RE/MAX Yıldız portföyünde 261 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 219 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 42 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Yıldız

RE/MAX 5 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

SANAL OFİS TURUMUZ İÇİN : www.remax-yildiz.com/sanal_tur/index.html
UZMANLIK ALANLARIMIZ : KONUT - TİCARİ GAYRİMENKUL - KONUT PROJE SATIŞI

SEKTÖRÜNDE HER ZAMAN İLKLERİN VE YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ OLAN REMAX YILDIZ OFİSİ'NİN BİRİNCİ HEDEFİ, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE VE İŞ ORTAKLARINA ÜST DÜZEY HİZMETİ SÜREKLİ OLARAK SAĞLAMAKTIR. SİSTEMLİ OLARAK ALINAN EĞİTİMLER İLE KENDİNİ YENİLEYEN, BAŞARILI İŞ DENEYİMLERİNE SAHİP, BÖLGESİNDE UZMAN, SİZİ ANLAYAN VE SONUCA GÖTÜRECEK DANIŞMANLARIMIZ VE OFİSİMİZ İÇİN, İYİ NİYET, NEZAKET VE HAKKANİYET EN ÖNEMLİ DEĞERLERDİR. OFİSİMİZ TÜRKİYE'DE RE/MAX INTERNATIONAL TARAFINDAN ONAYLANMIŞ TİCARİ DEPARTMANA SAHİP TEK RE/MAX OFİSİ OLUP, 17 ADET ACP (ACCREDITED COMMERCIAL PROFESSIONAL) LİSANSLI TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ VE 11 ADET LÜKS KONUT UZMANIMIZ İLE ÖZEL MÜLKLERİNİZ KONUSUNDA DA SİZE AYRICALIKLI HİZMET SUNMAKTAN ONUR DUYARIZ.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2021
1
Kasım 2021

İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kozyatağı Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Sinem Çiçek

Güler yüzlü karşılıklı sağlıklı iletişim kurabilen ilgili bir danışman.

Tolga Kaan Göksel

İlknur hanım ilk tanışmamızdan itibaren bilgisi, güleryüzü, samimi iletişimiyle, verdiği güvenirlik ile mutlaka çalışmanız gereken bir profesyonel. Her şey için tekrar teşekkür ediyoruz kendisine.

Oya Torun

Ayşe Gülmedim Gökbörü ile çalıştım.Yaptığı eşsiz koordinasyonuna hayran kaldım.Müthiş, becerikli, iletişimi son derece kuvvetli, sabırlı, tatlı dilli, detaylara hakim bir proje yöneticisi olduğunu gördüm.Çok şanslı bir satıcıyız.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı iletirim

Emine Kabasakal

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Ayşe Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Nuray L. Askan

Yaklaşık 2 yıldır mülkümüzü (binamızı) farklı firmalar ile çalıştık. Sonuca ulaşamadık. Danışmanımız Berrin Hanım ile referans yolu ile tanıştık. Profesyonel davranışı doğru yönlendirme ve pazarlama ie 2 ay gibi kısa bir zamanda sonuca ulaştık. Ayrıca bizi sürekli bilgilendirmesi, rahatlıkla ulaşabilmemiz açısından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

D******* D*******

Güven, ilgi, dürüstlük, iyi iletişim arıyorsanız doğru adres İlknur Hanım'dır.

Tarik Koray

AYSE HANIMDAN COK COK IYI BIR HIZMET ALDIK.. HEM TAVSIYE ANLAMINDA HEM DE GUVENIRLIK ANLAMINDA.. NE KADAR SORU ISARETIMIZ VARSA HEPSINE CEVAP ALDIK VE ILETISIM SEKLI COK POSITIVE YAPICI PROFESYONELDI.. TESEKKURLER..

Elçin Tanyeli

Sektördeki teknik bilgisi, tecrübesi ve iletişim becerileri güçlü bir emlak uzmanı olarak, bizleri doğru kararlara yönlendirirken, taraflara hakkaniyetli ve hassasiyetlerimize duyarlı yaklaşımı ile çözüme çok çabuk ulaşılmasını sağladı. Önceden aldığı önlemlerle sorun çıkamamasını sağlayarak çok profesyonel bir hizmet sundu. Ayrıca pozitif ve neşeli kişiliği ile asında çok sıkıcı ve gergin yaşanabilecek emlak sürecini, çok keyifli ve eğlenceli hale getirdi. Gelecekte emlak hizmeti almayı düşündüğümüzde başvuracağımız ilk isim Berrin Çevik Hanım olacaktır. yakınlarımıza ve arkadaşlarımıza kendisini gönülden tavsiye edeceğiz.

