RE/MAX Zeta portföyünde 48 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 37 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Zeta

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Kazım Dirik Mah. 372/14 Sok. No: 26
Kazımdirik Mah. / Bornova / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Yasemin Eke

Kemal beyin ilgisinden ve özeninden çok memnun kaldım. Aldığım hizmet ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Umarım bir gün Kemal beyden ev almak nasip olur. Teşekkürler

Osman Fırat

Çok iyi hizmet aldım. Kemal beye çok teşekkür ederim.

Ufuk Şengül

Kemal beyin verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Her detayı aktardığı için bize söyleyecek hiçbir şey bırakmadı. Teşekkür ederim.

Gönül Didanoğlu

Atakan bey ve Merih hanım ile tanıştığımız günden satış gününe kadar sürekli iletişim halindeydik. Her türlü sorunumuza sabırla ve titizlikle verdikleri cevaplar için çok teşekkür ederiz. Satış sürecini sizlerden daha iyi yöneten olamazdı eminim. İyi ki sizleri tanımışız. Hayallerimize kavuşmamıza yardımcı olduğunuz için minnettarız.

Gönül Didanoğlu

Merih hanım ve Atakan bey ile tanıştığımız günden satış gününe kadar sürekli iletişim halindeydik. Her türlü sorunumuza sabırla ve titizlikle verdikleri cevaplar için çok teşekkür ederiz. Satış sürecini sizlerden daha iyi yöneten olamazdı eminim. İyi ki sizleri tanımışız. Hayallerimize kavuşmamıza yardımcı olduğunuz için minnettarız.

Seher Aysan

Sabırla birçok kişiye sunum yaptığı doğru kiracı bulmak için yaptığı bilgilendirmelerden dolayı teşekkürler. Tekrar çalışmak istediğim bir şirket. Işıl hanım sabır ve itinası işinin ehli olduğunu gösteriyor.

Turgay Ergin

Işıl hanım öncelikle maddi imkanlarımızdan dolayı bizi idare etmeniz müşkül bir durumdan kurtardı. Bundan dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca kiracı olarak bizleri çok uygun dille karşıladınız. Vermiş olduğunuz emekler bizim için çok kıymetli saygılar.

Ayşe Nur Özeren Çakmakcı

İlanda gördüğümüz Yoncaköy sitesindeki yazlık sayesinde İdil hanım ile tanıştık. İlk konuşmamızda bile enerjisi bize geçmişti. Uzakta olmasına rağmen evi gösterdiği için teşekkür ediyoruz. Ne zaman arasak her konuda yardımcı oldu, taleplerimizi karşıladı. İlerleyen zamanlarda da görüşebileceğimiz bir bağ kurduk kendisiyle o güveni bize verdi. Araya bayram tatili girmesine rağmen her aramamızda cevap bulduk ve 18.04.2024 tarihinde evimizi satıcı tarafla birlikte sorunsuz hallettik. RE/MAX ailesi olarak İdil Azbazdar ile daimi çalışmanızı temenni ediyor; İdil hanıma sevgilerimizi iletiyoruz.

Dicle Adıgüzel

Sayın İdil Azbazdar' ın Yoncaköydeki yazlığımızın satışı sürecinde bizlere gösterdiği ilgisi, samimiyeti ve kurumsal duruşundan ötürü yürekten teşekkür ederiz. Bir gün tekrar birlikte yol almak dileği ile...

Pelin Akbaba

İzmir' e geçen yıl kasım ayında evlilik nedeniyle taşındım. Birçok semt, mahalle vb. yerleri bilmediğimiz için ilk bulduğumuz eve yerleştik. Geçen süreçte arkadaşlar edindik, arkadaşlarımız sayesinde Işıl hanımla tanıştık. Arkadaşlarımız Işıl hanımın görev yaptığı Ulu Rezidans' a taşınıyorlardı. Onlara yakın olmak için ev bakıp tutmak istedik. Işıl hanımın arkadaşlarımızın oturduğu bloktan ev ilanını gördük. Kendisiyle o gün sabah iletişim kurduk ve o gün ev bizim oldu. Çözüm odaklılığı, işine olan saygısı ve sevgisi aslında bize en çok istediğimiz şeyi ailelerimizin sıcaklığını vermişti. Işıl hanım bize sadece bir ev kiralamadı, bir aile, yakın arkadaş gibi bir çok eksiği tamamladı. O nedenle Işıl hanımı tanıdığım için çok mutluyum. İşini bu kadar özenle ve titizlikle yapan , samimiyeti, güveni verebilen ekibiniz ve siz Işıl hanım iyi ki varsınız.

