskan biri oldugu için tekrar tesekkur ediyorum. Ev sahibi olma surecinin tum asamalarında kendisine yanımızda oldugu için yardım ve deatekleri dolayısıyla cok tesekkur ediyorum. Basarılarının devamını dilerim

Ediz Tok

Suadiye Tüccar Katibi sokaktaki evimize çok hızlı ve nitelikli kiracı bulduğunuz için teşekkür ederiz.

Yeşim Sonbulak

Ömer Bey ile ilk tanıştığım günden itibaren; doğru yönlendirmeler yaparak bana yol gösterdi. Kurumsal yapıyla bütünleşmiş olan güven veren kişiliği, hızlıca konuya hakim olup, işi tamamlaması takdire şayandır. Tüm yaklaşımları ve yardımları için çok teşekkür ederim. Kesinlikle çalışılması için önereceğim değerli bir profesyoneldir.

Erçin Caka

Sorunsuz ve hızlı çözümlerden ve güler yüzünüzden dolayı teşekkür ederim.

Yeşim Sonbulak

Bekir Bey, daha ilk çalışmaya başladığımız günde kendimi ailenin bir parçası gibi hissettirdi. Profesyonel, anlayışlı, özverili ve sakin bakış açısıyla karalı şekilde sonuca ulaşmaktaki başarısına çok teşekkür ederim. Tanıdıklarıma Remax Yıldız'ı güvenle öneriyorum.

Fahrettin Kaya

Oldukça işine hakim son derece güler yüzlü ve pozitif.

Batuğ Hayırlıoğlu

Çok ilgili ve hızlı dönüş için teşekkürler.

Zeki Yılmaz

Profesyonel, her detay ile ilgilenen, güler yüzlü bir danışman ile çalışmak istiyorsanız kesinlikle doğru kişi ile çalışacaksınız.

Ahmet Dağ

Başından sonuna kadar aldığımız hizmet, doğruluk ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Tavsiye ile çalışmıştık.Herkese tavsiyemiz olacaktır.Hakan Bey'e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Murat Yalçın

Arzu Hanım'la ev satış sürecimiz başından sonuna sorunsuz ve beklentilerimizin üzerinde bilgilendirme, şeffaflık ve profesyonel yaklaşımla geçti, kesinlikle sektör ortalamasının üstünde bir hizmet aldığımızı düşünüyorum, ileride herhangi bir gayrimenkul alım satımında kendisini arayacağımızı şimdiden söyleyebilirim. Öte yandan evimizi çok kısa sürede satmamızı sağladı, tüm süreçte de hem samimiyetiyle hem de profesyonel desteğiyle sorunsuz bir şekilde hallettik, Tekrar teşekkür ediyoruz,

Zehra Filiz Dinçer

Sevgili Arzu seninle çalışmak ayrıcalıktı bizim için tüm gelişmeleri anında bizimle paylaşarak kısa sürede sonuçlandırdığın için çok teşekkür ederim.Emlak konusunda bir işim olursa tekrar seninle çalışmayı çok isterim .Güleryüzün kibarlığın sakinliğin iş bitiriciliğin 5 numara 10 yıldız Sevgiyle kal.

Gülsüm Usta

Serhat bey; hem fiyat, hem ilgi alaka, hem de ayrı bir şehirde olmasına rağmen adeta kendi mülkünüzü satıyormuşçasına göstediğiniz özen, çaba ve her an telefonla olsun bizzat gelerek olsun yanımızda olduğunuz, çıkan pek çok problemi yılmadan anlayış ve pozitif yaklaşımla çözdüğünüz, bize müşteri gibi değil dost arkadaş gibi yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle alımda da satımda da bizim için doğru tercihsiniz ve kesinlikle çevremize tavsiye edeceğiz sizi. Başka alım ve satımlarda görüşmek üzere.

Engin Yıldırım

Müşteri hakkında bilgilendirme ve takibi konusunda çok başarılı.

Fatma Figen Çetinel

Arzu hanım, bizimle çok ilgilendi, çok candan davrandı, tüm sorularımızı hassasiyetle, ayrıntılı olarak açıkladı. Evimizi bir ay kadar kısa sürede sattı. Ona çok teşekkür ederiz.Bir daha danışmanlık almak istesem mutlaka kendisinden yardım isterim. Emeğine sağlık...

Hatip Ümit Kardaş

Güler yüzlü, enerjik, pozitif ve sorun çözücü, bir hizmet. Dostane ilişki kurulabilecek kadar güvenilir.Çok teşekkür ediyor., başarı, huzur ve sağlık diliyorum.

Burak Yilmaz

Gönül Hanım evimizin alım sürecinde titizlikle tüm detayları düşünmüştü, herşey hayal ettiğimiz gibi gerçekleşti. Çok teşekkürler.

Gamze Mocan

Sayın Hakan Değirmenci, uzun yıllardır sadece şahsımın değil ailemin de danışmanıdır.Güvenilir, çalışkan, ilgili, ulaşılabilirliği olan konusunda ehli, son derece beyefendi kişiliği ile her zaman takdirimizi kazanmıştır.

Pınar Tatar

Güler yüzlü, sabırlı, çözüm odaklı ve sonuçlandırıcı, son derce güven veren bir danışman desteği sunan Tuğçe Hanım'a her şey için çok teşekkür ederim.

Yusuf Güleç

Kiralama konusunda her türlü sorumuzun cevabını bulabildik.Sürecin organizasyonu güzel geçti.Kendisinden çok memnun kaldık.

F. Aslı Tezeren

Çok ilgili, alakalı ve işini çok heyecanlı yapıyor.Güleryüz ile her daim görüştük .Kendisine çok teşekkür ederim.

Yılgör Demirdağ

Profesyonel hizmet ve çözüm odaklı yaklaşımı bizi son derece mutlu etti.Kendisinin güler yüzlü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.

Ali Murat Tezeren

İş ciddiyeti ve bilinci yüksek, kabiliyetli, müşterinin ne istediğini bilen ve ona göre yol gösteren bir danışman.

Gülderen Erbaş

Sakin hali ve her sorumuza verdiği doğru ve detaylı bilgiler ile ilk görüşte kendisine güvendim.Zamanlama ve geri bildirimlerdeki tutarlık ve hız ile de bu güvenim arttı.Hem mal sahibini hem de bizi (kiracı) koruyan tavrını da takdir ettim.

Yalın Seylan

Jerfi Bey ilk buluşmamızdan itibaren anlayışlı ve kibar davranışlarıyla kendisini bize sevdirdi ve güven verdi.Kendisine teşekkür ederiz.

Cevher Sönmez

Beklediğimiz düzeyin çok daha üstünde gösterdiği ilgi ve yoğun çabasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Kunter Kurt

Şendoğan Hanım, güven veren ve samimi tavrıyla bizim kendisini tercih etme sebebimiz oldu.Bize çözümcül yaklaşımlarıyla sonuca gitmemizi sağlayarak gönül rahatlılığla evi tutmamızı sağladı.Esra Hanım''la birlikte mutlu sona ulaşmamızı sağlamışlardır.Teşekkürlerimle...

Ali Uysal

Jerfi Bey, nezaketi, profesyonelliği, bilgi ve tecrübesi ile hem evimizi kiralamada hem de yeni bir ev kiralamada harika ve kusursuz hizmet aldığımız Jerfi Bey'e en içten dileklerimizi sunuyoruz.

Volkan Uzunoğlu

Arzu hanım, her şeyimizle bire bir ilgilendi.Mükemmel bir danışman.

İsmail Orhan Toraman

Kenan Bey, işinin uzmanı, Çok ilgiliydi, çok kısa sürede çok sayıda kiracı adayı sundu.İstediğimiz an kendisine ulaşabildik.Çok güven duyarak çalıştık.

Namık Kemal Yıldırım

Tuğçe Hanım, daire gösteriminden başlayarak, samimi ve dürüst yaklaşımı ile bir emlak danışmanından çok daha fazlası olduğunu bize hissettirdi.Bu nedenle de işlem için karar vermemiz kolaylaştı.Teşekkür ediyoruz.