Hülya İlhan

Canlı, enerjik, konuşkan, iletişimi çok kolay kuruluyor. Hemen iletişim kurulabiliyor.

Serap Güngör Topçu

Berrin Hanımın ve eşinin göstermiş olduğu ilgi, alaka güzel enerjilerinden çok memnun ve mutluyuz iyiki yollarımız kesişti. çok teşekkür ederiz.

Lale Dilbaş

Profesyonel, hızlı ,iletişimi kolay kuruluyor. Hızlı ve anında geri dönüşüm alınıyor.

Eray Topcu

BERRİN HANIM İLK TELEFON GÖRÜŞMEMİZDEN İTİBAREN ÇOK YARDIMCI OLDU KORKTUĞUMUZ SÜRECİ ÇOK KOLAY BİR HALE GETİRDİ VE GÜZEL BİR GÜVEN İLİŞKİSİ KURDUK.

Enes Hilmi Kızmaz

Deniz hanım çok tecrübeli bir danışman bizimle çok ilgilendi kendisine çok teşekkür ederiz.

Furkan İnce

Sevgi Hanım'ın gerek teknik deneyim ve tecrübesi gerek samimiyeti ve her daim güleryüzü ile müşteri memnuniyetine değer veren çalışma ahlakından dolayı aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Kesinlikle eşime dostuma hiç düşünmeden öneririm.

Murat Arslan

Alper Bey'le çalışmak benim için gerçekten büyük bir şans oldu. İlgisi, güler yüzü, iş ahlakı, analiz yeteneği ve hızlı çözüm üretebilme kabiliyeti ile ev arama sürecimi çok keyifli ve konforlu geçirdim, bana sadece imza atmak kaldı. Gelecekteki gayrimenkul ihtiyaçlarım için kendisini tercih edeceğim ve çevreme de tavsiye edeceğim. İyi çalışmalar diliyorum.

A******* Y*******

Çok hızlı organize olunuldu, kısa sürede istediğim sekilde sonuçlanan süreçte , yurtdışında olmama ve saat farki olmasina rağmen her turlu soruma hemen geri dönüş yapıldı.

Serap Ekemen

GÜNHAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYESİNDE ÇOK SEVDİĞİM BİR EVİM OLDU KENDİSİ ÇOK İLGİLİ VE BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU

Yeşim Akalp

Kendisi konusuna hakim ve tecrübelidir.Sabırlı olmasıda takdire şayan. Samimiyeti, güleryüzü ,yol göstericiliği ve pratikliği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Yeni işlerde tekrar buluşacağız, Kendisini çevreme mutlaka tavsiye edeceğim.

Uğur Akkaya

Ben evimin satış sürecinde Zeynep hanım ile tanıştım. Zeynep hanımın profesyonelliğine ek olarak kattığı olumlu bakış açısı ve güvenilir omasıyla çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimde de kendisine danışabilecek olmanın konforunu yaşıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Havva Yazıcı

Kıbrıs projeleriyle başlayan işbirliğimizde vermiş olduğu hizmet sayesinde alınmış bir gayrimenkul ve hali hazırda gündemde olan başka bir gayrimenkul yatırım yapma fırsatını yarattı. Profesyonel yaklaşım ve samimiyet işbirliğimizi güçlendirerek ilerleyecek seviyeye geldi her şey için teşekkür ederim.

Bülent Kılıç

Sürece dair tüm görüşmelerimizde gayet net ve açıktı. Geri dönüşler hızlıydı. Teşekkürler seçil hanım

Didem Karataş

Yıllardır bir çok gayrimenkul danışmanı tanıdım. Ayşegül hanım çok candan ilgili ve iki tarafın haklarını koruyarak mükemmel bir kiralama yaptık.Kendisinden ilgisi güler yüzü üslubu için ve bizim için fedakarlık yapıp randevumuz olmadığı halde geldiği için sonsuz teşekkür ederim.