Mehmet Ali Güneş

İlgi ve alakasından çok memnun kaldık. Aklımıza takılan her soruya net cevaplar verdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Ebru Erten

Kemal beyden çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Kazım Aysan

RE/MAX ekibinin ilgisi ve gayretli çabasından dolayı kısa sürede mülkümüzün kiralanması uzaktan başarı ile sonuçlandırıldı. Açık sözlü olması sebebiyle sözleşmeden önce tüm şartları kiralayan ve kiracı ile paylaşmaktadır. Sözleşmede karanlık bir nokta bırakmamakla birlikte hızlı ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

Fatma Şencan

Ev gösteriminden başlayıp tapu alım satım işlerine kadar yanımızda olan Ayşegül hanım ve RE/MAX ekibinden çok memnunuz. İlgi, alaka, saygı ve sabırlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Sefa Mert Cömertpay

Ayşegül hanımdan emlak işlemlerimiz için 4 yıldır yardım alıyoruz. Daha önce kendisinden evlerimizin kiralanması ve değerlenmesinde destek oldu. Ayşegül hanım ve ofisinden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Güvenli, güler yüzlü ve şeffaf hizmetleri için başarılar dilerim.

Mustafa Kabakçı

Ayşegül hanım süreç boyunca ev sahibi ve benim aramda oldukça şeffaf bir şekilde yönetti. Diğer ev işleri içinde yardımcı oldu.

Melek Güler

Danışmanımız evimizin kiralanma sürecinde çok ilgili davranmıştır. Ayşegül hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Tekrar çalışmak ister ve öneririm.

Elif Öz

Güler yüzlülüğü, ilgisi, alakası, bilgisiyle biz çok memnun kaldık. İki tarafla da çok iyi ilgilendi. İlknur hanım emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Başka işlerde de görüşmek istediğim nadir insanlardan biri oldu.

Kaan Şahin

İlknur hanımdan gerçekten çok memnun kaldık. Kendisi her konuda bize ilgiliydi ve çok yardımcı oldu. Bilgisi, tecrübesi ile bizi güzel yönlendirdiği için teşekkür ederiz.

Arda Sare

Merih hanım samimiyeti ve güler yüzlü olması nedeniyle işinde başarılı olmuştur. Verdiği sözü tutarak evimizi en kısa süresi içerisinde satmıştır. Remax Ankara ve İzmir ofisleri ile başarılı oldukları için çalışma fırsatım oldu. İşlerinin uzmanı kişiler ile çalıştığım için Remax ailesine teşekkür ederim.

Üzeyir Öztürk

Danışmanımız Ensar beyden çok memnun kaldık. Ensar bey alanında ilgili ve güzel iletişimi sayesinde çok yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Hüseyin Atlıhan

Evimizi sorunsuz ve iyi bir şekilde kiraladığı için Remax şirketine özelliklede danışmanımız Ensar beye teşekkür ederiz.

Filiz Birol

Remax' dan gayrimenkul danışmanımız Ensar bey alanında uzman, bilgili, ilgili, güvenilir ve sistemli olarak ev satışı işlemleri sırasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için teşekkür ederiz. Herhangi bir zorlukla karşılaşmadan 3 hafta gibi kısa bir sürede satış sürecini tamamladık. Profesyonel tavrı Ensar beye teşekkür ederiz.

Murat Erbattal

Sn Ensar Lahna ve Sn Funda Akbulut nezdinde BSG GAYRIMENKUL DANIŞMANLIK LTD. STİ' ne çok çok teşekkür ediyorum. Emlak alım satım süresince, son derece özveri ile her türlü desteği sağlayan, çözüm odaklı güvenilir ve profesyonel bir çizgide işlemleri yürütüp sonuçlandıran emlak danışmanlarınız Sn Ensar LAHNA ve Funda AKBULUT' a ayrıca teşekkürlerimi bir borç bilirim. Güzel bir ev edinmenin yanı sıra edinmiş olduğum iki değerli dostuma sağlık ve başarılar diliyorum.

Evrim Şentürk

Kemal Bey'e evi tanıtırken samimiyeti adına teşekkür ederim. İlgisi, işine olan dikkati ve özeni çok takdir edilesi. Her detayına kadar hiç şüphe bırakmadan bizimle ilgilendi ve güven verdi. İhtiyaç duyduğum halde tekrar ulaşmak isteyeceğim biridir.

Muhammed Yıldız

Kemal Bey kiralama sürecinde ilgisi ve titiz çalışmasıyla elinden geleni yapmıştır. İşine verdiği özen ve güvenirlik çok güzeldi. Samimiyeti ve çabası için teşekkürlerimi iletiyorum.

Naile Deder

İlknur Hanım'dan gayet memnun kaldık. Kendisi bize çok yardımcı oldu. İlknur Hanım'a memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ümit Gürel

Kemal bey bize çok yardımcı oldu, çok teşekkür ederim.

Murat Aydın

İlknur Hanım bize yardımcı oldu güler yüzü le biz çok memnun kaldık. Eşim ile ilk evimizi tuttuk inşallah bir dahakine kendi evimizi satın alırız. Öncelikle İlknur Hanım'a sonra RE/MAX Zeta ofisine çok teşekkür ederiz.

Cahit Özgün

Kiralık ev arayışım esnasında Kemal Yıldız bey ile iletişim kurdum faaliyeti sonlanıncaya kadar bizi ihtiyaç duyduğumuz her konuda bilgilendirdi kendisine teşekkür ederiz.