Betül İpek

Çok profesyonel ve kibar bir hanımefendi. :)

Cumane Asker

Arzu Hanım, ile çalıştığımız için çok memnunuz.Kendisi evimizin kiralanmasında her detay ile çok özenle ilgilenmiş ve bizi detaylı olarak bilgilendirmiştir. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.Çok teşekkürler.

Cem Alptekin

Keyifli bir alışverişin, konforlu hizmetin sonucundan, kendisine tarafımdan ''Komisyon sözleşmeleri '' ve ''Protokol '' metinleri üzerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti verilerek karşılıklı mutabakat ve mutluluk sağlanmıştır.

Tuğçe Meriç Kuyumcuyan

Serhat bey evimizi satarken doğru bir araştirma ve iyi bir reklam ile planladiğı tarihte evimizi satmaya yardimci oldu. Her zaman vaktinde gelerek, planli calisarak ve ozveri ile tüm detaylariyla uğrasarak önceden belirlediği sürede evimizi sattik. Müşteriler için yenilikci yaklasimlarini da sevdik mesela 3 boyutlu ev gezisi, tekne tipi galoş vb. Kendisi kafamizdaki emlakci profilini yikip yeniden guler yuzu ile guvenimizi ve saygimizi kazandi. Kendisine buradan da tesekkur ederiz.

Emir T. K.

Serhat Bey, gayrimenkul danışmanlığı konusundaki yargılarımı tamamen değiştirmiştir. Sizi dinliyor ve aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde tüm şeffaflığı ile cevaplıyor. Kendisi ile çalışmaya başladığınız andan itibaren herhangi bir süpriz ile karşılaşmayacağınızı söyleyebilirim. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Özlem Bilge

Nur hanım, kibar, düşünceli, bilgi sahibi, yönlendirici ve yardımcı Kendisine çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Zikri Kaya

Hakan Bey'in, İlgili ve alakasından çok memnun kaldık.Son derece titiz, sevecen, ilgili şekilde aldığımız hizmetinden dolayı bir sonraki işlerimizde de mutlaka tercih edeceğiz.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Keivan Djahanbanı

Yilmaz Atamer has been very helpful and professional. He gave us all the information and advise to rent our property quickly and easily.

Ali Yönel

Profesyonel ve takipçi yaklaşımıyla istediğimiz gayrimenkulü bulmamızı sağladı.Hizmetlerinden ve yaklaşımından memnun kaldık.Tavsiye ederiz.

Kamil Aykut Tüzem

2001 senesinden beri İstanbul'da düzenli kira ödeyen birisi olarak, bu zaman kadar çalıştığım en profesyonel ve kibar gayrimenkul danışmanıdır. Kendisi ve ortağı Hakan Bey'i gözüm kapalı olarak dostlarıma tavsiye edeceğim.

Engin Işıltan

Hakan bey, işinde çok profesyonel, sonuç odaklı, çalışmalarından son derece memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ahmet Ziya Tanyeli

Nur hanım, son derece yardımcı, kibar, nazik, kendisine çok teşekkür ederim.

Öznur Boyacıoğlu

Her zaman çok yardımları olmuştur. Çalışkan ve başarılı bir arkadaş. Kendisine çok teşekkür ederim.

Murat Kurt

Kiralama Konusundaki profesyonel yaklaşım ve iyi niyeti için çok teşekkür ederim.

Onur Tuna

Arzu Hanımdan oldukça güler yüzlü hizmet aldık, kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık, teşekkürler.

Sevil Şahin

Dairemizin kiralanmasında gösterdiği gayreti ve zerafeti aslında anlatmak zor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Sarah Elhagry

Mr. Yılmaz was very supportive throughout the process, he speaks english very good and this really helped us. Thanks for your efforts and looking forward dealing with you again.

Seçil Elmas

Güven verici ve samimi hizmet anlayışı ile çalışmakta olup bu hissi bize yansıtabilen profesyonellikte...

Nurgün Bal

Danışmanımız Hakan bey'in çalışmalarından çok memnunuz. Kendisine teşekkür ederiz.

Kamile&haldun Ünal

İlknur Hanım son 10 yıldır hem emlak danışmanımız hem de artık dostumuz. İhtiyaçlarımızı anlayıp ona göre profesyonel çözümler üreten, güvenilir ve dürüst bir insan, bundan sonra da birlikte çalışmak dileği ile.... çok teşekkürler.

George Richan

From the moment I met MERT, he was extremely helpful despite the difficult conditions in the market. He quickly demonstrated his expertise and knowledge of the market less than 72 hours after our first meeting. He than led the negotiotions seccessfully ant got me a place that I really liked. I highly reccommend Mert for other home seekers.

Feride Puhaloğlu

Melike Karaali sayesinde harika bir ev kiraladı. Samimi sıcak dürüst ve sorunsuz ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Tamer Gümüş

Emlakçı algım tamamen değişti. Herşey çok kolay oldu. Çok profesyonelce süreci yönetti ve sonuçlandırdı. Tanıdığıma çok memnunum.

Kaan Ozciger

Serhat Bey, emlak danismanlari ile ilgili genel kanimizi degistirmistir. Rasyonel, planli, ihtiyaci cok iyi tespit eden bir calisma stili var. Musterisini cok iyi dinleyip, ihtiyac ve beklentileri karsilama noktasinda cok itinali ve ust seviyede performans sergilemektedir. Hem oturdugumuz evin satisinda hem de yeni evimizi satin alirken kendisi ile cok keyifli ve verimli bir surec gecirdik. Kendisine buradan bir kez daha tesekkurlerimi iletiyorum.

Veysi Orhan

Kiralık daire aramam sürecinde birçok emlakçıdan sonra İbrahim Bey ile de tanıştım. Gösterdiği daire ile bilgileri verdiğinde benim göremediğim noksanları söylemesi ve daireyi kiralamamız halinde kendisinin bizzat bunların onarımı ile ilgileneceğini söylemesi bana dürüst birisi olduğunu hissettirdi. Ve bunda yanılmadığımı daireyi kiraladıktan sonra gördüm. Dürüst, güler yüzlü, saygısı, samimiyeti ve kiralama sürecinin her aşamasında verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Adil Seyar

Emlakçılık işinin ne kadar profesyonelce yapıldığını görmek istiyorsanız tüm içtenliğimle doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim.

Fatma Nuran Apaydın Doğruer

Hep doğru kiracı seçimi yaptığı için kiracılarla hiçbir sorun yaşamadım.Kiracılarla tanışmak gereği bile duymuyorum. Evlenmek, ev almak, iş yerinin uzağa gitmesi gibi nedenlerle kiracı değişimleri oldu ancak ben hiç sıkıntı yaşamadım. Dürüst, çalışkan, işini seven çok değerli bir danışman.

Seda Yıldız

Evimi kiralama sürecimde ve hatta tuttuktan sonra her konuda yardımcı olunan nazik kibar profesyonel bi hizmet aldım teşekkür ederim

Güneş Özdiler Küçük

Son derece profesyonel ve güler yüzlü olan Berrin Hanım sayesinde kısa süre içinde kiracımızla anlaştık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Yaşar Sevindik

Arzu Hanım Kent Plus'daki dairemizi her zaman olduğu gibi hızla yeni kiracımıza kavuşturdu. Bir kez daha özenli çalışmaları için kendisine teşekkür ederiz.

Hazar İlhan

İyi, sempatik, güler yüzlü, yüksek enerjili, sürecin her anında pozitifliğiyle süreçte yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Ayca Yaganoglu

Arzu Hanim, alanindaki her konuyla ilgili dogru ve guncel bilgisi, icten ve durust tavri ile gercek bir profesyonel. Baska bir sehirden gelip Istanbul gibi bir sehirde ev arama kabusunu keyifli bir tecrubeye donusturen guvenilir bir danişman. Karsilasmam buyuk şansti. Boyle zor bir isi daha iyi yapan biriyle hiç karsilasma mistim.Basarilarinin katlanarak devam edecegine eminim.

Şakir Çırpan

Tansu Bey vasıtasıyla evimizi satın aldık. Kendisi sorun çözücü ve yapıcı tutumuyla alıcı ve satıcı arasında profesyonel bir ilişki kurdu. Sorunsuz bir şekilde tapu işlemlerinin tamamlanmasını organize etti. Ben verdiği hizmet ve tesis ettiği güvenden dolayı çok teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.