Feza Odabaşı

Sevgi hanım konusunda uzman,iletişimi güçlü,çözüm odaklı ve konusuna hakim bir danışman. Onunla çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki hem kurumsal hem de bireysel işlerimde daha nice sözleşmelere imza atacağımızdan eminim. Teşekkürler

Belma Sabuncu

Yeşim hanım ile işyeri bulmam ve sonuçlandırmada çok katkısı oldu. Çok memnun kaldım. İş hayatında başarılar dilerim. Teşekkür ederim

Suat Keskinkılıç

Profesyonel bir insanla çalışmaktan onur ve gurur duyuyorum iyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışım işinizin hakkıyla başarıyla tamamlayan bir insansınız Yeşim Hanım. Başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Engin Bilgün

Son derece titiz ve detaylı çalışma ile değerlendirme yapılmış. Konuya çok hakim.

M******* Y*******

Evimi kiraya verirken, bugune kadar yasadigim en detayli, kapsamli bilgi akisi ile dogru kiraci adayi konusunda bize karar verebilmemizi sagladigi icin Ilknur Hanim'a tesekkur ederim.

A******* I*******

sonuş odaklı ve hızlı bir şekilde dairemizi kiracı adaylarına sundu. Kısa zamanda yeni kiracıları buldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Muhammed Çağlar

NUR HANIM OLDUKÇA KİBAR VE DESTEKLEYİCİYDİ, SORDUĞUMUZ HER TÜRLÜ SORUYA DÜRÜSTÇE CEVAPLAR VERDİ. GÜVEN KONUSUNDA HERHANGİ BİR TEREDDÜTTE KALMADIK. ÇOK GÜLERYÜZLÜ BİR ALIŞVERİŞ OLDU. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

R******* T*******

HAKAN BEY OLDUKÇA KİBAR VE DESTEKLEYİCİYDİ, SORDUĞUMUZ HER TÜRLÜ SORUYA DÜRÜSTÇE CEVAPLAR VERDİ. GÜVEN KONUSUNDA HERHANGİ BİR TEREDDÜTTE KALMADIK. ÇOK GÜLERYÜZLÜ BİR ALIŞVERİŞ OLDU. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Altan Işıltan

HAKAN BEY SONUÇ ODAKLI VE HIZLI BİR ŞEKİLDE EMLAĞIMIZI MÜŞTERİLERE SUNDU. KISA ZAMANDA YENİ KİRACIMIZI BULDU. SEÇİCİ OLARAK ÇOK İYİ BİR KİRACI İLE BİZLERİ TANIŞTIRDI. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Murat Durusoy

Satınalma süreci içinde tüm konularda profesyonelce, iyi bir danışmanlık hizmeti aldık

Murat Durusoy

Satınalma sürecinde tüm konularda profesyonelce, iyi bir danışmanlık sergiledi.

İnci Oğün

Kısa sürede beklentimizi karşılayıp elinden gelenin fazlasını yaptığına inandığım Zeynep hanım ve kurumunuza teşekkür ederim

M******* A*******

Arzu hanım işini büyük bir titizlikte yapıyor. Uzakta olmamıza rağmen iletişimde hiçbir sıkıntı çekmedik. Süreç yönetimi ve iş takibi takdire şayan. Piyasanın bu kadar çalkantılı olduğu dönemde ev satışımızı çok kısa sürede sorunsuz olarak gerekleştirdik. Özellikle uzaktaysanız ve gözünüzün arkada kalmasını istemiyorsanız Arzu hanıma sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Civan Gündoğdu

Arzu hanımla çalışmaktan son derece memnunuz. Kendisinin çalışma prensipleri ve titizliği konusunda çok başarılı buluyoruz.Çalışmalarında başarılar dileriz.

Havva Patlar

Bu satışta yeni tanıştık.Arzu hanımla. Mükemmel bir danışman işini düzgün yapan çok iyi bir insan kesinlikle tavsiye ederim kendisine başarılar dilerim.

Turan Durmuşoğlu

Arzu hanımın prensipli ve titiz çalışmalarından dolayı memnunuz, herkese titizliğinden dolayı tavsiye ederiz.