Nagihan Ulu

Güler yüzlü, ilgili, alıcı ve satıcı arasında denge kurması, güven vermesi sonucu işler kolayca tamamlandı. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

Abdülkadir Aygün

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yapmış olduğum gayrimenkul alımında aracılık yapan RE/MAX Zeta ofisinin gayrimenkul danışmanı İdil Hanım'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Yiğit Cengiz Uysal

Funda Hanım ile yaptığımız 3. işlemden de çok memnun kaldım. Maddi kazanımlardan ziyade mülk sahibini düşünmesi ayrıca güven veriyor. Kendisine ve kurumuna teşekkür ederim.

Turgut Ekici

Kendisi ilgili, dakik ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Funda hanıma teşekkür ederiz.

Samet Ünlütürk

Daire alırken kendisi her konuda yardımcı olmuştur. Kendisinden memnun kaldığımızı beyan ederim.

Azime Gökçe

Ev satış sürecinde her zaman bize samimiyetiyle yardımcı olan Funda Hanım'a çok teşekkür ederim. Her konuda kolaylıkla işlerimizi tamamladık. Bundan sonraki satış veya alım işlerimizi aynı kurum ve kişiyle devam ettirmeyi düşünüyorum.

Sekan Öztürk

Işıl Hanımla İlk İzmir Kaşıyaka'da bulunan gayrimenkullerim ile ilgili 2 yılı aşkın süredir birlikte çalışıyoruz. Yetki verdiğimiz ilk günden beri tüm portföylerini profesyonel bir şekilde yönetti, yönetiyor. Çözüm odaklı güler yüzlü ve samimi olması bizi çok mutlu ediyor. Ev sahibi , satıcı/ kiracı arasındaki iletişimi çok profesyonel bir şekilde yönetiyor. Işıl Hanım’ın çevresinin çok geniş olması ve müşteri potansiyeli fazla olduğundan kiralama ve satış işlemleri çok hızlı gerçekleşiyor. İzmir Mavişehir Doğa Apt için çok kısa sürede kiraya verdiği için minettarım, teşekkür ederim. Bugüne kadar tüm işlemlerimizi sabırla, titizlikle yönettiği için emeğiniz ve tüm çabalarınız için teşekkür ederim.

Berke Erdoğan

Işıl Hanım sürecin başından sonuna kadar özverili ve profesyonel bir şekilde tutmuş olduğum ev hakkında yardımcı oldu. RE/MAX’tan aldığım hizmetten ve Işıl Hanım’dan memnunum.

Fatma Ozan

Işıl hanım ticari ofisimizin kiralanmasında bir süredir beraber çalıştığımız ve ileride de çalışmayı düşündüğümüz bir gayrimenkul danışmanı. Çözüm odaklı anlayışı, güler yüzü, hem kiralayan hem kiracı tarafından uzlaştırıcı yaklaşımı ve değişmeyen profesyonelliği ile RE/MAX'ın marka değerini artırmaktadır.

Epc Konsept Yapı Mehmet Günay

Firmanızın Gayrimenkul Danışmanı Işıl hanım, kurumsal ofis kiralama alanında firmamıza doğru yönlendirmeler yaparak, en iyi seçenekler içinde doğru tercihi yapmamıza çok yardımcı olmuş, kiralama sürecinde mülk sahibi ve firmamız arasında uzlaşmacı tavırları ile iki tarafı da çok memnun bırakmıştır. Kendisi firmamı için önemli bir değerdir. Işıl Hanım'ın ve firmanızı başarılarının devamını dilerim.

Serkan Öztürk

Işıl Hanım ile 2-3 yıl öncesi tanışma fırsatımız oldu. Eşim ile Işıl Hanım'ın ofisine gittiğimizde ilk tanıştığımız günden beri bize verdiği enerji, samimiyeti, güler yüzü bizi çok memnun etti. Daha sonra Işıl Hanım'ın müşteri potansiyeli çok fazla olduğundan gayrimenkullerimizi çok hızlı bir şekilde kiraladı. Kiralama sonrası dahi gerçekten çok ilgiliydi. Tüm portföyüne aynı titizliği ve özeni gösterdi ve gösteriyor. Kendiyse çalıştığımız için gerçekten çok şanslı olduğumuzu hissediyoruz. Işıl Hanım yönetim anlayışıyla, araştıran, karşılaştıran, geliştiren profesyonel biri. Emekleri için teşekkür ediyoruz.