Tugce Kaynak

Tansu Bey yaklaşık 5 aydır başka emlakçıların satamadığı evimizi yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede satmıştır. Haftalık bilgilendirmeleri, nazik tavrı ve üslubu, cana yakınlığı da tartışılmaz! Her aradığımızda her sorumuza aldığımız cevaplar da çok doyurucuydu bizim icin! Her sey icin ona tesekkur ederiz.. gercekten kurumsal bir hizmet aldığımızı hissettirdi bize...

Orkun Güral

Danışmanımızın ilgisinden, verdiği hizmetten ve hızlı geri dönüşlerinden çok memnun kaldık. Tüm Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. İyi Çalışmalar dilerim.

Serhan Kıymaz

Diler Hanım'la cumartesi günü baktığım evi pazartesi akşamı kiraladım. Sunduğu bilgilerin çok tatmin edici olması ve iletişim şekli soru işareti bırakmaksızın güven sağladı.Bu sayede ben de hızlı karar alabildim. Teşekkürler.

Şebnem Karaman

Gayet Profesyonel ve isteğime uygun bir anlaşma yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yaşar Koyucan

Danışmanımın yakından ve titizlikle bize yardımcı olması müşteri memnuniyeti açısından oldukça olumlu. Süreç Konusunda ki yardımlarından dolayı çok teşekkürler.

Murat Yapraklar

Sayın Arzu Tayyibe Özdeğin bir emlak danışmanı olmanın ötesinde, müşterisi olan her iki tarafa da saygı, sevgi, ilgi ve hatta şevkatini esirgemeden dört dörtlük hizmet sunan değerli bir insandır. Mesleğini layıkı ile yaptığı için teşekkürler.

Asiye Karakoç

Arzu hanımla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Alanya dan İstanbula taşınma gibi zorlu bir süreçte kiralik ev bulma konusunda bize büyük desteği oldu.işini severek yaptığını bize hissettirdi. Oldukça samimi ve en önemlisi dürüst yaklaşımları bizde.güven oluşturdu .Evin kiralanması konusunda hızlı ve çözüm odaklı hareket etmesi de bizim bu.zorlu süecimizde işimizi kolaylaştırdı. Arzu hanımı gördüğüm diğer emlakçılardan ayıran en.önemli özelliği samimi ve içten ve de dürüstlüğüdür.Emeği ve destekleri için cokteşekkür ederim

Ata Bocnak

İlgili, sevecen, yardımsever ve deneyimli biri. Her şey için teşekkürler.

Ahmet Can

Danışmanım mükemmel ötesi başkada söze gerek yok bence.

Meryem Müjde Karaman

İşinizi iyi yapıyorsunuz. Prensiplisiniz, hizmetiniz için teşekkürler.

Pınar Akgün

Diler Hanım'dan çok pozitif elektrik aldım. Kendisinin takibi sayesinde tutmayı düşünmediğim bir evi tekrardan görerek tuttum. Teşekkürler.

Bora Özlen

Kendisi işinin profesyoneli, çok memnun kaldık.

Sevda Göçmez

Serhat bey, A dan Z ye bizi ilk basta dinleyim ne istediğimiz anladi ve en kisa sürede istanbulda bizi ev sahibi yapti .❤ İlgi alakasi yüzünden eksik olmayan gülümsemesi, empati yapma özelliğiyle ve profesyonel liğiyle bizi hiç yormadan istediğimizi bulmamizda yardimci olduğu icin Çok çok Tesekkür ederiz...Bodrumdan Sevgilerimizle

Umut Can

Hayatım da bayıldığım ilk emlak danışmanı .

Mehmet Ali Topsakal

Teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Mübeccel Güliz Gökçora

Bekir Bey, çalıştığı dairenin/gayrimenkulü titizlikle ve ilgili bir şekilde inceliyor. Teknolojiyi çok iyi kullanıyor. Problemleri çabuk çözüyor.Her iki tarafa da profesyonel ve nazik bir şekilde yardım ediyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hilal Zeynep Tosun

Nur Hanım'la tanışmamızın çok büyük bir şans olduğunu ve 2011 yılından bu yana son derece profesyonel ve çözüm odaklı çalışmalarıyla bize müthiş bir konfor ve güven sağladığını düşünüyorum. Başarılarının devamını ve hayatımızda her zaman var olmasını diliyorum.

Arzu Nükhet Özten

Nur Hanım'a, hız konusunda, bilgi akışı konusunda desteği için ve güler yüzlü, samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Serkan Özay

Ofis kiralama sürecimiz boyunca bize yardımcı olan Pınar Hanım hem işine yaklaşımı hem de diyalog yeteneğiyle bizlerin sevgi ve saygısını kazanmıştır.

Murat Uçar

Son derece azimli, sabırlı ve sebatli bir danışmanla çalıştım.Kendisine çok müteşekkirim.Oldukça sıkıntılı bir satış (1-2 kez iptal - kredi faiz oranları sebebi ile)olmasın rağmen süreci çok ihtimam ile yürütüp satışı gerçekleştirdi.Dikkatli, titiz, bir çalışana sahip olduğunuz için şanslı olduğunuzu söylemeliyim.

Başar Tunçel

Kendisiyle önce bize ev kiralama konusunda yardımcı oldu. Bu süreçte çok memnun kaldığım için, belli bir fiyat aralığında satılık bir yer daha aradığımı ve iş yeri olarak kullanmak istediğimi söyledim.Çok hızlı istediğim gibi bir yer buldu. İki süreçte de çok yardımcı oldu ve her sorumuzu hızla yanıtladı, bilmediğimiz konularda kafamızda oluşan soru işaretlerini güvensizlik gibi kişisel algılamadan hep yapıcı ve yardımcı oldu, çok profesyonel yaklaştı. Bilmediğim konularda bilgilenmemi sağladı, güven verdi. Süreçlerin her anında yanımda oldu.

Betül Küçükkaraca

Berrin Hanım son derece ilgili, nazik ve samimiydi. 5 gün kadar kısa kiraya verme sürecimizde ve öncesinde kendisinden rutin olarak her gün (hatta günde birkaç defa geri bildirim almak)bizim için çok memnun ediciydi.Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

C. Onur Tekay

Faruk Bey'in ilgili, disiplinli ve profesyonel çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Fahrettin Kaya

Konuya olan hakimiyeti ve pozitif yaklaşımı son derece güven verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

İleri Akıman

Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Begüm Başoğlu Öner

Kenan bey, daha ilk telefon görüşmemizden itibaren kibar, çözümcül ve işini müthiş bir saygıyla yapan biri olarak bana ne güzel ki böyle emlakçılar da var dedirtti.Kendisi tüm süreci hem insalcıl hem de müthiş profesyonel bir şekilde yöneterek bizleri yeni dairemize kavuşturmuş oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

İbrahim Fuat Akgül

Arzu hanımla muayenehane yeri arayışı sırasında tanıştık.Bu süreçte ilgili gerekli düzenlemeler konusunda özverili bir şekilde yardımcı oldu. Danışmanlık konusundaki desteği için teşekkür ederiz.

Cem Kaptanoğlu

İstanbul'da mekan aramak bulmak yerleşmek benim için ürkütücü bir işti. Arzu hanımın güler yüzü, anlayışlı tutumu, uzlaştırıcı yaklaşımıyla bu korkumuzu giderdiği gibi neşeli bir sürece dönüştürdü.Çok teşekkür ediyorum.

Engin Giray

Arzu hanıma yaptığı çalışmalar için çok teşekkür ederim.Kendisinin fikirleri doğrultusunda ve yönlendirmesiyle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Bizim için çok değerlidir. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Eren A.

Nur hanım tüm süreç boyunca oldukça alakalı ve ilgili davrandı. Çözüm odaklı yaklaşımı ile ön plana çıktı.

Derya Tanboğa

Nur hanım, profesyonel, işini çok iyi yapan biri, kendisi ile çalışmış olmaktan çok mutlu oldum.

Yaşar Gündüz

Hakan bey, işini takip eden, dürüst, beyefendi bir insan.