B******* K*******

Tugce Oskay ile uzun zamandır çalışıyoruz ve her zaman için emlak sektöründe olağanüstü bir profesyonellik sergilediğini görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Ev alım ve satım süreçlerimizde bize sağladığı destek, bilgi birikimi ve samimi yaklaşımı sayesinde her adımda kendimizi güvende hissettik. Tugce hanim, sektördeki bilgisi ve müşteri odaklı çalışma tarzıyla, bizim için sadece bir emlakçıdan çok daha fazlasını ifade ediyor. Kendisinin bu alandaki başarılarının devamını diliyor, bize gösterdiği üstün hizmet için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Behlül Toker

İlknur Art tarafları koruyan adil ve sıcak iletişimi sayesinde çok başarılı bir gayrimenkul uzmanı. Çözemeyeceği bir sorun olmadığını düşünüyorum. Kendisi ile 2 kez çalışma fırsatımız oldu. Umarım hep yolumuz kesişir. Kesinlikle kendisiyle çalışılmasını tavsiye ederim.

Vildan Elestekin

İlknur hanımla uzun zamandır çalışıyoruz.Kendisi dürüst çalışkan ve titiz bir portföy yöneticisidir.

Rasine Atakul

Danışmanımız işinde profesyonel davranışları bizi bilgilendirmesi ve güvence vermesi rahatlıkla ulaşabilmemiz açısından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Saliha İrem Alp

Berrin hanım çok içten ve ilgili bir şekilde bizimle iletişim halindeydi. Çok memnun kaldık.

Başak Acar

Sabırlı, titiz ve yardımcı.Kasik gayrimenkul danışmanlarından farklı özenli ve her iki tarafıda memnun etmek üzere yaklaşımından dolayı,Arzu hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Yalçın Bulad

Emlak danışmanı Sibel hanımdan çok memnun kaldım.Bizimle çok ilgilendiler.Kendilerine teşekkür eder,işlerinde başarılar dilerim.

Ümit Andıç

Çok memnun kaldım.İlgileri ve alakaları çok iyiydi.Teşekkür ederim herkese.

Özgür Tunca

Ayşe hanım ilginiz ve alakanız için teşekkür ediyoruz Kısa sürede satılması çook zor olan evimizin satışı gerçekleşti. Bu süreçte bize desteğiniz ve şeffaflığınız için de ayrıca teşekkür etmek istiyoruz 🙏🍀

Tümay Yılmaz

Güleryüzlü, güvenilir. Teşekkür ediyorum.Teyzeme benziyor.Arzu hanım profesyonel hizmeti sayesinde ev kiralama işimi Ankara'dan bile kolaylıkla halettim

İlknur Kozanoğlu

Arzu Hanım gerçekten emlak işinde son derece tecrübeli ve profosyonel. Ben çok memnun kaldım. benim adıma her ayrıntıyı düşündü. Başka bir şehirden evi hiç görmeden kiraladım. Son derece memnun kaldım. iyiki varsınız

Zeynep Yılmaz

Tüm kaprislerimi sakin ve yol bulucu olarak yönetti. Sektöre hakim iyi dinleyip uygun çözüm önerisi getiriyor.

Hande Özver

İnce ve nazik konuşması, açık ve anlaşılır ifadesi, alaka göstermesi ile bilgilendirme yapması, çok iyi idi. Tekrar çalışma yaparım.

Sinan Güpgüpoğlu

Ciddi, Başarılı, Profesyonel

Muzaffer Keskin

Gönül hanım bizim adımıza bizden daha çok ilgilendi, hem mülk sahibinin hemde bizim menfaatlerimizi gözeterek hareket etti. Çok memnun kaldık. Çok Teşekkür ederiz.

Yeşim Özvar

İlgi, nezaket, mesleki özen, dürüstlük ve desteklerinden dolayı çok memnun kaldım

Nurettin Kor

Tuğçe hanımından çok memnunun on numara ben böyle emlak temsilcisi ilk defa gördüm. allah kazadan beladan korusun çocuklarına bağışlasın.