Gülsevin Tekinalp

Sizlere, gösterdiğiniz yakınlık ve hizmetlerinizi kusursuz olarak canla başla fedakarca yaptığınız için çok teşekkür ederim. İstem Hanım'a son derece yardım sever, güler yüzlüyle sonsuz teşekkürler. Sağ olun var olun

Berfin Devrim Hindistan

İstem Hanım bütün süreç boyunca oldukça yardımcı oldu, problemsiz bir şekilde, zamanında ve dikkatli bir şekilde çalıştı. İstem Hanım'la çalışmaktan çok mutlu oldum ve kendisine teşekkür ediyorum

Fatma Pehlivanlar

Baki Duman beyefendi gerçekten çok ilgili, tüm sorularımızı içtenlikle cevap veren, işini fazlasıyla önemseyen ,müşteri memnuniyetine önem veren, fazlasıyla ilgilendikleri için teşekkür ediyorum. Güven çok önemli güvenimizi boşa çıkalmadıkları için içten teşekkürler. Çevreme vereceğim referansımda kesinlikle olacak. Kazancınız bereketli olsun.

Dikkan Gemi Ve End. Vana A.ş

Mistral ofis kulelerinde bulunan ofisimizin kiralanması sürecinde sergilediği profesyonellik,etkili yönetim,gösterdiği özveri ve titizlik için Erol Özen bey'e teşekkür ediyoruz. Sizinle çaılşmak ofisimizin kiralama sürecini güvenilir ellere teslim etmek anlamına geldi. Tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını deileriz.

Gülten Ateş

Çalışma sistemi, bu konudaki titizliği ve görüşmelerde gösterdiği inceliği takdire değer. Her şey için çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmaktan çok keyif aldığımı belirtmek isterim. İyi çalışmalar

Fahrettin Göllü

Mistral iş kulelerinde ki kiralama işlemleri sürecinde Erol bey gerçekten özen ve hassasiyeti gayet başarılı ve eksiksiz bir biçimde göstermiş ve işlemin tamamlanmasına önemli katkı sağlamıştır.Kendisine teşekkür ediyorum

Özlem Kılıç

Hayal kırıklığı yaşadığım 5 emlakçıdan sonra Kemal Bey gibi bir beyefendi ile tanıştık. İlgili, güler yüzlü ve çok nazikti. Tam istediğim gibi bir ev kiralamama yardımcı oldu. Herkese tavsiye edeceğim bir firmasınız. Öncelikle Kemal Bey'e sonra ekibinize çok teşekkür ederim

Şuayip Karakaş

Emlak danışmanı Erhan Yaşar bey'in 4. sanayi sitesinde ki dükkan satışı ile ilgili alım satım sürecinde göstermiş olduğu çaba yaklaşım ve iletişimden dolayı teşekkür ederim

Hasan Yıldırım

Kemal Bey ile konut arayışım esnasında tanıştık. Kendini bu süreçte bana çok yardımcı oldu, ilk defa ev alıyordu, bu konuda hiç bir bilgim yoktu. Beni her konuda bilgilendirdi, tüm süreci birlikte yürüttük, kendisine teşekkür ediyorum. Sorunsuz olarak tapu işlemleri sonuçlandı. Bilgisi, ilgisi ve alakası beni ve eşimi ziyadesi ile memnun etmiştir. Kurumsal firmaya böylesi kurumsal bir danışman çok yakışmış. Tekrar teşekkürler

Tankut Yılmaz

Kemal Bey'in ilk günden son güne kadar çok ilgili ve konu ile alakasından dolayı çok teşekkür ederiz

Peri Pahsa

Kemal bey'in ilgisi alakası çok iyi ve hızlı olduğundan işleri çabukça hallettiğinden dolayı çok memnunuz teşekkür ederiz

Lokman Erol

Kemal bey ile evi gezip beğendikten sonraki gün gerekli üstün işlemlerde yardımcı olup dairemizi kiraladık. Eline emeğine sağlık çok güler yüzlü biti teşekkür ederim

Ayşe Çapkın

Sayın Erol ÖZEN; Bahçe satış işlemimiz sürecinde sunduğunuz mükemmel hizmet için teşekkür etmek istiyorum. sizinle çalışmak, bu önemli kararı almamızda büyük bir rahatlık ve güven sağladı. Profesyonelliğiniz ve iletişim becerileriniz sayesinde, işlem sürecinin her adımında rehberlik ve destek sağladınız. sorularımıza hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verdiniz ve satışımızın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oldunuz. Bahçemizin satışında bize sağladığınız hizmet için minnettarım.

Aysun Şakar

Evimizin kiralanma sürecinde yapmış olduğu yardımlar ve emeklerinden dolayı Kemal Bey'e teşekkür ederiz. Kendilerinden çok memnun kaldık.

Deniz Dinçer

RE/MAX ile ilk kez İdil Hanım aracılığı ile çalışma fırsatımız oldu. İdil hanım kiralama sürecimiz boyunca ilgili, takipçi, ve çözüm odaklı yaklaşımı ile bize çok yardımcı olmuştur. Kendisi ile çalışmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Güler Baran

Kemal Bey'e güler yüzlülüğü ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum. başarılarınızın devamını diliyorum. ev arayışında tesadüfen tanıştık ve çok yardımcı oldu. iyi ki tanıdım gönül rahatlığıyla evimi tuttum.