Yıldız Soyata

Berrin hanımla 4 yıl önce çalışmaya başladık. Bağdat Caddesi. üzerinde bulunan dairemi, titiz bir çalışma ile istediğim güzel bir aday ile buluşturdu.İşine verdiği önem ve profesyonelliği ile her zaman takdirimi kazanmıştır. Çok çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.

Serkan Almalı

Sürecin başından sonuna desteğini, emeğini ve bilgisini esirgemeyen, sayın Bekir bey'e tüm yardımları için teşekkür ederim.

Özden Aydoğdu

Danışmanımız bu zor ve stresli ev arama sürecinde, konusundaki bilgisi ve isteklerimizi iyi analiz etmesiyle kısa sürede bize yardımcı olmuş ve aradığımız daireyi bulmamızı sağlamıştır.Kendisinin gösterdiği samimiyet ve güler yüzlü hizmet ile bundan sonraki emlak süreçlerimizde beraber çalışacağımız inancındayım.

Fatih Uras

İşini severek yapan harika bir insan.

Ali Rıza Toktaş

Faruk bey tahminimizin üstünde bir çaba ve özenli bir çalışma gösterdi.Dairenin çok güzel sunumlarını hazırladı.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Alirıza Coşar

Arzu Hanım Gayrimenkul danışmanımız olarak Şirketimiz mülklerinin kiralanması konusunda uzun zamandır titiz çalışmaları ve profesyonel desteğini vererek bir kez daha uygun bir kiracı bulduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Demiralp

Emine Hanım gerçekten iyi bir profesyonel, kendisinin hem teknik bilgisi hemde güler yüzüyle işimizi hızlıca halletti, kendisinin değerli desteğini almaktan çok mutlu oldum.

Sunay Yılmaz

Tuttuğunu koparan derler ya mecazen az kalır kendilerine. Ev kiralama sürecim de hem benim hem karşı tarafın haklarına son derece adil ve prensipli çalışan bir danışman daha tanımadım. Müthiş huzurlu bir eve kavuştum sayesinde. Her şey için çok teşekkür ederim.

Emir Kavuştu

Yardımlarınız için teşekkür ederim

Aykut Demirezen

İlgi ve alakası çok yerinde olan ve işini severek yaptığına kanaat getirdiğimiz, artık abi kardeş sohbeti oluşan bir abimiz oldu. Saygılarımızla

Çağlar Barlas

Bugüne kadar çalıştığım en iyi insan olabilir. İlgisi, üslubu ve açıklayıcı yaklaşımıyla insanın zihninde hiçbir şekilde soru işareti kalmıyor. Tekrar teşekkür ederim.

Feridun Mumyakan

Müşteriye karşı anlayışlı, çözüm üretici, sorun yaratmayan, pratik bir arkadaşımız.

Mustafa Çendeoğlu

İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamını diliyoruz.

Aslı

Güven veren tavrı ve nazik üslubuyla kiralık ev bulma konusunda bize çok yardımcı olmuştur. Sözünde durur, size türlü seçenek sunar. Tavsiye ediyorum.

Duran Akdağ

Her anlamda çok iyiler başarılarının devamını dilerim.

Ümran Ertaş

Yılmaz Bey süreç boyunca çok destekleyiciydi. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Metin Yılmaz

Nur hanımdan danışmanlık hizmeti almaya başladığımız günden itibaren disiplinli ve sonuç odaklı olmasından çok etkilendim. Satış süreci boyunca evimizde olan tüm tadilat, bakım, ve onarım işlerini de yakından takip etmesi de profesyonel bir emlak danışmanı olduğunu gösterdi. Kendisinden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldığımı söylemek isterim.

Seliim Dindarol

Daire satışlarındaki tecrübesi ile müşteri ve alıcı arasındaki diyalogları ve herkesi memnun eden iletişim kalitesine sahip mükemmel bir emlak danışmanı.

Halil Nurettin Erdem Kurugöllü

Mümkün olan en güzel hizmeti verdiğinden dolayı şahsen teşekkür ederim.

Selçuk Yıldırım

Faruk bey, benim için elinden gelenin fazlası için uğraştı ve kısa sürede evimi kiraya verdim. Kişiliği, karakteri ve çalışma prensibi olarak görebileceğiniz, karşılaşabileceğiniz nadir insanlardan biridir. Herşey için teşekkürler.

Orana Volante

Mert has been an extremely valuable asset to our family. Not only welcoming us to the apartment we ended up renting, but also helping with a lot of the details. We are very grateful for his friendly assistance and hands-on support.

Ömer Erhan Demircioğlu

İlknur Hanım'ı Selçuklu Konaklarında oturum başladığından beri tanıyorum.Dolayısıyla evimi satmak için başka birini düşünmeden kendisi ile sözleşme yaptım. Emlak piyasasının zora girdiği şu dönemde gerekli tanıtım ve çabaları sonucu beni doğru kişi ile buluşturup evimin satışını gerçekleştirdi. Gerekli tanıtım derken şunu mutlaka söylemem gerekiyor. Dairemin tanıtımı için drone çekiminde kendisinde bizzat başında çatıya çıkmış bir kişiden söz ediyorum. İşiyle birebir ilgilenen, gerekli bilgilendirmeyi yapan bir danışmandır.Teşekkürler

Ayşe Buse Özkan

İşinde disiplinli, dürüst ve güvenilir. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Erkan Vardareli

Çok ciddi iş yapar.Güvendiğim bir iş ortağım.

Gözde Yazıcıoğlu

Ebru hanımın danışmanlığından çok memnun kaldık. Karar vermemizde kendisinin pozitif tavrı çok etkili oldu.Remax ile tekrardan çalıştığımızda yine Ebru hanımın danışmanlığından yararlanmak isteriz.

Nur Atakul

Hakan bey ilk güden beri düzenli şekilde bilgilendirdi.Çok kibar ve ilgiliydi.Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.

Ayşegül Kafescioğlu

Danışmanımız iş ahlakı, güven ve tecrübesi ile bugüne kadar aldığımız hizmetlerde bize destek oldu.Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.

Fikret Guzel

Ilknur hanimi tanimaktan ve konutumuzun satişında birlşkte çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim. Son derece işini seven, işinde prensipli ve profosyonel çalışma ilkelerini benimsemiş birisi olması nedeniyle başka projelerimizde de kendisiyle çalışmayı arzu ederim. Başarılar dilerim...

Suat Arslan

Gerçekten bu işin profesyoneli.alim satım konusunda cok iyi güvenilir ve kaliteli bi hizmet sunuyolar.güvenebileceğiniz bir kişi savaş bey.

Halil İbrahim Korkut

Çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Idil Yel

Emine Hanim son derece isine hakim, durust, guvenilir, guler yuzlu bir emlak danismani. Her surecte cok yardimci oldu. Kendisiyle tanistigim ve calistigim icin cok memnunum. Kendisine cok tesekkur ederim.

Melek Sarı

Emine Hanım'dan Mayıs ayında Tepeören'den bir ev kiraladık. Kendisi çok ılımlı, sakin ve bizim sürecimizi çok dostça yönetip sonuçlandırdı. Kendisinden ev kiralama dışında bölgede yaşam ile ilgili diğer konularda da çok bilgi aldık, çok yardımcı oldu. İlgisi ve desteği için çok teşekkür ederiz.

Melike Şimşek

Tepeören Arkeon Evlerindeki kiralama sürecimizde her konuda bizlere çok doğru bir şekilde yardımcı olan, profesyonelliği ve güleryüzü ile bu süreci çok iyi yöneten Emine Hanım’a çok teşekkürediyoruz.

Şeref Kılıç

Her türlü yardımcı oldu. Sorunlarıma ve sorularıma ev bulurken, tutarken gerekli özveri ve yardımı oldu.

Mahmut Nar

Kiraya vermek istediğimiz dairemizi kendine teslim edip en kısa zamanda müşteri bulup çözüm odaklı olmasından çok memnun kaldık.