Melodi Gündüz

iletişim ve ilgi konusunda hiç sorun yaşamadık. teşekkür ederiz

Hayri Durmaz

Güler yüz, dürüst bir yaklaşım, inanılmaz bir araştırma, bilgi ve birikim, müşteri odaklı ve sonuç....... kısa sürede istediğim rakamdan fazlasına satış. En önemlisi, emlak danışmanlarına bakışımı olumlu yönde değiştiren insan AYŞEGÜL EKŞİOĞLU. Çok teşekkür ederim.

Ceyhun Ön

Ayşegül Hanım ile çalıştığımız kiralama sürecinde, şehir dışında yaşamama karşın, işin başlamasından kira sözleşmesindeki detaylara kadar, kurumsal bir yapıda oldukça nitelikli bir hizmet aldık. Gelecekte başka bir işimiz olduğunda yine Ayşegül Hanım ile çalışmayı düşünüyoruz. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.

Mert Onat

Gayrimenkul satış işlemine ilişkin bizlere destek olan Ayşegül Hanım ile çok rahat, sıkıntısız bir süreç geçirdik. Geniş portföyü sayesinde zaman kaybı olmadan, hızlıca süreci bitirebildik. En önemlisi kendisinin sağladığı güven ve her zaman ulasilabilir olması, anlayışı ve işine olan saygısı ile bizlere destek olması çok kıymetliydi. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

Sina Gürbüz

Güler yüzlü, samimi ve hızlı çözüm üreten tam bir profesyonel. Çok teşekkür ederim, tanıdığıma çok memnun oldum.

Saliha Ozturk

Ayse hanim işinde son derece profesyonel son derece titiz calisan, insaat muhendisi olmasinin verdigi bilgi ve deneyimler sayesinde digerlerinden birkac adim onde olan bir danismandir. Yakin zamanda benim aslinda pek de umutlu olmadigim bir gayrimenkul satisi icin birlikte calistik. Beklenenden daha kisa surede dogru analiz ve yonlendirmeleri ile satisi gerceklestirdi. Guvenle calisabileceginiz bir emlak danismanidir kendisi.

N******* B*******

Hedef odaklı seri ve doğru değerlendirmeler, yönlendirmeler yapabilen İlknur Hanım güvenilir ve işinin ehli bir profesyonel. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler...

Kübra Karacizmeli Özsu

Kendisinden çok memnun kaldık.Tüm özveriyle destek oldu. Tüm işlerimizi takip etti ve işlerimiz istediğimiz gibi gitti.

Nilsu Serin Temiz

Kiraya verme sürecinde oldukça yardımcı oldu. Kiracıdan isteklerim ve kiracı ile iletişim konusunda hiçbir sorun yaşamadan kiralamayı gerçekleştirdik. Teşekkürler

Saadet Soral Yılmaz

Hakan Bey'le 2015 'ten beri emlak alım, satım, kiralama işlerinde beraber çalışıyoruz. 2015 'te kız kardeşime, 2016' da bize daire satın alma işlerinde yardımcı oldular, ve aynı şekilde dairemizi kiraya verirken bizim adımıza her işlemi kusursuzca yürüttüler. Dairemizi kiraya vermek istiyoruz diye telefon etmemiz yetiyor. Her zaman en uygun rayiç bedele ve istediğimiz standartlarda kiracıları en kısa zamanda buluyorlar. Hiçbir işlemle uğraşmadan sadece kira kontratını imzalamak yetiyor. Çok memnunuz ve her zaman beraber çalışmak isteriz. Teşekkür ediyorum.

Sadet Soral Yılmaz

Nur Hanım' la 2015' ten beri emlak alım , satım, kiralama işlerimizde beraber çalışıyoruz. Her işlemimizi, istediğimiz gibi tamamladılar.Bizim sadece imza atmamız yetti. Hep doğru yönlendirmeler ile, doğru seçimler yapmamızı sağladılar.Bundan sonra da emlak işlerimizde çalışmaya devam edeceğimiz güvenilir bir danışmanımız var. Kendisine çok teşekkürler.

Kenzo Takahaski

Profesyonelliği ile ön plana çıkan çevik ve sabırlı hizmeti bize güven vermiştir.Gayrimenkul üzerinde pozitif etkisi olmuştur

Erman Çalışkan

Kendisine ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.Sürecin her noktasında, kendisinden bilgi aldık.İçimiz rahat bir biçimde süreç sonuçlandı.