Serkan Sarıkaya

İdil hanım'a yaptığı başarılı danışmanlık için çok teşekkür ederim. Her konuda bize yadımcı oldu

Uğur Mamus

Yardımlarınız ve güler yüzlü hizmetlerinizden çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Aykut Akkaya

İletişim ve işin halledilme hızı açısından çok rahat bir ve profesyonel bir kiralama süreci geçirdik. Tüm işlemleri gayet rahat bir şekilde, kolaylıkla gerçekleştirebildik. Tüm bu sebeplerden dolayı Ensar Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Serpil Özyiğit

Evimizin kiraya verilmesi sürecinde Hasan Bey'in üstün gayretleri sonucunda kısa sürede olumlu bir sonuca varmamız bizi mutlu etti. Her şey için teşekkürler

Andaç Acicbe

Hasan Bey sürecin en başından beri çok yardımcı oldu. Kiralayan kişiler ile aramızda sağlıklı bir iletişim kurulmasını sağladı. İhtiyaçlarımıza doğru yanıtlar üreterek bu süreci kolayca atlatmamızı sağladı

Nurtaç Göktaş

İlk günden itibaren seviyeli sabırlı nazik ilgili tavırlarıyla evimizi kiralama sürecinde bizlere yardım etti. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.

Sema Nur Sarıoğlu

Baki bey güler yüzlü ve sempatikliğiyle, ayrıca işine olan özeni ve verdiği önem ile bizi çok etkiledi. Sabrına hayran kaldık. Başarılarının devamını dileriz. Sizinle çalışmak mutluluk vericiydi.

Ecem Tuntaş

İdil hanım ev kiralama süreciyle ilgili gerek benim ihtiyaçlarıma gerek karşı tarafın ihtiyaçlarına yönelik son derece ilgili ve titizdi. İçimize sinen bir kiracı bulduğu için danışmanlığından ve bizimle çalışmasından son derece mutluyum. Mutlaka diğer emlak işlerimle ilgili İdil hanımdan yardım alacağım.

Ayşe Çapkın

Sayın Erol Özen, Bahçe satış işlemimiz sürecinde sunduğunuz mükemmel hizmet için teşekkür etmek istiyorum. Sizinle çalışmak bu önemli kararı almamızda büyük bir rahatlık ve güven sağladı. Profesyonelliğiniz ve iletişim becerileriniz sayesinde işlem sürecinin her adımında rehberlik ve destek sağladınız. Sorularımıza hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verdiniz ve satışımızın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oldunuz. Bahçemizin satışında bize sağladığınız hizmet için minnettarım.

Süveyla Gümüş

Erol bey çok ilgiliydi. Kendisi bütün süreçlerde bize destek olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Dr. İrfan Coşkun

Ticaret yaptığım birisinde aradığım 3 temel özellik: profesyonel, duyarlı ve konusuna hakim olmasıdır. Enes Bey'de bu özellikler çok belirgin öne çıkıyor. Kendisi ile ofisinde nöbette iken tanıştık. Adana’da yaşıyorduk ve İzmir’e taşınma planımızdan bahsettik. Üst düzey yönetici olarak transfer olduğum Bornova'daki yeni iş yerime yakın bir bölgede çocuğumuzun yeni okuluna da yakın bir ev satın alma arayışımız vardı. Ve eve dair bir takım özellikler… Bölgeye hakim değildik. Lokasyonunu bile bilmezken buradaki ev fiyatlarının ne olduğu hususuna zaten tümden uzaktık. Kahvelerimizi içerken “i̇htiyacınız olanın ne olduğunu anladım ve size en doğru ve kaliteli hizmeti sunmak için son derece konsantreyim”, dedi. motivasyonu ve enerjisi hipnoz etkisi yaratıyordu. İhtiyaçlarımızı dinlerken not alması ve tüm ayrıntılara hakim olmak için gösterdiği çaba, daha o an bana ve eşime güven vermişti aslında. Biraz çevre bilgisi de verdikten sonra ekranını duvarda asılı olan tv’ye yansıttı. çalışmalarını anlatmaya başladı. Kullandığı yapay zeka destekli fiyat değerleme programlarından bahsederek bu uygulamalar üzerinden bir mülkün ederinin ne olduğuna dair örnekler vererek kıyaslar yaptı. Sonra kendisi ile çalışmamız halinde neler yapacaklarını açıkladı. Bize alıcı temsilciliğinden bahsetti. “Beklentilerimiz dahilinde tüm araştırmaları yapacağını, piyasa fiyatına göre ilgili dairelerin değerlemesini yaptıktan sonra mülk sahibi ile bizim adımıza pazarlık yapacağını; ardından da eleyerek 3’e indirdiği mülkler arasından tercihte bulunmamız için ilgili evleri bize gezdireceğini” söyledi. çok iddialıydı. İtiraf etmeliyim dinlerken beni çok heyecanlandırsa da tüm bu anlatılanlar esnasında içimde belirsiz bir kuşku oluştu. “bu kadar kusursuz bir hizmet alabilecek miyiz sahiden?”, dedim içimden. Kendisiyle görüşmemizden sonra Adana’ya dönmemiz gerekti. 2 gün sonra Enes Bey'den telefon aldım. Bir ev bulduğunu, tam bizim isteklerimize uygun olduğunu ve fiyatının emsallere kıyasla avantajlı olduğunu anlattı. İzmir’de yakınlarımız olup olmadığını öğrenmek istedi. Dilersek evi onlara göstererek izlenimlerini ve beğenilerini yakınlarımızdan teyit alacakmışız! Oysa buna gerek yoktu. Biz Enes Bey'e çok ısınmış ve güvenmiştik. Bize sunduğu ikinci alternatifi tercih ederek evi telefondan görüntülü gezdirmesini rica ettik. Satın alacağımız evin etrafındaki sosyal alanlardan başlayarak dış bahçesini, otoparkını ve evin içindeki tüm ayrıntıları telefondan görüntülü inceledik. Kibar ve düşünceli bir insan Enes Bey, küçük oğlumuzu kayıt ettirdiğimiz işıkkent kolejine evin yakınlığını göstermek niyetiyle telefonu kapatmamamızı ve arabasına binerek okula kadar gideceğini, böylece çocuğumuzun okul-ev arası güzergahtaki yolculuğunun kaç dakika süre tutacağını göstermek istedi. tahmin ettiği üzere 3 dakikada okula varmıştı. Kendisinden gerçek anlamda profesyonel bir hizmet aldık. Akla ve duygulara hitap eden bir yakınlığın da etkisiyle eşimle kısa bir süre düşünüp değerlendirme yaptıktan sonra ilgili evi satın almaya karar verdiğimizi Enes Bey'e bilgi verdik. Tapu işlemleri için de İzmir’e gelmemize gerek olmadan vekaletname ile mülkü üzerimize almamızı sağladı. Evde yapmayı düşündüğümüz keyfekeder tadilat işlemleri için fikrini sorduk, bize bir firma önerdi. başka bir alternatif aramadan ilk görüşmede önerdi firma ile anlaştık. Satışla bitirmediği dostluğu için kendisine teşekkür ederiz. Bugün kendisiyle halen farklı konularda bilgi almak için irtibattayız. RE/MAX ailesi olarak bu derece yetkin bir yöneticiniz olması vesilesiyle siz, bu yetkin yöneticiyle denk gelerek İzmir’ de içimize sinen bir ev sahibi olduğumuz için de biz oldukça şanslıyız.