Ateş Yankı Öksüz

Berrin hanım ile çalışmak büyük bir zevkti.hayalimizdeki evi bulmamızda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Leyla Atalay

Berrin hanım ile Remax ofisinde çalışan okul arkadaşımın sosyal medya hesabı vasıtası ile tanıştım. kendisi ile çalışmamın isabetli ve doğru bir karar olduğunu evimin çok kısa sürede istediğim şartlarda kiralandığında anladım.Sağolsun hayat boyu iyi bir dost arkadaş edinmiş olduğumu da düşünüyorum. Berrin hanım benim için çok çalışkan, işine oldukça önem veren müşteri ile diyalogu mükemmel olan bir kişidir.İşinde başarılarının devamını diliyorum.

Dilek Ve Yinon Muallem

Arzu hanim nezaketi, hızı ve dürüstlüğü ile örnek ve profesyonel bir emlak danışmanı. Evimizi kiralama konusunda bizimle her dafasında aynı özen ve titizlikle çalıştı. Herkese tavsiye ederiz.

Sedef Levebt Akcay

Kiralama surecinde gostermis oldugunuz cabaniz ve guzel desteginiz icin cok tesekkur ederiz. Kaliteli ve hizli kiralama ile bizlere cok destek oldunuz. Bugune kadar cok emlak danismani ile calistik fakat sizin kadar nazik ve durust olan birine denk gelmemisiz demekki.. Bundan sonra bizim ve dostlarimizin emlak danismanliginda mutlaka sizden destek aliyor olacagiz. Remax firmasi da sizin gibi bir danismana sahip oldugu icin cok sansli. Iyi ki tanidik sizi ve hersey icin gonulden teşekkür ederiz.

Gizem Üzel

Arzu hanım kiralama sürecinde oldukça yardımcı ve ilgiliydi. Çok teşekkür ederiz.

Yakup Baysal

Pınar Hanım ve asistanı Elif Hanıma destekleri için müteşekkirim. Süreçte oldukça yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

Oğuzhan Kaytmaz

Kiralama sürecinde Pınar Hanım her türlü desteği sağladı. Herhangi bir sorun yaşamadan sürecimizi tamamladık.

Tarık Kanımdan

Danışmanımız gerçekten bizimle çok ilgili ve bilgilendirici bir anlatım yaptı. Çok teşekkür ederiz.

Efe Kanımdan

Son derece içten ve ilgi.

Yetkin Doğan

Arzu Hanımla yeni ofisimizin kiralanması esnasında tanıştık. Sürecin hafta sonuna rastlamasına rağmen, tatilinden dahi feragat ederek, süratle ev sahibimiz ile olan diyaloğumuzu kurdu, kontratımızı imzaladık ve hafta başı yeni ofisimize taşındık. Bina yönetimine kaydımızın yapılmasına kadar her detayla birebir ilgilendi. Remax gibi büyük bir camianın üyesi olduğu için, başka bölgelerde dahi, ilgili işlerimiz olduğu zaman, değerli yardımlarını almak bizi çok memnun edecek. Hem firmamız hem kendi adıma kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim.

Türkan Kavi

Pınar Hanım ve Suavi Bey satışın her aşamasında ilgili ve aydınlatıcıydılar. Her şey oldukça net bir şekilde ilerledi. Satış sorunsuz tamamlandı. İlgileri için çok teşekkür ederiz.

Türkan Kavi

Pınar Hanım ve Suavi Bey satışın her aşamasında ilgili ve aydınlatıcıydılar. Her şey oldukça net bir şekilde ilerledi. Satış sorunsuz tamamlandı. İlgileri için çok teşekkür ederiz.

Dona Timani & Loran Peterson

Mert was extremely helpful and friendly in helping us navigate a real estate market we did not know very well and understand rental conditions in Turkey. He was enormously helpful in translating and negotiating the terms, prices, conditions, etc., and we would not have been able to conclude the deal without him. We're very happy in our new home and we have Mert to thank for it. He went above and beyond in his effort to help us and was very generous with his time.

Coşkun Tünay

Süper, mükemmel teşekkürler.

Nilgün Gülçur

Kendisinden ve çalışmalarından son derece memnun kaldım.

Gülsüm Bayrak

İşinde gayet düzgün kendisine teşekkür ederiz.

Bahattin Yalçın

Sonuç Odaklı, güvenilir, samimi ve yardımsever yaklaşımından ötürü teşekkürlerimi sunarım.İleride ki bir gün fırsat olursa mutlaka çalışmak isterim.

Remzi Er

Bekir bey'in işlem başından sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi alaka ve özene çok teşekkür ederim.

Semra

Baktigimiz ilk evi kiraladik cunku Arzu hanim bizi hic yormadi ve cok yardimci olmustur. Samimiyeti ve yaklasimiyla musteri memnuniyetini saglamayi bilen bir kisi oldugunu dusunuyorum. Sirketimiz adina kendisine tesekkur ediyorum.

Elvin Aksu

Evle ilgili problemleri dürüst bir şekilde dile getirip bunları çözme yolunda birçok alternatif sundu ve bu süreçte ev sahibiyle aramızdaki dengeyi güzel bir şekilde korudu. Belirtmem gerekirse birçok aracının yapmadığı alakayı gösterdiği için teşekkür ederim. Hukuki açıdan haklarımızı da doğru bir şekilde bize aktardı. Güvenilir, dürüst, ilgili olarak tanımlayabilirim :)

Aslı Aksu

Evi görmeye gittiğimiz andan el sıkışana kadar, hatta ev tutulduktan sonra dahi özenle ilgilendi bizimle. Yapıcı ve olumlu tavrı sayesinde ev sahibi ile aramızdaki iletişimi en iyi şekilde yönetti. Güvenilirliği de bonusu.

Engin Işıltan

Anlayışlı, takipçi, disiplinli, işi çok iyi bilmesi, piyasaya hakim ve mevzuat yönetmeliklerden haberdar.

İsmet Ersoy

Nur hanım'ın ilanı aradığım andan evin kiralanmasına kadar geçen sürede yakından ilgi göstermesi ve her konuyla ilgili sorularıma samimi cevap vermesi çok önemliydi.Bu anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Annaç

İlgisinden memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Halit Gül

Başarılı performansı, ikna kabiliyeti ve piyasa hakimiyetinden çok memnunuz.İlk defa sözleşme verdiğim danışman kendisidir. ve hakkını da vermiştir.

Şebnem İnce

Diler hn.ile Bağdat cd de kiralık ev arayışımız dolayısı ile tanıştık.İyiki de tanışmışız..İşini öyle disiplinli, saygılı planlı yapıyor ki yurtdışı standardı ile karsilastik diyebilirim..Ne istediginizi anlayip arastirip planli bir sekilde önunuze sunuyor..Zaman yönetimini iş disiplinini naif ve zerafetli bir sekilde gerceklestiriyor..Kötü örneklerin cok oldugu bir sektörde Diler hn la tanismak bizim icin büyük şans oldu..Firmanıza ve Diler hn a cok tesekkur ederiz..

Deniz Özmanav

Tepeören Arkeon ve Parkville evlerini kendisi sayesinde bulduk. Hem kiralama süreci, hem yerleşme sürecinde bize çok yardımcı oldu. Tüm bunların yanında yapılan işlerin çok düzenli olması bizde güven yarattı.

Pınar İnce

Emine Hanım her iki tarafın haklarıni da koruyan, güvenilir ve iletişim becerileri çok yüksek bir danışman. Her aşamada çok memnun kaldık, teşekkür ediyoruz.

Faruk Yazici

Arzu Hanima Businessistanbul projesinde bulunan mülklerimizin kiralamasinda en başından sonuçlanmasina kadar gösterdiği samimi ilgi, alaka ve profesyonel yardımdan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Nuriğ

Gayrımenkul danışmanı, önce müşterisinin isteklerini dinlemeli sonra da müşteri isteklerinin ne kadar piyasa gerçeklerine uygun olup olmadığını değerlendirip müşterisini doğru yönlendirilmeli yani Nur hanımın yaptığını yapmalı. Çalışmanın her aşamasında titiz davranıp tüm gelişmeler hakkında bilgi verdiği, hassasiyetlerimize özen gösterdiği, bize rağmen:) kiracı bulduğu için Nur hanıma teşekkür ediyorum

Alper Duraz

Fatoş hanım ilkeli, takibi kuvvetli, güler yüzlü işini seven bir danışman . Tavsiye ediyorum

Arzu Balaban

Emine hanım gerçekten müthiş bir danışman ve harika bir insan. Tavırları, güleryüzlülüğü, ilgisi, güvenilirliği, sohbeti, dostluğu, işbilirliği, kısa sürede insan tanıma kabiliyeti işinde çok başarılı olmasını sağlayan özellikler. Kesinlikle en doğru danışmanla çalıştığımıza inanıyorum. Kendisine daimi başarılar diliyorum.