Gülin Kıraç Aksuna

Merhaba, bir çok ev maceramız oldu ve bir çok emlak şirketi ile çalıştım.Hakan beyle çalışmamızı özetlersek herşey su gibi gitti.İnanılmaz beyfendi,sakin, yardımcı birisi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Saygılarımla.

Şerife Altun

19.9.2023 de. daireyi görüp önceden yaptığımız teklifi yeniledik.21.9.2023 de tapuda işlemi bitirdik.Hızlı ve çok güzel alışveriş oldu.

Meftun Yıldız

Nur hanım sözleşmemizi yapıp evin satışını üstlendikten çok kısa bir süre sonra istediğimiz fiyatta ve sorunsuz bir şekilde satışı gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederiz.

Kaya Çetindağ

Kendisine çok teşekkür ederiz.

Dilfuza Kayumova

I had a pleasure to work with Ms Sevgi Alatli on my two apartments and she she’s been very efficient and helpful. I had a big problem with my first apartment related to a mistake made by Immigration office and Title deed office and Ms Sevgi used all her knowledges to solve my problem without asking for any money to resolve it. She is straightforward, honest, transparent and really nice. And she speaks very good English because she has a big experience working abroad and with foreign customers. Ms Sevgi always puts your interests before her own. She is my best real estate agent experience in Turkey 🌟🌟🌟 İki dairemde Sevgi Alatlı Hanım ile çalışmaktan keyif aldım ve çok verimli ve çok yardımcı oldu. İlk dairemde Göçmenlik idaresi ve Tapu müdürlüğünün yaptığı bir hatadan dolayı büyük bir sorun yaşadım ve Sevgi Hanım sorunumu çözmek için hiçbir para talep etmeden tüm bilgisini kullanarak sorunumu çözdü. Açık sözlü, dürüst, şeffaf ve gerçekten çok hoş biri. Ayrıca çok iyi İngilizce konuşuyor çünkü yurt dışında ve yabancı müşterilerle çalışma konusunda harika bir deneyime sahip. Sevgi Hanım her zaman sizin çıkarlarınızı kendi çıkarlarının önünde tutuyor. Türkiye'deki en iyi emlakçı deneyimimdir

S******* D*******

Ayşegül hanım sürecin başından sonuna takibi sağladı ve süreç kusursuz birşekilde ilerledi, her ev kiralama bukadar rahat olmuyor. kesinlikle öneriyoruz.

Fatoş Zalimoğlu

İşinde uzman her türlü sorumuza cevap alabildiğimiz güler yüzlü başarılı berrin hanımla çalışmaktan çok memnunuz.

O******* G*******

Sevgi Hanım son derece güvenilir, iletişim becerisi yüksek ve her konuda yardımcı bir emlak danuşmanı. Tavsiye ederim.

Süeda Şebnem Sabuncuoğlu

İkinci kez evimi kiraladı çok başarılı teşekkür ediyorum yine emlak işim olursa çalışmak isterim herkese öneririm

Serhat Şık

Yardım Destek Ve İlginiz Için Çok Teşekkür Ederim .

U******* G*******

Sevgi hanim cok profesyonel hic bir sorun yaşamadım. Hizli ve kolay sekilde her isimi cözdü. Tesekkürler

Emre Gürkan

Kadıköy'deki dairemizi Burak Bey aracılığıyla kiraya verdik. Kendisi kiracı profili konusunda çok titiz davrandı. İlanı çalışma arkadaşlarıyla hızlıca paylaşarak etkili bir çalışma yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Bülend Temur

Arzu hanıma titiz ve prensipli çalışması için içten teşekkür ederim. Kendisi dairemin kiralanmasında hizmet verdi. Herkese tavsiye ederim.