Ayla Akbaş

Gayrimenkulümün satış sürecinde titiz çalışması ve desteğiyle sonuca ulaşmamızı sağlayan RE/MAX Zeytin 3 gayrimenkul danışmanı Funda Akbulut'a sonsuz teşekkürler. Tekrar çalışmak dileğiyle başarılarınızın devamını dilerim.

Ece Gizem Arkoç Ünsal

Funda Akbulut ile iki kere çalışma fırsatımız oldu. Süreç boyunca her aşamada bizi detaylı olarak bilgilendirmesi, şeffaflığı ve ilgisiyle güvenimizi kazandı. Ne istediğinizi, aradığınızı çok iyi dinleyen, sizi sadece müşteri olarak görmeyen dürüst bir danışman. Funda Hanım ile tekrar çalışacağımıza eminim.

Hamit Özkan

Aldığım danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.Kurumsal bir firma ile çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum.Ihtiyaç halinde sizleri mutlaka tekrar tercih edeceğim.Yakın ilgi ve alakaları için istem hanım'a ayrıca teşekkürü borç bilirim.Saygılarımla..

Buse Özpineci

İstem hanım'a süreç boyunca gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Mercan

Vildan hanım ile üçüncü satışımızı da birlikte gerçekleştirdik.Bize her daim yardımcı olan, aklımızdaki soru işaretlerini cevaplayan bilgili ve tecrübeli bir danışman.Vildan hanım ile birlikte satış süreçlerimizi kolaylıkla neticendiriyoruz.Ilgisi ve alakası için vildan hanım'a çok teşekkür ederiz.

Ege Serap Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Vildan hanım sadece sahip olduğu portföylerin kalitesiyle değil, bilgi birikimi noktasında da öne çıkan bir uzman.Sürecin başından sonuna kadar bize olan yardımları ve her süreçte bize yol göstermesi takdire şayandı.Gayrimenkul sektöründe başvuracağım tek danışman olan vildan hanıma teşekkür ediyorum.

Ege Sare Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Aldığım hizmetten ve tüm süreçlerdeki şeffaf çalışma anlayışından dolayı vildan hanım'a teşekkür ediyorum.

Ege Hilal Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Güler yüzü, samimiyeti ve sorunsuz geçen tüm süreçler için çok vildan hanım'a teşekkür ederim.

Ege Tamay Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Yaşadığımız zorlu süreci kolaylıkla atlatmamızı sağlayan vildan hanım'a başarılarının devamını diliyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ege Lina Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gördüğüm en güler yüzlü, en samimi gayrimenkul danışmanı olan vildan hanım'a ilgisi ve profesyonel çalışma prensibi sebebi ile teşekkürlerimi iletiyorum.Danışman desteğine ihtiyaç duyan herkese vildan hanım ile çalışmasını tavsiye ediyorum.