Serdar

Emine Hanım aracılığıyla Tepeören'de villa kiraladık. Kendisi ile ilk irtibata geçtiğimiz andan itibaren bizimle çok yakından ilgilendi. Kiralama gerçekleştikten sonra da tüm sorunlarımızı halletti ve ev sahibi ile aramızda sorunsuz şekilde iletişimin sürmesini sağladı. Konusuna son derece hakim olduğundan dolayı gözünüz arkada kalmıyor. Verdiğiniz ücretin karşılığını hizmet olarak kesinlikle alıyorsunuz. Başarılarının devamını dilerim.

Cihat Yüksel

Pınar hanım ve asistanı Elif hanımdan çok memnun kaldık. Konuşma tarzları, yardımsever ve çözümcü yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Nurşen Mehtap İnce

Pınar Alpman Sönmez ve Suavi Sönmezin yakın ilgisi, kiralama ile ilgili her türlü açıklamaları ve çok olumlu bir kiracıya evimizi kiralamalarından son derece memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz ve başka müşterilere de büyük bir memnuniyetle önereceğiz bu iki uzman profesyonel emlak danışmanlarını.

Samuray Terzioğlu

Gayet profesyonel bir şekilde müşterinin ihityacına ve bütçesine uygun portföyleri sunarak doğru tercih yapmamızı saglamıştır. Cok cok teşekkürler

Şenay Batıkan

Suavi bey ile ilk görüşmemizden kiralama işlemi bitene kadar tüm görüşmelerimizde son derece kibar, anlayışlı ve samimiydi. Bize son derece güven verdi. Bundan sonra ilk arayacağımız kişi Suavi bey olacaktır. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Emel Osmanbaşoğlu

Remax kozyatağı merkezinden sayın Ender bey evimi kiralamada kusursuz mükemmel çalışmasıyla beni çok mutlu etti kendisine sonsuz teşekkürler ve başarılar diliyorum.

Selmin Bodur

Yıl bitmeden yazamadım. Lütfen bu notu 31.12.2018 tarihinde yazdığını kabul edin Lütfen. Tuğba Hanım hem evimizi satarken, hem de yenisini alırken, devamlı ilgili ve bilgili karakteriyle bize çok yardımcı olmuştur. Kendisine geç de olsa çok teşekkür ederim.

Akın Kurt

Tuğba hanım, alan uzmanlığı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde evimizi en doğru kişiye değerinde kiraya verdi. Teşekkürler.

Gökçe Altunseven

Aradığımız evi kiralama sürecinde bize yardımcı olan sevgili Taha Bey'e, yüksek iletişim becerisi, konu hakkındaki uzman görüşleri ve detaylı bilgilendirmesi, saygılı davranışları, yardımları ve sabrı için teşekkürlerimizi iletiriz.Güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir gayrimenkul danışmanı arayışında olan herkesin tanıması dileğiyle.

Akın Kurt

Tuğba hanım, alan uzmanlığı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde taşınmazımızın kiralanmasında ikinci kez kendisini tercih etmemizi sağlamıştır. Teşekkür ediyorum.

Ayfer Akdağ

Samimiyeti, güler yüzlülüğü ve profesyonelliği ile hızlı sonuç aldık. Teşekkür ederiz

Selçuk Eser

Pınar hanımın konu ile ilgili tutumu, iletişimi bizleri oldukça memnun etti. Teşekkür ederim.

Bülent Doğan

Pınar hanımın ilgi alakası, verdiği hizmet mükemmeldi. Kendisine teşekkür ederim.

Fusun Aysu

Her konuda memnunıyetımızı sağlamış bir emlak ofisi, Tuğba hanım her zaman kolay ıletısım sağlayayabildiğimiz güvenilir bir danışmandır. Kozyatağında ki evimizi kiraya verirken vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ederiz.

Rasheed Ahmed

Yilmaz is friendly, hardworking, and professional real estate agent. I got excellent service from him to began with and he went extra mile to help me acquire apartment in Kadikoy, Istanbul. he speaks good english and I recommend Yilmaz for your real estate agent especially if you are foreigner and new to the country.

Nahit Derya Çetin

müthiş

Evren Topal

Tuğba hanım ile kozyatağı mahallesindeki arayışımız için çalıştık ve 1 haftalık süre içerisinde arayışıma uygu bir evi bulup kontrat imzalattı ve beni yeni evime kavuşturdu. Hız, güven ve profesyonelliği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Umut Altun

Ev kiralama gibi zorlu bir süreçte, sorduğu sorularla ihtiyaçlarımı ve isteklerimi en doğru şekilde analiz etti ve kısa bir süre içerisinde yaşantıma en uygun daireyi bulmama olanak sağladı. Sürecin her adımında yanımda olduğu gibi kiraladıktan sonraki süreçte de oldukça ilgili davrandı. Hukuk bilgisinin üst düzeyde olması insana güven veriyor.

Nilüfer Koyuncuoğlu

Gönül Hanım, ev arayışımızda samimiyetle ve ilgiyle yardımcı oldunuz, size büyük güven duyduk. Çok teşekkürler

Recep Çınar

Herşey çok profesyoneldi. Teşekkürler.

Ayça Salgın

Evimi kiralarken son derece profesyonel bir hizmet aldım. Hem anlayışlı, hem bilgilendici yapısı sayesinde güvenle evimi kiraladım.

Ayça Salgın

Evimi kiralarken son derece profesyonel bir hizmet aldım. Ayrıca son derece bilgilendirici ve pozitif yaklaşımı ile güvenle evimi kiraladım.

Murat Can Alayoğlu

Kozyatağı - Kadıköy'de yer alan bir taşınmazın satışı amacıyla Suavi bey ile çalışma fırsatı buldum. Kendisi çok bilgili, titiz ve kibar bir beyefendi. İşini layıkıyla yaptığını düşünüyorum.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki işlemlerde de mutlaka kendisine danışacağım.

Ülker Güven

Suavi Bey'e evimin satışındaki samimi yaklaşımı ve yardımları için çok teşekkür ederim. Sayesinde satış çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti.

Gülay Düz

Suavi beyin aracılığıyla almış olduğum Kozyatağındaki evimden çok memnunum. Suavi beyin titiz çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi bildiririm.

Kasım Engeloğlu

Suavi beyin yardımlarıyla işlerimiz basit ve sorunsuz bir şekilde halledildi. Yılların deneyimi ve ekibin kalitesiyle hızlıca işlemlerimiz sonuçlandı. Teşekkür ederim.

Ayfer Güneş

Evimi kiraya verme konusunda hizmet aldik. Oldukça kibar nazik ve ilgiliydi. Doğru yönlendirmesiyle çok yardımcı oldu. Gayretli çalışkan ve vizyon sahibi.

Demet Bakkalcı

İstanbul Kozyatağı bölgesinde bundan yıllarca önce tanıştığım ve danışmanlık aldığım Sn. Tuğba YILMAZ ile yaklaşık 5-6 yıl sonra tekrar çalıştım. Kendisinin işene profesyonelce yaklaşımı, ihtiyaçların karşılıklı belirlenmesi konusundaki netliği ve titizliği ile yine bana yardımcı oldu. Nezdinizde Sn. Tuğba YILMAZ’a teşekkür ediyorum.

Hamdi Olgun

Bu güzel evi kiralamamda bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Ender bey, görüşmeler esnasında her iki tarafa da eşit mesafeli, imkanları dahilinde yardım sever ve kesinlikle teknik olarak donanımlı biri. Tekrar yardımlarınız için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Müge Acar

Sevgili Pınar Hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Akın Can

Evlilik sürecimizdeki ev arayışımızda bize gerçek anlamda gayrimenkul danışmanlığı yapan Deniz Gürhan'a çok teşekkür ederim.