Kübra Karacizmeli

Çok ilgili işine çok hakim güleryüzlü ve çok dürüst her aşamada ze çok yardımcı oldu aldığımız hizmetten çok memnunuz

Nihan Uygur Külcü

Gülereyüzlü iyi niyetli, çözüm odaklı yaklaşımı, doğru bilgilendirmesi bizleri memnun etti

Nilsu Selin Temiz

Nur Hanım iletişim kurmanın oldukca kolay olduğu evi kiralarken titiz davranan çok memnun kaldiğim bi̇r danişman.Tekrar çalişmak di̇leği̇yle

Yiğitcan Kutay Güler

Burak beyden çözüm odaklı, hızlı, beklentilerimize uygun profesyonel hizmet aldık. teşekkür ederiz

N******* T*******

Hakan bey iletişim kurmanın oldukca kolay olduğu evi kiralarken titiz davranan çok memnun kaldiğim bi̇r danişman.Tekrar çalişmak di̇leği̇yle

Nihan Uygur Külcü

Güleryüzlü,i̇yi̇ ni̇yetli̇ çözüm odakli yaklaşimi doğru bi̇lgi̇lendi̇rmesi̇ bi̇zleri̇ menun etti̇

C******* K*******

Danışman ayşe hanımı tesadüfen buldum.Gayrimenkulumün satışı ile ilgili gerekli çalışmayı hızlıca yaptı.Gayrimenkulümün değerlendirilmesi konusunda da profesyonelce hazırlanıp bana bir sunum yaptı.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun oldum.Inşallah başka bir alım satım işi olursa kendisiyle çalışmayı tercih ederim.

Mustafa Cevdet Altunel

Daire satışımız için kurumsal bir firmayla çalışmak istedik ve ayşe hanım sürecin her aşamasında destek olarak bize doğru karar verdiğimizi gösterdi. doğası gereği stresli olan bir süreci nezaketi ve güven veren sözleri ve davranışlarıyla kolaylaştırdı. sorunsuz bir şekilde satış işlemimiz gerçekleşti. teşekkür ederiz.

Nesrin Gündüz

Bilgili, deneyimli, konulara hakim, güvenilir.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Merve Keskin Yaşar

Ayşe hanım ilk günden itibaren her konuda hızlı ve güler yüzlü bir şekilde geri dönüş yaptı güvenilir ve cana yakın tavrı için çok memnun kaldık.

Murat Sungurtekin

Ev satın alma süresince tüm aşamalarda tarafımıza bilgi verildi. Oldukça şeffaf ve dürüst bir yaklaşım içerisinde işlemlerimiz tamamlandı. Ayşe Hanım'a çalışması için çok teşekkür ediyor ve kendisi ile çalışılmasını tavsiye ediyorum.

Büşra Yurt Meraloğlu

Her ihtiyaç anında ulaşabilir, güleryüzlü sıcak kanlı ve çözüm odaklı danışmanımız çok teşekkür ederiz.

S.sema Aksu

Nur hanım nezaketiyle bize her an yardımcı oldu ve çok kısa bir sürede çözüm sağladı.Bu nedenle diğer evimizin satışı içinde kendisinden yardım alacağız.

D******* D*******

Arzu hanıma kiralık daire bulma sürecindeki yardımlarından ve verdiği danışmanlık için teşekkür ediyorum.

Suat Koç

Uzun zamandır tanıdığım bildiğim güvendiğim bir kişidir kendisi ailemizin danışmanı çok seviyoruz ve işlerinde başarılar diliyoruz.

Emre Engin

Ayşe hanimin i̇lgi̇si̇ i̇çi̇n çok teşekkür ederi̇z. bizim için çok hızlı ve sorunsuz bir kiralama süreci oldu.

Muzaffer Sezin

On numara beş yıldız .Gerek insanlık güleryüz allah bizi çok iyi bir insanla karşılaştırdı tuttuğu altın olsun inşallah kendisine çok teşekkür ederim.

Kamil Yüce

Ayşegül hanım gerçekten konusunda çok başarılı bir bir emlak danışmanı. ev kiralarken bize çok yardımcı oldu. müşteri ilişkilerinde son derece tecrübeli ve ilgili. bundan sonra da kendisiyle çalışmak isteriz.

Selin Kömür Aral

Sahibinden.Com vasıtası ile iletişime geçtüğümüz berrin hanım ile ilk andan itibaren planlı programlı bir şekilde ilerledik.Daha önce denk geldiğimiz emlak danışmanlarından sonra berrin hanım gerçekten çok iyi geldi.Kendisi çözüm odaklı ve anlayışlıydı.Karşı tarafa verdiği güzel enerjisi ve güvenle diyebilirim ki bundan sonra kendisi ile çalışmaktan mutlu olurum

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.