Ege Aksa Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Vildan hanım ile ortağımız sayesinde çalışma fırsatı bulduk.Kendisi işini o kadar sahiplenen bir danışman ki bizi her gün süreçlerimiz ile ilgili bilgilendirdi.Danıştığımız her konuda bize nazik bir şekilde destek oldu.Vildan hanıma ilgisi ve bilgisi için çok teşekkür ederiz.

Fadime Tutum

Merhaba, torbalı-karakızlar arsa alımında yaşadığımız bütün süreçlerde vildan hanım bizlere destek olmak için elinden geleni yaptı.Arsa sahibi ile aramızdaki köprüyü çok sağlıklı bir şekilde devam ettirdi.Herhangi bir sorun yaşamadan süreci sonuçlandırdık.Yaşanılan ufak kriz durumlarını vildan hanım kriz yönetimi yaparak hissettirmeden çözüme kavuşturdu.Vildan hanım'a desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

Handan Vertop

Evimizi kiraya vermek için anlaştığımız ilk günden beri göstermiş olduğu ilgi ve incelik için işıl hanım'a çok teşekkür ederi̇z. i̇şi̇ne olan sevgi̇si̇ni̇ müşteri̇leri̇ne de yansitan, i̇ş taki̇bi̇ni̇ i̇lk andan son ana kadar her detayini atlamadan büyük bir incelikle gerçekleştiren profesyonel bir çalışma anlayışına sahip. işıl çınar ile çalışmış olmaktan çok mutluyuz. daha sonraki ev alım satım kiralama gibi işlemlerimizde tekrar sizlerle çalışmaktan onur duyarız..

Ahmet Kaynak

Işıl hanımın gerek telefonla gerekse yüz yüze ilgi ve alakasından, evde gördüğü eksik ya da fazlalıkları not etmesi, çoğu insanda görmediğimiz samimi ve içten güler yüzlü oluşu, ev sahipleri ile minimum konuşmama rağmen aradaki bağlantıyı çok iyi kurduğunu düşünüyorum.Emek ve çabaları için teşekkür ediyorum

Deniz Dinçer

Remax ile ilk kez i̇dil hanım aracılığıyla çalışma fırsatımız oldu.Idil hanım kiralama sürecimiz boyunca ilgili,takipçi ve çözüm odaklı yaklaşmı ile bize çok yardımcı olmuştur.Kendisi ile çalışmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Emine Çoban

Eve bakmak için gittiğimiz andan tapu'yu elimize aldığımız ana kadar her an yanımızda olduğu için ve her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ali Bayramcı

Kemal bey ile yaklaşık 1,5 yıldır tanısıyorum.Kendisi daha öncede evimi kiraya vermişti.Çok memnun kalmıştım.Şimdi tekrar karşılıklı güven anlayışı içinde beraber çalıştık.Sorunsuz olarak evimin satışında bana destek oldu.Kendisine çok teşekkür ediyor ve ileride ev alma sürecimde de beraber çalışacağımızı düşünüyorum

Sinem Çelik

RE/MAX Zeytin ekibinden baki duman ile çalışmaktan memnun olduk. Kendileri bize her konuda yarımcı oldular. Başarılarının devamını dilerim.

Hicran Baş

RE/MAX Zeytin İzmir ofisine ve Baki Bey'e alış esnasındaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Kolay ve hızlı bir şekilde her şeyi organize etmeleri çok başarılıydı. Kendilerine teşekkür ederim.

Sedef Salkara

Ilk ev satışımızda baki bey'e çok teşekkür ederiz. Bizlere her konuda çok yardımcı oldu.Satışın sürecinde adım adım bizi bilgilendirdi.Kendisi aynı zamanda çok naif ve tam bir beyefendi. Yardımları için teşekkürlerimizi sunar RE/MAX Zeytin izmir ofisini çevremizdeki herkese tavsiye edeceğimizi belirtmek isteriz.

Yılgör Adatepe

Baki bey'den çok memnun kaldık.Hiçbir sıkıntı yaşamadık her şey yolunda gitti ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.

Halil Geyik

Yoğun ilgi ve desteğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.İşini çok güzel ve ilgili bir şekilde yönettiği için minnettarız.

Aycan Ünay

İstem hanıma bana vermiş olduğu hizmetler için çok teşekkür ederim.Kendisi çok cana yakın işini bilen ve bunu karşısındaki kişiye aktarabilen özelliklere sahip.Son derece doğru bir şekilde telefon ile görüşmemize mütabıken beni ziyaret ederek gerekli tüm bilgileri aldı.Ardından kiralık evimi gelen müşterilere göstererek bana uygun müşteriyi buldu.Tekrar bir işimiz olduğunda yeniden kendisiyle iletişim kurarak hizmet almak isterim.Başarılarının devamını dilerim.

Ertan Perhizoğlu

Karabağlar da bulunan dükkanımızın kiralanmasında titizlikle çalışan hasan topkır bey'e göstermiş olduğu yakın ilgiye ve üstün çabalara çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını temenni ederim.