Merve

Karadağ'da ki yatırım planlarım için doğru ve şeffaf danışmanlığından ötürü Deniz bey'e teşekkür ederim.

Bora Hancı

Deniz Bey, yurt dışı ev arayışımızdaki isabetli danışmanlığınızdan, iletişimdeki sürat ve netliğinizden ötürü çok teşekkür ederim.

Onur Özgen

Deniz Beye; evimizin satışa çıkarılması süresince şeffaf ve doğru şekilde piyasa bilgisi verdiği, profesyonel şekilde yönlendirdiği, saat-gün ayırmadan en iyi şekilde destek olduğu için teşekkür ederiz

H.arslan

Ünsal Bey, son derece kültürlü, vizyonu geniş, samimi, su gibi berrak ve dürüst, çözüm odaklı, asla yarı yolda bırakmayan bir kişilik. Sayenizde harikulade bir yuva sahibi olduk. Sonsuz teşekkürler.

Onur Tackin

Mert son derece profesyonel, musteri istekleri dogrultusunda piyasa arastirmasini yonlendiren bir danisman. Tum kiralama islemlerinizde tavsiye ederim

Onur Tackin

Mert son derece profesyonel ve musterinin istekleri dogrultusunda arastirmalarini yogunlastiran bir danisman. Tum kiralama islemlerinizde tavsiye ederim

Esin Nugay

Mert Bey gerçekten profosyonel anlayışta bizi destekleyen ve kısa zamanda deneyim güvenilir ve işini en iyi yapan deneyimiyle karşısındaki insana empatiyle yaklaşıp çözüm bulan bir kişidir.tekrar kendisiyle çalışmayı tekrar düşüneceğim kişidir.kendisine çok teşekkür ediyorum.gerçekten işini kendi işi gibi aynı hassasiyetle yapan bir kişidir.tavsiye

İpek Serttunali

Talep ve ihtiyaclarima en uygun evi kiralamamda yardimci oldugunuz icin cok tesekkur ederim.

Bilgehan Türkmen

Arzu hanım güleryüzlü, ilgili, dürüst bir danışman. Kendisine teşekkür eder sizlere de rahatlıkla tavsiye ederim

Murat Son

Mert evimi kiralama konusunda yardımcı oldu, ne zaman destek istesem hep olumlu yaklaştı. Her iki tarafa da güven veren bir yaklaşımı olması bizleri ilerisi icin de kendisine bağlıyor.

Ahmet Temuroğlu

Hangi amaçla olursa olsun bir gayrimenkule ihtiyacınız varsa eğer, güvenilir, sözünün eri, dürüst ve bilgili bir danışmana da ihtiyacınız var demektir yani Deniz Bey’e.

Ceylan Yasemin Çınar

Deniz Bey, ev bulma sürecimizde, taşınma sırasında ve sonranızda desteğinizle biz Çınar ailesini mutlu ettiniz. Samimiyetiniz, dürüstlüğünüz, dakikliğinizle taktiri hakediyorsunuz. Herşey için teşekkürler...

Ahmet Ertan Çınar

Deniz bey evimizi bulmamız esnasında ve sonrasında bize destek olduğunuz için biz Çınar ailesini mutlu ettiniz. Profesyonelliğiniz, samimiyetiniz, dürüstlüğünüz, düzenli bilgilendirmeniz ve dakikliğiniz için çook teşekkürederiz.

Gökhan Pehlivan

Yeni evimizi kiralama sürecinde tanıştığımız Ünsal Bey'e göstermiş olduğu içten ve profesyonel yaklaşımdan ötürü teşekkür ederiz. Yaptığı işi severek yapan iş ahlakına, sektörel bilgi ve tecrübeye sahip gerçek bir profesyonel. Emeklerinize sağlık

Ziver Ölmez

Arzu hanım çok yardımcı oldu ve doğru seçimi yapmam için gereken tüm bilgilere sahip olduğumdan emin oldu. Yurt dışında olduğum için, ev satın alındıktan sonra bile tüm evraklarımın yapıldığından emin oldu. Teşekkür ederim.

Subhi

Tansu çok yardımcı oldu ve her zaman ortaya çıkan sorunları çözmek için kendini adamıştır.

Murat Mete

Tansu Bey, konusuna gayet hakim, güven veren, doğru bilgi aktaran bir temsilci. Önerdiği projeleri görmeden güvenle yatırım yapabilirim. Kendisine Teşekkür Ederim.

Erdal

Ünsal Bey, samimiyeti ile güven veren, meslek ahlakı ile dürüstlüğü, meslek bilgisi ile pekiştirmiş fevkalade bir insan...Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum

Funda Senyildiz

Sevgili Diler Hanim ile 2017 de Bostanci da bir evimi satmak icin temas kurdum. Bir ay gibi kisa bir surede hedefledigim degere cok yakin bir sekilde satisi gerceklestirdik. Satis surecinde de bizimle birlikte oldu. Iletisim dili, planli calismasi, arastirmalariyla verdigi fikirler, guler yuzu ve icten, samimi tavri var.

Elif Akal Matiasek

Yurtdisinda yasayan biri olarak Turkiye'deki evimin satis islemlerini surekli erteledim. Guvenilir birini bulmak epey zordu ve Mert bu ise basladiginda hic tereddut etmeden kendisine vekaletname dahil tum yetkiyi vererek islemleri baslattim. Kisa surede olumlu sonuc aldik, kendisine her zaman danisabilecegimizi bilmek cok guzel.

Arzu Çetin

Şuana kadar gördüğüm en iyi danışman. Dürüst, güven veren, işine hakim. Güler yüzlü ve sakinliği de insanı rahatlatıyor. Herkese tavsiye ederim.

Tunç İnce

İstanbul kadıköy göztepe de yer alan gayrımenkulümün kiralanması için kendisi ile irtibata geçtim. İşlemle ilgili her konuya o kadar hakimdi ki, farklı bir şehirde ikamet etmeme rağmen hiç bir problem yaşamadım. Her aşamayla en ince ayrıntısına kadar uğraştı ve ilgilendi. Pınar hanım bu konuda içiniz çok rahat başvurabileceğiniz biri.

Tunç İnce

İstanbul'daki gayrimenkulüm için kendisiyle çalıştım. İçiniz rahat şekilde iş yapabileceğiniz, tecrübesinden faydalanabileceğiniz bir insan. Muhabbeti yeter :)

Emrullah Yaşar

Kendisinden hizmet almak, talep veya ricalara anlayışla karşılık vermesi ve memnuyet vericiydi. Ayrıca karşılaşılan sorunlara ve sorulara anında çözüm bulması da ayrıcalıktı. Devamlı olarak gayrimenkul alım satımı yapan ve gayrimenkul hukuku alanıyla ilgilenen bir avukat olarak devamlı olarak hizmet almak isteyeceğim biri diyebilirim...

F. Noyan

Unsal Bey ile Istanbul anadolu yakasindaki bir konut projesindeki gayrimenkul satisi icin beraber calisma firsatimiz oldu. Unsal Bey’in sektor bilgisi ve tecrubesi ust duzey. Butun surec boyunca hem alici hem saticiya olan profesyonel yaklasimindan ve verdigi servisten ötürü cok memnun kaldik.

Enes Aksu

Ünsal Bey, ciddi anlamda başarılı, tecrübeli, iş ahlakı çok düzgün ve işini severek ve isteyerek yapan birisi. Sayesinde şuan güzel ferah ve merkezi bi yerde oturuyoruz. Her süreçteki desteğiyle bizi çok mutlu etti fazlasıyla yardımcı oldu ve iyi bir insan kazandık. herşey için size çok teşekkür ederiz. Tacettin aksu(babamın selamları) ile..

Rafet Uygur

Yeni evimizin Ünsal beyin katkı ve güvenli kişiliği sayesinde hızlı bi şekilde sahibi olduk.Her şey için teşekkürler..

İlhan Akbaşak

Yeni evimize Ünsal Bey'in bilgi ve deneyimi sayesinde hiç bir sorun ve sıkıntı ile karşılaşmadan taşınırken, kiralanması için eski evimizi yine kendisine teslim ettik. Profesyonelliği, deneyimi ve becerisi ile bizi son derece kısa sürede yeni kiracılarımız ile tanıştırdı. Ünsal Bey sayesinde tüm süreçlerimiz huzur ve güven içerisinde gerçekleşti.