M.arif Demir

İş yerimiz için araştırdığımız gayrimenkul arayışımızda sayın hasan topkır'ın gösterdiği profesyonel ilgiye ve alakaya çok teşekkür ederiz.Konuya hakim oluşu ve gerekli çözüm ler konusunda yardımları takdire şaiyandır.K endisine teşekkür ediyoruz

Fatma Sayın

Enes bey le tanışalı henüz iki ay olmadı.Evimizi kiraya vermek üzere oturup konuştuğumuz üzerinden 1.5 ay geçti.Bu süreçte bize hem emlak danışmanlığı hem yatırım danışmanlığı hatta psikolojik danışmanlık bile yaptı😊ama bunların da ötesinde çok iyi dostluk ,arkadaşlık yaptı.Ben daha önce de farklı bir emlak şirketiyle evimi kiraya vermiştim,ama hiç bu kadar yakın ilgi alaka görmedim.Enes bey tam bir insan sarrafi ikili ilişkilerde çok titiz.Musteriden emin olmadan kendi beğenmeden mülk sahibine sunmuyor bile.Musteriyi seçtikten sonra da hem kiracının hem ev sahibinin haklarını sonuna kadar gözetiyor.Kararsiz kaldığımız bir sürü konuda bize çok yol gösterdi ve evimizi güvenle gözümüz arkada kalmadan kiracimiza teslim ettik.Ama buraya kadar değil herşey çünkü biz çok güzel bir dost kazandık. mülkünü satmak veya kiralamak isteyenlere enes beye mutlaka başvurmalarını tavsiye ederim.Sektor bilgisi,profesyonelliği ve hızı bizden tam not aldı.

E******* Ö*******

Enes bey tanıştığımız andan itibaren her konuda titizlikle yardımcı oldu. aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı. gerek evi kiralama, komşular ve ev sahibi ile tanışma gerekse diğer işlemlerde her aşamada kendisiyle rahatlıkla iletişim sağladım. her şey için çok teşekkür ederim.

Dani Feldman

Tüm RE/MAX Zeytin ekibine başta Fatih Köroğlu Bey olmak üzere profesyonel ve samimi desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Çok kısa süre içerisinde ihtiyaçları benimseyip hızlı alınan aksiyonlar ile süreç kısa bir zaman dilimizde nihayete erdirmiştir. Erz pharma ekibi olarak tekrardan teşekkürlerimizi sunarız.

Fatih Külek

Mtk si̇tesi̇'nde bulunan bi̇nami ki̇raya vermek üzere fati̇h köroğlu'na tesli̇m edi̇p ki̇raya vermesi̇ i̇çi̇n ona emanet etti̇m.Kisa bi̇r süre i̇çeri̇si̇ndede kendi̇si̇ ki̇ralama i̇şlemi̇ni̇ neti̇celendi̇rdi̇.Gerek mütevazi̇ di̇yaloglari, göstermi̇ş olduğu nezaket ve i̇lgi̇den dolayi kendi̇si̇ne çok tesekkür ederi̇m.Hi̇zmeti̇nden çok memnun kaldim.Dostluğumuzun ve ti̇careti̇mi̇zi̇n devami temenni̇si̇ i̇le kendi̇si̇ne ve eki̇bi̇ne i̇yi̇ çalişmalar di̇li̇yorum.

Zeynep Tırmıkçıoğlu

Ahmet bey aracılığı ile kısa sürede ve güvenilir bir ortamda evimizi sattık.Hem satıcı hem alıcı memnuniyetini görmek önemliydi.Nazik,güleryüzlü ve sorunları zamanında tespit edip çözebilen biriyle iş yapmak bizi de rahatlattı, kaygımızı azalttı tekrar teşekkürler.

Emre Capur

İsteklerimizi anlayıp nokta atışı hizmet sunduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

İbrahim Dede

Sevgili fatih köroğlu'nu aradiğim i̇lk andan i̇ti̇baren evi̇ ki̇raladiğim süreç dahi̇l tüm zamanlarda gösterdi̇ği̇ nezaketli̇ davranişlarindan dolayi önceli̇kle teşekkürleri̇mi̇ sunarim.Dai̇reni̇n ki̇ralanmasi sirasinda karşilikli güven saygi i̇çeri̇si̇nde telefonda görüşerek önceli̇k sirasini aldik ve daha sonra ai̇lem i̇le gelerek kendi̇si̇yle görüştük.Çok yardimi dokundu ve sonunda yi̇ne saygi ve güven ortaminda devi̇r tesli̇m yapilarak suan huzurla fati̇h bey'i̇n ki̇raladiği dai̇rede oturuyorum.Remax zeyti̇n 3 olarak ve ki̇şi̇sel olarak süreci̇ olumlu bi̇ti̇rdi̇ği̇mi̇z i̇çi̇n teşekkür ederi̇m.Yardimlariniz i̇çi̇n ayrica teşekkür ederi̇m.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.