Ali Kurtca

Hayırlı uğurlu olsun Özlem hanım. Kaliteli iş ahlakiniz ve profesyonelliginiz taktire şayan. Inanıyorum ki tıpkı Iskenderun'da olduğu gibi Istanbul'da da başarılı ve önemli işlere imzanizi atacaksiniz.. Saygı ve hürmetle

Urungu Yörüker

İlginiz alakanız samimiyet ve güven verdiğiniz ; beni kısa sürede çözüme ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim Gerçek bir çözüm ortagısınız

Okan Güneş

Size öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Bu kadar özverili samimi içten ve dürüst davrandığınız için. Bir pazar günü iletişime geçip aynı gün içerisinde ziyaretler yapıp bir hafta gibi kısa sürede bizi ev sahibi yapan gece gündüz iletişimini her konuda bilgilendirmesini eksik etmeyen adam gibi adam. Herkese tavsiye edeceğim tek emlak danışmanı.

Şebnem Aykol

Kiralama sürecinde tecrübesi ve doğru yönlendirmeleriyle kısa sürede doğru kiracı ile buluşmamızı sağlayan Sevgili Suavi Sönmez’e çok teşekkür ediyorum. Profesyonelliği ile süreci bu kadar hızlı ve iyi yönetebildiği için kendisini ayrıca kutluyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Şebnem Aykol

İki kiralama işlemimizde de kiralananı doğru ve gerçekçi değerlendirme, düzenli bilgilendirme ile güven verdiler. Kiralayan ve kiracıyı doğru eşleştirmeleri tecrübelerinin kanıtı. Süreci profesyonellikleriyle müthiş özenli, güvenli ve samimi yönettikleri için Pınar Sönmez ve Suavi Sönmez’e teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Sedat Kılıç

Ünsal Bey ile daha önceden 1 ofis ve 1 ev kiralama konusunda çalışmıştık, 3. kez arayışımızı yine başarıyla sonlandırdık. Sağladığınız emlak danışmanlık hizmeti ile tam aradığımız çözüme ulaşmış olduk. Aslında tam ihtiyacımıza ve ne istediğimize karar veremdiğimiz bir durumda, sizin yönlendirmelerinizle çözümün ne olduğunu beraber yakalayabildik.

Burak U.

Ömer bey, ev alım sürecimizde bize çok ilgili ve profesyonel davrandı. Alım satım işlemlerinde bizim için güven çok önemli. Tanıştığımız ilk günden bu yana, aldığımız konutla ilgili ne vaat ettiyse doğrulandı. Bu dürüst tutumundan dolayı Remax'a ve Ömer beye çok teşekkür ediyoruz.

Muammer Alt

Harika bir hizmet verdi teşekkür ederim ..

Demet Budak

Talebim dahilinde gereken bilgileri seve seve paylaşabildim anlayışlı samimi ve güler yüzlü herşey için çok teşekkürler ...

Nihal Bahcivanci

Ömer Bey, evimin satış sürecinde gösterdiğiniz profesyonel yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Piyasanıza olan hakimiyetinizle inanıyorum ki gayrimenkulümü en doğru şekilde değerlendirdik. Ihtiyacı olan dostlarıma sizi tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Emeğinize ve emeklerinize sağlık.

Bekir Yılmaz

Savaş beyle tanıştığımız gündem beri tüm gayrimenkul işlerimizde bize inanılmaz destek verdi. İşlerimizi güvenli elllere vermek bizim için önemliydi savaş bey bize o güveni ve özveriyi gösterdi, emeğine sağlık .

Umut Matkap

Inanılmaz derecede yardımcı, titiz ve presantable bır emlak danısmanı. Kendisine cok cok tesekkur ediyoruz.

Hastürk Yıldız

Kocayol Caddesi, Gazi Etmen Paşa Sok. Sadi Bey Apt. No:7 D:16 Şenesenevler / Kadıköy, Adresindeki dairenin Alım-Satım işlemlerinde vermiş olduğuz Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım size ve çalıştığınız şirkete teşekkür ederim ilkeleriniz müşteri memnuniyeti için çok iyi korumanız dileğiyle

Nilüfer Çalı

Tek kelimeyle tam bir profesyonel...Dürüst ve titiz çalışmasıyla hedefe yönlendirmesiyle ailecek kendisine hayran kaldık...Tüm yardımları için sonsuz teşekkürler...Çalı&Eras&Namkazan aileleri

Erdem Yılmaz

kiralama işimizde yardımlarından ve samimiyetinden ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum .

Rana & Metin Oylumlu

Arzu Hanım evimizin kiraya verilmesi için mükemmel, titiz çalışması sonucu istediğimiz gibi bir kiracı ile bizi buluşturdu. teşekkür ederiz.

Mürsel & Burcu Yavuz

Arzu Hanım evi sunma ve tanıtma konusunda, ayrıca ev sahibi ile iletişim bakımından bize çok yardımcı oldu. İlgi ve alakasından dolayı Arzu Hanım'a ve Re/Max'e çok teşekkür ederiz.

Atakan Gülçin

evimizi kiralama sürecinde bize her konuda desteğini esirgemeden yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum başarılar diliyorum .

Taha Alfat

sibel hanımdan daire kiraladık bize her konuda yardımcı oldu çok teşekkür eder başarılarını devamını dilerim .

Kazım Arslan

sibel hanıma öncelikle emlak konusuda başarılar diliyorum . bizimle yapmışolduğu dialoglar güler yüz ve hizmetinden çok memnun kaldık teşekkür ederim herşey gönlünce olsun başarılar .

Deniz Anastasia Keskin

sibel yalçınkaya, nın hizmetinden çok memnun kaldık daireyi hemen tuttuk . güler yüzlü ve nazikti yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz başarılar ...

Kazım Arslan

sibel hanıma iş hayatında başarılar dileriz. emlak konusunda bizimle yapmış olduğu dialoğ ve güler yüzlü hizmetlerinden memnun kaldık teşekkür ederiz tebrikler ...

Semih Kaleci

Arzu Hanım, kısa sürede her konuda bize yardımcı oldu her sorumuzu yanıtsız bırakmadı ve işinde oldukça başarılı umarım başarılarına her geçen gün yenisini ekler. İyi ki bu ev maratonun da onunla çalışmışız.

Derya Sucu

Özge hanım ile Kızıltoprak'ta bulunan evimizin kiralanması sırasında çalıştık. Çok hızlı şekilde adaylarla önce kendisi görüşüp en güvenilir ve uygun kiracı adayını bizimle tanıştırdı. Evimizi kısa sürede kiraya verdik. Kendisine teşekkür ediyor bir daha ihtiyacımız olması halinde kendisiyle iletişime geçeceğiz. Sevgiler

Can Saday

Şişli ve Beyoğlu bölgesinde komple bina ve daire kiralama işlerimizde Özge Hanım ile çalıştık. Her iki işimizi de sistemli ve özenli bir çalışma yürüterek başarıyla sonuçlandırdı. Uzmanlığı, disiplini ve olumsuzluklar karşısında demoralize olmayan hedef odaklı tarzının yanı sıra başarılı iletişimiyle de kalbimizi kazandı. Desteği için teşekkürler!

Nilgün Uras

Ünsal bey, İş takibi ve bilgisiyle tam donanımlı bir danışman.. Her süreçteki desteği ve iş yönetimindeki becerisi için teşekkür ederiz.

Ahmet Aktaş

hayırlı işler bol kazançlar diliyorum

Meltem Karslioglu

I would like to thank you for your excellent service with your expert knowledge and friendly attitude while renting out our condo unit. I am confident your excellent service will earn you more customers and I will be more than happy to recommend you to new customers whenever the opportunity exists. thanks and regards.

Meltem Karlioglu

Fatoş Hanım, Yurt dışında olduğum süre zarfında; Türkiye’deki evimin teslimi dahil olmak üzere kiralanması sürecinde gösterdiğiniz üstün gayret, hızlı çözüm üretme ve sıcak yaklaşımınızla almış olduğum profesyonel hizmetiniz ve desteğiniz için size teşekkür eder başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Hakan Hızlan